1. kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek
Olomouc (4. 5. 2013)100 m - Junioři (Běh)
Běh 1 (so, 4.5.2013) | Vítr: +0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zdeněk StromšíkZdeněk Stromšík (E) | 94 | AK Olomouc | 10.64 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Jiří SýkoraJiří Sýkora (E) | 95 | AK Olomouc | 11.12 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Tomáš VeszelkaTomáš Veszelka (E) | 95 | AK Olomouc | 11.15 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Albert HolibkaAlbert Holibka (E) | 94 | TJ Sokol Opava | 11.36 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Jakub ŽurovecJakub Žurovec (E) | 95 | AK Hodonín | 11.37 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Michal SuchánekMichal Suchánek (E) | 96 | VSK Univerzita Brno | 11.61 | 5.00 | ||||||||||||||
7 | Patrik MucskaPatrik Mucska (E) | 94 | VSK Univerzita Brno | 11.65 | 4.00 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 2 (so, 4.5.2013) | Vítr: +1.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lukáš KejíkLukáš Kejík (E) | 94 | VSK Univerzita Brno | 11.69 | 3.00 | ||||||||||||||
2 | Jiří CejnarJiří Cejnar (E) | 96 | AK PSK Zlín | 11.91 | |||||||||||||||
3 | Andrej MitchellAndrej Mitchell (E) | 94 | VSK Univerzita Brno | 12.44 | |||||||||||||||
4 | Radek NavrátilRadek Navrátil (E) | 94 | VSK Univerzita Brno | 13.27 | |||||||||||||||
Miloš ZíkaMiloš Zíka (E) | 95 | TJ Sokol Opava | DNP | ||||||||||||||||
Filip PustějovskýFilip Pustějovský (E) | 95 | SSK Vítkovice | DNP | ||||||||||||||||
Tomáš KummerTomáš Kummer (E) | 95 | TJ Sokol Opava | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 3 (so, 4.5.2013) | Vítr: -1.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marek ReiskupMarek Reiskup (E) | 94 | AK PSK Zlín | 11.82 | 1.00 | ||||||||||||||
2 | Radek DvořákRadek Dvořák (E) | 95 | VSK Univerzita Brno | 11.88 | |||||||||||||||
3 | Václav ShánělVáclav Sháněl (E) | 97 | AK PSK Zlín | 12.24 | |||||||||||||||
4 | Jakub PavlíčekJakub Pavlíček (E) | 94 | AK PSK Zlín | 12.38 | |||||||||||||||
5 | Lukáš HozaLukáš Hoza (E) | 95 | TJ Sokol Opava | 12.70 | |||||||||||||||
6 | Jiří MorcinekJiří Morcinek (E) | 96 | TJ TŽ Třinec | 13.15 | |||||||||||||||
Patrik ŠlancarPatrik Šlancar (E) | 95 | TJ Lokomotiva Břeclav | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 4 (so, 4.5.2013) | Vítr: -2.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jiří FrnkaJiří Frnka (E) | 94 | AK Olomouc | 11.76 | 2.00 | ||||||||||||||
2 | Ondřej KaděrkaOndřej Kaděrka (E) | 95 | SSK Vítkovice | 12.04 | |||||||||||||||
3 | Vít PernicaVít Pernica (E) | 95 | AK Hodonín | 12.14 | |||||||||||||||
4 | Jakub ŽůrekJakub Žůrek (E) | 95 | AK Olomouc | 12.17 | |||||||||||||||
5 | Filip KotopulosFilip Kotopulos (E) | 95 | AK PSK Zlín | 13.66 | |||||||||||||||
Martin HrazdíraMartin Hrazdíra (E) | 94 | VSK Univerzita Brno | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 5 (so, 4.5.2013) | Vítr: -0.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš HolýTomáš Holý (E) | 96 | AK PSK Zlín | 11.97 | |||||||||||||||
2 | Jakub GulecJakub Gulec (E) | 95 | SSK Vítkovice | 12.30 | |||||||||||||||
3 | Jiří VachJiří Vach (E) | 97 | Atletický oddíl Slavia Havířov | 12.81 | |||||||||||||||
MB | Tomáš BártaTomáš Bárta (E) | 95 | AK Olomouc | 11.29 | |||||||||||||||
Filip ČapkaFilip Čapka (E) | 97 | TJ Lokomotiva Břeclav | DNP | ||||||||||||||||
Tomáš KubíkTomáš Kubík (E) | 95 | AK Hodonín | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
100 m - Dorostenci (Běh)
Běh 1 (so, 4.5.2013) | Vítr: -1.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matúš BolechMatúš Bolech (E) | 96 | VSK Univerzita Brno | 11.58 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Ondřej KučeříkOndřej Kučeřík (E) | 96 | AK Hodonín | 11.85 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Roman RampáčekRoman Rampáček (E) | 96 | SSK Vítkovice | 11.94 | 7.00 | ||||||||||||||
4 | Filip NavrátilFilip Navrátil (E) | 97 | AK Hodonín | 11.96 | 6.00 | ||||||||||||||
5 | Pavel GadasPavel Gadas (E) | 97 | AK Olomouc | 12.08 | 5.00 | ||||||||||||||
6 | Radim CahlíkRadim Cahlík (E) | 97 | AK Hodonín | 12.22 | 3.00 | ||||||||||||||
7 | Martin HrabecMartin Hrabec (E) | 97 | TJ Sokol Opava | 12.24 | 2.00 | ||||||||||||||
Mikuláš KomrskaMikuláš Komrska (E) | 97 | TJ Sokol Opava | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 2 (so, 4.5.2013) | Vítr: -1.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jacob GrycJacob Gryc (E) | 97 | AK Hodonín | 11.88 | 8.00 | ||||||||||||||
2 | Marek ChrastinaMarek Chrastina (E) | 96 | TJ Šumperk | 12.15 | 4.00 | ||||||||||||||
3 | Tomáš HalouzkaTomáš Halouzka (E) | 97 | AK Hodonín B | 12.50 | 1.00 | ||||||||||||||
4 | Ivan PletsIvan Plets (E) | 96 | AK Hodonín B | 12.57 | |||||||||||||||
5 | Daniel ŽemlaDaniel Žemla (E) | 97 | SSK Vítkovice | 12.68 | |||||||||||||||
6 | Alexandros SamarasAlexandros Samaras (E) | 97 | TJ Sokol Opava | 12.70 | |||||||||||||||
7 | David KabelkaDavid Kabelka (E) | 97 | TJ Znojmo | 13.74 | |||||||||||||||
Martin BaumgartnerMartin Baumgartner (E) | 97 | AK Olomouc | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
100 m - Juniorky (Běh)
Běh 1 (so, 4.5.2013) | Vítr: -0.9 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marcela PírkováMarcela Pírková (E) | 96 | AK Olymp Brno | 12.58 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Kristýna KobiánováKristýna Kobiánová (E) | 95 | AK Olymp Brno B | 12.63 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Martina HomolováMartina Homolová (E) | 96 | AK Olymp Brno C | 12.89 | 5.50 | ||||||||||||||
Šárka HlaváčkováŠárka Hlaváčková (E) | 95 | AK Olymp Brno B | 12.89 | 5.50 | |||||||||||||||
5 | Adéla DubováAdéla Dubová (E) | 94 | AK Olymp Brno C | 12.94 | 4.00 | ||||||||||||||
6 | Natália OstrožlíkováNatália Ostrožlíková (E) | 97 | AK Olymp Brno | 13.25 | 2.00 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (so, 4.5.2013) | Vítr: -0.9 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nikol ŠebestíkováNikol Šebestíková (E) | 94 | SSK Vítkovice | 12.66 | 8.00 | ||||||||||||||
2 | Veronika OpekarováVeronika Opekarová (E) | 97 | AK Olymp Brno | 12.85 | 7.00 | ||||||||||||||
3 | Pavla JanečkováPavla Janečková (E) | 95 | AK Olymp Brno C | 13.00 | 3.00 | ||||||||||||||
4 | Andrea KašovskáAndrea Kašovská (E) | 94 | SSK Vítkovice | 13.84 | 1.00 | ||||||||||||||
Anna VítoslavskáAnna Vítoslavská (E) | 94 | AK Olymp Brno C | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
100 m - Dorostenky (Běh)
Běh 1 (so, 4.5.2013) | Vítr: -2.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Veronika PaličkováVeronika Paličková (E) | 97 | AK Hodonín | 12.14 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Lucie ZlatníkováLucie Zlatníková (E) | 97 | AK Olomouc | 12.84 | 8.00 | ||||||||||||||
3 | Alena SymerskáAlena Symerská (E) | 96 | AK Kroměříž | 13.13 | 7.00 | ||||||||||||||
4 | Simona SedláčkováSimona Sedláčková (E) | 97 | AK Hodonín | 13.16 | 6.00 | ||||||||||||||
5 | Lucie ŽurkováLucie Žurková (E) | 96 | AK Hodonín | 13.37 | 4.00 | ||||||||||||||
6 | Barbora KlímováBarbora Klímová (E) | 97 | AK Olymp Brno | 13.96 | |||||||||||||||
Dominika GalanskáDominika Galanská (E) | 96 | AK Olomouc | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 2 (so, 4.5.2013) | Vítr: -0.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Veronika MuchováVeronika Muchová (E) | 98 | AK Kroměříž | 13.33 | 5.00 | ||||||||||||||
2 | Natálie SmolkováNatálie Smolková (E) | 97 | TJ Sokol Opava | 13.39 | 3.00 | ||||||||||||||
3 | Markéta SedláčkováMarkéta Sedláčková (E) | 97 | AK Hodonín | 13.49 | 2.00 | ||||||||||||||
4 | Anna TodorováAnna Todorová (E) | 97 | AK Olymp Brno | 13.86 | |||||||||||||||
5 | Kristýna ŠkanderováKristýna Škanderová (E) | 99 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 14.16 | |||||||||||||||
6 | Kateřina DietrichováKateřina Dietrichová (E) | 97 | TJ Sokol Opava | 14.24 | |||||||||||||||
7 | Markéta PolováMarkéta Polová (E) | 97 | TJ Znojmo | 14.82 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 3 (so, 4.5.2013) | Vítr: +0.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Emily GerulováEmily Gerulová (E) | 97 | SSK Vítkovice | 12.21 | 9.00 | ||||||||||||||
2 | Barbora HorákováBarbora Horáková (E) | 96 | Atletický oddíl Slavia Havířov | 13.53 | 1.00 | ||||||||||||||
3 | Alena ChromečkováAlena Chromečková (E) | 99 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 13.77 | |||||||||||||||
4 | Michaela ŠterclováMichaela Šterclová (E) | 97 | AK Olomouc | 14.11 | |||||||||||||||
MB | Gabriela MedkováGabriela Medková (E) | 96 | AK Hodonín | 13.13 | |||||||||||||||
Michaela ŠimečkováMichaela Šimečková (E) | 97 | SSK Vítkovice | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
200 m - Junioři (Běh)
Běh 1 (so, 4.5.2013) | Vítr: -1.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub ŽurovecJakub Žurovec (E) | 95 | AK Hodonín | 22.81 | 9.00 | ||||||||||||||
2 | Dominik KubalákDominik Kubalák (E) | 94 | AK Hodonín | 22.84 | 8.00 | ||||||||||||||
3 | Michal SuchánekMichal Suchánek (E) | 96 | VSK Univerzita Brno | 23.17 | 7.00 | ||||||||||||||
4 | Jiří FrnkaJiří Frnka (E) | 94 | AK Olomouc | 23.37 | 5.00 | ||||||||||||||
5 | Patrik MucskaPatrik Mucska (E) | 94 | VSK Univerzita Brno | 23.37 | 4.00 | ||||||||||||||
6 | Radek NavrátilRadek Navrátil (E) | 94 | VSK Univerzita Brno | 27.10 | |||||||||||||||
MB | Tomáš BártaTomáš Bárta (E) | 95 | AK Olomouc | 22.70 | |||||||||||||||
Martin HrazdíraMartin Hrazdíra (E) | 94 | VSK Univerzita Brno | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 2 (so, 4.5.2013) | Vítr: -1.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Radek DvořákRadek Dvořák (E) | 95 | VSK Univerzita Brno | 23.30 | 6.00 | ||||||||||||||
2 | David KlézlDavid Klézl (E) | 94 | VSK Univerzita Brno | 23.66 | 3.00 | ||||||||||||||
3 | Jiří CejnarJiří Cejnar (E) | 96 | AK PSK Zlín | 24.11 | 2.00 | ||||||||||||||
4 | Lukáš KejíkLukáš Kejík (E) | 94 | VSK Univerzita Brno | 24.17 | 1.00 | ||||||||||||||
5 | Jindřich VečeřaJindřich Večeřa (E) | 95 | AK Olomouc | 24.49 | |||||||||||||||
Marek ReiskupMarek Reiskup (E) | 94 | AK PSK Zlín | DNP | ||||||||||||||||
Ondřej KaděrkaOndřej Kaděrka (E) | 95 | SSK Vítkovice | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 3 (so, 4.5.2013) | Vítr: +0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Albert HolibkaAlbert Holibka (E) | 94 | TJ Sokol Opava | 22.45 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Jakub ŽůrekJakub Žůrek (E) | 95 | AK Olomouc | 24.25 | |||||||||||||||
3 | Jakub GulecJakub Gulec (E) | 95 | SSK Vítkovice | 24.66 | |||||||||||||||
4 | Václav ShánělVáclav Sháněl (E) | 97 | AK PSK Zlín | 24.80 | |||||||||||||||
5 | Lukáš OžanaLukáš Ožana (E) | 97 | Atletický oddíl Slavia Havířov | 25.20 | |||||||||||||||
6 | Jiří VachJiří Vach (E) | 97 | Atletický oddíl Slavia Havířov | 25.71 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
200 m - Dorostenci (Běh)
Běh 1 (so, 4.5.2013) | Vítr: -1.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matúš BolechMatúš Bolech (E) | 96 | VSK Univerzita Brno | 23.19 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Ondřej KučeříkOndřej Kučeřík (E) | 96 | AK Hodonín | 23.77 | 8.00 | ||||||||||||||
3 | Jacob GrycJacob Gryc (E) | 97 | AK Hodonín | 24.03 | 6.00 | ||||||||||||||
4 | Roman RampáčekRoman Rampáček (E) | 96 | SSK Vítkovice | 24.11 | 5.00 | ||||||||||||||
5 | Martin HrabecMartin Hrabec (E) | 97 | TJ Sokol Opava | 24.84 | 2.00 | ||||||||||||||
6 | Radim CahlíkRadim Cahlík (E) | 97 | AK Hodonín | 24.96 | 1.00 | ||||||||||||||
7 | Jaroslav ŽádníkJaroslav Žádník (E) | 97 | AK Olomouc | 25.63 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 2 (so, 4.5.2013) | Vítr: -0.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub RusekJakub Rusek (E) | 96 | TJ Sokol Opava | 23.32 | 9.00 | ||||||||||||||
2 | Matúš TalánMatúš Talán (E) | 96 | VSK Univerzita Brno | 23.81 | 7.00 | ||||||||||||||
3 | Tomáš FišerTomáš Fišer (E) | 96 | AK Hodonín B | 24.71 | 3.00 | ||||||||||||||
4 | Daniel ŽemlaDaniel Žemla (E) | 97 | SSK Vítkovice | 25.38 | |||||||||||||||
5 | Alexandros SamarasAlexandros Samaras (E) | 97 | TJ Sokol Opava | 25.61 | |||||||||||||||
6 | Michael PavlátkaMichael Pavlátka (E) | 97 | TJ Znojmo | 26.70 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 3 (so, 4.5.2013) | Vítr: -0.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adam VlkAdam Vlk (E) | 97 | TJ Sokol Opava | 24.45 | 4.00 | ||||||||||||||
2 | Jakub JeřábekJakub Jeřábek (E) | 96 | VSK Univerzita Brno | 24.98 | |||||||||||||||
3 | Tomáš HalouzkaTomáš Halouzka (E) | 97 | AK Hodonín B | 25.02 | |||||||||||||||
4 | Ivo BabišIvo Babiš (E) | 97 | SSK Vítkovice | 25.27 | |||||||||||||||
5 | Lukáš MatýsekLukáš Matýsek (E) | 97 | TJ Sokol Opava | 25.48 | |||||||||||||||
6 | David KabelkaDavid Kabelka (E) | 97 | TJ Znojmo | 27.65 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
200 m - Juniorky (Běh)
Běh 1 (so, 4.5.2013) | Vítr: -1.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marcela PírkováMarcela Pírková (E) | 96 | AK Olymp Brno | 25.44 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Dominika KrupařováDominika Krupařová (E) | 97 | AK Olymp Brno | 26.06 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Pavla JanečkováPavla Janečková (E) | 95 | AK Olymp Brno C | 26.54 | 7.00 | ||||||||||||||
4 | Adéla DubováAdéla Dubová (E) | 94 | AK Olymp Brno C | 26.94 | 6.00 | ||||||||||||||
5 | Natália OstrožlíkováNatália Ostrožlíková (E) | 97 | AK Olymp Brno | 27.14 | 4.00 | ||||||||||||||
6 | Eliška MašlaňováEliška Mašlaňová (E) | 95 | AK Olymp Brno B | 27.19 | 3.00 | ||||||||||||||
Martina HomolováMartina Homolová (E) | 96 | AK Olymp Brno C | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 2 (so, 4.5.2013) | Vítr: +0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Veronika OpekarováVeronika Opekarová (E) | 97 | AK Olymp Brno | 26.42 | 8.00 | ||||||||||||||
2 | Pavlína BřezinováPavlína Březinová (E) | 94 | AK Olymp Brno C | 27.00 | 5.00 | ||||||||||||||
3 | Tereza PavlučkováTereza Pavlučková (E) | 97 | SSK Vítkovice | 27.71 | 2.00 | ||||||||||||||
4 | Leona MaleninskáLeona Maleninská (E) | 96 | AK Olymp Brno C | 27.76 | 1.00 | ||||||||||||||
5 | Markéta VavrečkováMarkéta Vavrečková (E) | 95 | AK Olymp Brno C | 27.90 | |||||||||||||||
6 | Sabina SedlákováSabina Sedláková (E) | 95 | TJ Lokomotiva Břeclav | 31.28 | |||||||||||||||
MB | Martina HavlíčkováMartina Havlíčková (E) | 96 | AK Olymp Brno C | 28.59 | |||||||||||||||
Nikol ŠebestíkováNikol Šebestíková (E) | 94 | SSK Vítkovice | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
200 m - Dorostenky (Běh)
Běh 1 (so, 4.5.2013) | Vítr: -0.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Veronika PaličkováVeronika Paličková (E) | 97 | AK Hodonín | 24.74 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Emily GerulováEmily Gerulová (E) | 97 | SSK Vítkovice | 25.42 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Lucie ZlatníkováLucie Zlatníková (E) | 97 | AK Olomouc | 26.08 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Vendula HlucháVendula Hluchá (E) | 97 | TJ Sokol Opava | 26.34 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Veronika DostálováVeronika Dostálová (E) | 97 | TJ Sokol Opava | 26.50 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Eliška NerudováEliška Nerudová (E) | 97 | AK Olomouc | 26.77 | 5.00 | ||||||||||||||
7 | Nikol OberherrováNikol Oberherrová (E) | 97 | TJ Sokol Opava | 26.87 | 4.00 | ||||||||||||||
8 | Lucie ŽurkováLucie Žurková (E) | 96 | AK Hodonín | 27.16 | 2.00 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 2 (so, 4.5.2013) | Vítr: -0.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Simona SedláčkováSimona Sedláčková (E) | 97 | AK Hodonín | 26.98 | 3.00 | ||||||||||||||
2 | Barbora HudečkováBarbora Hudečková (E) | 98 | TJ Šumperk | 27.39 | 1.00 | ||||||||||||||
3 | Helena BenčováHelena Benčová (E) | 98 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 27.64 | |||||||||||||||
4 | Anna TodorováAnna Todorová (E) | 97 | AK Olymp Brno | 28.24 | |||||||||||||||
5 | Eva GalaczováEva Galaczová (E) | 96 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 28.77 | |||||||||||||||
6 | Markéta SedláčkováMarkéta Sedláčková (E) | 97 | AK Hodonín | 29.36 | |||||||||||||||
7 | Michaela ŠterclováMichaela Šterclová (E) | 97 | AK Olomouc | 30.50 | |||||||||||||||
Markéta PolováMarkéta Polová (E) | 97 | TJ Znojmo | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 3 (so, 4.5.2013) | Vítr: -1.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kristýna ŠkanderováKristýna Škanderová (E) | 99 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 29.26 | |||||||||||||||
2 | Alena ChromečkováAlena Chromečková (E) | 99 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 30.03 | |||||||||||||||
3 | Karolína KřenkováKarolína Křenková (E) | 97 | Atletický oddíl Slavia Havířov | 30.21 | |||||||||||||||
4 | Martina SmijováMartina Smijová (E) | 97 | TJ Sokol Opava | 30.62 | |||||||||||||||
MB | Gabriela MedkováGabriela Medková (E) | 96 | AK Hodonín | 28.36 | |||||||||||||||
MB | Alexandra SalamonováAlexandra Salamonová (E) | 98 | Atletický oddíl Slavia Havířov | 28.54 | |||||||||||||||
Barbora HorákováBarbora Horáková (E) | 96 | Atletický oddíl Slavia Havířov | DQ | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
400 m - Junioři (Běh)
Běh 1 (so, 4.5.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dominik KubalákDominik Kubalák (E) | 94 | AK Hodonín | 49.51 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Roman OlejníkRoman Olejník (E) | 94 | AK Olomouc | 50.25 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Martin SadilMartin Sadil (E) | 94 | AK Olomouc | 50.60 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | David HerkaDavid Herka (E) | 95 | AK Hodonín | 51.88 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | David TesařDavid Tesař (E) | 95 | TJ Sokol Opava | 52.86 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Martin TimkoMartin Timko (E) | 94 | AK Olomouc | 53.16 | 5.00 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (so, 4.5.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub GulecJakub Gulec (E) | 95 | SSK Vítkovice | 54.07 | 4.00 | ||||||||||||||
2 | David KlézlDavid Klézl (E) | 94 | VSK Univerzita Brno | 54.59 | 3.00 | ||||||||||||||
3 | Aleš KlementAleš Klement (E) | 97 | TJ Sokol Opava | 56.11 | 2.00 | ||||||||||||||
4 | Miroslav HaltmarMiroslav Haltmar (E) | 95 | TJ Šumperk | 56.94 | 1.00 | ||||||||||||||
Šimon KrejčíŠimon Krejčí (E) | 95 | TJ TŽ Třinec | DNF | ||||||||||||||||
Martin HrazdíraMartin Hrazdíra (E) | 94 | VSK Univerzita Brno | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
400 m - Dorostenci (Běh)
Běh 1 (so, 4.5.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matúš TalánMatúš Talán (E) | 96 | VSK Univerzita Brno | 51.19 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Filip SasínekFilip Sasínek (E) | 96 | AK Hodonín | 51.90 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Vít PalzerVít Palzer (E) | 97 | TJ Sokol Opava | 54.82 | 7.00 | ||||||||||||||
4 | Ondřej ŠtolcOndřej Štolc (E) | 96 | TJ Šumperk | 55.55 | 6.00 | ||||||||||||||
5 | Patrik SasínekPatrik Sasínek (E) | 97 | AK Hodonín | 55.99 | 5.00 | ||||||||||||||
6 | Jaroslav ŽádníkJaroslav Žádník (E) | 97 | AK Olomouc | 58.83 | |||||||||||||||
Ondřej DžubaOndřej Džuba (E) | 97 | AK Hodonín | DNF | ||||||||||||||||
Lukáš ChwistekLukáš Chwistek (E) | 97 | SSK Vítkovice | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 2 (so, 4.5.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adam VlkAdam Vlk (E) | 97 | TJ Sokol Opava | 54.24 | 8.00 | ||||||||||||||
2 | Aleš KonečnýAleš Konečný (E) | 97 | VSK Univerzita Brno | 56.80 | 4.00 | ||||||||||||||
3 | Vojtěch ObhlídalVojtěch Obhlídal (E) | 96 | TJ Znojmo | 57.77 | 3.00 | ||||||||||||||
4 | Lukáš MatýsekLukáš Matýsek (E) | 97 | TJ Sokol Opava | 58.21 | 2.00 | ||||||||||||||
5 | Petr BenešPetr Beneš (E) | 97 | VSK Univerzita Brno | 58.36 | 1.00 | ||||||||||||||
6 | Filip ZátopekFilip Zátopek (E) | 97 | SSK Vítkovice | 58.77 | |||||||||||||||
MB | Jan SadilJan Sadil (E) | 96 | AK Šternberk | 54.79 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
400 m - Juniorky (Běh)
Běh 1 (so, 4.5.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martina SamekováMartina Sameková (E) | 97 | AK Olymp Brno C | 59.20 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Pavla JanečkováPavla Janečková (E) | 95 | AK Olymp Brno C | 59.66 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Eliška MašlaňováEliška Mašlaňová (E) | 95 | AK Olymp Brno B | 59.90 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Markéta VavrečkováMarkéta Vavrečková (E) | 95 | AK Olymp Brno C | 61.01 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Tereza PavlučkováTereza Pavlučková (E) | 97 | SSK Vítkovice | 64.74 | 5.00 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (so, 4.5.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Leona MaleninskáLeona Maleninská (E) | 96 | AK Olymp Brno C | 63.20 | 6.00 | ||||||||||||||
2 | Martina HavlíčkováMartina Havlíčková (E) | 96 | AK Olymp Brno C | 66.36 | 4.00 | ||||||||||||||
3 | Karolína LošťákováKarolína Lošťáková (E) | 95 | AK Olymp Brno | 66.91 | 3.00 | ||||||||||||||
4 | Lucie SkopalováLucie Skopalová (E) | 96 | AK PSK Zlín | 68.56 | 2.00 | ||||||||||||||
5 | Sabina SedlákováSabina Sedláková (E) | 95 | TJ Lokomotiva Břeclav | 71.47 | 1.00 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
400 m - Dorostenky (Běh)
Běh 1 (so, 4.5.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Natálie KolajováNatálie Kolajová (E) | 97 | AK Hodonín | 57.65 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Vendula HlucháVendula Hluchá (E) | 97 | TJ Sokol Opava | 58.66 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Helena BenčováHelena Benčová (E) | 98 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 59.96 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Nikol OberherrováNikol Oberherrová (E) | 97 | TJ Sokol Opava | 60.49 | 6.00 | ||||||||||||||
5 | Barbora HudečkováBarbora Hudečková (E) | 98 | TJ Šumperk | 60.97 | 5.00 | ||||||||||||||
6 | Kateřina DivišováKateřina Divišová (E) | 97 | TJ Šumperk | 62.01 | 4.00 | ||||||||||||||
7 | Veronika ZbořilováVeronika Zbořilová (E) | 96 | AK Olomouc | 63.39 | 2.00 | ||||||||||||||
8 | Eva GálikováEva Gáliková (E) | 96 | AK Olomouc | 73.51 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 2 (so, 4.5.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Alena SymerskáAlena Symerská (E) | 96 | AK Kroměříž | 60.32 | 7.00 | ||||||||||||||
2 | Adéla SedlářováAdéla Sedlářová (E) | 97 | AK Hodonín | 62.66 | 3.00 | ||||||||||||||
3 | Iveta RaškováIveta Rašková (E) | 98 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 63.83 | 1.00 | ||||||||||||||
4 | Kateřina KrtkováKateřina Krtková (E) | 98 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 64.93 | |||||||||||||||
5 | Tereza BencováTereza Bencová (E) | 99 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 67.21 | |||||||||||||||
6 | Lenka OndrašíkováLenka Ondrašíková (E) | 97 | SSK Vítkovice | 68.23 | |||||||||||||||
7 | Shannon SivilaShannon Sivila (E) | 97 | TJ Znojmo | 68.66 | |||||||||||||||
Petra PavláskováPetra Pavlásková (E) | 99 | TJ Slezan Frýdek-Místek | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
800 m - Junioři (Běh)
Běh 1 (so, 4.5.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | David TesařDavid Tesař (E) | 95 | TJ Sokol Opava | 1:57.21 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Jakub ŠestákJakub Šesták (E) | 94 | SSK Vítkovice | 1:57.88 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Petr MusilaPetr Musila (E) | 95 | TJ Sokol Opava | 1:58.29 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Martin TimkoMartin Timko (E) | 94 | AK Olomouc | 1:59.68 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | David HerkaDavid Herka (E) | 95 | AK Hodonín | 2:00.81 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Ondřej VolfOndřej Volf (E) | 95 | TJ Sokol Opava | 2:00.92 | 5.00 | ||||||||||||||
7 | Lukáš OžanaLukáš Ožana (E) | 97 | Atletický oddíl Slavia Havířov | 2:05.01 | 4.00 | ||||||||||||||
8 | Jakub ZemanJakub Zeman (E) | 95 | AK Olomouc | 2:05.96 | 3.00 | ||||||||||||||
9 | Jan PospíšilJan Pospíšil (E) | 94 | AK PSK Zlín | 2:06.65 | 2.00 | ||||||||||||||
10 | Adam HofmanAdam Hofman (E) | 95 | AK PSK Zlín | 2:07.27 | 1.00 | ||||||||||||||
11 | Jiří TeplýJiří Teplý (E) | 94 | AK Olomouc | 2:08.69 | |||||||||||||||
12 | Robin VizinaRobin Vizina (E) | 97 | AK PSK Zlín | 2:11.31 | |||||||||||||||
Lukáš KynickýLukáš Kynický (E) | 97 | TJ Lokomotiva Břeclav | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 13 závodníků |
800 m - Dorostenci (Běh)
Běh 1 (so, 4.5.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Filip SasínekFilip Sasínek (E) | 96 | AK Hodonín | 1:53.85 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Vít PalzerVít Palzer (E) | 97 | TJ Sokol Opava | 2:01.56 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Aleš KonečnýAleš Konečný (E) | 97 | VSK Univerzita Brno | 2:08.63 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Filip ZátopekFilip Zátopek (E) | 97 | SSK Vítkovice | 2:11.39 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Jiří TomekJiří Tomek (E) | 97 | AK Hodonín | 2:11.91 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Filip MinarskýFilip Minarský (E) | 97 | AK Olomouc | 2:15.20 | 5.00 | ||||||||||||||
7 | Vojtěch ObhlídalVojtěch Obhlídal (E) | 96 | TJ Znojmo | 2:16.77 | 4.00 | ||||||||||||||
8 | Petr BenešPetr Beneš (E) | 97 | VSK Univerzita Brno | 2:17.19 | 3.00 | ||||||||||||||
MB | Jan SadilJan Sadil (E) | 96 | AK Šternberk | 2:03.92 | |||||||||||||||
MB | Daniel SuchánekDaniel Suchánek (E) | 99 | VSK Univerzita Brno | 2:10.35 | |||||||||||||||
MB | Daniel KotyzaDaniel Kotyza (E) | 00 | VSK Univerzita Brno | 2:22.65 | |||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
800 m - Juniorky (Běh)
Běh 1 (so, 4.5.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie VítámvásováLucie Vítámvásová (E) | 95 | AK Olymp Brno B | 2:37.15 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Kateřina HeimováKateřina Heimová (E) | 97 | AK PSK Zlín | 2:38.40 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Karolína LošťákováKarolína Lošťáková (E) | 95 | AK Olymp Brno | 2:38.81 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Kristýna KlapetkováKristýna Klapetková (E) | 95 | AK Olymp Brno C | 2:38.85 | 7.00 | ||||||||||||||
Tereza ZedníčkováTereza Zedníčková (E) | 95 | SSK Vítkovice | DNP | ||||||||||||||||
Nikol MusilováNikol Musilová (E) | 97 | TJ Lokomotiva Břeclav | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
800 m - Dorostenky (Běh)
Běh 1 (so, 4.5.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Helena BenčováHelena Benčová (E) | 98 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 2:19.65 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Tereza KorvasováTereza Korvasová (E) | 96 | AK Hodonín | 2:23.35 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Kateřina DivišováKateřina Divišová (E) | 97 | TJ Šumperk | 2:23.75 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Tereza PřidalováTereza Přidalová (E) | 97 | AK Olomouc | 2:25.82 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Eva GalaczováEva Galaczová (E) | 96 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 2:28.65 | 6.00 | ||||||||||||||
Kateřina KrtkováKateřina Krtková (E) | 98 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 2:28.65 | 5.00 | |||||||||||||||
7 | Lenka OndrašíkováLenka Ondrašíková (E) | 97 | SSK Vítkovice | 2:30.82 | 4.00 | ||||||||||||||
8 | Shannon SivilaShannon Sivila (E) | 97 | TJ Znojmo | 2:32.93 | 3.00 | ||||||||||||||
9 | Karolína KřenkováKarolína Křenková (E) | 97 | Atletický oddíl Slavia Havířov | 2:36.15 | 2.00 | ||||||||||||||
10 | Nikola HoláskováNikola Holásková (E) | 97 | TJ Sokol Opava | 2:37.91 | 1.00 | ||||||||||||||
11 | Martina SmijováMartina Smijová (E) | 97 | TJ Sokol Opava | 2:38.09 | |||||||||||||||
MB | Alexandra SalamonováAlexandra Salamonová (E) | 98 | Atletický oddíl Slavia Havířov | 2:29.60 | |||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
1500 m - Junioři (Běh)
Běh 1 (so, 4.5.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub ŠestákJakub Šesták (E) | 94 | SSK Vítkovice | 4:23.03 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Petr MusilaPetr Musila (E) | 95 | TJ Sokol Opava | 4:25.55 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Ondřej VolfOndřej Volf (E) | 95 | TJ Sokol Opava | 4:29.07 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Radek MorávekRadek Morávek (E) | 94 | AK Olomouc | 4:36.81 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Martin SobotkaMartin Sobotka (E) | 97 | TJ Sokol Opava | 4:40.96 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Jakub KonečnýJakub Konečný (E) | 94 | AK Hodonín | 5:02.73 | 5.00 | ||||||||||||||
7 | Michal MarkovičMichal Markovič (E) | 96 | TJ Sokol Opava | 5:08.99 | 4.00 | ||||||||||||||
8 | Dominik TůmaDominik Tůma (E) | 97 | AK PSK Zlín | 5:23.10 | 3.00 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
1500 m - Dorostenci (Běh)
Běh 1 (so, 4.5.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | David KrálDavid Král (E) | 96 | TJ Sokol Opava | 4:23.57 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Jan KocourekJan Kocourek (E) | 97 | AK Olomouc | 4:26.76 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Jaroslav PůčekJaroslav Půček (E) | 97 | AK Hodonín | 4:30.94 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Lukáš ChwistekLukáš Chwistek (E) | 97 | SSK Vítkovice | 4:35.34 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Michal ŠkrobánekMichal Škrobánek (E) | 97 | TJ Sokol Opava | 4:51.73 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Jiří GalloJiří Gallo (E) | 97 | AK Olomouc | 4:59.66 | 5.00 | ||||||||||||||
7 | Michal MusilaMichal Musila (E) | 96 | TJ Sokol Opava | 5:01.01 | 4.00 | ||||||||||||||
MB | Daniel RaškaDaniel Raška (E) | 96 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 4:32.12 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
1500 m - Juniorky (Běh)
Běh 1 (so, 4.5.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora BlahutováBarbora Blahutová (E) | 94 | AK Olymp Brno B | 5:05.45 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Hana LolkováHana Lolková (E) | 96 | AK Olymp Brno B | 5:26.47 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Tereza JakoubkováTereza Jakoubková (E) | 99 | AK Olymp Brno C | 5:29.50 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Johana SemerákováJohana Semeráková (E) | 98 | AK Olymp Brno | 5:56.35 | 7.00 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
1500 m - Dorostenky (Běh)
Běh 1 (so, 4.5.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina SiebeltováKateřina Siebeltová (E) | 96 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 5:21.93 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Petra PavláskováPetra Pavlásková (E) | 99 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 5:23.43 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Zdenka HlaváčováZdenka Hlaváčová (E) | 97 | AK Hodonín | 5:40.88 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Manal BatihováManal Batihová (E) | 97 | SSK Vítkovice | 5:41.08 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Markéta SvobodováMarkéta Svobodová (E) | 96 | TJ Sokol Opava | 5:59.14 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Pavlína OchvatováPavlína Ochvatová (E) | 97 | TJ Sokol Opava | 6:26.68 | 5.00 | ||||||||||||||
7 | Martina BiolkováMartina Biolková (E) | 99 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 7:28.90 | 4.00 | ||||||||||||||
Jana KeprtováJana Keprtová (E) | 97 | AK Olomouc | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
3000 m - Junioři (Běh)
Běh 1 (so, 4.5.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Petr KonečnýPetr Konečný (E) | 95 | VSK Univerzita Brno | 09:37.15 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Matouš VrzalaMatouš Vrzala (E) | 94 | SSK Vítkovice | 09:41.55 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Tomáš DumbrovskýTomáš Dumbrovský (E) | 95 | TJ Sokol Opava | 09:48.40 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Jakub SchromJakub Schrom (E) | 95 | VSK Univerzita Brno | 10:40.11 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Jan PokornýJan Pokorný (E) | 96 | VSK Univerzita Brno | 11:06.19 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Aleš KlementAleš Klement (E) | 97 | TJ Sokol Opava | 11:24.58 | 5.00 | ||||||||||||||
Tomáš ŘezníčekTomáš Řezníček (E) | 95 | VSK Univerzita Brno | DNF | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
3000 m - Dorostenci (Běh)
Běh 1 (so, 4.5.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan TurekJan Turek (E) | 96 | TJ Sokol Opava | 09:44.44 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | David KákonaDavid Kákona (E) | 96 | AK Hodonín | 09:53.12 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Ivo DubilIvo Dubil (E) | 97 | TJ Sokol Opava | 10:37.16 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Ondřej SeitlOndřej Seitl (E) | 96 | TJ Znojmo | 10:41.96 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Daniel KopecDaniel Kopec (E) | 97 | SSK Vítkovice | 10:43.99 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Jan HavlíkJan Havlík (E) | 96 | AK Olomouc | 11:37.64 | 5.00 | ||||||||||||||
Adam GötzAdam Götz (E) | 97 | AK Hodonín | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
3000 m - Juniorky (Běh)
Běh 1 (so, 4.5.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina ChromáKateřina Chromá (E) | 94 | AK Olymp Brno C | 11:21.17 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Barbora ŠvarcováBarbora Švarcová (E) | 97 | AK Olymp Brno | 12:09.72 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Lucie SkalickáLucie Skalická (E) | 97 | AK Olymp Brno | 12:11.39 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Vendula BlahnováVendula Blahnová (E) | 98 | AK Olymp Brno B | 12:19.97 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Jitka ZwienerováJitka Zwienerová (E) | 95 | AK Olymp Brno B | 12:35.72 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Iva ParákováIva Paráková (E) | 95 | AK Olymp Brno | 13:24.21 | 5.00 | ||||||||||||||
Jana AdámkováJana Adámková (E) | 96 | AK Olymp Brno | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
3000 m - Dorostenky (Běh)
Běh 1 (so, 4.5.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Natálie ZávorkováNatálie Závorková (E) | 96 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 11:30.00 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Julie RampírováJulie Rampírová (E) | 99 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 11:47.71 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Veronika BednarskáVeronika Bednarská (E) | 97 | TJ Šumperk | 11:51.52 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Simona KuchařováSimona Kuchařová (E) | 96 | TJ Znojmo | 12:17.57 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Aneta BočkováAneta Bočková (E) | 98 | TJ Šumperk | 12:31.84 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Markéta MlčákováMarkéta Mlčáková (E) | 96 | TJ Sokol Opava | 12:41.94 | 5.00 | ||||||||||||||
7 | Aneta ChalupováAneta Chalupová (E) | 97 | Atletický oddíl Slavia Havířov | 14:05.90 | 4.00 | ||||||||||||||
8 | Monika ČaganováMonika Čaganová (E) | 98 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 15:06.72 | 3.00 | ||||||||||||||
Adéla SedlářováAdéla Sedlářová (E) | 97 | AK Hodonín | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
100 m překážek [83,8cm] - Juniorky (Běh)
Běh 1 (so, 4.5.2013) | Vítr: -1.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lenka SvobodováLenka Svobodová (E) | 95 | AK Olymp Brno B | 15.13 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Michaela BroumováMichaela Broumová (E) | 95 | AK Olymp Brno | 15.40 | 8.00 | ||||||||||||||
3 | Pavlína BřezinováPavlína Březinová (E) | 94 | AK Olymp Brno C | 15.89 | 7.00 | ||||||||||||||
4 | Martina SamekováMartina Sameková (E) | 97 | AK Olymp Brno C | 15.91 | 6.00 | ||||||||||||||
5 | Dominika KrupařováDominika Krupařová (E) | 97 | AK Olymp Brno | 15.95 | 5.00 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (so, 4.5.2013) | Vítr: -0.9 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nikol ŠebestíkováNikol Šebestíková (E) | 94 | SSK Vítkovice | 15.24 | 9.00 | ||||||||||||||
2 | Dominika RemešováDominika Remešová (E) | 96 | AK Olymp Brno C | 16.10 | 4.00 | ||||||||||||||
3 | Alena RoháčkováAlena Roháčková (E) | 95 | AK Olymp Brno B | 16.66 | 3.00 | ||||||||||||||
4 | Eva SobotíkováEva Sobotíková (E) | 95 | AK Olymp Brno B | 19.33 | 2.00 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
100 m překážek [76,2cm-8,50m] - Dorostenky (Běh)
Běh 1 (so, 4.5.2013) | Vítr: -0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Veronika ŠádkováVeronika Šádková (E) | 96 | SSK Vítkovice | 14.67 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Eva JandováEva Jandová (E) | 96 | AK Hodonín | 15.32 | 8.00 | ||||||||||||||
3 | Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová (E) | 97 | AK Olomouc | 15.33 | 6.50 | ||||||||||||||
4 | Adéla HerzánováAdéla Herzánová (E) | 96 | AK Hodonín | 16.48 | 3.00 | ||||||||||||||
5 | Veronika MuchováVeronika Muchová (E) | 98 | AK Kroměříž | 17.59 | 1.00 | ||||||||||||||
6 | Denisa HubáčkováDenisa Hubáčková (E) | 96 | AK Hodonín | 17.85 | |||||||||||||||
7 | Eva PištekováEva Pišteková (E) | 98 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 18.34 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 2 (so, 4.5.2013) | Vítr: +0.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michaela ŠimečkováMichaela Šimečková (E) | 97 | SSK Vítkovice | 15.08 | 9.00 | ||||||||||||||
2 | Veronika DostálováVeronika Dostálová (E) | 97 | TJ Sokol Opava | 15.33 | 6.50 | ||||||||||||||
3 | Aneta PalánováAneta Palánová (E) | 97 | AK Hodonín | 15.84 | 5.00 | ||||||||||||||
4 | Michaela HlavoňováMichaela Hlavoňová (E) | 96 | AK Olymp Brno | 16.39 | 4.00 | ||||||||||||||
5 | Eva ŠenkováEva Šenková (E) | 96 | AK Hodonín | 16.64 | 2.00 | ||||||||||||||
6 | Zuzana VagalováZuzana Vagalová (E) | 97 | AK Kroměříž | 18.45 | |||||||||||||||
7 | Kristýna OpatřilováKristýna Opatřilová (E) | 97 | SSK Vítkovice | 19.01 | |||||||||||||||
Lucie UrbaczkováLucie Urbaczková (E) | 96 | SSK Vítkovice | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
110 m překážek [99,1 cm] - Junioři (Běh)
Běh 1 (so, 4.5.2013) | Vítr: +0.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jiří SýkoraJiří Sýkora (E) | 95 | AK Olomouc | 14.76 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Roman OlejníkRoman Olejník (E) | 94 | AK Olomouc | 15.06 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Jindřich VečeřaJindřich Večeřa (E) | 95 | AK Olomouc | 15.22 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Martin TučekMartin Tuček (E) | 95 | VSK Univerzita Brno | 15.33 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Ján ŠubaJán Šuba (E) | 94 | AK Hodonín | 15.65 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Michael KonečnýMichael Konečný (E) | 95 | TJ Sokol Opava | 15.98 | 4.00 | ||||||||||||||
7 | Vojtěch ČechVojtěch Čech (E) | 94 | VSK Univerzita Brno | 16.50 | 1.00 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 2 (so, 4.5.2013) | Vítr: -0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Petr MikuláčekPetr Mikuláček (E) | 95 | AK Olomouc | 15.87 | 5.00 | ||||||||||||||
2 | Adam BlažekAdam Blažek (E) | 95 | SSK Vítkovice | 16.08 | 2.50 | ||||||||||||||
Martin SchmögerMartin Schmöger (E) | 95 | VSK Univerzita Brno | 16.08 | 2.50 | |||||||||||||||
4 | Jakub HolekJakub Holek (E) | 95 | TJ Sokol Opava | 16.79 | |||||||||||||||
5 | Gustav BělskýGustav Bělský (E) | 94 | AK PSK Zlín | 16.86 | |||||||||||||||
Adam ZadubanAdam Zaduban (E) | 95 | SSK Vítkovice | DNP | ||||||||||||||||
Lukáš GalbavýLukáš Galbavý (E) | 94 | TJ Lokomotiva Břeclav | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
110 m překážek [91,4 cm] - Dorostenci (Běh)
Běh 1 (so, 4.5.2013) | Vítr: +1.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub KaplánekJakub Kaplánek (E) | 96 | AC Prostějov | 15.14 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | David HájekDavid Hájek (E) | 96 | TJ Sokol Opava | 15.54 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Jiří OdvářkaJiří Odvářka (E) | 96 | AC Prostějov | 15.62 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Ivo BabišIvo Babiš (E) | 97 | SSK Vítkovice | 15.92 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | František DolníčekFrantišek Dolníček (E) | 97 | TJ Šumperk | 18.16 | 4.00 | ||||||||||||||
Vít HromekVít Hromek (E) | 97 | TJ Šumperk | DQ | ||||||||||||||||
Poznámky:DQ dle pravidla 162.6 |
|||||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (so, 4.5.2013) | Vítr: +1.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dominik SokolaDominik Sokola (E) | 96 | TJ Sokol Opava | 15.94 | 6.00 | ||||||||||||||
2 | Martin ŠípekMartin Šípek (E) | 96 | AK Hodonín B | 17.01 | 5.00 | ||||||||||||||
3 | Michal NovákMichal Novák (E) | 97 | TJ Sokol Opava | 18.91 | 3.00 | ||||||||||||||
4 | Patrik AlbrechtPatrik Albrecht (E) | 96 | AC Prostějov | 19.01 | 2.00 | ||||||||||||||
Vojtěch GuzikVojtěch Guzik (E) | 97 | SSK Vítkovice | DQ | ||||||||||||||||
Poznámky:DQ dle pravidla 168.7b |
|||||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
300 m překážek [83,8 cm] - Dorostenci (Běh)
Běh 1 (so, 4.5.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | David HájekDavid Hájek (E) | 96 | TJ Sokol Opava | 42.03 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | František DolníčekFrantišek Dolníček (E) | 97 | TJ Šumperk | 43.31 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Matěj BeňovičMatěj Beňovič (E) | 96 | TJ Sokol Opava | 43.49 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Vojtěch RyšánekVojtěch Ryšánek (E) | 97 | SSK Vítkovice | 43.54 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Vít HromekVít Hromek (E) | 97 | TJ Šumperk | 46.87 | 6.00 | ||||||||||||||
Kryštof Felix KučeraKryštof Felix Kučera (E) | 97 | AK Olomouc | DNP | ||||||||||||||||
Jiří OdvářkaJiří Odvářka (E) | 96 | AC Prostějov | DNP | ||||||||||||||||
Jakub KaplánekJakub Kaplánek (E) | 96 | AC Prostějov | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
300 m překážek [76,2 cm] - Dorostenky (Běh)
Běh 1 (so, 4.5.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Veronika ŠádkováVeronika Šádková (E) | 96 | SSK Vítkovice | 46.29 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Petra HarasimovaPetra Harasimova (E) | 97 | TJ Sokol Opava | 46.76 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Kateřina SiebeltováKateřina Siebeltová (E) | 96 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 47.28 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Vendula ŘezníkováVendula Řezníková (E) | 96 | AK Olomouc | 51.36 | 3.00 | ||||||||||||||
5 | Eliška MachanováEliška Machanová (E) | 97 | AK Olomouc | 51.91 | 2.00 | ||||||||||||||
6 | Kristýna OpatřilováKristýna Opatřilová (E) | 97 | SSK Vítkovice | 54.58 | |||||||||||||||
Veronika SiebeltováVeronika Siebeltová (E) | 96 | TJ Slezan Frýdek-Místek | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 2 (so, 4.5.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michaela ŠimečkováMichaela Šimečková (E) | 97 | SSK Vítkovice | 47.97 | 7.00 | ||||||||||||||
2 | Michaela HlavoňováMichaela Hlavoňová (E) | 96 | AK Olymp Brno | 49.29 | 6.00 | ||||||||||||||
3 | Nikola HoláskováNikola Holásková (E) | 97 | TJ Sokol Opava | 49.75 | 5.00 | ||||||||||||||
4 | Lucie UrbaczkováLucie Urbaczková (E) | 96 | SSK Vítkovice | 50.53 | 4.00 | ||||||||||||||
5 | Denisa HubáčkováDenisa Hubáčková (E) | 96 | AK Hodonín | 53.05 | 1.00 | ||||||||||||||
Adéla HerzánováAdéla Herzánová (E) | 96 | AK Hodonín | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
400 m překážek [91,4 cm] - Junioři (Běh)
Běh 1 (so, 4.5.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martin TučekMartin Tuček (E) | 95 | VSK Univerzita Brno | 55.31 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Martin SadilMartin Sadil (E) | 94 | AK Olomouc | 56.71 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Roman OlejníkRoman Olejník (E) | 94 | AK Olomouc | 58.31 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Martin SchmögerMartin Schmöger (E) | 95 | VSK Univerzita Brno | 58.33 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Michael KonečnýMichael Konečný (E) | 95 | TJ Sokol Opava | 60.42 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Jakub HolekJakub Holek (E) | 95 | TJ Sokol Opava | 60.92 | 5.00 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (so, 4.5.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Gustav BělskýGustav Bělský (E) | 94 | AK PSK Zlín | 64.59 | 4.00 | ||||||||||||||
MB | Martin JuránekMartin Juránek (E) | 91 | AC Moravská Slavia Brno | 55.81 | |||||||||||||||
MB | Pablo LourigaPablo Louriga (E) | 91 | AC Moravská Slavia Brno | 58.14 | |||||||||||||||
Miloš ZíkaMiloš Zíka (E) | 95 | TJ Sokol Opava | DQ | ||||||||||||||||
Adam ZadubanAdam Zaduban (E) | 95 | SSK Vítkovice | DNP | ||||||||||||||||
Lukáš GalbavýLukáš Galbavý (E) | 94 | TJ Lokomotiva Břeclav | DNP | ||||||||||||||||
Poznámky:DQ 5. dráhy dle pravidla 168/7b |
|||||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
400 m překážek [76,2 cm] - Juniorky (Běh)
Běh 1 (so, 4.5.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lenka SvobodováLenka Svobodová (E) | 95 | AK Olymp Brno B | 63.39 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Dominika RemešováDominika Remešová (E) | 96 | AK Olymp Brno C | 70.23 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Kateřina VitámvásováKateřina Vitámvásová (E) | 95 | AK Olymp Brno | 81.31 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Vendula ZapletalováVendula Zapletalová (E) | 95 | AK Olymp Brno B | 84.50 | 7.00 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
2000 m překážek [91,4 cm] - Junioři (Běh)
Běh 1 (so, 4.5.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martin HlaváčekMartin Hlaváček (E) | 95 | TJ Sokol Opava | 6:23.66 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Adam GauraAdam Gaura (E) | 96 | TJ TŽ Třinec | 6:40.53 | 9.00 | ||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
2000 m překážek [83,8 cm] - Dorostenci (Běh)
Běh 1 (so, 4.5.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matěj BeňovičMatěj Beňovič (E) | 96 | TJ Sokol Opava | 6:26.56 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Filip FurišFilip Furiš (E) | 97 | AK Olomouc | 7:10.75 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Šimon SlavíkŠimon Slavík (E) | 96 | VSK Univerzita Brno | 7:50.63 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | David MrkousDavid Mrkous (E) | 97 | AK Hodonín | 8:06.51 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Kryštof Felix KučeraKryštof Felix Kučera (E) | 97 | AK Olomouc | 8:12.16 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Vladimír ŠlofarVladimír Šlofar (E) | 97 | AK Hodonín | 8:14.78 | 5.00 | ||||||||||||||
MB | Jan JakubíčekJan Jakubíček (E) | 96 | SK Přerov | 7:42.16 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
2000 m překážek [76,2 cm] - Juniorky (Běh)
Běh 1 (so, 4.5.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kamila KlepalováKamila Klepalová (E) | 96 | AK Olymp Brno B | 8:06.18 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Svatava PavlíčkováSvatava Pavlíčková (E) | 94 | AK Olymp Brno C | 8:36.62 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Markéta TesařováMarkéta Tesařová (E) | 94 | AK Olymp Brno B | 8:48.81 | 8.00 | ||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
2000 m překážek [76,2 cm] - Dorostenky (Běh)
Běh 1 (so, 4.5.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
4 | Veronika PěčkováVeronika Pěčková (E) | 96 | AK Kroměříž | 10:30.19 | 7.00 | ||||||||||||||
1 | Veronika SiebeltováVeronika Siebeltová (E) | 96 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 7:03.45 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Iveta RaškováIveta Rašková (E) | 98 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 9:13.62 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Tereza BencováTereza Bencová (E) | 99 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 9:58.46 | 8.00 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
4 x 100 m - Junioři (Běh)
Běh 1 (so, 4.5.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Suchánek, Muczka,Navrátil, Kejk Suchánek, Muczka,Navrátil, Kejk (E) | VSK Univerzita Brno | 44.73 | 11.00 | |||||||||||||||
2 | Holibka, Zíka, Kummer, Konečný Holibka, Zíka, Kummer, Konečný (E) | TJ Sokol Opava | 46.23 | 9.00 | |||||||||||||||
3 | Holek, Volf, Klement, Kaštovský Holek, Volf, Klement, Kaštovský (E) | TJ Sokol Opava | 48.07 | 8.00 | |||||||||||||||
4 | Markovič, Sobotka, Musila, Dumbrovský Markovič, Sobotka, Musila, Dumbrovský (E) | TJ Sokol Opava | 53.07 | 7.00 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
4 x 100 m - Dorostenci (Běh)
Běh 1 (so, 4.5.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bolech,Talan,Konečný,Jeřábek Bolech,Talan,Konečný,Jeřábek (E) | VSK Univerzita Brno | 46.14 | 11.00 | |||||||||||||||
2 | Matysek, Samaras, Vlk, Rusek Matysek, Samaras, Vlk, Rusek (E) | TJ Sokol Opava | 46.53 | 9.00 | |||||||||||||||
3 | Cahlík, Gryc, Kučeřík, Sasínek P. Cahlík, Gryc, Kučeřík, Sasínek P. (E) | AK Hodonín | 47.10 | 8.00 | |||||||||||||||
4 | Štolc, Hromek, Chrastina, Uhrin Štolc, Hromek, Chrastina, Uhrin (E) | TJ Šumperk | 47.49 | 7.00 | |||||||||||||||
5 | Plets, Koláček, Fišer, Halouzka Plets, Koláček, Fišer, Halouzka (E) | AK Hodonín B | 47.85 | 6.00 | |||||||||||||||
6 | Žemla, Chvístek, Kopec, Rampáček Žemla, Chvístek, Kopec, Rampáček (E) | SSK Vítkovice | 50.00 | 5.00 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
4 x 100 m - Juniorky (Běh)
Běh 1 (so, 4.5.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pírková, Šilhanová, Opekarová, Ostrožlíková Pírková, Šilhanová, Opekarová, Ostrožlíková (E) | AK Olymp Brno | 50.29 | 11.00 | |||||||||||||||
2 | Hlaváčková, Kobiánová, Svobodová, Opekarová Hlaváčková, Kobiánová, Svobodová, Opekarová (E) | AK Olymp Brno B | 50.44 | 9.00 | |||||||||||||||
3 | Sameková, Maleninská, Vavrečková, Dubová Sameková, Maleninská, Vavrečková, Dubová (E) | AK Olymp Brno C | 51.44 | 8.00 | |||||||||||||||
Mašlaňová, Roháčková, Sobotíková, Vítámvásová L. Mašlaňová, Roháčková, Sobotíková, Vítámvásová L. (E) | AK Olymp Brno B | DNF | |||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
4 x 100 m - Dorostenky (Běh)
Běh 1 (so, 4.5.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Herzánová, Paličková, Sedláčková S., Žurková Herzánová, Paličková, Sedláčková S., Žurková (E) | AK Hodonín | 50.86 | 11.00 | |||||||||||||||
2 | Zlatníková,Zbořilová,Galanská,Nerudová Zlatníková,Zbořilová,Galanská,Nerudová (E) | AK Olomouc | 51.39 | 9.00 | |||||||||||||||
3 | Dietrichová, Oberherrová, Holásková, Mališová Dietrichová, Oberherrová, Holásková, Mališová (E) | TJ Sokol Opava | 53.88 | 7.00 | |||||||||||||||
4 | Krtková, Škanderová, Bencová, Chromečková Krtková, Škanderová, Bencová, Chromečková (E) | TJ Slezan Frýdek-Místek | 54.92 | 6.00 | |||||||||||||||
5 | Opatřilová, Batihová, Ondrašíková, Šádková Opatřilová, Batihová, Ondrašíková, Šádková (E) | SSK Vítkovice | 56.84 | 5.00 | |||||||||||||||
Velčovská, Bočková, Divišová, Hudečková Velčovská, Bočková, Divišová, Hudečková (E) | TJ Šumperk | DQ | |||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (so, 4.5.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dzyublyuk, Kolajová, Sedláčková M., Sedlářová Dzyublyuk, Kolajová, Sedláčková M., Sedlářová (E) | AK Hodonín | 51.76 | 8.00 | |||||||||||||||
2 | Rampírová, Biolková, Pavlásková, Galaczová Rampírová, Biolková, Pavlásková, Galaczová (E) | TJ Slezan Frýdek-Místek | 57.10 | 4.00 | |||||||||||||||
3 | Svobodová, Smijová, Ochvatová, Kadlecová Svobodová, Smijová, Ochvatová, Kadlecová (E) | TJ Sokol Opava | 58.60 | 3.00 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
skok vysoký - Junioři
(so, 4.5.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1.601.651.701.751.801.831.861.891.921.962.002.04 | Body | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Adam BlažekAdam Blažek(E)
SSK Vítkovice |
95 | 2.00 | ---OOOOXXX | 11.00 | ||||||||||||||
2 |
Šimon KrejčíŠimon Krejčí(E)
TJ TŽ Třinec |
95 | 1.89 | ---OOOOXXX | 9.00 | ||||||||||||||
3 |
Jiří ZemanJiří Zeman(E)
TJ Sokol Opava |
96 | 1.86 | ---OOOOXXX | 8.00 | ||||||||||||||
4 |
Marek KyzlinkMarek Kyzlink(E)
VSK Univerzita Brno |
94 | 1.83 | ---OOOOXXX | 7.00 | ||||||||||||||
5 |
Pavel HorákPavel Horák(E)
AK Olomouc |
95 | 1.83 | ---OOOOXXX | 6.00 | ||||||||||||||
6 |
Dominik LefnerDominik Lefner(E)
AK PSK Zlín |
95 | 1.80 | ---OOOOXXX | 5.00 | ||||||||||||||
7 |
Tomáš MráčekTomáš Mráček(E)
AK Olomouc |
95 | 1.80 | ---OOOOXXX | 4.00 | ||||||||||||||
8 |
Michael KonečnýMichael Konečný(E)
TJ Sokol Opava |
95 | 1.80 | ---OOOOXXX | 3.00 | ||||||||||||||
9 |
Lukáš HozaLukáš Hoza(E)
TJ Sokol Opava |
95 | 1.75 | ---OOOOXXX | 2.00 | ||||||||||||||
MB |
Michal TišnovskýMichal Tišnovský(E)
AK Olomouc |
95 | 1.86 | ||||||||||||||||
Filip ČapkaFilip Čapka(E)
TJ Lokomotiva Břeclav |
97 | DNP | |||||||||||||||||
Radek JandlRadek Jandl(E)
AK Hodonín |
95 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
skok vysoký - Dorostenci
(so, 4.5.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1.551.601.651.701.751.781.811.841.871.901.941.97 | Body | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Filip NavrátilFilip Navrátil(E)
AK Hodonín |
97 | 1.94 | OOXOOOXXX | 11.00 | ||||||||||||||
2 |
Patrik ŠmerdaPatrik Šmerda(E)
AK Hodonín |
96 | 1.87 | OOXOOOXXX | 9.00 | ||||||||||||||
3 |
Tomáš FišerTomáš Fišer(E)
AK Hodonín B |
96 | 1.87 | OOXOOOXXX | 8.00 | ||||||||||||||
4 |
Tomáš DočkalTomáš Dočkal(E)
AK Olomouc |
97 | 1.81 | OOXOOOXXX | 7.00 | ||||||||||||||
5 |
Martin ŠípekMartin Šípek(E)
AK Hodonín B |
96 | 1.78 | OOXOOOXXX | 6.00 | ||||||||||||||
6 |
Patrik AlbrechtPatrik Albrecht(E)
AC Prostějov |
96 | 1.75 | OOXOOOXXX | 5.00 | ||||||||||||||
7 |
Štěpán SmutnýŠtěpán Smutný(E)
AK Olomouc |
96 | 1.70 | OOXOOOXXX | 4.00 | ||||||||||||||
8 |
Vojtěch RyšánekVojtěch Ryšánek(E)
SSK Vítkovice |
97 | 1.70 | OOXOOOXXX | 3.00 | ||||||||||||||
9 |
David KabelkaDavid Kabelka(E)
TJ Znojmo |
97 | 1.65 | OOXOOOXXX | 2.00 | ||||||||||||||
10 |
Ondřej ŠtolcOndřej Štolc(E)
TJ Šumperk |
96 | 1.60 | OOXOOOXXX | 1.00 | ||||||||||||||
11 |
Michael PavlátkaMichael Pavlátka(E)
TJ Znojmo |
97 | 1.60 | OOXOOOXXX | |||||||||||||||
MB |
Jiří ŠtěpánekJiří Štěpánek(E)
AK Hodonín |
97 | 1.75 | ||||||||||||||||
David JečmínekDavid Ječmínek(E)
AK Olomouc |
96 | DNP | |||||||||||||||||
Jakub KaplánekJakub Kaplánek(E)
AC Prostějov |
96 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 14 závodníků |
skok vysoký - Juniorky
(so, 4.5.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1.401.451.501.551.601.631.661.691.72 | Body | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Aneta TrávníčkováAneta Trávníčková(E)
TJ Lokomotiva Břeclav |
97 | 1.69 | --OOOOOOXXX | 11.00 | ||||||||||||||
2 |
Nikola PařilováNikola Pařilová(E)
AK Olymp Brno |
94 | 1.66 | ---OXOXOXOXXX | 9.00 | ||||||||||||||
3 |
Jana HartigováJana Hartigová(E)
AK Olymp Brno B |
96 | 1.60 | --OOOXXX | 8.00 | ||||||||||||||
4 |
Michaela BroumováMichaela Broumová(E)
AK Olymp Brno |
95 | 1.60 | OOOXOOXXX | 7.00 | ||||||||||||||
5 |
Alena RoháčkováAlena Roháčková(E)
AK Olymp Brno B |
95 | 1.60 | --OOXOXXX | 6.00 | ||||||||||||||
6 |
Barbora PánkováBarbora Pánková(E)
AK Olymp Brno C |
95 | 1.50 | OXOOXXX | 5.00 | ||||||||||||||
7 |
Aneta KrejčiříkováAneta Krejčiříková(E)
AK PSK Zlín |
97 | 1.45 | OOXXX | 4.00 | ||||||||||||||
8 |
Michaela DoleželováMichaela Doleželová(E)
AK Olymp Brno |
97 | 1.45 | XOOXXX | 3.00 | ||||||||||||||
9 |
Kateřina VaverkováKateřina Vaverková(E)
AK Olymp Brno |
94 | 1.40 | XOXXX | 2.00 | ||||||||||||||
MB |
Petra MinxováPetra Minxová(E)
AK Olomouc |
95 | 1.55 | ||||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
skok vysoký - Dorostenky
(so, 4.5.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1.301.351.401.451.501.531.561.591.621.67 | Body | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Eva ŠenkováEva Šenková(E)
AK Hodonín |
96 | 1.62 | --OOOOOOXOXXX | 11.00 | ||||||||||||||
2 |
Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová(E)
AK Olomouc |
97 | 1.59 | ---OOOOOXXX | 9.00 | ||||||||||||||
3 |
Natálie SmolkováNatálie Smolková(E)
TJ Sokol Opava |
97 | 1.59 | ----OXOXOXOXXX | 8.00 | ||||||||||||||
4 |
Karolína MališováKarolína Mališová(E)
TJ Sokol Opava |
96 | 1.56 | ---XOOOXOXXX | 7.00 | ||||||||||||||
5 |
Kamila WrzecionkováKamila Wrzecionková(E)
SSK Vítkovice |
96 | 1.56 | --OOOXXOXOXXX | 6.00 | ||||||||||||||
6 |
Zuzana VagalováZuzana Vagalová(E)
AK Kroměříž |
97 | 1.53 | O-OOOOXXX | 5.00 | ||||||||||||||
7 |
Kateřina FialováKateřina Fialová(E)
AK Hodonín |
97 | 1.53 | ---OXXOXXOXXX | 4.00 | ||||||||||||||
8 |
Eva PištekováEva Pišteková(E)
TJ Slezan Frýdek-Místek |
98 | 1.50 | OOOOOXXX | 3.00 | ||||||||||||||
9 |
Soňa LisníkováSoňa Lisníková(E)
TJ Slezan Frýdek-Místek |
98 | 1.50 | OOXOOOXXX | 2.00 | ||||||||||||||
10 |
Lucie KrybusováLucie Krybusová(E)
TJ Sokol Opava |
96 | 1.45 | OOOOXXX | 1.00 | ||||||||||||||
11 |
Tereza KadlecováTereza Kadlecová(E)
TJ Sokol Opava |
96 | 1.45 | OXOOXOXXX | |||||||||||||||
12 |
Karolína JanečkováKarolína Janečková(E)
TJ Znojmo |
96 | 1.40 | OXOOXXX | |||||||||||||||
13 |
Martina BiolkováMartina Biolková(E)
TJ Slezan Frýdek-Místek |
99 | 1.35 | XXOOXXX | |||||||||||||||
Celkem 13 závodníků |
skok o tyči - Junioři
(so, 4.5.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 2.602.803.003.203.403.503.603.703.803.904.004.10 | Body | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Petr MikuláčekPetr Mikuláček(E)
AK Olomouc |
95 | 3.70 | -----OOO--XX-- | 11.00 | ||||||||||||||
2 |
Jakub HolekJakub Holek(E)
TJ Sokol Opava |
95 | 3.60 | --XOOOOOXXX | 9.00 | ||||||||||||||
3 |
Pavel HorákPavel Horák(E)
AK Olomouc |
95 | 3.40 | ---XOOXXX | 8.00 | ||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
skok o tyči - Dorostenci
(so, 4.5.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 2.602.803.003.203.403.503.603.703.803.904.004.10 | Body | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Pavel DolejšPavel Dolejš(E)
AK Hodonín |
96 | 3.80 | -----O-XOO-XX-- | 11.00 | ||||||||||||||
2 |
Michal NovákMichal Novák(E)
TJ Sokol Opava |
97 | 3.60 | -OOXOOOOXX- | 9.00 | ||||||||||||||
3 |
David HájekDavid Hájek(E)
TJ Sokol Opava |
96 | 3.50 | --OOXOXXOX----XX- | 8.00 | ||||||||||||||
4 |
Ondřej BelfínOndřej Belfín(E)
AK Olomouc |
97 | 3.00 | -OXOXXX | 7.00 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
skok o tyči - Juniorky
(so, 4.5.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 2.002.202.402.503.003.203.40 | Body | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Rebeka ŠilhanováRebeka Šilhanová(E)
AK Olymp Brno |
95 | 3.20 | ----XOOXXX | 11.00 | ||||||||||||||
2 |
Eva SobotíkováEva Sobotíková(E)
AK Olymp Brno B |
95 | 2.20 | XOOXXX | 9.00 | ||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
skok o tyči - Dorostenky
(so, 4.5.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 2.072.202.402.502.60 | Body | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Petra HalškováPetra Halšková(E)
TJ Sokol Opava |
96 | 2.50 | OOOXOXXX | 11.00 | ||||||||||||||
2 |
Kateřina SiebeltováKateřina Siebeltová(E)
TJ Slezan Frýdek-Místek |
96 | 2.40 | OOXOX- | 9.00 | ||||||||||||||
3 |
Denisa HubáčkováDenisa Hubáčková(E)
AK Hodonín |
96 | 2.20 | OOXXX | 8.00 | ||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
skok daleký - Junioři
(so, 4.5.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tomáš VeszelkaTomáš Veszelka(E)
AK Olomouc |
95 | 6.77 +0.0 m/s | X-1,1 | X-1,2 | X-0,5 | 0 | 11.00 | |||||||||||
2 |
Jiří ZemanJiří Zeman(E)
TJ Sokol Opava |
96 | 6.60 +0.0 m/s | X-1,1 | X-1,2 | X-0,5 | 0 | 9.00 | |||||||||||
3 |
Ján ŠubaJán Šuba(E)
AK Hodonín |
94 | 6.50 -0.2 m/s | X-1,1 | X-1,2 | X-0,5 | 0 | 8.00 | |||||||||||
4 |
Tomáš KummerTomáš Kummer(E)
TJ Sokol Opava |
95 | 6.45 -0.3 m/s | X-1,1 | X-1,2 | X-0,5 | 0 | 7.00 | |||||||||||
5 |
Jindřich VečeřaJindřich Večeřa(E)
AK Olomouc |
95 | 6.43 +0.0 m/s | X-1,1 | X-1,2 | X-0,5 | 0 | 6.00 | |||||||||||
6 |
Petr MikuláčekPetr Mikuláček(E)
AK Olomouc |
95 | 6.42 +0.0 m/s | X-1,1 | X-1,2 | X-0,5 | 0 | 5.00 | |||||||||||
7 |
Tomáš HolýTomáš Holý(E)
AK PSK Zlín |
96 | 6.04 -0.2 m/s | X-1,1 | X-1,2 | X-0,5 | 0 | 4.00 | |||||||||||
8 |
Ondřej KaděrkaOndřej Kaděrka(E)
SSK Vítkovice |
95 | 5.83 +0.0 m/s | X-1,1 | X-1,2 | X-0,5 | 0 | 3.00 | |||||||||||
9 |
Jakub RyšavýJakub Ryšavý(E)
AK Olomouc |
94 | 5.82 -1.2 m/s | X-1,1 | X-1,2 | X-0,5 | 0 | 2.00 | |||||||||||
10 |
Vojtěch ČechVojtěch Čech(E)
VSK Univerzita Brno |
94 | 5.53 -1.1 m/s | X-1,1 | X-1,2 | X-0,5 | 0 | 1.00 | |||||||||||
11 |
Pavel HorákPavel Horák(E)
AK Olomouc |
95 | 4.98 +0.0 m/s | X-1,1 | X-1,2 | X-0,5 | 0 | ||||||||||||
Lukáš HozaLukáš Hoza(E)
TJ Sokol Opava |
95 | 0 | X-1,1 | X-1,2 | X-0,5 | 0 | |||||||||||||
Filip ČapkaFilip Čapka(E)
TJ Lokomotiva Břeclav |
97 | DNP | |||||||||||||||||
Martin AdamecMartin Adamec(E)
TJ Lokomotiva Břeclav |
95 | DNP | |||||||||||||||||
Vít PernicaVít Pernica(E)
AK Hodonín |
95 | DNP | |||||||||||||||||
Petr VašekPetr Vašek(E)
AK Hodonín |
94 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 16 závodníků |
skok daleký - Dorostenci
(so, 4.5.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jakub RusekJakub Rusek(E)
TJ Sokol Opava |
96 | 6.86 -0.6 m/s | 6.74-0,5 | 6.57-0,2 | X-0,3 | 6.74 | X-0,2 | 6.86-0,6 | 6.86-0,0 | 11.00 | ||||||||
2 |
Filip NavrátilFilip Navrátil(E)
AK Hodonín |
97 | 6.55 -0.6 m/s | 5.78-0,4 | 5.64-0,1 | X-0,6 | 5.78 | -- | -- | 6.55-0,6 | 9.00 | ||||||||
3 |
Pavel GadasPavel Gadas(E)
AK Olomouc |
97 | 6.25 -0.3 m/s | X+0,0 | 6.05-0,0 | 6.25-0,3 | 6.25 | -- | 5.74-0,5 | 5.75-0,0 | 8.00 | ||||||||
4 |
Pavel DolejšPavel Dolejš(E)
AK Hodonín |
96 | 5.85 +0.2 m/s | 5.64+0,0 | X-0,2 | 3.55-0,1 | 5.64 | 5.85+0,2 | X-0,5 | X+0,0 | 7.00 | ||||||||
5 |
Ivan PletsIvan Plets(E)
AK Hodonín B |
96 | 5.78 -1.0 m/s | X-1,0 | 5.78-1,0 | X-0,9 | 5.78 | -- | X-0,5 | 5.42-0,3 | 6.00 | ||||||||
6 |
Jakub JeřábekJakub Jeřábek(E)
VSK Univerzita Brno |
96 | 5.72 +0.8 m/s | 5.52-0,1 | 5.35-0,0 | 5.17-0,0 | 5.52 | 5.72+0,8 | 5.24-0,0 | -- | 5.00 | ||||||||
7 |
Marek ChrastinaMarek Chrastina(E)
TJ Šumperk |
96 | 5.68 -0.3 m/s | 5.53-0,14 | 5.53-0,4 | 5.68-0,3 | 5.68 | -- | X-1,4 | 5.53-0,1 | 4.00 | ||||||||
9 |
Štěpán SmutnýŠtěpán Smutný(E)
AK Olomouc |
96 | 5.68 +0.4 m/s | X-0,1 | 5.49-0,0 | 5.52-0,0 | 5.52 | 5.68+0,4 | 5.359-1,1 | 5.33-0,0 | 3.00 | ||||||||
9 |
František DolníčekFrantišek Dolníček(E)
TJ Šumperk |
97 | 5.48 +0.0 m/s | 5.41-0,7 | 5.30-0,3 | 5.48-0,0 | 5.48 | 2.00 | |||||||||||
10 |
Vojtěch RyšánekVojtěch Ryšánek(E)
SSK Vítkovice |
97 | 5.33 -1.0 m/s | 5.33-1,0 | 5.14-0,0 | 4.02-1,3 | 5.33 | 1.00 | |||||||||||
11 |
Mikuláš KomrskaMikuláš Komrska(E)
TJ Sokol Opava |
97 | 4.25 -1.1 m/s | 4.25-1,1 | 4.18-0,3 | 4.14-0,7 | 4.25 | ||||||||||||
12 |
Ivo BabišIvo Babiš(E)
SSK Vítkovice |
97 | 3.61 -1.4 m/s | X-0,0 | 3.61-1,4 | X-0,6 | 3.61 | ||||||||||||
MB |
Jiří KorejzJiří Korejz(E)
Atletický oddíl Slavia Havířov |
96 | 5.76 -.09 m/s | ||||||||||||||||
MB |
Jiří ŠtěpánekJiří Štěpánek(E)
AK Hodonín |
97 | 5.39 -1.7 m/s | ||||||||||||||||
Martin HrabecMartin Hrabec(E)
TJ Sokol Opava |
97 | DNP | 0 | ||||||||||||||||
Michael PavlátkaMichael Pavlátka(E)
TJ Znojmo |
97 | DNP | 0 | ||||||||||||||||
Martin BaumgartnerMartin Baumgartner(E)
AK Olomouc |
97 | DNP | 0 | ||||||||||||||||
Celkem 17 závodníků |
skok daleký - Juniorky
(so, 4.5.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Rebeka ŠilhanováRebeka Šilhanová(E)
AK Olymp Brno |
95 | 5.35 -0.3 m/s | 5.17-1,03 | 5.35-0,3 | 5.31-0,9 | 5.35 | X-0,3 | 5.28-0,0 | X+0,2 | 11.00 | ||||||||
2 |
Petra OpekarováPetra Opekarová(E)
AK Olymp Brno B |
95 | 5.31 -1.0 m/s | X+0,0 | X+0,6 | 5.07+0,3 | 5.07 | 5.18-0,7 | 5.04-0,6 | 5.31-1,0 | 9.00 | ||||||||
3 |
Barbora BoháčkováBarbora Boháčková(E)
TJ Lokomotiva Břeclav |
95 | 5.28 +0.2 m/s | 5.05-0,7 | 5.18-0,9 | 5.22+0,7 | 5.22 | X-0,3 | 5.11-0,1 | 5.28+0,2 | 8.00 | ||||||||
4 |
Nikola PařilováNikola Pařilová(E)
AK Olymp Brno |
94 | 5.16 -1.5 m/s | 4.99-0,0 | 5.00+0,1 | 5.05+0,0 | 5.05 | 5.16-1,5 | 4.97-0,8 | 5.07-1,5 | 7.00 | ||||||||
5 |
Kateřina VaverkováKateřina Vaverková(E)
AK Olymp Brno |
94 | 5.11 -0.4 m/s | X-0,2 | X+0,1 | 5.11-0,4 | 5.11 | X-0,4 | 5.05-0,4 | X-0,1 | 6.00 | ||||||||
6 |
Barbora PánkováBarbora Pánková(E)
AK Olymp Brno C |
95 | 4.99 -1.3 m/s | 4.99-1,3 | 4.90-0,0 | 4.60-0,4 | 4.99 | 4.55-0,8 | 4.95-0,4 | 4.89-0,6 | 5.00 | ||||||||
7 |
Adriana JagošováAdriana Jagošová(E)
AK Olymp Brno C |
96 | 4.65 +0.0 m/s | 4.65-0,0 | X+0,6 | X+0,3 | 4.65 | 4.55-0,9 | 4.19-0,7 | X-0,4 | 4.00 | ||||||||
8 |
Denisa VagnerováDenisa Vagnerová(E)
SSK Vítkovice |
95 | 4.49 -1.0 m/s | X-0,4 | 4.21-0,0 | 4.16-1,2 | 4.21 | 4.49-1,0 | 3.89-1,1 | 4.31+0,0 | 3.00 | ||||||||
Aneta KrejčiříkováAneta Krejčiříková(E)
AK PSK Zlín |
97 | DNP | 0 | ||||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
skok daleký - Dorostenky
(so, 4.5.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Eva JandováEva Jandová(E)
AK Hodonín |
96 | 5.50 +0.2 m/s | 5.21-0,0 | 5.38+0,0 | X-0,6 | 5.38 | 3.90-0,4 | X+0,6 | 5.50+0,2 | 11.00 | ||||||||
2 |
Dominika GalanskáDominika Galanská(E)
AK Olomouc |
96 | 5.40 +0.8 m/s | 5.35-0,2 | 5.35-0,2 | 5.40+0,8 | 5.40 | 5.24-0,3 | 5.19+0,2 | 5.20+0,2 | 9.00 | ||||||||
3 |
Anna DzyublyukAnna Dzyublyuk(E)
AK Hodonín |
96 | 5.22 +0.0 m/s | 4.72-0,0 | 4.92-0,0 | 5.11+0,5 | 5.11 | 5.22-0,0 | 5.10+0,9 | +0,5 | 8.00 | ||||||||
4 |
Veronika DostálováVeronika Dostálová(E)
TJ Sokol Opava |
97 | 5.20 +0.5 m/s | 4.94-0,5 | 4.95+0,0 | -- | 4.95 | 4.97-0,0 | 5.04+0,9 | 5.20+0,5 | 7.00 | ||||||||
5 |
Aneta PalánováAneta Palánová(E)
AK Hodonín |
97 | 4.93 +0.0 m/s | 4.93-0,0 | 4.74-0,0 | X-1,1 | 4.93 | X-0,1 | X+0,1 | 4.72+0,7 | 6.00 | ||||||||
6 |
Eva ŠenkováEva Šenková(E)
AK Hodonín |
96 | 4.84 +0.3 m/s | 4.52-0,4 | 4.65-0,6 | 4.83+0,7 | 4.83 | 4.79-0,8 | 4.84+0,3 | 4.82+0,0 | 5.00 | ||||||||
7 |
Lucie UrbaczkováLucie Urbaczková(E)
SSK Vítkovice |
96 | 4.75 +0.6 m/s | 4.61-0,3 | 4.32-0,4 | 4.73+0,1 | 4.73 | 4.46-0,5 | X-0,5 | 4.75+0,6 | 4.00 | ||||||||
8 |
Soňa LisníkováSoňa Lisníková(E)
TJ Slezan Frýdek-Místek |
98 | 4.75 +0.0 m/s | 4.47-0,5 | 4.75-0,0 | 4.55+0,0 | 4.75 | 4.63-0,8 | 4.57-0,3 | 4.72+1,4 | 3.00 | ||||||||
9 |
Barbora KlímováBarbora Klímová(E)
AK Olymp Brno |
97 | 4.72 +0.0 m/s | 4.47-0,4 | 4.72+0,0 | 4.64+0,1 | 4.72 | 2.00 | |||||||||||
10 |
Jana SanetrníkováJana Sanetrníková(E)
AK Olomouc |
96 | 4.47 +0.0 m/s | 4.32-0,3 | 4.47+0,0 | 4.15-0,0 | 4.47 | 1.00 | |||||||||||
11 |
Barbora HorákováBarbora Horáková(E)
Atletický oddíl Slavia Havířov |
96 | 4.47 +0.0 m/s | 4.15-0,2 | 4.15-0,0 | 4.47+0,0 | 4.47 | ||||||||||||
12 |
Zuzana VagalováZuzana Vagalová(E)
AK Kroměříž |
97 | 4.38 -0.1 m/s | 3.99-0,0 | 4.38-0,1 | -- | 4.38 | ||||||||||||
13 |
Natálie SmolkováNatálie Smolková(E)
TJ Sokol Opava |
97 | 4.36 +0.2 m/s | 4.32-0,6 | X-0,2 | 4.36+0,2 | 4.36 | ||||||||||||
14 |
Eva PištekováEva Pišteková(E)
TJ Slezan Frýdek-Místek |
98 | 4.30 +0.0 m/s | 4.07+0,0 | 4.30-0,0 | X-0,7 | 4.30 | ||||||||||||
15 |
Lucie KrybusováLucie Krybusová(E)
TJ Sokol Opava |
96 | 4.27 +0.0 m/s | 4.25-0,0 | 4.07-0,0 | 4.27-0,0 | 4.27 | ||||||||||||
16 |
Lucie VelčovskáLucie Velčovská(E)
TJ Šumperk |
96 | 4.18 +0.0 m/s | X-0,8 | 4.18-0,0 | X-0,0 | 4.18 | ||||||||||||
17 |
Markéta PolováMarkéta Polová(E)
TJ Znojmo |
97 | 3.76 -0.9 m/s | 3.76-0,9 | 3.51-0,0 | 3.73+0,5 | 3.76 | ||||||||||||
Emily GerulováEmily Gerulová(E)
SSK Vítkovice |
97 | 0 | X-0,0 | X+0,0 | X+0,4 | 0 | |||||||||||||
Celkem 18 závodníků |
trojskok - Junioři
(so, 4.5.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tomáš VeszelkaTomáš Veszelka(E)
AK Olomouc |
95 | 14.22 -0.8 m/s | 14.15-0,4 | -- | 14.18-0,0 | 14.18 | 14.22-0,8 | -- | 14.17-0,2 | 11.00 | ||||||||
2 |
Ján ŠubaJán Šuba(E)
AK Hodonín |
94 | 14.06 -0.6 m/s | 13.65-0,6 | 13.84-0,2 | 13.03+0,1 | 13.84 | 14.06-0,6 | 13.61-0,1 | 13.98-0,2 | 9.00 | ||||||||
3 |
Jiří ZemanJiří Zeman(E)
TJ Sokol Opava |
96 | 13.24 -0.6 m/s | 13.03-1,3 | 12.81-0,5 | X-0,3 | 13.03 | 13.24-0,6 | 13.05-0,0 | 13.09-0,2 | 8.00 | ||||||||
4 |
Adam BlažekAdam Blažek(E)
SSK Vítkovice |
95 | 12.88 -0.4 m/s | 12.88-0,4 | 12.80-0,7 | 12.48-0,2 | 12.88 | 12.79-0,8 | X-0,4 | -- | 7.00 | ||||||||
5 |
Tomáš KummerTomáš Kummer(E)
TJ Sokol Opava |
95 | 12.88 -0.6 m/s | X-1,0 | X-0,6 | 12.05-0,3 | 12.05 | 12.40-0,5 | 12.51-0,3 | 12.88-0,6 | 6.00 | ||||||||
6 |
Petr VašekPetr Vašek(E)
AK Hodonín |
94 | 12.83 -0.1 m/s | X-1,4 | X-0,6 | 12.83-0,1 | 12.83 | X-1,4 | X-1,0 | 12.72-0,2 | 5.00 | ||||||||
MB |
Michal TišnovskýMichal Tišnovský(E)
AK Olomouc |
95 | 12.85 +0.0 m/s | ||||||||||||||||
Dominik LefnerDominik Lefner(E)
AK PSK Zlín |
95 | DNP | 0 | ||||||||||||||||
Radek JandlRadek Jandl(E)
AK Hodonín |
95 | DNP | 0 | ||||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
trojskok - Dorostenci
(so, 4.5.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Patrik ŠmerdaPatrik Šmerda(E)
AK Hodonín |
96 | 13.15 +0.0 m/s | 12.26-0,4 | 13.15-0,0 | 11.56-1,1 | 13.15 | 12.70-0,8 | 12.49-0,7 | -- | 11.00 | ||||||||
2 |
Dominik SokolaDominik Sokola(E)
TJ Sokol Opava |
96 | 12.55 +0.0 m/s | 12.29-0,2 | 12.10-0,0 | X-0,4 | 12.29 | 12.39-0,4 | 12.55-0,0 | 11.98-0,2 | 9.00 | ||||||||
3 |
Adam KoláčekAdam Koláček(E)
AK Hodonín B |
96 | 12.06 -0.7 m/s | 11.80-0,0 | 12.06-0,7 | 11.25-0,0 | 12.06 | 11.68-0,0 | 11.97-0,0 | X-0,8 | 8.00 | ||||||||
Celkem 3 závodníků |
trojskok - Juniorky
(so, 4.5.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Petra OpekarováPetra Opekarová(E)
AK Olymp Brno B |
95 | 11.70 -0.1 m/s | 11.43+00,0 | 11.69-0,0 | 11.70-0,1 | 11.70 | 10.54-0,0 | 11.60+0,0 | 11.14-0,3 | 11.00 | ||||||||
2 |
Barbora PánkováBarbora Pánková(E)
AK Olymp Brno C |
95 | 11.26 +0.0 m/s | X+0,3 | 11.17+0,6 | 11.26-0,0 | 11.26 | X-0,0 | X-0,6 | -- | 9.00 | ||||||||
3 |
Kateřina VaverkováKateřina Vaverková(E)
AK Olymp Brno |
94 | 11.14 +0.5 m/s | 10.91-0,5 | 11.14+0,5 | 10.71-1,1 | 11.14 | 10.86-0,0 | 10.72-1,2 | X-0,3 | 8.00 | ||||||||
4 |
Barbora BoháčkováBarbora Boháčková(E)
TJ Lokomotiva Břeclav |
95 | 10.62 +0.1 m/s | 10.43+0,0 | 10.31+0,4 | 10.19-0,9 | 10.43 | 10.59+0,0 | 10.62+0,1 | 10.61-0,0 | 7.00 | ||||||||
5 |
Adriana JagošováAdriana Jagošová(E)
AK Olymp Brno C |
96 | 10.48 +0.2 m/s | X+0,0 | 10.48+0,2 | X-0,2 | 10.48 | X+0,0 | 10.08-0,5 | 09.15-0,4 | 6.00 | ||||||||
6 |
Andrea KašovskáAndrea Kašovská(E)
SSK Vítkovice |
94 | 10.11 +0.4 m/s | X-0,0 | 10.11+0,4 | X-1,2 | 10.11 | 09.87-0,0 | 09.88+0,0 | 09.80-0,5 | 5.00 | ||||||||
Celkem 6 závodníků |
trojskok - Dorostenky
(so, 4.5.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Anna DzyublyukAnna Dzyublyuk(E)
AK Hodonín |
96 | 11.45 +0.1 m/s | 10.84-0,4 | X+0,0 | 11.37+0,0 | 11.37 | 11.30-0,1 | 11.45+0,1 | 11.25-0,0 | 11.00 | ||||||||
2 |
Petra HarasimovaPetra Harasimova(E)
TJ Sokol Opava |
97 | 10.96 +0.1 m/s | 10.90-1,5 | 10.88-0,6 | 10.96+0,1 | 10.96 | 10.75-0,2 | -- | -- | 9.00 | ||||||||
3 |
Soňa LisníkováSoňa Lisníková(E)
TJ Slezan Frýdek-Místek |
98 | 10.15 +0.0 m/s | 09.80-0,9 | 10.15-0,0 | 09.89+0,0 | 10.15 | 09.57-0,7 | -- | 09.77-0,0 | 8.00 | ||||||||
4 |
Kamila WrzecionkováKamila Wrzecionková(E)
SSK Vítkovice |
96 | 09.58 +0.1 m/s | 09.53-0,0 | 09.53-0,8 | X+0,5 | 09.53 | 09.49-1,1 | 09.58+0,1 | X-0,0 | 7.00 | ||||||||
5 |
Iveta RaškováIveta Rašková(E)
TJ Slezan Frýdek-Místek |
98 | 09.41 -0.2 m/s | 09.40-0,2 | 09.29-0,0 | -- | 09.40 | 09.41-0,2 | -- | 09.01+0,0 | 6.00 | ||||||||
Celkem 5 závodníků |
vrh koulí 3kg - Dorostenky
(so, 4.5.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Kristyna HermannováKristyna Hermannová(E)
SSK Vítkovice |
96 | 13.46 | 13.46 | 12.48 | 12.57 | 13.46 | X | X | X | 11.00 | ||||||||
2 |
Eliška VinárkováEliška Vinárková(E)
TJ Sokol Opava |
96 | 13.12 | 12.87 | 13.12 | X | 13.12 | X | 12.51 | X | 9.00 | ||||||||
3 |
Kristýna ZbraňkováKristýna Zbraňková(E)
AK Olomouc |
97 | 12.98 | 12.74 | X | 12.27 | 12.74 | 12.98 | X | 12.38 | 8.00 | ||||||||
4 |
Tereza NovotnáTereza Novotná(E)
AK Olomouc |
96 | 10.76 | 10.76 | 10.16 | 10.55 | 10.76 | X | X | X | 7.00 | ||||||||
5 |
Karolína JanečkováKarolína Janečková(E)
TJ Znojmo |
96 | 10.47 | 10.13 | 09.62 | 09.92 | 10.13 | 10.33 | 09.87 | 10.47 | 6.00 | ||||||||
6 |
Kateřina PeškováKateřina Pešková(E)
TJ Znojmo |
96 | 10.46 | 09.23 | 08.34 | 09.11 | 09.23 | 10.30 | 09.99 | 10.46 | 5.00 | ||||||||
7 |
Veronika WantulokováVeronika Wantuloková(E)
SSK Vítkovice |
96 | 09.99 | X | 09.75 | 09.90 | 09.90 | X | 09.99 | X | 4.00 | ||||||||
8 |
Veronika MuchováVeronika Muchová(E)
AK Kroměříž |
98 | 09.35 | 09.35 | 08.30 | 07.88 | 09.35 | 3.00 | |||||||||||
9 |
Julie RampírováJulie Rampírová(E)
TJ Slezan Frýdek-Místek |
99 | 08.81 | X | 08.81 | X | 08.81 | 2.00 | |||||||||||
10 |
Tereza KadlecováTereza Kadlecová(E)
TJ Sokol Opava |
96 | 08.70 | 08.24 | 08.70 | 08.27 | 08.70 | 1.00 | |||||||||||
11 |
Dominika HamrlováDominika Hamrlová(E)
AK Kroměříž |
96 | 08.63 | 08.63 | 08.46 | 08.40 | 08.63 | ||||||||||||
12 |
Aneta ByrtusováAneta Byrtusová(E)
SSK Vítkovice |
96 | 08.54 | 08.44 | 08.45 | 08.54 | 08.54 | ||||||||||||
13 |
Kateřina DietrichováKateřina Dietrichová(E)
TJ Sokol Opava |
97 | 08.48 | X | 08.48 | 08.27 | 08.48 | ||||||||||||
14 |
Monika ČaganováMonika Čaganová(E)
TJ Slezan Frýdek-Místek |
98 | 07.90 | 07.90 | 06.87 | X | 07.90 | ||||||||||||
Natálie VeseláNatálie Veselá(E)
SSK Vítkovice |
97 | DNP | 0 | ||||||||||||||||
Celkem 15 závodníků |
vrh koulí 4kg - Juniorky
(so, 4.5.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Kristina JurigováKristina Jurigová(E)
SSK Vítkovice |
94 | 13.15 | X | 12.89 | 12.93 | 12.93 | 13.15 | X | X | 11.00 | ||||||||
2 |
Tereza VytlačilováTereza Vytlačilová(E)
AK Olymp Brno C |
95 | 12.16 | X | X | 10.88 | 10.88 | X | X | 12.16 | 9.00 | ||||||||
3 |
Alžbeta PuškárováAlžbeta Puškárová(E)
AK Olymp Brno |
95 | 11.77 | 11.21 | 10.88 | 10.58 | 11.21 | 11.77 | 11.64 | 11.39 | 8.00 | ||||||||
4 |
Júlia KočarováJúlia Kočarová(E)
AK Olymp Brno B |
94 | 11.01 | 11.01 | 10.43 | 10.47 | 11.01 | 10.36 | 10.54 | 10.18 | 7.00 | ||||||||
5 |
Lucie GalatíkováLucie Galatíková(E)
AK Olymp Brno B |
95 | 10.66 | 09.99 | 10.66 | 09.43 | 10.66 | 10.01 | 09.88 | 09.97 | 6.00 | ||||||||
6 |
Johana FilipováJohana Filipová(E)
SSK Vítkovice |
95 | 10.31 | 09.54 | 10.31 | 09.77 | 10.31 | X | X | 10.09 | 5.00 | ||||||||
7 |
Lenka JuráňováLenka Juráňová(E)
AK Olymp Brno |
94 | 09.92 | 08.95 | 09.27 | 09.92 | 09.92 | 08.92 | X | X | 4.00 | ||||||||
8 |
Vendula LangerováVendula Langerová(E)
TJ Šumperk |
95 | 09.24 | 09.02 | 09.24 | 09.02 | 09.24 | X | 08.91 | X | 3.00 | ||||||||
Celkem 8 závodníků |
vrh koulí 5kg - Dorostenci
(so, 4.5.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Viktor DaňoViktor Daňo(E)
AK Hodonín |
96 | 16.47 | 09.02 | 08.34 | 09.25 | 09.25 | 11.00 | |||||||||||
2 |
Nikolas BrošNikolas Broš(E)
AK Hodonín |
96 | 15.27 | 09.02 | 08.34 | 09.25 | 09.25 | 9.00 | |||||||||||
3 |
Tomáš SvobodaTomáš Svoboda(E)
TJ Znojmo |
96 | 14.88 | 09.02 | 08.34 | 09.25 | 09.25 | 8.00 | |||||||||||
4 |
Matyáš ŘihákMatyáš Řihák(E)
AK Olomouc |
96 | 14.17 | 09.02 | 08.34 | 09.25 | 09.25 | 7.00 | |||||||||||
5 |
Zdeněk ŠčudlaZdeněk Ščudla(E)
AK Hodonín B |
96 | 14.10 | 09.02 | 08.34 | 09.25 | 09.25 | 6.00 | |||||||||||
6 |
Tomáš MošaTomáš Moša(E)
TJ Sokol Opava |
96 | 13.75 | 09.02 | 08.34 | 09.25 | 09.25 | 5.00 | |||||||||||
7 |
Jan UhrinJan Uhrin(E)
TJ Šumperk |
97 | 12.99 | 09.02 | 08.34 | 09.25 | 09.25 | 4.00 | |||||||||||
8 |
Dominik WünscheDominik Wünsche(E)
TJ Znojmo |
96 | 12.48 | 09.02 | 08.34 | 09.25 | 09.25 | 3.00 | |||||||||||
9 |
Petr TancerPetr Tancer(E)
AK Hodonín |
97 | 12.29 | 09.02 | 08.34 | 09.25 | 09.25 | 2.00 | |||||||||||
10 |
Pavel DolejšPavel Dolejš(E)
AK Hodonín |
96 | 12.10 | 09.02 | 08.34 | 09.25 | 09.25 | 1.00 | |||||||||||
11 |
Tomáš BulkoTomáš Bulko(E)
AK Olomouc |
96 | 11.25 | 09.02 | 08.34 | 09.25 | 09.25 | ||||||||||||
12 |
Michal BřezinaMichal Březina(E)
AK Hodonín |
96 | 11.05 | 09.02 | 08.34 | 09.25 | 09.25 | ||||||||||||
13 |
Martin KonečnýMartin Konečný(E)
VSK Univerzita Brno |
97 | 10.60 | 09.02 | 08.34 | 09.25 | 09.25 | ||||||||||||
14 |
Matěj KomárMatěj Komár(E)
TJ Sokol Opava |
96 | 10.50 | 09.02 | 08.34 | 09.25 | 09.25 | ||||||||||||
15 |
Marek MikeskaMarek Mikeska(E)
AK Hodonín |
96 | 10.10 | 09.02 | 08.34 | 09.25 | 09.25 | ||||||||||||
16 |
Jakub KobělářJakub Kobělář(E)
SSK Vítkovice |
97 | 09.80 | 09.02 | 08.34 | 09.25 | 09.25 | ||||||||||||
17 |
Tomáš DočkalTomáš Dočkal(E)
AK Olomouc |
97 | 09.63 | 09.02 | 08.34 | 09.25 | 09.25 | ||||||||||||
18 |
Vojtěch GuzikVojtěch Guzik(E)
SSK Vítkovice |
97 | 09.56 | 09.02 | 08.34 | 09.25 | 09.25 | ||||||||||||
19 |
Jaroslav PeterkaJaroslav Peterka(E)
TJ Znojmo |
96 | 08.98 | 09.02 | 08.34 | 09.25 | 09.25 | ||||||||||||
20 |
Daniel KasprowiczDaniel Kasprowicz(E)
TJ Sokol Opava |
97 | 08.92 | 09.02 | 08.34 | 09.25 | 09.25 | ||||||||||||
21 |
Josef UhlířJosef Uhlíř(E)
AK Olomouc |
96 | 08.90 | 09.02 | 08.34 | 09.25 | 09.25 | ||||||||||||
MB |
Jakub ŠvrčekJakub Švrček(E)
AK Šternberk |
97 | 09.25 | ||||||||||||||||
MB |
Ondřej VrtělOndřej Vrtěl(E)
SK Přerov |
97 | DNP | ||||||||||||||||
Jakub KobělářJakub Kobělář(E)
SSK Vítkovice |
97 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 24 závodníků |
vrh koulí 6kg - Junioři
(so, 4.5.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tomáš KoudelaTomáš Koudela(E)
AK Olomouc |
95 | 15.62 | X | 10.10 | X | 10.10 | 11.00 | |||||||||||
2 |
Jan HorňákJan Horňák(E)
SSK Vítkovice |
94 | 15.51 | X | 10.10 | X | 10.10 | 9.00 | |||||||||||
3 |
Dominik KošařDominik Košař(E)
SSK Vítkovice |
94 | 15.03 | X | 10.10 | X | 10.10 | 8.00 | |||||||||||
4 |
Filip ErnestFilip Ernest(E)
VSK Univerzita Brno |
95 | 14.75 | X | 10.10 | X | 10.10 | 7.00 | |||||||||||
5 |
Michal HanákMichal Hanák(E)
TJ Sokol Opava |
94 | 13.45 | X | 10.10 | X | 10.10 | 6.00 | |||||||||||
6 |
Karel MazálekKarel Mazálek(E)
VSK Univerzita Brno |
94 | 13.31 | X | 10.10 | X | 10.10 | 5.00 | |||||||||||
7 |
Jan OdstrčilJan Odstrčil(E)
AK Olomouc |
95 | 12.97 | X | 10.10 | X | 10.10 | 4.00 | |||||||||||
8 |
Matěj KaštovskýMatěj Kaštovský(E)
TJ Sokol Opava |
95 | 12.28 | X | 10.10 | X | 10.10 | 3.00 | |||||||||||
9 |
Ondřej NovotnýOndřej Novotný(E)
AK Olomouc |
95 | 12.28 | X | 10.10 | X | 10.10 | 2.00 | |||||||||||
10 |
Ondřej ZoufalýOndřej Zoufalý(E)
TJ Lokomotiva Břeclav |
95 | 12.17 | X | 10.10 | X | 10.10 | 1.00 | |||||||||||
11 |
Jakub KorčákJakub Korčák(E)
AK PSK Zlín |
94 | 11.59 | X | 10.10 | X | 10.10 | ||||||||||||
12 |
Petr KrusPetr Krus(E)
SSK Vítkovice |
95 | 11.57 | X | 10.10 | X | 10.10 | ||||||||||||
13 |
Jakub RyšavýJakub Ryšavý(E)
AK Olomouc |
94 | 11.10 | X | 10.10 | X | 10.10 | ||||||||||||
14 |
Jakub BřezinaJakub Březina(E)
AK Olomouc |
95 | 11.10 | X | 10.10 | X | 10.10 | ||||||||||||
15 |
Adam DrmolaAdam Drmola(E)
VSK Univerzita Brno |
94 | 10.76 | X | 10.10 | X | 10.10 | ||||||||||||
16 |
Bernard KuchťákBernard Kuchťák(E)
TJ Lokomotiva Břeclav |
95 | 10.10 | X | 10.10 | X | 10.10 | ||||||||||||
Ondřej KupkaOndřej Kupka(E)
SSK Vítkovice |
94 | DNP | |||||||||||||||||
Radek JandlRadek Jandl(E)
AK Hodonín |
95 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 18 závodníků |
vrh koulí 7,26kg - Muži
(so, 4.5.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MB |
Martin NovákMartin Novák(E)
AK Olomouc |
92 | |||||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
hod diskem 1kg - Juniorky
(so, 4.5.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Alžbeta PuškárováAlžbeta Puškárová(E)
AK Olymp Brno |
95 | 42.45 | 42.45 | 40.75 | 39.35 | 42.45 | 40.93 | 39.85 | 37.83 | 11.00 | ||||||||
2 |
Júlia KočarováJúlia Kočarová(E)
AK Olymp Brno B |
94 | 41.62 | 41.62 | 41.33 | 41.49 | 41.62 | 41.32 | 40.89 | X | 9.00 | ||||||||
3 |
Kristina JurigováKristina Jurigová(E)
SSK Vítkovice |
94 | 37.32 | 37.32 | X | X | 37.32 | 36.01 | 35.44 | X | 8.00 | ||||||||
4 |
Pavla KuklováPavla Kuklová(E)
AK Olymp Brno C |
95 | 35.47 | 35.47 | X | 34.80 | 35.47 | 33.95 | X | X | 7.00 | ||||||||
5 |
Johana FilipováJohana Filipová(E)
SSK Vítkovice |
95 | 31.33 | X | 31.33 | X | 31.33 | X | X | 29.24 | 6.00 | ||||||||
6 |
Lenka JuráňováLenka Juráňová(E)
AK Olymp Brno |
94 | 28.70 | 28.70 | 24.81 | 28.55 | 28.70 | 28.37 | X | 27.45 | 5.00 | ||||||||
7 |
Lucie GalatíkováLucie Galatíková(E)
AK Olymp Brno B |
95 | 28.54 | 26.48 | X | X | 26.48 | X | 28.54 | X | 4.00 | ||||||||
8 |
Vendula LangerováVendula Langerová(E)
TJ Šumperk |
95 | 28.48 | X | X | X | 0 | 27.06 | X | 28.48 | 3.00 | ||||||||
Celkem 8 závodníků |
hod diskem 1kg - Dorostenky
(so, 4.5.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Kristyna HermannováKristyna Hermannová(E)
SSK Vítkovice |
96 | 36.16 | 35.99 | 34.52 | X | 35.99 | 36.16 | X | X | 11.00 | ||||||||
2 |
Kristýna ZbraňkováKristýna Zbraňková(E)
AK Olomouc |
97 | 29.38 | 29.38 | X | X | 29.38 | 28.51 | X | 29.23 | 9.00 | ||||||||
3 |
Tereza NovotnáTereza Novotná(E)
AK Olomouc |
96 | 27.68 | 25.91 | 27.68 | 27.14 | 27.68 | X | X | 26.54 | 8.00 | ||||||||
4 |
Aneta ByrtusováAneta Byrtusová(E)
SSK Vítkovice |
96 | 24.96 | 24.96 | 23.94 | 22.94 | 24.96 | X | X | 22.52 | 7.00 | ||||||||
5 |
Kateřina PeškováKateřina Pešková(E)
TJ Znojmo |
96 | 20.85 | 18.69 | X | 20.85 | 20.85 | X | 17.61 | 18.55 | 6.00 | ||||||||
6 |
Eva GálikováEva Gáliková(E)
AK Olomouc |
96 | 19.45 | 16.57 | X | 19.45 | 19.45 | 18.24 | 18.81 | X | 5.00 | ||||||||
7 |
Dominika HamrlováDominika Hamrlová(E)
AK Kroměříž |
96 | 19.36 | 16.90 | 16.99 | 17.65 | 17.65 | 19.36 | 18.37 | 17.07 | 4.00 | ||||||||
8 |
Natálie ZávorkováNatálie Závorková(E)
TJ Slezan Frýdek-Místek |
96 | 17.33 | 15.84 | X | 16.82 | 16.82 | 16.97 | 17.33 | 16.13 | 3.00 | ||||||||
9 |
Veronika PěčkováVeronika Pěčková(E)
AK Kroměříž |
96 | 15.56 | 15.56 | 13.70 | 15.02 | 15.56 | 2.00 | |||||||||||
10 |
Karolína JanečkováKarolína Janečková(E)
TJ Znojmo |
96 | 13.12 | X | X | 13.12 | 13.12 | 1.00 | |||||||||||
Eliška VinárkováEliška Vinárková(E)
TJ Sokol Opava |
96 | DNP | 0 | ||||||||||||||||
Veronika WantulokováVeronika Wantuloková(E)
SSK Vítkovice |
96 | DNP | 0 | ||||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
hod diskem 1,5kg - Dorostenci
(so, 4.5.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Viktor DaňoViktor Daňo(E)
AK Hodonín |
96 | 48.16 | X | X | X | 0 | 11.00 | |||||||||||
2 |
Tomáš SvobodaTomáš Svoboda(E)
TJ Znojmo |
96 | 40.78 | X | X | X | 0 | 9.00 | |||||||||||
3 |
Marek MikeskaMarek Mikeska(E)
AK Hodonín |
96 | 38.09 | X | X | X | 0 | 8.00 | |||||||||||
4 |
Jan UhrinJan Uhrin(E)
TJ Šumperk |
97 | 37.57 | X | X | X | 0 | 7.00 | |||||||||||
5 |
Tomáš MošaTomáš Moša(E)
TJ Sokol Opava |
96 | 36.57 | X | X | X | 0 | 6.00 | |||||||||||
6 |
Petr TancerPetr Tancer(E)
AK Hodonín |
97 | 35.23 | X | X | X | 0 | 5.00 | |||||||||||
7 |
Dominik WünscheDominik Wünsche(E)
TJ Znojmo |
96 | 33.88 | X | X | X | 0 | 4.00 | |||||||||||
8 |
Vojtěch GuzikVojtěch Guzik(E)
SSK Vítkovice |
97 | 32.39 | X | X | X | 0 | 3.00 | |||||||||||
9 |
Matouš VajdaMatouš Vajda(E)
TJ Sokol Opava |
96 | 30.45 | X | X | X | 0 | 2.00 | |||||||||||
10 |
Matyáš ŘihákMatyáš Řihák(E)
AK Olomouc |
96 | 29.52 | X | X | X | 0 | 1.00 | |||||||||||
11 |
Adam UherAdam Uher(E)
AK Olomouc |
97 | 29.07 | X | X | X | 0 | ||||||||||||
12 |
Matěj KomárMatěj Komár(E)
TJ Sokol Opava |
96 | 26.18 | X | X | X | 0 | ||||||||||||
13 |
Daniel KasprowiczDaniel Kasprowicz(E)
TJ Sokol Opava |
97 | 23.72 | X | X | X | 0 | ||||||||||||
14 |
Jakub KobělářJakub Kobělář(E)
SSK Vítkovice |
97 | 23.61 | X | X | X | 0 | ||||||||||||
15 |
Josef UhlířJosef Uhlíř(E)
AK Olomouc |
96 | 21.75 | X | X | X | 0 | ||||||||||||
16 |
Jaroslav PeterkaJaroslav Peterka(E)
TJ Znojmo |
96 | 21.74 | X | X | X | 0 | ||||||||||||
Zdeněk ŠčudlaZdeněk Ščudla(E)
AK Hodonín B |
96 | 0 | X | X | X | 0 | |||||||||||||
Tomáš BulkoTomáš Bulko(E)
AK Olomouc |
96 | DNP | |||||||||||||||||
Jakub KobělářJakub Kobělář(E)
SSK Vítkovice |
97 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 19 závodníků |
hod diskem 1,75kg - Junioři
(so, 4.5.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Filip ErnestFilip Ernest(E)
VSK Univerzita Brno |
95 | 47.42 | X | X | X | 0 | 11.00 | |||||||||||
2 |
Tomáš KoudelaTomáš Koudela(E)
AK Olomouc |
95 | 44.32 | X | X | X | 0 | 9.00 | |||||||||||
3 |
Jan OdstrčilJan Odstrčil(E)
AK Olomouc |
95 | 44.01 | X | X | X | 0 | 8.00 | |||||||||||
4 |
Michal HanákMichal Hanák(E)
TJ Sokol Opava |
94 | 43.58 | X | X | X | 0 | 7.00 | |||||||||||
5 |
Ondřej NovotnýOndřej Novotný(E)
AK Olomouc |
95 | 41.93 | X | X | X | 0 | 6.00 | |||||||||||
6 |
Ondřej KupkaOndřej Kupka(E)
SSK Vítkovice |
94 | 40.35 | X | X | X | 0 | 5.00 | |||||||||||
7 |
Jakub RyšavýJakub Ryšavý(E)
AK Olomouc |
94 | 37.82 | X | X | X | 0 | 4.00 | |||||||||||
8 |
Ondřej ZoufalýOndřej Zoufalý(E)
TJ Lokomotiva Břeclav |
95 | 36.39 | X | X | X | 0 | 3.00 | |||||||||||
9 |
Matěj KaštovskýMatěj Kaštovský(E)
TJ Sokol Opava |
95 | 33.57 | X | X | X | 0 | 2.00 | |||||||||||
10 |
Jan HorňákJan Horňák(E)
SSK Vítkovice |
94 | 32.45 | X | X | X | 0 | 1.00 | |||||||||||
11 |
Bernard KuchťákBernard Kuchťák(E)
TJ Lokomotiva Břeclav |
95 | 32.07 | X | X | X | 0 | ||||||||||||
12 |
Adam DrmolaAdam Drmola(E)
VSK Univerzita Brno |
94 | 31.58 | X | X | X | 0 | ||||||||||||
13 |
Petr KrusPetr Krus(E)
SSK Vítkovice |
95 | 31.41 | X | X | X | 0 | ||||||||||||
14 |
Jakub BřezinaJakub Březina(E)
AK Olomouc |
95 | 30.64 | X | X | X | 0 | ||||||||||||
15 |
Karel MazálekKarel Mazálek(E)
VSK Univerzita Brno |
94 | 30.00 | X | X | X | 0 | ||||||||||||
16 |
Vojtěch ČechVojtěch Čech(E)
VSK Univerzita Brno |
94 | 29.54 | X | X | X | 0 | ||||||||||||
17 |
Marek KyzlinkMarek Kyzlink(E)
VSK Univerzita Brno |
94 | 28.39 | X | X | X | 0 | ||||||||||||
18 |
Adam ŠařecAdam Šařec(E)
TJ TŽ Třinec |
97 | 24.58 | X | X | X | 0 | ||||||||||||
19 |
Jan RochlaJan Rochla(E)
AK PSK Zlín |
97 | 24.13 | X | X | X | 0 | ||||||||||||
Dominik KošařDominik Košař(E)
SSK Vítkovice |
94 | 0 | X | X | X | 0 | |||||||||||||
Tomáš ŘezníčekTomáš Řezníček(E)
VSK Univerzita Brno |
95 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 21 závodníků |
hod kladivem 3kg - Dorostenky
(so, 4.5.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Kristyna HermannováKristyna Hermannová(E)
SSK Vítkovice |
96 | 47.11 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Aneta ByrtusováAneta Byrtusová(E)
SSK Vítkovice |
96 | 46.46 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Veronika WantulokováVeronika Wantuloková(E)
SSK Vítkovice |
96 | 42.71 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Kristýna ZbraňkováKristýna Zbraňková(E)
AK Olomouc |
97 | 38.17 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Monika ČaganováMonika Čaganová(E)
TJ Slezan Frýdek-Místek |
98 | 26.96 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Kateřina PeškováKateřina Pešková(E)
TJ Znojmo |
96 | 26.77 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Natálie ZávorkováNatálie Závorková(E)
TJ Slezan Frýdek-Místek |
96 | 20.38 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Natálie VeseláNatálie Veselá(E)
SSK Vítkovice |
97 | DNP | ||||||||||||||||
9 |
Eliška VinárkováEliška Vinárková(E)
TJ Sokol Opava |
96 | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
hod kladivem 4kg - Juniorky
(so, 4.5.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Pavla KuklováPavla Kuklová(E)
AK Olymp Brno C |
95 | 48.71 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Alžbeta PuškárováAlžbeta Puškárová(E)
AK Olymp Brno |
95 | 25.15 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Júlia KočarováJúlia Kočarová(E)
AK Olymp Brno B |
94 | 21.97 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Johana FilipováJohana Filipová(E)
SSK Vítkovice |
95 | 21.19 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Lenka JuráňováLenka Juráňová(E)
AK Olymp Brno |
94 | 18.68 | 6.00 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
hod kladivem 5kg - Dorostenci
(so, 4.5.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tomáš DočkalTomáš Dočkal(E)
AK Olomouc |
97 | 43.50 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Matouš VajdaMatouš Vajda(E)
TJ Sokol Opava |
96 | 38.62 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Tomáš BulkoTomáš Bulko(E)
AK Olomouc |
96 | 37.75 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Tomáš SvobodaTomáš Svoboda(E)
TJ Znojmo |
96 | 32.25 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Viktor DaňoViktor Daňo(E)
AK Hodonín |
96 | 30.09 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Adam UherAdam Uher(E)
AK Olomouc |
97 | 27.51 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Marek MikeskaMarek Mikeska(E)
AK Hodonín |
96 | 27.22 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Jaroslav PeterkaJaroslav Peterka(E)
TJ Znojmo |
96 | 23.47 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Daniel KasprowiczDaniel Kasprowicz(E)
TJ Sokol Opava |
97 | 21.78 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Petr TancerPetr Tancer(E)
AK Hodonín |
97 | 21.75 | 1.00 | |||||||||||||||
Jakub KobělářJakub Kobělář(E)
SSK Vítkovice |
97 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
hod kladivem 6kg - Junioři
(so, 4.5.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tomáš KoudelaTomáš Koudela(E)
AK Olomouc |
95 | 51.55 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Ondřej KupkaOndřej Kupka(E)
SSK Vítkovice |
94 | 47.47 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Jakub BřezinaJakub Březina(E)
AK Olomouc |
95 | 44.43 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Petr KrusPetr Krus(E)
SSK Vítkovice |
95 | 43.21 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Jan OdstrčilJan Odstrčil(E)
AK Olomouc |
95 | 41.58 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Ondřej NovotnýOndřej Novotný(E)
AK Olomouc |
95 | 35.49 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Ondřej ZoufalýOndřej Zoufalý(E)
TJ Lokomotiva Břeclav |
95 | 29.29 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Bernard KuchťákBernard Kuchťák(E)
TJ Lokomotiva Břeclav |
95 | 28.94 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Michal HanákMichal Hanák(E)
TJ Sokol Opava |
94 | 27.05 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Jan RochlaJan Rochla(E)
AK PSK Zlín |
97 | 24.83 | 1.00 | |||||||||||||||
Dominik KošařDominik Košař(E)
SSK Vítkovice |
94 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
hod oštěpem 500g - Dorostenky
(so, 4.5.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Natálie DurčákováNatálie Durčáková(E)
AK Olomouc |
97 | 54.92 | 51.15 | 5.079 | 54.92 | 54.92 | 46.70 | 50.27 | 52.73 | 11.00 | ||||||||
2 |
Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová(E)
AK Olomouc |
97 | 40.83 | 37.15 | 39.97 | 38.84 | 39.97 | 39.32 | 40.83 | 37.90 | 9.00 | ||||||||
3 |
Petra HarasimovaPetra Harasimova(E)
TJ Sokol Opava |
97 | 36.51 | 36.35 | 36.51 | 35.26 | 36.51 | 34.57 | X | X | 8.00 | ||||||||
4 |
Tereza NovotnáTereza Novotná(E)
AK Olomouc |
96 | 31.34 | 31.34 | X | X | 31.34 | 7.00 | |||||||||||
5 |
Alena SymerskáAlena Symerská(E)
AK Kroměříž |
96 | 31.02 | 26.16 | - | 28.60 | 28.60 | 22.45 | 26.63 | 31.02 | 6.00 | ||||||||
6 |
Veronika SiebeltováVeronika Siebeltová(E)
TJ Slezan Frýdek-Místek |
96 | 29.12 | 29.12 | - | - | 29.12 | 5.00 | |||||||||||
7 |
Eva JandováEva Jandová(E)
AK Hodonín |
96 | 28.99 | 28.19 | 26.89 | 26.55 | 28.19 | 27.59 | 28.99 | X | 4.00 | ||||||||
8 |
Eva GálikováEva Gáliková(E)
AK Olomouc |
96 | 27.26 | 27.26 | 24.86 | 25.29 | 27.26 | 24.89 | 23.16 | 19.31 | 3.00 | ||||||||
9 |
Kateřina FialováKateřina Fialová(E)
AK Hodonín |
97 | 24.05 | 22.57 | 22.95 | 11.08 | 22.95 | 20.44 | 24.05 | 22.97 | 2.00 | ||||||||
10 |
Aneta PalánováAneta Palánová(E)
AK Hodonín |
97 | 22.59 | 22.14 | 22.28 | 22.59 | 22.59 | 1.00 | |||||||||||
11 |
Eva PernikářováEva Pernikářová(E)
AK Hodonín |
97 | 22.34 | 22.34 | 14.37 | 21.49 | 22.34 | ||||||||||||
12 |
Dominika HamrlováDominika Hamrlová(E)
AK Kroměříž |
96 | 21.50 | 20.39 | 21.50 | 21.25 | 21.50 | ||||||||||||
13 |
Veronika PěčkováVeronika Pěčková(E)
AK Kroměříž |
96 | 18.21 | 16.65 | 15.74 | 18.21 | 18.21 | ||||||||||||
Lucie KrybusováLucie Krybusová(E)
TJ Sokol Opava |
96 | DNP | X | X | - | 0 | |||||||||||||
Natálie VeseláNatálie Veselá(E)
SSK Vítkovice |
97 | 0 | 0 | ||||||||||||||||
Celkem 15 závodníků |
hod oštěpem 600g - Juniorky
(so, 4.5.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tereza VytlačilováTereza Vytlačilová(E)
AK Olymp Brno C |
95 | 41.66 | X | 40.16 | 40.48 | 40.48 | X | 41.66 | X | 11.00 | ||||||||
2 |
Michaela BroumováMichaela Broumová(E)
AK Olymp Brno |
95 | 31.67 | 29.86 | 28.07 | 31.26 | 31.26 | 26.96 | 31.39 | 31.67 | 9.00 | ||||||||
3 |
Michaela DoleželováMichaela Doleželová(E)
AK Olymp Brno |
97 | 31.25 | 31.25 | X | 25.49 | 31.25 | 28.40 | X | 29.49 | 8.00 | ||||||||
4 |
Kristina JurigováKristina Jurigová(E)
SSK Vítkovice |
94 | 31.22 | 31.22 | X | 27.69 | 31.22 | - | - | X | 7.00 | ||||||||
5 |
Jana HartigováJana Hartigová(E)
AK Olymp Brno B |
96 | 29.31 | 25.79 | 28.55 | 23.39 | 28.55 | 28.40 | 29.31 | 29.08 | 6.00 | ||||||||
6 |
Pavlína BřezinováPavlína Březinová(E)
AK Olymp Brno C |
94 | 27.65 | 25.33 | 26.55 | X | 26.55 | 27.65 | 26.82 | 27.21 | 5.00 | ||||||||
7 |
Lucie GalatíkováLucie Galatíková(E)
AK Olymp Brno B |
95 | 27.47 | 25.22 | 27.47 | 27.04 | 27.47 | 27.19 | X | 26.87 | 4.00 | ||||||||
8 |
Adriana JagošováAdriana Jagošová(E)
AK Olymp Brno C |
96 | 25.52 | 25.52 | 24.59 | - | 25.52 | - | - | - | 3.00 | ||||||||
Štěpánka OšmerováŠtěpánka Ošmerová(E)
TJ Lokomotiva Břeclav |
94 | 0 | - | - | - | - | |||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
hod oštěpem 700g - Dorostenci
(so, 4.5.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Dominik SokolaDominik Sokola(E)
TJ Sokol Opava |
96 | 52.30 | X | 37.38 | 40.71 | 40.71 | 11.00 | |||||||||||
2 |
Nikolas BrošNikolas Broš(E)
AK Hodonín |
96 | 46.96 | X | 37.38 | 40.71 | 40.71 | 9.00 | |||||||||||
3 |
Zdeněk ŠčudlaZdeněk Ščudla(E)
AK Hodonín B |
96 | 46.38 | X | 37.38 | 40.71 | 40.71 | 8.00 | |||||||||||
4 |
Matouš VajdaMatouš Vajda(E)
TJ Sokol Opava |
96 | 45.84 | X | 37.38 | 40.71 | 40.71 | 7.00 | |||||||||||
5 |
Dominik WünscheDominik Wünsche(E)
TJ Znojmo |
96 | 45.08 | X | 37.38 | 40.71 | 40.71 | 6.00 | |||||||||||
6 |
Adam KoláčekAdam Koláček(E)
AK Hodonín B |
96 | 45.03 | X | 37.38 | 40.71 | 40.71 | 5.00 | |||||||||||
7 |
Adam UherAdam Uher(E)
AK Olomouc |
97 | 43.74 | X | 37.38 | 40.71 | 40.71 | 4.00 | |||||||||||
8 |
Martin KonečnýMartin Konečný(E)
VSK Univerzita Brno |
97 | 41.17 | X | 37.38 | 40.71 | 40.71 | 3.00 | |||||||||||
9 |
Matěj KomárMatěj Komár(E)
TJ Sokol Opava |
96 | 40.76 | X | 37.38 | 40.71 | 40.71 | 2.00 | |||||||||||
10 |
Tomáš MošaTomáš Moša(E)
TJ Sokol Opava |
96 | 40.10 | X | 37.38 | 40.71 | 40.71 | 1.00 | |||||||||||
11 |
Matyáš ŘihákMatyáš Řihák(E)
AK Olomouc |
96 | 38.29 | X | 37.38 | 40.71 | 40.71 | ||||||||||||
12 |
Šimon SlavíkŠimon Slavík(E)
VSK Univerzita Brno |
96 | 22.25 | X | 37.38 | 40.71 | 40.71 | ||||||||||||
MB |
Ondřej VrtělOndřej Vrtěl(E)
SK Přerov |
97 | 53.49 | ||||||||||||||||
MB |
Jiří KorejzJiří Korejz(E)
Atletický oddíl Slavia Havířov |
96 | 40.71 | ||||||||||||||||
Josef UhlířJosef Uhlíř(E)
AK Olomouc |
96 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 15 závodníků |
hod oštěpem 800g - Muži
(so, 4.5.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MB |
David PolákDavid Polák(E)
VSK Univerzita Brno |
93 | 57.54 | ||||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
hod oštěpem 800g - Junioři
(so, 4.5.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jan HorňákJan Horňák(E)
SSK Vítkovice |
94 | 55.44 | 54.16 | 53.45 | 55.44 | 55.44 | X | 53.05 | - | 11.00 | ||||||||
2 |
Jiří SýkoraJiří Sýkora(E)
AK Olomouc |
95 | 54.31 | X | 48.78 | X | 48.78 | 50.48 | 51.20 | 54.31 | 9.00 | ||||||||
3 |
Petr VašekPetr Vašek(E)
AK Hodonín |
94 | 50.31 | 50.31 | 47.78 | X | 50.31 | 49.70 | 50.22 | 50.21 | 8.00 | ||||||||
4 |
Jakub VedraJakub Vedra(E)
SSK Vítkovice |
95 | 49.93 | 46.22 | 48.54 | 46.23 | 48.54 | 49.93 | 48.51 | 48.17 | 7.00 | ||||||||
5 |
Karel MazálekKarel Mazálek(E)
VSK Univerzita Brno |
94 | 45.06 | 45.06 | X | X | 45.06 | X | 42.52 | X | 6.00 | ||||||||
6 |
Marek KyzlinkMarek Kyzlink(E)
VSK Univerzita Brno |
94 | 42.48 | 40.53 | X | X | 40.53 | X | 42.48 | 41.23 | 5.00 | ||||||||
7 |
Matěj KaštovskýMatěj Kaštovský(E)
TJ Sokol Opava |
95 | 41.36 | 41.36 | 41.08 | 39.10 | 41.36 | 38.68 | X | 39.16 | 4.00 | ||||||||
8 |
Jiří KorejzJiří Korejz(E)
Atletický oddíl Slavia Havířov |
96 | 40.57 | X | 40.57 | X | 40.57 | X | 38.63 | X | 3.00 | ||||||||
9 |
Andrej MitchellAndrej Mitchell(E)
VSK Univerzita Brno |
94 | 39.90 | 39.01 | 39.90 | 37.42 | 39.90 | 2.00 | |||||||||||
10 |
Adam ŠařecAdam Šařec(E)
TJ TŽ Třinec |
97 | 38.64 | 35.53 | 37.33 | 38.64 | 38.64 | 1.00 | |||||||||||
11 |
Miloš ZíkaMiloš Zíka(E)
TJ Sokol Opava |
95 | 38.19 | 37.06 | 38.19 | 34.76 | 38.19 | ||||||||||||
12 |
Jakub ŠromJakub Šrom(E)
VSK Univerzita Brno |
95 | 25.15 | X | X | 25.15 | 25.15 | ||||||||||||
13 |
Tomáš ŘezníčekTomáš Řezníček(E)
VSK Univerzita Brno |
95 | 22.44 | 22.44 | 21.89 | X | 22.44 | ||||||||||||
Martin AdamecMartin Adamec(E)
TJ Lokomotiva Břeclav |
95 | DNP | 0 | ||||||||||||||||
Celkem 14 závodníků |
Celkový bodový stav - Junioři |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | AKLOL AKLOL (E) | AK Olomouc | 271.00 | ||||||||||||||||
2 | SOKOP SOKOP (E) | TJ Sokol Opava | 216.00 | ||||||||||||||||
3 | UNIBR UNIBR (E) | VSK Univerzita Brno | 143.50 | ||||||||||||||||
4 | VITKO VITKO (E) | SSK Vítkovice | 113.50 | ||||||||||||||||
5 | AKHOD AKHOD (E) | AK Hodonín | 088.00 | ||||||||||||||||
6 | AKZLI AKZLI (E) | AK PSK Zlín | 023.00 | ||||||||||||||||
7 | TZTRI TZTRI (E) | TJ TŽ Třinec | 019.00 | ||||||||||||||||
8 | BRECL BRECL (E) | TJ Lokomotiva Břeclav | 011.00 | ||||||||||||||||
9 | SLHAV SLHAV (E) | Atletický oddíl Slavia Havířov | 007.00 | ||||||||||||||||
10 | SUMPE SUMPE (E) | TJ Šumperk | 001.00 | ||||||||||||||||
Poznámky:Stav po: 100 m, 200 m, 400 m, 800 m, 1500 m, 3000 m, 110 m př., 400 m př., 2000 m př., disk 1,75kg, kladivo 6kg, oštěp 800g, koule 6kg, dálka, trojskok, tyč, výška, 4x100 m, 110 m př., 100 m, 100 m, 100 m, 400 m, 400 m př., 200 m, 200 m |
|||||||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
Celkový bodový stav - Dorostenci |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | AKHOD AKHOD (E) | AK Hodonín | 234.00 | ||||||||||||||||
2 | SOKOP SOKOP (E) | TJ Sokol Opava | 222.00 | ||||||||||||||||
3 | AKLOL AKLOL (E) | AK Olomouc | 109.00 | ||||||||||||||||
4 | UNIBR UNIBR (E) | VSK Univerzita Brno | 083.00 | ||||||||||||||||
5 | AKHODB AKHODB (E) | AK Hodonín B | 062.00 | ||||||||||||||||
6 | VITKO VITKO (E) | SSK Vítkovice | 058.00 | ||||||||||||||||
7 | TJZNO TJZNO (E) | TJ Znojmo | 056.00 | ||||||||||||||||
8 | SUMPE SUMPE (E) | TJ Šumperk | 054.00 | ||||||||||||||||
9 | PROST PROST (E) | AC Prostějov | 026.00 | ||||||||||||||||
Poznámky:Stav po: 100 m, 200 m, 400 m, 800 m, 1500 m, 3000 m, 110 m př., 300 m př., 2000 m př., disk 1,5kg, kladivo 5kg, oštěp 700g, koule 5kg, dálka, trojskok, tyč, výška, 4x100 m, 110 m př., 100 m, 400 m, 200 m, 200 m |
|||||||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
Celkový bodový stav - Juniorky |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | AKOLY AKOLY (E) | AK Olymp Brno | 248.00 | ||||||||||||||||
2 | AKOLYB AKOLYB (E) | AK Olymp Brno B | 218.50 | ||||||||||||||||
3 | AKOLYC AKOLYC (E) | AK Olymp Brno C | 212.50 | ||||||||||||||||
4 | VITKO VITKO (E) | SSK Vítkovice | 077.00 | ||||||||||||||||
5 | BRECL BRECL (E) | TJ Lokomotiva Břeclav | 027.00 | ||||||||||||||||
6 | AKZLI AKZLI (E) | AK PSK Zlín | 015.00 | ||||||||||||||||
7 | SUMPE SUMPE (E) | TJ Šumperk | 006.00 | ||||||||||||||||
Poznámky:Stav po: 100 m, 200 m, 400 m, 800 m, 1500 m, 3000 m, 100 m př., 400 m př., disk 1kg, kladivo 4kg, oštěp 600g, koule 4kg, dálka, trojskok, tyč, výška, 2000 m př., 4x100 m, 100 m př., 100 m, 400 m, 200 m |
|||||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Celkový bodový stav - Dorostenky |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | AKHOD AKHOD (E) | AK Hodonín | 179.00 | ||||||||||||||||
2 | FMIST FMIST (E) | TJ Slezan Frýdek-Místek | 175.00 | ||||||||||||||||
3 | VITKO VITKO (E) | SSK Vítkovice | 154.00 | ||||||||||||||||
4 | SOKOP SOKOP (E) | TJ Sokol Opava | 143.50 | ||||||||||||||||
AKLOL AKLOL (E) | AK Olomouc | 143.50 | |||||||||||||||||
6 | KROME KROME (E) | AK Kroměříž | 047.00 | ||||||||||||||||
7 | TJZNO TJZNO (E) | TJ Znojmo | 033.00 | ||||||||||||||||
8 | SUMPE SUMPE (E) | TJ Šumperk | 032.00 | ||||||||||||||||
9 | AKOLY AKOLY (E) | AK Olymp Brno | 012.00 | ||||||||||||||||
10 | SLHAV SLHAV (E) | Atletický oddíl Slavia Havířov | 007.00 | ||||||||||||||||
Poznámky:Stav po: 100 m, 200 m, 400 m, 800 m, 1500 m, 3000 m, 100 m př., 300 m př., 2000 m př., disk 1kg, kladivo 3kg, oštěp 500g, koule 3kg, dálka, trojskok, tyč, výška, 4x100 m, 100 m př., 100 m, 100 m, 400 m, 300 m př., 200 m, 4x100 m |
|||||||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |