4. kolo krajského přeboru družstev mladšího žactva
Velké Meziříčí (8. 9. 2013)150 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 1 (ne, 8.9.2013) | Vítr: -4.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub ŠormJakub Šorm | 00 | TJ Nové Město na Moravě | 22.25 | 247 | ||||||||||||||
2 | Adam OndraAdam Ondra | 00 | Atletika Jihlava | 23.14 | 182 | ||||||||||||||
3 | Mikuláš StřelecMikuláš Střelec | 01 | Atletika Jihlava | 24.49 | 101 | ||||||||||||||
4 | Petr ŠimáčekPetr Šimáček | 01 | TJ Jiskra Humpolec | 25.36 | 60 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 2 (ne, 8.9.2013) | Vítr: -3.9 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Daniel ŠimekDaniel Šimek | 00 | TJ Jiskra Humpolec | 22.60 | 220 | ||||||||||||||
2 | Jiří BrychtaJiří Brychta | 00 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 25.35 | 60 | ||||||||||||||
3 | Petr VeselýPetr Veselý | 01 | TJ Spartak Třebíč | 25.80 | 43 | ||||||||||||||
4 | Matěj NejedlýMatěj Nejedlý | 01 | TJ Spartak Třebíč | 30.36 | 0 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 3 (ne, 8.9.2013) | Vítr: -4.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tobiáš DvorskýTobiáš Dvorský | 01 | TJ Spartak Třebíč | 23.05 | 188 | ||||||||||||||
2 | Vojtěch JarošVojtěch Jaroš | 01 | TJ Jiskra Humpolec | 25.26 | 64 | ||||||||||||||
3 | Mikuláš FestaMikuláš Festa | 01 | TJ Jiskra Humpolec | 27.47 | 3 | ||||||||||||||
4 | Matyáš DvorskýMatyáš Dvorský | 01 | TJ Spartak Třebíč | 27.60 | 1 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 4 (ne, 8.9.2013) | Vítr: -6.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pavel MorongPavel Morong | 02 | TJ Spartak Třebíč | 25.55 | 52 | ||||||||||||||
2 | Aleš FialkaAleš Fialka | 02 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 25.88 | 40 | ||||||||||||||
3 | Tomáš KrpálekTomáš Krpálek | 01 | TJ Spartak Třebíč | 26.81 | 14 | ||||||||||||||
Martin FiedlerMartin Fiedler | 00 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | DQ | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 5 (ne, 8.9.2013) | Vítr: -5.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš SedláčekTomáš Sedláček | 02 | TJ Slavoj BANES Pacov | 24.85 | 83 | ||||||||||||||
2 | Martin HanákMartin Hanák | 02 | TJ Spartak Třebíč | 27.43 | 3 | ||||||||||||||
3 | Jakub KaplánekJakub Kaplánek | 02 | Atletika Jihlava | 28.08 | 0 | ||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
150 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 1 (ne, 8.9.2013) | Vítr: -5.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza ŠimůnkováTereza Šimůnková | 00 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 22.91 | 469 | ||||||||||||||
2 | Markéta MičkováMarkéta Mičková | 00 | TJ Slavoj BANES Pacov | 23.76 | 393 | ||||||||||||||
3 | Denisa MatějíčkováDenisa Matějíčková | 01 | Atletika Jihlava | 24.74 | 312 | ||||||||||||||
4 | Lucie UrbanováLucie Urbanová | 01 | TJ Jiskra Humpolec | 24.81 | 307 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 2 (ne, 8.9.2013) | Vítr: -5.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eliška BěhounkováEliška Běhounková | 00 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 25.21 | 277 | ||||||||||||||
2 | Lenka KoubkováLenka Koubková | 00 | Atletika Jihlava | 26.02 | 220 | ||||||||||||||
3 | Martina LapešováMartina Lapešová | 01 | Atletika Jihlava | 26.10 | 214 | ||||||||||||||
4 | Sofie ZelenkováSofie Zelenková | 01 | TJ Jiskra Humpolec | 27.09 | 154 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 3 (ne, 8.9.2013) | Vítr: -5.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina BuchtováKateřina Buchtová | 01 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 24.36 | 343 | ||||||||||||||
2 | Veronika JůzováVeronika Jůzová | 00 | TJ Spartak Třebíč | 24.89 | 301 | ||||||||||||||
3 | Jana SteinbauerováJana Steinbauerová | 01 | Atletika Jihlava | 24.91 | 299 | ||||||||||||||
4 | Anita VrzákováAnita Vrzáková | 00 | TJ Spartak Třebíč | 26.56 | 185 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 4 (ne, 8.9.2013) | Vítr: -5.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kristýna GallováKristýna Gallová | 00 | TJ Spartak Třebíč | 23.93 | 378 | ||||||||||||||
2 | Petra KašováPetra Kašová | 01 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 25.14 | 282 | ||||||||||||||
3 | Tereza NěmcováTereza Němcová | 01 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 26.41 | 194 | ||||||||||||||
4 | Aneta WehrenbergováAneta Wehrenbergová | 01 | TJ Spartak Třebíč | 26.99 | 159 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 5 (ne, 8.9.2013) | Vítr: -4.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie MarkováLucie Marková | 00 | TJ Nové Město na Moravě | 23.26 | 437 | ||||||||||||||
2 | Andrea VojáčkováAndrea Vojáčková | 02 | TJ Spartak Třebíč | 24.41 | 339 | ||||||||||||||
3 | Daniela BendováDaniela Bendová | 00 | TJ Jiskra Humpolec | 24.97 | 295 | ||||||||||||||
4 | Barbora ŠtelclováBarbora Štelclová | 00 | TJ Spartak Třebíč | 25.01 | 292 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 6 (ne, 8.9.2013) | Vítr: -2.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Monika TrojanováMonika Trojanová | 01 | TJ Spartak Třebíč | 24.49 | 332 | ||||||||||||||
2 | Sára SukováSára Suková | 00 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 26.45 | 192 | ||||||||||||||
3 | Barbora VelebováBarbora Velebová | 01 | TJ Spartak Třebíč | 27.49 | 132 | ||||||||||||||
4 | Dominika RotterováDominika Rotterová | 00 | TJ Spartak Třebíč | 30.56 | 16 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 7 (ne, 8.9.2013) | Vítr: -2.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Patricie ŠaclováPatricie Šaclová | 01 | TJ Nové Město na Moravě | 24.28 | 349 | ||||||||||||||
2 | Johana HendrychováJohana Hendrychová | 00 | TJ Jiskra Humpolec | 24.85 | 304 | ||||||||||||||
3 | Anna LeščenkováAnna Leščenková | 01 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 25.58 | 250 | ||||||||||||||
4 | Eliška KuchyňováEliška Kuchyňová | 02 | Atletika Jihlava | 26.50 | 189 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 8 (ne, 8.9.2013) | Vítr: -3.9 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Veronika CardováVeronika Cardová | 02 | TJ Slavoj BANES Pacov | 24.78 | 309 | ||||||||||||||
2 | Renáta TenklováRenáta Tenklová | 01 | TJ Slavoj BANES Pacov | 25.14 | 282 | ||||||||||||||
3 | Martina AchcenitováMartina Achcenitová | 03 | Atletika Jihlava | 26.72 | 175 | ||||||||||||||
4 | Romana PecinováRomana Pecinová | 02 | Atletika Jihlava | 28.87 | 68 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 9 (ne, 8.9.2013) | Vítr: -2.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jana ŠimůnkováJana Šimůnková | 03 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 24.16 | 359 | ||||||||||||||
2 | Eliška MašterováEliška Mašterová | 03 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 27.41 | 136 | ||||||||||||||
3 | Mirka VáňováMirka Váňová | 03 | Atletika Jihlava | 28.55 | 81 | ||||||||||||||
4 | Petra KoubkováPetra Koubková | 03 | Atletika Jihlava | 29.43 | 47 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 10 (ne, 8.9.2013) | Vítr: -3.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Natálie KováčováNatálie Kováčová | 03 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 25.04 | 289 | ||||||||||||||
2 | Tereza ZemanováTereza Zemanová | 01 | Atletika Jihlava | 27.21 | 147 | ||||||||||||||
3 | Vendula PuzrlováVendula Puzrlová | 03 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 27.57 | 127 | ||||||||||||||
4 | Marie-Anna PrůžováMarie-Anna Průžová | 02 | TJ Spartak Třebíč | 28.64 | 77 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 11 (ne, 8.9.2013) | Vítr: -4.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zuzana RašovskáZuzana Rašovská | 03 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 25.58 | 250 | ||||||||||||||
2 | Anežka PalánováAnežka Palánová | 03 | Atletika Jihlava | 28.16 | 98 | ||||||||||||||
3 | Natálie KřížováNatálie Křížová | 02 | TJ Spartak Třebíč | 30.32 | 22 | ||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 12 (ne, 8.9.2013) | Vítr: -4.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Markéta ZelenkováMarkéta Zelenková | 02 | Atletika Jihlava | 26.12 | 213 | ||||||||||||||
2 | Sabina DočekalováSabina Dočekalová | 00 | TJ Spartak Třebíč | 27.18 | 149 | ||||||||||||||
3 | Sára StrnadováSára Strnadová | 02 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 28.59 | 79 | ||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žáci (Běh)
Běh 1 (ne, 8.9.2013) | Vítr: -1.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adam OndraAdam Ondra | 00 | Atletika Jihlava | 10.69 | 418 | ||||||||||||||
2 | Mikuláš StřelecMikuláš Střelec | 01 | Atletika Jihlava | 10.70 | 416 | ||||||||||||||
3 | Daniel ŠimekDaniel Šimek | 00 | TJ Jiskra Humpolec | 11.78 | 255 | ||||||||||||||
4 | Jakub ŠormJakub Šorm | 00 | TJ Nové Město na Moravě | 11.94 | 234 | ||||||||||||||
5 | Petr ŠimáčekPetr Šimáček | 01 | TJ Jiskra Humpolec | 14.02 | 43 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (ne, 8.9.2013) | Vítr: -4.9 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Petr VeselýPetr Veselý | 01 | TJ Spartak Třebíč | 13.09 | 111 | ||||||||||||||
2 | Vojtěch JarošVojtěch Jaroš | 01 | TJ Jiskra Humpolec | 13.22 | 99 | ||||||||||||||
3 | Jiří BrychtaJiří Brychta | 00 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 13.26 | 96 | ||||||||||||||
4 | Mikuláš FestaMikuláš Festa | 01 | TJ Jiskra Humpolec | 13.27 | 95 | ||||||||||||||
5 | Martin FiedlerMartin Fiedler | 00 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 14.01 | 44 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 3 (ne, 8.9.2013) | Vítr: -4.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tobiáš DvorskýTobiáš Dvorský | 01 | TJ Spartak Třebíč | 11.69 | 267 | ||||||||||||||
2 | Aleš FialkaAleš Fialka | 02 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 13.90 | 50 | ||||||||||||||
3 | Matyáš DvorskýMatyáš Dvorský | 01 | TJ Spartak Třebíč | 15.16 | 2 | ||||||||||||||
4 | Matěj NejedlýMatěj Nejedlý | 01 | TJ Spartak Třebíč | 15.98 | 0 | ||||||||||||||
5 | Tomáš KrpálekTomáš Krpálek | 01 | TJ Spartak Třebíč | 16.58 | 0 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 4 (ne, 8.9.2013) | Vítr: -3.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš SedláčekTomáš Sedláček | 02 | TJ Slavoj BANES Pacov | 13.27 | 95 | ||||||||||||||
2 | Martin HanákMartin Hanák | 02 | TJ Spartak Třebíč | 14.17 | 35 | ||||||||||||||
3 | Pavel MorongPavel Morong | 02 | TJ Spartak Třebíč | 14.72 | 12 | ||||||||||||||
4 | Jakub KaplánekJakub Kaplánek | 02 | Atletika Jihlava | 15.16 | 2 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žákyně (Běh)
Běh 1 (ne, 8.9.2013) | Vítr: -2.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Markéta MičkováMarkéta Mičková | 00 | TJ Slavoj BANES Pacov | 11.30 | 488 | ||||||||||||||
2 | Tereza ŠimůnkováTereza Šimůnková | 00 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 11.41 | 471 | ||||||||||||||
3 | Denisa MatějíčkováDenisa Matějíčková | 01 | Atletika Jihlava | 12.71 | 290 | ||||||||||||||
4 | Lucie UrbanováLucie Urbanová | 01 | TJ Jiskra Humpolec | 12.78 | 281 | ||||||||||||||
5 | Sofie ZelenkováSofie Zelenková | 01 | TJ Jiskra Humpolec | 13.32 | 218 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (ne, 8.9.2013) | Vítr: -3.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eliška BěhounkováEliška Běhounková | 00 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 11.20 | 504 | ||||||||||||||
2 | Lenka KoubkováLenka Koubková | 00 | Atletika Jihlava | 12.27 | 347 | ||||||||||||||
3 | Veronika JůzováVeronika Jůzová | 00 | TJ Spartak Třebíč | 12.81 | 277 | ||||||||||||||
4 | Martina LapešováMartina Lapešová | 01 | Atletika Jihlava | 12.94 | 262 | ||||||||||||||
5 | Jana SteinbauerováJana Steinbauerová | 01 | Atletika Jihlava | 13.27 | 224 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 3 (ne, 8.9.2013) | Vítr: -3.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Petra KašováPetra Kašová | 01 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 12.10 | 370 | ||||||||||||||
2 | Kristýna GallováKristýna Gallová | 00 | TJ Spartak Třebíč | 13.20 | 232 | ||||||||||||||
3 | Kateřina BuchtováKateřina Buchtová | 01 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 13.22 | 230 | ||||||||||||||
4 | Anita VrzákováAnita Vrzáková | 00 | TJ Spartak Třebíč | 13.61 | 188 | ||||||||||||||
5 | Tereza NěmcováTereza Němcová | 01 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 17.15 | 0 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 4 (ne, 8.9.2013) | Vítr: -3.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie MarkováLucie Marková | 00 | TJ Nové Město na Moravě | 12.93 | 263 | ||||||||||||||
2 | Andrea VojáčkováAndrea Vojáčková | 02 | TJ Spartak Třebíč | 13.06 | 248 | ||||||||||||||
3 | Barbora ŠtelclováBarbora Štelclová | 00 | TJ Spartak Třebíč | 13.92 | 157 | ||||||||||||||
4 | Daniela BendováDaniela Bendová | 00 | TJ Jiskra Humpolec | 14.22 | 130 | ||||||||||||||
5 | Aneta WehrenbergováAneta Wehrenbergová | 01 | TJ Spartak Třebíč | 14.55 | 103 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 5 (ne, 8.9.2013) | Vítr: -6.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Monika TrojanováMonika Trojanová | 01 | TJ Spartak Třebíč | 12.91 | 265 | ||||||||||||||
2 | Barbora VelebováBarbora Velebová | 01 | TJ Spartak Třebíč | 13.07 | 247 | ||||||||||||||
3 | Sára SukováSára Suková | 00 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 13.45 | 204 | ||||||||||||||
4 | Johana HendrychováJohana Hendrychová | 00 | TJ Jiskra Humpolec | 14.59 | 100 | ||||||||||||||
5 | Dominika RotterováDominika Rotterová | 00 | TJ Spartak Třebíč | 19.03 | 0 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 6 (ne, 8.9.2013) | Vítr: -3.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Veronika CardováVeronika Cardová | 02 | TJ Slavoj BANES Pacov | 12.73 | 287 | ||||||||||||||
2 | Anna LeščenkováAnna Leščenková | 01 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 12.80 | 279 | ||||||||||||||
3 | Renáta TenklováRenáta Tenklová | 01 | TJ Slavoj BANES Pacov | 13.53 | 196 | ||||||||||||||
4 | Eliška KuchyňováEliška Kuchyňová | 02 | Atletika Jihlava | 14.10 | 141 | ||||||||||||||
5 | Patricie ŠaclováPatricie Šaclová | 01 | TJ Nové Město na Moravě | 14.48 | 109 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 7 (ne, 8.9.2013) | Vítr: -2.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jana ŠimůnkováJana Šimůnková | 03 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 12.78 | 281 | ||||||||||||||
2 | Martina AchcenitováMartina Achcenitová | 03 | Atletika Jihlava | 14.68 | 93 | ||||||||||||||
3 | Sabina DočekalováSabina Dočekalová | 00 | TJ Spartak Třebíč | 14.75 | 88 | ||||||||||||||
4 | Romana PecinováRomana Pecinová | 02 | Atletika Jihlava | 15.43 | 45 | ||||||||||||||
5 | Petra KoubkováPetra Koubková | 03 | Atletika Jihlava | 15.50 | 42 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 8 (ne, 8.9.2013) | Vítr: -5.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza ZemanováTereza Zemanová | 01 | Atletika Jihlava | 12.94 | 262 | ||||||||||||||
2 | Natálie KováčováNatálie Kováčová | 03 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 14.24 | 129 | ||||||||||||||
3 | Anežka PalánováAnežka Palánová | 03 | Atletika Jihlava | 14.82 | 83 | ||||||||||||||
4 | Mirka VáňováMirka Váňová | 03 | Atletika Jihlava | 15.21 | 58 | ||||||||||||||
5 | Eliška MašterováEliška Mašterová | 03 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 15.58 | 38 | ||||||||||||||
Vendula PuzrlováVendula Puzrlová | 03 | TJ Sokol Velké Meziříčí | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 9 (ne, 8.9.2013) | Vítr: -4.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Markéta ZelenkováMarkéta Zelenková | 02 | Atletika Jihlava | 13.79 | 170 | ||||||||||||||
2 | Sára StrnadováSára Strnadová | 02 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 15.50 | 42 | ||||||||||||||
3 | Marie-Anna PrůžováMarie-Anna Průžová | 02 | TJ Spartak Třebíč | 17.36 | 0 | ||||||||||||||
4 | Zuzana RašovskáZuzana Rašovská | 03 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 17.53 | 0 | ||||||||||||||
5 | Natálie KřížováNatálie Křížová | 02 | TJ Spartak Třebíč | 21.66 | 0 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
4 x 60 m - Ml. žáci (Finále)
Finále (ne, 8.9.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Festa, Jaroš, Šimáček, Šimek Festa, Jaroš, Šimáček, Šimek | TJ Jiskra Humpolec | 37.67 | 11.00 | |||||||||||||||
2 | Dvorský, Morong, Veselý, Hanák Dvorský, Morong, Veselý, Hanák | TJ Spartak Třebíč | 40.73 | 9.00 | |||||||||||||||
MS | Dvorský, Nejedlý, Ondra, Střelec Dvorský, Nejedlý, Ondra, Střelec | TJ Spartak Třebíč | 38.26 | ||||||||||||||||
MS | Fialka, Brychta, Fiedler, Šorm Fialka, Brychta, Fiedler, Šorm | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 1 (ne, 8.9.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Koubková L., Lapešová, Matějíčková, Steinbauerová Koubková L., Lapešová, Matějíčková, Steinbauerová | Atletika Jihlava | 36.56 | 11.00 | |||||||||||||||
2 | Jůzová, Gallová, Štelcová, Vrzáková Jůzová, Gallová, Štelcová, Vrzáková | TJ Spartak Třebíč | 37.76 | 8.00 | |||||||||||||||
3 | Běhounková, Buchtová, Strnadová, Rašovská Běhounková, Buchtová, Strnadová, Rašovská | TJ Sokol Velké Meziříčí | 40.24 | 4.00 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 2 (ne, 8.9.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Trojanová, Vojáčková, Velebová, Wehrenbergová Trojanová, Vojáčková, Velebová, Wehrenbergová | TJ Spartak Třebíč | 39.33 | 6.00 | |||||||||||||||
2 | Suková, Puzrová, Mašterová, Leščenková Suková, Puzrová, Mašterová, Leščenková | TJ Sokol Velké Meziříčí | 40.11 | 5.00 | |||||||||||||||
3 | Koubková P., Váňová, Palánová, Achcenitová Koubková P., Váňová, Palánová, Achcenitová | Atletika Jihlava | 42.15 | 2.00 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 3 (ne, 8.9.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Němcová, Kováčová, Šimůnková J., Šimůnková T. Němcová, Kováčová, Šimůnková J., Šimůnková T. | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 37.08 | 9.00 | |||||||||||||||
2 | Bendová, Hendrychová, Urbanová, Zelenková Bendová, Hendrychová, Urbanová, Zelenková | TJ Jiskra Humpolec | 38.36 | 7.00 | |||||||||||||||
3 | Zelenková, Pecinová, Kuchyňová, Zemanová Zelenková, Pecinová, Kuchyňová, Zemanová | Atletika Jihlava | 41.22 | 3.00 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
skok vysoký - Ml. žáci (Finále)
Finále (ne, 8.9.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Body | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Daniel ŠimekDaniel Šimek
TJ Jiskra Humpolec |
00 | 1.33 | 270 | |||||||||||||||
2 |
Mikuláš StřelecMikuláš Střelec
Atletika Jihlava |
01 | 1.30 | 250 | |||||||||||||||
3 |
Adam OndraAdam Ondra
Atletika Jihlava |
00 | 1.27 | 231 | |||||||||||||||
4 |
Petr VeselýPetr Veselý
TJ Spartak Třebíč |
01 | 1.24 | 212 | |||||||||||||||
5 |
Jakub ŠormJakub Šorm
TJ Nové Město na Moravě |
00 | 1.21 | 194 | |||||||||||||||
6 |
Jiří BrychtaJiří Brychta
TJ Jiskra Havlíčkův Brod |
00 | 1.21 | 194 | |||||||||||||||
7 |
Tomáš SedláčekTomáš Sedláček
TJ Slavoj BANES Pacov |
02 | 1.12 | 142 | |||||||||||||||
8 |
Tobiáš DvorskýTobiáš Dvorský
TJ Spartak Třebíč |
01 | 1.12 | 142 | |||||||||||||||
9 |
Pavel MorongPavel Morong
TJ Spartak Třebíč |
02 | 1.12 | 142 | |||||||||||||||
10= |
Martin HanákMartin Hanák
TJ Spartak Třebíč |
02 | 1.06 | 111 | |||||||||||||||
10= |
Martin FiedlerMartin Fiedler
TJ Jiskra Havlíčkův Brod |
00 | 1.06 | 111 | |||||||||||||||
10= |
Aleš FialkaAleš Fialka
TJ Jiskra Havlíčkův Brod |
02 | 1.06 | 111 | |||||||||||||||
13= |
Mikuláš FestaMikuláš Festa
TJ Jiskra Humpolec |
01 | 1.06 | 111 | |||||||||||||||
13= |
Tomáš KrpálekTomáš Krpálek
TJ Spartak Třebíč |
01 | 1.06 | 111 | |||||||||||||||
15 |
Petr ŠimáčekPetr Šimáček
TJ Jiskra Humpolec |
01 | 1.06 | 111 | |||||||||||||||
Matyáš DvorskýMatyáš Dvorský
TJ Spartak Třebíč |
01 | NM | |||||||||||||||||
Vojtěch JarošVojtěch Jaroš
TJ Jiskra Humpolec |
01 | NM | |||||||||||||||||
Jakub KaplánekJakub Kaplánek
Atletika Jihlava |
02 | NM | |||||||||||||||||
Matěj NejedlýMatěj Nejedlý
TJ Spartak Třebíč |
01 | NM | |||||||||||||||||
Celkem 19 závodníků |
skok vysoký - Ml. žákyně (Finále)
Finále (ne, 8.9.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Body | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Veronika JůzováVeronika Jůzová
TJ Spartak Třebíč |
00 | 1.36 | 470 | |||||||||||||||
2 |
Eliška BěhounkováEliška Běhounková
TJ Sokol Velké Meziříčí |
00 | 1.30 | 409 | |||||||||||||||
3 |
Kristýna GallováKristýna Gallová
TJ Spartak Třebíč |
00 | 1.27 | 379 | |||||||||||||||
4= |
Anita VrzákováAnita Vrzáková
TJ Spartak Třebíč |
00 | 1.24 | 350 | |||||||||||||||
4= |
Martina LapešováMartina Lapešová
Atletika Jihlava |
01 | 1.24 | 350 | |||||||||||||||
6 |
Lucie MarkováLucie Marková
TJ Nové Město na Moravě |
00 | 1.24 | 350 | |||||||||||||||
7 |
Denisa MatějíčkováDenisa Matějíčková
Atletika Jihlava |
01 | 1.24 | 350 | |||||||||||||||
8 |
Johana HendrychováJohana Hendrychová
TJ Jiskra Humpolec |
00 | 1.24 | 350 | |||||||||||||||
9 |
Sofie ZelenkováSofie Zelenková
TJ Jiskra Humpolec |
01 | 1.21 | 321 | |||||||||||||||
10 |
Monika TrojanováMonika Trojanová
TJ Spartak Třebíč |
01 | 1.21 | 321 | |||||||||||||||
11 |
Lenka KoubkováLenka Koubková
Atletika Jihlava |
00 | 1.18 | 293 | |||||||||||||||
12 |
Lucie UrbanováLucie Urbanová
TJ Jiskra Humpolec |
01 | 1.18 | 293 | |||||||||||||||
13 |
Tereza ŠimůnkováTereza Šimůnková
TJ Jiskra Havlíčkův Brod |
00 | 1.18 | 293 | |||||||||||||||
14 |
Patricie ŠaclováPatricie Šaclová
TJ Nové Město na Moravě |
01 | 1.18 | 293 | |||||||||||||||
15 |
Markéta MičkováMarkéta Mičková
TJ Slavoj BANES Pacov |
00 | 1.15 | 266 | |||||||||||||||
16 |
Barbora ŠtelclováBarbora Štelclová
TJ Spartak Třebíč |
00 | 1.15 | 266 | |||||||||||||||
17= |
Aneta WehrenbergováAneta Wehrenbergová
TJ Spartak Třebíč |
01 | 1.12 | 239 | |||||||||||||||
17= |
Anna LeščenkováAnna Leščenková
TJ Sokol Velké Meziříčí |
01 | 1.12 | 239 | |||||||||||||||
17= |
Andrea VojáčkováAndrea Vojáčková
TJ Spartak Třebíč |
02 | 1.12 | 239 | |||||||||||||||
20= |
Sabina DočekalováSabina Dočekalová
TJ Spartak Třebíč |
00 | 1.12 | 239 | |||||||||||||||
20= |
Daniela BendováDaniela Bendová
TJ Jiskra Humpolec |
00 | 1.12 | 239 | |||||||||||||||
22= |
Renáta TenklováRenáta Tenklová
TJ Slavoj BANES Pacov |
01 | 1.12 | 239 | |||||||||||||||
22= |
Sára SukováSára Suková
TJ Sokol Velké Meziříčí |
00 | 1.12 | 239 | |||||||||||||||
24= |
Petra KašováPetra Kašová
TJ Sokol Velké Meziříčí |
01 | 1.06 | 188 | |||||||||||||||
24= |
Barbora VelebováBarbora Velebová
TJ Spartak Třebíč |
01 | 1.06 | 188 | |||||||||||||||
24= |
Dominika RotterováDominika Rotterová
TJ Spartak Třebíč |
00 | 1.06 | 188 | |||||||||||||||
27 |
Tereza ZemanováTereza Zemanová
Atletika Jihlava |
01 | 1.06 | 188 | |||||||||||||||
28 |
Eliška KuchyňováEliška Kuchyňová
Atletika Jihlava |
02 | 1.06 | 188 | |||||||||||||||
29 |
Eliška MašterováEliška Mašterová
TJ Sokol Velké Meziříčí |
03 | 1.06 | 188 | |||||||||||||||
30= |
Natálie KováčováNatálie Kováčová
TJ Jiskra Havlíčkův Brod |
03 | 1.00 | 141 | |||||||||||||||
30= |
Mirka VáňováMirka Váňová
Atletika Jihlava |
03 | 1.00 | 141 | |||||||||||||||
30= |
Martina AchcenitováMartina Achcenitová
Atletika Jihlava |
03 | 1.00 | 141 | |||||||||||||||
30= |
Romana PecinováRomana Pecinová
Atletika Jihlava |
02 | 1.00 | 141 | |||||||||||||||
30= |
Jana ŠimůnkováJana Šimůnková
TJ Jiskra Havlíčkův Brod |
03 | 1.00 | 141 | |||||||||||||||
30= |
Jana SteinbauerováJana Steinbauerová
Atletika Jihlava |
01 | 1.00 | 141 | |||||||||||||||
30= |
Kateřina BuchtováKateřina Buchtová
TJ Sokol Velké Meziříčí |
01 | 1.00 | 141 | |||||||||||||||
30= |
Tereza NěmcováTereza Němcová
TJ Jiskra Havlíčkův Brod |
01 | 1.00 | 141 | |||||||||||||||
30= |
Veronika CardováVeronika Cardová
TJ Slavoj BANES Pacov |
02 | 1.00 | 141 | |||||||||||||||
39= |
Anežka PalánováAnežka Palánová
Atletika Jihlava |
03 | 1.00 | 141 | |||||||||||||||
39= |
Markéta ZelenkováMarkéta Zelenková
Atletika Jihlava |
02 | 1.00 | 141 | |||||||||||||||
Petra KoubkováPetra Koubková
Atletika Jihlava |
03 | NM | |||||||||||||||||
Natálie KřížováNatálie Křížová
TJ Spartak Třebíč |
02 | NM | |||||||||||||||||
Marie-Anna PrůžováMarie-Anna Průžová
TJ Spartak Třebíč |
02 | NM | |||||||||||||||||
Vendula PuzrlováVendula Puzrlová
TJ Sokol Velké Meziříčí |
03 | NM | |||||||||||||||||
Zuzana RašovskáZuzana Rašovská
TJ Sokol Velké Meziříčí |
03 | NM | |||||||||||||||||
Sára StrnadováSára Strnadová
TJ Sokol Velké Meziříčí |
02 | NM | |||||||||||||||||
Celkem 46 závodníků |
vrh koulí 2kg - Ml. žákyně (Finále)
Finále (ne, 8.9.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Johana HendrychováJohana Hendrychová
TJ Jiskra Humpolec |
00 | 07.97 | 397 | |||||||||||||||
2 |
Tereza ŠimůnkováTereza Šimůnková
TJ Jiskra Havlíčkův Brod |
00 | 07.93 | 395 | |||||||||||||||
3 |
Veronika JůzováVeronika Jůzová
TJ Spartak Třebíč |
00 | 07.67 | 378 | |||||||||||||||
4 |
Eliška BěhounkováEliška Běhounková
TJ Sokol Velké Meziříčí |
00 | 07.64 | 376 | |||||||||||||||
5 |
Kristýna GallováKristýna Gallová
TJ Spartak Třebíč |
00 | 07.54 | 370 | |||||||||||||||
6 |
Anita VrzákováAnita Vrzáková
TJ Spartak Třebíč |
00 | 07.49 | 366 | |||||||||||||||
7 |
Lenka KoubkováLenka Koubková
Atletika Jihlava |
00 | 07.49 | 366 | |||||||||||||||
8 |
Renáta TenklováRenáta Tenklová
TJ Slavoj BANES Pacov |
01 | 07.32 | 356 | |||||||||||||||
9 |
Denisa MatějíčkováDenisa Matějíčková
Atletika Jihlava |
01 | 07.03 | 337 | |||||||||||||||
10 |
Sofie ZelenkováSofie Zelenková
TJ Jiskra Humpolec |
01 | 07.02 | 336 | |||||||||||||||
11 |
Lucie UrbanováLucie Urbanová
TJ Jiskra Humpolec |
01 | 07.01 | 336 | |||||||||||||||
12 |
Barbora VelebováBarbora Velebová
TJ Spartak Třebíč |
01 | 06.93 | 331 | |||||||||||||||
13 |
Markéta MičkováMarkéta Mičková
TJ Slavoj BANES Pacov |
00 | 06.79 | 322 | |||||||||||||||
14 |
Sabina DočekalováSabina Dočekalová
TJ Spartak Třebíč |
00 | 06.58 | 308 | |||||||||||||||
15 |
Lucie MarkováLucie Marková
TJ Nové Město na Moravě |
00 | 06.50 | 303 | |||||||||||||||
16 |
Anna LeščenkováAnna Leščenková
TJ Sokol Velké Meziříčí |
01 | 06.36 | 294 | |||||||||||||||
17 |
Daniela BendováDaniela Bendová
TJ Jiskra Humpolec |
00 | 06.32 | 292 | |||||||||||||||
18 |
Barbora ŠtelclováBarbora Štelclová
TJ Spartak Třebíč |
00 | 06.30 | 290 | |||||||||||||||
19 |
Patricie ŠaclováPatricie Šaclová
TJ Nové Město na Moravě |
01 | 06.28 | 289 | |||||||||||||||
20 |
Markéta ZelenkováMarkéta Zelenková
Atletika Jihlava |
02 | 06.27 | 288 | |||||||||||||||
21 |
Jana SteinbauerováJana Steinbauerová
Atletika Jihlava |
01 | 06.26 | 288 | |||||||||||||||
22 |
Dominika RotterováDominika Rotterová
TJ Spartak Třebíč |
00 | 06.18 | 283 | |||||||||||||||
23 |
Martina LapešováMartina Lapešová
Atletika Jihlava |
01 | 06.10 | 278 | |||||||||||||||
24 |
Marie-Anna PrůžováMarie-Anna Průžová
TJ Spartak Třebíč |
02 | 06.10 | 278 | |||||||||||||||
25 |
Sára SukováSára Suková
TJ Sokol Velké Meziříčí |
00 | 05.93 | 267 | |||||||||||||||
26 |
Monika TrojanováMonika Trojanová
TJ Spartak Třebíč |
01 | 05.87 | 263 | |||||||||||||||
27 |
Veronika CardováVeronika Cardová
TJ Slavoj BANES Pacov |
02 | 05.87 | 263 | |||||||||||||||
28 |
Kateřina BuchtováKateřina Buchtová
TJ Sokol Velké Meziříčí |
01 | 05.80 | 259 | |||||||||||||||
29 |
Anežka PalánováAnežka Palánová
Atletika Jihlava |
03 | 05.63 | 248 | |||||||||||||||
30 |
Natálie KováčováNatálie Kováčová
TJ Jiskra Havlíčkův Brod |
03 | 05.61 | 247 | |||||||||||||||
31 |
Sára StrnadováSára Strnadová
TJ Sokol Velké Meziříčí |
02 | 05.53 | 242 | |||||||||||||||
32 |
Tereza NěmcováTereza Němcová
TJ Jiskra Havlíčkův Brod |
01 | 05.47 | 238 | |||||||||||||||
33 |
Aneta WehrenbergováAneta Wehrenbergová
TJ Spartak Třebíč |
01 | 05.46 | 237 | |||||||||||||||
34 |
Tereza ZemanováTereza Zemanová
Atletika Jihlava |
01 | 05.43 | 235 | |||||||||||||||
35 |
Andrea VojáčkováAndrea Vojáčková
TJ Spartak Třebíč |
02 | 05.42 | 235 | |||||||||||||||
36 |
Petra KašováPetra Kašová
TJ Sokol Velké Meziříčí |
01 | 05.40 | 233 | |||||||||||||||
37 |
Jana ŠimůnkováJana Šimůnková
TJ Jiskra Havlíčkův Brod |
03 | 05.34 | 230 | |||||||||||||||
38 |
Romana PecinováRomana Pecinová
Atletika Jihlava |
02 | 05.09 | 214 | |||||||||||||||
39 |
Eliška KuchyňováEliška Kuchyňová
Atletika Jihlava |
02 | 05.08 | 213 | |||||||||||||||
40 |
Martina AchcenitováMartina Achcenitová
Atletika Jihlava |
03 | 04.95 | 205 | |||||||||||||||
41 |
Vendula PuzrlováVendula Puzrlová
TJ Sokol Velké Meziříčí |
03 | 04.91 | 203 | |||||||||||||||
42 |
Zuzana RašovskáZuzana Rašovská
TJ Sokol Velké Meziříčí |
03 | 04.68 | 188 | |||||||||||||||
43 |
Mirka VáňováMirka Váňová
Atletika Jihlava |
03 | 04.39 | 170 | |||||||||||||||
44 |
Petra KoubkováPetra Koubková
Atletika Jihlava |
03 | 04.17 | 157 | |||||||||||||||
45 |
Eliška MašterováEliška Mašterová
TJ Sokol Velké Meziříčí |
03 | 03.94 | 142 | |||||||||||||||
46 |
Natálie KřížováNatálie Křížová
TJ Spartak Třebíč |
02 | 03.52 | 117 | |||||||||||||||
Celkem 46 závodníků |
vrh koulí 3kg - Ml. žáci (Finále)
Finále (ne, 8.9.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Daniel ŠimekDaniel Šimek
TJ Jiskra Humpolec |
00 | 09.25 | 441 | |||||||||||||||
2 |
Adam OndraAdam Ondra
Atletika Jihlava |
00 | 08.17 | 376 | |||||||||||||||
3 |
Jakub ŠormJakub Šorm
TJ Nové Město na Moravě |
00 | 08.01 | 367 | |||||||||||||||
4 |
Martin FiedlerMartin Fiedler
TJ Jiskra Havlíčkův Brod |
00 | 06.32 | 267 | |||||||||||||||
5 |
Vojtěch JarošVojtěch Jaroš
TJ Jiskra Humpolec |
01 | 06.25 | 263 | |||||||||||||||
6 |
Aleš FialkaAleš Fialka
TJ Jiskra Havlíčkův Brod |
02 | 06.20 | 260 | |||||||||||||||
7 |
Petr VeselýPetr Veselý
TJ Spartak Třebíč |
01 | 06.06 | 252 | |||||||||||||||
8 |
Petr ŠimáčekPetr Šimáček
TJ Jiskra Humpolec |
01 | 06.06 | 252 | |||||||||||||||
9 |
Mikuláš StřelecMikuláš Střelec
Atletika Jihlava |
01 | 05.96 | 246 | |||||||||||||||
10 |
Tomáš SedláčekTomáš Sedláček
TJ Slavoj BANES Pacov |
02 | 05.80 | 237 | |||||||||||||||
11 |
Tobiáš DvorskýTobiáš Dvorský
TJ Spartak Třebíč |
01 | 05.77 | 235 | |||||||||||||||
12 |
Jakub KaplánekJakub Kaplánek
Atletika Jihlava |
02 | 05.69 | 231 | |||||||||||||||
13 |
Mikuláš FestaMikuláš Festa
TJ Jiskra Humpolec |
01 | 05.69 | 231 | |||||||||||||||
14 |
Tomáš KrpálekTomáš Krpálek
TJ Spartak Třebíč |
01 | 05.47 | 218 | |||||||||||||||
15 |
Matěj NejedlýMatěj Nejedlý
TJ Spartak Třebíč |
01 | 05.43 | 216 | |||||||||||||||
16 |
Pavel MorongPavel Morong
TJ Spartak Třebíč |
02 | 05.37 | 212 | |||||||||||||||
17 |
Jiří BrychtaJiří Brychta
TJ Jiskra Havlíčkův Brod |
00 | 05.26 | 206 | |||||||||||||||
18 |
Matyáš DvorskýMatyáš Dvorský
TJ Spartak Třebíč |
01 | 04.97 | 189 | |||||||||||||||
19 |
Martin HanákMartin Hanák
TJ Spartak Třebíč |
02 | 04.95 | 188 | |||||||||||||||
Celkem 19 závodníků |
Celkový bodový stav - Ml. žáci |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondra Adam Ondra Adam | 00 | Atletika Jihlava | 1207 | |||||||||||||||
2 | Šimek Daniel Šimek Daniel | 00 | TJ Jiskra Humpolec | 1186 | |||||||||||||||
3 | Šorm Jakub Šorm Jakub | 00 | TJ Nové Město na Moravě | 1042 | |||||||||||||||
4 | Střelec Mikuláš Střelec Mikuláš | 01 | Atletika Jihlava | 1013 | |||||||||||||||
5 | Dvorský Tobiáš Dvorský Tobiáš | 01 | TJ Spartak Třebíč | 0832 | |||||||||||||||
6 | Veselý Petr Veselý Petr | 01 | TJ Spartak Třebíč | 0618 | |||||||||||||||
7 | Sedláček Tomáš Sedláček Tomáš | 02 | TJ Slavoj BANES Pacov | 0557 | |||||||||||||||
8 | Brychta Jiří Brychta Jiří | 00 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 0556 | |||||||||||||||
9 | Šimáček Petr Šimáček Petr | 01 | TJ Jiskra Humpolec | 0466 | |||||||||||||||
10 | Fialka Aleš Fialka Aleš | 02 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 0461 | |||||||||||||||
11 | Festa Mikuláš Festa Mikuláš | 01 | TJ Jiskra Humpolec | 0440 | |||||||||||||||
12 | Jaroš Vojtěch Jaroš Vojtěch | 01 | TJ Jiskra Humpolec | 0426 | |||||||||||||||
13 | Fiedler Martin Fiedler Martin | 00 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 0422 | |||||||||||||||
14 | Morong Pavel Morong Pavel | 02 | TJ Spartak Třebíč | 0418 | |||||||||||||||
15 | Krpálek Tomáš Krpálek Tomáš | 01 | TJ Spartak Třebíč | 0343 | |||||||||||||||
16 | Hanák Martin Hanák Martin | 02 | TJ Spartak Třebíč | 0337 | |||||||||||||||
17 | Kaplánek Jakub Kaplánek Jakub | 02 | Atletika Jihlava | 0233 | |||||||||||||||
18 | Nejedlý Matěj Nejedlý Matěj | 01 | TJ Spartak Třebíč | 0216 | |||||||||||||||
19 | Dvorský Matyáš Dvorský Matyáš | 01 | TJ Spartak Třebíč | 0192 | |||||||||||||||
Celkem 19 závodníků |
Celkový bodový stav - Ml. žákyně |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Šimůnková Tereza Šimůnková Tereza | 00 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 1628 | |||||||||||||||
2 | Běhounková Eliška Běhounková Eliška | 00 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 1566 | |||||||||||||||
3 | Mičková Markéta Mičková Markéta | 00 | TJ Slavoj BANES Pacov | 1469 | |||||||||||||||
4 | Jůzová Veronika Jůzová Veronika | 00 | TJ Spartak Třebíč | 1426 | |||||||||||||||
5 | Gallová Kristýna Gallová Kristýna | 00 | TJ Spartak Třebíč | 1359 | |||||||||||||||
6 | Marková Lucie Marková Lucie | 00 | TJ Nové Město na Moravě | 1353 | |||||||||||||||
7 | Matějíčková Denisa Matějíčková Denisa | 01 | Atletika Jihlava | 1289 | |||||||||||||||
8 | Koubková Lenka Koubková Lenka | 00 | Atletika Jihlava | 1226 | |||||||||||||||
9 | Urbanová Lucie Urbanová Lucie | 01 | TJ Jiskra Humpolec | 1217 | |||||||||||||||
10 | Trojanová Monika Trojanová Monika | 01 | TJ Spartak Třebíč | 1181 | |||||||||||||||
11 | Hendrychová Johana Hendrychová Johana | 00 | TJ Jiskra Humpolec | 1151 | |||||||||||||||
12 | Lapešová Martina Lapešová Martina | 01 | Atletika Jihlava | 1104 | |||||||||||||||
13 | Vrzáková Anita Vrzáková Anita | 00 | TJ Spartak Třebíč | 1089 | |||||||||||||||
14 | Kašová Petra Kašová Petra | 01 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 1073 | |||||||||||||||
15 | Tenklová Renáta Tenklová Renáta | 01 | TJ Slavoj BANES Pacov | 1073 | |||||||||||||||
16 | Leščenková Anna Leščenková Anna | 01 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 1062 | |||||||||||||||
17 | Vojáčková Andrea Vojáčková Andrea | 02 | TJ Spartak Třebíč | 1061 | |||||||||||||||
18 | Šaclová Patricie Šaclová Patricie | 01 | TJ Nové Město na Moravě | 1040 | |||||||||||||||
19 | Zelenková Sofie Zelenková Sofie | 01 | TJ Jiskra Humpolec | 1029 | |||||||||||||||
20 | Šimůnková Jana Šimůnková Jana | 03 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 1011 | |||||||||||||||
21 | Štelclová Barbora Štelclová Barbora | 00 | TJ Spartak Třebíč | 1005 | |||||||||||||||
22 | Cardová Veronika Cardová Veronika | 02 | TJ Slavoj BANES Pacov | 1000 | |||||||||||||||
23 | Buchtová Kateřina Buchtová Kateřina | 01 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 0973 | |||||||||||||||
24 | Bendová Daniela Bendová Daniela | 00 | TJ Jiskra Humpolec | 0956 | |||||||||||||||
25 | Steinbauerová Jana Steinbauerová Jana | 01 | Atletika Jihlava | 0952 | |||||||||||||||
26 | Suková Sára Suková Sára | 00 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 0902 | |||||||||||||||
27 | Velebová Barbora Velebová Barbora | 01 | TJ Spartak Třebíč | 0898 | |||||||||||||||
28 | Zemanová Tereza Zemanová Tereza | 01 | Atletika Jihlava | 0832 | |||||||||||||||
29 | Zelenková Markéta Zelenková Markéta | 02 | Atletika Jihlava | 0812 | |||||||||||||||
30 | Kováčová Natálie Kováčová Natálie | 03 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 0806 | |||||||||||||||
31 | Dočekalová Sabina Dočekalová Sabina | 00 | TJ Spartak Třebíč | 0784 | |||||||||||||||
32 | Wehrenbergová Aneta Wehrenbergová Aneta | 01 | TJ Spartak Třebíč | 0738 | |||||||||||||||
33 | Kuchyňová Eliška Kuchyňová Eliška | 02 | Atletika Jihlava | 0731 | |||||||||||||||
34 | Achcenitová Martina Achcenitová Martina | 03 | Atletika Jihlava | 0614 | |||||||||||||||
35 | Němcová Tereza Němcová Tereza | 01 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 0573 | |||||||||||||||
36 | Palánová Anežka Palánová Anežka | 03 | Atletika Jihlava | 0570 | |||||||||||||||
37 | Mašterová Eliška Mašterová Eliška | 03 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 0504 | |||||||||||||||
38 | Rotterová Dominika Rotterová Dominika | 00 | TJ Spartak Třebíč | 0487 | |||||||||||||||
39 | Pecinová Romana Pecinová Romana | 02 | Atletika Jihlava | 0468 | |||||||||||||||
40 | Váňová Mirka Váňová Mirka | 03 | Atletika Jihlava | 0450 | |||||||||||||||
41 | Rašovská Zuzana Rašovská Zuzana | 03 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 0438 | |||||||||||||||
42 | Strnadová Sára Strnadová Sára | 02 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 0363 | |||||||||||||||
43 | Průžová Marie-Anna Průžová Marie-Anna | 02 | TJ Spartak Třebíč | 0355 | |||||||||||||||
44 | Koubková Petra Koubková Petra | 03 | Atletika Jihlava | 0246 | |||||||||||||||
45 | Křížová Natálie Křížová Natálie | 02 | TJ Spartak Třebíč | 0139 | |||||||||||||||
Puzrlová Vendula Puzrlová Vendula | 03 | TJ Sokol Velké Meziříčí | DNF | ||||||||||||||||
Celkem 46 závodníků |