Finále Přeboru družstev Moravy a Slezska mladších žáků a mladších žákyň
Opava (6. 10. 2013)60 m - Ml. žáci (Rozběh)
Rozběh 1 (ne, 6.10.2013) | Vítr: +0.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan PospíšilJan Pospíšil | 01 | Atletický klub AHA Vyškov | 09.31 | |||||||||||||||
2 | Leonardt HorákLeonardt Horák | 00 | SSK Vítkovice | 09.50 | |||||||||||||||
3 | Jakub PetermannJakub Petermann | 01 | SSK Vítkovice | 09.82 | |||||||||||||||
4 | Jakub PopelkaJakub Popelka | 01 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 09.90 | |||||||||||||||
5 | Adam NagyAdam Nagy | 01 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 09.95 | |||||||||||||||
6 | Vojtěch ObdržálekVojtěch Obdržálek | 02 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 10.00 | |||||||||||||||
Ondřej VojkůvkaOndřej Vojkůvka | 00 | TJ Sokol Opava | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 2 (ne, 6.10.2013) | Vítr: +0.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Luděk MatoušekLuděk Matoušek | 00 | BYAC Brno | 08.01 | |||||||||||||||
2 | Adam GrodaAdam Groda | 01 | TJ Sokol Opava | 08.38 | |||||||||||||||
3 | Jiří DziackýJiří Dziacký | 00 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 08.82 | |||||||||||||||
4 | David NavrátilDavid Navrátil | 00 | Atletický klub AHA Vyškov | 09.03 | |||||||||||||||
5 | Karel HozaKarel Hoza | 01 | AK PSK Zlín | 09.37 | |||||||||||||||
6 | Karel ZámečníkKarel Zámečník | 01 | AK PSK Zlín | 09.72 | |||||||||||||||
7 | Juraj SemančíkJuraj Semančík | 02 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 10.00 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 3 (ne, 6.10.2013) | Vítr: +1.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vojtěch HrabovskýVojtěch Hrabovský | 01 | SSK Vítkovice | 08.50 | |||||||||||||||
2 | Martin BukvicMartin Bukvic | 01 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 08.90 | |||||||||||||||
3 | Robin GrusmannRobin Grusmann | 01 | TJ Sokol Opava | 09.17 | |||||||||||||||
4 | Filip StachFilip Stach | 01 | AK Olomouc | 09.37 | |||||||||||||||
5 | Patrik UlbrichPatrik Ulbrich | 00 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 09.52 | |||||||||||||||
6 | Leo NovákLeo Novák | 01 | AK PSK Zlín | 09.89 | |||||||||||||||
7 | David HoráčekDavid Horáček | 01 | Atletický klub AHA Vyškov | 10.60 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 4 (ne, 6.10.2013) | Vítr: +0.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matěj HozaMatěj Hoza | 00 | SSK Vítkovice | 08.88 | |||||||||||||||
2 | Bruno Luigi GalassiBruno Luigi Galassi | 01 | AK Olomouc | 09.16 | |||||||||||||||
3 | David DvořákDavid Dvořák | 00 | Atletický klub AHA Vyškov | 09.60 | |||||||||||||||
4 | Richard NeuwirthRichard Neuwirth | 01 | SSK Vítkovice | 09.84 | |||||||||||||||
5 | Jakub VotavaJakub Votava | 01 | AC Prostějov | 10.32 | |||||||||||||||
Erik HrenkaErik Hrenka | 01 | SSK Vítkovice | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 5 (ne, 6.10.2013) | Vítr: +0.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Daniel ZvolskýDaniel Zvolský | 01 | BYAC Brno | 08.73 | |||||||||||||||
2 | Kryštof PacejkaKryštof Pacejka | 00 | Atletický klub AHA Vyškov | 09.42 | |||||||||||||||
3 | Kryštof KozumplíkKryštof Kozumplík | 00 | AK PSK Zlín | 09.53 | |||||||||||||||
4 | Jakub PrachmanJakub Prachman | 01 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 09.56 | |||||||||||||||
5 | Václav PfefferVáclav Pfeffer | 02 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 09.69 | |||||||||||||||
6 | Jiří BednáříkJiří Bednářík | 02 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 10.78 | |||||||||||||||
Ondřej TvrdýOndřej Tvrdý | 01 | AC Prostějov | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
60 m - Ml. žáci (Finále)
Finále A (ne, 6.10.2013) | Vítr: +0.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Luděk MatoušekLuděk Matoušek | 00 | BYAC Brno | 07.91 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Vojtěch HrabovskýVojtěch Hrabovský | 01 | SSK Vítkovice | 08.38 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Adam GrodaAdam Groda | 01 | TJ Sokol Opava | 08.42 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Jiří DziackýJiří Dziacký | 00 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 08.76 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Matěj HozaMatěj Hoza | 00 | SSK Vítkovice | 08.79 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Daniel ZvolskýDaniel Zvolský | 01 | BYAC Brno | 08.95 | 5.00 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Finále B (ne, 6.10.2013) | Vítr: +0.9 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martin BukvicMartin Bukvic | 01 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 08.90 | 4.00 | ||||||||||||||
2 | Bruno Luigi GalassiBruno Luigi Galassi | 01 | AK Olomouc | 08.98 | 3.00 | ||||||||||||||
3 | David NavrátilDavid Navrátil | 00 | Atletický klub AHA Vyškov | 09.07 | 2.00 | ||||||||||||||
4 | Robin GrusmannRobin Grusmann | 01 | TJ Sokol Opava | 09.15 | 1.00 | ||||||||||||||
5 | Jan PospíšilJan Pospíšil | 01 | Atletický klub AHA Vyškov | 09.23 | |||||||||||||||
6 | Filip StachFilip Stach | 01 | AK Olomouc | 09.43 | |||||||||||||||
7 | Karel HozaKarel Hoza | 01 | AK PSK Zlín | 09.60 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
60 m - Ml. žákyně (Rozběh)
Rozběh 1 (ne, 6.10.2013) | Vítr: +0.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vanesa KlíčováVanesa Klíčová | 01 | AC Prostějov | 08.61 | |||||||||||||||
2 | Barbora BegováBarbora Begová | 00 | AK Olomouc | 08.77 | |||||||||||||||
3 | Lucie KyseláLucie Kyselá | 00 | SSK Vítkovice | 08.91 | |||||||||||||||
4 | Nikola HerzováNikola Herzová | 01 | TJ Lokomotiva Břeclav | 09.23 | |||||||||||||||
5 | Karolína SolnáKarolína Solná | 00 | TJ Sokol Opava | 09.25 | |||||||||||||||
6 | Terezie NovákováTerezie Nováková | 01 | AK Olomouc | 09.75 | |||||||||||||||
7 | Viktorie KrálováViktorie Králová | 01 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 09.76 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 2 (ne, 6.10.2013) | Vítr: +0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bára HolainováBára Holainová | 01 | SSK Vítkovice | 08.56 | |||||||||||||||
2 | - Smith Olivia Dluhá- Smith Olivia Dluhá | 00 | AK Olomouc | 08.86 | |||||||||||||||
3 | Daniela StrouhalováDaniela Strouhalová | 01 | TJ Lokomotiva Břeclav | 08.94 | |||||||||||||||
4 | Veronika JaborníkováVeronika Jaborníková | 01 | TJ Lokomotiva Břeclav | 09.07 | |||||||||||||||
5 | Veronika BrixováVeronika Brixová | 00 | TJ Sokol Opava | 09.16 | |||||||||||||||
6 | Eliška VedralováEliška Vedralová | 00 | SSK Vítkovice | 09.21 | |||||||||||||||
7 | Natálie OchranováNatálie Ochranová | 01 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 09.57 | |||||||||||||||
8 | Tereza ZdražilováTereza Zdražilová | 01 | AK PSK Zlín | 09.64 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 3 (ne, 6.10.2013) | Vítr: +0.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Miroslava HanzalíkováMiroslava Hanzalíková | 01 | TJ Lokomotiva Břeclav | 08.86 | |||||||||||||||
2 | Lenka VeseláLenka Veselá | 01 | TJ Lokomotiva Břeclav | 08.89 | |||||||||||||||
3 | Aneta MiklášováAneta Miklášová | 00 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 09.02 | |||||||||||||||
4 | Karolína KarasováKarolína Karasová | 00 | AK PSK Zlín | 09.04 | |||||||||||||||
5 | Simona OšťádalováSimona Ošťádalová | 00 | AC Prostějov | 09.09 | |||||||||||||||
6 | Klára StaňkováKlára Staňková | 00 | TJ Lokomotiva Břeclav | 09.12 | |||||||||||||||
7 | Simona ŠvecováSimona Švecová | 01 | AC Prostějov | 09.74 | |||||||||||||||
8 | Karolína DoleželováKarolína Doleželová | 00 | AC Prostějov | 09.79 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 4 (ne, 6.10.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vendula GereckáVendula Gerecká | 00 | TJ Sokol Opava | 08.69 | |||||||||||||||
2 | Monika MatějkováMonika Matějková | 00 | AK PSK Zlín | 08.92 | |||||||||||||||
3 | Tereza MezihorákováTereza Mezihoráková | 00 | JAC Brno | 09.03 | |||||||||||||||
4 | Štěpánka KošárkováŠtěpánka Košárková | 00 | AK PSK Zlín | 09.54 | |||||||||||||||
5 | Viktória BalázsováViktória Balázsová | 01 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 09.66 | |||||||||||||||
6 | Martina HofmanováMartina Hofmanová | 01 | AC Prostějov | 09.87 | |||||||||||||||
7 | Klára DokládalováKlára Dokládalová | 00 | AC Prostějov | 10.60 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 5 (ne, 6.10.2013) | Vítr: +0.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eva SmítalováEva Smítalová | 00 | AC Prostějov | 08.93 | |||||||||||||||
2 | Lucie GabrhelováLucie Gabrhelová | 01 | TJ Lokomotiva Břeclav | 08.96 | |||||||||||||||
3 | Anna NáplavováAnna Náplavová | 01 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 09.30 | |||||||||||||||
4 | Lucie MertováLucie Mertová | 01 | SSK Vítkovice | 09.74 | |||||||||||||||
5 | Kateřina VejrostováKateřina Vejrostová | 01 | AC Prostějov | 09.83 | |||||||||||||||
6 | Tereza GatnárkováTereza Gatnárková | 00 | TJ Sokol Opava | 10.02 | |||||||||||||||
7 | Daniela HubíkováDaniela Hubíková | 01 | AK PSK Zlín | 10.47 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 6 (ne, 6.10.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lenka SucháLenka Suchá | 00 | JAC Brno | 08.77 | |||||||||||||||
2 | Dominika MikováDominika Miková | 02 | JAC Brno | 09.02 | |||||||||||||||
3 | Vendula MynářováVendula Mynářová | 00 | AK Olomouc | 09.06 | |||||||||||||||
4 | Markéta BalážováMarkéta Balážová | 00 | AK PSK Zlín | 09.23 | |||||||||||||||
5 | Karolína KrobotováKarolína Krobotová | 00 | JAC Brno | 09.27 | |||||||||||||||
6 | Nela MikeskováNela Mikesková | 03 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 10.47 | |||||||||||||||
Viktorie PechováViktorie Pechová | 01 | AK Olomouc | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
60 m - Ml. žákyně (Finále)
Finále A (ne, 6.10.2013) | Vítr: +1.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bára HolainováBára Holainová | 01 | SSK Vítkovice | 08.48 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Barbora BegováBarbora Begová | 00 | AK Olomouc | 08.63 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Vanesa KlíčováVanesa Klíčová | 01 | AC Prostějov | 08.72 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Vendula GereckáVendula Gerecká | 00 | TJ Sokol Opava | 08.73 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Lenka SucháLenka Suchá | 00 | JAC Brno | 08.78 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | - Smith Olivia Dluhá- Smith Olivia Dluhá | 00 | AK Olomouc | 08.85 | 5.00 | ||||||||||||||
7 | Miroslava HanzalíkováMiroslava Hanzalíková | 01 | TJ Lokomotiva Břeclav | 08.93 | 4.00 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Finále B (ne, 6.10.2013) | Vítr: +0.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Monika MatějkováMonika Matějková | 00 | AK PSK Zlín | 08.80 | 3.00 | ||||||||||||||
2 | Lenka VeseláLenka Veselá | 01 | TJ Lokomotiva Břeclav | 08.84 | 2.00 | ||||||||||||||
3 | Lucie KyseláLucie Kyselá | 00 | SSK Vítkovice | 08.94 | 1.00 | ||||||||||||||
4 | Eva SmítalováEva Smítalová | 00 | AC Prostějov | 08.96 | 0.00 | ||||||||||||||
Daniela StrouhalováDaniela Strouhalová | 01 | TJ Lokomotiva Břeclav | 08.96 | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
150 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 1 (ne, 6.10.2013) | Vítr: +0.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lukáš VeřmiřovskýLukáš Veřmiřovský | 00 | TJ Sokol Opava | 19.52 | 9.00 | ||||||||||||||
2 | Vojtěch HrabovskýVojtěch Hrabovský | 01 | SSK Vítkovice | 20.23 | 8.00 | ||||||||||||||
3 | Adam GrodaAdam Groda | 01 | TJ Sokol Opava | 20.47 | 7.00 | ||||||||||||||
4 | Dominik ZouharDominik Zouhar | 00 | Atletický klub AHA Vyškov | 21.10 | 5.00 | ||||||||||||||
5 | Jaroslav PospíchalJaroslav Pospíchal | 00 | AC Prostějov | 21.43 | 2.00 | ||||||||||||||
6 | Daniel ZvolskýDaniel Zvolský | 01 | BYAC Brno | 21.77 | |||||||||||||||
7 | František JelínekFrantišek Jelínek | 00 | Atletický klub AHA Vyškov | 21.85 | |||||||||||||||
8 | Dominik ŠevčíkDominik Ševčík | 01 | Atletický klub AHA Vyškov | 23.01 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 2 (ne, 6.10.2013) | Vítr: +1.9 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vojtěch KašpárekVojtěch Kašpárek | 00 | TJ Sokol Opava | 21.01 | 6.00 | ||||||||||||||
2 | David StaněkDavid Staněk | 00 | SSK Vítkovice | 21.38 | 3.00 | ||||||||||||||
3 | Matěj HozaMatěj Hoza | 00 | SSK Vítkovice | 21.73 | 1.00 | ||||||||||||||
4 | Vojtěch HarazimVojtěch Harazim | 00 | TJ Sokol Opava | 22.43 | |||||||||||||||
5 | Bruno Luigi GalassiBruno Luigi Galassi | 01 | AK Olomouc | 22.67 | |||||||||||||||
6 | Tomáš MachůTomáš Machů | 00 | AK PSK Zlín | 22.80 | |||||||||||||||
7 | Dominik GreplDominik Grepl | 01 | Atletický klub AHA Vyškov | 23.43 | |||||||||||||||
Ondřej VojkůvkaOndřej Vojkůvka | 00 | TJ Sokol Opava | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 3 (ne, 6.10.2013) | Vítr: +1.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jaroslav VychodilJaroslav Vychodil | 00 | AK Olomouc | 19.02 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Karel HozaKarel Hoza | 01 | AK PSK Zlín | 23.41 | |||||||||||||||
3 | Kryštof KozumplíkKryštof Kozumplík | 00 | AK PSK Zlín | 23.42 | |||||||||||||||
4 | Jozef TutkoJozef Tutko | 01 | Atletický klub AHA Vyškov | 23.97 | |||||||||||||||
5 | Jakub VotavaJakub Votava | 01 | AC Prostějov | 24.63 | |||||||||||||||
6 | Richard NeuwirthRichard Neuwirth | 01 | SSK Vítkovice | 24.75 | |||||||||||||||
7 | Ondřej BittnerOndřej Bittner | 01 | Atletický klub AHA Vyškov | 24.78 | |||||||||||||||
Kryštof PacejkaKryštof Pacejka | 00 | Atletický klub AHA Vyškov | DNF | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 4 (ne, 6.10.2013) | Vítr: +0.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martin BukvicMartin Bukvic | 01 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 21.31 | 4.00 | ||||||||||||||
2 | Erik HreňkoErik Hreňko | 01 | SSK Vítkovice | 21.98 | |||||||||||||||
3 | David LekešDavid Lekeš | 01 | AK Olomouc | 22.43 | |||||||||||||||
4 | Jakub UvíraJakub Uvíra | 01 | TJ Sokol Opava | 23.48 | |||||||||||||||
Jakub PrachmanJakub Prachman | 01 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 23.48 | ||||||||||||||||
6 | Jáchym TomečekJáchym Tomeček | 01 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 23.97 | |||||||||||||||
7 | Ond5ej BrzyszkowskiOnd5ej Brzyszkowski | 01 | SSK Vítkovice | 26.77 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
150 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 1 (ne, 6.10.2013) | Vítr: +0.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bára HolainováBára Holainová | 01 | SSK Vítkovice | 20.91 | 9.00 | ||||||||||||||
2 | Veronika JuchelkováVeronika Juchelková | 00 | SSK Vítkovice | 20.95 | 8.00 | ||||||||||||||
3 | Barbora BegováBarbora Begová | 00 | AK Olomouc | 21.08 | 7.00 | ||||||||||||||
4 | Monika MatějkováMonika Matějková | 00 | AK PSK Zlín | 21.62 | 5.00 | ||||||||||||||
5 | Tereza ČepkováTereza Čepková | 01 | TJ Sokol Opava | 21.80 | 2.00 | ||||||||||||||
6 | Miroslava HanzalíkováMiroslava Hanzalíková | 01 | TJ Lokomotiva Břeclav | 21.94 | |||||||||||||||
7 | Lucie KyseláLucie Kyselá | 00 | SSK Vítkovice | 21.99 | |||||||||||||||
8 | Aneta KuželováAneta Kuželová | 00 | AC Prostějov | 22.65 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 2 (ne, 6.10.2013) | Vítr: +1.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adéla MatuszynskáAdéla Matuszynská | 01 | SSK Vítkovice | 21.56 | 6.00 | ||||||||||||||
2 | Karolína KarasováKarolína Karasová | 00 | AK PSK Zlín | 21.74 | 3.00 | ||||||||||||||
3 | Klára ZemanováKlára Zemanová | 00 | TJ Sokol Opava | 21.83 | 1.00 | ||||||||||||||
4 | Eva SmítalováEva Smítalová | 00 | AC Prostějov | 22.18 | |||||||||||||||
5 | Eliška VedralováEliška Vedralová | 00 | SSK Vítkovice | 22.38 | |||||||||||||||
6 | Tereza MezihorákováTereza Mezihoráková | 00 | JAC Brno | 22.40 | |||||||||||||||
7 | Klára StaňkováKlára Staňková | 00 | TJ Lokomotiva Břeclav | 22.72 | |||||||||||||||
Monika NadymáčkováMonika Nadymáčková | 00 | AC Prostějov | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 3 (ne, 6.10.2013) | Vítr: +1.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Štěpánka VaňkováŠtěpánka Vaňková | 00 | SSK Vítkovice | 22.08 | |||||||||||||||
2 | Daniela StrouhalováDaniela Strouhalová | 01 | TJ Lokomotiva Břeclav | 22.09 | |||||||||||||||
3 | Kateřina DlabajováKateřina Dlabajová | 01 | AK PSK Zlín | 22.29 | |||||||||||||||
4 | Viktorie MotlochováViktorie Motlochová | 01 | SSK Vítkovice | 22.66 | |||||||||||||||
5 | Olga VontrobováOlga Vontrobová | 00 | TJ Sokol Opava | 22.71 | |||||||||||||||
6 | Aneta HavlíkováAneta Havlíková | 00 | SSK Vítkovice | 23.16 | |||||||||||||||
7 | Adriana PospěchováAdriana Pospěchová | 00 | TJ Sokol Opava | 23.21 | |||||||||||||||
8 | Kateřina TomisováKateřina Tomisová | 01 | SSK Vítkovice | 23.22 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 4 (ne, 6.10.2013) | Vítr: +1.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Věra HolubářováVěra Holubářová | 00 | AK PSK Zlín | 22.84 | |||||||||||||||
2 | Karolína KrobotováKarolína Krobotová | 00 | JAC Brno | 22.95 | |||||||||||||||
3 | Štěpánka KošárkováŠtěpánka Košárková | 00 | AK PSK Zlín | 23.52 | |||||||||||||||
4 | Lucie MertováLucie Mertová | 01 | SSK Vítkovice | 23.67 | |||||||||||||||
5 | Lucie CardováLucie Cardová | 00 | TJ Sokol Opava | 23.86 | |||||||||||||||
6 | Natálie TrenčínováNatálie Trenčínová | 00 | SSK Vítkovice | 24.05 | |||||||||||||||
7 | Martina HofmanováMartina Hofmanová | 01 | AC Prostějov | 24.18 | |||||||||||||||
Viktorie PechováViktorie Pechová | 01 | AK Olomouc | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 5 (ne, 6.10.2013) | Vítr: +0.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vendula GereckáVendula Gerecká | 00 | TJ Sokol Opava | 20.48 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | - Smith Olivia Dluhá- Smith Olivia Dluhá | 00 | AK Olomouc | 21.68 | 4.00 | ||||||||||||||
3 | Lucie KunčarováLucie Kunčarová | 01 | SSK Vítkovice | 22.13 | |||||||||||||||
4 | Lenka VeseláLenka Veselá | 01 | TJ Lokomotiva Břeclav | 22.32 | |||||||||||||||
5 | Anna ZámečníčkováAnna Zámečníčková | 00 | AK Olomouc | 23.61 | |||||||||||||||
6 | Natálie OchranováNatálie Ochranová | 01 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 23.93 | |||||||||||||||
7 | Viktória BalázsováViktória Balázsová | 01 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 24.59 | |||||||||||||||
8 | Kateřina SmolíkováKateřina Smolíková | 01 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 24.95 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
300 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 1 (ne, 6.10.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lukáš VeřmiřovskýLukáš Veřmiřovský | 00 | TJ Sokol Opava | 41.22 | 9.00 | ||||||||||||||
2 | Luděk MatoušekLuděk Matoušek | 00 | BYAC Brno | 43.08 | 8.00 | ||||||||||||||
3 | Vojtěch HrabovskýVojtěch Hrabovský | 01 | SSK Vítkovice | 43.18 | 7.00 | ||||||||||||||
4 | Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil | 01 | AK Olomouc | 45.16 | 6.00 | ||||||||||||||
5 | Vojtěch KašpárekVojtěch Kašpárek | 00 | TJ Sokol Opava | 46.51 | 5.00 | ||||||||||||||
6 | Maxmilián BeránekMaxmilián Beránek | 00 | Atletický klub AHA Vyškov | 47.41 | 4.00 | ||||||||||||||
7 | Jan PospíšilJan Pospíšil | 01 | Atletický klub AHA Vyškov | 48.51 | 2.00 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 2 (ne, 6.10.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eliáš UrbanEliáš Urban | 00 | Atletický klub AHA Vyškov | 39.60 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Daniel VašekDaniel Vašek | 00 | SSK Vítkovice | 47.74 | 3.00 | ||||||||||||||
3 | Matěj HozaMatěj Hoza | 00 | SSK Vítkovice | 49.77 | 1.00 | ||||||||||||||
4 | Dominik GregorDominik Gregor | 00 | Atletický klub AHA Vyškov | 53.12 | |||||||||||||||
5 | Petr BatonožekPetr Batonožek | 00 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 57.84 | |||||||||||||||
6 | Lukáš SkřivánekLukáš Skřivánek | 00 | AK PSK Zlín | 61.86 | |||||||||||||||
7 | Filip ChudárekFilip Chudárek | 01 | AK PSK Zlín | 62.52 | |||||||||||||||
MB | Viktor ŽaloudíkViktor Žaloudík | 01 | AK Olomouc | 48.87 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
300 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 1 (ne, 6.10.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anísa FilaliAnísa Filali | 00 | JAC Brno | 45.04 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Bára HolainováBára Holainová | 01 | SSK Vítkovice | 46.44 | 8.00 | ||||||||||||||
3 | Veronika JuchelkováVeronika Juchelková | 00 | SSK Vítkovice | 46.81 | 7.00 | ||||||||||||||
4 | Tereza ČepkováTereza Čepková | 01 | TJ Sokol Opava | 47.81 | 4.00 | ||||||||||||||
5 | Tereza AbsatzováTereza Absatzová | 00 | AK PSK Zlín | 48.75 | 3.00 | ||||||||||||||
6 | Valerie StratilováValerie Stratilová | 01 | TJ Sokol Opava | 49.55 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (ne, 6.10.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Viktorie MotlochováViktorie Motlochová | 01 | SSK Vítkovice | 46.25 | 9.00 | ||||||||||||||
2 | Adéla MatuszynskáAdéla Matuszynská | 01 | SSK Vítkovice | 46.95 | 6.00 | ||||||||||||||
3 | Aneta HavlíkováAneta Havlíková | 00 | SSK Vítkovice | 50.27 | |||||||||||||||
4 | Dominika MikováDominika Miková | 02 | JAC Brno | 50.78 | |||||||||||||||
5 | Michaela VondrkováMichaela Vondrková | 01 | AK Olomouc | 52.35 | |||||||||||||||
6 | Natálie TrenčínováNatálie Trenčínová | 00 | SSK Vítkovice | 53.89 | |||||||||||||||
7 | Sára KopřivováSára Kopřivová | 02 | TJ Lokomotiva Břeclav | 54.12 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 3 (ne, 6.10.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Veronika JaborníkováVeronika Jaborníková | 01 | TJ Lokomotiva Břeclav | 47.49 | 5.00 | ||||||||||||||
2 | Lenka BurianováLenka Burianová | 00 | JAC Brno | 48.90 | 2.00 | ||||||||||||||
3 | Tereza KorhoňováTereza Korhoňová | 02 | AC Prostějov | 49.54 | 1.00 | ||||||||||||||
4 | Lucie CardováLucie Cardová | 00 | TJ Sokol Opava | 51.62 | |||||||||||||||
5 | Tereza ZdražilováTereza Zdražilová | 01 | AK PSK Zlín | 53.19 | |||||||||||||||
6 | Vendula FrůňkováVendula Frůňková | 00 | AK PSK Zlín | 53.55 | |||||||||||||||
7 | Daniela HubíkováDaniela Hubíková | 01 | AK PSK Zlín | 56.41 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
800 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 1 (ne, 6.10.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Daniel VrbaDaniel Vrba | 00 | TJ Sokol Opava | 2:23.76 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil | 01 | AK Olomouc | 2:25.09 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Vít StaněkVít Staněk | 01 | AK PSK Zlín | 2:29.87 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Martin KovačechMartin Kovačech | 01 | SSK Vítkovice | 2:31.10 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Nikolay RomanchenkovNikolay Romanchenkov | 00 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 2:32.70 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Jiří OsolsoběJiří Osolsobě | 01 | Atletický klub AHA Vyškov | 2:34.04 | 5.00 | ||||||||||||||
7 | Martin VaněkMartin Vaněk | 01 | SSK Vítkovice | 2:34.32 | 4.00 | ||||||||||||||
8 | František JelínekFrantišek Jelínek | 00 | Atletický klub AHA Vyškov | 2:34.58 | 3.00 | ||||||||||||||
9 | Lukáš VíchaLukáš Vícha | 02 | TJ Sokol Opava | 2:37.02 | 2.00 | ||||||||||||||
10 | Štěpán JelenŠtěpán Jelen | 00 | TJ Sokol Opava | 2:38.67 | 1.00 | ||||||||||||||
11 | Ondřej BřezinaOndřej Březina | 01 | AK PSK Zlín | 2:41.57 | |||||||||||||||
12 | Adam FrancAdam Franc | 00 | BYAC Brno | 2:44.67 | |||||||||||||||
13 | Tomáš MachůTomáš Machů | 00 | AK PSK Zlín | 2:44.90 | |||||||||||||||
14 | Jáchym TomečekJáchym Tomeček | 01 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 2:45.24 | |||||||||||||||
15 | Dominik ŠevčíkDominik Ševčík | 01 | Atletický klub AHA Vyškov | 2:49.13 | |||||||||||||||
16 | Leo NovákLeo Novák | 01 | AK PSK Zlín | 2:49.80 | |||||||||||||||
17 | Vít MaruškaVít Maruška | 01 | BYAC Brno | 2:58.43 | |||||||||||||||
18 | Jozef TutkoJozef Tutko | 01 | Atletický klub AHA Vyškov | 2:59.72 | |||||||||||||||
Celkem 18 závodníků |
800 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 1 (ne, 6.10.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eliška SurmováEliška Surmová | 00 | SSK Vítkovice | 2:28.62 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Lenka SucháLenka Suchá | 00 | JAC Brno | 2:32.26 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Štěpánka VaňkováŠtěpánka Vaňková | 00 | SSK Vítkovice | 2:33.65 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Jana NovákováJana Nováková | 00 | SSK Vítkovice | 2:34.54 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Věra HolubářováVěra Holubářová | 00 | AK PSK Zlín | 2:38.85 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Lucie HromkováLucie Hromková | 00 | AC Prostějov | 2:39.19 | 5.00 | ||||||||||||||
7 | Kateřina DlabajováKateřina Dlabajová | 01 | AK PSK Zlín | 2:39.43 | 4.00 | ||||||||||||||
8 | Kristýna KovaříkováKristýna Kovaříková | 01 | TJ Lokomotiva Břeclav | 2:40.93 | 3.00 | ||||||||||||||
9 | Veronika SvozilováVeronika Svozilová | 00 | TJ Sokol Opava | 2:44.46 | |||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
Běh 2 (ne, 6.10.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nela StratilováNela Stratilová | 01 | TJ Sokol Opava | 2:43.37 | 2.00 | ||||||||||||||
2 | Tereza HlucháTereza Hluchá | 01 | TJ Sokol Opava | 2:43.79 | 1.00 | ||||||||||||||
3 | Alžběta NešporováAlžběta Nešporová | 00 | AK PSK Zlín | 2:48.81 | |||||||||||||||
4 | Michaela SuchomelováMichaela Suchomelová | 01 | AK Olomouc | 2:51.74 | |||||||||||||||
5 | Kateřina TomisováKateřina Tomisová | 01 | SSK Vítkovice | 2:55.17 | |||||||||||||||
6 | Radmila CentnerováRadmila Centnerová | 00 | JAC Brno | 2:55.94 | |||||||||||||||
7 | Lucie NeumanováLucie Neumanová | 00 | AC Prostějov | 3:01.32 | |||||||||||||||
8 | Kateřina BjalkováKateřina Bjalková | 00 | TJ Sokol Opava | 3:02.42 | |||||||||||||||
9 | Simona ŠvecováSimona Švecová | 01 | AC Prostějov | 3:10.10 | |||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
1500 m - Ml. žáci (Finále)
Finále (ne, 6.10.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej KramnýOndřej Kramný | 00 | TJ Sokol Opava | 5:07.13 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Ondřej ŠípekOndřej Šípek | 00 | BYAC Brno | 5:11.04 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Matěj StuchlíkMatěj Stuchlík | 01 | TJ Sokol Opava | 5:14.51 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Dominik HorňákDominik Horňák | 00 | AK PSK Zlín | 5:16.70 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Karel BaštýřKarel Baštýř | 01 | TJ Sokol Opava | 5:20.04 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Pavel KrausPavel Kraus | 00 | SSK Vítkovice | 5:21.02 | 5.00 | ||||||||||||||
7 | Nikolas AgelNikolas Agel | 00 | SSK Vítkovice | 5:25.55 | 4.00 | ||||||||||||||
8 | Sebastian HajzlerSebastian Hajzler | 01 | Atletický klub AHA Vyškov | 5:27.37 | 3.00 | ||||||||||||||
9 | Hynek OndráčekHynek Ondráček | 01 | TJ Sokol Opava | 5:34.08 | 2.00 | ||||||||||||||
10 | Viktor GrénViktor Grén | 01 | Atletický klub AHA Vyškov | 5:39.75 | 1.00 | ||||||||||||||
11 | Karel ZámečníkKarel Zámečník | 01 | AK PSK Zlín | 5:42.47 | |||||||||||||||
12 | Jiří BednáříkJiří Bednářík | 02 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 5:50.27 | |||||||||||||||
13 | Daniel BajnarDaniel Bajnar | 01 | AK PSK Zlín | 5:58.29 | |||||||||||||||
14 | Radim BartošRadim Bartoš | 01 | SSK Vítkovice | 6:03.41 | |||||||||||||||
15 | Petr VojtekPetr Vojtek | 00 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 6:10.50 | |||||||||||||||
16 | Roman SmolkaRoman Smolka | 01 | AK PSK Zlín | 6:14.62 | |||||||||||||||
Celkem 16 závodníků |
60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žáci (Běh)
Běh 1 (ne, 6.10.2013) | Vítr: +0.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jaroslav VychodilJaroslav Vychodil | 00 | AK Olomouc | 09.65 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Dominik ZouharDominik Zouhar | 00 | Atletický klub AHA Vyškov | 09.96 | 9 | ||||||||||||||
3 | Nikolay RomanchenkovNikolay Romanchenkov | 00 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 09.96 | 8 | ||||||||||||||
4 | Daniel VrbaDaniel Vrba | 00 | TJ Sokol Opava | 10.23 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Adam GrodaAdam Groda | 01 | TJ Sokol Opava | 10.28 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Vojtěch HarazimVojtěch Harazim | 00 | TJ Sokol Opava | 10.94 | 2.00 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (ne, 6.10.2013) | Vítr: +0.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matěj JurasekMatěj Jurasek | 00 | TJ Sokol Opava | 10.47 | 5.00 | ||||||||||||||
2 | Jakub KuntJakub Kunt | 01 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 10.79 | 4.00 | ||||||||||||||
3 | Michael AudaMichael Auda | 00 | BYAC Brno | 10.84 | 3.00 | ||||||||||||||
4 | Vojtěch PodzemnýVojtěch Podzemný | 00 | TJ Sokol Opava | 11.09 | |||||||||||||||
5 | Jaroslav PospíchalJaroslav Pospíchal | 00 | AC Prostějov | 11.19 | |||||||||||||||
6 | Nikolas AgelNikolas Agel | 00 | SSK Vítkovice | 11.42 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 3 (ne, 6.10.2013) | Vítr: +0.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vojtěch KašpárekVojtěch Kašpárek | 00 | TJ Sokol Opava | 11.02 | 1.00 | ||||||||||||||
2 | Maxmilián BeránekMaxmilián Beránek | 00 | Atletický klub AHA Vyškov | 11.57 | |||||||||||||||
3 | Pavel KrausPavel Kraus | 00 | SSK Vítkovice | 11.66 | |||||||||||||||
4 | David NavrátilDavid Navrátil | 00 | Atletický klub AHA Vyškov | 11.67 | |||||||||||||||
5 | Filip HolýFilip Holý | 00 | BYAC Brno | 11.73 | |||||||||||||||
6 | Jan ValíkJan Valík | 00 | TJ Sokol Opava | 11.76 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 4 (ne, 6.10.2013) | Vítr: +0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Filip HojkaFilip Hojka | 00 | BYAC Brno | 11.78 | |||||||||||||||
2 | Sebastian HajzlerSebastian Hajzler | 01 | Atletický klub AHA Vyškov | 12.09 | |||||||||||||||
3 | Marek KretMarek Kret | 01 | SSK Vítkovice | 12.13 | |||||||||||||||
4 | Samuel StřížSamuel Stříž | 00 | BYAC Brno | 12.18 | |||||||||||||||
5 | Tomáš HavlíčekTomáš Havlíček | 00 | AC Prostějov | 12.27 | |||||||||||||||
Jakub UvíraJakub Uvíra | 01 | TJ Sokol Opava | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 5 (ne, 6.10.2013) | Vítr: +0.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Erik HreňkoErik Hreňko | 01 | SSK Vítkovice | 11.50 | |||||||||||||||
2 | Vít MaruškaVít Maruška | 01 | BYAC Brno | 12.32 | |||||||||||||||
3 | Štěpán KosinkaŠtěpán Kosinka | 02 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 13.24 | |||||||||||||||
4 | Lukáš SkřivánekLukáš Skřivánek | 00 | AK PSK Zlín | 13.68 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žákyně (Běh)
Běh 1 (ne, 6.10.2013) | Vítr: +0.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Veronika JuchelkováVeronika Juchelková | 00 | SSK Vítkovice | 09.97 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Veronika HönigováVeronika Hönigová | 00 | TJ Lokomotiva Břeclav | 10.08 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Barbora BegováBarbora Begová | 00 | AK Olomouc | 10.30 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Karolína KarasováKarolína Karasová | 00 | AK PSK Zlín | 10.43 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Aneta ŽupníkováAneta Župníková | 00 | SSK Vítkovice | 10.60 | 6.00 | ||||||||||||||
Monika NadymáčkováMonika Nadymáčková | 00 | AC Prostějov | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (ne, 6.10.2013) | Vítr: +0.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie GabrhelováLucie Gabrhelová | 01 | TJ Lokomotiva Břeclav | 10.78 | 4.00 | ||||||||||||||
2 | Anísa FilaliAnísa Filali | 00 | JAC Brno | 10.96 | 3.00 | ||||||||||||||
3 | Bára LichnovskáBára Lichnovská | 00 | TJ Sokol Opava | 10.98 | 2.00 | ||||||||||||||
4 | Simona OšťádalováSimona Ošťádalová | 00 | AC Prostějov | 11.30 | 1.00 | ||||||||||||||
Tereza ČepkováTereza Čepková | 01 | TJ Sokol Opava | 11.30 | 0.00 | |||||||||||||||
6 | Lucie KunčarováLucie Kunčarová | 01 | SSK Vítkovice | 11.56 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 3 (ne, 6.10.2013) | Vítr: +0.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Klára ZemanováKlára Zemanová | 00 | TJ Sokol Opava | 11.35 | |||||||||||||||
2 | Veronika KuželováVeronika Kuželová | 00 | AC Prostějov | 11.39 | |||||||||||||||
3 | Valerie StratilováValerie Stratilová | 01 | TJ Sokol Opava | 11.52 | |||||||||||||||
Tereza LichnovskáTereza Lichnovská | 00 | TJ Sokol Opava | 11.52 | ||||||||||||||||
5 | Karolína DoleželováKarolína Doleželová | 00 | AC Prostějov | 11.54 | |||||||||||||||
6 | Nikola VišenkováNikola Višenková | 00 | AK PSK Zlín | 12.05 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 4 (ne, 6.10.2013) | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Monika NadymáčkováMonika Nadymáčková | 00 | AC Prostějov | 10.73 | 5.00 | ||||||||||||||
2 | Michaela BrančíkováMichaela Brančíková | 01 | AC Prostějov | 11.81 | |||||||||||||||
3 | Lucie NeumanováLucie Neumanová | 00 | AC Prostějov | 12.02 | |||||||||||||||
4 | Beáta SedláčkováBeáta Sedláčková | 01 | AK PSK Zlín | 12.69 | |||||||||||||||
5 | Sára KopřivováSára Kopřivová | 02 | TJ Lokomotiva Břeclav | 13.27 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
4 x 60 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 1 (ne, 6.10.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | A-Matoušek,Auda,Slavíček,Franc A-Matoušek,Auda,Slavíček,Franc | BYAC Brno | 32.97 | 11.00 | |||||||||||||||
2 | A-Grusman,Harazim,Henzl,Uvíra A-Grusman,Harazim,Henzl,Uvíra | TJ Sokol Opava | 34.07 | 9.00 | |||||||||||||||
3 | Horňák,Kusák,Machů,Staněk Horňák,Kusák,Machů,Staněk | AK PSK Zlín | 34.20 | 8.00 | |||||||||||||||
4 | A-Neuwirth,Kovačech,Vašek,Hrdlička A-Neuwirth,Kovačech,Vašek,Hrdlička | SSK Vítkovice | 34.60 | 7.00 | |||||||||||||||
5 | A-Dziacký,Bukvic,Ulbrich,Romanchenkov A-Dziacký,Bukvic,Ulbrich,Romanchenkov | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 34.64 | 6.00 | |||||||||||||||
6 | Galassi,Kňáva,Lekeš,Stach Galassi,Kňáva,Lekeš,Stach | AK Olomouc | 35.61 | 3.00 | |||||||||||||||
7 | A-Jelínek,Hajzler,Ševčík,Grén A-Jelínek,Hajzler,Ševčík,Grén | Atletický klub AHA Vyškov | 36.77 | 1.00 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 2 (ne, 6.10.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | B-Kramný,Podzemný,Stuchlík,Valik B-Kramný,Podzemný,Stuchlík,Valik | TJ Sokol Opava | 34.78 | 5.00 | |||||||||||||||
2 | B-Vaněk,Kraus,Agel,Hreňko B-Vaněk,Kraus,Agel,Hreňko | SSK Vítkovice | 35.38 | 4.00 | |||||||||||||||
3 | B-Hojka,Holý,Stříž,Šípek B-Hojka,Holý,Stříž,Šípek | BYAC Brno | 35.64 | 2.00 | |||||||||||||||
4 | B-Bittner,Gregor,Pouč,Jelínek B-Bittner,Gregor,Pouč,Jelínek | Atletický klub AHA Vyškov | 37.54 | ||||||||||||||||
5 | D-Batonožek,Nagy,Kosinka,Obdržálek D-Batonožek,Nagy,Kosinka,Obdržálek | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 38.51 | ||||||||||||||||
6 | C-Popelka,Černota,Puk,Semančík C-Popelka,Černota,Puk,Semančík | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 38.84 | ||||||||||||||||
B-Prachman,Pfeffer,Vojtek,Kunt B-Prachman,Pfeffer,Vojtek,Kunt | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | DQ | |||||||||||||||||
Poznámky:Dle pravidla 170-14 |
|||||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 1 (ne, 6.10.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | A Solná, Brixová, Bjatková, Pospěchová A Solná, Brixová, Bjatková, Pospěchová | TJ Sokol Opava | 33.90 | 11.00 | |||||||||||||||
2 | A Absatzová, Balážová, Dlabajová, Matějková A Absatzová, Balážová, Dlabajová, Matějková | AK PSK Zlín | 33.93 | 9.00 | |||||||||||||||
3 | A Herzová, Staňková, Jaborníková, Veselá A Herzová, Staňková, Jaborníková, Veselá | TJ Lokomotiva Břeclav | 34.10 | 8.00 | |||||||||||||||
4 | A Noštinská, Suchá, Ryndová, Miková A Noštinská, Suchá, Ryndová, Miková | JAC Brno | 34.65 | 6.50 | |||||||||||||||
5 | A Dluhá, Mynářová, Suchá, Zámečníčková A Dluhá, Mynářová, Suchá, Zámečníčková | AK Olomouc | 34.66 | 5.00 | |||||||||||||||
6 | A Matuszynská, Nováková, Vedrová, Motlocová A Matuszynská, Nováková, Vedrová, Motlocová | SSK Vítkovice | 35.30 | 4.00 | |||||||||||||||
7 | A Kuželová V., Kuželová A., Doleželová, Hromková A Kuželová V., Kuželová A., Doleželová, Hromková | AC Prostějov | 35.69 | 3.00 | |||||||||||||||
Smolíková, Králová, Balázsková, Náplavová Smolíková, Králová, Balázsková, Náplavová | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | DQ | |||||||||||||||||
Poznámky:Dle pravidel 170-14 |
|||||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 2 (ne, 6.10.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zámečníková, Mauričová, Kopřivová, Háderová Zámečníková, Mauričová, Kopřivová, Háderová | TJ Lokomotiva Břeclav | 34.65 | 6.50 | |||||||||||||||
2 | Centnerová, Krejčiříková, Krobotová, Minarčíková Centnerová, Krejčiříková, Krobotová, Minarčíková | JAC Brno | 35.98 | 2.00 | |||||||||||||||
3 | B Lichonovská T., Cardová, Svozilová, Vontrobová B Lichonovská T., Cardová, Svozilová, Vontrobová | TJ Sokol Opava | 36.19 | 1.00 | |||||||||||||||
4 | B Mertová, SUrmová, Stejskalová, Havlíková B Mertová, SUrmová, Stejskalová, Havlíková | SSK Vítkovice | 36.30 | ||||||||||||||||
5 | Jurčová, Košárková, Škubalová, Werbíková Jurčová, Košárková, Škubalová, Werbíková | AK PSK Zlín | 36.49 | ||||||||||||||||
C Prudká, Vedrová, Šustková, Tomisová C Prudká, Vedrová, Šustková, Tomisová | SSK Vítkovice | DQ | |||||||||||||||||
Poznámky:Dle pravidel 170-14 |
|||||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
skok vysoký - Ml. žáci (Finále)
Finále (ne, 6.10.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Body | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Eliáš UrbanEliáš Urban
Atletický klub AHA Vyškov |
00 | 1.59 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Jakub MecnerJakub Mecner
TJ Sokol Opava |
00 | 1.53 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Vojtěch PodzemnýVojtěch Podzemný
TJ Sokol Opava |
00 | 1.50 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Dominik ZouharDominik Zouhar
Atletický klub AHA Vyškov |
00 | 1.45 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Karel KusákKarel Kusák
AK PSK Zlín |
01 | 1.45 | 6.00 | |||||||||||||||
6= |
Tomáš MezlíkTomáš Mezlík
BYAC Brno |
00 | 1.40 | 4.50 | |||||||||||||||
6= |
David StaněkDavid Staněk
SSK Vítkovice |
00 | 1.40 | 4.50 | |||||||||||||||
8 |
Filip HolýFilip Holý
BYAC Brno |
00 | 1.40 | 3.00 | |||||||||||||||
9= |
Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil
AK Olomouc |
01 | 1.35 | 1.50 | |||||||||||||||
9= |
Maxim KňávaMaxim Kňáva
AK Olomouc |
01 | 1.35 | 1.50 | |||||||||||||||
11= |
Jakub KuntJakub Kunt
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště |
01 | 1.30 | ||||||||||||||||
11= |
Jakub ŠišmaJakub Šišma
Atletický klub AHA Vyškov |
00 | 1.30 | ||||||||||||||||
13 |
David LekešDavid Lekeš
AK Olomouc |
01 | 1.30 | ||||||||||||||||
14 |
Kryštof PacejkaKryštof Pacejka
Atletický klub AHA Vyškov |
00 | 1.25 | ||||||||||||||||
Karel BrabecKarel Brabec
BYAC Brno |
01 | 1.25 | |||||||||||||||||
16 |
Jiří DziackýJiří Dziacký
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště |
00 | 1.15 | ||||||||||||||||
Samuel KrýsaSamuel Krýsa
SSK Vítkovice |
01 | 1.15 | |||||||||||||||||
Ond5ej BrzyszkowskiOnd5ej Brzyszkowski
SSK Vítkovice |
01 | 1.15 | |||||||||||||||||
David DerkaDavid Derka
AK PSK Zlín |
01 | DNP | |||||||||||||||||
Filip ČernotaFilip Černota
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště |
02 | NM | |||||||||||||||||
Viktor PukViktor Puk
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště |
02 | NM | |||||||||||||||||
Celkem 21 závodníků |
skok vysoký - Ml. žákyně (Finále)
Finále (ne, 6.10.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Body | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Lucie KantorováLucie Kantorová
TJ Sokol Opava |
00 | 1.45 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Tereza PogányováTereza Pogányová
JAC Brno |
01 | 1.45 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Aneta ŽupníkováAneta Župníková
SSK Vítkovice |
00 | 1.45 | 8.00 | |||||||||||||||
4= |
Vendula GereckáVendula Gerecká
TJ Sokol Opava |
00 | 1.40 | 6.50 | |||||||||||||||
4= |
Lucie SedláčkováLucie Sedláčková
JAC Brno |
01 | 1.40 | 6.50 | |||||||||||||||
6 |
Veronika VallováVeronika Vallová
JAC Brno |
01 | 1.40 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Klára KrejčiříkováKlára Krejčiříková
JAC Brno |
02 | 1.40 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Nikola VišenkováNikola Višenková
AK PSK Zlín |
00 | 1.40 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Daniela StrouhalováDaniela Strouhalová
TJ Lokomotiva Břeclav |
01 | 1.35 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Adriana PospěchováAdriana Pospěchová
TJ Sokol Opava |
00 | 1.35 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Tereza AbsatzováTereza Absatzová
AK PSK Zlín |
00 | 1.35 | ||||||||||||||||
12 |
Monika NadymáčkováMonika Nadymáčková
AC Prostějov |
00 | 1.35 | ||||||||||||||||
13 |
Magdaléna NoštinskáMagdaléna Noštinská
JAC Brno |
01 | 1.30 | ||||||||||||||||
Lenka BurianováLenka Burianová
JAC Brno |
00 | 1.30 | |||||||||||||||||
Simona OšťádalováSimona Ošťádalová
AC Prostějov |
00 | 1.30 | |||||||||||||||||
Věra HolubářováVěra Holubářová
AK PSK Zlín |
00 | 1.30 | |||||||||||||||||
Monika StejskalováMonika Stejskalová
SSK Vítkovice |
00 | 1.30 | |||||||||||||||||
Terezie NovákováTerezie Nováková
AK Olomouc |
01 | 1.30 | |||||||||||||||||
Vanesa KlíčováVanesa Klíčová
AC Prostějov |
01 | 1.30 | |||||||||||||||||
20 |
Kateřina SmolíkováKateřina Smolíková
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště |
01 | 1.25 | ||||||||||||||||
Anna ZámečníčkováAnna Zámečníčková
AK Olomouc |
00 | 1.25 | |||||||||||||||||
Nela JurčováNela Jurčová
AK PSK Zlín |
00 | 1.25 | |||||||||||||||||
Veronika HönigováVeronika Hönigová
TJ Lokomotiva Břeclav |
00 | 1.25 | |||||||||||||||||
24 |
Lucie HromkováLucie Hromková
AC Prostějov |
00 | 1.15 | ||||||||||||||||
Veronika KuželováVeronika Kuželová
AC Prostějov |
00 | 1.15 | |||||||||||||||||
Adéla MinaříkováAdéla Minaříková
JAC Brno |
03 | 1.15 | |||||||||||||||||
Michaela BrančíkováMichaela Brančíková
AC Prostějov |
01 | 1.15 | |||||||||||||||||
Valerie SucháValerie Suchá
AK Olomouc |
00 | 1.15 | |||||||||||||||||
Lucie NeumanováLucie Neumanová
AC Prostějov |
00 | 1.15 | |||||||||||||||||
Johana ŠustkováJohana Šustková
SSK Vítkovice |
00 | 1.15 | |||||||||||||||||
Hana BlažejováHana Blažejová
TJ Sokol Opava |
00 | DNP | |||||||||||||||||
Petra ParobkováPetra Parobková
AC Prostějov |
00 | NN | |||||||||||||||||
Celkem 32 závodníků |
skok daleký - Ml. žáci (Finále)
Finále A (ne, 6.10.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Eliáš UrbanEliáš Urban
Atletický klub AHA Vyškov |
00 | 6.00 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Jaroslav VychodilJaroslav Vychodil
AK Olomouc |
00 | 5.28 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
David StaněkDavid Staněk
SSK Vítkovice |
00 | 4.98 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Daniel VrbaDaniel Vrba
TJ Sokol Opava |
00 | 4.92 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Martin SlavíčekMartin Slavíček
BYAC Brno |
01 | 4.77 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Karel KusákKarel Kusák
AK PSK Zlín |
01 | 4.74 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Matěj JurasekMatěj Jurasek
TJ Sokol Opava |
00 | 4.72 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Tomáš MezlíkTomáš Mezlík
BYAC Brno |
00 | 4.57 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Maxim KňávaMaxim Kňáva
AK Olomouc |
01 | 4.43 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Robin GrusmannRobin Grusmann
TJ Sokol Opava |
01 | 4.32 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Jakub ŠišmaJakub Šišma
Atletický klub AHA Vyškov |
00 | 4.19 | ||||||||||||||||
Kryštof KozumplíkKryštof Kozumplík
AK PSK Zlín |
00 | 4.19 | |||||||||||||||||
13 |
Jaroslav PospíchalJaroslav Pospíchal
AC Prostějov |
00 | 4.12 | ||||||||||||||||
Tomáš HavlíčekTomáš Havlíček
AC Prostějov |
00 | 4.12 | |||||||||||||||||
15 |
Martin VaněkMartin Vaněk
SSK Vítkovice |
01 | 3.98 | ||||||||||||||||
Jakub MecnerJakub Mecner
TJ Sokol Opava |
00 | NN | |||||||||||||||||
Celkem 16 závodníků |
Finále B (ne, 6.10.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jan PospíšilJan Pospíšil
Atletický klub AHA Vyškov |
01 | 4.25 | ||||||||||||||||
2 |
Ondřej BřezinaOndřej Březina
AK PSK Zlín |
01 | 4.13 | ||||||||||||||||
3 |
Jakub PopelkaJakub Popelka
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště |
01 | 3.89 | ||||||||||||||||
4 |
Juraj SemančíkJuraj Semančík
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště |
02 | 3.83 | ||||||||||||||||
5 |
Matěj PoučMatěj Pouč
Atletický klub AHA Vyškov |
00 | 3.81 | ||||||||||||||||
6 |
Leo NovákLeo Novák
AK PSK Zlín |
01 | 3.73 | ||||||||||||||||
7 |
David DvořákDavid Dvořák
Atletický klub AHA Vyškov |
00 | 3.69 | ||||||||||||||||
8 |
Pavel JelínekPavel Jelínek
Atletický klub AHA Vyškov |
01 | 3.68 | ||||||||||||||||
9 |
Karel BrabecKarel Brabec
BYAC Brno |
01 | 3.66 | ||||||||||||||||
10 |
Ondřej BittnerOndřej Bittner
Atletický klub AHA Vyškov |
01 | 3.63 | ||||||||||||||||
11 |
Vojtěch ObdržálekVojtěch Obdržálek
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště |
02 | 3.56 | ||||||||||||||||
12 |
David HoráčekDavid Horáček
Atletický klub AHA Vyškov |
01 | 3.47 | ||||||||||||||||
13 |
Marek VančuraMarek Vančura
AC Prostějov |
00 | 3.41 | ||||||||||||||||
14 |
Jakub PetermannJakub Petermann
SSK Vítkovice |
01 | 3.33 | ||||||||||||||||
15 |
Václav PfefferVáclav Pfeffer
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště |
02 | 3.11 | ||||||||||||||||
MB |
Pavel VláčilPavel Vláčil
Atletický klub AHA Vyškov |
02 | 3.15 | ||||||||||||||||
Celkem 16 závodníků |
skok daleký - Ml. žákyně (Finále)
Finále A (ne, 6.10.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Anísa FilaliAnísa Filali
JAC Brno |
00 | 4.75 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Tereza PogányováTereza Pogányová
JAC Brno |
01 | 4.67 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Veronika BrixováVeronika Brixová
TJ Sokol Opava |
00 | 4.66 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Monika StejskalováMonika Stejskalová
SSK Vítkovice |
00 | 4.62 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Lenka BurianováLenka Burianová
JAC Brno |
00 | 4.60 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Valerie StratilováValerie Stratilová
TJ Sokol Opava |
01 | 4.53 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Magdaléna NoštinskáMagdaléna Noštinská
JAC Brno |
01 | 4.46 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Vendula MynářováVendula Mynářová
AK Olomouc |
00 | 4.45 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Miroslava HanzalíkováMiroslava Hanzalíková
TJ Lokomotiva Břeclav |
01 | 4.38 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Klára ZemanováKlára Zemanová
TJ Sokol Opava |
00 | 4.36 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Kateřina BjalkováKateřina Bjalková
TJ Sokol Opava |
00 | 4.36 | ||||||||||||||||
12 |
Lucie GabrhelováLucie Gabrhelová
TJ Lokomotiva Břeclav |
01 | 4.22 | ||||||||||||||||
13 |
Tereza MezihorákováTereza Mezihoráková
JAC Brno |
00 | 4.18 | ||||||||||||||||
14 |
Eliška VedralováEliška Vedralová
SSK Vítkovice |
00 | 4.17 | ||||||||||||||||
Nikola HerzováNikola Herzová
TJ Lokomotiva Břeclav |
01 | 4.17 | |||||||||||||||||
16 |
Tereza LichnovskáTereza Lichnovská
TJ Sokol Opava |
00 | 4.11 | ||||||||||||||||
17 |
Nela StratilováNela Stratilová
TJ Sokol Opava |
01 | 4.06 | ||||||||||||||||
18 |
Aneta KuželováAneta Kuželová
AC Prostějov |
00 | 4.01 | ||||||||||||||||
19 |
Klára KrejčiříkováKlára Krejčiříková
JAC Brno |
02 | 3.87 | ||||||||||||||||
20 |
Veronika VallováVeronika Vallová
JAC Brno |
01 | 3.69 | ||||||||||||||||
21 |
Aneta ŽupníkováAneta Župníková
SSK Vítkovice |
00 | 3.63 | ||||||||||||||||
22 |
Nikola VišenkováNikola Višenková
AK PSK Zlín |
00 | 3.58 | ||||||||||||||||
Celkem 22 závodníků |
Finále B (ne, 6.10.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Aneta MiklášováAneta Miklášová
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště |
00 | 4.27 | ||||||||||||||||
2 |
Lucie KyseláLucie Kyselá
SSK Vítkovice |
00 | 4.21 | ||||||||||||||||
3 |
Lucie SedláčkováLucie Sedláčková
JAC Brno |
01 | 4.09 | ||||||||||||||||
4 |
Eva SmítalováEva Smítalová
AC Prostějov |
00 | 4.01 | ||||||||||||||||
5 |
Tereza GatnárkováTereza Gatnárková
TJ Sokol Opava |
00 | 3.89 | ||||||||||||||||
6 |
Terezie NovákováTerezie Nováková
AK Olomouc |
01 | 3.71 | ||||||||||||||||
7 |
Viktorie KrálováViktorie Králová
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště |
01 | 3.65 | ||||||||||||||||
8 |
Eliška SurmováEliška Surmová
SSK Vítkovice |
00 | 3.61 | ||||||||||||||||
9 |
Johana ŠustkováJohana Šustková
SSK Vítkovice |
00 | 3.57 | ||||||||||||||||
10 |
Adriana WerbíkováAdriana Werbíková
AK PSK Zlín |
01 | 3.52 | ||||||||||||||||
11 |
Nela JurčováNela Jurčová
AK PSK Zlín |
00 | 3.31 | ||||||||||||||||
12 |
Simona ŠvecováSimona Švecová
AC Prostějov |
01 | 3.26 | ||||||||||||||||
13 |
Adéla MinaříkováAdéla Minaříková
JAC Brno |
03 | 3.25 | ||||||||||||||||
14 |
Beáta SedláčkováBeáta Sedláčková
AK PSK Zlín |
01 | 3.18 | ||||||||||||||||
15 |
Nela MikeskováNela Mikesková
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště |
03 | 3.10 | ||||||||||||||||
16 |
Barbora MalíkováBarbora Malíková
AC Prostějov |
01 | 2.70 | ||||||||||||||||
Celkem 16 závodníků |
vrh koulí 2kg - Ml. žákyně (Finále)
Finále (ne, 6.10.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Michaela VedrováMichaela Vedrová
SSK Vítkovice |
00 | 11.21 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Tereza PogányováTereza Pogányová
JAC Brno |
01 | 09.99 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Zita HubáčkováZita Hubáčková
AK PSK Zlín |
00 | 09.54 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Adéla RyndováAdéla Ryndová
JAC Brno |
00 | 09.48 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Johana PrudkáJohana Prudká
SSK Vítkovice |
00 | 09.25 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Adéla ŽákováAdéla Žáková
AC Prostějov |
00 | 09.23 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Bára LichnovskáBára Lichnovská
TJ Sokol Opava |
00 | 08.95 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Jana MakovickáJana Makovická
TJ Sokol Opava |
00 | 08.51 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Karolína SolnáKarolína Solná
TJ Sokol Opava |
00 | 08.36 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Barbora ŠkubalováBarbora Škubalová
AK PSK Zlín |
01 | 08.21 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Lucie KantorováLucie Kantorová
TJ Sokol Opava |
00 | 08.20 | ||||||||||||||||
12 |
Petra ParobkováPetra Parobková
AC Prostějov |
00 | 07.57 | ||||||||||||||||
13 |
Terezie KoukalováTerezie Koukalová
AC Prostějov |
00 | 07.43 | ||||||||||||||||
14 |
Barbora HudcováBarbora Hudcová
JAC Brno |
00 | 07.29 | ||||||||||||||||
15 |
Gabriela HáderováGabriela Háderová
TJ Lokomotiva Břeclav |
00 | 06.89 | ||||||||||||||||
16 |
Kateřina ZámečníkováKateřina Zámečníková
TJ Lokomotiva Břeclav |
00 | 06.77 | ||||||||||||||||
17 |
Barbora MalíkováBarbora Malíková
AC Prostějov |
01 | 06.70 | ||||||||||||||||
18 |
Olga VontrobováOlga Vontrobová
TJ Sokol Opava |
00 | 06.62 | ||||||||||||||||
19 |
Gabriela ZavrelováGabriela Zavrelová
AK Olomouc |
00 | 06.60 | ||||||||||||||||
20 |
Vendula FrůňkováVendula Frůňková
AK PSK Zlín |
00 | 05.63 | ||||||||||||||||
Celkem 20 závodníků |
vrh koulí 3kg - Ml. žáci (Finále)
Finále (ne, 6.10.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Robin HrdličkaRobin Hrdlička
SSK Vítkovice |
00 | 13.59 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Jakub HéžaJakub Héža
AK Olomouc |
00 | 12.72 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Jakub MecnerJakub Mecner
TJ Sokol Opava |
00 | 12.15 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Jiří OsolsoběJiří Osolsobě
Atletický klub AHA Vyškov |
01 | 11.22 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Marek RůžičkaMarek Růžička
AC Prostějov |
00 | 10.41 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Michael AudaMichael Auda
BYAC Brno |
00 | 09.73 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Tomáš MezlíkTomáš Mezlík
BYAC Brno |
00 | 08.84 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Jakub ŠišmaJakub Šišma
Atletický klub AHA Vyškov |
00 | 08.79 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Jakub HenzlJakub Henzl
TJ Sokol Opava |
01 | 08.72 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Jakub ŠedivýJakub Šedivý
AC Prostějov |
93 | 08.64 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Patrik PechaPatrik Pecha
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště |
00 | 08.47 | ||||||||||||||||
12 |
Jan ValíkJan Valík
TJ Sokol Opava |
00 | 08.46 | ||||||||||||||||
13 |
Patrik UlbrichPatrik Ulbrich
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště |
00 | 07.99 | ||||||||||||||||
14 |
Hynek OndráčekHynek Ondráček
TJ Sokol Opava |
01 | 07.92 | ||||||||||||||||
Jakub VoldánJakub Voldán
AK Olomouc |
00 | 07.92 | |||||||||||||||||
16 |
Maxmilián BeránekMaxmilián Beránek
Atletický klub AHA Vyškov |
00 | 07.91 | ||||||||||||||||
17 |
Daniel VašekDaniel Vašek
SSK Vítkovice |
00 | 07.90 | ||||||||||||||||
18 |
Samuel StřížSamuel Stříž
BYAC Brno |
00 | 07.74 | ||||||||||||||||
19 |
Dominik GreplDominik Grepl
Atletický klub AHA Vyškov |
01 | 07.53 | ||||||||||||||||
20 |
David DvořákDavid Dvořák
Atletický klub AHA Vyškov |
00 | 06.52 | ||||||||||||||||
21 |
Ondřej BřezinaOndřej Březina
AK PSK Zlín |
01 | 06.47 | ||||||||||||||||
22 |
Václav EkrtVáclav Ekrt
AK Olomouc |
01 | 06.37 | ||||||||||||||||
23 |
Richard PařízekRichard Pařízek
AK PSK Zlín |
01 | 05.75 | ||||||||||||||||
24 |
David DerkaDavid Derka
AK PSK Zlín |
01 | 05.65 | ||||||||||||||||
25 |
Leonardt HorákLeonardt Horák
SSK Vítkovice |
00 | 04.56 | ||||||||||||||||
MB |
Ondřej PřibylOndřej Přibyl
Atletický klub AHA Vyškov |
01 | 06.02 | ||||||||||||||||
Jonáš EšikJonáš Ešik
TJ Sokol Opava |
00 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 27 závodníků |
hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (Finále)
Finále (ne, 6.10.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Adam KozumplíkAdam Kozumplík
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště |
01 | 60.57 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Lukáš SvozilLukáš Svozil
AK Olomouc |
00 | 59.76 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Lukáš VeřmiřovskýLukáš Veřmiřovský
TJ Sokol Opava |
00 | 58.98 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Jiří OsolsoběJiří Osolsobě
Atletický klub AHA Vyškov |
01 | 57.97 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Robin HrdličkaRobin Hrdlička
SSK Vítkovice |
00 | 57.17 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Matěj JurasekMatěj Jurasek
TJ Sokol Opava |
00 | 53.10 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
David NavrátilDavid Navrátil
Atletický klub AHA Vyškov |
00 | 52.68 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Tomáš HavlíčekTomáš Havlíček
AC Prostějov |
00 | 49.40 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Patrik PechaPatrik Pecha
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště |
00 | 49.26 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Hynek OndráčekHynek Ondráček
TJ Sokol Opava |
01 | 49.07 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Dominik GregorDominik Gregor
Atletický klub AHA Vyškov |
00 | 48.00 | ||||||||||||||||
12 |
Dominik GreplDominik Grepl
Atletický klub AHA Vyškov |
01 | 47.01 | ||||||||||||||||
13 |
Filip HojkaFilip Hojka
BYAC Brno |
00 | 46.83 | ||||||||||||||||
14 |
Martin SlavíčekMartin Slavíček
BYAC Brno |
01 | 46.42 | ||||||||||||||||
15 |
Daniel ZvolskýDaniel Zvolský
BYAC Brno |
01 | 44.80 | ||||||||||||||||
16 |
Jakub HenzlJakub Henzl
TJ Sokol Opava |
01 | 44.17 | ||||||||||||||||
17 |
Adam NagyAdam Nagy
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště |
01 | 42.88 | ||||||||||||||||
18 |
David HoráčekDavid Horáček
Atletický klub AHA Vyškov |
01 | 42.82 | ||||||||||||||||
19 |
Jakub HéžaJakub Héža
AK Olomouc |
00 | 42.80 | ||||||||||||||||
20 |
Jakub PetermannJakub Petermann
SSK Vítkovice |
01 | 42.15 | ||||||||||||||||
21 |
Matěj StuchlíkMatěj Stuchlík
TJ Sokol Opava |
01 | 41.44 | ||||||||||||||||
22 |
Matěj PoučMatěj Pouč
Atletický klub AHA Vyškov |
00 | 41.42 | ||||||||||||||||
23 |
Viktor PukViktor Puk
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště |
02 | 40.25 | ||||||||||||||||
24 |
Pavel JelínekPavel Jelínek
Atletický klub AHA Vyškov |
01 | 39.93 | ||||||||||||||||
25 |
Dominik HorňákDominik Horňák
AK PSK Zlín |
00 | 39.80 | ||||||||||||||||
26 |
Marek RůžičkaMarek Růžička
AC Prostějov |
00 | 38.51 | ||||||||||||||||
27 |
Richard PařízekRichard Pařízek
AK PSK Zlín |
01 | 38.40 | ||||||||||||||||
28 |
Štěpán KosinkaŠtěpán Kosinka
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště |
02 | 38.33 | ||||||||||||||||
29 |
Karel HozaKarel Hoza
AK PSK Zlín |
01 | 37.76 | ||||||||||||||||
30 |
Ond5ej BrzyszkowskiOnd5ej Brzyszkowski
SSK Vítkovice |
01 | 35.90 | ||||||||||||||||
31 |
Filip ČernotaFilip Černota
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště |
02 | 35.20 | ||||||||||||||||
32 |
Petr BatonožekPetr Batonožek
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště |
00 | 33.60 | ||||||||||||||||
33 |
Marek VančuraMarek Vančura
AC Prostějov |
00 | 31.51 | ||||||||||||||||
34 |
Filip IrglFilip Irgl
AK Olomouc |
01 | 30.80 | ||||||||||||||||
35 |
Jan ŠedivýJan Šedivý
AC Prostějov |
00 | 28.41 | ||||||||||||||||
36 |
Leonardt HorákLeonardt Horák
SSK Vítkovice |
00 | 27.51 | ||||||||||||||||
37 |
Lukáš SkřivánekLukáš Skřivánek
AK PSK Zlín |
00 | 24.53 | ||||||||||||||||
MB |
Pavel VláčilPavel Vláčil
Atletický klub AHA Vyškov |
02 | 33.74 | ||||||||||||||||
MB |
Ondřej PřibylOndřej Přibyl
Atletický klub AHA Vyškov |
01 | 30.26 | ||||||||||||||||
Jonáš EšikJonáš Ešik
TJ Sokol Opava |
00 | DNF | |||||||||||||||||
Celkem 40 závodníků |
hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (Finále)
Finále (ne, 6.10.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jana NovákováJana Nováková
SSK Vítkovice |
00 | 57.43 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Michaela VedrováMichaela Vedrová
SSK Vítkovice |
00 | 51.55 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Veronika HönigováVeronika Hönigová
TJ Lokomotiva Břeclav |
00 | 49.88 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Adéla RyndováAdéla Ryndová
JAC Brno |
00 | 49.19 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Valerie SucháValerie Suchá
AK Olomouc |
00 | 47.75 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Tereza KorhoňováTereza Korhoňová
AC Prostějov |
02 | 44.94 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Lucie KantorováLucie Kantorová
TJ Sokol Opava |
00 | 44.39 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Markéta BalážováMarkéta Balážová
AK PSK Zlín |
00 | 43.76 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Johana PrudkáJohana Prudká
SSK Vítkovice |
00 | 42.43 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Zita HubáčkováZita Hubáčková
AK PSK Zlín |
00 | 42.37 | 0.50 | |||||||||||||||
Bára LichnovskáBára Lichnovská
TJ Sokol Opava |
00 | 42.37 | 0.50 | ||||||||||||||||
12 |
Vanesa KlíčováVanesa Klíčová
AC Prostějov |
01 | 41.92 | ||||||||||||||||
13 |
Lucie KunčarováLucie Kunčarová
SSK Vítkovice |
01 | 39.83 | ||||||||||||||||
14 |
Kateřina ZámečníkováKateřina Zámečníková
TJ Lokomotiva Břeclav |
00 | 38.84 | ||||||||||||||||
15 |
Adéla ŽákováAdéla Žáková
AC Prostějov |
00 | 38.73 | ||||||||||||||||
16 |
Lucie SedláčkováLucie Sedláčková
JAC Brno |
01 | 37.90 | ||||||||||||||||
17 |
Michaela VondrkováMichaela Vondrková
AK Olomouc |
01 | 37.66 | ||||||||||||||||
18 |
Veronika VallováVeronika Vallová
JAC Brno |
01 | 35.56 | ||||||||||||||||
19 |
Barbora HudcováBarbora Hudcová
JAC Brno |
00 | 35.48 | ||||||||||||||||
20 |
Barbora ŠkubalováBarbora Škubalová
AK PSK Zlín |
01 | 34.62 | ||||||||||||||||
21 |
Adriana WerbíkováAdriana Werbíková
AK PSK Zlín |
01 | 33.78 | ||||||||||||||||
22 |
Anna NáplavováAnna Náplavová
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště |
01 | 32.79 | ||||||||||||||||
23 |
Beáta SedláčkováBeáta Sedláčková
AK PSK Zlín |
01 | 32.35 | ||||||||||||||||
24 |
Nela StratilováNela Stratilová
TJ Sokol Opava |
01 | 31.50 | ||||||||||||||||
25 |
Gabriela HáderováGabriela Háderová
TJ Lokomotiva Břeclav |
00 | 31.43 | ||||||||||||||||
26 |
Jana MakovickáJana Makovická
TJ Sokol Opava |
00 | 30.28 | ||||||||||||||||
27 |
Gabriela ZavrelováGabriela Zavrelová
AK Olomouc |
00 | 29.80 | ||||||||||||||||
28 |
Klára DokládalováKlára Dokládalová
AC Prostějov |
00 | 28.20 | ||||||||||||||||
29 |
Terezie KoukalováTerezie Koukalová
AC Prostějov |
00 | 27.78 | ||||||||||||||||
30 |
Vendula FrůňkováVendula Frůňková
AK PSK Zlín |
00 | 23.99 | ||||||||||||||||
Kateřina KlimešováKateřina Klimešová
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště |
00 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 31 závodníků |
Celkový bodový stav - Ml. žáci |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SOKOP SOKOP | TJ Sokol Opava | 174.00 | ||||||||||||||||
2 | VITKO VITKO | SSK Vítkovice | 098.50 | ||||||||||||||||
3 | AHAVY AHAVY | Atletický klub AHA Vyškov | 096.00 | ||||||||||||||||
4 | AKLOL AKLOL | AK Olomouc | 075.00 | ||||||||||||||||
5 | BYACB BYACB | BYAC Brno | 074.50 | ||||||||||||||||
6 | UHHRA UHHRA | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 052.00 | ||||||||||||||||
7 | AKZLI AKZLI | AK PSK Zlín | 034.00 | ||||||||||||||||
8 | PROST PROST | AC Prostějov | 012.00 | ||||||||||||||||
Poznámky:Stav po: 150 m, 300 m, 800 m, 1500 m, 60 m př., kriket, koule 3kg, dálka, výška, 4x60 m, 60 m př., 60 m př., 300 m, 150 m, 150 m, 150 m, 4x60 m, 60 m, 60 m |
|||||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Celkový bodový stav - Ml. žákyně |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | VITKO VITKO | SSK Vítkovice | 166.00 | ||||||||||||||||
2 | JACBR JACBR | JAC Brno | 117.00 | ||||||||||||||||
3 | SOKOP SOKOP | TJ Sokol Opava | 088.00 | ||||||||||||||||
4 | AKZLI AKZLI | AK PSK Zlín | 055.50 | ||||||||||||||||
5 | BRECL BRECL | TJ Lokomotiva Břeclav | 053.50 | ||||||||||||||||
6 | AKLOL AKLOL | AK Olomouc | 047.00 | ||||||||||||||||
7 | PROST PROST | AC Prostějov | 033.00 | ||||||||||||||||
Poznámky:Stav po: 150 m, 300 m, 800 m, 60 m př., kriket, koule 2kg, dálka, výška, 4x60 m, 60 m př., 60 m př., 800 m, 300 m, 300 m, 150 m, 150 m, 4x60 m, 60 m, 60 m |
|||||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |