Vánoční hala mladšího žactva
Praha (15. 12. 2013)60 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 1 (ne, 15.12.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matěj KrsekMatěj Krsek | 00 | A. C. TEPO Kladno | 07.32 | |||||||||||||||
2 | Roman BabicaRoman Babica | 00 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 08.37 | |||||||||||||||
3 | Jakub ŠvajcrJakub Švajcr | 00 | AK ŠKODA Plzeň | 08.57 | |||||||||||||||
4 | Šimon VojtaŠimon Vojta | 02 | A. C. Sparta Praha | 10.25 | |||||||||||||||
Eduard SchubertEduard Schubert | 02 | A. C. Sparta Praha | DNP | ||||||||||||||||
Tomáš PalataTomáš Palata | 00 | SK Kotlářka Praha | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (ne, 15.12.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michal MačekMichal Maček | 00 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 07.58 | |||||||||||||||
2 | Michal HošekMichal Hošek | 01 | SC Radotín Praha | 08.31 | |||||||||||||||
3 | Adam HavlíkAdam Havlík | 01 | Atletický školní klub Mazurská | 08.92 | |||||||||||||||
4 | Ondřej DudaOndřej Duda | 00 | SK DVOJKA Praha | 09.48 | |||||||||||||||
5 | Jan ToulaJan Toula | 02 | Univerzitní sportovní klub ... | 09.79 | |||||||||||||||
Šimon SoldátŠimon Soldát | 00 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 3 (ne, 15.12.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan JanovskýJan Janovský | 00 | AC Praha 1890 | 07.91 | |||||||||||||||
2 | Ivan ZavřelIvan Zavřel | 00 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 08.31 | |||||||||||||||
Filip PavlicaFilip Pavlica | 00 | Spartak Praha 4 | 08.31 | ||||||||||||||||
4 | Adam KozákAdam Kozák | 02 | AK ŠKODA Plzeň | 09.96 | |||||||||||||||
Václav SuraVáclav Sura | 01 | Univerzitní sportovní klub ... | DNP | ||||||||||||||||
Jonáš KořenekJonáš Kořenek | 01 | AK ŠKODA Plzeň | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 4 (ne, 15.12.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jindřich ŠtěpánekJindřich Štěpánek | 00 | Univerzitní sportovní klub ... | 08.65 | |||||||||||||||
2 | Václav KönigsmarkVáclav Königsmark | 02 | Atletický oddíl - STŘELA Ž... | 08.99 | |||||||||||||||
3 | Daniel CyproDaniel Cypro | 02 | Spartak Praha 4 | 09.22 | |||||||||||||||
4 | Adam LandergotAdam Landergot | 01 | AK ŠKODA Plzeň | 09.28 | |||||||||||||||
5 | Štěpán JabůrekŠtěpán Jabůrek | 00 | SK DVOJKA Praha | 09.32 | |||||||||||||||
Martin JínaMartin Jína | 00 | SK Kotlářka Praha | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 5 (ne, 15.12.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub KroftaJakub Krofta | 00 | AC Praha 1890 | 07.95 | |||||||||||||||
2 | Matyáš VagadayMatyáš Vagaday | 01 | SK Kotlářka Praha | 08.46 | |||||||||||||||
3 | Matyáš VacekMatyáš Vacek | 01 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 08.70 | |||||||||||||||
4 | Josef TůmaJosef Tůma | 00 | SK DVOJKA Praha | 08.80 | |||||||||||||||
5 | Jakub StezkaJakub Stezka | 01 | Univerzitní sportovní klub ... | 09.34 | |||||||||||||||
Petr ValentaPetr Valenta | 01 | Atletika Jižní Město | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 6 (ne, 15.12.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan JirásekJan Jirásek | 00 | SK Kotlářka Praha | 08.00 | |||||||||||||||
2 | Tomáš NevoleTomáš Nevole | 00 | Spartak Praha 4 | 08.30 | |||||||||||||||
3 | Josef KuníkJosef Kuník | 02 | Atletický oddíl - STŘELA Ž... | 08.88 | |||||||||||||||
4 | Jan MarešJan Mareš | 01 | Spartak Praha 4 | 09.15 | |||||||||||||||
5 | Filip ŠebekFilip Šebek | 02 | AC Kovošrot Praha | 09.65 | |||||||||||||||
Jakub MosteckýJakub Mostecký | 02 | Atletika Jižní Město | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 7 (ne, 15.12.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | David HerákDavid Herák | 00 | A. C. TEPO Kladno | 08.03 | |||||||||||||||
2 | Jan SmržJan Smrž | 00 | AK Bílina | 08.51 | |||||||||||||||
3 | Robert MouchaRobert Moucha | 01 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | 08.78 | |||||||||||||||
4 | Filip MacháčekFilip Macháček | 01 | Spartak Praha 4 | 09.23 | |||||||||||||||
5 | František HorkýFrantišek Horký | 01 | Univerzitní sportovní klub ... | 09.58 | |||||||||||||||
6 | Daniel BlažekDaniel Blažek | 00 | Spartak Praha 4 | 10.32 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 8 (ne, 15.12.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Patrik PelcPatrik Pelc | 00 | Univerzitní sportovní klub ... | 08.00 | |||||||||||||||
2 | Matyáš HozaMatyáš Hoza | 00 | SK Kotlářka Praha | 08.53 | |||||||||||||||
3 | Vilém MertaVilém Merta | 00 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | 08.90 | |||||||||||||||
4 | Dominik KlubalDominik Klubal | 01 | PSK Olymp Praha | 09.54 | |||||||||||||||
5 | Jan GreckýJan Grecký | 00 | Spartak Praha 4 | 09.64 | |||||||||||||||
Matouš SoldátMatouš Soldát | 00 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 9 (ne, 15.12.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jiří ŠamanJiří Šaman | 00 | USK VŠEM Ústí n/L. | 08.45 | |||||||||||||||
2 | Tomáš VitásekTomáš Vitásek | 01 | Atletický oddíl - STŘELA Ž... | 08.76 | |||||||||||||||
3 | Sebastian MertaSebastian Merta | 01 | Univerzitní sportovní klub ... | 09.06 | |||||||||||||||
4 | Vojtěch DryákVojtěch Dryák | 01 | TJ Lokomotiva Beroun o.s. | 09.52 | |||||||||||||||
5 | Karel DvořákKarel Dvořák | 01 | Univerzitní sportovní klub ... | 10.11 | |||||||||||||||
Adam HolečekAdam Holeček | 00 | Univerzitní sportovní klub ... | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 10 (ne, 15.12.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš KaiserTomáš Kaiser | 01 | PSK Olymp Praha | 08.44 | |||||||||||||||
2 | Jakub FaltusJakub Faltus | 01 | A. C. Sparta Praha | 08.67 | |||||||||||||||
3 | Michal MartinákMichal Martinák | 02 | AK Chemopetrol Litvínov | 09.49 | |||||||||||||||
4 | Marek UzsakMarek Uzsak | 01 | Univerzitní sportovní klub ... | 09.54 | |||||||||||||||
5 | Vojtěch VejlupekVojtěch Vejlupek | 02 | Atletika Jižní Město | 09.56 | |||||||||||||||
6 | Adam StarýAdam Starý | 02 | Spartak Praha 4 | 09.79 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 11 (ne, 15.12.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan KrčJan Krč | 00 | SK Kotlářka Praha | 08.52 | |||||||||||||||
2 | Miroslav JanatkaMiroslav Janatka | 01 | Univerzitní sportovní klub ... | 08.69 | |||||||||||||||
3 | Ondřej HorejšOndřej Horejš | 01 | Atletika Jižní Město | 08.93 | |||||||||||||||
4 | Radimír HolinaRadimír Holina | 01 | Atletický oddíl - STŘELA Ž... | 09.24 | |||||||||||||||
5 | Marek PavlicaMarek Pavlica | 02 | Spartak Praha 4 | 09.60 | |||||||||||||||
Samuel PeterkaSamuel Peterka | 00 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 12 (ne, 15.12.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martin JanskýMartin Janský | 00 | PSK Olymp Praha | 08.43 | |||||||||||||||
2 | Lukáš HolubLukáš Holub | 02 | ŠSK ZŠ Borotín | 08.89 | |||||||||||||||
3 | Marek ŠtěpánekMarek Štěpánek | 02 | ASK Slavia Praha | 09.19 | |||||||||||||||
4 | Jan PřibíkJan Přibík | 01 | Univerzitní sportovní klub ... | 09.21 | |||||||||||||||
5 | Filip LazarFilip Lazar | 01 | AC Kovošrot Praha | 09.56 | |||||||||||||||
Oliver KönigOliver König | 02 | ASK Slavia Praha | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 13 (ne, 15.12.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Filip ŠtěpánekFilip Štěpánek | 02 | ASK Slavia Praha | 08.48 | |||||||||||||||
2 | Kryštof BesserKryštof Besser | 01 | USK VŠEM Ústí n/L. | 09.13 | |||||||||||||||
3 | Tomáš WoollerTomáš Wooller | 02 | Spartak Praha 4 | 09.26 | |||||||||||||||
4 | Adam ŽákAdam Žák | 02 | Spartak Praha 4 | 09.27 | |||||||||||||||
5 | Vojtěch MudraninecVojtěch Mudraninec | 01 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 09.69 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
60 m - Ml. žáci (Finále)
Finále A (ne, 15.12.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matěj KrsekMatěj Krsek | 00 | A. C. TEPO Kladno | 07.37 | |||||||||||||||
2 | Michal MačekMichal Maček | 00 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 07.51 | |||||||||||||||
3 | Jan JanovskýJan Janovský | 00 | AC Praha 1890 | 07.89 | |||||||||||||||
4 | Patrik PelcPatrik Pelc | 00 | Univerzitní sportovní klub ... | 07.92 | |||||||||||||||
5 | Jakub KroftaJakub Krofta | 00 | AC Praha 1890 | 07.98 | |||||||||||||||
6 | Jan JirásekJan Jirásek | 00 | SK Kotlářka Praha | 08.06 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Finále B (ne, 15.12.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | David HerákDavid Herák | 00 | A. C. TEPO Kladno | 08.03 | |||||||||||||||
2 | Tomáš NevoleTomáš Nevole | 00 | Spartak Praha 4 | 08.12 | |||||||||||||||
3 | Michal HošekMichal Hošek | 01 | SC Radotín Praha | 08.25 | |||||||||||||||
4 | Ivan ZavřelIvan Zavřel | 00 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 08.28 | |||||||||||||||
5 | Filip PavlicaFilip Pavlica | 00 | Spartak Praha 4 | 08.35 | |||||||||||||||
6 | Roman BabicaRoman Babica | 00 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 08.40 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Finále C (ne, 15.12.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan SmržJan Smrž | 00 | AK Bílina | 08.33 | |||||||||||||||
2 | Filip ŠtěpánekFilip Štěpánek | 02 | ASK Slavia Praha | 08.39 | |||||||||||||||
3 | Matyáš VagadayMatyáš Vagaday | 01 | SK Kotlářka Praha | 08.42 | |||||||||||||||
Tomáš KaiserTomáš Kaiser | 01 | PSK Olymp Praha | 08.42 | ||||||||||||||||
5 | Martin JanskýMartin Janský | 00 | PSK Olymp Praha | 08.45 | |||||||||||||||
6 | Jiří ŠamanJiří Šaman | 00 | USK VŠEM Ústí n/L. | 08.54 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Finále D (ne, 15.12.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan KrčJan Krč | 00 | SK Kotlářka Praha | 08.49 | |||||||||||||||
2 | Jindřich ŠtěpánekJindřich Štěpánek | 00 | Univerzitní sportovní klub ... | 08.50 | |||||||||||||||
3 | Matyáš HozaMatyáš Hoza | 00 | SK Kotlářka Praha | 08.67 | |||||||||||||||
4 | Jakub FaltusJakub Faltus | 01 | A. C. Sparta Praha | 08.72 | |||||||||||||||
Jakub ŠvajcrJakub Švajcr | 00 | AK ŠKODA Plzeň | 08.72 | ||||||||||||||||
6 | Miroslav JanatkaMiroslav Janatka | 01 | Univerzitní sportovní klub ... | 08.77 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Finále E (ne, 15.12.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matyáš VacekMatyáš Vacek | 01 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 08.66 | |||||||||||||||
2 | Tomáš VitásekTomáš Vitásek | 01 | Atletický oddíl - STŘELA Ž... | 08.73 | |||||||||||||||
3 | Lukáš HolubLukáš Holub | 02 | ŠSK ZŠ Borotín | 08.80 | |||||||||||||||
4 | Josef TůmaJosef Tůma | 00 | SK DVOJKA Praha | 08.86 | |||||||||||||||
Robert MouchaRobert Moucha | 01 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | 08.86 | ||||||||||||||||
6 | Josef KuníkJosef Kuník | 02 | Atletický oddíl - STŘELA Ž... | 08.88 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Finále F (ne, 15.12.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej HorejšOndřej Horejš | 01 | Atletika Jižní Město | 08.80 | |||||||||||||||
2 | Adam HavlíkAdam Havlík | 01 | Atletický školní klub Mazurská | 08.90 | |||||||||||||||
Vilém MertaVilém Merta | 00 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | 08.90 | ||||||||||||||||
4 | Václav KönigsmarkVáclav Königsmark | 02 | Atletický oddíl - STŘELA Ž... | 08.97 | |||||||||||||||
5 | Sebastian MertaSebastian Merta | 01 | Univerzitní sportovní klub ... | 09.05 | |||||||||||||||
6 | Kryštof BesserKryštof Besser | 01 | USK VŠEM Ústí n/L. | 09.19 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Finále G (ne, 15.12.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marek ŠtěpánekMarek Štěpánek | 02 | ASK Slavia Praha | 09.08 | |||||||||||||||
2 | Jan PřibíkJan Přibík | 01 | Univerzitní sportovní klub ... | 09.20 | |||||||||||||||
3 | Daniel CyproDaniel Cypro | 02 | Spartak Praha 4 | 09.22 | |||||||||||||||
4 | Radimír HolinaRadimír Holina | 01 | Atletický oddíl - STŘELA Ž... | 09.25 | |||||||||||||||
5 | Filip MacháčekFilip Macháček | 01 | Spartak Praha 4 | 09.26 | |||||||||||||||
6 | Jan MarešJan Mareš | 01 | Spartak Praha 4 | 09.27 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Finále H (ne, 15.12.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adam ŽákAdam Žák | 02 | Spartak Praha 4 | 09.29 | |||||||||||||||
2 | Štěpán JabůrekŠtěpán Jabůrek | 00 | SK DVOJKA Praha | 09.31 | |||||||||||||||
Jakub StezkaJakub Stezka | 01 | Univerzitní sportovní klub ... | 09.31 | ||||||||||||||||
4 | Adam LandergotAdam Landergot | 01 | AK ŠKODA Plzeň | 09.32 | |||||||||||||||
5 | Tomáš WoollerTomáš Wooller | 02 | Spartak Praha 4 | 09.34 | |||||||||||||||
6 | Ondřej DudaOndřej Duda | 00 | SK DVOJKA Praha | 09.48 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Finále I (ne, 15.12.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vojtěch DryákVojtěch Dryák | 01 | TJ Lokomotiva Beroun o.s. | 09.27 | |||||||||||||||
2 | Dominik KlubalDominik Klubal | 01 | PSK Olymp Praha | 09.31 | |||||||||||||||
3 | Vojtěch VejlupekVojtěch Vejlupek | 02 | Atletika Jižní Město | 09.50 | |||||||||||||||
4 | Filip LazarFilip Lazar | 01 | AC Kovošrot Praha | 09.51 | |||||||||||||||
5 | Michal MartinákMichal Martinák | 02 | AK Chemopetrol Litvínov | 09.63 | |||||||||||||||
6 | Marek UzsakMarek Uzsak | 01 | Univerzitní sportovní klub ... | 09.71 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Finále J (ne, 15.12.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | František HorkýFrantišek Horký | 01 | Univerzitní sportovní klub ... | 09.38 | |||||||||||||||
2 | Vojtěch MudraninecVojtěch Mudraninec | 01 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 09.65 | |||||||||||||||
3 | Jan GreckýJan Grecký | 00 | Spartak Praha 4 | 09.67 | |||||||||||||||
4 | Marek PavlicaMarek Pavlica | 02 | Spartak Praha 4 | 09.81 | |||||||||||||||
5 | Filip ŠebekFilip Šebek | 02 | AC Kovošrot Praha | 09.92 | |||||||||||||||
6 | Jan ToulaJan Toula | 02 | Univerzitní sportovní klub ... | 10.06 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Finále K (ne, 15.12.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adam KozákAdam Kozák | 02 | AK ŠKODA Plzeň | 09.50 | |||||||||||||||
2 | Adam StarýAdam Starý | 02 | Spartak Praha 4 | 09.88 | |||||||||||||||
3 | Karel DvořákKarel Dvořák | 01 | Univerzitní sportovní klub ... | 09.95 | |||||||||||||||
4 | Šimon VojtaŠimon Vojta | 02 | A. C. Sparta Praha | 09.96 | |||||||||||||||
5 | Daniel BlažekDaniel Blažek | 00 | Spartak Praha 4 | 10.18 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
60 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 1 (ne, 15.12.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna KerbachováAnna Kerbachová | 00 | Spartak Praha 4 | 08.05 | |||||||||||||||
2 | Adéla JiránkováAdéla Jiránková | 00 | A. C. TEPO Kladno | 08.54 | |||||||||||||||
3 | Kateřina BenešováKateřina Benešová | 00 | TJ Baník Stříbro | 08.86 | |||||||||||||||
4 | Julie BičišťováJulie Bičišťová | 00 | PSK Olymp Praha | 09.19 | |||||||||||||||
5 | Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová | 01 | Atletika Jižní Město | 09.41 | |||||||||||||||
6 | Klára HanuškováKlára Hanušková | 01 | Univerzitní sportovní klub ... | 09.97 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (ne, 15.12.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza ČurdováTereza Čurdová | 00 | A. C. TEPO Kladno | 08.43 | |||||||||||||||
2 | Michaela BorovskáMichaela Borovská | 01 | SK DVOJKA Praha | 08.71 | |||||||||||||||
3 | Aneta ŠpronglováAneta Špronglová | 01 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 09.04 | |||||||||||||||
4 | Anna PauzováAnna Pauzová | 01 | ASK Slavia Praha | 09.43 | |||||||||||||||
5 | Šárka HorákováŠárka Horáková | 00 | ASK Lovosice | 09.67 | |||||||||||||||
Tereza HlouškováTereza Hloušková | 02 | PSK Olymp Praha | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 3 (ne, 15.12.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza ParáskováTereza Parásková | 00 | SK Kotlářka Praha | 08.61 | |||||||||||||||
2 | Kateřina TicháKateřina Tichá | 01 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 08.82 | |||||||||||||||
3 | Anna DaťkováAnna Daťková | 00 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | 08.86 | |||||||||||||||
4 | Daniela KotkováDaniela Kotková | 02 | Spartak Praha 4 | 08.94 | |||||||||||||||
5 | Viktorie HudečkováViktorie Hudečková | 01 | TJ Lokomotiva Beroun o.s. | 09.58 | |||||||||||||||
6 | Markéta PangrácováMarkéta Pangrácová | 01 | ASK Lovosice | 09.99 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 4 (ne, 15.12.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eliška OuředníkováEliška Ouředníková | 00 | SKP Nymburk, o.s. | 08.51 | |||||||||||||||
2 | Aneta BláhováAneta Bláhová | 00 | TJ Baník Stříbro | 08.76 | |||||||||||||||
3 | Adéla HorákováAdéla Horáková | 01 | Univerzitní sportovní klub ... | 08.89 | |||||||||||||||
4 | Eliška VernerováEliška Vernerová | 00 | TJ Lokomotiva Beroun o.s. | 09.13 | |||||||||||||||
5 | Barbora ZelenáBarbora Zelená | 00 | Univerzitní sportovní klub ... | 09.47 | |||||||||||||||
6 | Anna Marie DzivjakováAnna Marie Dzivjaková | 00 | ASK Lovosice | 09.67 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 5 (ne, 15.12.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nicoleta TurnerováNicoleta Turnerová | 00 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 08.47 | |||||||||||||||
2 | Eva BoltíkováEva Boltíková | 01 | TJ Baník Stříbro | 08.95 | |||||||||||||||
3 | Tereza StehlíkováTereza Stehlíková | 00 | ASK Lovosice | 09.08 | |||||||||||||||
4 | Ksenia BocharovaKsenia Bocharova | 00 | SK DVOJKA Praha | 09.62 | |||||||||||||||
5 | Magdaléna BláhováMagdaléna Bláhová | 02 | A. C. Sparta Praha | 09.79 | |||||||||||||||
6 | Sabina OuzkáSabina Ouzká | 01 | ASK ELNA Počerady | 09.99 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 6 (ne, 15.12.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Linda DufkováLinda Dufková | 01 | Spartak Praha 4 | 08.50 | |||||||||||||||
2 | Ivana GallováIvana Gallová | 02 | AK Chemopetrol Litvínov | 09.54 | |||||||||||||||
3 | Natalie RakováNatalie Raková | 02 | SK DVOJKA Praha | 09.57 | |||||||||||||||
4 | Veronika SlavíkováVeronika Slavíková | 01 | AC Kovošrot Praha | 09.63 | |||||||||||||||
5 | Natálie SovováNatálie Sovová | 00 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 09.91 | |||||||||||||||
Jana KotrhonzováJana Kotrhonzová | 02 | SK ZŠ Jeseniova Praha | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 7 (ne, 15.12.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kristýna SchönpflugováKristýna Schönpflugová | 00 | A. C. TEPO Kladno | 08.36 | |||||||||||||||
2 | Tereza ProkelováTereza Prokelová | 00 | SK Kotlářka Praha | 08.75 | |||||||||||||||
3 | Dita DrahokoupilováDita Drahokoupilová | 00 | SK DVOJKA Praha | 09.44 | |||||||||||||||
4 | Natálie CroninNatálie Cronin | 00 | SK Kotlářka Praha | 09.48 | |||||||||||||||
5 | Eliška KarolováEliška Karolová | 00 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 09.56 | |||||||||||||||
6 | Kateřina ProcházkováKateřina Procházková | 01 | PSK Olymp Praha | 10.12 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 8 (ne, 15.12.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Emma MaštalířováEmma Maštalířová | 00 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 08.57 | |||||||||||||||
2 | Linda FialováLinda Fialová | 00 | SK Kotlářka Praha | 08.95 | |||||||||||||||
3 | Anna ŠilhaváAnna Šilhavá | 02 | ASK Slavia Praha | 09.14 | |||||||||||||||
4 | Melisa AlbayrakMelisa Albayrak | 02 | SK DVOJKA Praha | 09.15 | |||||||||||||||
5 | Tereza HouškováTereza Houšková | 01 | AC Kovošrot Praha | 09.26 | |||||||||||||||
Anežka ŠímováAnežka Šímová | 00 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 9 (ne, 15.12.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová | 00 | ASK Slavia Praha | 08.73 | |||||||||||||||
2 | Tereza ČermochováTereza Čermochová | 01 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 08.86 | |||||||||||||||
3 | Veronika LinhartováVeronika Linhartová | 00 | ASK Slavia Praha | 08.99 | |||||||||||||||
4 | Lucie SmíškováLucie Smíšková | 00 | Univerzitní sportovní klub ... | 09.03 | |||||||||||||||
5 | Kateřina DvorskáKateřina Dvorská | 01 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | 09.70 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 10 (ne, 15.12.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kristýna MrzenováKristýna Mrzenová | 00 | AK Bílina | 08.44 | |||||||||||||||
2 | Karina RozhynaKarina Rozhyna | 00 | Univerzitní sportovní klub ... | 08.80 | |||||||||||||||
3 | Adéla JančálkováAdéla Jančálková | 00 | ASK Slavia Praha | 09.21 | |||||||||||||||
4 | Pavlína ŠedáPavlína Šedá | 02 | Univerzitní sportovní klub ... | 09.31 | |||||||||||||||
5 | Klára BláhováKlára Bláhová | 01 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 09.50 | |||||||||||||||
6 | Ester ČervinkováEster Červinková | 02 | A. C. Sparta Praha | 10.05 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 11 (ne, 15.12.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Veronika MarešováVeronika Marešová | 00 | ASK Slavia Praha | 08.54 | |||||||||||||||
2 | Natálie TiplicováNatálie Tiplicová | 00 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 08.78 | |||||||||||||||
3 | Natálie MaderákováNatálie Maderáková | 00 | ASK ELNA Počerady | 09.07 | |||||||||||||||
4 | Vendula PiliarováVendula Piliarová | 00 | Univerzitní sportovní klub ... | 09.32 | |||||||||||||||
5 | Kamila PitřincováKamila Pitřincová | 00 | AC Kovošrot Praha | 09.60 | |||||||||||||||
6 | Veronika PrůchováVeronika Průchová | 00 | A. C. Sparta Praha | 09.84 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 12 (ne, 15.12.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie HáčkováLucie Háčková | 00 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 08.57 | |||||||||||||||
2 | Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová | 01 | Atletika Jižní Město | 08.70 | |||||||||||||||
3 | Tereza VernerováTereza Vernerová | 00 | SK Kotlářka Praha | 09.22 | |||||||||||||||
4 | Anna VyskočilováAnna Vyskočilová | 01 | AK Chemopetrol Litvínov | 09.27 | |||||||||||||||
5 | Anna NovákováAnna Nováková | 01 | ASK Slavia Praha | 10.06 | |||||||||||||||
6 | Natálie UntermülerováNatálie Untermülerová | 00 | A. C. Sparta Praha | 11.76 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 13 (ne, 15.12.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková | 01 | AK Chemopetrol Litvínov | 08.64 | |||||||||||||||
2 | Viktorie MacháčkováViktorie Macháčková | 02 | PSK Olymp Praha | 09.29 | |||||||||||||||
3 | Lída ZábranskáLída Zábranská | 01 | A. C. Sparta Praha | 09.78 | |||||||||||||||
4 | Žaneta BrečkayováŽaneta Brečkayová | 00 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | 09.82 | |||||||||||||||
Marie ŠediváMarie Šedivá | 01 | USK VŠEM Ústí n/L. | DNP | ||||||||||||||||
Veronika PřibíkováVeronika Přibíková | 00 | ASK Lovosice | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 14 (ne, 15.12.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kristýna MarešováKristýna Marešová | 00 | TJ Lokomotiva Beroun o.s. | 09.10 | |||||||||||||||
Jana KotrhonzováJana Kotrhonzová | 01 | ASK Slavia Praha | 09.10 | ||||||||||||||||
Sabina SchuldesováSabina Schuldesová | 00 | AK Bílina | DNP | ||||||||||||||||
Ivana DobiášováIvana Dobiášová | 00 | AC Kovošrot Praha | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 15 (ne, 15.12.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Johana KaiserováJohana Kaiserová | 00 | Univerzitní sportovní klub ... | 08.83 | |||||||||||||||
2 | Laura GabčováLaura Gabčová | 00 | TJ Baník Stříbro | 09.09 | |||||||||||||||
3 | Martina KroaMartina Kroa | 00 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | 09.46 | |||||||||||||||
4 | Dominika MištováDominika Mištová | 01 | ASK Slavia Praha | 09.61 | |||||||||||||||
5 | Tóth Nikol LorinTóth Nikol Lorin | 01 | Univerzitní sportovní klub ... | 11.16 | |||||||||||||||
6 | Nikol JiroušováNikol Jiroušová | 02 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | 11.26 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 16 (ne, 15.12.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Aneta HofmanováAneta Hofmanová | 00 | ASK Slavia Praha | 08.89 | |||||||||||||||
2 | Andrea CikánováAndrea Cikánová | 00 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 08.91 | |||||||||||||||
3 | Adéla VěchtováAdéla Věchtová | 01 | ASK Slavia Praha | 09.11 | |||||||||||||||
4 | Lucie KaufmanováLucie Kaufmanová | 01 | ASK Slavia Praha | 09.34 | |||||||||||||||
5 | Lůlie FerreiraLůlie Ferreira | 01 | Univerzitní sportovní klub ... | 10.66 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 17 (ne, 15.12.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pavla MrázováPavla Mrázová | 00 | A. C. TEPO Kladno | 09.23 | |||||||||||||||
2 | Dominika ČečkováDominika Čečková | 00 | TJ Baník Stříbro | 09.31 | |||||||||||||||
3 | Krolína PeterkováKrolína Peterková | 02 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 10.01 | |||||||||||||||
4 | Noemi FrityováNoemi Frityová | 01 | Univerzitní sportovní klub ... | 10.83 | |||||||||||||||
Natálie BeranováNatálie Beranová | 00 | Univerzitní sportovní klub ... | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
60 m - Ml. žákyně (Finále)
Finále A (ne, 15.12.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna KerbachováAnna Kerbachová | 00 | Spartak Praha 4 | 08.01 | |||||||||||||||
2 | Kristýna SchönpflugováKristýna Schönpflugová | 00 | A. C. TEPO Kladno | 08.33 | |||||||||||||||
3 | Kristýna MrzenováKristýna Mrzenová | 00 | AK Bílina | 08.40 | |||||||||||||||
4 | Tereza ČurdováTereza Čurdová | 00 | A. C. TEPO Kladno | 08.45 | |||||||||||||||
Linda DufkováLinda Dufková | 01 | Spartak Praha 4 | 08.45 | ||||||||||||||||
6 | Nicoleta TurnerováNicoleta Turnerová | 00 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 08.66 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Finále B (ne, 15.12.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adéla JiránkováAdéla Jiránková | 00 | A. C. TEPO Kladno | 08.44 | |||||||||||||||
2 | Eliška OuředníkováEliška Ouředníková | 00 | SKP Nymburk, o.s. | 08.46 | |||||||||||||||
3 | Veronika MarešováVeronika Marešová | 00 | ASK Slavia Praha | 08.54 | |||||||||||||||
4 | Lucie HáčkováLucie Háčková | 00 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 08.56 | |||||||||||||||
5 | Tereza ParáskováTereza Parásková | 00 | SK Kotlářka Praha | 08.63 | |||||||||||||||
6 | Emma MaštalířováEmma Maštalířová | 00 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 08.64 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Finále C (ne, 15.12.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková | 01 | AK Chemopetrol Litvínov | 08.58 | |||||||||||||||
2 | Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová | 00 | ASK Slavia Praha | 08.59 | |||||||||||||||
3 | Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová | 01 | Atletika Jižní Město | 08.62 | |||||||||||||||
4 | Michaela BorovskáMichaela Borovská | 01 | SK DVOJKA Praha | 08.72 | |||||||||||||||
5 | Tereza ProkelováTereza Prokelová | 00 | SK Kotlářka Praha | 08.88 | |||||||||||||||
6 | Aneta BláhováAneta Bláhová | 00 | TJ Baník Stříbro | 08.96 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Finále D (ne, 15.12.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina BenešováKateřina Benešová | 00 | TJ Baník Stříbro | 08.78 | |||||||||||||||
2 | Johana KaiserováJohana Kaiserová | 00 | Univerzitní sportovní klub ... | 08.79 | |||||||||||||||
3 | Natálie TiplicováNatálie Tiplicová | 00 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 08.81 | |||||||||||||||
4 | Kateřina TicháKateřina Tichá | 01 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 08.91 | |||||||||||||||
5 | Anna DaťkováAnna Daťková | 00 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | 09.00 | |||||||||||||||
6 | Karina RozhynaKarina Rozhyna | 00 | Univerzitní sportovní klub ... | 09.02 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Finále E (ne, 15.12.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Andrea CikánováAndrea Cikánová | 00 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 08.84 | |||||||||||||||
2 | Adéla HorákováAdéla Horáková | 01 | Univerzitní sportovní klub ... | 08.93 | |||||||||||||||
3 | Eva BoltíkováEva Boltíková | 01 | TJ Baník Stříbro | 08.95 | |||||||||||||||
Aneta HofmanováAneta Hofmanová | 00 | ASK Slavia Praha | 08.95 | ||||||||||||||||
5 | Tereza ČermochováTereza Čermochová | 01 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 08.96 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Finále F (ne, 15.12.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Linda FialováLinda Fialová | 00 | SK Kotlářka Praha | 09.01 | |||||||||||||||
2 | Veronika LinhartováVeronika Linhartová | 00 | ASK Slavia Praha | 09.04 | |||||||||||||||
3 | Aneta ŠpronglováAneta Špronglová | 01 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 09.06 | |||||||||||||||
4 | Tereza StehlíkováTereza Stehlíková | 00 | ASK Lovosice | 09.20 | |||||||||||||||
Lucie SmíškováLucie Smíšková | 00 | Univerzitní sportovní klub ... | 09.20 | ||||||||||||||||
6 | Natálie MaderákováNatálie Maderáková | 00 | ASK ELNA Počerady | 09.28 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Finále G (ne, 15.12.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eliška VernerováEliška Vernerová | 00 | TJ Lokomotiva Beroun o.s. | 09.04 | |||||||||||||||
2 | Kristýna MarešováKristýna Marešová | 00 | TJ Lokomotiva Beroun o.s. | 09.07 | |||||||||||||||
3 | Laura GabčováLaura Gabčová | 00 | TJ Baník Stříbro | 09.10 | |||||||||||||||
4 | Anna ŠilhaváAnna Šilhavá | 02 | ASK Slavia Praha | 09.15 | |||||||||||||||
5 | Jana KotrhonzováJana Kotrhonzová | 01 | ASK Slavia Praha | 09.28 | |||||||||||||||
6 | Adéla VěchtováAdéla Věchtová | 01 | ASK Slavia Praha | 09.87 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Finále H (ne, 15.12.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza VernerováTereza Vernerová | 00 | SK Kotlářka Praha | 09.11 | |||||||||||||||
2 | Adéla JančálkováAdéla Jančálková | 00 | ASK Slavia Praha | 09.15 | |||||||||||||||
3 | Julie BičišťováJulie Bičišťová | 00 | PSK Olymp Praha | 09.22 | |||||||||||||||
4 | Melisa AlbayrakMelisa Albayrak | 02 | SK DVOJKA Praha | 09.24 | |||||||||||||||
5 | Tereza HouškováTereza Houšková | 01 | AC Kovošrot Praha | 09.40 | |||||||||||||||
6 | Krolína PeterkováKrolína Peterková | 02 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 10.13 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Finále I (ne, 15.12.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pavla MrázováPavla Mrázová | 00 | A. C. TEPO Kladno | 09.17 | |||||||||||||||
2 | Lucie KaufmanováLucie Kaufmanová | 01 | ASK Slavia Praha | 09.19 | |||||||||||||||
3 | Anna VyskočilováAnna Vyskočilová | 01 | AK Chemopetrol Litvínov | 09.21 | |||||||||||||||
4 | Viktorie MacháčkováViktorie Macháčková | 02 | PSK Olymp Praha | 09.36 | |||||||||||||||
5 | Pavlína ŠedáPavlína Šedá | 02 | Univerzitní sportovní klub ... | 09.47 | |||||||||||||||
6 | Vendula PiliarováVendula Piliarová | 00 | Univerzitní sportovní klub ... | 09.48 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Finále J (ne, 15.12.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Natálie CroninNatálie Cronin | 00 | SK Kotlářka Praha | 09.28 | |||||||||||||||
2 | Barbora ZelenáBarbora Zelená | 00 | Univerzitní sportovní klub ... | 09.33 | |||||||||||||||
3 | Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová | 01 | Atletika Jižní Město | 09.38 | |||||||||||||||
4 | Dita DrahokoupilováDita Drahokoupilová | 00 | SK DVOJKA Praha | 09.43 | |||||||||||||||
5 | Anna PauzováAnna Pauzová | 01 | ASK Slavia Praha | 09.46 | |||||||||||||||
6 | Martina KroaMartina Kroa | 00 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | 09.62 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Finále K (ne, 15.12.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ivana GallováIvana Gallová | 02 | AK Chemopetrol Litvínov | 09.48 | |||||||||||||||
2 | Klára BláhováKlára Bláhová | 01 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 09.52 | |||||||||||||||
3 | Natalie RakováNatalie Raková | 02 | SK DVOJKA Praha | 09.61 | |||||||||||||||
4 | Eliška KarolováEliška Karolová | 00 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 09.68 | |||||||||||||||
Viktorie HudečkováViktorie Hudečková | 01 | TJ Lokomotiva Beroun o.s. | 09.68 | ||||||||||||||||
6 | Kamila PitřincováKamila Pitřincová | 00 | AC Kovošrot Praha | 09.79 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Finále L (ne, 15.12.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dominika MištováDominika Mištová | 01 | ASK Slavia Praha | 09.54 | |||||||||||||||
2 | Ksenia BocharovaKsenia Bocharova | 00 | SK DVOJKA Praha | 09.65 | |||||||||||||||
3 | Veronika SlavíkováVeronika Slavíková | 01 | AC Kovošrot Praha | 09.73 | |||||||||||||||
4 | Šárka HorákováŠárka Horáková | 00 | ASK Lovosice | 09.75 | |||||||||||||||
5 | Anna Marie DzivjakováAnna Marie Dzivjaková | 00 | ASK Lovosice | 09.79 | |||||||||||||||
6 | Nikol JiroušováNikol Jiroušová | 02 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | 11.29 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Finále M (ne, 15.12.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina DvorskáKateřina Dvorská | 01 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | 09.36 | |||||||||||||||
2 | Žaneta BrečkayováŽaneta Brečkayová | 00 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | 09.66 | |||||||||||||||
3 | Lída ZábranskáLída Zábranská | 01 | A. C. Sparta Praha | 09.78 | |||||||||||||||
4 | Natálie SovováNatálie Sovová | 00 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 09.89 | |||||||||||||||
5 | Magdaléna BláhováMagdaléna Bláhová | 02 | A. C. Sparta Praha | 09.92 | |||||||||||||||
6 | Veronika PrůchováVeronika Průchová | 00 | A. C. Sparta Praha | 10.01 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Finále N (ne, 15.12.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dominika ČečkováDominika Čečková | 00 | TJ Baník Stříbro | 09.31 | |||||||||||||||
2 | Klára HanuškováKlára Hanušková | 01 | Univerzitní sportovní klub ... | 09.90 | |||||||||||||||
3 | Anna NovákováAnna Nováková | 01 | ASK Slavia Praha | 09.99 | |||||||||||||||
4 | Markéta PangrácováMarkéta Pangrácová | 01 | ASK Lovosice | 10.01 | |||||||||||||||
5 | Sabina OuzkáSabina Ouzká | 01 | ASK ELNA Počerady | 10.20 | |||||||||||||||
6 | Ester ČervinkováEster Červinková | 02 | A. C. Sparta Praha | 10.63 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Finále O (ne, 15.12.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Daniela KotkováDaniela Kotková | 02 | Spartak Praha 4 | 09.04 | |||||||||||||||
2 | Natálie UntermülerováNatálie Untermülerová | 00 | A. C. Sparta Praha | 09.28 | |||||||||||||||
3 | Kateřina ProcházkováKateřina Procházková | 01 | PSK Olymp Praha | 10.15 | |||||||||||||||
4 | Lůlie FerreiraLůlie Ferreira | 01 | Univerzitní sportovní klub ... | 10.44 | |||||||||||||||
5 | Noemi FrityováNoemi Frityová | 01 | Univerzitní sportovní klub ... | 10.79 | |||||||||||||||
6 | Tóth Nikol LorinTóth Nikol Lorin | 01 | Univerzitní sportovní klub ... | 11.12 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
800 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 1 (ne, 15.12.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš PalataTomáš Palata | 00 | SK Kotlářka Praha | 2:25.91 | |||||||||||||||
2 | Lukáš BajerLukáš Bajer | 00 | TJ Lokomotiva Beroun o.s. | 2:26.08 | |||||||||||||||
3 | Vilém MertaVilém Merta | 00 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | 2:28.91 | |||||||||||||||
4 | Vojtěch DryákVojtěch Dryák | 01 | TJ Lokomotiva Beroun o.s. | 2:29.55 | |||||||||||||||
5 | David ŠtrosDavid Štros | 00 | Univerzitní sportovní klub ... | 2:32.62 | |||||||||||||||
6 | Jakub NovotnýJakub Novotný | 01 | ASK Slavia Praha | 2:35.21 | |||||||||||||||
7 | Mikuláš VybíralMikuláš Vybíral | 01 | Spartak Praha 4 | 2:36.81 | |||||||||||||||
8 | Jiří JanečekJiří Janeček | 01 | USK VŠEM Ústí n/L. | 2:37.53 | |||||||||||||||
Matouš SoldátMatouš Soldát | 00 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | DNP | ||||||||||||||||
Šimon SoldátŠimon Soldát | 00 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
Běh 2 (ne, 15.12.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan KrčJan Krč | 00 | SK Kotlářka Praha | 2:35.79 | |||||||||||||||
2 | David PolákDavid Polák | 00 | SC Radotín Praha | 2:36.06 | |||||||||||||||
3 | Matyáš HozaMatyáš Hoza | 00 | SK Kotlářka Praha | 2:37.70 | |||||||||||||||
4 | Jakub ŠvajcrJakub Švajcr | 00 | AK ŠKODA Plzeň | 2:38.45 | |||||||||||||||
5 | Jonáš JiránekJonáš Jiránek | 02 | USK VŠEM Ústí n/L. | 2:39.35 | |||||||||||||||
6 | Josef KuníkJosef Kuník | 02 | Atletický oddíl - STŘELA Ž... | 2:42.70 | |||||||||||||||
7 | Ondřej DudaOndřej Duda | 00 | SK DVOJKA Praha | 2:42.94 | |||||||||||||||
8 | Adam ProvazníkAdam Provazník | 01 | SC Radotín Praha | 2:43.51 | |||||||||||||||
9 | Michal MartinákMichal Martinák | 02 | AK Chemopetrol Litvínov | 2:44.15 | |||||||||||||||
10 | Dominik KlubalDominik Klubal | 01 | PSK Olymp Praha | 2:46.44 | |||||||||||||||
Filip JáčFilip Jáč | 02 | ASK ELNA Počerady | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
Běh 3 (ne, 15.12.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub ŠatopletJakub Šatoplet | 00 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 2:32.97 | |||||||||||||||
2 | Ján Pavel DudraJán Pavel Dudra | 01 | ASK Slavia Praha | 2:46.61 | |||||||||||||||
3 | Tomáš ČeřovskýTomáš Čeřovský | 00 | TJ Lokomotiva Beroun o.s. | 2:54.59 | |||||||||||||||
4 | Lukáš HolubLukáš Holub | 02 | ŠSK ZŠ Borotín | 2:59.83 | |||||||||||||||
5 | Hynek ŠloufHynek Šlouf | 02 | AC Kovošrot Praha | 3:03.51 | |||||||||||||||
6 | Jakub StezkaJakub Stezka | 01 | Univerzitní sportovní klub ... | 3:08.42 | |||||||||||||||
Oliver KönigOliver König | 02 | ASK Slavia Praha | DNP | ||||||||||||||||
Robert MouchaRobert Moucha | 01 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | DNP | ||||||||||||||||
František FišerFrantišek Fišer | 01 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
Běh 4 (ne, 15.12.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martin KulhánekMartin Kulhánek | 00 | Atletika Chuchle | 2:32.30 | |||||||||||||||
2 | Matyáš NachtigallMatyáš Nachtigall | 00 | PSK Olymp Praha | 2:43.24 | |||||||||||||||
3 | Václav KönigsmarkVáclav Königsmark | 02 | Atletický oddíl - STŘELA Ž... | 2:52.25 | |||||||||||||||
4 | Karel DvořákKarel Dvořák | 01 | Univerzitní sportovní klub ... | 3:11.33 | |||||||||||||||
Jakub MosteckýJakub Mostecký | 02 | Atletika Jižní Město | DNP | ||||||||||||||||
Petr ValentaPetr Valenta | 01 | Atletika Jižní Město | DNP | ||||||||||||||||
Vojtěch VejlupekVojtěch Vejlupek | 02 | Atletika Jižní Město | DNP | ||||||||||||||||
Samuel PeterkaSamuel Peterka | 00 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | DNP | ||||||||||||||||
Adam KrejčíAdam Krejčí | 02 | Spartak Praha 4 | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
800 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 1 (ne, 15.12.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Veronika PetráskováVeronika Petrásková | 00 | Univerzitní sportovní klub ... | 2:36.09 | |||||||||||||||
2 | Kristýna SchönpflugováKristýna Schönpflugová | 00 | A. C. TEPO Kladno | 2:37.27 | |||||||||||||||
3 | Kristýna ProuzováKristýna Prouzová | 00 | TJ Lokomotiva Beroun o.s. | 2:37.78 | |||||||||||||||
4 | Tereza SekyrováTereza Sekyrová | 00 | AK Sokolov | 2:38.26 | |||||||||||||||
5 | Tereza ŠpačkováTereza Špačková | 00 | SC Radotín Praha | 2:44.30 | |||||||||||||||
6 | Julie BičišťováJulie Bičišťová | 00 | PSK Olymp Praha | 2:49.38 | |||||||||||||||
7 | Tereza KonejlováTereza Konejlová | 00 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 2:59.46 | |||||||||||||||
Tereza ParáskováTereza Parásková | 00 | SK Kotlářka Praha | DNP | ||||||||||||||||
Franceska SlobodaFranceska Sloboda | 01 | Univerzitní sportovní klub ... | DNP | ||||||||||||||||
Tereza SchejbalováTereza Schejbalová | 00 | AK ŠKODA Plzeň | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
Běh 2 (ne, 15.12.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina KrejčíKateřina Krejčí | 00 | PSK Olymp Praha | 2:32.53 | |||||||||||||||
2 | Veronika ŠťastnáVeronika Šťastná | 01 | ASK Slavia Praha | 2:39.91 | |||||||||||||||
3 | Kateřina KopicováKateřina Kopicová | 02 | Atletický oddíl - STŘELA Ž... | 2:43.38 | |||||||||||||||
4 | Nicola MichálkováNicola Michálková | 00 | ASK Slavia Praha | 2:44.05 | |||||||||||||||
5 | Anna VyskočilováAnna Vyskočilová | 01 | AK Chemopetrol Litvínov | 2:45.25 | |||||||||||||||
6 | Tereza VernerováTereza Vernerová | 00 | SK Kotlářka Praha | 2:50.58 | |||||||||||||||
7 | Martina KroaMartina Kroa | 00 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | 2:51.55 | |||||||||||||||
8 | Kateřina DvorskáKateřina Dvorská | 01 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | 2:55.94 | |||||||||||||||
9 | Valerie MistrováValerie Mistrová | 00 | TJ Lokomotiva Beroun o.s. | 3:00.79 | |||||||||||||||
Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková | 01 | AK Chemopetrol Litvínov | 3:00.79 | ||||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
Běh 3 (ne, 15.12.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Simona ŠamanováSimona Šamanová | 00 | TJ Lokomotiva Beroun o.s. | 2:40.57 | |||||||||||||||
2 | Kateřina ŠťastnáKateřina Šťastná | 01 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 2:42.38 | |||||||||||||||
3 | Kateřina ŠpačkováKateřina Špačková | 00 | SC Radotín Praha | 2:43.63 | |||||||||||||||
4 | Tereza HusákováTereza Husáková | 01 | SK DVOJKA Praha | 2:43.85 | |||||||||||||||
5 | Kateřina HandlováKateřina Handlová | 01 | TJ Lokomotiva Beroun o.s. | 2:48.34 | |||||||||||||||
6 | Klára ČervenkováKlára Červenková | 00 | A. C. TEPO Kladno | 2:53.25 | |||||||||||||||
7 | Kateřina DeutschováKateřina Deutschová | 00 | Spartak Praha 4 | 2:53.81 | |||||||||||||||
8 | Kateřina EliášováKateřina Eliášová | 01 | Spartak Praha 4 | 2:54.83 | |||||||||||||||
9 | Iveta DufkováIveta Dufková | 01 | Spartak Praha 4 | 2:55.27 | |||||||||||||||
10 | Anna NovákováAnna Nováková | 01 | ASK Slavia Praha | 2:59.25 | |||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
Běh 4 (ne, 15.12.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora KoudelováBarbora Koudelová | 00 | Spartak Praha 4 | 2:49.97 | |||||||||||||||
2 | Kateřina KubištováKateřina Kubištová | 02 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | 2:58.66 | |||||||||||||||
3 | Viktorie HudečkováViktorie Hudečková | 01 | TJ Lokomotiva Beroun o.s. | 3:01.10 | |||||||||||||||
4 | Markéta SkolilováMarkéta Skolilová | 00 | ASK Slavia Praha | 3:02.64 | |||||||||||||||
5 | Ivana GallováIvana Gallová | 02 | AK Chemopetrol Litvínov | 3:07.01 | |||||||||||||||
6 | Julie SlámováJulie Slámová | 01 | SC Radotín Praha | 3:10.94 | |||||||||||||||
7 | Anna DaťkováAnna Daťková | 00 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | 3:22.67 | |||||||||||||||
Žaneta BrečkayováŽaneta Brečkayová | 00 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | DNP | ||||||||||||||||
Natálie TiplicováNatálie Tiplicová | 00 | SK ZŠ Jeseniova Praha | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
Běh 5 (ne, 15.12.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Šárka HorákováŠárka Horáková | 00 | ASK Lovosice | 2:50.15 | |||||||||||||||
2 | Agáta MacasováAgáta Macasová | 00 | ASK ELNA Počerady | 2:51.65 | |||||||||||||||
3 | Aneta ŠtěpánováAneta Štěpánová | 01 | ASK Slavia Praha | 2:52.40 | |||||||||||||||
4 | Aneta ŠpronglováAneta Špronglová | 01 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 2:58.74 | |||||||||||||||
5 | Ema KaletováEma Kaletová | 02 | Spartak Praha 4 | 3:00.39 | |||||||||||||||
6 | Daniela RužičováDaniela Ružičová | 02 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 3:01.96 | |||||||||||||||
7 | Krolína PeterkováKrolína Peterková | 02 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 3:20.39 | |||||||||||||||
Iveta DufkováIveta Dufková | 01 | Spartak Praha 4 | DNP | ||||||||||||||||
Anežka ŠímováAnežka Šímová | 00 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | DNP | ||||||||||||||||
Lída ZábranskáLída Zábranská | 01 | A. C. Sparta Praha | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
800 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)
Běh 1 (ne, 15.12.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora HartmanováBarbora Hartmanová | 02 | TJ Dukla Praha | 2:43.15 | |||||||||||||||
2 | Michaela DurdováMichaela Durdová | 03 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 2:44.28 | |||||||||||||||
3 | Monika FlorováMonika Florová | 04 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 2:46.01 | |||||||||||||||
4 | Anna ŠilhaváAnna Šilhavá | 02 | ASK Slavia Praha | 2:47.65 | |||||||||||||||
5 | Vendula PlazzerováVendula Plazzerová | 03 | SC Radotín Praha | 2:52.80 | |||||||||||||||
6 | Eliška HolkováEliška Holková | 02 | PSK Olymp Praha | 2:52.84 | |||||||||||||||
7 | Eliška EibichováEliška Eibichová | 02 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 2:56.09 | |||||||||||||||
8 | Michaela RubešováMichaela Rubešová | 05 | Atletika Jižní Město | 3:05.33 | |||||||||||||||
9 | Eliška PoborskáEliška Poborská | 03 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 3:11.78 | |||||||||||||||
10 | Sára DolejšováSára Dolejšová | 07 | Atletika Jižní Město | 3:41.31 | |||||||||||||||
Barbora PavlasováBarbora Pavlasová | 05 | Atletika Chuchle | DNP | ||||||||||||||||
Daniela RadováDaniela Radová | 05 | TJ Spartak Vlašim | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
1000 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)
Běh 1 (ne, 15.12.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Petr NovákPetr Novák | 02 | extra | 3:23.62 | |||||||||||||||
2 | Jakub HejzlarJakub Hejzlar | 02 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 3:32.23 | |||||||||||||||
3 | Alexandr ŠimekAlexandr Šimek | 04 | Atletika Jižní Město | 3:34.76 | |||||||||||||||
4 | Petr MouchaPetr Moucha | 05 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | 3:35.00 | |||||||||||||||
5 | Matěj BednářMatěj Bednář | 03 | Atletika Jižní Město | 3:38.82 | |||||||||||||||
6 | Pavel JindraPavel Jindra | 02 | SC Radotín Praha | 3:39.10 | |||||||||||||||
7 | Marek VandírekMarek Vandírek | 05 | Atletika Jižní Město | 3:39.86 | |||||||||||||||
8 | Ondřej FábryOndřej Fábry | 03 | ASK Slavia Praha | 3:43.21 | |||||||||||||||
9 | Alexandr PolákAlexandr Polák | 02 | SC Radotín Praha | 3:59.62 | |||||||||||||||
10 | Marek DolejšMarek Dolejš | 04 | extra | 4:00.08 | |||||||||||||||
11 | Tomáš WoollerTomáš Wooller | 02 | Spartak Praha 4 | 4:03.84 | |||||||||||||||
12 | Jan HurdálekJan Hurdálek | 06 | Atletika Jižní Město | 4:15.30 | |||||||||||||||
13 | Adam ŽákAdam Žák | 02 | Spartak Praha 4 | Č.N. | |||||||||||||||
Celkem 13 závodníků |
4 x 200 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 1 (ne, 15.12.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Herák, Schönpleugová, Čurdová, Krsek Herák, Schönpleugová, Čurdová, Krsek | A. C. TEPO Kladno | 1:45.85 | ||||||||||||||||
2 | Maček, Háčková, Turnerová, Zavřel Maček, Háčková, Turnerová, Zavřel | SK ZŠ Jeseniova Praha | 1:48.95 | ||||||||||||||||
3 | A Kerbachová, Brůhová, Pavlica, Nevole A Kerbachová, Brůhová, Pavlica, Nevole | Spartak Praha 4 | 1:50.80 | ||||||||||||||||
4 | A Rozhyna, Petrásková, Štěpánek, Pelc A Rozhyna, Petrásková, Štěpánek, Pelc | Univerzitní sportovní klub ... | 1:53.71 | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 2 (ne, 15.12.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Babica, Goudek, Moštalířová, Tipcová Babica, Goudek, Moštalířová, Tipcová | SK ZŠ Jeseniova Praha | 1:55.71 | ||||||||||||||||
2 | B Smíšková, Pilárová, Janatka, Fiřt B Smíšková, Pilárová, Janatka, Fiřt | Univerzitní sportovní klub ... | 1:59.12 | ||||||||||||||||
3 | Tůma Josef, Jabůrek Štěpán, Borovská Michaela, Drahokoupilová Dita Tůma Josef, Jabůrek Štěpán, Borovská Michaela, Drahokoupilová Dita | SK DVOJKA Praha | 2:00.45 | ||||||||||||||||
4 | Havlík, Linhartová, Kotrhonzová, Štěpánek Havlík, Linhartová, Kotrhonzová, Štěpánek | ASK Slavia Praha | 2:03.29 | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 3 (ne, 15.12.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Provazník, Špačková, Špačková, Hošek Provazník, Špačková, Špačková, Hošek | SC Radotín Praha | 1:56.58 | ||||||||||||||||
2 | Vitasák, Šamanová, Kopicová, Kunik Vitasák, Šamanová, Kopicová, Kunik | Atletický oddíl - STŘELA Ž... | 2:00.59 | ||||||||||||||||
3 | Horejš, Bednář, Šínová Adéla, Šínová Tereza Horejš, Bednář, Šínová Adéla, Šínová Tereza | Atletika Jižní Město | 2:04.58 | ||||||||||||||||
4 | C Šedá Kaiserová, Štěpánek, Horký C Šedá Kaiserová, Štěpánek, Horký | Univerzitní sportovní klub ... | 2:06.73 | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 4 (ne, 15.12.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hoza Matiáš, Krč Jan, Fialová Linda, Parásková Tereza Hoza Matiáš, Krč Jan, Fialová Linda, Parásková Tereza | SK Kotlářka Praha | 1:57.06 | ||||||||||||||||
2 | B Deutchová, Kotková, Pavlica, Vybíral B Deutchová, Kotková, Pavlica, Vybíral | Spartak Praha 4 | 2:06.74 | ||||||||||||||||
3 | Polák, JIndra, Slámová, Plazzerová Polák, JIndra, Slámová, Plazzerová | SC Radotín Praha | 2:07.98 | ||||||||||||||||
D Zelená, Fereira, Uzsak, Toula D Zelená, Fereira, Uzsak, Toula | Univerzitní sportovní klub ... | 2:15.91 | |||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 5 (ne, 15.12.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Varek, Mudraninec, Čvemochová, Cikánová Varek, Mudraninec, Čvemochová, Cikánová | SK ZŠ Jeseniova Praha | 2:03.56 | ||||||||||||||||
2 | Savchenko Kristzna, Bartoněk Filip, Šedivý Jan, Roučková Kateřina Savchenko Kristzna, Bartoněk Filip, Šedivý Jan, Roučková Kateřina | ŠAK Novoborská Praha | 2:06.92 | ||||||||||||||||
3 | E Hanušková, Fritzová, Stezka, Dvořák E Hanušková, Fritzová, Stezka, Dvořák | Univerzitní sportovní klub ... | 2:20.08 | ||||||||||||||||
4 | Vandírek, Šimek, Dovejšová, Rubešová Vandírek, Šimek, Dovejšová, Rubešová | Atletika Jižní Město | 2:33.47 | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
skok daleký - Ml. žáci
Ml. žáci A (ne, 15.12.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Ondřej HorejšOndřej Horejš
Atletika Jižní Město |
01 | 4.52 | ||||||||||||||||
2 |
Matyáš VacekMatyáš Vacek
SK ZŠ Jeseniova Praha |
01 | 4.46 | ||||||||||||||||
3 |
Jindřich ŠtěpánekJindřich Štěpánek
Univerzitní sportovní klub ... |
00 | 4.38 | ||||||||||||||||
4 |
Sebastian MertaSebastian Merta
Univerzitní sportovní klub ... |
01 | 4.29 | ||||||||||||||||
5 |
Robert MouchaRobert Moucha
TJ Stodůlky Praha, o.s. |
01 | 4.27 | ||||||||||||||||
6 |
Mikuláš VybíralMikuláš Vybíral
Spartak Praha 4 |
01 | 4.20 | ||||||||||||||||
7 |
Marek PavlicaMarek Pavlica
Spartak Praha 4 |
02 | 3.99 | ||||||||||||||||
8 |
Radimír HolinaRadimír Holina
Atletický oddíl - STŘELA Ž... |
01 | 3.97 | ||||||||||||||||
Adam HavlíkAdam Havlík
Atletický školní klub Mazurská |
01 | 3.97 | |||||||||||||||||
10 |
Adam ŽákAdam Žák
Spartak Praha 4 |
02 | 3.95 | ||||||||||||||||
11 |
Jan MarešJan Mareš
Spartak Praha 4 |
01 | 3.88 | ||||||||||||||||
12 |
Adam LandergotAdam Landergot
AK ŠKODA Plzeň |
01 | 3.87 | ||||||||||||||||
13 |
David PolákDavid Polák
SC Radotín Praha |
00 | 3.80 | ||||||||||||||||
14 |
František HorkýFrantišek Horký
Univerzitní sportovní klub ... |
01 | 3.75 | ||||||||||||||||
15 |
Vojtěch MudraninecVojtěch Mudraninec
SK ZŠ Jeseniova Praha |
01 | 3.72 | ||||||||||||||||
16 |
Filip MacháčekFilip Macháček
Spartak Praha 4 |
01 | 3.70 | ||||||||||||||||
17 |
Lukáš HolubLukáš Holub
ŠSK ZŠ Borotín |
02 | 3.62 | ||||||||||||||||
18 |
Hynek ŠloufHynek Šlouf
AC Kovošrot Praha |
02 | 3.60 | ||||||||||||||||
19 |
Adam StarýAdam Starý
Spartak Praha 4 |
02 | 3.25 | ||||||||||||||||
Celkem 19 závodníků |
Ml. žáci B (ne, 15.12.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Matěj KrsekMatěj Krsek
A. C. TEPO Kladno |
00 | 5.75 | ||||||||||||||||
2 |
Michal MačekMichal Maček
SK ZŠ Jeseniova Praha |
00 | 5.63 | ||||||||||||||||
3 |
David HerákDavid Herák
A. C. TEPO Kladno |
00 | 5.41 | ||||||||||||||||
4 |
Filip PavlicaFilip Pavlica
Spartak Praha 4 |
00 | 5.03 | ||||||||||||||||
5 |
Martin JanskýMartin Janský
PSK Olymp Praha |
00 | 4.98 | ||||||||||||||||
6 |
Patrik PelcPatrik Pelc
Univerzitní sportovní klub ... |
00 | 4.93 | ||||||||||||||||
7 |
Filip ŠtěpánekFilip Štěpánek
ASK Slavia Praha |
02 | 4.83 | ||||||||||||||||
8 |
Tomáš KaiserTomáš Kaiser
PSK Olymp Praha |
01 | 4.79 | ||||||||||||||||
9 |
Michal HošekMichal Hošek
SC Radotín Praha |
01 | 4.69 | ||||||||||||||||
10 |
Roman BabicaRoman Babica
SK ZŠ Jeseniova Praha |
00 | 4.50 | ||||||||||||||||
11 |
Jan SmržJan Smrž
AK Bílina |
00 | 4.45 | ||||||||||||||||
12 |
Jakub FiřtJakub Fiřt
Univerzitní sportovní klub ... |
00 | 4.41 | ||||||||||||||||
13 |
Adam ProvazníkAdam Provazník
SC Radotín Praha |
01 | 4.23 | ||||||||||||||||
14 |
Tomáš NevoleTomáš Nevole
Spartak Praha 4 |
00 | 4.18 | ||||||||||||||||
15 |
Josef TůmaJosef Tůma
SK DVOJKA Praha |
00 | 4.11 | ||||||||||||||||
16 |
Milan GondekMilan Gondek
SK ZŠ Jeseniova Praha |
00 | 4.07 | ||||||||||||||||
17 |
Marek ŠtěpánekMarek Štěpánek
ASK Slavia Praha |
02 | 3.95 | ||||||||||||||||
18 |
Filip LazarFilip Lazar
AC Kovošrot Praha |
01 | 3.93 | ||||||||||||||||
Celkem 18 závodníků |
skok daleký - Ml. žákyně
Ml. žákyně A (ne, 15.12.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Anna KerbachováAnna Kerbachová
Spartak Praha 4 |
00 | 5.29 | ||||||||||||||||
2 |
Tereza ParáskováTereza Parásková
SK Kotlářka Praha |
00 | 4.90 | ||||||||||||||||
3 |
Eliška OuředníkováEliška Ouředníková
SKP Nymburk, o.s. |
00 | 4.82 | ||||||||||||||||
4 |
Tereza ČurdováTereza Čurdová
A. C. TEPO Kladno |
00 | 4.67 | ||||||||||||||||
5 |
Aneta HofmanováAneta Hofmanová
ASK Slavia Praha |
00 | 4.65 | ||||||||||||||||
6 |
Emma MaštalířováEmma Maštalířová
SK ZŠ Jeseniova Praha |
00 | 4.63 | ||||||||||||||||
7 |
Justýna HolubováJustýna Holubová
TJ Lokomotiva Beroun o.s. |
00 | 4.53 | ||||||||||||||||
8 |
Lucie HáčkováLucie Háčková
SK ZŠ Jeseniova Praha |
00 | 4.47 | ||||||||||||||||
9 |
Eva BoltíkováEva Boltíková
TJ Baník Stříbro |
01 | 4.36 | ||||||||||||||||
10 |
Linda DufkováLinda Dufková
Spartak Praha 4 |
01 | 4.30 | ||||||||||||||||
11 |
Kristýna MrzenováKristýna Mrzenová
AK Bílina |
00 | 4.29 | ||||||||||||||||
12 |
Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková
AK Chemopetrol Litvínov |
01 | 4.21 | ||||||||||||||||
13 |
Karla BrůhováKarla Brůhová
Spartak Praha 4 |
00 | 4.19 | ||||||||||||||||
14 |
Laura GabčováLaura Gabčová
TJ Baník Stříbro |
00 | 4.13 | ||||||||||||||||
15= |
Nicoleta TurnerováNicoleta Turnerová
SK ZŠ Jeseniova Praha |
00 | 4.12 | ||||||||||||||||
15= |
Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová
ASK Slavia Praha |
00 | 4.12 | ||||||||||||||||
17 |
Kateřina BenešováKateřina Benešová
TJ Baník Stříbro |
00 | 4.11 | ||||||||||||||||
18 |
Kateřina TicháKateřina Tichá
SK ZŠ Jeseniova Praha |
01 | 4.10 | ||||||||||||||||
19 |
Karina RozhynaKarina Rozhyna
Univerzitní sportovní klub ... |
00 | 4.09 | ||||||||||||||||
20 |
Vendula PiliarováVendula Piliarová
Univerzitní sportovní klub ... |
00 | 4.06 | ||||||||||||||||
21 |
Pavla MrázováPavla Mrázová
A. C. TEPO Kladno |
00 | 4.03 | ||||||||||||||||
22 |
Natálie CroninNatálie Cronin
SK Kotlářka Praha |
00 | 3.84 | ||||||||||||||||
23 |
Tereza VernerováTereza Vernerová
SK Kotlářka Praha |
00 | 3.82 | ||||||||||||||||
24 |
Dita DrahokoupilováDita Drahokoupilová
SK DVOJKA Praha |
00 | 3.82 | ||||||||||||||||
25 |
Dominika ČečkováDominika Čečková
TJ Baník Stříbro |
00 | 3.81 | ||||||||||||||||
Tereza SchejbalováTereza Schejbalová
AK ŠKODA Plzeň |
00 | DNP | |||||||||||||||||
Adéla JiránkováAdéla Jiránková
A. C. TEPO Kladno |
00 | NM | |||||||||||||||||
Celkem 27 závodníků |
Ml. žákyně B (ne, 15.12.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Pavlína ŠedáPavlína Šedá
Univerzitní sportovní klub ... |
02 | 4.31 | ||||||||||||||||
2 |
Daniela KotkováDaniela Kotková
Spartak Praha 4 |
02 | 4.25 | ||||||||||||||||
3 |
Veronika MarešováVeronika Marešová
ASK Slavia Praha |
00 | 4.23 | ||||||||||||||||
4 |
Kateřina KopicováKateřina Kopicová
Atletický oddíl - STŘELA Ž... |
02 | 4.16 | ||||||||||||||||
5 |
Tereza HusákováTereza Husáková
SK DVOJKA Praha |
01 | 4.13 | ||||||||||||||||
6 |
Linda FialováLinda Fialová
SK Kotlářka Praha |
00 | 4.10 | ||||||||||||||||
7 |
Ema KaletováEma Kaletová
Spartak Praha 4 |
02 | 4.02 | ||||||||||||||||
8 |
Adéla HorákováAdéla Horáková
Univerzitní sportovní klub ... |
01 | 4.00 | ||||||||||||||||
9 |
Melisa AlbayrakMelisa Albayrak
SK DVOJKA Praha |
02 | 3.99 | ||||||||||||||||
10 |
Tereza HouškováTereza Houšková
AC Kovošrot Praha |
01 | 3.98 | ||||||||||||||||
11 |
Žaneta BrečkayováŽaneta Brečkayová
TJ Stodůlky Praha, o.s. |
00 | 3.96 | ||||||||||||||||
12 |
Natálie SovováNatálie Sovová
SK ZŠ Jeseniova Praha |
00 | 3.96 | ||||||||||||||||
13 |
Kateřina DeutschováKateřina Deutschová
Spartak Praha 4 |
00 | 3.95 | ||||||||||||||||
14 |
Kamila PitřincováKamila Pitřincová
AC Kovošrot Praha |
00 | 3.91 | ||||||||||||||||
15 |
Tereza ProkelováTereza Prokelová
SK Kotlářka Praha |
00 | 3.87 | ||||||||||||||||
Jana KotrhonzováJana Kotrhonzová
SK ZŠ Jeseniova Praha |
02 | 3.87 | |||||||||||||||||
Veronika LinhartováVeronika Linhartová
ASK Slavia Praha |
00 | 3.87 | |||||||||||||||||
18 |
Veronika SlavíkováVeronika Slavíková
AC Kovošrot Praha |
01 | 3.86 | ||||||||||||||||
19 |
Dominika MištováDominika Mištová
ASK Slavia Praha |
01 | 3.80 | ||||||||||||||||
20 |
Natálie TiplicováNatálie Tiplicová
SK ZŠ Jeseniova Praha |
00 | 3.77 | ||||||||||||||||
21 |
Aneta BláhováAneta Bláhová
TJ Baník Stříbro |
00 | 3.69 | ||||||||||||||||
Viktorie MacháčkováViktorie Macháčková
PSK Olymp Praha |
02 | 3.69 | |||||||||||||||||
23 |
Ivana GallováIvana Gallová
AK Chemopetrol Litvínov |
02 | 3.62 | ||||||||||||||||
24 |
Barbora LánskáBarbora Lánská
SK Kotlářka Praha |
02 | 3.59 | ||||||||||||||||
25 |
Lucie SmíškováLucie Smíšková
Univerzitní sportovní klub ... |
00 | 3.47 | ||||||||||||||||
26 |
Lucie KaufmanováLucie Kaufmanová
ASK Slavia Praha |
01 | 3.45 | ||||||||||||||||
Celkem 26 závodníků |