Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň
Praha-Strahov (18. 1. 2014)60 m - Muži (Rozběh)
Rozběh 1 (so, 18.1.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martin CardaMartin Carda | 95 | TJ Slavoj BANES Pacov | 07.31 | |||||||||||||||
2 | Vojtěch VorlíčekVojtěch Vorlíček | 95 | TJ Spartak Třebíč | 07.43 | |||||||||||||||
3 | Šimon PokornýŠimon Pokorný | 96 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 07.44 | |||||||||||||||
4 | Lukáš MičkaLukáš Mička | 96 | TJ Slavoj BANES Pacov | 07.58 | |||||||||||||||
Jakub StejskalJakub Stejskal | 95 | TJ Slavoj BANES Pacov | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 2 (so, 18.1.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vít KrálíkVít Králík | 95 | TJ Spartak Třebíč | 07.62 | |||||||||||||||
2 | Jiří ŠtěpanovskýJiří Štěpanovský | 96 | TJ Spartak Třebíč | 07.68 | |||||||||||||||
Aliaksander AniskaAliaksander Aniska | 88 | Atletika Jihlava | DNP | ||||||||||||||||
František NikodemFrantišek Nikodem | 95 | Atletika Jihlava | DNP | ||||||||||||||||
Radek VitovskýRadek Vitovský | 81 | TJ Slavoj BANES Pacov | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 3 (so, 18.1.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Luboš NovákLuboš Novák | 88 | TJ Slavoj BANES Pacov | 07.31 | |||||||||||||||
2 | Petr VelebaPetr Veleba | 71 | TJ Spartak Třebíč | 08.41 | |||||||||||||||
3 | Zdeněk KárníkZdeněk Kárník | 68 | STŘEDISKO VOLNÉHO ČASU Lede... | 09.30 | |||||||||||||||
4 | Petr HornýPetr Horný | 69 | STŘEDISKO VOLNÉHO ČASU Lede... | 09.32 | |||||||||||||||
5 | Pavel LepičPavel Lepič | 46 | TJ Slavoj BANES Pacov | 09.93 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 4 (so, 18.1.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan TauerJan Tauer | 95 | AC Domažlice | 07.37 | |||||||||||||||
2 | Václav VáchalVáclav Váchal | 96 | AC Domažlice | 07.48 | |||||||||||||||
3 | Jonáš TučekJonáš Tuček | 96 | A. C. TEPO Kladno | 07.52 | |||||||||||||||
4 | Tomáš BaloghTomáš Balogh | 95 | TJ Vodní stavby Tábor | 07.64 | |||||||||||||||
5 | Matěj VančuraMatěj Vančura | 96 | Spartak Praha 4 | 07.68 | |||||||||||||||
6 | Rudolf VeletaRudolf Veleta | 96 | STŘEDISKO VOLNÉHO ČASU Lede... | 09.06 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 5 (so, 18.1.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pavel HyklPavel Hykl | 76 | TJ Spartak Třebíč | 07.02 | |||||||||||||||
2 | Jan RejthárekJan Rejthárek | 95 | Atletika Jihlava | 07.72 | |||||||||||||||
3 | Jiří DvořákJiří Dvořák | 89 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 07.92 | |||||||||||||||
4 | Jan NiklJan Nikl | 93 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 08.08 | |||||||||||||||
5 | Martin TrávníčekMartin Trávníček | 80 | A. C. TEPO Kladno | 08.11 | |||||||||||||||
6 | David PodobaDavid Podoba | 94 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 08.37 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 6 (so, 18.1.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michal ŘíhaMichal Říha | 94 | AC Pardubice | 07.19 | |||||||||||||||
2 | Ondřej VotinskýOndřej Votinský | 92 | SK Kotlářka Praha | 07.31 | |||||||||||||||
3 | Martin BláhaMartin Bláha | 96 | A. C. TEPO Kladno | 07.52 | |||||||||||||||
4 | Stanislav KlátStanislav Klát | 96 | AC Vysoké Mýto | 07.61 | |||||||||||||||
5 | Vít PužmanVít Pužman | 93 | A. C. TEPO Kladno | 07.65 | |||||||||||||||
Dominik ZáleskýDominik Záleský | 95 | AC Pardubice | DQ | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 7 (so, 18.1.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej LackoOndřej Lacko | 95 | ASK Lovosice | 07.31 | |||||||||||||||
2 | Zdeněk BaláčekZdeněk Baláček | 93 | TJ Sokol Kolín-atletika | 07.39 | |||||||||||||||
3 | Jakub VostatekJakub Vostatek | 95 | ASK Slavia Praha | 07.41 | |||||||||||||||
4 | Jan BergJan Berg | 94 | ŠAK Chodov | 07.48 | |||||||||||||||
5 | Pavel CmíralPavel Cmíral | 85 | AK Chemopetrol Litvínov | 07.75 | |||||||||||||||
6 | Petr PavelkaPetr Pavelka | 61 | TJ MDDM Ostrov | 08.45 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 8 (so, 18.1.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michal PaďourMichal Paďour | 94 | AC Pardubice | 07.12 | |||||||||||||||
2 | Tomáš KroupaTomáš Kroupa | 96 | AC Pardubice | 07.13 | |||||||||||||||
3 | Ivo KrsekIvo Krsek | 93 | A. C. TEPO Kladno | 07.17 | |||||||||||||||
4 | Jakub BurlákJakub Burlák | 96 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 07.19 | |||||||||||||||
5 | Jan DoležalJan Doležal | 96 | TJ Sokol Hradec Králové | 07.27 | |||||||||||||||
6 | Jaromír ValentaJaromír Valenta | 98 | T. J. Sokol České Budějovice | 07.56 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 9 (so, 18.1.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vojtěch NetymachVojtěch Netymach | 95 | AC Pardubice | 06.80 | |||||||||||||||
2 | Marek BakalárMarek Bakalár | 95 | A. C. TEPO Kladno | 06.81 | |||||||||||||||
3 | Marcel KadlecMarcel Kadlec | 94 | ASK Slavia Praha | 06.87 | |||||||||||||||
4 | Dominik BaumgärtnerDominik Baumgärtner | 95 | AC Pardubice | 06.94 | |||||||||||||||
5 | Miroslav SabadinMiroslav Sabadin | 66 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 07.16 | |||||||||||||||
6 | Jan JánJan Ján | 93 | PSK Olymp Praha | 07.35 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 10 (so, 18.1.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Miroslav KolaříkMiroslav Kolařík | 94 | TJ Spartak Třebíč | 07.56 | |||||||||||||||
2 | Hynek PhamHynek Pham | 94 | Atletika Jihlava | 07.73 | |||||||||||||||
3 | Jaroslav VondrůJaroslav Vondrů | 96 | TJ Slavoj BANES Pacov | 07.89 | |||||||||||||||
4 | Tomáš KopečnýTomáš Kopečný | 91 | TJ Spartak Třebíč | 08.16 | |||||||||||||||
David ZajícDavid Zajíc | 91 | TJ Slavoj BANES Pacov | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
60 m - Muži (Finále)
Finále (so, 18.1.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pavel HyklPavel Hykl | 76 | TJ Spartak Třebíč | 07.08 | |||||||||||||||
2 | Luboš NovákLuboš Novák | 88 | TJ Slavoj BANES Pacov | 07.20 | |||||||||||||||
3 | Martin CardaMartin Carda | 95 | TJ Slavoj BANES Pacov | 07.24 | |||||||||||||||
4 | Vojtěch VorlíčekVojtěch Vorlíček | 95 | TJ Spartak Třebíč | 07.45 | |||||||||||||||
5 | Šimon PokornýŠimon Pokorný | 96 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 07.51 | |||||||||||||||
6 | Miroslav KolaříkMiroslav Kolařík | 94 | TJ Spartak Třebíč | 07.55 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
60 m - Dorostenci (Rozběh)
Rozběh 1 (so, 18.1.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pavel JaklPavel Jakl | 98 | TJ Slavoj BANES Pacov | 07.53 | |||||||||||||||
2 | Ondřej DolákOndřej Dolák | 97 | TJ Spartak Třebíč | 07.73 | |||||||||||||||
3 | Tomáš KinclTomáš Kincl | 98 | Atletika Jemnice | 07.92 | |||||||||||||||
4 | Jiří FialkaJiří Fialka | 98 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 08.06 | |||||||||||||||
5 | Daniel KinclDaniel Kincl | 98 | Atletika Jemnice | 08.07 | |||||||||||||||
6 | David LukšDavid Lukš | 98 | Atletika Jemnice | 08.46 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 2 (so, 18.1.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jaroslav RůžičkaJaroslav Růžička | 97 | Atletika Jihlava | 07.52 | |||||||||||||||
2 | Jan NěmecJan Němec | 97 | TJ Spartak Třebíč | 07.67 | |||||||||||||||
3 | Jan ŠmardaJan Šmarda | 97 | TJ Spartak Třebíč | 07.69 | |||||||||||||||
4 | Vojtěch BastlVojtěch Bastl | 98 | Atletika Jemnice | 07.77 | |||||||||||||||
5 | Filip CiznerFilip Cizner | 97 | TJ Jiskra Humpolec | 07.96 | |||||||||||||||
6 | Michal JarcoMichal Jarco | 98 | Atletika Jihlava | 08.01 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 3 (so, 18.1.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Maxmilián MlenskýMaxmilián Mlenský | 97 | ASK Lovosice | 07.59 | |||||||||||||||
2 | Dominik PopelkaDominik Popelka | 98 | A. C. TEPO Kladno | 07.73 | |||||||||||||||
3 | Lukáš OsinekLukáš Osinek | 98 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 07.86 | |||||||||||||||
4 | Lukáš HinkLukáš Hink | 97 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 08.13 | |||||||||||||||
5 | Pavel DvořákPavel Dvořák | 98 | Atletika Jihlava | 08.52 | |||||||||||||||
6 | Jaroslav BěhounekJaroslav Běhounek | 98 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 09.06 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 4 (so, 18.1.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub ČervíkJakub Červík | 97 | T. J. Sokol České Budějovice | 07.27 | |||||||||||||||
2 | Michael UrbanMichael Urban | 97 | TJ Vodní stavby Tábor | 07.30 | |||||||||||||||
3 | Tomáš BachTomáš Bach | 98 | TJ Klášterec n/O. | 07.39 | |||||||||||||||
4 | Štěpán BosákŠtěpán Bosák | 98 | T. J. Sokol České Budějovice | 07.49 | |||||||||||||||
5 | Josef HašekJosef Hašek | 97 | A. C. TEPO Kladno | 07.49 | |||||||||||||||
6 | Martin KulhánekMartin Kulhánek | 98 | Atletika Chrudim | 07.87 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 5 (so, 18.1.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Karel ZavadilKarel Zavadil | 98 | TJ Klášterec n/O. | 08.11 | |||||||||||||||
2 | Matěj ZunaMatěj Zuna | 98 | SK Kotlářka Praha | 08.20 | |||||||||||||||
3 | Jan ZunaJan Zuna | 98 | SK Kotlářka Praha | 08.23 | |||||||||||||||
4 | Ondřej StolařOndřej Stolař | 98 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 08.35 | |||||||||||||||
5 | Filip HanykýřFilip Hanykýř | 98 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 10.43 | |||||||||||||||
Lukáš SlavíčekLukáš Slavíček | 98 | AK ŠKODA Plzeň | DQ | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
60 m - Dorostenci (Finále)
Finále (so, 18.1.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pavel JaklPavel Jakl | 98 | TJ Slavoj BANES Pacov | 07.47 | |||||||||||||||
2 | Jaroslav RůžičkaJaroslav Růžička | 97 | Atletika Jihlava | 07.48 | |||||||||||||||
3 | Jan NěmecJan Němec | 97 | TJ Spartak Třebíč | 07.63 | |||||||||||||||
4 | Ondřej DolákOndřej Dolák | 97 | TJ Spartak Třebíč | 07.68 | |||||||||||||||
5 | Jan ŠmardaJan Šmarda | 97 | TJ Spartak Třebíč | 07.70 | |||||||||||||||
6 | Vojtěch BastlVojtěch Bastl | 98 | Atletika Jemnice | 07.71 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
60 m - Žáci (Rozběh)
Rozběh 1 (so, 18.1.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan ŠvecJan Švec | 99 | Atletika Jihlava | 08.45 | |||||||||||||||
2 | Pavel HekrdlaPavel Hekrdla | 99 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 08.45 | |||||||||||||||
3 | Ludvík SzelkeLudvík Szelke | 99 | Atletika Jihlava | 08.53 | |||||||||||||||
4 | Adam KloudaAdam Klouda | 01 | TJ Spartak Třebíč | 09.05 | |||||||||||||||
5 | Mikuláš StřelecMikuláš Střelec | 01 | Atletika Jihlava | 09.51 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 2 (so, 18.1.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jiří KaplánekJiří Kaplánek | 99 | Atletika Jihlava | 07.99 | |||||||||||||||
2 | Roman BučekRoman Buček | 99 | Atletika Jemnice | 08.08 | |||||||||||||||
3 | David TauschDavid Tausch | 00 | TJ Slavoj BANES Pacov | 08.39 | |||||||||||||||
4 | Martin VithaMartin Vitha | 01 | TJ Slavoj BANES Pacov | 09.36 | |||||||||||||||
Marek HronMarek Hron | 00 | Atletika Jemnice | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 3 (so, 18.1.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michal MrkvaMichal Mrkva | 99 | Atletika Jemnice | 08.04 | |||||||||||||||
2 | Karel MuzikářKarel Muzikář | 00 | TJ Spartak Třebíč | 08.19 | |||||||||||||||
3 | Filip HouzarFilip Houzar | 99 | TJ Spartak Třebíč | 08.33 | |||||||||||||||
4 | Lukáš BařinkaLukáš Bařinka | 99 | Atletika Jemnice | 09.51 | |||||||||||||||
Tomáš SvobodaTomáš Svoboda | 01 | Atletika Jemnice | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 4 (so, 18.1.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martin OndrákMartin Ondrák | 99 | Atletika Jemnice | 07.79 | |||||||||||||||
2 | Karel SedláčekKarel Sedláček | 99 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 08.32 | |||||||||||||||
3 | Jan TrutnaJan Trutna | 99 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 08.57 | |||||||||||||||
4 | Jakub ŠvaříčekJakub Švaříček | 00 | TJ Spartak Třebíč | 08.78 | |||||||||||||||
5 | Dan KováčDan Kováč | 99 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 09.19 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 5 (so, 18.1.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej KadlecOndřej Kadlec | 00 | Atletika Jemnice | 07.82 | |||||||||||||||
2 | Lukáš MíkaLukáš Míka | 01 | TJ Slavoj BANES Pacov | 08.94 | |||||||||||||||
3 | Martin FiedlerMartin Fiedler | 00 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 09.71 | |||||||||||||||
4 | Martin KolářMartin Kolář | 02 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 09.85 | |||||||||||||||
Matěj KlimentMatěj Kliment | 99 | SKP Union Cheb - klub atletiky | DQ | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 6 (so, 18.1.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zdeněk ErlebachZdeněk Erlebach | 00 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 08.58 | |||||||||||||||
2 | Jan ValtrJan Valtr | 00 | TJ Klášterec n/O. | 08.61 | |||||||||||||||
3 | Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič | 02 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 09.03 | |||||||||||||||
4 | Sebastian KlimtSebastian Klimt | 01 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 09.12 | |||||||||||||||
5 | Adam HadAdam Had | 02 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 09.30 | |||||||||||||||
6 | Ondřej KertisOndřej Kertis | 01 | TJ Baník Stříbro | 09.41 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 7 (so, 18.1.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matěj NádheraMatěj Nádhera | 00 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 07.74 | |||||||||||||||
2 | Tomáš PraskýTomáš Praský | 99 | AK Chemopetrol Litvínov | 07.89 | |||||||||||||||
3 | Martin KadlecMartin Kadlec | 99 | A. C. TEPO Kladno | 08.00 | |||||||||||||||
4 | Adam ŠtudlarAdam Študlar | 99 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 08.03 | |||||||||||||||
5 | Petr ZítkaPetr Zítka | 01 | Batt klub N.Město na Mor. | 08.21 | |||||||||||||||
6 | Tomáš KůtekTomáš Kůtek | 99 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 08.22 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 8 (so, 18.1.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matěj KrsekMatěj Krsek | 00 | A. C. TEPO Kladno | 07.16 | |||||||||||||||
2 | Filip BromFilip Brom | 99 | Spartak Praha 4 | 07.33 | |||||||||||||||
3 | Tomáš PopelkaTomáš Popelka | 99 | AC Vysoké Mýto | 07.68 | |||||||||||||||
4 | Daniel VejražkaDaniel Vejražka | 00 | TJ Klášterec n/O. | 07.68 | |||||||||||||||
5 | David MorávekDavid Morávek | 99 | AK Chemopetrol Litvínov | 07.89 | |||||||||||||||
6 | Pavel KortusPavel Kortus | 99 | ŠAK Chodov | 07.91 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
60 m - Žáci (Finále)
Finále (so, 18.1.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martin OndrákMartin Ondrák | 99 | Atletika Jemnice | 07.77 | |||||||||||||||
2 | Michal MrkvaMichal Mrkva | 99 | Atletika Jemnice | 07.78 | |||||||||||||||
3 | Ondřej KadlecOndřej Kadlec | 00 | Atletika Jemnice | 07.87 | |||||||||||||||
4 | Jiří KaplánekJiří Kaplánek | 99 | Atletika Jihlava | 07.99 | |||||||||||||||
5 | Roman BučekRoman Buček | 99 | Atletika Jemnice | 08.14 | |||||||||||||||
6 | Karel MuzikářKarel Muzikář | 00 | TJ Spartak Třebíč | 08.17 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
60 m - Ženy (Rozběh)
Rozběh 1 (so, 18.1.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Helena JiranováHelena Jiranová | 95 | TJ Sokol Kolín-atletika | 07.64 | |||||||||||||||
2 | Zdeňka SeidlováZdeňka Seidlová | 97 | AC Vysoké Mýto | 07.79 | |||||||||||||||
3 | Lucie KoudelováLucie Koudelová | 94 | AK Olymp Brno | 07.83 | |||||||||||||||
4 | Jana JanoušováJana Janoušová | 95 | A. C. TEPO Kladno | 07.86 | |||||||||||||||
5 | Hana ProchováHana Prochová | 96 | AC Moravská Slavia Brno | 08.08 | |||||||||||||||
6 | Anna ZekuciováAnna Zekuciová | 95 | TJ MDDM Ostrov | 08.13 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 2 (so, 18.1.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zuzana KrupičkováZuzana Krupičková | 96 | AC Pardubice | 08.05 | |||||||||||||||
2 | Miroslava MachováMiroslava Machová | 94 | T. J. Sokol České Budějovice | 08.30 | |||||||||||||||
3 | Nikola SuchelováNikola Suchelová | 91 | A. C. TEPO Kladno | 08.55 | |||||||||||||||
4 | Lucie UhlířováLucie Uhlířová | 91 | TJ Dukla Praha | 08.56 | |||||||||||||||
5 | Lucie ZaplatílkováLucie Zaplatílková | 94 | A. C. TEPO Kladno | 08.56 | |||||||||||||||
6 | Klára BuřilováKlára Buřilová | 90 | PSK Olymp Praha | 08.63 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 3 (so, 18.1.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza BartíkováTereza Bartíková | 94 | TJ Dukla Praha | 08.32 | |||||||||||||||
2 | Jana BrabcováJana Brabcová | 94 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 08.39 | |||||||||||||||
3 | Barbora VotinskáBarbora Votinská | 96 | SK Kotlářka Praha | 08.44 | |||||||||||||||
4 | Veronika MeczlováVeronika Meczlová | 96 | AK ŠKODA Plzeň | 08.54 | |||||||||||||||
5 | Veronika MatulkováVeronika Matulková | 95 | TJ Baník Stříbro | 08.76 | |||||||||||||||
6 | Dominika HosingerováDominika Hosingerová | 96 | AK Chemopetrol Litvínov | 09.23 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 4 (so, 18.1.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martina HomolováMartina Homolová | 96 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 08.13 | |||||||||||||||
2 | Karolína TesařováKarolína Tesařová | 94 | Atletika Jihlava | 08.18 | |||||||||||||||
3 | Lýdie BrázdováLýdie Brázdová | 90 | TJ Nové Město na Moravě | 08.51 | |||||||||||||||
4 | Daniela ŠťastnáDaniela Šťastná | 95 | Atletika Jihlava | 08.77 | |||||||||||||||
5 | Kateřina ŠuškováKateřina Šušková | 96 | Atletika Jihlava | 09.13 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 5 (so, 18.1.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bára DoležalováBára Doležalová | 96 | TJ Spartak Třebíč | 08.16 | |||||||||||||||
2 | Klára VejmelkováKlára Vejmelková | 95 | TJ Spartak Třebíč | 08.29 | |||||||||||||||
3 | Dominika HoudováDominika Houdová | 95 | A. C. TEPO Kladno | 08.62 | |||||||||||||||
4 | Kateřina ŠvecováKateřina Švecová | 96 | Atletika Jihlava | 08.77 | |||||||||||||||
5 | Simona ŠimkováSimona Šimková | 96 | Atletika Jihlava | 08.83 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 6 (so, 18.1.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jana JanoušováJana Janoušová | 95 | A. C. TEPO Kladno | 07.88 | |||||||||||||||
2 | Kristýna JágrikováKristýna Jágriková | 95 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 09.04 | |||||||||||||||
3 | Gabriela MachyánováGabriela Machyánová | 96 | TJ Jiskra Humpolec | 09.29 | |||||||||||||||
Jitka KubelováJitka Kubelová | 91 | TJ Nové Město na Moravě | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
60 m - Ženy (Finále)
Finále (so, 18.1.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martina HomolováMartina Homolová | 96 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 08.05 | |||||||||||||||
2 | Karolína TesařováKarolína Tesařová | 94 | Atletika Jihlava | 08.14 | |||||||||||||||
3 | Klára VejmelkováKlára Vejmelková | 95 | TJ Spartak Třebíč | 08.18 | |||||||||||||||
4 | Bára DoležalováBára Doležalová | 96 | TJ Spartak Třebíč | 08.25 | |||||||||||||||
5 | Lýdie BrázdováLýdie Brázdová | 90 | TJ Nové Město na Moravě | 08.54 | |||||||||||||||
6 | Daniela ŠťastnáDaniela Šťastná | 95 | Atletika Jihlava | 08.69 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
60 m - Dorostenky (Rozběh)
Rozběh 1 (so, 18.1.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Markéta PetrikovičováMarkéta Petrikovičová | 98 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 08.28 | |||||||||||||||
2 | Denisa VávrováDenisa Vávrová | 98 | TJ Baník Stříbro | 08.32 | |||||||||||||||
3 | Simona ChodorováSimona Chodorová | 98 | SK Kotlářka Praha | 08.37 | |||||||||||||||
4 | Carmen-Anna KonicarováCarmen-Anna Konicarová | 98 | AC Domažlice | 08.48 | |||||||||||||||
5 | Veronika NiščákováVeronika Niščáková | 97 | Atletika Chrudim | 08.52 | |||||||||||||||
6 | Nikola NemčekováNikola Nemčeková | 97 | ŠAK Chodov | 08.55 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 2 (so, 18.1.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Aneta BaštářováAneta Baštářová | 98 | AK ŠKODA Plzeň | 08.58 | |||||||||||||||
2 | Michaela VondrovskáMichaela Vondrovská | 96 | A. C. TEPO Kladno | 08.64 | |||||||||||||||
3 | Šárka SabadinováŠárka Sabadinová | 98 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 08.72 | |||||||||||||||
4 | Jana DanihelkováJana Danihelková | 98 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 08.76 | |||||||||||||||
5 | Monika RzymanováMonika Rzymanová | 98 | AC Domažlice | 08.95 | |||||||||||||||
6 | Lucie StibralováLucie Stibralová | 98 | SK Kotlářka Praha | 09.13 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 3 (so, 18.1.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora GogorováBarbora Gogorová | 98 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 08.97 | |||||||||||||||
2 | Martina LáskáMartina Láská | 97 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 09.08 | |||||||||||||||
3 | Kristýna MikešováKristýna Mikešová | 98 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 09.40 | |||||||||||||||
4 | Nikola LehockáNikola Lehocká | 98 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 09.42 | |||||||||||||||
5 | Eliška MedunováEliška Medunová | 98 | AK Chemopetrol Litvínov | 09.78 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 4 (so, 18.1.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lenka NovotnáLenka Novotná | 97 | TJ Nové Město na Moravě | 08.15 | |||||||||||||||
2 | Petra MackováPetra Macková | 97 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 08.45 | |||||||||||||||
3 | Natálie ReichováNatálie Reichová | 98 | TJ Slavoj BANES Pacov | 09.01 | |||||||||||||||
4 | Martina KšírováMartina Kšírová | 98 | Atletika Jemnice | 09.33 | |||||||||||||||
5 | Leona KárníkováLeona Kárníková | 98 | STŘEDISKO VOLNÉHO ČASU Lede... | 10.35 | |||||||||||||||
Dominika KohoutkováDominika Kohoutková | 97 | Atletika Jihlava | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 5 (so, 18.1.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eliška NápravníkováEliška Nápravníková | 97 | Atletika Jihlava | 08.83 | |||||||||||||||
2 | Michaela BuchtováMichaela Buchtová | 97 | JAC Brno | 08.84 | |||||||||||||||
3 | Julie RáčkováJulie Ráčková | 98 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 09.03 | |||||||||||||||
4 | Marie ŠtěpánkováMarie Štěpánková | 97 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 09.39 | |||||||||||||||
5 | Šárka VeseláŠárka Veselá | 98 | Atletika Jihlava | 09.72 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
60 m - Dorostenky (Finále)
Finále (so, 18.1.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lenka NovotnáLenka Novotná | 97 | TJ Nové Město na Moravě | 08.23 | |||||||||||||||
2 | Petra MackováPetra Macková | 97 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 08.44 | |||||||||||||||
3 | Eliška NápravníkováEliška Nápravníková | 97 | Atletika Jihlava | 08.83 | |||||||||||||||
4 | Natálie ReichováNatálie Reichová | 98 | TJ Slavoj BANES Pacov | 08.85 | |||||||||||||||
5 | Julie RáčkováJulie Ráčková | 98 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 08.96 | |||||||||||||||
6 | Martina KšírováMartina Kšírová | 98 | Atletika Jemnice | 09.12 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
60 m - Žákyně (Rozběh)
Rozběh 01 (so, 18.1.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nikola BendováNikola Bendová | 99 | Univerzitní sportovní klub ... | 07.69 | |||||||||||||||
2 | Anna KerbachováAnna Kerbachová | 00 | Spartak Praha 4 | 07.89 | |||||||||||||||
3 | Anna KozákováAnna Kozáková | 99 | AK ŠKODA Plzeň | 08.01 | |||||||||||||||
4 | Jana NovotnáJana Novotná | 99 | JAC Brno | 08.19 | |||||||||||||||
5 | Andrea PondělíčkováAndrea Pondělíčková | 99 | A. C. TEPO Kladno | 08.28 | |||||||||||||||
Karolína HloupáKarolína Hloupá | 00 | AC Vysoké Mýto | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 02 (so, 18.1.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza ČurdováTereza Čurdová | 00 | A. C. TEPO Kladno | 08.36 | |||||||||||||||
2 | Johana KašparováJohana Kašparová | 99 | Univerzitní sportovní klub ... | 08.43 | |||||||||||||||
3 | Štěpánka MartínkováŠtěpánka Martínková | 99 | AC Domažlice | 08.57 | |||||||||||||||
4 | Kristýna MalířováKristýna Malířová | 99 | ASK Lovosice | 08.65 | |||||||||||||||
5 | Eliška DoskočilováEliška Doskočilová | 00 | AC Vysoké Mýto | 08.78 | |||||||||||||||
6 | Aneta BláhováAneta Bláhová | 00 | TJ Baník Stříbro | 08.84 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 03 (so, 18.1.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová | 00 | AC Vysoké Mýto | 08.69 | |||||||||||||||
2 | Andrea UhlováAndrea Uhlová | 99 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 08.76 | |||||||||||||||
3 | Kateřina BenešováKateřina Benešová | 00 | TJ Baník Stříbro | 08.81 | |||||||||||||||
4 | Anna ČernáAnna Černá | 99 | AC Domažlice | 08.89 | |||||||||||||||
5 | Laura GabčováLaura Gabčová | 00 | TJ Baník Stříbro | 08.98 | |||||||||||||||
6 | Kateřina HobzováKateřina Hobzová | 99 | SC Radotín Praha | 09.44 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 04 (so, 18.1.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hana VargováHana Vargová | 00 | TJ Baník Stříbro | 09.02 | |||||||||||||||
2 | Martina ČihákováMartina Čiháková | 99 | AC Vysoké Mýto | 09.13 | |||||||||||||||
3 | Anna MaškováAnna Mašková | 01 | A. C. TEPO Kladno | 09.15 | |||||||||||||||
4 | Veronika MaydlováVeronika Maydlová | 02 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 09.33 | |||||||||||||||
5 | Zuzana ŠpačkováZuzana Špačková | 00 | AK Chemopetrol Litvínov | 09.50 | |||||||||||||||
6 | Jana MužíkováJana Mužíková | 99 | AK ŠKODA Plzeň | 09.56 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 05 (so, 18.1.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dominika ČečkováDominika Čečková | 00 | TJ Baník Stříbro | 09.09 | |||||||||||||||
2 | Kristýna UtikalováKristýna Utikalová | 99 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 09.16 | |||||||||||||||
3 | Michaela BačíkováMichaela Bačíková | 99 | AK ŠKODA Plzeň | 09.21 | |||||||||||||||
4 | Nela StehlíkováNela Stehlíková | 01 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 09.24 | |||||||||||||||
5 | Hana KročákováHana Kročáková | 00 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 09.36 | |||||||||||||||
6 | Tereza StehlíkováTereza Stehlíková | 00 | ASK Lovosice | 09.68 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 06 (so, 18.1.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Alžběta PrchalováAlžběta Prchalová | 99 | Atletika Jihlava | 08.54 | |||||||||||||||
2 | Iveta MyslivcováIveta Myslivcová | 00 | TJ Nové Město na Moravě | 08.69 | |||||||||||||||
3 | Natálie TeplanováNatálie Teplanová | 01 | TJ Spartak Třebíč | 09.33 | |||||||||||||||
4 | Adéla HanykýřováAdéla Hanykýřová | 01 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 09.51 | |||||||||||||||
5 | Veronika JůzováVeronika Jůzová | 00 | TJ Spartak Třebíč | 09.54 | |||||||||||||||
6 | Natálie KováčováNatálie Kováčová | 03 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 09.67 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 07 (so, 18.1.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Karolína JelínkováKarolína Jelínková | 00 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 08.47 | |||||||||||||||
2 | Vendula ŠírováVendula Šírová | 00 | Batt klub N.Město na Mor. | 08.75 | |||||||||||||||
3 | Eliška ŠvarcováEliška Švarcová | 99 | Atletika Jihlava | 09.04 | |||||||||||||||
4 | Julie LavičkováJulie Lavičková | 00 | Atletika Jihlava | 09.50 | |||||||||||||||
5 | Monika TrojanováMonika Trojanová | 01 | TJ Spartak Třebíč | 09.69 | |||||||||||||||
6 | Kateřina BílkováKateřina Bílková | 02 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 09.93 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 08 (so, 18.1.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michaela MarešováMichaela Marešová | 99 | Atletika Jihlava | 08.51 | |||||||||||||||
2 | Anna DvořákováAnna Dvořáková | 99 | Atletika Jihlava | 08.96 | |||||||||||||||
3 | Ludmila VaňurováLudmila Vaňurová | 99 | Atletika Jemnice | 09.06 | |||||||||||||||
4 | Karolína MutlováKarolína Mutlová | 01 | TJ Spartak Třebíč | 09.12 | |||||||||||||||
5 | Renáta TenklováRenáta Tenklová | 01 | TJ Slavoj BANES Pacov | 09.41 | |||||||||||||||
6 | Barbora VelebováBarbora Velebová | 01 | TJ Spartak Třebíč | 09.68 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 09 (so, 18.1.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nikola RůžičkováNikola Růžičková | 99 | TJ Spartak Třebíč | 08.83 | |||||||||||||||
2 | Markéta VostálováMarkéta Vostálová | 00 | Atletika Jihlava | 08.84 | |||||||||||||||
3 | Sára ZámečníkováSára Zámečníková | 01 | Batt klub N.Město na Mor. | 09.03 | |||||||||||||||
4 | Barbora ŠtelclováBarbora Štelclová | 00 | TJ Spartak Třebíč | 09.40 | |||||||||||||||
5 | Michaela NeshybováMichaela Neshybová | 00 | Atletika Jemnice | 09.60 | |||||||||||||||
6 | Kateřina VaňkováKateřina Vaňková | 01 | TJ Slavoj BANES Pacov | 10.09 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 10 (so, 18.1.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Markéta MičkováMarkéta Mičková | 00 | TJ Slavoj BANES Pacov | 08.75 | |||||||||||||||
2 | Martina LapešováMartina Lapešová | 01 | Atletika Jihlava | 09.14 | |||||||||||||||
3 | Michaela BastlováMichaela Bastlová | 99 | Atletika Jemnice | 09.21 | |||||||||||||||
4 | Tereza NěmcováTereza Němcová | 01 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 09.29 | |||||||||||||||
5 | Tereza KřivskáTereza Křivská | 00 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 09.36 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 11 (so, 18.1.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie MarkováLucie Marková | 00 | TJ Nové Město na Moravě | 08.77 | |||||||||||||||
2 | Lucie PeňázováLucie Peňázová | 00 | Batt klub N.Město na Mor. | 09.35 | |||||||||||||||
3 | Michaela ZvěřinováMichaela Zvěřinová | 00 | TJ Spartak Třebíč | 09.50 | |||||||||||||||
4 | Barbora VaňkováBarbora Vaňková | 01 | TJ Slavoj BANES Pacov | 09.68 | |||||||||||||||
5 | Zdeňka SeveldováZdeňka Seveldová | 00 | Atletika Jemnice | 09.70 | |||||||||||||||
6 | Tereza HabermannováTereza Habermannová | 00 | Atletika Jihlava | 10.41 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
60 m - Žákyně (Finále)
Finále (so, 18.1.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Karolína JelínkováKarolína Jelínková | 00 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 08.41 | |||||||||||||||
2 | Alžběta PrchalováAlžběta Prchalová | 99 | Atletika Jihlava | 08.53 | |||||||||||||||
3 | Michaela MarešováMichaela Marešová | 99 | Atletika Jihlava | 08.59 | |||||||||||||||
4 | Iveta MyslivcováIveta Myslivcová | 00 | TJ Nové Město na Moravě | 08.67 | |||||||||||||||
5 | Vendula ŠírováVendula Šírová | 00 | Batt klub N.Město na Mor. | 08.70 | |||||||||||||||
6 | Markéta MičkováMarkéta Mičková | 00 | TJ Slavoj BANES Pacov | 08.75 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
150 m - Žáci (Běh)
Běh 01 (so, 18.1.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej KadlecOndřej Kadlec | 00 | Atletika Jemnice | 19.03 | |||||||||||||||
2 | Karel MuzikářKarel Muzikář | 00 | TJ Spartak Třebíč | 20.02 | |||||||||||||||
3 | Lukáš BařinkaLukáš Bařinka | 99 | Atletika Jemnice | 23.13 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 02 (so, 18.1.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Karel KulíšekKarel Kulíšek | 99 | TJ Nové Město na Moravě | 19.70 | |||||||||||||||
2 | Marek HronMarek Hron | 00 | Atletika Jemnice | 22.64 | |||||||||||||||
3 | Vojtěch JarošVojtěch Jaroš | 01 | TJ Jiskra Humpolec | 23.04 | |||||||||||||||
4 | Adam KloudaAdam Klouda | 01 | TJ Spartak Třebíč | 24.03 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 03 (so, 18.1.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martin OndrákMartin Ondrák | 99 | Atletika Jemnice | 19.79 | |||||||||||||||
2 | Martin KoutníkMartin Koutník | 00 | Batt klub N.Město na Mor. | 21.43 | |||||||||||||||
3 | Štěpán MelzerŠtěpán Melzer | 99 | Atletika Jemnice | 22.01 | |||||||||||||||
4 | Martin VithaMartin Vitha | 01 | TJ Slavoj BANES Pacov | 23.50 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 04 (so, 18.1.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kryštof DuchanKryštof Duchan | 99 | TJ Slavoj BANES Pacov | 20.01 | |||||||||||||||
2 | Jakub ŠormJakub Šorm | 00 | TJ Nové Město na Moravě | 20.02 | |||||||||||||||
3 | Adam OndraAdam Ondra | 00 | Atletika Jihlava | 20.17 | |||||||||||||||
4 | Tomáš SvobodaTomáš Svoboda | 01 | Atletika Jemnice | 22.73 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 05 (so, 18.1.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Prokop CoufalProkop Coufal | 99 | Atletika Jihlava | 18.53 | |||||||||||||||
2 | Michal MrkvaMichal Mrkva | 99 | Atletika Jemnice | 19.01 | |||||||||||||||
3 | Petr ZítkaPetr Zítka | 01 | Batt klub N.Město na Mor. | 20.50 | |||||||||||||||
4 | Jakub ŠvaříčekJakub Švaříček | 00 | TJ Spartak Třebíč | 21.93 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 06 (so, 18.1.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vojtěch NovákVojtěch Novák | 99 | A. C. TEPO Kladno | 19.39 | |||||||||||||||
2 | Adam ŠtudlarAdam Študlar | 99 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 19.66 | |||||||||||||||
3 | Jan LališJan Lališ | 00 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 19.73 | |||||||||||||||
Zdeněk ErlebachZdeněk Erlebach | 00 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 07 (so, 18.1.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš KůtekTomáš Kůtek | 99 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 20.13 | |||||||||||||||
2 | Filip HouzarFilip Houzar | 99 | TJ Spartak Třebíč | 20.15 | |||||||||||||||
3 | Lukáš MíkaLukáš Míka | 01 | TJ Slavoj BANES Pacov | 22.02 | |||||||||||||||
4 | Ondřej PokornýOndřej Pokorný | 01 | Atletika Jemnice | 23.73 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 08 (so, 18.1.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš PraskýTomáš Praský | 99 | AK Chemopetrol Litvínov | 19.10 | |||||||||||||||
2 | Martin KadlecMartin Kadlec | 99 | A. C. TEPO Kladno | 19.67 | |||||||||||||||
3 | Pavel KortusPavel Kortus | 99 | ŠAK Chodov | 20.34 | |||||||||||||||
4 | Sebastian KlimtSebastian Klimt | 01 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 22.75 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 09 (so, 18.1.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Filip BromFilip Brom | 99 | Spartak Praha 4 | 17.69 | |||||||||||||||
2 | Matěj NádheraMatěj Nádhera | 00 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 18.64 | |||||||||||||||
3 | David MorávekDavid Morávek | 99 | AK Chemopetrol Litvínov | 19.52 | |||||||||||||||
4 | Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič | 02 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 22.06 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 10 (so, 18.1.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matěj KrsekMatěj Krsek | 00 | A. C. TEPO Kladno | 17.25 | |||||||||||||||
2 | Daniel VejražkaDaniel Vejražka | 00 | TJ Klášterec n/O. | 18.31 | |||||||||||||||
3 | Tomáš PopelkaTomáš Popelka | 99 | AC Vysoké Mýto | 18.40 | |||||||||||||||
4 | Adam HadAdam Had | 02 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 23.50 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
150 m - Žákyně (Běh)
Běh 01 (so, 18.1.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna KerbachováAnna Kerbachová | 00 | Spartak Praha 4 | 18.66 | |||||||||||||||
2 | Anna KozákováAnna Kozáková | 99 | AK ŠKODA Plzeň | 19.67 | |||||||||||||||
3 | Andrea PondělíčkováAndrea Pondělíčková | 99 | A. C. TEPO Kladno | 20.47 | |||||||||||||||
4 | Aneta TiralováAneta Tiralová | 00 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 20.53 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 02 (so, 18.1.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Agáta KolingerováAgáta Kolingerová | 99 | ASK Slavia Praha | 20.50 | |||||||||||||||
2 | Kateřina JarošováKateřina Jarošová | 99 | ASK Slavia Praha | 20.84 | |||||||||||||||
3 | Tereza ČurdováTereza Čurdová | 00 | A. C. TEPO Kladno | 21.00 | |||||||||||||||
4 | Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková | 01 | AK Chemopetrol Litvínov | 21.58 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 03 (so, 18.1.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová | 00 | AC Vysoké Mýto | 21.39 | |||||||||||||||
2 | Kateřina JarošováKateřina Jarošová | 01 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 21.46 | |||||||||||||||
3 | Andrea UhlováAndrea Uhlová | 99 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 21.60 | |||||||||||||||
4 | Dominika PfaurováDominika Pfaurová | 99 | A. C. TEPO Kladno | 22.40 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 04 (so, 18.1.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eliška DoskočilováEliška Doskočilová | 00 | AC Vysoké Mýto | 21.88 | |||||||||||||||
2 | Anna MaškováAnna Mašková | 01 | A. C. TEPO Kladno | 22.28 | |||||||||||||||
3 | Hana KročákováHana Kročáková | 00 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 22.88 | |||||||||||||||
4 | Nela StehlíkováNela Stehlíková | 01 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 23.17 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 05 (so, 18.1.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kristýna UtikalováKristýna Utikalová | 99 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 22.95 | |||||||||||||||
2 | Adéla HanykýřováAdéla Hanykýřová | 01 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 24.40 | |||||||||||||||
3 | Veronika MaydlováVeronika Maydlová | 02 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 24.50 | |||||||||||||||
4 | Kateřina BílkováKateřina Bílková | 02 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 24.59 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 06 (so, 18.1.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martina ČihákováMartina Čiháková | 99 | AC Vysoké Mýto | 21.73 | |||||||||||||||
2 | Kateřina LibovickáKateřina Libovická | 01 | A. C. TEPO Kladno | 23.09 | |||||||||||||||
3 | Alexandra BeckováAlexandra Becková | 00 | A. C. TEPO Kladno | 23.67 | |||||||||||||||
4 | Simona RančevováSimona Rančevová | 02 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 24.35 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 07 (so, 18.1.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Karolína JelínkováKarolína Jelínková | 00 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 21.32 | |||||||||||||||
2 | Nikola RůžičkováNikola Růžičková | 99 | TJ Spartak Třebíč | 22.29 | |||||||||||||||
3 | Ludmila VaňurováLudmila Vaňurová | 99 | Atletika Jemnice | 22.62 | |||||||||||||||
Iveta MyslivcováIveta Myslivcová | 00 | TJ Nové Město na Moravě | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 08 (so, 18.1.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vendula ŠírováVendula Šírová | 00 | Batt klub N.Město na Mor. | 21.28 | |||||||||||||||
2 | Markéta MičkováMarkéta Mičková | 00 | TJ Slavoj BANES Pacov | 22.02 | |||||||||||||||
3 | Markéta VostálováMarkéta Vostálová | 00 | Atletika Jihlava | 22.10 | |||||||||||||||
Lucie PeňázováLucie Peňázová | 00 | Batt klub N.Město na Mor. | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 09 (so, 18.1.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sára ZámečníkováSára Zámečníková | 01 | Batt klub N.Město na Mor. | 22.47 | |||||||||||||||
2 | Eliška KrajčováEliška Krajčová | 01 | Atletika Jemnice | 22.61 | |||||||||||||||
3 | Martina LapešováMartina Lapešová | 01 | Atletika Jihlava | 22.94 | |||||||||||||||
4 | Barbora ŠtelclováBarbora Štelclová | 00 | TJ Spartak Třebíč | 23.29 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 10 (so, 18.1.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Natálie TeplanováNatálie Teplanová | 01 | TJ Spartak Třebíč | 22.84 | |||||||||||||||
2 | Denisa MatějíčkováDenisa Matějíčková | 01 | Atletika Jihlava | 23.91 | |||||||||||||||
3 | Lenka KoubkováLenka Koubková | 00 | Atletika Jihlava | 23.96 | |||||||||||||||
4 | Zdeňka SeveldováZdeňka Seveldová | 00 | Atletika Jemnice | 24.72 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 11 (so, 18.1.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Alžběta PrchalováAlžběta Prchalová | 99 | Atletika Jihlava | 21.62 | |||||||||||||||
2 | Michaela NeshybováMichaela Neshybová | 00 | Atletika Jemnice | 23.87 | |||||||||||||||
3 | Natálie KováčováNatálie Kováčová | 03 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 23.98 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 12 (so, 18.1.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna DvořákováAnna Dvořáková | 99 | Atletika Jihlava | 22.32 | |||||||||||||||
2 | Karolína MutlováKarolína Mutlová | 01 | TJ Spartak Třebíč | 23.26 | |||||||||||||||
3 | Barbora VaňkováBarbora Vaňková | 01 | TJ Slavoj BANES Pacov | 24.56 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 13 (so, 18.1.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michaela ZvěřinováMichaela Zvěřinová | 00 | TJ Spartak Třebíč | 23.78 | |||||||||||||||
2 | Kateřina VaňkováKateřina Vaňková | 01 | TJ Slavoj BANES Pacov | 25.31 | |||||||||||||||
3 | Tereza HabermannováTereza Habermannová | 00 | Atletika Jihlava | 25.70 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
200 m - Muži (Běh)
Běh 01 (so, 18.1.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš KroupaTomáš Kroupa | 96 | AC Pardubice | 22.66 | |||||||||||||||
2 | Vojtěch NetymachVojtěch Netymach | 95 | AC Pardubice | 22.86 | |||||||||||||||
3 | Petr PavelkaPetr Pavelka | 61 | TJ MDDM Ostrov | 27.96 | |||||||||||||||
Miroslav SabadinMiroslav Sabadin | 66 | SKP Union Cheb - klub atletiky | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 02 (so, 18.1.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marek BakalárMarek Bakalár | 95 | A. C. TEPO Kladno | 22.25 | |||||||||||||||
2 | Marek LukášMarek Lukáš | 91 | TJ Dukla Praha | 22.65 | |||||||||||||||
3 | Jakub BurlákJakub Burlák | 96 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 23.31 | |||||||||||||||
4 | Jaroslav VondrůJaroslav Vondrů | 96 | TJ Slavoj BANES Pacov | 25.27 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 03 (so, 18.1.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michal PaďourMichal Paďour | 94 | AC Pardubice | 23.04 | |||||||||||||||
2 | Jan BergJan Berg | 94 | ŠAK Chodov | 23.29 | |||||||||||||||
3 | Petr KašparPetr Kašpar | 91 | Spartak Praha 4 | 23.93 | |||||||||||||||
4 | Zdeněk KárníkZdeněk Kárník | 68 | STŘEDISKO VOLNÉHO ČASU Lede... | 31.42 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 04 (so, 18.1.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michal SuchánekMichal Suchánek | 96 | VSK Univerzita Brno | 23.30 | |||||||||||||||
2 | Radek DvořákRadek Dvořák | 95 | VSK Univerzita Brno | 23.46 | |||||||||||||||
3 | Václav VáchalVáclav Váchal | 96 | AC Domažlice | 23.62 | |||||||||||||||
David ZajícDavid Zajíc | 91 | TJ Slavoj BANES Pacov | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 05 (so, 18.1.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Miroslav SabadinMiroslav Sabadin | 94 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 22.63 | |||||||||||||||
2 | Martin CardaMartin Carda | 95 | TJ Slavoj BANES Pacov | 23.18 | |||||||||||||||
3 | Jaromír ValentaJaromír Valenta | 98 | T. J. Sokol České Budějovice | 24.06 | |||||||||||||||
4 | Viktor BenešViktor Beneš | 96 | TJ Nové Město na Moravě | 25.28 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 06 (so, 18.1.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Luboš NovákLuboš Novák | 88 | TJ Slavoj BANES Pacov | 23.34 | |||||||||||||||
2 | Jonáš TučekJonáš Tuček | 96 | A. C. TEPO Kladno | 23.41 | |||||||||||||||
3 | David KlézlDavid Klézl | 94 | VSK Univerzita Brno | 23.86 | |||||||||||||||
4 | Jiří ŠtěpanovskýJiří Štěpanovský | 96 | TJ Spartak Třebíč | 25.14 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 07 (so, 18.1.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dominik BaumgärtnerDominik Baumgärtner | 95 | AC Pardubice | 22.62 | |||||||||||||||
2 | Miroslav KolaříkMiroslav Kolařík | 94 | TJ Spartak Třebíč | 24.57 | |||||||||||||||
Jakub KlímaJakub Klíma | 95 | TJ VTŽ Chomutov | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 08 (so, 18.1.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martin BláhaMartin Bláha | 96 | A. C. TEPO Kladno | 24.15 | |||||||||||||||
2 | Stanislav KlátStanislav Klát | 96 | AC Vysoké Mýto | 24.46 | |||||||||||||||
3 | Pavel CmíralPavel Cmíral | 85 | AK Chemopetrol Litvínov | 24.67 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 09 (so, 18.1.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš BlackýTomáš Blacký | 96 | AC Domažlice | 24.81 | |||||||||||||||
2 | Tomáš BaloghTomáš Balogh | 95 | TJ Vodní stavby Tábor | 24.89 | |||||||||||||||
Matěj VančuraMatěj Vančura | 96 | Spartak Praha 4 | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 10 (so, 18.1.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dominik ZáleskýDominik Záleský | 95 | AC Pardubice | 23.73 | |||||||||||||||
2 | Vít KrálíkVít Králík | 95 | TJ Spartak Třebíč | 23.94 | |||||||||||||||
3 | Šimon PokornýŠimon Pokorný | 96 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 24.90 | |||||||||||||||
4 | Lukáš MičkaLukáš Mička | 96 | TJ Slavoj BANES Pacov | 24.94 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
200 m - Dorostenci (Běh)
Běh 1 (so, 18.1.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michael UrbanMichael Urban | 97 | TJ Vodní stavby Tábor | 23.51 | |||||||||||||||
2 | Jakub ČervíkJakub Červík | 97 | T. J. Sokol České Budějovice | 23.71 | |||||||||||||||
3 | Štěpán BosákŠtěpán Bosák | 98 | T. J. Sokol České Budějovice | 23.96 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 2 (so, 18.1.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pavel JaklPavel Jakl | 98 | TJ Slavoj BANES Pacov | 24.40 | |||||||||||||||
2 | Jaroslav RůžičkaJaroslav Růžička | 97 | Atletika Jihlava | 24.41 | |||||||||||||||
3 | Jan ŠmardaJan Šmarda | 97 | TJ Spartak Třebíč | 25.17 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 3 (so, 18.1.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš PirochtaTomáš Pirochta | 97 | Atletika Jihlava | 25.08 | |||||||||||||||
2 | Ondřej NucOndřej Nuc | 97 | AK Chemopetrol Litvínov | 25.96 | |||||||||||||||
3 | Václav MolVáclav Mol | 98 | ŠAK Chodov | 26.87 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 4 (so, 18.1.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lukáš OsinekLukáš Osinek | 98 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 25.87 | |||||||||||||||
2 | Filip CiznerFilip Cizner | 97 | TJ Jiskra Humpolec | 26.30 | |||||||||||||||
3 | Daniel KinclDaniel Kincl | 98 | Atletika Jemnice | 26.39 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 5 (so, 18.1.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martin KulhánekMartin Kulhánek | 98 | Atletika Chrudim | 26.58 | |||||||||||||||
2 | Ondřej StolařOndřej Stolař | 98 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 28.78 | |||||||||||||||
3 | Filip HanykýřFilip Hanykýř | 98 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 36.01 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 6 (so, 18.1.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pavel DvořákPavel Dvořák | 98 | Atletika Jihlava | 27.59 | |||||||||||||||
2 | David LukšDavid Lukš | 98 | Atletika Jemnice | 27.95 | |||||||||||||||
3 | Kryštof RakouskýKryštof Rakouský | 98 | TJ Slavoj BANES Pacov | 28.36 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 7 (so, 18.1.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vojtěch BastlVojtěch Bastl | 98 | Atletika Jemnice | 25.73 | |||||||||||||||
2 | Michal JarcoMichal Jarco | 98 | Atletika Jihlava | 26.92 | |||||||||||||||
3 | Jiří FialkaJiří Fialka | 98 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 27.51 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
200 m - Ženy (Běh)
Běh 1 (so, 18.1.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Helena JiranováHelena Jiranová | 95 | TJ Sokol Kolín-atletika | 24.78 | |||||||||||||||
2 | Zdeňka SeidlováZdeňka Seidlová | 97 | AC Vysoké Mýto | 25.16 | |||||||||||||||
3 | Kristýna JágrikováKristýna Jágriková | 95 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 30.26 | |||||||||||||||
4 | Amálie DrimlováAmálie Drimlová | 96 | TJ Nové Město na Moravě | 31.95 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 2 (so, 18.1.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Alžběta KratochvílováAlžběta Kratochvílová | 96 | TJ Dukla Praha | 26.12 | |||||||||||||||
2 | Zuzana KrupičkováZuzana Krupičková | 96 | AC Pardubice | 26.35 | |||||||||||||||
3 | Martina HomolováMartina Homolová | 96 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 26.97 | |||||||||||||||
4 | Kateřina BizoňováKateřina Bizoňová | 96 | TJ Nové Město na Moravě | 32.95 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 3 (so, 18.1.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hana ProchováHana Prochová | 96 | AC Moravská Slavia Brno | 26.45 | |||||||||||||||
2 | Lucie ZaplatílkováLucie Zaplatílková | 94 | A. C. TEPO Kladno | 26.90 | |||||||||||||||
3 | Daniela ŠťastnáDaniela Šťastná | 95 | Atletika Jihlava | 29.69 | |||||||||||||||
4 | Jitka KubelováJitka Kubelová | 91 | TJ Nové Město na Moravě | 30.96 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 4 (so, 18.1.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Andrea DoubkováAndrea Doubková | 95 | AC Vysoké Mýto | 27.19 | |||||||||||||||
2 | Kateřina KlailováKateřina Klailová | 95 | AK ŠKODA Plzeň | 27.31 | |||||||||||||||
3 | Nikola ŠpačkováNikola Špačková | 96 | TJ Spartak Třebíč | 29.23 | |||||||||||||||
4 | Dominika HosingerováDominika Hosingerová | 96 | AK Chemopetrol Litvínov | 31.09 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
200 m - Dorostenky (Běh)
Běh 1 (so, 18.1.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna D´AmbroscaAnna D´Ambrosca | 98 | SK Kotlářka Praha | 27.10 | |||||||||||||||
2 | Nikola RubášováNikola Rubášová | 98 | AC Domažlice | 27.22 | |||||||||||||||
3 | Lenka NovotnáLenka Novotná | 97 | TJ Nové Město na Moravě | 27.75 | |||||||||||||||
Eliška MedunováEliška Medunová | 98 | AK Chemopetrol Litvínov | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 2 (so, 18.1.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie JarešováLucie Jarešová | 98 | SK Kotlářka Praha | 27.64 | |||||||||||||||
2 | Tereza NemešováTereza Nemešová | 98 | SK Kotlářka Praha | 27.97 | |||||||||||||||
3 | Nikola NemčekováNikola Nemčeková | 97 | ŠAK Chodov | 28.24 | |||||||||||||||
4 | Barbora GogorováBarbora Gogorová | 98 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 29.41 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 3 (so, 18.1.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Veronika NiščákováVeronika Niščáková | 97 | Atletika Chrudim | 28.27 | |||||||||||||||
2 | Petra MackováPetra Macková | 97 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 28.39 | |||||||||||||||
3 | Michelle Cristina-ColacoMichelle Cristina-Colaco | 98 | AK Bílina | 29.07 | |||||||||||||||
4 | Kristýna MikešováKristýna Mikešová | 98 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 30.86 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 4 (so, 18.1.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Šárka SabadinováŠárka Sabadinová | 98 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 28.34 | |||||||||||||||
2 | Carmen-Anna KonicarováCarmen-Anna Konicarová | 98 | AC Domažlice | 28.51 | |||||||||||||||
3 | Aneta BaštářováAneta Baštářová | 98 | AK ŠKODA Plzeň | 28.59 | |||||||||||||||
4 | Jantra ŠímováJantra Šímová | 98 | Atletika Jihlava | 29.99 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 5 (so, 18.1.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Monika RzymanováMonika Rzymanová | 98 | AC Domažlice | 29.16 | |||||||||||||||
2 | Adéla StrnadováAdéla Strnadová | 98 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 31.20 | |||||||||||||||
3 | Marie ŠtěpánkováMarie Štěpánková | 97 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 31.76 | |||||||||||||||
4 | Nikola LehockáNikola Lehocká | 98 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 32.03 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 6 (so, 18.1.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Julie RáčkováJulie Ráčková | 98 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 29.89 | |||||||||||||||
2 | Šárka VeseláŠárka Veselá | 98 | Atletika Jihlava | 33.81 | |||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
Běh 7 (so, 18.1.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Iveta MocharováIveta Mocharová | 98 | Atletika Jemnice | 30.04 | |||||||||||||||
2 | Eliška NápravníkováEliška Nápravníková | 97 | Atletika Jihlava | 30.09 | |||||||||||||||
3 | Nikol DobešováNikol Dobešová | 98 | TJ Spartak Třebíč | 30.65 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
300 m - Žáci (Běh)
Běh 1 (so, 18.1.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Karel MuzikářKarel Muzikář | 00 | TJ Spartak Třebíč | 46.20 | |||||||||||||||
2 | Šimon KovářŠimon Kovář | 00 | Atletika Jemnice | 50.41 | |||||||||||||||
3 | Martin FiedlerMartin Fiedler | 00 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 53.41 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 2 (so, 18.1.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dan KováčDan Kováč | 99 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 49.59 | |||||||||||||||
2 | Štěpán MelzerŠtěpán Melzer | 99 | Atletika Jemnice | 51.15 | |||||||||||||||
3 | Vojtěch JarošVojtěch Jaroš | 01 | TJ Jiskra Humpolec | 52.97 | |||||||||||||||
Vít KoubíkVít Koubík | 01 | TJ Slavoj BANES Pacov | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 3 (so, 18.1.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ludvík SzelkeLudvík Szelke | 99 | Atletika Jihlava | 44.02 | |||||||||||||||
2 | Jakub ŠvaříčekJakub Švaříček | 00 | TJ Spartak Třebíč | 47.69 | |||||||||||||||
3 | Tomáš SvobodaTomáš Svoboda | 01 | Atletika Jemnice | 50.35 | |||||||||||||||
Daniel ŠimekDaniel Šimek | 00 | TJ Jiskra Humpolec | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 4 (so, 18.1.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michal MrkvaMichal Mrkva | 99 | Atletika Jemnice | 41.84 | |||||||||||||||
2 | Kryštof DuchanKryštof Duchan | 99 | TJ Slavoj BANES Pacov | 43.18 | |||||||||||||||
3 | Jakub ŠormJakub Šorm | 00 | TJ Nové Město na Moravě | 44.42 | |||||||||||||||
4 | Petr ZítkaPetr Zítka | 01 | Batt klub N.Město na Mor. | 44.66 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 5 (so, 18.1.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | David TauschDavid Tausch | 00 | TJ Slavoj BANES Pacov | 43.36 | |||||||||||||||
2 | Filip HouzarFilip Houzar | 99 | TJ Spartak Třebíč | 44.27 | |||||||||||||||
3 | Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič | 02 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 48.71 | |||||||||||||||
4 | Ondřej PokornýOndřej Pokorný | 01 | Atletika Jemnice | 53.61 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 6 (so, 18.1.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub HercíkJakub Hercík | 00 | USK VŠEM Ústí n/L. | 46.40 | |||||||||||||||
2 | Adam ProvazníkAdam Provazník | 01 | SC Radotín Praha | 48.38 | |||||||||||||||
3 | Adam HadAdam Had | 02 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 50.58 | |||||||||||||||
4 | Ondřej KertisOndřej Kertis | 01 | TJ Baník Stříbro | 52.79 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 7 (so, 18.1.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Daniel VejražkaDaniel Vejražka | 00 | TJ Klášterec n/O. | 38.73 | |||||||||||||||
2 | Adam ŠtudlarAdam Študlar | 99 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 40.38 | |||||||||||||||
3 | David MorávekDavid Morávek | 99 | AK Chemopetrol Litvínov | 41.59 | |||||||||||||||
4 | Jakub TruhlářJakub Truhlář | 00 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 44.01 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
300 m - Žákyně (Běh)
Běh 1 (so, 18.1.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Andrea DuchoňováAndrea Duchoňová | 99 | ASK Slavia Praha | 43.29 | |||||||||||||||
2 | Agáta KolingerováAgáta Kolingerová | 99 | ASK Slavia Praha | 43.87 | |||||||||||||||
3 | Aneta TiralováAneta Tiralová | 00 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 44.40 | |||||||||||||||
4 | Kristýna SchönpflugováKristýna Schönpflugová | 00 | A. C. TEPO Kladno | 44.49 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 2 (so, 18.1.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina JarošováKateřina Jarošová | 99 | ASK Slavia Praha | 45.14 | |||||||||||||||
2 | Kateřina JarošováKateřina Jarošová | 01 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 46.09 | |||||||||||||||
3 | Karolína HloupáKarolína Hloupá | 00 | AC Vysoké Mýto | 47.02 | |||||||||||||||
4 | Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková | 01 | AK Chemopetrol Litvínov | 47.28 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 3 (so, 18.1.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kristýna ProuzováKristýna Prouzová | 00 | TJ Lokomotiva Beroun o.s. | 47.69 | |||||||||||||||
2 | Dominika ČečkováDominika Čečková | 00 | TJ Baník Stříbro | 48.58 | |||||||||||||||
3 | Kristýna UtikalováKristýna Utikalová | 99 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 48.71 | |||||||||||||||
4 | Aneta BláhováAneta Bláhová | 00 | TJ Baník Stříbro | 50.77 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 4 (so, 18.1.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Laura GabčováLaura Gabčová | 00 | TJ Baník Stříbro | 48.37 | |||||||||||||||
2 | Kateřina BenešováKateřina Benešová | 00 | TJ Baník Stříbro | 49.16 | |||||||||||||||
3 | Hana VargováHana Vargová | 00 | TJ Baník Stříbro | 50.43 | |||||||||||||||
Daniela KrýslováDaniela Krýslová | 01 | TRIATLET Karlovy Vary | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 5 (so, 18.1.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michaela MarešováMichaela Marešová | 99 | Atletika Jihlava | 45.85 | |||||||||||||||
2 | Gabriela BojanovskáGabriela Bojanovská | 99 | TJ Nové Město na Moravě | 49.15 | |||||||||||||||
3 | Lucie PeňázováLucie Peňázová | 00 | Batt klub N.Město na Mor. | 50.33 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 6 (so, 18.1.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eliška ŠvarcováEliška Švarcová | 99 | Atletika Jihlava | 47.72 | |||||||||||||||
2 | Karolína JelínkováKarolína Jelínková | 00 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 50.61 | |||||||||||||||
3 | Monika TrojanováMonika Trojanová | 01 | TJ Spartak Třebíč | 53.18 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 7 (so, 18.1.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza ŠimůnkováTereza Šimůnková | 00 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 47.44 | |||||||||||||||
2 | Markéta MičkováMarkéta Mičková | 00 | TJ Slavoj BANES Pacov | 49.77 | |||||||||||||||
3 | Natálie KováčováNatálie Kováčová | 03 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 50.59 | |||||||||||||||
4 | Tereza NěmcováTereza Němcová | 01 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 53.15 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
400 m - Muži (Běh)
Běh 1 (so, 18.1.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martin CardaMartin Carda | 95 | TJ Slavoj BANES Pacov | 51.93 | |||||||||||||||
2 | Štěpán DudaŠtěpán Duda | 94 | Atletika Jihlava | 55.01 | |||||||||||||||
3 | Jan MokříšJan Mokříš | 96 | Atletika Jihlava | 60.90 | |||||||||||||||
Miroslav KolaříkMiroslav Kolařík | 94 | TJ Spartak Třebíč | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 2 (so, 18.1.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš BachTomáš Bach | 98 | TJ Klášterec n/O. | 52.36 | |||||||||||||||
2 | David LinhartDavid Linhart | 89 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 53.09 | |||||||||||||||
3 | Jaroslav VondrůJaroslav Vondrů | 96 | TJ Slavoj BANES Pacov | 54.91 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
400 m - Dorostenci (Běh)
Běh 1 (so, 18.1.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vojtěch ObhlídalVojtěch Obhlídal | 97 | SK Kotlářka Praha | 55.03 | |||||||||||||||
2 | Ondřej NucOndřej Nuc | 97 | AK Chemopetrol Litvínov | 57.78 | |||||||||||||||
3 | Václav MolVáclav Mol | 98 | ŠAK Chodov | 59.35 | |||||||||||||||
Karel ZavadilKarel Zavadil | 98 | TJ Klášterec n/O. | DQ | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 2 (so, 18.1.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Čeněk MusilČeněk Musil | 97 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 55.91 | |||||||||||||||
2 | Lukáš MottlLukáš Mottl | 97 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 56.73 | |||||||||||||||
3 | Vojtěch BastlVojtěch Bastl | 98 | Atletika Jemnice | 58.39 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 3 (so, 18.1.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Filip CiznerFilip Cizner | 97 | TJ Jiskra Humpolec | 57.78 | |||||||||||||||
2 | Antonín PalánAntonín Palán | 97 | Atletika Jihlava | 58.78 | |||||||||||||||
3 | Jiří FialkaJiří Fialka | 98 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 64.34 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
400 m - Ženy (Běh)
Běh 1 (so, 18.1.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zuzana BeránkováZuzana Beránková | 95 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 60.86 | |||||||||||||||
2 | Veronika MeczlováVeronika Meczlová | 96 | AK ŠKODA Plzeň | 61.22 | |||||||||||||||
3 | Klára VejmelkováKlára Vejmelková | 95 | TJ Spartak Třebíč | 61.29 | |||||||||||||||
Lýdie BrázdováLýdie Brázdová | 90 | TJ Nové Město na Moravě | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 2 (so, 18.1.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna FreibergerováAnna Freibergerová | 96 | AC Moravská Slavia Brno | 64.70 | |||||||||||||||
2 | Nikola ŠpačkováNikola Špačková | 96 | TJ Spartak Třebíč | 68.02 | |||||||||||||||
3 | Hana HomolkováHana Homolková | 96 | TJ Nové Město na Moravě | 71.59 | |||||||||||||||
Martina HomolováMartina Homolová | 96 | TJ Sokol Velké Meziříčí | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
400 m - Dorostenky (Běh)
Běh 1 (so, 18.1.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Veronika JaníčkováVeronika Janíčková | 98 | TJ Spartak Třebíč | 59.59 | |||||||||||||||
2 | Anna D´AmbroscaAnna D´Ambrosca | 98 | SK Kotlářka Praha | 65.28 | |||||||||||||||
3 | Veronika ŠrámkováVeronika Šrámková | 98 | TJ Baník Stříbro | 70.12 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 2 (so, 18.1.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Natálie ReichováNatálie Reichová | 98 | TJ Slavoj BANES Pacov | 67.75 | |||||||||||||||
2 | Martina LáskáMartina Láská | 97 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 70.81 | |||||||||||||||
3 | Kateřina VelcováKateřina Velcová | 98 | TJ Spartak Třebíč | 76.67 | |||||||||||||||
Iveta MocharováIveta Mocharová | 98 | Atletika Jemnice | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
800 m - Muži (Běh)
Běh 1 (so, 18.1.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Miloš AuersvaldMiloš Auersvald | 92 | Spartak Praha 4 | 1:59.30 | |||||||||||||||
2 | Tomáš ŠkodaTomáš Škoda | 91 | AK ŠKODA Plzeň | 2:00.21 | |||||||||||||||
3 | David KotekDavid Kotek | 97 | T. J. Sokol České Budějovice | 2:01.16 | |||||||||||||||
4 | Jakub SmetanaJakub Smetana | 96 | Atletika Jihlava | 2:03.00 | |||||||||||||||
5 | Štěpán DudaŠtěpán Duda | 94 | Atletika Jihlava | 2:03.84 | |||||||||||||||
6 | Viktor BenešViktor Beneš | 96 | TJ Nové Město na Moravě | 2:06.23 | |||||||||||||||
7 | Filip VostatekFilip Vostatek | 96 | ASK ELNA Počerady | 2:11.88 | |||||||||||||||
8 | Jan NěmecJan Němec | 98 | TJ Olympia Bruntál | 2:12.10 | |||||||||||||||
9 | Dominik LorencDominik Lorenc | 96 | TJ Nové Město na Moravě | 2:22.15 | |||||||||||||||
Petr ZimolaPetr Zimola | 90 | TJ Nové Město na Moravě | DNP | ||||||||||||||||
Matěj TrávníčekMatěj Trávníček | 92 | TJ Nové Město na Moravě | DNP | ||||||||||||||||
Jan ZahradníkJan Zahradník | 95 | TJ VTŽ Chomutov | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
800 m - Dorostenci (Běh)
Běh 1 (so, 18.1.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vojtěch ObhlídalVojtěch Obhlídal | 97 | SK Kotlářka Praha | 2:05.27 | |||||||||||||||
2 | David ŠtěpánekDavid Štěpánek | 98 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 2:06.26 | |||||||||||||||
3 | Čeněk MusilČeněk Musil | 97 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 2:07.21 | |||||||||||||||
4 | Vít HlaváčVít Hlaváč | 97 | A. C. TEPO Kladno | 2:07.86 | |||||||||||||||
5 | Marek KarasMarek Karas | 98 | TJ Spartak Třebíč | 2:10.98 | |||||||||||||||
6 | Ondřej ChloupekOndřej Chloupek | 99 | TJ Klášterec n/O. | 2:11.60 | |||||||||||||||
7 | Lukáš MottlLukáš Mottl | 97 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 2:14.17 | |||||||||||||||
8 | Michal ŠmejkalMichal Šmejkal | 97 | A. C. TEPO Kladno | 2:15.62 | |||||||||||||||
9 | Lukáš SlavíčekLukáš Slavíček | 98 | AK ŠKODA Plzeň | 2:22.84 | |||||||||||||||
10 | David LukšDavid Lukš | 98 | Atletika Jemnice | 2:41.13 | |||||||||||||||
Antonín PalánAntonín Palán | 97 | Atletika Jihlava | DNP | ||||||||||||||||
Kryštof RakouskýKryštof Rakouský | 98 | TJ Slavoj BANES Pacov | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
800 m - Žáci (Běh)
Běh 1 (so, 18.1.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Antonín MatějčekAntonín Matějček | 00 | T. J. Sokol České Budějovice | 2:14.12 | |||||||||||||||
2 | Ondřej ChládOndřej Chlád | 99 | TJ CHS TURBO Chotěboř | 2:21.59 | |||||||||||||||
3 | Radek DojčarRadek Dojčar | 00 | ŠAK Chodov | 2:21.63 | |||||||||||||||
4 | Jakub HercíkJakub Hercík | 00 | USK VŠEM Ústí n/L. | 2:22.50 | |||||||||||||||
5 | Kryštof DuchanKryštof Duchan | 99 | TJ Slavoj BANES Pacov | 2:25.13 | |||||||||||||||
6 | Jan TrutnaJan Trutna | 99 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 2:27.63 | |||||||||||||||
Jakub TruhlářJakub Truhlář | 00 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 2 (so, 18.1.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martin KoutníkMartin Koutník | 00 | Batt klub N.Město na Mor. | 2:29.10 | |||||||||||||||
2 | David TauschDavid Tausch | 00 | TJ Slavoj BANES Pacov | 2:30.67 | |||||||||||||||
3 | Jiří BrychtaJiří Brychta | 00 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 2:31.60 | |||||||||||||||
4 | Jiří KabrdaJiří Kabrda | 01 | TJ Nové Město na Moravě | 2:42.26 | |||||||||||||||
5 | Václav ZahrádkaVáclav Zahrádka | 00 | TJ Klášterec n/O. | 2:44.37 | |||||||||||||||
6 | Marek HronMarek Hron | 00 | Atletika Jemnice | 2:46.46 | |||||||||||||||
7 | Šimon KovářŠimon Kovář | 00 | Atletika Jemnice | 2:46.99 | |||||||||||||||
Miroslav NevěčnýMiroslav Nevěčný | 99 | Atletika Jemnice | DNF | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
800 m - Ženy (Běh)
Běh 1 (so, 18.1.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna JílkováAnna Jílková | 95 | A. C. TEPO Kladno | 2:26.37 | |||||||||||||||
2 | Zuzana BeránkováZuzana Beránková | 95 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 2:26.40 | |||||||||||||||
3 | Lýdie BrázdováLýdie Brázdová | 90 | TJ Nové Město na Moravě | 2:27.23 | |||||||||||||||
4 | Barbora ŠestákováBarbora Šestáková | 99 | TJ Olympia Bruntál | 2:29.32 | |||||||||||||||
5 | Magdalena HorynováMagdalena Horynová | 97 | A. C. TEPO Kladno | 2:31.24 | |||||||||||||||
6 | Kateřina DoleželováKateřina Doleželová | 95 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 2:33.08 | |||||||||||||||
7 | Hana HomolkováHana Homolková | 96 | TJ Nové Město na Moravě | 2:36.46 | |||||||||||||||
Lucie MaršánováLucie Maršánová | 90 | TJ Nové Město na Moravě | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 2 (so, 18.1.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Markéta VšelichováMarkéta Všelichová | 92 | SK Kotlářka Praha | 2:23.31 | |||||||||||||||
2 | Kateřina ShejbalováKateřina Shejbalová | 96 | ASK ELNA Počerady | 2:32.61 | |||||||||||||||
3 | Pavla VlčkováPavla Vlčková | 95 | T. J. Sokol České Budějovice | 2:35.65 | |||||||||||||||
4 | Martina BaboučkováMartina Baboučková | 97 | T. J. Sokol České Budějovice | 2:47.53 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
800 m - Dorostenky (Finále)
Finále (so, 18.1.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Veronika ŠrámkováVeronika Šrámková | 98 | TJ Baník Stříbro | 2:33.78 | |||||||||||||||
2 | Aneta ŠoustkováAneta Šoustková | 98 | A. C. TEPO Kladno | 2:44.33 | |||||||||||||||
3 | Viktorie EliášováViktorie Eliášová | 97 | A. C. TEPO Kladno | 3:18.12 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
800 m - Žákyně (Běh)
Běh 1 (so, 18.1.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eliška FreibergerováEliška Freibergerová | 99 | AC Moravská Slavia Brno | 2:30.46 | |||||||||||||||
2 | Veronika TvrzováVeronika Tvrzová | 99 | T. J. Sokol České Budějovice | 2:34.20 | |||||||||||||||
3 | Tereza ŠimůnkováTereza Šimůnková | 00 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 2:45.77 | |||||||||||||||
4 | Anežka ChlupáčkováAnežka Chlupáčková | 00 | Atletika Jihlava | 2:46.08 | |||||||||||||||
5 | Anna VyskočilováAnna Vyskočilová | 01 | AK Chemopetrol Litvínov | 2:46.48 | |||||||||||||||
6 | Eliška ŠvarcováEliška Švarcová | 99 | Atletika Jihlava | 2:46.70 | |||||||||||||||
7 | Hana MalickáHana Malická | 99 | TJ Klášterec n/O. | 2:48.94 | |||||||||||||||
8 | Justýna ChvátalováJustýna Chvátalová | 99 | Atletika Jemnice | 2:53.46 | |||||||||||||||
Tereza KřivskáTereza Křivská | 00 | TJ Sokol Velké Meziříčí | DNF | ||||||||||||||||
Natálie PražákováNatálie Pražáková | 00 | TJ Spartak Třebíč | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
Běh 2 (so, 18.1.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kristýna BirtusováKristýna Birtusová | 00 | TJ Olympia Bruntál | 2:51.91 | |||||||||||||||
2 | Julie LavičkováJulie Lavičková | 00 | Atletika Jihlava | 2:52.94 | |||||||||||||||
3 | Jana MužíkováJana Mužíková | 99 | AK ŠKODA Plzeň | 2:54.73 | |||||||||||||||
4 | Michaela BačíkováMichaela Bačíková | 99 | AK ŠKODA Plzeň | 2:58.08 | |||||||||||||||
5 | Vendula BaňařováVendula Baňařová | 01 | TJ Olympia Bruntál | 3:02.92 | |||||||||||||||
6 | Klára DvořákováKlára Dvořáková | 00 | Atletika Jemnice | 3:06.70 | |||||||||||||||
7 | Petra KašováPetra Kašová | 01 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 3:09.54 | |||||||||||||||
8 | Tereza ZemanováTereza Zemanová | 01 | Atletika Jihlava | 3:20.02 | |||||||||||||||
9 | Monika ChalupováMonika Chalupová | 99 | TJ Nové Město na Moravě | 3:24.07 | |||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
1500 m - Muži (Běh)
Běh 1 (so, 18.1.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Petr VitnerPetr Vitner | 90 | TJ Nové Město na Moravě | 3:46.39 | |||||||||||||||
2 | Petr ZimolaPetr Zimola | 90 | TJ Nové Město na Moravě | 3:56.76 | |||||||||||||||
3 | Jan JanůJan Janů | 93 | Hvězda SKP Pardubice | 4:01.34 | |||||||||||||||
4 | Miloš AuersvaldMiloš Auersvald | 92 | Spartak Praha 4 | 4:01.87 | |||||||||||||||
5 | Josef RyglJosef Rygl | 92 | TJ Spartak Třebíč | 4:02.15 | |||||||||||||||
6 | Matěj TrávníčekMatěj Trávníček | 92 | TJ Nové Město na Moravě | 4:03.38 | |||||||||||||||
7 | Dominik KubecDominik Kubec | 96 | Hvězda SKP Pardubice | 4:06.33 | |||||||||||||||
8 | Jiří ŠaclJiří Šacl | 94 | TJ Nové Město na Moravě | 4:15.18 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 2 (so, 18.1.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pavel HladíkPavel Hladík | 96 | Hvězda SKP Pardubice | 4:14.93 | |||||||||||||||
2 | Filip HromadníkFilip Hromadník | 95 | A. C. TEPO Kladno | 4:15.23 | |||||||||||||||
3 | Jan ČechJan Čech | 96 | TJ Nové Město na Moravě | 4:18.03 | |||||||||||||||
4 | Ondřej RosaOndřej Rosa | 88 | VSK Univerzita Brno | 4:18.44 | |||||||||||||||
5 | Radek VeselýRadek Veselý | 92 | AK ŠKODA Plzeň | 4:25.86 | |||||||||||||||
6 | Lukáš SvatošLukáš Svatoš | 96 | AC Domažlice | 4:32.91 | |||||||||||||||
7 | Rudolf VeletaRudolf Veleta | 96 | STŘEDISKO VOLNÉHO ČASU Lede... | 4:49.45 | |||||||||||||||
8 | Šimon HavířŠimon Havíř | 98 | T. J. Sokol České Budějovice | 4:52.28 | |||||||||||||||
9 | Petr HornýPetr Horný | 69 | STŘEDISKO VOLNÉHO ČASU Lede... | 5:06.21 | |||||||||||||||
MS | Albert MálekAlbert Málek | 97 | A. C. TEPO Kladno | 4:19.53 | |||||||||||||||
Petr JeřábekPetr Jeřábek | 93 | TJ Sokol Velké Meziříčí | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
1500 m - Dorostenci (Finále)
Finále (so, 18.1.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martin PavlišMartin Pavliš | 98 | ATLETIKA Polička | 4:28.51 | |||||||||||||||
2 | Antonín PalánAntonín Palán | 97 | Atletika Jihlava | 4:31.35 | |||||||||||||||
3 | Karel KulíšekKarel Kulíšek | 99 | TJ Nové Město na Moravě | 4:34.22 | |||||||||||||||
4 | Josef PrůchaJosef Průcha | 98 | T. J. Sokol České Budějovice | 4:49.57 | |||||||||||||||
5 | Vojtěch KřepelaVojtěch Křepela | 97 | TJ Nové Město na Moravě | 4:49.68 | |||||||||||||||
6 | Marek JelínekMarek Jelínek | 98 | TJ Spartak Třebíč | 5:03.20 | |||||||||||||||
7 | Filip ŠimánaFilip Šimána | 98 | TJ Klášterec n/O. | 5:03.38 | |||||||||||||||
8 | Jan ParoubekJan Paroubek | 98 | TJ Klášterec n/O. | 5:03.44 | |||||||||||||||
9 | Jan KarchňákJan Karchňák | 98 | TJ MDDM Ostrov | 5:06.89 | |||||||||||||||
10 | Dominik BížaDominik Bíža | 98 | TJ Klášterec n/O. | 5:09.86 | |||||||||||||||
11 | Jakub FoltýnJakub Foltýn | 97 | TJ Klášterec n/O. | 5:10.56 | |||||||||||||||
Jakub StádníkJakub Stádník | 98 | SC Radotín Praha | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
1500 m - Ženy (Finále)
Finále (so, 18.1.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie MaršánováLucie Maršánová | 90 | TJ Nové Město na Moravě | 4:42.04 | |||||||||||||||
2 | Veronika SedlákováVeronika Sedláková | 96 | TJ CHS TURBO Chotěboř | 4:44.40 | |||||||||||||||
3 | Michaela SedlákováMichaela Sedláková | 96 | TJ CHS TURBO Chotěboř | 4:44.97 | |||||||||||||||
4 | Kateřina PulgretováKateřina Pulgretová | 99 | TJ Nové Město na Moravě | 4:57.01 | |||||||||||||||
5 | Petra KotlíkováPetra Kotlíková | 82 | TJ Slavoj BANES Pacov | 5:08.22 | |||||||||||||||
6 | Tereza ČechováTereza Čechová | 98 | TJ Nové Město na Moravě | 5:12.53 | |||||||||||||||
7 | Karolína BořánkováKarolína Bořánková | 95 | PSK Olymp Praha | 5:12.63 | |||||||||||||||
8 | Lucie PehaničováLucie Pehaničová | 95 | AK ŠKODA Plzeň | 5:22.68 | |||||||||||||||
9 | Dominika KrejčováDominika Krejčová | 96 | T. J. Sokol České Budějovice | 5:49.36 | |||||||||||||||
10 | Karolína MíkováKarolína Míková | 96 | T. J. Sokol České Budějovice | 6:08.51 | |||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
1500 m - Dorostenky (Finále)
Finále (so, 18.1.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adéla SomrováAdéla Somrová | 98 | A. C. TEPO Kladno | 5:17.46 | |||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
60 m překážek [106,7 cm] - Muži (Běh)
Běh 1 (so, 18.1.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Petr PeňázPetr Peňáz | 91 | VSK Univerzita Brno | 07.96 | |||||||||||||||
2 | Jan JánJan Ján | 93 | PSK Olymp Praha | 08.14 | |||||||||||||||
3 | Michal ŘíhaMichal Říha | 94 | AC Pardubice | 08.23 | |||||||||||||||
4 | Josef PoláchJosef Polách | 90 | PSK Olymp Praha | 08.37 | |||||||||||||||
5 | Michal PaďourMichal Paďour | 94 | AC Pardubice | 08.50 | |||||||||||||||
6 | Michal ŠťastnýMichal Šťastný | 92 | TJ Dukla Praha | 09.11 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (so, 18.1.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | David LinhartDavid Linhart | 89 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 09.02 | |||||||||||||||
2 | Hynek PhamHynek Pham | 94 | Atletika Jihlava | 09.04 | |||||||||||||||
3 | Radek VitovskýRadek Vitovský | 81 | TJ Slavoj BANES Pacov | 09.17 | |||||||||||||||
4 | Jaroslav ZemanJaroslav Zeman | 94 | Atletika Jihlava | 09.44 | |||||||||||||||
5 | Lukáš VenkrbecLukáš Venkrbec | 91 | Atletika Jihlava | 09.48 | |||||||||||||||
6 | Petr VelebaPetr Veleba | 71 | TJ Spartak Třebíč | 10.10 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
60 m překážek [99,1 cm] - Junioři (Finále)
Finále (so, 18.1.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Šimon AdamecŠimon Adamec | 96 | Atletika Jihlava | 08.91 | |||||||||||||||
2 | Jan MokříšJan Mokříš | 96 | Atletika Jihlava | 11.22 | |||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
60 m překážek [91,4 cm] - Dorostenci (Běh)
Běh 1 (so, 18.1.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pavel PrchalPavel Prchal | 98 | AK Bílina | 08.71 | |||||||||||||||
2 | Miroslav SýkoraMiroslav Sýkora | 97 | T. J. Sokol České Budějovice | 09.05 | |||||||||||||||
3 | David ŠtěpánekDavid Štěpánek | 98 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 09.25 | |||||||||||||||
4 | Viktor LicekViktor Licek | 98 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 09.74 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 2 (so, 18.1.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš PirochtaTomáš Pirochta | 97 | Atletika Jihlava | 08.60 | |||||||||||||||
2 | Jan NěmecJan Němec | 97 | TJ Spartak Třebíč | 08.76 | |||||||||||||||
3 | Aleš SvobodaAleš Svoboda | 98 | TJ Spartak Třebíč | 09.06 | |||||||||||||||
4 | Matěj ZunaMatěj Zuna | 98 | SK Kotlářka Praha | 10.08 | |||||||||||||||
5 | Pavel DvořákPavel Dvořák | 98 | Atletika Jihlava | 10.48 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 3 (so, 18.1.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Daniel KinclDaniel Kincl | 98 | Atletika Jemnice | 08.97 | |||||||||||||||
2 | Tomáš VilímekTomáš Vilímek | 98 | TJ Spartak Třebíč | 09.68 | |||||||||||||||
3 | Jan ZunaJan Zuna | 98 | SK Kotlářka Praha | 10.44 | |||||||||||||||
4 | Michal JarcoMichal Jarco | 98 | Atletika Jihlava | 11.34 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
60 m překážek [83,8 cm] - Žáci (Běh)
Běh 1 (so, 18.1.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej ChládOndřej Chlád | 99 | TJ CHS TURBO Chotěboř | 09.45 | |||||||||||||||
2 | Jiří KaplánekJiří Kaplánek | 99 | Atletika Jihlava | 09.73 | |||||||||||||||
3 | Adam OndraAdam Ondra | 00 | Atletika Jihlava | 09.78 | |||||||||||||||
4 | Martin KopeckýMartin Kopecký | 99 | Atletika Jihlava | 09.89 | |||||||||||||||
5 | Zdeněk ErlebachZdeněk Erlebach | 00 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 10.17 | |||||||||||||||
6 | Mikuláš StřelecMikuláš Střelec | 01 | Atletika Jihlava | 10.99 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (so, 18.1.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | David NovákDavid Novák | 00 | Atletika Jemnice | 10.31 | |||||||||||||||
2 | Jan LališJan Lališ | 00 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 10.40 | |||||||||||||||
3 | Martin OndrákMartin Ondrák | 99 | Atletika Jemnice | 10.52 | |||||||||||||||
4 | Miroslav NevěčnýMiroslav Nevěčný | 99 | Atletika Jemnice | 12.27 | |||||||||||||||
Jan ŠvecJan Švec | 99 | Atletika Jihlava | DNP | ||||||||||||||||
Karel SedláčekKarel Sedláček | 99 | TJ Sokol Velké Meziříčí | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
60 m překážek [83,8 cm] - Ženy (Běh)
Běh 1 (so, 18.1.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie KoudelováLucie Koudelová | 94 | AK Olymp Brno | 08.64 | |||||||||||||||
2 | Anna ZekuciováAnna Zekuciová | 95 | TJ MDDM Ostrov | 08.85 | |||||||||||||||
3 | Eliška ŠkaloudováEliška Škaloudová | 90 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 09.11 | |||||||||||||||
4 | Kateřina KlailováKateřina Klailová | 95 | AK ŠKODA Plzeň | 09.29 | |||||||||||||||
5 | Alexandra MužíkováAlexandra Mužíková | 83 | ASK Slavia Praha | 09.30 | |||||||||||||||
6 | Andrea DoubkováAndrea Doubková | 95 | AC Vysoké Mýto | 09.41 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (so, 18.1.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Olga NováčkováOlga Nováčková | 92 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 09.33 | |||||||||||||||
2 | Kristýna DobrovolnáKristýna Dobrovolná | 96 | Atletika Jihlava | 09.58 | |||||||||||||||
3 | Monika SedláčkováMonika Sedláčková | 95 | TJ Spartak Třebíč | 09.66 | |||||||||||||||
4 | Tereza RůžičkováTereza Růžičková | 90 | ASK Slavia Praha | 10.14 | |||||||||||||||
5 | Michaela BurdaMichaela Burda | 94 | TJ Slavoj BANES Pacov | 10.19 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
60 m překážek [76,2cm-8,20m] - Žákyně (Běh)
Běh 1 (so, 18.1.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nikola BendováNikola Bendová | 99 | Univerzitní sportovní klub ... | 08.76 | |||||||||||||||
2 | Anna KerbachováAnna Kerbachová | 00 | Spartak Praha 4 | 08.90 | |||||||||||||||
3 | Lucie PertlíkováLucie Pertlíková | 99 | Atletika Jihlava | 09.51 | |||||||||||||||
4 | Tereza ParáskováTereza Parásková | 00 | SK Kotlářka Praha | 10.05 | |||||||||||||||
5 | Eliška BěhounkováEliška Běhounková | 00 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 10.22 | |||||||||||||||
Natálie PražákováNatálie Pražáková | 00 | TJ Spartak Třebíč | DNF | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (so, 18.1.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina HobzováKateřina Hobzová | 99 | SC Radotín Praha | 11.14 | |||||||||||||||
2 | Lenka KoubkováLenka Koubková | 00 | Atletika Jihlava | 11.35 | |||||||||||||||
3 | Anežka ChlupáčkováAnežka Chlupáčková | 00 | Atletika Jihlava | 11.52 | |||||||||||||||
4 | Michaela ZvěřinováMichaela Zvěřinová | 00 | TJ Spartak Třebíč | 11.95 | |||||||||||||||
5 | Julie LavičkováJulie Lavičková | 00 | Atletika Jihlava | 12.23 | |||||||||||||||
6 | Petra KašováPetra Kašová | 01 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 13.95 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 3 (so, 18.1.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bára HeřmánkováBára Heřmánková | 99 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 10.86 | |||||||||||||||
2 | Lenka HorkáLenka Horká | 00 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 11.28 | |||||||||||||||
3 | Alžběta PrchalováAlžběta Prchalová | 99 | Atletika Jihlava | 11.46 | |||||||||||||||
4 | Barbora VelebováBarbora Velebová | 01 | TJ Spartak Třebíč | 11.82 | |||||||||||||||
5 | Lucie MarkováLucie Marková | 00 | TJ Nové Město na Moravě | 12.81 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
60 m překážek [76,2cm-8,50m] - Dorostenky (Běh)
Běh 1 (so, 18.1.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Veronika JaníčkováVeronika Janíčková | 98 | TJ Spartak Třebíč | 08.77 | |||||||||||||||
2 | Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková | 97 | TJ Dukla Praha | 08.90 | |||||||||||||||
3 | Barbora DvořákováBarbora Dvořáková | 97 | TJ Dukla Praha | 09.02 | |||||||||||||||
4 | Denisa VávrováDenisa Vávrová | 98 | TJ Baník Stříbro | 09.15 | |||||||||||||||
5 | Nikola NemčekováNikola Nemčeková | 97 | ŠAK Chodov | 09.98 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (so, 18.1.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kristýna KopečnáKristýna Kopečná | 98 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 09.33 | |||||||||||||||
2 | Aneta BaštářováAneta Baštářová | 98 | AK ŠKODA Plzeň | 09.94 | |||||||||||||||
3 | Nikola RubášováNikola Rubášová | 98 | AC Domažlice | 10.01 | |||||||||||||||
4 | Nikol DobešováNikol Dobešová | 98 | TJ Spartak Třebíč | 11.05 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 3 (so, 18.1.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza NemešováTereza Nemešová | 98 | SK Kotlářka Praha | 09.75 | |||||||||||||||
2 | Lucie BřicháčkováLucie Břicháčková | 98 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 10.44 | |||||||||||||||
3 | Adéla StrnadováAdéla Strnadová | 98 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 10.62 | |||||||||||||||
4 | Rafaela BurdaRafaela Burda | 98 | TJ Slavoj BANES Pacov | 10.66 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
skok vysoký - Muži (Finále)
Finále (so, 18.1.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Martin HeindlMartin Heindl
JAC Brno |
92 | 2.16 | ||||||||||||||||
2= |
Josef SkrčenýJosef Skrčený
TJ Dukla Praha |
86 | 2.00 | ||||||||||||||||
2= |
Petr PíchaPetr Pícha
T. J. Sokol České Budějovice |
96 | 2.00 | ||||||||||||||||
4 |
Jan KašparJan Kašpar
TJ Spartak Třebíč |
91 | 1.95 | ||||||||||||||||
5 |
Kamil KotlíkKamil Kotlík
PSK Olymp Praha |
77 | 1.95 | ||||||||||||||||
6 |
Jan NiklJan Nikl
TJ Jiskra Havlíčkův Brod |
93 | 1.90 | ||||||||||||||||
7 |
Vít MolvaVít Molva
Atletika Jihlava |
95 | 1.90 | ||||||||||||||||
8 |
Matěj KlukanMatěj Klukan
AC Domažlice |
95 | 1.90 | ||||||||||||||||
9 |
Milan DzuriakMilan Dzuriak
ASK ELNA Počerady |
95 | 1.90 | ||||||||||||||||
10= |
Miloslav AntošMiloslav Antoš
AC Domažlice |
91 | 1.85 | ||||||||||||||||
10= |
Jiří DvořákJiří Dvořák
TJ Jiskra Havlíčkův Brod |
89 | 1.85 | ||||||||||||||||
12 |
Ladislav UrbanLadislav Urban
Atletika Jihlava |
82 | 1.85 | ||||||||||||||||
13 |
Lukáš VenkrbecLukáš Venkrbec
Atletika Jihlava |
91 | 1.80 | ||||||||||||||||
14 |
Jaroslav ZemanJaroslav Zeman
Atletika Jihlava |
94 | 1.80 | ||||||||||||||||
15 |
Lukáš MičkaLukáš Mička
TJ Slavoj BANES Pacov |
96 | 1.70 | ||||||||||||||||
16 |
Václav VáchaVáclav Vácha
Atletika Jihlava |
93 | 1.70 | ||||||||||||||||
17 |
Aliaksander AniskaAliaksander Aniska
Atletika Jihlava |
88 | 1.60 | ||||||||||||||||
18= |
Dominik LorencDominik Lorenc
TJ Nové Město na Moravě |
96 | 1.60 | ||||||||||||||||
18= |
Tomáš SvobodaTomáš Svoboda
Atletika Jihlava |
93 | 1.60 | ||||||||||||||||
18= |
Ondřej LackoOndřej Lacko
ASK Lovosice |
95 | 1.60 | ||||||||||||||||
21= |
David PodobaDavid Podoba
TJ Jiskra Havlíčkův Brod |
94 | 1.60 | ||||||||||||||||
21= |
Ondřej PolášekOndřej Polášek
TJ Sokol Velké Meziříčí |
95 | 1.60 | ||||||||||||||||
Šimon AdamecŠimon Adamec
Atletika Jihlava |
96 | DNP | |||||||||||||||||
Jakub StejskalJakub Stejskal
TJ Slavoj BANES Pacov |
95 | DNP | |||||||||||||||||
Kajetán ČásenskýKajetán Čásenský
ASK Slavia Praha |
91 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 25 závodníků |
skok vysoký - Dorostenci (Finále)
Finále (so, 18.1.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Maxmilián MlenskýMaxmilián Mlenský
ASK Lovosice |
97 | 1.85 | ||||||||||||||||
2 |
František CaisFrantišek Cais
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
97 | 1.80 | ||||||||||||||||
3 |
Pavel PrchalPavel Prchal
AK Bílina |
98 | 1.70 | ||||||||||||||||
4 |
Adam PapežAdam Papež
SK Kotlářka Praha |
97 | 1.70 | ||||||||||||||||
5= |
Petr PoselPetr Posel
ASK Lovosice |
98 | 1.60 | ||||||||||||||||
5= |
Viktor LicekViktor Licek
Athletic Club Ústí n/L. o.s. |
98 | 1.60 | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
skok vysoký - Žáci (Finále)
Finále (so, 18.1.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Antonín MatějčekAntonín Matějček
T. J. Sokol České Budějovice |
00 | 1.70 | ||||||||||||||||
2= |
Pavel HekrdlaPavel Hekrdla
TJ Sokol Velké Meziříčí |
99 | 1.45 | ||||||||||||||||
2= |
David NovákDavid Novák
Atletika Jemnice |
00 | 1.45 | ||||||||||||||||
4 |
Karel SedláčekKarel Sedláček
TJ Sokol Velké Meziříčí |
99 | 1.45 | ||||||||||||||||
5 |
Jan ValtrJan Valtr
TJ Klášterec n/O. |
00 | 1.35 | ||||||||||||||||
Jakub ŠormJakub Šorm
TJ Nové Město na Moravě |
00 | DNP | |||||||||||||||||
Vojtěch NovákVojtěch Novák
A. C. TEPO Kladno |
99 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
skok vysoký - Ženy (Finále)
Finále (so, 18.1.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jana HartigováJana Hartigová
JAC Brno |
96 | 1.65 | ||||||||||||||||
2 |
Adriana ZykánováAdriana Zykánová
TJ Vodní stavby Tábor |
95 | 1.65 | ||||||||||||||||
3 |
Kateřina KlailováKateřina Klailová
AK ŠKODA Plzeň |
95 | 1.60 | ||||||||||||||||
4 |
Alena RoháčkováAlena Roháčková
JAC Brno |
95 | 1.60 | ||||||||||||||||
5 |
Jitka KubelováJitka Kubelová
TJ Nové Město na Moravě |
91 | 1.55 | ||||||||||||||||
6 |
Michaela BurdaMichaela Burda
TJ Slavoj BANES Pacov |
94 | 1.55 | ||||||||||||||||
7 |
Amálie DrimlováAmálie Drimlová
TJ Nové Město na Moravě |
96 | 1.30 | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
skok vysoký - Dorostenky (Finále)
Finále (so, 18.1.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Michaela HrubáMichaela Hrubá
JAC Brno |
98 | 1.85 | ||||||||||||||||
2 |
Eliška BuchlovskáEliška Buchlovská
JAC Brno |
98 | 1.74 | ||||||||||||||||
3 |
Natálie ŘezníčkováNatálie Řezníčková
AK ŠKODA Plzeň |
98 | 1.55 | ||||||||||||||||
4 |
Tereza HellerováTereza Hellerová
ASK Lovosice |
97 | 1.50 | ||||||||||||||||
5 |
Tereza KaslováTereza Kaslová
TJ Vodní stavby Tábor |
98 | 1.50 | ||||||||||||||||
6 |
Denisa VávrováDenisa Vávrová
TJ Baník Stříbro |
98 | 1.45 | ||||||||||||||||
7 |
Jana NovotnáJana Novotná
JAC Brno |
99 | 1.40 | ||||||||||||||||
8 |
Jantra ŠímováJantra Šímová
Atletika Jihlava |
98 | 1.30 | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
skok vysoký - Žákyně (Finále)
Finále (so, 18.1.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Kristýna MalířováKristýna Malířová
ASK Lovosice |
99 | 1.63 | ||||||||||||||||
2 |
Hana VáchováHana Váchová
TJ Vodní stavby Tábor |
99 | 1.60 | ||||||||||||||||
3 |
Lada DoležalováLada Doležalová
TJ Vodní stavby Tábor |
99 | 1.55 | ||||||||||||||||
4 |
Lucie PertlíkováLucie Pertlíková
Atletika Jihlava |
99 | 1.50 | ||||||||||||||||
5= |
Alena PanovskáAlena Panovská
TJ Vodní stavby Tábor |
99 | 1.45 | ||||||||||||||||
5= |
Tereza ParáskováTereza Parásková
SK Kotlářka Praha |
00 | 1.45 | ||||||||||||||||
5= |
Iva ŠiškováIva Šišková
TJ Vodní stavby Tábor |
99 | 1.45 | ||||||||||||||||
8 |
Eliška BěhounkováEliška Běhounková
TJ Sokol Velké Meziříčí |
00 | 1.45 | ||||||||||||||||
9= |
Kateřina KovářováKateřina Kovářová
Atletika Jemnice |
99 | 1.40 | ||||||||||||||||
9= |
Petra MelicherováPetra Melicherová
SC Radotín Praha |
99 | 1.40 | ||||||||||||||||
11 |
Anežka ChlupáčkováAnežka Chlupáčková
Atletika Jihlava |
00 | 1.40 | ||||||||||||||||
12 |
Monika PekařováMonika Pekařová
A. C. TEPO Kladno |
99 | 1.35 | ||||||||||||||||
13= |
Alexandra BeckováAlexandra Becková
A. C. TEPO Kladno |
00 | 1.35 | ||||||||||||||||
13= |
Klára MálkováKlára Málková
TJ Vodní stavby Tábor |
01 | 1.35 | ||||||||||||||||
15 |
Karolína KirbsováKarolína Kirbsová
ASK Lovosice |
99 | 1.35 | ||||||||||||||||
16= |
Barbora NováčkováBarbora Nováčková
TJ Spartak Třebíč |
99 | 1.25 | ||||||||||||||||
16= |
Lenka HorkáLenka Horká
TJ Sokol Velké Meziříčí |
00 | 1.25 | ||||||||||||||||
16= |
Lucie MarkováLucie Marková
TJ Nové Město na Moravě |
00 | 1.25 | ||||||||||||||||
16= |
Denisa MatějíčkováDenisa Matějíčková
Atletika Jihlava |
01 | 1.25 | ||||||||||||||||
16= |
Saša MelicharováSaša Melicharová
TJ Spartak Třebíč |
00 | 1.25 | ||||||||||||||||
16= |
Veronika JůzováVeronika Jůzová
TJ Spartak Třebíč |
00 | 1.25 | ||||||||||||||||
22 |
Kateřina LibovickáKateřina Libovická
A. C. TEPO Kladno |
01 | 1.25 | ||||||||||||||||
Kateřina PulgretováKateřina Pulgretová
TJ Nové Město na Moravě |
99 | DNP | |||||||||||||||||
Daniela KrýslováDaniela Krýslová
TRIATLET Karlovy Vary |
01 | DNP | |||||||||||||||||
Dominika PfaurováDominika Pfaurová
A. C. TEPO Kladno |
99 | NM | |||||||||||||||||
Celkem 25 závodníků |
skok o tyči - Muži (Finále)
Finále (so, 18.1.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tomáš NešveraTomáš Nešvera
A. C. TEPO Kladno |
88 | 4.60 | ||||||||||||||||
2 |
Vojtěch HájekVojtěch Hájek
TJ Slavoj Stará Boleslav |
94 | 4.60 | ||||||||||||||||
3 |
Tomáš VeverkaTomáš Veverka
TJ Sokol Opava |
92 | 4.60 | ||||||||||||||||
4= |
Jan DunovskýJan Dunovský
AC Pardubice |
97 | 4.20 | ||||||||||||||||
4= |
Jiří SýkoraJiří Sýkora
TJ Spartak Třebíč |
95 | 4.20 | ||||||||||||||||
6 |
Tomáš PurmanTomáš Purman
TJ Vodní stavby Tábor |
80 | 4.00 | ||||||||||||||||
7 |
David ŠrámekDavid Šrámek
ASK Slavia Praha |
96 | 3.80 | ||||||||||||||||
8 |
Jiří BurdaJiří Burda
TJ Slavoj BANES Pacov |
67 | 3.70 | ||||||||||||||||
9 |
Martin VolákMartin Volák
AK ŠKODA Plzeň |
89 | NM | ||||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
skok o tyči - Dorostenci (Finále)
Finále (so, 18.1.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Matěj ŠčerbaMatěj Ščerba
Athletic Club Ústí n/L. o.s. |
98 | 3.40 | ||||||||||||||||
2 |
Aleš SvobodaAleš Svoboda
TJ Spartak Třebíč |
98 | 3.00 | ||||||||||||||||
3 |
Radim PišlRadim Pišl
SC Radotín Praha |
98 | 2.40 | ||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
skok o tyči - Žáci (Finále)
Finále (so, 18.1.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jan RotterJan Rotter
Univerzitní sportovní klub ... |
99 | 3.30 | ||||||||||||||||
2 |
Jan ŠvecJan Švec
Atletika Jihlava |
99 | 3.00 | ||||||||||||||||
3 |
Prokop CoufalProkop Coufal
Atletika Jihlava |
99 | 3.00 | ||||||||||||||||
4 |
Martin KopeckýMartin Kopecký
Atletika Jihlava |
99 | 2.60 | ||||||||||||||||
5 |
Ludvík SzelkeLudvík Szelke
Atletika Jihlava |
99 | 2.40 | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
skok o tyči - Ženy (Finále)
Finále (so, 18.1.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Rebeka ŠilhanováRebeka Šilhanová
AK Olymp Brno |
95 | 4.00 | ||||||||||||||||
2 |
Nikol JiroutováNikol Jiroutová
T. J. Sokol České Budějovice |
92 | 3.60 | ||||||||||||||||
3 |
Nikola SuchelováNikola Suchelová
A. C. TEPO Kladno |
91 | 3.40 | ||||||||||||||||
4 |
Petra KozelkováPetra Kozelková
TJ Sokol Opava |
91 | 3.40 | ||||||||||||||||
5 |
Lucie DalihodováLucie Dalihodová
SK Kotlářka Praha |
90 | 2.80 | ||||||||||||||||
6 |
Kateřina ŠvecováKateřina Švecová
Atletika Jihlava |
96 | 2.40 | ||||||||||||||||
7 |
Eliška SuchopárováEliška Suchopárová
SK Kotlářka Praha |
96 | 2.40 | ||||||||||||||||
8 |
Markéta FuksováMarkéta Fuksová
Atletika Jihlava |
96 | 2.20 | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
skok o tyči - Dorostenky (Finále)
Finále (so, 18.1.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Zuzana PražákováZuzana Pražáková
TJ Sokol Kolín-atletika |
97 | 3.60 | ||||||||||||||||
2 |
Sabina PöschlováSabina Pöschlová
A. C. TEPO Kladno |
97 | 3.40 | ||||||||||||||||
3 |
Nikola PöschlováNikola Pöschlová
A. C. TEPO Kladno |
98 | 3.40 | ||||||||||||||||
4 |
Klaudia KalnáyováKlaudia Kalnáyová
Slovensko |
97 | 3.20 | ||||||||||||||||
5 |
Rafaela BurdaRafaela Burda
TJ Slavoj BANES Pacov |
98 | 2.40 | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
skok o tyči - Žákyně (Finále)
Finále (so, 18.1.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Amálie ŠvábíkováAmálie Švábíková
ASK Slavia Praha |
99 | 3.40 | ||||||||||||||||
2 |
Andrea DuchoňováAndrea Duchoňová
ASK Slavia Praha |
99 | 2.80 | ||||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
skok daleký - Muži (Finále)
Finále (so, 18.1.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Petr OgounPetr Ogoun
TJ Slavoj Stará Boleslav |
84 | 6.96 | ||||||||||||||||
2 |
Matyáš VrtiškaMatyáš Vrtiška
TJ Spartak Vlašim |
94 | 6.94 | ||||||||||||||||
3 |
Marek LukášMarek Lukáš
TJ Dukla Praha |
91 | 6.93 | ||||||||||||||||
4 |
Zdeněk BaláčekZdeněk Baláček
TJ Sokol Kolín-atletika |
93 | 6.66 | ||||||||||||||||
5 |
Jiří SýkoraJiří Sýkora
TJ Spartak Třebíč |
95 | 6.63 | ||||||||||||||||
6 |
Jan TauerJan Tauer
AC Domažlice |
95 | 6.37 | ||||||||||||||||
7 |
Lukáš VenkrbecLukáš Venkrbec
Atletika Jihlava |
91 | 5.88 | ||||||||||||||||
8 |
Vojtěch VorlíčekVojtěch Vorlíček
TJ Spartak Třebíč |
95 | 5.87 | ||||||||||||||||
9 |
Hynek PhamHynek Pham
Atletika Jihlava |
94 | 5.86 | ||||||||||||||||
10 |
Jan OkrouhlýJan Okrouhlý
A. C. TEPO Kladno |
95 | 5.76 | ||||||||||||||||
11 |
Jiří BurdaJiří Burda
TJ Slavoj BANES Pacov |
67 | 5.28 | ||||||||||||||||
12 |
Tomáš KopečnýTomáš Kopečný
TJ Spartak Třebíč |
91 | 5.26 | ||||||||||||||||
13 |
Václav VáchaVáclav Vácha
Atletika Jihlava |
93 | 5.14 | ||||||||||||||||
14 |
Jan RejthárekJan Rejthárek
Atletika Jihlava |
95 | 5.09 | ||||||||||||||||
15 |
Ondřej PolášekOndřej Polášek
TJ Sokol Velké Meziříčí |
95 | 4.99 | ||||||||||||||||
16 |
Lukáš OhnútLukáš Ohnút
Atletika Jihlava |
94 | 4.92 | ||||||||||||||||
Kajetán ČásenskýKajetán Čásenský
ASK Slavia Praha |
91 | DNP | |||||||||||||||||
Tomáš ŽeleznýTomáš Železný
T. J. Sokol České Budějovice |
78 | NM | |||||||||||||||||
Celkem 18 závodníků |
skok daleký - Dorostenci (Finále)
Finále (so, 18.1.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Ondřej DolákOndřej Dolák
TJ Spartak Třebíč |
97 | 6.32 | ||||||||||||||||
2 |
Tomáš VilímekTomáš Vilímek
TJ Spartak Třebíč |
98 | 5.93 | ||||||||||||||||
3 |
Lukáš HinkLukáš Hink
SKP Union Cheb - klub atletiky |
97 | 5.83 | ||||||||||||||||
4 |
Aleš SvobodaAleš Svoboda
TJ Spartak Třebíč |
98 | 5.71 | ||||||||||||||||
5 |
Jan NěmecJan Němec
TJ Spartak Třebíč |
97 | 5.69 | ||||||||||||||||
6 |
Petr PoselPetr Posel
ASK Lovosice |
98 | 5.65 | ||||||||||||||||
7 |
Tomáš KinclTomáš Kincl
Atletika Jemnice |
98 | 5.38 | ||||||||||||||||
8 |
Miroslav SýkoraMiroslav Sýkora
T. J. Sokol České Budějovice |
97 | 5.37 | ||||||||||||||||
9 |
Radek ZahradníkRadek Zahradník
TJ Lokomotiva Rakovník |
98 | 5.37 | ||||||||||||||||
10 |
Matěj ŠčerbaMatěj Ščerba
Athletic Club Ústí n/L. o.s. |
98 | 5.17 | ||||||||||||||||
Pavel PrchalPavel Prchal
AK Bílina |
98 | NM | |||||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
skok daleký - Žáci (Finále)
Finále (so, 18.1.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Filip BromFilip Brom
Spartak Praha 4 |
99 | 5.55 | ||||||||||||||||
2 |
Jiří KaplánekJiří Kaplánek
Atletika Jihlava |
99 | 5.39 | ||||||||||||||||
3 |
Ondřej ChloupekOndřej Chloupek
TJ Klášterec n/O. |
99 | 5.31 | ||||||||||||||||
4 |
Ondřej ChládOndřej Chlád
TJ CHS TURBO Chotěboř |
99 | 5.17 | ||||||||||||||||
5 |
Jan LališJan Lališ
SKP Union Cheb - klub atletiky |
00 | 5.01 | ||||||||||||||||
6 |
Adam OndraAdam Ondra
Atletika Jihlava |
00 | 4.88 | ||||||||||||||||
7 |
Pavel HekrdlaPavel Hekrdla
TJ Sokol Velké Meziříčí |
99 | 4.87 | ||||||||||||||||
8 |
Jan ValtrJan Valtr
TJ Klášterec n/O. |
00 | 4.79 | ||||||||||||||||
9 |
Karel SedláčekKarel Sedláček
TJ Sokol Velké Meziříčí |
99 | 4.69 | ||||||||||||||||
10 |
Václav ZahrádkaVáclav Zahrádka
TJ Klášterec n/O. |
00 | 4.65 | ||||||||||||||||
11 |
Martin KopeckýMartin Kopecký
Atletika Jihlava |
99 | 4.60 | ||||||||||||||||
12 |
Lukáš MíkaLukáš Míka
TJ Slavoj BANES Pacov |
01 | 4.49 | ||||||||||||||||
13 |
Daniel ŠimekDaniel Šimek
TJ Jiskra Humpolec |
00 | 4.46 | ||||||||||||||||
14 |
Adam ProvazníkAdam Provazník
SC Radotín Praha |
01 | 4.43 | ||||||||||||||||
15 |
Dan KováčDan Kováč
TJ Jiskra Havlíčkův Brod |
99 | 4.38 | ||||||||||||||||
16 |
Sebastian KlimtSebastian Klimt
SKP Union Cheb - klub atletiky |
01 | 4.19 | ||||||||||||||||
17 |
Mikuláš StřelecMikuláš Střelec
Atletika Jihlava |
01 | 4.13 | ||||||||||||||||
18 |
Jiří KabrdaJiří Kabrda
TJ Nové Město na Moravě |
01 | 3.98 | ||||||||||||||||
19 |
Martin VithaMartin Vitha
TJ Slavoj BANES Pacov |
01 | 3.93 | ||||||||||||||||
20 |
Adam KloudaAdam Klouda
TJ Spartak Třebíč |
01 | 3.82 | ||||||||||||||||
21 |
Vojtěch JarošVojtěch Jaroš
TJ Jiskra Humpolec |
01 | 3.77 | ||||||||||||||||
22 |
Martin FiedlerMartin Fiedler
TJ Jiskra Havlíčkův Brod |
00 | 3.62 | ||||||||||||||||
23 |
Martin KolářMartin Kolář
SKP Union Cheb - klub atletiky |
02 | 3.36 | ||||||||||||||||
24 |
Vít KoubíkVít Koubík
TJ Slavoj BANES Pacov |
01 | DNP | ||||||||||||||||
25 |
Roman BučekRoman Buček
Atletika Jemnice |
99 | DNP | ||||||||||||||||
26 |
Prokop CoufalProkop Coufal
Atletika Jihlava |
99 | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 26 závodníků |
skok daleký - Ženy (Finále)
Finále (so, 18.1.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Lucie UhlířováLucie Uhlířová
TJ Dukla Praha |
91 | 5.41 | ||||||||||||||||
2 |
Tereza BartíkováTereza Bartíková
TJ Dukla Praha |
94 | 5.29 | ||||||||||||||||
3 |
Alexandra MužíkováAlexandra Mužíková
ASK Slavia Praha |
83 | 5.28 | ||||||||||||||||
4 |
Klára BuřilováKlára Buřilová
PSK Olymp Praha |
90 | 5.20 | ||||||||||||||||
5 |
Michaela BurdaMichaela Burda
TJ Slavoj BANES Pacov |
94 | 5.18 | ||||||||||||||||
6 |
Alena RoháčkováAlena Roháčková
JAC Brno |
95 | 5.16 | ||||||||||||||||
7 |
Karolína ŘehákováKarolína Řeháková
SK Kotlářka Praha |
95 | 5.14 | ||||||||||||||||
8 |
Monika SedláčkováMonika Sedláčková
TJ Spartak Třebíč |
95 | 4.98 | ||||||||||||||||
9 |
Jana BrabcováJana Brabcová
Athletic Club Ústí n/L. o.s. |
94 | 4.98 | ||||||||||||||||
10 |
Miroslava MachováMiroslava Machová
T. J. Sokol České Budějovice |
94 | 4.94 | ||||||||||||||||
11 |
Kateřina DrhováKateřina Drhová
SK Kotlářka Praha |
95 | 4.84 | ||||||||||||||||
12 |
Adriana ZykánováAdriana Zykánová
TJ Vodní stavby Tábor |
95 | 4.69 | ||||||||||||||||
13 |
Tereza RůžičkováTereza Růžičková
ASK Slavia Praha |
90 | 4.68 | ||||||||||||||||
14 |
Kateřina SylvestrováKateřina Sylvestrová
TJ Spartak Třebíč |
95 | 4.58 | ||||||||||||||||
15 |
Dominika PfaurováDominika Pfaurová
A. C. TEPO Kladno |
99 | 4.35 | ||||||||||||||||
16 |
Markéta FuksováMarkéta Fuksová
Atletika Jihlava |
96 | 4.23 | ||||||||||||||||
17 |
Gabriela MachyánováGabriela Machyánová
TJ Jiskra Humpolec |
96 | 4.06 | ||||||||||||||||
18 |
Kateřina ŠuškováKateřina Šušková
Atletika Jihlava |
96 | 4.05 | ||||||||||||||||
19 |
Alexandra BeckováAlexandra Becková
A. C. TEPO Kladno |
00 | 3.92 | ||||||||||||||||
Simona ŠimkováSimona Šimková
Atletika Jihlava |
96 | DNP | |||||||||||||||||
Michaela NejedlováMichaela Nejedlová
ASK Slavia Praha |
93 | DNP | |||||||||||||||||
Bára DoležalováBára Doležalová
TJ Spartak Třebíč |
96 | NM | |||||||||||||||||
Celkem 22 závodníků |
skok daleký - Dorostenky (Finále)
Finále (so, 18.1.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Ivana ReicheltováIvana Reicheltová
JAC Brno |
98 | 5.50 | ||||||||||||||||
2 |
Barbora DvořákováBarbora Dvořáková
TJ Dukla Praha |
97 | 5.49 | ||||||||||||||||
3 |
Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková
TJ Dukla Praha |
97 | 5.45 | ||||||||||||||||
4 |
Veronika JaníčkováVeronika Janíčková
TJ Spartak Třebíč |
98 | 5.22 | ||||||||||||||||
5 |
Sabina PöschlováSabina Pöschlová
A. C. TEPO Kladno |
97 | 4.99 | ||||||||||||||||
6 |
Lenka NovotnáLenka Novotná
TJ Nové Město na Moravě |
97 | 4.93 | ||||||||||||||||
7 |
Nikola PöschlováNikola Pöschlová
A. C. TEPO Kladno |
98 | 4.88 | ||||||||||||||||
8 |
Michaela VondrovskáMichaela Vondrovská
A. C. TEPO Kladno |
96 | 4.70 | ||||||||||||||||
9 |
Rafaela BurdaRafaela Burda
TJ Slavoj BANES Pacov |
98 | 4.62 | ||||||||||||||||
10 |
Lucie BřicháčkováLucie Břicháčková
SKP Union Cheb - klub atletiky |
98 | 4.53 | ||||||||||||||||
11 |
Petra MackováPetra Macková
TJ Sokol Velké Meziříčí |
97 | 4.32 | ||||||||||||||||
12 |
Tereza KaslováTereza Kaslová
TJ Vodní stavby Tábor |
98 | 4.24 | ||||||||||||||||
13 |
Adéla StrnadováAdéla Strnadová
TJ Sokol Velké Meziříčí |
98 | 4.18 | ||||||||||||||||
14 |
Martina KšírováMartina Kšírová
Atletika Jemnice |
98 | 4.06 | ||||||||||||||||
Dominika KohoutkováDominika Kohoutková
Atletika Jihlava |
97 | DNP | |||||||||||||||||
Monika VobořilováMonika Vobořilová
TJ Vodní stavby Tábor |
98 | DNP | |||||||||||||||||
Nikol DobešováNikol Dobešová
TJ Spartak Třebíč |
98 | NM | |||||||||||||||||
Celkem 17 závodníků |
skok daleký - Žákyně (Finále)
Finále (so, 18.1.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tereza ParáskováTereza Parásková
SK Kotlářka Praha |
00 | 5.12 | ||||||||||||||||
2 |
Lucie PertlíkováLucie Pertlíková
Atletika Jihlava |
99 | 4.88 | ||||||||||||||||
3 |
Justýna HolubováJustýna Holubová
TJ Lokomotiva Beroun o.s. |
00 | 4.67 | ||||||||||||||||
4 |
Michaela MarešováMichaela Marešová
Atletika Jihlava |
99 | 4.59 | ||||||||||||||||
5 |
Hana VáchováHana Váchová
TJ Vodní stavby Tábor |
99 | 4.55 | ||||||||||||||||
6 |
Tereza ŠimůnkováTereza Šimůnková
TJ Jiskra Havlíčkův Brod |
00 | 4.49 | ||||||||||||||||
7 |
Štěpánka MartínkováŠtěpánka Martínková
AC Domažlice |
99 | 4.47 | ||||||||||||||||
8 |
Anna ČernáAnna Černá
AC Domažlice |
99 | 4.37 | ||||||||||||||||
9 |
Nikola RůžičkováNikola Růžičková
TJ Spartak Třebíč |
99 | 4.28 | ||||||||||||||||
10 |
Bára HeřmánkováBára Heřmánková
Athletic Club Ústí n/L. o.s. |
99 | 4.27 | ||||||||||||||||
11 |
Eliška BěhounkováEliška Běhounková
TJ Sokol Velké Meziříčí |
00 | 4.25 | ||||||||||||||||
12 |
Karolína HiekováKarolína Hieková
ASK Lovosice |
99 | 4.24 | ||||||||||||||||
13 |
Kateřina KovářováKateřina Kovářová
Atletika Jemnice |
99 | 4.17 | ||||||||||||||||
14 |
Petra KašováPetra Kašová
TJ Sokol Velké Meziříčí |
01 | 4.12 | ||||||||||||||||
15 |
Veronika JůzováVeronika Jůzová
TJ Spartak Třebíč |
00 | 4.10 | ||||||||||||||||
16 |
Sára ZámečníkováSára Zámečníková
Batt klub N.Město na Mor. |
01 | 4.09 | ||||||||||||||||
17 |
Veronika HübschováVeronika Hübschová
TJ Spartak Třebíč |
00 | 4.08 | ||||||||||||||||
18 |
Iveta MyslivcováIveta Myslivcová
TJ Nové Město na Moravě |
00 | 4.04 | ||||||||||||||||
19 |
Markéta VostálováMarkéta Vostálová
Atletika Jihlava |
00 | 4.01 | ||||||||||||||||
20 |
Vendula ŠírováVendula Šírová
Batt klub N.Město na Mor. |
00 | 4.00 | ||||||||||||||||
21 |
Zuzana ŠpačkováZuzana Špačková
AK Chemopetrol Litvínov |
00 | 3.98 | ||||||||||||||||
22 |
Denisa MatějíčkováDenisa Matějíčková
Atletika Jihlava |
01 | 3.95 | ||||||||||||||||
23 |
Anna DvořákováAnna Dvořáková
Atletika Jihlava |
99 | 3.95 | ||||||||||||||||
24 |
Renáta TenklováRenáta Tenklová
TJ Slavoj BANES Pacov |
01 | 3.90 | ||||||||||||||||
25 |
Saša MelicharováSaša Melicharová
TJ Spartak Třebíč |
00 | 3.83 | ||||||||||||||||
26 |
Gabriela BojanovskáGabriela Bojanovská
TJ Nové Město na Moravě |
99 | 3.82 | ||||||||||||||||
27 |
Natálie TeplanováNatálie Teplanová
TJ Spartak Třebíč |
01 | 3.77 | ||||||||||||||||
28 |
Michaela BastlováMichaela Bastlová
Atletika Jemnice |
99 | 3.70 | ||||||||||||||||
29 |
Barbora VaňkováBarbora Vaňková
TJ Slavoj BANES Pacov |
01 | 3.63 | ||||||||||||||||
30 |
Simona RančevováSimona Rančevová
SKP Union Cheb - klub atletiky |
02 | 3.63 | ||||||||||||||||
31 |
Tereza KřivskáTereza Křivská
TJ Sokol Velké Meziříčí |
00 | 3.59 | ||||||||||||||||
32 |
Tereza ZemanováTereza Zemanová
Atletika Jihlava |
01 | 3.55 | ||||||||||||||||
Tereza NěmcováTereza Němcová
TJ Jiskra Havlíčkův Brod |
01 | DNP | |||||||||||||||||
Daniela KrýslováDaniela Krýslová
TRIATLET Karlovy Vary |
01 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 34 závodníků |
trojskok - Muži (Finále)
Finále (so, 18.1.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Ladislav UrbanLadislav Urban
Atletika Jihlava |
82 | 13.58 | ||||||||||||||||
2 |
Jiří DvořákJiří Dvořák
TJ Jiskra Havlíčkův Brod |
89 | 12.77 | ||||||||||||||||
3 |
Jaroslav ZemanJaroslav Zeman
Atletika Jihlava |
94 | 12.61 | ||||||||||||||||
4 |
Vít MolvaVít Molva
Atletika Jihlava |
95 | 12.61 | ||||||||||||||||
5 |
Jan KotroušJan Kotrouš
ASK Slavia Praha |
85 | 12.60 | ||||||||||||||||
6 |
Jan OkrouhlýJan Okrouhlý
A. C. TEPO Kladno |
95 | 12.04 | ||||||||||||||||
7 |
Tomáš BlackýTomáš Blacký
AC Domažlice |
96 | 11.94 | ||||||||||||||||
8 |
Jan NiklJan Nikl
TJ Jiskra Havlíčkův Brod |
93 | 11.93 | ||||||||||||||||
9 |
Tomáš SvobodaTomáš Svoboda
Atletika Jihlava |
93 | 11.80 | ||||||||||||||||
10 |
Ondřej PolášekOndřej Polášek
TJ Sokol Velké Meziříčí |
95 | 11.12 | ||||||||||||||||
Aliaksander AniskaAliaksander Aniska
Atletika Jihlava |
88 | DNP | |||||||||||||||||
Jakub StejskalJakub Stejskal
TJ Slavoj BANES Pacov |
95 | DNP | |||||||||||||||||
Stanislav VyšínStanislav Vyšín
ASK Slavia Praha |
89 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 13 závodníků |
trojskok - Dorostenci (Finále)
Finále (so, 18.1.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tomáš PirochtaTomáš Pirochta
Atletika Jihlava |
97 | 13.43 | ||||||||||||||||
MS |
Ondřej DolákOndřej Dolák
TJ Spartak Třebíč |
97 | 13.39 | ||||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
trojskok - Ženy (Finále)
Finále (so, 18.1.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Veronika MatulkováVeronika Matulková
TJ Baník Stříbro |
95 | 10.75 | ||||||||||||||||
2 |
Jana ŠimkováJana Šimková
Athletic Club Ústí n/L. o.s. |
97 | 10.04 | ||||||||||||||||
3 |
Markéta FuksováMarkéta Fuksová
Atletika Jihlava |
96 | 09.72 | ||||||||||||||||
4 |
Monika SedláčkováMonika Sedláčková
TJ Spartak Třebíč |
95 | 09.51 | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
trojskok - Dorostenky (Finále)
Finále (so, 18.1.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Ivana ReicheltováIvana Reicheltová
JAC Brno |
98 | 11.85 | ||||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
vrh koulí 3kg - Dorostenky (Finále)
Finále (so, 18.1.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Pavlína KocurováPavlína Kocurová
ŠAK Chodov |
98 | 12.20 | ||||||||||||||||
2 |
Zuzana PražákováZuzana Pražáková
TJ Sokol Kolín-atletika |
97 | 11.82 | ||||||||||||||||
3 |
Jana DanihelkováJana Danihelková
SKP Union Cheb - klub atletiky |
98 | 10.05 | ||||||||||||||||
4 |
Iveta MocharováIveta Mocharová
Atletika Jemnice |
98 | 10.01 | ||||||||||||||||
5 |
Kateřina HoudkováKateřina Houdková
TJ Slavoj BANES Pacov |
98 | 08.77 | ||||||||||||||||
6 |
Nikola DavidováNikola Davidová
AK Bílina |
98 | 08.76 | ||||||||||||||||
7 |
Natálie ReichováNatálie Reichová
TJ Slavoj BANES Pacov |
98 | 08.26 | ||||||||||||||||
8 |
Lucie StibralováLucie Stibralová
SK Kotlářka Praha |
98 | 07.59 | ||||||||||||||||
9 |
Simona ChodorováSimona Chodorová
SK Kotlářka Praha |
98 | 06.85 | ||||||||||||||||
10 |
Šárka VeseláŠárka Veselá
Atletika Jihlava |
98 | 06.83 | ||||||||||||||||
11 |
Leona KárníkováLeona Kárníková
STŘEDISKO VOLNÉHO ČASU Lede... |
98 | 06.59 | ||||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)
Finále (so, 18.1.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Amálie ŠvábíkováAmálie Švábíková
ASK Slavia Praha |
99 | 10.51 | ||||||||||||||||
2 |
Jana NovotnáJana Novotná
JAC Brno |
99 | 10.45 | ||||||||||||||||
3 |
Karolína ŠimkováKarolína Šimková
TJ Spartak Třebíč |
99 | 09.87 | ||||||||||||||||
4 |
Markéta SchönpflugováMarkéta Schönpflugová
A. C. TEPO Kladno |
00 | 09.59 | ||||||||||||||||
5 |
Karla FouaniKarla Fouani
ASK Slavia Praha |
99 | 08.58 | ||||||||||||||||
6 |
Veronika HübschováVeronika Hübschová
TJ Spartak Třebíč |
00 | 08.17 | ||||||||||||||||
7 |
Gabriela BojanovskáGabriela Bojanovská
TJ Nové Město na Moravě |
99 | 08.04 | ||||||||||||||||
8 |
Soňa KaráskováSoňa Karásková
Atletika Jemnice |
00 | 07.88 | ||||||||||||||||
9 |
Eliška KrajčováEliška Krajčová
Atletika Jemnice |
01 | 07.81 | ||||||||||||||||
10 |
Barbora NováčkováBarbora Nováčková
TJ Spartak Třebíč |
99 | 07.17 | ||||||||||||||||
11 |
Adéla ČečákováAdéla Čečáková
TJ Slavoj BANES Pacov |
00 | 07.06 | ||||||||||||||||
12 |
Renáta TenklováRenáta Tenklová
TJ Slavoj BANES Pacov |
01 | 07.05 | ||||||||||||||||
13 |
Zdeňka SeveldováZdeňka Seveldová
Atletika Jemnice |
00 | 07.02 | ||||||||||||||||
14 |
Barbora VelebováBarbora Velebová
TJ Spartak Třebíč |
01 | DNP | ||||||||||||||||
15 |
Barbora ŠtelclováBarbora Štelclová
TJ Spartak Třebíč |
00 | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 15 závodníků |
vrh koulí 4kg - Žáci (Finále)
Finále (so, 18.1.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Roman BučekRoman Buček
Atletika Jemnice |
99 | 12.60 | ||||||||||||||||
2 |
Radek DojčarRadek Dojčar
ŠAK Chodov |
00 | 11.53 | ||||||||||||||||
3 |
Ondřej KadlecOndřej Kadlec
Atletika Jemnice |
00 | 10.40 | ||||||||||||||||
4 |
David NovákDavid Novák
Atletika Jemnice |
00 | 10.39 | ||||||||||||||||
5 |
Daniel ŠimekDaniel Šimek
TJ Jiskra Humpolec |
00 | 09.43 | ||||||||||||||||
6 |
Štěpán MelzerŠtěpán Melzer
Atletika Jemnice |
99 | 09.26 | ||||||||||||||||
7 |
Matěj KlimentMatěj Kliment
SKP Union Cheb - klub atletiky |
99 | 08.33 | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
vrh koulí 4kg - Ženy (Finále)
Finále (so, 18.1.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jitka KubelováJitka Kubelová
TJ Nové Město na Moravě |
91 | 13.24 | ||||||||||||||||
2 |
Denisa ŠlechtováDenisa Šlechtová
Bechyňský atlet.klub Bechyně |
95 | 10.01 | ||||||||||||||||
3 |
Alexandra MužíkováAlexandra Mužíková
ASK Slavia Praha |
83 | 09.99 | ||||||||||||||||
4 |
Pavla HartmanováPavla Hartmanová
Atletika Jemnice |
95 | 09.15 | ||||||||||||||||
5 |
Kateřina SylvestrováKateřina Sylvestrová
TJ Spartak Třebíč |
95 | 08.97 | ||||||||||||||||
6 |
Bára DoležalováBára Doležalová
TJ Spartak Třebíč |
96 | 08.74 | ||||||||||||||||
7 |
Šárka MašterováŠárka Mašterová
TJ Sokol Velké Meziříčí |
95 | 07.30 | ||||||||||||||||
8 |
Amálie DrimlováAmálie Drimlová
TJ Nové Město na Moravě |
96 | 07.20 | ||||||||||||||||
9 |
Hana HomolkováHana Homolková
TJ Nové Město na Moravě |
96 | 06.10 | ||||||||||||||||
10 |
Kateřina BizoňováKateřina Bizoňová
TJ Nové Město na Moravě |
96 | 06.05 | ||||||||||||||||
MS |
Monika SedláčkováMonika Sedláčková
TJ Spartak Třebíč |
95 | 10.88 | ||||||||||||||||
Kristýna BendováKristýna Bendová
TJ Spartak Třebíč |
94 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
vrh koulí 5kg - Dorostenci (Finále)
Finále (so, 18.1.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Martin JirkalMartin Jirkal
AK Bílina |
97 | 13.37 | ||||||||||||||||
2 |
Matěj SvobodaMatěj Svoboda
TJ Sokol Kolín-atletika |
97 | 12.90 | ||||||||||||||||
3 |
Ondřej DolákOndřej Dolák
TJ Spartak Třebíč |
97 | 12.81 | ||||||||||||||||
4 |
Adam BenešAdam Beneš
ASK ELNA Počerady |
98 | 12.62 | ||||||||||||||||
5 |
Jaroslav RůžičkaJaroslav Růžička
Atletika Jihlava |
97 | 12.51 | ||||||||||||||||
6 |
Michael UrbanMichael Urban
TJ Vodní stavby Tábor |
97 | 11.96 | ||||||||||||||||
7 |
Pavel JaklPavel Jakl
TJ Slavoj BANES Pacov |
98 | 11.57 | ||||||||||||||||
8 |
Tomáš VilímekTomáš Vilímek
TJ Spartak Třebíč |
98 | 11.54 | ||||||||||||||||
9 |
Ondřej TomekOndřej Tomek
TJ Spartak Třebíč |
97 | 11.01 | ||||||||||||||||
10 |
Tomáš KinclTomáš Kincl
Atletika Jemnice |
98 | 10.99 | ||||||||||||||||
11 |
Dominik BížaDominik Bíža
TJ Klášterec n/O. |
98 | 09.03 | ||||||||||||||||
12 |
Jaroslav BěhounekJaroslav Běhounek
TJ Sokol Velké Meziříčí |
98 | 07.46 | ||||||||||||||||
MS |
Jan NěmecJan Němec
TJ Spartak Třebíč |
97 | 12.17 | ||||||||||||||||
Celkem 13 závodníků |
vrh koulí 6kg - Junioři (Finále)
Finále (so, 18.1.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jan DoležalJan Doležal
TJ Sokol Hradec Králové |
96 | 14.28 | ||||||||||||||||
2 |
Šimon AdamecŠimon Adamec
Atletika Jihlava |
96 | 11.57 | ||||||||||||||||
3 |
Jan BlahutJan Blahut
Atletika Jihlava |
96 | 10.82 | ||||||||||||||||
4 |
Tomáš BlažekTomáš Blažek
Atletika Jemnice |
95 | 10.72 | ||||||||||||||||
5 |
David ŠrámekDavid Šrámek
ASK Slavia Praha |
96 | 09.71 | ||||||||||||||||
6 |
Michal NejedlýMichal Nejedlý
TJ Spartak Třebíč |
96 | 09.62 | ||||||||||||||||
Tomáš BaloghTomáš Balogh
TJ Vodní stavby Tábor |
95 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
vrh koulí 7,26kg - Muži (Finále)
Finále (so, 18.1.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jiří KlinerJiří Kliner
TJ Spartak Třebíč |
84 | 14.28 | ||||||||||||||||
2 |
Tomáš PužmanTomáš Pužman
A. C. TEPO Kladno |
84 | 14.18 | ||||||||||||||||
3 |
František ŠmídFrantišek Šmíd
TJ Dukla Praha |
87 | 13.17 | ||||||||||||||||
4 |
Jakub VoplakalJakub Voplakal
Hvězda SKP Pardubice |
92 | 12.76 | ||||||||||||||||
5 |
Radek VitovskýRadek Vitovský
TJ Slavoj BANES Pacov |
81 | 11.96 | ||||||||||||||||
6 |
Martin PěknýMartin Pěkný
VSK FTVS Praha |
83 | 11.92 | ||||||||||||||||
7 |
Jan HeresJan Heres
TJ Spartak Třebíč |
80 | 10.96 | ||||||||||||||||
8 |
Václav VáchaVáclav Vácha
Atletika Jihlava |
93 | 10.87 | ||||||||||||||||
9 |
David PodobaDavid Podoba
TJ Jiskra Havlíčkův Brod |
94 | 10.70 | ||||||||||||||||
10 |
Jaroslav BečkaJaroslav Bečka
TJ Sokol Kolín-atletika |
94 | 10.64 | ||||||||||||||||
11 |
Tomáš PurmanTomáš Purman
TJ Vodní stavby Tábor |
80 | 10.60 | ||||||||||||||||
12 |
Tomáš KopečnýTomáš Kopečný
TJ Spartak Třebíč |
91 | 10.44 | ||||||||||||||||
13 |
Lukáš OhnútLukáš Ohnút
Atletika Jihlava |
94 | 10.33 | ||||||||||||||||
14 |
Lubomír ZaňákLubomír Zaňák
TJ Slavoj BANES Pacov |
93 | 09.87 | ||||||||||||||||
15 |
Zdeněk KárníkZdeněk Kárník
STŘEDISKO VOLNÉHO ČASU Lede... |
68 | 07.11 | ||||||||||||||||
16 |
Jan NiklJan Nikl
TJ Jiskra Havlíčkův Brod |
93 | DNP | ||||||||||||||||
17 |
Jiří DvořákJiří Dvořák
TJ Jiskra Havlíčkův Brod |
89 | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 17 závodníků |