Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje mužů a žen
Jablonec nad Nisou (19. 1. 2014)60 m - Muži (Rozběh)
Rozběh 1 (ne, 19.1.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda | 95 | AC Slovan Liberec, o.s. | 07.02 | |||||||||||||||
2 | Petr NejedlýPetr Nejedlý | 88 | AC Česká Lípa | 07.11 | |||||||||||||||
3 | David MahovskýDavid Mahovský | 94 | AC Slovan Liberec, o.s. | 07.27 | |||||||||||||||
4 | Patrik DrhlíkPatrik Drhlík | 91 | AC Slovan Liberec, o.s. | 07.45 | |||||||||||||||
5 | Dominik MojžíšDominik Mojžíš | 97 | SK Nové Město nad Metují | 07.64 | |||||||||||||||
Ondřej RappOndřej Rapp | 97 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | DQ | ||||||||||||||||
Pavel HýsekPavel Hýsek | 90 | AC Slovan Liberec, o.s. | DNF | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 2 (ne, 19.1.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Aleš SteklíkAleš Steklík | 96 | SK Nové Město nad Metují | 07.37 | |||||||||||||||
2 | Radoš RyklRadoš Rykl | 95 | TJ Sokol Hradec Králové | 07.40 | |||||||||||||||
3 | Petr KořínekPetr Kořínek | 96 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 07.46 | |||||||||||||||
4 | Tomáš DostrašilTomáš Dostrašil | 96 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 07.52 | |||||||||||||||
5 | František RambousekFrantišek Rambousek | 95 | AC Slovan Liberec, o.s. | 07.53 | |||||||||||||||
6 | Lukáš DesenskýLukáš Desenský | 98 | TJ Sokol Hradec Králové | 07.56 | |||||||||||||||
7 | Filip HorkýFilip Horký | 96 | AC SYNER Turnov | 07.74 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 3 (ne, 19.1.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marek FormánekMarek Formánek | 98 | ŠAK SG Jablonec n/N. | 07.57 | |||||||||||||||
2 | Jan JankovičJan Jankovič | 98 | TJ Lokomotiva Trutnov | 07.58 | |||||||||||||||
3 | Tomáš DostálTomáš Dostál | 90 | AC SYNER Turnov | 07.64 | |||||||||||||||
4 | Jakub CozlJakub Cozl | 94 | TJ Lokomotiva Trutnov | 07.75 | |||||||||||||||
5 | Jiří TuláčekJiří Tuláček | 88 | SK Nové Město nad Metují | 07.82 | |||||||||||||||
Jiří ZikmundJiří Zikmund | 98 | AC Slovan Liberec, o.s. | DQ | ||||||||||||||||
Vojtěch KarásekVojtěch Karásek | 97 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | DQ | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 4 (ne, 19.1.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martin LamačMartin Lamač | 97 | AC Slovan Liberec, o.s. | 07.40 | |||||||||||||||
2 | Jiří KuntJiří Kunt | 95 | TJ Sokol Kolín-atletika | 07.58 | |||||||||||||||
3 | Vojtěch KrykorkaVojtěch Krykorka | 97 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 07.62 | |||||||||||||||
4 | Tomáš KafuněkTomáš Kafuněk | 98 | SK Týniště nad Orlicí | 07.76 | |||||||||||||||
5 | Václav ČervinkaVáclav Červinka | 94 | TJ Sokol Hradec Králové | 07.80 | |||||||||||||||
6 | Tomáš UmlaufTomáš Umlauf | 98 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 07.83 | |||||||||||||||
7 | Filip MertlíkFilip Mertlík | 93 | SK Nové Město nad Metují | 07.85 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 5 (ne, 19.1.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | David KolářDavid Kolář | 97 | AC Slovan Liberec, o.s. | 07.26 | |||||||||||||||
2 | Martin ŠtěpánekMartin Štěpánek | 97 | TJ Sokol Hradec Králové | 07.75 | |||||||||||||||
3 | Ondřej NesvadbaOndřej Nesvadba | 97 | ŠAK SG Jablonec n/N. | 07.79 | |||||||||||||||
4 | David MoravecDavid Moravec | 97 | TJ Dvůr Králové n/L. | 07.91 | |||||||||||||||
5 | Ladislav KolaLadislav Kola | 97 | AC Slovan Liberec, o.s. | 08.09 | |||||||||||||||
6 | Lukáš ChuticLukáš Chutic | 98 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 08.14 | |||||||||||||||
7 | Václav TomanVáclav Toman | 72 | TJ Sokol Hradec Králové | 08.37 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 6 (ne, 19.1.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dalibor JeřábekDalibor Jeřábek | 98 | TJ Sokol Hradec Králové | 07.88 | |||||||||||||||
2 | Pavel HermanPavel Herman | 98 | TJ Slovan Varnsdorf | 08.05 | |||||||||||||||
3 | Matěj LavickýMatěj Lavický | 98 | TJ Sokol Hradec Králové | 08.07 | |||||||||||||||
4 | Tomáš HlubůčekTomáš Hlubůček | 97 | AC Česká Lípa | 08.26 | |||||||||||||||
Matěj SojkaMatěj Sojka | 97 | TJ Sokol Kolín-atletika | DQ | ||||||||||||||||
David RybaDavid Ryba | 99 | TJ Sokol Hradec Králové | DNP | ||||||||||||||||
Tomáš CvrčekTomáš Cvrček | 99 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 7 (ne, 19.1.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lukáš SoučekLukáš Souček | 96 | AC Mladá Boleslav o.s. | 07.40 | |||||||||||||||
2 | Ondřej KulichOndřej Kulich | 95 | AC Mladá Boleslav o.s. | 07.56 | |||||||||||||||
3 | Martin MaršíkMartin Maršík | 96 | TJ Lokomotiva Trutnov | 07.67 | |||||||||||||||
4 | Lukáš VinšLukáš Vinš | 97 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 07.96 | |||||||||||||||
5 | Pavel HorákPavel Horák | 96 | AC Slovan Liberec, o.s. | 08.22 | |||||||||||||||
6 | Pavel SchindlerPavel Schindler | 00 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 08.42 | |||||||||||||||
Tomáš RůžičkaTomáš Růžička | 98 | AC Slovan Liberec, o.s. | DQ | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
60 m - Muži (Finále)
Finále (ne, 19.1.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda | 95 | AC Slovan Liberec, o.s. | 07.02 | |||||||||||||||
2 | Petr NejedlýPetr Nejedlý | 88 | AC Česká Lípa | 07.13 | |||||||||||||||
3 | David KolářDavid Kolář | 97 | AC Slovan Liberec, o.s. | 07.24 | |||||||||||||||
4 | David MahovskýDavid Mahovský | 94 | AC Slovan Liberec, o.s. | 07.33 | |||||||||||||||
5 | Aleš SteklíkAleš Steklík | 96 | SK Nové Město nad Metují | 07.38 | |||||||||||||||
6 | Martin LamačMartin Lamač | 97 | AC Slovan Liberec, o.s. | 07.39 | |||||||||||||||
7 | Radoš RyklRadoš Rykl | 95 | TJ Sokol Hradec Králové | 07.43 | |||||||||||||||
Lukáš SoučekLukáš Souček | 96 | AC Mladá Boleslav o.s. | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m - Ženy (Rozběh)
Rozběh 1 (ne, 19.1.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza VokálováTereza Vokálová | 98 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 07.80 | |||||||||||||||
2 | Petra ŠafaříkováPetra Šafaříková | 98 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 07.85 | |||||||||||||||
3 | Veronika SoukalováVeronika Soukalová | 89 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 07.89 | |||||||||||||||
4 | Kateřina HýskováKateřina Hýsková | 96 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 07.91 | |||||||||||||||
5 | Martina HofmanováMartina Hofmanová | 95 | AC Slovan Liberec, o.s. | 07.93 | |||||||||||||||
6 | Adéla KadlecováAdéla Kadlecová | 96 | AC Slovan Liberec, o.s. | 08.06 | |||||||||||||||
7 | Pavla ValešováPavla Valešová | 83 | TJ Sokol Hradec Králové | 08.14 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 2 (ne, 19.1.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Patricie MaláPatricie Malá | 98 | AC Česká Lípa | 08.16 | |||||||||||||||
2 | Michaela SejkorováMichaela Sejkorová | 97 | Dům dětí a mládeže Cvikováč... | 08.18 | |||||||||||||||
3 | Nikola ČejchanováNikola Čejchanová | 97 | AC SYNER Turnov | 08.31 | |||||||||||||||
4 | Michaela BarborováMichaela Barborová | 99 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 08.31 | |||||||||||||||
5 | Natálie VlkováNatálie Vlková | 98 | AC Česká Lípa | 08.37 | |||||||||||||||
6 | Tereza ŠamanováTereza Šamanová | 99 | TJ Dvůr Králové n/L. | 08.69 | |||||||||||||||
7 | Dominika BalousováDominika Balousová | 95 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 08.86 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 3 (ne, 19.1.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kristýna ZámečníkováKristýna Zámečníková | 98 | AC Slovan Liberec, o.s. | 08.42 | |||||||||||||||
2 | Věra TrejbalováVěra Trejbalová | 96 | AC Slovan Liberec, o.s. | 08.43 | |||||||||||||||
3 | Petra VítováPetra Vítová | 95 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 08.45 | |||||||||||||||
4 | Kateřina HornováKateřina Hornová | 97 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 08.48 | |||||||||||||||
5 | Anežka TěmínováAnežka Těmínová | 96 | AC Slovan Liberec, o.s. | 08.57 | |||||||||||||||
6 | Andrea KnížkováAndrea Knížková | 94 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 08.60 | |||||||||||||||
7 | Eliška KrajinováEliška Krajinová | 97 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 08.62 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 4 (ne, 19.1.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie ŠmejdováLucie Šmejdová | 97 | AC Slovan Liberec, o.s. | 08.64 | |||||||||||||||
2 | Lada HallmanováLada Hallmanová | 00 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 08.73 | |||||||||||||||
3 | Dana ČurgaliováDana Čurgaliová | 99 | SK Nové Město nad Metují | 08.75 | |||||||||||||||
4 | Darina StránskáDarina Stránská | 99 | AC TJ Jičín | 08.83 | |||||||||||||||
5 | Martina LoskotováMartina Loskotová | 98 | TJ Sokol Hradec Králové | 08.84 | |||||||||||||||
6 | Pavlína DubskáPavlína Dubská | 95 | TJ Slovan Varnsdorf | 08.85 | |||||||||||||||
7 | Karolína GebrtováKarolína Gebrtová | 99 | AC SYNER Turnov | 09.08 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 5 (ne, 19.1.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eva KopeckáEva Kopecká | 97 | TJ Sokol Hradec Králové | 08.68 | |||||||||||||||
2 | Simona MarcziováSimona Marcziová | 99 | TJ Slovan Varnsdorf | 08.88 | |||||||||||||||
3 | Nikola ZvrškovcováNikola Zvrškovcová | 97 | TJ Sokol Hradec Králové | 08.94 | |||||||||||||||
4 | Veronika SlámováVeronika Slámová | 96 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 09.07 | |||||||||||||||
5 | Tereza KomínkováTereza Komínková | 97 | TJ Lokomotiva Trutnov | 09.13 | |||||||||||||||
6 | Lenka ŠolcováLenka Šolcová | 98 | AC TJ Jičín | 09.53 | |||||||||||||||
Andrea ProuzováAndrea Prouzová | 97 | TJ Sokol Hradec Králové | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 6 (ne, 19.1.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Magdalena VeseláMagdalena Veselá | 99 | AC Mladá Boleslav o.s. | 08.62 | |||||||||||||||
2 | Anežka FaltováAnežka Faltová | 97 | TJ Lokomotiva Trutnov | 08.67 | |||||||||||||||
3 | Tereza LudvíkováTereza Ludvíková | 97 | TJ Sokol Hradec Králové | 08.86 | |||||||||||||||
4 | Barbora KotyzováBarbora Kotyzová | 96 | SK Týniště nad Orlicí | 08.88 | |||||||||||||||
5 | Tereza KopeckáTereza Kopecká | 97 | SK Týniště nad Orlicí | 08.92 | |||||||||||||||
6 | Tereza NováčkováTereza Nováčková | 99 | AC Česká Lípa | 09.00 | |||||||||||||||
7 | Lucie VackováLucie Vacková | 95 | AC Mladá Boleslav o.s. | 09.05 | |||||||||||||||
8 | Daniela NováčkováDaniela Nováčková | 97 | TJ Lokomotiva Trutnov | 09.09 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m - Ženy (Finále)
Finále (ne, 19.1.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Petra ŠafaříkováPetra Šafaříková | 98 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 07.77 | |||||||||||||||
2 | Tereza VokálováTereza Vokálová | 98 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 07.79 | |||||||||||||||
3 | Martina HofmanováMartina Hofmanová | 95 | AC Slovan Liberec, o.s. | 07.91 | |||||||||||||||
4 | Veronika SoukalováVeronika Soukalová | 89 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 07.92 | |||||||||||||||
5 | Kateřina HýskováKateřina Hýsková | 96 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 08.03 | |||||||||||||||
6 | Adéla KadlecováAdéla Kadlecová | 96 | AC Slovan Liberec, o.s. | 08.06 | |||||||||||||||
7 | Pavla ValešováPavla Valešová | 83 | TJ Sokol Hradec Králové | 08.23 | |||||||||||||||
8 | Patricie MaláPatricie Malá | 98 | AC Česká Lípa | 08.27 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
200 m - Muži (Běh)
Běh 1 (ne, 19.1.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Patrik DrhlíkPatrik Drhlík | 91 | AC Slovan Liberec, o.s. | 23.21 | |||||||||||||||
2 | David KolářDavid Kolář | 97 | AC Slovan Liberec, o.s. | 23.51 | |||||||||||||||
3 | Martin LamačMartin Lamač | 97 | AC Slovan Liberec, o.s. | 23.92 | |||||||||||||||
4 | Aleš SteklíkAleš Steklík | 96 | SK Nové Město nad Metují | 24.41 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 2 (ne, 19.1.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vojtěch KarásekVojtěch Karásek | 97 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 23.93 | |||||||||||||||
2 | Matěj ČervenýMatěj Červený | 97 | TJ Lokomotiva Trutnov | 24.27 | |||||||||||||||
3 | Jakub CozlJakub Cozl | 94 | TJ Lokomotiva Trutnov | 25.03 | |||||||||||||||
4 | Vojtěch KrykorkaVojtěch Krykorka | 97 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 25.35 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 3 (ne, 19.1.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dominik MojžíšDominik Mojžíš | 97 | SK Nové Město nad Metují | 24.27 | |||||||||||||||
2 | Tomáš BuriánTomáš Burián | 95 | AC Slovan Liberec, o.s. | 24.63 | |||||||||||||||
3 | Filip HorkýFilip Horký | 96 | AC SYNER Turnov | 25.64 | |||||||||||||||
Petr HájekPetr Hájek | 97 | TJ Slovan Varnsdorf | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 4 (ne, 19.1.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jiří ZikmundJiří Zikmund | 98 | AC Slovan Liberec, o.s. | 24.50 | |||||||||||||||
2 | Jan JankovičJan Jankovič | 98 | TJ Lokomotiva Trutnov | 24.98 | |||||||||||||||
3 | Martin ŠtěpánekMartin Štěpánek | 97 | TJ Sokol Hradec Králové | 25.26 | |||||||||||||||
Petr KořínekPetr Kořínek | 96 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 5 (ne, 19.1.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lukáš DesenskýLukáš Desenský | 98 | TJ Sokol Hradec Králové | 24.62 | |||||||||||||||
2 | Jan MacekJan Macek | 97 | TJ Sokol Kolín-atletika | 25.77 | |||||||||||||||
3 | Václav TomanVáclav Toman | 72 | TJ Sokol Hradec Králové | 27.43 | |||||||||||||||
Tomáš KafuněkTomáš Kafuněk | 98 | SK Týniště nad Orlicí | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 6 (ne, 19.1.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marek FormánekMarek Formánek | 98 | ŠAK SG Jablonec n/N. | 25.06 | |||||||||||||||
2 | Filip MertlíkFilip Mertlík | 93 | SK Nové Město nad Metují | 26.09 | |||||||||||||||
3 | Pavel HermanPavel Herman | 98 | TJ Slovan Varnsdorf | 26.22 | |||||||||||||||
4 | Jakub RypanJakub Rypan | 97 | TJ Lokomotiva Trutnov | 26.25 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 7 (ne, 19.1.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Prokop VitvarProkop Vitvar | 98 | AC TJ Jičín | 26.42 | |||||||||||||||
2 | Matěj SojkaMatěj Sojka | 97 | TJ Sokol Kolín-atletika | 26.60 | |||||||||||||||
3 | Milan ŠormMilan Šorm | 97 | TJ Dvůr Králové n/L. | 28.64 | |||||||||||||||
Vladimír ZmatlíkVladimír Zmatlík | 98 | TJ Lokomotiva Trutnov | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 8 (ne, 19.1.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lukáš VinšLukáš Vinš | 97 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 26.26 | |||||||||||||||
2 | Filip ŠváchaFilip Švácha | 95 | AC Česká Lípa | 28.00 | |||||||||||||||
3 | Matouš HnízdilMatouš Hnízdil | 99 | TJ Lokomotiva Trutnov | 28.99 | |||||||||||||||
David RybaDavid Ryba | 99 | TJ Sokol Hradec Králové | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 9 (ne, 19.1.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš UmlaufTomáš Umlauf | 98 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 26.11 | |||||||||||||||
2 | Vojtěch BrolíkVojtěch Brolík | 96 | TJ Lokomotiva Trutnov | 27.53 | |||||||||||||||
3 | Tomáš RůžičkaTomáš Růžička | 98 | AC Slovan Liberec, o.s. | 30.05 | |||||||||||||||
4 | Jaroslav NaušJaroslav Nauš | 00 | AC TJ Jičín | 39.76 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 10 (ne, 19.1.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Filip BělaFilip Běla | 97 | AC Česká Lípa | 26.12 | |||||||||||||||
2 | Lukáš ChuticLukáš Chutic | 98 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 27.47 | |||||||||||||||
Tomáš MatějčekTomáš Matějček | 95 | AC Mladá Boleslav o.s. | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
200 m - Ženy (Běh)
Běh 1 (ne, 19.1.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza VokálováTereza Vokálová | 98 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 25.78 | |||||||||||||||
2 | Petra ŠafaříkováPetra Šafaříková | 98 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 26.48 | |||||||||||||||
3 | Karin HöferováKarin Höferová | 96 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 26.53 | |||||||||||||||
4 | Adéla KadlecováAdéla Kadlecová | 96 | AC Slovan Liberec, o.s. | 26.62 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 2 (ne, 19.1.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Patricie MaláPatricie Malá | 98 | AC Česká Lípa | 27.67 | |||||||||||||||
2 | Michaela SejkorováMichaela Sejkorová | 97 | Dům dětí a mládeže Cvikováč... | 27.89 | |||||||||||||||
3 | Daniela BendováDaniela Bendová | 97 | AC Česká Lípa | 28.07 | |||||||||||||||
4 | Barbora DvořákováBarbora Dvořáková | 98 | AC Slovan Liberec, o.s. | 28.10 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 3 (ne, 19.1.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Věra TrejbalováVěra Trejbalová | 96 | AC Slovan Liberec, o.s. | 28.48 | |||||||||||||||
2 | Anežka TěmínováAnežka Těmínová | 96 | AC Slovan Liberec, o.s. | 28.70 | |||||||||||||||
3 | Natálie VlkováNatálie Vlková | 98 | AC Česká Lípa | 28.88 | |||||||||||||||
Andrea KnížkováAndrea Knížková | 94 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 4 (ne, 19.1.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kristýna ZámečníkováKristýna Zámečníková | 98 | AC Slovan Liberec, o.s. | 27.95 | |||||||||||||||
2 | Petra JedličkováPetra Jedličková | 98 | AC TJ Jičín | 28.86 | |||||||||||||||
3 | Nikola MoravcováNikola Moravcová | 97 | SK Týniště nad Orlicí | 30.26 | |||||||||||||||
4 | Natálie HypešováNatálie Hypešová | 99 | TJ Sokol Jaroměř | 30.63 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 5 (ne, 19.1.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Darina StránskáDarina Stránská | 99 | AC TJ Jičín | 29.51 | |||||||||||||||
2 | Barbora KotyzováBarbora Kotyzová | 96 | SK Týniště nad Orlicí | 29.85 | |||||||||||||||
3 | Eliška KrajinováEliška Krajinová | 97 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 29.87 | |||||||||||||||
4 | Veronika SlámováVeronika Slámová | 96 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 30.02 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 6 (ne, 19.1.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nikola ZvrškovcováNikola Zvrškovcová | 97 | TJ Sokol Hradec Králové | 30.54 | |||||||||||||||
2 | Kateřina ŠťastnáKateřina Šťastná | 00 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 30.91 | |||||||||||||||
3 | Simona MarcziováSimona Marcziová | 99 | TJ Slovan Varnsdorf | 31.08 | |||||||||||||||
4 | Lenka ŠolcováLenka Šolcová | 98 | AC TJ Jičín | 33.69 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 7 (ne, 19.1.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Daniela JanatováDaniela Janatová | 97 | TJ Lokomotiva Trutnov | 28.25 | |||||||||||||||
2 | Barbora RynešováBarbora Rynešová | 99 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 28.86 | |||||||||||||||
3 | Eva KopeckáEva Kopecká | 97 | TJ Sokol Hradec Králové | 29.69 | |||||||||||||||
4 | Martina LoskotováMartina Loskotová | 98 | TJ Sokol Hradec Králové | 30.16 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 8 (ne, 19.1.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza KoldinskáTereza Koldinská | 98 | TJ Sokol Hradec Králové | 28.66 | |||||||||||||||
2 | Anežka FaltováAnežka Faltová | 97 | TJ Lokomotiva Trutnov | 29.44 | |||||||||||||||
3 | Tereza NováčkováTereza Nováčková | 99 | AC Česká Lípa | 30.65 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 9 (ne, 19.1.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Gabriela VeigertováGabriela Veigertová | 00 | AC TJ Jičín | 30.83 | |||||||||||||||
2 | Štěpánka BisováŠtěpánka Bisová | 00 | AC Česká Lípa | 34.68 | |||||||||||||||
3 | Jana KoldováJana Koldová | 00 | AC TJ Jičín | 35.19 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 10 (ne, 19.1.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lada HallmanováLada Hallmanová | 00 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 28.52 | |||||||||||||||
2 | Sára GodlováSára Godlová | 99 | TJ Slovan Varnsdorf | 30.24 | |||||||||||||||
3 | Monika RejnartováMonika Rejnartová | 73 | AC Česká Lípa | 50.60 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
400 m - Muži (Běh)
Běh 1 (ne, 19.1.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matěj ČervenýMatěj Červený | 97 | TJ Lokomotiva Trutnov | 52.05 | |||||||||||||||
2 | Jan TomešJan Tomeš | 91 | AC SYNER Turnov | 52.32 | |||||||||||||||
3 | František RambousekFrantišek Rambousek | 95 | AC Slovan Liberec, o.s. | 52.71 | |||||||||||||||
4 | Valeriy HresValeriy Hres | 97 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 52.96 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 2 (ne, 19.1.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hynek ChalupníčekHynek Chalupníček | 90 | AC Slovan Liberec, o.s. | 53.90 | |||||||||||||||
2 | Daniel SzatmariDaniel Szatmari | 94 | ŠAK SG Jablonec n/N. | 55.80 | |||||||||||||||
3 | Josef BajzíkJosef Bajzík | 94 | AC Slovan Liberec, o.s. | 55.89 | |||||||||||||||
4 | Jakub CozlJakub Cozl | 94 | TJ Lokomotiva Trutnov | 56.46 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 3 (ne, 19.1.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan ŽaludaJan Žaluda | 98 | SK Nové Město nad Metují | 53.96 | |||||||||||||||
2 | Ondřej SehnoutkaOndřej Sehnoutka | 94 | AC Jablonec nad Nisou, o.s. | 54.17 | |||||||||||||||
Jáchym FrýdekJáchym Frýdek | 96 | ŠAK SG Jablonec n/N. | DQ | ||||||||||||||||
Ondřej HovorkaOndřej Hovorka | 97 | SK Týniště nad Orlicí | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 4 (ne, 19.1.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Petr HájekPetr Hájek | 97 | TJ Slovan Varnsdorf | 55.51 | |||||||||||||||
2 | Prokop VitvarProkop Vitvar | 98 | AC TJ Jičín | 57.83 | |||||||||||||||
3 | Jakub ČervenýJakub Červený | 95 | TJ Lokomotiva Trutnov | 62.41 | |||||||||||||||
4 | Pavel SchindlerPavel Schindler | 00 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 64.11 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 5 (ne, 19.1.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pavel HorákPavel Horák | 96 | AC Slovan Liberec, o.s. | 56.72 | |||||||||||||||
2 | Josef HavrdaJosef Havrda | 97 | ŠAK SG Jablonec n/N. | 58.47 | |||||||||||||||
3 | Jaroslav NaušJaroslav Nauš | 00 | AC TJ Jičín | 73.60 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
400 m - Ženy (Běh)
Běh 1 (ne, 19.1.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pavla ValešováPavla Valešová | 83 | TJ Sokol Hradec Králové | 60.78 | |||||||||||||||
2 | Barbora ChytkováBarbora Chytková | 96 | AC Vysoké Mýto | 63.25 | |||||||||||||||
3 | Tereza HanušováTereza Hanušová | 96 | SK Nové Město nad Metují | 64.63 | |||||||||||||||
4 | Kateřina ChadimováKateřina Chadimová | 98 | SK Týniště nad Orlicí | 68.03 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 2 (ne, 19.1.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Daniela JanatováDaniela Janatová | 97 | TJ Lokomotiva Trutnov | 63.87 | |||||||||||||||
2 | Daniela BendováDaniela Bendová | 97 | AC Česká Lípa | 64.67 | |||||||||||||||
3 | Kateřina SvátkováKateřina Svátková | 97 | AC SYNER Turnov | 65.03 | |||||||||||||||
Veronika ScholzeováVeronika Scholzeová | 98 | TJ Lokomotiva Trutnov | DQ | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 3 (ne, 19.1.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie ŠmejdováLucie Šmejdová | 97 | AC Slovan Liberec, o.s. | 63.98 | |||||||||||||||
2 | Kateřina MaternováKateřina Maternová | 98 | TJ Dvůr Králové n/L. | 64.52 | |||||||||||||||
3 | Vendula KamlerováVendula Kamlerová | 00 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 64.86 | |||||||||||||||
4 | Tereza KopeckáTereza Kopecká | 97 | SK Týniště nad Orlicí | 68.98 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 4 (ne, 19.1.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sára GodlováSára Godlová | 99 | TJ Slovan Varnsdorf | 69.82 | |||||||||||||||
2 | Tereza PečenkováTereza Pečenková | 99 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 74.31 | |||||||||||||||
3 | Eva CyranyováEva Cyranyová | 00 | AC TJ Jičín | 74.32 | |||||||||||||||
4 | Viktorie ErnestováViktorie Ernestová | 98 | TJ Lokomotiva Trutnov | 76.24 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 5 (ne, 19.1.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vanessa PaskovskáVanessa Paskovská | 98 | AC Slovan Liberec, o.s. | 64.19 | |||||||||||||||
2 | Eliška OswaldováEliška Oswaldová | 99 | SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s. | 68.82 | |||||||||||||||
3 | Veronika DubskáVeronika Dubská | 99 | AC TJ Jičín | 78.10 | |||||||||||||||
Jana KoldováJana Koldová | 00 | AC TJ Jičín | DQ | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
800 m - Muži (Běh)
Běh 1 (ne, 19.1.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub RychlíkJakub Rychlík | 94 | TJ Sokol Kolín-atletika | 2:04.69 | |||||||||||||||
2 | Ondřej HovorkaOndřej Hovorka | 97 | SK Týniště nad Orlicí | 2:07.98 | |||||||||||||||
3 | Oliver KrákoraOliver Krákora | 97 | AC Slovan Liberec, o.s. | 2:08.72 | |||||||||||||||
4 | Martin CoubalMartin Coubal | 97 | TJ Sokol Kolín-atletika | 2:08.94 | |||||||||||||||
5 | Michal SoučekMichal Souček | 94 | TJ Sokol Hradec Králové | 2:10.17 | |||||||||||||||
6 | Petr ŠkodaPetr Škoda | 98 | AC Slovan Liberec, o.s. | 2:10.42 | |||||||||||||||
7 | Jakub ČervenýJakub Červený | 95 | TJ Lokomotiva Trutnov | 2:19.23 | |||||||||||||||
Daniel SzatmariDaniel Szatmari | 94 | ŠAK SG Jablonec n/N. | DNF | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 2 (ne, 19.1.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kristián MikuleKristián Mikule | 98 | ŠAK SG Jablonec n/N. | 2:10.63 | |||||||||||||||
2 | Jan DoskočilJan Doskočil | 97 | AC Vysoké Mýto | 2:11.28 | |||||||||||||||
3 | Filip BělaFilip Běla | 97 | AC Česká Lípa | 2:19.15 | |||||||||||||||
4 | Marek UhlířMarek Uhlíř | 99 | AC Slovan Liberec, o.s. | 2:22.52 | |||||||||||||||
5 | Josef NohýnekJosef Nohýnek | 96 | AC Slovan Liberec, o.s. | 2:23.65 | |||||||||||||||
6 | Ondřej UlihrachOndřej Ulihrach | 98 | AC Slovan Liberec, o.s. | 2:24.41 | |||||||||||||||
7 | Vojtěch BenešVojtěch Beneš | 99 | AC Vysoké Mýto | 2:25.25 | |||||||||||||||
Daniel ČížDaniel Číž | 99 | AC Česká Lípa | DQ | ||||||||||||||||
Poznámky:DQ - 163.3 b |
|||||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
800 m - Ženy (Běh)
Běh 1 (ne, 19.1.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora ChytkováBarbora Chytková | 96 | AC Vysoké Mýto | 2:25.12 | |||||||||||||||
2 | Tereza HrochováTereza Hrochová | 96 | AC Česká Lípa | 2:27.07 | |||||||||||||||
3 | Denisa FořtováDenisa Fořtová | 98 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 2:28.48 | |||||||||||||||
4 | Pavla KarešováPavla Karešová | 97 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 2:28.86 | |||||||||||||||
5 | Veronika ScholzeováVeronika Scholzeová | 98 | TJ Lokomotiva Trutnov | 2:33.31 | |||||||||||||||
6 | Alexandra SmolákováAlexandra Smoláková | 98 | AC Vysoké Mýto | 2:34.13 | |||||||||||||||
Dana ProkopováDana Prokopová | 95 | TJ Sokol Hradec Králové | DNF | ||||||||||||||||
- Omová Michaela Gomzyk- Omová Michaela Gomzyk | 81 | AC SYNER Turnov | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 2 (ne, 19.1.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Natálie HypešováNatálie Hypešová | 99 | TJ Sokol Jaroměř | 2:41.92 | |||||||||||||||
2 | Veronika DubskáVeronika Dubská | 99 | AC TJ Jičín | 2:49.71 | |||||||||||||||
3 | Viktorie ErnestováViktorie Ernestová | 98 | TJ Lokomotiva Trutnov | 2:49.71 | |||||||||||||||
4 | Štěpánka BisováŠtěpánka Bisová | 00 | AC Česká Lípa | 2:50.59 | |||||||||||||||
5 | Eva CyranyováEva Cyranyová | 00 | AC TJ Jičín | 2:50.65 | |||||||||||||||
6 | Gabriela VeigertováGabriela Veigertová | 00 | AC TJ Jičín | 2:50.68 | |||||||||||||||
7 | Tereza KošínováTereza Košínová | 00 | TJ Slovan Varnsdorf | 2:53.68 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
1500 m - Muži (Běh)
Běh 1 (ne, 19.1.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Luboš GaislLuboš Gaisl | 85 | AC SYNER Turnov | 4:08.58 | |||||||||||||||
2 | Ondřej ChourOndřej Chour | 87 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 4:11.85 | |||||||||||||||
3 | Marek UvizlMarek Uvizl | 92 | Sportovní klub Studenec | 4:12.39 | |||||||||||||||
4 | Lukáš TasslerLukáš Tassler | 82 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 4:13.32 | |||||||||||||||
5 | Vojtěch HájekVojtěch Hájek | 98 | SK Nové Město nad Metují | 4:25.31 | |||||||||||||||
6 | Jiří ČivrnýJiří Čivrný | 80 | SK Nové Město nad Metují | 4:26.78 | |||||||||||||||
7 | Robert HurdálekRobert Hurdálek | 78 | TJ Lokomotiva Trutnov | 4:31.11 | |||||||||||||||
8 | Martin BártaMartin Bárta | 98 | SK Nové Město nad Metují | 4:34.41 | |||||||||||||||
9 | Jiří KřečekJiří Křeček | 98 | TJ Sokol Kolín-atletika | 4:37.77 | |||||||||||||||
10 | Patrik HorákPatrik Horák | 95 | AC SYNER Turnov | 4:38.34 | |||||||||||||||
11 | Tomáš KrimTomáš Krim | 98 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 4:44.04 | |||||||||||||||
12 | Václav KolářVáclav Kolář | 89 | AC Slovan Liberec, o.s. | 4:45.11 | |||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
Běh 2 (ne, 19.1.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej BrunnerOndřej Brunner | 97 | AC TJ Jičín | 4:40.19 | |||||||||||||||
2 | Filip WolfFilip Wolf | 97 | AC SYNER Turnov | 4:52.45 | |||||||||||||||
3 | Filip ŠváchaFilip Švácha | 95 | AC Česká Lípa | 4:52.62 | |||||||||||||||
4 | Vojtěch HrůšaVojtěch Hrůša | 99 | TJ Sokol Hradec Králové | 5:00.54 | |||||||||||||||
5 | Vilém VolfVilém Volf | 99 | AC Slovan Liberec, o.s. | 5:02.64 | |||||||||||||||
6 | Vojtěch MálekVojtěch Málek | 99 | AC Slovan Liberec, o.s. | 5:05.38 | |||||||||||||||
7 | Tomáš HlubůčekTomáš Hlubůček | 97 | AC Česká Lípa | 5:10.10 | |||||||||||||||
8 | Lukáš AdamecLukáš Adamec | 01 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 5:38.87 | |||||||||||||||
9 | Filip BroučilFilip Broučil | 01 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 5:46.95 | |||||||||||||||
Jan ŠustrJan Šustr | 97 | AC Slovan Liberec, o.s. | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
1500 m - Ženy (Finále)
Finále (ne, 19.1.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Renata VocáskováRenata Vocásková | 96 | TJ Sokol Kolín-atletika | 4:52.44 | |||||||||||||||
2 | Tereza HrochováTereza Hrochová | 96 | AC Česká Lípa | 5:05.22 | |||||||||||||||
3 | Dagmar RychnovskáDagmar Rychnovská | 75 | SK Nové Město nad Metují | 5:24.24 | |||||||||||||||
4 | Radka UvizlováRadka Uvizlová | 84 | Sportovní klub Studenec | 5:26.39 | |||||||||||||||
5 | Anita ZikmundováAnita Zikmundová | 00 | AC TJ Jičín | 5:27.98 | |||||||||||||||
6 | Natálie BělinováNatálie Bělinová | 00 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 5:31.35 | |||||||||||||||
7 | Natálie VetrákováNatálie Vetráková | 98 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 5:33.28 | |||||||||||||||
8 | Anna ValešováAnna Valešová | 98 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 5:47.12 | |||||||||||||||
9 | Barbora LejskováBarbora Lejsková | 00 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 5:57.25 | |||||||||||||||
10 | Marie ZáhorováMarie Záhorová | 96 | TJ Sokol Hradec Králové | 6:04.37 | |||||||||||||||
11 | Monika BerkováMonika Berková | 98 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 6:12.24 | |||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
60 m překážek [106,7 cm] - Muži (Finále)
Finále (ne, 19.1.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jaroslav BrücklerJaroslav Brückler | 92 | AC Slovan Liberec, o.s. | 08.49 | |||||||||||||||
2 | Jan DoležalJan Doležal | 96 | TJ Sokol Hradec Králové | 08.55 | |||||||||||||||
3 | Libor DingaLibor Dinga | 84 | AC Slovan Liberec, o.s. | 08.94 | |||||||||||||||
4 | Hynek ChalupníčekHynek Chalupníček | 90 | AC Slovan Liberec, o.s. | 09.48 | |||||||||||||||
5 | Petr SoučekPetr Souček | 75 | AC Česká Lípa | 09.48 | |||||||||||||||
Jiří KuntJiří Kunt | 95 | TJ Sokol Kolín-atletika | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
60 m překážek [83,8 cm] - Ženy (Finále)
Finále (ne, 19.1.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michaela BroumováMichaela Broumová | 95 | SK Nové Město nad Metují | 09.24 | |||||||||||||||
2 | Petra VítováPetra Vítová | 95 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 09.32 | |||||||||||||||
3 | Karin HöferováKarin Höferová | 96 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 09.63 | |||||||||||||||
4 | Kristýna BičíkováKristýna Bičíková | 95 | AC Slovan Liberec, o.s. | 09.81 | |||||||||||||||
5 | Petra JedličkováPetra Jedličková | 98 | AC TJ Jičín | 09.89 | |||||||||||||||
6 | Dominika HyskováDominika Hysková | 97 | TJ Dvůr Králové n/L. | 10.08 | |||||||||||||||
7 | Gabriela DaníčkováGabriela Daníčková | 95 | AC Česká Lípa | 10.22 | |||||||||||||||
8 | Dráhová Věra UrbánkováDráhová Věra Urbánková | 88 | AC Slovan Liberec, o.s. | 10.59 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
4 x 150 m - Muži (Běh)
Běh 1 (ne, 19.1.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Svoboda, Hofmanová, Hýsek, Kadlecová Svoboda, Hofmanová, Hýsek, Kadlecová | AC Slovan Liberec, o.s. | 1:11.31 | ||||||||||||||||
2 | Krykorka, Hornová, Rapp, Zemanová Krykorka, Hornová, Rapp, Zemanová | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 1:16.77 | ||||||||||||||||
3 | Desenský, Loskotová, Rykl, Valešová Desenský, Loskotová, Rykl, Valešová | TJ Sokol Hradec Králové | 1:17.10 | ||||||||||||||||
4 | Kopecká, Kotyzová, Kafunek, Hovorka Kopecká, Kotyzová, Kafunek, Hovorka | SK Týniště nad Orlicí | 1:22.53 | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 2 (ne, 19.1.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kořínek, Šafaříková, Hres, Vokálová Kořínek, Šafaříková, Hres, Vokálová | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 1:11.92 | ||||||||||||||||
2 | Kolář, Zámečníková, Drhlík, Dvořáková Kolář, Zámečníková, Drhlík, Dvořáková | AC Slovan Liberec, o.s. | 1:14.06 | ||||||||||||||||
3 | Jankovič, Janatová, Červený, Pejchalová Jankovič, Janatová, Červený, Pejchalová | TJ Lokomotiva Trutnov | 1:18.47 | ||||||||||||||||
4 | Brunner, Stránská, Vitvar, Jedličková Brunner, Stránská, Vitvar, Jedličková | AC TJ Jičín | 1:22.64 | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 3 (ne, 19.1.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Karásek, Balousová, Dostrašil, Höferová Karásek, Balousová, Dostrašil, Höferová | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 1:14.47 | ||||||||||||||||
2 | Herman, Dubská, Hájek, Godlová Herman, Dubská, Hájek, Godlová | TJ Slovan Varnsdorf | 1:19.48 | ||||||||||||||||
3 | Cózl, Bošelová, Maršík, Faltová Cózl, Bošelová, Maršík, Faltová | TJ Lokomotiva Trutnov | 1:22.12 | ||||||||||||||||
4 | Moravcová, Chadimová, Perháč, Jaroměřský Moravcová, Chadimová, Perháč, Jaroměřský | SK Týniště nad Orlicí | 1:23.15 | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 4 (ne, 19.1.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lamač, Těmínová, Rambousek, Paskovská Lamač, Těmínová, Rambousek, Paskovská | AC Slovan Liberec, o.s. | 1:17.10 | ||||||||||||||||
2 | Švácha, Hrochová, Běla, Nováčková Švácha, Hrochová, Běla, Nováčková | AC Česká Lípa | 1:24.84 | ||||||||||||||||
3 | Záhora, Kopecká, Štěpánek, Zvrškovcová Záhora, Kopecká, Štěpánek, Zvrškovcová | TJ Sokol Hradec Králové | 1:25.31 | ||||||||||||||||
4 | Hnízdil, Šimková, Rypan, Ernestová Hnízdil, Šimková, Rypan, Ernestová | TJ Lokomotiva Trutnov | 1:31.68 | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 5 (ne, 19.1.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Chalupníček, Šmejdová, Bajzík, Trejbalová Chalupníček, Šmejdová, Bajzík, Trejbalová | AC Slovan Liberec, o.s. | 1:18.19 | ||||||||||||||||
2 | Brolík, Scholzeová, Červený J., Zámišová Brolík, Scholzeová, Červený J., Zámišová | TJ Lokomotiva Trutnov | 1:29.61 | ||||||||||||||||
3 | Čapek, Šolcová, Nauš, Veigertová Čapek, Šolcová, Nauš, Veigertová | AC TJ Jičín | 1:32.77 | ||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
skok vysoký - Muži (Finále)
Finále (ne, 19.1.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jakub JandaJakub Janda
Dům dětí a mládeže Cvikováč... |
89 | 1.93 | ||||||||||||||||
2 |
Martin MaršíkMartin Maršík
TJ Lokomotiva Trutnov |
96 | 1.90 | ||||||||||||||||
3 |
Petr KaiserPetr Kaiser
TJ Dvůr Králové n/L. |
96 | 1.87 | ||||||||||||||||
4 |
Petr ŠimonPetr Šimon
SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s. |
96 | 1.87 | ||||||||||||||||
5 |
Patrik JaroměřskýPatrik Jaroměřský
SK Týniště nad Orlicí |
96 | 1.78 | ||||||||||||||||
6 |
Ladislav KolaLadislav Kola
AC Slovan Liberec, o.s. |
97 | 1.78 | ||||||||||||||||
7 |
Lukáš PreislerLukáš Preisler
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
97 | 1.75 | ||||||||||||||||
8 |
Ondřej NesvadbaOndřej Nesvadba
ŠAK SG Jablonec n/N. |
97 | 1.75 | ||||||||||||||||
9 |
Patrik DrhlíkPatrik Drhlík
AC Slovan Liberec, o.s. |
91 | 1.70 | ||||||||||||||||
10 |
Tomáš ČapekTomáš Čapek
AC TJ Jičín |
98 | 1.70 | ||||||||||||||||
11 |
Tomáš DeimlingTomáš Deimling
ŠAK SG Jablonec n/N. |
97 | 1.65 | ||||||||||||||||
12 |
Dominik KryštofDominik Kryštof
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
98 | 1.60 | ||||||||||||||||
13 |
Dalibor JeřábekDalibor Jeřábek
TJ Sokol Hradec Králové |
98 | 1.60 | ||||||||||||||||
Hynek ChalupníčekHynek Chalupníček
AC Slovan Liberec, o.s. |
90 | DNP | |||||||||||||||||
David RybaDavid Ryba
TJ Sokol Hradec Králové |
99 | DNP | |||||||||||||||||
Milan ŠormMilan Šorm
TJ Dvůr Králové n/L. |
97 | NM | |||||||||||||||||
David MoravecDavid Moravec
TJ Dvůr Králové n/L. |
97 | NM | |||||||||||||||||
Celkem 17 závodníků |
skok vysoký - Ženy (Finále)
Finále (ne, 19.1.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Lada PejchalováLada Pejchalová
TJ Lokomotiva Trutnov |
98 | 1.73 | ||||||||||||||||
2 |
Kamila AjšmanováKamila Ajšmanová
AC Česká Lípa |
87 | 1.61 | ||||||||||||||||
3 |
Michaela BroumováMichaela Broumová
SK Nové Město nad Metují |
95 | 1.58 | ||||||||||||||||
4 |
Tereza ŠikolováTereza Šikolová
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
96 | 1.58 | ||||||||||||||||
5 |
Markéta BraunováMarkéta Braunová
TJ Sokol Kolín-atletika |
98 | 1.55 | ||||||||||||||||
6 |
Nikol BošelováNikol Bošelová
TJ Lokomotiva Trutnov |
95 | 1.55 | ||||||||||||||||
7 |
Kristýna BičíkováKristýna Bičíková
AC Slovan Liberec, o.s. |
95 | 1.55 | ||||||||||||||||
8 |
Kateřina ZelinkováKateřina Zelinková
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
98 | 1.50 | ||||||||||||||||
9 |
Karolína FrankováKarolína Franková
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
98 | 1.50 | ||||||||||||||||
10 |
Dráhová Věra UrbánkováDráhová Věra Urbánková
AC Slovan Liberec, o.s. |
88 | 1.50 | ||||||||||||||||
11 |
Gabriela DaníčkováGabriela Daníčková
AC Česká Lípa |
95 | 1.50 | ||||||||||||||||
12= |
Tereza KoldinskáTereza Koldinská
TJ Sokol Hradec Králové |
98 | 1.45 | ||||||||||||||||
12= |
Pavlína DubskáPavlína Dubská
TJ Slovan Varnsdorf |
95 | 1.45 | ||||||||||||||||
14 |
Patricie MaláPatricie Malá
AC Česká Lípa |
98 | 1.45 | ||||||||||||||||
15= |
Emma ZámišováEmma Zámišová
TJ Lokomotiva Trutnov |
98 | 1.35 | ||||||||||||||||
15= |
Tereza DoležalováTereza Doležalová
TJ Dvůr Králové n/L. |
99 | 1.35 | ||||||||||||||||
Barbora ŠálkováBarbora Šálková
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
00 | DNP | |||||||||||||||||
Michaela GaluszkováMichaela Galuszková
TJ Desná |
98 | NM | |||||||||||||||||
Celkem 18 závodníků |
skok o tyči - Muži (Finále)
Finále (ne, 19.1.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
David FischerDavid Fischer
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
95 | 4.52 | ||||||||||||||||
2 |
Radoš RyklRadoš Rykl
TJ Sokol Hradec Králové |
95 | 4.32 | ||||||||||||||||
3 |
Dan BártaDan Bárta
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
98 | 4.22 | ||||||||||||||||
4 |
Václav ČervinkaVáclav Červinka
TJ Sokol Hradec Králové |
94 | 4.12 | ||||||||||||||||
5 |
Jan DoležalJan Doležal
TJ Sokol Hradec Králové |
96 | 4.12 | ||||||||||||||||
6 |
Ondřej SobotaOndřej Sobota
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
98 | 3.72 | ||||||||||||||||
7 |
Antonín HadingerAntonín Hadinger
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
51 | 3.42 | ||||||||||||||||
8 |
Patrik StupkaPatrik Stupka
AC Česká Lípa |
96 | 3.22 | ||||||||||||||||
Vojtěch PradeVojtěch Prade
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
98 | DNP | |||||||||||||||||
Vojtěch KurfürstVojtěch Kurfürst
TJ Sokol Hradec Králové |
98 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
skok o tyči - Ženy (Finále)
Finále (ne, 19.1.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Klára ZemanováKlára Zemanová
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
96 | 2.80 | ||||||||||||||||
2 |
Lucie PetrželkováLucie Petrželková
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
97 | 2.70 | ||||||||||||||||
3 |
Barbora RynešováBarbora Rynešová
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
99 | 2.40 | ||||||||||||||||
4 |
Christina ČernáChristina Černá
AC Česká Lípa |
98 | 2.00 | ||||||||||||||||
Daniela ŽuchováDaniela Žuchová
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
97 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
skok daleký - Muži (Finále)
Finále (ne, 19.1.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Ondřej RappOndřej Rapp
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
97 | 6.54 | ||||||||||||||||
2 |
Tomáš BuriánTomáš Burián
AC Slovan Liberec, o.s. |
95 | 6.07 | ||||||||||||||||
3 |
Petr KaiserPetr Kaiser
TJ Dvůr Králové n/L. |
96 | 5.93 | ||||||||||||||||
4 |
Lukáš PreislerLukáš Preisler
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
97 | 5.73 | ||||||||||||||||
5 |
Dominik KryštofDominik Kryštof
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
98 | 5.72 | ||||||||||||||||
6 |
Jan PerhačJan Perhač
SK Týniště nad Orlicí |
97 | 5.71 | ||||||||||||||||
7 |
Jan MacekJan Macek
TJ Sokol Kolín-atletika |
97 | 5.69 | ||||||||||||||||
8 |
Patrik JaroměřskýPatrik Jaroměřský
SK Týniště nad Orlicí |
96 | 5.52 | ||||||||||||||||
9 |
Tomáš DostálTomáš Dostál
AC SYNER Turnov |
90 | 5.52 | ||||||||||||||||
10 |
Tomáš KafuněkTomáš Kafuněk
SK Týniště nad Orlicí |
98 | 5.40 | ||||||||||||||||
11 |
Tomáš DostálTomáš Dostál
Dům dětí a mládeže Cvikováč... |
97 | 5.20 | ||||||||||||||||
12 |
Tomáš HlubůčekTomáš Hlubůček
AC Česká Lípa |
97 | 5.18 | ||||||||||||||||
13 |
Tomáš ČapekTomáš Čapek
AC TJ Jičín |
98 | 5.06 | ||||||||||||||||
14 |
Vojtěch ZáhoraVojtěch Záhora
TJ Sokol Hradec Králové |
98 | 4.72 | ||||||||||||||||
15 |
Václav TomanVáclav Toman
TJ Sokol Hradec Králové |
72 | 4.55 | ||||||||||||||||
Jan MokrejšJan Mokrejš
TJ Sokol Hradec Králové |
98 | DNP | |||||||||||||||||
David RybaDavid Ryba
TJ Sokol Hradec Králové |
99 | DNP | |||||||||||||||||
Matěj LavickýMatěj Lavický
TJ Sokol Hradec Králové |
98 | DNP | |||||||||||||||||
Vojtěch KurfürstVojtěch Kurfürst
TJ Sokol Hradec Králové |
98 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 19 závodníků |
skok daleký - Ženy (Finále)
Finále (ne, 19.1.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tereza VokálováTereza Vokálová
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
98 | 5.57 | ||||||||||||||||
2 |
Kateřina HýskováKateřina Hýsková
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
96 | 5.55 | ||||||||||||||||
3 |
Martina HofmanováMartina Hofmanová
AC Slovan Liberec, o.s. |
95 | 5.38 | ||||||||||||||||
4 |
Barbora DvořákováBarbora Dvořáková
AC Slovan Liberec, o.s. |
98 | 5.02 | ||||||||||||||||
5 |
Natálie KozákováNatálie Kozáková
AC Česká Lípa |
96 | 5.01 | ||||||||||||||||
6 |
Dominika HyskováDominika Hysková
TJ Dvůr Králové n/L. |
97 | 4.89 | ||||||||||||||||
7 |
Michaela BarborováMichaela Barborová
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
99 | 4.85 | ||||||||||||||||
8 |
Martina LoskotováMartina Loskotová
TJ Sokol Hradec Králové |
98 | 4.77 | ||||||||||||||||
9 |
Marcela VeseláMarcela Veselá
TJ Sokol Hradec Králové |
89 | 4.62 | ||||||||||||||||
10 |
Aneta BednářováAneta Bednářová
TJ Dvůr Králové n/L. |
00 | 4.51 | ||||||||||||||||
11 |
Tereza KoldinskáTereza Koldinská
TJ Sokol Hradec Králové |
98 | 4.49 | ||||||||||||||||
12 |
Christina ČernáChristina Černá
AC Česká Lípa |
98 | 4.45 | ||||||||||||||||
13 |
Karolína GebrtováKarolína Gebrtová
AC SYNER Turnov |
99 | 4.34 | ||||||||||||||||
14 |
Tereza LudvíkováTereza Ludvíková
TJ Sokol Hradec Králové |
97 | 4.27 | ||||||||||||||||
15 |
Kateřina ŠťastnáKateřina Šťastná
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
00 | 4.20 | ||||||||||||||||
16 |
Tereza ŠamanováTereza Šamanová
TJ Dvůr Králové n/L. |
99 | 4.14 | ||||||||||||||||
17 |
Dana ČurgaliováDana Čurgaliová
SK Nové Město nad Metují |
99 | 4.10 | ||||||||||||||||
18 |
Kateřina KňourkováKateřina Kňourková
TJ Dvůr Králové n/L. |
99 | 3.89 | ||||||||||||||||
Tereza ŠikolováTereza Šikolová
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
96 | DNP | |||||||||||||||||
Martina SvědíkováMartina Svědíková
AC Slovan Liberec, o.s. |
90 | DNP | |||||||||||||||||
Kateřina HlaváčkováKateřina Hlaváčková
TJ Dvůr Králové n/L. |
94 | NM | |||||||||||||||||
Nikola ČejchanováNikola Čejchanová
AC SYNER Turnov |
97 | NM | |||||||||||||||||
Celkem 22 závodníků |
trojskok - Muži (Finále)
Finále (ne, 19.1.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jan LechnerJan Lechner
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
91 | 14.37 | ||||||||||||||||
2 |
Tomáš MatějčekTomáš Matějček
AC Mladá Boleslav o.s. |
95 | 13.98 | ||||||||||||||||
3 |
Ondřej KulichOndřej Kulich
AC Mladá Boleslav o.s. |
95 | 13.88 | ||||||||||||||||
4 |
Lukáš SoučekLukáš Souček
AC Mladá Boleslav o.s. |
96 | 13.66 | ||||||||||||||||
5 |
Petr SoučekPetr Souček
AC Česká Lípa |
75 | 12.97 | ||||||||||||||||
6 |
Jan PerhačJan Perhač
SK Týniště nad Orlicí |
97 | 11.30 | ||||||||||||||||
Tomáš DostálTomáš Dostál
Dům dětí a mládeže Cvikováč... |
97 | DNP | |||||||||||||||||
Vojtěch TruhlářVojtěch Truhlář
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
92 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
trojskok - Ženy (Finále)
Finále (ne, 19.1.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Kamila AjšmanováKamila Ajšmanová
AC Česká Lípa |
87 | 11.89 | ||||||||||||||||
2 |
Jaroslava VaněčkováJaroslava Vaněčková
AC TJ Jičín |
77 | 11.58 | ||||||||||||||||
3 |
Natálie KozákováNatálie Kozáková
AC Česká Lípa |
96 | 11.18 | ||||||||||||||||
4 |
Kateřina HlaváčkováKateřina Hlaváčková
TJ Dvůr Králové n/L. |
94 | 10.68 | ||||||||||||||||
5 |
Dominika BalousováDominika Balousová
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
95 | 10.27 | ||||||||||||||||
6 |
Barbora ZakonovováBarbora Zakonovová
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
97 | 10.23 | ||||||||||||||||
7 |
Lucie VackováLucie Vacková
AC Mladá Boleslav o.s. |
95 | 09.83 | ||||||||||||||||
8 |
Marcela VeseláMarcela Veselá
TJ Sokol Hradec Králové |
89 | 09.79 | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
vrh koulí 4kg - Ženy (Finále)
Finále (ne, 19.1.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Lucie VaníčkováLucie Vaníčková
SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s. |
86 | 12.79 | ||||||||||||||||
2 |
Lada CermanováLada Cermanová
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
98 | 12.19 | ||||||||||||||||
3 |
Barbora ZávůrkováBarbora Závůrková
SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s. |
87 | 11.32 | ||||||||||||||||
4 |
Martina SvědíkováMartina Svědíková
AC Slovan Liberec, o.s. |
90 | 11.00 | ||||||||||||||||
5 |
Dagmar AissiDagmar Aissi
AC SYNER Turnov |
76 | 10.83 | ||||||||||||||||
6 |
Daniela NováčkováDaniela Nováčková
TJ Lokomotiva Trutnov |
97 | 09.49 | ||||||||||||||||
7 |
Christina ČernáChristina Černá
AC Česká Lípa |
98 | 09.39 | ||||||||||||||||
8 |
Tereza KomínkováTereza Komínková
TJ Lokomotiva Trutnov |
97 | 09.38 | ||||||||||||||||
9 |
Tereza LudvíkováTereza Ludvíková
TJ Sokol Hradec Králové |
97 | 09.21 | ||||||||||||||||
10 |
Kateřina KňourkováKateřina Kňourková
TJ Dvůr Králové n/L. |
99 | 08.03 | ||||||||||||||||
11 |
Alena BouchnerováAlena Bouchnerová
AC Česká Lípa |
74 | 07.48 | ||||||||||||||||
12 |
Karolína ProkorátováKarolína Prokorátová
AC SYNER Turnov |
99 | 07.31 | ||||||||||||||||
13 |
Monika RejnartováMonika Rejnartová
AC Česká Lípa |
73 | 06.45 | ||||||||||||||||
Tereza DoležalováTereza Doležalová
TJ Dvůr Králové n/L. |
99 | DNP | |||||||||||||||||
Andrea ProuzováAndrea Prouzová
TJ Sokol Hradec Králové |
97 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 15 závodníků |
vrh koulí 7,26kg - Muži (Finále)
Finále (ne, 19.1.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jakub ČernýJakub Černý
TJ Sokol Hradec Králové |
87 | 13.27 | ||||||||||||||||
2 |
Jiří TuláčekJiří Tuláček
SK Nové Město nad Metují |
88 | 13.25 | ||||||||||||||||
3 |
Drahomír PořízekDrahomír Pořízek
TJ Sokol Hradec Králové |
78 | 13.04 | ||||||||||||||||
4 |
Marek ZiklMarek Zikl
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
75 | 12.97 | ||||||||||||||||
5 |
Roman PulíčekRoman Pulíček
AC Jablonec nad Nisou, o.s. |
91 | 12.50 | ||||||||||||||||
6 |
Martin HeinlMartin Heinl
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
73 | 12.30 | ||||||||||||||||
7 |
Jiří MaturaJiří Matura
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
67 | 12.29 | ||||||||||||||||
8 |
Jan BakalaJan Bakala
AC Slovan Liberec, o.s. |
62 | 11.94 | ||||||||||||||||
9 |
Vítězslav PerunVítězslav Perun
TJ Sokol Hradec Králové |
78 | 11.75 | ||||||||||||||||
10 |
Bohuslav ŠimekBohuslav Šimek
TJ Lokomotiva Trutnov |
79 | 11.39 | ||||||||||||||||
11 |
Pavel TaibrPavel Taibr
AC Slovan Liberec, o.s. |
56 | 11.26 | ||||||||||||||||
12 |
Miroslav ŠpačekMiroslav Špaček
Dům dětí a mládeže Cvikováč... |
94 | 11.02 | ||||||||||||||||
13 |
Tomáš NěmecTomáš Němec
ŠAK SG Jablonec n/N. |
94 | 10.47 | ||||||||||||||||
14 |
Ondřej HettoOndřej Hetto
AC Česká Lípa |
92 | 09.36 | ||||||||||||||||
15 |
Miloslav SvitákMiloslav Sviták
AC Česká Lípa |
93 | 09.22 | ||||||||||||||||
Jan MokrejšJan Mokrejš
TJ Sokol Hradec Králové |
98 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 16 závodníků |