Přihlášky do excelu Výsledky do excelu vytisknout

Výsledky

Výsledky Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze

Třinec (28. - 29. 6. 2014)


100 m - Junioři (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
NR 10.32 Zdeněk Stromšík CZE 15.06.2013 Tábor
MR 10.53 Pavel Maslák 2009
Rozběh 1 (so, 28.6.2014 - 13:10)Vítr: -3.6 m/sCílová fotografieVýsledek v PDFExcelInfoPřihláškyVýsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Jakub ŘezníčekJakub Řezníček 950407 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.24 Q 0.137
2 Jakub LedvinaJakub Ledvina 950926 AC DomažliceAC Domažlice 11.46 Q 0.167
3 Jaroslav ŽouželkaJaroslav Žouželka 950419 AK Moravská TřebováAK Moravská Třebová 11.72 0.215
4 František NikodemFrantišek Nikodem 951030 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 11.83 0.129
5 Jakub VostatekJakub Vostatek 950225 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.87 0.161
6 Petr KořínekPetr Kořínek 961203 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 12.02 0.176
7 Michal JarošekMichal Jarošek 960812 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 12.09 0.159
Marek BakalárMarek Bakalár 950511 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 28.6.2014 - 13:10)Vítr: -1.7 m/sCílová fotografieVýsledek v PDFExcelInfoPřihláškyVýsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 950323 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 11.12 Q 0.183
2 Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík 950529 TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava 11.13 Q 0.153
3 Jiří GvuščJiří Gvušč 950816 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.18 q 0.150
4 Dominik ZáleskýDominik Záleský 950823 AC PardubiceAC Pardubice 11.36 q 0.154
5 Štěpán FauŠtěpán Fau 950320 AC DomažliceAC Domažlice 11.52 0.219
6 Jakub KlímaJakub Klíma 951221 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 11.67 0.174
7 Jan KuklíkJan Kuklík 960330 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.69 0.155
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 28.6.2014 - 13:10)Vítr: -2.5 m/sCílová fotografieVýsledek v PDFExcelInfoPřihláškyVýsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Tomáš BártaTomáš Bárta 950415 JAC BrnoJAC Brno 11.13 Q 0.189
2 Vojtěch NetymachVojtěch Netymach 951025 AC PardubiceAC Pardubice 11.17 Q 0.123
3 Jakub BurlákJakub Burlák 960626 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 11.41 0.214
4 Martin VeselýMartin Veselý 951021 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 11.48 0.146
5 David BernátekDavid Bernátek 950912 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 11.75 0.195
6 Jan StejskalJan Stejskal 951026 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.84 0.194
7 Tomáš KončickýTomáš Končický 960203 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 12.13 0.183
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fázeExcel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 950323 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 11.12 Q 0.183
2 Tomáš BártaTomáš Bárta 950415 JAC BrnoJAC Brno 11.13 Q 0.189
3 Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík 950529 TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava 11.13 Q 0.153
4 Vojtěch NetymachVojtěch Netymach 951025 AC PardubiceAC Pardubice 11.17 Q 0.123
5 Jiří GvuščJiří Gvušč 950816 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.18 q 0.150
6 Jakub ŘezníčekJakub Řezníček 950407 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.24 Q 0.137
7 Dominik ZáleskýDominik Záleský 950823 AC PardubiceAC Pardubice 11.36 q 0.154
8 Jakub BurlákJakub Burlák 960626 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 11.41 0.214
9 Jakub LedvinaJakub Ledvina 950926 AC DomažliceAC Domažlice 11.46 Q 0.167
10 Martin VeselýMartin Veselý 951021 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 11.48 0.146
11 Štěpán FauŠtěpán Fau 950320 AC DomažliceAC Domažlice 11.52 0.219
12 Jakub KlímaJakub Klíma 951221 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 11.67 0.174
13 Jan KuklíkJan Kuklík 960330 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.69 0.155
14 Jaroslav ŽouželkaJaroslav Žouželka 950419 AK Moravská TřebováAK Moravská Třebová 11.72 0.215
15 David BernátekDavid Bernátek 950912 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 11.75 0.195
16 František NikodemFrantišek Nikodem 951030 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 11.83 0.129
17 Jan StejskalJan Stejskal 951026 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.84 0.194
18 Jakub VostatekJakub Vostatek 950225 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.87 0.161
19 Petr KořínekPetr Kořínek 961203 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 12.02 0.176
20 Michal JarošekMichal Jarošek 960812 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 12.09 0.159
21 Tomáš KončickýTomáš Končický 960203 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 12.13 0.183
Marek BakalárMarek Bakalár 950511 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNS

100 m - Junioři (Finále)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
NR 10.32 Zdeněk Stromšík CZE 15.06.2013 Tábor
MR 10.53 Pavel Maslák 2009
Finále (so, 28.6.2014 - 14:40)Vítr: -3.4 m/sCílová fotografieVýsledek v PDFExcelInfoPřihláškyVýsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Vojtěch NetymachVojtěch Netymach 951025 AC PardubiceAC Pardubice 10.99 0.159
2 Jakub ŘezníčekJakub Řezníček 950407 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.03 0.158
3 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 950323 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 11.07 0.119
4 Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík 950529 TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava 11.18 0.152
5 Jiří GvuščJiří Gvušč 950816 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.18 0.162
6 Tomáš BártaTomáš Bárta 950415 JAC BrnoJAC Brno 11.24 0.153
7 Dominik ZáleskýDominik Záleský 950823 AC PardubiceAC Pardubice 11.47 0.160
8 Jakub LedvinaJakub Ledvina 950926 AC DomažliceAC Domažlice 11.53 0.246
Celkem 8 závodníků

100 m - Dorostenci (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
NR 10.48 Marek Bakalár CZE 28.09.2012 Jablonec
MR 10.52 Martin Říčař 2008
Rozběh 1 (so, 28.6.2014 - 13:00)Vítr: -3.9 m/sCílová fotografieVýsledek v PDFExcelInfoPřihláškyVýsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Jáchym ProcházkaJáchym Procházka 970622 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 11.35 Q 0.145
2 Ondřej RappOndřej Rapp 970718 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 11.54 Q 0.167
3 Jakub ČervíkJakub Červík 970516 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11.62 0.192
4 Martin LamačMartin Lamač 970216 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 11.77 0.160
5 Lukáš DesenskýLukáš Desenský 980723 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 11.90 0.206
6 Pavel MinaříkPavel Minařík 980521 JAC BrnoJAC Brno 11.99 0.176
7 Matouš VojtekMatouš Vojtek 980419 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 12.21 0.166
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 28.6.2014 - 13:00)Vítr: -4.2 m/sCílová fotografieVýsledek v PDFExcelInfoPřihláškyVýsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 David KolářDavid Kolář 970327 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 11.20 Q 0.171
2 Jiří FeigelJiří Feigel 970916 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.32 Q 0.174
3 Filip HabrdaFilip Habrda 970212 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11.49 0.157
4 David SchädelbauerDavid Schädelbauer 970301 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 11.69 0.186
5 Jan MusilJan Musil 971227 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 11.73 0.148
6 Petr UrbánekPetr Urbánek 980813 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.76 0.177
7 Dominik ŠprňaDominik Šprňa 980227 AK OlomoucAK Olomouc 11.85 0.147
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 28.6.2014 - 13:00)Vítr: -2.7 m/sCílová fotografieVýsledek v PDFExcelInfoPřihláškyVýsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Adam RöderAdam Röder 980330 AK OlomoucAK Olomouc 11.31 Q 0.163
2 David RichterDavid Richter 981120 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 11.41 Q 0.172
3 Aleš MoravecAleš Moravec 980119 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 11.43 q 0.175
4 Filip DvořákFilip Dvořák 971104 JAC BrnoJAC Brno 11.44 q 0.150
5 Vít HartychVít Hartych 970529 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 11.59 0.183
6= Lukáš SlavíčekLukáš Slavíček 970114 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.74 0.153
6= Josef HašekJosef Hašek 970113 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.74 0.135
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fázeExcel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 David KolářDavid Kolář 970327 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 11.20 Q 0.171
2 Adam RöderAdam Röder 980330 AK OlomoucAK Olomouc 11.31 Q 0.163
3 Jiří FeigelJiří Feigel 970916 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.32 Q 0.174
4 Jáchym ProcházkaJáchym Procházka 970622 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 11.35 Q 0.145
5 David RichterDavid Richter 981120 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 11.41 Q 0.172
6 Aleš MoravecAleš Moravec 980119 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 11.43 q 0.175
7 Filip DvořákFilip Dvořák 971104 JAC BrnoJAC Brno 11.44 q 0.150
8 Filip HabrdaFilip Habrda 970212 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11.49 0.157
9 Ondřej RappOndřej Rapp 970718 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 11.54 Q 0.167
10 Vít HartychVít Hartych 970529 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 11.59 0.183
11 Jakub ČervíkJakub Červík 970516 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11.62 0.192
12 David SchädelbauerDavid Schädelbauer 970301 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 11.69 0.186
13 Jan MusilJan Musil 971227 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 11.73 0.148
14 Lukáš SlavíčekLukáš Slavíček 970114 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.74 0.153
14 Josef HašekJosef Hašek 970113 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.74 0.135
16 Petr UrbánekPetr Urbánek 980813 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.76 0.177
17 Martin LamačMartin Lamač 970216 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 11.77 0.160
18 Dominik ŠprňaDominik Šprňa 980227 AK OlomoucAK Olomouc 11.85 0.147
19 Lukáš DesenskýLukáš Desenský 980723 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 11.90 0.206
20 Pavel MinaříkPavel Minařík 980521 JAC BrnoJAC Brno 11.99 0.176
21 Matouš VojtekMatouš Vojtek 980419 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 12.21 0.166

100 m - Dorostenci (Finále)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
NR 10.48 Marek Bakalár CZE 28.09.2012 Jablonec
MR 10.52 Martin Říčař 2008
Finále (so, 28.6.2014 - 14:30)Vítr: -2.1 m/sCílová fotografieVýsledek v PDFExcelInfoPřihláškyVýsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Jáchym ProcházkaJáchym Procházka 970622 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 11.01 0.181
2 David KolářDavid Kolář 970327 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 11.08 0.167
3 Ondřej RappOndřej Rapp 970718 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 11.15 0.172
4 Jiří FeigelJiří Feigel 970916 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.23 0.154
5 Adam RöderAdam Röder 980330 AK OlomoucAK Olomouc 11.34 0.173
6 David RichterDavid Richter 981120 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 11.43 0.167
7 Aleš MoravecAleš Moravec 980119 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 11.46 0.181
8 Filip DvořákFilip Dvořák 971104 JAC BrnoJAC Brno 11.50 0.148
Celkem 8 závodníků

100 m - Juniorky (Finále)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
NR 11.45 Hana Benešová CZE 03.07.1993 Jablonec
MR 11.72 Kateřina Čechová 2007
Finále (so, 28.6.2014 - 14:20)Vítr: -4.5 m/sCílová fotografieVýsledek v PDFExcelInfoPřihláškyVýsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Martina HofmanováMartina Hofmanová 955106 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 12.35 0.157
2 Kristýna KobiánováKristýna Kobiánová 956210 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 12.44 0.189
3 Jana JanoušováJana Janoušová 956031 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12.46 0.146
4 Martina HomolováMartina Homolová 965916 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 12.55 0.136
5 Bára DoležalováBára Doležalová 965202 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 12.77 0.259
6 Šárka HlaváčkováŠárka Hlaváčková 955124 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 12.78 0.117
7 Hana ProchováHana Prochová 965213 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 12.84 0.160
8 Adéla KadlecováAdéla Kadlecová 965314 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 12.87 0.162
Celkem 8 závodníků

100 m - Juniorky (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
NR 11.45 Hana Benešová CZE 03.07.1993 Jablonec
MR 11.72 Kateřina Čechová 2007
Rozběh 1 (so, 28.6.2014 - 12:50)Vítr: -0.1 m/sCílová fotografieVýsledek v PDFExcelInfoPřihláškyVýsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Jana JanoušováJana Janoušová 956031 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12.17 Q 0.101
2 Adéla KadlecováAdéla Kadlecová 965314 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 12.41 Q 0.206
3 Šárka HlaváčkováŠárka Hlaváčková 955124 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 12.61 q 0.218
4 Pavla VodičkováPavla Vodičková 965507 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 12.93 0.340
5 Monika ŠvejdováMonika Švejdová 966231 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 13.46 0.222
6 Hana CaisováHana Caisová 955109 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 13.48 0.212
7 Adéla VélováAdéla Vélová 955820 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 13.73 0.173
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 28.6.2014 - 12:50)Vítr: -3.2 m/sCílová fotografieVýsledek v PDFExcelInfoPřihláškyVýsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Kristýna KobiánováKristýna Kobiánová 956210 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 12.44 Q 0.186
2 Bára DoležalováBára Doležalová 965202 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 12.57 Q 0.216
3 Hana ProchováHana Prochová 965213 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 12.70 q 0.164
4 Anežka KubištováAnežka Kubištová 966121 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 13.03 0.245
5 Barbora VotinskáBarbora Votinská 965809 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 13.32 0.173
Monika MaškováMonika Mašková 966202 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor DNF 0.360
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 28.6.2014 - 12:50)Vítr: -3.0 m/sCílová fotografieVýsledek v PDFExcelInfoPřihláškyVýsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Martina HofmanováMartina Hofmanová 955106 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 12.37 Q 0.182
2 Martina HomolováMartina Homolová 965916 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 12.50 Q 0.142
3 Markéta PadevětováMarkéta Padevětová 955523 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 12.84 0.168
4 Tran Vi Thanh PhanTran Vi Thanh Phan 955114 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 13.22 0.157
5 Kristýna BoušíKristýna Bouší 965612 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 13.37 0.187
6 Kristýna AdlerováKristýna Adlerová 965919 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 13.48 0.368
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fázeExcel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Jana JanoušováJana Janoušová 956031 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12.17 Q 0.101
2 Martina HofmanováMartina Hofmanová 955106 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 12.37 Q 0.182
3 Adéla KadlecováAdéla Kadlecová 965314 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 12.41 Q 0.206
4 Kristýna KobiánováKristýna Kobiánová 956210 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 12.44 Q 0.186
5 Martina HomolováMartina Homolová 965916 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 12.50 Q 0.142
6 Bára DoležalováBára Doležalová 965202 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 12.57 Q 0.216
7 Šárka HlaváčkováŠárka Hlaváčková 955124 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 12.61 q 0.218
8 Hana ProchováHana Prochová 965213 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 12.70 q 0.164
9 Markéta PadevětováMarkéta Padevětová 955523 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 12.84 0.168
10 Pavla VodičkováPavla Vodičková 965507 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 12.93 0.340
11 Anežka KubištováAnežka Kubištová 966121 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 13.03 0.245
12 Tran Vi Thanh PhanTran Vi Thanh Phan 955114 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 13.22 0.157
13 Barbora VotinskáBarbora Votinská 965809 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 13.32 0.173
14 Kristýna BoušíKristýna Bouší 965612 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 13.37 0.187
15 Monika ŠvejdováMonika Švejdová 966231 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 13.46 0.222
16 Hana CaisováHana Caisová 955109 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 13.48 0.212
17 Kristýna AdlerováKristýna Adlerová 965919 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 13.48 0.368
18 Adéla VélováAdéla Vélová 955820 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 13.73 0.173
Monika MaškováMonika Mašková 966202 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor DNF 0.360

100 m - Dorostenky (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
NR 11.78 Hana Benešová CZE 08.08.1991 Thessaloniki
MR 11.80 Veronika Paličková 2013
Rozběh 1 (so, 28.6.2014 - 12:40)Vítr: -1.7 m/sCílová fotografieVýsledek v PDFExcelInfoPřihláškyVýsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Kateřina VávrováKateřina Vávrová 985406 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 12.46 Q 0.135
2 Michaela SejkorováMichaela Sejkorová 976024 Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč... 12.75 Q 0.161
3 Anna ŠuhájkováAnna Šuhájková 985130 AC PardubiceAC Pardubice 12.76 0.125
4 Veronika NiščákováVeronika Niščáková 975914 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 13.12 0.220
5 Karolína SlavětínskáKarolína Slavětínská 976013 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 13.15 0.221
6 Natálie VlkováNatálie Vlková 985427 AC Česká LípaAC Česká Lípa 13.19 0.136
7 Nikola RubášováNikola Rubášová 985620 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 13.48 0.216
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 28.6.2014 - 12:40)Vítr: -4.3 m/sCílová fotografieVýsledek v PDFExcelInfoPřihláškyVýsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Veronika PaličkováVeronika Paličková 975501 AK HodonínAK Hodonín 12.31 Q 0.157
2 Emily GerulováEmily Gerulová 975708 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 12.51 Q 0.154
3 Karolína FuksováKarolína Fuksová 986001 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 13.03 0.455
4 Dominika PaťkováDominika Paťková 975704 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 13.06 0.170
5 Lenka NovotnáLenka Novotná 976204 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 13.14 0.183
6 Markéta PetrikovičováMarkéta Petrikovičová 985512 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 13.34 0.245
7 Simona SedláčkováSimona Sedláčková 975612 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 13.37 0.160
8 Kateřina BožkováKateřina Božková 986027 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 13.61 0.184
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 28.6.2014 - 12:40)Vítr: -1.4 m/sCílová fotografieVýsledek v PDFExcelInfoPřihláškyVýsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Petra ŠafaříkováPetra Šafaříková 986129 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 12.46 Q 0.176
2 Lucie ZlatníkováLucie Zlatníková 975314 AK OlomoucAK Olomouc 12.50 Q 0.148
3 Petra BracháčkováPetra Bracháčková 976030 AC Česká LípaAC Česká Lípa 12.70 q 0.192
4 Anežka RajmonováAnežka Rajmonová 975629 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 12.72 q 0.188
5 Tereza ValáškováTereza Valášková 985524 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 12.73 0.169
6 Petra BělohlavováPetra Bělohlavová 985216 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 12.76 0.216
7 Jana NovosadováJana Novosadová 976230 AC ČáslavAC Čáslav 12.90 0.169
8 Simona ChodorováSimona Chodorová 985721 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 13.32 0.233
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fázeExcel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Veronika PaličkováVeronika Paličková 975501 AK HodonínAK Hodonín 12.31 Q 0.157
2 Kateřina VávrováKateřina Vávrová 985406 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 12.46 Q 0.135
3 Petra ŠafaříkováPetra Šafaříková 986129 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 12.46 Q 0.176
4 Lucie ZlatníkováLucie Zlatníková 975314 AK OlomoucAK Olomouc 12.50 Q 0.148
5 Emily GerulováEmily Gerulová 975708 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 12.51 Q 0.154
6 Petra BracháčkováPetra Bracháčková 976030 AC Česká LípaAC Česká Lípa 12.70 q 0.192
7 Anežka RajmonováAnežka Rajmonová 975629 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 12.72 q 0.188
8 Tereza ValáškováTereza Valášková 985524 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 12.73 0.169
9 Michaela SejkorováMichaela Sejkorová 976024 Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč... 12.75 Q 0.161
10 Anna ŠuhájkováAnna Šuhájková 985130 AC PardubiceAC Pardubice 12.76 0.125
11 Petra BělohlavováPetra Bělohlavová 985216 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 12.76 0.216
12 Jana NovosadováJana Novosadová 976230 AC ČáslavAC Čáslav 12.90 0.169
13 Karolína FuksováKarolína Fuksová 986001 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 13.03 0.455
14 Dominika PaťkováDominika Paťková 975704 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 13.06 0.170
15 Veronika NiščákováVeronika Niščáková 975914 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 13.12 0.220
16 Lenka NovotnáLenka Novotná 976204 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 13.14 0.183
17 Karolína SlavětínskáKarolína Slavětínská 976013 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 13.15 0.221
18 Natálie VlkováNatálie Vlková 985427 AC Česká LípaAC Česká Lípa 13.19 0.136
19 Simona ChodorováSimona Chodorová 985721 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 13.32 0.233
20 Markéta PetrikovičováMarkéta Petrikovičová 985512 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 13.34 0.245
21 Simona SedláčkováSimona Sedláčková 975612 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 13.37 0.160
22 Nikola RubášováNikola Rubášová 985620 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 13.48 0.216
23 Kateřina BožkováKateřina Božková 986027 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 13.61 0.184

100 m - Dorostenky (Finále)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
NR 11.78 Hana Benešová CZE 08.08.1991 Thessaloniki
MR 11.80 Veronika Paličková 2013
Finále (so, 28.6.2014 - 14:10)Vítr: -6.4 m/sCílová fotografieVýsledek v PDFExcelInfoPřihláškyVýsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Veronika PaličkováVeronika Paličková 975501 AK HodonínAK Hodonín 12.34 0.146
2 Emily GerulováEmily Gerulová 975708 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 12.68 0.158
3 Petra ŠafaříkováPetra Šafaříková 986129 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 12.69 0.154
4 Kateřina VávrováKateřina Vávrová 985406 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 12.76 0.126
5 Lucie ZlatníkováLucie Zlatníková 975314 AK OlomoucAK Olomouc 12.97 0.184
6 Petra BracháčkováPetra Bracháčková 976030 AC Česká LípaAC Česká Lípa 13.02 0.146
7 Michaela SejkorováMichaela Sejkorová 976024 Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč... 13.06 0.211
8 Anežka RajmonováAnežka Rajmonová 975629 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 13.16 0.169
Celkem 8 závodníků

200 m - Junioři (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
NR 20.95 Pavel Maslák CZE 25.07.2009 Nový Sad
MR 21.09 Pavel Maslák 2009
Rozběh 1 (ne, 29.6.2014 - 11:30)Vítr: -0.1 m/sCílová fotografieVýsledek v PDFExcelInfoPřihláškyVýsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Jiří KubešJiří Kubeš 950403 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 22.25 Q 0.251
2 Jakub ŘezníčekJakub Řezníček 950407 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 22.36 Q 0.193
3 Tomáš HomolaTomáš Homola 950722 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 22.42 q 0.243
4 Jakub BurlákJakub Burlák 960626 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 22.45 q 0.271
5 Dominik ZáleskýDominik Záleský 950823 AC PardubiceAC Pardubice 22.78 0.158
6 Štěpán FauŠtěpán Fau 950320 AC DomažliceAC Domažlice 22.96 0.186
7 Aleš SteklíkAleš Steklík 960817 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 23.33 0.229
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (ne, 29.6.2014 - 11:30)Vítr: -5.5 m/sCílová fotografieVýsledek v PDFExcelInfoPřihláškyVýsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 950323 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 22.84 Q 0.196
2 Vojtěch NetymachVojtěch Netymach 951025 AC PardubiceAC Pardubice 22.99 Q 0.148
3 Ondřej LackoOndřej Lacko 950815 ASK LovosiceASK Lovosice 23.11 0.201
4 Jakub LedvinaJakub Ledvina 950926 AC DomažliceAC Domažlice 23.22 0.158
5 Jan KuklíkJan Kuklík 960330 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 23.85 0.183
6 Jakub VostatekJakub Vostatek 950225 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 24.38 0.183
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (ne, 29.6.2014 - 11:30)Vítr: -4.1 m/sCílová fotografieVýsledek v PDFExcelInfoPřihláškyVýsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Jakub RusekJakub Rusek 960506 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 22.70 Q 0.228
2 Jiří GvuščJiří Gvušč 950816 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 22.76 Q 0.240
3 Tomáš KroupaTomáš Kroupa 960916 AC PardubiceAC Pardubice 22.90 0.153
4 Tomáš BártaTomáš Bárta 950415 JAC BrnoJAC Brno 23.10 0.195
5 Michal SuchánekMichal Suchánek 961102 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 23.24 0.155
6 Jan DeckerJan Decker 951026 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 23.58 0.265
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fázeExcel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Jiří KubešJiří Kubeš 950403 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 22.25 Q 0.251
2 Jakub ŘezníčekJakub Řezníček 950407 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 22.36 Q 0.193
3 Tomáš HomolaTomáš Homola 950722 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 22.42 q 0.243
4 Jakub BurlákJakub Burlák 960626 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 22.45 q 0.271
5 Jakub RusekJakub Rusek 960506 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 22.70 Q 0.228
6 Jiří GvuščJiří Gvušč 950816 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 22.76 Q 0.240
7 Dominik ZáleskýDominik Záleský 950823 AC PardubiceAC Pardubice 22.78 0.158
8 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 950323 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 22.84 Q 0.196
9 Tomáš KroupaTomáš Kroupa 960916 AC PardubiceAC Pardubice 22.90 0.153
10 Štěpán FauŠtěpán Fau 950320 AC DomažliceAC Domažlice 22.96 0.186
11 Vojtěch NetymachVojtěch Netymach 951025 AC PardubiceAC Pardubice 22.99 Q 0.148
12 Tomáš BártaTomáš Bárta 950415 JAC BrnoJAC Brno 23.10 0.195
13 Ondřej LackoOndřej Lacko 950815 ASK LovosiceASK Lovosice 23.11 0.201
14 Jakub LedvinaJakub Ledvina 950926 AC DomažliceAC Domažlice 23.22 0.158
15 Michal SuchánekMichal Suchánek 961102 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 23.24 0.155
16 Aleš SteklíkAleš Steklík 960817 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 23.33 0.229
17 Jan DeckerJan Decker 951026 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 23.58 0.265
18 Jan KuklíkJan Kuklík 960330 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 23.85 0.183
19 Jakub VostatekJakub Vostatek 950225 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 24.38 0.183

200 m - Junioři (Finále)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
NR 20.95 Pavel Maslák CZE 25.07.2009 Nový Sad
MR 21.09 Pavel Maslák 2009
Finále (ne, 29.6.2014 - 14:10)Vítr: -5.0 m/sCílová fotografieVýsledek v PDFExcelInfoPřihláškyVýsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 950323 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 21.98 0.140
2 Vojtěch NetymachVojtěch Netymach 951025 AC PardubiceAC Pardubice 22.28 0.175
3 Jiří KubešJiří Kubeš 950403 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 22.53 0.201
4 Jakub ŘezníčekJakub Řezníček 950407 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 22.78 0.163
5 Tomáš HomolaTomáš Homola 950722 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 22.83 0.198
6 Jakub RusekJakub Rusek 960506 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 22.95 0.185
7 Jiří GvuščJiří Gvušč 950816 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 22.95 0.239
8 Jakub BurlákJakub Burlák 960626 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 23.37 0.160
Celkem 8 závodníků

200 m - Dorostenci (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
NR 21.26 Lukáš Šťastný CZE 07.06.2008 Praha
MR 21.49 Martin Říčař 2008
Rozběh 1 (ne, 29.6.2014 - 11:15)Vítr: -3.0 m/sCílová fotografieVýsledek v PDFExcelInfoPřihláškyVýsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Jáchym ProcházkaJáchym Procházka 970622 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 22.54 Q 0.141
2 Michael UrbanMichael Urban 970503 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 22.91 Q 0.182
3 Jakub ČervíkJakub Červík 970516 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 23.07 0.251
4 Filip DvořákFilip Dvořák 971104 JAC BrnoJAC Brno 23.31 0.161
5 Vojtěch KarásekVojtěch Karásek 971012 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 23.98 0.189
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (ne, 29.6.2014 - 11:15)Vítr: -2.5 m/sCílová fotografieVýsledek v PDFExcelInfoPřihláškyVýsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 David KolářDavid Kolář 970327 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 22.47 Q 0.192
2 Ondřej RappOndřej Rapp 970718 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 22.69 Q 0.162
3 Matěj MachMatěj Mach 971117 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 22.78 q 0.240
4 Aleš MoravecAleš Moravec 980119 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 23.25 0.208
5 Leon GattermayerLeon Gattermayer 970115 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 23.45 0.210
Celkem 5 závodníků
Rozběh 3 (ne, 29.6.2014 - 11:15)Vítr: -3.4 m/sCílová fotografieVýsledek v PDFExcelInfoPřihláškyVýsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 David RichterDavid Richter 981120 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 22.80 Q 0.214
2 Daniel ŠpičákDaniel Špičák 970911 AC PardubiceAC Pardubice 22.81 Q 0.179
3 Filip HabrdaFilip Habrda 970212 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 22.83 q 0.147
4 Vít HartychVít Hartych 970529 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 23.22 0.194
5 David SchädelbauerDavid Schädelbauer 970301 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 23.37 0.158
6 Martin LamačMartin Lamač 970216 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 23.65 0.233
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fázeExcel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 David KolářDavid Kolář 970327 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 22.47 Q 0.192
2 Jáchym ProcházkaJáchym Procházka 970622 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 22.54 Q 0.141
3 Ondřej RappOndřej Rapp 970718 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 22.69 Q 0.162
4 Matěj MachMatěj Mach 971117 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 22.78 q 0.240
5 David RichterDavid Richter 981120 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 22.80 Q 0.214
6 Daniel ŠpičákDaniel Špičák 970911 AC PardubiceAC Pardubice 22.81 Q 0.179
7 Filip HabrdaFilip Habrda 970212 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 22.83 q 0.147
8 Michael UrbanMichael Urban 970503 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 22.91 Q 0.182
9 Jakub ČervíkJakub Červík 970516 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 23.07 0.251
10 Vít HartychVít Hartych 970529 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 23.22 0.194
11 Aleš MoravecAleš Moravec 980119 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 23.25 0.208
12 Filip DvořákFilip Dvořák 971104 JAC BrnoJAC Brno 23.31 0.161
13 David SchädelbauerDavid Schädelbauer 970301 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 23.37 0.158
14 Leon GattermayerLeon Gattermayer 970115 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 23.45 0.210
15 Martin LamačMartin Lamač 970216 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 23.65 0.233
16 Vojtěch KarásekVojtěch Karásek 971012 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 23.98 0.189

200 m - Dorostenci (Finále)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
NR 21.26 Lukáš Šťastný CZE 07.06.2008 Praha
MR 21.49 Martin Říčař 2008
Finále (ne, 29.6.2014 - 14:00)Vítr: -3.1 m/sCílová fotografieVýsledek v PDFExcelInfoPřihláškyVýsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Jáchym ProcházkaJáchym Procházka 970622 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 22.00 0.167
2 Ondřej RappOndřej Rapp 970718 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 22.34 0.149
3 David KolářDavid Kolář 970327 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 22.48 0.179
4 Filip HabrdaFilip Habrda 970212 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 22.79 0.232
5 David RichterDavid Richter 981120 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 22.91 0.173
6 Michael UrbanMichael Urban 970503 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 23.01 0.160
7 Matěj MachMatěj Mach 971117 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 23.05 0.150
8 Daniel ŠpičákDaniel Špičák 970911 AC PardubiceAC Pardubice 23.12 0.246
Celkem 8 závodníků

200 m - Juniorky (Finále)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
NR 23.43 Renata Černochová CZE 02.06.1984 Praha
MR 23.89 Kateřina Čechová 2007
Finále (ne, 29.6.2014 - 13:50)Vítr: -3.4 m/sCílová fotografieVýsledek v PDFExcelInfoPřihláškyVýsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Helena JiranováHelena Jiranová 955305 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 24.75 0.193
2 Martina HofmanováMartina Hofmanová 955106 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 24.86 0.243
3 Martina HomolováMartina Homolová 965916 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 24.94 0.204
4 Jana JanoušováJana Janoušová 956031 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 25.15 0.210
5 Hana ProchováHana Prochová 965213 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 25.40 0.209
6 Adéla KadlecováAdéla Kadlecová 965314 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 25.98 0.182
7 Bára DoležalováBára Doležalová 965202 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 26.14 0.280
8 Kateřina HýskováKateřina Hýsková 966024 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 26.73 0.186
Celkem 8 závodníků

200 m - Juniorky (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
NR 23.43 Renata Černochová CZE 02.06.1984 Praha
MR 23.89 Kateřina Čechová 2007
Rozběh 1 (ne, 29.6.2014 - 11:00)Vítr: -3.5 m/sCílová fotografieVýsledek v PDFExcelInfoPřihláškyVýsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Helena JiranováHelena Jiranová 955305 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 25.26 Q 0.170
2 Adéla KadlecováAdéla Kadlecová 965314 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 26.07 Q 0.203
3 Šárka HlaváčkováŠárka Hlaváčková 955124 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 26.25 0.214
4 Tran Vi Thanh PhanTran Vi Thanh Phan 955114 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 26.41 0.161
5 Monika ŠvejdováMonika Švejdová 966231 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 27.53 0.201
6 Eliška PilařováEliška Pilařová 955204 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 28.26 0.193
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (ne, 29.6.2014 - 11:00)Vítr: -3.4 m/sCílová fotografieVýsledek v PDFExcelInfoPřihláškyVýsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Jana JanoušováJana Janoušová 956031 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 25.53 Q 0.214
2 Hana ProchováHana Prochová 965213 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 25.55 Q 0.168
3 Bára DoležalováBára Doležalová 965202 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 25.92 q 0.242
4 Markéta PadevětováMarkéta Padevětová 955523 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 26.17 0.203
5 Pavla VodičkováPavla Vodičková 965507 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 26.25 0.419
6 Anna VachováAnna Vachová 955712 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 26.89 0.219
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (ne, 29.6.2014 - 11:00)Vítr: -3.0 m/sCílová fotografieVýsledek v PDFExcelInfoPřihláškyVýsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Martina HofmanováMartina Hofmanová 955106 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 25.29 Q 0.176
2 Martina HomolováMartina Homolová 965916 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 25.44 Q 0.179
3 Kateřina HýskováKateřina Hýsková 966024 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 25.93 q 0.391
4 Zuzana KrupičkováZuzana Krupičková 965307 AC PardubiceAC Pardubice 26.48 0.220
5 Anežka KubištováAnežka Kubištová 966121 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 26.86 0.268
6 Kristýna BoušíKristýna Bouší 965612 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 27.14 0.262
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fázeExcel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Helena JiranováHelena Jiranová 955305 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 25.26 Q 0.170
2 Martina HofmanováMartina Hofmanová 955106 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 25.29 Q 0.176
3 Martina HomolováMartina Homolová 965916 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 25.44 Q 0.179
4 Jana JanoušováJana Janoušová 956031 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 25.53 Q 0.214
5 Hana ProchováHana Prochová 965213 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 25.55 Q 0.168
6 Bára DoležalováBára Doležalová 965202 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 25.92 q 0.242
7 Kateřina HýskováKateřina Hýsková 966024 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 25.93 q 0.391
8 Adéla KadlecováAdéla Kadlecová 965314 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 26.07 Q 0.203
9 Markéta PadevětováMarkéta Padevětová 955523 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 26.17 0.203
10 Pavla VodičkováPavla Vodičková 965507 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 26.25 0.419
11 Šárka HlaváčkováŠárka Hlaváčková 955124 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 26.25 0.214
12 Tran Vi Thanh PhanTran Vi Thanh Phan 955114 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 26.41 0.161
13 Zuzana KrupičkováZuzana Krupičková 965307 AC PardubiceAC Pardubice 26.48 0.220
14 Anežka KubištováAnežka Kubištová 966121 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 26.86 0.268
15 Anna VachováAnna Vachová 955712 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 26.89 0.219
16 Kristýna BoušíKristýna Bouší 965612 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 27.14 0.262
17 Monika ŠvejdováMonika Švejdová 966231 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 27.53 0.201
18 Eliška PilařováEliška Pilařová 955204 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 28.26 0.193

200 m - Dorostenky (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
NR 23.76 Hana Benešová CZE 05.07.1992 Nitra
MR 24.09 Hana Benešová 1992
Rozběh 1 (ne, 29.6.2014 - 10:45)Vítr: -4.4 m/sCílová fotografieVýsledek v PDFExcelInfoPřihláškyVýsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Michaela BičianováMichaela Bičianová 975617 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 26.38 Q 0.176
2 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 975510 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 26.46 Q 0.246
3 Aneta ŠoustkováAneta Šoustková 986117 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 27.34 0.317
4 Petra SkirčakováPetra Skirčaková 975928 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 27.83 0.365
Zdeňka SeidlováZdeňka Seidlová 975402 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto DNS
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (ne, 29.6.2014 - 10:45)Vítr: -2.4 m/sCílová fotografieVýsledek v PDFExcelInfoPřihláškyVýsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Veronika PaličkováVeronika Paličková 975501 AK HodonínAK Hodonín 25.69 Q 0.212
2 Anežka RajmonováAnežka Rajmonová 975629 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 26.30 Q 0.230
3 Jana NovosadováJana Novosadová 976230 AC ČáslavAC Čáslav 26.38 q 0.285
4 Tereza ValáškováTereza Valášková 985524 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 26.62 0.194
5 Veronika DostálováVeronika Dostálová 975521 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 26.73 0.425
Celkem 5 závodníků
Rozběh 3 (ne, 29.6.2014 - 10:45)Vítr: -2.6 m/sCílová fotografieVýsledek v PDFExcelInfoPřihláškyVýsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Petra ŠafaříkováPetra Šafaříková 986129 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 25.75 Q 0.236
2 Pavla FalharováPavla Falharová 976007 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 26.07 Q 0.230
3 Markéta PetrikovičováMarkéta Petrikovičová 985512 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 26.36 q 0.284
4 Michaela SejkorováMichaela Sejkorová 976024 Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč... 26.43 0.279
5 Veronika NiščákováVeronika Niščáková 975914 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 26.81 0.255
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fázeExcel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Veronika PaličkováVeronika Paličková 975501 AK HodonínAK Hodonín 25.69 Q 0.212
2 Petra ŠafaříkováPetra Šafaříková 986129 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 25.75 Q 0.236
3 Pavla FalharováPavla Falharová 976007 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 26.07 Q 0.230
4 Anežka RajmonováAnežka Rajmonová 975629 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 26.30 Q 0.230
5 Markéta PetrikovičováMarkéta Petrikovičová 985512 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 26.36 q 0.284
6 Jana NovosadováJana Novosadová 976230 AC ČáslavAC Čáslav 26.38 q 0.285
7 Michaela BičianováMichaela Bičianová 975617 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 26.38 Q 0.176
8 Michaela SejkorováMichaela Sejkorová 976024 Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč... 26.43 0.279
9 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 975510 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 26.46 Q 0.246
10 Tereza ValáškováTereza Valášková 985524 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 26.62 0.194
11 Veronika DostálováVeronika Dostálová 975521 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 26.73 0.425
12 Veronika NiščákováVeronika Niščáková 975914 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 26.81 0.255
13 Aneta ŠoustkováAneta Šoustková 986117 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 27.34 0.317
14 Petra SkirčakováPetra Skirčaková 975928 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 27.83 0.365
Zdeňka SeidlováZdeňka Seidlová 975402 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto DNS

200 m - Dorostenky (Finále)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
NR 23.76 Hana Benešová CZE 05.07.1992 Nitra
MR 24.09 Hana Benešová 1992
Finále (ne, 29.6.2014 - 13:40)Vítr: -2.7 m/sCílová fotografieVýsledek v PDFExcelInfoPřihláškyVýsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Veronika PaličkováVeronika Paličková 975501 AK HodonínAK Hodonín 25.36 0.279
2 Pavla FalharováPavla Falharová 976007 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 25.59 0.200
3 Petra ŠafaříkováPetra Šafaříková 986129 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 25.76 0.216
4 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 975510 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 26.02 0.273
5 Jana NovosadováJana Novosadová 976230 AC ČáslavAC Čáslav 26.11 0.207
6 Michaela BičianováMichaela Bičianová 975617 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 26.26 0.157
7 Anežka RajmonováAnežka Rajmonová 975629 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 26.47 0.225
8 Markéta PetrikovičováMarkéta Petrikovičová 985512 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 26.78 0.188
Celkem 8 závodníků

400 m - Junioři (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
NR 46.88 Petr Vaněk CZE 22.06.2008 Praha
MR 46.88 Petr Vaněk 2008
Rozběh 1 (so, 28.6.2014 - 17:30)Cílová fotografieVýsledek v PDFExcelInfoPřihláškyVýsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Lukáš HodboďLukáš Hodboď 960302 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 50.44 Q 0.342
2 Martin BláhaMartin Bláha 960729 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 51.15 Q 0.292
3 Michal SuchánekMichal Suchánek 961102 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 51.48 0.202
4 Radek DvořákRadek Dvořák 950531 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 52.34 0.181
Tomáš KončickýTomáš Končický 960203 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 DNS
Jakub ŘeřichaJakub Řeřicha 960507 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNS
Lukáš HotovýLukáš Hotový 960324 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 28.6.2014 - 17:30)Cílová fotografieVýsledek v PDFExcelInfoPřihláškyVýsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Tomáš KroupaTomáš Kroupa 960916 AC PardubiceAC Pardubice 49.37 Q 0.208
2 Jonáš TučekJonáš Tuček 960306 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 50.09 Q 0.320
3 David HerkaDavid Herka 950815 AK HodonínAK Hodonín 50.51 q 0.304
4 Jan KučeraJan Kučera 960315 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 50.64 q 0.197
5 Michal JarošekMichal Jarošek 960812 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 51.74 0.195
6 František RambousekFrantišek Rambousek 950826 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 52.06 0.280
7 Ondřej GrimOndřej Grim 950712 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 52.64 0.277
8 Jakub KlímaJakub Klíma 951221 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 52.81 0.215
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 28.6.2014 - 17:30)Cílová fotografieVýsledek v PDFExcelInfoPřihláškyVýsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Filip ŠnejdrFilip Šnejdr 950416 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 50.08 Q 0.165
2 Michal DvořákMichal Dvořák 950424 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 50.35 Q 0.170
3 Václav VáchalVáclav Váchal 960705 AC DomažliceAC Domažlice 50.67 0.263
4 Marek PtáčekMarek Ptáček 960420 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 51.74 0.257
5 Aleš SteklíkAleš Steklík 960817 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 51.81 0.212
6 Jiří KorejzJiří Korejz 960313 Atletický oddíl Slavia HavířovAtletický oddíl Slavia Havířov 52.43 0.300
7 Ondřej KučeříkOndřej Kučeřík 961024 AK HodonínAK Hodonín 52.77 0.323
8 Vyacheslav ShchepotevVyacheslav Shchepotev 961203 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 53.03 0.198
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fázeExcel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Tomáš KroupaTomáš Kroupa 960916 AC PardubiceAC Pardubice 49.37 Q 0.208
2 Filip ŠnejdrFilip Šnejdr 950416 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 50.08 Q 0.165
3 Jonáš TučekJonáš Tuček 960306 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 50.09 Q 0.320
4 Michal DvořákMichal Dvořák 950424 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 50.35 Q 0.170
5 Lukáš HodboďLukáš Hodboď 960302 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 50.44 Q 0.342
6 David HerkaDavid Herka 950815 AK HodonínAK Hodonín 50.51 q 0.304
7 Jan KučeraJan Kučera 960315 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 50.64 q 0.197
8 Václav VáchalVáclav Váchal 960705 AC DomažliceAC Domažlice 50.67 0.263
9 Martin BláhaMartin Bláha 960729 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 51.15 Q 0.292
10 Michal SuchánekMichal Suchánek 961102 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 51.48 0.202
11 Marek PtáčekMarek Ptáček 960420 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 51.74 0.257
12 Michal JarošekMichal Jarošek 960812 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 51.74 0.195
13 Aleš SteklíkAleš Steklík 960817 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 51.81 0.212
14 František RambousekFrantišek Rambousek 950826 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 52.06 0.280
15 Radek DvořákRadek Dvořák 950531 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 52.34 0.181
16 Jiří KorejzJiří Korejz 960313 Atletický oddíl Slavia HavířovAtletický oddíl Slavia Havířov 52.43 0.300
17 Ondřej GrimOndřej Grim 950712 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 52.64 0.277
18 Ondřej KučeříkOndřej Kučeřík 961024 AK HodonínAK Hodonín 52.77 0.323
19 Jakub KlímaJakub Klíma 951221 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 52.81 0.215
20 Vyacheslav ShchepotevVyacheslav Shchepotev 961203 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 53.03 0.198
Tomáš KončickýTomáš Končický 960203 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 DNS
Jakub ŘeřichaJakub Řeřicha 960507 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNS
Lukáš HotovýLukáš Hotový 960324 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNS

400 m - Junioři (Finále)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
NR 46.88 Petr Vaněk CZE 22.06.2008 Praha
MR 46.88 Petr Vaněk 2008
Finále (ne, 29.6.2014 - 13:30)Cílová fotografieVýsledek v PDFExcelInfoPřihláškyVýsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Lukáš HodboďLukáš Hodboď 960302 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 47.35 0.170
2 Tomáš KroupaTomáš Kroupa 960916 AC PardubiceAC Pardubice 48.37 0.123
3 Filip ŠnejdrFilip Šnejdr 950416 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 48.72 0.295
4 Michal DvořákMichal Dvořák 950424 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 49.05 0.270
5 Jonáš TučekJonáš Tuček 960306 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 49.62 0.267
6 Jan KučeraJan Kučera 960315 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 50.10 0.173
7 Martin BláhaMartin Bláha 960729 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 50.54 0.277
8 David HerkaDavid Herka 950815 AK HodonínAK Hodonín 51.39 0.183
Celkem 8 závodníků

400 m - Dorostenci (Finále)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
NR 47.60 Pavel Maslák CZE 03.06.2008 Rijeka
MR 48.03 Martin Hrstka 2006
Finále (ne, 29.6.2014 - 13:20)Cílová fotografieVýsledek v PDFExcelInfoPřihláškyVýsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Jakub VeselýJakub Veselý 980418 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 49.72 0.289
2 Jiří PolákJiří Polák 980422 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 50.58 0.279
3 Štěpán BosákŠtěpán Bosák 980216 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 50.89 0.250
4 Jan MilarJan Milar 970909 AK OlomoucAK Olomouc 51.27 0.276
5 Jan MusilJan Musil 971227 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 51.40 0.157
6 Matouš VojtekMatouš Vojtek 980419 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 51.72 0.224
7 Štěpán SvobodaŠtěpán Svoboda 970305 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 51.74 0.178
8 Tomáš UmlaufTomáš Umlauf 980824 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 53.73 0.322
Celkem 8 závodníků

400 m - Dorostenci (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
NR 47.60 Pavel Maslák CZE 03.06.2008 Rijeka
MR 48.03 Martin Hrstka 2006
Rozběh 1 (so, 28.6.2014 - 17:20)Cílová fotografieVýsledek v PDFExcelInfoPřihláškyVýsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Jakub VeselýJakub Veselý 980418 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 49.78 Q 0.275
2 Štěpán BosákŠtěpán Bosák 980216 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 50.84 Q 0.207
3 Jan MusilJan Musil 971227 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 51.87 q 0.188
4 Tomáš VodičkaTomáš Vodička 970704 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 52.36 0.301
5 Vojtěch ŠimekVojtěch Šimek 970527 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 52.54 0.281
6 Čeněk MusilČeněk Musil 970408 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 56.26 0.310
Filip KotásekFilip Kotásek 980618 SSK VítkoviceSSK Vítkovice DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 28.6.2014 - 17:20)Cílová fotografieVýsledek v PDFExcelInfoPřihláškyVýsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Matouš VojtekMatouš Vojtek 980419 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 51.95 Q 0.170
2 Tomáš UmlaufTomáš Umlauf 980824 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 52.01 Q 0.261
3 Jakub LedvinkaJakub Ledvinka 980401 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 52.11 0.414
4 Jan JankovičJan Jankovič 980822 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 52.55 0.263
5 Lukáš SeckýLukáš Secký 970718 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 52.64 0.278
Miroslav ChrbolkaMiroslav Chrbolka 970926 AC PardubiceAC Pardubice DNF 0.453
Štěpán JirmanŠtěpán Jirman 970331 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové DNF 0.229
Poznámky:
Chrbolka Miroslav, ACPAR, DNF pravidlo č. 163.6 Jirman Štěpán, HKRAL, DNF pravidlo č. 163.6
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 28.6.2014 - 17:20)Cílová fotografieVýsledek v PDFExcelInfoPřihláškyVýsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Jiří PolákJiří Polák 980422 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 50.40 Q 0.165
2 Jan MilarJan Milar 970909 AK OlomoucAK Olomouc 51.39 Q 0.168
3 Štěpán SvobodaŠtěpán Svoboda 970305 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 51.93 q 0.185
4 Marek ŠimonMarek Šimon 980820 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 53.44 0.257
5 Tomáš KoubekTomáš Koubek 980930 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 59.09 0.363
Vít KrejčíVít Krejčí 980625 AK KroměřížAK Kroměříž DNS
Radek BekrRadek Bekr 970123 AC Česká LípaAC Česká Lípa DNS
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fázeExcel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Jakub VeselýJakub Veselý 980418 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 49.78 Q 0.275
2 Jiří PolákJiří Polák 980422 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 50.40 Q 0.165
3 Štěpán BosákŠtěpán Bosák 980216 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 50.84 Q 0.207
4 Jan MilarJan Milar 970909 AK OlomoucAK Olomouc 51.39 Q 0.168
5 Jan MusilJan Musil 971227 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 51.87 q 0.188
6 Štěpán SvobodaŠtěpán Svoboda 970305 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 51.93 q 0.185
7 Matouš VojtekMatouš Vojtek 980419 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 51.95 Q 0.170
8 Tomáš UmlaufTomáš Umlauf 980824 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 52.01 Q 0.261
9 Jakub LedvinkaJakub Ledvinka 980401 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 52.11 0.414
10 Tomáš VodičkaTomáš Vodička 970704 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 52.36 0.301
11 Vojtěch ŠimekVojtěch Šimek 970527 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 52.54 0.281
12 Jan JankovičJan Jankovič 980822 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 52.55 0.263
13 Lukáš SeckýLukáš Secký 970718 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 52.64 0.278
14 Marek ŠimonMarek Šimon 980820 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 53.44 0.257
15 Čeněk MusilČeněk Musil 970408 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 56.26 0.310
16 Tomáš KoubekTomáš Koubek 980930 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 59.09 0.363
Filip KotásekFilip Kotásek 980618 SSK VítkoviceSSK Vítkovice DNS
Miroslav ChrbolkaMiroslav Chrbolka 970926 AC PardubiceAC Pardubice DNF 0.453
Štěpán JirmanŠtěpán Jirman 970331 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové DNF 0.229
Vít KrejčíVít Krejčí 980625 AK KroměřížAK Kroměříž DNS
Radek BekrRadek Bekr 970123 AC Česká LípaAC Česká Lípa DNS

400 m - Juniorky (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
NR 52.41 Taťána Kocembová CZE 29.08.1981 Ostrava
MR 53.24 Kateřina Glosová 1998
Rozběh 1 (so, 28.6.2014 - 17:10)Cílová fotografieVýsledek v PDFExcelInfoPřihláškyVýsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Helena JiranováHelena Jiranová 955305 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 54.68 Q 0.300
2 Alena SymerskáAlena Symerská 966101 AK KroměřížAK Kroměříž 56.80 Q 0.208
3 Zuzana KrupičkováZuzana Krupičková 965307 AC PardubiceAC Pardubice 59.04 q 0.403
4 Pavla JanečkováPavla Janečková 956026 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 60.29 0.285
5 Anna FreibergerováAnna Freibergerová 966119 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 60.54 0.163
6 Anna VyhnálkováAnna Vyhnálková 965824 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 62.84 0.295
Gabriela HomolováGabriela Homolová 965810 AC PardubiceAC Pardubice DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 28.6.2014 - 17:10)Cílová fotografieVýsledek v PDFExcelInfoPřihláškyVýsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Petra MuzikantováPetra Muzikantová 955226 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 58.67 Q 0.258
2 Alžběta KratochvílováAlžběta Kratochvílová 965913 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 59.28 Q 0.319
3 Jarmila GregovskáJarmila Gregovská 955419 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 59.68 q 0.495
4 Barbora BurianováBarbora Burianová 965218 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 60.60 0.197
5 Jana NěmcováJana Němcová 965526 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 61.36 0.163
6 Tereza HanušováTereza Hanušová 965329 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 62.62 0.472
Gabriela KurkováGabriela Kurková 955829 AK MostAK Most DNF 0.506
Poznámky:
Kurková Gabriela, AKMOS, DNF pravidlo č. 163.6
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 28.6.2014 - 17:10)Cílová fotografieVýsledek v PDFExcelInfoPřihláškyVýsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Marcela PírkováMarcela Pírková 965125 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 58.37 Q 0.243
2 Karin HöferováKarin Höferová 965411 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 58.39 Q 0.250
3 Zuzana BeránkováZuzana Beránková 956023 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 60.93
4 Kristýna VolfováKristýna Volfová 956221 Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská 61.04 0.318
5 Hana CaisováHana Caisová 955109 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 61.20 0.239
6 Barbora LampováBarbora Lampová 956219 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 61.77 0.306
7 Karolína ŘehákováKarolína Řeháková 955502 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 62.33 0.294
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fázeExcel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Helena JiranováHelena Jiranová 955305 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 54.68 Q 0.300
2 Alena SymerskáAlena Symerská 966101 AK KroměřížAK Kroměříž 56.80 Q 0.208
3 Marcela PírkováMarcela Pírková 965125 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 58.37 Q 0.243
4 Karin HöferováKarin Höferová 965411 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 58.39 Q 0.250
5 Petra MuzikantováPetra Muzikantová 955226 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 58.67 Q 0.258
6 Zuzana KrupičkováZuzana Krupičková 965307 AC PardubiceAC Pardubice 59.04 q 0.403
7 Alžběta KratochvílováAlžběta Kratochvílová 965913 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 59.28 Q 0.319
8 Jarmila GregovskáJarmila Gregovská 955419 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 59.68 q 0.495
9 Pavla JanečkováPavla Janečková 956026 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 60.29 0.285
10 Anna FreibergerováAnna Freibergerová 966119 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 60.54 0.163
11 Barbora BurianováBarbora Burianová 965218 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 60.60 0.197
12 Zuzana BeránkováZuzana Beránková 956023 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 60.93
13 Kristýna VolfováKristýna Volfová 956221 Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská 61.04 0.318
14 Hana CaisováHana Caisová 955109 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 61.20 0.239
15 Jana NěmcováJana Němcová 965526 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 61.36 0.163
16 Barbora LampováBarbora Lampová 956219 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 61.77 0.306
17 Karolína ŘehákováKarolína Řeháková 955502 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 62.33 0.294
18 Tereza HanušováTereza Hanušová 965329 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 62.62 0.472
19 Anna VyhnálkováAnna Vyhnálková 965824 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 62.84 0.295
Gabriela HomolováGabriela Homolová 965810 AC PardubiceAC Pardubice DNS
Gabriela KurkováGabriela Kurková 955829 AK MostAK Most DNF 0.506

400 m - Juniorky (Finále)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
NR 52.41 Taťána Kocembová CZE 29.08.1981 Ostrava
MR 53.24 Kateřina Glosová 1998
Finále (ne, 29.6.2014 - 13:10)Cílová fotografieVýsledek v PDFExcelInfoPřihláškyVýsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Helena JiranováHelena Jiranová 955305 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 54.43 0.240
2 Alena SymerskáAlena Symerská 966101 AK KroměřížAK Kroměříž 56.24 0.195
3 Petra MuzikantováPetra Muzikantová 955226 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 56.57 0.252
4 Alžběta KratochvílováAlžběta Kratochvílová 965913 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 57.44 0.305
5 Marcela PírkováMarcela Pírková 965125 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 57.46 0.293
6 Karin HöferováKarin Höferová 965411 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 57.94 0.273
7 Zuzana KrupičkováZuzana Krupičková 965307 AC PardubiceAC Pardubice 59.56 0.310
Jarmila GregovskáJarmila Gregovská 955419 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNS
Poznámky:
Závodnice Gregovská Jarmila ze SLAPR se při rozcvičování srazila s fotografem, s podezřením na otřes mozku byla transportována do nemocnice. Diagnostikována distorze krční páteře. Ošetřena konzervativně- krční límec. Propuštěna do domácí péče.
Celkem 8 závodníků

400 m - Dorostenky (Finále)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
NR 53.14 Naděžda Tomšová CZE 28.07.1988 Sudbury
MR 54.72 Zdeňka Seidlová 2013
Finále (ne, 29.6.2014 - 13:00)Cílová fotografieVýsledek v PDFExcelInfoPřihláškyVýsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Zdeňka SeidlováZdeňka Seidlová 975402 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto MR54.25 0.252
2 Dominika KrupařováDominika Krupařová 975329 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 55.24 0.211
3 Pavla FalharováPavla Falharová 976007 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 55.46 0.426
4 Jana SlavíkováJana Slavíková 975205 AC ČáslavAC Čáslav 56.32 0.458
5 Karolína StrnadováKarolína Strnadová 985526 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 57.81 0.550
6 Sára SumegováSára Sumegová 985323 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 58.73 0.192
7 Michaela BičianováMichaela Bičianová 975617 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 58.94 0.330
8 Eliška ZikešováEliška Zikešová 985120 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 59.40 0.168
Celkem 8 závodníků

400 m - Dorostenky (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
NR 53.14 Naděžda Tomšová CZE 28.07.1988 Sudbury
MR 54.72 Zdeňka Seidlová 2013
Rozběh 1 (so, 28.6.2014 - 17:00)Cílová fotografieVýsledek v PDFExcelInfoPřihláškyVýsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Zdeňka SeidlováZdeňka Seidlová 975402 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 56.08 Q 0.233
2 Sára SumegováSára Sumegová 985323 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 60.13 Q 0.279
3 Barbora KlímováBarbora Klímová 975627 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 60.31 0.334
4 Markéta ŠkaldováMarkéta Škaldová 985227 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 61.37 0.340
5 Dominika AntošováDominika Antošová 975925 AC ČáslavAC Čáslav 62.88 0.478
6 Tereza PavlučkováTereza Pavlučková 975709 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 64.67 0.548
Kateřina ChrpováKateřina Chrpová 975826 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 28.6.2014 - 17:00)Cílová fotografieVýsledek v PDFExcelInfoPřihláškyVýsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Dominika KrupařováDominika Krupařová 975329 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 58.03 Q 0.324
2 Michaela BičianováMichaela Bičianová 975617 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 59.14 Q 0.300
3 Katrin SásováKatrin Sásová 985728 AK ŠternberkAK Šternberk 60.36 0.234
4 Aneta ŠoustkováAneta Šoustková 986117 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 61.32 0.265
5 Anna D´AmbroscaAnna D´Ambrosca 985216 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 62.03 0.563
6 Lea MitrovičováLea Mitrovičová 985831 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 62.26 0.285
7 Kateřina MaternováKateřina Maternová 985716 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 62.74 0.360
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 28.6.2014 - 17:00)Cílová fotografieVýsledek v PDFExcelInfoPřihláškyVýsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Pavla FalharováPavla Falharová 976007 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 56.06 Q 0.193
2 Jana SlavíkováJana Slavíková 975205 AC ČáslavAC Čáslav 57.46 Q 0.310
3 Karolína StrnadováKarolína Strnadová 985526 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 58.91 q 0.202
4 Eliška ZikešováEliška Zikešová 985120 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 59.68 q 0.262
5 Anna ŠvecováAnna Švecová 985305 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 62.26 0.483
6 Adéla SedlářováAdéla Sedlářová 975516 AK HodonínAK Hodonín 62.43 0.396
Vendula VacurováVendula Vacurová 985618 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. DNS
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fázeExcel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Pavla FalharováPavla Falharová 976007 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 56.06 Q 0.193
2 Zdeňka SeidlováZdeňka Seidlová 975402 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 56.08 Q 0.233
3 Jana SlavíkováJana Slavíková 975205 AC ČáslavAC Čáslav 57.46 Q 0.310
4 Dominika KrupařováDominika Krupařová 975329 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 58.03 Q 0.324
5 Karolína StrnadováKarolína Strnadová 985526 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 58.91 q 0.202
6 Michaela BičianováMichaela Bičianová 975617 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 59.14 Q 0.300
7 Eliška ZikešováEliška Zikešová 985120 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 59.68 q 0.262
8 Sára SumegováSára Sumegová 985323 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 60.13 Q 0.279
9 Barbora KlímováBarbora Klímová 975627 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 60.31 0.334
10 Katrin SásováKatrin Sásová 985728 AK ŠternberkAK Šternberk 60.36 0.234
11 Aneta ŠoustkováAneta Šoustková 986117 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 61.32 0.265
12 Markéta ŠkaldováMarkéta Škaldová 985227 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 61.37 0.340
13 Anna D´AmbroscaAnna D´Ambrosca 985216 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 62.03 0.563
14 Anna ŠvecováAnna Švecová 985305 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 62.26 0.483
15 Lea MitrovičováLea Mitrovičová 985831 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 62.26 0.285
16 Adéla SedlářováAdéla Sedlářová 975516 AK HodonínAK Hodonín 62.43 0.396
17 Kateřina MaternováKateřina Maternová 985716 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 62.74 0.360
18 Dominika AntošováDominika Antošová 975925 AC ČáslavAC Čáslav 62.88 0.478
19 Tereza PavlučkováTereza Pavlučková 975709 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 64.67 0.548
Kateřina ChrpováKateřina Chrpová 975826 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... DNS
Vendula VacurováVendula Vacurová 985618 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. DNS

800 m - Junioři (Rozběh)

Postup: První 3 (Q) + 2 časy (q)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
NR 1:47.56 Pavel Hujer CZE 16.09.1988 Thessaloniki
MR 1:50.54 Martin Hrstka 2007
Rozběh 1 (so, 28.6.2014 - 15:30)Cílová fotografieVýsledek v PDFExcelInfoPřihláškyVýsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jan ČivišJan Čiviš 950101 AC DomažliceAC Domažlice 1:59.11 Q
2 Tomáš HalbrštátTomáš Halbrštát 960102 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 1:59.29 Q
3 Lukáš HotovýLukáš Hotový 960324 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:59.48 Q
4 Josef PavlátJosef Pavlát 960730 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1:59.82 q
5 Jan SadilJan Sadil 960310 AK ŠternberkAK Šternberk 2:00.05 q
6 Šimon EklŠimon Ekl 960518 AC Falcon RokycanyAC Falcon Rokycany 2:00.31
7 David KrálDavid Král 960302 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:02.83
8 Filip HromadníkFilip Hromadník 951124 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:05.03
9 Jáchym RyklJáchym Rykl 960422 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 2:05.54
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400 1:02.27
600 1:31.22
Celkem 9 závodníků
Rozběh 2 (so, 28.6.2014 - 15:30)Cílová fotografieVýsledek v PDFExcelInfoPřihláškyVýsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 David ČernýDavid Černý 951028 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1:59.90 Q
2 Martin PivoňkaMartin Pivoňka 960422 AC DomažliceAC Domažlice 1:59.96 Q
3 Josef HavlíčekJosef Havlíček 950608 AC PardubiceAC Pardubice 2:00.55 Q
4 Jiří LietavecJiří Lietavec 961015 AC ČáslavAC Čáslav 2:01.06
5 Lukáš BenešLukáš Beneš 961108 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:01.32
6 Vojtěch PánekVojtěch Pánek 951007 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:03.00
7 Štěpán JaníčekŠtěpán Janíček 960104 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 2:05.17
8 Martin PetrákMartin Petrák 960204 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:05.57
Josef ŠimsaJosef Šimsa 960830 AC Falcon RokycanyAC Falcon Rokycany DNS
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400 1:00.35
600 1:30.79
Celkem 9 závodníků
Souhrnné výsledky fázeExcel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jan ČivišJan Čiviš 950101 AC DomažliceAC Domažlice 1:59.11 Q
2 Tomáš HalbrštátTomáš Halbrštát 960102 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 1:59.29 Q
3 Lukáš HotovýLukáš Hotový 960324 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:59.48 Q
4 Josef PavlátJosef Pavlát 960730 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1:59.82 q
5 David ČernýDavid Černý 951028 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1:59.90 Q
6 Martin PivoňkaMartin Pivoňka 960422 AC DomažliceAC Domažlice 1:59.96 Q
7 Jan SadilJan Sadil 960310 AK ŠternberkAK Šternberk 2:00.05 q
8 Šimon EklŠimon Ekl 960518 AC Falcon RokycanyAC Falcon Rokycany 2:00.31
9 Josef HavlíčekJosef Havlíček 950608 AC PardubiceAC Pardubice 2:00.55 Q
10 Jiří LietavecJiří Lietavec 961015 AC ČáslavAC Čáslav 2:01.06
11 Lukáš BenešLukáš Beneš 961108 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:01.32
12 David KrálDavid Král 960302 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:02.83
13 Vojtěch PánekVojtěch Pánek 951007 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:03.00
14 Filip HromadníkFilip Hromadník 951124 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:05.03
15 Štěpán JaníčekŠtěpán Janíček 960104 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 2:05.17
16 Jáchym RyklJáchym Rykl 960422 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 2:05.54
17 Martin PetrákMartin Petrák 960204 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:05.57
Josef ŠimsaJosef Šimsa 960830 AC Falcon RokycanyAC Falcon Rokycany DNS

800 m - Junioři (Finále)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
NR 1:47.56 Pavel Hujer CZE 16.09.1988 Thessaloniki
MR 1:50.54 Martin Hrstka 2007
Finále (ne, 29.6.2014 - 12:10)Cílová fotografieVýsledek v PDFExcelInfoPřihláškyVýsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jan ČivišJan Čiviš 950101 AC DomažliceAC Domažlice 1:56.01
2 Martin PivoňkaMartin Pivoňka 960422 AC DomažliceAC Domažlice 1:56.38
3 Tomáš HalbrštátTomáš Halbrštát 960102 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 1:56.60
4 Lukáš HotovýLukáš Hotový 960324 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:56.72
5 David ČernýDavid Černý 951028 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1:57.33
6 Josef HavlíčekJosef Havlíček 950608 AC PardubiceAC Pardubice 1:59.35
7 Jan SadilJan Sadil 960310 AK ŠternberkAK Šternberk 2:01.15
8 Josef PavlátJosef Pavlát 960730 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:01.87
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400 59.06
600 1:27.98
Celkem 8 závodníků

800 m - Dorostenci (Finále)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
NR 1:49.08 Václav Hřích CZE 25.06.1989 Ostrava
MR 1:52.93 Lukáš Vydra 1990
Finále (ne, 29.6.2014 - 12:00)Cílová fotografieVýsledek v PDFExcelInfoPřihláškyVýsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Václav StaněkVáclav Staněk 980105 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 1:56.13
2 Patrik SasínekPatrik Sasínek 970311 AK HodonínAK Hodonín 1:58.90
3 Lukáš SymerskýLukáš Symerský 980328 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1:59.25
4 Jan ŠmídJan Šmíd 970707 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1:59.64
5 Vít KrejčíVít Krejčí 980625 AK KroměřížAK Kroměříž 1:59.80
6 Martin CoubalMartin Coubal 971220 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2:00.14
7 Jan ŽaludaJan Žaluda 980403 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2:00.36
8 Kristián MikuleKristián Mikule 980414 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2:02.70
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400 55.52
600 1:24.57
Celkem 8 závodníků

800 m - Dorostenci (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
NR 1:49.08 Václav Hřích CZE 25.06.1989 Ostrava
MR 1:52.93 Lukáš Vydra 1990
Rozběh 1 (so, 28.6.2014 - 15:20)Cílová fotografieVýsledek v PDFExcelInfoPřihláškyVýsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Václav StaněkVáclav Staněk 980105 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 2:02.03 Q
2 Lukáš SymerskýLukáš Symerský 980328 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2:02.46 Q
3 Tomáš NovotnýTomáš Novotný 970618 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:03.59
4 Ludvík SalamonLudvík Salamon 980312 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 2:08.09
5 Čeněk MusilČeněk Musil 970408 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 2:09.60
6 Jan DoskočilJan Doskočil 970912 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 2:09.69
7 Michal ŠmejkalMichal Šmejkal 970324 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:09.98
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400 1:01.42
600 1:32.60
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 28.6.2014 - 15:20)Cílová fotografieVýsledek v PDFExcelInfoPřihláškyVýsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jan ŽaludaJan Žaluda 980403 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2:03.32 Q
2 Vít KrejčíVít Krejčí 980625 AK KroměřížAK Kroměříž 2:03.96 Q
3 Lukáš SeckýLukáš Secký 970718 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 2:04.67
4 Jakub HoftaJakub Hofta 970309 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:06.22
5 Dominik KlaškaDominik Klaška 980206 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 2:06.99
6 Vojtěch JanůVojtěch Janů 980731 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2:08.94
7 Lukáš MottlLukáš Mottl 970926 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 2:08.98
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400 1:05.61
600 1:34.35
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 28.6.2014 - 15:20)Cílová fotografieVýsledek v PDFExcelInfoPřihláškyVýsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Patrik SasínekPatrik Sasínek 970311 AK HodonínAK Hodonín 2:00.44 Q
2 Kristián MikuleKristián Mikule 980414 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2:01.48 Q
3 Jan ŠmídJan Šmíd 970707 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:01.54 q
4 Martin CoubalMartin Coubal 971220 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2:02.65 q
5 Tomáš KrimTomáš Krim 981210 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2:03.80
6 Dominik PaslerDominik Pasler 980331 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:06.16
7 Ondřej NucOndřej Nuc 970801 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 2:08.05
8 Adam HajdukAdam Hajduk 980326 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2:09.03
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400 1:00.79
600 1:30.16
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fázeExcel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Patrik SasínekPatrik Sasínek 970311 AK HodonínAK Hodonín 2:00.44 Q
2 Kristián MikuleKristián Mikule 980414 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2:01.48 Q
3 Jan ŠmídJan Šmíd 970707 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:01.54 q
4 Václav StaněkVáclav Staněk 980105 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 2:02.03 Q
5 Lukáš SymerskýLukáš Symerský 980328 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2:02.46 Q
6 Martin CoubalMartin Coubal 971220 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2:02.65 q
7 Jan ŽaludaJan Žaluda 980403 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2:03.32 Q
8 Tomáš NovotnýTomáš Novotný 970618 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:03.59
9 Tomáš KrimTomáš Krim 981210 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2:03.80
10 Vít KrejčíVít Krejčí 980625 AK KroměřížAK Kroměříž 2:03.96 Q
11 Lukáš SeckýLukáš Secký 970718 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 2:04.67
12 Dominik PaslerDominik Pasler 980331 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:06.16
13 Jakub HoftaJakub Hofta 970309 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:06.22
14 Dominik KlaškaDominik Klaška 980206 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 2:06.99
15 Ondřej NucOndřej Nuc 970801 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 2:08.05
16 Ludvík SalamonLudvík Salamon 980312 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 2:08.09
17 Vojtěch JanůVojtěch Janů 980731 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2:08.94
18 Lukáš MottlLukáš Mottl 970926 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 2:08.98
19 Adam HajdukAdam Hajduk 980326 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2:09.03
20 Čeněk MusilČeněk Musil 970408 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 2:09.60
21 Jan DoskočilJan Doskočil 970912 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 2:09.69
22 Michal ŠmejkalMichal Šmejkal 970324 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:09.98

800 m - Juniorky (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
NR 2:03.21 Andrea Šuldesová CZE 10.07.1994 Jablonec
MR 2:06.54 Tereza Čapková 2006
Rozběh 1 (so, 28.6.2014 - 15:10)Cílová fotografieVýsledek v PDFExcelInfoPřihláškyVýsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Renata VocáskováRenata Vocásková 965718 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2:18.81 Q
2 Barbora ChytkováBarbora Chytková 966229 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 2:19.12 Q
3 Zuzana BeránkováZuzana Beránková 956023 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 2:20.54 q
4 Markéta VavrečkováMarkéta Vavrečková 956126 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:20.57
MS Vikttoriya ChukhnoVikttoriya Chukhno 050596 UkraineUkraine 2:23.11
6 Dana ProkopováDana Prokopová 955105 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:23.74
7 Zuzana NovotnáZuzana Novotná 965204 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:34.76
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400 1:06.66
600 1:43.04
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 28.6.2014 - 15:10)Cílová fotografieVýsledek v PDFExcelInfoPřihláškyVýsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Karolína HausenblasováKarolína Hausenblasová 966026 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:20.05 Q
2 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková 955603 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 2:20.10 Q
3 Veronika SedlákováVeronika Sedláková 965116 TJ CHS TURBO ChotěbořTJ CHS TURBO Chotěboř 2:20.37 q
4 Barbora LampováBarbora Lampová 956219 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:21.84
5 Anna JílkováAnna Jílková 955926 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:26.97
Eliška PilařováEliška Pilařová 955204 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim DNS
Gabriela HomolováGabriela Homolová 965810 AC PardubiceAC Pardubice DNF
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400 1:09.33
600 1:44.63
Poznámky:
Homolová Gabriela, ACPAR, DNF pravidlo 163.6
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 28.6.2014 - 15:10)Cílová fotografieVýsledek v PDFExcelInfoPřihláškyVýsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Gabriela KurkováGabriela Kurková 955829 AK MostAK Most 2:20.73 Q
2 Veronika RosováVeronika Rosová 965926 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2:21.63 Q
3 Linda MejstříkováLinda Mejstříková 955828 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2:22.09
4 Anna KryškováAnna Kryšková 965707 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:24.97
5 Martina PapežováMartina Papežová 955711 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 2:25.27
6 Kristýna VicenecováKristýna Vicenecová 956229 TJ UničovTJ Uničov 2:26.09
7 Martina MlejnkováMartina Mlejnková 965103 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 2:38.01
Natálie ZávorkováNatálie Závorková 966012 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek DNS
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400 1:13.50
600 1:48.05
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fázeExcel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Renata VocáskováRenata Vocásková 965718 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2:18.81 Q
2 Barbora ChytkováBarbora Chytková 966229 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 2:19.12 Q
3 Karolína HausenblasováKarolína Hausenblasová 966026 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:20.05 Q
4 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková 955603 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 2:20.10 Q
5 Veronika SedlákováVeronika Sedláková 965116 TJ CHS TURBO ChotěbořTJ CHS TURBO Chotěboř 2:20.37 q
6 Zuzana BeránkováZuzana Beránková 956023 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 2:20.54 q
7 Markéta VavrečkováMarkéta Vavrečková 956126 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:20.57
8 Gabriela KurkováGabriela Kurková 955829 AK MostAK Most 2:20.73 Q
9 Veronika RosováVeronika Rosová 965926 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2:21.63 Q
10 Barbora LampováBarbora Lampová 956219 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:21.84
11 Linda MejstříkováLinda Mejstříková 955828 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2:22.09
12 Vikttoriya ChukhnoVikttoriya Chukhno 050596 UkraineUkraine 2:23.11
13 Dana ProkopováDana Prokopová 955105 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:23.74
14 Anna KryškováAnna Kryšková 965707 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:24.97
15 Martina PapežováMartina Papežová 955711 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 2:25.27
16 Kristýna VicenecováKristýna Vicenecová 956229 TJ UničovTJ Uničov 2:26.09
17 Anna JílkováAnna Jílková 955926 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:26.97
18 Zuzana NovotnáZuzana Novotná 965204 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:34.76
19 Martina MlejnkováMartina Mlejnková 965103 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 2:38.01
Eliška PilařováEliška Pilařová 955204 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim DNS
Gabriela HomolováGabriela Homolová 965810 AC PardubiceAC Pardubice DNF
Natálie ZávorkováNatálie Závorková 966012 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek DNS

800 m - Juniorky (Finále)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
NR 2:03.21 Andrea Šuldesová CZE 10.07.1994 Jablonec
MR 2:06.54 Tereza Čapková 2006
Finále (ne, 29.6.2014 - 11:50)Cílová fotografieVýsledek v PDFExcelInfoPřihláškyVýsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Karolína HausenblasováKarolína Hausenblasová 966026 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:16.61
2 Renata VocáskováRenata Vocásková 965718 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2:16.67
3 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková 955603 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 2:17.47
4 Veronika RosováVeronika Rosová 965926 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2:17.79
5 Gabriela KurkováGabriela Kurková 955829 AK MostAK Most 2:18.69
6 Barbora ChytkováBarbora Chytková 966229 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 2:19.36
7 Veronika SedlákováVeronika Sedláková 965116 TJ CHS TURBO ChotěbořTJ CHS TURBO Chotěboř 2:25.39
8 Zuzana BeránkováZuzana Beránková 956023 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 2:25.81
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400 1:09.27
600 1:45.32
Celkem 8 závodníků

800 m - Dorostenky (Rozběh)

Postup: První 3 (Q) + 2 časy (q)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
NR 2:06.01 Veronika Plesarová CZE 15.07.2001 Debrecen
MR 2:10.64 Zuzana Málková 2005
Rozběh 1 (so, 28.6.2014 - 15:00)Cílová fotografieVýsledek v PDFExcelInfoPřihláškyVýsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Sára JanuškováSára Janušková 975802 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 2:17.68 Q
2 Klára KováříkováKlára Kováříková 975212 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:17.70 Q
3 Sára HeroldováSára Heroldová 985331 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2:19.27 Q
4 Johanka ŠafránkováJohanka Šafránková 975427 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 2:21.29 q
5 Katrin SásováKatrin Sásová 985728 AK ŠternberkAK Šternberk 2:23.18 q
6 Kristýna HáčkováKristýna Háčková 975217 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:25.53
7 Magdalena HorynováMagdalena Horynová 975808 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:26.98
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400 1:07.39
600 1:43.04
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 28.6.2014 - 15:00)Cílová fotografieVýsledek v PDFExcelInfoPřihláškyVýsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Adriana PalukováAdriana Paluková 975731 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2:20.99 Q
2 Vendula HlucháVendula Hluchá 975218 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:21.88 Q
3 Lucie HřebíkováLucie Hřebíková 985814 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2:23.73 Q
4 Kateřina KrtkováKateřina Krtková 985527 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2:24.14
5 Veronika ScholzeováVeronika Scholzeová 986209 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 2:27.39
6 Jana ProzrováJana Prozrová 975624 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:27.88
7 Natália KuželkováNatália Kuželková 985303 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 2:29.70
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400 1:10.54
600 1:45.06
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fázeExcel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Sára JanuškováSára Janušková 975802 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 2:17.68 Q
2 Klára KováříkováKlára Kováříková 975212 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:17.70 Q
3 Sára HeroldováSára Heroldová 985331 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2:19.27 Q
4 Adriana PalukováAdriana Paluková 975731 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2:20.99 Q
5 Johanka ŠafránkováJohanka Šafránková 975427 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 2:21.29 q
6 Vendula HlucháVendula Hluchá 975218 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:21.88 Q
7 Katrin SásováKatrin Sásová 985728 AK ŠternberkAK Šternberk 2:23.18 q
8 Lucie HřebíkováLucie Hřebíková 985814 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2:23.73 Q
9 Kateřina KrtkováKateřina Krtková 985527 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2:24.14
10 Kristýna HáčkováKristýna Háčková 975217 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:25.53
11 Magdalena HorynováMagdalena Horynová 975808 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:26.98
12 Veronika ScholzeováVeronika Scholzeová 986209 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 2:27.39
13 Jana ProzrováJana Prozrová 975624 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:27.88
14 Natália KuželkováNatália Kuželková 985303 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 2:29.70

800 m - Dorostenky (Finále)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
NR 2:06.01 Veronika Plesarová CZE 15.07.2001 Debrecen
MR 2:10.64 Zuzana Málková 2005
Finále (ne, 29.6.2014 - 11:40)Cílová fotografieVýsledek v PDFExcelInfoPřihláškyVýsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Klára KováříkováKlára Kováříková 975212 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:16.34
2 Vendula HlucháVendula Hluchá 975218 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:16.43
3 Adriana PalukováAdriana Paluková 975731 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2:17.18
4 Sára JanuškováSára Janušková 975802 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 2:18.42
5 Sára HeroldováSára Heroldová 985331 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2:22.78
6 Johanka ŠafránkováJohanka Šafránková 975427 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 2:23.50
7 Lucie HřebíkováLucie Hřebíková 985814 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2:26.36
8 Katrin SásováKatrin Sásová 985728 AK ŠternberkAK Šternberk 2:31.15
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400 1:10.83
600 1:45.15
Celkem 8 závodníků

1500 m - Junioři (Finále)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
NR 3:42.7 Jan Holberg CZE 16.06.1979 Banská Bystrica
MR 3:52.38 Martin Brusák 1995
Finále (so, 28.6.2014 - 11:10)Cílová fotografieVýsledek v PDFExcelInfoPřihláškyVýsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Adam ZenklAdam Zenkl 951201 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3:52.88
2 Josef ŠimsaJosef Šimsa 960830 AC Falcon RokycanyAC Falcon Rokycany 4:07.19
3 Jan ŠípJan Šíp 950417 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4:07.53
4 Filip HradilFilip Hradil 951114 AK BílinaAK Bílina 4:10.01
5 Nikolaos MachNikolaos Mach 951220 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4:10.71
6 Pavel HladíkPavel Hladík 960420 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 4:11.06
7 Lukáš BenešLukáš Beneš 961108 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 4:11.30
8 Jakub SmetanaJakub Smetana 961123 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 4:11.63
9 Filip HromadníkFilip Hromadník 951124 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4:13.43
10 Vít SvobodaVít Svoboda 960611 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 4:21.27
Jakub ZemaníkJakub Zemaník 950621 SSK VítkoviceSSK Vítkovice DNS
Jakub TylJakub Tyl 961227 SSK VítkoviceSSK Vítkovice DNF
Miroslav HaltmarMiroslav Haltmar 950211 TJ ŠumperkTJ Šumperk DNS
Celkem 13 závodníků

1500 m - Dorostenci (Finále)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
NR 3:49.58 Michal Kučera CZE 02.07.1989 Praha
MR 3:55.10 Michal Kučera 1989
Finále (so, 28.6.2014 - 11:00)Cílová fotografieVýsledek v PDFExcelInfoPřihláškyVýsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Lukáš OžanaLukáš Ožana 970617 Atletický oddíl Slavia HavířovAtletický oddíl Slavia Havířov 4:07.24
2 Štěpán JirmanŠtěpán Jirman 970331 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4:07.87
3 Dominik SigmundDominik Sigmund 980314 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4:14.06
4 Lukáš ChwistekLukáš Chwistek 970426 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4:15.20
5 Martin PavlišMartin Pavliš 980823 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 4:15.83
6 Jan KocourekJan Kocourek 970512 AK OlomoucAK Olomouc 4:17.78
7 Štěpán KurišŠtěpán Kuriš 980905 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4:17.83
8 Oliver KrákoraOliver Krákora 970822 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 4:22.06
9 Ondřej BrunnerOndřej Brunner 971229 AC TJ JičínAC TJ Jičín 4:22.55
10 Martin BártaMartin Bárta 980812 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4:23.76
11 Šimon HausenblasŠimon Hausenblas 980621 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4:23.81
12 Filip ZátopekFilip Zátopek 970831 TJ Olympia BruntálTJ Olympia Bruntál 4:24.66
13 Tomáš KosteckýTomáš Kostecký 970625 TJ ŠumperkTJ Šumperk 4:26.18
14 Martin RebendaMartin Rebenda 981125 AK HodonínAK Hodonín 4:28.97
Vojtěch HájekVojtěch Hájek 980423 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují DNF
Jan HejdukJan Hejduk 981205 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují DNF
Celkem 16 závodníků

1500 m - Juniorky (Finále)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
NR 4:11.99 Iva Jurková CZE 28.08.1984 Praha
MR 4:24.92 Lada Brázdilová 1996
Finále (so, 28.6.2014 - 10:50)Cílová fotografieVýsledek v PDFExcelInfoPřihláškyVýsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Renata VocáskováRenata Vocásková 965718 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4:38.40
2 Moira StewartováMoira Stewartová 955609 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4:39.85
3 Tereza KorvasováTereza Korvasová 965629 AK HodonínAK Hodonín 4:40.46
4 Veronika SedlákováVeronika Sedláková 965116 TJ CHS TURBO ChotěbořTJ CHS TURBO Chotěboř 4:40.82
5 Tereza HrochováTereza Hrochová 965224 AC Česká LípaAC Česká Lípa 4:45.18
6 Michaela SolanskáMichaela Solanská 965803 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 4:50.79
7 Barbora VeseláBarbora Veselá 965319 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4:55.27
8 Eliška AuersvaldováEliška Auersvaldová 966012 AC ČáslavAC Čáslav 4:56.45
9 Hana HomolkováHana Homolková 965503 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 4:58.72
10 Anna JílkováAnna Jílková 955926 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4:59.51
11 Eva GalaczováEva Galaczová 966213 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5:03.11
12 Karolína MrázkováKarolína Mrázková 956001 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5:04.13
13 Markéta PodpěrováMarkéta Podpěrová 966120 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5:05.05
14 Dana ProkopováDana Prokopová 955105 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5:05.74
15 Kateřina ProcházkováKateřina Procházková 955609 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5:11.39
Celkem 15 závodníků

1500 m - Dorostenky (Finále)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
NR 4:15.57 Věra Nožičková CZE 10.08.1983 Leningrad
MR 4:18.10 Iva Jurková 1983
Finále (so, 28.6.2014 - 10:40)Cílová fotografieVýsledek v PDFExcelInfoPřihláškyVýsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Natálie KolajováNatálie Kolajová 975502 AK HodonínAK Hodonín 4:50.93
2 Tereza PřidalováTereza Přidalová 975829 AK OlomoucAK Olomouc 4:56.41
3 Kateřina DivišováKateřina Divišová 976007 TJ ŠumperkTJ Šumperk 4:58.34
4 Anežka PřibylováAnežka Přibylová 975329 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5:02.78
5 Adéla ŠafářováAdéla Šafářová 985610 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 5:03.85
6 Denisa FořtováDenisa Fořtová 986221 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 5:04.18
7 Shannon SivilaShannon Sivila 976118 TJ ZnojmoTJ Znojmo 5:08.95
8 Martina ŠukováMartina Šuková 985420 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5:09.09
9 Manal BatihováManal Batihová 976024 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5:15.99
Alexandra SmolákováAlexandra Smoláková 985308 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto DNS
Tereza PavlučkováTereza Pavlučková 975709 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. DNF
Celkem 11 závodníků

3000 m - Dorostenci (Finále)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
NR 8:19.2 Václav Ovesný CZE 30.07.1978 Budapest
MR 8:38.91 Jakub Živec 2007
Finále (ne, 29.6.2014 - 10:00)Cílová fotografieVýsledek v PDFExcelInfoPřihláškyVýsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 David KotekDavid Kotek 971117 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09:26.90
2 Lukáš OžanaLukáš Ožana 970617 Atletický oddíl Slavia HavířovAtletický oddíl Slavia Havířov 09:28.76
3 Lukáš ChwistekLukáš Chwistek 970426 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 09:29.13
4 Jan TesarčíkJan Tesarčík 980524 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 09:29.16
5 Jan KocourekJan Kocourek 970512 AK OlomoucAK Olomouc 09:36.88
6 Patrik VebrPatrik Vebr 981119 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 09:37.80
7 Vojtěch PodjuklVojtěch Podjukl 980812 SK HraniceSK Hranice 09:37.86
8 Ondřej BrunnerOndřej Brunner 971229 AC TJ JičínAC TJ Jičín 09:42.18
9 Antonín PalánAntonín Palán 971124 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 09:43.20
10 Albert MálekAlbert Málek 970728 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09:46.68
11 Oliver KrákoraOliver Krákora 970822 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 09:52.33
12 Martin PavlišMartin Pavliš 980823 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 09:55.49
13 Tomáš PlojharTomáš Plojhar 980121 AC DomažliceAC Domažlice 09:57.02
14 Vojtěch HájekVojtěch Hájek 980423 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 09:58.76
15 Miroslav StabrynMiroslav Stabryn 970808 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 10:05.44
Tomáš KosteckýTomáš Kostecký 970625 TJ ŠumperkTJ Šumperk DNF
Poznámky:
Kostecký Tomáš SUMPE, DNF pravidlo č. 163.6
Celkem 16 závodníků

3000 m - Juniorky (Finále)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
NR 9:16.57 Iva Jurková CZE 25.05.1984 Bratislava
MR 9:29.60 Lada Brázdilová 1996
Finále (ne, 29.6.2014 - 09:45)Cílová fotografieVýsledek v PDF