Veřejné závody přípravek
Praha (13. 3. 2014)60 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 1 (čt, 13.3.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sebastian BolardtSebastian Bolardt | 03 | PSK Olymp Praha | 09.59 | |||||||||||||||
2 | Jakub KakaščíkJakub Kakaščík | 03 | PSK Olymp Praha | 10.23 | |||||||||||||||
3 | Michal SupMichal Sup | 04 | TJ Dukla Praha | 10.33 | |||||||||||||||
4 | Patrik NajmanPatrik Najman | 03 | Ask Slavia Praha | 10.47 | |||||||||||||||
5 | Matěj MuzikantMatěj Muzikant | 04 | A. C. Sparta Praha | 10.62 | |||||||||||||||
7 | Adam PolášekAdam Polášek | 04 | PSK Olymp Praha | 11.24 | |||||||||||||||
8 | Adam PotužníkAdam Potužník | 03 | TJ Dukla Praha | 11.29 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 2 (čt, 13.3.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michal RokosMichal Rokos | 04 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 09.44 | |||||||||||||||
2 | Matěj BednářMatěj Bednář | 03 | Atletika Jižní Město | 09.83 | |||||||||||||||
3 | Pavel KrýdaPavel Krýda | 03 | ZŠ Filosofská | 09.97 | |||||||||||||||
4 | Adam JelínekAdam Jelínek | 04 | TJ Dukla Praha | 10.42 | |||||||||||||||
5 | Přemysl VránaPřemysl Vrána | 04 | ZŠ Filosofská | 10.49 | |||||||||||||||
6 | Matěj LípaMatěj Lípa | 03 | ZŠ Filosofská | 10.57 | |||||||||||||||
7 | Ondřej MalýOndřej Malý | 04 | ASK Slavia Praha | 10.87 | |||||||||||||||
8 | Vojtěch PoledníkVojtěch Poledník | 03 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 10.89 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 3 (čt, 13.3.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1= | Jiří KočíJiří Kočí | 03 | A. C. Sparta Praha | 10.01 | |||||||||||||||
1= | Martin KostkaMartin Kostka | 03 | A. C. Sparta Praha | 10.01 | |||||||||||||||
3 | Johan VišňaJohan Višňa | 04 | SC Radotín Praha | 10.47 | |||||||||||||||
4 | Jan MüllerJan Müller | 04 | ZŠ Filosofská | 10.63 | |||||||||||||||
6 | David BičištěDavid Bičiště | 04 | TJ Dukla Praha | 10.70 | |||||||||||||||
7 | Štěpán PavlasŠtěpán Pavlas | 04 | TJ Dukla Praha | 10.81 | |||||||||||||||
8 | Vilém BednářVilém Bednář | 03 | Atletika Jižní Město | 11.82 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 4 (čt, 13.3.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matěj ČihákMatěj Čihák | 03 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | 09.90 | |||||||||||||||
2 | Jakub MyslivecJakub Myslivec | 04 | ASK Slavia Praha | 10.36 | |||||||||||||||
3 | Richard HrádockýRichard Hrádocký | 04 | TJ Dukla Praha | 10.43 | |||||||||||||||
4 | Lukáš SmekalLukáš Smekal | 04 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 10.68 | |||||||||||||||
5 | Matěj PražanMatěj Pražan | 03 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | 10.71 | |||||||||||||||
6 | David VondraDavid Vondra | 04 | ASK Slavia Praha | 11.08 | |||||||||||||||
7 | Tobiáš SychrovskýTobiáš Sychrovský | 04 | ASK Slavia Praha | 11.34 | |||||||||||||||
8 | Michal ŠabataMichal Šabata | 04 | TJ Dukla Praha | 11.47 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 5 (čt, 13.3.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martin RadaMartin Rada | 03 | SK Kotlářka Praha | 09.41 | |||||||||||||||
2 | Šimon WeiserŠimon Weiser | 03 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 09.97 | |||||||||||||||
3 | Pavel KollerPavel Koller | 03 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 10.21 | |||||||||||||||
4 | Filip DavidFilip David | 03 | ASK Slavia Praha | 10.65 | |||||||||||||||
5 | Pavel HlaváčekPavel Hlaváček | 04 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 10.74 | |||||||||||||||
6= | Jiří UllspergerJiří Ullsperger | 04 | ASK Slavia Praha | 10.98 | |||||||||||||||
6= | Jan ŠikýřJan Šikýř | 04 | ASK Slavia Praha | 10.98 | |||||||||||||||
8 | David KarolDavid Karol | 03 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 11.02 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 6 (čt, 13.3.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Filip NýčFilip Nýč | 03 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 10.07 | |||||||||||||||
2 | Kirill VinšKirill Vinš | 04 | ASK Slavia Praha | 10.25 | |||||||||||||||
3 | Vojtěch DejdarVojtěch Dejdar | 03 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 10.29 | |||||||||||||||
4 | Matěj HruškaMatěj Hruška | 04 | ASK Slavia Praha | 10.42 | |||||||||||||||
5 | Filip HübschFilip Hübsch | 04 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 11.38 | |||||||||||||||
6 | Šimon BláhaŠimon Bláha | 06 | PSK Olymp Praha | 11.56 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 7 (čt, 13.3.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jiří MejčkaJiří Mejčka | 05 | ASK Slavia Praha | 10.74 | |||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
60 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 1 (čt, 13.3.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Veronika ValtrováVeronika Valtrová | 03 | PSK Olymp Praha | 09.34 | |||||||||||||||
2 | Ester BendováEster Bendová | 03 | Atletický oddíl - STŘELA Že... | 09.51 | |||||||||||||||
3 | Lucie KalátováLucie Kalátová | 03 | Atletický školní klub Mazurská | 09.88 | |||||||||||||||
4 | Zuzana AugustováZuzana Augustová | 03 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 10.13 | |||||||||||||||
5 | Adéla ČepelováAdéla Čepelová | 03 | ASK Slavia Praha | 10.18 | |||||||||||||||
6 | Barbora MěšťanováBarbora Měšťanová | 03 | Atletický školní klub Mazurská | 10.30 | |||||||||||||||
7 | Aneta ŠtrosováAneta Štrosová | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 10.55 | |||||||||||||||
8 | Adéla HaasováAdéla Haasová | 04 | PSK Olymp Praha | 11.14 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 2 (čt, 13.3.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Denisa MoutelíkováDenisa Moutelíková | 04 | Atletický školní klub Mazurská | 10.30 | |||||||||||||||
2 | Barbora KopáčováBarbora Kopáčová | 03 | A. C. Sparta Praha | 10.32 | |||||||||||||||
3 | Natálie GabrielováNatálie Gabrielová | 04 | Atletický školní klub Mazurská | 10.38 | |||||||||||||||
4 | Klára PečenáKlára Pečená | 04 | Atletický školní klub Mazurská | 10.97 | |||||||||||||||
5 | Laura ŠplechtnováLaura Šplechtnová | 04 | PSK Olymp Praha | 11.02 | |||||||||||||||
6 | Marie Anna BenoniMarie Anna Benoni | 04 | Atletický školní klub Mazurská | 11.31 | |||||||||||||||
7 | Veronika GirsováVeronika Girsová | 03 | Atletický školní klub Mazurská | 13.96 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 3 (čt, 13.3.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eliška NovákováEliška Nováková | 03 | TJ Dukla Praha | 09.87 | |||||||||||||||
2 | Adéla LonginováAdéla Longinová | 03 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 09.94 | |||||||||||||||
3 | Sofie SolarováSofie Solarová | 03 | A. C. Sparta Praha | 10.20 | |||||||||||||||
4 | Michaela SoukupováMichaela Soukupová | 04 | PSK Olymp Praha | 10.40 | |||||||||||||||
5 | Tereza KuntošováTereza Kuntošová | 03 | A. C. Sparta Praha | 10.57 | |||||||||||||||
6 | Jessica CrowtherJessica Crowther | 03 | A. C. Sparta Praha | 10.59 | |||||||||||||||
7 | Adéla PožárováAdéla Požárová | 03 | A. C. Sparta Praha | 10.79 | |||||||||||||||
8 | Hej Laura DeHej Laura De | 04 | ASK Slavia Praha | 11.02 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 4 (čt, 13.3.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Veronika PoštováVeronika Poštová | 03 | PSK Olymp Praha | 09.91 | |||||||||||||||
2 | Pavlína CubínkováPavlína Cubínková | 03 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 10.20 | |||||||||||||||
3 | Adéla TvrdkováAdéla Tvrdková | 03 | ASK Slavia Praha | 10.23 | |||||||||||||||
4 | Julie KroupováJulie Kroupová | 03 | TJ Dukla Praha | 10.64 | |||||||||||||||
5 | Tereza VotinskáTereza Votinská | 04 | SK Kotlářka Praha | 11.01 | |||||||||||||||
6 | Karolína ValentováKarolína Valentová | 04 | ASK Slavia Praha | 11.06 | |||||||||||||||
7 | Adéla SvobodováAdéla Svobodová | 04 | A. C. Sparta Praha | 11.52 | |||||||||||||||
8 | Anna RůžičkováAnna Růžičková | 04 | ASK Slavia Praha | 11.61 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 5 (čt, 13.3.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Amálie KřížováAmálie Křížová | 04 | A. C. Sparta Praha | 09.41 | |||||||||||||||
2 | Ludmila FišerováLudmila Fišerová | 03 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | 10.42 | |||||||||||||||
3 | Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková | 03 | ASK Blansko | 10.75 | |||||||||||||||
4 | Anna HruškováAnna Hrušková | 04 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | 11.08 | |||||||||||||||
5 | Eliška OrálkováEliška Orálková | 03 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | 11.17 | |||||||||||||||
6 | Eliška VojtěchováEliška Vojtěchová | 04 | ZŠ Filosofská | 11.75 | |||||||||||||||
7 | Anna MoravcováAnna Moravcová | 04 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | 11.74 | |||||||||||||||
8 | Tereza SlavíčkováTereza Slavíčková | 04 | ZŠ Filosofská | 11.80 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 6 (čt, 13.3.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vendula PlazzerováVendula Plazzerová | 03 | SC Radotín Praha | 09.37 | |||||||||||||||
2 | Amálie KratochvílováAmálie Kratochvílová | 04 | SC Radotín Praha | 10.47 | |||||||||||||||
3 | Eliška KrálováEliška Králová | 04 | Atletika Jižní Město | 10.74 | |||||||||||||||
4 | Adéla KupkováAdéla Kupková | 04 | ASK Slavia Praha | 10.83 | |||||||||||||||
5 | Nikola KlasickáNikola Klasická | 04 | ASK Slavia Praha | 11.48 | |||||||||||||||
6 | Eliška ZachovalováEliška Zachovalová | 04 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 11.75 | |||||||||||||||
7 | Michaela PoláčkováMichaela Poláčková | 04 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 11.77 | |||||||||||||||
8 | Adéla PeluňkováAdéla Peluňková | 04 | ASK Slavia Praha | 12.06 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 7 (čt, 13.3.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zuzana KrálováZuzana Králová | 04 | SK Kotlářka Praha | 10.06 | |||||||||||||||
2 | Aneta RosenbergováAneta Rosenbergová | 03 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 10.53 | |||||||||||||||
3 | Zuzana VrzákováZuzana Vrzáková | 04 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 10.69 | |||||||||||||||
4 | Eva LisováEva Lisová | 03 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 11.28 | |||||||||||||||
5 | Evelína StaráEvelína Stará | 04 | SK Kotlářka Praha | 11.59 | |||||||||||||||
6 | Andrea SüssemilchováAndrea Süssemilchová | 03 | SK Kotlářka Praha | 11.65 | |||||||||||||||
7 | Anita PolcarováAnita Polcarová | 04 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 11.95 | |||||||||||||||
8 | Kristýna ŠťastnáKristýna Šťastná | 03 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 12.76 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 8 (čt, 13.3.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Karolína PardubskáKarolína Pardubská | 03 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 09.50 | |||||||||||||||
2 | Markéta LiškováMarkéta Lišková | 04 | TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... | 09.77 | |||||||||||||||
3 | Daniela KlečackáDaniela Klečacká | 03 | TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... | 10.09 | |||||||||||||||
4 | Michaela LopuškováMichaela Lopušková | 04 | SK Kotlářka Praha | 10.15 | |||||||||||||||
5 | Eliška NovákováEliška Nováková | 03 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 11.04 | |||||||||||||||
6 | Martina MachátováMartina Machátová | 03 | SK Kotlářka Praha | 11.17 | |||||||||||||||
7 | Eva KobliškováEva Koblišková | 03 | TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... | 11.21 | |||||||||||||||
8 | Lucie HliňákováLucie Hliňáková | 03 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 11.84 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 9 (čt, 13.3.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Aneta ŠimůnkováAneta Šimůnková | 04 | ASK Slavia Praha | 09.51 | |||||||||||||||
2 | Simona PacákováSimona Pacáková | 04 | ASK Slavia Praha | 10.05 | |||||||||||||||
3 | Hana SojkováHana Sojková | 04 | ASK Slavia Praha | 10.33 | |||||||||||||||
4 | Daniela JelínkováDaniela Jelínková | 03 | A. C. Sparta Praha | 10.48 | |||||||||||||||
5 | Kateřina ŠimáčkováKateřina Šimáčková | 04 | ASK Slavia Praha | 10.49 | |||||||||||||||
6 | Patricie BoháčkováPatricie Boháčková | 03 | A. C. Sparta Praha | 10.88 | |||||||||||||||
7 | Valentina OndřejovskáValentina Ondřejovská | 03 | ASK Slavia Praha | 11.21 | |||||||||||||||
8 | Libuše PolívkováLibuše Polívková | 04 | ASK Slavia Praha | 11.61 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 10 (čt, 13.3.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie KrbcováLucie Krbcová | 03 | Spartak Praha 4 | 09.51 | |||||||||||||||
2 | Adéla ZunováAdéla Zunová | 04 | SK Kotlářka Praha | 09.78 | |||||||||||||||
3 | Kristina KonopáskováKristina Konopásková | 04 | TJ Dukla Praha | 10.20 | |||||||||||||||
4 | Karolína VyšatováKarolína Vyšatová | 04 | ASK Slavia Praha | 10.54 | |||||||||||||||
5 | Nataša SchiestlováNataša Schiestlová | 04 | TJ Dukla Praha | 10.76 | |||||||||||||||
6 | Karolína Anna KonířováKarolína Anna Konířová | 04 | A. C. Sparta Praha | 11.32 | |||||||||||||||
7 | Barbora KorbelováBarbora Korbelová | 03 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 11.82 | |||||||||||||||
8 | Tereza RiedlováTereza Riedlová | 04 | ASK Slavia Praha | 13.09 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 11 (čt, 13.3.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adéla ObrdováAdéla Obrdová | 03 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 09.73 | |||||||||||||||
2 | Barbora VaňkováBarbora Vaňková | 04 | ASK Slavia Praha | 09.80 | |||||||||||||||
3 | Karolína ŠťastnáKarolína Šťastná | 04 | ZŠ Filosofská | 09.91 | |||||||||||||||
4 | Veronika HanzlíkováVeronika Hanzlíková | 03 | ZŠ Filosofská | 10.42 | |||||||||||||||
5 | Adéla TrnkováAdéla Trnková | 04 | ZŠ Filosofská | 10.57 | |||||||||||||||
6 | Kristýna MigováKristýna Migová | 04 | ZŠ Filosofská | 10.80 | |||||||||||||||
7 | Nicol VoborskáNicol Voborská | 04 | ZŠ Filosofská | 11.11 | |||||||||||||||
8 | Elliška KoukalováElliška Koukalová | 03 | ASK Slavia Praha | 11.16 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 12 (čt, 13.3.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pavla KrejčíPavla Krejčí | 03 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 09.37 | |||||||||||||||
2 | Monika FlorováMonika Florová | 04 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 09.62 | |||||||||||||||
3 | Lea Anna PolívkováLea Anna Polívková | 03 | ASK Slavia Praha | 10.48 | |||||||||||||||
4 | Edita VaculíkováEdita Vaculíková | 03 | TJ Dukla Praha | 10.80 | |||||||||||||||
5 | Eva AntošováEva Antošová | 04 | TJ Dukla Praha | 10.96 | |||||||||||||||
6 | Eva CaldrováEva Caldrová | 04 | ZŠ Filosofská | 11.01 | |||||||||||||||
7 | Petra DvořákováPetra Dvořáková | 03 | ZŠ Filosofská | 11.10 | |||||||||||||||
8 | Karolína EšherováKarolína Ešherová | 03 | A. C. Sparta Praha | 11.15 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 13 (čt, 13.3.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Antonie TesařováAntonie Tesařová | 03 | ASK Slavia Praha | 10.01 | |||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
60 m - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)
Běh 1 (čt, 13.3.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adam JežekAdam Ježek | 07 | TJ Klášterec n/O. | 10.70 | |||||||||||||||
2 | Ondřej KrejčíOndřej Krejčí | 07 | PSK Olymp Praha | 12.06 | |||||||||||||||
3 | Adam HejnaAdam Hejna | 07 | ASK Slavia Praha | 12.11 | |||||||||||||||
4 | David SmetákDavid Smeták | 08 | ASK Slavia Praha | 12.31 | |||||||||||||||
5 | Alexander MrázAlexander Mráz | 07 | PSK Olymp Praha | 12.35 | |||||||||||||||
6 | Robert PoláčekRobert Poláček | 08 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 13.03 | |||||||||||||||
7 | Lukáš HammerLukáš Hammer | 07 | TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... | 13.08 | |||||||||||||||
8 | Erik HrádockýErik Hrádocký | 08 | TJ Sokol Liboc | 13.71 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 2 (čt, 13.3.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš PolaneckýTomáš Polanecký | 07 | ASK Slavia Praha | 11.69 | |||||||||||||||
3 | Michael MuškaMichael Muška | 07 | ASK Slavia Praha | 12.04 | |||||||||||||||
4 | Tim ZháňalTim Zháňal | 07 | TJ Dukla Praha | 12.96 | |||||||||||||||
5 | Petr BeranPetr Beran | 07 | PSK Olymp Praha | 13.34 | |||||||||||||||
6 | Jiří ČervenkaJiří Červenka | 07 | PSK Olymp Praha | 13.44 | |||||||||||||||
7 | Jakub GöpfertJakub Göpfert | 08 | ASK Slavia Praha | 14.67 | |||||||||||||||
David HufDavid Huf | 07 | ZŠ Filosofská | DNF | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 3 (čt, 13.3.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Alexandr MalýAlexandr Malý | 07 | PSK Olymp Praha | 11.00 | |||||||||||||||
2 | Lukáš KadlecLukáš Kadlec | 07 | PSK Olymp Praha | 12.42 | |||||||||||||||
3 | Matěj KloučekMatěj Klouček | 07 | A. C. Sparta Praha | 12.69 | |||||||||||||||
4 | Jindřich VaňousJindřich Vaňous | 07 | PSK Olymp Praha | 12.75 | |||||||||||||||
5 | Filip ČepelákFilip Čepelák | 08 | SK ZŠ Jitřní Praha | 12.84 | |||||||||||||||
6 | Vojtěch TrojanVojtěch Trojan | 07 | PSK Olymp Praha | 13.09 | |||||||||||||||
7 | Hynek ČervenkaHynek Červenka | 09 | PSK Olymp Praha | 13.84 | |||||||||||||||
8 | Adam JanskýAdam Janský | 07 | PSK Olymp Praha | 13.86 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)
Běh 1 (čt, 13.3.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Štěpán ŠulfiarskýŠtěpán Šulfiarský | 05 | TJ Sokol Horní Počernice | 10.38 | |||||||||||||||
2 | Martin KopenecMartin Kopenec | 05 | ASK Slavia Praha | 10.66 | |||||||||||||||
3 | Jakub GregerJakub Greger | 05 | A. C. Sparta Praha | 10.89 | |||||||||||||||
4 | Štěpán PříhodaŠtěpán Příhoda | 06 | PSK Olymp Praha | 10.92 | |||||||||||||||
5 | František PečenýFrantišek Pečený | 06 | Atletický školní klub Mazurská | 11.13 | |||||||||||||||
Jiří MičkeJiří Mičke | 05 | ASK Slavia Praha | DNP | ||||||||||||||||
Bohdan UlihrachBohdan Ulihrach | 05 | PSK Olymp Praha | DNP | ||||||||||||||||
Adam SmetákAdam Smeták | 06 | ASK Slavia Praha | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 2 (čt, 13.3.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Petr SekyraPetr Sekyra | 05 | TJ Dukla Praha | 11.23 | |||||||||||||||
2 | Šimon BláhaŠimon Bláha | 06 | PSK Olymp Praha | 11.80 | |||||||||||||||
3 | Josef VrešJosef Vreš | 06 | A. C. Sparta Praha | 11.89 | |||||||||||||||
4 | František Pavel RebecFrantišek Pavel Rebec | 05 | SC Radotín Praha | 11.92 | |||||||||||||||
5 | Michael CisseMichael Cisse | 06 | ASK Slavia Praha | 12.24 | |||||||||||||||
6 | Martin ŠestákMartin Šesták | 06 | ASK Slavia Praha | 12.53 | |||||||||||||||
7 | Oldřich SahajdákOldřich Sahajdák | 06 | PSK Olymp Praha | 12.99 | |||||||||||||||
8 | Adam LexaAdam Lexa | 06 | ASK Slavia Praha | 13.19 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 3 (čt, 13.3.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marek VandírekMarek Vandírek | 05 | Atletika Jižní Město | 09.81 | |||||||||||||||
2 | Kryštof KunickýKryštof Kunický | 05 | PSK Olymp Praha | 10.64 | |||||||||||||||
3 | Vojtěch GöpfertVojtěch Göpfert | 05 | ASK Slavia Praha | 10.78 | |||||||||||||||
4 | Jan HurdálekJan Hurdálek | 06 | Atletika Jižní Město | 10.87 | |||||||||||||||
5 | Tomáš MelmerTomáš Melmer | 05 | A. C. Sparta Praha | 11.12 | |||||||||||||||
6 | Kryštof KrbecKryštof Krbec | 05 | Atletika Jižní Město | 11.17 | |||||||||||||||
7 | Martin MetelkaMartin Metelka | 05 | ASK Slavia Praha | 11.33 | |||||||||||||||
8 | Jáchym KoukalJáchym Koukal | 05 | ASK Slavia Praha | 11.78 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 4 (čt, 13.3.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej BesedaOndřej Beseda | 05 | ASK Slavia Praha | 09.94 | |||||||||||||||
2 | Kryštof ŠejnostKryštof Šejnost | 05 | ASK Slavia Praha | 10.65 | |||||||||||||||
3 | Martin PecharMartin Pechar | 05 | A. C. Sparta Praha | 10.85 | |||||||||||||||
4 | Richard MatějkaRichard Matějka | 05 | ASK Slavia Praha | 11.04 | |||||||||||||||
5 | Petr MouchaPetr Moucha | 05 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | 11.18 | |||||||||||||||
6 | Adam UbochowtzAdam Ubochowtz | 05 | TJ Dukla Praha | 11.59 | |||||||||||||||
7 | Lukáš PichlLukáš Pichl | 06 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | 12.36 | |||||||||||||||
8 | Andrej KadeřávekAndrej Kadeřávek | 06 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | 12.58 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 5 (čt, 13.3.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš TrnkaTomáš Trnka | 05 | ZŠ Filosofská | 09.43 | |||||||||||||||
2 | Lukáš TrnkaLukáš Trnka | 05 | ZŠ Filosofská | 09.59 | |||||||||||||||
3 | Sam KollerSam Koller | 05 | ZŠ Filosofská | 10.44 | |||||||||||||||
3 | Martin AdámekMartin Adámek | 06 | ZŠ Filosofská | 11.73 | |||||||||||||||
4 | Ondřej SvobodaOndřej Svoboda | 05 | A. C. Sparta Praha | 10.78 | |||||||||||||||
5 | Jakub VáňaJakub Váňa | 05 | ZŠ Filosofská | 10.82 | |||||||||||||||
6 | Jáchym FlachsJáchym Flachs | 05 | ASK Slavia Praha | 11.14 | |||||||||||||||
8 | David HufDavid Huf | 07 | ZŠ Filosofská | 12.21 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 6 (čt, 13.3.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hugo DanelHugo Danel | 05 | ZŠ Filosofská | 10.42 | |||||||||||||||
2 | Jiří KaplanJiří Kaplan | 06 | ZŠ Filosofská | 10.48 | |||||||||||||||
3 | Michal MrkvaMichal Mrkva | 05 | Ask Slavia Praha | 10.60 | |||||||||||||||
4 | Šimon VálaŠimon Vála | 05 | ZŠ Filosofská | 10.82 | |||||||||||||||
5 | Dominik SurkDominik Surk | 05 | A. C. Sparta Praha | 10.98 | |||||||||||||||
6 | Nikola MorozNikola Moroz | 06 | ZŠ Filosofská | 11.00 | |||||||||||||||
7 | Jonáš LachmannJonáš Lachmann | 05 | A. C. Sparta Praha | 11.99 | |||||||||||||||
8 | Jakub WenclJakub Wencl | 06 | A. C. Sparta Praha | 13.06 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 7 (čt, 13.3.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jindřich ProcházkaJindřich Procházka | 05 | ASK Slavia Praha | 09.78 | |||||||||||||||
2 | Ben SpálenkaBen Spálenka | 05 | ASK Slavia Praha | 11.20 | |||||||||||||||
3 | Filip PecharFilip Pechar | 05 | ASK Slavia Praha | 11.81 | |||||||||||||||
4 | Adam SmetákAdam Smeták | 06 | ASK Slavia Praha | 12.95 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 8 (čt, 13.3.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Samuel ŘíhaSamuel Říha | 06 | A. C. Sparta Praha | 10.47 | |||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
60 m - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)
Běh 1 (čt, 13.3.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina BalcerováKateřina Balcerová | 07 | ASK Slavia Praha | 11.39 | |||||||||||||||
2 | Julie PejcharováJulie Pejcharová | 07 | Atletický školní klub Mazurská | 11.72 | |||||||||||||||
3 | Markéta AdamkováMarkéta Adamková | 07 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | 11.86 | |||||||||||||||
4 | Eva MatějkováEva Matějková | 07 | ASK Slavia Praha | 12.38 | |||||||||||||||
5 | Ellie SchildersEllie Schilders | 07 | ASK Slavia Praha | 12.80 | |||||||||||||||
6 | Eliška HordossyEliška Hordossy | 08 | TJ Dukla Praha | 13.11 | |||||||||||||||
7 | Barbora KrejčíBarbora Krejčí | 07 | PSK Olymp Praha | 13.24 | |||||||||||||||
8 | Anna JeriováAnna Jeriová | 08 | PSK Olymp Praha | 13.33 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 2 (čt, 13.3.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna ŠtěpánkováAnna Štěpánková | 07 | ZŠ Filosofská | 11.43 | |||||||||||||||
2 | Emma ŠtěpánkováEmma Štěpánková | 07 | ZŠ Filosofská | 11.85 | |||||||||||||||
3 | Marie KlímováMarie Klímová | 08 | A. C. Sparta Praha | 12.87 | |||||||||||||||
4 | Klára BesedováKlára Besedová | 07 | ASK Slavia Praha | 13.35 | |||||||||||||||
5 | Barbora ZíkováBarbora Zíková | 07 | A. C. Sparta Praha | 13.75 | |||||||||||||||
6 | Barbora JakšováBarbora Jakšová | 08 | A. C. Sparta Praha | 13.82 | |||||||||||||||
Alexandra KynychováAlexandra Kynychová | 07 | PSK Olymp Praha | DNF | ||||||||||||||||
Sofie KynychováSofie Kynychová | 07 | PSK Olymp Praha | DNF | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 3 (čt, 13.3.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sára DolejšováSára Dolejšová | 07 | Atletika Jižní Město | 12.03 | |||||||||||||||
2 | Soňa LibochowitzováSoňa Libochowitzová | 07 | TJ Dukla Praha | 12.94 | |||||||||||||||
3 | Anna JeriováAnna Jeriová | 08 | PSK Olymp Praha | 13.27 | |||||||||||||||
4 | Adriana ŽuffováAdriana Žuffová | 07 | A. C. Sparta Praha | 13.34 | |||||||||||||||
Anna AntošováAnna Antošová | 07 | TJ Dukla Praha | DNF | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
60 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)
Běh 1 (čt, 13.3.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Laura TáveskáLaura Táveská | 06 | ASK Slavia Praha | 10.39 | |||||||||||||||
2 | Julie HordossyJulie Hordossy | 05 | TJ Dukla Praha | 10.42 | |||||||||||||||
3 | Nikol DolníčkováNikol Dolníčková | 05 | PSK Olymp Praha | 10.77 | |||||||||||||||
4 | Julie PotůčkováJulie Potůčková | 05 | Atletický klub Tomáše Slavaty | 10.79 | |||||||||||||||
5 | Kateřina ŽohováKateřina Žohová | 06 | ASK Slavia Praha | 11.05 | |||||||||||||||
6 | Natálie PálováNatálie Pálová | 06 | PSK Olymp Praha | 11.50 | |||||||||||||||
7 | Eliška MarešováEliška Marešová | 06 | ASK Slavia Praha | 11.73 | |||||||||||||||
8 | Natálie AngelisNatálie Angelis | 06 | TJ Dukla Praha | 13.04 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 2 (čt, 13.3.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anežka PilchováAnežka Pilchová | 05 | Atletický školní klub Mazurská | 11.00 | |||||||||||||||
2 | Karolína ŠimkováKarolína Šimková | 05 | Atletický školní klub Mazurská | 11.25 | |||||||||||||||
3 | Karolína LipováKarolína Lipová | 06 | ASK Slavia Praha | 11.51 | |||||||||||||||
4 | Matylda HaasováMatylda Haasová | 06 | PSK Olymp Praha | 11.61 | |||||||||||||||
5 | Anna PolákováAnna Poláková | 05 | Atletický školní klub Mazurská | 11.77 | |||||||||||||||
6 | Kateřina ČernáKateřina Černá | 06 | ASK Slavia Praha | 12.00 | |||||||||||||||
7 | Nela HronkováNela Hronková | 06 | ASK Slavia Praha | 12.13 | |||||||||||||||
8 | Adéla PickováAdéla Picková | 06 | PSK Olymp Praha | 12.83 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 3 (čt, 13.3.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Alex BölimováAlex Bölimová | 05 | TJ Klášterec n/O. | 10.54 | |||||||||||||||
2 | Linda FruhvirtováLinda Fruhvirtová | 05 | PSK Olymp Praha | 11.34 | |||||||||||||||
3 | Josefína FymanováJosefína Fymanová | 06 | Atletický školní klub Mazurská | 12.00 | |||||||||||||||
4 | Magdaléna JeriováMagdaléna Jeriová | 05 | PSK Olymp Praha | 12.03 | |||||||||||||||
5 | Anna VolfováAnna Volfová | 06 | A. C. Sparta Praha | 12.31 | |||||||||||||||
6 | Tereza MěštanováTereza Měštanová | 06 | Atletický školní klub Mazurská | 13.04 | |||||||||||||||
Anežka HejdováAnežka Hejdová | 06 | Atletický školní klub Mazurská | DNF | ||||||||||||||||
Aneta MotešickáAneta Motešická | 05 | Atletický školní klub Mazurská | DNF | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 4 (čt, 13.3.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Júlia NovotnáJúlia Novotná | 05 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | 10.28 | |||||||||||||||
2 | Anežka HolkováAnežka Holková | 05 | PSK Olymp Praha | 10.81 | |||||||||||||||
3 | Valerie VáclavíkováValerie Václavíková | 05 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | 10.84 | |||||||||||||||
4 | Eliška BalcerováEliška Balcerová | 05 | ASK Slavia Praha | 10.88 | |||||||||||||||
5 | Julie FrankováJulie Franková | 05 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | 11.53 | |||||||||||||||
6 | Adéla HofmannováAdéla Hofmannová | 06 | ASK Slavia Praha | 11.66 | |||||||||||||||
7 | Anna SellnerováAnna Sellnerová | 05 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | 12.20 | |||||||||||||||
8 | Leontýna JelenováLeontýna Jelenová | 06 | PSK Olymp Praha | 12.99 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 5 (čt, 13.3.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jolana MarouskováJolana Marousková | 05 | ASK Slavia Praha | 10.85 | |||||||||||||||
2 | Klára HonzíkováKlára Honzíková | 05 | A. C. Sparta Praha | 11.22 | |||||||||||||||
3 | Adéla BrejlováAdéla Brejlová | 05 | ASK Slavia Praha | 11.55 | |||||||||||||||
4 | Tereza KubrlováTereza Kubrlová | 06 | TJ Dukla Praha | 11.96 | |||||||||||||||
5 | Tereza BejšovcováTereza Bejšovcová | 05 | PSK Olymp Praha | 12.17 | |||||||||||||||
6 | Laura KubínkováLaura Kubínková | 05 | A. C. Sparta Praha | 12.29 | |||||||||||||||
7 | Mia LánskáMia Lánská | 05 | ASK Slavia Praha | 12.37 | |||||||||||||||
8 | Maya VavrochováMaya Vavrochová | 05 | TJ Dukla Praha | 12.40 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 6 (čt, 13.3.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna PeřinováAnna Peřinová | 05 | ŠAK Chodov | 10.23 | |||||||||||||||
2 | Barbora KřížováBarbora Křížová | 05 | A. C. Sparta Praha | 10.37 | |||||||||||||||
3 | Agáta NováAgáta Nová | 05 | A. C. Sparta Praha | 11.22 | |||||||||||||||
4 | Adriana ŽuffováAdriana Žuffová | 05 | A. C. Sparta Praha | 11.32 | |||||||||||||||
5 | Zuzana PeřinováZuzana Peřinová | 05 | ŠAK Chodov | 11.40 | |||||||||||||||
6 | Alžběta MachováAlžběta Machová | 06 | TJ Dukla Praha | 12.27 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 7 (čt, 13.3.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza TáborskáTereza Táborská | 06 | ASK Slavia Praha | 09.73 | |||||||||||||||
3 | Julie DurychováJulie Durychová | 05 | ASK Slavia Praha | 10.86 | |||||||||||||||
4 | Johana BurdováJohana Burdová | 05 | ASK Slavia Praha | 11.07 | |||||||||||||||
Klára JelínkováKlára Jelínková | 06 | SC Radotín Praha | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 8 (čt, 13.3.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michaela RubešováMichaela Rubešová | 05 | Atletika Jižní Město | 10.52 | |||||||||||||||
2 | Anežka KárníkováAnežka Kárníková | 06 | ASK Slavia Praha | 11.11 | |||||||||||||||
3 | Adriana FrancováAdriana Francová | 05 | Atletika Jižní Město | 11.24 | |||||||||||||||
4 | Barbora MalivánkováBarbora Malivánková | 06 | Atletika Jižní Město | 11.66 | |||||||||||||||
5 | Romana ChmelařováRomana Chmelařová | 05 | Atletika Jižní Město | 11.68 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 9 (čt, 13.3.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eliška VatěrováEliška Vatěrová | 05 | ASK Slavia Praha | 10.69 | |||||||||||||||
2 | Elena HyškováElena Hyšková | 05 | TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... | 10.90 | |||||||||||||||
3 | Natálie LapkováNatálie Lapková | 05 | ASK Slavia Praha | 11.35 | |||||||||||||||
4 | Barbora BrabencováBarbora Brabencová | 06 | TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... | 11.50 | |||||||||||||||
5 | Ema NovákováEma Nováková | 06 | TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... | 11.77 | |||||||||||||||
6 | Veronika DanišováVeronika Danišová | 05 | A. C. Sparta Praha | 11.82 | |||||||||||||||
7 | Linda MarešováLinda Marešová | 06 | TJ Dukla Praha | 11.96 | |||||||||||||||
8 | Jana MachátováJana Machátová | 06 | SK Kotlářka Praha | 13.04 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 10 (čt, 13.3.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kristýna HruškováKristýna Hrušková | 05 | ZŠ Filosofská | 10.72 | |||||||||||||||
2 | Anna ObuškevičováAnna Obuškevičová | 06 | ZŠ Filosofská | 11.27 | |||||||||||||||
3 | Adéla KloučkováAdéla Kloučková | 05 | A. C. Sparta Praha | 11.42 | |||||||||||||||
4 | Nela FrankováNela Franková | 06 | ZŠ Filosofská | 11.47 | |||||||||||||||
5 | Tereza BrabcováTereza Brabcová | 06 | ZŠ Filosofská | 11.67 | |||||||||||||||
6 | Natálie VoseckáNatálie Vosecká | 06 | A. C. Sparta Praha | 11.73 | |||||||||||||||
7 | Karolína JarošováKarolína Jarošová | 05 | ZŠ Filosofská | 11.78 | |||||||||||||||
8 | Anna StřelcováAnna Střelcová | 06 | A. C. Sparta Praha | 11.93 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 11 (čt, 13.3.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michaela JindrováMichaela Jindrová | 05 | SC Radotín Praha | 10.12 | |||||||||||||||
2 | Lenka KollarováLenka Kollarová | 05 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 10.29 | |||||||||||||||
3 | Karolína GörglováKarolína Görglová | 05 | SC Radotín Praha | 11.03 | |||||||||||||||
4 | Laura MikuláškováLaura Mikulášková | 06 | ASK Slavia Praha | 11.13 | |||||||||||||||
5 | Kristýna KukulskáKristýna Kukulská | 05 | ASK Slavia Praha | 11.48 | |||||||||||||||
6 | Tereza BurešováTereza Burešová | 05 | ASK Slavia Praha | 11.51 | |||||||||||||||
7 | Rebeka WenclováRebeka Wenclová | 06 | A. C. Sparta Praha | 12.29 | |||||||||||||||
8 | Tereza SchmiedbergerováTereza Schmiedbergerová | 06 | A. C. Sparta Praha | 12.69 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 12 (čt, 13.3.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna SkopalíkováAnna Skopalíková | 06 | A. C. Sparta Praha | 10.73 | |||||||||||||||
2 | Tereza KauckáTereza Kaucká | 06 | A. C. Sparta Praha | 10.80 | |||||||||||||||
3 | Barbora KlatováBarbora Klatová | 06 | A. C. Sparta Praha | 12.54 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
200 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 1 (čt, 13.3.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martin RadaMartin Rada | 03 | SK Kotlářka Praha | 32.14 | |||||||||||||||
2 | Vojtěch SellnerVojtěch Sellner | 04 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | 34.24 | |||||||||||||||
3 | David ČihákDavid Čihák | 03 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | 34.51 | |||||||||||||||
4 | Pavel HlaváčekPavel Hlaváček | 04 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 36.16 | |||||||||||||||
5 | Jakub MyslivecJakub Myslivec | 04 | ASK Slavia Praha | 36.44 | |||||||||||||||
6 | Vojtěch DejdarVojtěch Dejdar | 03 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 36.73 | |||||||||||||||
7 | Matěj ČermákMatěj Čermák | 04 | ASK Slavia Praha | 38.82 | |||||||||||||||
8 | Adam HalbichAdam Halbich | 03 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 42.94 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 2 (čt, 13.3.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michal RokosMichal Rokos | 04 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 32.51 | |||||||||||||||
2 | Matěj BednářMatěj Bednář | 03 | Atletika Jižní Město | 32.89 | |||||||||||||||
3 | Alexandr ŠimekAlexandr Šimek | 04 | Atletika Jižní Město | 34.31 | |||||||||||||||
4 | Jakub DobiášJakub Dobiáš | 03 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 36.42 | |||||||||||||||
5 | Václav HojnýVáclav Hojný | 04 | ZŠ Filosofská | 37.48 | |||||||||||||||
6 | Vojtěch PoledníkVojtěch Poledník | 03 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 38.54 | |||||||||||||||
7 | Václav DvořákVáclav Dvořák | 03 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 39.29 | |||||||||||||||
Vilém BednářVilém Bednář | 03 | Atletika Jižní Město | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 3 (čt, 13.3.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pavel KrýdaPavel Krýda | 03 | ZŠ Filosofská | 33.18 | |||||||||||||||
2 | Jiří KočíJiří Kočí | 03 | A. C. Sparta Praha | 33.68 | |||||||||||||||
3 | Daniel VeselýDaniel Veselý | 03 | A. C. Sparta Praha | 33.95 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
200 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 1 (čt, 13.3.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vendula PlazzerováVendula Plazzerová | 03 | SC Radotín Praha | 32.00 | |||||||||||||||
2 | Natálie KováčováNatálie Kováčová | 03 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 32.48 | |||||||||||||||
3 | Anna HruškováAnna Hrušková | 04 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | 36.42 | |||||||||||||||
4 | Rozálie MrázováRozálie Mrázová | 04 | PSK Olymp Praha | 37.56 | |||||||||||||||
5 | Adéla KupkováAdéla Kupková | 04 | ASK Slavia Praha | 39.39 | |||||||||||||||
6 | Julie HačeckáJulie Hačecká | 04 | Atletický školní klub Mazurská | 39.82 | |||||||||||||||
7 | Patricie SchwarzPatricie Schwarz | 04 | ZŠ Filosofská | 44.83 | |||||||||||||||
Adéla HaasováAdéla Haasová | 04 | PSK Olymp Praha | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 2 (čt, 13.3.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Veronika ValtrováVeronika Valtrová | 03 | PSK Olymp Praha | 33.01 | |||||||||||||||
2 | Adriana NerudaAdriana Neruda | 04 | PSK Olymp Praha | 37.73 | |||||||||||||||
3 | Denisa MoutelíkováDenisa Moutelíková | 04 | Atletický školní klub Mazurská | 38.63 | |||||||||||||||
4 | Anna MoravcováAnna Moravcová | 04 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | 93.67 | |||||||||||||||
5 | Adéla SvobodováAdéla Svobodová | 04 | A. C. Sparta Praha | 39.72 | |||||||||||||||
6 | Petra DvořákováPetra Dvořáková | 03 | ZŠ Filosofská | 40.30 | |||||||||||||||
7 | Michaela PoláčkováMichaela Poláčková | 04 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 40.38 | |||||||||||||||
8 | Alice FranzováAlice Franzová | 03 | ASK Slavia Praha | 41.65 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 3 (čt, 13.3.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adéla TrnkováAdéla Trnková | 04 | ZŠ Filosofská | 36.54 | |||||||||||||||
2 | Eliška OrálkováEliška Orálková | 03 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | 38.92 | |||||||||||||||
3 | Eva LisováEva Lisová | 03 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 39.22 | |||||||||||||||
4 | Eva KobliškováEva Koblišková | 03 | TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... | 39.84 | |||||||||||||||
5 | Veronika GirsováVeronika Girsová | 03 | Atletický školní klub Mazurská | 41.09 | |||||||||||||||
6 | Klára BábíčkováKlára Bábíčková | 03 | ASK Slavia Praha | 42.90 | |||||||||||||||
Laura ŠplechtnováLaura Šplechtnová | 04 | PSK Olymp Praha | DNP | ||||||||||||||||
Eva HřebíčkováEva Hřebíčková | 03 | PSK Olymp Praha | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 4 (čt, 13.3.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pavla KrejčíPavla Krejčí | 03 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 32.34 | |||||||||||||||
2 | Markéta LiškováMarkéta Lišková | 04 | TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... | 32.49 | |||||||||||||||
3 | Ludmila FišerováLudmila Fišerová | 03 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | 35.83 | |||||||||||||||
4 | Aneta RosenbergováAneta Rosenbergová | 03 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 37.58 | |||||||||||||||
Lea Anna PolívkováLea Anna Polívková | 03 | ASK Slavia Praha | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 5 (čt, 13.3.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Daniela KlečackáDaniela Klečacká | 03 | TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... | 34.43 | |||||||||||||||
2 | Veronika HanzlíkováVeronika Hanzlíková | 03 | ZŠ Filosofská | 36.04 | |||||||||||||||
3 | Adéla PeluňkováAdéla Peluňková | 04 | ASK Slavia Praha | 42.71 | |||||||||||||||
Amálie KřížováAmálie Křížová | 04 | A. C. Sparta Praha | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
200 m - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)
Běh 1 (čt, 13.3.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Alexander MrázAlexander Mráz | 08 | PSK Olymp Praha | 42.99 | |||||||||||||||
2 | Adam HejnaAdam Hejna | 07 | ASK Slavia Praha | 43.78 | |||||||||||||||
3 | Matěj KloučekMatěj Klouček | 07 | A. C. Sparta Praha | 44.93 | |||||||||||||||
4 | Matěj ŽufníčekMatěj Žufníček | 07 | SC Radotín Praha | 44.96 | |||||||||||||||
5 | Filip ČepelákFilip Čepelák | 08 | SK ZŠ Jitřní Praha | 52.07 | |||||||||||||||
Adam RubešAdam Rubeš | 07 | SC Radotín Praha | DNP | ||||||||||||||||
Ondřej KrejčíOndřej Krejčí | 07 | PSK Olymp Praha | DNP | ||||||||||||||||
Jan LapkaJan Lapka | 08 | ASK Slavia Praha | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 2 (čt, 13.3.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 | David HufDavid Huf | 07 | ZŠ Filosofská | 41.80 | |||||||||||||||
3 | Jiří ČervenkaJiří Červenka | 07 | PSK Olymp Praha | 44.78 | |||||||||||||||
4 | Tomáš PolaneckýTomáš Polanecký | 07 | ASK Slavia Praha | 45.11 | |||||||||||||||
5 | Tim ZháňalTim Zháňal | 07 | Tj Dukla Praha | 45.19 | |||||||||||||||
6 | Petr BeranPetr Beran | 07 | PSK Olymp Praha | 45.42 | |||||||||||||||
7 | Erik HrádockýErik Hrádocký | 08 | TJ Sokol Liboc | 48.93 | |||||||||||||||
8 | Vojtěch FábryVojtěch Fábry | 07 | ASK Slavia Praha | 51.21 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 3 (čt, 13.3.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adam JežekAdam Ježek | 07 | TJ Klášterec n/O. | 37.83 | |||||||||||||||
2 | Robert PoláčekRobert Poláček | 08 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 46.77 | |||||||||||||||
3 | Vojtěch TrojanVojtěch Trojan | 07 | PSK Olymp Praha | 47.17 | |||||||||||||||
4 | Hynek ČervenkaHynek Červenka | 09 | PSK Olymp Praha | 48.85 | |||||||||||||||
5 | Jan LapkaJan Lapka | 08 | ASK Slavia Praha | 53.20 | |||||||||||||||
David SmetákDavid Smeták | 08 | ASK Slavia Praha | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 4 (čt, 13.3.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 | Michael MuškaMichael Muška | 07 | ASK Slavia Praha | 41.09 | |||||||||||||||
3 | Dominik SmrčkaDominik Smrčka | 07 | ASK Slavia Praha | 41.83 | |||||||||||||||
4 | Jiří WeissJiří Weiss | 07 | ASK Slavia Praha | 43.11 | |||||||||||||||
5 | Lukáš KadlecLukáš Kadlec | 07 | PSK Olymp Praha | 43.35 | |||||||||||||||
5 | Patrik SedláčekPatrik Sedláček | 08 | PSK Olymp Praha | 49.10 | |||||||||||||||
6 | Adam JanskýAdam Janský | 07 | PSK Olymp Praha | 46.10 | |||||||||||||||
7 | Jindřich VaňousJindřich Vaňous | 07 | PSK Olymp Praha | 48.89 | |||||||||||||||
8 | Ondřej KrejčíOndřej Krejčí | 07 | PSK Olymp Praha | 40.74 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
200 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)
Běh 1 (čt, 13.3.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Jakub GregerJakub Greger | 05 | A. C. Sparta Praha | nezměřeno | ||||||||||||||||
Matěj MotlMatěj Motl | 06 | PSK Olymp Praha | nezměřeno | ||||||||||||||||
David NezkusilDavid Nezkusil | 06 | ASK Slavia Praha | nezměřeno | ||||||||||||||||
Richard MojžíšRichard Mojžíš | 06 | ASK Slavia Praha | nezměřeno | ||||||||||||||||
Oldřich SahajdákOldřich Sahajdák | 06 | PSK Olymp Praha | nezměřeno | ||||||||||||||||
Lukáš PavlicaLukáš Pavlica | 05 | Spartak Praha 4 | nezměřeno | ||||||||||||||||
Eliáš HagerEliáš Hager | 05 | ASK Slavia Praha | nezměřeno | ||||||||||||||||
Martin ŠestákMartin Šesták | 06 | ASK Slavia Praha | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 2 (čt, 13.3.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marek VandírekMarek Vandírek | 05 | Atletika Jižní Město | 32.82 | |||||||||||||||
2 | Jan HurdálekJan Hurdálek | 06 | Atletika Jižní Město | 36.97 | |||||||||||||||
3 | Kryštof KrbecKryštof Krbec | 05 | Atletika Jižní Město | 41.50 | |||||||||||||||
4 | Petr SekyraPetr Sekyra | 05 | TJ Dukla Praha | 41.76 | |||||||||||||||
5 | Jan ŠťovíčekJan Šťovíček | 05 | A. C. Sparta Praha | 43.81 | |||||||||||||||
6 | Jakub WenclJakub Wencl | 06 | A. C. Sparta Praha | 45.12 | |||||||||||||||
Nikola MorozNikola Moroz | 06 | ZŠ Filosofská | DNP | ||||||||||||||||
Martin AdámekMartin Adámek | 06 | ZŠ Filosofská | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 3 (čt, 13.3.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lukáš TrnkaLukáš Trnka | 05 | ZŠ Filosofská | 33.69 | |||||||||||||||
2 | Tomáš TrnkaTomáš Trnka | 05 | ZŠ Filosofská | 34.21 | |||||||||||||||
3 | Hugo DanelHugo Danel | 05 | ZŠ Filosofská | 35.87 | |||||||||||||||
4 | Štěpán ŠufliarskýŠtěpán Šufliarský | 05 | TJ Sokol Horní Počernice | 37.08 | |||||||||||||||
5 | Sam KollerSam Koller | 05 | ZŠ Filosofská | 37.66 | |||||||||||||||
6 | Jakub VáňaJakub Váňa | 05 | ZŠ Filosofská | 38.14 | |||||||||||||||
7 | Vojtěch GöpfertVojtěch Göpfert | 05 | ASK Slavia Praha | 38.89 | |||||||||||||||
Jiří KaplanJiří Kaplan | 06 | ZŠ Filosofská | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 4 (čt, 13.3.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jindřich ProcházkaJindřich Procházka | 05 | ASK Slavia Praha | 37.99 | |||||||||||||||
2 | Martin PecharMartin Pechar | 05 | A. C. Sparta Praha | 40.66 | |||||||||||||||
3 | Tomáš MelmerTomáš Melmer | 05 | A. C. Sparta Praha | 47.35 | |||||||||||||||
4 | Martin MetelkaMartin Metelka | 05 | ASK Slavia Praha | 43.68 | |||||||||||||||
5 | Michael CisseMichael Cisse | 06 | ASK Slavia Praha | 45.51 | |||||||||||||||
6 | Josef UrešJosef Ureš | 06 | Spartak Praha 4 | 46.09 | |||||||||||||||
7 | Andrej KadeřávekAndrej Kadeřávek | 06 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | 47.35 | |||||||||||||||
8 | Adam LexaAdam Lexa | 06 | ASK Slavia Praha | 50.62 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 5 (čt, 13.3.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Bořek BorhovecBořek Borhovec | 05 | ASK Slavia Praha | nezměřeno | ||||||||||||||||
Ondřej BesedaOndřej Beseda | 05 | ASK Slavia Praha | nezměřeno | ||||||||||||||||
Jiří KaplanJiří Kaplan | 06 | ZŠ Filosofská | nezměřeno | ||||||||||||||||
Tomáš BuriánekTomáš Buriánek | 06 | ASK Slavia Praha | nezměřeno | ||||||||||||||||
Alen VeličAlen Velič | 06 | ASK Slavia Praha | nezměřeno | ||||||||||||||||
Michal MrcvaMichal Mrcva | 05 | ASK Slavia Praha | DNP | ||||||||||||||||
Adam SmetákAdam Smeták | 06 | ASK Slavia Praha | DNP | ||||||||||||||||
Matěj ZídkaMatěj Zídka | 05 | ASK Slavia Praha | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 6 (čt, 13.3.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan ČápJan Čáp | 05 | ASK Slavia Praha | 36.81 | |||||||||||||||
2 | Martin ŠestákMartin Šesták | 06 | ASK Slavia Praha | 41.25 | |||||||||||||||
3 | Nikola MorozNikola Moroz | 06 | ZŠ Filosofská | 41.57 | |||||||||||||||
4 | Martin AdámekMartin Adámek | 06 | ZŠ Filosofská | 42.98 | |||||||||||||||
5 | Jakub ŠimberskýJakub Šimberský | 06 | ASK Slavia Praha | 46.09 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
200 m - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)
Běh 1 (čt, 13.3.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sára DolejšováSára Dolejšová | 07 | Atletika Jižní Město | 40.58 | |||||||||||||||
2 | Kateřina BalcerováKateřina Balcerová | 07 | ASK Slavia Praha | 41.63 | |||||||||||||||
3 | Emma ŠtěpánkováEmma Štěpánková | 07 | ZŠ Filosofská | 41.87 | |||||||||||||||
4 | Marie KlímováMarie Klímová | 08 | A. C. Sparta Praha | 46.36 | |||||||||||||||
5 | Klára BesedováKlára Besedová | 07 | ASK Slavia Praha | 47.61 | |||||||||||||||
6 | Julie PejcharováJulie Pejcharová | 07 | Atletický školní klub Mazurská | 47.77 | |||||||||||||||
Brenda FruhvirtováBrenda Fruhvirtová | 07 | PSK Olymp Praha | DNP | ||||||||||||||||
Adriana ŽuffováAdriana Žuffová | 07 | A. C. Sparta Praha | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 2 (čt, 13.3.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna ŠtěpánkováAnna Štěpánková | 07 | ZŠ Filosofská | 39.96 | |||||||||||||||
2 | Barbora ZíkováBarbora Zíková | 07 | A. C. Sparta Praha | 50.00 | |||||||||||||||
Barbora JakšováBarbora Jakšová | 08 | A. C. Sparta Praha | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
200 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)
Běh 1 (čt, 13.3.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eliška AdamkováEliška Adamková | 05 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | 37.17 | |||||||||||||||
2 | Kristýna HruškováKristýna Hrušková | 05 | ZŠ Filosofská | 37.63 | |||||||||||||||
3 | Nikol DolníčkováNikol Dolníčková | 05 | PSK Olymp Praha | 39.56 | |||||||||||||||
4 | Karolína JarošováKarolína Jarošová | 05 | ZŠ Filosofská | 41.27 | |||||||||||||||
5 | Adéla KloučkováAdéla Kloučková | 05 | A. C. Sparta Praha | 42.94 | |||||||||||||||
6 | Nela HronkováNela Hronková | 06 | ASK Slavia Praha | 43.27 | |||||||||||||||
Veronika DanišováVeronika Danišová | 05 | A. C. Sparta Praha | DNP | ||||||||||||||||
Natálie LapkováNatálie Lapková | 05 | ASK Slavia Praha | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 2 (čt, 13.3.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lenka KollarováLenka Kollarová | 05 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 36.65 | |||||||||||||||
2 | Anna ObuškevičováAnna Obuškevičová | 06 | ZŠ Filosofská | 38.94 | |||||||||||||||
3 | Nela FrankováNela Franková | 06 | ZŠ Filosofská | 39.07 | |||||||||||||||
4 | Tereza BurešováTereza Burešová | 05 | ASK Slavia Praha | 40.63 | |||||||||||||||
5 | Natálie VoseckáNatálie Vosecká | 06 | A. C. Sparta Praha | 41.86 | |||||||||||||||
6 | Julie FrankováJulie Franková | 05 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | 42.59 | |||||||||||||||
7 | Sára ŠoltysováSára Šoltysová | 05 | TJ Dukla Praha | 52.56 | |||||||||||||||
Matylda HaasováMatylda Haasová | 06 | PSK Olymp Praha | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 3 (čt, 13.3.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna PeřinováAnna Peřinová | 05 | ŠAK Chodov | 37.89 | |||||||||||||||
2 | Linda FruhvirtováLinda Fruhvirtová | 05 | PSK Olymp Praha | 38.02 | |||||||||||||||
3 | Luisa NovotnáLuisa Novotná | 05 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | 39.54 | |||||||||||||||
4 | Barbora MalivánkováBarbora Malivánková | 06 | Atletika Jižní Město | 41.24 | |||||||||||||||
5 | Tami HnojskáTami Hnojská | 05 | TJ Dukla Praha | 41.34 | |||||||||||||||
6 | Anna StřelcováAnna Střelcová | 06 | A. C. Sparta Praha | 41.89 | |||||||||||||||
7 | Tereza BrabcováTereza Brabcová | 06 | ZŠ Filosofská | 44.70 | |||||||||||||||
8 | Barbora BorhovcováBarbora Borhovcová | 05 | ASK Slavia Praha | 48.10 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 4 (čt, 13.3.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Alex BölimováAlex Bölimová | 05 | TJ Klášterec n/O. | 38.51 | |||||||||||||||
2 | Romana ChmelařováRomana Chmelařová | 05 | Atletika Jižní Město | 39.18 | |||||||||||||||
3 | Zuzana PeřinováZuzana Peřinová | 05 | ŠAK Chodov | 40.52 | |||||||||||||||
4 | Anežka KárníkováAnežka Kárníková | 06 | ASK Slavia Praha | 40.68 | |||||||||||||||
5 | Rebeka WenclováRebeka Wenclová | 06 | A. C. Sparta Praha | 43.19 | |||||||||||||||
6 | Agáta NováAgáta Nová | 05 | A. C. Sparta Praha | 43.74 | |||||||||||||||
7 | Aninka ZháňalováAninka Zháňalová | 06 | TJ Dukla Praha | 46.63 | |||||||||||||||
8 | Leontýna JelenováLeontýna Jelenová | 06 | PSK Olymp Praha | 48.99 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 5 (čt, 13.3.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michaela RubešováMichaela Rubešová | 05 | Atletika Jižní Město | 35.31 | |||||||||||||||
2 | Julie HordossyJulie Hordossy | 05 | TJ Dukla Praha | 38.41 | |||||||||||||||
3 | Berenika HrašováBerenika Hrašová | 05 | A. C. Sparta Praha | 39.63 | |||||||||||||||
4 | Anežka PilchováAnežka Pilchová | 05 | Atletický školní klub Mazurská | 39.81 | |||||||||||||||
5 | Eliška BolcerováEliška Bolcerová | 05 | ASK Slavia Praha | 40.64 | |||||||||||||||
6 | Karolína ŠimkováKarolína Šimková | 05 | Atletický školní klub Mazurská | 41.90 | |||||||||||||||
7 | Eliška MarešováEliška Marešová | 06 | ASK Slavia Praha | 43.33 | |||||||||||||||
8 | Barbora BrabencováBarbora Brabencová | 06 | TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... | 44.98 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 6 (čt, 13.3.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza TáborskáTereza Táborská | 06 | ASK Slavia Praha | 34.58 | |||||||||||||||
2 | Julie DurychováJulie Durychová | 05 | ASK Slavia Praha | 37.86 | |||||||||||||||
3 | Agáta HoffmanováAgáta Hoffmanová | 06 | ASK Slavia Praha | 39.75 | |||||||||||||||
4 | Johana BurdováJohana Burdová | 05 | ASK Slavia Praha | 39.99 | |||||||||||||||
5 | Anna PolákováAnna Poláková | 05 | Atletický školní klub Mazurská | 42.39 | |||||||||||||||
6 | Josefína FymanováJosefína Fymanová | 06 | Atletický školní klub Mazurská | 42.53 | |||||||||||||||
7 | Ema NovákováEma Nováková | 06 | TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... | 44.43 | |||||||||||||||
8 | Jana MachátováJana Machátová | 06 | SK Kotlářka Praha | 44.84 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 7 (čt, 13.3.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jolana CharouskováJolana Charousková | 05 | ASK Slavia Praha | 38.86 | |||||||||||||||
2 | Barbora KřížováBarbora Křížová | 05 | A. C. Sparta Praha | 40.33 | |||||||||||||||
3 | Karolína LipováKarolína Lipová | 06 | ASK Slavia Praha | 41.06 | |||||||||||||||
4 | Adéla HofmannováAdéla Hofmannová | 06 | ASK Slavia Praha | 41.84 | |||||||||||||||
5 | Anežka HejdováAnežka Hejdová | 06 | Atletický školní klub Mazurská | 45.12 | |||||||||||||||
6 | Barbora KlatováBarbora Klatová | 05 | A. C. Sparta Praha | 50.32 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 8 (čt, 13.3.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza KauckáTereza Kaucká | 05 | A. C. Sparta Praha | 38.13 | |||||||||||||||
2 | Agáta BrendlováAgáta Brendlová | 05 | PSK Olymp Praha | 38.39 | |||||||||||||||
3 | Adriana ŽuffováAdriana Žuffová | 05 | A. C. Sparta Praha | 40.38 | |||||||||||||||
4 | Anna HřebíčkováAnna Hřebíčková | 05 | PSK Olymp Praha | 41.75 | |||||||||||||||
Natálie LapkováNatálie Lapková | 05 | ASK Slavia Praha | DNP | ||||||||||||||||
Laura ZáveskáLaura Záveská | 06 | ASK Slavia Praha | DNP | ||||||||||||||||
Anna VolfováAnna Volfová | 06 | A. C. Sparta Praha | DNP | ||||||||||||||||
Kateřina ŽohováKateřina Žohová | 06 | ASK Slavia Praha | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
400 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 1 (čt, 13.3.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matěj ŘeháčekMatěj Řeháček | 03 | ASK Slavia Praha | 75.67 | |||||||||||||||
2 | Jake ÓkecfeJake Ókecfe | 03 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 75.70 | |||||||||||||||
3 | Ondřej FábryOndřej Fábry | 03 | ASK Slavia Praha | 76.49 | |||||||||||||||
4 | Vítězslav ChabičovskýVítězslav Chabičovský | 04 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | 77.49 | |||||||||||||||
6 | Richard HrádockýRichard Hrádocký | 04 | TJ Dukla Praha | 85.07 | |||||||||||||||
7 | Štěpán PavlasŠtěpán Pavlas | 04 | TJ Dukla Praha | 94.03 | |||||||||||||||
8 | Filip MsallamFilip Msallam | 03 | ASK Slavia Praha | 95.04 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 2 (čt, 13.3.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Alexandr ŠimekAlexandr Šimek | 04 | Atletika Jižní Město | 75.69 | |||||||||||||||
2 | Jakub DobiášJakub Dobiáš | 03 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 79.46 | |||||||||||||||
3 | Michal SupMichal Sup | 04 | TJ Dukla Praha | 86.01 | |||||||||||||||
4 | Johan VišňaJohan Višňa | 04 | SC Radotín Praha | 86.46 | |||||||||||||||
Daniel VeselýDaniel Veselý | 03 | A. C. Sparta Praha | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 3 (čt, 13.3.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Metoděj MálekMetoděj Málek | 03 | A. C. TEPO Kladno | 68.94 | |||||||||||||||
2 | Jaroslav SedláčekJaroslav Sedláček | 03 | PSK Olymp Praha | 82.49 | |||||||||||||||
4 | Adam PotužníkAdam Potužník | 03 | TJ Dukla Praha | 91.67 | |||||||||||||||
Jiří KočíJiří Kočí | 03 | A. C. Sparta Praha | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
400 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 1 (čt, 13.3.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková | 03 | ASK Blansko | 70.91 | |||||||||||||||
2 | Lucie KalátováLucie Kalátová | 03 | Atletický školní klub Mazurská | 78.72 | |||||||||||||||
3 | Adéla TvrdkováAdéla Tvrdková | 03 | ASK Slavia Praha | 82.61 | |||||||||||||||
4 | Klára EliášováKlára Eliášová | 03 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 84.31 | |||||||||||||||
5 | Klára PečenáKlára Pečená | 04 | Atletický školní klub Mazurská | 85.66 | |||||||||||||||
6 | Natálie GabrielováNatálie Gabrielová | 04 | Atletický školní klub Mazurská | 86.24 | |||||||||||||||
7 | Rozálie MrázováRozálie Mrázová | 04 | PSK Olymp Praha | 86.33 | |||||||||||||||
8 | Adriana NerudaAdriana Neruda | 04 | PSK Olymp Praha | 88.86 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 2 (čt, 13.3.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eliška MasnerováEliška Masnerová | 03 | SC Radotín Praha | 80.27 | |||||||||||||||
2 | Alena ZavadilováAlena Zavadilová | 04 | ASK Slavia Praha | 82.77 | |||||||||||||||
3 | Justýna KönigsmarkováJustýna Königsmarková | 03 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 84.24 | |||||||||||||||
4 | Hej Laura DeHej Laura De | 04 | ASK Slavia Praha | 85.98 | |||||||||||||||
5 | Martina MachátováMartina Machátová | 03 | SK Kotlářka Praha | 86.86 | |||||||||||||||
6 | Zuzana KrálováZuzana Králová | 04 | SK Kotlářka Praha | 87.24 | |||||||||||||||
7 | Adéla PožárováAdéla Požárová | 03 | A. C. Sparta Praha | 88.31 | |||||||||||||||
Eva HřebíčkováEva Hřebíčková | 03 | PSK Olymp Praha | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 3 (čt, 13.3.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Monika FlorováMonika Florová | 04 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 70.46 | |||||||||||||||
2 | Eliška PoborskáEliška Poborská | 03 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 75.97 | |||||||||||||||
3 | Barbora VaňkováBarbora Vaňková | 04 | ASK Slavia Praha | 76.03 | |||||||||||||||
4 | Karolína ŠťastnáKarolína Šťastná | 04 | ZŠ Filosofská | 80.01 | |||||||||||||||
5 | Eva AntošováEva Antošová | 04 | TJ Dukla Praha | 84.50 | |||||||||||||||
6 | Anna Tereza VoříškováAnna Tereza Voříšková | 03 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 88.45 | |||||||||||||||
7 | Hana SojkováHana Sojková | 04 | ASK Slavia Praha | 95.18 | |||||||||||||||
Antonie TesařováAntonie Tesařová | 03 | ASK Slavia Praha | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 4 (čt, 13.3.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Edita VaculíkováEdita Vaculíková | 03 | TJ Dukla Praha | 80.83 | |||||||||||||||
3 | Karolína EšherováKarolína Ešherová | 03 | A. C. Sparta Praha | 88.36 | |||||||||||||||
4 | Nikola SkalickáNikola Skalická | 04 | ASK Slavia Praha | 91.67 | |||||||||||||||
5 | Štěpánka MálkováŠtěpánka Málková | 04 | Veltrusy | 96.95 | |||||||||||||||
Anna AntošováAnna Antošová | 03 | TJ Dukla Praha | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
400 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)
Běh 1 (čt, 13.3.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eliáš MagerEliáš Mager | 05 | ASK Slavia Praha | 80.56 | |||||||||||||||
2 | Martin KopenecMartin Kopenec | 05 | ASK Slavia Praha | 83.33 | |||||||||||||||
3 | František PečenýFrantišek Pečený | 06 | Atletický školní klub Mazurská | 86.97 | |||||||||||||||
4 | Bořek BorhovecBořek Borhovec | 05 | ASK Slavia Praha | 88.65 | |||||||||||||||
5 | Štěpán PříhodaŠtěpán Příhoda | 06 | PSK Olymp Praha | 89.84 | |||||||||||||||
6 | Dominik SmrčkaDominik Smrčka | 06 | ASK Slavia Praha | 99.72 | |||||||||||||||
7 | Matěj MotlMatěj Motl | 06 | PSK Olymp Praha | 103.08 | |||||||||||||||
8 | Josef SvobodaJosef Svoboda | 06 | SC Radotín Praha | 108.83 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 2 (čt, 13.3.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kryštof ŠejnostKryštof Šejnost | 05 | ASK Slavia Praha | 81.59 | |||||||||||||||
2 | Matouš VálkaMatouš Válka | 05 | ZŠ Filosofská | 82.50 | |||||||||||||||
3 | Jáchym FlachsJáchym Flachs | 05 | ASK Slavia Praha | 94.05 | |||||||||||||||
4 | Nicholas LashwayNicholas Lashway | 05 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | 94.51 | |||||||||||||||
5 | Jonáš LachmannJonáš Lachmann | 05 | A. C. Sparta Praha | 95.31 | |||||||||||||||
6 | Petr MouchaPetr Moucha | 05 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | 95.44 | |||||||||||||||
7 | Ondřej SvobodaOndřej Svoboda | 05 | A. C. Sparta Praha | 98.42 | |||||||||||||||
8 | Jakub WenclJakub Wencl | 06 | A. C. Sparta Praha | 112.65 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 3 (čt, 13.3.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lukáš PavlicaLukáš Pavlica | 05 | Spartak Praha 4 | 83.58 | |||||||||||||||
2 | Tomáš MotlTomáš Motl | 05 | ASK Slavia Praha | 86.13 | |||||||||||||||
3 | Benedikt SpálenkaBenedikt Spálenka | 05 | ASK Slavia Praha | 90.07 | |||||||||||||||
4 | Jan ŠťovíčekJan Šťovíček | 05 | A. C. Sparta Praha | 93.09 | |||||||||||||||
5 | Lukáš PichlLukáš Pichl | 06 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | 93.28 | |||||||||||||||
Eliáš HagerEliáš Hager | 05 | ASK Slavia Praha | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
400 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)
Běh 1 (čt, 13.3.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Julie PotůčkováJulie Potůčková | 05 | Atletický klub Tomáše Slavaty | 79.67 | |||||||||||||||
2 | Valerie VáclavíkováValerie Václavíková | 05 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | 84.43 | |||||||||||||||
3 | Berenika HrašováBerenika Hrašová | 05 | A. C. Sparta Praha | 86.54 | |||||||||||||||
4 | Františka FloriánkováFrantiška Floriánková | 05 | A. C. Sparta Praha | 87.50 | |||||||||||||||
5 | Aneta MotešickáAneta Motešická | 05 | Atletický školní klub Mazurská | 89.73 | |||||||||||||||
6 | Elena HyškováElena Hyšková | 05 | TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... | 91.70 | |||||||||||||||
7 | Agáta HoffmanováAgáta Hoffmanová | 06 | ASK Slavia Praha | 96.75 | |||||||||||||||
8 | Barbora BorhovcováBarbora Borhovcová | 05 | ASK Slavia Praha | 102.52 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 2 (čt, 13.3.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adriana FrancováAdriana Francová | 05 | Atletika Jižní Město | 84.68 | |||||||||||||||
2 | Agáta BrendlováAgáta Brendlová | 05 | PSK Olymp Praha | 86.46 | |||||||||||||||
3 | Karolína GörglováKarolína Görglová | 05 | SC Radotín Praha | 87.56 | |||||||||||||||
4 | Laura MikuláškováLaura Mikulášková | 06 | ASK Slavia Praha | 90.65 | |||||||||||||||
5 | Eliška VatěrováEliška Vatěrová | 05 | ASK Slavia Praha | 91.26 | |||||||||||||||
6 | Natálie PálováNatálie Pálová | 06 | PSK Olymp Praha | 91.34 | |||||||||||||||
7 | Aninka ZháňalováAninka Zháňalová | 06 | TJ Dukla Praha | 104.15 | |||||||||||||||
8 | Alžběta MachováAlžběta Machová | 06 | TJ Dukla Praha | 127.22 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 3 (čt, 13.3.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michaela JindrováMichaela Jindrová | 05 | SC Radotín Praha | 79.29 | |||||||||||||||
2 | Linda MarešováLinda Marešová | 06 | TJ Dukla Praha | 92.96 | |||||||||||||||
3 | Anna HřebíčkováAnna Hřebíčková | 05 | PSK Olymp Praha | 93.58 | |||||||||||||||
4 | Maya VavrochováMaya Vavrochová | 05 | TJ Dukla Praha | 101.12 | |||||||||||||||
5 | Mia LánskáMia Lánská | 05 | ASK Slavia Praha | 107.21 | |||||||||||||||
6 | Anna AntošováAnna Antošová | 07 | TJ Dukla Praha | 110.06 | |||||||||||||||
7 | Sára ŠoltysováSára Šoltysová | 05 | TJ Dukla Praha | 122.96 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
skok daleký - Atletická přípravka-hoši
(čt, 13.3.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Kirill VinšKirill Vinš
ASK Slavia Praha |
04 | 3.74 | ||||||||||||||||
2 |
Vojtěch SellnerVojtěch Sellner
TJ Stodůlky Praha, o.s. |
04 | 3.68 | ||||||||||||||||
3 |
Matěj ŘeháčekMatěj Řeháček
ASK Slavia Praha |
03 | 3.67 | ||||||||||||||||
4 |
Vítězslav ChabičovskýVítězslav Chabičovský
TJ Stodůlky Praha, o.s. |
04 | 3.61 | ||||||||||||||||
5 |
Pavel KollerPavel Koller
SK ZŠ Jeseniova Praha |
03 | 3.61 | ||||||||||||||||
6 |
Filip NýčFilip Nýč
SK ZŠ Jeseniova Praha |
03 | 3.56 | ||||||||||||||||
7 |
Filip MsallamFilip Msallam
ASK Slavia Praha |
03 | 3.40 | ||||||||||||||||
8 |
Matěj LípaMatěj Lípa
ZŠ Filosofská |
03 | 3.40 | ||||||||||||||||
9 |
Přemysl VránaPřemysl Vrána
ZŠ Filosofská |
04 | 3.39 | ||||||||||||||||
10 |
Jakub KakaščíkJakub Kakaščík
PSK Olymp Praha |
03 | 3.36 | ||||||||||||||||
11 |
Matěj PražanMatěj Pražan
TJ Stodůlky Praha, o.s. |
03 | 3.31 | ||||||||||||||||
12 |
Václav HojnýVáclav Hojný
ZŠ Filosofská |
04 | 3.30 | ||||||||||||||||
13 |
Filip KasanFilip Kasan
ASK Slavia Praha |
04 | 3.25 | ||||||||||||||||
14 |
Adam JelínekAdam Jelínek
TJ Dukla Praha |
04 | 3.20 | ||||||||||||||||
15 |
David BičištěDavid Bičiště
TJ Dukla Praha |
04 | 3.19 | ||||||||||||||||
16 |
Šimon WeiserŠimon Weiser
SK ZŠ Jeseniova Praha |
03 | 3.16 | ||||||||||||||||
17 |
Lukáš SmekalLukáš Smekal
SK ZŠ Jeseniova Praha |
04 | 3.15 | ||||||||||||||||
18 |
Jan ŠikýřJan Šikýř
ASK Slavia Praha |
04 | 3.11 | ||||||||||||||||
19 |
David KarolDavid Karol
SK ZŠ Jeseniova Praha |
03 | 3.09 | ||||||||||||||||
20 |
Matěj HruškaMatěj Hruška
ASK Slavia Praha |
04 | 3.08 | ||||||||||||||||
21 |
Jan MüllerJan Müller
ZŠ Filosofská |
04 | 3.08 | ||||||||||||||||
22 |
Matěj MuzikantMatěj Muzikant
A. C. Sparta Praha |
04 | 3.07 | ||||||||||||||||
23 |
Michal ŠabataMichal Šabata
TJ Dukla Praha |
04 | 3.05 | ||||||||||||||||
24 |
Adam ValešAdam Valeš
ZŠ Filosofská |
04 | 3.02 | ||||||||||||||||
25 |
Ondřej MalýOndřej Malý
ASK Slavia Praha |
04 | 2.97 | ||||||||||||||||
26 |
Martin KaňkaMartin Kaňka
ZŠ Filosofská |
03 | 2.97 | ||||||||||||||||
27 |
Adam PolášekAdam Polášek
PSK Olymp Praha |
04 | 2.95 | ||||||||||||||||
28 |
David VondraDavid Vondra
ASK Slavia Praha |
04 | 2.88 | ||||||||||||||||
29 |
Filip DavidFilip David
ASK Slavia Praha |
03 | 2.85 | ||||||||||||||||
30 |
Filip HübschFilip Hübsch
SK ZŠ Jeseniova Praha |
04 | 2.78 | ||||||||||||||||
31 |
Jiří UllspergerJiří Ullsperger
ASK Slavia Praha |
04 | 2.75 | ||||||||||||||||
32 |
Šimon JíraŠimon Jíra
ASK Slavia Praha |
04 | 2.62 | ||||||||||||||||
Sebastian BolardtSebastian Bolardt
PSK Olymp Praha |
03 | DNP | |||||||||||||||||
Adam HalbichAdam Halbich
SK ZŠ Jeseniova Praha |
03 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 34 závodníků |
skok daleký - Atletická přípravka-dívky
(čt, 13.3.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Natálie KováčováNatálie Kováčová
TJ Jiskra Havlíčkův Brod |
03 | 4.08 | ||||||||||||||||
2 |
Ester BendováEster Bendová
Atletický oddíl - STŘELA Že... |
03 | 3.93 | ||||||||||||||||
3 |
Zuzana AugustováZuzana Augustová
ŠSK Újezd nad Lesy-Praha |
03 | 3.79 | ||||||||||||||||
4 |
Eliška NovákováEliška Nováková
TJ Dukla Praha |
03 | 3.77 | ||||||||||||||||
5 |
Aneta ŠimůnkováAneta Šimůnková
ASK Slavia Praha |
04 | 3.71 | ||||||||||||||||
6 |
Adéla ZunováAdéla Zunová
SK Kotlářka Praha |
04 | 3.71 | ||||||||||||||||
7 |
Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková
ASK Blansko |
03 | 3.70 | ||||||||||||||||
8 |
Anna HejnováAnna Hejnová
ASK Slavia Praha |
03 | 3.68 | ||||||||||||||||
9 |
Lucie KrbcováLucie Krbcová
Spartak Praha 4 |
03 | 3.67 | ||||||||||||||||
10 |
Antonie TesařováAntonie Tesařová
ASK Slavia Praha |
03 | 3.64 | ||||||||||||||||
11 |
Adéla ČepelováAdéla Čepelová
ASK Slavia Praha |
03 | 3.63 | ||||||||||||||||
12 |
Anna HruškováAnna Hrušková
TJ Stodůlky Praha, o.s. |
04 | 3.63 | ||||||||||||||||
13 |
Pavlína CubínkováPavlína Cubínková
ŠSK Újezd nad Lesy-Praha |
03 | 3.62 | ||||||||||||||||
14 |
Michaela LopuškováMichaela Lopušková
SK Kotlářka Praha |
04 | 3.61 | ||||||||||||||||
15 |
Eliška PoborskáEliška Poborská
SK ZŠ Jeseniova Praha |
03 | 3.58 | ||||||||||||||||
16 |
Adéla LonginováAdéla Longinová
ŠSK Újezd nad Lesy-Praha |
03 | 3.57 | ||||||||||||||||
17 |
Adéla ObrdováAdéla Obrdová
ŠSK Újezd nad Lesy-Praha |
03 | 3.53 | ||||||||||||||||
18 |
Eliška MasnerováEliška Masnerová
SC Radotín Praha |
03 | 3.52 | ||||||||||||||||
19 |
Veronika PoštováVeronika Poštová
PSK Olymp Praha |
03 | 3.51 | ||||||||||||||||
20 |
Simona PacákováSimona Pacáková
ASK Slavia Praha |
04 | 3.47 | ||||||||||||||||
21 |
Barbora MěšťanováBarbora Měšťanová
Atletický školní klub Mazurská |
03 | 3.45 | ||||||||||||||||
22 |
Sofie SolarováSofie Solarová
A. C. Sparta Praha |
03 | 3.39 | ||||||||||||||||
23 |
Tereza SlavíčkováTereza Slavíčková
ZŠ Filosofská |
04 | 3.38 | ||||||||||||||||
24 |
Adéla PejcharováAdéla Pejcharová
Atletický školní klub Mazurská |
04 | 3.38 | ||||||||||||||||
25 |
Eliška KrálováEliška Králová
Atletika Jižní Město |
04 | 3.36 | ||||||||||||||||
26 |
Kateřina ŠimáčkováKateřina Šimáčková
ASK Slavia Praha |
04 | 3.33 | ||||||||||||||||
27 |
Eliška KoukalováEliška Koukalová
ASK Slavia Praha |
03 | 3.27 | ||||||||||||||||
28 |
Jessica CrowtherJessica Crowther
A. C. Sparta Praha |
03 | 3.25 | ||||||||||||||||
29 |
Daniela JelínkováDaniela Jelínková
A. C. Sparta Praha |
03 | 3.24 | ||||||||||||||||
30 |
Kristýna MigováKristýna Migová
ZŠ Filosofská |
04 | 3.23 | ||||||||||||||||
31 |
Tereza KuntošováTereza Kuntošová
A. C. Sparta Praha |
03 | 3.23 | ||||||||||||||||
32 |
Julie KroupováJulie Kroupová
TJ Dukla Praha |
03 | 3.22 | ||||||||||||||||
33 |
Aneta ŠtrosováAneta Štrosová
Univerzitní sportovní klub ... |
04 | 3.22 | ||||||||||||||||
34 |
Justýna KönigsmarkováJustýna Königsmarková
SK ZŠ Jeseniova Praha |
03 | 3.19 | ||||||||||||||||
35 |
Karolína Anna KonířováKarolína Anna Konířová
A. C. Sparta Praha |
04 | 3.19 | ||||||||||||||||
36 |
Klára EliášováKlára Eliášová
ŠSK Újezd nad Lesy-Praha |
03 | 3.19 | ||||||||||||||||
37 |
Zuzana VrzákováZuzana Vrzáková
SK ZŠ Jeseniova Praha |
04 | 3.11 | ||||||||||||||||
38 |
Anna Tereza VoříškováAnna Tereza Voříšková
SK ZŠ Jeseniova Praha |
03 | 3.08 | ||||||||||||||||
39 |
Alena ZavadilováAlena Zavadilová
ASK Slavia Praha |
04 | 3.07 | ||||||||||||||||
40 |
Karolína ValentováKarolína Valentová
ASK Slavia Praha |
04 | 3.05 | ||||||||||||||||
41 |
Eva CaldrováEva Caldrová
ZŠ Filosofská |
04 | 3.03 | ||||||||||||||||
42 |
Karolína VyšatováKarolína Vyšatová
ASK Slavia Praha |
04 | 3.00 | ||||||||||||||||
43 |
Marie Anna BenoniMarie Anna Benoni
Atletický školní klub Mazurská |
04 | 2.94 | ||||||||||||||||
44 |
Tereza RiedlováTereza Riedlová
ASK Slavia Praha |
04 | 2.93 | ||||||||||||||||
45 |
Julie HačeckáJulie Hačecká
Atletický školní klub Mazurská |
04 | 2.91 | ||||||||||||||||
46 |
Barbora KopáčováBarbora Kopáčová
A. C. Sparta Praha |
03 | 2.90 | ||||||||||||||||
47 |
Eliška VojtěchováEliška Vojtěchová
ZŠ Filosofská |
04 | 2.90 | ||||||||||||||||
48 |
Alice FranzováAlice Franzová
ASK Slavia Praha |
03 | 2.89 | ||||||||||||||||
49 |
Andrea SüssemilchováAndrea Süssemilchová
SK Kotlářka Praha |
03 | 2.88 | ||||||||||||||||
50 |
Libuše PolívkováLibuše Polívková
ASK Slavia Praha |
04 | 2.85 | ||||||||||||||||
51 |
Rosálie BischofováRosálie Bischofová
SK ZŠ Jeseniova Praha |
03 | 2.77 | ||||||||||||||||
52 |
Tereza VotinskáTereza Votinská
SK Kotlářka Praha |
04 | 2.74 | ||||||||||||||||
53 |
Anna RůžičkováAnna Růžičková
ASK Slavia Praha |
04 | 2.71 | ||||||||||||||||
54 |
Valetina OndřejovskáValetina Ondřejovská
ASK Slavia Praha |
03 | 2.71 | ||||||||||||||||
55 |
Nicol VoborskáNicol Voborská
ZŠ Filosofská |
04 | 2.64 | ||||||||||||||||
56 |
Breanna LashwayBreanna Lashway
TJ Stodůlky Praha, o.s. |
04 | 2.62 | ||||||||||||||||
57 |
Patricie SchwarzPatricie Schwarz
ZŠ Filosofská |
04 | 2.60 | ||||||||||||||||
58 |
Barbora KorbelováBarbora Korbelová
ŠSK Újezd nad Lesy-Praha |
03 | 2.53 | ||||||||||||||||
59 |
Evelína StaráEvelína Stará
SK Kotlářka Praha |
04 | 2.48 | ||||||||||||||||
60 |
Eliška ZachovalováEliška Zachovalová
SK ZŠ Jeseniova Praha |
04 | 2.34 | ||||||||||||||||
61 |
Anita PolcarováAnita Polcarová
SK ZŠ Jeseniova Praha |
04 | 2.25 | ||||||||||||||||
Eliška PoštováEliška Poštová
SK ZŠ Jeseniova Praha |
03 | DNP | |||||||||||||||||
Veronika HanzlíkováVeronika Hanzlíková
ZŠ Filosofská |
03 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 63 závodníků |