2. kolo soutěže družstev staršího žactva
Břeclav (11. 5. 2014)60 m - Žáci (Finále)
Finále (ne, 11.5.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martin VicanMartin Vican | 99 | BYAC Brno | 07.49 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Libor PernicaLibor Pernica | 00 | BYAC Brno | 07.62 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Lukáš HvastaLukáš Hvasta | 99 | AC Moravská Slavia Brno | 07.67 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Štěpán VoborníkŠtěpán Voborník | 00 | AK Hodonín | 07.68 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Luděk MatoušekLuděk Matoušek | 00 | BYAC Brno | 07.74 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Lukáš HabrLukáš Habr | 00 | AC Moravská Slavia Brno | 07.84 | 5.00 | ||||||||||||||
7 | Marek ZelinkaMarek Zelinka | 99 | VSK Univerzita Brno | 07.85 | 4.00 | ||||||||||||||
8 | Matěj OsičkaMatěj Osička | 99 | TJ Lokomotiva Břeclav | 08.02 | 3.00 | ||||||||||||||
9 | Lukáš AdamecLukáš Adamec | 99 | Atletický klub AHA Vyškov | 08.28 | 2.00 | ||||||||||||||
10 | Jiří BrtníkJiří Brtník | 00 | BYAC Brno | 08.44 | 1.00 | ||||||||||||||
11 | Karel NeugebauerKarel Neugebauer | 00 | AC Moravská Slavia Brno | 08.55 | |||||||||||||||
12 | Tadeáš MezeraTadeáš Mezera | 99 | AK Hodonín | 08.59 | |||||||||||||||
Jan HromekJan Hromek | 00 | AK Hodonín | 08.59 | ||||||||||||||||
14 | Milan KučeraMilan Kučera | 01 | BYAC Brno | 08.60 | |||||||||||||||
15 | Petr NovotnýPetr Novotný | 00 | Atletický klub AHA Vyškov | 08.78 | |||||||||||||||
MB | Patrik SikoraPatrik Sikora | 00 | AK Hodonín | 08.99 | |||||||||||||||
Celkem 16 závodníků |
60 m - Žákyně (Finále)
Finále (ne, 11.5.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Terezie BlanářováTerezie Blanářová | 99 | TJ Lokomotiva Břeclav | 08.11 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Edita SklenskáEdita Sklenská | 99 | JAC Brno | 08.25 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Miroslava HanzalíkováMiroslava Hanzalíková | 01 | TJ Lokomotiva Břeclav | 08.50 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Gabriela KolegarováGabriela Kolegarová | 99 | AC Moravská Slavia Brno | 08.53 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Natálie NěmečkováNatálie Němečková | 00 | AK Hodonín | 08.55 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Denisa OndráčkováDenisa Ondráčková | 00 | AC Moravská Slavia Brno | 08.56 | 5.00 | ||||||||||||||
7 | Markéta KlusáčkováMarkéta Klusáčková | 99 | JAC Brno | 08.60 | 4.00 | ||||||||||||||
8 | Adéla ŠrůtkováAdéla Šrůtková | 99 | AK Hodonín | 08.63 | 3.00 | ||||||||||||||
9 | Lucie LněníčkováLucie Lněníčková | 99 | AK Hodonín | 08.75 | 2.00 | ||||||||||||||
10= | Renáta PrucklováRenáta Prucklová | 00 | AK Hodonín | 08.77 | 0.50 | ||||||||||||||
10= | Marie SlanáMarie Slaná | 99 | AC Moravská Slavia Brno | 08.77 | 0.50 | ||||||||||||||
12 | Markéta HavlátováMarkéta Havlátová | 00 | Atletický klub AHA Vyškov | 08.79 | |||||||||||||||
13 | Lenka SucháLenka Suchá | 00 | JAC Brno | 08.83 | |||||||||||||||
14 | Magdalena KonečnáMagdalena Konečná | 99 | JAC Brno | 08.90 | |||||||||||||||
15 | Alena MatějákováAlena Matějáková | 00 | AC Moravská Slavia Brno | 08.91 | |||||||||||||||
16 | Vendula ChrápaváVendula Chrápavá | 00 | JAC Brno | 08.96 | |||||||||||||||
17 | Kristýna JanákováKristýna Janáková | 99 | AC Moravská Slavia Brno | 09.00 | |||||||||||||||
18 | Adéla SavarováAdéla Savarová | 02 | TJ Jiskra Otrokovice | 09.04 | |||||||||||||||
19 | Kamila DratvováKamila Dratvová | 00 | AK Hodonín | 09.30 | |||||||||||||||
20 | Anna DrápalováAnna Drápalová | 99 | JAC Brno | 09.31 | |||||||||||||||
21 | Nikola HrůzováNikola Hrůzová | 99 | Atletický klub AHA Vyškov | 09.33 | |||||||||||||||
22 | Julie JankůJulie Janků | 99 | VSK Univerzita Brno | 09.36 | |||||||||||||||
23 | Anna JarošováAnna Jarošová | 99 | JAC Brno | 09.38 | |||||||||||||||
24 | Jana MojžíšováJana Mojžíšová | 99 | TJ Znojmo | 09.55 | |||||||||||||||
25 | Zuzana BurešováZuzana Burešová | 00 | AC Moravská Slavia Brno | 09.62 | |||||||||||||||
26 | Kristýna DítětováKristýna Dítětová | 99 | TJ Znojmo | 10.10 | |||||||||||||||
27 | Nikola DitrichováNikola Ditrichová | 00 | Atletický klub AHA Vyškov | 10.52 | |||||||||||||||
28 | Kateřina BartákováKateřina Bartáková | 99 | Atletický klub AHA Vyškov | 10.54 | |||||||||||||||
Celkem 28 závodníků |
150 m - Žáci (Finále)
Finále (ne, 11.5.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martin VicanMartin Vican | 99 | BYAC Brno | 17.79 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Eliáš UrbanEliáš Urban | 00 | BYAC Brno | 17.98 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Luděk MatoušekLuděk Matoušek | 00 | BYAC Brno | 18.33 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Kryštof KašpárekKryštof Kašpárek | 00 | BYAC Brno | 18.39 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Lukáš HvastaLukáš Hvasta | 99 | AC Moravská Slavia Brno | 18.42 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Štěpán VoborníkŠtěpán Voborník | 00 | AK Hodonín | 18.69 | 5.00 | ||||||||||||||
7 | Marek ZelinkaMarek Zelinka | 99 | VSK Univerzita Brno | 19.02 | 4.00 | ||||||||||||||
8 | Filip VondráčekFilip Vondráček | 00 | BYAC Brno | 19.74 | 3.00 | ||||||||||||||
9 | Filip KlimovičFilip Klimovič | 99 | TJ Lokomotiva Břeclav | 19.75 | 2.00 | ||||||||||||||
10 | Dominik ZouharDominik Zouhar | 00 | Atletický klub AHA Vyškov | 20.04 | 1.00 | ||||||||||||||
11 | Filip HojkaFilip Hojka | 00 | BYAC Brno | 20.83 | |||||||||||||||
12 | Petr HavlátPetr Havlát | 00 | Atletický klub AHA Vyškov | 20.98 | |||||||||||||||
13 | Milan KučeraMilan Kučera | 01 | BYAC Brno | 21.02 | |||||||||||||||
14 | Jakub KotekJakub Kotek | 99 | AC Moravská Slavia Brno | 21.08 | |||||||||||||||
15 | Šimon ŽákŠimon Žák | 99 | BYAC Brno | 21.38 | |||||||||||||||
16 | Pavel HalasPavel Halas | 99 | AC Moravská Slavia Brno | 21.53 | |||||||||||||||
17 | David NavrátilDavid Navrátil | 00 | Atletický klub AHA Vyškov | 21.65 | |||||||||||||||
18 | Petr NovotnýPetr Novotný | 00 | Atletický klub AHA Vyškov | 21.67 | |||||||||||||||
19 | Jiří JandlJiří Jandl | 99 | Atletický klub AHA Vyškov | 23.51 | |||||||||||||||
20 | Kryštof BílýKryštof Bílý | 00 | AC Moravská Slavia Brno | 23.78 | |||||||||||||||
21 | Marián WitoszMarián Witosz | 99 | Atletický klub AHA Vyškov | 25.01 | |||||||||||||||
MB | Patrik SikoraPatrik Sikora | 00 | AK Hodonín | 22.29 | |||||||||||||||
Celkem 22 závodníků |
150 m - Žákyně (Finále)
Finále (ne, 11.5.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Alžběta JeřábkováAlžběta Jeřábková | 99 | AC Moravská Slavia Brno | 20.08 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Kateřina BenešováKateřina Benešová | 00 | AC Moravská Slavia Brno | 20.77 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Adéla ŠrůtkováAdéla Šrůtková | 99 | AK Hodonín | 20.88 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Terezie BlanářováTerezie Blanářová | 99 | TJ Lokomotiva Břeclav | 21.10 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Magdalena KonečnáMagdalena Konečná | 99 | JAC Brno | 21.15 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Kateřina IvičičováKateřina Ivičičová | 99 | AC Čejkovice | 21.27 | 5.00 | ||||||||||||||
7 | Renáta PrucklováRenáta Prucklová | 00 | AK Hodonín | 21.34 | 4.00 | ||||||||||||||
8 | Michaela KieselováMichaela Kieselová | 00 | JAC Brno | 21.36 | 3.00 | ||||||||||||||
9 | Lucie GabrhelováLucie Gabrhelová | 01 | TJ Lokomotiva Břeclav | 21.37 | 2.00 | ||||||||||||||
10 | Anísa FilaliAnísa Filali | 00 | JAC Brno | 21.40 | 1.00 | ||||||||||||||
11 | Marie SlanáMarie Slaná | 99 | AC Moravská Slavia Brno | 21.50 | |||||||||||||||
12 | Barbora ValáškováBarbora Valášková | 00 | AK Hodonín | 21.62 | |||||||||||||||
13 | Markéta HavlátováMarkéta Havlátová | 00 | Atletický klub AHA Vyškov | 21.64 | |||||||||||||||
14 | Karolína RočkováKarolína Ročková | 99 | AC Moravská Slavia Brno | 21.73 | |||||||||||||||
15 | Denisa OndráčkováDenisa Ondráčková | 00 | AC Moravská Slavia Brno | 21.86 | |||||||||||||||
16 | Lucie MacháňováLucie Macháňová | 00 | Atletický klub AHA Vyškov | 21.87 | |||||||||||||||
17 | Vendula ChrápaváVendula Chrápavá | 00 | JAC Brno | 22.25 | |||||||||||||||
18 | Vendula GottwaldováVendula Gottwaldová | 99 | Atletický klub AHA Vyškov | 22.27 | |||||||||||||||
19 | Nikola VeseláNikola Veselá | 01 | TJ Jiskra Otrokovice | 22.40 | |||||||||||||||
20 | Anna DrápalováAnna Drápalová | 99 | JAC Brno | 22.45 | |||||||||||||||
21 | Monika HorákováMonika Horáková | 99 | Atletický klub Kyjov | 22.97 | |||||||||||||||
22 | Jiřina MaradováJiřina Maradová | 00 | Atletický klub Kyjov | 23.13 | |||||||||||||||
23 | Pavla ŠkrabalováPavla Škrabalová | 99 | AK Hodonín | 23.14 | |||||||||||||||
24 | Zuzana BurešováZuzana Burešová | 00 | AC Moravská Slavia Brno | 23.80 | |||||||||||||||
25 | Kristýna HavelkováKristýna Havelková | 00 | AC Moravská Slavia Brno | 23.89 | |||||||||||||||
26 | Monika LeciánováMonika Leciánová | 00 | Atletický klub Kyjov | 23.94 | |||||||||||||||
27 | Aneta PištěkováAneta Pištěková | 00 | AC Moravská Slavia Brno | 24.00 | |||||||||||||||
28 | Jana MojžíšováJana Mojžíšová | 99 | TJ Znojmo | 24.06 | |||||||||||||||
29 | Kateřina VincencováKateřina Vincencová | 99 | AK Hodonín | 25.21 | |||||||||||||||
30 | Eliška MikováEliška Miková | 00 | JAC Brno | 25.34 | |||||||||||||||
31 | Kateřina BartákováKateřina Bartáková | 99 | Atletický klub AHA Vyškov | 26.77 | |||||||||||||||
32 | Nikola DitrichováNikola Ditrichová | 00 | Atletický klub AHA Vyškov | 27.77 | |||||||||||||||
Celkem 32 závodníků |
300 m - Žáci (Finále)
Finále (ne, 11.5.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kryštof KašpárekKryštof Kašpárek | 00 | BYAC Brno | 39.00 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Dominik PappDominik Papp | 99 | Atletický klub AHA Vyškov | 41.34 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Dominik KrejčířDominik Krejčíř | 99 | BYAC Brno | 41.93 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Šimon ŽákŠimon Žák | 99 | BYAC Brno | 42.79 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Filip KlimovičFilip Klimovič | 99 | TJ Lokomotiva Břeclav | 42.93 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Karel NeugebauerKarel Neugebauer | 00 | AC Moravská Slavia Brno | 43.76 | 5.00 | ||||||||||||||
7 | Jiří BrtníkJiří Brtník | 00 | BYAC Brno | 44.07 | 4.00 | ||||||||||||||
8 | Filip KrálFilip Král | 99 | TJ Lokomotiva Břeclav | 44.13 | 3.00 | ||||||||||||||
9 | Jan HromekJan Hromek | 00 | AK Hodonín | 44.23 | 2.00 | ||||||||||||||
10= | Filip VondráčekFilip Vondráček | 00 | BYAC Brno | 44.98 | 0.50 | ||||||||||||||
10= | Milan KučeraMilan Kučera | 01 | BYAC Brno | 44.98 | 0.50 | ||||||||||||||
12 | Richard ZajíčekRichard Zajíček | 99 | TJ Lokomotiva Břeclav | 47.47 | |||||||||||||||
13 | Vít MichenkaVít Michenka | 99 | AK Hodonín | 47.84 | |||||||||||||||
Celkem 13 závodníků |
300 m - Žákyně (Finále)
Finále (ne, 11.5.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Edita SklenskáEdita Sklenská | 99 | JAC Brno | 42.06 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Alžběta JeřábkováAlžběta Jeřábková | 99 | AC Moravská Slavia Brno | 42.61 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Lenka SucháLenka Suchá | 00 | JAC Brno | 44.47 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Markéta KlusáčkováMarkéta Klusáčková | 99 | JAC Brno | 44.56 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Natálie NěmečkováNatálie Němečková | 00 | AK Hodonín | 44.90 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Eliška FreibergerováEliška Freibergerová | 99 | AC Moravská Slavia Brno | 45.46 | 5.00 | ||||||||||||||
7 | Kateřina BenešováKateřina Benešová | 00 | AC Moravská Slavia Brno | 45.59 | 4.00 | ||||||||||||||
8 | Veronika HönigováVeronika Hönigová | 00 | TJ Lokomotiva Břeclav | 46.34 | 3.00 | ||||||||||||||
9 | Daniela StrouhalováDaniela Strouhalová | 01 | TJ Lokomotiva Břeclav | 46.66 | 2.00 | ||||||||||||||
10 | Irena KřížováIrena Křížová | 99 | TJ Jiskra Otrokovice | 48.30 | 1.00 | ||||||||||||||
11 | Lenka BurianováLenka Burianová | 00 | JAC Brno | 48.55 | |||||||||||||||
12 | Nikol DunajováNikol Dunajová | 01 | TJ Lokomotiva Břeclav | 49.49 | |||||||||||||||
13 | Monika SkoumalováMonika Skoumalová | 00 | AC Moravská Slavia Brno | 51.30 | |||||||||||||||
14 | Petra FritschováPetra Fritschová | 99 | JAC Brno | 52.96 | |||||||||||||||
Celkem 14 závodníků |
800 m - Žáci (Finále)
Finále (ne, 11.5.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Štefan PrášekŠtefan Prášek | 00 | VSK Univerzita Brno | 2:14.18 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Dominik PappDominik Papp | 99 | Atletický klub AHA Vyškov | 2:15.14 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Jakub ŠkojecJakub Škojec | 00 | AK Hodonín | 2:21.33 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Ondřej ŠípekOndřej Šípek | 00 | BYAC Brno | 2:24.14 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Jonáš HrazdiraJonáš Hrazdira | 99 | AC Moravská Slavia Brno | 2:30.12 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Jakub ŠuráňJakub Šuráň | 00 | AK Hodonín | 2:30.31 | 5.00 | ||||||||||||||
7 | Lukáš VrtělLukáš Vrtěl | 00 | BYAC Brno | 2:33.67 | 4.00 | ||||||||||||||
8 | Radek KobzinekRadek Kobzinek | 00 | AK Hodonín | 2:39.49 | 3.00 | ||||||||||||||
9 | Ondřej ŠtefančíkOndřej Štefančík | 99 | AK Hodonín | 2:40.44 | 2.00 | ||||||||||||||
10 | Kryštof BílýKryštof Bílý | 00 | AC Moravská Slavia Brno | 2:41.97 | 1.00 | ||||||||||||||
11 | Adam FrancAdam Franc | 00 | BYAC Brno | 2:52.38 | |||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
800 m - Žákyně (Finále)
Finále (ne, 11.5.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Alice ProkešováAlice Prokešová | 99 | JAC Brno | 2:25.77 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Eliška FreibergerováEliška Freibergerová | 99 | AC Moravská Slavia Brno | 2:26.41 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Monika LeciánováMonika Leciánová | 00 | Atletický klub Kyjov | 2:35.80 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Michaela KieselováMichaela Kieselová | 00 | JAC Brno | 2:37.84 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Kristýna KovaříkováKristýna Kovaříková | 01 | TJ Lokomotiva Břeclav | 2:41.29 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Markéta UrbanováMarkéta Urbanová | 99 | Atletický klub AHA Vyškov | 2:45.31 | 5.00 | ||||||||||||||
7 | Mariana MichenkováMariana Michenková | 99 | AK Hodonín | 2:46.43 | 4.00 | ||||||||||||||
8 | Vendula GottwaldováVendula Gottwaldová | 99 | Atletický klub AHA Vyškov | 2:47.80 | 3.00 | ||||||||||||||
9 | Aneta FrolcováAneta Frolcová | 01 | TJ Jiskra Otrokovice | 2:49.50 | 2.00 | ||||||||||||||
10 | Monika NavrátilováMonika Navrátilová | 00 | VSK Univerzita Brno | 2:52.15 | 1.00 | ||||||||||||||
11 | Natálie HronováNatálie Hronová | 00 | JAC Brno | 2:56.32 | |||||||||||||||
12 | Kateřina TicháKateřina Tichá | 99 | JAC Brno | 3:02.87 | |||||||||||||||
13 | Julie JankůJulie Janků | 99 | VSK Univerzita Brno | 3:05.19 | |||||||||||||||
Celkem 13 závodníků |
1500 m - Žáci (Finále)
Finále (ne, 11.5.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matěj OsičkaMatěj Osička | 99 | TJ Lokomotiva Břeclav | 4:23.40 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Daniel KotyzaDaniel Kotyza | 00 | VSK Univerzita Brno | 4:31.63 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Gabriel ŠtěpánekGabriel Štěpánek | 99 | BYAC Brno | 4:47.20 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Martin VodičkaMartin Vodička | 00 | VSK Univerzita Brno | 4:54.28 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Adam HladkýAdam Hladký | 00 | AC Moravská Slavia Brno | 4:54.46 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Dominik KezniklDominik Keznikl | 00 | VSK Univerzita Brno | 5:00.35 | 5.00 | ||||||||||||||
7 | Pavel HalasPavel Halas | 99 | AC Moravská Slavia Brno | 5:09.73 | 4.00 | ||||||||||||||
8 | Oldřich MaláníkOldřich Maláník | 99 | AK Hodonín | 5:19.72 | 3.00 | ||||||||||||||
9 | Michal PelikánMichal Pelikán | 99 | AK Hodonín | 5:31.64 | 2.00 | ||||||||||||||
10 | Jakub FoltýnJakub Foltýn | 00 | AK Hodonín | 5:47.47 | 1.00 | ||||||||||||||
11 | Marián WitoszMarián Witosz | 99 | Atletický klub AHA Vyškov | 6:07.90 | |||||||||||||||
MB | Jiří MichalíkJiří Michalík | 99 | AK Hodonín | 5:40.97 | |||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
1500 m - Žákyně (Finále)
Finále (ne, 11.5.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Karolína JelínkováKarolína Jelínková | 99 | Atletický klub AHA Vyškov | 5:14.37 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Leona VargováLeona Vargová | 99 | TJ Lokomotiva Břeclav | 5:22.96 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Karolína RočkováKarolína Ročková | 99 | AC Moravská Slavia Brno | 5:23.26 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Kateřina KorvasováKateřina Korvasová | 99 | AK Hodonín | 5:32.01 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Kristýna HavelkováKristýna Havelková | 00 | AC Moravská Slavia Brno | 5:34.94 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Radmila CentnerováRadmila Centnerová | 00 | JAC Brno | 6:00.63 | 5.00 | ||||||||||||||
7 | Petra KrobotováPetra Krobotová | 99 | AC Moravská Slavia Brno | 6:03.72 | 4.00 | ||||||||||||||
8 | Jana SoldánováJana Soldánová | 99 | Atletický klub AHA Vyškov | 6:14.07 | 3.00 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
100 m překážek [83,8cm] - Žáci (Finále)
Finále (ne, 11.5.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adam HorákAdam Horák | 99 | TJ Lokomotiva Břeclav | 15.14 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Tomáš MezlíkTomáš Mezlík | 00 | BYAC Brno | 15.54 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Eliáš UrbanEliáš Urban | 00 | BYAC Brno | 15.86 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Dominik ZouharDominik Zouhar | 00 | Atletický klub AHA Vyškov | 16.15 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Lukáš KubátLukáš Kubát | 99 | TJ Lokomotiva Břeclav | 16.64 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Michal ZamazalMichal Zamazal | 99 | BYAC Brno | 17.51 | 5.00 | ||||||||||||||
7 | David NavrátilDavid Navrátil | 00 | Atletický klub AHA Vyškov | 18.42 | 4.00 | ||||||||||||||
8 | Pavel HorčičkaPavel Horčička | 00 | TJ Lokomotiva Břeclav | 18.84 | 3.00 | ||||||||||||||
9 | Dominik KezniklDominik Keznikl | 00 | VSK Univerzita Brno | 19.42 | 2.00 | ||||||||||||||
10 | Martin VodičkaMartin Vodička | 00 | VSK Univerzita Brno | 19.58 | 1.00 | ||||||||||||||
11 | Šimon ŠevčíkŠimon Ševčík | 00 | Atletický klub AHA Vyškov | 19.80 | |||||||||||||||
12 | David DvořákDavid Dvořák | 00 | Atletický klub AHA Vyškov | 22.59 | |||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
100 m překážek [76,2cm-8,20m] - Žákyně (Finále)
Finále (ne, 11.5.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Veronika StrýčkováVeronika Strýčková | 99 | AC Čejkovice | 16.00 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Denisa ZhřívalováDenisa Zhřívalová | 99 | AC Čejkovice | 17.00 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Veronika HönigováVeronika Hönigová | 00 | TJ Lokomotiva Břeclav | 17.02 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Barbora KrejčiříkováBarbora Krejčiříková | 99 | JAC Brno | 17.53 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Gabriela FialováGabriela Fialová | 00 | JAC Brno | 18.66 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Alexandra VernerováAlexandra Vernerová | 99 | Atletický klub AHA Vyškov | 18.82 | 5.00 | ||||||||||||||
7 | Monika BartošíkováMonika Bartošíková | 99 | TJ Jiskra Otrokovice | 19.12 | 4.00 | ||||||||||||||
8 | Kristýna HeřmánkováKristýna Heřmánková | 99 | AC Moravská Slavia Brno | 19.24 | 3.00 | ||||||||||||||
9 | Adéla RyndováAdéla Ryndová | 00 | JAC Brno | 19.36 | 2.00 | ||||||||||||||
10 | Dita ŠpačkováDita Špačková | 99 | AK Hodonín | 19.43 | 1.00 | ||||||||||||||
11 | Lucie FlekováLucie Fleková | 00 | Atletický klub AHA Vyškov | 21.89 | |||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
4 x 60 m - Žáci (Finále)
Finále (ne, 11.5.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | A A | BYAC Brno | 30.03 | 11.00 | |||||||||||||||
2 | B B | BYAC Brno | 31.88 | 9.00 | |||||||||||||||
3 | A A | AK Hodonín | 32.47 | 8.00 | |||||||||||||||
4 | A A | AC Moravská Slavia Brno | 32.55 | 7.00 | |||||||||||||||
5 | A A | Atletický klub AHA Vyškov | 33.89 | 6.00 | |||||||||||||||
6 | B B | AK Hodonín | 34.56 | 5.00 | |||||||||||||||
7 | C C | AK Hodonín | 34.79 | 4.00 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
4 x 60 m - Žákyně (Finále)
Finále (ne, 11.5.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | A A | JAC Brno | 32.89 | 11.00 | |||||||||||||||
2 | A A | AC Moravská Slavia Brno | 33.06 | 9.00 | |||||||||||||||
3 | A A | TJ Lokomotiva Břeclav | 33.61 | 8.00 | |||||||||||||||
4 | A A | AK Hodonín | 33.77 | 7.00 | |||||||||||||||
5 | A A | Atletický klub AHA Vyškov | 34.47 | 6.00 | |||||||||||||||
6 | B B | AC Moravská Slavia Brno | 34.72 | 5.00 | |||||||||||||||
7 | A A | TJ Jiskra Otrokovice | 35.42 | 4.00 | |||||||||||||||
8 | B B | JAC Brno | 35.51 | 3.00 | |||||||||||||||
9 | C C | JAC Brno | 36.91 | 2.00 | |||||||||||||||
10 | B B | AK Hodonín | 36.92 | 1.00 | |||||||||||||||
11 | A A | TJ Znojmo | 37.84 | ||||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
skok vysoký - Žáci (Finále)
Finále (ne, 11.5.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Body | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Vilém StráskýVilém Stráský
BYAC Brno |
99 | 1.70 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Filip KrálFilip Král
TJ Lokomotiva Břeclav |
99 | 1.60 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Štefan PrášekŠtefan Prášek
VSK Univerzita Brno |
00 | 1.55 | 8.00 | |||||||||||||||
4= |
Ondřej LengálOndřej Lengál
BYAC Brno |
99 | 1.55 | 6.50 | |||||||||||||||
4= |
Marek HlásenskýMarek Hlásenský
BYAC Brno |
99 | 1.55 | 6.50 | |||||||||||||||
6 |
Šimon ŠevčíkŠimon Ševčík
Atletický klub AHA Vyškov |
00 | 1.55 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Lukáš AdamecLukáš Adamec
Atletický klub AHA Vyškov |
99 | 1.50 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Lukáš HvastaLukáš Hvasta
AC Moravská Slavia Brno |
99 | 1.50 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Filip HolýFilip Holý
BYAC Brno |
00 | 1.45 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Siddartha SivilaSiddartha Sivila
TJ Znojmo |
00 | 1.45 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Oldřich MaláníkOldřich Maláník
AK Hodonín |
99 | 1.40 | ||||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
skok vysoký - Žákyně (Finále)
Finále (ne, 11.5.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Body | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Anísa FilaliAnísa Filali
JAC Brno |
00 | 1.53 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Lucie MacháňováLucie Macháňová
Atletický klub AHA Vyškov |
00 | 1.50 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Alexandra VernerováAlexandra Vernerová
Atletický klub AHA Vyškov |
99 | 1.45 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Jiřina MaradováJiřina Maradová
Atletický klub Kyjov |
00 | 1.45 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Barbora KrejčiříkováBarbora Krejčiříková
JAC Brno |
99 | 1.44 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Veronika HönigováVeronika Hönigová
TJ Lokomotiva Břeclav |
00 | 1.40 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Magdalena KoníčkováMagdalena Koníčková
TJ Lokomotiva Břeclav |
99 | 1.35 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Petra DolinkováPetra Dolinková
AC Moravská Slavia Brno |
99 | 1.30 | 3.00 | |||||||||||||||
9= |
Alena MatějákováAlena Matějáková
AC Moravská Slavia Brno |
00 | 1.25 | 1.00 | |||||||||||||||
9= |
Karolína BlablováKarolína Blablová
AK Hodonín |
99 | 1.25 | 1.00 | |||||||||||||||
9= |
Gabriela FialováGabriela Fialová
JAC Brno |
00 | 1.25 | 1.00 | |||||||||||||||
Pavla ŠkrabalováPavla Škrabalová
AK Hodonín |
99 | 0 | |||||||||||||||||
Lucie FlekováLucie Fleková
Atletický klub AHA Vyškov |
00 | 0 | |||||||||||||||||
Celkem 13 závodníků |
skok o tyči - Žáci (Finále)
Finále (ne, 11.5.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Body | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Adam HorákAdam Horák
TJ Lokomotiva Břeclav |
99 | 3.20 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Filip ZemanFilip Zeman
Atletický klub AHA Vyškov |
99 | 2.70 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Dominik PappDominik Papp
Atletický klub AHA Vyškov |
99 | 2.20 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Pavel HorčičkaPavel Horčička
TJ Lokomotiva Břeclav |
00 | 1.90 | 7.00 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
skok o tyči - Žákyně (Finále)
Finále (ne, 11.5.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Body | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Denisa ZhřívalováDenisa Zhřívalová
AC Čejkovice |
99 | 2.60 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Kateřina IvičičováKateřina Ivičičová
AC Čejkovice |
99 | 2.50 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Kateřina BurianováKateřina Burianová
AC Čejkovice |
01 | 2.40 | 8.00 | |||||||||||||||
Veronika StrýčkováVeronika Strýčková
AC Čejkovice |
99 | 0 | |||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
skok daleký - Žáci (Finále)
Finále (ne, 11.5.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Vilém StráskýVilém Stráský
BYAC Brno |
99 | 6.22 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Eliáš UrbanEliáš Urban
BYAC Brno |
00 | 6.04 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Lukáš StaněkLukáš Staněk
VSK Univerzita Brno |
99 | 5.64 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Dominik KrejčířDominik Krejčíř
BYAC Brno |
99 | 5.61 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Lukáš KubátLukáš Kubát
TJ Lokomotiva Břeclav |
99 | 5.46 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Marek ZelinkaMarek Zelinka
VSK Univerzita Brno |
99 | 5.32 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Lukáš HabrLukáš Habr
AC Moravská Slavia Brno |
00 | 5.29 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Luděk MatoušekLuděk Matoušek
BYAC Brno |
00 | 5.18 | 3.00 | |||||||||||||||
9= |
Tomáš MezlíkTomáš Mezlík
BYAC Brno |
00 | 5.01 | 1.50 | |||||||||||||||
9= |
Ondřej LengálOndřej Lengál
BYAC Brno |
99 | 5.01 | 1.50 | |||||||||||||||
11 |
Filip KrálFilip Král
TJ Lokomotiva Břeclav |
99 | 4.82 | ||||||||||||||||
12 |
Marek HlásenskýMarek Hlásenský
BYAC Brno |
99 | 4.81 | ||||||||||||||||
13 |
Siddartha SivilaSiddartha Sivila
TJ Znojmo |
00 | 4.64 | ||||||||||||||||
14 |
Petr NovotnýPetr Novotný
Atletický klub AHA Vyškov |
00 | 4.61 | ||||||||||||||||
15 |
Karel NeugebauerKarel Neugebauer
AC Moravská Slavia Brno |
00 | 4.57 | ||||||||||||||||
16 |
Petr HavlátPetr Havlát
Atletický klub AHA Vyškov |
00 | 4.51 | ||||||||||||||||
17 |
Šimon ŠevčíkŠimon Ševčík
Atletický klub AHA Vyškov |
00 | 4.33 | ||||||||||||||||
18 |
Vít MichenkaVít Michenka
AK Hodonín |
99 | 4.24 | ||||||||||||||||
19 |
Dominik GregorDominik Gregor
Atletický klub AHA Vyškov |
00 | 3.62 | ||||||||||||||||
20 |
Marián WitoszMarián Witosz
Atletický klub AHA Vyškov |
99 | 3.26 | ||||||||||||||||
21 |
Tomáš ProcházkaTomáš Procházka
Atletický klub AHA Vyškov |
00 | 3.08 | ||||||||||||||||
Celkem 21 závodníků |
skok daleký - Žákyně (Finále)
Finále (ne, 11.5.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Anísa FilaliAnísa Filali
JAC Brno |
00 | 5.00 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Denisa ZhřívalováDenisa Zhřívalová
AC Čejkovice |
99 | 4.90 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Magdalena KoníčkováMagdalena Koníčková
TJ Lokomotiva Břeclav |
99 | 4.57 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Denisa OndráčkováDenisa Ondráčková
AC Moravská Slavia Brno |
00 | 4.51 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Kristýna HeřmánkováKristýna Heřmánková
AC Moravská Slavia Brno |
99 | 4.50 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Lenka BurianováLenka Burianová
JAC Brno |
00 | 4.46 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Lucie MacháňováLucie Macháňová
Atletický klub AHA Vyškov |
00 | 4.35 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Jiřina MaradováJiřina Maradová
Atletický klub Kyjov |
00 | 4.23 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Alena MatějákováAlena Matějáková
AC Moravská Slavia Brno |
00 | 4.22 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Irena KřížováIrena Křížová
TJ Jiskra Otrokovice |
99 | 4.19 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Adéla SavarováAdéla Savarová
TJ Jiskra Otrokovice |
02 | 4.15 | ||||||||||||||||
12 |
Lucie LněníčkováLucie Lněníčková
AK Hodonín |
99 | 4.12 | ||||||||||||||||
13 |
Anna JarošováAnna Jarošová
JAC Brno |
99 | 4.11 | ||||||||||||||||
14 |
Nikola VeseláNikola Veselá
TJ Jiskra Otrokovice |
01 | 3.89 | ||||||||||||||||
15 |
Zuzana BurešováZuzana Burešová
AC Moravská Slavia Brno |
00 | 3.81 | ||||||||||||||||
16 |
Julie JankůJulie Janků
VSK Univerzita Brno |
99 | 3.78 | ||||||||||||||||
17 |
Petra KrobotováPetra Krobotová
AC Moravská Slavia Brno |
99 | 3.70 | ||||||||||||||||
18 |
Petra FritschováPetra Fritschová
JAC Brno |
99 | 3.62 | ||||||||||||||||
19 |
Eliška MikováEliška Miková
JAC Brno |
00 | 3.56 | ||||||||||||||||
20 |
Kamila DratvováKamila Dratvová
AK Hodonín |
00 | 3.54 | ||||||||||||||||
21 |
Monika NavrátilováMonika Navrátilová
VSK Univerzita Brno |
00 | 2.46 | ||||||||||||||||
Aneta PištěkováAneta Pištěková
AC Moravská Slavia Brno |
00 | 0 | |||||||||||||||||
Celkem 22 závodníků |
vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)
Finále (ne, 11.5.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Kristýna KlossováKristýna Klossová
JAC Brno |
99 | 10.10 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Leona VargováLeona Vargová
TJ Lokomotiva Břeclav |
99 | 09.65 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Natálie ZelinkováNatálie Zelinková
AK Hodonín |
99 | 09.20 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Monika HubáčkováMonika Hubáčková
Atletický klub AHA Vyškov |
00 | 08.44 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Tereza ČapkováTereza Čapková
TJ Jiskra Otrokovice |
99 | 08.32 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Kamila VymazalováKamila Vymazalová
AC Moravská Slavia Brno |
00 | 08.03 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Kateřina TicháKateřina Tichá
JAC Brno |
99 | 08.01 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Petra DolinkováPetra Dolinková
AC Moravská Slavia Brno |
99 | 07.92 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Vendula JemelíkováVendula Jemelíková
JAC Brno |
99 | 07.71 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Gabriela KolegarováGabriela Kolegarová
AC Moravská Slavia Brno |
99 | 07.56 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Kristýna JanákováKristýna Janáková
AC Moravská Slavia Brno |
99 | 07.49 | ||||||||||||||||
12 |
Aneta PištěkováAneta Pištěková
AC Moravská Slavia Brno |
00 | 07.48 | ||||||||||||||||
13 |
Veronika HejdováVeronika Hejdová
TJ Jiskra Otrokovice |
00 | 07.47 | ||||||||||||||||
14 |
Michala HomolováMichala Homolová
AK Hodonín |
00 | 07.41 | ||||||||||||||||
15 |
Adéla RyndováAdéla Ryndová
JAC Brno |
00 | 07.38 | ||||||||||||||||
16 |
Monika SkoumalováMonika Skoumalová
AC Moravská Slavia Brno |
00 | 07.12 | ||||||||||||||||
17 |
Veronika BursováVeronika Bursová
TJ Jiskra Otrokovice |
99 | 07.02 | ||||||||||||||||
18 |
Kateřina BartákováKateřina Bartáková
Atletický klub AHA Vyškov |
99 | 06.99 | ||||||||||||||||
19 |
Kateřina ZámečníkováKateřina Zámečníková
TJ Lokomotiva Břeclav |
00 | 06.95 | ||||||||||||||||
20 |
Tereza LorenzováTereza Lorenzová
Atletický klub AHA Vyškov |
99 | 06.72 | ||||||||||||||||
21 |
Nikola HrůzováNikola Hrůzová
Atletický klub AHA Vyškov |
99 | 06.67 | ||||||||||||||||
22 |
Adéla GrycováAdéla Grycová
Atletický klub AHA Vyškov |
99 | 06.48 | ||||||||||||||||
Celkem 22 závodníků |
vrh koulí 4kg - Žáci (Finále)
Finále (ne, 11.5.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jan KuklišJan Kukliš
TJ Lokomotiva Břeclav |
99 | 11.22 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Jakub ZelinkaJakub Zelinka
AK Hodonín |
00 | 10.95 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Lukáš StaněkLukáš Staněk
VSK Univerzita Brno |
99 | 10.83 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Jan VojtěchJan Vojtěch
TJ Znojmo |
99 | 09.17 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Richard ZajíčekRichard Zajíček
TJ Lokomotiva Břeclav |
99 | 08.76 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Jan DavidJan David
AK Hodonín |
99 | 08.56 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Tomáš ProcházkaTomáš Procházka
Atletický klub AHA Vyškov |
00 | 08.40 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Erik BobčíkErik Bobčík
AK Hodonín |
99 | 08.12 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Jiří JandlJiří Jandl
Atletický klub AHA Vyškov |
99 | 08.08 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Jakub KotekJakub Kotek
AC Moravská Slavia Brno |
99 | 07.92 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Michal ŠípekMichal Šípek
Atletický klub AHA Vyškov |
99 | 07.80 | ||||||||||||||||
12 |
Michal BajákMichal Baják
AK Hodonín |
99 | 07.68 | ||||||||||||||||
13 |
Filip HolýFilip Holý
BYAC Brno |
00 | 07.18 | ||||||||||||||||
14 |
Štěpán PopovskýŠtěpán Popovský
AK Hodonín |
00 | 06.66 | ||||||||||||||||
15 |
Marek ŽelískoMarek Želísko
AK Hodonín |
00 | 06.36 | ||||||||||||||||
16 |
Dominik GregorDominik Gregor
Atletický klub AHA Vyškov |
00 | 06.18 | ||||||||||||||||
17 |
Daniel MikyskaDaniel Mikyska
Atletický klub AHA Vyškov |
99 | 05.63 | ||||||||||||||||
Celkem 17 závodníků |
hod diskem 0,75kg - Žákyně (Finále)
Finále (ne, 11.5.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Kristýna KlossováKristýna Klossová
JAC Brno |
99 | 27.87 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Leona VargováLeona Vargová
TJ Lokomotiva Břeclav |
99 | 27.13 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Tereza ČapkováTereza Čapková
TJ Jiskra Otrokovice |
99 | 23.81 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Julie SolaříkováJulie Solaříková
AK Hodonín |
00 | 22.12 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Vendula JemelíkováVendula Jemelíková
JAC Brno |
99 | 20.75 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Natálie ZelinkováNatálie Zelinková
AK Hodonín |
99 | 20.41 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Kamila VymazalováKamila Vymazalová
AC Moravská Slavia Brno |
00 | 17.40 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Veronika HejdováVeronika Hejdová
TJ Jiskra Otrokovice |
00 | 16.98 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Kateřina ZámečníkováKateřina Zámečníková
TJ Lokomotiva Břeclav |
00 | 16.54 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Petra VyrůbalíkováPetra Vyrůbalíková
AK Hodonín |
99 | 16.20 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Monika BartošíkováMonika Bartošíková
TJ Jiskra Otrokovice |
99 | 13.46 | ||||||||||||||||
12 |
Veronika BursováVeronika Bursová
TJ Jiskra Otrokovice |
99 | 12.18 | ||||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
hod diskem 1kg - Žáci (Finále)
Finále (ne, 11.5.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Adam HorákAdam Horák
TJ Lokomotiva Břeclav |
99 | 44.45 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Jan KuklišJan Kukliš
TJ Lokomotiva Břeclav |
99 | 31.20 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Daniel ŠírDaniel Šír
AK Hodonín |
99 | 29.87 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Filip ZemanFilip Zeman
Atletický klub AHA Vyškov |
99 | 29.18 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Jakub ZelinkaJakub Zelinka
AK Hodonín |
00 | 26.05 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Jan VojtěchJan Vojtěch
TJ Znojmo |
99 | 18.67 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Michal ZamazalMichal Zamazal
BYAC Brno |
99 | 18.48 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Marek ŽelískoMarek Želísko
AK Hodonín |
00 | 16.43 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Kryštof OpluštilKryštof Opluštil
AC Čejkovice |
02 | 16.38 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Jan DavidJan David
AK Hodonín |
99 | 15.92 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
David ČernýDavid Černý
AK Hodonín |
00 | 15.70 | ||||||||||||||||
12 |
Štěpán PopovskýŠtěpán Popovský
AK Hodonín |
00 | 13.88 | ||||||||||||||||
13 |
Martin HnidákMartin Hnidák
AC Čejkovice |
02 | 11.58 | ||||||||||||||||
Celkem 13 závodníků |
hod kladivem 3kg - Žákyně (Finále)
Finále (ne, 11.5.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Veronika HejdováVeronika Hejdová
TJ Jiskra Otrokovice |
00 | 27.24 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Natálie ZelinkováNatálie Zelinková
AK Hodonín |
99 | 27.00 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Monika HubáčkováMonika Hubáčková
Atletický klub AHA Vyškov |
00 | 26.98 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Tereza ČapkováTereza Čapková
TJ Jiskra Otrokovice |
99 | 25.20 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Tereza LorenzováTereza Lorenzová
Atletický klub AHA Vyškov |
99 | 24.72 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Alexandra VernerováAlexandra Vernerová
Atletický klub AHA Vyškov |
99 | 24.16 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Veronika BursováVeronika Bursová
TJ Jiskra Otrokovice |
99 | 18.16 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Petra VyrůbalíkováPetra Vyrůbalíková
AK Hodonín |
99 | 17.42 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Adéla GrycováAdéla Grycová
Atletický klub AHA Vyškov |
99 | 16.88 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Jana SoldánováJana Soldánová
Atletický klub AHA Vyškov |
99 | 16.80 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Markéta UrbanováMarkéta Urbanová
Atletický klub AHA Vyškov |
99 | 15.38 | ||||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
hod kladivem 4kg - Žáci (Finále)
Finále (ne, 11.5.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Daniel ŠírDaniel Šír
AK Hodonín |
99 | 24.86 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Filip ZemanFilip Zeman
Atletický klub AHA Vyškov |
99 | 24.80 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Erik BobčíkErik Bobčík
AK Hodonín |
99 | 24.34 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Jakub ZelinkaJakub Zelinka
AK Hodonín |
00 | 23.52 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Michal BajákMichal Baják
AK Hodonín |
99 | 21.14 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Michal ŠípekMichal Šípek
Atletický klub AHA Vyškov |
99 | 20.14 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Daniel MikyskaDaniel Mikyska
Atletický klub AHA Vyškov |
99 | 18.28 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
David DvořákDavid Dvořák
Atletický klub AHA Vyškov |
00 | 17.22 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Jiří JandlJiří Jandl
Atletický klub AHA Vyškov |
99 | 16.76 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
David NavrátilDavid Navrátil
Atletický klub AHA Vyškov |
00 | 15.76 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Tomáš ProcházkaTomáš Procházka
Atletický klub AHA Vyškov |
00 | 11.82 | ||||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
hod oštěpem 500g - Žákyně (Finále)
Finále (ne, 11.5.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Miroslava HanzalíkováMiroslava Hanzalíková
TJ Lokomotiva Břeclav |
01 | 30.97 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Veronika StrýčkováVeronika Strýčková
AC Čejkovice |
99 | 28.82 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Kateřina ZámečníkováKateřina Zámečníková
TJ Lokomotiva Břeclav |
00 | 27.13 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Kristýna KlossováKristýna Klossová
JAC Brno |
99 | 27.00 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Kateřina IvičičováKateřina Ivičičová
AC Čejkovice |
99 | 26.17 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Adéla RyndováAdéla Ryndová
JAC Brno |
00 | 25.56 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Dita ŠpačkováDita Špačková
AK Hodonín |
99 | 19.14 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Monika BartošíkováMonika Bartošíková
TJ Jiskra Otrokovice |
99 | 19.12 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Nikola HrůzováNikola Hrůzová
Atletický klub AHA Vyškov |
99 | 18.35 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Mariana MichenkováMariana Michenková
AK Hodonín |
99 | 18.07 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Monika HubáčkováMonika Hubáčková
Atletický klub AHA Vyškov |
00 | 17.16 | ||||||||||||||||
Julie SolaříkováJulie Solaříková
AK Hodonín |
00 | 17.16 | |||||||||||||||||
13 |
Kamila VymazalováKamila Vymazalová
AC Moravská Slavia Brno |
00 | 15.40 | ||||||||||||||||
14 |
Vendula JemelíkováVendula Jemelíková
JAC Brno |
99 | 14.15 | ||||||||||||||||
15 |
Michala HomolováMichala Homolová
AK Hodonín |
00 | 13.60 | ||||||||||||||||
16 |
Tereza LorenzováTereza Lorenzová
Atletický klub AHA Vyškov |
99 | 13.19 | ||||||||||||||||
17 |
Adéla GrycováAdéla Grycová
Atletický klub AHA Vyškov |
99 | 12.55 | ||||||||||||||||
18 |
Eliška MikováEliška Miková
JAC Brno |
00 | 08.91 | ||||||||||||||||
Celkem 18 závodníků |
hod oštěpem 600g - Žáci (Finále)
Finále (ne, 11.5.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Vilém StráskýVilém Stráský
BYAC Brno |
99 | 37.72 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Lukáš StaněkLukáš Staněk
VSK Univerzita Brno |
99 | 36.95 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Daniel ŠírDaniel Šír
AK Hodonín |
99 | 34.02 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Tadeáš MezeraTadeáš Mezera
AK Hodonín |
99 | 33.76 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Jan KuklišJan Kukliš
TJ Lokomotiva Břeclav |
99 | 32.41 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Tomáš MezlíkTomáš Mezlík
BYAC Brno |
00 | 28.86 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Filip HojkaFilip Hojka
BYAC Brno |
00 | 28.64 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Lukáš AdamecLukáš Adamec
Atletický klub AHA Vyškov |
99 | 28.06 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Michal ZamazalMichal Zamazal
BYAC Brno |
99 | 27.91 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
jAN KarafiátjAN Karafiát
Atletický klub Kyjov |
99 | 27.51 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Michal ŠípekMichal Šípek
Atletický klub AHA Vyškov |
99 | 20.36 | ||||||||||||||||
12 |
Daniel MikyskaDaniel Mikyska
Atletický klub AHA Vyškov |
99 | 20.13 | ||||||||||||||||
13 |
Adam IvičičAdam Ivičič
AK Hodonín |
00 | 18.21 | ||||||||||||||||
14 |
Jonáš HrazdiraJonáš Hrazdira
AC Moravská Slavia Brno |
99 | 16.48 | ||||||||||||||||
15 |
Adam HladkýAdam Hladký
AC Moravská Slavia Brno |
00 | 15.87 | ||||||||||||||||
Celkem 15 závodníků |
Celkový bodový stav - Žáci |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BYACB BYACB | BYAC Brno | 242.00 | ||||||||||||||||
2 | AKHOD AKHOD | AK Hodonín | 137.00 | ||||||||||||||||
3 | BRECL BRECL | TJ Lokomotiva Břeclav | 121.00 | ||||||||||||||||
4 | AHAVY AHAVY | Atletický klub AHA Vyškov | 104.00 | ||||||||||||||||
5 | UNIBR UNIBR | VSK Univerzita Brno | 081.00 | ||||||||||||||||
6 | MOSBR MOSBR | AC Moravská Slavia Brno | 056.00 | ||||||||||||||||
7 | TJZNO TJZNO | TJ Znojmo | 013.00 | ||||||||||||||||
8 | CEJKO CEJKO | AC Čejkovice | 002.00 | ||||||||||||||||
9 | KYJOV KYJOV | Atletický klub Kyjov | 001.00 | ||||||||||||||||
Poznámky:Stav po: 60 m, 150 m, 300 m, 800 m, 1500 m, 100 m př., 4x60 m, disk 1kg, kladivo 4kg, oštěp 600g, koule 4kg, dálka, tyč, výška |
|||||||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
Celkový bodový stav - Žákyně |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | JACBR JACBR | JAC Brno | 183.00 | ||||||||||||||||
2 | MOSBR MOSBR | AC Moravská Slavia Brno | 126.50 | ||||||||||||||||
3 | BRECL BRECL | TJ Lokomotiva Břeclav | 120.00 | ||||||||||||||||
4 | AKHOD AKHOD | AK Hodonín | 088.50 | ||||||||||||||||
5 | AHAVY AHAVY | Atletický klub AHA Vyškov | 085.00 | ||||||||||||||||
6 | CEJKO CEJKO | AC Čejkovice | 077.00 | ||||||||||||||||
7 | OTROK OTROK | TJ Jiskra Otrokovice | 054.00 | ||||||||||||||||
8 | KYJOV KYJOV | Atletický klub Kyjov | 018.00 | ||||||||||||||||
9 | UNIBR UNIBR | VSK Univerzita Brno | 001.00 | ||||||||||||||||
Poznámky:Stav po: 60 m, 150 m, 300 m, 800 m, 1500 m, 100 m př., 4x60 m, disk 0,75kg, kladivo 3kg, oštěp 500g, koule 3kg, dálka, tyč, výška |
|||||||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |