Oblastní přebor družstev staršího žactva, 1. kolo
Třinec (13. 5. 2014)60 m - Žáci (Rozběh)
Rozběh 1 (út, 13.5.2014) | Vítr: +0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Filip KaštovskýFilip Kaštovský | 99 | TJ Sokol Opava | 07.57 | |||||||||||||||
2 | František BubaFrantišek Buba | 00 | TJ TŽ Třinec | 07.85 | |||||||||||||||
3 | Ondřej LampaOndřej Lampa | 99 | TJ Sokol Opava | 07.93 | |||||||||||||||
4 | Martin KašperlíkMartin Kašperlík | 99 | Atletika Poruba o.s. | 08.16 | |||||||||||||||
Patrik BielikPatrik Bielik | 99 | TJ TŽ Třinec | 08.16 | ||||||||||||||||
6 | František DymáčekFrantišek Dymáček | 99 | SSK Vítkovice | 08.23 | |||||||||||||||
7 | Adam SmíšekAdam Smíšek | 00 | SSK Vítkovice | 09.15 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 2 (út, 13.5.2014) | Vítr: +0.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marek SechraMarek Sechra | 99 | SSK Vítkovice | 07.94 | |||||||||||||||
2 | Tomáš SzymalaTomáš Szymala | 00 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 08.17 | |||||||||||||||
3 | Daniel VrbaDaniel Vrba | 00 | TJ Sokol Opava | 08.29 | |||||||||||||||
4 | Dominik FrischDominik Frisch | 99 | Atletika Poruba o.s. | 08.53 | |||||||||||||||
5 | Filip RemeníkFilip Remeník | 00 | TJ TŽ Třinec | 09.09 | |||||||||||||||
6 | Šimon VlachŠimon Vlach | 00 | Atletika Poruba o.s. | 09.12 | |||||||||||||||
Vojtěch WalaVojtěch Wala | 99 | TJ Start Havířov | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 3 (út, 13.5.2014) | Vítr: +0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan VáchaJan Vácha | 99 | TJ Start Havířov | 07.51 | |||||||||||||||
2 | Jan KramolišJan Kramoliš | 99 | TJ Sokol Opava | 07.67 | |||||||||||||||
3 | Jakub KučeraJakub Kučera | 99 | SSK Vítkovice | 08.29 | |||||||||||||||
4 | Martin FrgalaMartin Frgala | 99 | TJ TŽ Třinec | 08.64 | |||||||||||||||
MB | Denis KubalaDenis Kubala | 99 | SSK Vítkovice | 08.77 | |||||||||||||||
MB | Matěj RandýsekMatěj Randýsek | 99 | SSK Vítkovice | 08.80 | |||||||||||||||
Ondřej PětrošOndřej Pětroš | 00 | TJ Slezan Frýdek-Místek | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 4 (út, 13.5.2014) | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Petr KukuczkaPetr Kukuczka | 99 | TJ Sokol Opava | 07.93 | |||||||||||||||
2 | Otakar ZárubaOtakar Záruba | 99 | TJ Sokol Opava | 07.99 | |||||||||||||||
3 | Martin Vasilovi KeshkentiyMartin Vasilovi Keshkentiy | 00 | Atletika Poruba o.s. | 08.50 | |||||||||||||||
4 | Aleš MartynekAleš Martynek | 99 | TJ TŽ Třinec | 08.65 | |||||||||||||||
5 | Eduard VčelkaEduard Včelka | 99 | TJ TŽ Třinec | 08.84 | |||||||||||||||
6 | Pavel VacekPavel Vacek | 00 | Atletika Poruba o.s. | 08.90 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
60 m - Žáci (Finále)
Finále A (út, 13.5.2014) | Vítr: +1.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Filip KaštovskýFilip Kaštovský | 99 | TJ Sokol Opava | 07.42 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Jan VáchaJan Vácha | 99 | TJ Start Havířov | 07.52 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | František BubaFrantišek Buba | 00 | TJ TŽ Třinec | 07.55 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Jan KramolišJan Kramoliš | 99 | TJ Sokol Opava | 07.74 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Ondřej LampaOndřej Lampa | 99 | TJ Sokol Opava | 07.82 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Petr KukuczkaPetr Kukuczka | 99 | TJ Sokol Opava | 08.05 | 5.00 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Finále B (út, 13.5.2014) | Vítr: +0.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marek SechraMarek Sechra | 99 | SSK Vítkovice | 07.88 | 4.00 | ||||||||||||||
2 | Otakar ZárubaOtakar Záruba | 99 | TJ Sokol Opava | 07.99 | 3.00 | ||||||||||||||
3 | Patrik BielikPatrik Bielik | 99 | TJ TŽ Třinec | 08.01 | 2.00 | ||||||||||||||
4 | Tomáš SzymalaTomáš Szymala | 00 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 08.08 | 1.00 | ||||||||||||||
5 | František DymáčekFrantišek Dymáček | 99 | SSK Vítkovice | 08.30 | |||||||||||||||
Martin KašperlíkMartin Kašperlík | 99 | Atletika Poruba o.s. | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
60 m - Žákyně (Rozběh)
Rozběh 1 (út, 13.5.2014) | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lenka JaroškováLenka Jarošková | 00 | AK Bohumín, o.s. | 08.57 | |||||||||||||||
2 | Klára RovenskáKlára Rovenská | 99 | Atletika Poruba o.s. | 08.60 | |||||||||||||||
3 | Barbora KřístkováBarbora Křístková | 00 | TJ Start Havířov | 08.99 | |||||||||||||||
4 | Veronika VolnáVeronika Volná | 99 | AK Bohumín, o.s. | 09.01 | |||||||||||||||
5 | Klára AndělováKlára Andělová | 00 | Atletika Poruba o.s. | 09.67 | |||||||||||||||
6 | Lada ReisováLada Reisová | 01 | AK Bohumín, o.s. | 11.39 | |||||||||||||||
MB | Anežka ČernáAnežka Černá | 99 | SSK Vítkovice | 09.68 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 2 (út, 13.5.2014) | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Veronika RůžičkováVeronika Růžičková | 00 | TJ TŽ Třinec | 08.43 | |||||||||||||||
2 | Lucie ČervenkováLucie Červenková | 99 | SSK Vítkovice | 08.58 | |||||||||||||||
3 | Petra KrálováPetra Králová | 99 | TJ Sokol Opava | 08.67 | |||||||||||||||
4 | Klaudie PavlíkováKlaudie Pavlíková | 00 | TJ Start Havířov | 08.79 | |||||||||||||||
5 | Petra JaníkováPetra Janíková | 99 | AK Bohumín, o.s. | 09.03 | |||||||||||||||
6 | Natálie RozumováNatálie Rozumová | 00 | Atletika Poruba o.s. | 09.03 | |||||||||||||||
7 | Kateřina KajzarováKateřina Kajzarová | 01 | AK Bohumín, o.s. | 09.45 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 3 (út, 13.5.2014) | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anežka HanouskováAnežka Hanousková | 99 | TJ Start Havířov | 08.44 | |||||||||||||||
2 | Kristýna PekaříkováKristýna Pekaříková | 99 | SSK Vítkovice | 08.77 | |||||||||||||||
3 | Kateřina WeisserováKateřina Weisserová | 99 | AK Bohumín, o.s. | 09.05 | |||||||||||||||
4 | Eliška VedralováEliška Vedralová | 00 | SSK Vítkovice | 09.14 | |||||||||||||||
5 | Monika MizerováMonika Mizerová | 00 | Atletika Poruba o.s. | 09.70 | |||||||||||||||
6 | Kateřina BohmováKateřina Bohmová | 99 | AK Bohumín, o.s. | 09.83 | |||||||||||||||
MB | Marie RohmováMarie Rohmová | 99 | SSK Vítkovice | 10.08 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 4 (út, 13.5.2014) | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza BotkováTereza Botková | 99 | TJ Start Havířov | 08.64 | |||||||||||||||
2 | Pavlína RyncarzováPavlína Ryncarzová | 99 | TJ Sokol Opava | 08.71 | |||||||||||||||
3 | Veronika HajduškováVeronika Hajdušková | 00 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 08.77 | |||||||||||||||
4 | Veronika JuchelkováVeronika Juchelková | 00 | SSK Vítkovice | 08.90 | |||||||||||||||
5 | Johana DawidováJohana Dawidová | 01 | AK Bohumín, o.s. | 09.64 | |||||||||||||||
MB | Šárka MičanováŠárka Mičanová | 00 | SSK Vítkovice | 09.50 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 5 (út, 13.5.2014) | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vendula GereckáVendula Gerecká | 00 | TJ Sokol Opava | 08.67 | |||||||||||||||
2 | Lucie HrdličkováLucie Hrdličková | 99 | SSK Vítkovice | 08.90 | |||||||||||||||
3 | Lada ČinčilováLada Činčilová | 00 | SSK Vítkovice | 09.08 | |||||||||||||||
4 | Kristýna SlívováKristýna Slívová | 00 | TJ Start Havířov | 09.56 | |||||||||||||||
MB | Marie JoanniduMarie Joannidu | 99 | SSK Vítkovice | 09.27 | |||||||||||||||
MB | Zuzana ŠalamonováZuzana Šalamonová | 00 | SSK Vítkovice | 09.49 | |||||||||||||||
MB | Lucie SulkováLucie Sulková | 99 | SSK Vítkovice | 09.78 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
60 m - Žákyně (Finále)
Finále A (út, 13.5.2014) | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anežka HanouskováAnežka Hanousková | 99 | TJ Start Havířov | 08.26 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Veronika RůžičkováVeronika Růžičková | 00 | TJ TŽ Třinec | 08.31 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Lenka JaroškováLenka Jarošková | 00 | AK Bohumín, o.s. | 08.59 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Lucie ČervenkováLucie Červenková | 99 | SSK Vítkovice | 08.66 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Klára RovenskáKlára Rovenská | 99 | Atletika Poruba o.s. | 08.70 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Tereza BotkováTereza Botková | 99 | TJ Start Havířov | 08.70 | 5.00 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Finále B (út, 13.5.2014) | Vítr: +0.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Petra KrálováPetra Králová | 99 | TJ Sokol Opava | 08.59 | 4.00 | ||||||||||||||
2 | Vendula GereckáVendula Gerecká | 00 | TJ Sokol Opava | 08.69 | 3.00 | ||||||||||||||
3 | Kristýna PekaříkováKristýna Pekaříková | 99 | SSK Vítkovice | 08.70 | 2.00 | ||||||||||||||
4 | Pavlína RyncarzováPavlína Ryncarzová | 99 | TJ Sokol Opava | 08.76 | 1.00 | ||||||||||||||
5 | Veronika HajduškováVeronika Hajdušková | 00 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 08.89 | |||||||||||||||
Klaudie PavlíkováKlaudie Pavlíková | 00 | TJ Start Havířov | 08.89 | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
150 m - Žáci (Běh)
Běh 1 (út, 13.5.2014) | Vítr: +0.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Filip KaštovskýFilip Kaštovský | 99 | TJ Sokol Opava | 17.35 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Jan VáchaJan Vácha | 99 | TJ Start Havířov | 17.56 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Jan KramolišJan Kramoliš | 99 | TJ Sokol Opava | 18.55 | 6.00 | ||||||||||||||
4 | Lukáš VeřmiřovskýLukáš Veřmiřovský | 00 | TJ Sokol Opava | 18.62 | 5.00 | ||||||||||||||
5 | Tomáš SzymalaTomáš Szymala | 00 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 19.44 | |||||||||||||||
6 | Patrik BielikPatrik Bielik | 99 | TJ TŽ Třinec | 19.71 | |||||||||||||||
7 | Jan VantuchJan Vantuch | 99 | Atletika Poruba o.s. | 19.97 | |||||||||||||||
8 | Jakub KučeraJakub Kučera | 99 | SSK Vítkovice | 20.46 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 2 (út, 13.5.2014) | Vítr: +0.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matěj ŠtrbáňMatěj Štrbáň | 99 | TJ TŽ Třinec | 18.34 | 7.00 | ||||||||||||||
2 | Lukáš MartiňákLukáš Martiňák | 00 | Atletika Poruba o.s. | 18.69 | 4.00 | ||||||||||||||
3 | Ondřej LampaOndřej Lampa | 99 | TJ Sokol Opava | 18.73 | 3.00 | ||||||||||||||
4 | Michal NěmecMichal Němec | 99 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 20.19 | |||||||||||||||
5 | Aleš MartynekAleš Martynek | 99 | TJ TŽ Třinec | 20.91 | |||||||||||||||
6 | Filip RemeníkFilip Remeník | 00 | TJ TŽ Třinec | 22.74 | |||||||||||||||
MB | Denis KubalaDenis Kubala | 99 | SSK Vítkovice | 21.72 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 3 (út, 13.5.2014) | Vítr: +0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | František BubaFrantišek Buba | 00 | TJ TŽ Třinec | 18.11 | 8.00 | ||||||||||||||
2 | Petr KukuczkaPetr Kukuczka | 99 | TJ Sokol Opava | 19.17 | 2.00 | ||||||||||||||
3 | Lukáš HruzíkLukáš Hruzík | 99 | Atletika Poruba o.s. | 19.73 | |||||||||||||||
Jonáš KolašínJonáš Kolašín | 99 | TJ Sokol Opava | DNP | ||||||||||||||||
Marek SechraMarek Sechra | 99 | SSK Vítkovice | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 4 (út, 13.5.2014) | Vítr: +0.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vojtěch GryczVojtěch Grycz | 00 | TJ TŽ Třinec | 19.32 | 1.00 | ||||||||||||||
2 | Martin KašperlíkMartin Kašperlík | 99 | Atletika Poruba o.s. | 19.72 | |||||||||||||||
3 | František DymáčekFrantišek Dymáček | 99 | SSK Vítkovice | 20.03 | |||||||||||||||
MB | Jiří KupkaJiří Kupka | 00 | Atletika Poruba o.s. | DNP | |||||||||||||||
MB | Matěj RandýsekMatěj Randýsek | 99 | SSK Vítkovice | 21.24 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
150 m - Žákyně (Běh)
Běh 1 (út, 13.5.2014) | Vítr: +0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anežka HanouskováAnežka Hanousková | 99 | TJ Start Havířov | 20.33 | 9.00 | ||||||||||||||
2 | Klaudie PavlíkováKlaudie Pavlíková | 00 | TJ Start Havířov | 21.65 | 3.00 | ||||||||||||||
3 | Lucie HrdličkováLucie Hrdličková | 99 | SSK Vítkovice | 21.66 | 2.00 | ||||||||||||||
4 | Olga VontrobováOlga Vontrobová | 00 | TJ Sokol Opava | 22.16 | |||||||||||||||
5 | Tereza NeuwirtováTereza Neuwirtová | 00 | Atletika Poruba o.s. | 22.34 | |||||||||||||||
6 | Veronika BrixováVeronika Brixová | 00 | TJ Sokol Opava | 22.40 | |||||||||||||||
7 | Natálie TrenčínováNatálie Trenčínová | 00 | SSK Vítkovice | 22.80 | |||||||||||||||
8 | Iva ŠtefkováIva Štefková | 00 | TJ TŽ Třinec | 23.80 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 2 (út, 13.5.2014) | Vítr: +0.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Klára RovenskáKlára Rovenská | 99 | Atletika Poruba o.s. | 20.29 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Vendula GereckáVendula Gerecká | 00 | TJ Sokol Opava | 20.89 | 8.00 | ||||||||||||||
3 | Michaela TuroňováMichaela Turoňová | 99 | TJ TŽ Třinec | 21.31 | 6.00 | ||||||||||||||
4 | Eliška VedralováEliška Vedralová | 00 | SSK Vítkovice | 21.58 | 4.00 | ||||||||||||||
5 | Kamila KorejsováKamila Korejsová | 99 | TJ Sokol Opava | 21.77 | |||||||||||||||
6 | Barbora KřístkováBarbora Křístková | 00 | TJ Start Havířov | 22.13 | |||||||||||||||
MB | Hana SlovákováHana Slováková | 00 | SSK Vítkovice | 21.85 | |||||||||||||||
Johana DawidováJohana Dawidová | 01 | AK Bohumín, o.s. | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 3 (út, 13.5.2014) | Vítr: +1.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lada ČinčilováLada Činčilová | 00 | SSK Vítkovice | 21.67 | 1.00 | ||||||||||||||
2 | Jana HájkováJana Hájková | 99 | SSK Vítkovice | 22.18 | |||||||||||||||
3 | Sára HalováSára Halová | 00 | TJ TŽ Třinec | 22.50 | |||||||||||||||
4 | Barbora KrausováBarbora Krausová | 99 | AK Bohumín, o.s. | 23.32 | |||||||||||||||
5 | Nikola DočekalováNikola Dočekalová | 00 | Atletika Poruba o.s. | 25.67 | |||||||||||||||
MB | Marie RohmováMarie Rohmová | 99 | SSK Vítkovice | 25.15 | |||||||||||||||
MB | Anežka ČernáAnežka Černá | 99 | SSK Vítkovice | 25.66 | |||||||||||||||
Tereza BotkováTereza Botková | 99 | TJ Start Havířov | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 4 (út, 13.5.2014) | Vítr: +0.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jana NovákováJana Nováková | 00 | SSK Vítkovice | 21.21 | 7.00 | ||||||||||||||
2 | Lenka JaroškováLenka Jarošková | 00 | AK Bohumín, o.s. | 21.50 | 5.00 | ||||||||||||||
3 | Veronika KotasováVeronika Kotasová | 99 | TJ TŽ Třinec | 21.80 | |||||||||||||||
4 | Veronika VolnáVeronika Volná | 99 | AK Bohumín, o.s. | 21.94 | |||||||||||||||
5 | Kateřina TlolkováKateřina Tlolková | 00 | SSK Vítkovice | 23.20 | |||||||||||||||
6 | Petra ŠvantnerováPetra Švantnerová | 00 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 23.96 | |||||||||||||||
MB | Tereza VanováTereza Vanová | 00 | SSK Vítkovice | DNP | |||||||||||||||
MB | Marie JoanniduMarie Joannidu | 99 | SSK Vítkovice | 22.90 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
300 m - Žáci (Běh)
Běh 1 (út, 13.5.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Filip KaštovskýFilip Kaštovský | 99 | TJ Sokol Opava | 38.15 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Marek SechraMarek Sechra | 99 | SSK Vítkovice | 41.03 | 8.00 | ||||||||||||||
3 | Tomáš SzymalaTomáš Szymala | 00 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 41.30 | 7.00 | ||||||||||||||
4 | Jan KramolišJan Kramoliš | 99 | TJ Sokol Opava | 41.82 | 6.00 | ||||||||||||||
5 | Vojtěch LasotaVojtěch Lasota | 99 | TJ TŽ Třinec | 42.57 | 4.00 | ||||||||||||||
6 | Michal DžuberaMichal Džubera | 99 | SSK Vítkovice | 44.06 | 3.00 | ||||||||||||||
Daniel VašekDaniel Vašek | 00 | SSK Vítkovice | DNP | ||||||||||||||||
Vojtěch WalaVojtěch Wala | 99 | TJ Start Havířov | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 2 (út, 13.5.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej LampaOndřej Lampa | 99 | TJ Sokol Opava | 40.30 | 9.00 | ||||||||||||||
2 | Vojtěch GryczVojtěch Grycz | 00 | TJ TŽ Třinec | 42.48 | 5.00 | ||||||||||||||
3 | Lukáš HruzíkLukáš Hruzík | 99 | Atletika Poruba o.s. | 44.28 | 2.00 | ||||||||||||||
4 | Martin DanielMartin Daniel | 99 | Atletika Poruba o.s. | 46.48 | 1.00 | ||||||||||||||
5 | Martin Vasilovi KeshkentiyMartin Vasilovi Keshkentiy | 00 | Atletika Poruba o.s. | 47.97 | |||||||||||||||
MB | Matěj RandýsekMatěj Randýsek | 99 | SSK Vítkovice | 45.39 | |||||||||||||||
MB | Petr BužgaPetr Bužga | 00 | SSK Vítkovice | 50.12 | |||||||||||||||
MB | Jiří KupkaJiří Kupka | 00 | Atletika Poruba o.s. | 54.00 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
300 m - Žákyně (Běh)
Běh 1 (út, 13.5.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Štěpánka VaňkováŠtěpánka Vaňková | 00 | SSK Vítkovice | 47.11 | 7.00 | ||||||||||||||
2 | Barbora KřístkováBarbora Křístková | 00 | TJ Start Havířov | 50.17 | 1.00 | ||||||||||||||
3 | Kamila KorejsováKamila Korejsová | 99 | TJ Sokol Opava | 50.42 | |||||||||||||||
4 | Petra ŠvantnerováPetra Švantnerová | 00 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 52.79 | |||||||||||||||
5 | Klára AndělováKlára Andělová | 00 | Atletika Poruba o.s. | 52.84 | |||||||||||||||
Petra JaníkováPetra Janíková | 99 | AK Bohumín, o.s. | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (út, 13.5.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lada ČinčilováLada Činčilová | 00 | SSK Vítkovice | 46.66 | 8.00 | ||||||||||||||
2 | Olga VontrobováOlga Vontrobová | 00 | TJ Sokol Opava | 48.06 | 6.00 | ||||||||||||||
3 | Veronika HajduškováVeronika Hajdušková | 00 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 48.30 | 4.00 | ||||||||||||||
4 | Tereza UherkováTereza Uherková | 99 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 48.97 | 3.00 | ||||||||||||||
5 | Jana HájkováJana Hájková | 99 | SSK Vítkovice | 49.83 | 2.00 | ||||||||||||||
6 | Monika MizerováMonika Mizerová | 00 | Atletika Poruba o.s. | 53.39 | |||||||||||||||
Veronika VolnáVeronika Volná | 99 | AK Bohumín, o.s. | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 3 (út, 13.5.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jana NovákováJana Nováková | 00 | SSK Vítkovice | 45.22 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Veronika RůžičkováVeronika Růžičková | 00 | TJ TŽ Třinec | 46.21 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Klára ZemanováKlára Zemanová | 00 | TJ Sokol Opava | 48.09 | 5.00 | ||||||||||||||
4 | Natálie TrenčínováNatálie Trenčínová | 00 | SSK Vítkovice | 51.62 | |||||||||||||||
5 | Lada ReisováLada Reisová | 01 | AK Bohumín, o.s. | 64.26 | |||||||||||||||
Kristýna SchindlerováKristýna Schindlerová | 00 | TJ Sokol Opava | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
800 m - Žáci (Finále)
Finále (út, 13.5.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Filip LukšaFilip Lukša | 99 | TJ Start Havířov | 2:14.70 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Jan MaluraJan Malura | 00 | SSK Vítkovice | 2:16.01 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Lukáš VeřmiřovskýLukáš Veřmiřovský | 00 | TJ Sokol Opava | 2:18.98 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Filip SzotkowkiFilip Szotkowki | 00 | TJ TŽ Třinec | 2:20.42 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Michal DžuberaMichal Džubera | 99 | SSK Vítkovice | 2:22.66 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Daniel VašekDaniel Vašek | 00 | SSK Vítkovice | 2:22.90 | 5.00 | ||||||||||||||
7 | Michal NěmecMichal Němec | 99 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 2:24.80 | 4.00 | ||||||||||||||
8 | Martin FrgalaMartin Frgala | 99 | TJ TŽ Třinec | 2:26.33 | 3.00 | ||||||||||||||
9 | Daniel IwanDaniel Iwan | 99 | Atletika Poruba o.s. | 2:26.43 | 2.00 | ||||||||||||||
10 | Filip LukoszFilip Lukosz | 00 | TJ TŽ Třinec | 2:39.13 | 1.00 | ||||||||||||||
11 | Šimon VlachŠimon Vlach | 00 | Atletika Poruba o.s. | 2:58.52 | |||||||||||||||
12 | Vojtěch PolášekVojtěch Polášek | 00 | Atletika Poruba o.s. | 2:58.87 | |||||||||||||||
13 | Daniel KuncDaniel Kunc | 99 | Atletika Poruba o.s. | 2:59.85 | |||||||||||||||
MB | Adam ŠubíkAdam Šubík | 01 | TJ Sokol Opava | 2:41.58 | |||||||||||||||
Pavel BočekPavel Boček | 99 | TJ TŽ Třinec | DNP | ||||||||||||||||
Radim BočekRadim Boček | 99 | TJ TŽ Třinec | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 16 závodníků |
800 m - Žákyně (Finále)
Finále (út, 13.5.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Štěpánka VaňkováŠtěpánka Vaňková | 00 | SSK Vítkovice | 2:31.57 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Klára HolzeplováKlára Holzeplová | 99 | Atletika Poruba o.s. | 2:38.80 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Kateřina TlolkováKateřina Tlolková | 00 | SSK Vítkovice | 2:39.76 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Tereza WeichtováTereza Weichtová | 99 | TJ Sokol Opava | 2:41.63 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Veronika SvozilováVeronika Svozilová | 00 | TJ Sokol Opava | 2:42.68 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Sára HalováSára Halová | 00 | TJ TŽ Třinec | 2:43.91 | 5.00 | ||||||||||||||
7 | Kristýna SchindlerováKristýna Schindlerová | 00 | TJ Sokol Opava | 2:49.61 | 4.00 | ||||||||||||||
Denisa NovotnáDenisa Novotná | 00 | Atletika Poruba o.s. | DNF | ||||||||||||||||
Veronika ZotykováVeronika Zotyková | 00 | TJ Start Havířov | DNF | ||||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
1500 m - Žáci (Finále)
Finále (út, 13.5.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan KvášJan Kváš | 00 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 5:06.48 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Pavel KrausPavel Kraus | 00 | SSK Vítkovice | 5:28.48 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Štěpán JelenŠtěpán Jelen | 00 | TJ Sokol Opava | 5:30.00 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Matěj ČervenýMatěj Červený | 00 | SSK Vítkovice | 5:45.47 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Jiří KupkaJiří Kupka | 00 | Atletika Poruba o.s. | 5:53.53 | 6.00 | ||||||||||||||
MB | Martin AdámekMartin Adámek | 00 | SSK Vítkovice | 5:41.22 | |||||||||||||||
Aleš MartynekAleš Martynek | 99 | TJ TŽ Třinec | DNF | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
1500 m - Žákyně (Finále)
Finále (út, 13.5.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eliška SurmováEliška Surmová | 00 | SSK Vítkovice | 5:02.85 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Kristýna PekaříkováKristýna Pekaříková | 99 | SSK Vítkovice | 5:30.10 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Veronika HalfarováVeronika Halfarová | 99 | TJ Sokol Opava | 5:30.75 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Klára ČechováKlára Čechová | 99 | TJ Sokol Opava | 5:43.10 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Iva ŠtefkováIva Štefková | 00 | TJ TŽ Třinec | 5:55.70 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Kateřina ŠmalcováKateřina Šmalcová | 99 | TJ Sokol Opava | 6:05.88 | 5.00 | ||||||||||||||
7 | Adéla FedorňákováAdéla Fedorňáková | 00 | TJ Start Havířov | 6:12.16 | 4.00 | ||||||||||||||
8 | Klára ValáškováKlára Valášková | 99 | TJ Start Havířov | 7:11.45 | 3.00 | ||||||||||||||
9 | Klára HermanováKlára Hermanová | 00 | Atletika Poruba o.s. | 7:14.14 | 2.00 | ||||||||||||||
MB | Veronika SlívováVeronika Slívová | 98 | SSK Vítkovice | 5:33.04 | |||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
100 m překážek [83,8cm] - Žáci (Běh)
Běh 1 (út, 13.5.2014) | Vítr: +1.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lukáš MartiňákLukáš Martiňák | 00 | Atletika Poruba o.s. | 14.52 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Jan VojtekJan Vojtek | 99 | SSK Vítkovice | 14.57 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Jonáš KolašínJonáš Kolašín | 99 | TJ Sokol Opava | 14.72 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Vojtěch PácalVojtěch Pácal | 99 | SSK Vítkovice | 14.89 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Radim MotyčkaRadim Motyčka | 99 | Atletika Poruba o.s. | 15.84 | 5.00 | ||||||||||||||
6 | Petr KukuczkaPetr Kukuczka | 99 | TJ Sokol Opava | 16.18 | 4.00 | ||||||||||||||
Jan VáchaJan Vácha | 99 | TJ Start Havířov | DNF | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 2 (út, 13.5.2014) | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jiří JunekJiří Junek | 00 | TJ Start Havířov | 15.81 | 6.00 | ||||||||||||||
2 | Alexandr VávraAlexandr Vávra | 00 | Atletika Poruba o.s. | 16.35 | 3.00 | ||||||||||||||
3 | Jan MaluraJan Malura | 00 | SSK Vítkovice | 16.49 | 2.00 | ||||||||||||||
4 | Vojtěch LasotaVojtěch Lasota | 99 | TJ TŽ Třinec | 17.85 | 1.00 | ||||||||||||||
5 | Nikolas AgelNikolas Agel | 00 | SSK Vítkovice | 19.09 | |||||||||||||||
MB | Petr BužgaPetr Bužga | 00 | SSK Vítkovice | 20.33 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
100 m překážek [76,2cm-8,20m] - Žákyně (Běh)
Běh 1 (út, 13.5.2014) | Vítr: +0.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora HadašováBarbora Hadašová | 99 | Atletika Poruba o.s. | 16.26 | 9.00 | ||||||||||||||
2 | Marie KočíMarie Kočí | 00 | Atletika Poruba o.s. | 17.24 | 8.00 | ||||||||||||||
3 | Denisa MráčkováDenisa Mráčková | 99 | TJ Start Havířov | 17.79 | 7.00 | ||||||||||||||
4 | Adéla AdamčíkováAdéla Adamčíková | 00 | TJ TŽ Třinec | 20.29 | 1.00 | ||||||||||||||
5 | Veronika JuchelkováVeronika Juchelková | 00 | SSK Vítkovice | 38.66 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (út, 13.5.2014) | Vítr: +0.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Denisa HoláDenisa Holá | 99 | SSK Vítkovice | 15.58 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Veronika ZotykováVeronika Zotyková | 00 | TJ Start Havířov | 17.85 | 6.00 | ||||||||||||||
3 | Lucie BaroňováLucie Baroňová | 99 | TJ Sokol Opava | 18.05 | 5.00 | ||||||||||||||
4 | Jana KrenželokováJana Krenželoková | 00 | SSK Vítkovice | 18.63 | 3.00 | ||||||||||||||
5 | Jana HájkováJana Hájková | 99 | SSK Vítkovice | 21.30 | |||||||||||||||
MB | Zuzana ŠalamonováZuzana Šalamonová | 00 | SSK Vítkovice | 21.29 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 3 (út, 13.5.2014) | Vítr: +0.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bára LichnovskáBára Lichnovská | 00 | TJ Sokol Opava | 18.08 | 4.00 | ||||||||||||||
2 | Tereza NeuwirtováTereza Neuwirtová | 00 | Atletika Poruba o.s. | 19.82 | 2.00 | ||||||||||||||
3 | Denisa NovotnáDenisa Novotná | 00 | Atletika Poruba o.s. | 21.59 | |||||||||||||||
MB | Lucie HöfferováLucie Höfferová | 01 | TJ Start Havířov | 15.77 | |||||||||||||||
MB | Eliška KreiselováEliška Kreiselová | 00 | SSK Vítkovice | 19.20 | |||||||||||||||
Libuše ŠantováLibuše Šantová | 99 | SSK Vítkovice | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
200 m překážek [76,2 cm] - Žáci (Běh)
Běh 1 (út, 13.5.2014) | Vítr: +0.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Radim MotyčkaRadim Motyčka | 99 | Atletika Poruba o.s. | 30.42 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Alexandr VávraAlexandr Vávra | 00 | Atletika Poruba o.s. | 30.75 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Jan MaluraJan Malura | 00 | SSK Vítkovice | 30.95 | 7.00 | ||||||||||||||
4 | Denis KukelkaDenis Kukelka | 99 | TJ Sokol Opava | 33.47 | 4.00 | ||||||||||||||
5 | Daniel IwanDaniel Iwan | 99 | Atletika Poruba o.s. | 33.71 | 2.00 | ||||||||||||||
Pavel KrausPavel Kraus | 00 | SSK Vítkovice | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (út, 13.5.2014) | Vítr: +0.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Otakar ZárubaOtakar Záruba | 99 | TJ Sokol Opava | 30.84 | 8.00 | ||||||||||||||
2 | Filip LukšaFilip Lukša | 99 | TJ Start Havířov | 31.03 | 6.00 | ||||||||||||||
3 | Jakub KozubekJakub Kozubek | 99 | SSK Vítkovice | 33.11 | 5.00 | ||||||||||||||
4 | Matyáš ŠindlerMatyáš Šindler | 00 | Atletika Poruba o.s. | 33.49 | 3.00 | ||||||||||||||
5 | Martin AdámekMartin Adámek | 00 | SSK Vítkovice | 34.84 | 1.00 | ||||||||||||||
MB | Adam ŠubíkAdam Šubík | 01 | TJ Sokol Opava | 35.88 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
200 m překážek [76,2 cm] - Žákyně (Běh)
Běh 1 (út, 13.5.2014) | Vítr: +1.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marie KočíMarie Kočí | 00 | Atletika Poruba o.s. | 32.50 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Petra KrálováPetra Králová | 99 | TJ Sokol Opava | 32.53 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Adriana ChytilováAdriana Chytilová | 99 | TJ Sokol Opava | 35.41 | 5.00 | ||||||||||||||
4 | Jana KrenželokováJana Krenželoková | 00 | SSK Vítkovice | 37.71 | 1.00 | ||||||||||||||
5 | Adéla AdamčíkováAdéla Adamčíková | 00 | TJ TŽ Třinec | 38.53 | |||||||||||||||
6 | Kateřina KajzarováKateřina Kajzarová | 01 | AK Bohumín, o.s. | 40.00 | |||||||||||||||
MB | Eliška KreiselováEliška Kreiselová | 00 | SSK Vítkovice | 37.73 | |||||||||||||||
Anežka HanouskováAnežka Hanousková | 99 | TJ Start Havířov | DNF | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 2 (út, 13.5.2014) | Vítr: +0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora HadašováBarbora Hadašová | 99 | Atletika Poruba o.s. | 32.73 | 8.00 | ||||||||||||||
2 | Veronika JuchelkováVeronika Juchelková | 00 | SSK Vítkovice | 33.60 | 7.00 | ||||||||||||||
3 | Tereza NamyslováTereza Namyslová | 99 | Atletika Poruba o.s. | 34.16 | 6.00 | ||||||||||||||
4 | Johana SukeníkováJohana Sukeníková | 99 | TJ Sokol Opava | 35.48 | 4.00 | ||||||||||||||
5 | Denisa MráčkováDenisa Mráčková | 99 | TJ Start Havířov | 35.50 | 3.00 | ||||||||||||||
6 | Lucie BaroňováLucie Baroňová | 99 | TJ Sokol Opava | 35.52 | 2.00 | ||||||||||||||
7 | Kateřina BužíkováKateřina Bužíková | 99 | AK Bohumín, o.s. | 38.41 | |||||||||||||||
MB | Lucie HöfferováLucie Höfferová | 01 | TJ Start Havířov | 33.30 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
1500 m překážek [76,2 cm] - Žáci (Finále)
Finále (út, 13.5.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jiří PodešvaJiří Podešva | 99 | SSK Vítkovice | 5:16.95 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Patrik JaníkPatrik Janík | 00 | TJ Start Havířov | 5:30.46 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Kryštof ČerníkKryštof Černík | 99 | TJ Sokol Opava | 5:36.31 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Nikolas AgelNikolas Agel | 00 | SSK Vítkovice | 5:40.74 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Jan PivsetokJan Pivsetok | 00 | Atletika Poruba o.s. | 5:50.29 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Tomáš KustvánTomáš Kustván | 99 | TJ Start Havířov | 5:58.28 | 5.00 | ||||||||||||||
7 | Pavel VacekPavel Vacek | 00 | Atletika Poruba o.s. | 5:58.30 | 4.00 | ||||||||||||||
8 | Jakub ProskeJakub Proske | 00 | TJ Sokol Opava | 5:58.52 | 3.00 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
4 x 60 m - Žáci (Běh)
Běh 1 (út, 13.5.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | A-Veřmiřovský,Vrba,Kupčák,Němec A-Veřmiřovský,Vrba,Kupčák,Němec | TJ Sokol Opava | 30.70 | 11.00 | |||||||||||||||
2 | A-Iwan,Kašperlík,Vacek,Motyčka A-Iwan,Kašperlík,Vacek,Motyčka | Atletika Poruba o.s. | 32.26 | 9.00 | |||||||||||||||
3 | B-Lamich,Černík,Peres,Harazim B-Lamich,Černík,Peres,Harazim | TJ Sokol Opava | 32.68 | 8.00 | |||||||||||||||
4 | B-Daniel,Homola,Hruzík,Konečný B-Daniel,Homola,Hruzík,Konečný | Atletika Poruba o.s. | 32.70 | 7.00 | |||||||||||||||
5 | Agel,Džubera,Kraus,Podešva Agel,Džubera,Kraus,Podešva | SSK Vítkovice | 35.66 | 6.00 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
4 x 60 m - Žákyně (Běh)
Běh 1 (út, 13.5.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | A-Ryncarzová,Vontrobová,Zemanová,Kantorová A-Ryncarzová,Vontrobová,Zemanová,Kantorová | TJ Sokol Opava | 33.48 | 11.00 | |||||||||||||||
2 | A-Holzeplová,Jeřábková,Kočí,Neuwirtová A-Holzeplová,Jeřábková,Kočí,Neuwirtová | Atletika Poruba o.s. | 34.22 | 9.00 | |||||||||||||||
3 | A-Krausová,Volná,Janíková,Janošková A-Krausová,Volná,Janíková,Janošková | AK Bohumín, o.s. | 34.30 | 8.00 | |||||||||||||||
4 | A-Biolková,Švantnerová,Hajdušková,Uherková A-Biolková,Švantnerová,Hajdušková,Uherková | TJ Slezan Frýdek-Místek | 34.66 | 7.00 | |||||||||||||||
5 | A-Vaňková,Trenčínová,Surmová,Pekaříková A-Vaňková,Trenčínová,Surmová,Pekaříková | SSK Vítkovice | 35.11 | 5.00 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (út, 13.5.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | B-Brixová,Koreisová,Svozilová,Pospěchová B-Brixová,Koreisová,Svozilová,Pospěchová | TJ Sokol Opava | 35.00 | 6.00 | |||||||||||||||
2 | B-Mizerová,Andělová,Rozumová,Beranová B-Mizerová,Andělová,Rozumová,Beranová | Atletika Poruba o.s. | 35.58 | 4.00 | |||||||||||||||
3 | B-Weisserová,Davidová,Böhmová,Kajzarová B-Weisserová,Davidová,Böhmová,Kajzarová | AK Bohumín, o.s. | 36.02 | 3.00 | |||||||||||||||
4 | B-Krenželoková,Gavendová,Prudká,Šantová B-Krenželoková,Gavendová,Prudká,Šantová | SSK Vítkovice | 36.39 | 2.00 | |||||||||||||||
5 | C-Dočekalová,Novotná,Paprstková,Hermanová C-Dočekalová,Novotná,Paprstková,Hermanová | Atletika Poruba o.s. | 37.28 | 1.00 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
skok vysoký - Žáci (Finále)
Finále (út, 13.5.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Body | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jan VojtekJan Vojtek
SSK Vítkovice |
99 | 1.72 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Marcel PérezMarcel Pérez
TJ Sokol Opava |
99 | 1.69 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Jonáš KolašínJonáš Kolašín
TJ Sokol Opava |
99 | 1.66 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Patrik VašíčekPatrik Vašíček
TJ TŽ Třinec |
00 | 1.66 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Vojtěch PácalVojtěch Pácal
SSK Vítkovice |
99 | 1.60 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Tomáš KustvánTomáš Kustván
TJ Start Havířov |
99 | 1.55 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Dominik FrischDominik Frisch
Atletika Poruba o.s. |
99 | 1.50 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Alexandr VávraAlexandr Vávra
Atletika Poruba o.s. |
00 | 1.45 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Martin FrgalaMartin Frgala
TJ TŽ Třinec |
99 | 1.45 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Filip SzotkowkiFilip Szotkowki
TJ TŽ Třinec |
00 | 1.40 | 1.00 | |||||||||||||||
Adam SmíšekAdam Smíšek
SSK Vítkovice |
00 | DNP | |||||||||||||||||
Ondřej PětrošOndřej Pětroš
TJ Slezan Frýdek-Místek |
00 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
skok vysoký - Žákyně (Finále)
Finále (út, 13.5.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Body | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Barbora HadašováBarbora Hadašová
Atletika Poruba o.s. |
99 | 1.53 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Lucie KantorováLucie Kantorová
TJ Sokol Opava |
00 | 1.53 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Michaela TuroňováMichaela Turoňová
TJ TŽ Třinec |
99 | 1.50 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Adriana PospěchováAdriana Pospěchová
TJ Sokol Opava |
00 | 1.45 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Kristýna JeřábkováKristýna Jeřábková
Atletika Poruba o.s. |
99 | 1.45 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Vendula GereckáVendula Gerecká
TJ Sokol Opava |
00 | 1.45 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Johana SukeníkováJohana Sukeníková
TJ Sokol Opava |
99 | 1.45 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Kateřina WeisserováKateřina Weisserová
AK Bohumín, o.s. |
99 | 1.45 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Nikola GavendováNikola Gavendová
SSK Vítkovice |
00 | 1.40 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Veronika ZotykováVeronika Zotyková
TJ Start Havířov |
00 | 1.35 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Barbora KrausováBarbora Krausová
AK Bohumín, o.s. |
99 | 1.30 | ||||||||||||||||
12= |
Martina BiolkováMartina Biolková
TJ Slezan Frýdek-Místek |
99 | 1.30 | ||||||||||||||||
12= |
Natálie RozumováNatálie Rozumová
Atletika Poruba o.s. |
00 | 1.30 | ||||||||||||||||
15 |
Libuše ŠantováLibuše Šantová
SSK Vítkovice |
99 | 1.30 | ||||||||||||||||
MB |
Hana BlažejováHana Blažejová
TJ Sokol Opava |
00 | 1.35 | ||||||||||||||||
MB |
Hana SlovákováHana Slováková
SSK Vítkovice |
00 | 1.30 | ||||||||||||||||
MB |
Johana ŠustkováJohana Šustková
SSK Vítkovice |
00 | 1.30 | ||||||||||||||||
MB |
Tereza VanováTereza Vanová
SSK Vítkovice |
00 | 1.20 | ||||||||||||||||
Celkem 18 závodníků |
skok o tyči - Žáci (Finále)
Finále (út, 13.5.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Body | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Adam LamichAdam Lamich
TJ Sokol Opava |
00 | 2.50 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Matěj JurasekMatěj Jurasek
TJ Sokol Opava |
00 | 2.10 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Vojtěch HarazimVojtěch Harazim
TJ Sokol Opava |
00 | 2.00 | 8.00 | |||||||||||||||
MB |
Adam ŠubíkAdam Šubík
TJ Sokol Opava |
01 | 1.70 | ||||||||||||||||
Adam SmíšekAdam Smíšek
SSK Vítkovice |
00 | 0 | |||||||||||||||||
Jakub KozubekJakub Kozubek
SSK Vítkovice |
99 | 0 | |||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
skok o tyči - Žákyně (Finále)
Finále (út, 13.5.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Body | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Zora DuškováZora Dušková
TJ Sokol Opava |
99 | 2.41 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Adriana PospěchováAdriana Pospěchová
TJ Sokol Opava |
00 | 1.90 | 9.00 | |||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
skok daleký - Žáci (Finále)
Finále (út, 13.5.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
František BubaFrantišek Buba
TJ TŽ Třinec |
00 | 5.94 +0.1 m/s | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Vojtěch PácalVojtěch Pácal
SSK Vítkovice |
99 | 5.92 +1.2 m/s | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Jan VojtekJan Vojtek
SSK Vítkovice |
99 | 5.30 +0.0 m/s | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Marcel PérezMarcel Pérez
TJ Sokol Opava |
99 | 5.24 +0.0 m/s | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Otakar ZárubaOtakar Záruba
TJ Sokol Opava |
99 | 5.21 +0.4 m/s | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
František DymáčekFrantišek Dymáček
SSK Vítkovice |
99 | 5.17 +0.5 m/s | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Jakub KučeraJakub Kučera
SSK Vítkovice |
99 | 5.10 +0.7 m/s | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Matěj ŠtrbáňMatěj Štrbáň
TJ TŽ Třinec |
99 | 5.06 +0.2 m/s | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Martin NěmecMartin Němec
TJ Sokol Opava |
99 | 4.84 +1.1 m/s | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Daniel VrbaDaniel Vrba
TJ Sokol Opava |
00 | 4.77 +0.0 m/s | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Martin Vasilovi KeshkentiyMartin Vasilovi Keshkentiy
Atletika Poruba o.s. |
00 | 4.73 +0.9 m/s | ||||||||||||||||
12 |
Patrik VašíčekPatrik Vašíček
TJ TŽ Třinec |
00 | 4.68 +1.1 m/s | ||||||||||||||||
13 |
Jakub ProskeJakub Proske
TJ Sokol Opava |
00 | 4.60 +0.8 m/s | ||||||||||||||||
14 |
Dominik FrischDominik Frisch
Atletika Poruba o.s. |
99 | 4.58 +0.3 m/s | ||||||||||||||||
15 |
Filip KonečnýFilip Konečný
Atletika Poruba o.s. |
99 | 4.52 +0.3 m/s | ||||||||||||||||
16 |
Daniel KuncDaniel Kunc
Atletika Poruba o.s. |
99 | 4.04 +0.5 m/s | ||||||||||||||||
MB |
Denis KubalaDenis Kubala
SSK Vítkovice |
99 | 4.39 +2.3 m/s | ||||||||||||||||
Ondřej PětrošOndřej Pětroš
TJ Slezan Frýdek-Místek |
00 | DNP | |||||||||||||||||
Vojtěch WalaVojtěch Wala
TJ Start Havířov |
99 | DNP | |||||||||||||||||
Denis KukelkaDenis Kukelka
TJ Sokol Opava |
99 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 20 závodníků |
skok daleký - Žákyně (Finále)
Finále (út, 13.5.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Veronika RůžičkováVeronika Růžičková
TJ TŽ Třinec |
00 | 5.10 +0.0 m/s | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Lucie BaroňováLucie Baroňová
TJ Sokol Opava |
99 | 4.80 +0.1 m/s | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Lucie ČervenkováLucie Červenková
SSK Vítkovice |
99 | 4.75 +0.4 m/s | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Klára RovenskáKlára Rovenská
Atletika Poruba o.s. |
99 | 4.74 +0.4 m/s | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Veronika BrixováVeronika Brixová
TJ Sokol Opava |
00 | 4.66 +0.5 m/s | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Klaudie BeranováKlaudie Beranová
Atletika Poruba o.s. |
00 | 4.65 .0.3 m/s | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Martina BiolkováMartina Biolková
TJ Slezan Frýdek-Místek |
99 | 4.50 +0.0 m/s | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Eliška VedralováEliška Vedralová
SSK Vítkovice |
00 | 4.36 +0.4 m/s | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Kristýna JeřábkováKristýna Jeřábková
Atletika Poruba o.s. |
99 | 4.28 +0.0 m/s | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Klára ZemanováKlára Zemanová
TJ Sokol Opava |
00 | 4.23 +0.1 m/s | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Veronika SvozilováVeronika Svozilová
TJ Sokol Opava |
00 | 4.22 +0.2 m/s | ||||||||||||||||
12 |
Klaudie PavlíkováKlaudie Pavlíková
TJ Start Havířov |
00 | 4.21 +0.1 m/s | ||||||||||||||||
13 |
Bára LichnovskáBára Lichnovská
TJ Sokol Opava |
00 | 4.19 +0.4 m/s | ||||||||||||||||
14 |
Nikola GavendováNikola Gavendová
SSK Vítkovice |
00 | 4.12 +0.6 m/s | ||||||||||||||||
15 |
Tereza UherkováTereza Uherková
TJ Slezan Frýdek-Místek |
99 | 3.98 +0.0 m/s | ||||||||||||||||
16 |
Lucie HrdličkováLucie Hrdličková
SSK Vítkovice |
99 | 3.98 +0.6 m/s | ||||||||||||||||
17 |
Tereza BotkováTereza Botková
TJ Start Havířov |
99 | 3.95 +0.6 m/s | ||||||||||||||||
18 |
Eliška SurmováEliška Surmová
SSK Vítkovice |
00 | 3.57 +0.1 m/s | ||||||||||||||||
19 |
Kateřina BohmováKateřina Bohmová
AK Bohumín, o.s. |
99 | 3.46 +0.6 m/s | ||||||||||||||||
MB |
Johana ŠustkováJohana Šustková
SSK Vítkovice |
00 | 4.07 +0.5 m/s | ||||||||||||||||
MB |
Tereza VanováTereza Vanová
SSK Vítkovice |
00 | 3.99 +0.1 m/s | ||||||||||||||||
MB |
Aneta VaňáskováAneta Vaňásková
SSK Vítkovice |
00 | 3.75 +0.0 m/s | ||||||||||||||||
MB |
Lucie SulkováLucie Sulková
SSK Vítkovice |
99 | 3.69 +0.6 m/s | ||||||||||||||||
MB |
Marie JoanniduMarie Joannidu
SSK Vítkovice |
99 | 3.53 +0.0 m/s | ||||||||||||||||
MB |
Šárka MičanováŠárka Mičanová
SSK Vítkovice |
00 | 3.43 +0.0 m/s | ||||||||||||||||
Celkem 25 závodníků |
vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)
Finále (út, 13.5.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Denisa PřečkováDenisa Přečková
SSK Vítkovice |
00 | 11.11 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Michaela VedrováMichaela Vedrová
SSK Vítkovice |
00 | 11.05 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Denisa HoláDenisa Holá
SSK Vítkovice |
99 | 10.30 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Hana HolaňováHana Holaňová
AK Bohumín, o.s. |
99 | 10.11 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Pavlína RyncarzováPavlína Ryncarzová
TJ Sokol Opava |
99 | 09.31 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Lucie ČervenkováLucie Červenková
SSK Vítkovice |
99 | 08.90 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Johana PrudkáJohana Prudká
SSK Vítkovice |
00 | 08.67 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Bára LichnovskáBára Lichnovská
TJ Sokol Opava |
00 | 08.40 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Dominika PaprstkováDominika Paprstková
Atletika Poruba o.s. |
00 | 07.90 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Tereza NamyslováTereza Namyslová
Atletika Poruba o.s. |
99 | 07.69 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Eliška HanouskováEliška Hanousková
TJ Start Havířov |
99 | 07.58 | ||||||||||||||||
12 |
Adriana ChytilováAdriana Chytilová
TJ Sokol Opava |
99 | 07.56 | ||||||||||||||||
13 |
Petra KrálováPetra Králová
TJ Sokol Opava |
99 | 07.55 | ||||||||||||||||
14 |
Kristýna SlívováKristýna Slívová
TJ Start Havířov |
00 | 07.37 | ||||||||||||||||
15 |
Aneta ŽupníkováAneta Župníková
SSK Vítkovice |
00 | 07.25 | ||||||||||||||||
16 |
Lucie ŠevčíkováLucie Ševčíková
TJ Start Havířov |
00 | 06.56 | ||||||||||||||||
17 |
Barbora BigasováBarbora Bigasová
TJ Slezan Frýdek-Místek |
00 | 05.37 | ||||||||||||||||
18 |
Nikola DočekalováNikola Dočekalová
Atletika Poruba o.s. |
00 | 05.25 | ||||||||||||||||
MB |
Veronika BártováVeronika Bártová
Atletika Poruba o.s. |
98 | 10.99 | ||||||||||||||||
MB |
Aneta VaňáskováAneta Vaňásková
SSK Vítkovice |
00 | 09.17 | ||||||||||||||||
Natálie RozumováNatálie Rozumová
Atletika Poruba o.s. |
00 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 21 závodníků |
vrh koulí 4kg - Žáci (Finále)
Finále (út, 13.5.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Pavel BílskýPavel Bílský
SSK Vítkovice |
99 | 13.57 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Robin HrdličkaRobin Hrdlička
SSK Vítkovice |
00 | 13.00 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Quang NguyenQuang Nguyen
Atletika Poruba o.s. |
99 | 12.42 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Lukáš VrožinaLukáš Vrožina
SSK Vítkovice |
00 | 11.40 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Michal KupčákMichal Kupčák
TJ Sokol Opava |
99 | 11.32 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Nikolas ZáhorskýNikolas Záhorský
TJ Start Havířov |
99 | 11.17 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Lukáš PajdaLukáš Pajda
SSK Vítkovice |
99 | 10.80 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Michal DavídekMichal Davídek
TJ Sokol Opava |
99 | 10.10 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Lukáš BobákLukáš Bobák
SSK Vítkovice |
99 | 09.47 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Tomáš VlasákTomáš Vlasák
SSK Vítkovice |
99 | 09.01 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Jiří ŠtichaJiří Šticha
TJ Start Havířov |
00 | 08.99 | ||||||||||||||||
12 |
Daniel DvorčukDaniel Dvorčuk
TJ Sokol Opava |
99 | 08.58 | ||||||||||||||||
13 |
Michal NěmecMichal Němec
TJ Slezan Frýdek-Místek |
99 | 08.44 | ||||||||||||||||
14 |
Matyáš ŠindlerMatyáš Šindler
Atletika Poruba o.s. |
00 | 08.37 | ||||||||||||||||
15 |
Lukáš HomolaLukáš Homola
Atletika Poruba o.s. |
00 | 07.64 | ||||||||||||||||
16 |
Michal KvasňákMichal Kvasňák
TJ Slezan Frýdek-Místek |
00 | 06.59 | ||||||||||||||||
Kryštof ČerníkKryštof Černík
TJ Sokol Opava |
99 | 0 | |||||||||||||||||
Celkem 17 závodníků |
hod diskem 0,75kg - Žákyně (Finále)
Finále (út, 13.5.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Michaela VedrováMichaela Vedrová
SSK Vítkovice |
00 | 31.58 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Hana HolaňováHana Holaňová
AK Bohumín, o.s. |
99 | 29.30 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Denisa PřečkováDenisa Přečková
SSK Vítkovice |
00 | 26.07 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Aneta ŽupníkováAneta Župníková
SSK Vítkovice |
00 | 23.50 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Kateřina BužíkováKateřina Bužíková
AK Bohumín, o.s. |
99 | 22.66 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Eliška HanouskováEliška Hanousková
TJ Start Havířov |
99 | 15.59 | 5.00 | |||||||||||||||
MB |
Aneta VaňáskováAneta Vaňásková
SSK Vítkovice |
00 | 16.40 | ||||||||||||||||
Johana SukeníkováJohana Sukeníková
TJ Sokol Opava |
99 | DNP | |||||||||||||||||
Denisa DivinováDenisa Divinová
TJ TŽ Třinec |
00 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
hod diskem 1kg - Žáci (Finále)
Finále (út, 13.5.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Quang NguyenQuang Nguyen
Atletika Poruba o.s. |
99 | 38.10 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Pavel BílskýPavel Bílský
SSK Vítkovice |
99 | 35.88 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Jakub KozubekJakub Kozubek
SSK Vítkovice |
99 | 32.82 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Lukáš BobákLukáš Bobák
SSK Vítkovice |
99 | 32.30 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Jiří JunekJiří Junek
TJ Start Havířov |
00 | 31.28 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Jan VantuchJan Vantuch
Atletika Poruba o.s. |
99 | 30.45 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Michal KupčákMichal Kupčák
TJ Sokol Opava |
99 | 28.34 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Denis KukelkaDenis Kukelka
TJ Sokol Opava |
99 | 25.79 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Michal DavídekMichal Davídek
TJ Sokol Opava |
99 | 25.14 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Tomáš VlasákTomáš Vlasák
SSK Vítkovice |
99 | 23.07 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Jiří ŠtichaJiří Šticha
TJ Start Havířov |
00 | 22.81 | ||||||||||||||||
12 |
Lukáš VrožinaLukáš Vrožina
SSK Vítkovice |
00 | 22.15 | ||||||||||||||||
13 |
Lukáš PajdaLukáš Pajda
SSK Vítkovice |
99 | 21.71 | ||||||||||||||||
Tadeáš BuzekTadeáš Buzek
Atletika Poruba o.s. |
99 | DNP | |||||||||||||||||
Nikolas ZáhorskýNikolas Záhorský
TJ Start Havířov |
99 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 15 závodníků |
hod kladivem 3kg - Žákyně (Finále)
Finále (út, 13.5.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Aneta ŽupníkováAneta Župníková
SSK Vítkovice |
00 | 34.81 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Denisa PřečkováDenisa Přečková
SSK Vítkovice |
00 | 33.93 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Lucie ŠevčíkováLucie Ševčíková
TJ Start Havířov |
00 | 20.98 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Barbora BigasováBarbora Bigasová
TJ Slezan Frýdek-Místek |
00 | 11.08 | 7.00 | |||||||||||||||
MB |
Veronika BártováVeronika Bártová
Atletika Poruba o.s. |
98 | 27.80 | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
hod kladivem 4kg - Žáci (Finále)
Finále (út, 13.5.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Pavel BílskýPavel Bílský
SSK Vítkovice |
99 | 38.20 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Lukáš VrožinaLukáš Vrožina
SSK Vítkovice |
00 | 34.20 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Lukáš BobákLukáš Bobák
SSK Vítkovice |
99 | 30.55 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Robin HrdličkaRobin Hrdlička
SSK Vítkovice |
00 | 28.77 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Quang NguyenQuang Nguyen
Atletika Poruba o.s. |
99 | 28.64 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Tomáš VlasákTomáš Vlasák
SSK Vítkovice |
99 | 28.58 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Lukáš PajdaLukáš Pajda
SSK Vítkovice |
99 | 27.82 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Michal DavídekMichal Davídek
TJ Sokol Opava |
99 | 27.24 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Nikolas ZáhorskýNikolas Záhorský
TJ Start Havířov |
99 | 20.62 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Daniel DvorčukDaniel Dvorčuk
TJ Sokol Opava |
99 | 17.62 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Michal KvasňákMichal Kvasňák
TJ Slezan Frýdek-Místek |
00 | 17.53 | ||||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
hod oštěpem 500g - Žákyně (Finále)
Finále (út, 13.5.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Michaela VedrováMichaela Vedrová
SSK Vítkovice |
00 | 33.97 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Denisa HoláDenisa Holá
SSK Vítkovice |
99 | 33.76 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Jana NovákováJana Nováková
SSK Vítkovice |
00 | 30.40 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Hana HolaňováHana Holaňová
AK Bohumín, o.s. |
99 | 30.35 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Dominika PaprstkováDominika Paprstková
Atletika Poruba o.s. |
00 | 30.08 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Johana PrudkáJohana Prudká
SSK Vítkovice |
00 | 28.14 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Kateřina BužíkováKateřina Bužíková
AK Bohumín, o.s. |
99 | 25.02 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Klára HolzeplováKlára Holzeplová
Atletika Poruba o.s. |
99 | 23.85 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Tereza NamyslováTereza Namyslová
Atletika Poruba o.s. |
99 | 22.79 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Lucie KantorováLucie Kantorová
TJ Sokol Opava |
00 | 21.19 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Eliška HanouskováEliška Hanousková
TJ Start Havířov |
99 | 20.33 | ||||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
hod oštěpem 600g - Žáci (Finále)
Finále (út, 13.5.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tadeáš BuzekTadeáš Buzek
Atletika Poruba o.s. |
99 | 43.63 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Jiří JunekJiří Junek
TJ Start Havířov |
00 | 40.20 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Lukáš MartiňákLukáš Martiňák
Atletika Poruba o.s. |
00 | 37.27 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Martin NěmecMartin Němec
TJ Sokol Opava |
99 | 36.02 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Vojtěch LasotaVojtěch Lasota
TJ TŽ Třinec |
99 | 33.07 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Robin HrdličkaRobin Hrdlička
SSK Vítkovice |
00 | 30.11 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Eduard VčelkaEduard Včelka
TJ TŽ Třinec |
99 | 29.53 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Jiří ŠtichaJiří Šticha
TJ Start Havířov |
00 | 28.30 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Michal KvasňákMichal Kvasňák
TJ Slezan Frýdek-Místek |
00 | 27.53 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Filip KonečnýFilip Konečný
Atletika Poruba o.s. |
99 | 25.48 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Jan KvášJan Kváš
TJ Slezan Frýdek-Místek |
00 | 24.33 | ||||||||||||||||
12 |
Daniel DvorčukDaniel Dvorčuk
TJ Sokol Opava |
99 | 21.23 | ||||||||||||||||
13 |
Daniel VašekDaniel Vašek
SSK Vítkovice |
00 | 19.59 | ||||||||||||||||
14 |
Matěj ČervenýMatěj Červený
SSK Vítkovice |
00 | 18.51 | ||||||||||||||||
MB |
Jan VáchaJan Vácha
TJ Start Havířov |
99 | 27.64 | ||||||||||||||||
Celkem 15 závodníků |
Celkový bodový stav - Žáci |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | VITKO VITKO | SSK Vítkovice | 257.00 | ||||||||||||||||
2 | SOKOP SOKOP | TJ Sokol Opava | 245.00 | ||||||||||||||||
3 | PORUB PORUB | Atletika Poruba o.s. | 142.00 | ||||||||||||||||
4 | STHAV STHAV | TJ Start Havířov | 085.00 | ||||||||||||||||
5 | TZTRI TZTRI | TJ TŽ Třinec | 081.00 | ||||||||||||||||
6 | FMIST FMIST | TJ Slezan Frýdek-Místek | 025.00 | ||||||||||||||||
Poznámky:Stav po: 150 m, 300 m, 800 m, 1500 m, 100 m př., 200 m př., 1500 m př., 4x60 m, disk 1kg, kladivo 4kg, oštěp 600g, koule 4kg, dálka, tyč, výška, 60 m, 60 m, 150 m, 150 m, 150 m, 300 m, 100 m př., 200 m př. |
|||||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Celkový bodový stav - Žákyně |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | VITKO VITKO | SSK Vítkovice | 248.00 | ||||||||||||||||
2 | SOKOP SOKOP | TJ Sokol Opava | 181.00 | ||||||||||||||||
3 | PORUB PORUB | Atletika Poruba o.s. | 131.00 | ||||||||||||||||
4 | STHAV STHAV | TJ Start Havířov | 066.00 | ||||||||||||||||
5 | BOHUM BOHUM | AK Bohumín, o.s. | 060.00 | ||||||||||||||||
6 | TZTRI TZTRI | TJ TŽ Třinec | 055.00 | ||||||||||||||||
7 | FMIST FMIST | TJ Slezan Frýdek-Místek | 025.00 | ||||||||||||||||
Poznámky:Stav po: 150 m, 300 m, 800 m, 1500 m, 100 m př., 200 m př., 4x60 m, disk 0,75kg, kladivo 3kg, oštěp 500g, koule 3kg, dálka, tyč, výška, 60 m, 60 m, 150 m, 150 m, 150 m, 300 m, 300 m, 100 m př., 100 m př., 200 m př., 4x60 m |
|||||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |