Krajský přebor jednotlivců mladšího žactva
České Budějovice (15. 6. 2014)60 m - Ml. žáci (Rozběh)
Rozběh 1 (ne, 15.6.2014) | Vítr: -0.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub KubátJakub Kubát | 02 | SKOK J. Hradec | 09.20 | |||||||||||||||
2 | Marek KrňanskýMarek Krňanský | 03 | TJ Nová Včelnice | 09.45 | |||||||||||||||
3 | Daniel GribbinDaniel Gribbin | 03 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 09.88 | |||||||||||||||
4 | Tomáš BuchalTomáš Buchal | 02 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 10.35 | |||||||||||||||
5 | Jan PekárekJan Pekárek | 02 | T. J. Sokol České Budějovice | 10.99 | |||||||||||||||
MS | Jan KavalskýJan Kavalský | 00 | TJ Vodní stavby Tábor | 10.52 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 2 (ne, 15.6.2014) | Vítr: -1.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan KolmanJan Kolman | 01 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 08.77 | |||||||||||||||
2 | Lukáš DolejšíLukáš Dolejší | 03 | TJ Sokol Milevsko | 09.15 | |||||||||||||||
3 | Matěj BeckMatěj Beck | 02 | T. J. Sokol České Budějovice | 09.28 | |||||||||||||||
4 | Vojtěch MalinskýVojtěch Malinský | 02 | T. J. Sokol České Budějovice | 09.51 | |||||||||||||||
5 | Kryštof ErnstKryštof Ernst | 02 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 09.54 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 3 (ne, 15.6.2014) | Vítr: -0.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej DvořákOndřej Dvořák | 01 | TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... | 08.82 | |||||||||||||||
2 | Lukáš HolubLukáš Holub | 02 | ŠSK ZŠ Borotín | 08.92 | |||||||||||||||
3 | Bohumil SakBohumil Sak | 02 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 09.03 | |||||||||||||||
4 | Martin ŠustrMartin Šustr | 03 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 09.32 | |||||||||||||||
5 | Pavel ViktoraPavel Viktora | 02 | Atletika Katovice o.s. | 09.57 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 4 (ne, 15.6.2014) | Vítr: -0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl | 02 | T. J. Sokol České Budějovice | 08.72 | |||||||||||||||
2 | Václav NovákVáclav Novák | 01 | Atletika Katovice o.s. | 09.38 | |||||||||||||||
3 | Petr BahenskýPetr Bahenský | 02 | T. J. Sokol České Budějovice | 09.53 | |||||||||||||||
4 | Ondřej VotýpkaOndřej Votýpka | 02 | T. J. Sokol České Budějovice | 09.68 | |||||||||||||||
5 | Lukáš HřebíčekLukáš Hřebíček | 01 | SKOK J. Hradec | 09.71 | |||||||||||||||
6 | Jan HlaváčJan Hlaváč | 01 | TJ Vodní stavby Tábor | 10.73 | |||||||||||||||
Poznámky:Postup: 8 nejrychlejších časem |
|||||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
60 m - Ml. žáci (Finále)
Finále (ne, 15.6.2014) | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl | 02 | T. J. Sokol České Budějovice | 08.41 | |||||||||||||||
2 | Jan KolmanJan Kolman | 01 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 08.72 | |||||||||||||||
3 | Lukáš HolubLukáš Holub | 02 | ŠSK ZŠ Borotín | 08.74 | |||||||||||||||
4 | Ondřej DvořákOndřej Dvořák | 01 | TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... | 08.86 | |||||||||||||||
5 | Bohumil SakBohumil Sak | 02 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 08.95 | |||||||||||||||
6 | Lukáš DolejšíLukáš Dolejší | 03 | TJ Sokol Milevsko | 09.04 | |||||||||||||||
7 | Matěj BeckMatěj Beck | 02 | T. J. Sokol České Budějovice | 09.11 | |||||||||||||||
Jakub KubátJakub Kubát | 02 | SKOK J. Hradec | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m - Ml. žákyně (Rozběh)
Rozběh 1 (ne, 15.6.2014) | Vítr: -0.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nela NikodemováNela Nikodemová | 01 | Atletika Písek, o.s. | 08.71 | |||||||||||||||
2 | Jana MrázkováJana Mrázková | 01 | TJ ČZ Strakonice | 08.83 | |||||||||||||||
3 | Pavla BasíkováPavla Basíková | 02 | TJ Vodní stavby Tábor | 09.01 | |||||||||||||||
4 | Veronika ChlaňováVeronika Chlaňová | 01 | TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... | 09.47 | |||||||||||||||
5 | Barbora DvořáčkováBarbora Dvořáčková | 01 | TJ Vodní stavby Tábor | 10.16 | |||||||||||||||
6 | Kristýna KorandováKristýna Korandová | 02 | SKOK J. Hradec | 10.17 | |||||||||||||||
7 | Gabriela OravcováGabriela Oravcová | 02 | TJ Nová Včelnice | 10.33 | |||||||||||||||
8 | Natálie OšmerováNatálie Ošmerová | 02 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 10.53 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 2 (ne, 15.6.2014) | Vítr: +0.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina StruskováKateřina Strusková | 02 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 08.86 | |||||||||||||||
2 | Anna ŘezníkováAnna Řezníková | 02 | T. J. Sokol České Budějovice | 08.90 | |||||||||||||||
3 | Natálie PotockáNatálie Potocká | 01 | TJ Nová Včelnice | 09.53 | |||||||||||||||
4 | Klára KlabouchováKlára Klabouchová | 01 | SK Větřní | 09.66 | |||||||||||||||
5 | Zuzana JanouškováZuzana Janoušková | 03 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 09.72 | |||||||||||||||
6 | Soňa KofroňováSoňa Kofroňová | 03 | TJ Sokol Milevsko | 09.96 | |||||||||||||||
7 | Nikola LukášováNikola Lukášová | 01 | TJ Vodní stavby Tábor | 10.03 | |||||||||||||||
8 | Darina PeterkováDarina Peterková | 04 | ŠSK ZŠ Borotín | 10.55 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 3 (ne, 15.6.2014) | Vítr: +0.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza KršováTereza Kršová | 01 | TJ Vodní stavby Tábor | 08.58 | |||||||||||||||
2 | Adéla FloriánováAdéla Floriánová | 02 | SKOK J. Hradec | 09.14 | |||||||||||||||
3 | Markéta VratislavskáMarkéta Vratislavská | 02 | TJ Sokol Milevsko | 09.20 | |||||||||||||||
4 | Tereza BabickáTereza Babická | 03 | T. J. Sokol České Budějovice | 09.50 | |||||||||||||||
5 | Kateřina BabickáKateřina Babická | 01 | T. J. Sokol České Budějovice | 10.10 | |||||||||||||||
6 | Natálie ŠvihovcováNatálie Švihovcová | 02 | Atletika Katovice o.s. | 10.48 | |||||||||||||||
MS | Kateřina ŽohováKateřina Žohová | 01 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 08.84 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 4 (ne, 15.6.2014) | Vítr: +2.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ingrid MachováIngrid Machová | 01 | TJ Vodní stavby Tábor | 08.56 | |||||||||||||||
2 | Kamila PilíkováKamila Pilíková | 01 | TJ ČZ Strakonice | 08.98 | |||||||||||||||
3 | Natálie KrátkáNatálie Krátká | 01 | TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... | 09.00 | |||||||||||||||
4= | Tereza FaktorováTereza Faktorová | 02 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 09.50 | |||||||||||||||
4= | Lenka ZykánováLenka Zykánová | 02 | TJ Vodní stavby Tábor | 09.50 | |||||||||||||||
6 | Valentýna KlimešováValentýna Klimešová | 02 | T. J. Sokol České Budějovice | 10.00 | |||||||||||||||
7 | Karolína SitterováKarolína Sitterová | 03 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 11.26 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 5 (ne, 15.6.2014) | Vítr: +2.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pavla KrejčíPavla Krejčí | 03 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 08.96 | |||||||||||||||
2 | Magdaléna HalounováMagdaléna Halounová | 02 | TJ ČZ Strakonice | 08.98 | |||||||||||||||
3 | Ema BendováEma Bendová | 02 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 09.15 | |||||||||||||||
4 | Lada ŘádkováLada Řádková | 02 | SK Větřní | 09.18 | |||||||||||||||
5 | Lucie ČermákováLucie Čermáková | 03 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 09.52 | |||||||||||||||
6 | Ema HruškováEma Hrušková | 03 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 09.96 | |||||||||||||||
7 | Eva KaiserováEva Kaiserová | 02 | Atletika Katovice o.s. | 10.57 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 6 (ne, 15.6.2014) | Vítr: +1.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Simona RaušováSimona Raušová | 02 | TJ Nová Včelnice | 09.57 | |||||||||||||||
2 | Nela HaláčkováNela Haláčková | 01 | SKOK J. Hradec | 09.59 | |||||||||||||||
3 | Sabina StejskalováSabina Stejskalová | 03 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 09.63 | |||||||||||||||
4 | Elizabeth KrákorováElizabeth Krákorová | 02 | TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... | 09.70 | |||||||||||||||
5 | Kateřina KrejčíKateřina Krejčí | 01 | T. J. Sokol České Budějovice | 09.99 | |||||||||||||||
6 | Tereza VetýškováTereza Vetýšková | 02 | TJ Nová Včelnice | 10.34 | |||||||||||||||
7 | Charlotte WhitesideCharlotte Whiteside | 03 | T. J. Sokol České Budějovice | 10.80 | |||||||||||||||
Poznámky:Postup: 8 nejrychlejších časem |
|||||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
60 m - Ml. žákyně (Finále)
Finále (ne, 15.6.2014) | Vítr: -0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nela NikodemováNela Nikodemová | 01 | Atletika Písek, o.s. | 08.47 | |||||||||||||||
2 | Tereza KršováTereza Kršová | 01 | TJ Vodní stavby Tábor | 08.49 | |||||||||||||||
3 | Ingrid MachováIngrid Machová | 01 | TJ Vodní stavby Tábor | 08.58 | |||||||||||||||
4 | Kateřina StruskováKateřina Strusková | 02 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 08.71 | |||||||||||||||
5 | Jana MrázkováJana Mrázková | 01 | TJ ČZ Strakonice | 08.73 | |||||||||||||||
6 | Pavla KrejčíPavla Krejčí | 03 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 08.78 | |||||||||||||||
7= | Kamila PilíkováKamila Pilíková | 01 | TJ ČZ Strakonice | 08.90 | |||||||||||||||
7= | Anna ŘezníkováAnna Řezníková | 02 | T. J. Sokol České Budějovice | 08.90 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
150 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 1 (ne, 15.6.2014) | Vítr: +0.9 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan KolmanJan Kolman | 01 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 21.67 | |||||||||||||||
2 | Bohumil SakBohumil Sak | 02 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 21.80 | |||||||||||||||
3 | Rostislav KortusRostislav Kortus | 02 | T. J. Sokol České Budějovice | 22.34 | |||||||||||||||
4 | Martin ŠustrMartin Šustr | 03 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 22.62 | |||||||||||||||
5 | Ondřej VaněkOndřej Vaněk | 01 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 22.75 | |||||||||||||||
6 | Lukáš HolubLukáš Holub | 02 | ŠSK ZŠ Borotín | 24.06 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (ne, 15.6.2014) | Vítr: +0.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marek KrňanskýMarek Krňanský | 03 | TJ Nová Včelnice | 22.79 | |||||||||||||||
2 | Kryštof ErnstKryštof Ernst | 02 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 23.18 | |||||||||||||||
3 | Vojtěch MalinskýVojtěch Malinský | 02 | T. J. Sokol České Budějovice | 23.52 | |||||||||||||||
4 | Lukáš HřebíčekLukáš Hřebíček | 01 | SKOK J. Hradec | 24.34 | |||||||||||||||
5 | Daniel GribbinDaniel Gribbin | 03 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 25.02 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 3 (ne, 15.6.2014) | Vítr: +0.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Petr LukšPetr Lukš | 02 | T. J. Sokol České Budějovice | 23.27 | |||||||||||||||
2 | Ladislav HrstkaLadislav Hrstka | 01 | T. J. Sokol České Budějovice | 23.36 | |||||||||||||||
3 | --- ------ --- | 11 | --- | 26.13 | |||||||||||||||
4 | Radek KofroňRadek Kofroň | 02 | T. J. Sokol České Budějovice | 26.63 | |||||||||||||||
MS | Jan KavalskýJan Kavalský | 00 | TJ Vodní stavby Tábor | 25.47 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
150 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 1 (ne, 15.6.2014) | Vítr: +0.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza KršováTereza Kršová | 01 | TJ Vodní stavby Tábor | 20.74 | |||||||||||||||
2 | Eliška SukováEliška Suková | 01 | TJ Vodní stavby Tábor | 20.90 | |||||||||||||||
3 | Kateřina ŽohováKateřina Žohová | 01 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 21.16 | |||||||||||||||
4 | Ingrid MachováIngrid Machová | 01 | TJ Vodní stavby Tábor | 21.32 | |||||||||||||||
5 | Lenka MoravcováLenka Moravcová | 01 | TJ Vodní stavby Tábor | 21.78 | |||||||||||||||
6 | Magdaléna FeitováMagdaléna Feitová | 01 | Atletika Písek, o.s. | 21.80 | |||||||||||||||
7 | Kamila PilíkováKamila Pilíková | 01 | TJ ČZ Strakonice | 21.85 | |||||||||||||||
8 | Veronika ChlaňováVeronika Chlaňová | 01 | TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... | 22.60 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 2 (ne, 15.6.2014) | Vítr: +0.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina StruskováKateřina Strusková | 02 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 21.45 | |||||||||||||||
2 | Pavla KrejčíPavla Krejčí | 03 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 21.78 | |||||||||||||||
3 | Anna ŘezníkováAnna Řezníková | 02 | T. J. Sokol České Budějovice | 21.90 | |||||||||||||||
4 | Natálie KrátkáNatálie Krátká | 01 | TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... | 21.95 | |||||||||||||||
5 | Magdaléna HalounováMagdaléna Halounová | 02 | TJ ČZ Strakonice | 22.40 | |||||||||||||||
6 | Zuzana NěmcováZuzana Němcová | 03 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 22.92 | |||||||||||||||
7 | Ema BendováEma Bendová | 02 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 23.35 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 3 (ne, 15.6.2014) | Vítr: +1.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Gabriela TvrzováGabriela Tvrzová | 02 | T. J. Sokol České Budějovice | 22.31 | |||||||||||||||
2 | Michaela VolfováMichaela Volfová | 02 | TJ Nová Včelnice | 22.58 | |||||||||||||||
3 | Lucie ČermákováLucie Čermáková | 03 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 23.52 | |||||||||||||||
4 | Ema HruškováEma Hrušková | 03 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 24.08 | |||||||||||||||
5 | Simona RaušováSimona Raušová | 02 | TJ Nová Včelnice | 24.18 | |||||||||||||||
6 | Tereza VetýškováTereza Vetýšková | 02 | TJ Nová Včelnice | 25.25 | |||||||||||||||
7 | Valentýna KlimešováValentýna Klimešová | 02 | T. J. Sokol České Budějovice | 25.40 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 4 (ne, 15.6.2014) | Vítr: +0.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adéla BělohlavováAdéla Bělohlavová | 01 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 22.41 | |||||||||||||||
2 | Markéta VratislavskáMarkéta Vratislavská | 02 | TJ Sokol Milevsko | 22.74 | |||||||||||||||
3 | Nela HaláčkováNela Haláčková | 01 | SKOK J. Hradec | 23.45 | |||||||||||||||
4 | Sabina StejskalováSabina Stejskalová | 03 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 23.94 | |||||||||||||||
5 | Zuzana JanouškováZuzana Janoušková | 03 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 24.45 | |||||||||||||||
6 | Darina PeterkováDarina Peterková | 04 | ŠSK ZŠ Borotín | 26.18 | |||||||||||||||
7 | Magdaléna ŠvecováMagdaléna Švecová | 02 | ŠSK ZŠ Borotín | 26.55 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 5 (ne, 15.6.2014) | Vítr: +0.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Radka TyšerováRadka Tyšerová | 01 | TJ Nová Včelnice | 22.60 | |||||||||||||||
2 | Tereza BabickáTereza Babická | 03 | T. J. Sokol České Budějovice | 23.15 | |||||||||||||||
3 | Kristýna KorandováKristýna Korandová | 02 | SKOK J. Hradec | 23.46 | |||||||||||||||
4 | Elizabeth KrákorováElizabeth Krákorová | 02 | TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... | 24.38 | |||||||||||||||
5 | Kateřina KrejčíKateřina Krejčí | 01 | T. J. Sokol České Budějovice | 25.02 | |||||||||||||||
6 | Kateřina BabickáKateřina Babická | 01 | T. J. Sokol České Budějovice | 27.02 | |||||||||||||||
7 | Charlotte WhitesideCharlotte Whiteside | 03 | T. J. Sokol České Budějovice | 28.34 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
800 m - Ml. žáci (Finále)
Finále (ne, 15.6.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marek StrnadMarek Strnad | 01 | TJ Nová Včelnice | 2:21.66 | |||||||||||||||
2 | Jan StanislavJan Stanislav | 01 | TJ Chyšky | 2:32.95 | |||||||||||||||
3 | Petr LukšPetr Lukš | 02 | T. J. Sokol České Budějovice | 2:36.35 | |||||||||||||||
4 | Petr BahenskýPetr Bahenský | 02 | T. J. Sokol České Budějovice | 2:40.12 | |||||||||||||||
5 | Rostislav KortusRostislav Kortus | 02 | T. J. Sokol České Budějovice | 2:45.01 | |||||||||||||||
6 | Ondřej SamecOndřej Samec | 02 | TJ Vodní stavby Tábor | 2:52.72 | |||||||||||||||
7 | Václav NovákVáclav Novák | 01 | Atletika Katovice o.s. | 2:54.44 | |||||||||||||||
8 | Daniel GribbinDaniel Gribbin | 03 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 3:00.91 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
800 m - Ml. žákyně (Finále)
Finále (ne, 15.6.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adéla BělohlavováAdéla Bělohlavová | 01 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 2:33.80 | |||||||||||||||
2 | Magdaléna FeitováMagdaléna Feitová | 01 | Atletika Písek, o.s. | 2:44.98 | |||||||||||||||
3 | Julie BuzickáJulie Buzická | 01 | Atletika Písek, o.s. | 2:47.45 | |||||||||||||||
4 | Tereza BartlováTereza Bartlová | 02 | TJ Jiskra Třeboň | 2:47.85 | |||||||||||||||
5 | Anna KučerováAnna Kučerová | 01 | T. J. Sokol České Budějovice | 2:57.16 | |||||||||||||||
6 | Darina PeterkováDarina Peterková | 04 | ŠSK ZŠ Borotín | 2:57.92 | |||||||||||||||
7 | Kateřina KrejčíKateřina Krejčí | 01 | T. J. Sokol České Budějovice | 2:59.89 | |||||||||||||||
8 | Valentýna KlimešováValentýna Klimešová | 02 | T. J. Sokol České Budějovice | 3:14.48 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
1500 m - Ml. žáci (Finále)
Finále (ne, 15.6.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Radek KofroňRadek Kofroň | 02 | T. J. Sokol České Budějovice | 5:34.57 | |||||||||||||||
2 | Pavel ViktoraPavel Viktora | 02 | Atletika Katovice o.s. | 5:51.13 | |||||||||||||||
3 | Matyáš StaněkMatyáš Staněk | 02 | TJ Vodní stavby Tábor | 5:54.82 | |||||||||||||||
4 | David ArdamicaDavid Ardamica | 01 | TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... | 6:24.12 | |||||||||||||||
5 | Adam KrumlAdam Kruml | 02 | Atletika Katovice o.s. | 6:45.56 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
1500 m - Ml. žákyně (Finále)
Finále (ne, 15.6.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Klára BurgstallerováKlára Burgstallerová | 01 | TJ Vodní stavby Tábor | 5:18.97 | |||||||||||||||
2 | Kateřina KopačkováKateřina Kopačková | 01 | T. J. Sokol České Budějovice | 5:46.57 | |||||||||||||||
3 | Michala VeldováMichala Veldová | 02 | T. J. Sokol České Budějovice | 6:05.88 | |||||||||||||||
4 | Magdaléna ŠvecováMagdaléna Švecová | 02 | ŠSK ZŠ Borotín | 6:09.95 | |||||||||||||||
5 | Marie Anna DvořákováMarie Anna Dvořáková | 01 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 6:17.23 | |||||||||||||||
6 | Tereza FaktorováTereza Faktorová | 02 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 6:50.85 | |||||||||||||||
7 | Natálie ŠvihovcováNatálie Švihovcová | 02 | Atletika Katovice o.s. | 6:57.12 | |||||||||||||||
8 | Eva KaiserováEva Kaiserová | 02 | Atletika Katovice o.s. | 7:22.20 | |||||||||||||||
9 | Natálie OšmerováNatálie Ošmerová | 02 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 7:46.82 | |||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žáci (Běh)
Běh 1 (ne, 15.6.2014) | Vítr: +0.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marek StrnadMarek Strnad | 01 | TJ Nová Včelnice | 10.72 | |||||||||||||||
2 | Ondřej DvořákOndřej Dvořák | 01 | TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... | 10.75 | |||||||||||||||
3 | Jan DanielJan Daniel | 02 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 12.07 | |||||||||||||||
4 | Rostislav KortusRostislav Kortus | 02 | T. J. Sokol České Budějovice | 12.14 | |||||||||||||||
5 | Ondřej VotýpkaOndřej Votýpka | 02 | T. J. Sokol České Budějovice | 13.25 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (ne, 15.6.2014) | Vítr: +0.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Václav SmetanaVáclav Smetana | 01 | TJ Vodní stavby Tábor | 12.41 | |||||||||||||||
2 | Dominik GyselDominik Gysel | 02 | TJ Nová Včelnice | 13.27 | |||||||||||||||
3 | --- ------ --- | 11 | --- | 13.29 | |||||||||||||||
4 | Jan PekárekJan Pekárek | 02 | T. J. Sokol České Budějovice | 15.64 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žákyně (Běh)
Běh 1 (ne, 15.6.2014) | Vítr: +1.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eliška SukováEliška Suková | 01 | TJ Vodní stavby Tábor | 10.34 | |||||||||||||||
2 | Kristýna KoutnáKristýna Koutná | 01 | TJ Nová Včelnice | 10.67 | |||||||||||||||
3 | Pavla BasíkováPavla Basíková | 02 | TJ Vodní stavby Tábor | 11.02 | |||||||||||||||
4 | Johana ŠímováJohana Šímová | 02 | TJ Nová Včelnice | 11.03 | |||||||||||||||
5 | Ilona KundrátováIlona Kundrátová | 01 | TJ Nová Včelnice | 11.78 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (ne, 15.6.2014) | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adéla ŠkrdletováAdéla Škrdletová | 01 | TJ Vodní stavby Tábor | 11.56 | |||||||||||||||
2 | Lenka MoravcováLenka Moravcová | 01 | TJ Vodní stavby Tábor | 11.93 | |||||||||||||||
3 | Lenka ZykánováLenka Zykánová | 02 | TJ Vodní stavby Tábor | 12.47 | |||||||||||||||
4 | Tereza FaktorováTereza Faktorová | 02 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 13.90 | |||||||||||||||
5 | Natálie OšmerováNatálie Ošmerová | 02 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 14.61 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
4 x 60 m - Ml. žáci (Finále)
Finále (ne, 15.6.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kortus, Malinský, Hrstka, Kratochvíl Kortus, Malinský, Hrstka, Kratochvíl | T. J. Sokol České Budějovice | 34.16 | ||||||||||||||||
2 | Votýpka, Jodl, Lukš, Beck Votýpka, Jodl, Lukš, Beck | T. J. Sokol České Budějovice | 36.95 | ||||||||||||||||
3 | Ernst, Buchal, Daniel, Sak Ernst, Buchal, Daniel, Sak | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 37.34 | ||||||||||||||||
4 | Smetana, Kratochvíl, Staněk, Hlaváč Smetana, Kratochvíl, Staněk, Hlaváč | TJ Vodní stavby Tábor | 37.70 | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
4 x 60 m - Ml. žákyně (Finále)
Finále (ne, 15.6.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Suková, Kršová, Basíková, Machová Suková, Kršová, Basíková, Machová | TJ Vodní stavby Tábor | 33.24 | ||||||||||||||||
2 | Potocká, Kundrátová, Koutná, Tyšerová Potocká, Kundrátová, Koutná, Tyšerová | TJ Nová Včelnice | 33.77 | ||||||||||||||||
3 | Kučerová, Sýkorová, Tvrzová, Řezníková Kučerová, Sýkorová, Tvrzová, Řezníková | T. J. Sokol České Budějovice | 34.68 | ||||||||||||||||
4 | Pilíková, Mrázková, Tůmová, Halounová Pilíková, Mrázková, Tůmová, Halounová | TJ ČZ Strakonice | 36.08 | ||||||||||||||||
5 | Strusková, Čermáková, Janoušková, Krejčí Strusková, Čermáková, Janoušková, Krejčí | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 36.11 | ||||||||||||||||
6 | Šímová, Raušová, Berounská, Vetýšková Šímová, Raušová, Berounská, Vetýšková | TJ Nová Včelnice | 36.52 | ||||||||||||||||
7 | Bendová, Ošmerová, Hrušková, Faktorová Bendová, Ošmerová, Hrušková, Faktorová | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 38.17 | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
skok vysoký - Ml. žáci (Finále)
Finále (ne, 15.6.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1.101.151.201.251.301.331.361.39 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Václav SmetanaVáclav Smetana
TJ Vodní stavby Tábor |
01 | 1.33 | --OO-OOXXX | |||||||||||||||
2 |
Ondřej VaněkOndřej Vaněk
TJ SK Čéčova Č.Budějovice |
01 | 1.30 | --OO-OOXXX | |||||||||||||||
3 |
Jan DanielJan Daniel
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
02 | 1.30 | --OO-OOXXX | |||||||||||||||
4 |
Matěj PfeferleMatěj Pfeferle
SK Větřní |
02 | 1.20 | --OO-OOXXX | |||||||||||||||
5 |
David ArdamicaDavid Ardamica
TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... |
01 | 1.15 | --OO-OOXXX | |||||||||||||||
7= |
Adam KrumlAdam Kruml
Atletika Katovice o.s. |
02 | 1.15 | --OO-OOXXX | |||||||||||||||
7= |
Bohumil SakBohumil Sak
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
02 | 1.15 | --OO-OOXXX | |||||||||||||||
8 |
Tomáš BuchalTomáš Buchal
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
02 | 1.10 | --OO-OOXXX | |||||||||||||||
MS |
Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl
T. J. Sokol České Budějovice |
02 | 1.36 | ||||||||||||||||
Jakub KubátJakub Kubát
SKOK J. Hradec |
02 | DNP | |||||||||||||||||
Poznámky / pokusy:" Kubát Jakub - zraněn v rozcvičování (náraz hlavou do stojanu), nenastoupil do soutěže - odjel do nemocnice<br><br> |
|||||||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
skok vysoký - Ml. žákyně (Finále)
Finále (ne, 15.6.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1.051.101.151.201.251.301.331.361.391.421.45 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Klára MálkováKlára Málková
TJ Vodní stavby Tábor |
01 | 1.42 | ----OOOXOXXOOXXX | |||||||||||||||
2 |
Ilona KundrátováIlona Kundrátová
TJ Nová Včelnice |
01 | 1.42 | -OOOOOXXOXOXXOOXXX | |||||||||||||||
3 |
Adéla FloriánováAdéla Floriánová
SKOK J. Hradec |
02 | 1.42 | --OOOOXXOXXOXXOOXXX | |||||||||||||||
4 |
Eliška SýkorováEliška Sýkorová
T. J. Sokol České Budějovice |
01 | 1.36 | ----OXOOOXXX | |||||||||||||||
5 |
Anna KučerováAnna Kučerová
T. J. Sokol České Budějovice |
01 | 1.33 | OOOOOXOXXOXXX | |||||||||||||||
6 |
Gabriela TvrzováGabriela Tvrzová
T. J. Sokol České Budějovice |
02 | 1.30 | -OOOOOXXX | |||||||||||||||
7 |
Zuzana BerounskáZuzana Berounská
TJ Nová Včelnice |
02 | 1.30 | OOOOOXOXXX | |||||||||||||||
8 |
Kateřina ŽohováKateřina Žohová
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
01 | 1.25 | ---OOXXX | |||||||||||||||
9 |
Elizabeth KrákorováElizabeth Krákorová
TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... |
02 | 1.25 | OXOOOXOXXX | |||||||||||||||
10 |
Veronika ChlaňováVeronika Chlaňová
TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... |
01 | 1.20 | OOXOOXXX | |||||||||||||||
11 |
Zuzana NěmcováZuzana Němcová
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
03 | 1.15 | OOOXXX | |||||||||||||||
12 |
Julie KotalíkováJulie Kotalíková
TJ Sokol Milevsko |
02 | 1.15 | -OXXOXXX | |||||||||||||||
13 |
Lenka ZykánováLenka Zykánová
TJ Vodní stavby Tábor |
02 | 1.15 | XOOXXOXXX | |||||||||||||||
14 |
Natálie KrátkáNatálie Krátká
TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... |
01 | 1.05 | XOXXX | |||||||||||||||
Celkem 14 závodníků |
skok daleký - Ml. žáci (Finále)
Finále (ne, 15.6.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl
T. J. Sokol České Budějovice |
02 | 4.80 -0.5 m/s | 4.63+0.7 | 4.59+0.6 | 4.61+1.0 | 4.63 | 4.80-0.5 | 4.80+0.1 | 4.76+0.4 | |||||||||
2 |
Lukáš DolejšíLukáš Dolejší
TJ Sokol Milevsko |
03 | 4.37 +0.3 m/s | 4.37+0.3 | 4.29+0.7 | X+0.9 | 4.37 | 3.89-0.4 | 4.000.0 | 4.26+0.1 | |||||||||
3 |
Ondřej VaněkOndřej Vaněk
TJ SK Čéčova Č.Budějovice |
01 | 4.13 +0.6 m/s | 4.08+0.7 | 3.84+1.1 | 4.13+0.6 | 4.13 | 3.85-0.4 | 3.960.0 | 4.02+0.5 | |||||||||
4 |
Jakub KubátJakub Kubát
SKOK J. Hradec |
02 | 4.08 +1.6 m/s | 3.97+0.6 | 4.02+0.6 | 4.08+1.6 | 4.08 | 4.03-0.6 | 3.910.0 | 4.07+0.5 | |||||||||
5 |
Šimon RejkaŠimon Rejka
TJ ČZ Strakonice |
01 | 4.04 +0.6 m/s | 4.04+0.6 | 3.65+0.1 | 3.14+0.3 | 4.04 | 3.64+0.2 | 3.92-0-1 | 3.97+0.6 | |||||||||
6 |
Lukáš HolubLukáš Holub
ŠSK ZŠ Borotín |
02 | 4.00 -0.4 m/s | 3.86+0.6 | X+0.8 | 3.82+1.4 | 3.86 | X+1.1 | 4.00-0.4 | 3.81+0.8 | |||||||||
7 |
Ladislav HrstkaLadislav Hrstka
T. J. Sokol České Budějovice |
01 | 3.92 +1.4 m/s | 3.80+1.3 | 3.75+0.3 | 3.78+1.3 | 3.80 | 3.92+1.4 | 3.60-0.7 | 3.71+0.7 | |||||||||
8 |
Petr BahenskýPetr Bahenský
T. J. Sokol České Budějovice |
02 | 3.79 +0.8 m/s | 3.65+1.0 | 3.76+0.6 | 3.79+0.8 | 3.79 | 3.72+1.6 | 3.58-0.6 | 3.58+0.1 | |||||||||
9 |
Václav NovákVáclav Novák
Atletika Katovice o.s. |
01 | 3.75 -0.1 m/s | X+0.5 | 3.75-0.1 | 3.21+0.7 | 3.75 | ||||||||||||
10 |
David JodlDavid Jodl
T. J. Sokol České Budějovice |
03 | 3.56 +0.5 m/s | 3.56+0.5 | 3.51+0.4 | 2.92+0.2 | 3.56 | ||||||||||||
11 |
Matěj PfeferleMatěj Pfeferle
SK Větřní |
02 | 3.48 -0.2 m/s | 3.48-0.2 | 3.270.0 | 3.05-0.4 | 3.48 | ||||||||||||
12 |
Martin ŠustrMartin Šustr
TJ SK Čéčova Č.Budějovice |
03 | 3.42 +0.6 m/s | 3.42+0.6 | 2.980.0 | 3.14+1.1 | 3.42 | ||||||||||||
13 |
Ondřej SamecOndřej Samec
TJ Vodní stavby Tábor |
02 | 3.35 -0.2 m/s | 3.35-0.2 | 3.34-0.3 | 3.31+1.0 | 3.35 | ||||||||||||
14 |
Adam KrumlAdam Kruml
Atletika Katovice o.s. |
02 | 3.33 +0.0 m/s | 3.330.0 | 3.15+0.3 | X+0.0 | 3.33 | ||||||||||||
15 |
David ArdamicaDavid Ardamica
TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... |
01 | 3.29 +1.1 m/s | 3.29+1.1 | 2.97+0.4 | X+0.6 | 3.29 | ||||||||||||
16 |
Tomáš BuchalTomáš Buchal
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
02 | 3.21 +1.0 m/s | 3.21+1.0 | 3.05+0.3 | 3.12+0.3 | 3.21 | ||||||||||||
17 |
Lukáš HřebíčekLukáš Hřebíček
SKOK J. Hradec |
01 | 3.20 +0.2 m/s | X+0.3 | 3.20+0.2 | 2.97+0.1 | 3.20 | ||||||||||||
18 |
Radek KofroňRadek Kofroň
T. J. Sokol České Budějovice |
02 | 2.70 +0.3 m/s | 2.52+0.2 | 2.70+0.3 | 2.39+0.6 | 2.70 | ||||||||||||
Celkem 18 závodníků |
skok daleký - Ml. žákyně (Finále)
Finále (ne, 15.6.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Eliška SukováEliška Suková
TJ Vodní stavby Tábor |
01 | 4.73 +0.3 m/s | 4.49-0.6 | 4.40+1.0 | 4.51+0.8 | 4.51 | X+1.0 | X+1.2 | 4.73+0.3 | |||||||||
2 |
Kristýna KoutnáKristýna Koutná
TJ Nová Včelnice |
01 | 4.69 +0.0 m/s | 4.690.0 | 4.24+0.3 | 4.23+1.6 | 4.69 | 4.38+0.7 | -- | 4.63+1.2 | |||||||||
3 |
Tereza KršováTereza Kršová
TJ Vodní stavby Tábor |
01 | 4.65 +0.0 m/s | 4.290.0 | 4.650.0 | 4.63+2.1 | 4.65 | 4.63+0.8 | 4.45+0.6 | 4.610.0 | |||||||||
4 |
Gabriela TvrzováGabriela Tvrzová
T. J. Sokol České Budějovice |
02 | 4.53 +0.7 m/s | 4.53+0.7 | 4.18+0.7 | 4.19+1.7 | 4.53 | 4.46+2.5 | 4.29+1.2 | 4.470.0 | |||||||||
5 |
Pavla BasíkováPavla Basíková
TJ Vodní stavby Tábor |
02 | 4.41 +1.9 m/s | 2.09+0.4 | 4.12+1.0 | 4.15+0.8 | 4.15 | 4.41+1.9 | 4.10+0.7 | 4.23+1.3 | |||||||||
6 |
Nela NikodemováNela Nikodemová
Atletika Písek, o.s. |
01 | 4.22 +0.8 m/s | 4.07+0.3 | 3.780.0 | 3.96+0.3 | 4.07 | 4.22+0.8 | 4.03+1.2 | 4.01+1.0 | |||||||||
7 |
Jana MrázkováJana Mrázková
TJ ČZ Strakonice |
01 | 4.15 +0.4 m/s | 4.11+0.2 | 4.090.0 | 4.15+0.4 | 4.15 | 3.96+1.9 | 4.04+1.5 | 4.05+1.4 | |||||||||
8 |
Anna ŘezníkováAnna Řezníková
T. J. Sokol České Budějovice |
02 | 4.03 +0.0 m/s | 3.93+0.6 | 4.030.0 | 3.99+1.3 | 4.03 | 3.83+2.4 | X+1.7 | 3.52+0.8 | |||||||||
9 |
Kateřina BabickáKateřina Babická
T. J. Sokol České Budějovice |
01 | 3.25 +0.1 m/s | 3.30-0.3 | 3.22-0.3 | 325+0.1 | 325 | ||||||||||||
10 |
Magdaléna HalounováMagdaléna Halounová
TJ ČZ Strakonice |
02 | 3.86 +1.5 m/s | 3.86+1.5 | X-0.1 | 3.54+1.0 | 3.86 | ||||||||||||
11 |
Adéla FloriánováAdéla Floriánová
SKOK J. Hradec |
02 | 3.84 +0.0 m/s | 3.79+1.7 | 3.840.0 | 3.84+0.4 | 3.84 | ||||||||||||
12 |
Tereza BabickáTereza Babická
T. J. Sokol České Budějovice |
03 | 3.81 +0.9 m/s | 3.81+0.9 | 3.38-0.1 | 3.690.0 | 3.81 | ||||||||||||
13 |
Zuzana NěmcováZuzana Němcová
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
03 | 3.76 +0.3 m/s | 3.72+1.9 | 3.76+0.3 | X+0.1 | 3.76 | ||||||||||||
14 |
Kateřina KopačkováKateřina Kopačková
T. J. Sokol České Budějovice |
01 | 3.73 +1.1 m/s | 3.73+1.1 | 3.57-0.1 | 3.54+0.1 | 3.73 | ||||||||||||
15 |
Julie KotalíkováJulie Kotalíková
TJ Sokol Milevsko |
02 | 3.70 +0.9 m/s | 3.70+0.9 | 3.42-0.3 | 3.29+0.8 | 3.70 | ||||||||||||
16 |
Markéta VratislavskáMarkéta Vratislavská
TJ Sokol Milevsko |
02 | 3.54 +0.1 m/s | 3.51+0.6 | 3.51+0.1 | 3.54+0.1 | 3.54 | ||||||||||||
17 |
Michaela VolfováMichaela Volfová
TJ Nová Včelnice |
02 | 3.46 +1.2 m/s | 3.27-0.1 | 2.92+0.5 | 3.46+1.2 | 3.46 | ||||||||||||
18 |
Soňa KofroňováSoňa Kofroňová
TJ Sokol Milevsko |
03 | 3.44 +1.9 m/s | 3.44+1.9 | 3.24-0.5 | 3.35+0.2 | 3.44 | ||||||||||||
19 |
Klára KlabouchováKlára Klabouchová
SK Větřní |
01 | 3.35 +0.8 m/s | 3.35+0.8 | 3.280.0 | 3.29+1.9 | 3.35 | ||||||||||||
20 |
Natálie PotockáNatálie Potocká
TJ Nová Včelnice |
01 | 3.34 +0.0 m/s | 3.27+0.7 | 3.11-0.6 | 3.340.0 | 3.34 | ||||||||||||
21 |
Michala VeldováMichala Veldová
T. J. Sokol České Budějovice |
02 | 2.95 +0.2 m/s | 2.95+0.2 | 2.660.0 | 2.190.0 | 2.95 | ||||||||||||
23 |
Natálie ŠvihovcováNatálie Švihovcová
Atletika Katovice o.s. |
02 | 2.95 -0.3 m/s | X-0.6 | 2.95-0.3 | X+0.6 | 2.95 | ||||||||||||
23 |
Ema HruškováEma Hrušková
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
03 | 2.83 +0.4 m/s | 2.83+0.4 | 2.49-0.5 | X-0.2 | 2.83 | ||||||||||||
24 |
Barbora DvořáčkováBarbora Dvořáčková
TJ Vodní stavby Tábor |
01 | 2.81 +1.6 m/s | X+0.9 | 2.50+1.2 | 2.81+1.6 | 2.81 | ||||||||||||
25 |
Karolína SitterováKarolína Sitterová
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
03 | 2.76 +0.3 m/s | 2.76+0.3 | 2.590.0 | 2.690.0 | 2.76 | ||||||||||||
MS |
Kateřina ŽohováKateřina Žohová
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
01 | 4.34 +0.4 m/s | ||||||||||||||||
Eva KaiserováEva Kaiserová
Atletika Katovice o.s. |
02 | NM | X+0.9 | X0.0 | X+1.6 | 0 | |||||||||||||
Celkem 27 závodníků |
vrh koulí 2kg - Ml. žákyně (Finále)
Finále (ne, 15.6.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Kristýna KoutnáKristýna Koutná
TJ Nová Včelnice |
01 | 12.30 | 12.30 | 10.10 | 10.80 | 12.30 | 09.63 | 10.74 | 10.10 | |||||||||
2 |
Ingrid MachováIngrid Machová
TJ Vodní stavby Tábor |
01 | 10.35 | 09.14 | 08.99 | 10.35 | 10.35 | 09.69 | - | - | |||||||||
3 |
Kateřina ŽohováKateřina Žohová
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
01 | 09.69 | 08.69 | 09.64 | 09.69 | 09.69 | 09.19 | 09.40 | - | |||||||||
4 |
Adéla ŠkrdletováAdéla Škrdletová
TJ Vodní stavby Tábor |
01 | 09.59 | 08.81 | 08.84 | 08.65 | 08.84 | 09.03 | 09.54 | 09.59 | |||||||||
5 |
Nicola KovaříčkováNicola Kovaříčková
TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... |
02 | 09.50 | 07.65 | 08.92 | 08.94 | 08.94 | 08.19 | 09.50 | 08.56 | |||||||||
6 |
Eliška SýkorováEliška Sýkorová
T. J. Sokol České Budějovice |
01 | 09.19 | X | 09.19 | - | 09.19 | - | - | - | |||||||||
7 |
Radka TyšerováRadka Tyšerová
TJ Nová Včelnice |
01 | 08.80 | 08.80 | 08.75 | X | 08.80 | 08.31 | - | - | |||||||||
8 |
Klára MálkováKlára Málková
TJ Vodní stavby Tábor |
01 | 08.69 | 08.03 | 07.56 | 08.69 | 08.69 | 07.40 | 07.69 | 08.49 | |||||||||
9 |
Kristýna KorandováKristýna Korandová
SKOK J. Hradec |
02 | 07.63 | 07.30 | 07.63 | 07.44 | 07.63 | ||||||||||||
10 |
Marie Anna DvořákováMarie Anna Dvořáková
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
01 | 07.61 | - | X | 07.61 | 07.61 | ||||||||||||
11 |
Ema BendováEma Bendová
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
02 | 07.28 | 06.90 | 07.28 | 07.04 | 07.28 | ||||||||||||
12 |
Barbora TůmováBarbora Tůmová
TJ ČZ Strakonice |
01 | 06.45 | X | 06.45 | 06.44 | 06.45 | ||||||||||||
13 |
Vanesa ShánělováVanesa Shánělová
TJ Nová Včelnice |
02 | 05.94 | 05.74 | 05.94 | 05.55 | 05.94 | ||||||||||||
14 |
Karolína SitterováKarolína Sitterová
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
03 | 04.81 | 04.81 | 04.50 | 04.08 | 04.81 | ||||||||||||
Celkem 14 závodníků |
vrh koulí 3kg - Ml. žáci (Finále)
Finále (ne, 15.6.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Marek MazanýMarek Mazaný
TJ Vodní stavby Tábor |
01 | 09.88 | 09.42 | 09.88 | 09.34 | 09.88 | 09.64 | 08.99 | 08.10 | |||||||||
2 |
Václav SmetanaVáclav Smetana
TJ Vodní stavby Tábor |
01 | 09.04 | 08.13 | 09.04 | 08.83 | 09.04 | 08.59 | 08.18 | 08.27 | |||||||||
3 |
Adam MaršíkAdam Maršík
SKOK J. Hradec |
01 | 08.30 | 07.12 | 07.37 | 07.32 | 07.37 | 08.03 | 08.24 | 08.30 | |||||||||
4 |
Matěj BeckMatěj Beck
T. J. Sokol České Budějovice |
02 | 08.27 | 07.48 | 07.96 | X | 07.96 | 07.70 | 08.21 | 08.27 | |||||||||
5 |
Vojtěch KratochvílVojtěch Kratochvíl
TJ Vodní stavby Tábor |
01 | 07.99 | 07.61 | 06.74 | 07.68 | 07.68 | 07.89 | 07.99 | 07.58 | |||||||||
6 |
Jan StanislavJan Stanislav
TJ Chyšky |
01 | 07.75 | 07.75 | X | 07.03 | 07.75 | 07.23 | 06.93 | 06.52 | |||||||||
7 |
Jiří MaredaJiří Mareda
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
01 | 07.69 | - | - | 07.61 | 07.61 | 07.33 | 07.69 | 07.67 | |||||||||
8 |
Ladislav HrstkaLadislav Hrstka
T. J. Sokol České Budějovice |
01 | 07.51 | 07.34 | 07.51 | 06.39 | 07.51 | - | 06.31 | X | |||||||||
9 |
Jan HlaváčJan Hlaváč
TJ Vodní stavby Tábor |
01 | 06.71 | 06.71 | X | 06.15 | 06.71 | ||||||||||||
10 |
Kryštof ErnstKryštof Ernst
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
02 | 06.16 | 06.14 | 05.75 | 06.16 | 06.16 | ||||||||||||
11 |
David JodlDavid Jodl
T. J. Sokol České Budějovice |
03 | 05.64 | 05.57 | 05.64 | X | 05.64 | ||||||||||||
12 |
Dominik GyselDominik Gysel
TJ Nová Včelnice |
02 | 05.55 | 05.01 | 05.55 | 04.46 | 05.55 | ||||||||||||
MS |
Jan DanielJan Daniel
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
02 | 06.12 | ||||||||||||||||
Celkem 13 závodníků |
hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (Finále)
Finále (ne, 15.6.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl
T. J. Sokol České Budějovice |
02 | 57.85 | 0 | |||||||||||||||
2 |
Ondřej DvořákOndřej Dvořák
TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... |
01 | 55.06 | 0 | |||||||||||||||
3 |
Šimon RejkaŠimon Rejka
TJ ČZ Strakonice |
01 | 53.03 | 0 | |||||||||||||||
4 |
Adam MaršíkAdam Maršík
SKOK J. Hradec |
01 | 52.48 | 0 | |||||||||||||||
5 |
Jan StanislavJan Stanislav
TJ Chyšky |
01 | 46.51 | 0 | |||||||||||||||
6 |
Vojtěch KratochvílVojtěch Kratochvíl
TJ Vodní stavby Tábor |
01 | 45.18 | 0 | |||||||||||||||
7 |
Jan HlaváčJan Hlaváč
TJ Vodní stavby Tábor |
01 | 44.01 | 0 | |||||||||||||||
8 |
Marek MazanýMarek Mazaný
TJ Vodní stavby Tábor |
01 | 41.36 | 0 | |||||||||||||||
9 |
Jan DanielJan Daniel
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
02 | 39.91 | 0 | |||||||||||||||
10 |
Dominik GyselDominik Gysel
TJ Nová Včelnice |
02 | 39.28 | 0 | |||||||||||||||
11 |
David JodlDavid Jodl
T. J. Sokol České Budějovice |
03 | 38.52 | 0 | |||||||||||||||
12 |
Petr LukšPetr Lukš
T. J. Sokol České Budějovice |
02 | 37.65 | 0 | |||||||||||||||
13 |
Lukáš DolejšíLukáš Dolejší
TJ Sokol Milevsko |
03 | 36.30 | 0 | |||||||||||||||
Celkem 13 závodníků |
hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (Finále)
Finále (ne, 15.6.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Zuzana BerounskáZuzana Berounská
TJ Nová Včelnice |
02 | 46.44 | 44.80 | 46.44 | 39.94 | 46.44 | 45.72 | 38.83 | 38.90 | |||||||||
2 |
Jana MrázkováJana Mrázková
TJ ČZ Strakonice |
01 | 45.35 | 30.14 | 42.68 | 45.35 | 45.35 | 42.98 | 36.72 | 43.58 | |||||||||
3 |
Eliška SýkorováEliška Sýkorová
T. J. Sokol České Budějovice |
01 | 44.93 | 44.93 | 39.73 | 42.16 | 44.93 | 43.87 | 40.85 | X | |||||||||
4 |
Barbora TůmováBarbora Tůmová
TJ ČZ Strakonice |
01 | 40.07 | 38.20 | X | 40.07 | 40.07 | 37.35 | 37.23 | 34.56 | |||||||||
5 |
Nikola LukášováNikola Lukášová
TJ Vodní stavby Tábor |
01 | 39.30 | 35.10 | X | 37.88 | 37.88 | 39.30 | 34.88 | 36.49 | |||||||||
6 |
Soňa KofroňováSoňa Kofroňová
TJ Sokol Milevsko |
03 | 39.16 | 39.16 | 35.74 | 36.47 | 39.16 | 37.30 | 39.16 | 35.56 | |||||||||
7 |
Magdaléna FeitováMagdaléna Feitová
Atletika Písek, o.s. |
01 | 35.27 | 34.51 | 33.32 | 32.28 | 34.51 | 31.95 | 34.91 | 35.27 | |||||||||
8 |
Marie Anna DvořákováMarie Anna Dvořáková
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
01 | 32.62 | 32.62 | 29.46 | 11.13 | 32.62 | 30.90 | 26.50 | 31.08 | |||||||||
9 |
Gabriela OravcováGabriela Oravcová
TJ Nová Včelnice |
02 | 31.03 | 30.23 | 31.03 | 14.15 | 31.03 | ||||||||||||
10 |
Sabina StejskalováSabina Stejskalová
TJ SK Čéčova Č.Budějovice |
03 | 30.78 | 30.78 | 25.44 | X | 30.78 | ||||||||||||
11 |
Julie KotalíkováJulie Kotalíková
TJ Sokol Milevsko |
02 | 30.60 | 28.23 | 23.47 | 30.60 | 30.60 | ||||||||||||
12 |
Nela HaláčkováNela Haláčková
SKOK J. Hradec |
01 | 29.21 | X | 29.21 | 29.10 | 29.21 | ||||||||||||
13 |
Nicola KovaříčkováNicola Kovaříčková
TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... |
02 | 26.00 | 26.00 | 22.93 | 23.41 | 26.00 | ||||||||||||
14 |
Magdaléna ŠvecováMagdaléna Švecová
ŠSK ZŠ Borotín |
02 | 22.85 | 22.85 | 19.64 | 19.62 | 22.85 | ||||||||||||
15 |
Vanesa ShánělováVanesa Shánělová
TJ Nová Včelnice |
02 | 22.45 | 22.45 | 20.51 | 20.00 | 22.45 | ||||||||||||
Celkem 15 závodníků |