Mistrovství Plzeňského a Jihočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, st. žáků a žákyň, ml. žáků a žákyň ve vícebojích-open
Plzeň (1. - 2. 7. 2014)60 m - Žáci (Finále)
Finále (st, 2.7.2014) | Vítr: -1.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matěj BěhounekMatěj Běhounek | 99 | ASK Slavia Praha | 07.56 | 694 | ||||||||||||||
2 | Jan RůžičkaJan Růžička | 99 | ASK Slavia Praha | 07.71 | 646 | ||||||||||||||
3 | Jiří StašekJiří Stašek | 99 | AK ŠKODA Plzeň | 08.02 | 554 | ||||||||||||||
4 | Jan RotterJan Rotter | 99 | Univerzitní sportovní klub ... | 08.11 | 528 | ||||||||||||||
5 | Lukáš VětrovskýLukáš Větrovský | 99 | AK ŠKODA Plzeň | 08.23 | 495 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Finále 2 (st, 2.7.2014) | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Robin PovolnýRobin Povolný | 99 | Atletický oddíl - STŘELA Ž... | 08.18 | 509 | ||||||||||||||
2 | Jakub ŠvajcrJakub Švajcr | 00 | AK ŠKODA Plzeň | 08.38 | 454 | ||||||||||||||
3 | Jan HermanJan Herman | 99 | ASK Slavia Praha | 08.59 | 401 | ||||||||||||||
4 | Ondřej KadlaOndřej Kadla | 00 | SKM Valašské Meziříčí | 08.63 | 391 | ||||||||||||||
5 | Miroslav MašekMiroslav Mašek | 00 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 08.79 | 352 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
60 m - Ml. žáci (Finále)
Finále (út, 1.7.2014) | Vítr: -2.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Milan PopovičMilan Popovič | 01 | TJ Baník Stříbro | 08.18 | 509 | ||||||||||||||
2 | Lukáš MoulisLukáš Moulis | 01 | Atletický oddíl - STŘELA Ž... | 08.76 | 359 | ||||||||||||||
3 | Jan ProcházkaJan Procházka | 01 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 08.84 | 340 | ||||||||||||||
4 | Adam LandergotAdam Landergot | 01 | AK ŠKODA Plzeň | 09.19 | 264 | ||||||||||||||
5 | Marek PáníkMarek Páník | 01 | AK ŠKODA Plzeň | 09.24 | 253 | ||||||||||||||
6 | Jakub DavidíkJakub Davidík | 02 | TJ Baník Stříbro | 09.31 | 239 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Finále 2 (út, 1.7.2014) | Vítr: -1.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michal PokornýMichal Pokorný | 02 | AK ŠKODA Plzeň | 09.53 | 197 | ||||||||||||||
2 | David JiříkDavid Jiřík | 01 | AK ŠKODA Plzeň | 09.56 | 192 | ||||||||||||||
3 | Tomáš BoudaTomáš Bouda | 01 | AK ŠKODA Plzeň | 09.60 | 185 | ||||||||||||||
4 | Radek AndrleRadek Andrle | 02 | TJ Baník Stříbro | 09.91 | 134 | ||||||||||||||
5 | Adam MatulkaAdam Matulka | 01 | TJ Baník Stříbro | 10.21 | 91 | ||||||||||||||
6 | Dominik GyselDominik Gysel | 02 | TJ Nová Včelnice | 10.33 | 77 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
60 m - Ml. žákyně (Finále)
Finále (út, 1.7.2014) | Vítr: -1.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Linda HettlerováLinda Hettlerová | 01 | AKM Viktoria Plzeň | 08.21 | 785 | ||||||||||||||
2 | Barbara PíchalováBarbara Píchalová | 02 | AK ŠKODA Plzeň | 08.52 | 695 | ||||||||||||||
3 | Linda ČechováLinda Čechová | 01 | AC Mariánské Lázně, o.s. | 08.74 | 635 | ||||||||||||||
4 | Veronika KušnierováVeronika Kušnierová | 01 | AKM Viktoria Plzeň | 08.75 | 632 | ||||||||||||||
5 | Nikola ŠtancelováNikola Štancelová | 01 | Univerzitní sportovní klub ... | 08.81 | 616 | ||||||||||||||
6 | Jana MrázkováJana Mrázková | 01 | TJ ČZ Strakonice | 08.89 | 595 | ||||||||||||||
7 | Andrea PospíšilováAndrea Pospíšilová | 01 | AK ŠKODA Plzeň | 08.90 | 592 | ||||||||||||||
8 | Linda SucháLinda Suchá | 01 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 08.92 | 587 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Finále 2 (út, 1.7.2014) | Vítr: -2.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie RackováLucie Racková | 01 | AK ŠKODA Plzeň | 08.86 | 603 | ||||||||||||||
2 | Magdalena PeleškováMagdalena Pelešková | 01 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 08.91 | 589 | ||||||||||||||
3 | Eva BoltíkováEva Boltíková | 01 | TJ Baník Stříbro | 08.99 | 569 | ||||||||||||||
4 | Klára ŠídlováKlára Šídlová | 02 | Univerzitní sportovní klub ... | 09.05 | 553 | ||||||||||||||
5 | Kateřina KopicováKateřina Kopicová | 02 | Atletický oddíl - STŘELA Ž... | 09.18 | 521 | ||||||||||||||
6 | Veronika StřechováVeronika Střechová | 01 | AK ŠKODA Plzeň | 09.34 | 482 | ||||||||||||||
7 | Kateřina SýkorováKateřina Sýkorová | 02 | AK ŠKODA Plzeň | 09.40 | 468 | ||||||||||||||
8 | Hana HostičkováHana Hostičková | 01 | AK ŠKODA Plzeň | 09.53 | 438 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Finále 3 (út, 1.7.2014) | Vítr: -1.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina ŽohováKateřina Žohová | 01 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 09.20 | 516 | ||||||||||||||
2 | Tereza MatouškováTereza Matoušková | 02 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 09.53 | 438 | ||||||||||||||
3 | Tereza BláhováTereza Bláhová | 01 | AK ŠKODA Plzeň | 09.58 | 426 | ||||||||||||||
4 | Tereza FaktorováTereza Faktorová | 02 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 09.69 | 402 | ||||||||||||||
5 | Klára ZýmováKlára Zýmová | 02 | AK ŠKODA Plzeň | 09.75 | 389 | ||||||||||||||
6 | Simona ŠvarcováSimona Švarcová | 03 | Atletický oddíl - STŘELA Ž... | 09.98 | 340 | ||||||||||||||
7 | Markéta DavídkováMarkéta Davídková | 04 | AK ŠKODA Plzeň | 10.06 | 324 | ||||||||||||||
8 | Marie Anna DvořákováMarie Anna Dvořáková | 01 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 10.29 | 280 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
100 m - Muži (Finále)
Finále (út, 1.7.2014) | Vítr: +1.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martin VolákMartin Volák | 89 | AK ŠKODA Plzeň | 12.12 | 628 | ||||||||||||||
2 | Petr CerinaPetr Cerina | 84 | Atletika Klatovy | 12.22 | 608 | ||||||||||||||
3 | Martin KissMartin Kiss | 90 | SC Start Karlovy Vary | 12.41 | 573 | ||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
100 m - Junioři (Finále)
Finále (út, 1.7.2014) | Vítr: +1.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan TauerJan Tauer | 95 | AC Domažlice | 11.56 | 740 | ||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
100 m - Dorostenci (Finále)
Finále (út, 1.7.2014) | Vítr: +1.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Stanislav PacholíkStanislav Pacholík | 98 | TJ Nová Včelnice | 11.97 | 657 | ||||||||||||||
2 | David HavelDavid Havel | 98 | ASK Slavia Praha | 12.12 | 628 | ||||||||||||||
3= | Jakub SoučekJakub Souček | 98 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 12.13 | 626 | ||||||||||||||
3= | Jiří KadlaJiří Kadla | 97 | SKM Valašské Meziříčí | 12.13 | 626 | ||||||||||||||
5 | Jan KaislerJan Kaisler | 98 | ASK Slavia Praha | 12.50 | 556 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Finále 2 (út, 1.7.2014) | Vítr: +1.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jiří BeštaJiří Bešta | 97 | Atletika Klatovy | 12.01 | 649 | ||||||||||||||
2 | Tomáš KrůtaTomáš Krůta | 97 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 12.49 | 558 | ||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
150 m - Žákyně
(st, 2.7.2014) | Vítr: +3.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS | Natálie BrožováNatálie Brožová | 99 | AK ŠKODA Plzeň | DNF | |||||||||||||||
MS | Anna KozákováAnna Kozáková | 99 | AK ŠKODA Plzeň | 18.77 | |||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
150 m - Žákyně (Finále)
Finále (út, 1.7.2014) | Vítr: +3.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nikola DyrynkováNikola Dyrynková | 99 | TJ Lokomotiva Beroun o.s. | 20.19 | 754 | ||||||||||||||
2 | Veronika PetráskováVeronika Petrásková | 00 | Univerzitní sportovní klub ... | 20.50 | 719 | ||||||||||||||
3 | Adéla JehličkováAdéla Jehličková | 99 | Univerzitní sportovní klub ... | 20.79 | 686 | ||||||||||||||
4= | Denisa ZárubováDenisa Zárubová | 99 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 21.01 | 662 | ||||||||||||||
4= | Barbora JehličkováBarbora Jehličková | 99 | Univerzitní sportovní klub ... | 21.01 | 662 | ||||||||||||||
6 | Aneta HofmanováAneta Hofmanová | 00 | ASK Slavia Praha | 21.12 | 650 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Finále 2 (út, 1.7.2014) | Vítr: +3.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza SchejbalováTereza Schejbalová | 00 | AK ŠKODA Plzeň | 21.05 | 658 | ||||||||||||||
2 | Hana VargováHana Vargová | 00 | TJ Baník Stříbro | 21.19 | 643 | ||||||||||||||
3 | Kristýna KlimentováKristýna Klimentová | 00 | TJ Lokomotiva Beroun o.s. | 21.21 | 640 | ||||||||||||||
4 | Eva NěmcováEva Němcová | 99 | TJ Nová Včelnice | 21.24 | 637 | ||||||||||||||
5 | Andrea BělohlavováAndrea Bělohlavová | 00 | TJ Vodní stavby Tábor | 21.29 | 632 | ||||||||||||||
6 | Kateřina BenešováKateřina Benešová | 00 | TJ Baník Stříbro | 21.49 | 611 | ||||||||||||||
7 | Michaela KalouskováMichaela Kalousková | 99 | AK Sokolov | 21.58 | 601 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Finále 3 (út, 1.7.2014) | Vítr: +2.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sára ČelišováSára Čelišová | 00 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 19.58 | 826 | ||||||||||||||
2 | Klára LokajíčkováKlára Lokajíčková | 00 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 19.87 | 792 | ||||||||||||||
3 | Lenka KuberkováLenka Kuberková | 99 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 21.08 | 654 | ||||||||||||||
4 | Adéla BrožováAdéla Brožová | 99 | TJ Sušice | 21.21 | 640 | ||||||||||||||
5 | Adéla TomáškováAdéla Tomášková | 00 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 21.56 | 603 | ||||||||||||||
6 | Lucie TůmováLucie Tůmová | 99 | Atletika Klatovy | 22.18 | 540 | ||||||||||||||
7 | Denisa ŠantínováDenisa Šantínová | 00 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 22.73 | 486 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
200 m - Ženy (Finále)
Finále (út, 1.7.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Alena GalertováAlena Galertová | 92 | Univerzitní sportovní klub ... | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
200 m - Juniorky (Finále)
Finále (út, 1.7.2014) | Vítr: +2.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna NečinováAnna Nečinová | 96 | ŠAK Novoborská Praha | 26.11 | 788 | ||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
200 m - Dorostenky (Finále)
Finále (út, 1.7.2014) | Vítr: +2.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Denisa MajerováDenisa Majerová | 97 | AK ŠKODA Plzeň | 27.37 | 681 | ||||||||||||||
2 | Aneta BaštářováAneta Baštářová | 98 | AK ŠKODA Plzeň | 27.87 | 641 | ||||||||||||||
3 | Kateřina KrškováKateřina Kršková | 97 | TJ Nová Včelnice | 30.47 | 450 | ||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
400 m - Muži (Finále)
Finále (út, 1.7.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Petr CerinaPetr Cerina | 84 | Atletika Klatovy | 56.81 | 528 | ||||||||||||||
2 | Martin KissMartin Kiss | 90 | SC Start Karlovy Vary | 56.91 | 524 | ||||||||||||||
3 | Martin VolákMartin Volák | 89 | AK ŠKODA Plzeň | 57.91 | 487 | ||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
400 m - Junioři (Finále)
Finále (út, 1.7.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan TauerJan Tauer | 95 | AC Domažlice | 51.62 | 741 | ||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
400 m - Dorostenci (Finále)
Finále (út, 1.7.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jiří BeštaJiří Bešta | 97 | Atletika Klatovy | 54.06 | 637 | ||||||||||||||
2 | Jakub SoučekJakub Souček | 98 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 54.54 | 617 | ||||||||||||||
3 | Stanislav PacholíkStanislav Pacholík | 98 | TJ Nová Včelnice | 55.58 | 576 | ||||||||||||||
4 | David HavelDavid Havel | 98 | ASK Slavia Praha | 56.33 | 546 | ||||||||||||||
5 | Jan KaislerJan Kaisler | 98 | ASK Slavia Praha | 57.27 | 511 | ||||||||||||||
6 | Jiří KadlaJiří Kadla | 97 | SKM Valašské Meziříčí | 58.58 | 463 | ||||||||||||||
7 | Tomáš KrůtaTomáš Krůta | 97 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 59.68 | 424 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
800 m - Ml. žáci (Finále)
Finále (út, 1.7.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Milan PopovičMilan Popovič | 01 | TJ Baník Stříbro | 2:29.87 | 494 | ||||||||||||||
2 | Jakub DavidíkJakub Davidík | 02 | TJ Baník Stříbro | 2:30.03 | 492 | ||||||||||||||
3 | Lukáš MoulisLukáš Moulis | 01 | Atletický oddíl - STŘELA Ž... | 2:37.36 | 416 | ||||||||||||||
4 | David JiříkDavid Jiřík | 01 | AK ŠKODA Plzeň | 2:40.53 | 385 | ||||||||||||||
5 | Marek PáníkMarek Páník | 01 | AK ŠKODA Plzeň | 2:42.67 | 365 | ||||||||||||||
6 | Adam LandergotAdam Landergot | 01 | AK ŠKODA Plzeň | 2:45.01 | 343 | ||||||||||||||
7 | Radek AndrleRadek Andrle | 02 | TJ Baník Stříbro | 2:47.81 | 318 | ||||||||||||||
8 | Adam MatulkaAdam Matulka | 01 | TJ Baník Stříbro | 2:49.85 | 301 | ||||||||||||||
9 | Michal PokornýMichal Pokorný | 02 | AK ŠKODA Plzeň | 2:50.73 | 293 | ||||||||||||||
10 | Tomáš BoudaTomáš Bouda | 01 | AK ŠKODA Plzeň | 2:58.67 | 230 | ||||||||||||||
11 | Jan ProcházkaJan Procházka | 01 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 3:03.47 | 195 | ||||||||||||||
12 | Dominik GyselDominik Gysel | 02 | TJ Nová Včelnice | 3:06.80 | 172 | ||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
800 m - Ženy (Finále)
Finále (st, 2.7.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Alena GalertováAlena Galertová | 92 | Univerzitní sportovní klub ... | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
800 m - Juniorky (Finále)
Finále (st, 2.7.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna NečinováAnna Nečinová | 96 | ŠAK Novoborská Praha | 2:45.20 | 515 | ||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
800 m - Dorostenky (Finále)
Finále (st, 2.7.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Denisa MajerováDenisa Majerová | 97 | AK ŠKODA Plzeň | 2:44.35 | 524 | ||||||||||||||
2 | Aneta BaštářováAneta Baštářová | 98 | AK ŠKODA Plzeň | 2:57.14 | 392 | ||||||||||||||
Kateřina KrškováKateřina Kršková | 97 | TJ Nová Včelnice | DNF | ||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
800 m - Žákyně (Finále)
Finále (st, 2.7.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adéla JehličkováAdéla Jehličková | 99 | Univerzitní sportovní klub ... | 2:34.12 | 642 | ||||||||||||||
2 | Tereza SchejbalováTereza Schejbalová | 00 | AK ŠKODA Plzeň | 2:35.49 | 626 | ||||||||||||||
3 | Veronika PetráskováVeronika Petrásková | 00 | Univerzitní sportovní klub ... | 2:36.69 | 611 | ||||||||||||||
4 | Denisa ŠantínováDenisa Šantínová | 00 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 2:39.98 | 573 | ||||||||||||||
5 | Barbora JehličkováBarbora Jehličková | 99 | Univerzitní sportovní klub ... | 2:40.75 | 564 | ||||||||||||||
6 | Klára LokajíčkováKlára Lokajíčková | 00 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 2:41.82 | 552 | ||||||||||||||
7 | Nikola DyrynkováNikola Dyrynková | 99 | TJ Lokomotiva Beroun o.s. | 2:44.05 | 527 | ||||||||||||||
8 | Michaela KalouskováMichaela Kalousková | 99 | AK Sokolov | 2:45.53 | 511 | ||||||||||||||
9 | Aneta HofmanováAneta Hofmanová | 00 | ASK Slavia Praha | 2:46.25 | 503 | ||||||||||||||
10 | Hana VargováHana Vargová | 00 | TJ Baník Stříbro | 2:50.00 | 464 | ||||||||||||||
11 | Andrea BělohlavováAndrea Bělohlavová | 00 | TJ Vodní stavby Tábor | 2:50.99 | 453 | ||||||||||||||
12 | Lucie TůmováLucie Tůmová | 99 | Atletika Klatovy | 2:52.83 | 435 | ||||||||||||||
13 | Adéla TomáškováAdéla Tomášková | 00 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 2:54.87 | 414 | ||||||||||||||
14 | Eva NěmcováEva Němcová | 99 | TJ Nová Včelnice | 2:55.59 | 407 | ||||||||||||||
15 | Kateřina BenešováKateřina Benešová | 00 | TJ Baník Stříbro | 2:57.31 | 391 | ||||||||||||||
16 | Adéla BrožováAdéla Brožová | 99 | TJ Sušice | 2:59.04 | 374 | ||||||||||||||
17 | Denisa ZárubováDenisa Zárubová | 99 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 3:00.39 | 362 | ||||||||||||||
18 | Lenka KuberkováLenka Kuberková | 99 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 3:00.87 | 357 | ||||||||||||||
19 | Kristýna KlimentováKristýna Klimentová | 00 | TJ Lokomotiva Beroun o.s. | 3:28.75 | 145 | ||||||||||||||
Sára ČelišováSára Čelišová | 00 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 20 závodníků |
800 m - Ml. žákyně (Finále)
Finále (út, 1.7.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina KopicováKateřina Kopicová | 02 | Atletický oddíl - STŘELA Ž... | 2:43.11 | 538 | ||||||||||||||
2 | Linda HettlerováLinda Hettlerová | 01 | AKM Viktoria Plzeň | 2:47.72 | 488 | ||||||||||||||
3 | Linda SucháLinda Suchá | 01 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 2:50.61 | 457 | ||||||||||||||
4 | Kateřina ŽohováKateřina Žohová | 01 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 2:54.28 | 420 | ||||||||||||||
5 | Klára ŠídlováKlára Šídlová | 02 | Univerzitní sportovní klub ... | 2:59.96 | 366 | ||||||||||||||
6 | Eva BoltíkováEva Boltíková | 01 | TJ Baník Stříbro | 3:00.54 | 360 | ||||||||||||||
7 | Veronika KušnierováVeronika Kušnierová | 01 | AKM Viktoria Plzeň | 3:02.10 | 346 | ||||||||||||||
8 | Linda ČechováLinda Čechová | 01 | AC Mariánské Lázně, o.s. | 3:03.66 | 332 | ||||||||||||||
9 | Andrea PospíšilováAndrea Pospíšilová | 01 | AK ŠKODA Plzeň | 3:04.88 | 321 | ||||||||||||||
10 | Veronika StřechováVeronika Střechová | 01 | AK ŠKODA Plzeň | 3:16.54 | 227 | ||||||||||||||
Jana MrázkováJana Mrázková | 01 | TJ ČZ Strakonice | DNS | ||||||||||||||||
Simona ŠvarcováSimona Švarcová | 03 | Atletický oddíl - STŘELA Ž... | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
Finále 2 (út, 1.7.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nikola ŠtancelováNikola Štancelová | 01 | Univerzitní sportovní klub ... | 2:46.07 | 505 | ||||||||||||||
2 | Barbara PíchalováBarbara Píchalová | 02 | AK ŠKODA Plzeň | 2:52.77 | 435 | ||||||||||||||
3 | Lucie RackováLucie Racková | 01 | AK ŠKODA Plzeň | 2:59.41 | 371 | ||||||||||||||
4 | Magdalena PeleškováMagdalena Pelešková | 01 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 3:02.60 | 341 | ||||||||||||||
5 | Marie Anna DvořákováMarie Anna Dvořáková | 01 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 3:04.36 | 326 | ||||||||||||||
6 | Tereza FaktorováTereza Faktorová | 02 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 3:04.92 | 321 | ||||||||||||||
7 | Hana HostičkováHana Hostičková | 01 | AK ŠKODA Plzeň | 3:05.18 | 319 | ||||||||||||||
8 | Tereza BláhováTereza Bláhová | 01 | AK ŠKODA Plzeň | 3:05.87 | 313 | ||||||||||||||
9 | Kateřina SýkorováKateřina Sýkorová | 02 | AK ŠKODA Plzeň | 3:09.87 | 279 | ||||||||||||||
10 | Tereza MatouškováTereza Matoušková | 02 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 3:23.41 | 178 | ||||||||||||||
11 | Klára ZýmováKlára Zýmová | 02 | AK ŠKODA Plzeň | 3:24.88 | 169 | ||||||||||||||
12 | Markéta DavídkováMarkéta Davídková | 04 | AK ŠKODA Plzeň | 3:40.77 | 81 | ||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
1000 m - Žáci (Finále)
Finále (st, 2.7.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan RotterJan Rotter | 99 | Univerzitní sportovní klub ... | 3:08.19 | 586 | ||||||||||||||
2 | Matěj BěhounekMatěj Běhounek | 99 | ASK Slavia Praha | 3:11.03 | 560 | ||||||||||||||
3 | Lukáš VětrovskýLukáš Větrovský | 99 | AK ŠKODA Plzeň | 3:12.44 | 548 | ||||||||||||||
4 | Jiří StašekJiří Stašek | 99 | AK ŠKODA Plzeň | 3:16.04 | 516 | ||||||||||||||
5 | Robin PovolnýRobin Povolný | 99 | Atletický oddíl - STŘELA Ž... | 3:21.72 | 467 | ||||||||||||||
6 | Jakub ŠvajcrJakub Švajcr | 00 | AK ŠKODA Plzeň | 3:24.33 | 446 | ||||||||||||||
7 | Jan RůžičkaJan Růžička | 99 | ASK Slavia Praha | 3:27.17 | 423 | ||||||||||||||
8 | Jan HermanJan Herman | 99 | ASK Slavia Praha | 3:31.55 | 389 | ||||||||||||||
9 | Miroslav MašekMiroslav Mašek | 00 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 3:36.37 | 352 | ||||||||||||||
10 | Ondřej KadlaOndřej Kadla | 00 | SKM Valašské Meziříčí | 3:42.91 | 306 | ||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
1500 m - Muži (Finále)
Finále (st, 2.7.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Petr CerinaPetr Cerina | 84 | Atletika Klatovy | 5:09.09 | 509 | ||||||||||||||
2 | Martin KissMartin Kiss | 90 | SC Start Karlovy Vary | 5:38.80 | 357 | ||||||||||||||
3 | Martin VolákMartin Volák | 89 | AK ŠKODA Plzeň | 6:03.69 | 249 | ||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
1500 m - Junioři (Finále)
Finále (st, 2.7.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan TauerJan Tauer | 95 | AC Domažlice | 4:33.45 | 722 | ||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
1500 m - Dorostenci (Finále)
Finále (st, 2.7.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Stanislav PacholíkStanislav Pacholík | 98 | TJ Nová Včelnice | 4:52.06 | 606 | ||||||||||||||
2 | Jakub SoučekJakub Souček | 98 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 4:52.78 | 602 | ||||||||||||||
3 | Jan KaislerJan Kaisler | 98 | ASK Slavia Praha | 5:05.81 | 527 | ||||||||||||||
4 | David HavelDavid Havel | 98 | ASK Slavia Praha | 5:16.03 | 471 | ||||||||||||||
5 | Jiří BeštaJiří Bešta | 97 | Atletika Klatovy | 5:23.78 | 431 | ||||||||||||||
6 | Jiří KadlaJiří Kadla | 97 | SKM Valašské Meziříčí | 5:25.94 | 420 | ||||||||||||||
Tomáš KrůtaTomáš Krůta | 97 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | DNF | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žáci (Finále)
Finále (út, 1.7.2014) | Vítr: -1.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Milan PopovičMilan Popovič | 01 | TJ Baník Stříbro | 09.59 | 621 | ||||||||||||||
2 | Adam LandergotAdam Landergot | 01 | AK ŠKODA Plzeň | 11.20 | 337 | ||||||||||||||
3 | Lukáš MoulisLukáš Moulis | 01 | Atletický oddíl - STŘELA Ž... | 11.31 | 321 | ||||||||||||||
4 | Jan ProcházkaJan Procházka | 01 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 11.97 | 231 | ||||||||||||||
5 | Michal PokornýMichal Pokorný | 02 | AK ŠKODA Plzeň | 12.90 | 128 | ||||||||||||||
6 | Marek PáníkMarek Páník | 01 | AK ŠKODA Plzeň | 13.01 | 118 | ||||||||||||||
7 | Dominik GyselDominik Gysel | 02 | TJ Nová Včelnice | 13.47 | 79 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Finále 2 (út, 1.7.2014) | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub DavidíkJakub Davidík | 02 | TJ Baník Stříbro | 12.42 | 177 | ||||||||||||||
2 | Radek AndrleRadek Andrle | 02 | TJ Baník Stříbro | 12.70 | 148 | ||||||||||||||
3 | David JiříkDavid Jiřík | 01 | AK ŠKODA Plzeň | 12.76 | 142 | ||||||||||||||
4 | Tomáš BoudaTomáš Bouda | 01 | AK ŠKODA Plzeň | 13.10 | 110 | ||||||||||||||
5 | Adam MatulkaAdam Matulka | 01 | TJ Baník Stříbro | 13.36 | 88 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žákyně (Finále)
Finále (út, 1.7.2014) | Vítr: +0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Linda HettlerováLinda Hettlerová | 01 | AKM Viktoria Plzeň | 09.70 | 769 | ||||||||||||||
2 | Veronika KušnierováVeronika Kušnierová | 01 | AKM Viktoria Plzeň | 10.29 | 659 | ||||||||||||||
3 | Nikola ŠtancelováNikola Štancelová | 01 | Univerzitní sportovní klub ... | 10.44 | 632 | ||||||||||||||
4 | Barbara PíchalováBarbara Píchalová | 02 | AK ŠKODA Plzeň | 10.68 | 590 | ||||||||||||||
5 | Linda ČechováLinda Čechová | 01 | AC Mariánské Lázně, o.s. | 10.72 | 583 | ||||||||||||||
6 | Andrea PospíšilováAndrea Pospíšilová | 01 | AK ŠKODA Plzeň | 10.84 | 563 | ||||||||||||||
7 | Eva BoltíkováEva Boltíková | 01 | TJ Baník Stříbro | 11.59 | 444 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Finále 2 (út, 1.7.2014) | Vítr: -1.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jana MrázkováJana Mrázková | 01 | TJ ČZ Strakonice | 10.90 | 553 | ||||||||||||||
2 | Lucie RackováLucie Racková | 01 | AK ŠKODA Plzeň | 10.94 | 546 | ||||||||||||||
3 | Linda SucháLinda Suchá | 01 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 11.01 | 535 | ||||||||||||||
4 | Magdalena PeleškováMagdalena Pelešková | 01 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 11.10 | 520 | ||||||||||||||
5 | Veronika StřechováVeronika Střechová | 01 | AK ŠKODA Plzeň | 11.16 | 511 | ||||||||||||||
6 | Tereza MatouškováTereza Matoušková | 02 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 12.70 | 291 | ||||||||||||||
7 | Hana HostičkováHana Hostičková | 01 | AK ŠKODA Plzeň | 13.48 | 201 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Finále 3 (út, 1.7.2014) | Vítr: -0.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina KopicováKateřina Kopicová | 02 | Atletický oddíl - STŘELA Ž... | 11.83 | 408 | ||||||||||||||
2 | Simona ŠvarcováSimona Švarcová | 03 | Atletický oddíl - STŘELA Ž... | 12.40 | 329 | ||||||||||||||
3 | Kateřina SýkorováKateřina Sýkorová | 02 | AK ŠKODA Plzeň | 12.60 | 303 | ||||||||||||||
4 | Klára ŠídlováKlára Šídlová | 02 | Univerzitní sportovní klub ... | 12.62 | 301 | ||||||||||||||
5 | Klára ZýmováKlára Zýmová | 02 | AK ŠKODA Plzeň | 12.82 | 276 | ||||||||||||||
6 | Markéta DavídkováMarkéta Davídková | 04 | AK ŠKODA Plzeň | 14.44 | 112 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Finále 4 (út, 1.7.2014) | Vítr: -2.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina ŽohováKateřina Žohová | 01 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 12.62 | 301 | ||||||||||||||
2 | Marie Anna DvořákováMarie Anna Dvořáková | 01 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 13.94 | 156 | ||||||||||||||
3 | Tereza FaktorováTereza Faktorová | 02 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 14.15 | 136 | ||||||||||||||
4 | Tereza BláhováTereza Bláhová | 01 | AK ŠKODA Plzeň | 14.86 | 80 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
100 m překážek [83,8cm] - Žáci (Finále)
Finále (út, 1.7.2014) | Vítr: -0.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matěj BěhounekMatěj Běhounek | 99 | ASK Slavia Praha | 14.35 | 790 | ||||||||||||||
2 | Jan RůžičkaJan Růžička | 99 | ASK Slavia Praha | 14.68 | 750 | ||||||||||||||
3 | Lukáš VětrovskýLukáš Větrovský | 99 | AK ŠKODA Plzeň | 14.75 | 741 | ||||||||||||||
4 | Jan RotterJan Rotter | 99 | Univerzitní sportovní klub ... | 14.77 | 739 | ||||||||||||||
5 | Robin PovolnýRobin Povolný | 99 | Atletický oddíl - STŘELA Ž... | 15.92 | 606 | ||||||||||||||
6 | Jiří StašekJiří Stašek | 99 | AK ŠKODA Plzeň | 16.29 | 566 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Finále 2 (út, 1.7.2014) | Vítr: +0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan HermanJan Herman | 99 | ASK Slavia Praha | 16.51 | 542 | ||||||||||||||
2 | Ondřej KadlaOndřej Kadla | 00 | SKM Valašské Meziříčí | 17.86 | 409 | ||||||||||||||
3 | Miroslav MašekMiroslav Mašek | 00 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 18.29 | 370 | ||||||||||||||
4 | Jakub ŠvajcrJakub Švajcr | 00 | AK ŠKODA Plzeň | 19.39 | 279 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
100 m překážek [83,8cm] - Ženy (Finále)
Finále (út, 1.7.2014) | Vítr: +3.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Alena GalertováAlena Galertová | 92 | Univerzitní sportovní klub ... | 14.64 | 890 | ||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
100 m překážek [83,8cm] - Juniorky (Finále)
Finále (út, 1.7.2014) | Vítr: +3.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna NečinováAnna Nečinová | 96 | ŠAK Novoborská Praha | 15.03 | 838 | ||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
100 m překážek [76,2cm-8,20m] - Žákyně (Finále)
Finále (út, 1.7.2014) | Vítr: +1.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nikola DyrynkováNikola Dyrynková | 99 | TJ Lokomotiva Beroun o.s. | 15.73 | 748 | ||||||||||||||
2 | Barbora JehličkováBarbora Jehličková | 99 | Univerzitní sportovní klub ... | 16.41 | 665 | ||||||||||||||
3 | Denisa ZárubováDenisa Zárubová | 99 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 16.69 | 632 | ||||||||||||||
4 | Tereza SchejbalováTereza Schejbalová | 00 | AK ŠKODA Plzeň | 16.75 | 625 | ||||||||||||||
5 | Adéla JehličkováAdéla Jehličková | 99 | Univerzitní sportovní klub ... | 16.90 | 608 | ||||||||||||||
6 | Aneta HofmanováAneta Hofmanová | 00 | ASK Slavia Praha | 17.11 | 584 | ||||||||||||||
7 | Andrea BělohlavováAndrea Bělohlavová | 00 | TJ Vodní stavby Tábor | 17.68 | 522 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Finále 2 (út, 1.7.2014) | Vítr: +2.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Veronika PetráskováVeronika Petrásková | 00 | Univerzitní sportovní klub ... | 16.79 | 620 | ||||||||||||||
2 | Kristýna KlimentováKristýna Klimentová | 00 | TJ Lokomotiva Beroun o.s. | 16.84 | 615 | ||||||||||||||
3 | Michaela KalouskováMichaela Kalousková | 99 | AK Sokolov | 17.47 | 544 | ||||||||||||||
4 | Hana VargováHana Vargová | 00 | TJ Baník Stříbro | 17.63 | 527 | ||||||||||||||
5 | Kateřina BenešováKateřina Benešová | 00 | TJ Baník Stříbro | 18.10 | 478 | ||||||||||||||
6 | Adéla TomáškováAdéla Tomášková | 00 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 18.48 | 440 | ||||||||||||||
7 | Eva NěmcováEva Němcová | 99 | TJ Nová Včelnice | 21.31 | 203 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Finále 3 (út, 1.7.2014) | Vítr: -1.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adéla BrožováAdéla Brožová | 99 | TJ Sušice | 16.93 | 604 | ||||||||||||||
2 | Klára LokajíčkováKlára Lokajíčková | 00 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 17.23 | 571 | ||||||||||||||
3 | Sára ČelišováSára Čelišová | 00 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 18.12 | 476 | ||||||||||||||
4 | Lucie TůmováLucie Tůmová | 99 | Atletika Klatovy | 19.28 | 365 | ||||||||||||||
5 | Lenka KuberkováLenka Kuberková | 99 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 20.39 | 271 | ||||||||||||||
6 | Denisa ŠantínováDenisa Šantínová | 00 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 22.58 | 124 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
100 m překážek [76,2cm-8,50m] - Dorostenky (Finále)
Finále (út, 1.7.2014) | Vítr: +3.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Denisa MajerováDenisa Majerová | 97 | AK ŠKODA Plzeň | 15.34 | 797 | ||||||||||||||
2 | Aneta BaštářováAneta Baštářová | 98 | AK ŠKODA Plzeň | 16.12 | 700 | ||||||||||||||
3 | Kateřina KrškováKateřina Kršková | 97 | TJ Nová Včelnice | 17.01 | 595 | ||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
110 m překážek [106,7 cm] - Muži (Finále)
Finále (st, 2.7.2014) | Vítr: +0.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martin VolákMartin Volák | 89 | AK ŠKODA Plzeň | 17.67 | 556 | ||||||||||||||
2 | Petr CerinaPetr Cerina | 84 | Atletika Klatovy | 18.94 | 438 | ||||||||||||||
3 | Martin KissMartin Kiss | 90 | SC Start Karlovy Vary | 19.33 | 404 | ||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
110 m překážek [99,1 cm] - Junioři (Finále)
Finále (st, 2.7.2014) | Vítr: +0.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan TauerJan Tauer | 95 | AC Domažlice | 16.54 | 673 | ||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
110 m překážek [91,4 cm] - Dorostenci
(st, 2.7.2014) | Vítr: -1.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS | Tomáš CapouchTomáš Capouch | 97 | ASK Slavia Praha | 15.71 | |||||||||||||||
MS | Petr UrbánekPetr Urbánek | 98 | ASK Slavia Praha | 15.93 | |||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
110 m překážek [91,4 cm] - Dorostenci (Finále)
Finále (st, 2.7.2014) | Vítr: -0.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jiří BeštaJiří Bešta | 97 | Atletika Klatovy | 15.81 | 754 | ||||||||||||||
2 | Jiří KadlaJiří Kadla | 97 | SKM Valašské Meziříčí | 16.50 | 677 | ||||||||||||||
3 | Tomáš KrůtaTomáš Krůta | 97 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 16.77 | 648 | ||||||||||||||
4 | David HavelDavid Havel | 98 | ASK Slavia Praha | 17.27 | 596 | ||||||||||||||
5 | Jan KaislerJan Kaisler | 98 | ASK Slavia Praha | 18.22 | 503 | ||||||||||||||
6 | Jakub SoučekJakub Souček | 98 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 18.45 | 482 | ||||||||||||||
Stanislav PacholíkStanislav Pacholík | 98 | TJ Nová Včelnice | DNF | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
skok vysoký - Muži (Finále)
Finále (út, 1.7.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1.501.531.561.591.621.651.681.711.741.771.801.831.86 | Body | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Martin VolákMartin Volák
AK ŠKODA Plzeň |
89 | 1.74 | O-O-O-OOOXXX | 577 | ||||||||||||||
2 |
Martin KissMartin Kiss
SC Start Karlovy Vary |
90 | 1.71 | ----O-XOXXOXXX | 552 | ||||||||||||||
3 |
Petr CerinaPetr Cerina
Atletika Klatovy |
84 | 1.68 | O-OOOXOOXX- | 528 | ||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
skok vysoký - Junioři (Finále)
Finále (út, 1.7.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1.741.771.801.831.861.891.921.951.982.01 | Body | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jan TauerJan Tauer
AC Domažlice |
95 | 1.95 | O-O-XXOOXXOOXXX | 758 | ||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
skok vysoký - Dorostenci (Finále)
Finále (út, 1.7.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1.381.411.441.471.501.531.561.591.621.651.681.711.741.771.80 | Body | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jiří BeštaJiří Bešta
Atletika Klatovy |
97 | 1.86 | ----O---O-O-OOO | 679 | ||||||||||||||
2 |
Jiří KadlaJiří Kadla
SKM Valašské Meziříčí |
97 | 1.68 | ---O-O-OOOXOXXX | 528 | ||||||||||||||
3 |
Tomáš KrůtaTomáš Krůta
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
97 | 1.65 | ----OOOXOXOXXOXXX | 504 | ||||||||||||||
4 |
David HavelDavid Havel
ASK Slavia Praha |
98 | 1.62 | ----O--OOXXX | 480 | ||||||||||||||
5 |
Stanislav PacholíkStanislav Pacholík
TJ Nová Včelnice |
98 | 1.56 | OOOOOXXOOXXX | 434 | ||||||||||||||
6 |
Jakub SoučekJakub Souček
SK ZŠ Jeseniova Praha |
98 | 1.50 | OOOOOXXX | 389 | ||||||||||||||
7 |
Jan KaislerJan Kaisler
ASK Slavia Praha |
98 | 1.41 | OOXXX | 324 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
skok vysoký - Žáci (Finále)
Finále (st, 2.7.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1.301.331.361.391.421.451.481.511.541.571.601.631.66 | Body | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1= |
Robin PovolnýRobin Povolný
Atletický oddíl - STŘELA Ž... |
99 | 1.63 | ---OOOOOOOOXOX | 488 | ||||||||||||||
1= |
Jan RůžičkaJan Růžička
ASK Slavia Praha |
99 | 1.63 | --OOXOOOOOOOXOXXX | 488 | ||||||||||||||
3 |
Matěj BěhounekMatěj Běhounek
ASK Slavia Praha |
99 | 1.54 | O-OO-OOXOXOXXX | 419 | ||||||||||||||
4 |
Lukáš VětrovskýLukáš Větrovský
AK ŠKODA Plzeň |
99 | 1.51 | OOXOOOOXOOXXX | 396 | ||||||||||||||
5 |
Jiří StašekJiří Stašek
AK ŠKODA Plzeň |
99 | 1.45 | OOOOOXOXXX | 352 | ||||||||||||||
6 |
Ondřej KadlaOndřej Kadla
SKM Valašské Meziříčí |
00 | 1.42 | OOOXOOXXX | 331 | ||||||||||||||
7 |
Jan RotterJan Rotter
Univerzitní sportovní klub ... |
99 | 1.42 | O-O-XOXXX | 331 | ||||||||||||||
8 |
Jakub ŠvajcrJakub Švajcr
AK ŠKODA Plzeň |
00 | 1.42 | OXOOOXOXXX | 331 | ||||||||||||||
9 |
Jan HermanJan Herman
ASK Slavia Praha |
99 | 1.39 | O-OOXXX | 310 | ||||||||||||||
10 |
Miroslav MašekMiroslav Mašek
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
00 | NM | XXX | |||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
skok vysoký - Ženy (Finále)
Finále (út, 1.7.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1.231.261.291.321.351.381.411.441.471.501.531.561.591.621.65 | Body | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Alena GalertováAlena Galertová
Univerzitní sportovní klub ... |
92 | 1.65 | ---------OOOXXOOO | 795 | ||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
skok vysoký - Juniorky (Finále)
Finále (út, 1.7.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1.231.261.291.321.351.381.411.441.471.501.531.561.591.621.65 | Body | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Anna NečinováAnna Nečinová
ŠAK Novoborská Praha |
96 | 1.62 | -------OO-OOOOXXX | 759 | ||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
skok vysoký - Dorostenky (Finále)
Finále (út, 1.7.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1.231.261.291.321.351.381.411.441.471.501.531.561.591.621.65 | Body | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Denisa MajerováDenisa Majerová
AK ŠKODA Plzeň |
97 | 1.71 | -----------O-XOXO | 867 | ||||||||||||||
2 |
Kateřina KrškováKateřina Kršková
TJ Nová Včelnice |
97 | 1.35 | ----XO-XXX | 460 | ||||||||||||||
3 |
Aneta BaštářováAneta Baštářová
AK ŠKODA Plzeň |
98 | 1.35 | OOOOXXOXXX | 460 | ||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
skok vysoký - Žákyně (Finále)
Finále (út, 1.7.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1.151.181.211.241.271.301.331.361.391.421.451.481.51 | Body | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Klára LokajíčkováKlára Lokajíčková
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
00 | 1.48 | ------OOOOXOXOXXX | 599 | ||||||||||||||
2= |
Michaela KalouskováMichaela Kalousková
AK Sokolov |
99 | 1.45 | -----O-OOXOXOXXX | 566 | ||||||||||||||
2= |
Denisa ZárubováDenisa Zárubová
SK ZŠ Jeseniova Praha |
99 | 1.45 | OXOOOOOOOOOXOXXX | 566 | ||||||||||||||
4= |
Barbora JehličkováBarbora Jehličková
Univerzitní sportovní klub ... |
99 | 1.45 | -----O--OXOXXOXXX | 566 | ||||||||||||||
4= |
Tereza SchejbalováTereza Schejbalová
AK ŠKODA Plzeň |
00 | 1.45 | ------OXOOOXXOXXX | 566 | ||||||||||||||
6 |
Kristýna KlimentováKristýna Klimentová
TJ Lokomotiva Beroun o.s. |
00 | 1.42 | ----O-OOXOOXXX | 534 | ||||||||||||||
7 |
Eva NěmcováEva Němcová
TJ Nová Včelnice |
99 | 1.42 | -------OOXOXXX | 534 | ||||||||||||||
8 |
Nikola DyrynkováNikola Dyrynková
TJ Lokomotiva Beroun o.s. |
99 | 1.42 | ----XXOXO-OOXOXXX | 534 | ||||||||||||||
9 |
Aneta HofmanováAneta Hofmanová
ASK Slavia Praha |
00 | 1.39 | --OOOOOOOXXX | 502 | ||||||||||||||
10 |
Adéla TomáškováAdéla Tomášková
SK ZŠ Jeseniova Praha |
00 | 1.39 | ---OOOOXOOXXX | 502 | ||||||||||||||
11 |
Veronika PetráskováVeronika Petrásková
Univerzitní sportovní klub ... |
00 | 1.39 | ---OOOOOXOXXX | 502 | ||||||||||||||
12 |
Lucie TůmováLucie Tůmová
Atletika Klatovy |
99 | 1.39 | -OOOOOOXOXOXXX | 502 | ||||||||||||||
13 |
Adéla JehličkováAdéla Jehličková
Univerzitní sportovní klub ... |
99 | 1.39 | ---OOXOXOXOXOXXX | 502 | ||||||||||||||
14 |
Andrea BělohlavováAndrea Bělohlavová
TJ Vodní stavby Tábor |
00 | 1.39 | --OOOXOOXXOXXOXXX | 502 | ||||||||||||||
15 |
Hana VargováHana Vargová
TJ Baník Stříbro |
00 | 1.36 | --OOOOOXOXXX | 470 | ||||||||||||||
16 |
Kateřina BenešováKateřina Benešová
TJ Baník Stříbro |
00 | 1.33 | --OOOOOXXX | 439 | ||||||||||||||
17 |
Adéla BrožováAdéla Brožová
TJ Sušice |
99 | 1.33 | ---OOOXOXXX | 439 | ||||||||||||||
18 |
Lenka KuberkováLenka Kuberková
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
99 | 1.33 | OOXOOOOXXOXXX | 439 | ||||||||||||||
19 |
Denisa ŠantínováDenisa Šantínová
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
00 | 1.33 | XOOOXOXXOXOXXOXXX | 439 | ||||||||||||||
20 |
Sára ČelišováSára Čelišová
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
00 | 1.30 | XOOXOXOOXXOXXX | 409 | ||||||||||||||
Celkem 20 závodníků |
skok o tyči - Muži (Finále)
Finále (st, 2.7.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Body | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Martin VolákMartin Volák
AK ŠKODA Plzeň |
89 | 4.40 | 731 | |||||||||||||||
2 |
Petr CerinaPetr Cerina
Atletika Klatovy |
84 | 3.60 | 509 | |||||||||||||||
3 |
Martin KissMartin Kiss
SC Start Karlovy Vary |
90 | 2.60 | 264 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
skok o tyči - Junioři (Finále)
Finále (st, 2.7.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 2.002.102.202.302.402.502.602.702.802.903.00 | Body | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jan TauerJan Tauer
AC Domažlice |
95 | 2.80 | ------OXOOXXX | 309 | ||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
skok o tyči - Dorostenci
(st, 2.7.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Body | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS |
Tomáš CapouchTomáš Capouch
ASK Slavia Praha |
97 | 3.20 | ||||||||||||||||
MS |
Petr UrbánekPetr Urbánek
ASK Slavia Praha |
98 | 2.70 | ||||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
skok o tyči - Dorostenci (Finále)
Finále (st, 2.7.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 2.002.102.202.302.402.502.602.702.802.903.003.103.203.303.40 | Body | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jiří KadlaJiří Kadla
SKM Valašské Meziříčí |
97 | 3.70 | --O-OOOOXXX | 535 | ||||||||||||||
2 |
Jiří BeštaJiří Bešta
Atletika Klatovy |
97 | 3.70 | --O-OOOOXXX | 535 | ||||||||||||||
3 |
David HavelDavid Havel
ASK Slavia Praha |
98 | 2.80 | --O-OOOOXXX | 309 | ||||||||||||||
4 |
Tomáš KrůtaTomáš Krůta
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
97 | 2.60 | --O-OOOOXXX | 264 | ||||||||||||||
5 |
Jan KaislerJan Kaisler
ASK Slavia Praha |
98 | 2.50 | --O-OOOOXXX | 242 | ||||||||||||||
6 |
Stanislav PacholíkStanislav Pacholík
TJ Nová Včelnice |
98 | 2.40 | --O-OOOOXXX | 220 | ||||||||||||||
7 |
Jakub SoučekJakub Souček
SK ZŠ Jeseniova Praha |
98 | NM | --O-OOOOXXX | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
skok o tyči - Žáci (Finále)
Finále (út, 1.7.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1.801.902.002.102.202.302.402.502.602.702.802.903.003.203.40 | Body | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jan RotterJan Rotter
Univerzitní sportovní klub ... |
99 | 3.60 | ------------OOO | 509 | ||||||||||||||
2 |
Jiří StašekJiří Stašek
AK ŠKODA Plzeň |
99 | 2.80 | ----O-O-XOXOOXXX | 309 | ||||||||||||||
3 |
Jan HermanJan Herman
ASK Slavia Praha |
99 | 2.60 | ----OXXOOXOOXXX | 264 | ||||||||||||||
4 |
Ondřej KadlaOndřej Kadla
SKM Valašské Meziříčí |
00 | 2.60 | --XO-OOOXOXOXXX | 264 | ||||||||||||||
5 |
Robin PovolnýRobin Povolný
Atletický oddíl - STŘELA Ž... |
99 | 2.50 | --OXOOXOXOOXXX | 242 | ||||||||||||||
6 |
Lukáš VětrovskýLukáš Větrovský
AK ŠKODA Plzeň |
99 | 2.40 | OOXOOOXOXXOXXX | 220 | ||||||||||||||
7 |
Matěj BěhounekMatěj Běhounek
ASK Slavia Praha |
99 | 2.30 | --O-XOXOXXX | 199 | ||||||||||||||
8 |
Jan RůžičkaJan Růžička
ASK Slavia Praha |
99 | 2.00 | --XO-XXX | 140 | ||||||||||||||
9 |
Miroslav MašekMiroslav Mašek
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
00 | 1.90 | XXOOXXX | 121 | ||||||||||||||
10 |
Jakub ŠvajcrJakub Švajcr
AK ŠKODA Plzeň |
00 | NM | XXX | |||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
skok daleký - Muži (Finále)
Finále (út, 1.7.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Martin VolákMartin Volák
AK ŠKODA Plzeň |
89 | 5.75 -2.3 m/s | 5.54+1,9 | 4.97-4,8 | 5.75-2,3 | 5.75 | 533 | |||||||||||
2 |
Petr CerinaPetr Cerina
Atletika Klatovy |
84 | 5.61 -1.1 m/s | X+2,7 | 5.43-1,6 | 5.61-1,1 | 5.61 | 504 | |||||||||||
3 |
Martin KissMartin Kiss
SC Start Karlovy Vary |
90 | 5.59 -0.9 m/s | 5.25+2,9 | 5.26-1,7 | 5.59-0,9 | 5.59 | 500 | |||||||||||
Celkem 3 závodníků |
skok daleký - Junioři (Finále)
Finále (út, 1.7.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jan TauerJan Tauer
AC Domažlice |
95 | 6.36 -3.2 m/s | 5.51+2,7 | 6.36-3,2 | 6.24-2,9 | 6.36 | 666 | |||||||||||
Celkem 1 závodníků |
skok daleký - Dorostenci (Finále)
Finále (út, 1.7.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jiří BeštaJiří Bešta
Atletika Klatovy |
97 | 6.14 +0.9 m/s | 6.14+0,9 | 6.13+1,0 | 6.06-1,2 | 6.14 | 617 | |||||||||||
2 |
David HavelDavid Havel
ASK Slavia Praha |
98 | 6.09 +1.2 m/s | 5.94+2,1 | 6.09+1,2 | 5.98-1,3 | 6.09 | 606 | |||||||||||
3 |
Stanislav PacholíkStanislav Pacholík
TJ Nová Včelnice |
98 | 5.90 +0.9 m/s | 5.56+1,8 | 5.90+0,9 | 5.26-2,4 | 5.90 | 565 | |||||||||||
4 |
Tomáš KrůtaTomáš Krůta
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
97 | 5.36 +1.2 m/s | 5.36+1,2 | 5.27+0,5 | X-1,1 | 5.36 | 453 | |||||||||||
5 |
Jiří KadlaJiří Kadla
SKM Valašské Meziříčí |
97 | 5.33 +1.2 m/s | 5.33+1,2 | 5.26+1,3 | 4.97+0,8 | 5.33 | 447 | |||||||||||
6 |
Jan KaislerJan Kaisler
ASK Slavia Praha |
98 | 5.22 +1.3 m/s | 4.86+1,1 | 5.22+1,3 | 4.67-1,9 | 5.22 | 425 | |||||||||||
7 |
Jakub SoučekJakub Souček
SK ZŠ Jeseniova Praha |
98 | 5.19 +1.0 m/s | X+1,5 | 5.19+1,0 | X-2,2 | 5.19 | 419 | |||||||||||
Celkem 7 závodníků |
skok daleký - Žáci (Finále)
Finále (st, 2.7.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Matěj BěhounekMatěj Běhounek
ASK Slavia Praha |
99 | 6.10 +0.0 m/s | 6.10+0,0 | 6.05-2,3 | 5.68+0,6 | 6.10 | 608 | |||||||||||
2 |
Jan RůžičkaJan Růžička
ASK Slavia Praha |
99 | 5.60 -0.8 m/s | 5.33-1,6 | X-2,0 | 5.60-0,8 | 5.60 | 502 | |||||||||||
3 |
Jan RotterJan Rotter
Univerzitní sportovní klub ... |
99 | 5.43 +0.6 m/s | 5.39-1,3 | 5.40-0,8 | 5.43+0,6 | 5.43 | 467 | |||||||||||
4 |
Lukáš VětrovskýLukáš Větrovský
AK ŠKODA Plzeň |
99 | 5.41 -0.4 m/s | 5.08-2,7 | 4.81-1,9 | 5.41-0,4 | 5.41 | 463 | |||||||||||
5 |
Jiří StašekJiří Stašek
AK ŠKODA Plzeň |
99 | 5.33 +3.1 m/s | 4.76-3,1 | 5.27-1,7 | 5.33+3,1 | 5.33 | 447 | |||||||||||
6 |
Robin PovolnýRobin Povolný
Atletický oddíl - STŘELA Ž... |
99 | 5.31 -0.2 m/s | 5.31-0,2 | --2,0 | 5.30+0,3 | 5.31 | 443 | |||||||||||
7 |
Jan HermanJan Herman
ASK Slavia Praha |
99 | 4.84 -1.0 m/s | 4.84-1,0 | 4.73-2,2 | X-1,2 | 4.84 | 352 | |||||||||||
8 |
Ondřej KadlaOndřej Kadla
SKM Valašské Meziříčí |
00 | 4.66 -1.0 m/s | 4.66-1,0 | 4.60-1,8 | X-0,2 | 4.66 | 319 | |||||||||||
9 |
Jakub ŠvajcrJakub Švajcr
AK ŠKODA Plzeň |
00 | 4.58 +2.3 m/s | 4.28-1,3 | 3.80-1,1 | 4.58+2,3 | 4.58 | 304 | |||||||||||
10 |
Miroslav MašekMiroslav Mašek
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
00 | 4.43 +0.0 m/s | X-1,4 | X-0,7 | 4.43+0,0 | 4.43 | 278 | |||||||||||
Celkem 10 závodníků |
skok daleký - Ml. žáci (Finále)
Finále (út, 1.7.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Milan PopovičMilan Popovič
TJ Baník Stříbro |
01 | 4.97 +1.8 m/s | 4.45+4,1 | 4.66+1,7 | 4.97+1,8 | 4.97 | 377 | |||||||||||
2 |
Jan ProcházkaJan Procházka
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
01 | 4.30 +1.7 m/s | 3.69+1,4 | X | 4.30+1,7 | 4.30 | 255 | |||||||||||
3 |
Michal PokornýMichal Pokorný
AK ŠKODA Plzeň |
02 | 4.23 +3.2 m/s | 2.80-1,4 | 3.22+1,6 | 4.23+3,2 | 4.23 | 244 | |||||||||||
4 |
David JiříkDavid Jiřík
AK ŠKODA Plzeň |
01 | 4.06 +3.7 m/s | 4.06+3,7 | 3.82+0,6 | 3.99+2,4 | 4.06 | 215 | |||||||||||
5 |
Adam LandergotAdam Landergot
AK ŠKODA Plzeň |
01 | 3.98 +1.8 m/s | 3.98+1,8 | 3.93+2,5 | 3.88+2,9 | 3.98 | 203 | |||||||||||
6 |
Jakub DavidíkJakub Davidík
TJ Baník Stříbro |
02 | 3.69 +0.4 m/s | 3.66+4,8 | 3.57+0,7 | 3.69+0,4 | 3.69 | 158 | |||||||||||
7 |
Lukáš MoulisLukáš Moulis
Atletický oddíl - STŘELA Ž... |
01 | 3.67 +1.6 m/s | X | 3.67+1,6 | X | 3.67 | 155 | |||||||||||
8 |
Adam MatulkaAdam Matulka
TJ Baník Stříbro |
01 | 3.60 +4.4 m/s | 3.45+4,4 | X | 3.60+2,2 | 3.60 | 145 | |||||||||||
9 |
Dominik GyselDominik Gysel
TJ Nová Včelnice |
02 | 3.51 +2.3 m/s | 3.46+3,5 | 3.48+1,4 | 3.51+2,3 | 3.51 | 132 | |||||||||||
10 |
Tomáš BoudaTomáš Bouda
AK ŠKODA Plzeň |
01 | 3.28 +2.0 m/s | 3.14+2,4 | 3.16+0,9 | 3.28+2,0 | 3.28 | 100 | |||||||||||
11 |
Radek AndrleRadek Andrle
TJ Baník Stříbro |
02 | 3.11 +4.2 m/s | 3.11+4,2 | X | 3.09+6,4 | 3.11 | 79 | |||||||||||
12 |
Marek PáníkMarek Páník
AK ŠKODA Plzeň |
01 | 2.48 +3.2 m/s | 2.48+3,2 | X | X | 2.48 | 15 | |||||||||||
Celkem 12 závodníků |
skok daleký - Ženy
(st, 2.7.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS |
Iveta KubováIveta Kubová
AK ŠKODA Plzeň |
83 | 5.08 -0.5 m/s | ||||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
skok daleký - Ženy (Finále)
Finále (st, 2.7.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Alena GalertováAlena Galertová
Univerzitní sportovní klub ... |
92 | DNP | 4.91+0,3 | 4.87+0,2 | 5.08-0,5 | 5.08 | |||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
skok daleký - Juniorky (Finále)
Finále (st, 2.7.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Anna NečinováAnna Nečinová
ŠAK Novoborská Praha |
96 | 5.14 +0.0 m/s | 5.11-0,9 | 5.14+0,0 | 4.85+0,2 | 5.14 | 598 | |||||||||||
Celkem 1 závodníků |
skok daleký - Dorostenky (Finále)
Finále (st, 2.7.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Denisa MajerováDenisa Majerová
AK ŠKODA Plzeň |
97 | 5.15 +0.5 m/s | 5.02-1,3 | 4.54+0,0 | 5.15+0,5 | 5.15 | 601 | |||||||||||
2 |
Aneta BaštářováAneta Baštářová
AK ŠKODA Plzeň |
98 | 4.76 -1.1 m/s | 4.76-1,1 | 4.74+0,0 | X+1,2 | 4.76 | 495 | |||||||||||
3 |
Kateřina KrškováKateřina Kršková
TJ Nová Včelnice |
97 | 4.20 -1.4 m/s | 4.20-1,4 | 4.20+0,0 | X+0,7 | 4.20 | 355 | |||||||||||
Celkem 3 závodníků |
skok daleký - Žákyně (Finále)
Finále (st, 2.7.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Adéla JehličkováAdéla Jehličková
Univerzitní sportovní klub ... |
99 | 4.79 +0.6 m/s | 3.67-0,5 | 3.58+0,8 | X-0,5 | 3.67 | 503 | |||||||||||
2 |
Aneta HofmanováAneta Hofmanová
ASK Slavia Praha |
00 | 4.78 +1.3 m/s | 3.67-0,5 | 3.58+0,8 | X-0,5 | 3.67 | 500 | |||||||||||
3 |
Veronika PetráskováVeronika Petrásková
Univerzitní sportovní klub ... |
00 | 4.67 -0.4 m/s | 3.67-0,5 | 3.58+0,8 | X-0,5 | 3.67 | 472 | |||||||||||
4 |
Klára LokajíčkováKlára Lokajíčková
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
00 | 4.64 +0.0 m/s | 3.67-0,5 | 3.58+0,8 | X-0,5 | 3.67 | 464 | |||||||||||
5 |
Nikola DyrynkováNikola Dyrynková
TJ Lokomotiva Beroun o.s. |
99 | 4.59 -0.4 m/s | 3.67-0,5 | 3.58+0,8 | X-0,5 | 3.67 | 451 | |||||||||||
6 |
Barbora JehličkováBarbora Jehličková
Univerzitní sportovní klub ... |
99 | 4.54 -0.5 m/s | 3.67-0,5 | 3.58+0,8 | X-0,5 | 3.67 | 438 | |||||||||||
7 |
Tereza SchejbalováTereza Schejbalová
AK ŠKODA Plzeň |
00 | 4.52 +0.0 m/s | 3.67-0,5 | 3.58+0,8 | X-0,5 | 3.67 | 433 | |||||||||||
8 |
Andrea BělohlavováAndrea Bělohlavová
TJ Vodní stavby Tábor |
00 | 4.51 +1.0 m/s | 3.67-0,5 | 3.58+0,8 | X-0,5 | 3.67 | 431 | |||||||||||
9 |
Adéla TomáškováAdéla Tomášková
SK ZŠ Jeseniova Praha |
00 | 4.51 +0.0 m/s | 3.67-0,5 | 3.58+0,8 | X-0,5 | 3.67 | 431 | |||||||||||
10 |
Kateřina BenešováKateřina Benešová
TJ Baník Stříbro |
00 | 4.48 +0.0 m/s | 3.67-0,5 | 3.58+0,8 | X-0,5 | 3.67 | 423 | |||||||||||
11 |
Lucie TůmováLucie Tůmová
Atletika Klatovy |
99 | 4.40 +0.7 m/s | 3.67-0,5 | 3.58+0,8 | X-0,5 | 3.67 | 403 | |||||||||||
12 |
Denisa ZárubováDenisa Zárubová
SK ZŠ Jeseniova Praha |
99 | 4.37 -0.4 m/s | 3.67-0,5 | 3.58+0,8 | X-0,5 | 3.67 | 396 | |||||||||||
13 |
Adéla BrožováAdéla Brožová
TJ Sušice |
99 | 4.32 +1.1 m/s | 3.67-0,5 | 3.58+0,8 | X-0,5 | 3.67 | 384 | |||||||||||
14 |
Eva NěmcováEva Němcová
TJ Nová Včelnice |
99 | 4.32 -0.2 m/s | 3.67-0,5 | 3.58+0,8 | X-0,5 | 3.67 | 384 | |||||||||||
15 |
Michaela KalouskováMichaela Kalousková
AK Sokolov |
99 | 4.25 -0.2 m/s | 3.67-0,5 | 3.58+0,8 | X-0,5 | 3.67 | 367 | |||||||||||
16 |
Lenka KuberkováLenka Kuberková
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
99 | 4.09 +0.3 m/s | 3.67-0,5 | 3.58+0,8 | X-0,5 | 3.67 | 329 | |||||||||||
17 |
Denisa ŠantínováDenisa Šantínová
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
00 | 4.09 +1.4 m/s | 3.67-0,5 | 3.58+0,8 | X-0,5 | 3.67 | 329 | |||||||||||
18 |
Hana VargováHana Vargová
TJ Baník Stříbro |
00 | 4.05 +0.8 m/s | 3.67-0,5 | 3.58+0,8 | X-0,5 | 3.67 | 319 | |||||||||||
19 |
Kristýna KlimentováKristýna Klimentová
TJ Lokomotiva Beroun o.s. |
00 | 3.67 -0.5 m/s | 3.67-0,5 | 3.58+0,8 | X-0,5 | 3.67 | 235 | |||||||||||
Sára ČelišováSára Čelišová
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
00 | DNS | |||||||||||||||||
Celkem 20 závodníků |
skok daleký - Ml. žákyně (Finále)
Finále (út, 1.7.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Linda SucháLinda Suchá
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
01 | 4.62 +2.9 m/s | 4.62+2,9 | X+0,8 | X+2,7 | 4.62 | 459 | |||||||||||
2 |
Barbara PíchalováBarbara Píchalová
AK ŠKODA Plzeň |
02 | 4.61 +1.5 m/s | X+3,3 | 4.61+1,5 | 4.55+3,3 | 4.61 | 456 | |||||||||||
3 |
Veronika KušnierováVeronika Kušnierová
AKM Viktoria Plzeň |
01 | 4.60 +2.3 m/s | X+1,4 | 4.42+2,1 | 4.60+2,3 | 4.60 | 454 | |||||||||||
4 |
Lucie RackováLucie Racková
AK ŠKODA Plzeň |
01 | 4.55 +2.3 m/s | 4.55+2,3 | 4.38+1,9 | 4.19+3,3 | 4.55 | 441 | |||||||||||
5 |
Eva BoltíkováEva Boltíková
TJ Baník Stříbro |
01 | 4.48 +3.4 m/s | 4.48+3,4 | 3.93+1,3 | 3.96+2,8 | 4.48 | 423 | |||||||||||
6 |
Linda HettlerováLinda Hettlerová
AKM Viktoria Plzeň |
01 | 4.38 +1.5 m/s | X+1,8 | 4.38+1,5 | X+3,2 | 4.38 | 398 | |||||||||||
7 |
Linda ČechováLinda Čechová
AC Mariánské Lázně, o.s. |
01 | 4.25 +1.2 m/s | 4.25+1,2 | 4.04+3,2 | 3.90+2,6 | 4.25 | 367 | |||||||||||
8 |
Veronika StřechováVeronika Střechová
AK ŠKODA Plzeň |
01 | 4.21 +0.9 m/s | 4.21+0,9 | 3.80+2,8 | 4.07+6,3 | 4.21 | 357 | |||||||||||
9 |
Kateřina ŽohováKateřina Žohová
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
01 | 4.19 +3.1 m/s | X+1,6 | 4.07+1,4 | 4.19+3,1 | 4.19 | 352 | |||||||||||
10 |
Magdalena PeleškováMagdalena Pelešková
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
01 | 4.04 +3.3 m/s | X+2,6 | 3.50+1,1 | 4.04+3,3 | 4.04 | 317 | |||||||||||
11 |
Kateřina SýkorováKateřina Sýkorová
AK ŠKODA Plzeň |
02 | 4.02 +2.3 m/s | 4.02+2,3 | 3.97+2,2 | 3.81+4,3 | 4.02 | 312 | |||||||||||
12 |
Klára ŠídlováKlára Šídlová
Univerzitní sportovní klub ... |
02 | 3.95 +2.4 m/s | 3.75+1,9 | 3.91+2,0 | 3.95+2,4 | 3.95 | 296 | |||||||||||
13 |
Tereza FaktorováTereza Faktorová
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
02 | 3.95 +2.6 m/s | 3.78+1,5 | 3.95+2,6 | X+1,4 | 3.95 | 296 | |||||||||||
14 |
Nikola ŠtancelováNikola Štancelová
Univerzitní sportovní klub ... |
01 | 3.94 +1.9 m/s | X+1,5 | 3.94+1,9 | 3.89+5,1 | 3.94 | 294 | |||||||||||
15 |
Jana MrázkováJana Mrázková
TJ ČZ Strakonice |
01 | 3.86 +2.0 m/s | 3.86+2,0 | 3.25+2,7 | - | 3.86 | 276 | |||||||||||
16 |
Andrea PospíšilováAndrea Pospíšilová
AK ŠKODA Plzeň |
01 | 3.79 +2.7 m/s | 3.79+2,7 | 3.27+2,3 | 3.55+4,5 | 3.79 | 261 | |||||||||||
17 |
Kateřina KopicováKateřina Kopicová
Atletický oddíl - STŘELA Ž... |
02 | 3.78 +1.4 m/s | X+1,4 | 3.78+1,4 | 3.58+2,9 | 3.78 | 259 | |||||||||||
18 |
Tereza MatouškováTereza Matoušková
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
02 | 3.65 +3.5 m/s | 3.65+3,5 | 3.35+0,8 | 3.59+2,7 | 3.65 | 231 | |||||||||||
19 |
Hana HostičkováHana Hostičková
AK ŠKODA Plzeň |
01 | 3.64 +0.8 m/s | 3.64+0,8 | 3.26+2,7 | X+2,8 | 3.64 | 229 | |||||||||||
20 |
Tereza BláhováTereza Bláhová
AK ŠKODA Plzeň |
01 | 3.56 +1.8 m/s | X+2,9 | 3.56+1,8 | 3.24+4,0 | 3.56 | 212 | |||||||||||
21 |
Marie Anna DvořákováMarie Anna Dvořáková
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
01 | 3.54 +1.6 m/s | 3.54+1,6 | 3.15+2,7 | 2.32+3,1 | 3.54 | 208 | |||||||||||
22 |
Klára ZýmováKlára Zýmová
AK ŠKODA Plzeň |
02 | 3.37 +1.3 m/s | 3.37+1,3 | 2.55+2,7 | 3.05+3,8 | 3.37 | 174 | |||||||||||
23 |
Markéta DavídkováMarkéta Davídková
AK ŠKODA Plzeň |
04 | 2.95 +7.3 m/s | X+2,6 | 2.17+2,2 | 2.95+7,3 | 2.95 | 99 | |||||||||||
Simona ŠvarcováSimona Švarcová
Atletický oddíl - STŘELA Ž... |
03 | DNS | - | - | - | - | |||||||||||||
Celkem 24 závodníků |
vrh koulí 3kg - Dorostenky (Finále)
Finále (út, 1.7.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Kateřina KrškováKateřina Kršková
TJ Nová Včelnice |
97 | 11.27 | 11.27 | 11.17 | 11.17 | 11.27 | 613 | |||||||||||
2 |
Denisa MajerováDenisa Majerová
AK ŠKODA Plzeň |
97 | 11.20 | 10.41 | 11.02 | 11.20 | 11.20 | 608 | |||||||||||
3 |
Aneta BaštářováAneta Baštářová
AK ŠKODA Plzeň |
98 | 10.81 | 10.71 | 10.81 | 08.78 | 10.81 | 583 | |||||||||||
Celkem 3 závodníků |
vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)
Finále (út, 1.7.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Eva NěmcováEva Němcová
TJ Nová Včelnice |
99 | 10.03 | 09.93 | 09.90 | 10.03 | 10.03 | 531 | |||||||||||
2 |
Nikola DyrynkováNikola Dyrynková
TJ Lokomotiva Beroun o.s. |
99 | 09.48 | 09.24 | 09.48 | X | 09.48 | 495 | |||||||||||
3 |
Andrea BělohlavováAndrea Bělohlavová
TJ Vodní stavby Tábor |
00 | 08.95 | 08.95 | 08.18 | 08.56 | 08.95 | 461 | |||||||||||
4 |
Adéla JehličkováAdéla Jehličková
Univerzitní sportovní klub ... |
99 | 08.87 | 08.76 | 08.87 | 08.18 | 08.87 | 456 | |||||||||||
5 |
Klára LokajíčkováKlára Lokajíčková
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
00 | 08.83 | 08.68 | 08.65 | 08.83 | 08.83 | 453 | |||||||||||
6 |
Adéla BrožováAdéla Brožová
TJ Sušice |
99 | 08.57 | 08.57 | 08.24 | 08.48 | 08.57 | 436 | |||||||||||
7 |
Tereza SchejbalováTereza Schejbalová
AK ŠKODA Plzeň |
00 | 08.30 | X | 07.83 | 08.30 | 08.30 | 419 | |||||||||||
8 |
Barbora JehličkováBarbora Jehličková
Univerzitní sportovní klub ... |
99 | 08.18 | 07.78 | 08.10 | 08.18 | 08.18 | 411 | |||||||||||
9 |
Michaela KalouskováMichaela Kalousková
AK Sokolov |
99 | 07.72 | X | 07.49 | 07.72 | 07.72 | 381 | |||||||||||
10 |
Lucie TůmováLucie Tůmová
Atletika Klatovy |
99 | 07.62 | 07.35 | 07.07 | 07.62 | 07.62 | 375 | |||||||||||
11 |
Denisa ZárubováDenisa Zárubová
SK ZŠ Jeseniova Praha |
99 | 07.60 | 07.60 | 07.48 | 07.23 | 07.60 | 374 | |||||||||||
12 |
Kristýna KlimentováKristýna Klimentová
TJ Lokomotiva Beroun o.s. |
00 | 07.56 | 06.73 | 07.56 | X | 07.56 | 371 | |||||||||||
13 |
Veronika PetráskováVeronika Petrásková
Univerzitní sportovní klub ... |
00 | 07.25 | 07.25 | 06.49 | 07.03 | 07.25 | 351 | |||||||||||
14 |
Hana VargováHana Vargová
TJ Baník Stříbro |
00 | 07.20 | 07.20 | 06.53 | 07.17 | 07.20 | 348 | |||||||||||
15 |
Adéla TomáškováAdéla Tomášková
SK ZŠ Jeseniova Praha |
00 | 06.88 | 06.43 | X | 06.88 | 06.88 | 327 | |||||||||||
16 |
Sára ČelišováSára Čelišová
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
00 | 06.73 | 06.73 | 06.09 | 06.32 | 06.73 | 318 | |||||||||||
17 |
Kateřina BenešováKateřina Benešová
TJ Baník Stříbro |
00 | 06.71 | 06.71 | 06.63 | 06.21 | 06.71 | 316 | |||||||||||
18 |
Denisa ŠantínováDenisa Šantínová
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
00 | 06.66 | X | 06.66 | 06.21 | 06.66 | 313 | |||||||||||
19 |
Lenka KuberkováLenka Kuberková
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
99 | 06.16 | 05.77 | 05.83 | 06.16 | 06.16 | 281 | |||||||||||
20 |
Aneta HofmanováAneta Hofmanová
ASK Slavia Praha |
00 | 05.65 | 05.65 | 05.49 | 05.56 | 05.65 | 249 | |||||||||||
Celkem 20 závodníků |
vrh koulí 4kg - Žáci (Finále)
Finále (st, 2.7.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Matěj BěhounekMatěj Běhounek
ASK Slavia Praha |
99 | 12.43 | 12.43 | 11.32 | 11.61 | 12.43 | 633 | |||||||||||
2 |
Jan HermanJan Herman
ASK Slavia Praha |
99 | 11.50 | 11.50 | 10.62 | 09.78 | 11.50 | 576 | |||||||||||
3 |
Jan RotterJan Rotter
Univerzitní sportovní klub ... |
99 | 11.38 | 11.38 | 10.45 | 08.99 | 11.38 | 569 | |||||||||||
4 |
Jiří StašekJiří Stašek
AK ŠKODA Plzeň |
99 | 11.32 | 09.79 | 11.19 | 11.32 | 11.32 | 565 | |||||||||||
5 |
Robin PovolnýRobin Povolný
Atletický oddíl - STŘELA Ž... |
99 | 10.43 | 09.33 | 10.43 | 10.28 | 10.43 | 512 | |||||||||||
6 |
Jakub ŠvajcrJakub Švajcr
AK ŠKODA Plzeň |
00 | 09.40 | 08.99 | 09.40 | X | 09.40 | 450 | |||||||||||
7 |
Miroslav MašekMiroslav Mašek
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
00 | 09.34 | 08.85 | 09.34 | 09.20 | 09.34 | 446 | |||||||||||
8 |
Jan RůžičkaJan Růžička
ASK Slavia Praha |
99 | 08.78 | 08.78 | 08.10 | 08.59 | 08.78 | 413 | |||||||||||
9 |
Lukáš VětrovskýLukáš Větrovský
AK ŠKODA Plzeň |
99 | 08.33 | 07.89 | 08.33 | 07.63 | 08.33 | 386 | |||||||||||
10 |
Ondřej KadlaOndřej Kadla
SKM Valašské Meziříčí |
00 | 07.28 | 07.28 | 06.85 | 06.34 | 07.28 | 324 | |||||||||||
Celkem 10 závodníků |
vrh koulí 4kg - Ženy (Finále)
Finále (út, 1.7.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Alena GalertováAlena Galertová
Univerzitní sportovní klub ... |
92 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
vrh koulí 4kg - Juniorky (Finále)
Finále (út, 1.7.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Anna NečinováAnna Nečinová
ŠAK Novoborská Praha |
96 | 11.45 | 11.45 | 11.35 | 11.32 | 11.45 | 625 | |||||||||||
Celkem 1 závodníků |
vrh koulí 5kg - Dorostenci (Finále)
Finále (út, 1.7.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jakub SoučekJakub Souček
SK ZŠ Jeseniova Praha |
98 | 11.62 | X | 11.14 | 11.62 | 11.62 | 583 | |||||||||||
2 |
Jiří BeštaJiří Bešta
Atletika Klatovy |
97 | 11.60 | 11.18 | 11.05 | 11.60 | 11.60 | 582 | |||||||||||
3 |
Stanislav PacholíkStanislav Pacholík
TJ Nová Včelnice |
98 | 11.57 | 11.37 | 11.27 | 11.57 | 11.57 | 580 | |||||||||||
4 |
Tomáš KrůtaTomáš Krůta
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
97 | 11.00 | 11.00 | 10.50 | 09.49 | 11.00 | 546 | |||||||||||
5 |
Jiří KadlaJiří Kadla
SKM Valašské Meziříčí |
97 | 09.77 | 09.77 | 08.41 | 09.08 | 09.77 | 472 | |||||||||||
6 |
David HavelDavid Havel
ASK Slavia Praha |
98 | 08.90 | 08.90 | X | X | 08.90 | 420 | |||||||||||
7 |
Jan KaislerJan Kaisler
ASK Slavia Praha |
98 | 08.71 | 08.31 | 08.71 | 08.62 | 08.71 | 408 | |||||||||||
Celkem 7 závodníků |
vrh koulí 6kg - Junioři (Finále)
Finále (út, 1.7.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jan TauerJan Tauer
AC Domažlice |
95 | 08.69 | 08.10 | 08.58 | 08.69 | 08.69 | 407 | |||||||||||
Celkem 1 závodníků |
vrh koulí 7,26kg - Muži (Finále)
Finále (út, 1.7.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Petr CerinaPetr Cerina
Atletika Klatovy |
84 | 10.01 | 08.43 | 09.30 | 10.01 | 10.01 | 486 | |||||||||||
2 |
Martin KissMartin Kiss
SC Start Karlovy Vary |
90 | 09.31 | 09.31 | 08.86 | X | 09.31 | 444 | |||||||||||
3 |
Martin VolákMartin Volák
AK ŠKODA Plzeň |
89 | 09.17 | 09.16 | 09.17 | X | 09.17 | 436 | |||||||||||
Celkem 3 závodníků |
hod diskem 1kg - Žáci (Finále)
Finále (út, 1.7.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jan RotterJan Rotter
Univerzitní sportovní klub ... |
99 | 32.80 | 520 | |||||||||||||||
2 |
Robin PovolnýRobin Povolný
Atletický oddíl - STŘELA Ž... |
99 | 29.36 | 452 | |||||||||||||||
3 |
Jan HermanJan Herman
ASK Slavia Praha |
99 | 28.47 | 434 | |||||||||||||||
4 |
Lukáš VětrovskýLukáš Větrovský
AK ŠKODA Plzeň |
99 | 28.21 | 429 | |||||||||||||||
5 |
Miroslav MašekMiroslav Mašek
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
00 | 26.19 | 390 | |||||||||||||||
6 |
Matěj BěhounekMatěj Běhounek
ASK Slavia Praha |
99 | 24.29 | 353 | |||||||||||||||
7 |
Ondřej KadlaOndřej Kadla
SKM Valašské Meziříčí |
00 | 23.37 | 336 | |||||||||||||||
8 |
Jan RůžičkaJan Růžička
ASK Slavia Praha |
99 | 21.56 | 301 | |||||||||||||||
9 |
Jakub ŠvajcrJakub Švajcr
AK ŠKODA Plzeň |
00 | 20.75 | 286 | |||||||||||||||
10 |
Jiří StašekJiří Stašek
AK ŠKODA Plzeň |
99 | NM | ||||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
hod diskem 1,5kg - Dorostenci
(st, 2.7.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS |
Petr UrbánekPetr Urbánek
ASK Slavia Praha |
98 | 23.49 | ||||||||||||||||
MS |
Tomáš CapouchTomáš Capouch
ASK Slavia Praha |
97 | 22.77 | ||||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
hod diskem 1,5kg - Dorostenci (Finále)
Finále (st, 2.7.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jiří BeštaJiří Bešta
Atletika Klatovy |
97 | 33.32 | 530 | |||||||||||||||
2 |
Tomáš KrůtaTomáš Krůta
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
97 | 27.74 | 420 | |||||||||||||||
3 |
Jakub SoučekJakub Souček
SK ZŠ Jeseniova Praha |
98 | 27.43 | 414 | |||||||||||||||
4 |
Stanislav PacholíkStanislav Pacholík
TJ Nová Včelnice |
98 | 23.96 | 347 | |||||||||||||||
5 |
David HavelDavid Havel
ASK Slavia Praha |
98 | 23.40 | 336 | |||||||||||||||
6 |
Jiří KadlaJiří Kadla
SKM Valašské Meziříčí |
97 | 20.64 | 284 | |||||||||||||||
7 |
Jan KaislerJan Kaisler
ASK Slavia Praha |
98 | 20.05 | 273 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
hod diskem 1,75kg - Junioři (Finále)
Finále (st, 2.7.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jan TauerJan Tauer
AC Domažlice |
95 | 21.35 | 297 | |||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
hod diskem 2kg - Muži (Finále)
Finále (st, 2.7.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Petr CerinaPetr Cerina
Atletika Klatovy |
84 | 25.89 | 384 | |||||||||||||||
2 |
Martin VolákMartin Volák
AK ŠKODA Plzeň |
89 | 23.51 | 339 | |||||||||||||||
3 |
Martin KissMartin Kiss
SC Start Karlovy Vary |
90 | 23.21 | 333 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
hod oštěpem 500g - Dorostenky
(st, 2.7.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS |
Tereza KristkováTereza Kristková
SKP Union Cheb - klub atletiky |
97 | 34.26 | ||||||||||||||||
MS |
Štěpánka PlzákováŠtěpánka Plzáková
AK ŠKODA Plzeň |
98 | 31.86 | ||||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
hod oštěpem 500g - Dorostenky (Finále)
Finále (st, 2.7.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Aneta BaštářováAneta Baštářová
AK ŠKODA Plzeň |
98 | 28.12 | 441 | |||||||||||||||
2 |
Denisa MajerováDenisa Majerová
AK ŠKODA Plzeň |
97 | 27.84 | 436 | |||||||||||||||
3 |
Kateřina KrškováKateřina Kršková
TJ Nová Včelnice |
97 | 20.23 | 293 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
hod oštěpem 500g - Žákyně (Finále)
Finále (st, 2.7.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Andrea BělohlavováAndrea Bělohlavová
TJ Vodní stavby Tábor |
00 | 29.75 | 472 | |||||||||||||||
2 |
Adéla JehličkováAdéla Jehličková
Univerzitní sportovní klub ... |
99 | 28.04 | 440 | |||||||||||||||
3 |
Eva NěmcováEva Němcová
TJ Nová Včelnice |
99 | 27.78 | 435 | |||||||||||||||
4 |
Klára LokajíčkováKlára Lokajíčková
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
00 | 24.52 | 373 | |||||||||||||||
5 |
Nikola DyrynkováNikola Dyrynková
TJ Lokomotiva Beroun o.s. |
99 | 24.15 | 366 | |||||||||||||||
6 |
Veronika PetráskováVeronika Petrásková
Univerzitní sportovní klub ... |
00 | 23.52 | 355 | |||||||||||||||
7 |
Tereza SchejbalováTereza Schejbalová
AK ŠKODA Plzeň |
00 | 23.03 | 345 | |||||||||||||||
8 |
Adéla TomáškováAdéla Tomášková
SK ZŠ Jeseniova Praha |
00 | 21.66 | 320 | |||||||||||||||
9 |
Adéla BrožováAdéla Brožová
TJ Sušice |
99 | 20.46 | 297 | |||||||||||||||
10 |
Lucie TůmováLucie Tůmová
Atletika Klatovy |
99 | 20.40 | 296 | |||||||||||||||
11 |
Barbora JehličkováBarbora Jehličková
Univerzitní sportovní klub ... |
99 | 20.08 | 290 | |||||||||||||||
12 |
Michaela KalouskováMichaela Kalousková
AK Sokolov |
99 | 19.64 | 282 | |||||||||||||||
13 |
Kristýna KlimentováKristýna Klimentová
TJ Lokomotiva Beroun o.s. |
00 | 18.78 | 266 | |||||||||||||||
14 |
Aneta HofmanováAneta Hofmanová
ASK Slavia Praha |
00 | 17.74 | 247 | |||||||||||||||
15 |
Hana VargováHana Vargová
TJ Baník Stříbro |
00 | 16.39 | 222 | |||||||||||||||
16 |
Kateřina BenešováKateřina Benešová
TJ Baník Stříbro |
00 | 15.41 | 204 | |||||||||||||||
17 |
Denisa ZárubováDenisa Zárubová
SK ZŠ Jeseniova Praha |
99 | 14.86 | 194 | |||||||||||||||
18 |
Lenka KuberkováLenka Kuberková
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
99 | 13.60 | 171 | |||||||||||||||
19 |
Denisa ŠantínováDenisa Šantínová
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
00 | 12.94 | 159 | |||||||||||||||
Sára ČelišováSára Čelišová
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
00 | DNS | |||||||||||||||||
Celkem 20 závodníků |
hod oštěpem 600g - Žáci (Finále)
Finále (út, 1.7.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jiří StašekJiří Stašek
AK ŠKODA Plzeň |
99 | 38.59 | 422 | |||||||||||||||
2 |
Matěj BěhounekMatěj Běhounek
ASK Slavia Praha |
99 | 33.64 | 351 | |||||||||||||||
3 |
Jan RůžičkaJan Růžička
ASK Slavia Praha |
99 | 30.21 | 302 | |||||||||||||||
4 |
Robin PovolnýRobin Povolný
Atletický oddíl - STŘELA Ž... |
99 | 29.71 | 295 | |||||||||||||||
5 |
Jan HermanJan Herman
ASK Slavia Praha |
99 | 28.56 | 279 | |||||||||||||||
6 |
Ondřej KadlaOndřej Kadla
SKM Valašské Meziříčí |
00 | 27.49 | 264 | |||||||||||||||
7 |
Lukáš VětrovskýLukáš Větrovský
AK ŠKODA Plzeň |
99 | 25.61 | 238 | |||||||||||||||
8 |
Miroslav MašekMiroslav Mašek
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
00 | 25.43 | 235 | |||||||||||||||
9 |
Jan RotterJan Rotter
Univerzitní sportovní klub ... |
99 | 24.85 | 227 | |||||||||||||||
10 |
Jakub ŠvajcrJakub Švajcr
AK ŠKODA Plzeň |
00 | 23.63 | 211 | |||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
hod oštěpem 600g - Ženy (Finále)
Finále (st, 2.7.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Alena GalertováAlena Galertová
Univerzitní sportovní klub ... |
92 | DNS | |||||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
hod oštěpem 600g - Juniorky (Finále)
Finále (st, 2.7.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Anna NečinováAnna Nečinová
ŠAK Novoborská Praha |
96 | 38.81 | 644 | |||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
hod oštěpem 700g - Dorostenci
(st, 2.7.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS |
Petr UrbánekPetr Urbánek
ASK Slavia Praha |
98 | 38.30 | ||||||||||||||||
MS |
Tomáš CapouchTomáš Capouch
ASK Slavia Praha |
97 | 26.73 | ||||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
hod oštěpem 700g - Dorostenci (Finále)
Finále (st, 2.7.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jiří KadlaJiří Kadla
SKM Valašské Meziříčí |
97 | 49.05 | 575 | |||||||||||||||
2 |
Jakub SoučekJakub Souček
SK ZŠ Jeseniova Praha |
98 | 44.32 | 505 | |||||||||||||||
3 |
Jiří BeštaJiří Bešta
Atletika Klatovy |
97 | 38.32 | 418 | |||||||||||||||
4 |
Tomáš KrůtaTomáš Krůta
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
97 | 37.35 | 404 | |||||||||||||||
5 |
Stanislav PacholíkStanislav Pacholík
TJ Nová Včelnice |
98 | 36.69 | 394 | |||||||||||||||
6 |
Jan KaislerJan Kaisler
ASK Slavia Praha |
98 | 35.96 | 384 | |||||||||||||||
7 |
David HavelDavid Havel
ASK Slavia Praha |
98 | 30.64 | 308 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
hod oštěpem 800g - Muži
(st, 2.7.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS |
Martin SvatošMartin Svatoš
MÍLAŘI Domažlice |
94 | 70.42 | ||||||||||||||||
David SekerákDavid Sekerák
A. C. TEPO Kladno |
74 | NM | |||||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
hod oštěpem 800g - Muži (Finále)
Finále (st, 2.7.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Martin KissMartin Kiss
SC Start Karlovy Vary |
90 | 40.18 | 445 | |||||||||||||||
2 |
Petr CerinaPetr Cerina
Atletika Klatovy |
84 | 36.44 | 391 | |||||||||||||||
3 |
Martin VolákMartin Volák
AK ŠKODA Plzeň |
89 | 32.87 | 340 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
hod oštěpem 800g - Junioři (Finále)
Finále (st, 2.7.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jan TauerJan Tauer
AC Domažlice |
95 | 35.03 | 371 | |||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (Finále)
Finále (út, 1.7.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Milan PopovičMilan Popovič
TJ Baník Stříbro |
01 | 66.95 | 454 | |||||||||||||||
2 |
David JiříkDavid Jiřík
AK ŠKODA Plzeň |
01 | 45.97 | 274 | |||||||||||||||
3 |
Tomáš BoudaTomáš Bouda
AK ŠKODA Plzeň |
01 | 44.01 | 257 | |||||||||||||||
4 |
Marek PáníkMarek Páník
AK ŠKODA Plzeň |
01 | 43.13 | 250 | |||||||||||||||
5 |
Adam LandergotAdam Landergot
AK ŠKODA Plzeň |
01 | 40.56 | 229 | |||||||||||||||
6 |
Jakub DavidíkJakub Davidík
TJ Baník Stříbro |
02 | 38.81 | 214 | |||||||||||||||
7 |
Lukáš MoulisLukáš Moulis
Atletický oddíl - STŘELA Ž... |
01 | 38.33 | 210 | |||||||||||||||
8 |
Dominik GyselDominik Gysel
TJ Nová Včelnice |
02 | 35.53 | 188 | |||||||||||||||
9 |
Adam MatulkaAdam Matulka
TJ Baník Stříbro |
01 | 34.53 | 180 | |||||||||||||||
10 |
Jan ProcházkaJan Procházka
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
01 | 34.02 | 175 | |||||||||||||||
11 |
Radek AndrleRadek Andrle
TJ Baník Stříbro |
02 | 33.76 | 173 | |||||||||||||||
12 |
Michal PokornýMichal Pokorný
AK ŠKODA Plzeň |
02 | 28.22 | 129 | |||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (Finále)
Finále (út, 1.7.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jana MrázkováJana Mrázková
TJ ČZ Strakonice |
01 | 49.58 | 474 | |||||||||||||||
2 |
Linda SucháLinda Suchá
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
01 | 48.32 | 458 | |||||||||||||||
3 |
Barbara PíchalováBarbara Píchalová
AK ŠKODA Plzeň |
02 | 46.00 | 429 | |||||||||||||||
4 |
Magdalena PeleškováMagdalena Pelešková
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
01 | 45.63 | 425 | |||||||||||||||
5 |
Nikola ŠtancelováNikola Štancelová
Univerzitní sportovní klub ... |
01 | 43.33 | 396 | |||||||||||||||
6 |
Veronika StřechováVeronika Střechová
AK ŠKODA Plzeň |
01 | 42.50 | 386 | |||||||||||||||
7 |
Lucie RackováLucie Racková
AK ŠKODA Plzeň |
01 | 40.37 | 360 | |||||||||||||||
8 |
Eva BoltíkováEva Boltíková
TJ Baník Stříbro |
01 | 40.32 | 359 | |||||||||||||||
9 |
Linda HettlerováLinda Hettlerová
AKM Viktoria Plzeň |
01 | 40.02 | 356 | |||||||||||||||
10 |
Markéta DavídkováMarkéta Davídková
AK ŠKODA Plzeň |
04 | 39.40 | 348 | |||||||||||||||
11 |
Kateřina KopicováKateřina Kopicová
Atletický oddíl - STŘELA Ž... |
02 | 37.51 | 325 | |||||||||||||||
12 |
Tereza MatouškováTereza Matoušková
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
02 | 36.72 | 315 | |||||||||||||||
13 |
Kateřina ŽohováKateřina Žohová
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
01 | 36.30 | 310 | |||||||||||||||
14 |
Kateřina SýkorováKateřina Sýkorová
AK ŠKODA Plzeň |
02 | 35.26 | 298 | |||||||||||||||
15 |
Andrea PospíšilováAndrea Pospíšilová
AK ŠKODA Plzeň |
01 | 30.87 | 245 | |||||||||||||||
16 |
Klára ZýmováKlára Zýmová
AK ŠKODA Plzeň |
02 | 30.71 | 244 | |||||||||||||||
17 |
Marie Anna DvořákováMarie Anna Dvořáková
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
01 | 30.08 | 236 | |||||||||||||||
18 |
Linda ČechováLinda Čechová
AC Mariánské Lázně, o.s. |
01 | 30.02 | 235 | |||||||||||||||
19 |
Klára ŠídlováKlára Šídlová
Univerzitní sportovní klub ... |
02 | 28.77 | 221 | |||||||||||||||
20 |
Tereza FaktorováTereza Faktorová
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
02 | 28.34 | 216 | |||||||||||||||
21 |
Hana HostičkováHana Hostičková
AK ŠKODA Plzeň |
01 | 27.32 | 204 | |||||||||||||||
22 |
Veronika KušnierováVeronika Kušnierová
AKM Viktoria Plzeň |
01 | 26.70 | 197 | |||||||||||||||
23 |
Simona ŠvarcováSimona Švarcová
Atletický oddíl - STŘELA Ž... |
03 | 25.83 | 187 | |||||||||||||||
24 |
Tereza BláhováTereza Bláhová
AK ŠKODA Plzeň |
01 | 18.57 | 105 | |||||||||||||||
Celkem 24 závodníků |
pětiboj - Ml. žáci |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Milan PopovičMilan Popovič | 01 | TJ Baník Stříbro | 2455 | |||||||||||||||
2 | Lukáš MoulisLukáš Moulis | 01 | Atletický oddíl - STŘELA Ž... | 1461 | |||||||||||||||
3 | Adam LandergotAdam Landergot | 01 | AK ŠKODA Plzeň | 1376 | |||||||||||||||
4 | Jakub DavidíkJakub Davidík | 02 | TJ Baník Stříbro | 1280 | |||||||||||||||
5 | David JiříkDavid Jiřík | 01 | AK ŠKODA Plzeň | 1208 | |||||||||||||||
6 | Jan ProcházkaJan Procházka | 01 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 1196 | |||||||||||||||
7 | Marek PáníkMarek Páník | 01 | AK ŠKODA Plzeň | 1001 | |||||||||||||||
8 | Michal PokornýMichal Pokorný | 02 | AK ŠKODA Plzeň | 0991 | |||||||||||||||
9 | Tomáš BoudaTomáš Bouda | 01 | AK ŠKODA Plzeň | 0882 | |||||||||||||||
10 | Radek AndrleRadek Andrle | 02 | TJ Baník Stříbro | 0852 | |||||||||||||||
11 | Adam MatulkaAdam Matulka | 01 | TJ Baník Stříbro | 0805 | |||||||||||||||
12 | Dominik GyselDominik Gysel | 02 | TJ Nová Včelnice | 0648 | |||||||||||||||
Poznámky:Po ukončení soutěže před odesláním výsledků na web ČAS (www.atletika.cz) změňte v časovém pořadu název disciplíny celkový bodový stav na příslušný název víceboje (např. desetiboj) tak, aby bylo možné zpracovat korektně statistiku!Popovič M. 2455 (09.59/621-66.95/454-08.18/509-4.97/377-2:29.87/494) Moulis L. 1461 (11.31/321-38.33/210-08.76/359-3.67/155-2:37.36/416) Landergot A. 1376 (11.20/337-40.56/229-09.19/264-3.98/203-2:45.01/343) Davidík J. 1280 (12.42/177-38.81/214-09.31/239-3.69/158-2:30.03/492) Jiřík D. 1208 (12.76/142-45.97/274-09.56/192-4.06/215-2:40.53/385) Procházka J. 1196 (11.97/231-34.02/175-08.84/340-4.30/255-3:03.47/195) Páník M. 1001 (13.01/118-43.13/250-09.24/253-2.48/15-2:42.67/365) Pokorný M. 991 (12.90/128-28.22/129-09.53/197-4.23/244-2:50.73/293) Bouda T. 882 (13.10/110-44.01/257-09.60/185-3.28/100-2:58.67/230) Andrle R. 852 (12.70/148-33.76/173-09.91/134-3.11/79-2:47.81/318) Matulka A. 805 (13.36/88-34.53/180-10.21/91-3.60/145-2:49.85/301) Gysel D. 648 (13.47/79-35.53/188-10.33/77-3.51/132-3:06.80/172) |
|||||||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
pětiboj - Ml. žákyně |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Linda HettlerováLinda Hettlerová | 01 | AKM Viktoria Plzeň | 2796 | |||||||||||||||
2 | Barbara PíchalováBarbara Píchalová | 02 | AK ŠKODA Plzeň | 2605 | |||||||||||||||
3 | Linda SucháLinda Suchá | 01 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 2496 | |||||||||||||||
4 | Nikola ŠtancelováNikola Štancelová | 01 | Univerzitní sportovní klub ... | 2443 | |||||||||||||||
5 | Lucie RackováLucie Racková | 01 | AK ŠKODA Plzeň | 2321 | |||||||||||||||
6 | Veronika KušnierováVeronika Kušnierová | 01 | AKM Viktoria Plzeň | 2288 | |||||||||||||||
7 | Magdalena PeleškováMagdalena Pelešková | 01 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 2192 | |||||||||||||||
8 | Eva BoltíkováEva Boltíková | 01 | TJ Baník Stříbro | 2155 | |||||||||||||||
9 | Linda ČechováLinda Čechová | 01 | AC Mariánské Lázně, o.s. | 2152 | |||||||||||||||
10 | Kateřina KopicováKateřina Kopicová | 02 | Atletický oddíl - STŘELA Ž... | 2051 | |||||||||||||||
11 | Andrea PospíšilováAndrea Pospíšilová | 01 | AK ŠKODA Plzeň | 1982 | |||||||||||||||
12 | Veronika StřechováVeronika Střechová | 01 | AK ŠKODA Plzeň | 1963 | |||||||||||||||
13 | Kateřina ŽohováKateřina Žohová | 01 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 1899 | |||||||||||||||
14 | Jana MrázkováJana Mrázková | 01 | TJ ČZ Strakonice | 1898 | |||||||||||||||
15 | Klára ŠídlováKlára Šídlová | 02 | Univerzitní sportovní klub ... | 1737 | |||||||||||||||
16 | Kateřina SýkorováKateřina Sýkorová | 02 | AK ŠKODA Plzeň | 1660 | |||||||||||||||
17 | Tereza MatouškováTereza Matoušková | 02 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 1453 | |||||||||||||||
18 | Hana HostičkováHana Hostičková | 01 | AK ŠKODA Plzeň | 1391 | |||||||||||||||
19 | Tereza FaktorováTereza Faktorová | 02 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 1371 | |||||||||||||||
20 | Klára ZýmováKlára Zýmová | 02 | AK ŠKODA Plzeň | 1252 | |||||||||||||||
21 | Marie Anna DvořákováMarie Anna Dvořáková | 01 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 1206 | |||||||||||||||
22 | Tereza BláhováTereza Bláhová | 01 | AK ŠKODA Plzeň | 1136 | |||||||||||||||
23 | Markéta DavídkováMarkéta Davídková | 04 | AK ŠKODA Plzeň | 0964 | |||||||||||||||
24 | Simona ŠvarcováSimona Švarcová | 03 | Atletický oddíl - STŘELA Ž... | 0856 | |||||||||||||||
Poznámky:Po ukončení soutěže před odesláním výsledků na web ČAS (www.atletika.cz) změňte v časovém pořadu název disciplíny celkový bodový stav na příslušný název víceboje (např. desetiboj) tak, aby bylo možné zpracovat korektně statistiku!Hettlerová L. 2796 (09.70/769-40.02/356-08.21/785-4.38/398-2:47.72/488) Píchalová B. 2605 (10.68/590-46.00/429-08.52/695-4.61/456-2:52.77/435) Suchá L. 2496 (11.01/535-48.32/458-08.92/587-4.62/459-2:50.61/457) Štancelová N. 2443 (10.44/632-43.33/396-08.81/616-3.94/294-2:46.07/505) Racková L. 2321 (10.94/546-40.37/360-08.86/603-4.55/441-2:59.41/371) Kušnierová V. 2288 (10.29/659-26.70/197-08.75/632-4.60/454-3:02.10/346) Pelešková M. 2192 (11.10/520-45.63/425-08.91/589-4.04/317-3:02.60/341) Boltíková E. 2155 (11.59/444-40.32/359-08.99/569-4.48/423-3:00.54/360) Čechová L. 2152 (10.72/583-30.02/235-08.74/635-4.25/367-3:03.66/332) Kopicová K. 2051 (11.83/408-37.51/325-09.18/521-3.78/259-2:43.11/538) Pospíšilová A. 1982 (10.84/563-30.87/245-08.90/592-3.79/261-3:04.88/321) Střechová V. 1963 (11.16/511-42.50/386-09.34/482-4.21/357-3:16.54/227) Žohová K. 1899 (12.62/301-36.30/310-09.20/516-4.19/352-2:54.28/420) Mrázková J. 1898 (10.90/553-49.58/474-08.89/595-3.86/276-/) Šídlová K. 1737 (12.62/301-28.77/221-09.05/553-3.95/296-2:59.96/366) Sýkorová K. 1660 (12.60/303-35.26/298-09.40/468-4.02/312-3:09.87/279) Matoušková T. 1453 (12.70/291-36.72/315-09.53/438-3.65/231-3:23.41/178) Hostičková H. 1391 (13.48/201-27.32/204-09.53/438-3.64/229-3:05.18/319) Faktorová T. 1371 (14.15/136-28.34/216-09.69/402-3.95/296-3:04.92/321) Zýmová K. 1252 (12.82/276-30.71/244-09.75/389-3.37/174-3:24.88/169) Dvořáková M. 1206 (13.94/156-30.08/236-10.29/280-3.54/208-3:04.36/326) Bláhová T. 1136 (14.86/80-18.57/105-09.58/426-3.56/212-3:05.87/313) Davídková M. 964 (14.44/112-39.40/348-10.06/324-2.95/99-3:40.77/81) Švarcová S. 856 (12.40/329-25.83/187-09.98/340-/-/) |
|||||||||||||||||||
Celkem 24 závodníků |
sedmiboj [Z] - Ženy |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Alena GalertováAlena Galertová | 92 | Univerzitní sportovní klub ... | 1685 | |||||||||||||||
Poznámky:Galertová A. 1685 (14.64/890-1.65/795-/-/-/-/-/) Kubová I. 0 (5.08/) |
|||||||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
sedmiboj [Z] - Juniorky |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna NečinováAnna Nečinová | 96 | ŠAK Novoborská Praha | 4767 | |||||||||||||||
Poznámky:Nečinová A. 4767 (15.03/838-1.62/759-11.45/625-26.11/788-5.14/598-38.81/644-2:45.20/515) |
|||||||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
sedmiboj [Dky] - Dorostenky |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Denisa MajerováDenisa Majerová | 97 | AK ŠKODA Plzeň | 4514 | |||||||||||||||
2 | Aneta BaštářováAneta Baštářová | 98 | AK ŠKODA Plzeň | 3712 | |||||||||||||||
3 | Kateřina KrškováKateřina Kršková | 97 | TJ Nová Včelnice | 2766 | |||||||||||||||
Poznámky:Majerová D. 4514 (15.34/797-1.71/867-11.20/608-27.37/681-5.15/601-27.84/436-2:44.35/524) Baštářová A. 3712 (16.12/700-1.35/460-10.81/583-27.87/641-4.76/495-28.12/441-2:57.14/392) Kršková K. 2766 (17.01/595-1.35/460-11.27/613-30.47/450-4.20/355-20.23/293-/) |
|||||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
sedmiboj [Zky] - Žákyně |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nikola DyrynkováNikola Dyrynková | 99 | TJ Lokomotiva Beroun o.s. | 3875 | |||||||||||||||
2 | Adéla JehličkováAdéla Jehličková | 99 | Univerzitní sportovní klub ... | 3837 | |||||||||||||||
3 | Klára LokajíčkováKlára Lokajíčková | 00 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 3804 | |||||||||||||||
4 | Tereza SchejbalováTereza Schejbalová | 00 | AK ŠKODA Plzeň | 3672 | |||||||||||||||
5 | Veronika PetráskováVeronika Petrásková | 00 | Univerzitní sportovní klub ... | 3630 | |||||||||||||||
6 | Barbora JehličkováBarbora Jehličková | 99 | Univerzitní sportovní klub ... | 3596 | |||||||||||||||
7 | Andrea BělohlavováAndrea Bělohlavová | 00 | TJ Vodní stavby Tábor | 3473 | |||||||||||||||
8 | Michaela KalouskováMichaela Kalousková | 99 | AK Sokolov | 3252 | |||||||||||||||
9 | Aneta HofmanováAneta Hofmanová | 00 | ASK Slavia Praha | 3235 | |||||||||||||||
10 | Denisa ZárubováDenisa Zárubová | 99 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 3186 | |||||||||||||||
11 | Adéla BrožováAdéla Brožová | 99 | TJ Sušice | 3174 | |||||||||||||||
12 | Eva NěmcováEva Němcová | 99 | TJ Nová Včelnice | 3131 | |||||||||||||||
13 | Adéla TomáškováAdéla Tomášková | 00 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 3037 | |||||||||||||||
14 | Hana VargováHana Vargová | 00 | TJ Baník Stříbro | 2993 | |||||||||||||||
15 | Lucie TůmováLucie Tůmová | 99 | Atletika Klatovy | 2916 | |||||||||||||||
16 | Kateřina BenešováKateřina Benešová | 00 | TJ Baník Stříbro | 2862 | |||||||||||||||
17 | Kristýna KlimentováKristýna Klimentová | 00 | TJ Lokomotiva Beroun o.s. | 2806 | |||||||||||||||
18 | Lenka KuberkováLenka Kuberková | 99 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 2502 | |||||||||||||||
19 | Denisa ŠantínováDenisa Šantínová | 00 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 2423 | |||||||||||||||
20 | Sára ČelišováSára Čelišová | 00 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 2029 | |||||||||||||||
Poznámky:Dyrynková N. 3875 (15.73/748-1.42/534-09.48/495-20.19/754-4.59/451-24.15/366-2:44.05/527) Jehličková A. 3837 (16.90/608-1.39/502-08.87/456-20.79/686-4.79/503-28.04/440-2:34.12/642) Lokajíčková K. 3804 (17.23/571-1.48/599-08.83/453-19.87/792-4.64/464-24.52/373-2:41.82/552) Schejbalová T. 3672 (16.75/625-1.45/566-08.30/419-21.05/658-4.52/433-23.03/345-2:35.49/626) Petrásková V. 3630 (16.79/620-1.39/502-07.25/351-20.50/719-4.67/472-23.52/355-2:36.69/611) Jehličková B. 3596 (16.41/665-1.45/566-08.18/411-21.01/662-4.54/438-20.08/290-2:40.75/564) Bělohlavová A. 3473 (17.68/522-1.39/502-08.95/461-21.29/632-4.51/431-29.75/472-2:50.99/453) Kalousková M. 3252 (17.47/544-1.45/566-07.72/381-21.58/601-4.25/367-19.64/282-2:45.53/511) Hofmanová A. 3235 (17.11/584-1.39/502-05.65/249-21.12/650-4.78/500-17.74/247-2:46.25/503) Zárubová D. 3186 (16.69/632-1.45/566-07.60/374-21.01/662-4.37/396-14.86/194-3:00.39/362) Brožová A. 3174 (16.93/604-1.33/439-08.57/436-21.21/640-4.32/384-20.46/297-2:59.04/374) Němcová E. 3131 (21.31/203-1.42/534-10.03/531-21.24/637-4.32/384-27.78/435-2:55.59/407) Tomášková A. 3037 (18.48/440-1.39/502-06.88/327-21.56/603-4.51/431-21.66/320-2:54.87/414) Vargová H. 2993 (17.63/527-1.36/470-07.20/348-21.19/643-4.05/319-16.39/222-2:50.00/464) Tůmová L. 2916 (19.28/365-1.39/502-07.62/375-22.18/540-4.40/403-20.40/296-2:52.83/435) Benešová K. 2862 (18.10/478-1.33/439-06.71/316-21.49/611-4.48/423-15.41/204-2:57.31/391) Klimentová K. 2806 (16.84/615-1.42/534-07.56/371-21.21/640-3.67/235-18.78/266-3:28.75/145) Kuberková L. 2502 (20.39/271-1.33/439-06.16/281-21.08/654-4.09/329-13.60/171-3:00.87/357) Šantínová D. 2423 (22.58/124-1.33/439-06.66/313-22.73/486-4.09/329-12.94/159-2:39.98/573) Čelišová S. 2029 (18.12/476-1.30/409-06.73/318-19.58/826-/-/-/) |
|||||||||||||||||||
Celkem 20 závodníků |
devítiboj - Žáci |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matěj BěhounekMatěj Běhounek | 99 | ASK Slavia Praha | 4607 | |||||||||||||||
2 | Jan RotterJan Rotter | 99 | Univerzitní sportovní klub ... | 4476 | |||||||||||||||
3 | Robin PovolnýRobin Povolný | 99 | Atletický oddíl - STŘELA Ž... | 4014 | |||||||||||||||
4 | Jan RůžičkaJan Růžička | 99 | ASK Slavia Praha | 3965 | |||||||||||||||
5 | Lukáš VětrovskýLukáš Větrovský | 99 | AK ŠKODA Plzeň | 3916 | |||||||||||||||
6 | Jiří StašekJiří Stašek | 99 | AK ŠKODA Plzeň | 3731 | |||||||||||||||
7 | Jan HermanJan Herman | 99 | ASK Slavia Praha | 3547 | |||||||||||||||
8 | Ondřej KadlaOndřej Kadla | 00 | SKM Valašské Meziříčí | 2944 | |||||||||||||||
9 | Jakub ŠvajcrJakub Švajcr | 00 | AK ŠKODA Plzeň | 2761 | |||||||||||||||
10 | Miroslav MašekMiroslav Mašek | 00 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 2544 | |||||||||||||||
Poznámky:Po ukončení soutěže před odesláním výsledků na web ČAS (www.atletika.cz) změňte v časovém pořadu název disciplíny celkový bodový stav na příslušný název víceboje (např. desetiboj) tak, aby bylo možné zpracovat korektně statistiku!Běhounek M. 4607 (14.35/790-24.29/353-2.30/199-33.64/351-07.56/694-6.10/608-12.43/633-1.54/419-3:11.03/560) Rotter J. 4476 (14.77/739-32.80/520-3.60/509-24.85/227-08.11/528-5.43/467-11.38/569-1.42/331-3:08.19/586) Povolný R. 4014 (15.92/606-29.36/452-2.50/242-29.71/295-08.18/509-5.31/443-10.43/512-1.63/488-3:21.72/467) Růžička J. 3965 (14.68/750-21.56/301-2.00/140-30.21/302-07.71/646-5.60/502-08.78/413-1.63/488-3:27.17/423) Větrovský L. 3916 (14.75/741-28.21/429-2.40/220-25.61/238-08.23/495-5.41/463-08.33/386-1.51/396-3:12.44/548) Stašek J. 3731 (16.29/566-/-2.80/309-38.59/422-08.02/554-5.33/447-11.32/565-1.45/352-3:16.04/516) Herman J. 3547 (16.51/542-28.47/434-2.60/264-28.56/279-08.59/401-4.84/352-11.50/576-1.39/310-3:31.55/389) Kadla O. 2944 (17.86/409-23.37/336-2.60/264-27.49/264-08.63/391-4.66/319-07.28/324-1.42/331-3:42.91/306) Švajcr J. 2761 (19.39/279-20.75/286-/-23.63/211-08.38/454-4.58/304-09.40/450-1.42/331-3:24.33/446) Mašek M. 2544 (18.29/370-26.19/390-1.90/121-25.43/235-08.79/352-4.43/278-09.34/446-/-3:36.37/352) |
|||||||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
desetiboj [M] - Muži |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Petr CerinaPetr Cerina | 84 | Atletika Klatovy | 4885 | |||||||||||||||
2 | Martin VolákMartin Volák | 89 | AK ŠKODA Plzeň | 4876 | |||||||||||||||
3 | Martin KissMartin Kiss | 90 | SC Start Karlovy Vary | 4396 | |||||||||||||||
Poznámky:Po ukončení soutěže před odesláním výsledků na web ČAS (www.atletika.cz) změňte v časovém pořadu název disciplíny celkový bodový stav na příslušný název víceboje (např. desetiboj) tak, aby bylo možné zpracovat korektně statistiku!Cerina P. 4885 (12.22/608-5.61/504-10.01/486-1.68/528-56.81/528-18.94/438-25.89/384-3.60/509-36.44/391-5:09.09/509) Volák M. 4876 (12.12/628-5.75/533-09.17/436-1.74/577-57.91/487-17.67/556-23.51/339-4.40/731-32.87/340-6:03.69/249) Kiss M. 4396 (12.41/573-5.59/500-09.31/444-1.71/552-56.91/524-19.33/404-23.21/333-2.60/264-40.18/445-5:38.80/357) Svatoš M. 0 (70.42/) Sekerák D. 0 (/) |
|||||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
desetiboj [J] - Junioři |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan TauerJan Tauer | 95 | AC Domažlice | 5684 | |||||||||||||||
Poznámky:Po ukončení soutěže před odesláním výsledků na web ČAS (www.atletika.cz) změňte v časovém pořadu název disciplíny celkový bodový stav na příslušný název víceboje (např. desetiboj) tak, aby bylo možné zpracovat korektně statistiku!Tauer J. 5684 (11.56/740-6.36/666-08.69/407-1.95/758-51.62/741-16.54/673-21.35/297-2.80/309-35.03/371-4:33.45/722) |
|||||||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
desetiboj [Dci] - Dorostenci |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jiří BeštaJiří Bešta | 97 | Atletika Klatovy | 5832 | |||||||||||||||
2 | Jiří KadlaJiří Kadla | 97 | SKM Valašské Meziříčí | 5027 | |||||||||||||||
3 | David HavelDavid Havel | 98 | ASK Slavia Praha | 4700 | |||||||||||||||
4 | Jakub SoučekJakub Souček | 98 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 4637 | |||||||||||||||
5 | Stanislav PacholíkStanislav Pacholík | 98 | TJ Nová Včelnice | 4379 | |||||||||||||||
6 | Tomáš KrůtaTomáš Krůta | 97 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 4221 | |||||||||||||||
7 | Jan KaislerJan Kaisler | 98 | ASK Slavia Praha | 4153 | |||||||||||||||
Poznámky:Po ukončení soutěže před odesláním výsledků na web ČAS (www.atletika.cz) změňte v časovém pořadu název disciplíny celkový bodový stav na příslušný název víceboje (např. desetiboj) tak, aby bylo možné zpracovat korektně statistiku!Bešta J. 5832 (12.01/649-6.14/617-11.60/582-1.86/679-54.06/637-15.81/754-33.32/530-3.70/535-38.32/418-5:23.78/431) Kadla J. 5027 (12.13/626-5.33/447-09.77/472-1.68/528-58.58/463-16.50/677-20.64/284-3.70/535-49.05/575-5:25.94/420) Havel D. 4700 (12.12/628-6.09/606-08.90/420-1.62/480-56.33/546-17.27/596-23.40/336-2.80/309-30.64/308-5:16.03/471) Souček J. 4637 (12.13/626-5.19/419-11.62/583-1.50/389-54.54/617-18.45/482-27.43/414-/-44.32/505-4:52.78/602) Pacholík S. 4379 (11.97/657-5.90/565-11.57/580-1.56/434-55.58/576-/-23.96/347-2.40/220-36.69/394-4:52.06/606) Krůta T. 4221 (12.49/558-5.36/453-11.00/546-1.65/504-59.68/424-16.77/648-27.74/420-2.60/264-37.35/404-/) Kaisler J. 4153 (12.50/556-5.22/425-08.71/408-1.41/324-57.27/511-18.22/503-20.05/273-2.50/242-35.96/384-5:05.81/527) Urbánek P. 0 (15.93/-23.49/-38.30/-2.70/) Capouch T. 0 (15.71/-22.77/-26.73/-3.20/) |
|||||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |