Mistrovství Jihomoravského kraje družstev mladších žáků a žákyň
Vyškov (17. 9. 2014)60 m - Ml. žáci (Rozběh)
Rozběh 1 (st, 17.9.2014) | Vítr: 0.7m/ m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Radim HrizcoRadim Hrizco | 03 | VSK Univerzita Brno | 09.46 | |||||||||||||||
2 | Jan JurenaJan Jurena | 02 | AK Hodonín | 09.52 | |||||||||||||||
3 | Martin SchwoiserMartin Schwoiser | 03 | AK Hodonín | 10.13 | |||||||||||||||
4 | Martin PeitlMartin Peitl | 04 | BYAC Brno | 10.50 | |||||||||||||||
5 | Alex ProcházkaAlex Procházka | 02 | AK Hodonín | 11.97 | |||||||||||||||
MB | Pavel VláčilPavel Vláčil | 02 | Atletický klub AHA Vyškov | 09.15 | |||||||||||||||
MB | Matěj OršelMatěj Oršel | 03 | Atletický klub AHA Vyškov | 11.21 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 2 (st, 17.9.2014) | Vítr: 0.0m/ m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Daniel ZvolskýDaniel Zvolský | 01 | BYAC Brno | 07.99 | |||||||||||||||
2 | Přemysl FilípekPřemysl Filípek | 01 | TJ Lokomotiva Břeclav | 08.03 | |||||||||||||||
3 | Tadeáš ŽilkaTadeáš Žilka | 03 | VSK Univerzita Brno | 08.34 | |||||||||||||||
4 | Lukáš KřivánekLukáš Křivánek | 01 | TJ Lokomotiva Břeclav | 08.53 | |||||||||||||||
5 | Zdeněk CupákZdeněk Cupák | 01 | Atletický klub AHA Vyškov | 08.59 | |||||||||||||||
6 | Dominik ŠevčíkDominik Ševčík | 01 | Atletický klub AHA Vyškov | 08.63 | |||||||||||||||
7 | Ondřej PecůchOndřej Pecůch | 01 | AK Hodonín | 09.63 | |||||||||||||||
8 | Jonáš MadejaJonáš Madeja | 02 | AK Hodonín | 10.42 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 3 (st, 17.9.2014) | Vítr: 0.5m/ m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michal MachalaMichal Machala | 01 | TJ Lokomotiva Břeclav | 08.51 | |||||||||||||||
2 | Jozef TutkoJozef Tutko | 01 | Atletický klub AHA Vyškov | 08.64 | |||||||||||||||
3 | Sebastian RausSebastian Raus | 03 | BYAC Brno | 08.75 | |||||||||||||||
4 | David JežekDavid Ježek | 03 | VSK Univerzita Brno | 08.78 | |||||||||||||||
5 | Patrik FlekPatrik Flek | 01 | Atletický klub AHA Vyškov | 09.42 | |||||||||||||||
6 | Šimon OrviskýŠimon Orviský | 02 | AK Hodonín | 09.73 | |||||||||||||||
7 | Lubomír ŠnajdrLubomír Šnajdr | 03 | Atletický klub AHA Vyškov | 09.76 | |||||||||||||||
8 | Martin HřebačkaMartin Hřebačka | 01 | AK Hodonín | 10.04 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 4 (st, 17.9.2014) | Vítr: 0.1m/ m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vít HlavenkaVít Hlavenka | 03 | TJ Lokomotiva Břeclav | 08.65 | |||||||||||||||
2 | Milan ChaloupkaMilan Chaloupka | 02 | VSK Univerzita Brno | 08.84 | |||||||||||||||
3 | Ladislav KincLadislav Kinc | 01 | AC Moravská Slavia Brno | 09.16 | |||||||||||||||
4 | Vojtěch KonečnýVojtěch Konečný | 02 | AC Moravská Slavia Brno | 09.99 | |||||||||||||||
5 | Václav ŠplíchalVáclav Šplíchal | 03 | AK Hodonín | 10.40 | |||||||||||||||
6 | Tomáš ŠárkaTomáš Šárka | 02 | AK Hodonín | 10.83 | |||||||||||||||
MB | Aleš FialaAleš Fiala | 03 | Atletický klub AHA Vyškov | 09.96 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 5 (st, 17.9.2014) | Vítr: 1.6m/ m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan TrnečkaJan Trnečka | 01 | BYAC Brno | 08.51 | |||||||||||||||
2 | Miroslav KovaříkMiroslav Kovařík | 01 | TJ Lokomotiva Břeclav | 08.84 | |||||||||||||||
3 | Ondřej ŠlapanaskýOndřej Šlapanaský | 04 | BYAC Brno | 09.08 | |||||||||||||||
4 | Jonáš KonečnýJonáš Konečný | 01 | AC Moravská Slavia Brno | 09.35 | |||||||||||||||
5 | Jakub HofrJakub Hofr | 03 | AK Hodonín | 09.78 | |||||||||||||||
MB | Martin SochorMartin Sochor | 01 | Atletický klub AHA Vyškov | 09.63 | |||||||||||||||
MB | Petr NohejlPetr Nohejl | 03 | Atletický klub AHA Vyškov | 10.36 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
60 m - Ml. žáci (Finále)
Finále A (st, 17.9.2014) | Vítr: 0.2m/ m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Daniel ZvolskýDaniel Zvolský | 01 | BYAC Brno | 08.03 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Přemysl FilípekPřemysl Filípek | 01 | TJ Lokomotiva Břeclav | 08.11 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Tadeáš ŽilkaTadeáš Žilka | 03 | VSK Univerzita Brno | 08.22 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Michal MachalaMichal Machala | 01 | TJ Lokomotiva Břeclav | 08.44 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Jan TrnečkaJan Trnečka | 01 | BYAC Brno | 08.56 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Lukáš KřivánekLukáš Křivánek | 01 | TJ Lokomotiva Břeclav | 08.69 | 5.00 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Finále B (st, 17.9.2014) | Vítr: 1.6m/ m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zdeněk CupákZdeněk Cupák | 01 | Atletický klub AHA Vyškov | 08.55 | 4.00 | ||||||||||||||
2 | Vít HlavenkaVít Hlavenka | 03 | TJ Lokomotiva Břeclav | 08.69 | 3.00 | ||||||||||||||
3 | Dominik ŠevčíkDominik Ševčík | 01 | Atletický klub AHA Vyškov | 08.75 | 2.00 | ||||||||||||||
4 | David JežekDavid Ježek | 03 | VSK Univerzita Brno | 08.79 | 1.00 | ||||||||||||||
5 | Sebastian RausSebastian Raus | 03 | BYAC Brno | 08.80 | |||||||||||||||
6 | Jozef TutkoJozef Tutko | 01 | Atletický klub AHA Vyškov | 08.84 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
60 m - Ml. žákyně (Rozběh)
Rozběh 1 (st, 17.9.2014) | Vítr: 1.5m/ m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lenka MatulováLenka Matulová | 02 | AC Moravská Slavia Brno | 08.62 | |||||||||||||||
2 | Hana ŠebelováHana Šebelová | 02 | Atletický klub AHA Vyškov | 08.80 | |||||||||||||||
3 | Kateřina KubováKateřina Kubová | 01 | AK Hodonín | 08.87 | |||||||||||||||
4 | Marie PilnáMarie Pilná | 01 | AC Moravská Slavia Brno | 09.05 | |||||||||||||||
5 | Natálie HřebíčkováNatálie Hřebíčková | 02 | AK Hodonín | 09.91 | |||||||||||||||
6 | Veronika VlčkováVeronika Vlčková | 02 | Atletický klub AHA Vyškov | 10.83 | |||||||||||||||
MB | Michaela GregušováMichaela Gregušová | 03 | Atletický klub AHA Vyškov | 09.90 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 2 (st, 17.9.2014) | Vítr: 1.3m/ m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie BartošíkováLucie Bartošíková | 02 | TJ Lokomotiva Břeclav | 08.95 | |||||||||||||||
2 | Lucie VašíčkováLucie Vašíčková | 01 | SK Speed Brno | 08.98 | |||||||||||||||
3 | Andrea DobrovolnáAndrea Dobrovolná | 01 | AC Moravská Slavia Brno | 09.61 | |||||||||||||||
4 | Natálie VachováNatálie Vachová | 01 | AK Hodonín | 09.89 | |||||||||||||||
5 | Jana NovákováJana Nováková | 02 | Atletický klub AHA Vyškov | 09.95 | |||||||||||||||
MB | Natálie KotasováNatálie Kotasová | 01 | Atletický klub AHA Vyškov | 09.75 | |||||||||||||||
MB | Iva JanásováIva Janásová | 03 | Atletický klub AHA Vyškov | 11.24 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 3 (st, 17.9.2014) | Vítr: 0.4m/ m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hana BumbálkováHana Bumbálková | 01 | SK Speed Brno | 08.11 | |||||||||||||||
2 | Miroslava HanzalíkováMiroslava Hanzalíková | 01 | TJ Lokomotiva Břeclav | 08.28 | |||||||||||||||
3 | Veronika ŠmerdováVeronika Šmerdová | 01 | SK Speed Brno | 08.31 | |||||||||||||||
4 | Michaela KnotkováMichaela Knotková | 01 | AK Hodonín | 08.35 | |||||||||||||||
5 | Daniela StrouhalováDaniela Strouhalová | 01 | TJ Lokomotiva Břeclav | 08.56 | |||||||||||||||
6 | Klára NohelováKlára Nohelová | 01 | Atletický klub AHA Vyškov | 09.05 | |||||||||||||||
7 | Lucie LondinováLucie Londinová | 01 | Atletický klub AHA Vyškov | 09.33 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 4 (st, 17.9.2014) | Vítr: 0.5m/ m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Věra LenskáVěra Lenská | 01 | SK Speed Brno | 08.35 | |||||||||||||||
2 | Dominika MikováDominika Miková | 02 | JAC Brno | 08.58 | |||||||||||||||
3 | Veronika JaborníkováVeronika Jaborníková | 01 | TJ Lokomotiva Břeclav | 08.81 | |||||||||||||||
4 | Denisa RežnáDenisa Režná | 01 | AK Hodonín | 08.86 | |||||||||||||||
5 | Simona BrhelováSimona Brhelová | 02 | Atletický klub AHA Vyškov | 09.64 | |||||||||||||||
6 | Lada FialováLada Fialová | 01 | Atletický klub AHA Vyškov | 10.94 | |||||||||||||||
MB | Dominika JenáčkováDominika Jenáčková | 01 | Atletický klub AHA Vyškov | 10.14 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 5 (st, 17.9.2014) | Vítr: 1.0m/ m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora HudečkováBarbora Hudečková | 03 | AC Moravská Slavia Brno | 08.77 | |||||||||||||||
2 | Magdaléna NoštinskáMagdaléna Noštinská | 01 | JAC Brno | 08.92 | |||||||||||||||
3 | Žaneta SlunskáŽaneta Slunská | 02 | Atletický klub AHA Vyškov | 08.93 | |||||||||||||||
4 | Tereza VyplašilováTereza Vyplašilová | 02 | AK Hodonín | 09.31 | |||||||||||||||
5 | Adéla RůžkováAdéla Růžková | 02 | Atletický klub AHA Vyškov | 09.58 | |||||||||||||||
6 | Natálie HlavinkováNatálie Hlavinková | 03 | AK Hodonín | 09.67 | |||||||||||||||
7 | Linda MeclováLinda Meclová | 02 | AK Hodonín | 09.94 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 6 (st, 17.9.2014) | Vítr: 0.9m/ m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MB | Markéta PaludováMarkéta Paludová | 01 | Atletický klub AHA Vyškov | 09.47 | |||||||||||||||
MB | Nikol HouškováNikol Houšková | 01 | Atletický klub AHA Vyškov | 09.87 | |||||||||||||||
MB | Nela SommerováNela Sommerová | 03 | Atletický klub AHA Vyškov | 10.20 | |||||||||||||||
MB | Natálie NovákováNatálie Nováková | 04 | Atletický klub AHA Vyškov | 10.36 | |||||||||||||||
MB | Tereza ChudáTereza Chudá | 01 | Atletický klub AHA Vyškov | 10.50 | |||||||||||||||
MB | Tereza SeidlováTereza Seidlová | 03 | Atletický klub AHA Vyškov | 10.73 | |||||||||||||||
MB | Kristýna JabůrkováKristýna Jabůrková | 03 | Atletický klub AHA Vyškov | 10.76 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
60 m - Ml. žákyně (Finále)
Finále A (st, 17.9.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hana BumbálkováHana Bumbálková | 01 | SK Speed Brno | 08.00 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Michaela KnotkováMichaela Knotková | 01 | AK Hodonín | 08.10 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Miroslava HanzalíkováMiroslava Hanzalíková | 01 | TJ Lokomotiva Břeclav | 08.10 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Veronika ŠmerdováVeronika Šmerdová | 01 | SK Speed Brno | 08.20 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Věra LenskáVěra Lenská | 01 | SK Speed Brno | 08.20 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Daniela StrouhalováDaniela Strouhalová | 01 | TJ Lokomotiva Břeclav | 08.30 | 5.00 | ||||||||||||||
Poznámky:Ručně měřeno |
|||||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Finále B (st, 17.9.2014) | Vítr: 2.3m/ m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dominika MikováDominika Miková | 02 | JAC Brno | 08.48 | 4.00 | ||||||||||||||
2 | Veronika JaborníkováVeronika Jaborníková | 01 | TJ Lokomotiva Břeclav | 08.66 | 3.00 | ||||||||||||||
3 | Lenka MatulováLenka Matulová | 02 | AC Moravská Slavia Brno | 08.69 | 2.00 | ||||||||||||||
4 | Barbora HudečkováBarbora Hudečková | 03 | AC Moravská Slavia Brno | 08.71 | 1.00 | ||||||||||||||
5 | Hana ŠebelováHana Šebelová | 02 | Atletický klub AHA Vyškov | 08.76 | |||||||||||||||
6 | Denisa RežnáDenisa Režná | 01 | AK Hodonín | 08.87 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
150 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 1 (st, 17.9.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jiří OsolsoběJiří Osolsobě | 01 | Atletický klub AHA Vyškov | 19.35 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Tadeáš ŽilkaTadeáš Žilka | 03 | VSK Univerzita Brno | 20.29 | 8.00 | ||||||||||||||
3 | Jakub StibalJakub Stibal | 01 | AC Moravská Slavia Brno | 21.07 | 6.00 | ||||||||||||||
4 | Dominik GreplDominik Grepl | 01 | Atletický klub AHA Vyškov | 21.68 | 2.00 | ||||||||||||||
5 | Jozef TutkoJozef Tutko | 01 | Atletický klub AHA Vyškov | 22.29 | |||||||||||||||
6 | Jiří DerkaJiří Derka | 02 | VSK Univerzita Brno | 22.71 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (st, 17.9.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michal MachalaMichal Machala | 01 | TJ Lokomotiva Břeclav | 21.05 | 7.00 | ||||||||||||||
2 | Jan TrnečkaJan Trnečka | 01 | BYAC Brno | 21.27 | 4.00 | ||||||||||||||
3 | David JežekDavid Ježek | 03 | VSK Univerzita Brno | 21.93 | 1.00 | ||||||||||||||
4 | Patrik FlekPatrik Flek | 01 | Atletický klub AHA Vyškov | 24.10 | |||||||||||||||
5 | Filip RozehnalFilip Rozehnal | 02 | Atletický klub AHA Vyškov | 26.51 | |||||||||||||||
MB | Martin VychronMartin Vychron | 03 | BYAC Brno | 25.56 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 3 (st, 17.9.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Daniel KostrhunDaniel Kostrhun | 02 | TJ Lokomotiva Břeclav | 21.25 | 5.00 | ||||||||||||||
2 | Milan ChaloupkaMilan Chaloupka | 02 | VSK Univerzita Brno | 21.49 | 3.00 | ||||||||||||||
3 | Michal JanásMichal Janás | 01 | Atletický klub AHA Vyškov | 23.97 | |||||||||||||||
4 | Václav HanulíkVáclav Hanulík | 05 | BYAC Brno | 23.98 | |||||||||||||||
MB | Marek ČejkaMarek Čejka | 02 | Atletický klub AHA Vyškov | DNP | |||||||||||||||
MB | Aleš FialaAleš Fiala | 03 | Atletický klub AHA Vyškov | 26.22 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 4 (st, 17.9.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Přemysl FilípekPřemysl Filípek | 01 | TJ Lokomotiva Břeclav | 19.84 | 9.00 | ||||||||||||||
2 | Kryštof ŠípekKryštof Šípek | 02 | VSK Univerzita Brno | 22.15 | |||||||||||||||
3 | Ondřej ŠlapanaskýOndřej Šlapanaský | 04 | BYAC Brno | 22.70 | |||||||||||||||
4 | Jonáš KonečnýJonáš Konečný | 01 | AC Moravská Slavia Brno | 23.71 | |||||||||||||||
5 | Ondřej PecůchOndřej Pecůch | 01 | AK Hodonín | 24.03 | |||||||||||||||
MB | Samuel HodošiSamuel Hodoši | 02 | Atletický klub AHA Vyškov | 27.01 | |||||||||||||||
MB | Petr NohejlPetr Nohejl | 03 | Atletický klub AHA Vyškov | 27.06 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
150 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 1 (st, 17.9.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Veronika ŠtůskováVeronika Štůsková | 01 | AC Moravská Slavia Brno | 20.96 | 6.00 | ||||||||||||||
2 | Michaela TicháMichaela Tichá | 01 | SK Speed Brno | 21.33 | 5.00 | ||||||||||||||
3 | Vendula SedlákováVendula Sedláková | 01 | AC Moravská Slavia Brno | 22.65 | |||||||||||||||
4 | Lucie LondinováLucie Londinová | 01 | Atletický klub AHA Vyškov | 22.68 | |||||||||||||||
5 | Diana EliášováDiana Eliášová | 01 | TJ Lokomotiva Břeclav | 23.65 | |||||||||||||||
6 | Andrea LetochováAndrea Letochová | 02 | JAC Brno | 24.11 | |||||||||||||||
7 | Klára TrnkováKlára Trnková | 02 | JAC Brno | 24.17 | |||||||||||||||
8 | Lenka ŠvábováLenka Švábová | 01 | AK Hodonín | 24.92 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 2 (st, 17.9.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hana BumbálkováHana Bumbálková | 01 | SK Speed Brno | 19.96 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Adéla KoláčkováAdéla Koláčková | 01 | AC Moravská Slavia Brno | 20.67 | 8.00 | ||||||||||||||
3 | Kristýna KovaříkováKristýna Kovaříková | 01 | TJ Lokomotiva Břeclav | 20.81 | 7.00 | ||||||||||||||
4 | Denisa RežnáDenisa Režná | 01 | AK Hodonín | 21.61 | 2.00 | ||||||||||||||
5 | Klára StrnadováKlára Strnadová | 01 | Atletický klub AHA Vyškov | 21.66 | 1.00 | ||||||||||||||
6 | Daniela ČajkováDaniela Čajková | 01 | AK Hodonín | 21.91 | |||||||||||||||
7 | Lucie JadrnáLucie Jadrná | 02 | JAC Brno | 23.24 | |||||||||||||||
8 | Nikol ProcházkováNikol Procházková | 02 | Atletický klub AHA Vyškov | 23.40 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 3 (st, 17.9.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michaela KnotkováMichaela Knotková | 01 | AK Hodonín | 20.05 | 9.00 | ||||||||||||||
2 | Veronika JaborníkováVeronika Jaborníková | 01 | TJ Lokomotiva Břeclav | 21.40 | 4.00 | ||||||||||||||
3 | Lenka MatulováLenka Matulová | 02 | AC Moravská Slavia Brno | 21.56 | 3.00 | ||||||||||||||
4 | Marie JedličkováMarie Jedličková | 01 | SK Speed Brno | 22.68 | |||||||||||||||
5 | Klára KlementováKlára Klementová | 04 | JAC Brno | 22.96 | |||||||||||||||
6 | Šárka OdstrčilováŠárka Odstrčilová | 02 | JAC Brno | 24.33 | |||||||||||||||
MB | Nina RozehnalováNina Rozehnalová | 02 | Atletický klub AHA Vyškov | 24.96 | |||||||||||||||
MB | Natálie NovákováNatálie Nováková | 04 | Atletický klub AHA Vyškov | 26.92 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 4 (st, 17.9.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adéla KelblováAdéla Kelblová | 01 | AC Moravská Slavia Brno | 22.76 | |||||||||||||||
2 | Gabriela ZugarováGabriela Zugarová | 02 | AK Hodonín | 22.79 | |||||||||||||||
3 | Žaneta SlunskáŽaneta Slunská | 02 | Atletický klub AHA Vyškov | 23.27 | |||||||||||||||
4 | Denisa StehlíkováDenisa Stehlíková | 02 | TJ Lokomotiva Břeclav | 23.43 | |||||||||||||||
5 | Simona BrhelováSimona Brhelová | 02 | Atletický klub AHA Vyškov | 23.96 | |||||||||||||||
6 | Martina OndrákováMartina Ondráková | 02 | AK Hodonín | 24.05 | |||||||||||||||
7 | Anna ŠkrabalováAnna Škrabalová | 03 | JAC Brno | 27.66 | |||||||||||||||
Barbora SirotkováBarbora Sirotková | 06 | JAC Brno | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 5 (st, 17.9.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hana ŠebelováHana Šebelová | 02 | Atletický klub AHA Vyškov | 22.03 | |||||||||||||||
2 | Kateřina MaňáskováKateřina Maňásková | 02 | AK Hodonín | 22.69 | |||||||||||||||
3 | Anna SlanáAnna Slaná | 01 | AC Moravská Slavia Brno | 22.91 | |||||||||||||||
4 | Tereza VyplašilováTereza Vyplašilová | 02 | AK Hodonín | 23.59 | |||||||||||||||
5 | Terezie OlejníkováTerezie Olejníková | 04 | AK Hodonín | 23.76 | |||||||||||||||
6 | Adéla PohlováAdéla Pohlová | 02 | JAC Brno | 24.02 | |||||||||||||||
7 | Kristýna ŠtofkovaKristýna Štofkova | 01 | JAC Brno | 24.39 | |||||||||||||||
8 | Jana NovákováJana Nováková | 02 | Atletický klub AHA Vyškov | 26.14 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
300 m - Ml. žáci (Běh)
Běh (st, 17.9.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | David JežekDavid Ježek | 03 | VSK Univerzita Brno | 47.69 | 6.00 | ||||||||||||||
2 | Jiří DerkaJiří Derka | 02 | VSK Univerzita Brno | 47.95 | 4.00 | ||||||||||||||
3 | David NohelDavid Nohel | 01 | Atletický klub AHA Vyškov | 48.53 | 2.00 | ||||||||||||||
4 | Šimon OdehnalŠimon Odehnal | 01 | TJ Lokomotiva Břeclav | 49.34 | 1.00 | ||||||||||||||
5 | Sebastian RausSebastian Raus | 03 | BYAC Brno | 50.37 | |||||||||||||||
6 | Vojtěch KonečnýVojtěch Konečný | 02 | AC Moravská Slavia Brno | 56.27 | |||||||||||||||
7 | Šimon OrviskýŠimon Orviský | 02 | AK Hodonín | 62.42 | |||||||||||||||
8 | Jan JurenaJan Jurena | 02 | AK Hodonín | 66.33 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 2 (st, 17.9.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Přemysl FilípekPřemysl Filípek | 01 | TJ Lokomotiva Břeclav | 42.56 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Daniel ZvolskýDaniel Zvolský | 01 | BYAC Brno | 43.11 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Tadeáš ŽilkaTadeáš Žilka | 03 | VSK Univerzita Brno | 43.14 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Jan PospíšilJan Pospíšil | 01 | Atletický klub AHA Vyškov | 43.23 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Milan ChaloupkaMilan Chaloupka | 02 | VSK Univerzita Brno | 47.86 | 5.00 | ||||||||||||||
6 | Vojtěch HudečekVojtěch Hudeček | 02 | AC Moravská Slavia Brno | 48.39 | 3.00 | ||||||||||||||
7 | Martin JustMartin Just | 02 | AK Hodonín | 63.24 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
300 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh (st, 17.9.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora HudečkováBarbora Hudečková | 03 | AC Moravská Slavia Brno | 46.36 | 8.00 | ||||||||||||||
2 | Gabriela ZugarováGabriela Zugarová | 02 | AK Hodonín | 48.98 | 6.00 | ||||||||||||||
3 | Veronika VlčkováVeronika Vlčková | 02 | Atletický klub AHA Vyškov | 49.18 | 4.00 | ||||||||||||||
4 | Lucie VašíčkováLucie Vašíčková | 01 | SK Speed Brno | 50.40 | 1.00 | ||||||||||||||
5 | Diana EliášováDiana Eliášová | 01 | TJ Lokomotiva Břeclav | 50.46 | |||||||||||||||
6 | Adéla KelblováAdéla Kelblová | 01 | AC Moravská Slavia Brno | 51.75 | |||||||||||||||
7 | Žaneta SlunskáŽaneta Slunská | 02 | Atletický klub AHA Vyškov | 56.01 | |||||||||||||||
8 | Kateřina MaňáskováKateřina Maňásková | 02 | AK Hodonín | 63.51 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 2 (st, 17.9.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Veronika ŠmerdováVeronika Šmerdová | 01 | SK Speed Brno | 44.61 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Veronika ŠtůskováVeronika Štůsková | 01 | AC Moravská Slavia Brno | 45.40 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Daniela StrouhalováDaniela Strouhalová | 01 | TJ Lokomotiva Břeclav | 46.62 | 7.00 | ||||||||||||||
4 | Pavlína ŠmerdováPavlína Šmerdová | 01 | SK Speed Brno | 49.08 | 5.00 | ||||||||||||||
5 | Viktorie KalovskáViktorie Kalovská | 02 | AC Moravská Slavia Brno | 49.54 | 3.00 | ||||||||||||||
6 | Dominika MikováDominika Miková | 02 | JAC Brno | 50.76 | |||||||||||||||
7 | Nikol ProcházkováNikol Procházková | 02 | Atletický klub AHA Vyškov | 50.87 | |||||||||||||||
8 | Jana NovákováJana Nováková | 02 | Atletický klub AHA Vyškov | 55.68 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 3 (st, 17.9.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora ProchováBarbora Prochová | 01 | AC Moravská Slavia Brno | 49.93 | 2.00 | ||||||||||||||
2 | Terezie OlejníkováTerezie Olejníková | 04 | AK Hodonín | 51.82 | |||||||||||||||
3 | Tereza SlavíčkováTereza Slavíčková | 04 | JAC Brno | 51.87 | |||||||||||||||
4 | Adéla RůžkováAdéla Růžková | 02 | Atletický klub AHA Vyškov | 52.81 | |||||||||||||||
5 | Leona ZemčíkováLeona Zemčíková | 01 | TJ Lokomotiva Břeclav | 54.78 | |||||||||||||||
6 | Natálie HlavinkováNatálie Hlavinková | 03 | AK Hodonín | 56.57 | |||||||||||||||
MB | Markéta UrbancováMarkéta Urbancová | 01 | Atletický klub AHA Vyškov | 59.53 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
800 m - Ml. žáci (Finále)
Finále (st, 17.9.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kryštof ŠípekKryštof Šípek | 02 | VSK Univerzita Brno | 2:21.07 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Jakub StibalJakub Stibal | 01 | AC Moravská Slavia Brno | 2:22.70 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Viktor GrénViktor Grén | 01 | Atletický klub AHA Vyškov | 2:38.25 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | David MurgašDavid Murgaš | 01 | Atletický klub AHA Vyškov | 2:40.37 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Martin HanzalíkMartin Hanzalík | 01 | TJ Lokomotiva Břeclav | 2:40.63 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Matěj HřebačkaMatěj Hřebačka | 03 | AK Hodonín | 2:44.78 | 5.00 | ||||||||||||||
7 | Štěpán ŠmídŠtěpán Šmíd | 02 | Atletický klub AHA Vyškov | 2:46.46 | 4.00 | ||||||||||||||
8 | Michal JanásMichal Janás | 01 | Atletický klub AHA Vyškov | 2:46.91 | 3.00 | ||||||||||||||
9 | Miroslav KovaříkMiroslav Kovařík | 01 | TJ Lokomotiva Břeclav | 2:51.43 | 2.00 | ||||||||||||||
10 | Jan KolekJan Kolek | 03 | VSK Univerzita Brno | 2:56.51 | 1.00 | ||||||||||||||
11 | Jozef TutkoJozef Tutko | 01 | Atletický klub AHA Vyškov | 2:57.83 | |||||||||||||||
12 | Vít MaruškaVít Maruška | 01 | BYAC Brno | 2:58.54 | |||||||||||||||
13 | Tomáš RajnohaTomáš Rajnoha | 03 | BYAC Brno | 3:01.95 | |||||||||||||||
14 | Štefan RosotaŠtefan Rosota | 02 | AK Hodonín | 3:06.49 | |||||||||||||||
15 | Filip RozehnalFilip Rozehnal | 02 | Atletický klub AHA Vyškov | 3:08.52 | |||||||||||||||
Celkem 15 závodníků |
800 m - Ml. žákyně (Finále)
Finále (st, 17.9.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adéla KoláčkováAdéla Koláčková | 01 | AC Moravská Slavia Brno | 2:28.20 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Kristýna ČajkováKristýna Čajková | 02 | AK Hodonín | 2:33.40 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Vendula SedlákováVendula Sedláková | 01 | AC Moravská Slavia Brno | 2:33.83 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Kristýna KovaříkováKristýna Kovaříková | 01 | TJ Lokomotiva Břeclav | 2:36.92 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Tereza ObořilováTereza Obořilová | 02 | SK Speed Brno | 2:39.21 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Klára StrnadováKlára Strnadová | 01 | Atletický klub AHA Vyškov | 2:40.50 | 5.00 | ||||||||||||||
7 | Anna SlanáAnna Slaná | 01 | AC Moravská Slavia Brno | 2:42.21 | 4.00 | ||||||||||||||
8 | Adéla PohlováAdéla Pohlová | 02 | JAC Brno | 2:44.30 | 3.00 | ||||||||||||||
9 | Adéla JelínkováAdéla Jelínková | 02 | Atletický klub AHA Vyškov | 2:45.28 | 2.00 | ||||||||||||||
10 | Anna KalincováAnna Kalincová | 02 | Atletický klub AHA Vyškov | 2:48.06 | 1.00 | ||||||||||||||
11 | Miroslava MauričováMiroslava Mauričová | 01 | TJ Lokomotiva Břeclav | 2:50.17 | |||||||||||||||
12 | Eliška JakubčíkováEliška Jakubčíková | 02 | AK Hodonín | 2:56.80 | |||||||||||||||
13 | Renata MátlováRenata Mátlová | 02 | Atletický klub AHA Vyškov | 2:58.69 | |||||||||||||||
Celkem 13 závodníků |
1500 m - Ml. žáci (Finále)
Finále (st, 17.9.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej SlavíkOndřej Slavík | 01 | AC Moravská Slavia Brno | 5:00.60 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Dennis Silas KanabeDennis Silas Kanabe | 01 | VSK Univerzita Brno | 5:08.80 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Sebastian HajzlerSebastian Hajzler | 01 | Atletický klub AHA Vyškov | 5:18.45 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Jan OdehnalJan Odehnal | 04 | VSK Univerzita Brno | 5:23.68 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Dominik ŠevčíkDominik Ševčík | 01 | Atletický klub AHA Vyškov | 5:40.47 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Petr HakalaPetr Hakala | 01 | TJ Lokomotiva Břeclav | 5:40.57 | 5.00 | ||||||||||||||
7 | Vojtěch ProkešVojtěch Prokeš | 03 | TJ Lokomotiva Břeclav | 5:41.00 | 4.00 | ||||||||||||||
8 | Jakub UrbánekJakub Urbánek | 03 | BYAC Brno | 6:08.08 | 3.00 | ||||||||||||||
9 | Antonín ŘičánekAntonín Řičánek | 01 | VSK Univerzita Brno | 6:10.10 | 2.00 | ||||||||||||||
10 | Jan KostruhJan Kostruh | 04 | VSK Univerzita Brno | 6:17.06 | 1.00 | ||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žáci (Běh)
Běh 1 (st, 17.9.2014) | Vítr: 0.9m/ m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martin SlavíčekMartin Slavíček | 01 | BYAC Brno | 10.05 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Lukáš PunčochářLukáš Punčochář | 02 | AC Moravská Slavia Brno | 11.02 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Sebastian HajzlerSebastian Hajzler | 01 | Atletický klub AHA Vyškov | 11.04 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | David HoráčekDavid Horáček | 01 | Atletický klub AHA Vyškov | 13.92 | 2.00 | ||||||||||||||
5 | Miroslav KovaříkMiroslav Kovařík | 01 | TJ Lokomotiva Břeclav | 17.36 | 1.00 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (st, 17.9.2014) | Vítr: 1.6m/ m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub DoležalJakub Doležal | 03 | AC Moravská Slavia Brno | 11.39 | 7.00 | ||||||||||||||
2 | Vít MaruškaVít Maruška | 01 | BYAC Brno | 11.53 | 6.00 | ||||||||||||||
3 | Štěpán ŠmídŠtěpán Šmíd | 02 | Atletický klub AHA Vyškov | 11.56 | 5.00 | ||||||||||||||
4 | Ondřej StředulaOndřej Středula | 02 | AK Hodonín | 12.20 | 4.00 | ||||||||||||||
5 | Vojtěch ProkešVojtěch Prokeš | 03 | TJ Lokomotiva Břeclav | 12.49 | 3.00 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žákyně (Běh)
Běh 1 (st, 17.9.2014) | Vítr: 1.4m/ m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Viktorie KalovskáViktorie Kalovská | 02 | AC Moravská Slavia Brno | 11.57 | 4.00 | ||||||||||||||
2 | Renata MátlováRenata Mátlová | 02 | Atletický klub AHA Vyškov | 12.41 | |||||||||||||||
3 | Petra KolářováPetra Kolářová | 02 | Atletický klub AHA Vyškov | 12.42 | |||||||||||||||
4 | Klára KrejčiříkováKlára Krejčiříková | 02 | JAC Brno | 12.48 | |||||||||||||||
5 | Zuzana VáclavovičováZuzana Václavovičová | 03 | TJ Lokomotiva Břeclav | 12.66 | |||||||||||||||
6 | Andrea LetochováAndrea Letochová | 02 | JAC Brno | 12.67 | |||||||||||||||
MB | Natálie KotasováNatálie Kotasová | 01 | Atletický klub AHA Vyškov | DNP | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 2 (st, 17.9.2014) | Vítr: 0.4m/ m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna BravencováAnna Bravencová | 01 | TJ Lokomotiva Břeclav | 10.46 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Eliška ZahradníčkováEliška Zahradníčková | 01 | JAC Brno | 10.47 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Magdaléna NoštinskáMagdaléna Noštinská | 01 | JAC Brno | 10.88 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Marie DoležalováMarie Doležalová | 01 | AC Moravská Slavia Brno | 10.89 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Michaela StaňkováMichaela Staňková | 01 | Atletický klub AHA Vyškov | 11.31 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Nikola HerzováNikola Herzová | 01 | TJ Lokomotiva Břeclav | 11.80 | 3.00 | ||||||||||||||
7 | Anna KalincováAnna Kalincová | 02 | Atletický klub AHA Vyškov | 12.19 | 1.00 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 3 (st, 17.9.2014) | Vítr: 1.8m/ m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie SedláčkováLucie Sedláčková | 01 | JAC Brno | 11.45 | 5.00 | ||||||||||||||
2 | Šárka OdstrčilováŠárka Odstrčilová | 02 | JAC Brno | 11.99 | 2.00 | ||||||||||||||
3 | Leona ZemčíkováLeona Zemčíková | 01 | TJ Lokomotiva Břeclav | 12.66 | |||||||||||||||
4 | Tereza KordíkováTereza Kordíková | 01 | AK Hodonín | 13.06 | |||||||||||||||
5 | Lada FialováLada Fialová | 01 | Atletický klub AHA Vyškov | 15.20 | |||||||||||||||
MB | Karolína Anna MěřínskáKarolína Anna Měřínská | 02 | Atletický klub AHA Vyškov | 12.33 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
4 x 60 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 1 (st, 17.9.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | A Odehnal, Hanzalík, Hanala, Poloměj A Odehnal, Hanzalík, Hanala, Poloměj | TJ Lokomotiva Břeclav | 34.38 | 11.00 | |||||||||||||||
2 | C Doležal, Hudeček, Kinc, Slavík C Doležal, Hudeček, Kinc, Slavík | AC Moravská Slavia Brno | 34.67 | 9.00 | |||||||||||||||
3 | A:Šmíd, Hajzler, Grén, Ševčík A:Šmíd, Hajzler, Grén, Ševčík | Atletický klub AHA Vyškov | 34.85 | 8.00 | |||||||||||||||
4 | B Odehnal, Kolek, Hájek, Řičánek B Odehnal, Kolek, Hájek, Řičánek | VSK Univerzita Brno | 38.49 | 4.00 | |||||||||||||||
5 | C Kurečka Rajnoha, Bohuslav, Hanzlík C Kurečka Rajnoha, Bohuslav, Hanzlík | BYAC Brno | 40.94 | 2.00 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (st, 17.9.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | A Derka, Kanabe, Šipek, Hriczo A Derka, Kanabe, Šipek, Hriczo | VSK Univerzita Brno | 35.53 | 7.00 | |||||||||||||||
2 | A Krielel, Maruška, Raus, Šlapanský A Krielel, Maruška, Raus, Šlapanský | BYAC Brno | 35.90 | 6.00 | |||||||||||||||
3 | B Brabec, Urbánek, Večera, Slezák B Brabec, Urbánek, Večera, Slezák | BYAC Brno | 37.56 | 5.00 | |||||||||||||||
4 | A Hřebačka Pecůch, Šárka, Jurena A Hřebačka Pecůch, Šárka, Jurena | AK Hodonín | 38.79 | 3.00 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 1 (st, 17.9.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | A: Šmerdová P., Šmerdová V., Lenská, Bumbálková A: Šmerdová P., Šmerdová V., Lenská, Bumbálková | SK Speed Brno | 32.37 | 11.00 | |||||||||||||||
2 | B Vallavovičová, Bartošinová, Luchá, Floriánová B Vallavovičová, Bartošinová, Luchá, Floriánová | TJ Lokomotiva Břeclav | 33.64 | 9.00 | |||||||||||||||
3 | A Knotková, Zugarová, Maňásková, Vyplašilová A Knotková, Zugarová, Maňásková, Vyplašilová | AK Hodonín | 34.69 | 6.00 | |||||||||||||||
4 | B: Nohelová, Mátlová, Jelínková, Strnadová B: Nohelová, Mátlová, Jelínková, Strnadová | Atletický klub AHA Vyškov | 35.31 | 3.00 | |||||||||||||||
5 | B Prochová, Sedláková, Pilná, Kelblová B Prochová, Sedláková, Pilná, Kelblová | AC Moravská Slavia Brno | 36.15 | ||||||||||||||||
6 | C Kubová, Kordíková, Čajková, Hřebíčková C Kubová, Kordíková, Čajková, Hřebíčková | AK Hodonín | 37.13 | ||||||||||||||||
7 | C Odstrčilováová, Škrabalová, Štofková, Hanulíková C Odstrčilováová, Škrabalová, Štofková, Hanulíková | JAC Brno | 40.81 | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 2 (st, 17.9.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | B: Grossová, Obořilová, Vašíčková, Tichá B: Grossová, Obořilová, Vašíčková, Tichá | SK Speed Brno | 34.61 | 8.00 | |||||||||||||||
2 | A Kalovská, Slaná, Koláčková, Štůsková A Kalovská, Slaná, Koláčková, Štůsková | AC Moravská Slavia Brno | 34.64 | 7.00 | |||||||||||||||
3 | A Miková, Jadrná, Klementová, Slavíčková A Miková, Jadrná, Klementová, Slavíčková | JAC Brno | 35.22 | 5.00 | |||||||||||||||
4 | A Herzová, Dunajová, Kovaříková, Třináctá A Herzová, Dunajová, Kovaříková, Třináctá | TJ Lokomotiva Břeclav | 35.28 | 4.00 | |||||||||||||||
5 | B Trnková, Krejčiříková, Minaříková, Podstranská B Trnková, Krejčiříková, Minaříková, Podstranská | JAC Brno | 35.69 | 2.00 | |||||||||||||||
6 | A:Procházková, Staňková, Šebelová, Kalincová A:Procházková, Staňková, Šebelová, Kalincová | Atletický klub AHA Vyškov | 35.71 | 1.00 | |||||||||||||||
7 | B Hlavinková, Olejníková, Jakubčíková, Čajková B Hlavinková, Olejníková, Jakubčíková, Čajková | AK Hodonín | 37.77 | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
skok vysoký - Ml. žáci (Finále)
Finále (st, 17.9.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Body | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jan PospíšilJan Pospíšil
Atletický klub AHA Vyškov |
01 | 1.45 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Jan UngerJan Unger
BYAC Brno |
01 | 1.40 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Lukáš KřivánekLukáš Křivánek
TJ Lokomotiva Břeclav |
01 | 1.40 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Jakub DoležalJakub Doležal
AC Moravská Slavia Brno |
03 | 1.35 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Karel BrabecKarel Brabec
BYAC Brno |
01 | 1.35 | 6.00 | |||||||||||||||
6= |
Adam KriegelAdam Kriegel
BYAC Brno |
02 | 1.30 | 4.50 | |||||||||||||||
6= |
Viktor GrénViktor Grén
Atletický klub AHA Vyškov |
01 | 1.30 | 4.50 | |||||||||||||||
8= |
Jakub UrbánekJakub Urbánek
BYAC Brno |
03 | 1.20 | 2.50 | |||||||||||||||
8= |
Michal KurečkaMichal Kurečka
BYAC Brno |
02 | 1.20 | 2.50 | |||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
skok vysoký - Ml. žákyně (Finále)
Finále (st, 17.9.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Body | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Anna BravencováAnna Bravencová
TJ Lokomotiva Břeclav |
01 | 1.56 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Tereza PogányováTereza Pogányová
JAC Brno |
01 | 1.50 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Veronika VallováVeronika Vallová
JAC Brno |
01 | 1.46 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Lucie SedláčkováLucie Sedláčková
JAC Brno |
01 | 1.42 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Adéla MinaříkováAdéla Minaříková
JAC Brno |
03 | 1.42 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Klára KrejčiříkováKlára Krejčiříková
JAC Brno |
02 | 1.42 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Eliška ZahradníčkováEliška Zahradníčková
JAC Brno |
01 | 1.38 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Nikola HerzováNikola Herzová
TJ Lokomotiva Břeclav |
01 | 1.38 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Kristýna ČajkováKristýna Čajková
AK Hodonín |
02 | 1.34 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Michaela StaňkováMichaela Staňková
Atletický klub AHA Vyškov |
01 | 1.34 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Denisa StehlíkováDenisa Stehlíková
TJ Lokomotiva Břeclav |
02 | 1.34 | ||||||||||||||||
12 |
Leona ZemčíkováLeona Zemčíková
TJ Lokomotiva Břeclav |
01 | 1.34 | ||||||||||||||||
13= |
Michaela HorváthováMichaela Horváthová
Atletický klub AHA Vyškov |
02 | 1.30 | ||||||||||||||||
13= |
Petra KolářováPetra Kolářová
Atletický klub AHA Vyškov |
02 | 1.30 | ||||||||||||||||
13= |
Daniela StrouhalováDaniela Strouhalová
TJ Lokomotiva Břeclav |
01 | 1.30 | ||||||||||||||||
13= |
Kristýna ŠtofkovaKristýna Štofkova
JAC Brno |
01 | 1.30 | ||||||||||||||||
13= |
Barbora LuckáBarbora Lucká
TJ Lokomotiva Břeclav |
01 | 1.30 | ||||||||||||||||
13= |
Kristýna FloriánováKristýna Floriánová
TJ Lokomotiva Břeclav |
01 | 1.30 | ||||||||||||||||
19 |
Erika MaškováErika Mašková
AC Moravská Slavia Brno |
01 | 1.30 | ||||||||||||||||
20 |
Adéla JelínkováAdéla Jelínková
Atletický klub AHA Vyškov |
02 | 1.25 | ||||||||||||||||
21 |
Lenka PodstránskáLenka Podstránská
JAC Brno |
02 | 1.25 | ||||||||||||||||
22 |
Adéla SynkováAdéla Synková
Atletický klub AHA Vyškov |
01 | 1.20 | ||||||||||||||||
23 |
Adéla MatalováAdéla Matalová
Atletický klub AHA Vyškov |
01 | 1.15 | ||||||||||||||||
MB |
Natálie KotasováNatálie Kotasová
Atletický klub AHA Vyškov |
01 | |||||||||||||||||
MB |
Dominika JenáčkováDominika Jenáčková
Atletický klub AHA Vyškov |
01 | |||||||||||||||||
Celkem 25 závodníků |
skok daleký - Ml. žáci (Finále)
Finále (st, 17.9.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Martin SlavíčekMartin Slavíček
BYAC Brno |
01 | 4.84 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Ondřej SlavíkOndřej Slavík
AC Moravská Slavia Brno |
01 | 4.48 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Jan TrnečkaJan Trnečka
BYAC Brno |
01 | 4.47 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Dominik VodičkaDominik Vodička
BYAC Brno |
01 | 4.37 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Lukáš KřivánekLukáš Křivánek
TJ Lokomotiva Břeclav |
01 | 4.25 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Vít HlavenkaVít Hlavenka
TJ Lokomotiva Břeclav |
03 | 4.20 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Ladislav KincLadislav Kinc
AC Moravská Slavia Brno |
01 | 4.13 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Lukáš PunčochářLukáš Punčochář
AC Moravská Slavia Brno |
02 | 4.10 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Tomáš HofrTomáš Hofr
AK Hodonín |
03 | 3.93 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Daniel KostrhunDaniel Kostrhun
TJ Lokomotiva Břeclav |
02 | 3.90 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
David MurgašDavid Murgaš
Atletický klub AHA Vyškov |
01 | 3.82 | ||||||||||||||||
12 |
David NohelDavid Nohel
Atletický klub AHA Vyškov |
01 | 3.77 | ||||||||||||||||
13 |
Michal MachalaMichal Machala
TJ Lokomotiva Břeclav |
01 | 3.72 | ||||||||||||||||
14 |
Lubomír ŠnajdrLubomír Šnajdr
Atletický klub AHA Vyškov |
03 | 3.59 | ||||||||||||||||
15 |
Daniel HubačkaDaniel Hubačka
AK Hodonín |
01 | 3.56 | ||||||||||||||||
16 |
Pavel JelínekPavel Jelínek
Atletický klub AHA Vyškov |
01 | 3.47 | ||||||||||||||||
17 |
Radim HrizcoRadim Hrizco
VSK Univerzita Brno |
03 | 3.46 | ||||||||||||||||
18 |
David HoráčekDavid Horáček
Atletický klub AHA Vyškov |
01 | 3.45 | ||||||||||||||||
19 |
Zdeněk CupákZdeněk Cupák
Atletický klub AHA Vyškov |
01 | 3.35 | ||||||||||||||||
20 |
Martin HřebačkaMartin Hřebačka
AK Hodonín |
01 | 3.29 | ||||||||||||||||
21 |
Jonáš MadejaJonáš Madeja
AK Hodonín |
02 | 3.27 | ||||||||||||||||
22 |
Tomáš BohuslavTomáš Bohuslav
BYAC Brno |
04 | 3.26 | ||||||||||||||||
23 |
Martin VečeřaMartin Večeřa
BYAC Brno |
02 | 3.20 | ||||||||||||||||
24 |
Michal KurečkaMichal Kurečka
BYAC Brno |
02 | 3.15 | ||||||||||||||||
25 |
Václav HanulíkVáclav Hanulík
BYAC Brno |
05 | 3.11 | ||||||||||||||||
26 |
Václav ŠplíchalVáclav Šplíchal
AK Hodonín |
03 | 3.10 | ||||||||||||||||
27 |
Ondřej PřibylOndřej Přibyl
Atletický klub AHA Vyškov |
01 | 3.07 | ||||||||||||||||
28 |
Martin JustMartin Just
AK Hodonín |
02 | 3.02 | ||||||||||||||||
29 |
Jakub HofrJakub Hofr
AK Hodonín |
03 | 2.94 | ||||||||||||||||
30 |
Tomáš ŠárkaTomáš Šárka
AK Hodonín |
02 | 2.49 | ||||||||||||||||
MB |
Martin SochorMartin Sochor
Atletický klub AHA Vyškov |
01 | 3.83 | ||||||||||||||||
MB |
Pavel VláčilPavel Vláčil
Atletický klub AHA Vyškov |
02 | 3.70 | ||||||||||||||||
MB |
Martin VychronMartin Vychron
BYAC Brno |
03 | 3.40 | ||||||||||||||||
MB |
Petr NohejlPetr Nohejl
Atletický klub AHA Vyškov |
03 | 2.76 | ||||||||||||||||
Celkem 34 závodníků |
skok daleký - Ml. žákyně (Finále)
Finále (st, 17.9.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tereza PogányováTereza Pogányová
JAC Brno |
01 | 4.77 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Miroslava HanzalíkováMiroslava Hanzalíková
TJ Lokomotiva Břeclav |
01 | 4.68 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Anna BravencováAnna Bravencová
TJ Lokomotiva Břeclav |
01 | 4.54 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Magdaléna NoštinskáMagdaléna Noštinská
JAC Brno |
01 | 4.39 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Lenka MatulováLenka Matulová
AC Moravská Slavia Brno |
02 | 4.09 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Daniela ČajkováDaniela Čajková
AK Hodonín |
01 | 4.00 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Denisa RežnáDenisa Režná
AK Hodonín |
01 | 3.98 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Marie PilnáMarie Pilná
AC Moravská Slavia Brno |
01 | 3.98 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Michaela HorváthováMichaela Horváthová
Atletický klub AHA Vyškov |
02 | 3.96 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Lucie JadrnáLucie Jadrná
JAC Brno |
02 | 3.94 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Denisa StehlíkováDenisa Stehlíková
TJ Lokomotiva Břeclav |
02 | 3.94 | ||||||||||||||||
12 |
Marie JedličkováMarie Jedličková
SK Speed Brno |
01 | 3.87 | ||||||||||||||||
13 |
Andrea DobrovolnáAndrea Dobrovolná
AC Moravská Slavia Brno |
01 | 3.83 | ||||||||||||||||
14 |
Simona BrhelováSimona Brhelová
Atletický klub AHA Vyškov |
02 | 3.80 | ||||||||||||||||
15 |
Barbora GrossováBarbora Grossová
SK Speed Brno |
01 | 3.75 | ||||||||||||||||
16 |
Klára KlementováKlára Klementová
JAC Brno |
04 | 3.71 | ||||||||||||||||
17 |
Veronika JaborníkováVeronika Jaborníková
TJ Lokomotiva Břeclav |
01 | 3.71 | ||||||||||||||||
18 |
Michaela TicháMichaela Tichá
SK Speed Brno |
01 | 3.69 | ||||||||||||||||
19 |
Barbora ProchováBarbora Prochová
AC Moravská Slavia Brno |
01 | 3.67 | ||||||||||||||||
20 |
Adéla RůžkováAdéla Růžková
Atletický klub AHA Vyškov |
02 | 3.63 | ||||||||||||||||
21 |
Lenka PodstránskáLenka Podstránská
JAC Brno |
02 | 3.60 | ||||||||||||||||
22 |
Tereza SlavíčkováTereza Slavíčková
JAC Brno |
04 | 3.59 | ||||||||||||||||
23 |
Adéla MatalováAdéla Matalová
Atletický klub AHA Vyškov |
01 | 3.58 | ||||||||||||||||
24 |
Martina OndrákováMartina Ondráková
AK Hodonín |
02 | 3.49 | ||||||||||||||||
25 |
Zuzana VáclavovičováZuzana Václavovičová
TJ Lokomotiva Břeclav |
03 | 3.45 | ||||||||||||||||
26 |
Klára TrnkováKlára Trnková
JAC Brno |
02 | 3.39 | ||||||||||||||||
27 |
Linda MeclováLinda Meclová
AK Hodonín |
02 | 3.31 | ||||||||||||||||
28 |
Tereza KordíkováTereza Kordíková
AK Hodonín |
01 | 3.21 | ||||||||||||||||
29 |
Anna ŠkrabalováAnna Škrabalová
JAC Brno |
03 | 2.63 | ||||||||||||||||
30 |
Lucie BartošíkováLucie Bartošíková
TJ Lokomotiva Břeclav |
02 | 2.46 | ||||||||||||||||
MB |
Nina RozehnalováNina Rozehnalová
Atletický klub AHA Vyškov |
02 | 3.40 | ||||||||||||||||
MB |
Michaela GregušováMichaela Gregušová
Atletický klub AHA Vyškov |
03 | 3.16 | ||||||||||||||||
MB |
Tereza SeidlováTereza Seidlová
Atletický klub AHA Vyškov |
03 | 3.00 | ||||||||||||||||
MB |
Natálie NovákováNatálie Nováková
Atletický klub AHA Vyškov |
04 | 2.92 | ||||||||||||||||
MB |
Dominika JenáčkováDominika Jenáčková
Atletický klub AHA Vyškov |
01 | 0 | ||||||||||||||||
MB |
Markéta UrbancováMarkéta Urbancová
Atletický klub AHA Vyškov |
01 | 0 | ||||||||||||||||
Barbora SirotkováBarbora Sirotková
JAC Brno |
06 | 0 | |||||||||||||||||
Celkem 37 závodníků |
vrh koulí 2kg - Ml. žákyně (Finále)
Finále (st, 17.9.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Miroslava HanzalíkováMiroslava Hanzalíková
TJ Lokomotiva Břeclav |
01 | 12.13 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Eliška ZahradníčkováEliška Zahradníčková
JAC Brno |
01 | 11.42 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Marie DoležalováMarie Doležalová
AC Moravská Slavia Brno |
01 | 11.21 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Anna TřináctáAnna Třináctá
TJ Lokomotiva Břeclav |
01 | 10.45 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Veronika VallováVeronika Vallová
JAC Brno |
01 | 10.21 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Pavlína ŠmerdováPavlína Šmerdová
SK Speed Brno |
01 | 08.9 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Barbora GrossováBarbora Grossová
SK Speed Brno |
01 | 08.66 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Natálie VachováNatálie Vachová
AK Hodonín |
01 | 08.09 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Kateřina KubováKateřina Kubová
AK Hodonín |
01 | 07.97 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Lada FialováLada Fialová
Atletický klub AHA Vyškov |
01 | 07.96 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Nikol KoskováNikol Kosková
AK Hodonín |
01 | 07.71 | ||||||||||||||||
12 |
Leona HanulíkováLeona Hanulíková
JAC Brno |
02 | 06.53 | ||||||||||||||||
13 |
Nikol KuncováNikol Kuncová
AK Hodonín |
01 | 06.03 | ||||||||||||||||
14 |
Iveta ŠtursováIveta Štursová
Atletický klub AHA Vyškov |
01 | 05.96 | ||||||||||||||||
15 |
Emma JančálekEmma Jančálek
AK Hodonín |
02 | 05.10 | ||||||||||||||||
MB |
Klára KolibováKlára Kolibová
AK Hodonín |
02 | 06.62 | ||||||||||||||||
MB |
Nikol HouškováNikol Houšková
Atletický klub AHA Vyškov |
01 | 06.54 | ||||||||||||||||
MB |
Tereza ChudáTereza Chudá
Atletický klub AHA Vyškov |
01 | 06.18 | ||||||||||||||||
Lucie PařízkováLucie Pařízková
JAC Brno |
02 | 0 | |||||||||||||||||
Celkem 19 závodníků |
vrh koulí 3kg - Ml. žáci (Finále)
Finále (st, 17.9.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jiří OsolsoběJiří Osolsobě
Atletický klub AHA Vyškov |
01 | 13.88 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Martin SlavíčekMartin Slavíček
BYAC Brno |
01 | 11.91 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Dominik VodičkaDominik Vodička
BYAC Brno |
01 | 10.43 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Martin HanzalíkMartin Hanzalík
TJ Lokomotiva Břeclav |
01 | 08.95 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Adam KaplánekAdam Kaplánek
Atletický klub AHA Vyškov |
02 | 08.82 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Dominik GreplDominik Grepl
Atletický klub AHA Vyškov |
01 | 08.27 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Ondřej PřibylOndřej Přibyl
Atletický klub AHA Vyškov |
01 | 08.03 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Jonáš KonečnýJonáš Konečný
AC Moravská Slavia Brno |
01 | 06.84 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Karel BrabecKarel Brabec
BYAC Brno |
01 | 06.54 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Petr SlezákPetr Slezák
BYAC Brno |
01 | 06.36 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Václav NěmecVáclav Němec
AK Hodonín |
02 | 06.36 | ||||||||||||||||
12 |
Jakub DivišJakub Diviš
VSK Univerzita Brno |
01 | 06.10 | ||||||||||||||||
13 |
Matěj MikulíkMatěj Mikulík
Atletický klub AHA Vyškov |
02 | 05.99 | ||||||||||||||||
14 |
Adam KriegelAdam Kriegel
BYAC Brno |
02 | 05.17 | ||||||||||||||||
15 |
Vojtěch KonečnýVojtěch Konečný
AC Moravská Slavia Brno |
02 | 05.00 | ||||||||||||||||
16 |
Petr HakalaPetr Hakala
TJ Lokomotiva Břeclav |
01 | - | ||||||||||||||||
Celkem 16 závodníků |
hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (Finále)
Finále (st, 17.9.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jan PospíšilJan Pospíšil
Atletický klub AHA Vyškov |
01 | 66.39 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Jiří OsolsoběJiří Osolsobě
Atletický klub AHA Vyškov |
01 | 61.15 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Dominik VodičkaDominik Vodička
BYAC Brno |
01 | 59.25 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Daniel KostrhunDaniel Kostrhun
TJ Lokomotiva Břeclav |
02 | 56.36 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Dominik GreplDominik Grepl
Atletický klub AHA Vyškov |
01 | 55.55 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Vojtěch HudečekVojtěch Hudeček
AC Moravská Slavia Brno |
02 | 54.49 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Lukáš PunčochářLukáš Punčochář
AC Moravská Slavia Brno |
02 | 54.29 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Šimon OdehnalŠimon Odehnal
TJ Lokomotiva Břeclav |
01 | 53.04 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Daniel ZvolskýDaniel Zvolský
BYAC Brno |
01 | 51.00 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
David NohelDavid Nohel
Atletický klub AHA Vyškov |
01 | 50.49 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
David HoráčekDavid Horáček
Atletický klub AHA Vyškov |
01 | 45.50 | ||||||||||||||||
12 |
Pavel JelínekPavel Jelínek
Atletický klub AHA Vyškov |
01 | 45.47 | ||||||||||||||||
13 |
Jakub StibalJakub Stibal
AC Moravská Slavia Brno |
01 | 44.80 | ||||||||||||||||
14 |
Martin HájekMartin Hájek
VSK Univerzita Brno |
03 | 44.10 | ||||||||||||||||
15 |
Daniel HubačkaDaniel Hubačka
AK Hodonín |
01 | 42.90 | ||||||||||||||||
16 |
Martin VečeřaMartin Večeřa
BYAC Brno |
02 | 40.10 | ||||||||||||||||
17 |
Petr SlezákPetr Slezák
BYAC Brno |
01 | 39.95 | ||||||||||||||||
18 |
Lubomír ŠnajdrLubomír Šnajdr
Atletický klub AHA Vyškov |
03 | 39.43 | ||||||||||||||||
19 |
Matěj MikulíkMatěj Mikulík
Atletický klub AHA Vyškov |
02 | 36.52 | ||||||||||||||||
20 |
Ondřej PřibylOndřej Přibyl
Atletický klub AHA Vyškov |
01 | 36.10 | ||||||||||||||||
21 |
Ondřej StředulaOndřej Středula
AK Hodonín |
02 | 36.09 | ||||||||||||||||
22 |
Tomáš RajnohaTomáš Rajnoha
BYAC Brno |
03 | 35.84 | ||||||||||||||||
23 |
Adam KaplánekAdam Kaplánek
Atletický klub AHA Vyškov |
02 | 34.97 | ||||||||||||||||
24 |
Matěj HřebačkaMatěj Hřebačka
AK Hodonín |
03 | 34.65 | ||||||||||||||||
25 |
Zdeněk CupákZdeněk Cupák
Atletický klub AHA Vyškov |
01 | 34.38 | ||||||||||||||||
26 |
Tomáš HofrTomáš Hofr
AK Hodonín |
03 | 31.00 | ||||||||||||||||
27 |
Martin SchwoiserMartin Schwoiser
AK Hodonín |
03 | 30.70 | ||||||||||||||||
28 |
Štefan RosotaŠtefan Rosota
AK Hodonín |
02 | 30.51 | ||||||||||||||||
29 |
Alex ProcházkaAlex Procházka
AK Hodonín |
02 | 24.63 | ||||||||||||||||
30 |
Tomáš BohuslavTomáš Bohuslav
BYAC Brno |
04 | 23.72 | ||||||||||||||||
31 |
Martin PeitlMartin Peitl
BYAC Brno |
04 | 23.24 | ||||||||||||||||
MB |
Marek ČejkaMarek Čejka
Atletický klub AHA Vyškov |
02 | 37.55 | ||||||||||||||||
MB |
Matěj OršelMatěj Oršel
Atletický klub AHA Vyškov |
03 | 32.00 | ||||||||||||||||
Celkem 33 závodníků |
hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (Finále)
Finále (st, 17.9.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Anna TřináctáAnna Třináctá
TJ Lokomotiva Břeclav |
01 | 51.15 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Veronika VallováVeronika Vallová
JAC Brno |
01 | 49.95 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Marie DoležalováMarie Doležalová
AC Moravská Slavia Brno |
01 | 46.85 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Lucie SedláčkováLucie Sedláčková
JAC Brno |
01 | 43.91 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Tereza PogányováTereza Pogányová
JAC Brno |
01 | 43.54 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Kristýna FloriánováKristýna Floriánová
TJ Lokomotiva Břeclav |
01 | 43.18 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Barbora HudečkováBarbora Hudečková
AC Moravská Slavia Brno |
03 | 40.89 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Michaela HorváthováMichaela Horváthová
Atletický klub AHA Vyškov |
02 | 39.24 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Klára NohelováKlára Nohelová
Atletický klub AHA Vyškov |
01 | 37.58 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Miroslava MauričováMiroslava Mauričová
TJ Lokomotiva Břeclav |
01 | 37.28 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Andrea LetochováAndrea Letochová
JAC Brno |
02 | 35.34 | ||||||||||||||||
12 |
Nikol KoskováNikol Kosková
AK Hodonín |
01 | 34.06 | ||||||||||||||||
13 |
Nikol KuncováNikol Kuncová
AK Hodonín |
01 | 33.97 | ||||||||||||||||
14 |
Lucie LondinováLucie Londinová
Atletický klub AHA Vyškov |
01 | 33.60 | ||||||||||||||||
15 |
Adéla MatalováAdéla Matalová
Atletický klub AHA Vyškov |
01 | 32.85 | ||||||||||||||||
16 |
Iveta ŠtursováIveta Štursová
Atletický klub AHA Vyškov |
01 | 32.08 | ||||||||||||||||
17 |
Natálie HřebíčkováNatálie Hřebíčková
AK Hodonín |
02 | 25.63 | ||||||||||||||||
18 |
Leona HanulíkováLeona Hanulíková
JAC Brno |
02 | 23.85 | ||||||||||||||||
19 |
Lenka ŠvábováLenka Švábová
AK Hodonín |
01 | 20.83 | ||||||||||||||||
20 |
Veronika VlčkováVeronika Vlčková
Atletický klub AHA Vyškov |
02 | 15.71 | ||||||||||||||||
21 |
Emma JančálekEmma Jančálek
AK Hodonín |
02 | 15.49 | ||||||||||||||||
MB |
Kristýna JabůrkováKristýna Jabůrková
Atletický klub AHA Vyškov |
03 | 36.36 | ||||||||||||||||
MB |
Karolína Anna MěřínskáKarolína Anna Měřínská
Atletický klub AHA Vyškov |
02 | 33.80 | ||||||||||||||||
MB |
Nikol HouškováNikol Houšková
Atletický klub AHA Vyškov |
01 | 28.88 | ||||||||||||||||
MB |
Iva JanásováIva Janásová
Atletický klub AHA Vyškov |
03 | 27.95 | ||||||||||||||||
MB |
Markéta PaludováMarkéta Paludová
Atletický klub AHA Vyškov |
01 | 27.26 | ||||||||||||||||
MB |
Tereza SeidlováTereza Seidlová
Atletický klub AHA Vyškov |
03 | 23.84 | ||||||||||||||||
MB |
Nela SommerováNela Sommerová
Atletický klub AHA Vyškov |
03 | 22.91 | ||||||||||||||||
MB |
Tereza ChudáTereza Chudá
Atletický klub AHA Vyškov |
01 | 15.19 | ||||||||||||||||
Celkem 29 závodníků |
Celkový bodový stav - Ml. žáci |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | AHAVY AHAVY | Atletický klub AHA Vyškov | 155.50 | ||||||||||||||||
2 | BYACB BYACB | BYAC Brno | 143.50 | ||||||||||||||||
3 | BRECL BRECL | TJ Lokomotiva Břeclav | 126.00 | ||||||||||||||||
4 | MOSBR MOSBR | AC Moravská Slavia Brno | 089.00 | ||||||||||||||||
5 | UNIBR UNIBR | VSK Univerzita Brno | 086.00 | ||||||||||||||||
6 | AKHOD AKHOD | AK Hodonín | 014.00 | ||||||||||||||||
Poznámky:Stav po: 150 m, 300 m, 800 m, 1500 m, 60 m př., kriket, koule 3kg, dálka, výška, 60 m, 60 m, 4x60 m, 60 m př., 300 m, 150 m, 150 m, 150 m, 4x60 m |
|||||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Celkový bodový stav - Ml. žákyně |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BRECL BRECL | TJ Lokomotiva Břeclav | 135.00 | ||||||||||||||||
2 | JACBR JACBR | JAC Brno | 134.00 | ||||||||||||||||
3 | MOSBR MOSBR | AC Moravská Slavia Brno | 113.00 | ||||||||||||||||
4 | SPEBR SPEBR | SK Speed Brno | 091.00 | ||||||||||||||||
5 | AKHOD AKHOD | AK Hodonín | 053.00 | ||||||||||||||||
6 | AHAVY AHAVY | Atletický klub AHA Vyškov | 034.00 | ||||||||||||||||
Poznámky:Stav po: 150 m, 300 m, 800 m, 60 m př., kriket, koule 2kg, dálka, výška, 60 m, 60 m, 4x60 m, 60 m př., 60 m př., 300 m, 300 m, 150 m, 150 m, 4x60 m |
|||||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |