4. kolo OP družstev mužů a žen skupina B Středočeský kraj
Stará Boleslav (14. 9. 2014)60 m - Muži
(ne, 14.9.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michal SeberaMichal Sebera | 96 | TJ Neratovice | 07.84 | 9 | ||||||||||||||
2 | Matěj VeselýMatěj Veselý | 99 | TJ Slavoj Český Brod,o.s. | 07.90 | 7 | ||||||||||||||
3 | Martin ZikmundMartin Zikmund | 98 | TJ Neratovice | 07.99 | 6 | ||||||||||||||
4 | Ondřej BurešOndřej Bureš | 99 | TJ Neratovice | 08.10 | |||||||||||||||
5 | Jaroslav KonečnýJaroslav Konečný | 99 | TJ Spartak Čelákovice | 08.16 | 5 | ||||||||||||||
6 | Josef KarásekJosef Karásek | 00 | TJ Spartak Čelákovice | 08.21 | 4 | ||||||||||||||
7 | Václav TomanVáclav Toman | 72 | TJ Slavoj Český Brod,o.s. | 08.29 | 3 | ||||||||||||||
8 | Oto ČechOto Čech | 56 | TJ Neratovice | 08.61 | |||||||||||||||
9 | Zoltán LászlóZoltán László | 79 | Sokol Roztoky u Prahy | 08.63 | 2 | ||||||||||||||
10 | Jakub FaměraJakub Faměra | 98 | Sokol Roztoky u Prahy | 08.80 | 1 | ||||||||||||||
11 | Martin FaměraMartin Faměra | 98 | Sokol Roztoky u Prahy | 08.88 | |||||||||||||||
12 | Jan HavelJan Havel | 00 | TJ Spartak Čelákovice | 08.92 | |||||||||||||||
13 | Vít VladykaVít Vladyka | 01 | TJ Neratovice | 09.17 | |||||||||||||||
14 | Antonín KábeleAntonín Kábele | 35 | TJ Slavoj Český Brod,o.s. | 10.00 | |||||||||||||||
15 | Matěj LuhanMatěj Luhan | 05 | TJ Spartak Čelákovice | 10.36 | |||||||||||||||
16 | Tomáš LiškaTomáš Liška | 04 | TJ Slavoj Český Brod,o.s. | 10.74 | |||||||||||||||
17 | Josef VonášekJosef Vonášek | 37 | TJ Slavoj Český Brod,o.s. | 10.75 | |||||||||||||||
Celkem 17 závodníků |
60 m - Ženy
(ne, 14.9.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marketa TrhoňováMarketa Trhoňová | 02 | TJ Neratovice | 08.92 | 7 | ||||||||||||||
2 | Tereza NovosadováTereza Novosadová | 96 | TJ Neratovice | 09.04 | 5 | ||||||||||||||
3 | Anna LisováAnna Lisová | 01 | TJ Spartak Čelákovice | 09.26 | 4 | ||||||||||||||
4 | Viktorie HořejšíViktorie Hořejší | 01 | TJ Spartak Čelákovice | 09.33 | 3 | ||||||||||||||
5= | Eva KavínováEva Kavínová | 00 | TJ Neratovice | 09.53 | |||||||||||||||
5= | Sára PšeničkováSára Pšeničková | 03 | TJ Neratovice | 09.53 | |||||||||||||||
7 | Ema JelínkováEma Jelínková | 05 | TJ Neratovice | 09.68 | |||||||||||||||
8 | Aneta FrajbišováAneta Frajbišová | 02 | TJ Neratovice | 09.75 | |||||||||||||||
9 | Kristýna PacovskáKristýna Pacovská | 04 | TJ Neratovice | 10.00 | |||||||||||||||
10 | Natálie DusováNatálie Dusová | 04 | TJ Slavoj Český Brod,o.s. | 10.08 | 2 | ||||||||||||||
11 | Alice ZbůrováAlice Zbůrová | 95 | TJ Neratovice | 10.76 | |||||||||||||||
12 | Sofie SchovancováSofie Schovancová | 05 | TJ Slavoj Český Brod,o.s. | 11.32 | 1 | ||||||||||||||
13 | Karolína SoučkováKarolína Součková | 06 | TJ Spartak Čelákovice | 12.48 | |||||||||||||||
14 | Anežka TrbuškováAnežka Trbušková | 99 | TJ Slavoj Český Brod,o.s. | 17.59 | |||||||||||||||
Celkem 14 závodníků |
150 m - Muži
(ne, 14.9.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michal SeberaMichal Sebera | 96 | TJ Neratovice | 18.75 | 9 | ||||||||||||||
2 | Martin ZikmundMartin Zikmund | 98 | TJ Neratovice | 18.81 | 7 | ||||||||||||||
3 | Matěj VeselýMatěj Veselý | 99 | TJ Slavoj Český Brod,o.s. | 19.06 | 6 | ||||||||||||||
4 | Jaroslav KonečnýJaroslav Konečný | 99 | TJ Spartak Čelákovice | 19.75 | 5 | ||||||||||||||
5 | Václav TomanVáclav Toman | 72 | TJ Slavoj Český Brod,o.s. | 19.87 | 4 | ||||||||||||||
6 | Ondřej BurešOndřej Bureš | 99 | TJ Neratovice | 20.12 | |||||||||||||||
7 | Zoltán LászlóZoltán László | 79 | Sokol Roztoky u Prahy | 20.53 | 3 | ||||||||||||||
8 | Oto ČechOto Čech | 56 | TJ Neratovice | 21.03 | |||||||||||||||
9 | Martin FaměraMartin Faměra | 98 | Sokol Roztoky u Prahy | 21.21 | 2 | ||||||||||||||
10 | Jakub FaměraJakub Faměra | 98 | Sokol Roztoky u Prahy | 21.32 | |||||||||||||||
11 | Jan HavelJan Havel | 00 | TJ Spartak Čelákovice | 22.06 | 1 | ||||||||||||||
12 | Marek VlasákMarek Vlasák | 99 | TJ Slavoj Český Brod,o.s. | 22.15 | |||||||||||||||
13 | Vít VladykaVít Vladyka | 01 | TJ Neratovice | 22.77 | |||||||||||||||
14 | Antonín KábeleAntonín Kábele | 35 | TJ Slavoj Český Brod,o.s. | 26.42 | |||||||||||||||
15 | Matěj LuhanMatěj Luhan | 05 | TJ Spartak Čelákovice | 27.18 | |||||||||||||||
16 | Josef VonášekJosef Vonášek | 37 | TJ Slavoj Český Brod,o.s. | 27.79 | |||||||||||||||
Celkem 16 závodníků |
150 m - Ženy
(ne, 14.9.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza SrnováTereza Srnová | 03 | TJ Neratovice | 22.41 | 6 | ||||||||||||||
2 | Tereza NovosadováTereza Novosadová | 96 | TJ Neratovice | 22.46 | 4 | ||||||||||||||
3 | Anna LisováAnna Lisová | 01 | TJ Spartak Čelákovice | 23.36 | 3 | ||||||||||||||
4 | Viktorie HořejšíViktorie Hořejší | 01 | TJ Spartak Čelákovice | 23.64 | 2 | ||||||||||||||
5 | Alice ZbůrováAlice Zbůrová | 95 | TJ Neratovice | 25.21 | |||||||||||||||
6 | Kristýna JeníkováKristýna Jeníková | 02 | TJ Slavoj Český Brod,o.s. | 26.33 | 1 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
300 m - Muži
(ne, 14.9.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martin MikulaMartin Mikula | 98 | Sokol Roztoky u Prahy | 41.24 | 4 | ||||||||||||||
2 | Václav TomanVáclav Toman | 72 | TJ Slavoj Český Brod,o.s. | 42.44 | 2 | ||||||||||||||
3 | Zoltán LászlóZoltán László | 79 | Sokol Roztoky u Prahy | 46.12 | 1 | ||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
300 m - Ženy
(ne, 14.9.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza KálalováTereza Kálalová | 03 | TJ Neratovice | 49.54 | 2 | ||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
800 m - Muži
(ne, 14.9.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martin MikulaMartin Mikula | 98 | Sokol Roztoky u Prahy | 2:19.89 | 6 | ||||||||||||||
2 | David LauermannDavid Lauermann | 97 | Sokol Roztoky u Prahy | 2:37.99 | 4 | ||||||||||||||
3 | Marek VlasákMarek Vlasák | 99 | TJ Slavoj Český Brod,o.s. | 2:39.37 | 3 | ||||||||||||||
4 | Vít VladykaVít Vladyka | 01 | TJ Neratovice | 2:41.87 | 2 | ||||||||||||||
5 | Tomáš LiškaTomáš Liška | 04 | TJ Slavoj Český Brod,o.s. | 2:57.20 | 1 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
800 m - Ženy
(ne, 14.9.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hana UrbanováHana Urbanová | 86 | TJ Spartak Čelákovice | 2:57.46 | 3 | ||||||||||||||
2 | Kristýna JeníkováKristýna Jeníková | 02 | TJ Slavoj Český Brod,o.s. | 3:30.77 | 1 | ||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
3000 m - Muži
(ne, 14.9.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jiří ŠmídJiří Šmíd | 84 | TJ Neratovice | 10:24.25 | 6 | ||||||||||||||
2 | Tomáš SchovanecTomáš Schovanec | 02 | TJ Slavoj Český Brod,o.s. | 12:20.34 | 4 | ||||||||||||||
3 | Matěj LuhanMatěj Luhan | 05 | TJ Spartak Čelákovice | 12:25.22 | 3 | ||||||||||||||
4 | Jaroslav UrbanJaroslav Urban | 58 | TJ Slavoj Český Brod,o.s. | 12:47.54 | 2 | ||||||||||||||
5 | René TrbušekRené Trbušek | 76 | TJ Slavoj Český Brod,o.s. | 13:05.33 | |||||||||||||||
6 | František DolečekFrantišek Doleček | 43 | TJ Spartak Čelákovice | 17:00.04 | 1 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
3000 m - Ženy
(ne, 14.9.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Natálie DusováNatálie Dusová | 04 | TJ Slavoj Český Brod,o.s. | 14:13.30 | 3 | ||||||||||||||
2 | Sofie SchovancováSofie Schovancová | 05 | TJ Slavoj Český Brod,o.s. | 15:52.87 | 1 | ||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
4 x 100 m - Muži
(ne, 14.9.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vokoun, Faměra, László, Mikula Vokoun, Faměra, László, Mikula | Sokol Roztoky u Prahy | 51.05 | 5 | |||||||||||||||
2 | Bureš, Vít, Vladyka, Sebera Bureš, Vít, Vladyka, Sebera | TJ Neratovice | 51.99 | 3 | |||||||||||||||
3 | Pěček, Havel, Karásek, Konečný Pěček, Havel, Karásek, Konečný | TJ Spartak Čelákovice | 54.94 | 2 | |||||||||||||||
4 | Veselý, Toman, Vlasák, Schovanec Veselý, Toman, Vlasák, Schovanec | TJ Slavoj Český Brod,o.s. | 60.14 | 1 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
4 x 100 m - Ženy
(ne, 14.9.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Frajbišová, Trhoňová, Pacovská, Kavínová Frajbišová, Trhoňová, Pacovská, Kavínová | TJ Neratovice | 59.97 | 4 | |||||||||||||||
2 | Zbůrová, Novosadová, Horáková, Bureš Zbůrová, Novosadová, Horáková, Bureš | TJ Neratovice | 60.11 | ||||||||||||||||
3 | Mikešová, Lisová, Hořejší Urbanová, Mikešová, Lisová, Hořejší Urbanová, | TJ Spartak Čelákovice | 61.17 | 2 | |||||||||||||||
4 | Jelínková, Srnová, Kálalová, Pšeničková Jelínková, Srnová, Kálalová, Pšeničková | TJ Neratovice | 61.34 | 1 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
skok daleký - Muži
(ne, 14.9.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Michal SeberaMichal Sebera
TJ Neratovice |
96 | 5.74 | 7 | |||||||||||||||
2 |
Martin ZikmundMartin Zikmund
TJ Neratovice |
98 | 5.01 | 5 | |||||||||||||||
3 |
Václav TomanVáclav Toman
TJ Slavoj Český Brod,o.s. |
72 | 4.51 | 4 | |||||||||||||||
4 |
David LauermannDavid Lauermann
Sokol Roztoky u Prahy |
97 | 4.26 | 3 | |||||||||||||||
5 |
Jakub FaměraJakub Faměra
Sokol Roztoky u Prahy |
98 | 4.20 | 2 | |||||||||||||||
6 |
Martin FaměraMartin Faměra
Sokol Roztoky u Prahy |
98 | 4.10 | ||||||||||||||||
7 |
Matěj LuhanMatěj Luhan
TJ Spartak Čelákovice |
05 | 3.01 | 1 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
skok daleký - Ženy
(ne, 14.9.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tereza NovosadováTereza Novosadová
TJ Neratovice |
96 | 4.30 | 6 | |||||||||||||||
2 |
Tereza KálalováTereza Kálalová
TJ Neratovice |
03 | 4.19 | 4 | |||||||||||||||
3 |
Marketa TrhoňováMarketa Trhoňová
TJ Neratovice |
02 | 4.06 | ||||||||||||||||
4 |
Tereza SrnováTereza Srnová
TJ Neratovice |
03 | 4.04 | ||||||||||||||||
5 |
Barbora MikešováBarbora Mikešová
TJ Spartak Čelákovice |
99 | 3.93 | 3 | |||||||||||||||
6 |
Viktorie HořejšíViktorie Hořejší
TJ Spartak Čelákovice |
01 | 3.79 | 2 | |||||||||||||||
7 |
Anna LisováAnna Lisová
TJ Spartak Čelákovice |
01 | 3.73 | ||||||||||||||||
8 |
Sára PšeničkováSára Pšeničková
TJ Neratovice |
03 | 3.71 | ||||||||||||||||
9 |
Eva KavínováEva Kavínová
TJ Neratovice |
00 | 3.62 | ||||||||||||||||
10 |
Kristýna PacovskáKristýna Pacovská
TJ Neratovice |
04 | 3.32 | ||||||||||||||||
11 |
Ema JelínkováEma Jelínková
TJ Neratovice |
05 | 3.21 | ||||||||||||||||
12 |
Aneta FrajbišováAneta Frajbišová
TJ Neratovice |
02 | 3.05 | ||||||||||||||||
13 |
Anežka TrbuškováAnežka Trbušková
TJ Slavoj Český Brod,o.s. |
99 | 1.34 | 1 | |||||||||||||||
Celkem 13 závodníků |
vrh koulí 2kg - Ženy
(ne, 14.9.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Kristýna JeníkováKristýna Jeníková
TJ Slavoj Český Brod,o.s. |
02 | 06.99 | ||||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
vrh koulí 3kg - Ženy
(ne, 14.9.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Barbora MikešováBarbora Mikešová
TJ Spartak Čelákovice |
99 | 08.38 | ||||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
vrh koulí 4kg - Žáci
(ne, 14.9.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Marek VlasákMarek Vlasák
TJ Slavoj Český Brod,o.s. |
99 | 10.05 | ||||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
vrh koulí 4kg - Ženy
(ne, 14.9.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Hana UrbanováHana Urbanová
TJ Spartak Čelákovice |
86 | 07.67 | 4 | |||||||||||||||
2 |
Barbora MikešováBarbora Mikešová
TJ Spartak Čelákovice |
99 | 07.27 | 2 | |||||||||||||||
3 |
Kristýna JeníkováKristýna Jeníková
TJ Slavoj Český Brod,o.s. |
02 | 03.81 | 1 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
vrh koulí 7,26kg - Muži
(ne, 14.9.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Luboš NováčekLuboš Nováček
TJ Slavoj Stará Boleslav |
74 | 12.03 | ||||||||||||||||
2 |
Milan RolloMilan Rollo
TJ Slavoj Český Brod,o.s. |
78 | 10.05 | 4 | |||||||||||||||
3 |
Lukáš VokounLukáš Vokoun
Sokol Roztoky u Prahy |
79 | 09.93 | 2 | |||||||||||||||
4 |
Václav TomanVáclav Toman
TJ Slavoj Český Brod,o.s. |
72 | 08.33 | 1 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
hod diskem 1kg - Žáci
(ne, 14.9.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Marek VlasákMarek Vlasák
TJ Slavoj Český Brod,o.s. |
99 | 20.06 | ||||||||||||||||
2 |
Václav NepomuckýVáclav Nepomucký
TJ Neratovice |
02 | 16.84 | ||||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
hod diskem 1kg - Ženy
(ne, 14.9.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Eliška HorákováEliška Horáková
TJ Neratovice |
96 | 19.92 | 3 | |||||||||||||||
2 |
Hana UrbanováHana Urbanová
TJ Spartak Čelákovice |
86 | 17.09 | 1 | |||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
hod diskem 2kg - Muži
(ne, 14.9.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Lukáš VokounLukáš Vokoun
Sokol Roztoky u Prahy |
79 | 35.10 | 5 | |||||||||||||||
2 |
Milan RolloMilan Rollo
TJ Slavoj Český Brod,o.s. |
78 | 26.60 | 3 | |||||||||||||||
3 |
Zoltán LászlóZoltán László
Sokol Roztoky u Prahy |
79 | 21.30 | 2 | |||||||||||||||
4 |
Václav TomanVáclav Toman
TJ Slavoj Český Brod,o.s. |
72 | 20.32 | 1 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
hod kladivem 4kg - Žáci
(ne, 14.9.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jiří KubešJiří Kubeš
TJ Slavoj Stará Boleslav |
99 | 49.78 | ||||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
hod kladivem 4kg - Ženy
(ne, 14.9.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jana ČapkováJana Čapková
TJ Slavoj Stará Boleslav |
74 | 40.83 | ||||||||||||||||
2 |
Veronika ProcházkováVeronika Procházková
TJ Slavoj Stará Boleslav |
00 | 33.04 | ||||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
hod kladivem 5kg - Dorostenci
(ne, 14.9.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Petr TomanPetr Toman
TJ Slavoj Stará Boleslav |
98 | 50.80 | ||||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
hod oštěpem 500g - Ml. žáci
(ne, 14.9.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jakub PěčekJakub Pěček
TJ Spartak Čelákovice |
01 | 22.70 | ||||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
hod oštěpem 500g - Ženy
(ne, 14.9.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Barbora MikešováBarbora Mikešová
TJ Spartak Čelákovice |
99 | 23.00 | ||||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
hod oštěpem 600g - Žáci
(ne, 14.9.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Marek VlasákMarek Vlasák
TJ Slavoj Český Brod,o.s. |
99 | 17.23 | ||||||||||||||||
2 |
Josef KarásekJosef Karásek
TJ Spartak Čelákovice |
00 | 14.83 | ||||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
hod oštěpem 600g - Ženy
(ne, 14.9.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Hana UrbanováHana Urbanová
TJ Spartak Čelákovice |
86 | 22.80 | 4 | |||||||||||||||
2 |
Barbora MikešováBarbora Mikešová
TJ Spartak Čelákovice |
99 | 20.13 | 2 | |||||||||||||||
3 |
Eliška HorákováEliška Horáková
TJ Neratovice |
96 | 14.17 | 1 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
hod oštěpem 800g - Muži
(ne, 14.9.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Lukáš VokounLukáš Vokoun
Sokol Roztoky u Prahy |
79 | 39.09 | 4 | |||||||||||||||
2 |
Milan RolloMilan Rollo
TJ Slavoj Český Brod,o.s. |
78 | 35.65 | 2 | |||||||||||||||
3 |
Václav TomanVáclav Toman
TJ Slavoj Český Brod,o.s. |
72 | 26.52 | 1 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Celkový bodový stav - Muži |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | TJ Slavoj Český Brod,o.s. TJ Slavoj Český Brod,o.s. | TJ Slavoj Český Brod,o.s. | 82 | ||||||||||||||||
2 | TJ Neratovice TJ Neratovice | TJ Neratovice | 50 | ||||||||||||||||
4 | Sokol Roztoky u Prahy Sokol Roztoky u Prahy | Sokol Roztoky u Prahy | 32 | ||||||||||||||||
3 | TJ Spartak Čelákovice TJ Spartak Čelákovice | TJ Spartak Čelákovice | 24 | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Celkový bodový stav - Muži |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | TJ Slavoj Český Brod,o.s. TJ Slavoj Český Brod,o.s. | TJ Slavoj Český Brod,o.s. | 159 | ||||||||||||||||
2 | TJ Neratovice TJ Neratovice | TJ Neratovice | 111 | ||||||||||||||||
4 | Sokol Roztoky u Prahy Sokol Roztoky u Prahy | Sokol Roztoky u Prahy | 72 | ||||||||||||||||
3 | TJ Spartak Čelákovice TJ Spartak Čelákovice | TJ Spartak Čelákovice | 51 | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Celkový bodový stav - Ženy |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | TJ Neratovice TJ Neratovice | TJ Neratovice | 3 | ||||||||||||||||
2 | TJ Spartak Čelákovice TJ Spartak Čelákovice | TJ Spartak Čelákovice | 2 | ||||||||||||||||
3 | TJ Slavoj Český Brod,o.s. TJ Slavoj Český Brod,o.s. | TJ Slavoj Český Brod,o.s. | 1 | ||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Celkový bodový stav - Ženy |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | TJ Neratovice TJ Neratovice | TJ Neratovice | 7 | ||||||||||||||||
2 | TJ Spartak Čelákovice TJ Spartak Čelákovice | TJ Spartak Čelákovice | 6 | ||||||||||||||||
3 | TJ Slavoj Český Brod,o.s. TJ Slavoj Český Brod,o.s. | TJ Slavoj Český Brod,o.s. | 2 | ||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |