Atletický čtyřboj pro Prahu 4, Prahu 11, Prahu 12
Praha 11 (22. 9. 2014)60 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 1 (po, 22.9.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš ZítkoTomáš Zítko | 01 | ZŠ Ke Kateřinkám, Praha 11 | 09.59 | 187 | ||||||||||||||
2 | Vojtěch VilknerVojtěch Vilkner | 01 | ZŠ Na Beránku, Praha 12 | 09.60 | 185 | ||||||||||||||
3 | Lukáš VostrýLukáš Vostrý | 01 | ZŠ Pošepného, Praha 11 | 09.63 | 180 | ||||||||||||||
4 | Matěj ZábranskýMatěj Zábranský | 01 | ZŠ Campanus, Praha 11 | 10.13 | 102 | ||||||||||||||
5 | Benjamin WebBenjamin Web | 02 | ZŠ Poláčkova, Praha 4 | 11.37 | 1 | ||||||||||||||
6 | Petr VocetkaPetr Vocetka | 00 | ZŠ Poláčkova, Praha 4 | 11.76 | 0 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (po, 22.9.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan UhmanJan Uhman | 01 | ZŠ Mikulova, Praha 11 | 09.25 | 251 | ||||||||||||||
2 | Adam TůmaAdam Tůma | 02 | ZŠ K Milíčovu, Praha 11 | 09.27 | 247 | ||||||||||||||
3 | Jan VargaJan Varga | 01 | ZŠ T.G.M. Modřanská, Praha 12 | 09.57 | 190 | ||||||||||||||
4 | Tomáš KroužeckýTomáš Kroužecký | 01 | ZŠ Ke Kateřinkám, Praha 11 | 09.82 | 148 | ||||||||||||||
Jan TrojanJan Trojan | 01 | ZŠ Květnového vítězství , ... | 09.82 | 148 | |||||||||||||||
6 | Vojtěch TrojanVojtěch Trojan | 02 | ZŠ K Milíčovu, Praha 11 | 10.18 | 95 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 3 (po, 22.9.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Daniel ŠimonekDaniel Šimonek | 01 | ZŠ Květnového vítězství , ... | 09.06 | 291 | ||||||||||||||
2 | Pepa TranPepa Tran | 02 | ZŠ Na Beránku, Praha 12 | 09.11 | 280 | ||||||||||||||
3 | Marek ŠebekMarek Šebek | 01 | ZŠ T.G.M. Modřanská, Praha 12 | 09.35 | 231 | ||||||||||||||
4 | David ŠtěpánDavid Štěpán | 02 | ZŠ Pošepného, Praha 11 | 09.55 | 194 | ||||||||||||||
Michal ŠmerglMichal Šmergl | 02 | ZŠ Horáčkova, Praha 4 | 09.55 | 194 | |||||||||||||||
6 | David ŠimečekDavid Šimeček | 02 | ZŠ Poláčkova, Praha 4 | 11.16 | 8 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 4 (po, 22.9.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adam StarýAdam Starý | 02 | ZŠ Horáčkova, Praha 4 | 09.26 | 249 | ||||||||||||||
2 | Marek SukMarek Suk | 01 | ZŠ Jílovská, Praha 4 | 09.76 | 158 | ||||||||||||||
3 | Jiří StaněkJiří Staněk | 01 | ZŠ Křesomyslova, Praha 4 | 09.91 | 134 | ||||||||||||||
4 | Adam SýkoraAdam Sýkora | 02 | ZŠ Křesomyslova, Praha 4 | 10.14 | 101 | ||||||||||||||
5 | Ondřej StejskalOndřej Stejskal | 02 | ZŠ Jílovská, Praha 4 | 10.43 | 65 | ||||||||||||||
6 | Filip StárekFilip Stárek | 01 | ZŠ Mikulova, Praha 11 | 11.06 | 13 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 5 (po, 22.9.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marek NovotnýMarek Novotný | 01 | ZŠ Pošepného, Praha 11 | 09.63 | 180 | ||||||||||||||
2 | Matěj PeřinaMatěj Peřina | 01 | ZŠ Na Beránku, Praha 12 | 09.90 | 135 | ||||||||||||||
3 | Marek PavlicaMarek Pavlica | 02 | ZŠ Horáčkova, Praha 4 | 10.05 | 113 | ||||||||||||||
4 | Matyáš PacharMatyáš Pachar | 02 | ZŠ Květnového vítězství , ... | 10.06 | 112 | ||||||||||||||
5 | Ostsap ShynalskyyOstsap Shynalskyy | 02 | ZŠ Pošepného, Praha 11 | 10.46 | 62 | ||||||||||||||
6 | Martin RossmanMartin Rossman | 02 | ZŠ Campanus, Praha 11 | 10.85 | 26 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 6 (po, 22.9.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matyáš KrčilMatyáš Krčil | 01 | ZŠ Campanus, Praha 11 | 09.18 | 266 | ||||||||||||||
2 | Tomáš MarečekTomáš Mareček | 01 | ZŠ Poláčkova, Praha 4 | 09.36 | 229 | ||||||||||||||
3 | Martin LebedaMartin Lebeda | 02 | ZŠ Ke Kateřinkám, Praha 11 | 10.06 | 112 | ||||||||||||||
4 | Miroslav MestekMiroslav Mestek | 01 | ZŠ T.G.M. Modřanská, Praha 12 | 10.25 | 86 | ||||||||||||||
5 | David NováčekDavid Nováček | 01 | ZŠ Květnového vítězství , ... | 10.34 | 75 | ||||||||||||||
6 | Nicolas LabajNicolas Labaj | 03 | ZŠ Křesomyslova, Praha 4 | 10.36 | 73 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 7 (po, 22.9.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Viktor HrubýViktor Hrubý | 02 | ZŠ Na Beránku, Praha 12 | 09.19 | 264 | ||||||||||||||
2 | Michael JakešMichael Jakeš | 02 | ZŠ T.G.M. Modřanská, Praha 12 | 09.58 | 188 | ||||||||||||||
3 | Lukáš KaplanLukáš Kaplan | 01 | ZŠ Květnového vítězství , ... | 09.78 | 154 | ||||||||||||||
4 | Petr JunPetr Jun | 02 | ZŠ K Milíčovu, Praha 11 | 09.97 | 125 | ||||||||||||||
5 | Jiří KořínekJiří Kořínek | 01 | ZŠ K Milíčovu, Praha 11 | 09.98 | 123 | ||||||||||||||
6 | Vladimír JanderaVladimír Jandera | 02 | ZŠ Křesomyslova, Praha 4 | 11.31 | 2 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 8 (po, 22.9.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej HorejšOndřej Horejš | 01 | ZŠ Pošepného, Praha 11 | 08.44 | 439 | ||||||||||||||
2 | David HorkýDavid Horký | 03 | ZŠ Campanus, Praha 11 | 09.51 | 201 | ||||||||||||||
3 | Filip HlavinkaFilip Hlavinka | 02 | ZŠ K Milíčovu, Praha 11 | 09.86 | 142 | ||||||||||||||
4 | Lukáš HaklLukáš Hakl | 02 | ZŠ Mikulova, Praha 11 | 09.87 | 140 | ||||||||||||||
5 | Jan HovorkaJan Hovorka | 02 | ZŠ Campanus B, Praha 11 | 10.01 | 119 | ||||||||||||||
6 | Petr HochmanPetr Hochman | 01 | ZŠ Ke Kateřinkám, Praha 11 | 10.14 | 101 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 9 (po, 22.9.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Petr DudyPetr Dudy | 01 | ZŠ Ke Kateřinkám, Praha 11 | 08.27 | 484 | ||||||||||||||
2 | Daniel CyproDaniel Cypro | 02 | ZŠ Campanus, Praha 11 | 09.12 | 278 | ||||||||||||||
3 | Michal DvořáčekMichal Dvořáček | 03 | ZŠ Křesomyslova, Praha 4 | 09.58 | 188 | ||||||||||||||
4 | Josef DygrynJosef Dygryn | 01 | ZŠ Campanus B, Praha 11 | 09.75 | 159 | ||||||||||||||
5 | David DobšDavid Dobš | 03 | ZŠ Poláčkova, Praha 4 | 11.40 | 0 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 10 (po, 22.9.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Petr BušekPetr Bušek | 01 | ZŠ Horáčkova, Praha 4 | 09.16 | 270 | ||||||||||||||
2 | Richard BaracRichard Barac | 01 | ZŠ Horáčkova, Praha 4 | 09.52 | 199 | ||||||||||||||
Jan BromJan Brom | 01 | ZŠ Jílovská, Praha 4 | 09.52 | 199 | |||||||||||||||
4 | Tomáš BohumskýTomáš Bohumský | 02 | ZŠ T.G.M. Modřanská, Praha 12 | 09.63 | 180 | ||||||||||||||
5 | Stanislav BašteckýStanislav Baštecký | 02 | ZŠ Na Beránku, Praha 12 | 09.73 | 163 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
60 m - Žákyně (Běh)
Běh 1 (po, 22.9.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora KoudelováBarbora Koudelová | 00 | ZŠ T.G.M. Modřanská, Praha 12 | 09.35 | 480 | ||||||||||||||
2 | Ema KubíčkováEma Kubíčková | 00 | ZŠ Jílovská, Praha 4 | 09.39 | 470 | ||||||||||||||
3 | Alexa LabajováAlexa Labajová | 99 | ZŠ Křesomyslova, Praha 4 | 10.08 | 320 | ||||||||||||||
4 | Nikol KyryčukNikol Kyryčuk | 01 | ZŠ Horáčkova, Praha 4 | 10.13 | 310 | ||||||||||||||
5 | Martina KováříkováMartina Kováříková | 00 | ZŠ Křesomyslova, Praha 4 | 10.21 | 295 | ||||||||||||||
Barbora PolákováBarbora Poláková | 00 | ZŠ T.G.M. Modřanská, Praha 12 | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (po, 22.9.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová | 01 | ZŠ Pošepného, Praha 11 | 09.03 | 558 | ||||||||||||||
2 | Sofie ŠafrováSofie Šafrová | 01 | ZŠ Horáčkova, Praha 4 | 09.26 | 501 | ||||||||||||||
3 | Natalie ŠediváNatalie Šedivá | 00 | ZŠ Květnového vítězství , ... | 09.53 | 438 | ||||||||||||||
4 | Kristýna ŠimůnkováKristýna Šimůnková | 00 | ZŠ Květnového vítězství , ... | 09.56 | 431 | ||||||||||||||
5 | Marie ŠtefkováMarie Štefková | 01 | ZŠ Mikulova, Praha 11 | 09.61 | 419 | ||||||||||||||
6 | Veronika ŠkolováVeronika Školová | 99 | ZŠ Mikulova, Praha 11 | 09.90 | 357 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 3 (po, 22.9.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michaela BorovskáMichaela Borovská | 01 | ZŠ Campanus, Praha 11 | 08.44 | 718 | ||||||||||||||
2 | Tereza HusákováTereza Husáková | 01 | ZŠ Květnového vítězství , ... | 09.13 | 533 | ||||||||||||||
3 | Isabela BerounskáIsabela Berounská | 00 | ZŠ Mikulova, Praha 11 | 09.87 | 363 | ||||||||||||||
4 | Kristýna BalcárkováKristýna Balcárková | 00 | ZŠ K Milíčovu, Praha 11 | 09.88 | 361 | ||||||||||||||
5 | Natálie BednářováNatálie Bednářová | 99 | ZŠ Horáčkova, Praha 4 | 10.15 | 306 | ||||||||||||||
6 | Martina BendLováMartina BendLová | 00 | ZŠ Křesomyslova, Praha 4 | 10.95 | 168 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 4 (po, 22.9.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nikola LudvíkováNikola Ludvíková | 00 | ZŠ Campanus, Praha 11 | 09.09 | 543 | ||||||||||||||
2 | Tereza PoštolkováTereza Poštolková | 00 | ZŠ Mikulova, Praha 11 | 09.25 | 504 | ||||||||||||||
3 | Martina MatysováMartina Matysová | 00 | ZŠ Jílovská, Praha 4 | 09.43 | 461 | ||||||||||||||
4 | Gábina MilerováGábina Milerová | 00 | ZŠ Poláčkova, Praha 4 | 09.93 | 350 | ||||||||||||||
5 | Ema LapkováEma Lapková | 00 | ZŠ Horáčkova, Praha 4 | 10.19 | 299 | ||||||||||||||
6 | Tereza NovotnáTereza Novotná | 01 | ZŠ Poláčkova, Praha 4 | 11.83 | 61 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 5 (po, 22.9.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Aneta ŠtěpánováAneta Štěpánová | 01 | ZŠ Ke Kateřinkám, Praha 11 | 08.82 | 613 | ||||||||||||||
2 | Natálie VavrochováNatálie Vavrochová | 01 | ZŠ Jílovská, Praha 4 | 09.57 | 428 | ||||||||||||||
3 | Tereza VeseláTereza Veselá | 00 | ZŠ Campanus, Praha 11 | 09.67 | 406 | ||||||||||||||
4 | Kristýna ŠvestkováKristýna Švestková | 00 | ZŠ K Milíčovu, Praha 11 | 09.76 | 386 | ||||||||||||||
5 | Lucie VohnickáLucie Vohnická | 01 | ZŠ Ke Kateřinkám, Praha 11 | 09.84 | 369 | ||||||||||||||
6 | Julie VrbováJulie Vrbová | 00 | ZŠ Poláčkova, Praha 4 | 10.03 | 330 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 6 (po, 22.9.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie KaufmanováLucie Kaufmanová | 01 | ZŠ Ke Kateřinkám, Praha 11 | 09.08 | 546 | ||||||||||||||
2 | Šárka KohoutováŠárka Kohoutová | 99 | ZŠ K Milíčovu, Praha 11 | 09.18 | 521 | ||||||||||||||
3 | Claudie KosováClaudie Kosová | 99 | ZŠ Květnového vítězství , ... | 09.42 | 463 | ||||||||||||||
4 | Markéta KadeřábkováMarkéta Kadeřábková | 00 | ZŠ T.G.M. Modřanská, Praha 12 | 09.52 | 440 | ||||||||||||||
5 | Tereza JanatováTereza Janatová | 01 | ZŠ Ke Kateřinkám, Praha 11 | 13.16 | 0 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 7 (po, 22.9.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Klára ChleborádováKlára Chleborádová | 00 | ZŠ Jílovská, Praha 4 | 09.52 | 440 | ||||||||||||||
2 | Adéla JaksurováAdéla Jaksurová | 99 | ZŠ Ke Kateřinkám, Praha 11 | 09.65 | 411 | ||||||||||||||
3 | Tereza HavlováTereza Havlová | 01 | ZŠ Pošepného, Praha 11 | 09.91 | 355 | ||||||||||||||
4 | Daniela HenebergováDaniela Henebergová | 00 | ZŠ Poláčkova, Praha 4 | 10.00 | 336 | ||||||||||||||
5 | Anna PeterkováAnna Peterková | 00 | ZŠ Křesomyslova, Praha 4 | 10.58 | 228 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 8 (po, 22.9.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina EliášováKateřina Eliášová | 01 | ZŠ Pošepného, Praha 11 | 09.19 | 518 | ||||||||||||||
2 | Iveta DufkováIveta Dufková | 01 | ZŠ Pošepného, Praha 11 | 09.54 | 435 | ||||||||||||||
3 | Michaela HanžlováMichaela Hanžlová | 99 | ZŠ T.G.M. Modřanská, Praha 12 | 09.60 | 422 | ||||||||||||||
4 | Jarka FilcováJarka Filcová | 01 | ZŠ Poláčkova, Praha 4 | 10.58 | 228 | ||||||||||||||
5 | Lada FormánkováLada Formánková | 00 | ZŠ Mikulova, Praha 11 | 11.06 | 152 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 9 (po, 22.9.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie BurešováLucie Burešová | 99 | ZŠ Campanus, Praha 11 | 08.80 | 618 | ||||||||||||||
2 | Karla BrůhováKarla Brůhová | 00 | ZŠ Křesomyslova, Praha 4 | 09.42 | 463 | ||||||||||||||
3 | Barbara BoxanováBarbara Boxanová | 00 | ZŠ Campanus, Praha 11 | 10.11 | 314 | ||||||||||||||
4 | Aneta BrajdlováAneta Brajdlová | 00 | ZŠ Campanus B, Praha 11 | 10.17 | 302 | ||||||||||||||
5 | Alena CahynováAlena Cahynová | 02 | ZŠ T.G.M. Modřanská, Praha 12 | 10.55 | 233 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 10 (po, 22.9.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie OnderkováLucie Onderková | 99 | ZŠ Jílovská, Praha 4 | 09.86 | 365 | ||||||||||||||
2 | Květa RakováKvěta Raková | 99 | ZŠ Květnového vítězství , ... | 10.05 | 326 | ||||||||||||||
3 | Kristýna PavlinkovičKristýna Pavlinkovič | 01 | ZŠ Pošepného, Praha 11 | 10.06 | 324 | ||||||||||||||
4 | Veronika PálkováVeronika Pálková | 01 | ZŠ K Milíčovu, Praha 11 | 11.23 | 129 | ||||||||||||||
Kristýna PerkováKristýna Perková | 00 | ZŠ K Milíčovu, Praha 11 | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
800 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 1 (po, 22.9.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marek PavlicaMarek Pavlica | 02 | ZŠ Horáčkova, Praha 4 | 2:59.33 | 225 | ||||||||||||||
2 | Adam StarýAdam Starý | 02 | ZŠ Horáčkova, Praha 4 | 3:02.71 | 200 | ||||||||||||||
3 | Marek SukMarek Suk | 01 | ZŠ Jílovská, Praha 4 | 3:03.26 | 196 | ||||||||||||||
4 | Michal DvořáčekMichal Dvořáček | 03 | ZŠ Křesomyslova, Praha 4 | 3:03.51 | 194 | ||||||||||||||
5 | Jan BromJan Brom | 01 | ZŠ Jílovská, Praha 4 | 3:07.17 | 170 | ||||||||||||||
6 | Richard BaracRichard Barac | 01 | ZŠ Horáčkova, Praha 4 | 3:08.51 | 161 | ||||||||||||||
7 | Tomáš MarečekTomáš Mareček | 01 | ZŠ Poláčkova, Praha 4 | 3:12.21 | 138 | ||||||||||||||
8 | Petr BušekPetr Bušek | 01 | ZŠ Horáčkova, Praha 4 | 3:12.89 | 134 | ||||||||||||||
9 | Benjamin WebBenjamin Web | 02 | ZŠ Poláčkova, Praha 4 | 3:18.74 | 101 | ||||||||||||||
10 | Michal ŠmerglMichal Šmergl | 02 | ZŠ Horáčkova, Praha 4 | 3:18.78 | 101 | ||||||||||||||
11 | Ondřej StejskalOndřej Stejskal | 02 | ZŠ Jílovská, Praha 4 | 3:21.25 | 89 | ||||||||||||||
12 | Jiří StaněkJiří Staněk | 01 | ZŠ Křesomyslova, Praha 4 | 3:31.86 | 44 | ||||||||||||||
13 | Vladimír JanderaVladimír Jandera | 02 | ZŠ Křesomyslova, Praha 4 | 3:35.56 | 32 | ||||||||||||||
14 | Petr VocetkaPetr Vocetka | 00 | ZŠ Poláčkova, Praha 4 | 3:39.95 | 20 | ||||||||||||||
15 | Nicolas LabajNicolas Labaj | 03 | ZŠ Křesomyslova, Praha 4 | 3:41.18 | 17 | ||||||||||||||
16 | David DobšDavid Dobš | 03 | ZŠ Poláčkova, Praha 4 | 3:41.80 | 15 | ||||||||||||||
17 | David ŠimečekDavid Šimeček | 02 | ZŠ Poláčkova, Praha 4 | 3:47.40 | 5 | ||||||||||||||
18 | Adam SýkoraAdam Sýkora | 02 | ZŠ Křesomyslova, Praha 4 | 3:48.00 | 4 | ||||||||||||||
Celkem 18 závodníků |
Běh 2 (po, 22.9.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej HorejšOndřej Horejš | 01 | ZŠ Pošepného, Praha 11 | 2:36.35 | 426 | ||||||||||||||
2 | Adam TůmaAdam Tůma | 02 | ZŠ K Milíčovu, Praha 11 | 2:47.66 | 320 | ||||||||||||||
3 | Petr DudyPetr Dudy | 01 | ZŠ Ke Kateřinkám, Praha 11 | 2:49.25 | 306 | ||||||||||||||
4 | Matyáš KrčilMatyáš Krčil | 01 | ZŠ Campanus, Praha 11 | 2:54.48 | 262 | ||||||||||||||
5 | Vojtěch TrojanVojtěch Trojan | 02 | ZŠ K Milíčovu, Praha 11 | 2:56.92 | 243 | ||||||||||||||
6 | Tomáš KroužeckýTomáš Kroužecký | 01 | ZŠ Ke Kateřinkám, Praha 11 | 2:58.08 | 234 | ||||||||||||||
7 | Marek NovotnýMarek Novotný | 01 | ZŠ Pošepného, Praha 11 | 2:59.92 | 220 | ||||||||||||||
8 | David ŠtěpánDavid Štěpán | 02 | ZŠ Pošepného, Praha 11 | 3:03.81 | 192 | ||||||||||||||
9 | Martin RossmanMartin Rossman | 02 | ZŠ Campanus, Praha 11 | 3:05.40 | 181 | ||||||||||||||
10 | Tomáš ZítkoTomáš Zítko | 01 | ZŠ Ke Kateřinkám, Praha 11 | 3:08.03 | 164 | ||||||||||||||
11 | Petr JunPetr Jun | 02 | ZŠ K Milíčovu, Praha 11 | 3:10.58 | 148 | ||||||||||||||
12 | Ostsap ShynalskyyOstsap Shynalskyy | 02 | ZŠ Pošepného, Praha 11 | 3:11.43 | 143 | ||||||||||||||
13 | Daniel CyproDaniel Cypro | 02 | ZŠ Campanus, Praha 11 | 3:11.50 | 142 | ||||||||||||||
14 | Martin LebedaMartin Lebeda | 02 | ZŠ Ke Kateřinkám, Praha 11 | 3:13.32 | 131 | ||||||||||||||
15 | Jiří KořínekJiří Kořínek | 01 | ZŠ K Milíčovu, Praha 11 | 3:13.97 | 128 | ||||||||||||||
16 | David HorkýDavid Horký | 03 | ZŠ Campanus, Praha 11 | 3:14.12 | 127 | ||||||||||||||
17 | Lukáš VostrýLukáš Vostrý | 01 | ZŠ Pošepného, Praha 11 | 3:16.00 | 116 | ||||||||||||||
18 | Petr HochmanPetr Hochman | 01 | ZŠ Ke Kateřinkám, Praha 11 | 3:17.91 | 106 | ||||||||||||||
19 | Matěj ZábranskýMatěj Zábranský | 01 | ZŠ Campanus, Praha 11 | 3:19.10 | 100 | ||||||||||||||
20 | Filip HlavinkaFilip Hlavinka | 02 | ZŠ K Milíčovu, Praha 11 | 3:27.40 | 61 | ||||||||||||||
Celkem 20 závodníků |
Běh 3 (po, 22.9.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Stanislav BašteckýStanislav Baštecký | 02 | ZŠ Na Beránku, Praha 12 | 2:45.73 | 337 | ||||||||||||||
2 | Jan TrojanJan Trojan | 01 | ZŠ Květnového vítězství , ... | 2:45.81 | 336 | ||||||||||||||
3 | Tomáš BohumskýTomáš Bohumský | 02 | ZŠ T.G.M. Modřanská, Praha 12 | 2:49.07 | 307 | ||||||||||||||
4 | Jan UhmanJan Uhman | 01 | ZŠ Mikulova, Praha 11 | 2:53.31 | 272 | ||||||||||||||
5 | Lukáš HaklLukáš Hakl | 02 | ZŠ Mikulova, Praha 11 | 2:53.45 | 271 | ||||||||||||||
6 | Lukáš KaplanLukáš Kaplan | 01 | ZŠ Květnového vítězství , ... | 3:00.79 | 214 | ||||||||||||||
7 | Daniel ŠimonekDaniel Šimonek | 01 | ZŠ Květnového vítězství , ... | 3:01.37 | 210 | ||||||||||||||
8 | Pepa TranPepa Tran | 02 | ZŠ Na Beránku, Praha 12 | 3:02.14 | 204 | ||||||||||||||
9 | Miroslav MestekMiroslav Mestek | 01 | ZŠ T.G.M. Modřanská, Praha 12 | 3:06.23 | 176 | ||||||||||||||
10 | Michael JakešMichael Jakeš | 02 | ZŠ T.G.M. Modřanská, Praha 12 | 3:07.34 | 168 | ||||||||||||||
11 | Viktor HrubýViktor Hrubý | 02 | ZŠ Na Beránku, Praha 12 | 3:07.63 | 167 | ||||||||||||||
12 | Matyáš PacharMatyáš Pachar | 02 | ZŠ Květnového vítězství , ... | 3:08.14 | 163 | ||||||||||||||
13 | Matěj PeřinaMatěj Peřina | 01 | ZŠ Na Beránku, Praha 12 | 3:12.17 | 138 | ||||||||||||||
14 | Jan HovorkaJan Hovorka | 02 | ZŠ Campanus B, Praha 11 | 3:12.86 | 134 | ||||||||||||||
15 | Josef DygrynJosef Dygryn | 01 | ZŠ Campanus B, Praha 11 | 3:13.29 | 132 | ||||||||||||||
16 | Vojtěch VilknerVojtěch Vilkner | 01 | ZŠ Na Beránku, Praha 12 | 3:16.74 | 112 | ||||||||||||||
17 | Jan VargaJan Varga | 01 | ZŠ T.G.M. Modřanská, Praha 12 | 3:18.11 | 105 | ||||||||||||||
18 | Filip StárekFilip Stárek | 01 | ZŠ Mikulova, Praha 11 | 3:18.35 | 103 | ||||||||||||||
19 | Marek ŠebekMarek Šebek | 01 | ZŠ T.G.M. Modřanská, Praha 12 | 3:29.63 | 52 | ||||||||||||||
20 | David NováčekDavid Nováček | 01 | ZŠ Květnového vítězství , ... | 3:32.51 | 42 | ||||||||||||||
Vojtěch ŘezákVojtěch Řezák | 02 | ZŠ Campanus B, Praha 11 | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 21 závodníků |
800 m - Žákyně (Běh)
Běh 1 (po, 22.9.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sofie ŠafrováSofie Šafrová | 01 | ZŠ Horáčkova, Praha 4 | 2:50.31 | 460 | ||||||||||||||
2 | Ema KubíčkováEma Kubíčková | 00 | ZŠ Jílovská, Praha 4 | 2:58.28 | 381 | ||||||||||||||
3 | Nikol KyryčukNikol Kyryčuk | 01 | ZŠ Horáčkova, Praha 4 | 3:06.80 | 305 | ||||||||||||||
4 | Klára ChleborádováKlára Chleborádová | 00 | ZŠ Jílovská, Praha 4 | 3:08.15 | 293 | ||||||||||||||
5 | Martina MatysováMartina Matysová | 00 | ZŠ Jílovská, Praha 4 | 3:09.95 | 278 | ||||||||||||||
6 | Karla BrůhováKarla Brůhová | 00 | ZŠ Křesomyslova, Praha 4 | 3:13.50 | 250 | ||||||||||||||
7 | Gábina MilerováGábina Milerová | 00 | ZŠ Poláčkova, Praha 4 | 3:18.50 | 212 | ||||||||||||||
8 | Natálie VavrochováNatálie Vavrochová | 01 | ZŠ Jílovská, Praha 4 | 3:20.55 | 198 | ||||||||||||||
9 | Julie VrbováJulie Vrbová | 00 | ZŠ Poláčkova, Praha 4 | 3:22.69 | 183 | ||||||||||||||
10 | Martina BendLováMartina BendLová | 00 | ZŠ Křesomyslova, Praha 4 | 3:24.68 | 170 | ||||||||||||||
11 | Natálie BednářováNatálie Bednářová | 99 | ZŠ Horáčkova, Praha 4 | 3:27.69 | 151 | ||||||||||||||
12 | Alexa LabajováAlexa Labajová | 99 | ZŠ Křesomyslova, Praha 4 | 3:28.01 | 149 | ||||||||||||||
13 | Ema LapkováEma Lapková | 00 | ZŠ Horáčkova, Praha 4 | 3:31.29 | 130 | ||||||||||||||
14 | Lucie OnderkováLucie Onderková | 99 | ZŠ Jílovská, Praha 4 | 3:37.47 | 96 | ||||||||||||||
15 | Anna PeterkováAnna Peterková | 00 | ZŠ Křesomyslova, Praha 4 | 3:40.88 | 80 | ||||||||||||||
16 | Daniela HenebergováDaniela Henebergová | 00 | ZŠ Poláčkova, Praha 4 | 3:50.91 | 40 | ||||||||||||||
17 | Tereza NovotnáTereza Novotná | 01 | ZŠ Poláčkova, Praha 4 | 3:54.42 | 30 | ||||||||||||||
Jarka FilcováJarka Filcová | 01 | ZŠ Poláčkova, Praha 4 | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 18 závodníků |
Běh 2 (po, 22.9.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michaela BorovskáMichaela Borovská | 01 | ZŠ Campanus, Praha 11 | 2:45.24 | 514 | ||||||||||||||
2 | Aneta ŠtěpánováAneta Štěpánová | 01 | ZŠ Ke Kateřinkám, Praha 11 | 2:45.64 | 510 | ||||||||||||||
3 | Tereza HusákováTereza Husáková | 01 | ZŠ Květnového vítězství , ... | 2:46.63 | 499 | ||||||||||||||
4 | Iveta DufkováIveta Dufková | 01 | ZŠ Pošepného, Praha 11 | 2:46.87 | 497 | ||||||||||||||
5 | Natalie ŠediváNatalie Šedivá | 00 | ZŠ Květnového vítězství , ... | 2:56.91 | 394 | ||||||||||||||
6 | Kateřina EliášováKateřina Eliášová | 01 | ZŠ Pošepného, Praha 11 | 3:03.62 | 332 | ||||||||||||||
7 | Květa RakováKvěta Raková | 99 | ZŠ Květnového vítězství , ... | 3:06.90 | 304 | ||||||||||||||
8 | Nikola LudvíkováNikola Ludvíková | 00 | ZŠ Campanus, Praha 11 | 3:07.96 | 295 | ||||||||||||||
9 | Lucie VohnickáLucie Vohnická | 01 | ZŠ Ke Kateřinkám, Praha 11 | 3:08.48 | 290 | ||||||||||||||
10 | Lucie BurešováLucie Burešová | 99 | ZŠ Campanus, Praha 11 | 3:10.55 | 273 | ||||||||||||||
11 | Kristýna ŠimůnkováKristýna Šimůnková | 00 | ZŠ Květnového vítězství , ... | 3:11.39 | 267 | ||||||||||||||
12 | Tereza VeseláTereza Veselá | 00 | ZŠ Campanus, Praha 11 | 3:14.27 | 244 | ||||||||||||||
13 | Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová | 01 | ZŠ Pošepného, Praha 11 | 3:14.96 | 239 | ||||||||||||||
14 | Lucie KaufmanováLucie Kaufmanová | 01 | ZŠ Ke Kateřinkám, Praha 11 | 3:15.09 | 238 | ||||||||||||||
15 | Tereza HavlováTereza Havlová | 01 | ZŠ Pošepného, Praha 11 | 3:38.07 | 94 | ||||||||||||||
16 | Kristýna PavlinkovičKristýna Pavlinkovič | 01 | ZŠ Pošepného, Praha 11 | 3:40.47 | 82 | ||||||||||||||
17 | Adéla JaksurováAdéla Jaksurová | 99 | ZŠ Ke Kateřinkám, Praha 11 | 3:44.07 | 66 | ||||||||||||||
18 | Claudie KosováClaudie Kosová | 99 | ZŠ Květnového vítězství , ... | 3:44.73 | 63 | ||||||||||||||
19 | Barbara BoxanováBarbara Boxanová | 00 | ZŠ Campanus, Praha 11 | 4:08.23 | 3 | ||||||||||||||
20 | Tereza JanatováTereza Janatová | 01 | ZŠ Ke Kateřinkám, Praha 11 | 4:29.85 | 0 | ||||||||||||||
Celkem 20 závodníků |
Běh 3 (po, 22.9.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marie ŠtefkováMarie Štefková | 01 | ZŠ Mikulova, Praha 11 | 3:03.02 | 338 | ||||||||||||||
2 | Tereza PoštolkováTereza Poštolková | 00 | ZŠ Mikulova, Praha 11 | 3:07.66 | 297 | ||||||||||||||
3 | Barbora KoudelováBarbora Koudelová | 00 | ZŠ T.G.M. Modřanská, Praha 12 | 3:07.68 | 297 | ||||||||||||||
4 | Michaela HanžlováMichaela Hanžlová | 99 | ZŠ T.G.M. Modřanská, Praha 12 | 3:11.67 | 264 | ||||||||||||||
5 | Martina KováříkováMartina Kováříková | 00 | ZŠ Křesomyslova, Praha 4 | 3:21.96 | 188 | ||||||||||||||
6 | Šárka KohoutováŠárka Kohoutová | 99 | ZŠ K Milíčovu, Praha 11 | 3:27.40 | 153 | ||||||||||||||
7 | Markéta KadeřábkováMarkéta Kadeřábková | 00 | ZŠ T.G.M. Modřanská, Praha 12 | 3:28.93 | 143 | ||||||||||||||
8 | Alena CahynováAlena Cahynová | 02 | ZŠ T.G.M. Modřanská, Praha 12 | 3:29.35 | 141 | ||||||||||||||
9 | Barbora PolákováBarbora Poláková | 00 | ZŠ T.G.M. Modřanská, Praha 12 | 3:30.49 | 134 | ||||||||||||||
10 | Isabela BerounskáIsabela Berounská | 00 | ZŠ Mikulova, Praha 11 | 3:31.31 | 130 | ||||||||||||||
11 | Aneta BrajdlováAneta Brajdlová | 00 | ZŠ Campanus B, Praha 11 | 3:31.51 | 128 | ||||||||||||||
12 | Lada FormánkováLada Formánková | 00 | ZŠ Mikulova, Praha 11 | 3:39.56 | 86 | ||||||||||||||
13 | Kristýna BalcárkováKristýna Balcárková | 00 | ZŠ K Milíčovu, Praha 11 | 3:40.38 | 82 | ||||||||||||||
14 | Kristýna ŠvestkováKristýna Švestková | 00 | ZŠ K Milíčovu, Praha 11 | 3:53.07 | 34 | ||||||||||||||
15 | Veronika ŠkolováVeronika Školová | 99 | ZŠ Mikulova, Praha 11 | 4:20.93 | 0 | ||||||||||||||
16 | Veronika PálkováVeronika Pálková | 01 | ZŠ K Milíčovu, Praha 11 | 4:49.39 | 0 | ||||||||||||||
Kristýna PerkováKristýna Perková | 00 | ZŠ K Milíčovu, Praha 11 | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 17 závodníků |
skok vysoký - Ml. žáci
(po, 22.9.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Body | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Vojtěch TrojanVojtěch Trojan
ZŠ K Milíčovu, Praha 11 |
02 | 1.37 | 297 | |||||||||||||||
Tomáš ZítkoTomáš Zítko
ZŠ Ke Kateřinkám, Praha 11 |
01 | 1.37 | 297 | ||||||||||||||||
Vojtěch VilknerVojtěch Vilkner
ZŠ Na Beránku, Praha 12 |
01 | 1.37 | 297 | ||||||||||||||||
4 |
Jan VargaJan Varga
ZŠ T.G.M. Modřanská, Praha 12 |
01 | 1.33 | 270 | |||||||||||||||
Marek PavlicaMarek Pavlica
ZŠ Horáčkova, Praha 4 |
02 | 1.33 | 270 | ||||||||||||||||
Josef DygrynJosef Dygryn
ZŠ Campanus B, Praha 11 |
01 | 1.33 | 270 | ||||||||||||||||
7 |
Jan TrojanJan Trojan
ZŠ Květnového vítězství , ... |
01 | 1.25 | 218 | |||||||||||||||
8 |
David HorkýDavid Horký
ZŠ Campanus, Praha 11 |
03 | 1.20 | 188 | |||||||||||||||
Marek SukMarek Suk
ZŠ Jílovská, Praha 4 |
01 | 1.20 | 188 | ||||||||||||||||
Viktor HrubýViktor Hrubý
ZŠ Na Beránku, Praha 12 |
02 | 1.20 | 188 | ||||||||||||||||
Stanislav BašteckýStanislav Baštecký
ZŠ Na Beránku, Praha 12 |
02 | 1.20 | 188 | ||||||||||||||||
Michael JakešMichael Jakeš
ZŠ T.G.M. Modřanská, Praha 12 |
02 | 1.20 | 188 | ||||||||||||||||
Matyáš KrčilMatyáš Krčil
ZŠ Campanus, Praha 11 |
01 | 1.20 | 188 | ||||||||||||||||
Tomáš MarečekTomáš Mareček
ZŠ Poláčkova, Praha 4 |
01 | 1.20 | 188 | ||||||||||||||||
Lukáš KaplanLukáš Kaplan
ZŠ Květnového vítězství , ... |
01 | 1.20 | 188 | ||||||||||||||||
Miroslav MestekMiroslav Mestek
ZŠ T.G.M. Modřanská, Praha 12 |
01 | 1.20 | 188 | ||||||||||||||||
17 |
Martin RossmanMartin Rossman
ZŠ Campanus, Praha 11 |
02 | 1.15 | 159 | |||||||||||||||
David ŠtěpánDavid Štěpán
ZŠ Pošepného, Praha 11 |
02 | 1.15 | 159 | ||||||||||||||||
Jiří StaněkJiří Staněk
ZŠ Křesomyslova, Praha 4 |
01 | 1.15 | 159 | ||||||||||||||||
Nicolas LabajNicolas Labaj
ZŠ Křesomyslova, Praha 4 |
03 | 1.15 | 159 | ||||||||||||||||
Marek NovotnýMarek Novotný
ZŠ Pošepného, Praha 11 |
01 | 1.15 | 159 | ||||||||||||||||
Jiří KořínekJiří Kořínek
ZŠ K Milíčovu, Praha 11 |
01 | 1.15 | 159 | ||||||||||||||||
23 |
Petr BušekPetr Bušek
ZŠ Horáčkova, Praha 4 |
01 | 1.05 | 105 | |||||||||||||||
24 |
Benjamin WebBenjamin Web
ZŠ Poláčkova, Praha 4 |
02 | 00 | ||||||||||||||||
25 |
Martin LebedaMartin Lebeda
ZŠ Ke Kateřinkám, Praha 11 |
02 | 00 | ||||||||||||||||
Celkem 25 závodníků |
skok vysoký - Žákyně
(po, 22.9.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Body | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Lucie BurešováLucie Burešová
ZŠ Campanus, Praha 11 |
99 | 1.50 | 621 | |||||||||||||||
2 |
Michaela HanžlováMichaela Hanžlová
ZŠ T.G.M. Modřanská, Praha 12 |
99 | 1.41 | 523 | |||||||||||||||
3 |
Tereza HusákováTereza Husáková
ZŠ Květnového vítězství , ... |
01 | 1.37 | 481 | |||||||||||||||
4 |
Karla BrůhováKarla Brůhová
ZŠ Křesomyslova, Praha 4 |
00 | 1.33 | 439 | |||||||||||||||
Natálie VavrochováNatálie Vavrochová
ZŠ Jílovská, Praha 4 |
01 | 1.33 | 439 | ||||||||||||||||
Iveta DufkováIveta Dufková
ZŠ Pošepného, Praha 11 |
01 | 1.33 | 439 | ||||||||||||||||
7 |
Barbora KoudelováBarbora Koudelová
ZŠ T.G.M. Modřanská, Praha 12 |
00 | 1.29 | 399 | |||||||||||||||
Martina MatysováMartina Matysová
ZŠ Jílovská, Praha 4 |
00 | 1.29 | 399 | ||||||||||||||||
Lucie VohnickáLucie Vohnická
ZŠ Ke Kateřinkám, Praha 11 |
01 | 1.29 | 399 | ||||||||||||||||
Kristýna ŠimůnkováKristýna Šimůnková
ZŠ Květnového vítězství , ... |
00 | 1.29 | 399 | ||||||||||||||||
Claudie KosováClaudie Kosová
ZŠ Květnového vítězství , ... |
99 | 1.29 | 399 | ||||||||||||||||
Barbora PolákováBarbora Poláková
ZŠ T.G.M. Modřanská, Praha 12 |
00 | 1.29 | 399 | ||||||||||||||||
13 |
Barbara BoxanováBarbara Boxanová
ZŠ Campanus, Praha 11 |
00 | 1.25 | 359 | |||||||||||||||
14 |
Aneta BrajdlováAneta Brajdlová
ZŠ Campanus B, Praha 11 |
00 | 1.20 | 312 | |||||||||||||||
Kateřina EliášováKateřina Eliášová
ZŠ Pošepného, Praha 11 |
01 | 1.20 | 312 | ||||||||||||||||
Gábina MilerováGábina Milerová
ZŠ Poláčkova, Praha 4 |
00 | 1.20 | 312 | ||||||||||||||||
Kristýna ŠvestkováKristýna Švestková
ZŠ K Milíčovu, Praha 11 |
00 | 1.20 | 312 | ||||||||||||||||
Adéla JaksurováAdéla Jaksurová
ZŠ Ke Kateřinkám, Praha 11 |
99 | 1.20 | 312 | ||||||||||||||||
19 |
Martina BendLováMartina BendLová
ZŠ Křesomyslova, Praha 4 |
00 | 1.15 | 266 | |||||||||||||||
Nikol KyryčukNikol Kyryčuk
ZŠ Horáčkova, Praha 4 |
01 | 1.15 | 266 | ||||||||||||||||
21 |
Lada FormánkováLada Formánková
ZŠ Mikulova, Praha 11 |
00 | 1.10 | 222 | |||||||||||||||
Ivetas DufkováIvetas Dufková
ZŠ Pošepného, Praha 11 |
01 | 0 | |||||||||||||||||
Natálie BednářováNatálie Bednářová
ZŠ Horáčkova, Praha 4 |
99 | 0 | |||||||||||||||||
Tereza NovotnáTereza Novotná
ZŠ Poláčkova, Praha 4 |
01 | 0 | |||||||||||||||||
Kristýna PerkováKristýna Perková
ZŠ K Milíčovu, Praha 11 |
00 | 0 | |||||||||||||||||
Veronika ŠkolováVeronika Školová
ZŠ Mikulova, Praha 11 |
99 | 0 | |||||||||||||||||
Celkem 26 závodníků |
skok daleký - Ml. žáci
(po, 22.9.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Petr DudyPetr Dudy
ZŠ Ke Kateřinkám, Praha 11 |
01 | 4.41 | 441.00 | 320.00 | 391.00 | 441.00 | 274 | |||||||||||
2 |
Ondřej HorejšOndřej Horejš
ZŠ Pošepného, Praha 11 |
01 | 4.37 | 437.00 | 413.00 | 425.00 | 437.00 | 267 | |||||||||||
3 |
Daniel ŠimonekDaniel Šimonek
ZŠ Květnového vítězství , ... |
01 | 4.26 | 391.00 | 388.00 | 426.00 | 426.00 | 249 | |||||||||||
4 |
Pepa TranPepa Tran
ZŠ Na Beránku, Praha 12 |
02 | 4.01 | 395.00 | 401.00 | 398.00 | 401.00 | 207 | |||||||||||
5 |
Daniel CyproDaniel Cypro
ZŠ Campanus, Praha 11 |
02 | 3.99 | 399.00 | 375.00 | 379.00 | 399.00 | 204 | |||||||||||
6 |
Adam TůmaAdam Tůma
ZŠ K Milíčovu, Praha 11 |
02 | 3.90 | 390.00 | 390.00 | 190 | |||||||||||||
7 |
Tomáš BohumskýTomáš Bohumský
ZŠ T.G.M. Modřanská, Praha 12 |
02 | 3.84 | 356.00 | 374.00 | 384.00 | 384.00 | 181 | |||||||||||
8 |
Petr JunPetr Jun
ZŠ K Milíčovu, Praha 11 |
02 | 3.81 | 381.00 | 316.00 | 314.00 | 381.00 | 176 | |||||||||||
9 |
Jan UhmanJan Uhman
ZŠ Mikulova, Praha 11 |
01 | 3.74 | 367.00 | 340.00 | 374.00 | 374.00 | 165 | |||||||||||
10 |
Lukáš VostrýLukáš Vostrý
ZŠ Pošepného, Praha 11 |
01 | 3.57 | 339.00 | 341.00 | 357.00 | 357.00 | 140 | |||||||||||
11 |
Richard BaracRichard Barac
ZŠ Horáčkova, Praha 4 |
01 | 3.55 | 342.00 | 355.00 | 303.00 | 355.00 | 137 | |||||||||||
12 |
Adam StarýAdam Starý
ZŠ Horáčkova, Praha 4 |
02 | 3.47 | 347.00 | 345.00 | 341.00 | 347.00 | 126 | |||||||||||
13 |
Jan BromJan Brom
ZŠ Jílovská, Praha 4 |
01 | 3.47 | 344.00 | 342.00 | 347.00 | 347.00 | 126 | |||||||||||
14 |
Matyáš PacharMatyáš Pachar
ZŠ Květnového vítězství , ... |
02 | 3.39 | 318.00 | 339.00 | 314.00 | 339.00 | 115 | |||||||||||
15 |
Filip StárekFilip Stárek
ZŠ Mikulova, Praha 11 |
01 | 3.39 | 295.00 | 339.00 | 339.00 | 115 | ||||||||||||
16 |
Tomáš KroužeckýTomáš Kroužecký
ZŠ Ke Kateřinkám, Praha 11 |
01 | 3.38 | 338.00 | 314.00 | 338.00 | 114 | ||||||||||||
17 |
Matěj ZábranskýMatěj Zábranský
ZŠ Campanus, Praha 11 |
01 | 3.37 | 337.00 | 332.00 | 302.00 | 337.00 | 112 | |||||||||||
18 |
Lukáš HaklLukáš Hakl
ZŠ Mikulova, Praha 11 |
02 | 3.35 | 332.00 | 335.00 | 335.00 | 110 | ||||||||||||
19 |
Filip HlavinkaFilip Hlavinka
ZŠ K Milíčovu, Praha 11 |
02 | 3.34 | 334.00 | 289.00 | 334.00 | 108 | ||||||||||||
20 |
Ondřej StejskalOndřej Stejskal
ZŠ Jílovská, Praha 4 |
02 | 3.28 | 281.00 | 328.00 | 328.00 | 100 | ||||||||||||
21 |
David NováčekDavid Nováček
ZŠ Květnového vítězství , ... |
01 | 3.24 | 323.00 | 321.00 | 324.00 | 324.00 | 95 | |||||||||||
22 |
Michal ŠmerglMichal Šmergl
ZŠ Horáčkova, Praha 4 |
02 | 3.18 | 318.00 | 258.00 | 318.00 | 88 | ||||||||||||
23 |
Adam SýkoraAdam Sýkora
ZŠ Křesomyslova, Praha 4 |
02 | 3.15 | 315.00 | 304.00 | 312.00 | 315.00 | 84 | |||||||||||
24 |
Matěj PeřinaMatěj Peřina
ZŠ Na Beránku, Praha 12 |
01 | 3.14 | 314.00 | 314.00 | 83 | |||||||||||||
25 |
Petr HochmanPetr Hochman
ZŠ Ke Kateřinkám, Praha 11 |
01 | 3.07 | 307.00 | 307.00 | 74 | |||||||||||||
26 |
Marek ŠebekMarek Šebek
ZŠ T.G.M. Modřanská, Praha 12 |
01 | 3.04 | 304.00 | 280.00 | 304.00 | 70 | ||||||||||||
27 |
Jan HovorkaJan Hovorka
ZŠ Campanus B, Praha 11 |
02 | 2.87 | 287.00 | 287.00 | 287.00 | 287.00 | 51 | |||||||||||
28 |
David ŠimečekDavid Šimeček
ZŠ Poláčkova, Praha 4 |
02 | 2.81 | 278.00 | 281.00 | 244.00 | 281.00 | 45 | |||||||||||
29 |
Michal DvořáčekMichal Dvořáček
ZŠ Křesomyslova, Praha 4 |
03 | 2.72 | 230.00 | 254.00 | 272.00 | 272.00 | 36 | |||||||||||
30 |
Petr VocetkaPetr Vocetka
ZŠ Poláčkova, Praha 4 |
00 | 2.70 | 263.00 | 270.00 | 257.00 | 270.00 | 34 | |||||||||||
31 |
David DobšDavid Dobš
ZŠ Poláčkova, Praha 4 |
03 | 2.65 | 265.00 | 249.00 | 265.00 | 29 | ||||||||||||
32 |
Vladimír JanderaVladimír Jandera
ZŠ Křesomyslova, Praha 4 |
02 | 2.46 | 246.00 | 235.00 | 225.00 | 246.00 | 13 | |||||||||||
Vojtěch ŘezákVojtěch Řezák
ZŠ Campanus B, Praha 11 |
02 | 0 | 0 | ||||||||||||||||
Vojtěch VilknerVojtěch Vilkner
ZŠ Na Beránku, Praha 12 |
01 | 0 | 0 | ||||||||||||||||
Celkem 34 závodníků |
skok daleký - Žákyně
(po, 22.9.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Michaela BorovskáMichaela Borovská
ZŠ Campanus, Praha 11 |
01 | 4.32 | 4.08 | 4.32 | 4.32 | 384 | ||||||||||||
2 |
Sofie ŠafrováSofie Šafrová
ZŠ Horáčkova, Praha 4 |
01 | 4.00 | 3.34 | 3.84 | 4.00 | 4.00 | 308 | |||||||||||
3 |
Aneta ŠtěpánováAneta Štěpánová
ZŠ Ke Kateřinkám, Praha 11 |
01 | 3.90 | 3.53 | 3.80 | 3.90 | 3.90 | 285 | |||||||||||
4 |
Tereza PoštolkováTereza Poštolková
ZŠ Mikulova, Praha 11 |
00 | 3.76 | 3.76 | 3.15 | 3.64 | 3.76 | 254 | |||||||||||
5 |
Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová
ZŠ Pošepného, Praha 11 |
01 | 3.69 | 3.52 | 3.55 | 3.69 | 3.69 | 239 | |||||||||||
6 |
Nikola LudvíkováNikola Ludvíková
ZŠ Campanus, Praha 11 |
00 | 3.67 | 3.64 | 3.53 | 3.67 | 3.67 | 235 | |||||||||||
7 |
Natalie ŠediváNatalie Šedivá
ZŠ Květnového vítězství , ... |
00 | 3.67 | 3.36 | 3.67 | 3.59 | 3.67 | 235 | |||||||||||
8 |
Markéta KadeřábkováMarkéta Kadeřábková
ZŠ T.G.M. Modřanská, Praha 12 |
00 | 3.65 | 3.65 | 3.61 | 3.65 | 231 | ||||||||||||
9 |
Šárka KohoutováŠárka Kohoutová
ZŠ K Milíčovu, Praha 11 |
99 | 3.65 | 3.54 | 3.65 | 3.65 | 231 | ||||||||||||
10 |
Tereza HavlováTereza Havlová
ZŠ Pošepného, Praha 11 |
01 | 3.61 | 3.36 | 3.61 | 3.61 | 223 | ||||||||||||
11 |
Daniela HenebergováDaniela Henebergová
ZŠ Poláčkova, Praha 4 |
00 | 3.61 | 2.90 | 3.61 | 2.95 | 3.61 | 223 | |||||||||||
12 |
Ema KubíčkováEma Kubíčková
ZŠ Jílovská, Praha 4 |
00 | 3.57 | 3.46 | 3.57 | 3.14 | 3.57 | 214 | |||||||||||
13 |
Lucie KaufmanováLucie Kaufmanová
ZŠ Ke Kateřinkám, Praha 11 |
01 | 3.54 | 3.30 | 3.54 | 2.82 | 3.54 | 208 | |||||||||||
14 |
Tereza VeseláTereza Veselá
ZŠ Campanus, Praha 11 |
00 | 3.53 | 3.53 | 3.46 | 3.53 | 206 | ||||||||||||
15 |
Klára ChleborádováKlára Chleborádová
ZŠ Jílovská, Praha 4 |
00 | 3.53 | 3.53 | 2.78 | 3.53 | 206 | ||||||||||||
16 |
Lucie OnderkováLucie Onderková
ZŠ Jílovská, Praha 4 |
99 | 3.52 | 3.35 | 3.48 | 3.52 | 3.52 | 204 | |||||||||||
17 |
Alexa LabajováAlexa Labajová
ZŠ Křesomyslova, Praha 4 |
99 | 3.45 | 3.38 | 3.45 | 3.39 | 3.45 | 190 | |||||||||||
18 |
Isabela BerounskáIsabela Berounská
ZŠ Mikulova, Praha 11 |
00 | 3.41 | 3.41 | 2.82 | 3.41 | 182 | ||||||||||||
19 |
Marie ŠtefkováMarie Štefková
ZŠ Mikulova, Praha 11 |
01 | 3.39 | 3.37 | 3.39 | 3.31 | 3.39 | 178 | |||||||||||
20 |
Tereza JanatováTereza Janatová
ZŠ Ke Kateřinkám, Praha 11 |
01 | 3.36 | 2.90 | 2.80 | 3.36 | 3.36 | 172 | |||||||||||
21 |
Ema LapkováEma Lapková
ZŠ Horáčkova, Praha 4 |
00 | 3.30 | 3.25 | 3.30 | 3.30 | 161 | ||||||||||||
22 |
Alena CahynováAlena Cahynová
ZŠ T.G.M. Modřanská, Praha 12 |
02 | 3.26 | 3.25 | 3.26 | 3.26 | 153 | ||||||||||||
23 |
Kristýna PavlinkovičKristýna Pavlinkovič
ZŠ Pošepného, Praha 11 |
01 | 3.12 | 2.68 | 2.17 | 3.12 | 3.12 | 128 | |||||||||||
24 |
Julie VrbováJulie Vrbová
ZŠ Poláčkova, Praha 4 |
00 | 3.10 | 2.74 | 3.10 | 2.84 | 3.10 | 124 | |||||||||||
25 |
Květa RakováKvěta Raková
ZŠ Květnového vítězství , ... |
99 | 3.06 | 2.99 | 3.06 | 3.06 | 117 | ||||||||||||
26 |
Anna PeterkováAnna Peterková
ZŠ Křesomyslova, Praha 4 |
00 | 3.05 | 2.92 | 3.05 | 2.98 | 3.05 | 116 | |||||||||||
27 |
Kristýna BalcárkováKristýna Balcárková
ZŠ K Milíčovu, Praha 11 |
00 | 3.01 | 3.01 | 3.01 | 109 | |||||||||||||
28 |
Veronika PálkováVeronika Pálková
ZŠ K Milíčovu, Praha 11 |
01 | 2.27 | 2.27 | 2.17 | 2.27 | 10 | ||||||||||||
29 |
Jarka FilcováJarka Filcová
ZŠ Poláčkova, Praha 4 |
01 | 2.11 | 2.11 | 2.11 | 0 | |||||||||||||
Barbara BoxanováBarbara Boxanová
ZŠ Campanus, Praha 11 |
00 | 0 | 0 | ||||||||||||||||
Martina KováříkováMartina Kováříková
ZŠ Křesomyslova, Praha 4 |
00 | 0 | 0 | ||||||||||||||||
Celkem 31 závodníků |
vrh koulí 3kg - Žákyně
(po, 22.9.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Karla BrůhováKarla Brůhová
ZŠ Křesomyslova, Praha 4 |
00 | 09.36 | 9.36 | 9.07 | 8.68 | 9.36 | 488 | |||||||||||
2 |
Kateřina EliášováKateřina Eliášová
ZŠ Pošepného, Praha 11 |
01 | 08.74 | 6.10 | 6.93 | 8.74 | 8.74 | 447 | |||||||||||
3 |
Tereza PoštolkováTereza Poštolková
ZŠ Mikulova, Praha 11 |
00 | 08.60 | 8.43 | 7.77 | 8.60 | 8.60 | 438 | |||||||||||
4 |
Lucie BurešováLucie Burešová
ZŠ Campanus, Praha 11 |
99 | 08.18 | 8.18 | 7.92 | 7.76 | 8.18 | 411 | |||||||||||
5 |
Michaela HanžlováMichaela Hanžlová
ZŠ T.G.M. Modřanská, Praha 12 |
99 | 08.02 | 7.80 | 8.02 | 7.73 | 8.02 | 401 | |||||||||||
6 |
Barbora KoudelováBarbora Koudelová
ZŠ T.G.M. Modřanská, Praha 12 |
00 | 08.01 | 7.67 | 8.01 | 6.56 | 8.01 | 400 | |||||||||||
7 |
Alena CahynováAlena Cahynová
ZŠ T.G.M. Modřanská, Praha 12 |
02 | 07.86 | 7.86 | 7.57 | 7.74 | 7.86 | 390 | |||||||||||
8 |
Claudie KosováClaudie Kosová
ZŠ Květnového vítězství , ... |
99 | 07.86 | 7.54 | 6.96 | 7.86 | 7.86 | 390 | |||||||||||
9 |
Martina MatysováMartina Matysová
ZŠ Jílovská, Praha 4 |
00 | 07.71 | 6.83 | 7.71 | 6.80 | 7.71 | 381 | |||||||||||
10 |
Michaela BorovskáMichaela Borovská
ZŠ Campanus, Praha 11 |
01 | 07.40 | 7.40 | 6.48 | 6.72 | 7.40 | 361 | |||||||||||
11 |
Kristýna ŠimůnkováKristýna Šimůnková
ZŠ Květnového vítězství , ... |
00 | 07.32 | 7.32 | 7.09 | 7.01 | 7.32 | 356 | |||||||||||
12 |
Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová
ZŠ Pošepného, Praha 11 |
01 | 07.10 | 6.73 | 7.10 | 7.10 | 341 | ||||||||||||
13 |
Barbara BoxanováBarbara Boxanová
ZŠ Campanus, Praha 11 |
00 | 06.89 | 6.89 | 6.58 | 6.84 | 6.89 | 328 | |||||||||||
14 |
Adéla JaksurováAdéla Jaksurová
ZŠ Ke Kateřinkám, Praha 11 |
99 | 06.80 | 6.69 | 6.80 | 6.80 | 322 | ||||||||||||
15 |
Aneta ŠtěpánováAneta Štěpánová
ZŠ Ke Kateřinkám, Praha 11 |
01 | 06.60 | 6.60 | 5.63 | 6.28 | 6.60 | 309 | |||||||||||
16 |
Sofie ŠafrováSofie Šafrová
ZŠ Horáčkova, Praha 4 |
01 | 06.40 | 6.06 | 6.40 | 6.30 | 6.40 | 297 | |||||||||||
17 |
Šárka KohoutováŠárka Kohoutová
ZŠ K Milíčovu, Praha 11 |
99 | 06.38 | 6.38 | 5.98 | 5.76 | 6.38 | 295 | |||||||||||
18 |
Natálie BednářováNatálie Bednářová
ZŠ Horáčkova, Praha 4 |
99 | 06.22 | 6.12 | 6.22 | 5.81 | 6.22 | 285 | |||||||||||
19 |
Isabela BerounskáIsabela Berounská
ZŠ Mikulova, Praha 11 |
00 | 06.19 | 6.09 | 6.19 | 6.00 | 6.19 | 283 | |||||||||||
20 |
Kristýna ŠvestkováKristýna Švestková
ZŠ K Milíčovu, Praha 11 |
00 | 05.93 | 5.84 | 5.70 | 5.93 | 5.93 | 267 | |||||||||||
21 |
Ema KubíčkováEma Kubíčková
ZŠ Jílovská, Praha 4 |
00 | 05.92 | 4.54 | 5.92 | 4.78 | 5.92 | 266 | |||||||||||
22 |
Julie VrbováJulie Vrbová
ZŠ Poláčkova, Praha 4 |
00 | 05.89 | 5.56 | 5.40 | 5.89 | 5.89 | 264 | |||||||||||
23 |
Martina KováříkováMartina Kováříková
ZŠ Křesomyslova, Praha 4 |
00 | 05.80 | 5.55 | 5.80 | 4.96 | 5.80 | 259 | |||||||||||
24 |
Daniela HenebergováDaniela Henebergová
ZŠ Poláčkova, Praha 4 |
00 | 05.13 | 4.78 | 5.05 | 5.13 | 5.13 | 216 | |||||||||||
Kristýna PerkováKristýna Perková
ZŠ K Milíčovu, Praha 11 |
00 | 0 | 0 | ||||||||||||||||
Květa RakováKvěta Raková
ZŠ Květnového vítězství , ... |
99 | 0 | 0 | ||||||||||||||||
Veronika ŠkolováVeronika Školová
ZŠ Mikulova, Praha 11 |
99 | 0 | 0 | ||||||||||||||||
Marie ŠtefkováMarie Štefková
ZŠ Mikulova, Praha 11 |
01 | 0 | 0 | ||||||||||||||||
Tereza VeseláTereza Veselá
ZŠ Campanus, Praha 11 |
00 | 0 | 0 | ||||||||||||||||
Celkem 29 závodníků |
hod kriketovým míčkem - Ml. žáci
(po, 22.9.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Vojtěch VilknerVojtěch Vilkner
ZŠ Na Beránku, Praha 12 |
01 | 66.10 | 14.30 | 14.30 | 447 | |||||||||||||
2 |
Ondřej HorejšOndřej Horejš
ZŠ Pošepného, Praha 11 |
01 | 59.57 | 14.30 | 14.30 | 390 | |||||||||||||
3 |
Petr DudyPetr Dudy
ZŠ Ke Kateřinkám, Praha 11 |
01 | 56.78 | 14.30 | 14.30 | 366 | |||||||||||||
4 |
Jan TrojanJan Trojan
ZŠ Květnového vítězství , ... |
01 | 52.36 | 14.30 | 14.30 | 328 | |||||||||||||
5 |
Lukáš KaplanLukáš Kaplan
ZŠ Květnového vítězství , ... |
01 | 51.14 | 14.30 | 14.30 | 317 | |||||||||||||
6 |
Michael JakešMichael Jakeš
ZŠ T.G.M. Modřanská, Praha 12 |
02 | 48.10 | 14.30 | 14.30 | 292 | |||||||||||||
7 |
Viktor HrubýViktor Hrubý
ZŠ Na Beránku, Praha 12 |
02 | 46.98 | 14.30 | 14.30 | 282 | |||||||||||||
8 |
Pepa TranPepa Tran
ZŠ Na Beránku, Praha 12 |
02 | 46.82 | 14.30 | 14.30 | 281 | |||||||||||||
9 |
Josef DygrynJosef Dygryn
ZŠ Campanus B, Praha 11 |
01 | 46.44 | 14.30 | 14.30 | 278 | |||||||||||||
10 |
Miroslav MestekMiroslav Mestek
ZŠ T.G.M. Modřanská, Praha 12 |
01 | 44.93 | 14.30 | 14.30 | 265 | |||||||||||||
11 |
Adam SýkoraAdam Sýkora
ZŠ Křesomyslova, Praha 4 |
02 | 44.78 | 14.30 | 14.30 | 264 | |||||||||||||
12 |
Matyáš KrčilMatyáš Krčil
ZŠ Campanus, Praha 11 |
01 | 44.66 | 14.30 | 14.30 | 263 | |||||||||||||
13 |
Vojtěch TrojanVojtěch Trojan
ZŠ K Milíčovu, Praha 11 |
02 | 43.12 | 14.30 | 14.30 | 250 | |||||||||||||
14 |
Michal DvořáčekMichal Dvořáček
ZŠ Křesomyslova, Praha 4 |
03 | 42.81 | 14.30 | 14.30 | 247 | |||||||||||||
15 |
Lukáš HaklLukáš Hakl
ZŠ Mikulova, Praha 11 |
02 | 42.37 | 14.30 | 14.30 | 244 | |||||||||||||
16 |
Tomáš ZítkoTomáš Zítko
ZŠ Ke Kateřinkám, Praha 11 |
01 | 41.78 | 14.30 | 14.30 | 239 | |||||||||||||
17 |
Marek SukMarek Suk
ZŠ Jílovská, Praha 4 |
01 | 41.60 | 14.30 | 14.30 | 237 | |||||||||||||
18 |
Marek ŠebekMarek Šebek
ZŠ T.G.M. Modřanská, Praha 12 |
01 | 41.50 | 14.30 | 14.30 | 237 | |||||||||||||
19 |
Jan UhmanJan Uhman
ZŠ Mikulova, Praha 11 |
01 | 40.25 | 14.30 | 14.30 | 226 | |||||||||||||
20 |
Daniel CyproDaniel Cypro
ZŠ Campanus, Praha 11 |
02 | 39.47 | 14.30 | 14.30 | 220 | |||||||||||||
21 |
Filip HlavinkaFilip Hlavinka
ZŠ K Milíčovu, Praha 11 |
02 | 38.64 | 14.30 | 14.30 | 213 | |||||||||||||
22 |
Adam TůmaAdam Tůma
ZŠ K Milíčovu, Praha 11 |
02 | 38.60 | 14.30 | 14.30 | 213 | |||||||||||||
23 |
Matěj ZábranskýMatěj Zábranský
ZŠ Campanus, Praha 11 |
01 | 38.44 | 14.30 | 14.30 | 211 | |||||||||||||
24 |
Petr BušekPetr Bušek
ZŠ Horáčkova, Praha 4 |
01 | 38.07 | 14.30 | 14.30 | 208 | |||||||||||||
25 |
Michal ŠmerglMichal Šmergl
ZŠ Horáčkova, Praha 4 |
02 | 38.06 | 14.30 | 14.30 | 208 | |||||||||||||
26 |
Jiří StaněkJiří Staněk
ZŠ Křesomyslova, Praha 4 |
01 | 37.66 | 14.30 | 14.30 | 205 | |||||||||||||
27 |
Ondřej StejskalOndřej Stejskal
ZŠ Jílovská, Praha 4 |
02 | 37.05 | 14.30 | 14.30 | 200 | |||||||||||||
28 |
David DobšDavid Dobš
ZŠ Poláčkova, Praha 4 |
03 | 36.78 | 14.30 | 14.30 | 198 | |||||||||||||
29 |
Matěj PeřinaMatěj Peřina
ZŠ Na Beránku, Praha 12 |
01 | 36.41 | 14.30 | 14.30 | 195 | |||||||||||||
30 |
Adam StarýAdam Starý
ZŠ Horáčkova, Praha 4 |
02 | 35.91 | 14.30 | 14.30 | 191 | |||||||||||||
31 |
Marek PavlicaMarek Pavlica
ZŠ Horáčkova, Praha 4 |
02 | 35.20 | 14.30 | 14.30 | 185 | |||||||||||||
32 |
David HorkýDavid Horký
ZŠ Campanus, Praha 11 |
03 | 34.81 | 14.30 | 14.30 | 182 | |||||||||||||
33 |
Jan BromJan Brom
ZŠ Jílovská, Praha 4 |
01 | 34.75 | 14.30 | 14.30 | 181 | |||||||||||||
34 |
Benjamin WebBenjamin Web
ZŠ Poláčkova, Praha 4 |
02 | 34.01 | 14.30 | 14.30 | 175 | |||||||||||||
35 |
Richard BaracRichard Barac
ZŠ Horáčkova, Praha 4 |
01 | 33.82 | 14.30 | 14.30 | 174 | |||||||||||||
32 |
Tomáš KroužeckýTomáš Kroužecký
ZŠ Ke Kateřinkám, Praha 11 |
01 | 33.82 | 14.30 | 14.30 | 174 | |||||||||||||
37 |
Tomáš MarečekTomáš Mareček
ZŠ Poláčkova, Praha 4 |
01 | 33.32 | 14.30 | 14.30 | 170 | |||||||||||||
38 |
Petr JunPetr Jun
ZŠ K Milíčovu, Praha 11 |
02 | 33.26 | 14.30 | 14.30 | 169 | |||||||||||||
39 |
Filip StárekFilip Stárek
ZŠ Mikulova, Praha 11 |
01 | 32.80 | 14.30 | 14.30 | 166 | |||||||||||||
40 |
Ostsap ShynalskyyOstsap Shynalskyy
ZŠ Pošepného, Praha 11 |
02 | 32.37 | 14.30 | 14.30 | 162 | |||||||||||||
41 |
David NováčekDavid Nováček
ZŠ Květnového vítězství , ... |
01 | 32.36 | 14.30 | 14.30 | 162 | |||||||||||||
42 |
Daniel ŠimonekDaniel Šimonek
ZŠ Květnového vítězství , ... |
01 | 31.91 | 14.30 | 14.30 | 159 | |||||||||||||
43 |
Jan VargaJan Varga
ZŠ T.G.M. Modřanská, Praha 12 |
01 | 31.84 | 14.30 | 14.30 | 158 | |||||||||||||
44 |
Petr VocetkaPetr Vocetka
ZŠ Poláčkova, Praha 4 |
00 | 31.82 | 14.30 | 14.30 | 158 | |||||||||||||
45 |
Marek NovotnýMarek Novotný
ZŠ Pošepného, Praha 11 |
01 | 31.46 | 14.30 | 14.30 | 155 | |||||||||||||
46 |
Nicolas LabajNicolas Labaj
ZŠ Křesomyslova, Praha 4 |
03 | 31.38 | 14.30 | 14.30 | 154 | |||||||||||||
47 |
Martin RossmanMartin Rossman
ZŠ Campanus, Praha 11 |
02 | 31.30 | 14.30 | 14.30 | 154 | |||||||||||||
48 |
David ŠtěpánDavid Štěpán
ZŠ Pošepného, Praha 11 |
02 | 30.89 | 14.30 | 14.30 | 150 | |||||||||||||
49 |
Petr HochmanPetr Hochman
ZŠ Ke Kateřinkám, Praha 11 |
01 | 30.23 | 14.30 | 14.30 | 145 | |||||||||||||
50 |
Vladimír JanderaVladimír Jandera
ZŠ Křesomyslova, Praha 4 |
02 | 30.21 | 14.30 | 14.30 | 145 | |||||||||||||
51 |
David ŠimečekDavid Šimeček
ZŠ Poláčkova, Praha 4 |
02 | 29.84 | 14.30 | 14.30 | 142 | |||||||||||||
52 |
Jan HovorkaJan Hovorka
ZŠ Campanus B, Praha 11 |
02 | 29.64 | 14.30 | 14.30 | 140 | |||||||||||||
53 |
Lukáš VostrýLukáš Vostrý
ZŠ Pošepného, Praha 11 |
01 | 28.53 | 14.30 | 14.30 | 132 | |||||||||||||
54 |
Martin LebedaMartin Lebeda
ZŠ Ke Kateřinkám, Praha 11 |
02 | 28.50 | 14.30 | 14.30 | 132 | |||||||||||||
55 |
Jiří KořínekJiří Kořínek
ZŠ K Milíčovu, Praha 11 |
01 | 26.41 | 14.30 | 14.30 | 115 | |||||||||||||
56 |
Stanislav BašteckýStanislav Baštecký
ZŠ Na Beránku, Praha 12 |
02 | 25.27 | 14.30 | 14.30 | 106 | |||||||||||||
57 |
Tomáš BohumskýTomáš Bohumský
ZŠ T.G.M. Modřanská, Praha 12 |
02 | 25.21 | 14.30 | 14.30 | 106 | |||||||||||||
58 |
Matyáš PacharMatyáš Pachar
ZŠ Květnového vítězství , ... |
02 | 14.30 | 14.30 | 14.30 | 26 | |||||||||||||
Vojtěch ŘezákVojtěch Řezák
ZŠ Campanus B, Praha 11 |
02 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 59 závodníků |
hod kriketovým míčkem - Žákyně
(po, 22.9.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tereza HusákováTereza Husáková
ZŠ Květnového vítězství , ... |
01 | 46.75 | 0 | 439 | ||||||||||||||
2 |
Veronika ŠkolováVeronika Školová
ZŠ Mikulova, Praha 11 |
99 | 43.56 | 0 | 399 | ||||||||||||||
3 |
Anna PeterkováAnna Peterková
ZŠ Křesomyslova, Praha 4 |
00 | 40.51 | 0 | 362 | ||||||||||||||
4 |
Natálie VavrochováNatálie Vavrochová
ZŠ Jílovská, Praha 4 |
01 | 40.45 | 0 | 361 | ||||||||||||||
5 |
Květa RakováKvěta Raková
ZŠ Květnového vítězství , ... |
99 | 40.39 | 0 | 360 | ||||||||||||||
6 |
Markéta KadeřábkováMarkéta Kadeřábková
ZŠ T.G.M. Modřanská, Praha 12 |
00 | 38.86 | 0 | 341 | ||||||||||||||
7 |
Natalie ŠediváNatalie Šedivá
ZŠ Květnového vítězství , ... |
00 | 38.12 | 0 | 332 | ||||||||||||||
8 |
Alexa LabajováAlexa Labajová
ZŠ Křesomyslova, Praha 4 |
99 | 36.48 | 0 | 313 | ||||||||||||||
9 |
Kristýna BalcárkováKristýna Balcárková
ZŠ K Milíčovu, Praha 11 |
00 | 35.43 | 0 | 300 | ||||||||||||||
10 |
Lucie KaufmanováLucie Kaufmanová
ZŠ Ke Kateřinkám, Praha 11 |
01 | 34.73 | 0 | 291 | ||||||||||||||
11 |
Barbora PolákováBarbora Poláková
ZŠ T.G.M. Modřanská, Praha 12 |
00 | 34.60 | 0 | 290 | ||||||||||||||
12 |
Iveta DufkováIveta Dufková
ZŠ Pošepného, Praha 11 |
01 | 33.36 | 0 | 275 | ||||||||||||||
13 |
Gábina MilerováGábina Milerová
ZŠ Poláčkova, Praha 4 |
00 | 31.57 | 0 | 254 | ||||||||||||||
14 |
Lucie VohnickáLucie Vohnická
ZŠ Ke Kateřinkám, Praha 11 |
01 | 31.25 | 0 | 250 | ||||||||||||||
15 |
Ema LapkováEma Lapková
ZŠ Horáčkova, Praha 4 |
00 | 30.97 | 0 | 247 | ||||||||||||||
16 |
Marie ŠtefkováMarie Štefková
ZŠ Mikulova, Praha 11 |
01 | 30.03 | 0 | 236 | ||||||||||||||
17 |
Nikola LudvíkováNikola Ludvíková
ZŠ Campanus, Praha 11 |
00 | 29.25 | 0 | 226 | ||||||||||||||
18 |
Tereza VeseláTereza Veselá
ZŠ Campanus, Praha 11 |
00 | 27.54 | 0 | 206 | ||||||||||||||
19 |
Nikol KyryčukNikol Kyryčuk
ZŠ Horáčkova, Praha 4 |
01 | 27.26 | 0 | 203 | ||||||||||||||
20 |
Kristýna PavlinkovičKristýna Pavlinkovič
ZŠ Pošepného, Praha 11 |
01 | 27.14 | 0 | 202 | ||||||||||||||
21 |
Martina BendLováMartina BendLová
ZŠ Křesomyslova, Praha 4 |
00 | 24.23 | 0 | 168 | ||||||||||||||
22 |
Tereza HavlováTereza Havlová
ZŠ Pošepného, Praha 11 |
01 | 24.05 | 0 | 166 | ||||||||||||||
23 |
Tereza JanatováTereza Janatová
ZŠ Ke Kateřinkám, Praha 11 |
01 | 22.53 | 0 | 149 | ||||||||||||||
24 |
Lada FormánkováLada Formánková
ZŠ Mikulova, Praha 11 |
00 | 22.10 | 0 | 144 | ||||||||||||||
25 |
Lucie OnderkováLucie Onderková
ZŠ Jílovská, Praha 4 |
99 | 21.50 | 0 | 137 | ||||||||||||||
26 |
Klára ChleborádováKlára Chleborádová
ZŠ Jílovská, Praha 4 |
00 | 20.91 | 0 | 131 | ||||||||||||||
27 |
Tereza NovotnáTereza Novotná
ZŠ Poláčkova, Praha 4 |
01 | 20.41 | 0 | 125 | ||||||||||||||
28 |
Veronika PálkováVeronika Pálková
ZŠ K Milíčovu, Praha 11 |
01 | 17.32 | 0 | 91 | ||||||||||||||
29 |
Aneta BrajdlováAneta Brajdlová
ZŠ Campanus B, Praha 11 |
00 | 12.83 | 0 | 44 | ||||||||||||||
Isabela BerounskáIsabela Berounská
ZŠ Mikulova, Praha 11 |
00 | 0 | 0 | ||||||||||||||||
Jarka FilcováJarka Filcová
ZŠ Poláčkova, Praha 4 |
01 | 0 | 0 | ||||||||||||||||
Claudie KosováClaudie Kosová
ZŠ Květnového vítězství , ... |
99 | 0 | 0 | ||||||||||||||||
Tereza PoštolkováTereza Poštolková
ZŠ Mikulova, Praha 11 |
00 | 0 | |||||||||||||||||
Celkem 33 závodníků |
čtyřboj - Ml. žáci |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej HorejšOndřej Horejš | 01 | ZŠ Pošepného, Praha 11 | 1522 | |||||||||||||||
2 | Petr DudyPetr Dudy | 01 | ZŠ Ke Kateřinkám, Praha 11 | 1430 | |||||||||||||||
3 | Vojtěch VilknerVojtěch Vilkner | 01 | ZŠ Na Beránku, Praha 12 | 1041 | |||||||||||||||
4 | Jan TrojanJan Trojan | 01 | ZŠ Květnového vítězství , ... | 1030 | |||||||||||||||
5 | Matyáš KrčilMatyáš Krčil | 01 | ZŠ Campanus, Praha 11 | 0979 | |||||||||||||||
6 | Pepa TranPepa Tran | 02 | ZŠ Na Beránku, Praha 12 | 0972 | |||||||||||||||
7 | Adam TůmaAdam Tůma | 02 | ZŠ K Milíčovu, Praha 11 | 0970 | |||||||||||||||
8 | Jan UhmanJan Uhman | 01 | ZŠ Mikulova, Praha 11 | 0914 | |||||||||||||||
9 | Daniel ŠimonekDaniel Šimonek | 01 | ZŠ Květnového vítězství , ... | 0909 | |||||||||||||||
10 | Viktor HrubýViktor Hrubý | 02 | ZŠ Na Beránku, Praha 12 | 0901 | |||||||||||||||
11 | Tomáš ZítkoTomáš Zítko | 01 | ZŠ Ke Kateřinkám, Praha 11 | 0887 | |||||||||||||||
12 | Vojtěch TrojanVojtěch Trojan | 02 | ZŠ K Milíčovu, Praha 11 | 0885 | |||||||||||||||
13 | Lukáš KaplanLukáš Kaplan | 01 | ZŠ Květnového vítězství , ... | 0873 | |||||||||||||||
14 | Daniel CyproDaniel Cypro | 02 | ZŠ Campanus, Praha 11 | 0844 | |||||||||||||||
15 | Josef DygrynJosef Dygryn | 01 | ZŠ Campanus B, Praha 11 | 0839 | |||||||||||||||
16 | Michael JakešMichael Jakeš | 02 | ZŠ T.G.M. Modřanská, Praha 12 | 0836 | |||||||||||||||
17 | Stanislav BašteckýStanislav Baštecký | 02 | ZŠ Na Beránku, Praha 12 | 0794 | |||||||||||||||
18 | Marek PavlicaMarek Pavlica | 02 | ZŠ Horáčkova, Praha 4 | 0793 | |||||||||||||||
19 | Marek SukMarek Suk | 01 | ZŠ Jílovská, Praha 4 | 0779 | |||||||||||||||
20 | Tomáš BohumskýTomáš Bohumský | 02 | ZŠ T.G.M. Modřanská, Praha 12 | 0774 | |||||||||||||||
21 | Adam StarýAdam Starý | 02 | ZŠ Horáčkova, Praha 4 | 0766 | |||||||||||||||
22 | Lukáš HaklLukáš Hakl | 02 | ZŠ Mikulova, Praha 11 | 0765 | |||||||||||||||
23 | Tomáš MarečekTomáš Mareček | 01 | ZŠ Poláčkova, Praha 4 | 0725 | |||||||||||||||
24 | Jan VargaJan Varga | 01 | ZŠ T.G.M. Modřanská, Praha 12 | 0723 | |||||||||||||||
25 | Petr BušekPetr Bušek | 01 | ZŠ Horáčkova, Praha 4 | 0717 | |||||||||||||||
26 | Miroslav MestekMiroslav Mestek | 01 | ZŠ T.G.M. Modřanská, Praha 12 | 0715 | |||||||||||||||
27 | Marek NovotnýMarek Novotný | 01 | ZŠ Pošepného, Praha 11 | 0714 | |||||||||||||||
28 | David HorkýDavid Horký | 03 | ZŠ Campanus, Praha 11 | 0698 | |||||||||||||||
29 | David ŠtěpánDavid Štěpán | 02 | ZŠ Pošepného, Praha 11 | 0695 | |||||||||||||||
30 | Jan BromJan Brom | 01 | ZŠ Jílovská, Praha 4 | 0676 | |||||||||||||||
31 | Richard BaracRichard Barac | 01 | ZŠ Horáčkova, Praha 4 | 0671 | |||||||||||||||
32 | Tomáš KroužeckýTomáš Kroužecký | 01 | ZŠ Ke Kateřinkám, Praha 11 | 0670 | |||||||||||||||
33 | Michal DvořáčekMichal Dvořáček | 03 | ZŠ Křesomyslova, Praha 4 | 0665 | |||||||||||||||
34 | Petr JunPetr Jun | 02 | ZŠ K Milíčovu, Praha 11 | 0618 | |||||||||||||||
35 | Michal ŠmerglMichal Šmergl | 02 | ZŠ Horáčkova, Praha 4 | 0591 | |||||||||||||||
36 | Marek ŠebekMarek Šebek | 01 | ZŠ T.G.M. Modřanská, Praha 12 | 0590 | |||||||||||||||
37 | Lukáš VostrýLukáš Vostrý | 01 | ZŠ Pošepného, Praha 11 | 0568 | |||||||||||||||
38 | Matěj PeřinaMatěj Peřina | 01 | ZŠ Na Beránku, Praha 12 | 0551 | |||||||||||||||
39 | Jiří StaněkJiří Staněk | 01 | ZŠ Křesomyslova, Praha 4 | 0542 | |||||||||||||||
40 | Jiří KořínekJiří Kořínek | 01 | ZŠ K Milíčovu, Praha 11 | 0525 | |||||||||||||||
Matěj ZábranskýMatěj Zábranský | 01 | ZŠ Campanus, Praha 11 | 0525 | ||||||||||||||||
42 | Filip HlavinkaFilip Hlavinka | 02 | ZŠ K Milíčovu, Praha 11 | 0524 | |||||||||||||||
43 | Martin RossmanMartin Rossman | 02 | ZŠ Campanus, Praha 11 | 0520 | |||||||||||||||
44 | Ondřej StejskalOndřej Stejskal | 02 | ZŠ Jílovská, Praha 4 | 0454 | |||||||||||||||
45 | Adam SýkoraAdam Sýkora | 02 | ZŠ Křesomyslova, Praha 4 | 0453 | |||||||||||||||
46 | Jan HovorkaJan Hovorka | 02 | ZŠ Campanus B, Praha 11 | 0444 | |||||||||||||||
47 | Petr HochmanPetr Hochman | 01 | ZŠ Ke Kateřinkám, Praha 11 | 0426 | |||||||||||||||
48 | Matyáš PacharMatyáš Pachar | 02 | ZŠ Květnového vítězství , ... | 0416 | |||||||||||||||
49 | Nicolas LabajNicolas Labaj | 03 | ZŠ Křesomyslova, Praha 4 | 0403 | |||||||||||||||
50 | Filip StárekFilip Stárek | 01 | ZŠ Mikulova, Praha 11 | 0397 | |||||||||||||||
51 | Martin LebedaMartin Lebeda | 02 | ZŠ Ke Kateřinkám, Praha 11 | 0375 | |||||||||||||||
52 | David NováčekDavid Nováček | 01 | ZŠ Květnového vítězství , ... | 0374 | |||||||||||||||
53 | Benjamin WebBenjamin Web | 02 | ZŠ Poláčkova, Praha 4 | 0277 | |||||||||||||||
54 | David DobšDavid Dobš | 03 | ZŠ Poláčkova, Praha 4 | 0242 | |||||||||||||||
55 | Petr VocetkaPetr Vocetka | 00 | ZŠ Poláčkova, Praha 4 | 0212 | |||||||||||||||
56 | David ŠimečekDavid Šimeček | 02 | ZŠ Poláčkova, Praha 4 | 0200 | |||||||||||||||
57 | Vladimír JanderaVladimír Jandera | 02 | ZŠ Křesomyslova, Praha 4 | 0192 | |||||||||||||||
58 | Vojtěch ŘezákVojtěch Řezák | 02 | ZŠ Campanus B, Praha 11 | 0000 | |||||||||||||||
Poznámky:Po ukončení soutěže před odesláním výsledků na web ČAS (www.atletika.cz) změňte v časovém pořadu název disciplíny celkový bodový stav na příslušný název víceboje (např. desetiboj) tak, aby bylo možné zpracovat korektně statistiku!Horejš O. 1522 (59.57/390-4.37/267-08.44/439-2:36.35/426) Dudy P. 1430 (56.78/366-4.41/274-08.27/484-2:49.25/306) Vilkner V. 1041 (66.10/447-09.60/185-1.37/297-0/-3:16.74/112) Trojan J. 1030 (52.36/328-1.25/218-2:45.81/336-09.82/148) Krčil M. 979 (44.66/263-1.20/188-09.18/266-2:54.48/262) Tran P. 972 (46.82/281-4.01/207-09.11/280-3:02.14/204) Tůma A. 970 (38.60/213-3.90/190-2:47.66/320-09.27/247) Uhman J. 914 (40.25/226-3.74/165-09.25/251-2:53.31/272) Šimonek D. 909 (31.91/159-4.26/249-3:01.37/210-09.06/291) Hrubý V. 901 (46.98/282-1.20/188-09.19/264-3:07.63/167) Zítko T. 887 (41.78/239-09.59/187-1.37/297-3:08.03/164) Trojan V. 885 (43.12/250-1.37/297-2:56.92/243-10.18/95) Kaplan L. 873 (51.14/317-1.20/188-09.78/154-3:00.79/214) Cypro D. 844 (39.47/220-3.99/204-09.12/278-3:11.50/142) Dygryn J. 839 (46.44/278-1.33/270-09.75/159-3:13.29/132) Jakeš M. 836 (48.10/292-1.20/188-3:07.34/168-09.58/188) Baštecký S. 794 (25.27/106-1.20/188-2:45.73/337-09.73/163) Pavlica M. 793 (35.20/185-2:59.33/225-1.33/270-10.05/113) Suk M. 779 (41.60/237-3:03.26/196-1.20/188-09.76/158) Bohumský T. 774 (25.21/106-3.84/181-2:49.07/307-09.63/180) Starý A. 766 (35.91/191-3:02.71/200-3.47/126-09.26/249) Hakl L. 765 (42.37/244-3.35/110-09.87/140-2:53.45/271) Mareček T. 725 (33.32/170-3:12.21/138-1.20/188-09.36/229) Varga J. 723 (31.84/158-1.33/270-09.57/190-3:18.11/105) Bušek P. 717 (38.07/208-3:12.89/134-1.05/105-09.16/270) Mestek M. 715 (44.93/265-1.20/188-10.25/86-3:06.23/176) Novotný M. 714 (31.46/155-1.15/159-09.63/180-2:59.92/220) Horký D. 698 (34.81/182-1.20/188-3:14.12/127-09.51/201) Štěpán D. 695 (30.89/150-1.15/159-3:03.81/192-09.55/194) Brom J. 676 (34.75/181-3:07.17/170-3.47/126-09.52/199) Barac R. 671 (33.82/174-3:08.51/161-3.55/137-09.52/199) Kroužecký T. 670 (33.82/174-3.38/114-2:58.08/234-09.82/148) Dvořáček M. 665 (42.81/247-3:03.51/194-2.72/36-09.58/188) Jun P. 618 (33.26/169-3.81/176-3:10.58/148-09.97/125) Šmergl M. 591 (38.06/208-3:18.78/101-3.18/88-09.55/194) Šebek M. 590 (41.50/237-3.04/70-09.35/231-3:29.63/52) Vostrý L. 568 (28.53/132-3.57/140-09.63/180-3:16.00/116) Peřina M. 551 (36.41/195-3.14/83-3:12.17/138-09.90/135) Staněk J. 542 (37.66/205-3:31.86/44-1.15/159-09.91/134) Kořínek J. 525 (26.41/115) Zábranský M. 525 (38.44/211-10.13/102-3.37/112) Kořínek J. 525 (1.15/159-09.98/123-3:13.97/128) Zábranský M. 525 (3:19.10/100) Hlavinka F. 524 (38.64/213-3.34/108-3:27.40/61-09.86/142) Rossman M. 520 (31.30/154-1.15/159-3:05.40/181-10.85/26) Stejskal O. 454 (37.05/200-3:21.25/89-3.28/100-10.43/65) Sýkora A. 453 (44.78/264-3:48.00/4-3.15/84-10.14/101) Hovorka J. 444 (29.64/140-2.87/51-10.01/119-3:12.86/134) Hochman P. 426 (30.23/145-3.07/74-10.14/101-3:17.91/106) Pachar M. 416 (14.30/26-3.39/115-10.06/112-3:08.14/163) Labaj N. 403 (31.38/154-3:41.18/17-1.15/1) |
|||||||||||||||||||
Celkem 58 závodníků |
čtyřboj - Žákyně |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michaela BorovskáMichaela Borovská | 01 | ZŠ Campanus, Praha 11 | 1977 | |||||||||||||||
2 | Tereza HusákováTereza Husáková | 01 | ZŠ Květnového vítězství , ... | 1952 | |||||||||||||||
3 | Lucie BurešováLucie Burešová | 99 | ZŠ Campanus, Praha 11 | 1923 | |||||||||||||||
4 | Aneta ŠtěpánováAneta Štěpánová | 01 | ZŠ Ke Kateřinkám, Praha 11 | 1717 | |||||||||||||||
5 | Iveta DufkováIveta Dufková | 01 | ZŠ Pošepného, Praha 11 | 1646 | |||||||||||||||
6 | Karla BrůhováKarla Brůhová | 00 | ZŠ Křesomyslova, Praha 4 | 1640 | |||||||||||||||
7 | Michaela HanžlováMichaela Hanžlová | 99 | ZŠ T.G.M. Modřanská, Praha 12 | 1610 | |||||||||||||||
8 | Kateřina EliášováKateřina Eliášová | 01 | ZŠ Pošepného, Praha 11 | 1609 | |||||||||||||||
9 | Barbora KoudelováBarbora Koudelová | 00 | ZŠ T.G.M. Modřanská, Praha 12 | 1576 | |||||||||||||||
10 | Sofie ŠafrováSofie Šafrová | 01 | ZŠ Horáčkova, Praha 4 | 1566 | |||||||||||||||
11 | Martina MatysováMartina Matysová | 00 | ZŠ Jílovská, Praha 4 | 1519 | |||||||||||||||
12 | Tereza PoštolkováTereza Poštolková | 00 | ZŠ Mikulova, Praha 11 | 1493 | |||||||||||||||
13 | Kristýna ŠimůnkováKristýna Šimůnková | 00 | ZŠ Květnového vítězství , ... | 1453 | |||||||||||||||
14 | Natálie VavrochováNatálie Vavrochová | 01 | ZŠ Jílovská, Praha 4 | 1426 | |||||||||||||||
15 | Natalie ŠediváNatalie Šedivá | 00 | ZŠ Květnového vítězství , ... | 1399 | |||||||||||||||
16 | Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová | 01 | ZŠ Pošepného, Praha 11 | 1377 | |||||||||||||||
17 | Ema KubíčkováEma Kubíčková | 00 | ZŠ Jílovská, Praha 4 | 1331 | |||||||||||||||
18 | Claudie KosováClaudie Kosová | 99 | ZŠ Květnového vítězství , ... | 1315 | |||||||||||||||
19 | Lucie VohnickáLucie Vohnická | 01 | ZŠ Ke Kateřinkám, Praha 11 | 1308 | |||||||||||||||
20 | Nikola LudvíkováNikola Ludvíková | 00 | ZŠ Campanus, Praha 11 | 1299 | |||||||||||||||
21 | Lucie KaufmanováLucie Kaufmanová | 01 | ZŠ Ke Kateřinkám, Praha 11 | 1283 | |||||||||||||||
22 | Šárka KohoutováŠárka Kohoutová | 99 | ZŠ K Milíčovu, Praha 11 | 1200 | |||||||||||||||
23 | Marie ŠtefkováMarie Štefková | 01 | ZŠ Mikulova, Praha 11 | 1171 | |||||||||||||||
24 | Markéta KadeřábkováMarkéta Kadeřábková | 00 | ZŠ T.G.M. Modřanská, Praha 12 | 1155 | |||||||||||||||
25 | Gábina MilerováGábina Milerová | 00 | ZŠ Poláčkova, Praha 4 | 1128 | |||||||||||||||
26 | Adéla JaksurováAdéla Jaksurová | 99 | ZŠ Ke Kateřinkám, Praha 11 | 1111 | |||||||||||||||
27 | Květa RakováKvěta Raková | 99 | ZŠ Květnového vítězství , ... | 1107 | |||||||||||||||
28 | Nikol KyryčukNikol Kyryčuk | 01 | ZŠ Horáčkova, Praha 4 | 1084 | |||||||||||||||
29 | Klára ChleborádováKlára Chleborádová | 00 | ZŠ Jílovská, Praha 4 | 1070 | |||||||||||||||
30 | Tereza VeseláTereza Veselá | 00 | ZŠ Campanus, Praha 11 | 1062 | |||||||||||||||
31 | Barbara BoxanováBarbara Boxanová | 00 | ZŠ Campanus, Praha 11 | 1004 | |||||||||||||||
32 | Kristýna ŠvestkováKristýna Švestková | 00 | ZŠ K Milíčovu, Praha 11 | 0999 | |||||||||||||||
33 | Alexa LabajováAlexa Labajová | 99 | ZŠ Křesomyslova, Praha 4 | 0972 | |||||||||||||||
34 | Isabela BerounskáIsabela Berounská | 00 | ZŠ Mikulova, Praha 11 | 0958 | |||||||||||||||
35 | Alena CahynováAlena Cahynová | 02 | ZŠ T.G.M. Modřanská, Praha 12 | 0917 | |||||||||||||||
36 | Julie VrbováJulie Vrbová | 00 | ZŠ Poláčkova, Praha 4 | 0901 | |||||||||||||||
37 | Kristýna BalcárkováKristýna Balcárková | 00 | ZŠ K Milíčovu, Praha 11 | 0852 | |||||||||||||||
38 | Tereza HavlováTereza Havlová | 01 | ZŠ Pošepného, Praha 11 | 0838 | |||||||||||||||
39 | Ema LapkováEma Lapková | 00 | ZŠ Horáčkova, Praha 4 | 0837 | |||||||||||||||
40 | Barbora PolákováBarbora Poláková | 00 | ZŠ T.G.M. Modřanská, Praha 12 | 0823 | |||||||||||||||
41 | Daniela HenebergováDaniela Henebergová | 00 | ZŠ Poláčkova, Praha 4 | 0815 | |||||||||||||||
42 | Lucie OnderkováLucie Onderková | 99 | ZŠ Jílovská, Praha 4 | 0802 | |||||||||||||||
43 | Aneta BrajdlováAneta Brajdlová | 00 | ZŠ Campanus B, Praha 11 | 0786 | |||||||||||||||
Anna PeterkováAnna Peterková | 00 | ZŠ Křesomyslova, Praha 4 | 0786 | ||||||||||||||||
45 | Martina BendLováMartina BendLová | 00 | ZŠ Křesomyslova, Praha 4 | 0772 | |||||||||||||||
46 | Veronika ŠkolováVeronika Školová | 99 | ZŠ Mikulova, Praha 11 | 0756 | |||||||||||||||
47 | Natálie BednářováNatálie Bednářová | 99 | ZŠ Horáčkova, Praha 4 | 0742 | |||||||||||||||
Martina KováříkováMartina Kováříková | 00 | ZŠ Křesomyslova, Praha 4 | 0742 | ||||||||||||||||
49 | Kristýna PavlinkovičKristýna Pavlinkovič | 01 | ZŠ Pošepného, Praha 11 | 0736 | |||||||||||||||
50 | Lada FormánkováLada Formánková | 00 | ZŠ Mikulova, Praha 11 | 0604 | |||||||||||||||
51 | Tereza JanatováTereza Janatová | 01 | ZŠ Ke Kateřinkám, Praha 11 | 0321 | |||||||||||||||
52 | Veronika PálkováVeronika Pálková | 01 | ZŠ K Milíčovu, Praha 11 | 0230 | |||||||||||||||
53 | Jarka FilcováJarka Filcová | 01 | ZŠ Poláčkova, Praha 4 | 0228 | |||||||||||||||
54 | Tereza NovotnáTereza Novotná | 01 | ZŠ Poláčkova, Praha 4 | 0216 | |||||||||||||||
55 | Kristýna PerkováKristýna Perková | 00 | ZŠ K Milíčovu, Praha 11 | 0000 | |||||||||||||||
Poznámky:Po ukončení soutěže před odesláním výsledků na web ČAS (www.atletika.cz) změňte v časovém pořadu název disciplíny celkový bodový stav na příslušný název víceboje (např. desetiboj) tak, aby bylo možné zpracovat korektně statistiku!Borovská M. 1977 (2:45.24/514-08.44/718-7.40/361-4.32/384) Husáková T. 1952 (1.37/481-2:46.63/499-09.13/533-46.75/439) Burešová L. 1923 (1.50/621-3:10.55/273-08.80/618-8.18/411) Štěpánová A. 1717 (2:45.64/510-6.60/309-08.82/613-3.90/285) Dufková I. 1646 (2:46.87/497-1.33/439-09.54/435-33.36/275) Brůhová K. 1640 (3:13.50/250-1.33/439-9.36/488-09.42/463) Hanžlová M. 1610 (3:11.67/264-1.41/523-8.02/401-09.60/422) Eliášová K. 1609 (3:03.62/332-1.20/312-8.74/447-09.19/518) Koudelová B. 1576 (3:07.68/297-1.29/399-8.01/400-09.35/480) Šafrová S. 1566 (2:50.31/460-6.40/297-4.00/308-09.26/501) Matysová M. 1519 (1.29/399-3:09.95/278-7.71/381-09.43/461) Poštolková T. 1493 (3:07.66/297-09.25/504-8.60/438-0/-3.76/254) Šimůnková K. 1453 (1.29/399-3:11.39/267-09.56/431-7.32/356) Vavrochová N. 1426 (1.33/439-3:20.55/198-09.57/428-40.45/361) Šedivá N. 1399 (2:56.91/394-09.53/438-38.12/332-3.67/235) Šínová A. 1377 (3:14.96/239-09.03/558-3.69/239-7.10/341) Kubíčková E. 1331 (2:58.28/381-5.92/266-3.57/214-09.39/470) Kosová C. 1315 (3:44.73/63-1.29/399-7.86/390-0/-09.42/463) Vohnická L. 1308 (3:08.48/290-1.29/399-31.25/250-09.84/369) Ludvíková N. 1299 (3:07.96/295-09.09/543-29.25/226-3.67/235) Kaufmanová L. 1283 (3:15.09/238-09.08/546-3.54/208-34.73/291) Kohoutová Š. 1200 (3:27.40/153-09.18/521-6.38/295-3.65/231) Štefková M. 1171 (3:03.02/338-09.61/419-3.39/178-0/-30.03/236) Kadeřábková M. 1155 (3:28.93/143-09.52/440-38.86/341-3.65/231) Milerová G. 1128 (1.20/312-3:18.50/212-31.57/254-09.93/350) Jaksurová A. 1111 (3:44.07/66-1.20/312-6.80/322-09.65/411) Raková K. 1107 (3:06.90/304-40.39/360-3.06/117-0/-10.05/326) Kyryčuk N. 1084 (1.15/266-3:06.80/305-27.26/203-10.13/310) Chleborádová K. 1070 (3:08.15/293-20.91/131-3.53/206-09.52/440) Veselá T. 1062 (3:14.27/244-0/-3.53/206-09.67/406-27.54/206) Boxanová B. 1004 (1.25/359-4:08.23/3-10.11/314-0/-6.89/328) Švestková K. 999 (1.20/312-3:53.07/34-5.93/267-09.76/386) Labajová A. 972 (3:28.01/149-36.48/313-3.45/190-10.08/320) Berounská I. 958 (3:31.31/130-09.87/363-3.41/182-0/-6.19/283) Cahynová A. 917 (3:29.35/141-10.55/233-7.86/390-3.26/153) Vrbová J. 901 (3:22.69/183-10.03/330-5.89/264-3.10/124) Balcárková K. 852 (3:40.38/82-09.88/361-3.01/109-35.43/300) Havlová T. 838 (3:38.07/94-09.91/355-24.05/166-3.61/223) Lapková E. 837 (3:31.29/130-30.97/247-3.30/161-10.19/299) Poláková B. 823 (3:30.49/134-1.29/399-34.60/290-/) Henebergová D. 815 (3:50.91/40-5.13/216-3.61/223-10.00/336) Onderková L. 802 (3:37.47/96-21.50/137-3.52/204-09.86/365) Brajdlová A. 786 (3:31.51/128-1.20/312) Peterková A. 786 (3:40.88/80-40.51/362) Brajdlová A. 786 (12.83/44) Peterková A. 786 (3.05/116-10.58/228) Brajdlová A. 786 (10.17/302) BendLová M. 772 (1.15/266-3:24.68/170-24.23/168-10.95/168) Školová V. 756 (4:20.93/0-0/-43.56/399-0/-09.90/357) Kováříková M. 7) |
|||||||||||||||||||
Celkem 55 závodníků |