Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích
Praha (11. - 12. 10. 2014)60 m - Žáci (Běh)
Běh 1 (ne, 12.10.2014) | Vítr: +0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adam PekárekAdam Pekárek | 99 | ASK Slavia Praha | 07.42 | 739 | ||||||||||||||
2 | Matěj BěhounekMatěj Běhounek | 99 | ASK Slavia Praha | 07.55 | 697 | ||||||||||||||
3 | Jan KlímaJan Klíma | 99 | ASK Slavia Praha | 07.59 | 684 | ||||||||||||||
4 | Jan RůžičkaJan Růžička | 99 | ASK Slavia Praha | 07.62 | 675 | ||||||||||||||
5 | Hynek HampelHynek Hampel | 99 | Atletický školní klub Mazurská | 07.70 | 650 | ||||||||||||||
6 | Prokop CoufalProkop Coufal | 99 | Atletika Jihlava | 07.74 | 637 | ||||||||||||||
7 | Michael OlšavskýMichael Olšavský | 99 | SK Aktis Praha | 07.87 | 598 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 2 (ne, 12.10.2014) | Vítr: +0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ivan ZavřelIvan Zavřel | 00 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 07.78 | 625 | ||||||||||||||
2 | Martin DvořákMartin Dvořák | 99 | ASK Slavia Praha | 07.80 | 619 | ||||||||||||||
3 | Jakub PrunarJakub Prunar | 99 | Univerzitní sportovní klub ... | 07.95 | 574 | ||||||||||||||
4 | Jan JanečekJan Janeček | 99 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 07.96 | 571 | ||||||||||||||
5 | Jan GlogrJan Glogr | 99 | ATLETIKA HOSTIVAŘ | 07.97 | 568 | ||||||||||||||
6 | Filip PavlicaFilip Pavlica | 00 | Spartak Praha 4 | 08.22 | 498 | ||||||||||||||
7 | Mikuláš ValoMikuláš Valo | 00 | SK Aktis Praha | 08.29 | 478 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 3 (ne, 12.10.2014) | Vítr: +0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan SchützJan Schütz | 99 | ASK Slavia Praha | 07.99 | 563 | ||||||||||||||
2 | Jakub ŠatopletJakub Šatoplet | 00 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 08.03 | 551 | ||||||||||||||
3 | Adam PalisaAdam Palisa | 99 | ASK Slavia Praha | 08.05 | 545 | ||||||||||||||
4 | Matyáš VíchMatyáš Vích | 99 | ASK Slavia Praha | 08.09 | 534 | ||||||||||||||
5 | Jakub RadaJakub Rada | 00 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | 08.11 | 528 | ||||||||||||||
6 | Matyáš HanzlíkMatyáš Hanzlík | 00 | ASK Slavia Praha | 08.14 | 520 | ||||||||||||||
7 | Filip BartoněkFilip Bartoněk | 00 | ŠAK Novoborská Praha | 08.17 | 511 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 4 (ne, 12.10.2014) | Vítr: -0.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marc NádeníčekMarc Nádeníček | 99 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 08.00 | 560 | ||||||||||||||
2 | Martin JanskýMartin Janský | 00 | PSK Olymp Praha | 08.07 | 540 | ||||||||||||||
3 | David RudaDavid Ruda | 99 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 08.08 | 537 | ||||||||||||||
4 | Patrik SeidlPatrik Seidl | 99 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 08.22 | 498 | ||||||||||||||
5 | Vojtěch MichalVojtěch Michal | 99 | Spartak Praha 4 | 08.24 | 492 | ||||||||||||||
6 | Vojtěch KomárekVojtěch Komárek | 00 | ASK Slavia Praha | 08.38 | 454 | ||||||||||||||
7 | Vilém MertaVilém Merta | 00 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | 08.92 | 322 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 5 (ne, 12.10.2014) | Vítr: -0.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Radek StehnoRadek Stehno | 99 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 07.71 | 646 | ||||||||||||||
2 | Vladislav SadirovVladislav Sadirov | 99 | ASK Slavia Praha | 07.92 | 583 | ||||||||||||||
3 | Jan KrčJan Krč | 00 | SK Kotlářka Praha | 08.22 | 498 | ||||||||||||||
4 | Kryštof NedvídekKryštof Nedvídek | 99 | ASK Slavia Praha | 08.63 | 391 | ||||||||||||||
5 | Martin ZmeškalMartin Zmeškal | 00 | ASK Slavia Praha | 08.81 | 347 | ||||||||||||||
6 | Samuel PeterkaSamuel Peterka | 00 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | 09.81 | 149 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
100 m - Muži (Běh)
Běh (so, 11.10.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub SvobodaJakub Svoboda | 92 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 11.39 | 776 | ||||||||||||||
2 | Michal ČadaMichal Čada | 85 | TJ Dukla Praha | 11.92 | 667 | ||||||||||||||
3 | Ondřej HunčovskýOndřej Hunčovský | 90 | ASK Slavia Praha | 12.09 | 633 | ||||||||||||||
4 | Stanislav MacháčekStanislav Macháček | 94 | ATLETIKA HOSTIVAŘ | 12.26 | 601 | ||||||||||||||
5 | Michal ŠtohanzlMichal Štohanzl | 85 | VSK FTVS Praha | 12.36 | 582 | ||||||||||||||
6 | Radek ČudaRadek Čuda | 91 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 12.41 | 573 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
100 m - Junioři (Běh)
Běh 1 (so, 11.10.2014) | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michal ŠístekMichal Šístek | 95 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 11.35 | 784 | ||||||||||||||
2 | David ŠrámekDavid Šrámek | 96 | ASK Slavia Praha | 11.56 | 740 | ||||||||||||||
3 | Jan StejskalJan Stejskal | 95 | ASK Slavia Praha | 11.57 | 738 | ||||||||||||||
4 | Jan MiksaJan Miksa | 96 | ASK Slavia Praha | 11.78 | 695 | ||||||||||||||
5 | Václav CubínekVáclav Cubínek | 96 | ASK Slavia Praha | 11.98 | 655 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (so, 11.10.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jaroslav HrdličkaJaroslav Hrdlička | 95 | ASK Slavia Praha | 11.88 | 675 | ||||||||||||||
2 | Jan MaleckýJan Malecký | 96 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 11.92 | 667 | ||||||||||||||
3 | Ondřej GrimOndřej Grim | 95 | ASK Slavia Praha | 12.02 | 647 | ||||||||||||||
4 | Daniel SekyraDaniel Sekyra | 96 | ASK Slavia Praha | 12.30 | 593 | ||||||||||||||
5 | Filip TrnkaFilip Trnka | 96 | ASK Slavia Praha | 12.63 | 532 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
100 m - Dorostenci (Běh)
Běh 1 (so, 11.10.2014) | Vítr: -0.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matěj MachMatěj Mach | 97 | ASK Slavia Praha | 11.42 | 769 | ||||||||||||||
2 | Jan KisialaJan Kisiala | 98 | ASK Slavia Praha | 11.57 | 738 | ||||||||||||||
3 | Lukáš SlavíčekLukáš Slavíček | 97 | ASK Slavia Praha | 11.67 | 717 | ||||||||||||||
4 | Petr UrbánekPetr Urbánek | 98 | ASK Slavia Praha | 11.72 | 707 | ||||||||||||||
5 | Vojtěch ŠimekVojtěch Šimek | 97 | ASK Slavia Praha | 11.86 | 679 | ||||||||||||||
6 | David HavelDavid Havel | 98 | ASK Slavia Praha | 12.09 | 633 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (so, 11.10.2014) | Vítr: -0.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej ŠtoglOndřej Štogl | 98 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | 12.13 | 626 | ||||||||||||||
2 | Jakub SoučekJakub Souček | 98 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 12.20 | 612 | ||||||||||||||
3 | Tadeáš ŠtěpánekTadeáš Štěpánek | 98 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | 12.23 | 606 | ||||||||||||||
4 | Petr RadaPetr Rada | 97 | PSK Olymp Praha | 12.33 | 588 | ||||||||||||||
5 | Vojtěch ObhlídalVojtěch Obhlídal | 97 | SK Kotlářka Praha | 12.33 | 588 | ||||||||||||||
6 | Jan KaislerJan Kaisler | 98 | ASK Slavia Praha | 12.73 | 515 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 3 (so, 11.10.2014) | Vítr: -0.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | František BenešFrantišek Beneš | 98 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 12.51 | 554 | ||||||||||||||
2 | Zdeněk KubátZdeněk Kubát | 98 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | 12.65 | 529 | ||||||||||||||
3 | Radek MouchaRadek Moucha | 98 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | 12.81 | 501 | ||||||||||||||
4 | Victor NicolasVictor Nicolas | 98 | PSK Olymp Praha | 13.25 | 426 | ||||||||||||||
5 | Radim PišlRadim Pišl | 98 | SC Radotín Praha | 13.36 | 409 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
150 m - Žákyně (Běh)
Běh 1 (so, 11.10.2014) | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nicoleta TurnerováNicoleta Turnerová | 00 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 19.45 | 842 | ||||||||||||||
2 | Amálie ŠvábíkováAmálie Švábíková | 99 | ASK Slavia Praha | 19.66 | 817 | ||||||||||||||
3 | Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová | 00 | ASK Slavia Praha | 19.76 | 805 | ||||||||||||||
4 | Tereza ParáskováTereza Parásková | 00 | SK Kotlářka Praha | 20.24 | 749 | ||||||||||||||
5 | Andrea DuchoňováAndrea Duchoňová | 99 | ASK Slavia Praha | 20.26 | 746 | ||||||||||||||
6 | Johana KašparováJohana Kašparová | 99 | Univerzitní sportovní klub ... | 20.71 | 695 | ||||||||||||||
7 | Kateřina FialováKateřina Fialová | 00 | SK Kotlářka Praha | 20.94 | 670 | ||||||||||||||
8 | Michaela TreglerováMichaela Treglerová | 99 | ASK Slavia Praha | 21.33 | 628 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 2 (so, 11.10.2014) | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martina DvořákováMartina Dvořáková | 99 | ASK Slavia Praha | 20.22 | 751 | ||||||||||||||
2 | Andrea CikánováAndrea Cikánová | 00 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 20.36 | 735 | ||||||||||||||
3 | Veronika MarešováVeronika Marešová | 00 | ASK Slavia Praha | 20.65 | 702 | ||||||||||||||
4 | Markéta ChaloupeckáMarkéta Chaloupecká | 00 | SK Kotlářka Praha | 21.07 | 656 | ||||||||||||||
5 | Aneta HofmanováAneta Hofmanová | 00 | ASK Slavia Praha | 21.40 | 620 | ||||||||||||||
6 | Adéla JehličkováAdéla Jehličková | 99 | Univerzitní sportovní klub ... | 21.43 | 617 | ||||||||||||||
7 | Veronika KrálováVeronika Králová | 99 | SK Kotlářka Praha | 21.97 | 561 | ||||||||||||||
8 | Barbora JehličkováBarbora Jehličková | 99 | Univerzitní sportovní klub ... | 22.24 | 534 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 3 (so, 11.10.2014) | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza KrátkáTereza Krátká | 99 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 20.55 | 713 | ||||||||||||||
2 | Karolína ČesenkováKarolína Česenková | 99 | ASK Slavia Praha | 21.44 | 616 | ||||||||||||||
3 | Adéla TomáškováAdéla Tomášková | 00 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 21.49 | 611 | ||||||||||||||
4 | Anna DaťkováAnna Daťková | 00 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | 21.55 | 604 | ||||||||||||||
5 | Tereza ProkelováTereza Prokelová | 00 | SK Kotlářka Praha | 21.66 | 593 | ||||||||||||||
6 | Marie HochmanováMarie Hochmanová | 99 | AC Praha 1890 | 21.69 | 590 | ||||||||||||||
7 | Kristina SavchenkoKristina Savchenko | 00 | ŠAK Novoborská Praha | 23.71 | 397 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 4 (so, 11.10.2014) | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 | Tereza VernerováTereza Vernerová | 00 | SK Kotlářka Praha | 22.19 | 539 | ||||||||||||||
3 | Šárka HájkováŠárka Hájková | 00 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 22.20 | 538 | ||||||||||||||
4 | Karolína UhrováKarolína Uhrová | 99 | SK Kotlářka Praha | 22.40 | 518 | ||||||||||||||
5 | Anežka ŠímováAnežka Šímová | 00 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | 22.65 | 494 | ||||||||||||||
6 | Lucie ŽivnáLucie Živná | 99 | SK Kotlářka Praha | 22.89 | 471 | ||||||||||||||
7 | Kateřina DeutschováKateřina Deutschová | 00 | ASK Slavia Praha | 23.15 | 447 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
200 m - Ženy (Běh)
Běh (so, 11.10.2014) | Vítr: +0.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kristýna JelínkováKristýna Jelínková | 92 | ASK Slavia Praha | 27.83 | 644 | ||||||||||||||
2 | Martina PíšováMartina Píšová | 94 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 29.19 | 540 | ||||||||||||||
3 | Adéla HolakovskáAdéla Holakovská | 91 | TJ Dukla Praha | 30.18 | 470 | ||||||||||||||
4 | Lucie OsobováLucie Osobová | 85 | Univerzitní sportovní klub ... | 30.60 | 441 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
200 m - Juniorky (Finále)
Finále (so, 11.10.2014) | Vítr: +0.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna ZekuciováAnna Zekuciová | 95 | TJ MDDM Ostrov | 25.88 | 808 | ||||||||||||||
2 | Anna NečinováAnna Nečinová | 96 | ŠAK Novoborská Praha | 26.16 | 783 | ||||||||||||||
3 | Barbora VotinskáBarbora Votinská | 96 | SK Kotlářka Praha | 27.05 | 708 | ||||||||||||||
4 | Martina MatějkováMartina Matějková | 96 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 29.65 | 507 | ||||||||||||||
5 | Jolana ŠrámkováJolana Šrámková | 96 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 30.09 | 476 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
200 m - Dorostenky (Běh)
Běh 1 (so, 11.10.2014) | Vítr: +0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Aneta SladovníkováAneta Sladovníková | 97 | ASK Slavia Praha | 26.01 | 796 | ||||||||||||||
2 | Šárka KalvováŠárka Kalvová | 97 | ASK Slavia Praha | 26.37 | 765 | ||||||||||||||
3 | Karolína JirmanováKarolína Jirmanová | 98 | TJ Dukla Praha | 26.46 | 757 | ||||||||||||||
4 | Tereza NemešováTereza Nemešová | 98 | SK Kotlářka Praha | 27.96 | 634 | ||||||||||||||
5 | Tereza EdlováTereza Edlová | 97 | SK Kotlářka Praha | 27.97 | 633 | ||||||||||||||
6 | Iveta RákosníkováIveta Rákosníková | 97 | ASK Slavia Praha | 28.03 | 628 | ||||||||||||||
7 | Anna HerynkováAnna Herynková | 98 | ASK Slavia Praha | 28.57 | 587 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 2 (so, 11.10.2014) | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Alice BoučkováAlice Boučková | 97 | Spartak Praha 4 | 28.13 | 621 | ||||||||||||||
2 | Sabina PöschlováSabina Pöschlová | 97 | A. C. TEPO Kladno | 29.04 | 551 | ||||||||||||||
3 | Nikola PöschlováNikola Pöschlová | 98 | A. C. TEPO Kladno | 29.12 | 545 | ||||||||||||||
4 | Veronika ProkelováVeronika Prokelová | 97 | SK Kotlářka Praha | 30.04 | 479 | ||||||||||||||
5 | Lucie StibralováLucie Stibralová | 98 | SK Kotlářka Praha | 30.47 | 450 | ||||||||||||||
6 | Natálie MoravcováNatálie Moravcová | 98 | PSK Olymp Praha | 31.31 | 394 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
400 m - Muži (Běh)
Běh (so, 11.10.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub SvobodaJakub Svoboda | 92 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 52.23 | 715 | ||||||||||||||
2 | Radek ČudaRadek Čuda | 91 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 54.76 | 608 | ||||||||||||||
3 | Ondřej HunčovskýOndřej Hunčovský | 90 | ASK Slavia Praha | 54.96 | 600 | ||||||||||||||
4 | Michal ŠtohanzlMichal Štohanzl | 85 | VSK FTVS Praha | 55.24 | 589 | ||||||||||||||
5 | Stanislav MacháčekStanislav Macháček | 94 | ATLETIKA HOSTIVAŘ | 57.11 | 517 | ||||||||||||||
Michal ČadaMichal Čada | 85 | TJ Dukla Praha | NP | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
400 m - Junioři (Běh)
Běh 1 (so, 11.10.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michal ŠístekMichal Šístek | 95 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 51.78 | 734 | ||||||||||||||
2 | David ŠrámekDavid Šrámek | 96 | ASK Slavia Praha | 51.94 | 727 | ||||||||||||||
3 | Jan MiksaJan Miksa | 96 | ASK Slavia Praha | 53.02 | 681 | ||||||||||||||
4 | Jan StejskalJan Stejskal | 95 | ASK Slavia Praha | 53.41 | 664 | ||||||||||||||
5 | Daniel SekyraDaniel Sekyra | 96 | ASK Slavia Praha | 54.27 | 628 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (so, 11.10.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jaroslav HrdličkaJaroslav Hrdlička | 95 | ASK Slavia Praha | 54.67 | 612 | ||||||||||||||
2 | Ondřej GrimOndřej Grim | 95 | ASK Slavia Praha | 54.88 | 604 | ||||||||||||||
3 | Václav CubínekVáclav Cubínek | 96 | ASK Slavia Praha | 56.54 | 538 | ||||||||||||||
4 | Jan MaleckýJan Malecký | 96 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 57.07 | 518 | ||||||||||||||
5 | Filip TrnkaFilip Trnka | 96 | ASK Slavia Praha | 60.41 | 399 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
400 m - Dorostenci (Běh)
Běh 1 (so, 11.10.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matěj MachMatěj Mach | 97 | ASK Slavia Praha | 51.12 | 764 | ||||||||||||||
2 | Vojtěch ŠimekVojtěch Šimek | 97 | ASK Slavia Praha | 52.72 | 694 | ||||||||||||||
3 | Jan KisialaJan Kisiala | 98 | ASK Slavia Praha | 52.95 | 684 | ||||||||||||||
4 | Vojtěch ObhlídalVojtěch Obhlídal | 97 | SK Kotlářka Praha | 53.13 | 676 | ||||||||||||||
5 | Petr UrbánekPetr Urbánek | 98 | ASK Slavia Praha | 54.51 | 619 | ||||||||||||||
6 | Petr RadaPetr Rada | 97 | PSK Olymp Praha | 54.61 | 615 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (so, 11.10.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub SoučekJakub Souček | 98 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 54.07 | 637 | ||||||||||||||
2 | David HavelDavid Havel | 98 | ASK Slavia Praha | 54.53 | 618 | ||||||||||||||
3 | Tadeáš ŠtěpánekTadeáš Štěpánek | 98 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | 56.04 | 558 | ||||||||||||||
4 | Ondřej ŠtoglOndřej Štogl | 98 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | 56.41 | 543 | ||||||||||||||
5 | Jan KaislerJan Kaisler | 98 | ASK Slavia Praha | 58.03 | 483 | ||||||||||||||
Lukáš SlavíčekLukáš Slavíček | 97 | ASK Slavia Praha | NP | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 3 (so, 11.10.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zdeněk KubátZdeněk Kubát | 98 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | 56.69 | 533 | ||||||||||||||
2 | Victor NicolasVictor Nicolas | 98 | PSK Olymp Praha | 59.04 | 446 | ||||||||||||||
3 | Radek MouchaRadek Moucha | 98 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | 59.59 | 427 | ||||||||||||||
4 | Radim PišlRadim Pišl | 98 | SC Radotín Praha | 62.97 | 318 | ||||||||||||||
5 | František BenešFrantišek Beneš | 98 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 64.32 | 278 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
800 m - Ženy (Běh)
Běh (ne, 12.10.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kristýna JelínkováKristýna Jelínková | 92 | ASK Slavia Praha | 2:24.67 | 761 | ||||||||||||||
2 | Adéla HolakovskáAdéla Holakovská | 91 | TJ Dukla Praha | 2:26.44 | 738 | ||||||||||||||
3 | Martina PíšováMartina Píšová | 94 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 2:42.56 | 544 | ||||||||||||||
4 | Lucie OsobováLucie Osobová | 85 | Univerzitní sportovní klub ... | 2:49.68 | 467 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
800 m - Juniorky (Finále)
Finále (ne, 12.10.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna ZekuciováAnna Zekuciová | 95 | TJ MDDM Ostrov | 2:25.45 | 751 | ||||||||||||||
2 | Anna NečinováAnna Nečinová | 96 | ŠAK Novoborská Praha | 2:38.81 | 587 | ||||||||||||||
3 | Barbora VotinskáBarbora Votinská | 96 | SK Kotlářka Praha | 2:48.43 | 480 | ||||||||||||||
4 | Martina MatějkováMartina Matějková | 96 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 2:59.22 | 372 | ||||||||||||||
Jolana ŠrámkováJolana Šrámková | 96 | SK ZŠ Jeseniova Praha | NP | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
800 m - Dorostenky (Finále)
Finále (ne, 12.10.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Aneta SladovníkováAneta Sladovníková | 97 | ASK Slavia Praha | 2:21.48 | 804 | ||||||||||||||
2 | Tereza NemešováTereza Nemešová | 98 | SK Kotlářka Praha | 2:28.11 | 717 | ||||||||||||||
3 | Karolína JirmanováKarolína Jirmanová | 98 | TJ Dukla Praha | 2:29.06 | 705 | ||||||||||||||
4 | Alice BoučkováAlice Boučková | 97 | Spartak Praha 4 | 2:33.28 | 652 | ||||||||||||||
5 | Šárka KalvováŠárka Kalvová | 97 | ASK Slavia Praha | 2:35.26 | 628 | ||||||||||||||
6 | Tereza EdlováTereza Edlová | 97 | SK Kotlářka Praha | 2:38.29 | 593 | ||||||||||||||
7 | Anna HerynkováAnna Herynková | 98 | ASK Slavia Praha | 2:47.28 | 492 | ||||||||||||||
8 | Nikola PöschlováNikola Pöschlová | 98 | A. C. TEPO Kladno | 2:51.12 | 452 | ||||||||||||||
9 | Iveta RákosníkováIveta Rákosníková | 97 | ASK Slavia Praha | 2:52.13 | 442 | ||||||||||||||
10 | Veronika ProkelováVeronika Prokelová | 97 | SK Kotlářka Praha | 2:58.13 | 383 | ||||||||||||||
11 | Lucie StibralováLucie Stibralová | 98 | SK Kotlářka Praha | 2:58.49 | 379 | ||||||||||||||
12 | Natálie MoravcováNatálie Moravcová | 98 | PSK Olymp Praha | 3:07.33 | 300 | ||||||||||||||
13 | Sabina PöschlováSabina Pöschlová | 97 | A. C. TEPO Kladno | 3:07.68 | 297 | ||||||||||||||
Celkem 13 závodníků |
800 m - Žákyně (Běh)
Běh 1 (ne, 12.10.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Andrea DuchoňováAndrea Duchoňová | 99 | ASK Slavia Praha | 2:29.01 | 705 | ||||||||||||||
2 | Adéla JehličkováAdéla Jehličková | 99 | Univerzitní sportovní klub ... | 2:29.68 | 697 | ||||||||||||||
3 | Amálie ŠvábíkováAmálie Švábíková | 99 | ASK Slavia Praha | 2:32.77 | 659 | ||||||||||||||
4 | Michaela TreglerováMichaela Treglerová | 99 | ASK Slavia Praha | 2:33.11 | 654 | ||||||||||||||
5 | Tereza ParáskováTereza Parásková | 00 | SK Kotlářka Praha | 2:34.01 | 643 | ||||||||||||||
6 | Markéta ChaloupeckáMarkéta Chaloupecká | 00 | SK Kotlářka Praha | 2:39.92 | 574 | ||||||||||||||
7 | Andrea CikánováAndrea Cikánová | 00 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 2:40.42 | 568 | ||||||||||||||
8 | Barbora JehličkováBarbora Jehličková | 99 | Univerzitní sportovní klub ... | 2:40.46 | 568 | ||||||||||||||
9 | Martina DvořákováMartina Dvořáková | 99 | ASK Slavia Praha | 2:46.93 | 496 | ||||||||||||||
10 | Nicoleta TurnerováNicoleta Turnerová | 00 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 2:48.48 | 479 | ||||||||||||||
11 | Johana KašparováJohana Kašparová | 99 | Univerzitní sportovní klub ... | 2:48.81 | 476 | ||||||||||||||
12 | Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová | 00 | ASK Slavia Praha | 2:52.77 | 435 | ||||||||||||||
13 | Kateřina FialováKateřina Fialová | 00 | SK Kotlářka Praha | 2:54.82 | 415 | ||||||||||||||
14 | Tereza KrátkáTereza Krátká | 99 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 3:06.68 | 306 | ||||||||||||||
Celkem 14 závodníků |
Běh 2 (ne, 12.10.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Šárka HájkováŠárka Hájková | 00 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 2:37.05 | 607 | ||||||||||||||
2 | Veronika KrálováVeronika Králová | 99 | SK Kotlářka Praha | 2:39.13 | 583 | ||||||||||||||
3 | Tereza VernerováTereza Vernerová | 00 | SK Kotlářka Praha | 2:41.76 | 553 | ||||||||||||||
4 | Adéla TomáškováAdéla Tomášková | 00 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 2:41.81 | 552 | ||||||||||||||
5 | Aneta HofmanováAneta Hofmanová | 00 | ASK Slavia Praha | 2:43.01 | 539 | ||||||||||||||
6 | Marie HochmanováMarie Hochmanová | 99 | AC Praha 1890 | 2:43.34 | 535 | ||||||||||||||
7 | Anežka ŠímováAnežka Šímová | 00 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | 2:45.77 | 508 | ||||||||||||||
8 | Kateřina DeutschováKateřina Deutschová | 00 | ASK Slavia Praha | 2:47.00 | 495 | ||||||||||||||
9 | Veronika MarešováVeronika Marešová | 00 | ASK Slavia Praha | 2:47.35 | 491 | ||||||||||||||
10 | Karolína UhrováKarolína Uhrová | 99 | SK Kotlářka Praha | 2:57.68 | 387 | ||||||||||||||
11 | Tereza ProkelováTereza Prokelová | 00 | SK Kotlářka Praha | 2:59.03 | 374 | ||||||||||||||
12 | Anna DaťkováAnna Daťková | 00 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | 3:04.04 | 329 | ||||||||||||||
13 | Karolína ČesenkováKarolína Česenková | 99 | ASK Slavia Praha | 3:04.33 | 326 | ||||||||||||||
14 | Lucie ŽivnáLucie Živná | 99 | SK Kotlářka Praha | 3:04.86 | 321 | ||||||||||||||
Celkem 14 závodníků |
1000 m - Žáci (Běh)
Běh 1 (ne, 12.10.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan SchützJan Schütz | 99 | ASK Slavia Praha | 3:00.53 | 659 | ||||||||||||||
2 | Matěj BěhounekMatěj Běhounek | 99 | ASK Slavia Praha | 3:00.60 | 658 | ||||||||||||||
3 | Martin DvořákMartin Dvořák | 99 | ASK Slavia Praha | 3:01.79 | 647 | ||||||||||||||
4 | Vladislav SadirovVladislav Sadirov | 99 | ASK Slavia Praha | 3:04.60 | 620 | ||||||||||||||
5 | Filip BartoněkFilip Bartoněk | 00 | ŠAK Novoborská Praha | 3:06.43 | 603 | ||||||||||||||
6 | Filip PavlicaFilip Pavlica | 00 | Spartak Praha 4 | 3:07.66 | 591 | ||||||||||||||
7 | Martin JanskýMartin Janský | 00 | PSK Olymp Praha | 3:07.98 | 588 | ||||||||||||||
8 | Hynek HampelHynek Hampel | 99 | Atletický školní klub Mazurská | 3:12.46 | 547 | ||||||||||||||
9 | Adam PekárekAdam Pekárek | 99 | ASK Slavia Praha | 3:13.45 | 538 | ||||||||||||||
10 | Jakub RadaJakub Rada | 00 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | 3:13.58 | 537 | ||||||||||||||
11 | Matyáš HanzlíkMatyáš Hanzlík | 00 | ASK Slavia Praha | 3:15.47 | 521 | ||||||||||||||
12 | Jan KlímaJan Klíma | 99 | ASK Slavia Praha | 3:15.72 | 518 | ||||||||||||||
13 | Michael OlšavskýMichael Olšavský | 99 | SK Aktis Praha | 3:19.17 | 489 | ||||||||||||||
14 | Jan RůžičkaJan Růžička | 99 | ASK Slavia Praha | 3:33.05 | 377 | ||||||||||||||
Celkem 14 závodníků |
Běh 2 (ne, 12.10.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub PrunarJakub Prunar | 99 | Univerzitní sportovní klub ... | 2:48.85 | 778 | ||||||||||||||
2 | Jan JanečekJan Janeček | 99 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 2:58.69 | 677 | ||||||||||||||
3 | Matyáš VíchMatyáš Vích | 99 | ASK Slavia Praha | 3:00.45 | 660 | ||||||||||||||
4 | Radek StehnoRadek Stehno | 99 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 3:09.82 | 571 | ||||||||||||||
5 | Vojtěch MichalVojtěch Michal | 99 | Spartak Praha 4 | 3:10.59 | 564 | ||||||||||||||
6 | Vilém MertaVilém Merta | 00 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | 3:10.96 | 561 | ||||||||||||||
7 | Vojtěch KomárekVojtěch Komárek | 00 | ASK Slavia Praha | 3:13.00 | 543 | ||||||||||||||
8 | Kryštof NedvídekKryštof Nedvídek | 99 | ASK Slavia Praha | 3:14.72 | 527 | ||||||||||||||
9 | Patrik SeidlPatrik Seidl | 99 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 3:15.12 | 524 | ||||||||||||||
10 | Jakub ŠatopletJakub Šatoplet | 00 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 3:15.90 | 517 | ||||||||||||||
11 | Jan KrčJan Krč | 00 | SK Kotlářka Praha | 3:18.75 | 492 | ||||||||||||||
12 | Ivan ZavřelIvan Zavřel | 00 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 3:18.78 | 492 | ||||||||||||||
13 | David RudaDavid Ruda | 99 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 3:23.95 | 449 | ||||||||||||||
14 | Marc NádeníčekMarc Nádeníček | 99 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 3:24.27 | 446 | ||||||||||||||
15 | Martin ZmeškalMartin Zmeškal | 00 | ASK Slavia Praha | 3:31.66 | 388 | ||||||||||||||
16 | Jan GlogrJan Glogr | 99 | ATLETIKA HOSTIVAŘ | 3:31.68 | 388 | ||||||||||||||
17 | Adam PalisaAdam Palisa | 99 | ASK Slavia Praha | 3:34.34 | 367 | ||||||||||||||
18 | Samuel PeterkaSamuel Peterka | 00 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | 4:09.17 | 151 | ||||||||||||||
Celkem 18 závodníků |
1500 m - Muži (Finále)
Finále (ne, 12.10.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Radek ČudaRadek Čuda | 91 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 4:30.06 | 744 | ||||||||||||||
2 | Michal ŠtohanzlMichal Štohanzl | 85 | VSK FTVS Praha | 4:41.89 | 668 | ||||||||||||||
3 | Ondřej HunčovskýOndřej Hunčovský | 90 | ASK Slavia Praha | 5:06.76 | 521 | ||||||||||||||
4 | Jakub SvobodaJakub Svoboda | 92 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 5:18.97 | 455 | ||||||||||||||
Michal ČadaMichal Čada | 85 | TJ Dukla Praha | NP | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
1500 m - Junioři (Finále)
Finále (ne, 12.10.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | David ŠrámekDavid Šrámek | 96 | ASK Slavia Praha | 4:41.10 | 673 | ||||||||||||||
2 | Michal ŠístekMichal Šístek | 95 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 4:47.13 | 636 | ||||||||||||||
3 | Jan MiksaJan Miksa | 96 | ASK Slavia Praha | 4:48.60 | 627 | ||||||||||||||
4 | Daniel SekyraDaniel Sekyra | 96 | ASK Slavia Praha | 4:54.02 | 595 | ||||||||||||||
5 | Ondřej GrimOndřej Grim | 95 | ASK Slavia Praha | 4:59.74 | 561 | ||||||||||||||
6 | Jaroslav HrdličkaJaroslav Hrdlička | 95 | ASK Slavia Praha | 5:13.35 | 485 | ||||||||||||||
7 | Filip TrnkaFilip Trnka | 96 | ASK Slavia Praha | 5:13.71 | 483 | ||||||||||||||
8 | Jan MaleckýJan Malecký | 96 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 5:15.47 | 474 | ||||||||||||||
9 | Václav CubínekVáclav Cubínek | 96 | ASK Slavia Praha | 5:20.19 | 449 | ||||||||||||||
Jan StejskalJan Stejskal | 95 | ASK Slavia Praha | NP | ||||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
1500 m - Dorostenci (Finále)
Finále (ne, 12.10.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vojtěch ObhlídalVojtěch Obhlídal | 97 | SK Kotlářka Praha | 4:24.33 | 782 | ||||||||||||||
2 | Matěj MachMatěj Mach | 97 | ASK Slavia Praha | 4:31.96 | 732 | ||||||||||||||
3 | Vojtěch ŠimekVojtěch Šimek | 97 | ASK Slavia Praha | 4:40.45 | 677 | ||||||||||||||
4 | Tadeáš ŠtěpánekTadeáš Štěpánek | 98 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | 4:44.47 | 652 | ||||||||||||||
5 | Jakub SoučekJakub Souček | 98 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 4:46.83 | 638 | ||||||||||||||
6 | Zdeněk KubátZdeněk Kubát | 98 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | 4:57.25 | 576 | ||||||||||||||
7 | Jan KisialaJan Kisiala | 98 | ASK Slavia Praha | 5:01.80 | 549 | ||||||||||||||
8 | Jan KaislerJan Kaisler | 98 | ASK Slavia Praha | 5:02.99 | 543 | ||||||||||||||
9 | Petr RadaPetr Rada | 97 | PSK Olymp Praha | 5:06.05 | 525 | ||||||||||||||
10 | David HavelDavid Havel | 98 | ASK Slavia Praha | 5:10.77 | 499 | ||||||||||||||
11 | Ondřej ŠtoglOndřej Štogl | 98 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | 5:16.14 | 470 | ||||||||||||||
12 | Victor NicolasVictor Nicolas | 98 | PSK Olymp Praha | 5:16.82 | 467 | ||||||||||||||
13 | Radim PišlRadim Pišl | 98 | SC Radotín Praha | 5:17.66 | 462 | ||||||||||||||
14 | Radek MouchaRadek Moucha | 98 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | 5:18.90 | 456 | ||||||||||||||
15 | František BenešFrantišek Beneš | 98 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 5:33.28 | 383 | ||||||||||||||
Celkem 15 závodníků |
100 m překážek [83,8cm] - Žáci (Běh)
Běh 1 (so, 11.10.2014) | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matěj BěhounekMatěj Běhounek | 99 | ASK Slavia Praha | 13.98 | 837 | ||||||||||||||
2 | Jakub PrunarJakub Prunar | 99 | Univerzitní sportovní klub ... | 14.35 | 790 | ||||||||||||||
3 | Ivan ZavřelIvan Zavřel | 00 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 14.54 | 767 | ||||||||||||||
4 | Prokop CoufalProkop Coufal | 99 | Atletika Jihlava | 14.72 | 745 | ||||||||||||||
5 | Jan RůžičkaJan Růžička | 99 | ASK Slavia Praha | 14.80 | 735 | ||||||||||||||
6 | Martin DvořákMartin Dvořák | 99 | ASK Slavia Praha | 15.09 | 701 | ||||||||||||||
7 | Jakub ŠatopletJakub Šatoplet | 00 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 16.40 | 554 | ||||||||||||||
8 | Hynek HampelHynek Hampel | 99 | Atletický školní klub Mazurská | 16.45 | 549 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 2 (so, 11.10.2014) | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adam PekárekAdam Pekárek | 99 | ASK Slavia Praha | 14.80 | 735 | ||||||||||||||
2 | Martin JanskýMartin Janský | 00 | PSK Olymp Praha | 14.97 | 715 | ||||||||||||||
3 | Jan SchützJan Schütz | 99 | ASK Slavia Praha | 14.98 | 714 | ||||||||||||||
4 | Matyáš VíchMatyáš Vích | 99 | ASK Slavia Praha | 15.01 | 710 | ||||||||||||||
5 | Radek StehnoRadek Stehno | 99 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 15.15 | 694 | ||||||||||||||
6 | Vladislav SadirovVladislav Sadirov | 99 | ASK Slavia Praha | 15.83 | 616 | ||||||||||||||
7 | Michael OlšavskýMichael Olšavský | 99 | SK Aktis Praha | 15.86 | 613 | ||||||||||||||
8 | Filip PavlicaFilip Pavlica | 00 | Spartak Praha 4 | 16.38 | 556 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 3 (so, 11.10.2014) | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matyáš HanzlíkMatyáš Hanzlík | 00 | ASK Slavia Praha | 15.95 | 603 | ||||||||||||||
2 | Filip BartoněkFilip Bartoněk | 00 | ŠAK Novoborská Praha | 16.01 | 596 | ||||||||||||||
3 | Patrik SeidlPatrik Seidl | 99 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 16.74 | 518 | ||||||||||||||
4 | Vojtěch KomárekVojtěch Komárek | 00 | ASK Slavia Praha | 17.30 | 462 | ||||||||||||||
5 | Vojtěch MichalVojtěch Michal | 99 | Spartak Praha 4 | 17.55 | 438 | ||||||||||||||
6 | Jan GlogrJan Glogr | 99 | ATLETIKA HOSTIVAŘ | 17.69 | 425 | ||||||||||||||
7 | Jakub RadaJakub Rada | 00 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | 17.75 | 419 | ||||||||||||||
22 | Adam PalisaAdam Palisa | 99 | ASK Slavia Praha | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 4 (so, 11.10.2014) | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan JanečekJan Janeček | 99 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 15.22 | 685 | ||||||||||||||
2 | Mikuláš ValoMikuláš Valo | 00 | SK Aktis Praha | 17.69 | 425 | ||||||||||||||
3 | Adam PalisaAdam Palisa | 99 | ASK Slavia Praha | 18.18 | 380 | ||||||||||||||
4 | Kryštof NedvídekKryštof Nedvídek | 99 | ASK Slavia Praha | 18.35 | 365 | ||||||||||||||
5 | Marc NádeníčekMarc Nádeníček | 99 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 18.88 | 320 | ||||||||||||||
6 | Samuel PeterkaSamuel Peterka | 00 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | 21.81 | 121 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 5 (so, 11.10.2014) | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan KlímaJan Klíma | 99 | ASK Slavia Praha | 16.13 | 583 | ||||||||||||||
2 | David RudaDavid Ruda | 99 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 17.71 | 423 | ||||||||||||||
3 | Jan KrčJan Krč | 00 | SK Kotlářka Praha | 17.85 | 410 | ||||||||||||||
4 | Vilém MertaVilém Merta | 00 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | 18.64 | 340 | ||||||||||||||
5 | Martin ZmeškalMartin Zmeškal | 00 | ASK Slavia Praha | 18.92 | 317 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
100 m překážek [83,8cm] - Ženy (Běh)
Běh (so, 11.10.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie OsobováLucie Osobová | 85 | Univerzitní sportovní klub ... | 16.24 | 685 | ||||||||||||||
2 | Martina PíšováMartina Píšová | 94 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 16.69 | 632 | ||||||||||||||
3 | Kristýna JelínkováKristýna Jelínková | 92 | ASK Slavia Praha | 17.95 | 494 | ||||||||||||||
4 | Adéla HolakovskáAdéla Holakovská | 91 | TJ Dukla Praha | 19.91 | 310 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
100 m překážek [83,8cm] - Juniorky (Běh)
Běh (so, 11.10.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna ZekuciováAnna Zekuciová | 95 | TJ MDDM Ostrov | 14.64 | 890 | ||||||||||||||
2 | Anna NečinováAnna Nečinová | 96 | ŠAK Novoborská Praha | 14.81 | 867 | ||||||||||||||
3 | Barbora VotinskáBarbora Votinská | 96 | SK Kotlářka Praha | 17.03 | 593 | ||||||||||||||
4 | Martina MatějkováMartina Matějková | 96 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 17.06 | 590 | ||||||||||||||
5 | Jolana ŠrámkováJolana Šrámková | 96 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 23.64 | 71 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
100 m překážek [76,2cm-8,20m] - Žákyně (Běh)
Běh 1 (so, 11.10.2014) | Vítr: +0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nicoleta TurnerováNicoleta Turnerová | 00 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 15.04 | 836 | ||||||||||||||
2 | Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová | 00 | ASK Slavia Praha | 15.11 | 827 | ||||||||||||||
3 | Amálie ŠvábíkováAmálie Švábíková | 99 | ASK Slavia Praha | 15.19 | 817 | ||||||||||||||
4 | Andrea DuchoňováAndrea Duchoňová | 99 | ASK Slavia Praha | 15.31 | 801 | ||||||||||||||
5 | Johana KašparováJohana Kašparová | 99 | Univerzitní sportovní klub ... | 15.42 | 787 | ||||||||||||||
6 | Tereza ParáskováTereza Parásková | 00 | SK Kotlářka Praha | 16.05 | 708 | ||||||||||||||
7 | Andrea CikánováAndrea Cikánová | 00 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 16.15 | 696 | ||||||||||||||
8 | Barbora JehličkováBarbora Jehličková | 99 | Univerzitní sportovní klub ... | 16.89 | 609 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 2 (so, 11.10.2014) | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza VernerováTereza Vernerová | 00 | SK Kotlářka Praha | 16.66 | 635 | ||||||||||||||
2 | Adéla JehličkováAdéla Jehličková | 99 | Univerzitní sportovní klub ... | 16.82 | 617 | ||||||||||||||
3 | Michaela TreglerováMichaela Treglerová | 99 | ASK Slavia Praha | 17.07 | 589 | ||||||||||||||
4 | Karolína ČesenkováKarolína Česenková | 99 | ASK Slavia Praha | 17.99 | 489 | ||||||||||||||
5 | Martina DvořákováMartina Dvořáková | 99 | ASK Slavia Praha | 18.14 | 474 | ||||||||||||||
6 | Šárka HájkováŠárka Hájková | 00 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 19.20 | 372 | ||||||||||||||
7 | Anna DaťkováAnna Daťková | 00 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | 19.87 | 313 | ||||||||||||||
8 | Kristina SavchenkoKristina Savchenko | 00 | ŠAK Novoborská Praha | 21.82 | 169 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 3 (so, 11.10.2014) | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza KrátkáTereza Krátká | 99 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 17.41 | 551 | ||||||||||||||
2 | Lucie ŽivnáLucie Živná | 99 | SK Kotlářka Praha | 17.83 | 506 | ||||||||||||||
3 | Adéla TomáškováAdéla Tomášková | 00 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 17.90 | 499 | ||||||||||||||
4 | Markéta ChaloupeckáMarkéta Chaloupecká | 00 | SK Kotlářka Praha | 18.32 | 456 | ||||||||||||||
5 | Veronika MarešováVeronika Marešová | 00 | ASK Slavia Praha | 18.37 | 451 | ||||||||||||||
6 | Karolína UhrováKarolína Uhrová | 99 | SK Kotlářka Praha | 18.74 | 415 | ||||||||||||||
7 | Tereza ProkelováTereza Prokelová | 00 | SK Kotlářka Praha | 19.44 | 350 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 4 (so, 11.10.2014) | Vítr: +0.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina FialováKateřina Fialová | 00 | SK Kotlářka Praha | 17.37 | 555 | ||||||||||||||
2 | Aneta HofmanováAneta Hofmanová | 00 | ASK Slavia Praha | 17.46 | 546 | ||||||||||||||
3 | Kateřina DeutschováKateřina Deutschová | 00 | ASK Slavia Praha | 19.73 | 325 | ||||||||||||||
4 | Marie HochmanováMarie Hochmanová | 99 | AC Praha 1890 | 19.83 | 316 | ||||||||||||||
5 | Anežka ŠímováAnežka Šímová | 00 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | 21.45 | 193 | ||||||||||||||
6 | Veronika KrálováVeronika Králová | 99 | SK Kotlářka Praha | 21.62 | 182 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
100 m překážek [76,2cm-8,50m] - Dorostenky (Běh)
Běh 1 (so, 11.10.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Karolína JirmanováKarolína Jirmanová | 98 | TJ Dukla Praha | 14.83 | 864 | ||||||||||||||
2 | Aneta SladovníkováAneta Sladovníková | 97 | ASK Slavia Praha | 15.31 | 801 | ||||||||||||||
3 | Iveta RákosníkováIveta Rákosníková | 97 | ASK Slavia Praha | 15.65 | 758 | ||||||||||||||
4 | Tereza EdlováTereza Edlová | 97 | SK Kotlářka Praha | 16.22 | 688 | ||||||||||||||
5 | Nikola PöschlováNikola Pöschlová | 98 | A. C. TEPO Kladno | 16.36 | 671 | ||||||||||||||
6 | Tereza NemešováTereza Nemešová | 98 | SK Kotlářka Praha | 17.14 | 581 | ||||||||||||||
7 | Sabina PöschlováSabina Pöschlová | 97 | A. C. TEPO Kladno | 18.20 | 468 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 2 (so, 11.10.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Šárka KalvováŠárka Kalvová | 97 | ASK Slavia Praha | 16.93 | 604 | ||||||||||||||
2 | Alice BoučkováAlice Boučková | 97 | Spartak Praha 4 | 17.10 | 585 | ||||||||||||||
3 | Anna HerynkováAnna Herynková | 98 | ASK Slavia Praha | 17.71 | 519 | ||||||||||||||
4 | Lucie StibralováLucie Stibralová | 98 | SK Kotlářka Praha | 18.00 | 488 | ||||||||||||||
5 | Natálie MoravcováNatálie Moravcová | 98 | PSK Olymp Praha | 18.64 | 424 | ||||||||||||||
6 | Veronika ProkelováVeronika Prokelová | 97 | SK Kotlářka Praha | 18.64 | 424 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
110 m překážek [106,7 cm] - Muži (Finále)
Finále (ne, 12.10.2014) | Vítr: +0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej HunčovskýOndřej Hunčovský | 90 | ASK Slavia Praha | 15.78 | 758 | ||||||||||||||
2 | Radek ČudaRadek Čuda | 91 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 17.38 | 585 | ||||||||||||||
3 | Stanislav MacháčekStanislav Macháček | 94 | ATLETIKA HOSTIVAŘ | 18.10 | 515 | ||||||||||||||
4 | Michal ŠtohanzlMichal Štohanzl | 85 | VSK FTVS Praha | 18.13 | 512 | ||||||||||||||
5 | Jakub SvobodaJakub Svoboda | 92 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 18.30 | 496 | ||||||||||||||
Michal ČadaMichal Čada | 85 | TJ Dukla Praha | NP | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
110 m překážek [99,1 cm] - Junioři (Běh)
Běh 1 (ne, 12.10.2014) | Vítr: +0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Daniel SekyraDaniel Sekyra | 96 | ASK Slavia Praha | 15.78 | 758 | ||||||||||||||
2 | Jan MiksaJan Miksa | 96 | ASK Slavia Praha | 16.39 | 689 | ||||||||||||||
3 | David ŠrámekDavid Šrámek | 96 | ASK Slavia Praha | 16.61 | 666 | ||||||||||||||
4 | Václav CubínekVáclav Cubínek | 96 | ASK Slavia Praha | 16.83 | 642 | ||||||||||||||
5 | Jan StejskalJan Stejskal | 95 | ASK Slavia Praha | 17.41 | 582 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (ne, 12.10.2014) | Vítr: -0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michal ŠístekMichal Šístek | 95 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 17.36 | 587 | ||||||||||||||
2 | Jaroslav HrdličkaJaroslav Hrdlička | 95 | ASK Slavia Praha | 17.64 | 559 | ||||||||||||||
3 | Jan MaleckýJan Malecký | 96 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 17.98 | 526 | ||||||||||||||
4 | Filip TrnkaFilip Trnka | 96 | ASK Slavia Praha | 18.40 | 486 | ||||||||||||||
5 | Ondřej GrimOndřej Grim | 95 | ASK Slavia Praha | 19.38 | 400 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
110 m překážek [91,4 cm] - Dorostenci (Běh)
Běh 1 (ne, 12.10.2014) | Vítr: +0.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan KisialaJan Kisiala | 98 | ASK Slavia Praha | 14.84 | 869 | ||||||||||||||
2 | Matěj MachMatěj Mach | 97 | ASK Slavia Praha | 15.18 | 828 | ||||||||||||||
3 | Petr RadaPetr Rada | 97 | PSK Olymp Praha | 15.59 | 780 | ||||||||||||||
4 | Tadeáš ŠtěpánekTadeáš Štěpánek | 98 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | 16.03 | 729 | ||||||||||||||
5 | Ondřej ŠtoglOndřej Štogl | 98 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | 16.07 | 725 | ||||||||||||||
6 | Vojtěch ObhlídalVojtěch Obhlídal | 97 | SK Kotlářka Praha | 16.54 | 673 | ||||||||||||||
7 | Radim PišlRadim Pišl | 98 | SC Radotín Praha | 18.91 | 440 | ||||||||||||||
Petr UrbánekPetr Urbánek | 98 | ASK Slavia Praha | NP | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 2 (ne, 12.10.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vojtěch ŠimekVojtěch Šimek | 97 | ASK Slavia Praha | 16.20 | 710 | ||||||||||||||
2 | Zdeněk KubátZdeněk Kubát | 98 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | 16.52 | 675 | ||||||||||||||
3 | David HavelDavid Havel | 98 | ASK Slavia Praha | 16.98 | 626 | ||||||||||||||
4 | Victor NicolasVictor Nicolas | 98 | PSK Olymp Praha | 17.95 | 529 | ||||||||||||||
5 | Jakub SoučekJakub Souček | 98 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 18.39 | 487 | ||||||||||||||
6 | Jan KaislerJan Kaisler | 98 | ASK Slavia Praha | 18.76 | 454 | ||||||||||||||
7 | František BenešFrantišek Beneš | 98 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 18.86 | 445 | ||||||||||||||
8 | Radek MouchaRadek Moucha | 98 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | 24.65 | 76 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
skok vysoký - Muži (Finále)
Finále (so, 11.10.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Body | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Ondřej HunčovskýOndřej Hunčovský
ASK Slavia Praha |
90 | 1.88 | 696 | |||||||||||||||
2 |
Michal ŠtohanzlMichal Štohanzl
VSK FTVS Praha |
85 | 1.70 | 544 | |||||||||||||||
3 |
Jakub SvobodaJakub Svoboda
SK ZŠ Jeseniova Praha |
92 | 1.66 | 512 | |||||||||||||||
Stanislav MacháčekStanislav Macháček
ATLETIKA HOSTIVAŘ |
94 | 1.66 | 512 | ||||||||||||||||
5 |
Radek ČudaRadek Čuda
SK ZŠ Jeseniova Praha |
91 | 1.62 | 480 | |||||||||||||||
6 |
Michal ČadaMichal Čada
TJ Dukla Praha |
85 | 1.58 | 449 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
skok vysoký - Junioři (Finále)
Finále (so, 11.10.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Body | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Daniel SekyraDaniel Sekyra
ASK Slavia Praha |
96 | 1.85 | 670 | |||||||||||||||
2 |
David ŠrámekDavid Šrámek
ASK Slavia Praha |
96 | 1.79 | 619 | |||||||||||||||
3 |
Václav CubínekVáclav Cubínek
ASK Slavia Praha |
96 | 1.70 | 544 | |||||||||||||||
4 |
Jan MiksaJan Miksa
ASK Slavia Praha |
96 | 1.66 | 512 | |||||||||||||||
Filip TrnkaFilip Trnka
ASK Slavia Praha |
96 | 1.66 | 512 | ||||||||||||||||
6 |
Jaroslav HrdličkaJaroslav Hrdlička
ASK Slavia Praha |
95 | 1.62 | 480 | |||||||||||||||
7 |
Jan MaleckýJan Malecký
SK ZŠ Jeseniova Praha |
96 | 1.52 | 404 | |||||||||||||||
8 |
Michal ŠístekMichal Šístek
SK ZŠ Jeseniova Praha |
95 | 1.40 | 317 | |||||||||||||||
Ondřej GrimOndřej Grim
ASK Slavia Praha |
95 | 1.40 | 317 | ||||||||||||||||
Jan StejskalJan Stejskal
ASK Slavia Praha |
95 | 1.40 | 317 | ||||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
skok vysoký - Dorostenci (Finále)
Finále (so, 11.10.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Body | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tadeáš ŠtěpánekTadeáš Štěpánek
TJ Stodůlky Praha, o.s. |
98 | 1.97 | 776 | |||||||||||||||
2 |
Zdeněk KubátZdeněk Kubát
TJ Stodůlky Praha, o.s. |
98 | 1.79 | 619 | |||||||||||||||
3 |
Jan KisialaJan Kisiala
ASK Slavia Praha |
98 | 1.73 | 569 | |||||||||||||||
4 |
Vojtěch ŠimekVojtěch Šimek
ASK Slavia Praha |
97 | 1.70 | 544 | |||||||||||||||
David HavelDavid Havel
ASK Slavia Praha |
98 | 1.70 | 544 | ||||||||||||||||
6 |
Ondřej ŠtoglOndřej Štogl
TJ Stodůlky Praha, o.s. |
98 | 1.67 | 520 | |||||||||||||||
7 |
František BenešFrantišek Beneš
SKP Union Cheb - klub atletiky |
98 | 1.64 | 496 | |||||||||||||||
Petr RadaPetr Rada
PSK Olymp Praha |
97 | 1.64 | 496 | ||||||||||||||||
9 |
Lukáš SlavíčekLukáš Slavíček
ASK Slavia Praha |
97 | 1.56 | 434 | |||||||||||||||
Victor NicolasVictor Nicolas
PSK Olymp Praha |
98 | 1.56 | 434 | ||||||||||||||||
Matěj MachMatěj Mach
ASK Slavia Praha |
97 | 1.56 | 434 | ||||||||||||||||
12 |
Petr UrbánekPetr Urbánek
ASK Slavia Praha |
98 | 1.51 | 396 | |||||||||||||||
Vojtěch ObhlídalVojtěch Obhlídal
SK Kotlářka Praha |
97 | 1.51 | 396 | ||||||||||||||||
14 |
Jakub SoučekJakub Souček
SK ZŠ Jeseniova Praha |
98 | 1.45 | 352 | |||||||||||||||
15 |
Radek MouchaRadek Moucha
TJ Stodůlky Praha, o.s. |
98 | 1.38 | 303 | |||||||||||||||
Radim PišlRadim Pišl
SC Radotín Praha |
98 | 1.38 | 303 | ||||||||||||||||
Jan KaislerJan Kaisler
ASK Slavia Praha |
98 | 0.0 | |||||||||||||||||
Celkem 17 závodníků |
skok vysoký - Žáci (Finále)
Finále (ne, 12.10.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Body | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Adam PekárekAdam Pekárek
ASK Slavia Praha |
99 | 1.67 | 520 | |||||||||||||||
2 |
Jan SchützJan Schütz
ASK Slavia Praha |
99 | 1.58 | 449 | |||||||||||||||
Matěj BěhounekMatěj Běhounek
ASK Slavia Praha |
99 | 1.58 | 449 | ||||||||||||||||
Jan KlímaJan Klíma
ASK Slavia Praha |
99 | 1.58 | 449 | ||||||||||||||||
5 |
Martin JanskýMartin Janský
PSK Olymp Praha |
00 | 1.55 | 426 | |||||||||||||||
Matyáš HanzlíkMatyáš Hanzlík
ASK Slavia Praha |
00 | 1.55 | 426 | ||||||||||||||||
Vladislav SadirovVladislav Sadirov
ASK Slavia Praha |
99 | 1.55 | 426 | ||||||||||||||||
Jan RůžičkaJan Růžička
ASK Slavia Praha |
99 | 1.55 | 426 | ||||||||||||||||
Martin DvořákMartin Dvořák
ASK Slavia Praha |
99 | 1.55 | 426 | ||||||||||||||||
10 |
Filip BartoněkFilip Bartoněk
ŠAK Novoborská Praha |
00 | 1.52 | 404 | |||||||||||||||
11 |
Hynek HampelHynek Hampel
Atletický školní klub Mazurská |
99 | 1.48 | 374 | |||||||||||||||
Jakub RadaJakub Rada
TJ Stodůlky Praha, o.s. |
00 | 1.48 | 374 | ||||||||||||||||
Michael OlšavskýMichael Olšavský
SK Aktis Praha |
99 | 1.48 | 374 | ||||||||||||||||
Jakub PrunarJakub Prunar
Univerzitní sportovní klub ... |
99 | 1.48 | 374 | ||||||||||||||||
Filip PavlicaFilip Pavlica
Spartak Praha 4 |
00 | 1.48 | 374 | ||||||||||||||||
16 |
Ivan ZavřelIvan Zavřel
SK ZŠ Jeseniova Praha |
00 | 1.43 | 338 | |||||||||||||||
Jan JanečekJan Janeček
SK ZŠ Jeseniova Praha |
99 | 1.43 | 338 | ||||||||||||||||
Patrik SeidlPatrik Seidl
SK ZŠ Jeseniova Praha |
99 | 1.43 | 338 | ||||||||||||||||
Kryštof NedvídekKryštof Nedvídek
ASK Slavia Praha |
99 | 1.43 | 338 | ||||||||||||||||
David RudaDavid Ruda
ŠSK Újezd nad Lesy-Praha |
99 | 1.43 | 338 | ||||||||||||||||
21 |
Matyáš VíchMatyáš Vích
ASK Slavia Praha |
99 | 1.37 | 297 | |||||||||||||||
Vojtěch KomárekVojtěch Komárek
ASK Slavia Praha |
00 | 1.37 | 297 | ||||||||||||||||
Jan KrčJan Krč
SK Kotlářka Praha |
00 | 1.37 | 297 | ||||||||||||||||
Martin ZmeškalMartin Zmeškal
ASK Slavia Praha |
00 | 1.37 | 297 | ||||||||||||||||
Adam PalisaAdam Palisa
ASK Slavia Praha |
99 | 1.37 | 297 | ||||||||||||||||
Radek StehnoRadek Stehno
ŠSK Újezd nad Lesy-Praha |
99 | 1.37 | 297 | ||||||||||||||||
Jakub ŠatopletJakub Šatoplet
ŠSK Újezd nad Lesy-Praha |
00 | 1.37 | 297 | ||||||||||||||||
28 |
Vojtěch MichalVojtěch Michal
Spartak Praha 4 |
99 | 1.30 | 250 | |||||||||||||||
Jan GlogrJan Glogr
ATLETIKA HOSTIVAŘ |
99 | 1.30 | 250 | ||||||||||||||||
30 |
Marc NádeníčekMarc Nádeníček
ŠSK Újezd nad Lesy-Praha |
99 | 1.20 | 188 | |||||||||||||||
Mikuláš ValoMikuláš Valo
SK Aktis Praha |
00 | NP | |||||||||||||||||
Prokop CoufalProkop Coufal
Atletika Jihlava |
99 | NP | |||||||||||||||||
Samuel PeterkaSamuel Peterka
TJ Stodůlky Praha, o.s. |
00 | 0 | |||||||||||||||||
Vilém MertaVilém Merta
TJ Stodůlky Praha, o.s. |
00 | 0 | |||||||||||||||||
Celkem 34 závodníků |
skok vysoký - Ženy (Finále)
Finále (so, 11.10.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Body | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Lucie OsobováLucie Osobová
Univerzitní sportovní klub ... |
85 | 1.49 | 610 | |||||||||||||||
2 |
Martina PíšováMartina Píšová
SK ZŠ Jeseniova Praha |
94 | 1.35 | 460 | |||||||||||||||
Kristýna JelínkováKristýna Jelínková
ASK Slavia Praha |
92 | 1.35 | 460 | ||||||||||||||||
4 |
Adéla HolakovskáAdéla Holakovská
TJ Dukla Praha |
91 | 1.30 | 409 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
skok vysoký - Juniorky (Finále)
Finále (so, 11.10.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Body | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Anna NečinováAnna Nečinová
ŠAK Novoborská Praha |
96 | 1.61 | 747 | |||||||||||||||
2 |
Anna ZekuciováAnna Zekuciová
TJ MDDM Ostrov |
95 | 1.46 | 577 | |||||||||||||||
3 |
Barbora VotinskáBarbora Votinská
SK Kotlářka Praha |
96 | 1.43 | 544 | |||||||||||||||
4 |
Martina MatějkováMartina Matějková
SK ZŠ Jeseniova Praha |
96 | 1.30 | 409 | |||||||||||||||
5 |
Jolana ŠrámkováJolana Šrámková
SK ZŠ Jeseniova Praha |
96 | 1.25 | 359 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
skok vysoký - Dorostenky (Finále)
Finále (so, 11.10.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Body | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Nikola PöschlováNikola Pöschlová
A. C. TEPO Kladno |
98 | 1.61 | 747 | |||||||||||||||
2 |
Sabina PöschlováSabina Pöschlová
A. C. TEPO Kladno |
97 | 1.55 | 678 | |||||||||||||||
3 |
Aneta SladovníkováAneta Sladovníková
ASK Slavia Praha |
97 | 1.52 | 644 | |||||||||||||||
4 |
Iveta RákosníkováIveta Rákosníková
ASK Slavia Praha |
97 | 1.49 | 610 | |||||||||||||||
5 |
Alice BoučkováAlice Boučková
Spartak Praha 4 |
97 | 1.46 | 577 | |||||||||||||||
Tereza EdlováTereza Edlová
SK Kotlářka Praha |
97 | 1.46 | 577 | ||||||||||||||||
Karolína JirmanováKarolína Jirmanová
TJ Dukla Praha |
98 | 1.46 | 577 | ||||||||||||||||
8 |
Anna HerynkováAnna Herynková
ASK Slavia Praha |
98 | 1.35 | 460 | |||||||||||||||
Šárka KalvováŠárka Kalvová
ASK Slavia Praha |
97 | 1.35 | 460 | ||||||||||||||||
Tereza NemešováTereza Nemešová
SK Kotlářka Praha |
98 | 1.35 | 460 | ||||||||||||||||
Natálie MoravcováNatálie Moravcová
PSK Olymp Praha |
98 | 1.35 | 460 | ||||||||||||||||
12 |
Veronika ProkelováVeronika Prokelová
SK Kotlářka Praha |
97 | 1.30 | 409 | |||||||||||||||
13 |
Lucie StibralováLucie Stibralová
SK Kotlářka Praha |
98 | 1.25 | 359 | |||||||||||||||
Celkem 13 závodníků |
skok vysoký - Žákyně (Finále)
Finále (so, 11.10.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Body | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Amálie ŠvábíkováAmálie Švábíková
ASK Slavia Praha |
99 | 1.52 | 644 | |||||||||||||||
2 |
Tereza ParáskováTereza Parásková
SK Kotlářka Praha |
00 | 1.49 | 610 | |||||||||||||||
3 |
Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová
ASK Slavia Praha |
00 | 1.46 | 577 | |||||||||||||||
4 |
Kateřina FialováKateřina Fialová
SK Kotlářka Praha |
00 | 1.43 | 544 | |||||||||||||||
5 |
Barbora JehličkováBarbora Jehličková
Univerzitní sportovní klub ... |
99 | 1.43 | 544 | |||||||||||||||
6 |
Markéta ChaloupeckáMarkéta Chaloupecká
SK Kotlářka Praha |
00 | 1.40 | 512 | |||||||||||||||
7 |
Anna DaťkováAnna Daťková
TJ Stodůlky Praha, o.s. |
00 | 1.40 | 512 | |||||||||||||||
8 |
Martina DvořákováMartina Dvořáková
ASK Slavia Praha |
99 | 1.35 | 460 | |||||||||||||||
Nicoleta TurnerováNicoleta Turnerová
SK ZŠ Jeseniova Praha |
00 | 1.35 | 460 | ||||||||||||||||
Michaela TreglerováMichaela Treglerová
ASK Slavia Praha |
99 | 1.35 | 460 | ||||||||||||||||
Johana KašparováJohana Kašparová
Univerzitní sportovní klub ... |
99 | 1.35 | 460 | ||||||||||||||||
Šárka HájkováŠárka Hájková
ŠSK Újezd nad Lesy-Praha |
00 | 1.35 | 460 | ||||||||||||||||
Adéla TomáškováAdéla Tomášková
SK ZŠ Jeseniova Praha |
00 | 1.35 | 460 | ||||||||||||||||
Aneta HofmanováAneta Hofmanová
ASK Slavia Praha |
00 | 1.35 | 460 | ||||||||||||||||
15 |
Adéla JehličkováAdéla Jehličková
Univerzitní sportovní klub ... |
99 | 1.30 | 409 | |||||||||||||||
Andrea DuchoňováAndrea Duchoňová
ASK Slavia Praha |
99 | 1.30 | 409 | ||||||||||||||||
Kristina SavchenkoKristina Savchenko
ŠAK Novoborská Praha |
00 | 1.30 | 409 | ||||||||||||||||
Tereza KrátkáTereza Krátká
SK ZŠ Jeseniova Praha |
99 | 1.30 | 409 | ||||||||||||||||
Andrea CikánováAndrea Cikánová
SK ZŠ Jeseniova Praha |
00 | 1.30 | 409 | ||||||||||||||||
20 |
Veronika KrálováVeronika Králová
SK Kotlářka Praha |
99 | 1.25 | 359 | |||||||||||||||
Tereza VernerováTereza Vernerová
SK Kotlářka Praha |
00 | 1.25 | 359 | ||||||||||||||||
Karolína UhrováKarolína Uhrová
SK Kotlářka Praha |
99 | 1.25 | 359 | ||||||||||||||||
Lucie ŽivnáLucie Živná
SK Kotlářka Praha |
99 | 1.25 | 359 | ||||||||||||||||
Karolína ČesenkováKarolína Česenková
ASK Slavia Praha |
99 | 1.25 | 359 | ||||||||||||||||
Marie HochmanováMarie Hochmanová
AC Praha 1890 |
99 | 1.25 | 359 | ||||||||||||||||
26 |
Tereza ProkelováTereza Prokelová
SK Kotlářka Praha |
00 | 1.20 | 312 | |||||||||||||||
Kateřina DeutschováKateřina Deutschová
ASK Slavia Praha |
00 | 1.20 | 312 | ||||||||||||||||
28 |
Anežka ŠímováAnežka Šímová
TJ Stodůlky Praha, o.s. |
00 | 1.15 | 266 | |||||||||||||||
29 |
Veronika MarešováVeronika Marešová
ASK Slavia Praha |
00 | 0.0 | 0 | |||||||||||||||
Celkem 29 závodníků |
skok o tyči - Muži (Finále)
Finále (ne, 12.10.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Body | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jakub SvobodaJakub Svoboda
SK ZŠ Jeseniova Praha |
92 | 3.40 | 457 | |||||||||||||||
2 |
Radek ČudaRadek Čuda
SK ZŠ Jeseniova Praha |
91 | 3.20 | 406 | |||||||||||||||
Ondřej HunčovskýOndřej Hunčovský
ASK Slavia Praha |
90 | 3.20 | 406 | ||||||||||||||||
4 |
Michal ŠtohanzlMichal Štohanzl
VSK FTVS Praha |
85 | 2.95 | 345 | |||||||||||||||
5 |
Stanislav MacháčekStanislav Macháček
ATLETIKA HOSTIVAŘ |
94 | 2.65 | 275 | |||||||||||||||
Michal ČadaMichal Čada
TJ Dukla Praha |
85 | DNS | |||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
skok o tyči - Junioři (Finále)
Finále (ne, 12.10.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Body | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
David ŠrámekDavid Šrámek
ASK Slavia Praha |
96 | 4.30 | 702 | |||||||||||||||
2 |
Jaroslav HrdličkaJaroslav Hrdlička
ASK Slavia Praha |
95 | 3.30 | 431 | |||||||||||||||
3 |
Daniel SekyraDaniel Sekyra
ASK Slavia Praha |
96 | 2.80 | 309 | |||||||||||||||
Filip TrnkaFilip Trnka
ASK Slavia Praha |
96 | 2.80 | 309 | ||||||||||||||||
Jan MiksaJan Miksa
ASK Slavia Praha |
96 | 2.80 | 309 | ||||||||||||||||
6 |
Václav CubínekVáclav Cubínek
ASK Slavia Praha |
96 | 2.65 | 275 | |||||||||||||||
7 |
Michal ŠístekMichal Šístek
SK ZŠ Jeseniova Praha |
95 | 2.45 | 231 | |||||||||||||||
Jan MaleckýJan Malecký
SK ZŠ Jeseniova Praha |
96 | 2.45 | 231 | ||||||||||||||||
9 |
Ondřej GrimOndřej Grim
ASK Slavia Praha |
95 | 2.25 | 189 | |||||||||||||||
Jan StejskalJan Stejskal
ASK Slavia Praha |
95 | DNS | |||||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
skok o tyči - Dorostenci (Finále)
Finále (ne, 12.10.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Body | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jan KisialaJan Kisiala
ASK Slavia Praha |
98 | 3.70 | 535 | |||||||||||||||
2 |
Radim PišlRadim Pišl
SC Radotín Praha |
98 | 3.00 | 357 | |||||||||||||||
Matěj MachMatěj Mach
ASK Slavia Praha |
97 | 3.00 | 357 | ||||||||||||||||
4 |
David HavelDavid Havel
ASK Slavia Praha |
98 | 2.90 | 333 | |||||||||||||||
Vojtěch ŠimekVojtěch Šimek
ASK Slavia Praha |
97 | 2.90 | 333 | ||||||||||||||||
Petr RadaPetr Rada
PSK Olymp Praha |
97 | 2.90 | 333 | ||||||||||||||||
Ondřej ŠtoglOndřej Štogl
TJ Stodůlky Praha, o.s. |
98 | 2.90 | 333 | ||||||||||||||||
8 |
Zdeněk KubátZdeněk Kubát
TJ Stodůlky Praha, o.s. |
98 | 2.75 | 298 | |||||||||||||||
9 |
Radek MouchaRadek Moucha
TJ Stodůlky Praha, o.s. |
98 | 2.60 | 264 | |||||||||||||||
Jan KaislerJan Kaisler
ASK Slavia Praha |
98 | 2.60 | 264 | ||||||||||||||||
11 |
František BenešFrantišek Beneš
SKP Union Cheb - klub atletiky |
98 | 2.40 | 220 | |||||||||||||||
Vojtěch ObhlídalVojtěch Obhlídal
SK Kotlářka Praha |
97 | 2.40 | 220 | ||||||||||||||||
13 |
Tadeáš ŠtěpánekTadeáš Štěpánek
TJ Stodůlky Praha, o.s. |
98 | 2.20 | 179 | |||||||||||||||
Victor NicolasVictor Nicolas
PSK Olymp Praha |
98 | 2.20 | 179 | ||||||||||||||||
15 |
Jakub SoučekJakub Souček
SK ZŠ Jeseniova Praha |
98 | 2.00 | 140 | |||||||||||||||
Celkem 15 závodníků |
skok o tyči - Žáci (Finále)
Finále (so, 11.10.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Body | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Filip BartoněkFilip Bartoněk
ŠAK Novoborská Praha |
00 | 3.10 | 381 | |||||||||||||||
Prokop CoufalProkop Coufal
Atletika Jihlava |
99 | 3.10 | 381 | ||||||||||||||||
3 |
Adam PekárekAdam Pekárek
ASK Slavia Praha |
99 | 2.90 | 333 | |||||||||||||||
Martin DvořákMartin Dvořák
ASK Slavia Praha |
99 | 2.90 | 333 | ||||||||||||||||
Patrik SeidlPatrik Seidl
SK ZŠ Jeseniova Praha |
99 | 2.90 | 333 | ||||||||||||||||
6 |
Filip PavlicaFilip Pavlica
Spartak Praha 4 |
00 | 2.80 | 309 | |||||||||||||||
7 |
Matěj BěhounekMatěj Běhounek
ASK Slavia Praha |
99 | 2.70 | 286 | |||||||||||||||
8 |
Jakub PrunarJakub Prunar
Univerzitní sportovní klub ... |
99 | 2.60 | 264 | |||||||||||||||
9 |
Jan KrčJan Krč
SK Kotlářka Praha |
00 | 2.40 | 220 | |||||||||||||||
Vojtěch MichalVojtěch Michal
Spartak Praha 4 |
99 | 2.40 | 220 | ||||||||||||||||
Radek StehnoRadek Stehno
ŠSK Újezd nad Lesy-Praha |
99 | 2.40 | 220 | ||||||||||||||||
Jan SchützJan Schütz
ASK Slavia Praha |
99 | 2.40 | 220 | ||||||||||||||||
Hynek HampelHynek Hampel
Atletický školní klub Mazurská |
99 | 2.40 | 220 | ||||||||||||||||
14 |
Mikuláš ValoMikuláš Valo
SK Aktis Praha |
00 | 2.30 | 199 | |||||||||||||||
Jan RůžičkaJan Růžička
ASK Slavia Praha |
99 | 2.30 | 199 | ||||||||||||||||
Jakub ŠatopletJakub Šatoplet
ŠSK Újezd nad Lesy-Praha |
00 | 2.30 | 199 | ||||||||||||||||
Jan KlímaJan Klíma
ASK Slavia Praha |
99 | 2.30 | 199 | ||||||||||||||||
Vojtěch KomárekVojtěch Komárek
ASK Slavia Praha |
00 | 2.30 | 199 | ||||||||||||||||
19 |
Matyáš HanzlíkMatyáš Hanzlík
ASK Slavia Praha |
00 | 2.15 | 169 | |||||||||||||||
Jan GlogrJan Glogr
ATLETIKA HOSTIVAŘ |
99 | 2.15 | 169 | ||||||||||||||||
Kryštof NedvídekKryštof Nedvídek
ASK Slavia Praha |
99 | 2.15 | 169 | ||||||||||||||||
Marc NádeníčekMarc Nádeníček
ŠSK Újezd nad Lesy-Praha |
99 | 2.15 | 169 | ||||||||||||||||
Adam PalisaAdam Palisa
ASK Slavia Praha |
99 | 2.15 | 169 | ||||||||||||||||
Ivan ZavřelIvan Zavřel
SK ZŠ Jeseniova Praha |
00 | 2.15 | 169 | ||||||||||||||||
Matyáš VíchMatyáš Vích
ASK Slavia Praha |
99 | 2.15 | 169 | ||||||||||||||||
26 |
Martin ZmeškalMartin Zmeškal
ASK Slavia Praha |
00 | 2.00 | 140 | |||||||||||||||
Martin JanskýMartin Janský
PSK Olymp Praha |
00 | 2.00 | 140 | ||||||||||||||||
Vladislav SadirovVladislav Sadirov
ASK Slavia Praha |
99 | 2.00 | 140 | ||||||||||||||||
29 |
David RudaDavid Ruda
ŠSK Újezd nad Lesy-Praha |
99 | 1.80 | 103 | |||||||||||||||
Vilém MertaVilém Merta
TJ Stodůlky Praha, o.s. |
00 | 0.0 | |||||||||||||||||
Michael OlšavskýMichael Olšavský
SK Aktis Praha |
99 | 0.0 | |||||||||||||||||
Samuel PeterkaSamuel Peterka
TJ Stodůlky Praha, o.s. |
00 | 0.0 | |||||||||||||||||
Jakub RadaJakub Rada
TJ Stodůlky Praha, o.s. |
00 | 0.0 | |||||||||||||||||
Jan JanečekJan Janeček
SK ZŠ Jeseniova Praha |
99 | 0.0 | |||||||||||||||||
Celkem 34 závodníků |
Finále 2 (so, 11.10.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Body | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Martin DvořákMartin Dvořák
ASK Slavia Praha |
99 | ||||||||||||||||||
Filip PavlicaFilip Pavlica
Spartak Praha 4 |
00 | ||||||||||||||||||
Adam PekárekAdam Pekárek
ASK Slavia Praha |
99 | ||||||||||||||||||
Filip BartoněkFilip Bartoněk
ŠAK Novoborská Praha |
00 | ||||||||||||||||||
Prokop CoufalProkop Coufal
Atletika Jihlava |
99 | ||||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
skok daleký - Muži (Finále)
Finále (so, 11.10.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Ondřej HunčovskýOndřej Hunčovský
ASK Slavia Praha |
90 | 6.75 -0.38 m/s | 755 | |||||||||||||||
2 |
Michal ČadaMichal Čada
TJ Dukla Praha |
85 | 6.41 -0.63 m/s | 677 | |||||||||||||||
3 |
Jakub SvobodaJakub Svoboda
SK ZŠ Jeseniova Praha |
92 | 6.28 -0.33 m/s | 648 | |||||||||||||||
4 |
Stanislav MacháčekStanislav Macháček
ATLETIKA HOSTIVAŘ |
94 | 5.90 -0.52 m/s | 565 | |||||||||||||||
5 |
Radek ČudaRadek Čuda
SK ZŠ Jeseniova Praha |
91 | 5.46 +1.0 m/s | 473 | |||||||||||||||
6 |
Michal ŠtohanzlMichal Štohanzl
VSK FTVS Praha |
85 | 5.15 -0.4 m/s | 411 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
skok daleký - Junioři (Finále)
Finále (so, 11.10.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
David ŠrámekDavid Šrámek
ASK Slavia Praha |
96 | 6.59 -0.38 m/s | 718 | |||||||||||||||
2 |
Václav CubínekVáclav Cubínek
ASK Slavia Praha |
96 | 6.32 -0.42 m/s | 657 | |||||||||||||||
3 |
Jan MiksaJan Miksa
ASK Slavia Praha |
96 | 5.92 -0.38 m/s | 569 | |||||||||||||||
4 |
Jan StejskalJan Stejskal
ASK Slavia Praha |
95 | 5.88 +0.2 m/s | 561 | |||||||||||||||
5 |
Jaroslav HrdličkaJaroslav Hrdlička
ASK Slavia Praha |
95 | 5.86 +0.7 m/s | 556 | |||||||||||||||
6 |
Michal ŠístekMichal Šístek
SK ZŠ Jeseniova Praha |
95 | 5.82 +0.4 m/s | 548 | |||||||||||||||
7 |
Jan MaleckýJan Malecký
SK ZŠ Jeseniova Praha |
96 | 5.78 +0.2 m/s | 540 | |||||||||||||||
8 |
Daniel SekyraDaniel Sekyra
ASK Slavia Praha |
96 | 5.71 +0.5 m/s | 525 | |||||||||||||||
9 |
Ondřej GrimOndřej Grim
ASK Slavia Praha |
95 | 5.52 +0.5 m/s | 485 | |||||||||||||||
10 |
Filip TrnkaFilip Trnka
ASK Slavia Praha |
96 | 5.48 +0.3 m/s | 477 | |||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
skok daleký - Dorostenci (Finále)
Finále (so, 11.10.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jan KisialaJan Kisiala
ASK Slavia Praha |
98 | 6.59 -0.28 m/s | 718 | |||||||||||||||
2 |
Ondřej ŠtoglOndřej Štogl
TJ Stodůlky Praha, o.s. |
98 | 6.38 -0.47 m/s | 670 | |||||||||||||||
3 |
David HavelDavid Havel
ASK Slavia Praha |
98 | 6.37 -0.2 m/s | 668 | |||||||||||||||
4 |
Tadeáš ŠtěpánekTadeáš Štěpánek
TJ Stodůlky Praha, o.s. |
98 | 6.17 -0.4 m/s | 624 | |||||||||||||||
5 |
Matěj MachMatěj Mach
ASK Slavia Praha |
97 | 6.10 +0.5 m/s | 608 | |||||||||||||||
6 |
Petr RadaPetr Rada
PSK Olymp Praha |
97 | 5.91 +0.2 m/s | 567 | |||||||||||||||
7 |
Petr UrbánekPetr Urbánek
ASK Slavia Praha |
98 | 5.85 -0.2 m/s | 554 | |||||||||||||||
8 |
Zdeněk KubátZdeněk Kubát
TJ Stodůlky Praha, o.s. |
98 | 5.82 -0.19 m/s | 548 | |||||||||||||||
9 |
František BenešFrantišek Beneš
SKP Union Cheb - klub atletiky |
98 | 5.57 +0.9 m/s | 496 | |||||||||||||||
10 |
Jakub SoučekJakub Souček
SK ZŠ Jeseniova Praha |
98 | 5.56 +0.4 m/s | 494 | |||||||||||||||
11 |
Vojtěch ObhlídalVojtěch Obhlídal
SK Kotlářka Praha |
97 | 5.51 -0.17 m/s | 483 | |||||||||||||||
12 |
Vojtěch ŠimekVojtěch Šimek
ASK Slavia Praha |
97 | 5.44 0.0.17 m/s | 469 | |||||||||||||||
13 |
Lukáš SlavíčekLukáš Slavíček
ASK Slavia Praha |
97 | 5.42 -0.21 m/s | 465 | |||||||||||||||
14 |
Jan KaislerJan Kaisler
ASK Slavia Praha |
98 | 5.34 +0.5 m/s | 449 | |||||||||||||||
15 |
Victor NicolasVictor Nicolas
PSK Olymp Praha |
98 | 5.28 -0.39 m/s | 437 | |||||||||||||||
16 |
Radek MouchaRadek Moucha
TJ Stodůlky Praha, o.s. |
98 | 5.02 +0.2 m/s | 386 | |||||||||||||||
17 |
Radim PišlRadim Pišl
SC Radotín Praha |
98 | 4.73 -0.6 m/s | 332 | |||||||||||||||
Celkem 17 závodníků |
skok daleký - Žáci (Finále)
Finále (ne, 12.10.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Matěj BěhounekMatěj Běhounek
ASK Slavia Praha |
99 | 6.10 -0.35 m/s | 608 | |||||||||||||||
2 |
Adam PekárekAdam Pekárek
ASK Slavia Praha |
99 | 6.02 +0.3 m/s | 591 | |||||||||||||||
3 |
Jan KlímaJan Klíma
ASK Slavia Praha |
99 | 5.80 -0.84 m/s | 544 | |||||||||||||||
4 |
Jan SchützJan Schütz
ASK Slavia Praha |
99 | 5.64 +0.4 m/s | 510 | |||||||||||||||
5 |
Jan RůžičkaJan Růžička
ASK Slavia Praha |
99 | 5.53 +0.8 m/s | 487 | |||||||||||||||
6 |
Martin DvořákMartin Dvořák
ASK Slavia Praha |
99 | 5.34 +0.2 m/s | 449 | |||||||||||||||
7 |
Martin JanskýMartin Janský
PSK Olymp Praha |
00 | 5.32 +0.7 m/s | 445 | |||||||||||||||
8 |
Prokop CoufalProkop Coufal
Atletika Jihlava |
99 | 5.23 +0.5 m/s | 427 | |||||||||||||||
9 |
Filip BartoněkFilip Bartoněk
ŠAK Novoborská Praha |
00 | 5.22 +1.4 m/s | 425 | |||||||||||||||
10 |
Vladislav SadirovVladislav Sadirov
ASK Slavia Praha |
99 | 5.21 +1.4 m/s | 423 | |||||||||||||||
11 |
Jan JanečekJan Janeček
SK ZŠ Jeseniova Praha |
99 | 5.19 +0.6 m/s | 419 | |||||||||||||||
12 |
Mikuláš ValoMikuláš Valo
SK Aktis Praha |
00 | 5.16 +1.3 m/s | 413 | |||||||||||||||
13 |
Radek StehnoRadek Stehno
ŠSK Újezd nad Lesy-Praha |
99 | 5.10 +0.7 m/s | 402 | |||||||||||||||
14 |
Jakub ŠatopletJakub Šatoplet
ŠSK Újezd nad Lesy-Praha |
00 | 5.09 -0.2 m/s | 400 | |||||||||||||||
15 |
Jakub PrunarJakub Prunar
Univerzitní sportovní klub ... |
99 | 5.07 +1.3 m/s | 396 | |||||||||||||||
16 |
Ivan ZavřelIvan Zavřel
SK ZŠ Jeseniova Praha |
00 | 5.03 +0.9 m/s | 388 | |||||||||||||||
17 |
Jan KrčJan Krč
SK Kotlářka Praha |
00 | 5.02 +1.5 m/s | 386 | |||||||||||||||
18 |
Michael OlšavskýMichael Olšavský
SK Aktis Praha |
99 | 5.01 +0.3 m/s | 384 | |||||||||||||||
19 |
Matyáš VíchMatyáš Vích
ASK Slavia Praha |
99 | 4.98 -1.0 m/s | 378 | |||||||||||||||
20 |
Adam PalisaAdam Palisa
ASK Slavia Praha |
99 | 4.97 +0.4 m/s | 377 | |||||||||||||||
21 |
David RudaDavid Ruda
ŠSK Újezd nad Lesy-Praha |
99 | 4.95 +0.2 m/s | 373 | |||||||||||||||
22 |
Hynek HampelHynek Hampel
Atletický školní klub Mazurská |
99 | 4.88 +0.4 m/s | 360 | |||||||||||||||
23 |
Filip PavlicaFilip Pavlica
Spartak Praha 4 |
00 | 4.79 -1.2 m/s | 343 | |||||||||||||||
24 |
Vojtěch KomárekVojtěch Komárek
ASK Slavia Praha |
00 | 4.74 -0.2 m/s | 333 | |||||||||||||||
25 |
Jan GlogrJan Glogr
ATLETIKA HOSTIVAŘ |
99 | 4.68 +1.0 m/s | 323 | |||||||||||||||
26 |
Jakub RadaJakub Rada
TJ Stodůlky Praha, o.s. |
00 | 4.67 +0.7 m/s | 321 | |||||||||||||||
Kryštof NedvídekKryštof Nedvídek
ASK Slavia Praha |
99 | 4.67 +1.3 m/s | 321 | ||||||||||||||||
28 |
Patrik SeidlPatrik Seidl
SK ZŠ Jeseniova Praha |
99 | 4.66 +1.4 m/s | 319 | |||||||||||||||
29 |
Vojtěch MichalVojtěch Michal
Spartak Praha 4 |
99 | 4.60 +1.4 m/s | 308 | |||||||||||||||
30 |
Matyáš HanzlíkMatyáš Hanzlík
ASK Slavia Praha |
00 | 4.46 -0.2 m/s | 283 | |||||||||||||||
31 |
Marc NádeníčekMarc Nádeníček
ŠSK Újezd nad Lesy-Praha |
99 | 4.42 +1.7 m/s | 276 | |||||||||||||||
32 |
Vilém MertaVilém Merta
TJ Stodůlky Praha, o.s. |
00 | 4.16 +2.0 m/s | 232 | |||||||||||||||
33 |
Martin ZmeškalMartin Zmeškal
ASK Slavia Praha |
00 | 4.07 +0.7 m/s | 217 | |||||||||||||||
34 |
Samuel PeterkaSamuel Peterka
TJ Stodůlky Praha, o.s. |
00 | 3.40 -0.23 m/s | 116 | |||||||||||||||
Celkem 34 závodníků |
skok daleký - Ženy (Finále)
Finále (ne, 12.10.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Martina PíšováMartina Píšová
SK ZŠ Jeseniova Praha |
94 | 4.64 +1.2 m/s | 464 | |||||||||||||||
2 |
Kristýna JelínkováKristýna Jelínková
ASK Slavia Praha |
92 | 4.51 +0.7 m/s | 431 | |||||||||||||||
3 |
Adéla HolakovskáAdéla Holakovská
TJ Dukla Praha |
91 | 4.31 +0.2 m/s | 381 | |||||||||||||||
4 |
Lucie OsobováLucie Osobová
Univerzitní sportovní klub ... |
85 | 4.27 +0.1 m/s | 371 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
skok daleký - Juniorky (Finále)
Finále (ne, 12.10.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Anna ZekuciováAnna Zekuciová
TJ MDDM Ostrov |
95 | 5.54 +0.9 m/s | 712 | |||||||||||||||
2 |
Barbora VotinskáBarbora Votinská
SK Kotlářka Praha |
96 | 5.26 +0.4 m/s | 631 | |||||||||||||||
3 |
Anna NečinováAnna Nečinová
ŠAK Novoborská Praha |
96 | 4.88 +0.2 m/s | 527 | |||||||||||||||
4 |
Martina MatějkováMartina Matějková
SK ZŠ Jeseniova Praha |
96 | 4.61 -0.4 m/s | 456 | |||||||||||||||
Jolana ŠrámkováJolana Šrámková
SK ZŠ Jeseniova Praha |
96 | 4.61 -0.4 m/s | 456 | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
skok daleký - Dorostenky (Finále)
Finále (ne, 12.10.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tereza EdlováTereza Edlová
SK Kotlářka Praha |
97 | 5.36 -0.99 m/s | 660 | |||||||||||||||
2 |
Karolína JirmanováKarolína Jirmanová
TJ Dukla Praha |
98 | 5.30 -0.16 m/s | 643 | |||||||||||||||
3 |
Aneta SladovníkováAneta Sladovníková
ASK Slavia Praha |
97 | 5.13 -0.25 m/s | 595 | |||||||||||||||
4 |
Alice BoučkováAlice Boučková
Spartak Praha 4 |
97 | 5.12 -0.96 m/s | 592 | |||||||||||||||
5 |
Sabina PöschlováSabina Pöschlová
A. C. TEPO Kladno |
97 | 5.10 -0.19 m/s | 587 | |||||||||||||||
6 |
Šárka KalvováŠárka Kalvová
ASK Slavia Praha |
97 | 5.04 -0.77 m/s | 570 | |||||||||||||||
7 |
Nikola PöschlováNikola Pöschlová
A. C. TEPO Kladno |
98 | 4.91 -0.21 m/s | 535 | |||||||||||||||
8 |
Anna HerynkováAnna Herynková
ASK Slavia Praha |
98 | 4.70 -0.12 m/s | 479 | |||||||||||||||
9 |
Iveta RákosníkováIveta Rákosníková
ASK Slavia Praha |
97 | 4.45 -0.99 m/s | 416 | |||||||||||||||
10 |
Tereza NemešováTereza Nemešová
SK Kotlářka Praha |
98 | 4.43 -0.17 m/s | 411 | |||||||||||||||
11 |
Veronika ProkelováVeronika Prokelová
SK Kotlářka Praha |
97 | 4.41 +0.3 m/s | 406 | |||||||||||||||
12 |
Natálie MoravcováNatálie Moravcová
PSK Olymp Praha |
98 | 4.17 +0.2 m/s | 347 | |||||||||||||||
13 |
Lucie StibralováLucie Stibralová
SK Kotlářka Praha |
98 | 3.84 -0.21 m/s | 272 | |||||||||||||||
Celkem 13 závodníků |
skok daleký - Žákyně (Finále)
Finále (ne, 12.10.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Andrea DuchoňováAndrea Duchoňová
ASK Slavia Praha |
99 | 5.23 -0.36 m/s | 623 | |||||||||||||||
2 |
Tereza ParáskováTereza Parásková
SK Kotlářka Praha |
00 | 5.06 -0.23 m/s | 576 | |||||||||||||||
3 |
Amálie ŠvábíkováAmálie Švábíková
ASK Slavia Praha |
99 | 4.90 -0.81 m/s | 532 | |||||||||||||||
4 |
Johana KašparováJohana Kašparová
Univerzitní sportovní klub ... |
99 | 4.76 -0.29 m/s | 495 | |||||||||||||||
5 |
Adéla JehličkováAdéla Jehličková
Univerzitní sportovní klub ... |
99 | 4.71 -0.41 m/s | 482 | |||||||||||||||
6 |
Aneta HofmanováAneta Hofmanová
ASK Slavia Praha |
00 | 4.62 -0.6 m/s | 459 | |||||||||||||||
7 |
Barbora JehličkováBarbora Jehličková
Univerzitní sportovní klub ... |
99 | 4.60 -0.18 m/s | 454 | |||||||||||||||
8 |
Martina DvořákováMartina Dvořáková
ASK Slavia Praha |
99 | 4.59 -0.24 m/s | 451 | |||||||||||||||
9 |
Michaela TreglerováMichaela Treglerová
ASK Slavia Praha |
99 | 4.42 -0.55 m/s | 408 | |||||||||||||||
10 |
Veronika MarešováVeronika Marešová
ASK Slavia Praha |
00 | 4.41 -0.45 m/s | 406 | |||||||||||||||
11 |
Kateřina FialováKateřina Fialová
SK Kotlářka Praha |
00 | 4.36 -0.24 m/s | 393 | |||||||||||||||
12 |
Markéta ChaloupeckáMarkéta Chaloupecká
SK Kotlářka Praha |
00 | 4.32 -0.73 m/s | 384 | |||||||||||||||
13 |
Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová
ASK Slavia Praha |
00 | 4.31 -0.66 m/s | 381 | |||||||||||||||
14 |
Karolína ČesenkováKarolína Česenková
ASK Slavia Praha |
99 | 4.30 -0.36 m/s | 379 | |||||||||||||||
15 |
Andrea CikánováAndrea Cikánová
SK ZŠ Jeseniova Praha |
00 | 4.29 -0.38 m/s | 376 | |||||||||||||||
16 |
Tereza KrátkáTereza Krátká
SK ZŠ Jeseniova Praha |
99 | 4.27 +0.2 m/s | 371 | |||||||||||||||
17 |
Anna DaťkováAnna Daťková
TJ Stodůlky Praha, o.s. |
00 | 4.26 -0.41 m/s | 369 | |||||||||||||||
18 |
Marie HochmanováMarie Hochmanová
AC Praha 1890 |
99 | 4.17 +0.5 m/s | 347 | |||||||||||||||
19 |
Karolína UhrováKarolína Uhrová
SK Kotlářka Praha |
99 | 4.16 -0.32 m/s | 345 | |||||||||||||||
20 |
Tereza ProkelováTereza Prokelová
SK Kotlářka Praha |
00 | 4.02 -0.50 m/s | 312 | |||||||||||||||
21 |
Tereza VernerováTereza Vernerová
SK Kotlářka Praha |
00 | 3.99 -0.20 m/s | 306 | |||||||||||||||
Nicoleta TurnerováNicoleta Turnerová
SK ZŠ Jeseniova Praha |
00 | 3.99 -0.17 m/s | 306 | ||||||||||||||||
23 |
Lucie ŽivnáLucie Živná
SK Kotlářka Praha |
99 | 3.87 -0.34 m/s | 279 | |||||||||||||||
24 |
Šárka HájkováŠárka Hájková
ŠSK Újezd nad Lesy-Praha |
00 | 3.86 -0.34 m/s | 276 | |||||||||||||||
25 |
Anežka ŠímováAnežka Šímová
TJ Stodůlky Praha, o.s. |
00 | 3.69 -0.27 m/s | 239 | |||||||||||||||
26 |
Veronika KrálováVeronika Králová
SK Kotlářka Praha |
99 | 3.66 +0.4 m/s | 233 | |||||||||||||||
27 |
Kateřina DeutschováKateřina Deutschová
ASK Slavia Praha |
00 | 3.64 -0.61 m/s | 229 | |||||||||||||||
Adéla TomáškováAdéla Tomášková
SK ZŠ Jeseniova Praha |
00 | 0 | |||||||||||||||||
Kristina SavchenkoKristina Savchenko
ŠAK Novoborská Praha |
00 | NP | |||||||||||||||||
Celkem 29 závodníků |
vrh koulí 3kg - Dorostenky (Finále)
Finále (so, 11.10.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Sabina PöschlováSabina Pöschlová
A. C. TEPO Kladno |
97 | 10.23 | 545 | |||||||||||||||
2 |
Karolína JirmanováKarolína Jirmanová
TJ Dukla Praha |
98 | 10.02 | 531 | |||||||||||||||
3 |
Aneta SladovníkováAneta Sladovníková
ASK Slavia Praha |
97 | 09.86 | 520 | |||||||||||||||
Nikola PöschlováNikola Pöschlová
A. C. TEPO Kladno |
98 | 09.86 | 520 | ||||||||||||||||
5 |
Tereza EdlováTereza Edlová
SK Kotlářka Praha |
97 | 09.67 | 508 | |||||||||||||||
6 |
Alice BoučkováAlice Boučková
Spartak Praha 4 |
97 | 09.54 | 499 | |||||||||||||||
7 |
Iveta RákosníkováIveta Rákosníková
ASK Slavia Praha |
97 | 09.10 | 471 | |||||||||||||||
8 |
Natálie MoravcováNatálie Moravcová
PSK Olymp Praha |
98 | 08.90 | 458 | |||||||||||||||
9 |
Anna HerynkováAnna Herynková
ASK Slavia Praha |
98 | 08.89 | 457 | |||||||||||||||
10 |
Veronika ProkelováVeronika Prokelová
SK Kotlářka Praha |
97 | 07.97 | 397 | |||||||||||||||
11 |
Lucie StibralováLucie Stibralová
SK Kotlářka Praha |
98 | 07.96 | 397 | |||||||||||||||
12 |
Šárka KalvováŠárka Kalvová
ASK Slavia Praha |
97 | 07.82 | 388 | |||||||||||||||
13 |
Tereza NemešováTereza Nemešová
SK Kotlářka Praha |
98 | 07.25 | 351 | |||||||||||||||
Celkem 13 závodníků |
vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)
Finále (so, 11.10.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Amálie ŠvábíkováAmálie Švábíková
ASK Slavia Praha |
99 | 11.52 | 629 | |||||||||||||||
2 |
Michaela TreglerováMichaela Treglerová
ASK Slavia Praha |
99 | 09.83 | 518 | |||||||||||||||
3 |
Anna DaťkováAnna Daťková
TJ Stodůlky Praha, o.s. |
00 | 09.61 | 504 | |||||||||||||||
4 |
Marie HochmanováMarie Hochmanová
AC Praha 1890 |
99 | 09.58 | 502 | |||||||||||||||
5 |
Nicoleta TurnerováNicoleta Turnerová
SK ZŠ Jeseniova Praha |
00 | 09.50 | 497 | |||||||||||||||
6 |
Kateřina FialováKateřina Fialová
SK Kotlářka Praha |
00 | 09.17 | 475 | |||||||||||||||
7 |
Tereza ParáskováTereza Parásková
SK Kotlářka Praha |
00 | 09.04 | 467 | |||||||||||||||
8 |
Martina DvořákováMartina Dvořáková
ASK Slavia Praha |
99 | 09.01 | 465 | |||||||||||||||
9 |
Tereza KrátkáTereza Krátká
SK ZŠ Jeseniova Praha |
99 | 08.95 | 461 | |||||||||||||||
10 |
Johana KašparováJohana Kašparová
Univerzitní sportovní klub ... |
99 | 08.74 | 447 | |||||||||||||||
11 |
Adéla JehličkováAdéla Jehličková
Univerzitní sportovní klub ... |
99 | 08.70 | 445 | |||||||||||||||
12 |
Andrea DuchoňováAndrea Duchoňová
ASK Slavia Praha |
99 | 08.66 | 442 | |||||||||||||||
13 |
Markéta ChaloupeckáMarkéta Chaloupecká
SK Kotlářka Praha |
00 | 08.56 | 436 | |||||||||||||||
14 |
Karolína ČesenkováKarolína Česenková
ASK Slavia Praha |
99 | 08.28 | 417 | |||||||||||||||
15 |
Barbora JehličkováBarbora Jehličková
Univerzitní sportovní klub ... |
99 | 08.21 | 413 | |||||||||||||||
16 |
Lucie ŽivnáLucie Živná
SK Kotlářka Praha |
99 | 07.91 | 394 | |||||||||||||||
17 |
Karolína UhrováKarolína Uhrová
SK Kotlářka Praha |
99 | 07.76 | 384 | |||||||||||||||
18 |
Veronika KrálováVeronika Králová
SK Kotlářka Praha |
99 | 07.72 | 381 | |||||||||||||||
19 |
Tereza VernerováTereza Vernerová
SK Kotlářka Praha |
00 | 07.67 | 378 | |||||||||||||||
20 |
Veronika MarešováVeronika Marešová
ASK Slavia Praha |
00 | 07.56 | 371 | |||||||||||||||
21 |
Kristina SavchenkoKristina Savchenko
ŠAK Novoborská Praha |
00 | 07.21 | 348 | |||||||||||||||
22 |
Aneta HofmanováAneta Hofmanová
ASK Slavia Praha |
00 | 07.12 | 343 | |||||||||||||||
Tereza ProkelováTereza Prokelová
SK Kotlářka Praha |
00 | 07.12 | 343 | ||||||||||||||||
24 |
Andrea CikánováAndrea Cikánová
SK ZŠ Jeseniova Praha |
00 | 06.98 | 334 | |||||||||||||||
25 |
Šárka HájkováŠárka Hájková
ŠSK Újezd nad Lesy-Praha |
00 | 06.42 | 298 | |||||||||||||||
26 |
Adéla TomáškováAdéla Tomášková
SK ZŠ Jeseniova Praha |
00 | 06.20 | 284 | |||||||||||||||
27 |
Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová
ASK Slavia Praha |
00 | 05.90 | 265 | |||||||||||||||
28 |
Kateřina DeutschováKateřina Deutschová
ASK Slavia Praha |
00 | 05.44 | 236 | |||||||||||||||
29 |
Anežka ŠímováAnežka Šímová
TJ Stodůlky Praha, o.s. |
00 | 05.12 | 216 | |||||||||||||||
Celkem 29 závodníků |
vrh koulí 4kg - Žáci (Finále)
Finále (ne, 12.10.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Hynek HampelHynek Hampel
Atletický školní klub Mazurská |
99 | 12.99 | 667 | |||||||||||||||
2 |
Adam PekárekAdam Pekárek
ASK Slavia Praha |
99 | 12.90 | 661 | |||||||||||||||
3 |
Matěj BěhounekMatěj Běhounek
ASK Slavia Praha |
99 | 12.22 | 620 | |||||||||||||||
4 |
Prokop CoufalProkop Coufal
Atletika Jihlava |
99 | 11.07 | 550 | |||||||||||||||
5 |
Jan SchützJan Schütz
ASK Slavia Praha |
99 | 10.73 | 530 | |||||||||||||||
6 |
Michael OlšavskýMichael Olšavský
SK Aktis Praha |
99 | 10.65 | 525 | |||||||||||||||
7 |
Martin DvořákMartin Dvořák
ASK Slavia Praha |
99 | 10.57 | 520 | |||||||||||||||
8 |
Radek StehnoRadek Stehno
ŠSK Újezd nad Lesy-Praha |
99 | 10.50 | 516 | |||||||||||||||
9 |
Martin JanskýMartin Janský
PSK Olymp Praha |
00 | 10.09 | 491 | |||||||||||||||
10 |
Ivan ZavřelIvan Zavřel
SK ZŠ Jeseniova Praha |
00 | 10.06 | 489 | |||||||||||||||
11 |
Jan GlogrJan Glogr
ATLETIKA HOSTIVAŘ |
99 | 10.03 | 487 | |||||||||||||||
12 |
Jan KlímaJan Klíma
ASK Slavia Praha |
99 | 10.00 | 486 | |||||||||||||||
13 |
Jan KrčJan Krč
SK Kotlářka Praha |
00 | 09.66 | 465 | |||||||||||||||
14 |
Jan RůžičkaJan Růžička
ASK Slavia Praha |
99 | 09.60 | 462 | |||||||||||||||
15 |
Vladislav SadirovVladislav Sadirov
ASK Slavia Praha |
99 | 09.26 | 441 | |||||||||||||||
16 |
Jakub PrunarJakub Prunar
Univerzitní sportovní klub ... |
99 | 09.24 | 440 | |||||||||||||||
17 |
Patrik SeidlPatrik Seidl
SK ZŠ Jeseniova Praha |
99 | 09.16 | 435 | |||||||||||||||
18 |
Kryštof NedvídekKryštof Nedvídek
ASK Slavia Praha |
99 | 09.13 | 434 | |||||||||||||||
19 |
Filip BartoněkFilip Bartoněk
ŠAK Novoborská Praha |
00 | 08.89 | 419 | |||||||||||||||
20 |
Jan JanečekJan Janeček
SK ZŠ Jeseniova Praha |
99 | 08.82 | 415 | |||||||||||||||
21 |
Adam PalisaAdam Palisa
ASK Slavia Praha |
99 | 08.71 | 408 | |||||||||||||||
22 |
Martin ZmeškalMartin Zmeškal
ASK Slavia Praha |
00 | 08.51 | 397 | |||||||||||||||
23 |
Vojtěch KomárekVojtěch Komárek
ASK Slavia Praha |
00 | 08.31 | 385 | |||||||||||||||
24 |
Matyáš VíchMatyáš Vích
ASK Slavia Praha |
99 | 08.28 | 383 | |||||||||||||||
25 |
Jakub ŠatopletJakub Šatoplet
ŠSK Újezd nad Lesy-Praha |
00 | 08.20 | 378 | |||||||||||||||
26 |
Matyáš HanzlíkMatyáš Hanzlík
ASK Slavia Praha |
00 | 08.08 | 371 | |||||||||||||||
27 |
Filip PavlicaFilip Pavlica
Spartak Praha 4 |
00 | 07.97 | 365 | |||||||||||||||
28 |
Vojtěch MichalVojtěch Michal
Spartak Praha 4 |
99 | 07.88 | 359 | |||||||||||||||
29 |
Mikuláš ValoMikuláš Valo
SK Aktis Praha |
00 | 07.42 | 332 | |||||||||||||||
30 |
Jakub RadaJakub Rada
TJ Stodůlky Praha, o.s. |
00 | 07.07 | 311 | |||||||||||||||
31 |
Marc NádeníčekMarc Nádeníček
ŠSK Újezd nad Lesy-Praha |
99 | 06.60 | 284 | |||||||||||||||
32 |
Samuel PeterkaSamuel Peterka
TJ Stodůlky Praha, o.s. |
00 | 06.30 | 266 | |||||||||||||||
33 |
Vilém MertaVilém Merta
TJ Stodůlky Praha, o.s. |
00 | 05.97 | 247 | |||||||||||||||
34 |
David RudaDavid Ruda
ŠSK Újezd nad Lesy-Praha |
99 | 05.67 | 230 | |||||||||||||||
Celkem 34 závodníků |
vrh koulí 4kg - Ženy (Finále)
Finále (so, 11.10.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Martina PíšováMartina Píšová
SK ZŠ Jeseniova Praha |
94 | 10.97 | 593 | |||||||||||||||
2 |
Lucie OsobováLucie Osobová
Univerzitní sportovní klub ... |
85 | 09.89 | 522 | |||||||||||||||
3 |
Adéla HolakovskáAdéla Holakovská
TJ Dukla Praha |
91 | 07.36 | 358 | |||||||||||||||
4 |
Kristýna JelínkováKristýna Jelínková
ASK Slavia Praha |
92 | 06.45 | 300 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
vrh koulí 4kg - Juniorky (Finále)
Finále (so, 11.10.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Anna NečinováAnna Nečinová
ŠAK Novoborská Praha |
96 | 11.66 | 639 | |||||||||||||||
2 |
Anna ZekuciováAnna Zekuciová
TJ MDDM Ostrov |
95 | 08.89 | 457 | |||||||||||||||
3 |
Jolana ŠrámkováJolana Šrámková
SK ZŠ Jeseniova Praha |
96 | 08.40 | 425 | |||||||||||||||
4 |
Barbora VotinskáBarbora Votinská
SK Kotlářka Praha |
96 | 07.68 | 379 | |||||||||||||||
5 |
Martina MatějkováMartina Matějková
SK ZŠ Jeseniova Praha |
96 | 07.31 | 355 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
vrh koulí 5kg - Dorostenci (Finále)
Finále (so, 11.10.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Petr UrbánekPetr Urbánek
ASK Slavia Praha |
98 | 13.47 | 696 | |||||||||||||||
2 |
Jan KisialaJan Kisiala
ASK Slavia Praha |
98 | 11.99 | 606 | |||||||||||||||
3 |
Vojtěch ŠimekVojtěch Šimek
ASK Slavia Praha |
97 | 11.96 | 604 | |||||||||||||||
4 |
Radek MouchaRadek Moucha
TJ Stodůlky Praha, o.s. |
98 | 10.88 | 539 | |||||||||||||||
5 |
Zdeněk KubátZdeněk Kubát
TJ Stodůlky Praha, o.s. |
98 | 10.61 | 522 | |||||||||||||||
6 |
Jakub SoučekJakub Souček
SK ZŠ Jeseniova Praha |
98 | 10.59 | 521 | |||||||||||||||
7 |
Lukáš SlavíčekLukáš Slavíček
ASK Slavia Praha |
97 | 10.29 | 503 | |||||||||||||||
8 |
Tadeáš ŠtěpánekTadeáš Štěpánek
TJ Stodůlky Praha, o.s. |
98 | 10.27 | 502 | |||||||||||||||
9 |
Vojtěch ObhlídalVojtěch Obhlídal
SK Kotlářka Praha |
97 | 09.84 | 476 | |||||||||||||||
10 |
Matěj MachMatěj Mach
ASK Slavia Praha |
97 | 09.81 | 474 | |||||||||||||||
11 |
David HavelDavid Havel
ASK Slavia Praha |
98 | 09.54 | 458 | |||||||||||||||
12 |
Victor NicolasVictor Nicolas
PSK Olymp Praha |
98 | 09.53 | 457 | |||||||||||||||
13 |
Jan KaislerJan Kaisler
ASK Slavia Praha |
98 | 09.36 | 447 | |||||||||||||||
14 |
Ondřej ŠtoglOndřej Štogl
TJ Stodůlky Praha, o.s. |
98 | 09.30 | 444 | |||||||||||||||
15 |
Petr RadaPetr Rada
PSK Olymp Praha |
97 | 08.09 | 372 | |||||||||||||||
16 |
František BenešFrantišek Beneš
SKP Union Cheb - klub atletiky |
98 | 07.24 | 321 | |||||||||||||||
17 |
Radim PišlRadim Pišl
SC Radotín Praha |
98 | 06.05 | 252 | |||||||||||||||
Celkem 17 závodníků |
vrh koulí 6kg - Junioři (Finále)
Finále (so, 11.10.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jaroslav HrdličkaJaroslav Hrdlička
ASK Slavia Praha |
95 | 10.62 | 523 | |||||||||||||||
2 |
Jan MiksaJan Miksa
ASK Slavia Praha |
96 | 10.61 | 522 | |||||||||||||||
3 |
David ŠrámekDavid Šrámek
ASK Slavia Praha |
96 | 10.47 | 514 | |||||||||||||||
4 |
Václav CubínekVáclav Cubínek
ASK Slavia Praha |
96 | 09.55 | 459 | |||||||||||||||
5 |
Filip TrnkaFilip Trnka
ASK Slavia Praha |
96 | 09.53 | 457 | |||||||||||||||
6 |
Daniel SekyraDaniel Sekyra
ASK Slavia Praha |
96 | 09.48 | 454 | |||||||||||||||
7 |
Michal ŠístekMichal Šístek
SK ZŠ Jeseniova Praha |
95 | 09.18 | 437 | |||||||||||||||
8 |
Jan StejskalJan Stejskal
ASK Slavia Praha |
95 | 08.92 | 421 | |||||||||||||||
9 |
Jan MaleckýJan Malecký
SK ZŠ Jeseniova Praha |
96 | 08.68 | 407 | |||||||||||||||
10 |
Ondřej GrimOndřej Grim
ASK Slavia Praha |
95 | 08.03 | 368 | |||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
vrh koulí 7,26kg - Muži (Finále)
Finále (so, 11.10.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Michal ŠtohanzlMichal Štohanzl
VSK FTVS Praha |
85 | 10.63 | 524 | |||||||||||||||
2 |
Ondřej HunčovskýOndřej Hunčovský
ASK Slavia Praha |
90 | 10.45 | 513 | |||||||||||||||
3 |
Michal ČadaMichal Čada
TJ Dukla Praha |
85 | 10.21 | 498 | |||||||||||||||
4 |
Stanislav MacháčekStanislav Macháček
ATLETIKA HOSTIVAŘ |
94 | 09.72 | 469 | |||||||||||||||
5 |
Radek ČudaRadek Čuda
SK ZŠ Jeseniova Praha |
91 | 08.82 | 415 | |||||||||||||||
6 |
Jakub SvobodaJakub Svoboda
SK ZŠ Jeseniova Praha |
92 | 08.73 | 410 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
hod diskem 1kg - Žáci (Finále)
Finále (so, 11.10.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Adam PekárekAdam Pekárek
ASK Slavia Praha |
99 | 41.92 | 704 | |||||||||||||||
2 |
Prokop CoufalProkop Coufal
Atletika Jihlava |
99 | 35.20 | 568 | |||||||||||||||
3 |
Martin DvořákMartin Dvořák
ASK Slavia Praha |
99 | 34.71 | 558 | |||||||||||||||
4 |
Jan SchützJan Schütz
ASK Slavia Praha |
99 | 34.19 | 547 | |||||||||||||||
5 |
Hynek HampelHynek Hampel
Atletický školní klub Mazurská |
99 | 32.41 | 512 | |||||||||||||||
6 |
Jakub PrunarJakub Prunar
Univerzitní sportovní klub ... |
99 | 31.85 | 501 | |||||||||||||||
7 |
Filip BartoněkFilip Bartoněk
ŠAK Novoborská Praha |
00 | 29.77 | 460 | |||||||||||||||
8 |
Jan JanečekJan Janeček
SK ZŠ Jeseniova Praha |
99 | 29.54 | 455 | |||||||||||||||
9 |
Adam PalisaAdam Palisa
ASK Slavia Praha |
99 | 28.54 | 436 | |||||||||||||||
10 |
Ivan ZavřelIvan Zavřel
SK ZŠ Jeseniova Praha |
00 | 28.31 | 431 | |||||||||||||||
11 |
Michael OlšavskýMichael Olšavský
SK Aktis Praha |
99 | 28.30 | 431 | |||||||||||||||
12 |
Kryštof NedvídekKryštof Nedvídek
ASK Slavia Praha |
99 | 27.43 | 414 | |||||||||||||||
13 |
Matěj BěhounekMatěj Běhounek
ASK Slavia Praha |
99 | 26.78 | 402 | |||||||||||||||
14 |
Radek StehnoRadek Stehno
ŠSK Újezd nad Lesy-Praha |
99 | 26.16 | 389 | |||||||||||||||
15 |
Jan KlímaJan Klíma
ASK Slavia Praha |
99 | 26.09 | 388 | |||||||||||||||
16 |
Martin ZmeškalMartin Zmeškal
ASK Slavia Praha |
00 | 25.18 | 371 | |||||||||||||||
17 |
Vojtěch MichalVojtěch Michal
Spartak Praha 4 |
99 | 24.48 | 357 | |||||||||||||||
18 |
Vladislav SadirovVladislav Sadirov
ASK Slavia Praha |
99 | 23.48 | 338 | |||||||||||||||
19 |
Matyáš HanzlíkMatyáš Hanzlík
ASK Slavia Praha |
00 | 23.21 | 333 | |||||||||||||||
20 |
Jan RůžičkaJan Růžička
ASK Slavia Praha |
99 | 22.66 | 322 | |||||||||||||||
21 |
Matyáš VíchMatyáš Vích
ASK Slavia Praha |
99 | 21.99 | 310 | |||||||||||||||
22 |
Patrik SeidlPatrik Seidl
SK ZŠ Jeseniova Praha |
99 | 21.86 | 307 | |||||||||||||||
23 |
Vojtěch KomárekVojtěch Komárek
ASK Slavia Praha |
00 | 21.77 | 305 | |||||||||||||||
24 |
Martin JanskýMartin Janský
PSK Olymp Praha |
00 | 21.65 | 303 | |||||||||||||||
25 |
Jan GlogrJan Glogr
ATLETIKA HOSTIVAŘ |
99 | 21.59 | 302 | |||||||||||||||
26 |
Marc NádeníčekMarc Nádeníček
ŠSK Újezd nad Lesy-Praha |
99 | 21.41 | 299 | |||||||||||||||
27 |
Jakub RadaJakub Rada
TJ Stodůlky Praha, o.s. |
00 | 20.67 | 285 | |||||||||||||||
28 |
Mikuláš ValoMikuláš Valo
SK Aktis Praha |
00 | 20.48 | 281 | |||||||||||||||
29 |
Jan KrčJan Krč
SK Kotlářka Praha |
00 | 20.44 | 280 | |||||||||||||||
30 |
Jakub ŠatopletJakub Šatoplet
ŠSK Újezd nad Lesy-Praha |
00 | 19.62 | 265 | |||||||||||||||
31 |
David RudaDavid Ruda
ŠSK Újezd nad Lesy-Praha |
99 | 19.37 | 260 | |||||||||||||||
32 |
Samuel PeterkaSamuel Peterka
TJ Stodůlky Praha, o.s. |
00 | 19.21 | 257 | |||||||||||||||
33 |
Filip PavlicaFilip Pavlica
Spartak Praha 4 |
00 | 17.99 | 235 | |||||||||||||||
34 |
Vilém MertaVilém Merta
TJ Stodůlky Praha, o.s. |
00 | 15.47 | 188 | |||||||||||||||
Celkem 34 závodníků |
hod diskem 1,5kg - Dorostenci (Finále)
Finále (ne, 12.10.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Vojtěch ŠimekVojtěch Šimek
ASK Slavia Praha |
97 | 28.69 | 439 | |||||||||||||||
2 |
Jan KisialaJan Kisiala
ASK Slavia Praha |
98 | 28.44 | 434 | |||||||||||||||
3 |
Zdeněk KubátZdeněk Kubát
TJ Stodůlky Praha, o.s. |
98 | 27.74 | 420 | |||||||||||||||
4 |
Tadeáš ŠtěpánekTadeáš Štěpánek
TJ Stodůlky Praha, o.s. |
98 | 27.59 | 417 | |||||||||||||||
5 |
Matěj MachMatěj Mach
ASK Slavia Praha |
97 | 26.87 | 403 | |||||||||||||||
6 |
Jakub SoučekJakub Souček
SK ZŠ Jeseniova Praha |
98 | 26.49 | 396 | |||||||||||||||
7 |
Ondřej ŠtoglOndřej Štogl
TJ Stodůlky Praha, o.s. |
98 | 26.30 | 392 | |||||||||||||||
8 |
Radek MouchaRadek Moucha
TJ Stodůlky Praha, o.s. |
98 | 24.78 | 363 | |||||||||||||||
9 |
David HavelDavid Havel
ASK Slavia Praha |
98 | 24.20 | 352 | |||||||||||||||
10 |
Victor NicolasVictor Nicolas
PSK Olymp Praha |
98 | 23.68 | 342 | |||||||||||||||
11 |
Jan KaislerJan Kaisler
ASK Slavia Praha |
98 | 21.67 | 304 | |||||||||||||||
12 |
František BenešFrantišek Beneš
SKP Union Cheb - klub atletiky |
98 | 20.25 | 277 | |||||||||||||||
13 |
Vojtěch ObhlídalVojtěch Obhlídal
SK Kotlářka Praha |
97 | 18.78 | 249 | |||||||||||||||
14 |
Petr RadaPetr Rada
PSK Olymp Praha |
97 | 18.75 | 249 | |||||||||||||||
15 |
Radim PišlRadim Pišl
SC Radotín Praha |
98 | 15.20 | 184 | |||||||||||||||
Petr UrbánekPetr Urbánek
ASK Slavia Praha |
98 | NP | |||||||||||||||||
Celkem 16 závodníků |
hod diskem 1,75kg - Junioři (Finále)
Finále (ne, 12.10.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
David ŠrámekDavid Šrámek
ASK Slavia Praha |
96 | 31.55 | 495 | |||||||||||||||
2 |
Jan MiksaJan Miksa
ASK Slavia Praha |
96 | 31.29 | 490 | |||||||||||||||
3 |
Filip TrnkaFilip Trnka
ASK Slavia Praha |
96 | 28.87 | 442 | |||||||||||||||
4 |
Jaroslav HrdličkaJaroslav Hrdlička
ASK Slavia Praha |
95 | 26.17 | 390 | |||||||||||||||
5 |
Jan MaleckýJan Malecký
SK ZŠ Jeseniova Praha |
96 | 23.96 | 347 | |||||||||||||||
6 |
Daniel SekyraDaniel Sekyra
ASK Slavia Praha |
96 | 23.54 | 339 | |||||||||||||||
7 |
Michal ŠístekMichal Šístek
SK ZŠ Jeseniova Praha |
95 | 23.42 | 337 | |||||||||||||||
8 |
Jan StejskalJan Stejskal
ASK Slavia Praha |
95 | 22.88 | 326 | |||||||||||||||
9 |
Václav CubínekVáclav Cubínek
ASK Slavia Praha |
96 | 22.30 | 315 | |||||||||||||||
10 |
Ondřej GrimOndřej Grim
ASK Slavia Praha |
95 | 19.09 | 255 | |||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
hod diskem 2kg - Muži (Finále)
Finále (ne, 12.10.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Ondřej HunčovskýOndřej Hunčovský
ASK Slavia Praha |
90 | 29.99 | 464 | |||||||||||||||
2 |
Michal ŠtohanzlMichal Štohanzl
VSK FTVS Praha |
85 | 29.78 | 460 | |||||||||||||||
3 |
Radek ČudaRadek Čuda
SK ZŠ Jeseniova Praha |
91 | 24.35 | 355 | |||||||||||||||
4 |
Stanislav MacháčekStanislav Macháček
ATLETIKA HOSTIVAŘ |
94 | 23.84 | 345 | |||||||||||||||
5 |
Jakub SvobodaJakub Svoboda
SK ZŠ Jeseniova Praha |
92 | 21.44 | 299 | |||||||||||||||
Michal ČadaMichal Čada
TJ Dukla Praha |
85 | NP | |||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
hod oštěpem 500g - Žákyně (Finále)
Finále (ne, 12.10.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Anežka ŠímováAnežka Šímová
TJ Stodůlky Praha, o.s. |
00 | 9.65 | 100 | |||||||||||||||
2 |
Kateřina DeutschováKateřina Deutschová
ASK Slavia Praha |
00 | 7.19 | 56 | |||||||||||||||
3 |
Michaela TreglerováMichaela Treglerová
ASK Slavia Praha |
99 | 41.08 | 688 | |||||||||||||||
4 |
Andrea DuchoňováAndrea Duchoňová
ASK Slavia Praha |
99 | 26.63 | 413 | |||||||||||||||
5 |
Barbora JehličkováBarbora Jehličková
Univerzitní sportovní klub ... |
99 | 26.27 | 406 | |||||||||||||||
6 |
Amálie ŠvábíkováAmálie Švábíková
ASK Slavia Praha |
99 | 25.52 | 392 | |||||||||||||||
7 |
Adéla JehličkováAdéla Jehličková
Univerzitní sportovní klub ... |
99 | 23.50 | 354 | |||||||||||||||
8 |
Tereza KrátkáTereza Krátká
SK ZŠ Jeseniova Praha |
99 | 23.31 | 351 | |||||||||||||||
9 |
Tereza VernerováTereza Vernerová
SK Kotlářka Praha |
00 | 22.60 | 337 | |||||||||||||||
10 |
Marie HochmanováMarie Hochmanová
AC Praha 1890 |
99 | 22.10 | 328 | |||||||||||||||
11 |
Adéla TomáškováAdéla Tomášková
SK ZŠ Jeseniova Praha |
00 | 22.09 | 328 | |||||||||||||||
12 |
Martina DvořákováMartina Dvořáková
ASK Slavia Praha |
99 | 20.80 | 304 | |||||||||||||||
13 |
Tereza ParáskováTereza Parásková
SK Kotlářka Praha |
00 | 20.65 | 301 | |||||||||||||||
14 |
Kateřina FialováKateřina Fialová
SK Kotlářka Praha |
00 | 20.34 | 295 | |||||||||||||||
Andrea CikánováAndrea Cikánová
SK ZŠ Jeseniova Praha |
00 | 20.34 | 295 | ||||||||||||||||
16 |
Johana KašparováJohana Kašparová
Univerzitní sportovní klub ... |
99 | 19.96 | 288 | |||||||||||||||
17 |
Nicoleta TurnerováNicoleta Turnerová
SK ZŠ Jeseniova Praha |
00 | 19.06 | 271 | |||||||||||||||
18 |
Veronika KrálováVeronika Králová
SK Kotlářka Praha |
99 | 19.00 | 270 | |||||||||||||||
19 |
Anna DaťkováAnna Daťková
TJ Stodůlky Praha, o.s. |
00 | 18.70 | 265 | |||||||||||||||
20 |
Veronika MarešováVeronika Marešová
ASK Slavia Praha |
00 | 18.57 | 262 | |||||||||||||||
21 |
Markéta ChaloupeckáMarkéta Chaloupecká
SK Kotlářka Praha |
00 | 17.87 | 249 | |||||||||||||||
22 |
Karolína UhrováKarolína Uhrová
SK Kotlářka Praha |
99 | 17.70 | 246 | |||||||||||||||
23 |
Lucie ŽivnáLucie Živná
SK Kotlářka Praha |
99 | 15.37 | 203 | |||||||||||||||
24 |
Aneta HofmanováAneta Hofmanová
ASK Slavia Praha |
00 | 15.33 | 203 | |||||||||||||||
25 |
Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová
ASK Slavia Praha |
00 | 13.76 | 174 | |||||||||||||||
26 |
Tereza ProkelováTereza Prokelová
SK Kotlářka Praha |
00 | 12.62 | 153 | |||||||||||||||
27 |
Karolína ČesenkováKarolína Česenková
ASK Slavia Praha |
99 | 12.12 | 144 | |||||||||||||||
28 |
Šárka HájkováŠárka Hájková
ŠSK Újezd nad Lesy-Praha |
00 | 10.46 | 114 | |||||||||||||||
Celkem 28 závodníků |
hod oštěpem 600g - Žáci (Finále)
Finále (so, 11.10.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Martin DvořákMartin Dvořák
ASK Slavia Praha |
99 | 42.73 | 482 | |||||||||||||||
2 |
Kryštof NedvídekKryštof Nedvídek
ASK Slavia Praha |
99 | 38.58 | 422 | |||||||||||||||
3 |
Jan SchützJan Schütz
ASK Slavia Praha |
99 | 37.70 | 409 | |||||||||||||||
4 |
Prokop CoufalProkop Coufal
Atletika Jihlava |
99 | 37.62 | 408 | |||||||||||||||
5 |
Jan KlímaJan Klíma
ASK Slavia Praha |
99 | 37.25 | 402 | |||||||||||||||
6 |
Filip BartoněkFilip Bartoněk
ŠAK Novoborská Praha |
00 | 36.05 | 385 | |||||||||||||||
7 |
Vladislav SadirovVladislav Sadirov
ASK Slavia Praha |
99 | 36.01 | 385 | |||||||||||||||
8 |
Jan JanečekJan Janeček
SK ZŠ Jeseniova Praha |
99 | 33.46 | 348 | |||||||||||||||
9 |
Jakub PrunarJakub Prunar
Univerzitní sportovní klub ... |
99 | 33.39 | 347 | |||||||||||||||
10 |
Martin JanskýMartin Janský
PSK Olymp Praha |
00 | 32.61 | 336 | |||||||||||||||
11 |
Jan RůžičkaJan Růžička
ASK Slavia Praha |
99 | 32.52 | 335 | |||||||||||||||
12 |
Jan GlogrJan Glogr
ATLETIKA HOSTIVAŘ |
99 | 31.36 | 318 | |||||||||||||||
13 |
Matěj BěhounekMatěj Běhounek
ASK Slavia Praha |
99 | 31.35 | 318 | |||||||||||||||
14 |
Jakub RadaJakub Rada
TJ Stodůlky Praha, o.s. |
00 | 30.80 | 310 | |||||||||||||||
15 |
Martin ZmeškalMartin Zmeškal
ASK Slavia Praha |
00 | 29.85 | 297 | |||||||||||||||
16 |
Hynek HampelHynek Hampel
Atletický školní klub Mazurská |
99 | 29.66 | 294 | |||||||||||||||
17 |
Jan KrčJan Krč
SK Kotlářka Praha |
00 | 29.46 | 292 | |||||||||||||||
18 |
Ivan ZavřelIvan Zavřel
SK ZŠ Jeseniova Praha |
00 | 28.88 | 283 | |||||||||||||||
19 |
Jakub ŠatopletJakub Šatoplet
ŠSK Újezd nad Lesy-Praha |
00 | 27.68 | 267 | |||||||||||||||
20 |
Matyáš HanzlíkMatyáš Hanzlík
ASK Slavia Praha |
00 | 27.56 | 265 | |||||||||||||||
21 |
Michael OlšavskýMichael Olšavský
SK Aktis Praha |
99 | 27.23 | 260 | |||||||||||||||
22 |
Vojtěch MichalVojtěch Michal
Spartak Praha 4 |
99 | 26.64 | 252 | |||||||||||||||
23 |
Adam PekárekAdam Pekárek
ASK Slavia Praha |
99 | 26.60 | 252 | |||||||||||||||
24 |
Matyáš VíchMatyáš Vích
ASK Slavia Praha |
99 | 26.32 | 248 | |||||||||||||||
25 |
Adam PalisaAdam Palisa
ASK Slavia Praha |
99 | 25.25 | 233 | |||||||||||||||
26 |
Vojtěch KomárekVojtěch Komárek
ASK Slavia Praha |
00 | 25.09 | 231 | |||||||||||||||
27 |
Mikuláš ValoMikuláš Valo
SK Aktis Praha |
00 | 24.38 | 221 | |||||||||||||||
28 |
Samuel PeterkaSamuel Peterka
TJ Stodůlky Praha, o.s. |
00 | 24.18 | 218 | |||||||||||||||
29 |
Vilém MertaVilém Merta
TJ Stodůlky Praha, o.s. |
00 | 22.29 | 192 | |||||||||||||||
30 |
Radek StehnoRadek Stehno
ŠSK Újezd nad Lesy-Praha |
99 | 21.28 | 179 | |||||||||||||||
31 |
Marc NádeníčekMarc Nádeníček
ŠSK Újezd nad Lesy-Praha |
99 | 21.23 | 178 | |||||||||||||||
32 |
Patrik SeidlPatrik Seidl
SK ZŠ Jeseniova Praha |
99 | 20.02 | 162 | |||||||||||||||
33 |
Filip PavlicaFilip Pavlica
Spartak Praha 4 |
00 | 19.65 | 157 | |||||||||||||||
34 |
David RudaDavid Ruda
ŠSK Újezd nad Lesy-Praha |
99 | 14.43 | 88 | |||||||||||||||
Celkem 34 závodníků |
hod oštěpem 600g - Ženy (Finále)
Finále (ne, 12.10.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Martina PíšováMartina Píšová
SK ZŠ Jeseniova Praha |
94 | 44.87 | 761 | |||||||||||||||
2 |
Lucie OsobováLucie Osobová
Univerzitní sportovní klub ... |
85 | 28.95 | 457 | |||||||||||||||
3 |
Kristýna JelínkováKristýna Jelínková
ASK Slavia Praha |
92 | 19.78 | 285 | |||||||||||||||
4 |
Adéla HolakovskáAdéla Holakovská
TJ Dukla Praha |
91 | 19.10 | 272 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
hod oštěpem 600g - Juniorky (Finále)
Finále (ne, 12.10.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Anna NečinováAnna Nečinová
ŠAK Novoborská Praha |
96 | 33.96 | 552 | |||||||||||||||
2 |
Barbora VotinskáBarbora Votinská
SK Kotlářka Praha |
96 | 24.79 | 378 | |||||||||||||||
3 |
Anna ZekuciováAnna Zekuciová
TJ MDDM Ostrov |
95 | 20.90 | 306 | |||||||||||||||
4 |
Martina MatějkováMartina Matějková
SK ZŠ Jeseniova Praha |
96 | 20.80 | 304 | |||||||||||||||
Jolana ŠrámkováJolana Šrámková
SK ZŠ Jeseniova Praha |
96 | NP | |||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
hod oštěpem 600g - Dorostenky (Finále)
Finále (ne, 12.10.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Karolína JirmanováKarolína Jirmanová
TJ Dukla Praha |
98 | 31.16 | 499 | |||||||||||||||
2 |
Natálie MoravcováNatálie Moravcová
PSK Olymp Praha |
98 | 29.08 | 459 | |||||||||||||||
3 |
Sabina PöschlováSabina Pöschlová
A. C. TEPO Kladno |
97 | 28.45 | 447 | |||||||||||||||
4 |
Nikola PöschlováNikola Pöschlová
A. C. TEPO Kladno |
98 | 25.56 | 393 | |||||||||||||||
5 |
Lucie StibralováLucie Stibralová
SK Kotlářka Praha |
98 | 25.09 | 384 | |||||||||||||||
6 |
Tereza EdlováTereza Edlová
SK Kotlářka Praha |
97 | 24.85 | 379 | |||||||||||||||
7 |
Iveta RákosníkováIveta Rákosníková
ASK Slavia Praha |
97 | 23.50 | 354 | |||||||||||||||
8 |
Alice BoučkováAlice Boučková
Spartak Praha 4 |
97 | 23.20 | 349 | |||||||||||||||
9 |
Anna HerynkováAnna Herynková
ASK Slavia Praha |
98 | 22.14 | 329 | |||||||||||||||
10 |
Tereza NemešováTereza Nemešová
SK Kotlářka Praha |
98 | 20.62 | 300 | |||||||||||||||
11 |
Aneta SladovníkováAneta Sladovníková
ASK Slavia Praha |
97 | 19.86 | 286 | |||||||||||||||
12 |
Veronika ProkelováVeronika Prokelová
SK Kotlářka Praha |
97 | 19.48 | 279 | |||||||||||||||
13 |
Šárka KalvováŠárka Kalvová
ASK Slavia Praha |
97 | 16.00 | 215 | |||||||||||||||
Celkem 13 závodníků |
hod oštěpem 700g - Dorostenci (Finále)
Finále (ne, 12.10.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jakub SoučekJakub Souček
SK ZŠ Jeseniova Praha |
98 | 44.12 | 502 | |||||||||||||||
2 |
Victor NicolasVictor Nicolas
PSK Olymp Praha |
98 | 43.67 | 496 | |||||||||||||||
3 |
Tadeáš ŠtěpánekTadeáš Štěpánek
TJ Stodůlky Praha, o.s. |
98 | 43.48 | 493 | |||||||||||||||
4 |
Vojtěch ŠimekVojtěch Šimek
ASK Slavia Praha |
97 | 39.95 | 441 | |||||||||||||||
5 |
Ondřej ŠtoglOndřej Štogl
TJ Stodůlky Praha, o.s. |
98 | 38.46 | 420 | |||||||||||||||
6 |
Radek MouchaRadek Moucha
TJ Stodůlky Praha, o.s. |
98 | 35.80 | 382 | |||||||||||||||
7 |
Zdeněk KubátZdeněk Kubát
TJ Stodůlky Praha, o.s. |
98 | 34.78 | 367 | |||||||||||||||
8 |
David HavelDavid Havel
ASK Slavia Praha |
98 | 34.27 | 360 | |||||||||||||||
9 |
Jan KisialaJan Kisiala
ASK Slavia Praha |
98 | 34.22 | 359 | |||||||||||||||
10 |
Matěj MachMatěj Mach
ASK Slavia Praha |
97 | 31.85 | 325 | |||||||||||||||
11 |
Vojtěch ObhlídalVojtěch Obhlídal
SK Kotlářka Praha |
97 | 29.08 | 286 | |||||||||||||||
12 |
Radim PišlRadim Pišl
SC Radotín Praha |
98 | 24.37 | 221 | |||||||||||||||
13 |
Jan KaislerJan Kaisler
ASK Slavia Praha |
98 | 22.79 | 199 | |||||||||||||||
14 |
František BenešFrantišek Beneš
SKP Union Cheb - klub atletiky |
98 | 21.81 | 186 | |||||||||||||||
15 |
Petr RadaPetr Rada
PSK Olymp Praha |
97 | 14.95 | 95 | |||||||||||||||
Celkem 15 závodníků |
hod oštěpem 800g - Muži (Finále)
Finále (ne, 12.10.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Michal ŠtohanzlMichal Štohanzl
VSK FTVS Praha |
85 | 49.95 | 588 | |||||||||||||||
2 |
Radek ČudaRadek Čuda
SK ZŠ Jeseniova Praha |
91 | 40.61 | 451 | |||||||||||||||
3 |
Ondřej HunčovskýOndřej Hunčovský
ASK Slavia Praha |
90 | 38.79 | 425 | |||||||||||||||
4 |
Jakub SvobodaJakub Svoboda
SK ZŠ Jeseniova Praha |
92 | 34.72 | 366 | |||||||||||||||
Stanislav MacháčekStanislav Macháček
ATLETIKA HOSTIVAŘ |
94 | DNS | |||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
hod oštěpem 800g - Junioři (Finále)
Finále (ne, 12.10.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Filip TrnkaFilip Trnka
ASK Slavia Praha |
96 | 42.91 | 484 | |||||||||||||||
2 |
Jan MiksaJan Miksa
ASK Slavia Praha |
96 | 40.49 | 449 | |||||||||||||||
3 |
Daniel SekyraDaniel Sekyra
ASK Slavia Praha |
96 | 35.11 | 372 | |||||||||||||||
4 |
David ŠrámekDavid Šrámek
ASK Slavia Praha |
96 | 34.50 | 363 | |||||||||||||||
5 |
Jan MaleckýJan Malecký
SK ZŠ Jeseniova Praha |
96 | 32.82 | 339 | |||||||||||||||
6 |
Jaroslav HrdličkaJaroslav Hrdlička
ASK Slavia Praha |
95 | 27.06 | 258 | |||||||||||||||
7 |
Ondřej GrimOndřej Grim
ASK Slavia Praha |
95 | 26.02 | 244 | |||||||||||||||
8 |
Michal ŠístekMichal Šístek
SK ZŠ Jeseniova Praha |
95 | 25.48 | 236 | |||||||||||||||
9 |
Václav CubínekVáclav Cubínek
ASK Slavia Praha |
96 | 23.96 | 215 | |||||||||||||||
Jan StejskalJan Stejskal
ASK Slavia Praha |
95 | DNS | |||||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
sedmiboj [Z] - Ženy |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martina PíšováMartina Píšová | 94 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 3994 | |||||||||||||||
2 | Lucie OsobováLucie Osobová | 85 | Univerzitní sportovní klub ... | 3553 | |||||||||||||||
3 | Kristýna JelínkováKristýna Jelínková | 92 | ASK Slavia Praha | 3375 | |||||||||||||||
4 | Adéla HolakovskáAdéla Holakovská | 91 | TJ Dukla Praha | 2938 | |||||||||||||||
Poznámky:Po ukončení soutěže před odesláním výsledků na web ČAS (www.atletika.cz) změňte v časovém pořadu název disciplíny celkový bodový stav na příslušný název víceboje (např. desetiboj) tak, aby bylo možné zpracovat korektně statistiku!Píšová M. 3994 (16.69/632-1.35/460-10.97/593-29.19/540-4.64/464-44.87/761-2:42.56/544) Osobová L. 3553 (16.24/685-1.49/610-09.89/522-30.60/441-4.27/371-28.95/457-2:49.68/467) Jelínková K. 3375 (17.95/494-1.35/460-06.45/300-27.83/644-4.51/431-19.78/285-2:24.67/761) Holakovská A. 2938 (19.91/310-1.30/409-07.36/358-30.18/470-4.31/381-19.10/272-2:26.44/738) |
|||||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
sedmiboj [Z] - Juniorky |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna NečinováAnna Nečinová | 96 | ŠAK Novoborská Praha | 4702 | |||||||||||||||
2 | Anna ZekuciováAnna Zekuciová | 95 | TJ MDDM Ostrov | 4501 | |||||||||||||||
3 | Barbora VotinskáBarbora Votinská | 96 | SK Kotlářka Praha | 3713 | |||||||||||||||
4 | Martina MatějkováMartina Matějková | 96 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 2993 | |||||||||||||||
5 | Jolana ŠrámkováJolana Šrámková | 96 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 1787 | |||||||||||||||
Poznámky:Po ukončení soutěže před odesláním výsledků na web ČAS (www.atletika.cz) změňte v časovém pořadu název disciplíny celkový bodový stav na příslušný název víceboje (např. desetiboj) tak, aby bylo možné zpracovat korektně statistiku!Nečinová A. 4702 (14.81/867-1.61/747-11.66/639-26.16/783-4.88/527-33.96/552-2:38.81/587) Zekuciová A. 4501 (14.64/890-1.46/577-08.89/457-25.88/808-5.54/712-20.90/306-2:25.45/751) Votinská B. 3713 (17.03/593-1.43/544-07.68/379-27.05/708-5.26/631-24.79/378-2:48.43/480) Matějková M. 2993 (17.06/590-1.30/409-07.31/355-29.65/507-4.61/456-20.80/304-2:59.22/372) Šrámková J. 1787 (23.64/71-1.25/359-08.40/425-30.09/476-4.61/456-/-/) |
|||||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
sedmiboj [Dky] - Dorostenky |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Karolína JirmanováKarolína Jirmanová | 98 | TJ Dukla Praha | 4576 | |||||||||||||||
2 | Aneta SladovníkováAneta Sladovníková | 97 | ASK Slavia Praha | 4446 | |||||||||||||||
3 | Tereza EdlováTereza Edlová | 97 | SK Kotlářka Praha | 4038 | |||||||||||||||
4 | Alice BoučkováAlice Boučková | 97 | Spartak Praha 4 | 3875 | |||||||||||||||
5 | Nikola PöschlováNikola Pöschlová | 98 | A. C. TEPO Kladno | 3863 | |||||||||||||||
6 | Iveta RákosníkováIveta Rákosníková | 97 | ASK Slavia Praha | 3679 | |||||||||||||||
7 | Šárka KalvováŠárka Kalvová | 97 | ASK Slavia Praha | 3630 | |||||||||||||||
8 | Sabina PöschlováSabina Pöschlová | 97 | A. C. TEPO Kladno | 3573 | |||||||||||||||
9 | Tereza NemešováTereza Nemešová | 98 | SK Kotlářka Praha | 3454 | |||||||||||||||
10 | Anna HerynkováAnna Herynková | 98 | ASK Slavia Praha | 3323 | |||||||||||||||
11 | Natálie MoravcováNatálie Moravcová | 98 | PSK Olymp Praha | 2842 | |||||||||||||||
12 | Veronika ProkelováVeronika Prokelová | 97 | SK Kotlářka Praha | 2777 | |||||||||||||||
13 | Lucie StibralováLucie Stibralová | 98 | SK Kotlářka Praha | 2729 | |||||||||||||||
Poznámky:Po ukončení soutěže před odesláním výsledků na web ČAS (www.atletika.cz) změňte v časovém pořadu název disciplíny celkový bodový stav na příslušný název víceboje (např. desetiboj) tak, aby bylo možné zpracovat korektně statistiku!Jirmanová K. 4576 (14.83/864-1.46/577-10.02/531-26.46/757-5.30/643-31.16/499-2:29.06/705) Sladovníková A. 4446 (15.31/801-1.52/644-09.86/520-26.01/796-5.13/595-19.86/286-2:21.48/804) Edlová T. 4038 (16.22/688-1.46/577-09.67/508-27.97/633-5.36/660-24.85/379-2:38.29/593) Boučková A. 3875 (17.10/585-1.46/577-09.54/499-28.13/621-5.12/592-23.20/349-2:33.28/652) Pöschlová N. 3863 (16.36/671-1.61/747-09.86/520-29.12/545-4.91/535-25.56/393-2:51.12/452) Rákosníková I. 3679 (15.65/758-1.49/610-09.10/471-28.03/628-4.45/416-23.50/354-2:52.13/442) Kalvová Š. 3630 (16.93/604-1.35/460-07.82/388-26.37/765-5.04/570-16.00/215-2:35.26/628) Pöschlová S. 3573 (18.20/468-1.55/678-10.23/545-29.04/551-5.10/587-28.45/447-3:07.68/297) Nemešová T. 3454 (17.14/581-1.35/460-07.25/351-27.96/634-4.43/411-20.62/300-2:28.11/717) Herynková A. 3323 (17.71/519-1.35/460-08.89/457-28.57/587-4.70/479-22.14/329-2:47.28/492) Moravcová N. 2842 (18.64/424-1.35/460-08.90/458-31.31/394-4.17/347-29.08/459-3:07.33/300) Prokelová V. 2777 (18.64/424-1.30/409-07.97/397-30.04/479-4.41/406-19.48/279-2:58.13/383) Stibralová L. 2729 (18.00/488-1.25/359-07.96/397-30.47/450-3.84/272-25.09/384-2:58.49/379) |
|||||||||||||||||||
Celkem 13 závodníků |
sedmiboj [Zky] - Žákyně |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Amálie ŠvábíkováAmálie Švábíková | 99 | ASK Slavia Praha | 4490 | |||||||||||||||
2 | Andrea DuchoňováAndrea Duchoňová | 99 | ASK Slavia Praha | 4139 | |||||||||||||||
3 | Tereza ParáskováTereza Parásková | 00 | SK Kotlářka Praha | 4054 | |||||||||||||||
4 | Michaela TreglerováMichaela Treglerová | 99 | ASK Slavia Praha | 3945 | |||||||||||||||
5 | Nicoleta TurnerováNicoleta Turnerová | 00 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 3691 | |||||||||||||||
6 | Johana KašparováJohana Kašparová | 99 | Univerzitní sportovní klub ... | 3648 | |||||||||||||||
7 | Adéla JehličkováAdéla Jehličková | 99 | Univerzitní sportovní klub ... | 3621 | |||||||||||||||
8 | Barbora JehličkováBarbora Jehličková | 99 | Univerzitní sportovní klub ... | 3528 | |||||||||||||||
9 | Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová | 00 | ASK Slavia Praha | 3464 | |||||||||||||||
10 | Andrea CikánováAndrea Cikánová | 00 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 3413 | |||||||||||||||
11 | Martina DvořákováMartina Dvořáková | 99 | ASK Slavia Praha | 3401 | |||||||||||||||
12 | Kateřina FialováKateřina Fialová | 00 | SK Kotlářka Praha | 3347 | |||||||||||||||
13 | Markéta ChaloupeckáMarkéta Chaloupecká | 00 | SK Kotlářka Praha | 3267 | |||||||||||||||
14 | Aneta HofmanováAneta Hofmanová | 00 | ASK Slavia Praha | 3170 | |||||||||||||||
15 | Tereza KrátkáTereza Krátká | 99 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 3162 | |||||||||||||||
16 | Tereza VernerováTereza Vernerová | 00 | SK Kotlářka Praha | 3107 | |||||||||||||||
17 | Marie HochmanováMarie Hochmanová | 99 | AC Praha 1890 | 2977 | |||||||||||||||
18 | Anna DaťkováAnna Daťková | 00 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | 2896 | |||||||||||||||
19 | Adéla TomáškováAdéla Tomášková | 00 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 2734 | |||||||||||||||
20 | Karolína ČesenkováKarolína Česenková | 99 | ASK Slavia Praha | 2730 | |||||||||||||||
21 | Veronika MarešováVeronika Marešová | 00 | ASK Slavia Praha | 2683 | |||||||||||||||
22 | Šárka HájkováŠárka Hájková | 00 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 2665 | |||||||||||||||
23 | Karolína UhrováKarolína Uhrová | 99 | SK Kotlářka Praha | 2654 | |||||||||||||||
24 | Veronika KrálováVeronika Králová | 99 | SK Kotlářka Praha | 2569 | |||||||||||||||
25 | Lucie ŽivnáLucie Živná | 99 | SK Kotlářka Praha | 2533 | |||||||||||||||
26 | Tereza ProkelováTereza Prokelová | 00 | SK Kotlářka Praha | 2437 | |||||||||||||||
27 | Kateřina DeutschováKateřina Deutschová | 00 | ASK Slavia Praha | 2100 | |||||||||||||||
28 | Anežka ŠímováAnežka Šímová | 00 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | 2016 | |||||||||||||||
29 | Kristina SavchenkoKristina Savchenko | 00 | ŠAK Novoborská Praha | 1323 | |||||||||||||||
Poznámky:Po ukončení soutěže před odesláním výsledků na web ČAS (www.atletika.cz) změňte v časovém pořadu název disciplíny celkový bodový stav na příslušný název víceboje (např. desetiboj) tak, aby bylo možné zpracovat korektně statistiku!Švábíková A. 4490 (15.19/817-1.52/644-11.52/629-19.66/817-4.90/532-25.52/392-2:32.77/659) Duchoňová A. 4139 (15.31/801-1.30/409-08.66/442-20.26/746-5.23/623-26.63/413-2:29.01/705) Parásková T. 4054 (16.05/708-1.49/610-09.04/467-20.24/749-5.06/576-20.65/301-2:34.01/643) Treglerová M. 3945 (17.07/589-1.35/460-09.83/518-21.33/628-4.42/408-41.08/688-2:33.11/654) Turnerová N. 3691 (15.04/836-1.35/460-09.50/497-19.45/842-3.99/306-19.06/271-2:48.48/479) Kašparová J. 3648 (15.42/787-1.35/460-08.74/447-20.71/695-4.76/495-19.96/288-2:48.81/476) Jehličková A. 3621 (16.82/617-1.30/409-08.70/445-21.43/617-4.71/482-23.50/354-2:29.68/697) Jehličková B. 3528 (16.89/609-1.43/544-08.21/413-22.24/534-4.60/454-26.27/406-2:40.46/568) Jíchová N. 3464 (15.11/827-1.46/577-05.90/265-19.76/805-4.31/381-13.76/174-2:52.77/435) Cikánová A. 3413 (16.15/696-1.30/409-06.98/334-20.36/735-4.29/376-20.34/295-2:40.42/568) Dvořáková M. 3401 (18.14/474-1.35/460-09.01/465-20.22/751-4.59/451-20.80/304-2:46.93/496) Fialová K. 3347 (17.37/555-1.43/544-09.17/475-20.94/670-4.36/393-20.34/295-2:54.82/415) Chaloupecká M. 3267 (18.32/456-1.40/512-08.56/436-21.07/656-4.32/384-17.87/249-2:39.92/574) Hofmanová A. 3170 (17.46/546-1.35/460-07.12/343-21.40/620-4.62/459-15.33/203-2:43.01/539) Krátká T. 3162 (17.41/551-1.30/409-08.95/461-20.55/713-4.27/371-23.31/351-3:06.68/306) Vernerová T. 3107 (16.66/635-1.25/359-07.67/378-22.19/539-3.99/306-22.60/337-2:41.76/553) Hochmanová M. 2977 (19.83/316-1.25/359-09.58/502-21.69/590-4.17/347-22.10/328-2:43.34/535) Daťková A. 2896 (19.87/313-1.40/512-09.61/504-21.55/604-4.26/369-18.70/265-3:04.04/329) Tomášková A. 2734 (17.90/499-1.35/460-06.20/284-21.49/611-0/-22.09/328-2:41.81/552) Česenková K. 2730 (17.99/489-1.25/359-08.28/417-21.44/616-4.30/379-12.12/144-3:04.33/326) Marešová V. 2683 (18.37/451-0.0/0-07.56/371-20.65/702-4.41/406-18.57/262-2:47.35/491) Hájková Š. 2665 (19.20/372-1.35/460-06.42/298-22.20/538-3.86/276-10.46/114-2:37.05/607) Uhrová K. 2654 (18.74/415-1.25/359-07.76/384-22.40/518-4.16/345-17.70/246-2:57.68/387) Králová V. 2569 (21.62/182-1.25/359-07.72/381-21.97/561-3.66/233-19.00/270-2:39.13/583) Živná L. 2533 (17.83/506-1.25/359-07.91/394-22.89/471-3.87/279-15.37/203-3:04.86/321) Prokelová T. 2437 (19.44/350-1.20/312-07.12/343-21.66/593-4.02/312-12.62/153-2:59.03/374) Deutschová K. 2100 (19.73/325-1.20/312-05.44/236-23.15/447-3.64/229-7.19/56-2:47.00/495) Šímová A. 2016 (21.45/193-1.15/266-05.12/216-22.65/494-3.69/239-9.65/100-2:45.77/508) Savchenko K. 1323 (21.82/169-1.30/409-07.21/348-23.71/397-/) |
|||||||||||||||||||
Celkem 29 závodníků |
devítiboj - Žáci |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adam PekárekAdam Pekárek | 99 | ASK Slavia Praha | 5073 | |||||||||||||||
2 | Matěj BěhounekMatěj Běhounek | 99 | ASK Slavia Praha | 4875 | |||||||||||||||
3 | Martin DvořákMartin Dvořák | 99 | ASK Slavia Praha | 4735 | |||||||||||||||
4 | Jan SchützJan Schütz | 99 | ASK Slavia Praha | 4601 | |||||||||||||||
5 | Jakub PrunarJakub Prunar | 99 | Univerzitní sportovní klub ... | 4464 | |||||||||||||||
6 | Jan KlímaJan Klíma | 99 | ASK Slavia Praha | 4253 | |||||||||||||||
7 | Filip BartoněkFilip Bartoněk | 00 | ŠAK Novoborská Praha | 4184 | |||||||||||||||
8 | Hynek HampelHynek Hampel | 99 | Atletický školní klub Mazurská | 4173 | |||||||||||||||
9 | Jan RůžičkaJan Růžička | 99 | ASK Slavia Praha | 4018 | |||||||||||||||
10 | Martin JanskýMartin Janský | 00 | PSK Olymp Praha | 3984 | |||||||||||||||
11 | Ivan ZavřelIvan Zavřel | 00 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 3982 | |||||||||||||||
12 | Vladislav SadirovVladislav Sadirov | 99 | ASK Slavia Praha | 3972 | |||||||||||||||
13 | Radek StehnoRadek Stehno | 99 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 3914 | |||||||||||||||
14 | Jan JanečekJan Janeček | 99 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 3908 | |||||||||||||||
15 | Prokop CoufalProkop Coufal | 99 | Atletika Jihlava | 3716 | |||||||||||||||
16 | Matyáš VíchMatyáš Vích | 99 | ASK Slavia Praha | 3689 | |||||||||||||||
17 | Michael OlšavskýMichael Olšavský | 99 | SK Aktis Praha | 3674 | |||||||||||||||
18 | Matyáš HanzlíkMatyáš Hanzlík | 00 | ASK Slavia Praha | 3491 | |||||||||||||||
19 | Patrik SeidlPatrik Seidl | 99 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 3434 | |||||||||||||||
20 | Filip PavlicaFilip Pavlica | 00 | Spartak Praha 4 | 3428 | |||||||||||||||
Jakub ŠatopletJakub Šatoplet | 00 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 3428 | ||||||||||||||||
22 | Kryštof NedvídekKryštof Nedvídek | 99 | ASK Slavia Praha | 3381 | |||||||||||||||
23 | Jan KrčJan Krč | 00 | SK Kotlářka Praha | 3340 | |||||||||||||||
24 | Vojtěch MichalVojtěch Michal | 99 | Spartak Praha 4 | 3240 | |||||||||||||||
25 | Jan GlogrJan Glogr | 99 | ATLETIKA HOSTIVAŘ | 3230 | |||||||||||||||
26 | Adam PalisaAdam Palisa | 99 | ASK Slavia Praha | 3212 | |||||||||||||||
27 | Vojtěch KomárekVojtěch Komárek | 00 | ASK Slavia Praha | 3209 | |||||||||||||||
28 | Jakub RadaJakub Rada | 00 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | 3085 | |||||||||||||||
29 | David RudaDavid Ruda | 99 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 2801 | |||||||||||||||
30 | Martin ZmeškalMartin Zmeškal | 00 | ASK Slavia Praha | 2771 | |||||||||||||||
31 | Marc NádeníčekMarc Nádeníček | 99 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 2720 | |||||||||||||||
32 | Mikuláš ValoMikuláš Valo | 00 | SK Aktis Praha | 2349 | |||||||||||||||
33 | Vilém MertaVilém Merta | 00 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | 2082 | |||||||||||||||
34 | Samuel PeterkaSamuel Peterka | 00 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | 1278 | |||||||||||||||
Poznámky:Po ukončení soutěže před odesláním výsledků na web ČAS (www.atletika.cz) změňte v časovém pořadu název disciplíny celkový bodový stav na příslušný název víceboje (např. desetiboj) tak, aby bylo možné zpracovat korektně statistiku!Pekárek A. 5073 (14.80/735-41.92/704-2.90/333-/-26.60/252-7.42/739-6.02/591-12.90/661-1.67/520-3:13.45/538) Běhounek M. 4875 (13.98/837-26.78/402-2.70/286-31.35/318-7.55/697-6.10/608-12.22/620-1.58/449-3:00.60/658) Dvořák M. 4735 (15.09/701-34.71/558-2.90/333-/-42.73/482-7.80/619-5.34/449-10.57/520-1.55/426-3:01.79/647) Schütz J. 4601 (14.98/714-34.19/547-2.40/220-37.70/409-7.99/563-5.64/510-10.73/530-1.58/449-3:00.53/659) Prunar J. 4464 (14.35/790-31.85/501-2.60/264-33.39/347-7.95/574-5.07/396-09.24/440-1.48/374-2:48.85/778) Klíma J. 4253 (16.13/583-26.09/388-2.30/199-37.25/402-7.59/684-5.80/544-10.00/486-1.58/449-3:15.72/518) Bartoněk F. 4184 (16.01/596-29.77/460-3.10/381-/-36.05/385-8.17/511-5.22/425-08.89/419-1.52/404-3:06.43/603) Hampel H. 4173 (16.45/549-32.41/512-2.40/220-29.66/294-7.70/650-4.88/360-12.99/667-1.48/374-3:12.46/547) Růžička J. 4018 (14.80/735-22.66/322-2.30/199-32.52/335-7.62/675-5.53/487-09.60/462-1.55/426-3:33.05/377) Janský M. 3984 (14.97/715-21.65/303-2.00/140-32.61/336-8.07/540-5.32/445-10.09/491-1.55/426-3:07.98/588) Zavřel I. 3982 (14.54/767-28.31/431-2.15/169-28.88/283-7.78/625-5.03/388-10.06/489-1.43/338-3:18.78/492) Sadirov V. 3972 (15.83/616-23.48/338-2.00/140-36.01/385-7.92/583-5.21/423-09.26/441-1.55/426-3:04.60/620) Stehno R. 3914 (15.15/694-26.16/389-2.40/220-21.28/179-7.71/646-5.10/402-10.50/516-1.37/297-3:09.82/571) Janeček J. 3908 (15.22/685-29.54/455-0.0/-33.46/348-7.96/571-5.19/419-08.82/415-1.43/338-2:58.69/677) Coufal P. 3716 (14.72/745-35.20/568-3.10/381-/-37.62/408-7.74/637-5.23/427-11.07/550-/) Vích M. 3689 (15.01/710-21.99/310-2.15/169-26.32/248-8.09/534-4.98/378-08.28/383-1.37/297-3:00.45/660) Olšavský M. 3674 (15.86/613-28.30/431-0.0/-27.23/260-7.87/598-5.01/384-10.65/525-1.48/374-3:19.17/489) Hanzlík M. 3491 (15.95/603-23.21/333-2.15/169-27.56/265-8.14/520-4.46/283-08.08/371-1.55/426-3:15.47/521) Seidl P. 3434 (16.74/518-21.86/307-2.90/333-20.02/162-8.22/498-4.66/319-09.16/435-1.43/338-3:15.12/524) Pavlica F. 3428 (16.38/556) Šatoplet J. 3428 (16.40/554-19.62/265) Pavlica F. 3428 (17.99/235-2.80/309-/) Šatoplet J. 3428 (2.30/199-27.68/267) Pavlica F. 3428 (19.65/157-8.22/498) Šatoplet J. 3428 (8.03/551-5.09/400) Pavlica F. 3428 (4.79/343-07.97/365) Šatoplet J. 3428 (08.20/378-1.37/297) Pavlica F. 3428 (1.48/374-3:07.66/591) Šatoplet J. 3428 (3:15.90/517) Nedvídek K. 3381 (18.35/365-27.43/414-2.15/169-38.58/422-8.63/391-4.67/321-09.13/434-1.43/338-3:14.72/527) Krč J. 3340 (17.85/410-20.44/280-2.40/220-29.46/292-8.22/498-5.02/386-09.66/465-1.37/297-3:18.75/492) Michal V. 3240 (17.55/438-24.48/357-2.40/220-26.64/252-8.24/492-4.60/308-07.88/359-1.30/250-3:10.59/564) Glogr J. 3230 (17.69/425-21.59/302-2.15/169-31.36/318-7.97/568-4.68/323-10.03/487-1.30/250-3:31.68/388) Palisa A. 3212 (/-18.18/380-28.54/436-2.15/169-25.25/233-8.05/545-4.97/377-08.71/408-1.37/297-3:34.34/3) |
|||||||||||||||||||
Celkem 34 závodníků |
desetiboj [M] - Muži |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej HunčovskýOndřej Hunčovský | 90 | ASK Slavia Praha | 5771 | |||||||||||||||
2 | Michal ŠtohanzlMichal Štohanzl | 85 | VSK FTVS Praha | 5223 | |||||||||||||||
3 | Jakub SvobodaJakub Svoboda | 92 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 5134 | |||||||||||||||
4 | Radek ČudaRadek Čuda | 91 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 5090 | |||||||||||||||
5 | Stanislav MacháčekStanislav Macháček | 94 | ATLETIKA HOSTIVAŘ | 3799 | |||||||||||||||
6 | Michal ČadaMichal Čada | 85 | TJ Dukla Praha | 2291 | |||||||||||||||
Poznámky:Po ukončení soutěže před odesláním výsledků na web ČAS (www.atletika.cz) změňte v časovém pořadu název disciplíny celkový bodový stav na příslušný název víceboje (např. desetiboj) tak, aby bylo možné zpracovat korektně statistiku!Hunčovský O. 5771 (12.09/633-6.75/755-10.45/513-1.88/696-54.96/600-15.78/758-29.99/464-3.20/406-38.79/425-5:06.76/521) Štohanzl M. 5223 (12.36/582-5.15/411-10.63/524-1.70/544-55.24/589-18.13/512-29.78/460-2.95/345-49.95/588-4:41.89/668) Svoboda J. 5134 (11.39/776-6.28/648-08.73/410-1.66/512-52.23/715-18.30/496-21.44/299-3.40/457-34.72/366-5:18.97/455) Čuda R. 5090 (12.41/573-5.46/473-08.82/415-1.62/480-54.76/608-17.38/585-24.35/355-3.20/406-40.61/451-4:30.06/744) Macháček S. 3799 (12.26/601-5.90/565-09.72/469-1.66/512-57.11/517-18.10/515-23.84/345-2.65/275-/) Čada M. 2291 (11.92/667-6.41/677-10.21/498-1.58/449-/-/-/-/-/) |
|||||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
desetiboj [J] - Junioři |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | David ŠrámekDavid Šrámek | 96 | ASK Slavia Praha | 6217 | |||||||||||||||
2 | Jan MiksaJan Miksa | 96 | ASK Slavia Praha | 5543 | |||||||||||||||
3 | Daniel SekyraDaniel Sekyra | 96 | ASK Slavia Praha | 5243 | |||||||||||||||
4 | Jaroslav HrdličkaJaroslav Hrdlička | 95 | ASK Slavia Praha | 4969 | |||||||||||||||
5 | Michal ŠístekMichal Šístek | 95 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 4847 | |||||||||||||||
6 | Václav CubínekVáclav Cubínek | 96 | ASK Slavia Praha | 4749 | |||||||||||||||
7 | Filip TrnkaFilip Trnka | 96 | ASK Slavia Praha | 4581 | |||||||||||||||
8 | Jan MaleckýJan Malecký | 96 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 4453 | |||||||||||||||
9 | Ondřej GrimOndřej Grim | 95 | ASK Slavia Praha | 4070 | |||||||||||||||
10 | Jan StejskalJan Stejskal | 95 | ASK Slavia Praha | 3609 | |||||||||||||||
Poznámky:Po ukončení soutěže před odesláním výsledků na web ČAS (www.atletika.cz) změňte v časovém pořadu název disciplíny celkový bodový stav na příslušný název víceboje (např. desetiboj) tak, aby bylo možné zpracovat korektně statistiku!Šrámek D. 6217 (11.56/740-6.59/718-10.47/514-1.79/619-51.94/727-16.61/666-31.55/495-4.30/702-34.50/363-4:41.10/673) Miksa J. 5543 (11.78/695-5.92/569-10.61/522-1.66/512-53.02/681-16.39/689-31.29/490-2.80/309-40.49/449-4:48.60/627) Sekyra D. 5243 (12.30/593-5.71/525-09.48/454-1.85/670-54.27/628-15.78/758-23.54/339-2.80/309-35.11/372-4:54.02/595) Hrdlička J. 4969 (11.88/675-5.86/556-10.62/523-1.62/480-54.67/612-17.64/559-26.17/390-3.30/431-27.06/258-5:13.35/485) Šístek M. 4847 (11.35/784-5.82/548-09.18/437-1.40/317-51.78/734-17.36/587-23.42/337-2.45/231-25.48/236-4:47.13/636) Cubínek V. 4749 (11.98/655-6.32/657-09.55/459-1.70/544-56.54/538-16.83/642-22.30/315-2.65/275-23.96/215-5:20.19/449) Trnka F. 4581 (12.63/532-5.48/477-09.53/457-1.66/512-60.41/399-18.40/486-28.87/442-2.80/309-42.91/484-5:13.71/483) Malecký J. 4453 (11.92/667-5.78/540-08.68/407-1.52/404-57.07/518-17.98/526-23.96/347-2.45/231-32.82/339-5:15.47/474) Grim O. 4070 (12.02/647-5.52/485-08.03/368-1.40/317-54.88/604-19.38/400-19.09/255-2.25/189-26.02/244-4:59.74/561) Stejskal J. 3609 (11.57/738-5.88/561-08.92/421-1.40/317-53.41/664-17.41/582-22.88/326-/-/-/) |
|||||||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
desetiboj [Dci] - Dorostenci |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan KisialaJan Kisiala | 98 | ASK Slavia Praha | 6061 | |||||||||||||||
2 | Matěj MachMatěj Mach | 97 | ASK Slavia Praha | 5694 | |||||||||||||||
3 | Vojtěch ŠimekVojtěch Šimek | 97 | ASK Slavia Praha | 5590 | |||||||||||||||
4 | Tadeáš ŠtěpánekTadeáš Štěpánek | 98 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | 5536 | |||||||||||||||
5 | Ondřej ŠtoglOndřej Štogl | 98 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | 5143 | |||||||||||||||
6 | David HavelDavid Havel | 98 | ASK Slavia Praha | 5091 | |||||||||||||||
7 | Zdeněk KubátZdeněk Kubát | 98 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | 5087 | |||||||||||||||
8 | Vojtěch ObhlídalVojtěch Obhlídal | 97 | SK Kotlářka Praha | 4829 | |||||||||||||||
9 | Jakub SoučekJakub Souček | 98 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 4779 | |||||||||||||||
10 | Petr RadaPetr Rada | 97 | PSK Olymp Praha | 4620 | |||||||||||||||
11 | Victor NicolasVictor Nicolas | 98 | PSK Olymp Praha | 4213 | |||||||||||||||
12 | Radek MouchaRadek Moucha | 98 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | 3697 | |||||||||||||||
13 | Jan KaislerJan Kaisler | 98 | ASK Slavia Praha | 3658 | |||||||||||||||
14 | František BenešFrantišek Beneš | 98 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 3656 | |||||||||||||||
15 | Radim PišlRadim Pišl | 98 | SC Radotín Praha | 3278 | |||||||||||||||
16 | Petr UrbánekPetr Urbánek | 98 | ASK Slavia Praha | 2972 | |||||||||||||||
17 | Lukáš SlavíčekLukáš Slavíček | 97 | ASK Slavia Praha | 2119 | |||||||||||||||
Poznámky:Po ukončení soutěže před odesláním výsledků na web ČAS (www.atletika.cz) změňte v časovém pořadu název disciplíny celkový bodový stav na příslušný název víceboje (např. desetiboj) tak, aby bylo možné zpracovat korektně statistiku!Kisiala J. 6061 (11.57/738-6.59/718-11.99/606-1.73/569-52.95/684-14.84/869-28.44/434-3.70/535-34.22/359-5:01.80/549) Mach M. 5694 (11.42/769-6.10/608-9.81/474-1.56/434-51.12/764-15.18/828-26.87/403-3.00/357-31.85/325-4:31.96/732) Šimek V. 5590 (11.86/679-5.44/469-11.96/604-1.70/544-52.72/694-16.20/710-28.69/439-2.90/333-39.95/441-4:40.45/677) Štěpánek T. 5536 (12.23/606-6.17/624-10.27/502-1.97/776-56.04/558-16.03/729-27.59/417-2.20/179-43.48/493-4:44.47/652) Štogl O. 5143 (12.13/626-6.38/670-9.30/444-1.67/520-56.41/543-16.07/725-26.30/392-2.90/333-38.46/420-5:16.14/470) Havel D. 5091 (12.09/633-6.37/668-9.54/458-1.70/544-54.53/618-16.98/626-24.20/352-2.90/333-34.27/360-5:10.77/499) Kubát Z. 5087 (12.65/529-5.82/548-10.61/522-1.79/619-56.69/533-16.52/675-27.74/420-2.75/298-34.78/367-4:57.25/576) Obhlídal V. 4829 (12.33/588-5.51/483-9.84/476-1.51/396-53.13/676-16.54/673-18.78/249-2.40/220-29.08/286-4:24.33/782) Souček J. 4779 (12.20/612-5.56/494-10.59/521-1.45/352-54.07/637-18.39/487-26.49/396-2.00/140-44.12/502-4:46.83/638) Rada P. 4620 (12.33/588-5.91/567-8.09/372-1.64/496-54.61/615-15.59/780-18.75/249-2.90/333-14.95/95-5:06.05/525) Nicolas V. 4213 (13.25/426-5.28/437-9.53/457-1.56/434-59.04/446-17.95/529-23.68/342-2.20/179-43.67/496-5:16.82/467) Moucha R. 3697 (12.81/501-5.02/386-10.88/539-1.38/303-59.59/427-24.65/76-24.78/363-2.60/264-35.80/382-5:18.90/456) Kaisler J. 3658 (12.73/515-5.34/449-9.36/447-0.0/-58.03/483-18.76/454-21.67/304-2.60/264-22.79/199-5:02.99/543) Beneš F. 3656 (12.51/554-5.57/496-7.24/321-1.64/496-64.32/278-18.86/445-20.25/277-2.40/220-21.81/186-5:33.28/383) Pišl R. 3278 (13.36/409-4.73/332-6.05/252-1.38/303-62.97/318-18.91/440-15.20/184-3.00/357-24.37/221-5:17.66/462) Urbánek P. 2972 (11.72/707-5.85/554-13.47/696-1.51/396-54.51/619-/-/) Slavíček L. 2119 (11.67/717-5.42/465-10.29/503-1.56/434-/) |
|||||||||||||||||||
Celkem 17 závodníků |