Jablonecká hala 2015
Jablonec nad Nisou (24. 1. 2015)50 m - Atletická přípravka-hoši (Finále)
Finále (so, 24.1.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lukáš KostkaLukáš Kostka | 08 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 08.88 | |||||||||||||||
2 | Šimon DanilevičŠimon Danilevič | 08 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 08.89 | |||||||||||||||
3 | Štěpán SobotaŠtěpán Sobota | 08 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 08.91 | |||||||||||||||
4 | Vojtěch SůvaVojtěch Sůva | 08 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 09.03 | |||||||||||||||
5 | Vítek ŠtemberaVítek Štembera | 08 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 09.26 | |||||||||||||||
6 | Sebastian TrojanSebastian Trojan | 07 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 09.26 | |||||||||||||||
7 | Martin ŠtrinclMartin Štrincl | 08 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 09.43 | |||||||||||||||
8 | Martin MairichMartin Mairich | 08 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 09.57 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
50 m - Atletická přípravka-dívky (Finále)
Finále (so, 24.1.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hana BittnerováHana Bittnerová | 07 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 09.14 | |||||||||||||||
2 | Sofie ZlatuškováSofie Zlatušková | 08 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 09.77 | |||||||||||||||
3 | Alice DobrovolnáAlice Dobrovolná | 08 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 09.99 | |||||||||||||||
4 | Barbora ŽilkováBarbora Žilková | 08 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 10.07 | |||||||||||||||
5 | Tereza StejskalováTereza Stejskalová | 07 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 10.20 | |||||||||||||||
6 | Anna BauerováAnna Bauerová | 08 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 10.24 | |||||||||||||||
7 | Tereza AdamcováTereza Adamcová | 07 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 10.42 | |||||||||||||||
8 | Anna ŠikolováAnna Šikolová | 08 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 10.66 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m - Muži (Rozběh)
Rozběh 1 (so, 24.1.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kim CollinsKim Collins | 76 | Svatý Kryštof a Nevis | 06.66 | |||||||||||||||
2 | Jerrel FellerJerrel Feller | 88 | Nizozemsko | 06.90 | |||||||||||||||
3 | Wojciech JanuszWojciech Janusz | 93 | AZS AWF Wroclaw | 07.15 | |||||||||||||||
4 | Mateusz KozlowskiMateusz Kozlowski | 93 | AZS AWF Wroclaw | 07.25 | |||||||||||||||
5 | Kacper WieclawKacper Wieclaw | 96 | MLKS Sokol Lubin | 07.26 | |||||||||||||||
6 | Kamil FudziakKamil Fudziak | 96 | AZS AWF Wroclaw | 07.30 | |||||||||||||||
7 | Vojtěch KarásekVojtěch Karásek | 97 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 07.44 | |||||||||||||||
8 | Patryk PieczarkaPatryk Pieczarka | 00 | MKS Boleslawia | 07.55 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 2 (so, 24.1.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan VelebaJan Veleba | 86 | TJ Dukla Praha | 06.78 | |||||||||||||||
2 | Tomáš BenkoTomáš Benko | 89 | Slovensko | 06.90 | |||||||||||||||
3 | Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík | 95 | TJ Slezan Opava | 06.96 | |||||||||||||||
4 | Maciej GossMaciej Goss | 95 | AZS AWF Wroclaw | 07.26 | |||||||||||||||
5 | Lukasz LepkowskiLukasz Lepkowski | 95 | AZS AWF Wroclaw | 07.31 | |||||||||||||||
6 | Tomáš DostrašilTomáš Dostrašil | 96 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 07.46 | |||||||||||||||
7 | Artur PolanskiArtur Polanski | 95 | AZS AWF Wroclaw | 07.67 | |||||||||||||||
Pavel HyklPavel Hykl | 76 | TJ Spartak Třebíč | DQ | ||||||||||||||||
Poznámky:DQ - dle pravidla 162.6 |
|||||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 3 (so, 24.1.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zdeněk StromšíkZdeněk Stromšík | 94 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 06.77 | |||||||||||||||
2 | Vojtěch NetymachVojtěch Netymach | 95 | AC Pardubice | 06.89 | |||||||||||||||
3 | Gabriel StankiewiczGabriel Stankiewicz | 94 | AZS AWF Wroclaw | 06.99 | |||||||||||||||
4 | Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda | 95 | AC Slovan Liberec, o.s. | 07.05 | |||||||||||||||
5 | Ondřej RappOndřej Rapp | 97 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 07.16 | |||||||||||||||
6 | Abbos TashmatovAbbos Tashmatov | 93 | Uzbekistán | 07.17 | |||||||||||||||
7 | Mateusz UciechowskiMateusz Uciechowski | 93 | AZS AWF Wroclaw | 07.20 | |||||||||||||||
8 | Dawid GruchotDawid Gruchot | 95 | AZS AWF Wroclaw | 07.37 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 4 (so, 24.1.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marek BakalárMarek Bakalár | 95 | A. C. TEPO Kladno | 06.79 | |||||||||||||||
2 | Jakub MatušJakub Matuš | 96 | Slovensko | 06.81 | |||||||||||||||
3 | Damian SztejkowskiDamian Sztejkowski | 99 | LKS Polkowice | 07.08 | |||||||||||||||
4 | Petr NejedlýPetr Nejedlý | 88 | AC Česká Lípa | 07.14 | |||||||||||||||
5 | Kamil PodsiadloKamil Podsiadlo | 91 | AZS AWF Wroclaw | 07.23 | |||||||||||||||
6 | Jakub BurlákJakub Burlák | 96 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 07.25 | |||||||||||||||
7 | Pawel MalskiPawel Malski | 95 | AZS AWF Wroclaw | 07.28 | |||||||||||||||
8 | Jakub PawilojćJakub Pawilojć | 91 | Polsko | 07.33 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m - Muži (Finále)
Finále (so, 24.1.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kim CollinsKim Collins | 76 | Svatý Kryštof a Nevis | 06.58 | |||||||||||||||
2 | Marek BakalárMarek Bakalár | 95 | A. C. TEPO Kladno | 06.72 | |||||||||||||||
3 | Zdeněk StromšíkZdeněk Stromšík | 94 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 06.73 | |||||||||||||||
4 | Jakub MatušJakub Matuš | 96 | Slovensko | 06.79 | |||||||||||||||
5 | Jan VelebaJan Veleba | 86 | TJ Dukla Praha | 06.81 | |||||||||||||||
6 | Jerrel FellerJerrel Feller | 88 | Nizozemsko | 06.89 | |||||||||||||||
7 | Tomáš BenkoTomáš Benko | 89 | Slovensko | 06.94 | |||||||||||||||
8 | Vojtěch NetymachVojtěch Netymach | 95 | AC Pardubice | 06.95 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m - Ženy (Rozběh)
Rozběh 1 (so, 24.1.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Audrey AllohAudrey Alloh | 87 | Italie | 07.56 | |||||||||||||||
2 | Nikola BendováNikola Bendová | 99 | Univerzitní sportovní klub ... | 07.65 | |||||||||||||||
3 | Kristýna KobiánováKristýna Kobiánová | 95 | Univerzitní sportovní klub ... | 07.66 | |||||||||||||||
4 | Diana AgliulinaDiana Agliulina | 94 | Uzbekistán | 07.80 | |||||||||||||||
5 | Veronika SoukalováVeronika Soukalová | 89 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 08.03 | |||||||||||||||
6 | Andrea PondělíčkováAndrea Pondělíčková | 99 | A. C. TEPO Kladno | 08.09 | |||||||||||||||
7 | Katarzyna ZduńczykKatarzyna Zduńczyk | 98 | AZS AWF Wroclaw | 08.38 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 2 (so, 24.1.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Iveta MazáčováIveta Mazáčová | 86 | Univerzitní sportovní klub ... | 07.52 | |||||||||||||||
2 | Anna KerbachováAnna Kerbachová | 00 | Atletika Jižní Město | 07.75 | |||||||||||||||
3 | Lucie DomskáLucie Domská | 93 | Univerzitní sportovní klub ... | 07.80 | |||||||||||||||
4 | Ewa OchockaEwa Ochocka | 96 | MKS Boleslawia | 07.85 | |||||||||||||||
5 | Kateřina HornováKateřina Hornová | 97 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 08.01 | |||||||||||||||
6 | Patrycja UszyńskaPatrycja Uszyńska | 91 | AZS AWF Wroclaw | 08.48 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 3 (so, 24.1.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora ProcházkováBarbora Procházková | 91 | Univerzitní sportovní klub ... | 07.57 | |||||||||||||||
2 | Pavla HřivnováPavla Hřivnová | 86 | AK Olymp Brno | 07.69 | |||||||||||||||
3 | Anna ShimanisAnna Shimanis | 98 | Uzbekistán | 07.86 | |||||||||||||||
4 | Nigina SharipovaNigina Sharipova | 95 | Uzbekistán | 07.92 | |||||||||||||||
5 | Katarzyna HyjekKatarzyna Hyjek | 90 | AZS AWF Wroclaw | 08.08 | |||||||||||||||
6 | Magdalena GórkaMagdalena Górka | 97 | AZS AWF Wroclaw | 08.31 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 4 (so, 24.1.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lenka KršákováLenka Kršáková | 00 | Slovensko | 07.53 | |||||||||||||||
2 | Klára SeidlováKlára Seidlová | 94 | Univerzitní sportovní klub ... | 07.75 | |||||||||||||||
3 | Zosia WróblewskaZosia Wróblewska | 95 | AZS AWF Wroclaw | 07.79 | |||||||||||||||
4 | Petra ŠafaříkováPetra Šafaříková | 98 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 07.86 | |||||||||||||||
5 | Adrianna WolakAdrianna Wolak | 00 | AZS AWF Wroclaw | 08.09 | |||||||||||||||
6 | Ewa MakEwa Mak | 93 | AZS AWF Wroclaw | 08.24 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
60 m - Ženy (Finále)
Finále (so, 24.1.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Audrey AllohAudrey Alloh | 87 | Italie | 07.41 | |||||||||||||||
2 | Lenka KršákováLenka Kršáková | 00 | Slovensko | 07.51 | |||||||||||||||
3 | Barbora ProcházkováBarbora Procházková | 91 | Univerzitní sportovní klub ... | 07.54 | |||||||||||||||
4 | Iveta MazáčováIveta Mazáčová | 86 | Univerzitní sportovní klub ... | 07.58 | |||||||||||||||
5 | Pavla HřivnováPavla Hřivnová | 86 | AK Olymp Brno | 07.64 | |||||||||||||||
6 | Kristýna KobiánováKristýna Kobiánová | 95 | Univerzitní sportovní klub ... | 07.65 | |||||||||||||||
7 | Nikola BendováNikola Bendová | 99 | Univerzitní sportovní klub ... | 07.67 | |||||||||||||||
8 | Anna KerbachováAnna Kerbachová | 00 | Atletika Jižní Město | 07.71 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
400 m - Muži (Běh)
Běh 1 (so, 24.1.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Daniel MonzarDaniel Monzar | 97 | AC Jablonec nad Nisou, o.s. | 49.81 | |||||||||||||||
2 | Martin PušMartin Puš | 95 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 50.80 | |||||||||||||||
3 | Maciej GossMaciej Goss | 95 | AZS AWF Wroclaw | 51.05 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 2 (so, 24.1.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matěj ČervenýMatěj Červený | 97 | TJ Lokomotiva Trutnov | 52.37 | |||||||||||||||
2 | Tomáš UmlaufTomáš Umlauf | 98 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 52.74 | |||||||||||||||
3 | Jiří ZikmundJiří Zikmund | 98 | AC Slovan Liberec, o.s. | 52.95 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
400 m - Ženy (Běh)
Běh (so, 24.1.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina ČermákováKateřina Čermáková | 95 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 62.00 | |||||||||||||||
2 | Martyna MatkowskaMartyna Matkowska | 98 | AZS AWF Wroclaw | 66.12 | |||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
800 m - Ženy (Běh)
Běh (so, 24.1.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michaela BičianováMichaela Bičianová | 97 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 2:17.45 | |||||||||||||||
2 | Petra KuříkováPetra Kuříková | 91 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 2:17.71 | |||||||||||||||
3 | Linda MejstříkováLinda Mejstříková | 95 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 2:18.20 | |||||||||||||||
4 | Tereza HrochováTereza Hrochová | 96 | AC Česká Lípa | 2:21.23 | |||||||||||||||
5 | Natalia WidawskaNatalia Widawska | 99 | AZS AWF Wroclaw | 2:24.57 | |||||||||||||||
6 | Denisa FolkováDenisa Folková | 01 | AC Jablonec nad Nisou, o.s. | 2:33.01 | |||||||||||||||
Karolina WrzesińskaKarolina Wrzesińska | 97 | OSA Zgorzelec | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
1000 m - Muži (Běh)
Běh (so, 24.1.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Viacheslav OlishevskyViacheslav Olishevsky | 86 | Ukrajina | 2:24.88 | |||||||||||||||
2 | Sebastian SmolinskiSebastian Smolinski | 91 | Polsko | 2:27.72 | |||||||||||||||
3 | Jan SýkoraJan Sýkora | 92 | TJ Dukla Praha | 2:30.11 | |||||||||||||||
4 | Ondřej ChourOndřej Chour | 87 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 2:30.69 | |||||||||||||||
5 | Štěpán JirmanŠtěpán Jirman | 97 | TJ Sokol Hradec Králové | 2:34.03 | |||||||||||||||
6 | Miloš ŠolcMiloš Šolc | 96 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 2:39.76 | |||||||||||||||
Artur OstrowskiArtur Ostrowski | 88 | Polsko | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
60 m překážek [106,7 cm] - Muži (Rozběh)
Rozběh 1 (so, 24.1.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Petr PeňázPetr Peňáz | 91 | PSK Olymp Praha | 07.83 | |||||||||||||||
2 | Filipp ShabanovFilipp Shabanov | 91 | Rusko | 08.08 | |||||||||||||||
3 | Martin VogelMartin Vogel | 92 | Německo | 08.14 | |||||||||||||||
4 | Jan JánJan Ján | 93 | PSK Olymp Praha | 08.22 | |||||||||||||||
5 | Patrick ElgerPatrick Elger | 96 | Německo | 08.30 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 2 (so, 24.1.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Evgenyi BorisovEvgenyi Borisov | 84 | Rusko | 07.86 | |||||||||||||||
2 | Dominik BochenekDominik Bochenek | 87 | Polsko | 07.92 | |||||||||||||||
3 | Václav SedlákVáclav Sedlák | 93 | TJ Dukla Praha | 08.12 | |||||||||||||||
4 | Josef PoláchJosef Polách | 90 | PSK Olymp Praha | 08.14 | |||||||||||||||
5 | Martin SirotaMartin Sirota | 95 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 08.82 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
60 m překážek [106,7 cm] - Muži (Finále)
Finále (so, 24.1.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dominik BochenekDominik Bochenek | 87 | Polsko | 07.79 | |||||||||||||||
2 | Petr PeňázPetr Peňáz | 91 | PSK Olymp Praha | 07.84 | |||||||||||||||
3 | Filipp ShabanovFilipp Shabanov | 91 | Rusko | 07.97 | |||||||||||||||
4 | Martin VogelMartin Vogel | 92 | Německo | 07.99 | |||||||||||||||
5 | Václav SedlákVáclav Sedlák | 93 | TJ Dukla Praha | 08.03 | |||||||||||||||
6 | Josef PoláchJosef Polách | 90 | PSK Olymp Praha | 08.22 | |||||||||||||||
7 | Jan JánJan Ján | 93 | PSK Olymp Praha | 08.24 | |||||||||||||||
Evgenyi BorisovEvgenyi Borisov | 84 | Rusko | DQ | ||||||||||||||||
Poznámky:DQ - dle pravidla 162.6 |
|||||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m překážek [83,8 cm] - Ženy (Rozběh)
Rozběh 1 (so, 24.1.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Josephine OnyiaJosephine Onyia | 86 | Španělsko | 08.24 | |||||||||||||||
2 | Lucie KoudelováLucie Koudelová | 94 | AK Olymp Brno | 08.41 | |||||||||||||||
3 | Lucie ŠkrobákováLucie Škrobáková | 82 | Univerzitní sportovní klub ... | 08.52 | |||||||||||||||
4 | Yuliya DolzhkovaYuliya Dolzhkova | 93 | Ukrajina | 08.66 | |||||||||||||||
5 | Katarzyna HyjekKatarzyna Hyjek | 90 | AZS AWF Wroclaw | 08.87 | |||||||||||||||
6 | Olga GlukhovkinaOlga Glukhovkina | 93 | Uzbekistán | 09.38 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 2 (so, 24.1.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nina MorozovaNina Morozova | 89 | Rusko | 08.23 | |||||||||||||||
2 | Ekaterina GalitskaiaEkaterina Galitskaia | 87 | Rusko | 08.39 | |||||||||||||||
3 | Barbora HamáčkováBarbora Hamáčková | 92 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 08.88 | |||||||||||||||
4 | Patrycja SkórzevskaPatrycja Skórzevska | 96 | AZS AWF Wroclaw | 09.18 | |||||||||||||||
5 | Ewa OchockaEwa Ochocka | 96 | MKS Boleslawia | 09.22 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
60 m překážek [83,8 cm] - Ženy (Finále)
Finále (so, 24.1.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Josephine OnyiaJosephine Onyia | 86 | Španělsko | 08.15 | |||||||||||||||
2 | Nina MorozovaNina Morozova | 89 | Rusko | 08.16 | |||||||||||||||
3 | Ekaterina GalitskaiaEkaterina Galitskaia | 87 | Rusko | 08.22 | |||||||||||||||
4 | Lucie ŠkrobákováLucie Škrobáková | 82 | Univerzitní sportovní klub ... | 08.30 | |||||||||||||||
5 | Lucie KoudelováLucie Koudelová | 94 | AK Olymp Brno | 08.30 | |||||||||||||||
6 | Yuliya DolzhkovaYuliya Dolzhkova | 93 | Ukrajina | 08.72 | |||||||||||||||
7 | Katarzyna HyjekKatarzyna Hyjek | 90 | AZS AWF Wroclaw | 08.80 | |||||||||||||||
8 | Barbora HamáčkováBarbora Hamáčková | 92 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 08.80 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
skok vysoký - Ženy (Finále)
Finále (so, 24.1.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1.501.551.601.641.671.701.731.761.781.801.82 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Lada PejchalováLada Pejchalová
TJ Lokomotiva Trutnov |
98 | 1.80 | --OOOOOXOXOOXXX | |||||||||||||||
2 |
Ekaterina VoroninaEkaterina Voronina
Uzbekistán |
92 | 1.73 | -OOOOXXOXXOXXX | |||||||||||||||
3 |
Patricie BurajováPatricie Burajová
Atletika Jižní Město |
99 | 1.64 | OOXXOOXXX | |||||||||||||||
4 |
Kamila AjšmanováKamila Ajšmanová
AC Česká Lípa |
87 | 1.60 | OOOXXX | |||||||||||||||
5 |
Patrycja SkórzevskaPatrycja Skórzevska
AZS AWF Wroclaw |
96 | 1.60 | XOXXOXOXXX | |||||||||||||||
6 |
Ada SzumiejkoAda Szumiejko
AZS AWF Wroclaw |
99 | 1.50 | XOXXX | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
skok o tyči - Muži (Finále)
Finále (so, 24.1.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 3.804.004.204.304.404.504.604.704.80 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Leonid AndreevLeonid Andreev
Uzbekistán |
83 | 4.70 | -----X-OOXXX | |||||||||||||||
2 |
Dan BártaDan Bárta
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
98 | 4.70 | --XO-O-XOOXXX | |||||||||||||||
3 |
David FischerDavid Fischer
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
95 | 4.40 | --O-XO-XXX | |||||||||||||||
4 |
Marat KhaydarovMarat Khaydarov
Uzbekistán |
90 | 4.30 | -XOXXOOXXX | |||||||||||||||
5 |
Martin MikulaMartin Mikula
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
96 | 4.00 | OOXXX | |||||||||||||||
6 |
Martin MachuraMartin Machura
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
97 | 3.80 | OXXX | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
skok daleký - Muži (Finále)
Finále (so, 24.1.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Aziz OmanovAziz Omanov
Uzbekistán |
94 | 7.11 | 6.37 | X | 6.42 | 6.42 | 6.25 | - | 6.24 | |||||||||
2 |
Ruslan KurbanovRuslan Kurbanov
Uzbekistán |
90 | 7.05 | 6.37 | X | 6.42 | 6.42 | 6.25 | - | 6.24 | |||||||||
3 |
Ondřej RappOndřej Rapp
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
97 | 7.02 | 6.37 | X | 6.42 | 6.42 | 6.25 | - | 6.24 | |||||||||
4 |
Ivan DenisovIvan Denisov
Uzbekistán |
96 | 6.80 | 6.37 | X | 6.42 | 6.42 | 6.25 | - | 6.24 | |||||||||
5 |
Ondřej NesvadbaOndřej Nesvadba
ŠAK SG Jablonec n/N. |
97 | 6.64 | 6.37 | X | 6.42 | 6.42 | 6.25 | - | 6.24 | |||||||||
6 |
Jan LechnerJan Lechner
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
91 | 6.63 | 6.37 | X | 6.42 | 6.42 | 6.25 | - | 6.24 | |||||||||
7 |
Vít PužmanVít Pužman
A. C. TEPO Kladno |
93 | 6.55 | 6.37 | X | 6.42 | 6.42 | 6.25 | - | 6.24 | |||||||||
8 |
Pavel SedlákPavel Sedlák
A. C. TEPO Kladno |
83 | 6.42 | 6.37 | X | 6.42 | 6.42 | 6.25 | - | 6.24 | |||||||||
Timur KhusnulinTimur Khusnulin
Uzbekistán |
96 | DNP | |||||||||||||||||
Rafal BurzakRafal Burzak
Piast Glogow |
96 | DNP | |||||||||||||||||
Sergiusz MazanSergiusz Mazan
Piast Glogow |
97 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
skok daleký - Ženy (Finále)
Finále (so, 24.1.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jana VelďákováJana Velďáková
Slovensko |
81 | 6.34 | X | 6.08 | 6.34 | 6.34 | X | X | X | |||||||||
2 |
Lucia SlaničkováLucia Slaničková
Slovensko |
88 | 6.19 | 6.10 | 6.03 | 6.16 | 6.16 | 6.02 | 6.19 | 6.14 | |||||||||
3 |
Anastasiya JuravlevaAnastasiya Juravleva
Uzbekistán |
81 | 6.07 | 6.00 | X | 6.07 | 6.07 | 5.86 | 5.86 | 5.94 | |||||||||
4 |
Adriana BanovaAdriana Banova
Bulharsko |
87 | 5.99 | 5.83 | X | 5.99 | 5.99 | X | X | X | |||||||||
5 |
Anna KerbachováAnna Kerbachová
Atletika Jižní Město |
00 | 5.62 | 5.23 | 5.26 | 5.62 | 5.62 | 5.37 | 5.39 | 5.30 | |||||||||
6 |
Ekaterina VoroninaEkaterina Voronina
Uzbekistán |
92 | 5.60 | 5.60 | 5.50 | X | 5.60 | X | X | X | |||||||||
7 |
Kateřina HýskováKateřina Hýsková
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
96 | 5.54 | 5.42 | 5.45 | 5.54 | 5.54 | X | X | X | |||||||||
8 |
Katarzyna WrobelKatarzyna Wrobel
AZS AWF Wroclaw |
94 | 5.52 | 5.05 | X | 5.52 | 5.52 | 5.28 | 5.41 | X | |||||||||
9 |
Anna ŠvecováAnna Švecová
Univerzitní sportovní klub ... |
94 | 5.51 | 5.51 | 5.34 | 5.33 | 5.51 | ||||||||||||
10 |
Michaela KučerováMichaela Kučerová
PSK Olymp Praha |
92 | 5.29 | 5.11 | 5.29 | X | 5.29 | ||||||||||||
11 |
Marina BekchMarina Bekch
Ukrajina |
95 | 5.23 | X | X | 5.23 | 5.23 | ||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
vrh koulí 7,26kg - Muži (Finále)
Finále (so, 24.1.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tomáš StaněkTomáš Staněk
TJ Dukla Praha |
91 | 20.78 | 20.05 | 20.75 | X | 20.75 | 20.78 | X | X | |||||||||
2 |
Ladislav PrášilLadislav Prášil
TJ Dukla Praha |
90 | 20.58 | 20.10 | 20.58 | X | 20.58 | 20.23 | X | X | |||||||||
3 |
Georgi IvanovGeorgi Ivanov
Bulharsko |
85 | 19.73 | 19.16 | X | 19.73 | 19.73 | 19.36 | X | X | |||||||||
4 |
Jakub SzyszkowskiJakub Szyszkowski
Polsko |
91 | 19.67 | 18.84 | 19.54 | X | 19.54 | 18.98 | 19.53 | 19.67 | |||||||||
5 |
Martin StašekMartin Stašek
TJ Dukla Praha |
89 | 19.07 | X | X | 19.07 | 19.07 | X | X | X | |||||||||
6 |
Sergey DementevSergey Dementev
Uzbekistán |
90 | 18.43 | 17.47 | X | 17.80 | 17.80 | 18.02 | 18.43 | X | |||||||||
7 |
Tomáš KozákTomáš Kozák
TJ Jiskra Litomyšl |
90 | 17.85 | X | 17.64 | X | 17.64 | X | 17.51 | 17.85 | |||||||||
8 |
Andrej RetunskyiAndrej Retunskyi
Uzbekistán |
94 | 16.60 | 15.92 | X | X | 15.92 | 16.41 | 16.60 | 16.22 | |||||||||
Celkem 8 závodníků |