Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň
Praha-Strahov (7. 2. 2015)60 m - Žáci (Rozběh)
Rozběh 1 (so, 7.2.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zdeněk MerhoutZdeněk Merhout | 00 | AK ŠKODA Plzeň | 07.57 | |||||||||||||||
2 | Štěpán RottenbornŠtěpán Rottenborn | 00 | AC Domažlice | 07.63 | |||||||||||||||
3 | Filip LičmanFilip Ličman | 00 | AK ŠKODA Plzeň | 07.78 | |||||||||||||||
MS | Matěj NádheraMatěj Nádhera | 00 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 07.27 | |||||||||||||||
Vít BohmVít Bohm | 00 | AK ŠKODA Plzeň | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 2 (so, 7.2.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matyáš FikrleMatyáš Fikrle | 00 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 07.88 | |||||||||||||||
2 | Jakub ŠvajcrJakub Švajcr | 00 | AK ŠKODA Plzeň | 07.97 | |||||||||||||||
3 | Daniel KabyšDaniel Kabyš | 00 | AK ŠKODA Plzeň | 08.45 | |||||||||||||||
MS | Petr DudyPetr Dudy | 01 | Atletika Jižní Město | 07.88 | |||||||||||||||
MS | Zdeněk MašekZdeněk Mašek | 00 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 07.95 | |||||||||||||||
MS | Jiří SekyraJiří Sekyra | 00 | TJ Lokomotiva Beroun o.s. | 08.05 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 3 (so, 7.2.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Karel NaxeraKarel Naxera | 00 | ŠAK při ZŠ Přeštice | 08.19 | |||||||||||||||
2 | Jakub AnderleJakub Anderle | 00 | AC Domažlice | 08.42 | |||||||||||||||
MS | Jan LališJan Lališ | 00 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 07.86 | |||||||||||||||
MS | Marek ŠvingrMarek Švingr | 00 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 07.93 | |||||||||||||||
MS | Daniel FröhlichDaniel Fröhlich | 00 | AK Most | 08.17 | |||||||||||||||
MS | Petr PincPetr Pinc | 00 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 08.46 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 4 (so, 7.2.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Daniel HavelDaniel Havel | 00 | TJ Sušice | 08.31 | |||||||||||||||
2 | Jakub HonzíkJakub Honzík | 00 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 08.33 | |||||||||||||||
3 | Ondřej SteinerOndřej Steiner | 01 | TJ Baník Stříbro | 08.88 | |||||||||||||||
MS | Patrik SuchopárekPatrik Suchopárek | 01 | AK Most | 08.58 | |||||||||||||||
MS | Adam ProvazníkAdam Provazník | 01 | SC Radotín Praha | 08.96 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 5 (so, 7.2.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS | David ZikaDavid Zika | 01 | Atletika Jižní Město | 08.40 | |||||||||||||||
MS | Jonáš FiedlerJonáš Fiedler | 01 | AK Chemopetrol Litvínov | 08.76 | |||||||||||||||
MS | Jan LhotaJan Lhota | 01 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 09.15 | |||||||||||||||
MS | Vojtěch PetrVojtěch Petr | 01 | AK Most | 09.22 | |||||||||||||||
MS | Vít HouškaVít Houška | 01 | AK Most | 09.40 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
60 m - Žáci (Finále)
Finále (so, 7.2.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zdeněk MerhoutZdeněk Merhout | 00 | AK ŠKODA Plzeň | 07.53 | |||||||||||||||
2 | Štěpán RottenbornŠtěpán Rottenborn | 00 | AC Domažlice | 07.70 | |||||||||||||||
3 | Filip LičmanFilip Ličman | 00 | AK ŠKODA Plzeň | 07.87 | |||||||||||||||
4 | Matyáš FikrleMatyáš Fikrle | 00 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 07.88 | |||||||||||||||
5 | Jakub ŠvajcrJakub Švajcr | 00 | AK ŠKODA Plzeň | 08.00 | |||||||||||||||
6 | Karel NaxeraKarel Naxera | 00 | ŠAK při ZŠ Přeštice | 08.18 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
60 m - Ml. žáci (Rozběh)
Rozběh 1 (so, 7.2.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Radek AndrleRadek Andrle | 02 | TJ Baník Stříbro | 08.91 | |||||||||||||||
MS | Filip KlokočníkFilip Klokočník | 02 | TJ Slavoj Český Brod,o.s. | 08.09 | |||||||||||||||
MS | Adam MotlAdam Motl | 02 | AK Chemopetrol Litvínov | 08.56 | |||||||||||||||
MS | Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič | 02 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 08.59 | |||||||||||||||
MS | Adam HadAdam Had | 02 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 08.62 | |||||||||||||||
MS | Bohumil SakBohumil Sak | 02 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 08.66 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 2 (so, 7.2.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michal PokornýMichal Pokorný | 02 | AK ŠKODA Plzeň | 08.81 | |||||||||||||||
2 | Jiří KehartJiří Kehart | 02 | Atletika Klatovy | 09.05 | |||||||||||||||
3 | Adam KozákAdam Kozák | 02 | AK ŠKODA Plzeň | 09.19 | |||||||||||||||
4 | Miroslav GabriškoMiroslav Gabriško | 02 | TJ Baník Stříbro | 09.46 | |||||||||||||||
MS | Josef KuníkJosef Kuník | 02 | Atletický oddíl - STŘELA Ž... | 08.66 | |||||||||||||||
MS | Petr ŠpreňarPetr Špreňar | 03 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 09.13 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 3 (so, 7.2.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Josef VáchalJosef Váchal | 03 | AC Domažlice | 09.00 | |||||||||||||||
2 | Bartoloměj RudasBartoloměj Rudas | 03 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 09.10 | |||||||||||||||
3 | Matyáš KrejčíMatyáš Krejčí | 03 | TJ Baník Stříbro | 09.28 | |||||||||||||||
MS | Daniel GribbinDaniel Gribbin | 03 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 09.36 | |||||||||||||||
MS | Mathias LangmaierMathias Langmaier | 03 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 09.43 | |||||||||||||||
Martin ŽemličkaMartin Žemlička | 02 | AK ŠKODA Plzeň | DQ | ||||||||||||||||
Poznámky:Žemlička - DQ - pravidlo 163.3 |
|||||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 4 (so, 7.2.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej LukešOndřej Lukeš | 02 | AK ŠKODA Plzeň | 09.18 | |||||||||||||||
2 | Jan RoháčJan Roháč | 03 | ŠAK při ZŠ Přeštice | 09.46 | |||||||||||||||
3 | Petr KučeraPetr Kučera | 03 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 09.47 | |||||||||||||||
4 | Hynek MošnaHynek Mošna | 02 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 09.61 | |||||||||||||||
5 | Miroslav ŠkopekMiroslav Škopek | 03 | TJ Baník Stříbro | 11.03 | |||||||||||||||
MS | Martin RabochMartin Raboch | 03 | Atletický oddíl - STŘELA Ž... | 09.45 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 5 (so, 7.2.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub BednářJakub Bednář | 03 | AKM Viktoria Plzeň | 09.24 | |||||||||||||||
2 | Šimon SvobodaŠimon Svoboda | 03 | TJ Sušice | 09.25 | |||||||||||||||
3 | Filip ŠkardaFilip Škarda | 03 | AK ŠKODA Plzeň | 09.43 | |||||||||||||||
4 | Jan PerglerJan Pergler | 03 | ŠAK při ZŠ Přeštice | 09.45 | |||||||||||||||
5 | Kryštof BínaKryštof Bína | 02 | Atletika Klatovy | 09.50 | |||||||||||||||
6 | Luboš ChmelíkLuboš Chmelík | 03 | AC Domažlice | 09.94 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 6 (so, 7.2.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martin VostatekMartin Vostatek | 03 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 09.17 | |||||||||||||||
2 | Jan TürkJan Türk | 03 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 09.37 | |||||||||||||||
3 | Kryštof NedělaKryštof Neděla | 03 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 09.50 | |||||||||||||||
4 | Karel JahnKarel Jahn | 03 | AC Domažlice | 09.63 | |||||||||||||||
MS | Marin KostkaMarin Kostka | 03 | A. C. Sparta Praha | 09.13 | |||||||||||||||
Maxim SchmidtMaxim Schmidt | 03 | Atletika Klatovy | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
60 m - Ml. žáci (Finále)
Finále (so, 7.2.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michal PokornýMichal Pokorný | 02 | AK ŠKODA Plzeň | 08.74 | |||||||||||||||
2 | Radek AndrleRadek Andrle | 02 | TJ Baník Stříbro | 08.76 | |||||||||||||||
3 | Josef VáchalJosef Váchal | 03 | AC Domažlice | 08.92 | |||||||||||||||
4 | Jiří KehartJiří Kehart | 02 | Atletika Klatovy | 09.11 | |||||||||||||||
5 | Bartoloměj RudasBartoloměj Rudas | 03 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 09.12 | |||||||||||||||
6 | Martin VostatekMartin Vostatek | 03 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 09.24 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
60 m - Žákyně (Rozběh)
Rozběh 1 (so, 7.2.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Linda HettlerováLinda Hettlerová | 01 | AKM Viktoria Plzeň | 07.98 | |||||||||||||||
2 | Sára ČelišováSára Čelišová | 00 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 08.03 | |||||||||||||||
3 | Kamila VšetičkováKamila Všetičková | 00 | TJ Baník Stříbro | 08.14 | |||||||||||||||
MS | Barbora HůlkováBarbora Hůlková | 01 | AC SYNER Turnov | 08.15 | |||||||||||||||
MS | Eliška KordováEliška Kordová | 01 | TJ Lokomotiva Beroun o.s. | 08.16 | |||||||||||||||
MS | Aneta TiralováAneta Tiralová | 00 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 08.25 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 2 (so, 7.2.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Aneta BláhováAneta Bláhová | 00 | TJ Baník Stříbro | 08.58 | |||||||||||||||
2 | Adéla KroupováAdéla Kroupová | 01 | AKM Viktoria Plzeň | 09.15 | |||||||||||||||
MS | Iveta DrudíkováIveta Drudíková | 01 | USK PROVOD Ústí n/L. | 08.14 | |||||||||||||||
MS | Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová | 00 | ASK Slavia Praha | 08.27 | |||||||||||||||
MS | Monika DoubkováMonika Doubková | 00 | TJ Spartak Vlašim | 08.37 | |||||||||||||||
MS | Eliška VetíškováEliška Vetíšková | 00 | ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... | 08.60 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 3 (so, 7.2.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza LaštovkováTereza Laštovková | 00 | AKM Viktoria Plzeň | 08.47 | |||||||||||||||
2 | Kateřina BenešováKateřina Benešová | 00 | TJ Baník Stříbro | 08.66 | |||||||||||||||
3 | Laura GabčováLaura Gabčová | 00 | TJ Baník Stříbro | 08.86 | |||||||||||||||
4 | Lucie DedkováLucie Dedková | 01 | TJ Baník Stříbro | 09.36 | |||||||||||||||
MS | Romana ŠkrnováRomana Škrnová | 01 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 08.78 | |||||||||||||||
MS | Tereza ŠimůnkováTereza Šimůnková | 00 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 08.83 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 4 (so, 7.2.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sandra VágnerováSandra Vágnerová | 01 | AK ŠKODA Plzeň | 08.64 | |||||||||||||||
2 | Hana VargováHana Vargová | 00 | TJ Baník Stříbro | 08.94 | |||||||||||||||
3 | Eva BoltíkováEva Boltíková | 01 | TJ Baník Stříbro | 08.96 | |||||||||||||||
4 | Natálie ChodounskáNatálie Chodounská | 01 | AK ŠKODA Plzeň | 10.12 | |||||||||||||||
MS | Lucie KaufmanováLucie Kaufmanová | 01 | ASK Slavia Praha | 08.85 | |||||||||||||||
MS | Tereza VaňhováTereza Vaňhová | 01 | Atletika Jižní Město | 08.97 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 5 (so, 7.2.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Simona KordováSimona Kordová | 00 | AKM Viktoria Plzeň | 08.96 | |||||||||||||||
2 | Eliška ČernickáEliška Černická | 01 | AK ŠKODA Plzeň | 09.08 | |||||||||||||||
3 | Eliška BraumováEliška Braumová | 01 | AK ŠKODA Plzeň | 09.10 | |||||||||||||||
4 | Alexandra KrištofovičováAlexandra Krištofovičová | 01 | TJ Baník Stříbro | 09.28 | |||||||||||||||
5 | Amálie SkalováAmálie Skalová | 00 | AK ŠKODA Plzeň | 09.47 | |||||||||||||||
MS | Adéla HanykýřováAdéla Hanykýřová | 01 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 09.07 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 6 (so, 7.2.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eliška KabelkováEliška Kabelková | 00 | Atletika Klatovy | 09.11 | |||||||||||||||
2 | Tereza BláhováTereza Bláhová | 01 | AK ŠKODA Plzeň | 09.21 | |||||||||||||||
3 | Aneta HarvilováAneta Harvilová | 01 | TJ Baník Stříbro | 09.59 | |||||||||||||||
4 | Dominika HarvilováDominika Harvilová | 01 | TJ Baník Stříbro | 09.81 | |||||||||||||||
MS | Vendula ŠtolbováVendula Štolbová | 01 | USK PROVOD Ústí n/L. | 08.60 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
60 m - Žákyně (Finále)
Finále (so, 7.2.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Linda HettlerováLinda Hettlerová | 01 | AKM Viktoria Plzeň | 07.95 | |||||||||||||||
2 | Sára ČelišováSára Čelišová | 00 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 07.98 | |||||||||||||||
3 | Kamila VšetičkováKamila Všetičková | 00 | TJ Baník Stříbro | 08.05 | |||||||||||||||
4 | Tereza LaštovkováTereza Laštovková | 00 | AKM Viktoria Plzeň | 08.43 | |||||||||||||||
5 | Sandra VágnerováSandra Vágnerová | 01 | AK ŠKODA Plzeň | 08.49 | |||||||||||||||
6 | Aneta BláhováAneta Bláhová | 00 | TJ Baník Stříbro | 08.52 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
60 m - Ml. žákyně (Rozběh)
Rozběh 1 (so, 7.2.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbara PíchalováBarbara Píchalová | 02 | AK ŠKODA Plzeň | 08.29 | |||||||||||||||
2 | Anežka HajšmanováAnežka Hajšmanová | 02 | AK ŠKODA Plzeň | 08.48 | |||||||||||||||
3 | Veronika TřískováVeronika Třísková | 02 | TJ Baník Stříbro | 08.55 | |||||||||||||||
MS | Markéta MatějkováMarkéta Matějková | 02 | USK PROVOD Ústí n/L. | 08.37 | |||||||||||||||
MS | Anežka Rozárie PetrilákováAnežka Rozárie Petriláková | 02 | SK Sporting Příbram | 08.66 | |||||||||||||||
MS | Nikol JunkováNikol Junková | 02 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 11.75 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 2 (so, 7.2.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lenka KřesťanováLenka Křesťanová | 02 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 08.83 | |||||||||||||||
2 | Sabina RybáčkováSabina Rybáčková | 03 | AKM Viktoria Plzeň | 08.97 | |||||||||||||||
3 | Zuzana ŠantínováZuzana Šantínová | 03 | AKM Viktoria Plzeň | 09.26 | |||||||||||||||
MS | Kateřina KopicováKateřina Kopicová | 02 | Atletický oddíl - STŘELA Ž... | 08.73 | |||||||||||||||
MS | Jana ŠimůnkováJana Šimůnková | 03 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 08.99 | |||||||||||||||
MS | Karolína ŠpačkováKarolína Špačková | 02 | AK Chemopetrol Litvínov | 09.02 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 3 (so, 7.2.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Andrea GabriškováAndrea Gabrišková | 02 | TJ Baník Stříbro | 08.98 | |||||||||||||||
2 | Eliška NoskováEliška Nosková | 02 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 09.01 | |||||||||||||||
3 | Michaela ŠtěrbováMichaela Štěrbová | 02 | AKM Viktoria Plzeň | 09.16 | |||||||||||||||
4 | Monika DrudíkováMonika Drudíková | 02 | Atletika Klatovy | 09.31 | |||||||||||||||
MS | Simona ŠvarcováSimona Švarcová | 03 | Atletický oddíl - STŘELA Ž... | 08.91 | |||||||||||||||
MS | Veronika NohejlováVeronika Nohejlová | 02 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 09.10 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 4 (so, 7.2.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina KolaříkováKateřina Kolaříková | 03 | Atletika Klatovy | 09.49 | |||||||||||||||
2 | Dominika HýťhováDominika Hýťhová | 02 | AC Falcon Rokycany | 10.56 | |||||||||||||||
MS | Adéla ČepelováAdéla Čepelová | 03 | ASK Slavia Praha | 09.08 | |||||||||||||||
MS | Simona BartoňkováSimona Bartoňková | 02 | A. C. Sparta Praha | 09.11 | |||||||||||||||
MS | Yasmina ZaddemYasmina Zaddem | 03 | A. C. Sparta Praha | 09.18 | |||||||||||||||
MS | Veronika MaydlováVeronika Maydlová | 02 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 09.65 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 5 (so, 7.2.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina BurianováKateřina Burianová | 03 | ŠAK při ZŠ Přeštice | 08.87 | |||||||||||||||
2 | Kateřina ČapskáKateřina Čapská | 03 | AC Domažlice | 09.10 | |||||||||||||||
3 | Klára ZýmováKlára Zýmová | 02 | AK ŠKODA Plzeň | 09.32 | |||||||||||||||
4 | Aneta ŠťastováAneta Šťastová | 03 | Atletika Klatovy | 09.62 | |||||||||||||||
5 | Eliška NavrátilováEliška Navrátilová | 02 | AK ŠKODA Plzeň | 09.93 | |||||||||||||||
MS | Magdaléna SlavíkováMagdaléna Slavíková | 03 | USK PROVOD Ústí n/L. | 09.48 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 6 (so, 7.2.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza MatouškováTereza Matoušková | 02 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 09.23 | |||||||||||||||
2 | Daniela FürstováDaniela Fürstová | 03 | TJ Baník Stříbro | 09.28 | |||||||||||||||
3 | Jana ZítkováJana Zítková | 02 | AC Falcon Rokycany | 09.34 | |||||||||||||||
4 | Nikola MelicharováNikola Melicharová | 03 | AKM Viktoria Plzeň | 09.53 | |||||||||||||||
5 | Natálie BabkováNatálie Babková | 02 | AK ŠKODA Plzeň | 09.63 | |||||||||||||||
MS | Adéla LiškováAdéla Lišková | 02 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 09.56 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 7 (so, 7.2.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Veronika PíclováVeronika Píclová | 02 | AKM Viktoria Plzeň | 09.27 | |||||||||||||||
1 | Johanka VohnoutováJohanka Vohnoutová | 03 | AK ŠKODA Plzeň | 09.27 | |||||||||||||||
3 | Magdalena PáreckáMagdalena Párecká | 03 | TJ Sušice | 09.46 | |||||||||||||||
4 | Tereza BurešováTereza Burešová | 03 | AK ŠKODA Plzeň | 09.77 | |||||||||||||||
5 | Zuzana PiknerováZuzana Piknerová | 03 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 09.81 | |||||||||||||||
Kateřina BrabcováKateřina Brabcová | 02 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | DQ | ||||||||||||||||
Poznámky:Brabcová - DQ - pravidlo 162.6 |
|||||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 8 (so, 7.2.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ANNA HejlíkováANNA Hejlíková | 02 | AK ŠKODA Plzeň | 09.67 | |||||||||||||||
2 | Zuzana LöblováZuzana Löblová | 03 | TJ Baník Stříbro | 09.88 | |||||||||||||||
3 | Viktorie ČervenáViktorie Červená | 03 | AC Domažlice | 10.16 | |||||||||||||||
MS | Anežka FryaufováAnežka Fryaufová | 03 | Atletický oddíl - STŘELA Ž... | 09.62 | |||||||||||||||
MS | Lea Anna PolívkováLea Anna Polívková | 03 | ASK Slavia Praha | 09.65 | |||||||||||||||
MS | Markéta BoučkováMarkéta Boučková | 03 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 10.10 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 9 (so, 7.2.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Amálie TřískováAmálie Třísková | 02 | AK ŠKODA Plzeň | 08.93 | |||||||||||||||
2 | Tereza BrotánkováTereza Brotánková | 02 | AC Domažlice | 09.15 | |||||||||||||||
3 | Tereza CibulkováTereza Cibulková | 02 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 09.32 | |||||||||||||||
MS | Natálie OšmerováNatálie Ošmerová | 02 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 10.26 | |||||||||||||||
5 | Zuzana MatúškováZuzana Matúšková | 02 | TJ Baník Stříbro | 10.31 | |||||||||||||||
Kristýna VrbováKristýna Vrbová | 03 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | DQ | ||||||||||||||||
Poznámky:Vrbová - DQ - pravidlo 163.3 |
|||||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 10 (so, 7.2.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Denisa ChadimováDenisa Chadimová | 02 | AKM Viktoria Plzeň | 09.37 | |||||||||||||||
2 | Blanka HrachováBlanka Hrachová | 03 | Atletika Klatovy | 09.67 | |||||||||||||||
3 | Eva SuchánkováEva Suchánková | 03 | TJ Baník Stříbro | 10.06 | |||||||||||||||
4 | Michaela ŠtěrbováMichaela Štěrbová | 03 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 10.54 | |||||||||||||||
MS | Tereza RůžičkováTereza Růžičková | 03 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 10.05 | |||||||||||||||
MS | Lucie PavlíkováLucie Pavlíková | 03 | Atletický oddíl - STŘELA Ž... | 10.29 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 11 (so, 7.2.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Karolína JunkováKarolína Junková | 02 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 08.96 | |||||||||||||||
2 | Denisa SalzmanováDenisa Salzmanová | 02 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 09.45 | |||||||||||||||
3 | Julie PotužákováJulie Potužáková | 03 | TJ Sušice | 09.71 | |||||||||||||||
4 | Lucie KašíkováLucie Kašíková | 03 | TJ Baník Stříbro | 10.12 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Rozběh 12 (so, 7.2.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Julie JežkováJulie Ježková | 03 | AC Domažlice | 09.01 | |||||||||||||||
2 | Anna SýkorováAnna Sýkorová | 02 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 09.43 | |||||||||||||||
3 | Barbora HeroldováBarbora Heroldová | 02 | AC Domažlice | 09.83 | |||||||||||||||
4 | Veronika NováVeronika Nová | 02 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 09.96 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
60 m - Ml. žákyně (Finále)
Finále (so, 7.2.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbara PíchalováBarbara Píchalová | 02 | AK ŠKODA Plzeň | 08.20 | |||||||||||||||
2 | Anežka HajšmanováAnežka Hajšmanová | 02 | AK ŠKODA Plzeň | 08.33 | |||||||||||||||
3 | Veronika TřískováVeronika Třísková | 02 | TJ Baník Stříbro | 08.48 | |||||||||||||||
4 | Lenka KřesťanováLenka Křesťanová | 02 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 08.87 | |||||||||||||||
5 | Amálie TřískováAmálie Třísková | 02 | AK ŠKODA Plzeň | 08.97 | |||||||||||||||
6 | Kateřina BurianováKateřina Burianová | 03 | ŠAK při ZŠ Přeštice | 11.79 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
150 m - Žáci (Běh)
Běh 1 (so, 7.2.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zdeněk MerhoutZdeněk Merhout | 00 | AK ŠKODA Plzeň | 18.51 | |||||||||||||||
2 | Filip LičmanFilip Ličman | 00 | AK ŠKODA Plzeň | 19.07 | |||||||||||||||
MS | Matěj KrsekMatěj Krsek | 00 | A. C. TEPO Kladno | 16.55 | |||||||||||||||
MS | Matěj NádheraMatěj Nádhera | 00 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 17.41 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 2 (so, 7.2.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Štěpán RottenbornŠtěpán Rottenborn | 00 | AC Domažlice | 18.71 | |||||||||||||||
2 | Jakub ŠvajcrJakub Švajcr | 00 | AK ŠKODA Plzeň | 18.96 | |||||||||||||||
3 | Tomáš MichálekTomáš Michálek | 00 | AKM Viktoria Plzeň | 19.13 | |||||||||||||||
MS | Jan LališJan Lališ | 00 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 18.92 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 3 (so, 7.2.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matyáš FikrleMatyáš Fikrle | 00 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 19.41 | |||||||||||||||
2 | Jakub KarlachJakub Karlach | 00 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 19.64 | |||||||||||||||
MS | Maciej GorskiMaciej Gorski | 00 | A. C. Sparta Praha | 19.39 | |||||||||||||||
MS | Petr PincPetr Pinc | 00 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 20.77 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 4 (so, 7.2.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej SteinerOndřej Steiner | 01 | TJ Baník Stříbro | 22.39 | |||||||||||||||
MS | Tomáš VitásekTomáš Vitásek | 01 | Atletický oddíl - STŘELA Ž... | 19.84 | |||||||||||||||
MS | Daniel FröhlichDaniel Fröhlich | 00 | AK Most | 20.47 | |||||||||||||||
MS | Jan LhotaJan Lhota | 01 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 22.77 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 5 (so, 7.2.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Daniel HavelDaniel Havel | 00 | TJ Sušice | 20.11 | |||||||||||||||
2 | Karel NaxeraKarel Naxera | 00 | ŠAK při ZŠ Přeštice | 20.15 | |||||||||||||||
3 | Jan SuchýJan Suchý | 01 | AC Domažlice | 20.52 | |||||||||||||||
Michal KorandaMichal Koranda | 00 | Atletika Klatovy | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
150 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 1 (so, 7.2.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS | Adam HadAdam Had | 02 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 20.83 | |||||||||||||||
MS | Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič | 02 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 20.83 | |||||||||||||||
MS | Adam MotlAdam Motl | 02 | AK Chemopetrol Litvínov | 20.96 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 2 (so, 7.2.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub DavidíkJakub Davidík | 02 | TJ Baník Stříbro | 20.98 | |||||||||||||||
2 | Radek AndrleRadek Andrle | 02 | TJ Baník Stříbro | 21.44 | |||||||||||||||
MS | Petr ŠpreňarPetr Špreňar | 03 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 22.15 | |||||||||||||||
MS | Mathias LangmaierMathias Langmaier | 03 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 22.21 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 3 (so, 7.2.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Josef VáchalJosef Váchal | 03 | AC Domažlice | 22.71 | |||||||||||||||
2 | Jakub BednářJakub Bednář | 03 | AKM Viktoria Plzeň | 22.82 | |||||||||||||||
3 | Miroslav GabriškoMiroslav Gabriško | 02 | TJ Baník Stříbro | 24.50 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 4 (so, 7.2.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Karel JahnKarel Jahn | 03 | AC Domažlice | 23.93 | |||||||||||||||
2 | Luboš ChmelíkLuboš Chmelík | 03 | AC Domažlice | 24.79 | |||||||||||||||
MS | Daniel GribbinDaniel Gribbin | 03 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 23.84 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 5 (so, 7.2.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kryštof BínaKryštof Bína | 02 | Atletika Klatovy | 23.39 | |||||||||||||||
2 | Šimon SvobodaŠimon Svoboda | 03 | TJ Sušice | 23.42 | |||||||||||||||
Jan PerglerJan Pergler | 03 | ŠAK při ZŠ Přeštice | DNS | ||||||||||||||||
Vojtěch RůžekVojtěch Růžek | 02 | AC Domažlice | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
150 m - Žákyně (Běh)
Běh 1 (so, 7.2.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kamila VšetičkováKamila Všetičková | 00 | TJ Baník Stříbro | 20.12 | |||||||||||||||
MS | Aneta TiralováAneta Tiralová | 00 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 19.66 | |||||||||||||||
MS | Monika DoubkováMonika Doubková | 00 | TJ Spartak Vlašim | 19.66 | |||||||||||||||
Aneta HarvilováAneta Harvilová | 01 | TJ Baník Stříbro | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 2 (so, 7.2.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Natálie KantováNatálie Kantová | 01 | Atletika Klatovy | 23.55 | |||||||||||||||
MS | Barbora HůlkováBarbora Hůlková | 01 | AC SYNER Turnov | 19.32 | |||||||||||||||
MS | Linda ČechováLinda Čechová | 01 | AC Mariánské Lázně, o.s. | 20.28 | |||||||||||||||
Klára LokajíčkováKlára Lokajíčková | 00 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 3 (so, 7.2.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sára ČelišováSára Čelišová | 00 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 19.71 | |||||||||||||||
2 | Linda SucháLinda Suchá | 01 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 20.33 | |||||||||||||||
3 | Anita KelemenováAnita Kelemenová | 00 | AC Domažlice | 23.69 | |||||||||||||||
MS | Veronika MarešováVeronika Marešová | 00 | ASK Slavia Praha | 20.53 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 4 (so, 7.2.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna GerberováAnna Gerberová | 01 | AC Domažlice | 22.05 | |||||||||||||||
MS | Iveta DrudíkováIveta Drudíková | 01 | USK PROVOD Ústí n/L. | 19.81 | |||||||||||||||
MS | Kristýna KlimentováKristýna Klimentová | 00 | TJ Lokomotiva Beroun o.s. | 21.11 | |||||||||||||||
MS | Romana ŠkrnováRomana Škrnová | 01 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 21.14 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 5 (so, 7.2.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna ŠafaříkováAnna Šafaříková | 00 | Atletika Klatovy | 21.06 | |||||||||||||||
2 | Aneta BláhováAneta Bláhová | 00 | TJ Baník Stříbro | 21.29 | |||||||||||||||
3 | Laura GabčováLaura Gabčová | 00 | TJ Baník Stříbro | 21.84 | |||||||||||||||
MS | Barbora BělohlávkováBarbora Bělohlávková | 00 | ASK Slavia Praha | 21.71 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 6 (so, 7.2.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Alexandra KrištofovičováAlexandra Krištofovičová | 01 | TJ Baník Stříbro | 22.64 | |||||||||||||||
2 | Karolína EgersdorfováKarolína Egersdorfová | 01 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 22.80 | |||||||||||||||
MS | Kristýna SudíkováKristýna Sudíková | 01 | Atletický oddíl - STŘELA Ž... | 20.92 | |||||||||||||||
MS | Tereza HulákováTereza Huláková | 00 | A. C. Sparta Praha | 20.92 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 7 (so, 7.2.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sandra VágnerováSandra Vágnerová | 01 | AK ŠKODA Plzeň | 20.73 | |||||||||||||||
2 | Eva BoltíkováEva Boltíková | 01 | TJ Baník Stříbro | 21.63 | |||||||||||||||
3 | Hana VargováHana Vargová | 00 | TJ Baník Stříbro | 22.09 | |||||||||||||||
MS | Kateřina ŽohováKateřina Žohová | 01 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | DNS | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 8 (so, 7.2.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie WiesnerováLucie Wiesnerová | 01 | ŠAK při ZŠ Přeštice | 20.83 | |||||||||||||||
MS | Vendula ŠtolbováVendula Štolbová | 01 | USK PROVOD Ústí n/L. | 21.15 | |||||||||||||||
MS | Tereza ŠimůnkováTereza Šimůnková | 00 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 21.57 | |||||||||||||||
MS | Adéla HanykýřováAdéla Hanykýřová | 01 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 22.10 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 9 (so, 7.2.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Magdalena PeleškováMagdalena Pelešková | 01 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 21.19 | |||||||||||||||
2 | Adéla KroupováAdéla Kroupová | 01 | AKM Viktoria Plzeň | 23.29 | |||||||||||||||
MS | Anna NovákováAnna Nováková | 01 | ASK Slavia Praha | DNS | |||||||||||||||
MS | Lucie RennerováLucie Rennerová | 00 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 20.38 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 10 (so, 7.2.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marie RajchartováMarie Rajchartová | 01 | ŠAK při ZŠ Přeštice | 23.28 | |||||||||||||||
2 | Amálie SkalováAmálie Skalová | 00 | AK ŠKODA Plzeň | 23.35 | |||||||||||||||
3 | Dominika HarvilováDominika Harvilová | 01 | TJ Baník Stříbro | 24.43 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
150 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 1 (so, 7.2.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbara PíchalováBarbara Píchalová | 02 | AK ŠKODA Plzeň | 20.34 | |||||||||||||||
2 | Veronika TřískováVeronika Třísková | 02 | TJ Baník Stříbro | 20.94 | |||||||||||||||
3 | Anežka HajšmanováAnežka Hajšmanová | 02 | AK ŠKODA Plzeň | 21.77 | |||||||||||||||
MS | Zuzana NěmcováZuzana Němcová | 03 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 22.33 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 2 (so, 7.2.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS | Anežka Rozárie PetrilákováAnežka Rozárie Petriláková | 02 | SK Sporting Příbram | 21.02 | |||||||||||||||
MS | Markéta MatějkováMarkéta Matějková | 02 | USK PROVOD Ústí n/L. | 21.35 | |||||||||||||||
MS | Karolína ŠpačkováKarolína Špačková | 02 | AK Chemopetrol Litvínov | 22.19 | |||||||||||||||
Nikola MelicharováNikola Melicharová | 03 | AKM Viktoria Plzeň | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 3 (so, 7.2.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michaela MíčkováMichaela Míčková | 03 | TJ Sušice | 25.06 | |||||||||||||||
MS | Veronika NohejlováVeronika Nohejlová | 02 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 22.18 | |||||||||||||||
MS | Simona BartoňkováSimona Bartoňková | 02 | A. C. Sparta Praha | 22.48 | |||||||||||||||
Sabina RybáčkováSabina Rybáčková | 03 | AKM Viktoria Plzeň | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 4 (so, 7.2.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Amálie TřískováAmálie Třísková | 02 | AK ŠKODA Plzeň | 21.97 | |||||||||||||||
2 | Lucie VacíkováLucie Vacíková | 02 | ŠAK při ZŠ Přeštice | 22.24 | |||||||||||||||
3 | Kateřina ČapskáKateřina Čapská | 03 | AC Domažlice | 22.33 | |||||||||||||||
MS | Jana ŠimůnkováJana Šimůnková | 03 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 23.49 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 5 (so, 7.2.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Denisa ChadimováDenisa Chadimová | 02 | AKM Viktoria Plzeň | 22.64 | |||||||||||||||
2 | Andrea GabriškováAndrea Gabrišková | 02 | TJ Baník Stříbro | 22.85 | |||||||||||||||
3 | Klára AusbergerováKlára Ausbergerová | 02 | ŠAK při ZŠ Přeštice | 23.09 | |||||||||||||||
MS | Adéla LiškováAdéla Lišková | 02 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 23.03 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 6 (so, 7.2.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eliška NoskováEliška Nosková | 02 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 22.49 | |||||||||||||||
2 | Tereza CibulkováTereza Cibulková | 02 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 23.39 | |||||||||||||||
3 | Julie PotužákováJulie Potužáková | 03 | TJ Sušice | 25.09 | |||||||||||||||
MS | Magdaléna SlavíkováMagdaléna Slavíková | 03 | USK PROVOD Ústí n/L. | 24.24 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 7 (so, 7.2.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina KolaříkováKateřina Kolaříková | 03 | Atletika Klatovy | 23.59 | |||||||||||||||
2 | Veronika SimetováVeronika Simetová | 03 | TJ Sušice | 24.10 | |||||||||||||||
MS | Veronika MaydlováVeronika Maydlová | 02 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 24.45 | |||||||||||||||
MS | Tereza RůžičkováTereza Růžičková | 03 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 24.49 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 8 (so, 7.2.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Aneta ŠťastováAneta Šťastová | 03 | Atletika Klatovy | 24.09 | |||||||||||||||
2 | Viktorie ČervenáViktorie Červená | 03 | AC Domažlice | 25.17 | |||||||||||||||
3 | Michaela ŠtěrbováMichaela Štěrbová | 03 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 27.38 | |||||||||||||||
MS | Nikol JunkováNikol Junková | 02 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 30.55 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 9 (so, 7.2.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lenka KřesťanováLenka Křesťanová | 02 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 22.34 | |||||||||||||||
2 | Tereza MatouškováTereza Matoušková | 02 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 22.45 | |||||||||||||||
3 | Karolína JunkováKarolína Junková | 02 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 22.85 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 10 (so, 7.2.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Johanka VohnoutováJohanka Vohnoutová | 03 | AK ŠKODA Plzeň | 23.35 | |||||||||||||||
2 | Tereza BurešováTereza Burešová | 03 | AK ŠKODA Plzeň | 23.84 | |||||||||||||||
3 | Barbora HeroldováBarbora Heroldová | 02 | AC Domažlice | 24.05 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 11 (so, 7.2.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Julie JežkováJulie Ježková | 03 | AC Domažlice | 22.48 | |||||||||||||||
2 | Lucie KašíkováLucie Kašíková | 03 | TJ Baník Stříbro | 25.79 | |||||||||||||||
3 | Nikola VimmerováNikola Vimmerová | 03 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 27.61 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
300 m - Žáci (Běh)
Běh 1 (so, 7.2.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS | Zdeněk MašekZdeněk Mašek | 00 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 40.77 | |||||||||||||||
MS | Jiří SekyraJiří Sekyra | 00 | TJ Lokomotiva Beroun o.s. | 41.67 | |||||||||||||||
MS | Václav BarekVáclav Barek | 01 | A. C. Sparta Praha | 43.97 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 2 (so, 7.2.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan SuchýJan Suchý | 01 | AC Domažlice | 43.16 | |||||||||||||||
MS | Vladimír KostičVladimír Kostič | 00 | TJ Lokomotiva Beroun o.s. | 43.05 | |||||||||||||||
MS | Tomáš ČeřovskýTomáš Čeřovský | 00 | TJ Lokomotiva Beroun o.s. | 44.18 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 3 (so, 7.2.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub HonzíkJakub Honzík | 00 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 44.75 | |||||||||||||||
MS | Ondřej KadlecOndřej Kadlec | 00 | Atletika Jemnice | 40.21 | |||||||||||||||
MS | Vojtěch DryákVojtěch Dryák | 01 | TJ Lokomotiva Beroun o.s. | 43.76 | |||||||||||||||
MS | Jonáš FiedlerJonáš Fiedler | 01 | AK Chemopetrol Litvínov | 46.81 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
300 m - Žákyně (Běh)
Běh 1 (so, 7.2.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie WiesnerováLucie Wiesnerová | 01 | ŠAK při ZŠ Přeštice | 45.63 | |||||||||||||||
2 | Lucie AdlerováLucie Adlerová | 01 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 46.79 | |||||||||||||||
3 | Anna GerberováAnna Gerberová | 01 | AC Domažlice | 48.14 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 2 (so, 7.2.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS | Lucie RennerováLucie Rennerová | 00 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 43.80 | |||||||||||||||
MS | Iveta DrudíkováIveta Drudíková | 01 | USK PROVOD Ústí n/L. | 44.36 | |||||||||||||||
MS | Stella SobotkováStella Sobotková | 01 | TJ Lokomotiva Beroun o.s. | 46.64 | |||||||||||||||
MS | Markéta MatějkováMarkéta Matějková | 02 | USK PROVOD Ústí n/L. | 48.74 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 3 (so, 7.2.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS | Eliška KordováEliška Kordová | 01 | TJ Lokomotiva Beroun o.s. | 42.70 | |||||||||||||||
MS | Nikola SojkováNikola Sojková | 00 | AC SYNER Turnov | 44.21 | |||||||||||||||
MS | Anita ŽákováAnita Žáková | 00 | TJ Lokomotiva Beroun o.s. | 44.50 | |||||||||||||||
MS | Vendula ŠtolbováVendula Štolbová | 01 | USK PROVOD Ústí n/L. | 46.22 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 4 (so, 7.2.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS | Simona ŠamanováSimona Šamanová | 00 | TJ Lokomotiva Beroun o.s. | DNS | |||||||||||||||
MS | Barbora BělohlávkováBarbora Bělohlávková | 00 | ASK Slavia Praha | 45.54 | |||||||||||||||
MS | Ester ČervinkováEster Červinková | 02 | A. C. Sparta Praha | 45.57 | |||||||||||||||
MS | Kateřina HandlováKateřina Handlová | 01 | TJ Lokomotiva Beroun o.s. | 48.08 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
800 m - Žáci (Finále)
Finále (so, 7.2.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš MichálekTomáš Michálek | 00 | AKM Viktoria Plzeň | 2:10.98 | |||||||||||||||
2 | Marek ŠtochlMarek Štochl | 01 | AC Falcon Rokycany | 2:19.38 | |||||||||||||||
3 | Michal KorandaMichal Koranda | 00 | Atletika Klatovy | 2:19.58 | |||||||||||||||
4 | Jan SlámaJan Sláma | 01 | AC Falcon Rokycany | 2:22.13 | |||||||||||||||
5 | Jakub KarlachJakub Karlach | 00 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 2:23.05 | |||||||||||||||
6 | Martin ŠambergerMartin Šamberger | 00 | Atletika Klatovy | 2:42.99 | |||||||||||||||
MS | Lukáš BajerLukáš Bajer | 00 | TJ Lokomotiva Beroun o.s. | 2:18.58 | |||||||||||||||
MS | Martin FišerMartin Fišer | 00 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 2:21.78 | |||||||||||||||
MS | Petr SlunečkoPetr Slunečko | 01 | A. C. Sparta Praha | 2:45.30 | |||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
800 m - Ml. žáci (Finále)
Finále (so, 7.2.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub DavidíkJakub Davidík | 02 | TJ Baník Stříbro | 2:19.95 | |||||||||||||||
2 | Jan PerglerJan Pergler | 03 | ŠAK při ZŠ Přeštice | 2:32.96 | |||||||||||||||
3 | Petr KučeraPetr Kučera | 03 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 2:39.47 | |||||||||||||||
4 | Adam KozákAdam Kozák | 02 | AK ŠKODA Plzeň | 2:45.25 | |||||||||||||||
5 | Matyáš KrejčíMatyáš Krejčí | 03 | TJ Baník Stříbro | 2:49.76 | |||||||||||||||
6 | Martin ŽemličkaMartin Žemlička | 02 | AK ŠKODA Plzeň | 2:59.20 | |||||||||||||||
7 | Jan RoháčJan Roháč | 03 | ŠAK při ZŠ Přeštice | 3:02.43 | |||||||||||||||
8 | Jan KocourekJan Kocourek | 03 | ŠAK při ZŠ Přeštice | 3:03.37 | |||||||||||||||
MS | Bohumil SakBohumil Sak | 02 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 2:28.70 | |||||||||||||||
MS | Josef KuníkJosef Kuník | 02 | Atletický oddíl - STŘELA Ž... | 2:29.95 | |||||||||||||||
MS | Daniel GribbinDaniel Gribbin | 03 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 2:51.62 | |||||||||||||||
MS | Martin RabochMartin Raboch | 03 | Atletický oddíl - STŘELA Ž... | 2:59.89 | |||||||||||||||
Filip ŠkardaFilip Škarda | 03 | AK ŠKODA Plzeň | DNF | ||||||||||||||||
Josef VáchalJosef Váchal | 03 | AC Domažlice | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 14 závodníků |
800 m - Žákyně (Finále)
Finále (so, 7.2.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zuzana LaštovkováZuzana Laštovková | 00 | AC Falcon Rokycany | 2:35.65 | |||||||||||||||
2 | Lucie AdlerováLucie Adlerová | 01 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 2:40.17 | |||||||||||||||
3 | Tereza LaštovkováTereza Laštovková | 00 | AKM Viktoria Plzeň | 2:43.54 | |||||||||||||||
4 | Simona KordováSimona Kordová | 00 | AKM Viktoria Plzeň | 2:45.60 | |||||||||||||||
5 | Tereza LukášováTereza Lukášová | 00 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 2:54.34 | |||||||||||||||
6 | Nikola SvobodováNikola Svobodová | 01 | AC Falcon Rokycany | 3:02.00 | |||||||||||||||
7 | Eliška BraumováEliška Braumová | 01 | AK ŠKODA Plzeň | 3:02.06 | |||||||||||||||
MS | Kristýna ProuzováKristýna Prouzová | 00 | TJ Lokomotiva Beroun o.s. | DNS | |||||||||||||||
MS | Kateřina RydlováKateřina Rydlová | 01 | A. C. TEPO Kladno | 2:36.99 | |||||||||||||||
MS | Hana KročákováHana Kročáková | 00 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 2:40.60 | |||||||||||||||
Michaela HahnováMichaela Hahnová | 01 | AK ŠKODA Plzeň | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
800 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 1 (so, 7.2.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Veronika PíclováVeronika Píclová | 02 | AKM Viktoria Plzeň | 2:43.29 | |||||||||||||||
2 | Daniela FürstováDaniela Fürstová | 03 | TJ Baník Stříbro | 2:47.47 | |||||||||||||||
3 | Jana ZítkováJana Zítková | 02 | AC Falcon Rokycany | 2:58.16 | |||||||||||||||
4 | Eva SuchánkováEva Suchánková | 03 | TJ Baník Stříbro | 3:00.10 | |||||||||||||||
5 | Nikola VimmerováNikola Vimmerová | 03 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 3:04.59 | |||||||||||||||
6 | Zuzana LöblováZuzana Löblová | 03 | TJ Baník Stříbro | 3:06.05 | |||||||||||||||
7 | Kateřina MatúšováKateřina Matúšová | 02 | TJ Baník Stříbro | 3:25.65 | |||||||||||||||
MS | Magdaléna BláhováMagdaléna Bláhová | 02 | A. C. Sparta Praha | DNS | |||||||||||||||
MS | Kateřina KopicováKateřina Kopicová | 02 | Atletický oddíl - STŘELA Ž... | 2:34.62 | |||||||||||||||
MS | Barbora PšenkováBarbora Pšenková | 02 | AK Chemopetrol Litvínov | 2:46.05 | |||||||||||||||
MS | Magdaléna SykováMagdaléna Syková | 03 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 2:58.48 | |||||||||||||||
MS | Adéla ReichenauerováAdéla Reichenauerová | 03 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 3:27.25 | |||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
Běh 2 (so, 7.2.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zuzana ŠantínováZuzana Šantínová | 03 | AKM Viktoria Plzeň | 2:40.86 | |||||||||||||||
2 | Michaela ŠtěrbováMichaela Štěrbová | 02 | AKM Viktoria Plzeň | 2:41.94 | |||||||||||||||
3 | Zuzana PiknerováZuzana Piknerová | 03 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 2:48.49 | |||||||||||||||
4 | Natálie BabkováNatálie Babková | 02 | AK ŠKODA Plzeň | 2:53.83 | |||||||||||||||
5 | Iveta KrýslováIveta Krýslová | 02 | ŠAK při ZŠ Přeštice | 2:54.13 | |||||||||||||||
6 | Veronika SimetováVeronika Simetová | 03 | TJ Sušice | 3:00.19 | |||||||||||||||
7 | Kateřina BurianováKateřina Burianová | 03 | ŠAK při ZŠ Přeštice | 3:05.11 | |||||||||||||||
8 | Johanka VohnoutováJohanka Vohnoutová | 03 | AK ŠKODA Plzeň | 3:05.98 | |||||||||||||||
9 | Dominika HýťhováDominika Hýťhová | 02 | AC Falcon Rokycany | 3:16.63 | |||||||||||||||
10 | Zuzana PavelcováZuzana Pavelcová | 03 | TJ Sušice | 3:19.94 | |||||||||||||||
11 | Marie FornousováMarie Fornousová | 03 | TJ Sušice | 3:33.45 | |||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
3000 m - Žáci (Finále)
Finále (so, 7.2.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan ŠtychJan Štych | 01 | ŠAK při ZŠ Přeštice | 11:41.19 | |||||||||||||||
2 | Daniel KastnerDaniel Kastner | 00 | ŠAK při ZŠ Přeštice | 12:17.25 | |||||||||||||||
3 | Adam MatulkaAdam Matulka | 01 | TJ Baník Stříbro | 12:45.82 | |||||||||||||||
MS | Jan GregoraJan Gregora | 00 | ACTIVITY Lanškroun | 11:33.76 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
60 m překážek [83,8 cm] - Žáci (Běh)
Běh 1 (so, 7.2.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Filip LičmanFilip Ličman | 00 | AK ŠKODA Plzeň | 09.32 | |||||||||||||||
2 | Daniel HavelDaniel Havel | 00 | TJ Sušice | 10.20 | |||||||||||||||
3 | Jakub HonzíkJakub Honzík | 00 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 10.25 | |||||||||||||||
MS | Jan LališJan Lališ | 00 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 08.94 | |||||||||||||||
MS | Daniel VejražkaDaniel Vejražka | 00 | TJ Klášterec n/O. | 09.58 | |||||||||||||||
MS | Petr PincPetr Pinc | 00 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 09.94 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (so, 7.2.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš MichálekTomáš Michálek | 00 | AKM Viktoria Plzeň | 09.91 | |||||||||||||||
2 | Michael RubášMichael Rubáš | 01 | AC Domažlice | 11.44 | |||||||||||||||
MS | Vojtěch PetrVojtěch Petr | 01 | AK Most | DNF | |||||||||||||||
MS | Patrik SuchopárekPatrik Suchopárek | 01 | AK Most | 09.82 | |||||||||||||||
MS | Václav BarekVáclav Barek | 01 | A. C. Sparta Praha | 12.81 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žáci (Finále)
Finále (so, 7.2.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hynek MošnaHynek Mošna | 02 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 12.02 | |||||||||||||||
2 | Bartoloměj RudasBartoloměj Rudas | 03 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 12.79 | |||||||||||||||
3 | Vojtěch RůžekVojtěch Růžek | 02 | AC Domažlice | 13.02 | |||||||||||||||
MS | Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič | 02 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 11.06 | |||||||||||||||
MS | Marin KostkaMarin Kostka | 03 | A. C. Sparta Praha | 13.35 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žákyně (Běh)
Běh 1 (so, 7.2.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbara PíchalováBarbara Píchalová | 02 | AK ŠKODA Plzeň | 09.73 | |||||||||||||||
2 | Nikola SteinerováNikola Steinerová | 02 | AKM Viktoria Plzeň | 10.65 | |||||||||||||||
3 | Tereza BrotánkováTereza Brotánková | 02 | AC Domažlice | 12.15 | |||||||||||||||
MS | Veronika NohejlováVeronika Nohejlová | 02 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 11.77 | |||||||||||||||
MS | Jana ŠimůnkováJana Šimůnková | 03 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 11.84 | |||||||||||||||
MS | Simona ŠvarcováSimona Švarcová | 03 | Atletický oddíl - STŘELA Ž... | 12.23 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (so, 7.2.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina ČapskáKateřina Čapská | 03 | AC Domažlice | 12.55 | |||||||||||||||
2 | Karolína JunkováKarolína Junková | 02 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 12.56 | |||||||||||||||
MS | Adéla ČepelováAdéla Čepelová | 03 | ASK Slavia Praha | 11.93 | |||||||||||||||
MS | Yasmina ZaddemYasmina Zaddem | 03 | A. C. Sparta Praha | 12.40 | |||||||||||||||
MS | Natálie OšmerováNatálie Ošmerová | 02 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 12.78 | |||||||||||||||
MS | Veronika MaydlováVeronika Maydlová | 02 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 13.02 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 3 (so, 7.2.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lenka KřesťanováLenka Křesťanová | 02 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 12.00 | |||||||||||||||
2 | Klára ZýmováKlára Zýmová | 02 | AK ŠKODA Plzeň | 12.45 | |||||||||||||||
3 | Iveta KrýslováIveta Krýslová | 02 | ŠAK při ZŠ Přeštice | 12.69 | |||||||||||||||
4 | Kristýna VrbováKristýna Vrbová | 03 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 14.36 | |||||||||||||||
MS | Lea Anna PolívkováLea Anna Polívková | 03 | ASK Slavia Praha | 12.39 | |||||||||||||||
ANNA HejlíkováANNA Hejlíková | 02 | AK ŠKODA Plzeň | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 4 (so, 7.2.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Natálie SchwarzováNatálie Schwarzová | 02 | Atletika Klatovy | 12.69 | |||||||||||||||
2 | Kateřina BrabcováKateřina Brabcová | 02 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 14.07 | |||||||||||||||
3 | Michaela ŠtěrbováMichaela Štěrbová | 03 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 14.72 | |||||||||||||||
Viktorie ČervenáViktorie Červená | 03 | AC Domažlice | DNF | ||||||||||||||||
Eliška NavrátilováEliška Navrátilová | 02 | AK ŠKODA Plzeň | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 5 (so, 7.2.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina BurianováKateřina Burianová | 03 | ŠAK při ZŠ Přeštice | 12.37 | |||||||||||||||
2 | Veronika NováVeronika Nová | 02 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 13.09 | |||||||||||||||
3 | Julie PotužákováJulie Potužáková | 03 | TJ Sušice | 13.21 | |||||||||||||||
4 | Denisa SalzmanováDenisa Salzmanová | 02 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 14.20 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
60 m překážek [76,2cm-8,20m] - Žákyně (Běh)
Běh 1 (so, 7.2.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Linda HettlerováLinda Hettlerová | 01 | AKM Viktoria Plzeň | 09.21 | |||||||||||||||
MS | Nikola SojkováNikola Sojková | 00 | AC SYNER Turnov | DNF | |||||||||||||||
MS | Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová | 00 | ASK Slavia Praha | 09.01 | |||||||||||||||
MS | Tereza SekyrováTereza Sekyrová | 00 | AK Sokolov | 09.49 | |||||||||||||||
MS | Eliška MarkofováEliška Markofová | 00 | TRIATLET Karlovy Vary | 09.58 | |||||||||||||||
MS | Tereza ČurdováTereza Čurdová | 00 | A. C. TEPO Kladno | 09.63 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (so, 7.2.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza SchejbalováTereza Schejbalová | 00 | AK ŠKODA Plzeň | 09.97 | |||||||||||||||
MS | Kateřina BartakovičováKateřina Bartakovičová | 00 | ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... | 09.51 | |||||||||||||||
MS | Kateřina TamchynováKateřina Tamchynová | 01 | ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... | 09.67 | |||||||||||||||
MS | Tereza VernerováTereza Vernerová | 00 | SK Kotlářka Praha | 10.00 | |||||||||||||||
MS | Tereza ŠimůnkováTereza Šimůnková | 00 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 10.46 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 3 (so, 7.2.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Klára LokajíčkováKlára Lokajíčková | 00 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 09.55 | |||||||||||||||
2 | Magdalena PeleškováMagdalena Pelešková | 01 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 10.94 | |||||||||||||||
3 | Karolína EgersdorfováKarolína Egersdorfová | 01 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 11.23 | |||||||||||||||
4 | Veronika StřechováVeronika Střechová | 01 | AK ŠKODA Plzeň | 14.31 | |||||||||||||||
MS | Iveta DrudíkováIveta Drudíková | 01 | USK PROVOD Ústí n/L. | 09.97 | |||||||||||||||
MS | Lucie KaufmanováLucie Kaufmanová | 01 | ASK Slavia Praha | 11.26 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
4 x 200 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 1 (so, 7.2.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Had, Langmajer, Špreňák, Petrikovič Had, Langmajer, Špreňák, Petrikovič | SKP Union Cheb - klub atletiky | 1:57.84 | ||||||||||||||||
2 | Davidík, Gabrisko, Andrle, Krejčí Davidík, Gabrisko, Andrle, Krejčí | TJ Baník Stříbro | 2:00.03 | ||||||||||||||||
3 | Pokorný, Kozák, Lukeš, Srajer Pokorný, Kozák, Lukeš, Srajer | AK ŠKODA Plzeň | 2:08.37 | ||||||||||||||||
4 | Jahn, Chmelík, Váchal, Růžek Jahn, Chmelík, Váchal, Růžek | AC Domažlice | 2:18.81 | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
4 x 200 m - Žákyně (Běh)
Běh 1 (so, 7.2.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Všetičková, Bláhová, Gabčová, Třísková Všetičková, Bláhová, Gabčová, Třísková | TJ Baník Stříbro | 1:57.05 | ||||||||||||||||
2 | Kunčická, Vágnerová, Střechová, Schejbalová Kunčická, Vágnerová, Střechová, Schejbalová | AK ŠKODA Plzeň | 1:57.73 | ||||||||||||||||
3 | Lukášová, Suchá, Adlerová, Pelešková Lukášová, Suchá, Adlerová, Pelešková | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 2:00.38 | ||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 2 (so, 7.2.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vargová, Benešová, Krištofovičová, Boltíková Vargová, Benešová, Krištofovičová, Boltíková | TJ Baník Stříbro | 1:59.33 | ||||||||||||||||
2 | Laštofková, Kordová, Kroupová, Hettlerová Laštofková, Kordová, Kroupová, Hettlerová | AKM Viktoria Plzeň | 1:59.41 | ||||||||||||||||
3 | Bláhová, Černická, Radová, Skalová Bláhová, Černická, Radová, Skalová | AK ŠKODA Plzeň | 2:05.70 | ||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
4 x 200 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 1 (so, 7.2.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nosková, Matoušková, Hřesťanová, Junková Nosková, Matoušková, Hřesťanová, Junková | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 2:04.07 | ||||||||||||||||
2 | Ježková, Brotánková, Čapská, Heroldová Ježková, Brotánková, Čapská, Heroldová | AC Domažlice | 2:09.95 | ||||||||||||||||
3 | Fornoujová, Pádecká, Simetová, Pavelcová Fornoujová, Pádecká, Simetová, Pavelcová | TJ Sušice | 2:24.37 | ||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 2 (so, 7.2.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vacíková, Ausbergerová, Krýslová, Burianová Vacíková, Ausbergerová, Krýslová, Burianová | ŠAK při ZŠ Přeštice | 2:04.81 | ||||||||||||||||
2 | Gabrišková, Fürstová, Suchánková, Löblová Gabrišková, Fürstová, Suchánková, Löblová | TJ Baník Stříbro | 2:16.13 | ||||||||||||||||
Cibulková, Brabcová, Nová, Piknerová Cibulková, Brabcová, Nová, Piknerová | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | DQ | |||||||||||||||||
Poznámky:SOPLZ - DQ - pravidlo 163.3 |
|||||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 3 (so, 7.2.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hajšmanová, Třísková A., Zýmová, Vohnoutová Hajšmanová, Třísková A., Zýmová, Vohnoutová | AK ŠKODA Plzeň | 2:03.70 | ||||||||||||||||
2 | Hrachová, Schwarzová, Šťastová, Drudíková Hrachová, Schwarzová, Šťastová, Drudíková | Atletika Klatovy | 2:12.14 | ||||||||||||||||
Rybačková, Šherbová, Chadimová, Steinerová Rybačková, Šherbová, Chadimová, Steinerová | AKM Viktoria Plzeň | DQ | |||||||||||||||||
Poznámky:SOPLZ - DQ - pravidlo 163.3 |
|||||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
skok vysoký - Žáci (Finále)
Finále (so, 7.2.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1.411.461.511.561.611.661.701.751.841.90 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Slavomír JaššoSlavomír Jaššo
SKP Rapid Sport - atletický... |
00 | 1.61 | --OOXOXXX | |||||||||||||||
2 |
Michal MastnýMichal Mastný
Atletika Klatovy |
00 | 1.51 | OOOXXX | |||||||||||||||
3 |
Ladislav PelíšekLadislav Pelíšek
ŠAK při ZŠ Přeštice |
00 | 1.51 | XXOOXOXXX | |||||||||||||||
MS |
Jiří SedlákJiří Sedlák
TJ Baník Stříbro |
99 | 1.84 | ||||||||||||||||
MS |
David NovákDavid Novák
Atletika Jemnice |
00 | 1.66 | ||||||||||||||||
MS |
Patrik SuchopárekPatrik Suchopárek
AK Most |
01 | 1.61 | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
skok vysoký - Ml. žáci (Finále)
Finále (so, 7.2.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1.311.361.41 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Michal PokornýMichal Pokorný
AK ŠKODA Plzeň |
02 | 1.36 | OOXXX | |||||||||||||||
Vojtěch VaníčekVojtěch Vaníček
Atletika Klatovy |
02 | DNS | |||||||||||||||||
Vojtěch RůžekVojtěch Růžek
AC Domažlice |
02 | NH | |||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
skok vysoký - Žákyně (Finále)
Finále (so, 7.2.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1.311.361.411.461.511.541.571.60 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Linda SucháLinda Suchá
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
01 | 1.51 | --OOOXOXOXXX | |||||||||||||||
2 |
Hana VargováHana Vargová
TJ Baník Stříbro |
00 | 1.31 | --OOOXOXOXXX | |||||||||||||||
3= |
Lucie WiesnerováLucie Wiesnerová
ŠAK při ZŠ Přeštice |
01 | 1.31 | --OOOXOXOXXX | |||||||||||||||
3= |
Anita KelemenováAnita Kelemenová
AC Domažlice |
00 | 1.31 | --OOOXOXOXXX | |||||||||||||||
MS |
Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová
ASK Slavia Praha |
00 | 1.57 | ||||||||||||||||
MS |
Kateřina ŽohováKateřina Žohová
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
01 | 1.46 | ||||||||||||||||
MS |
Kristýna SudíkováKristýna Sudíková
Atletický oddíl - STŘELA Ž... |
01 | 1.41 | ||||||||||||||||
Nicole RadováNicole Radová
AK ŠKODA Plzeň |
01 | NH | |||||||||||||||||
Kateřina BenešováKateřina Benešová
TJ Baník Stříbro |
00 | NH | |||||||||||||||||
Tereza SchejbalováTereza Schejbalová
AK ŠKODA Plzeň |
00 | NH | |||||||||||||||||
MS |
Tereza HulákováTereza Huláková
A. C. Sparta Praha |
00 | NH | ||||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
skok vysoký - Ml. žákyně (Finále)
Finále (so, 7.2.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1.211.261.311.361.41 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Lucie VacíkováLucie Vacíková
ŠAK při ZŠ Přeštice |
02 | 1.31 | OXOOXXX | |||||||||||||||
Michaela MíčkováMichaela Míčková
TJ Sušice |
03 | NH | XXX | ||||||||||||||||
Zuzana PavelcováZuzana Pavelcová
TJ Sušice |
03 | NH | XXX | ||||||||||||||||
ANNA HejlíkováANNA Hejlíková
AK ŠKODA Plzeň |
02 | NH | XXX | ||||||||||||||||
MS |
Zuzana NěmcováZuzana Němcová
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
03 | 1.31 | ||||||||||||||||
MS |
Michaela VlčkováMichaela Vlčková
ASK Slavia Praha |
03 | 1.26 | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
skok o tyči - Žákyně (Finále)
Finále (so, 7.2.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 2.202.402.602.702.802.903.003.153.203.25 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS |
Justýna HolubováJustýna Holubová
TJ Lokomotiva Beroun o.s. |
00 | 3.20 | ||||||||||||||||
MS |
Tereza RejchrtováTereza Rejchrtová
Univerzitní sportovní klub ... |
00 | 2.80 | ||||||||||||||||
MS |
Karina RejchrtováKarina Rejchrtová
Univerzitní sportovní klub ... |
00 | 2.40 | ||||||||||||||||
MS |
Simona ŠamanováSimona Šamanová
TJ Lokomotiva Beroun o.s. |
00 | 2.20 | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
skok daleký - Žáci (Finále)
Finále (so, 7.2.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Slavomír JaššoSlavomír Jaššo
SKP Rapid Sport - atletický... |
00 | 5.24 | 5.08 | X | X | 5.08 | 5.24 | 5.22 | X | |||||||||
2 |
Ladislav PelíšekLadislav Pelíšek
ŠAK při ZŠ Přeštice |
00 | 5.07 | 5.07 | 4.92 | 4.53 | 5.07 | 4.76 | 4.77 | 4.68 | |||||||||
3 |
Michal MastnýMichal Mastný
Atletika Klatovy |
00 | 5.05 | 4.98 | 5.05 | 4.82 | 5.05 | 5.00 | X | 4.63 | |||||||||
4 |
Michal KorandaMichal Koranda
Atletika Klatovy |
00 | 4.69 | 4.58 | 4.53 | 4.69 | 4.69 | X | X | 4.60 | |||||||||
5 |
Daniel KabyšDaniel Kabyš
AK ŠKODA Plzeň |
00 | 4.52 | 4.28 | 4.52 | 4.47 | 4.52 | 4.41 | 4.30 | 3.81 | |||||||||
6 |
Ondřej SteinerOndřej Steiner
TJ Baník Stříbro |
01 | 4.33 | 4.22 | 4.12 | 4.20 | 4.22 | 4.00 | 4.33 | 4.23 | |||||||||
7 |
Michael RubášMichael Rubáš
AC Domažlice |
01 | 4.17 | X | X | 4.15 | 4.15 | 4.15 | 4.17 | X | |||||||||
MS |
Václav ZahrádkaVáclav Zahrádka
TJ Klášterec n/O. |
00 | 5.27 | ||||||||||||||||
MS |
Marek ŠvingrMarek Švingr
Athletic Club Ústí n/L. o.s. |
00 | 5.26 | ||||||||||||||||
MS |
Maciej GorskiMaciej Gorski
A. C. Sparta Praha |
00 | 5.04 | ||||||||||||||||
MS |
Daniel VejražkaDaniel Vejražka
TJ Klášterec n/O. |
00 | 5.02 | ||||||||||||||||
MS |
Adam ProvazníkAdam Provazník
SC Radotín Praha |
01 | 4.42 | ||||||||||||||||
Jakub AnderleJakub Anderle
AC Domažlice |
00 | DNS | 0 | ||||||||||||||||
Celkem 13 závodníků |
skok daleký - Ml. žáci (Finále)
Finále (so, 7.2.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Michal PokornýMichal Pokorný
AK ŠKODA Plzeň |
02 | 4.35 | 4.35 | 4.29 | 4.11 | 4.35 | 4.19 | 4.12 | X | |||||||||
2 |
Josef VáchalJosef Váchal
AC Domažlice |
03 | 4.30 | 4.11 | 4.08 | 3.69 | 4.11 | 3.78 | X | 4.30 | |||||||||
3 |
Jiří KehartJiří Kehart
Atletika Klatovy |
02 | 4.16 | 3.84 | 4.07 | 3.81 | 4.07 | 3.98 | 4.16 | 4.11 | |||||||||
4 |
Miroslav GabriškoMiroslav Gabriško
TJ Baník Stříbro |
02 | 4.08 | 4.08 | 4.02 | 3.87 | 4.08 | 3.95 | 3.46 | 3.74 | |||||||||
5 |
Jan TürkJan Türk
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
03 | 3.93 | X | X | 3.93 | 3.93 | 3.80 | 3.92 | 3.93 | |||||||||
8 |
Matyáš KrejčíMatyáš Krejčí
TJ Baník Stříbro |
03 | 3.93 | 3.82 | 3.83 | 3.88 | 3.88 | 3.92 | 3.93 | 3.70 | |||||||||
9 |
Bartoloměj RudasBartoloměj Rudas
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
03 | 3.93 | 3.76 | 3.93 | 3.51 | 3.93 | - | 3.70 | 3.47 | |||||||||
8 |
Kryštof BínaKryštof Bína
Atletika Klatovy |
02 | 3.75 | 3.75 | 3.65 | 3.56 | 3.75 | 3.63 | 3.72 | 3.62 | |||||||||
9 |
Šimon SvobodaŠimon Svoboda
TJ Sušice |
03 | 3.74 | 3.74 | 3.67 | 3.65 | 3.74 | - | - | - | |||||||||
10 |
Ondřej LukešOndřej Lukeš
AK ŠKODA Plzeň |
02 | 3.57 | X | 3.57 | X | 3.57 | - | - | - | |||||||||
11 |
Kryštof NedělaKryštof Neděla
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
03 | 3.48 | 3.45 | 3.48 | 3.39 | 3.48 | - | - | - | |||||||||
MS |
Filip KlokočníkFilip Klokočník
TJ Slavoj Český Brod,o.s. |
02 | 4.91 | ||||||||||||||||
MS |
Bohumil SakBohumil Sak
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
02 | 4.46 | ||||||||||||||||
MS |
Mathias LangmaierMathias Langmaier
SKP Union Cheb - klub atletiky |
03 | 3.92 | ||||||||||||||||
Luboš ChmelíkLuboš Chmelík
AC Domažlice |
03 | NM | 0 | ||||||||||||||||
Maxim SchmidtMaxim Schmidt
Atletika Klatovy |
03 | DNS | X | X | X | 0 | - | - | - | ||||||||||
Martin ŽemličkaMartin Žemlička
AK ŠKODA Plzeň |
02 | NM | X | X | X | 0 | |||||||||||||
Martin VostatekMartin Vostatek
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
03 | DNS | 0 | ||||||||||||||||
Celkem 18 závodníků |
skok daleký - Žákyně (Finále)
Finále (so, 7.2.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Linda HettlerováLinda Hettlerová
AKM Viktoria Plzeň |
01 | 5.11 | 4.92 | 4.56 | 4.97 | 4.97 | 4.76 | 5.11 | 4.83 | |||||||||
2 |
Linda SucháLinda Suchá
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
01 | 4.80 | 4.80 | X | 4.71 | 4.80 | X | 4.70 | 4.76 | |||||||||
3 |
Anežka KunčickáAnežka Kunčická
AK ŠKODA Plzeň |
00 | 4.80 | 4.62 | 4.70 | 4.80 | 4.80 | 4.68 | 4.64 | 4.73 | |||||||||
4 |
Klára LokajíčkováKlára Lokajíčková
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
00 | 4.70 | 4.69 | 4.44 | 4.50 | 4.69 | 4.69 | 4.70 | 4.58 | |||||||||
5 |
Anna ŠafaříkováAnna Šafaříková
Atletika Klatovy |
00 | 4.68 | 4.50 | X | 4.49 | 4.50 | 4.68 | 4.66 | 4.64 | |||||||||
6 |
Kateřina BenešováKateřina Benešová
TJ Baník Stříbro |
00 | 4.47 | 4.08 | 4.16 | 4.16 | 4.16 | 4.47 | 4.41 | 4.45 | |||||||||
7 |
Laura GabčováLaura Gabčová
TJ Baník Stříbro |
00 | 4.45 | 4.20 | 4.22 | 4.45 | 4.45 | 3.90 | X | 4.21 | |||||||||
8 |
Natálie KantováNatálie Kantová
Atletika Klatovy |
01 | 4.32 | 4.08 | 4.23 | X | 4.23 | 4.07 | 4.25 | 4.32 | |||||||||
9 |
Eliška ČernickáEliška Černická
AK ŠKODA Plzeň |
01 | 4.11 | 4.07 | 3.92 | 4.11 | 4.11 | - | - | - | |||||||||
10 |
Nicole RadováNicole Radová
AK ŠKODA Plzeň |
01 | 3.88 | X | 3.88 | 3.78 | 3.88 | - | - | - | |||||||||
11 |
Tereza BláhováTereza Bláhová
AK ŠKODA Plzeň |
01 | 3.87 | X | 3.83 | 3.87 | 3.87 | - | - | - | |||||||||
MS |
Tereza SekyrováTereza Sekyrová
AK Sokolov |
00 | 5.01 | ||||||||||||||||
MS |
Kateřina TamchynováKateřina Tamchynová
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... |
01 | 4.66 | ||||||||||||||||
MS |
Tereza VaňhováTereza Vaňhová
Atletika Jižní Město |
01 | 4.51 | ||||||||||||||||
MS |
Tereza ŠimůnkováTereza Šimůnková
TJ Jiskra Havlíčkův Brod |
00 | 4.36 | ||||||||||||||||
Celkem 15 závodníků |
skok daleký - Ml. žákyně (Finále)
Finále (so, 7.2.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Barbara PíchalováBarbara Píchalová
AK ŠKODA Plzeň |
02 | 4.87 | 3.97 | 4.02 | 3.87 | 4.02 | ||||||||||||
2 |
Veronika TřískováVeronika Třísková
TJ Baník Stříbro |
02 | 4.70 | 3.97 | 4.02 | 3.87 | 4.02 | ||||||||||||
3 |
Nikola SteinerováNikola Steinerová
AKM Viktoria Plzeň |
02 | 4.51 | 3.97 | 4.02 | 3.87 | 4.02 | ||||||||||||
4 |
Karolína JunkováKarolína Junková
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
02 | 4.33 | 3.97 | 4.02 | 3.87 | 4.02 | ||||||||||||
5 |
Tereza MatouškováTereza Matoušková
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
02 | 4.28 | 3.97 | 4.02 | 3.87 | 4.02 | ||||||||||||
6 |
Sabina RybáčkováSabina Rybáčková
AKM Viktoria Plzeň |
03 | 4.08 | 3.97 | 4.02 | 3.87 | 4.02 | ||||||||||||
7 |
Julie JežkováJulie Ježková
AC Domažlice |
03 | 4.06 | 3.97 | 4.02 | 3.87 | 4.02 | ||||||||||||
8 |
Eliška NoskováEliška Nosková
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
02 | 4.05 | 3.97 | 4.02 | 3.87 | 4.02 | ||||||||||||
9 |
Kateřina ČapskáKateřina Čapská
AC Domažlice |
03 | 4.03 | 3.97 | 4.02 | 3.87 | 4.02 | ||||||||||||
11 |
Daniela FürstováDaniela Fürstová
TJ Baník Stříbro |
03 | 4.03 | 3.97 | 4.02 | 3.87 | 4.02 | ||||||||||||
11 |
Anna SýkorováAnna Sýkorová
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
02 | 4.01 | 3.97 | 4.02 | 3.87 | 4.02 | ||||||||||||
12 |
Monika DrudíkováMonika Drudíková
Atletika Klatovy |
02 | 3.96 | 3.97 | 4.02 | 3.87 | 4.02 | ||||||||||||
13 |
Andrea GabriškováAndrea Gabrišková
TJ Baník Stříbro |
02 | 3.85 | 3.97 | 4.02 | 3.87 | 4.02 | ||||||||||||
14 |
Tereza BrotánkováTereza Brotánková
AC Domažlice |
02 | 3.82 | 3.97 | 4.02 | 3.87 | 4.02 | ||||||||||||
15 |
Tereza CibulkováTereza Cibulková
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
02 | 3.61 | 3.97 | 4.02 | 3.87 | 4.02 | ||||||||||||
16 |
Michaela MíčkováMichaela Míčková
TJ Sušice |
03 | 3.49 | 3.97 | 4.02 | 3.87 | 4.02 | ||||||||||||
17 |
Natálie SchwarzováNatálie Schwarzová
Atletika Klatovy |
02 | 3.28 | 3.97 | 4.02 | 3.87 | 4.02 | ||||||||||||
18 |
Veronika NováVeronika Nová
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
02 | 3.23 | 3.97 | 4.02 | 3.87 | 4.02 | ||||||||||||
MS |
Yasmina ZaddemYasmina Zaddem
A. C. Sparta Praha |
03 | 4.16 | ||||||||||||||||
MS |
Jana ŠimůnkováJana Šimůnková
TJ Jiskra Havlíčkův Brod |
03 | 4.02 | ||||||||||||||||
MS |
Tereza FaktorováTereza Faktorová
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
02 | 3.75 | ||||||||||||||||
Lucie KašíkováLucie Kašíková
TJ Baník Stříbro |
03 | NM | |||||||||||||||||
Nikola MelicharováNikola Melicharová
AKM Viktoria Plzeň |
03 | NM | |||||||||||||||||
Denisa SalzmanováDenisa Salzmanová
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
02 | NM | |||||||||||||||||
Nikola VimmerováNikola Vimmerová
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
03 | NM | |||||||||||||||||
Michaela ŠtěrbováMichaela Štěrbová
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
03 | NM | |||||||||||||||||
Celkem 26 závodníků |
vrh koulí 2kg - Ml. žákyně (Finále)
Finále (so, 7.2.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Lucie VacíkováLucie Vacíková
ŠAK při ZŠ Přeštice |
02 | 09.21 | 8.96 | 8.20 | 8.49 | 8.96 | 9.06 | 9.21 | 8.58 | |||||||||
2 |
Nikola SteinerováNikola Steinerová
AKM Viktoria Plzeň |
02 | 09.10 | 8.44 | 8.87 | 8.84 | 8.87 | 9.10 | 7.85 | 7.73 | |||||||||
3 |
Klára AusbergerováKlára Ausbergerová
ŠAK při ZŠ Přeštice |
02 | 09.04 | 8.75 | 9.04 | 8.70 | 9.04 | 8.51 | 8.43 | 8.80 | |||||||||
4 |
Klára ZýmováKlára Zýmová
AK ŠKODA Plzeň |
02 | 08.33 | 7.94 | 7.03 | 8.33 | 8.33 | - | - | - | |||||||||
5 |
Tereza BrotánkováTereza Brotánková
AC Domažlice |
02 | 07.93 | 6.41 | 7.00 | 6.40 | 7.00 | 6.83 | 6.96 | 7.93 | |||||||||
6 |
Veronika NováVeronika Nová
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
02 | 07.82 | 7.16 | 7.55 | 6.76 | 7.55 | 7.23 | 7.82 | 7.63 | |||||||||
7 |
Kateřina MatúšováKateřina Matúšová
TJ Baník Stříbro |
02 | 07.66 | 7.17 | 7.17 | 7.34 | 7.34 | 7.66 | 7.65 | 7.57 | |||||||||
8 |
Blanka HrachováBlanka Hrachová
Atletika Klatovy |
03 | 07.21 | 6.27 | 6.80 | 7.20 | 7.20 | 7.01 | 6.88 | 7.21 | |||||||||
9 |
Zuzana LöblováZuzana Löblová
TJ Baník Stříbro |
03 | 06.89 | 6.89 | 6.57 | 6.66 | 6.89 | - | - | - | |||||||||
10 |
Magdalena PáreckáMagdalena Párecká
TJ Sušice |
03 | 06.73 | 6.25 | 6.59 | 6.73 | 6.73 | - | - | - | |||||||||
11 |
Natálie SchwarzováNatálie Schwarzová
Atletika Klatovy |
02 | 06.47 | 6.47 | 6.43 | 6.37 | 6.47 | - | - | - | |||||||||
12 |
Zuzana MatúškováZuzana Matúšková
TJ Baník Stříbro |
02 | 05.63 | 5.63 | X | 5.12 | 5.63 | - | - | - | |||||||||
MS |
Michaela VlčkováMichaela Vlčková
ASK Slavia Praha |
03 | 08.77 | ||||||||||||||||
MS |
Markéta BoučkováMarkéta Boučková
SKP Union Cheb - klub atletiky |
03 | 08.60 | ||||||||||||||||
MS |
Anna DanišováAnna Danišová
A. C. Sparta Praha |
02 | 08.24 | ||||||||||||||||
MS |
Zuzana NěmcováZuzana Němcová
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
03 | 07.85 | ||||||||||||||||
MS |
Tereza FaktorováTereza Faktorová
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
02 | 07.72 | ||||||||||||||||
MS |
Lucie PavlíkováLucie Pavlíková
Atletický oddíl - STŘELA Ž... |
03 | 07.23 | ||||||||||||||||
MS |
Adéla ReichenauerováAdéla Reichenauerová
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
03 | 05.43 | ||||||||||||||||
Celkem 19 závodníků |
vrh koulí 3kg - Ml. žáci (Finále)
Finále (so, 7.2.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Vojtěch VaníčekVojtěch Vaníček
Atletika Klatovy |
02 | 08.36 | 8.13 | 7.48 | 8.35 | 8.35 | 8.30 | 7.74 | 8.36 | |||||||||
2 |
Michal VargaMichal Varga
TJ Baník Stříbro |
02 | 07.35 | 7.35 | 6.21 | 6.42 | 7.35 | 7.24 | 6.30 | 6.95 | |||||||||
3 |
Jan KocourekJan Kocourek
ŠAK při ZŠ Přeštice |
03 | 06.23 | 5.90 | 5.74 | 5.65 | 5.90 | 6.23 | 5.79 | 5.91 | |||||||||
4 |
Miroslav ŠkopekMiroslav Škopek
TJ Baník Stříbro |
03 | 06.22 | 5.38 | 5.44 | 5.45 | 5.45 | 5.46 | 5.81 | 6.22 | |||||||||
MS |
Ondřej FryaufOndřej Fryauf
Atletický oddíl - STŘELA Ž... |
02 | 09.21 | ||||||||||||||||
MS |
Lukáš KadečkaLukáš Kadečka
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
02 | 07.52 | ||||||||||||||||
MS |
Marin KostkaMarin Kostka
A. C. Sparta Praha |
03 | 06.96 | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)
Finále (so, 7.2.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Klára LokajíčkováKlára Lokajíčková
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
00 | 10.62 | 09.87 | 10.62 | 10.13 | 10.62 | X | 10.59 | 10.57 | |||||||||
2 |
Anežka KunčickáAnežka Kunčická
AK ŠKODA Plzeň |
00 | 08.56 | 08.56 | 08.48 | 08.37 | 08.56 | 08.22 | 07.92 | 08.40 | |||||||||
3 |
Natálie ChodounskáNatálie Chodounská
AK ŠKODA Plzeň |
01 | 08.15 | 07.14 | 07.94 | 07.07 | 07.94 | 07.36 | 08.15 | 07.81 | |||||||||
4 |
Natálie KantováNatálie Kantová
Atletika Klatovy |
01 | 07.92 | 07.52 | 07.66 | 07.59 | 07.66 | 07.92 | 07.32 | 07.75 | |||||||||
5 |
Lucie WiesnerováLucie Wiesnerová
ŠAK při ZŠ Přeštice |
01 | 07.74 | 07.42 | 07.74 | 07.33 | 07.74 | 07.07 | 07.45 | 07.66 | |||||||||
6 |
Lucie DedkováLucie Dedková
TJ Baník Stříbro |
01 | 07.65 | X | X | 07.03 | 07.03 | 07.49 | 07.14 | 07.65 | |||||||||
7 |
Marie RajchartováMarie Rajchartová
ŠAK při ZŠ Přeštice |
01 | 07.46 | 07.04 | 07.46 | 07.25 | 07.46 | 06.15 | 07.27 | 06.29 | |||||||||
8 |
Veronika StřechováVeronika Střechová
AK ŠKODA Plzeň |
01 | 07.13 | 06.95 | X | 07.13 | 07.13 | 06.12 | 06.59 | 06.87 | |||||||||
MS |
Linda ČechováLinda Čechová
AC Mariánské Lázně, o.s. |
01 | 10.62 | ||||||||||||||||
MS |
Eliška MarkofováEliška Markofová
TRIATLET Karlovy Vary |
00 | 10.07 | ||||||||||||||||
MS |
Eliška KrajčováEliška Krajčová
Atletika Jemnice |
01 | 09.90 | ||||||||||||||||
MS |
Kateřina ŽohováKateřina Žohová
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
01 | 08.99 | ||||||||||||||||
MS |
Veronika MarešováVeronika Marešová
ASK Slavia Praha |
00 | 08.25 | ||||||||||||||||
MS |
Anna NovákováAnna Nováková
ASK Slavia Praha |
01 | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 14 závodníků |
vrh koulí 4kg - Žáci (Finále)
Finále (so, 7.2.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Michal ForejtMichal Forejt
AK ŠKODA Plzeň |
00 | 13.00 | 12.66 | 13.00 | 12.22 | 13.00 | 12.23 | 12.89 | X | |||||||||
2 |
Jakub ForejtJakub Forejt
AK ŠKODA Plzeň |
00 | 11.24 | 10.66 | 10.35 | 10.13 | 10.66 | 10.99 | 10.12 | 11.24 | |||||||||
3 |
Slavomír JaššoSlavomír Jaššo
SKP Rapid Sport - atletický... |
00 | 11.07 | 10.80 | 10.96 | 10.87 | 10.96 | 11.03 | - | 11.07 | |||||||||
4 |
Daniel KastnerDaniel Kastner
ŠAK při ZŠ Přeštice |
00 | 10.04 | 10.04 | 09.73 | 09.51 | 10.04 | 09.34 | X | - | |||||||||
5 |
Karel NaxeraKarel Naxera
ŠAK při ZŠ Přeštice |
00 | 09.66 | 08.80 | 09.12 | 09.11 | 09.12 | 09.66 | 09.15 | 09.07 | |||||||||
MS |
Adam ZemanAdam Zeman
SKOK J. Hradec |
00 | 13.25 | ||||||||||||||||
MS |
David NovákDavid Novák
Atletika Jemnice |
00 | 12.10 | ||||||||||||||||
MS |
Martin FišerMartin Fišer
Athletic Club Ústí n/L. o.s. |
00 | 10.37 | ||||||||||||||||
MS |
Tomáš VitásekTomáš Vitásek
Atletický oddíl - STŘELA Ž... |
01 | 09.57 | ||||||||||||||||
MS |
Vít HouškaVít Houška
AK Most |
01 | 08.84 | ||||||||||||||||
Vít BohmVít Bohm
AK ŠKODA Plzeň |
00 | DNS | 0 | ||||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |