Veřejné halové závody
Český Brod (14. 2. 2015)50 m - Muži
(so, 14.2.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub ZadákJakub Zadák | 91 | TJ Slavoj Český Brod,o.s. | 06.0 | |||||||||||||||
2= | Lukáš VeselýLukáš Veselý | 93 | Český Brod | 06.3 | |||||||||||||||
2= | Vladimír ParásekVladimír Parásek | 78 | SK Kotlářka Praha | 06.3 | |||||||||||||||
4 | Michal RandaMichal Randa | 75 | SK Kotlářka Praha | 06.5 | |||||||||||||||
5 | Josef KrálJosef Král | 68 | STŘEDISKO VOLNÉHO ČASU Lede... | 06.6 | |||||||||||||||
6 | Václav TomanVáclav Toman | 72 | TJ Sokol Hradec Králové | 07.1 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
50 m - Dorostenci
(so, 14.2.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matěj VeselýMatěj Veselý | 99 | TJ Slavoj Český Brod,o.s. | 06.4 | |||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
50 m - Ml. žáci
(so, 14.2.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kryštof HrazdíraKryštof Hrazdíra | 03 | A. C. TEPO Kladno | 08.7 | |||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
50 m - Veteráni
(so, 14.2.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jaroslav HrazdíraJaroslav Hrazdíra | 56 | Kladno | 07.1 | |||||||||||||||
2 | Jaroslav HroudaJaroslav Hrouda | 60 | Český Brod | 08.1 | |||||||||||||||
3 | Petr RonovskýPetr Ronovský | 44 | AC Praha 1890 | 08.4 | |||||||||||||||
4 | Antonín KábeleAntonín Kábele | 35 | ASK Slavia Praha | 08.5 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
60 m - Muži
(so, 14.2.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub ZadákJakub Zadák | 91 | TJ Slavoj Český Brod,o.s. | 07.1 | |||||||||||||||
2 | Michal RandaMichal Randa | 75 | SK Kotlářka Praha | 07.3 | |||||||||||||||
3 | Lukáš VeselýLukáš Veselý | 93 | Český Brod | 07.6 | |||||||||||||||
4 | Vladimír ParásekVladimír Parásek | 78 | SK Kotlářka Praha | 07.7 | |||||||||||||||
5 | Josef KrálJosef Král | 68 | STŘEDISKO VOLNÉHO ČASU Lede... | 07.8 | |||||||||||||||
6 | Václav TomanVáclav Toman | 72 | TJ Sokol Hradec Králové | 08.4 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
60 m - Dorostenci
(so, 14.2.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Radek StehnoRadek Stehno | 99 | ASK Slavia Praha | 07.3 | |||||||||||||||
2 | Matěj VeselýMatěj Veselý | 99 | TJ Slavoj Český Brod,o.s. | 07.5 | |||||||||||||||
3 | Marek VlasákMarek Vlasák | 99 | TJ Slavoj Český Brod,o.s. | 08.2 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
60 m - Žáci
(so, 14.2.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marek SvatošMarek Svatoš | 01 | TJ Slavoj Český Brod,o.s. | 07.8 | |||||||||||||||
2 | Petr ZetekPetr Zetek | 00 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 07.9 | |||||||||||||||
3 | Filip StehnoFilip Stehno | 01 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 08.7 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
60 m - Ml. žáci
(so, 14.2.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Filip KlokočníkFilip Klokočník | 02 | TJ Slavoj Český Brod,o.s. | 07.7 | |||||||||||||||
2 | Šimon KratochvílŠimon Kratochvíl | 04 | TJ Sokol Kolín-atletika | 08.6 | |||||||||||||||
3 | Daniel BarešDaniel Bareš | 04 | Neratovice | 08.8 | |||||||||||||||
4 | Marek VandírekMarek Vandírek | 05 | Atletika Jižní Město | 09.3 | |||||||||||||||
5 | Jan SchnajberkJan Schnajberk | 04 | Atletika Jižní Město | 09.6 | |||||||||||||||
6 | Adam MěkotaAdam Měkota | 03 | Zruč nad Sázavou | 09.7 | |||||||||||||||
7 | Ondřej HudecOndřej Hudec | 05 | Neratovice | 09.8 | |||||||||||||||
8 | Jan HurdálekJan Hurdálek | 06 | Atletika Jižní Město | 09.9 | |||||||||||||||
9 | Matyáš SchovanecMatyáš Schovanec | 02 | Český Brod | 10.1 | |||||||||||||||
10= | Kryštof HrazdíraKryštof Hrazdíra | 03 | Kladno | 10.2 | |||||||||||||||
10= | Ondřej HumlOndřej Huml | 05 | Neratovice | 10.2 | |||||||||||||||
10= | Radek HušekRadek Hušek | 03 | Neratovice | 10.2 | |||||||||||||||
13 | Matěj ČepelaMatěj Čepela | 06 | Český Brod | 10.6 | |||||||||||||||
14 | Josef PittnerJosef Pittner | 09 | Neratovice | 12.6 | |||||||||||||||
Celkem 14 závodníků |
60 m - Veteráni
(so, 14.2.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jaroslav HrazdíraJaroslav Hrazdíra | 56 | Kladno | 08.3 | |||||||||||||||
2 | Petr RonovskýPetr Ronovský | 44 | AC Praha 1890 | 09.5 | |||||||||||||||
3 | Jaroslav HroudaJaroslav Hrouda | 60 | Český Brod | 09.8 | |||||||||||||||
4 | Antonín KábeleAntonín Kábele | 35 | ASK Slavia Praha | 10.0 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
60 m - Dorostenky
(so, 14.2.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Linda PrůšováLinda Průšová | 99 | TJ Jiskra Zruč nad Sázavou | 08.2 | |||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
60 m - Žákyně
(so, 14.2.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eva KalinováEva Kalinová | 00 | TJ Neratovice | 08.4 | |||||||||||||||
2 | Dominika GyarfašováDominika Gyarfašová | 00 | TJ Slavoj Český Brod,o.s. | 08.6 | |||||||||||||||
3= | Michaela ŠtoskováMichaela Štosková | 01 | Český Brod | 09.1 | |||||||||||||||
3= | Kateřina HollasováKateřina Hollasová | 01 | Český Brod | 09.1 | |||||||||||||||
5 | Pavla PolčinováPavla Polčinová | 01 | Český Brod | 10.8 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
60 m - Ml. žákyně
(so, 14.2.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1= | Tereza SrnováTereza Srnová | 03 | TJ Neratovice | 08.3 | |||||||||||||||
1= | Tereza KálalováTereza Kálalová | 03 | TJ Neratovice | 08.3 | |||||||||||||||
3 | Karolína BlechováKarolína Blechová | 02 | TJ Neratovice | 08.5 | |||||||||||||||
4= | Monika FlorováMonika Florová | 04 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 08.8 | |||||||||||||||
4= | Sára PšeničkováSára Pšeničková | 03 | TJ Neratovice | 08.8 | |||||||||||||||
6 | Natálie OlivováNatálie Olivová | 03 | TJ Sokol Kolín-atletika | 08.9 | |||||||||||||||
7= | Veronika SedlákováVeronika Sedláková | 04 | Český Brod | 09.1 | |||||||||||||||
7= | Kristýna HerákováKristýna Heráková | 03 | A. C. TEPO Kladno | 09.1 | |||||||||||||||
7= | Kateřina KukalováKateřina Kukalová | 04 | TJ Sokol Kolín-atletika | 09.1 | |||||||||||||||
10 | Karolína ČepelováKarolína Čepelová | 03 | Český Brod | 09.2 | |||||||||||||||
11 | Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková | 03 | TJ Neratovice | 09.4 | |||||||||||||||
12= | Veronika ValouchováVeronika Valouchová | 03 | TJ Jiskra Zruč nad Sázavou | 09.5 | |||||||||||||||
12= | Anna RadikovskáAnna Radikovská | 04 | TJ Sokol Kolín-atletika | 09.5 | |||||||||||||||
14= | Tereza LáchováTereza Láchová | 06 | Říčany | 09.8 | |||||||||||||||
14= | Daniela MandíkováDaniela Mandíková | 07 | Atletika Jižní Město | 09.8 | |||||||||||||||
14= | Kristína KučerováKristína Kučerová | 04 | TJ Neratovice | 09.8 | |||||||||||||||
17= | Aurora TlamichováAurora Tlamichová | 06 | Český Brod | 09.9 | |||||||||||||||
17= | Kateřina KučerováKateřina Kučerová | 06 | Neratovice | 09.9 | |||||||||||||||
19= | Klára KučerováKlára Kučerová | 04 | TJ Neratovice | 10.0 | |||||||||||||||
19= | Hana HuškováHana Hušková | 05 | Neratovice | 10.0 | |||||||||||||||
21 | Michaela RubešováMichaela Rubešová | 05 | Atletika Jižní Město | 10.1 | |||||||||||||||
22= | Kristýna PřikrylováKristýna Přikrylová | 02 | TJ Slavoj Český Brod,o.s. | 10.4 | |||||||||||||||
22= | Michaela VaisharováMichaela Vaisharová | 06 | Neratovice | 10.4 | |||||||||||||||
24= | Nikola KocourkováNikola Kocourková | 06 | Neratovice | 10.5 | |||||||||||||||
24= | Sára DolejšováSára Dolejšová | 07 | Atletika Jižní Město | 10.5 | |||||||||||||||
26 | Hana TepláHana Teplá | 07 | Jižní Město | 10.6 | |||||||||||||||
27= | Sofie SchovancováSofie Schovancová | 05 | Český Brod | 10.7 | |||||||||||||||
27= | Pavlína PittnerováPavlína Pittnerová | 05 | Neratovice | 10.7 | |||||||||||||||
29 | Alice VeranováAlice Veranová | 05 | Český Brod | 10.8 | |||||||||||||||
30 | Tereza JandováTereza Jandová | 03 | TJ Jiskra Zruč nad Sázavou | 11.0 | |||||||||||||||
31 | Tereza KučerováTereza Kučerová | 08 | Neratovice | 11.1 | |||||||||||||||
32 | Tereza LapáčkováTereza Lapáčková | 08 | TJ Jiskra Zruč nad Sázavou | 11.7 | |||||||||||||||
Celkem 32 závodníků |
60 m překážek [106,7 cm] - Muži
(so, 14.2.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub ZadákJakub Zadák | 91 | TJ Slavoj Český Brod,o.s. | 09.3 | |||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
60 m překážek [106,7 cm] - Veteráni
(so, 14.2.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Petr RonovskýPetr Ronovský | 44 | AC Praha 1890 | 12.3 | |||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
60 m překážek [91,4 cm] - Dorostenci
(so, 14.2.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Radek StehnoRadek Stehno | 99 | ASK Slavia Praha | 09.3 | |||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
60 m překážek [83,8 cm] - Žáci
(so, 14.2.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | David HerákDavid Herák | 00 | A. C. TEPO Kladno | 08.8 | |||||||||||||||
2 | Marek SvatošMarek Svatoš | 01 | TJ Slavoj Český Brod,o.s. | 09.8 | |||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žáci
(so, 14.2.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marek VandírekMarek Vandírek | 05 | Atletika Jižní Město | 11.8 | |||||||||||||||
2 | Jan SchnajberkJan Schnajberk | 04 | Atletika Jižní Město | 13.8 | |||||||||||||||
3 | Matěj ČepelaMatěj Čepela | 06 | Český Brod | 14.4 | |||||||||||||||
4 | Jan HurdálekJan Hurdálek | 06 | Atletika Jižní Město | 14.4 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žákyně
(so, 14.2.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Karolína BlechováKarolína Blechová | 02 | TJ Neratovice | 11.9 | |||||||||||||||
2 | Karolína ČepelováKarolína Čepelová | 03 | Český Brod | 12.1 | |||||||||||||||
3 | Natálie OlivováNatálie Olivová | 03 | TJ Sokol Kolín-atletika | 12.6 | |||||||||||||||
4 | Aurora TlamichováAurora Tlamichová | 06 | Český Brod | 13.4 | |||||||||||||||
5 | Monika FlorováMonika Florová | 04 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 13.6 | |||||||||||||||
6 | Michaela RubešováMichaela Rubešová | 05 | Atletika Jižní Město | 14.2 | |||||||||||||||
7 | Šárka EichlerováŠárka Eichlerová | 02 | TJ Slavoj Český Brod,o.s. | 14.4 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
60 m překážek [76,2cm-8,20m] - Žákyně
(so, 14.2.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina HollasováKateřina Hollasová | 01 | Český Brod | 12.0 | |||||||||||||||
2 | Eva KalinováEva Kalinová | 00 | TJ Neratovice | 12.0 | |||||||||||||||
3 | Michaela ŠtoskováMichaela Štosková | 01 | Český Brod | 12.1 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
skok vysoký - Muži
(so, 14.2.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Josef KrálJosef Král
STŘEDISKO VOLNÉHO ČASU Lede... |
68 | 1.56 | ||||||||||||||||
2 |
Jakub ZadákJakub Zadák
TJ Slavoj Český Brod,o.s. |
91 | 1.51 | ||||||||||||||||
3 |
Lukáš VeselýLukáš Veselý
Český Brod |
93 | 1.51 | ||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
skok vysoký - Dorostenci
(so, 14.2.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Marek VlasákMarek Vlasák
TJ Slavoj Český Brod,o.s. |
99 | 1.61 | ||||||||||||||||
2 |
Matěj VeselýMatěj Veselý
TJ Slavoj Český Brod,o.s. |
99 | 1.56 | ||||||||||||||||
3 |
Radek StehnoRadek Stehno
ASK Slavia Praha |
99 | 1.51 | ||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
skok vysoký - Žáci
(so, 14.2.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Štěpán ŠancŠtěpán Šanc
TJ Sokol Kolín-atletika |
00 | 1.66 | ||||||||||||||||
2 |
Marek SvatošMarek Svatoš
TJ Slavoj Český Brod,o.s. |
01 | 1.51 | ||||||||||||||||
3 |
Petr ZetekPetr Zetek
TJ Slavoj Stará Boleslav |
00 | 1.36 | ||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
skok vysoký - Ml. žáci
(so, 14.2.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Šimon KratochvílŠimon Kratochvíl
TJ Sokol Kolín-atletika |
04 | 1.21 | ||||||||||||||||
2 |
Matyáš SchovanecMatyáš Schovanec
Český Brod |
02 | 1.11 | ||||||||||||||||
3 |
Daniel BarešDaniel Bareš
Neratovice |
04 | 1.11 | ||||||||||||||||
4 |
Jan SchnajberkJan Schnajberk
Atletika Jižní Město |
04 | 1.06 | ||||||||||||||||
5 |
Marek VandírekMarek Vandírek
Atletika Jižní Město |
05 | 1.01 | ||||||||||||||||
6 |
Jan HurdálekJan Hurdálek
Atletika Jižní Město |
06 | 0.96 | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
skok vysoký - Ženy
(so, 14.2.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Linda PrůšováLinda Průšová
TJ Jiskra Zruč nad Sázavou |
99 | 1.41 | ||||||||||||||||
2 |
Hana UrbanováHana Urbanová
Český Brod |
86 | 1.21 | ||||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
skok vysoký - Žákyně
(so, 14.2.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Eva KalinováEva Kalinová
TJ Neratovice |
00 | 1.41 | ||||||||||||||||
2 |
Kateřina HollasováKateřina Hollasová
Český Brod |
01 | 1.41 | ||||||||||||||||
3 |
Michaela ŠtoskováMichaela Štosková
Český Brod |
01 | 1.21 | ||||||||||||||||
4 |
Dominika GyarfašováDominika Gyarfašová
TJ Slavoj Český Brod,o.s. |
00 | 1.11 | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
skok vysoký - Ml. žákyně
(so, 14.2.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Natálie OlivováNatálie Olivová
TJ Sokol Kolín-atletika |
03 | 1.36 | ||||||||||||||||
2 |
Tereza KálalováTereza Kálalová
TJ Neratovice |
03 | 1.31 | ||||||||||||||||
3 |
Veronika SedlákováVeronika Sedláková
Český Brod |
04 | 1.21 | ||||||||||||||||
4= |
Anna RadikovskáAnna Radikovská
TJ Sokol Kolín-atletika |
04 | 1.16 | ||||||||||||||||
4= |
Kateřina KukalováKateřina Kukalová
TJ Sokol Kolín-atletika |
04 | 1.16 | ||||||||||||||||
6 |
Klára KučerováKlára Kučerová
TJ Neratovice |
04 | 1.16 | ||||||||||||||||
7 |
Aurora TlamichováAurora Tlamichová
Český Brod |
06 | 1.06 | ||||||||||||||||
8 |
Michaela RubešováMichaela Rubešová
Atletika Jižní Město |
05 | 1.01 | ||||||||||||||||
9= |
Sofie SchovancováSofie Schovancová
Český Brod |
05 | 0.96 | ||||||||||||||||
9= |
Daniela MandíkováDaniela Mandíková
Atletika Jižní Město |
07 | 0.96 | ||||||||||||||||
11 |
Tereza LáchováTereza Láchová
Říčany |
06 | 0.91 | ||||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
skok daleký - Muži
(so, 14.2.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jakub ZadákJakub Zadák
TJ Slavoj Český Brod,o.s. |
91 | 6.08 | ||||||||||||||||
2 |
Vladimír ParásekVladimír Parásek
SK Kotlářka Praha |
78 | 5.73 | ||||||||||||||||
3 |
Josef KrálJosef Král
STŘEDISKO VOLNÉHO ČASU Lede... |
68 | 5.18 | ||||||||||||||||
4 |
Lukáš VeselýLukáš Veselý
Český Brod |
93 | 4.81 | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
skok daleký - Dorostenci
(so, 14.2.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Matěj VeselýMatěj Veselý
TJ Slavoj Český Brod,o.s. |
99 | 5.47 | ||||||||||||||||
2 |
Marek VlasákMarek Vlasák
TJ Slavoj Český Brod,o.s. |
99 | 5.45 | ||||||||||||||||
3 |
Radek StehnoRadek Stehno
ASK Slavia Praha |
99 | 5.34 | ||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
skok daleký - Žáci
(so, 14.2.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
David HerákDavid Herák
A. C. TEPO Kladno |
00 | 5.99 | ||||||||||||||||
2 |
Jiří KrausJiří Kraus
TJ Sokol Kolín-atletika |
00 | 5.80 | ||||||||||||||||
3 |
Štěpán ŠancŠtěpán Šanc
TJ Sokol Kolín-atletika |
00 | 5.76 | ||||||||||||||||
4 |
Marek SvatošMarek Svatoš
TJ Slavoj Český Brod,o.s. |
01 | 4.80 | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
skok daleký - Ml. žáci
(so, 14.2.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Šimon KratochvílŠimon Kratochvíl
TJ Sokol Kolín-atletika |
04 | 4.37 | ||||||||||||||||
2 |
Daniel BarešDaniel Bareš
Neratovice |
04 | 4.14 | ||||||||||||||||
3 |
Ondřej HudecOndřej Hudec
Neratovice |
05 | 3.64 | ||||||||||||||||
4 |
Marek VandírekMarek Vandírek
Atletika Jižní Město |
05 | 3.51 | ||||||||||||||||
5 |
Jan SchnajberkJan Schnajberk
Atletika Jižní Město |
04 | 3.42 | ||||||||||||||||
6 |
Radek HušekRadek Hušek
Neratovice |
03 | 3.38 | ||||||||||||||||
7 |
Adam MěkotaAdam Měkota
Zruč nad Sázavou |
03 | 3.36 | ||||||||||||||||
8 |
Jan HurdálekJan Hurdálek
Atletika Jižní Město |
06 | 3.28 | ||||||||||||||||
9 |
Ondřej HumlOndřej Huml
Neratovice |
05 | 3.17 | ||||||||||||||||
10 |
Josef PittnerJosef Pittner
Neratovice |
09 | 2.39 | ||||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
skok daleký - Ženy
(so, 14.2.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Linda PrůšováLinda Průšová
TJ Jiskra Zruč nad Sázavou |
99 | 4.99 | ||||||||||||||||
2 |
Hana UrbanováHana Urbanová
Český Brod |
86 | 4.14 | ||||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
skok daleký - Žákyně
(so, 14.2.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Eva KalinováEva Kalinová
TJ Neratovice |
00 | 4.70 | ||||||||||||||||
2 |
Dominika GyarfašováDominika Gyarfašová
TJ Slavoj Český Brod,o.s. |
00 | 4.38 | ||||||||||||||||
3 |
Kateřina HollasováKateřina Hollasová
Český Brod |
01 | 4.22 | ||||||||||||||||
4 |
Michaela ŠtoskováMichaela Štosková
Český Brod |
01 | 4.08 | ||||||||||||||||
5 |
Pavla PolčinováPavla Polčinová
Český Brod |
01 | 2.90 | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
skok daleký - Ml. žákyně
(so, 14.2.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tereza SrnováTereza Srnová
TJ Neratovice |
03 | 4.52 | ||||||||||||||||
2 |
Natálie OlivováNatálie Olivová
TJ Sokol Kolín-atletika |
03 | 4.49 | ||||||||||||||||
3 |
Karolína BlechováKarolína Blechová
TJ Neratovice |
02 | 4.07 | ||||||||||||||||
4 |
Sára PšeničkováSára Pšeničková
TJ Neratovice |
03 | 4.00 | ||||||||||||||||
5 |
Anna RadikovskáAnna Radikovská
TJ Sokol Kolín-atletika |
04 | 3.89 | ||||||||||||||||
6 |
Kateřina KukalováKateřina Kukalová
TJ Sokol Kolín-atletika |
04 | 3.82 | ||||||||||||||||
7 |
Klára KučerováKlára Kučerová
TJ Neratovice |
04 | 3.71 | ||||||||||||||||
8 |
Kristýna HerákováKristýna Heráková
A. C. TEPO Kladno |
03 | 3.71 | ||||||||||||||||
9 |
Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková
TJ Neratovice |
03 | 3.69 | ||||||||||||||||
10 |
Veronika SedlákováVeronika Sedláková
Český Brod |
04 | 3.53 | ||||||||||||||||
11 |
Veronika ValouchováVeronika Valouchová
TJ Jiskra Zruč nad Sázavou |
03 | 3.49 | ||||||||||||||||
12 |
Šárka EichlerováŠárka Eichlerová
TJ Slavoj Český Brod,o.s. |
02 | 3.47 | ||||||||||||||||
13 |
Hana HuškováHana Hušková
Neratovice |
05 | 3.42 | ||||||||||||||||
14 |
Tereza LáchováTereza Láchová
Říčany |
06 | 3.33 | ||||||||||||||||
15 |
Aurora TlamichováAurora Tlamichová
Český Brod |
06 | 3.29 | ||||||||||||||||
16 |
Michaela RubešováMichaela Rubešová
Atletika Jižní Město |
05 | 3.25 | ||||||||||||||||
17 |
Kristýna PřikrylováKristýna Přikrylová
TJ Slavoj Český Brod,o.s. |
02 | 3.20 | ||||||||||||||||
18 |
Daniela MandíkováDaniela Mandíková
Atletika Jižní Město |
07 | 3.17 | ||||||||||||||||
19 |
Kristína KučerováKristína Kučerová
TJ Neratovice |
04 | 3.17 | ||||||||||||||||
20 |
Nikola KocourkováNikola Kocourková
Neratovice |
06 | 3.15 | ||||||||||||||||
21 |
Tereza JandováTereza Jandová
TJ Jiskra Zruč nad Sázavou |
03 | 3.11 | ||||||||||||||||
22 |
Pavlína PittnerováPavlína Pittnerová
Neratovice |
05 | 2.99 | ||||||||||||||||
23 |
Alice VeranováAlice Veranová
Český Brod |
05 | 2.96 | ||||||||||||||||
24 |
Michaela VaisharováMichaela Vaisharová
Neratovice |
06 | 2.96 | ||||||||||||||||
25 |
Sára DolejšováSára Dolejšová
Atletika Jižní Město |
07 | 2.93 | ||||||||||||||||
26 |
Kateřina KučerováKateřina Kučerová
Neratovice |
06 | 2.83 | ||||||||||||||||
27 |
Tereza KučerováTereza Kučerová
Neratovice |
08 | 2.73 | ||||||||||||||||
28 |
Tereza LapáčkováTereza Lapáčková
TJ Jiskra Zruč nad Sázavou |
08 | 2.15 | ||||||||||||||||
Celkem 28 závodníků |