1. kolo KP družstev juniorů a juniorek, 1. kolo KP družstev dorostenců a dorostenek
Pardubice (10. 5. 2015)100 m - Junioři (Rozběh)
Rozběh 1 (ne, 10.5.2015) | Vítr: -1.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš KroupaTomáš Kroupa | 96 | AC Pardubice | 11.68 | |||||||||||||||
2 | Petr NovotnýPetr Novotný | 98 | Hvězda SKP Pardubice | 12.20 | |||||||||||||||
3 | Jakub SobotkaJakub Sobotka | 99 | SK Nové Město nad Metují | 12.41 | |||||||||||||||
Petr RoztočilPetr Roztočil | 97 | Hvězda SKP Pardubice | DNP | ||||||||||||||||
Milan ŠormMilan Šorm | 97 | SK Nové Město nad Metují | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 2 (ne, 10.5.2015) | Vítr: +2.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jáchym ProcházkaJáchym Procházka | 97 | TJ Sokol Hradec Králové | 11.12 | |||||||||||||||
2 | Martin ŠtěpánekMartin Štěpánek | 97 | TJ Sokol Hradec Králové | 11.84 | |||||||||||||||
3 | Dominik MojžíšDominik Mojžíš | 97 | SK Nové Město nad Metují | 11.93 | |||||||||||||||
4 | Adam SalfickýAdam Salfický | 97 | AC Pardubice | 12.39 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
100 m - Junioři (Finále)
Finále A (ne, 10.5.2015) | Vítr: -0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jáchym ProcházkaJáchym Procházka | 97 | TJ Sokol Hradec Králové | 11.12 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Tomáš KroupaTomáš Kroupa | 96 | AC Pardubice | 11.42 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Martin ŠtěpánekMartin Štěpánek | 97 | TJ Sokol Hradec Králové | 11.95 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Petr NovotnýPetr Novotný | 98 | Hvězda SKP Pardubice | 12.22 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Dominik MojžíšDominik Mojžíš | 97 | SK Nové Město nad Metují | 14.35 | 6.00 | ||||||||||||||
Adam SalfickýAdam Salfický | 97 | AC Pardubice | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Finále B (ne, 10.5.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Jakub SobotkaJakub Sobotka | 99 | SK Nové Město nad Metují | 4 | ||||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
100 m - Dorostenci (Rozběh)
Rozběh 1 (ne, 10.5.2015) | Vítr: +0.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lukáš KubíkLukáš Kubík | 99 | AC Pardubice | 11.49 | |||||||||||||||
2 | Lukáš DesenskýLukáš Desenský | 98 | TJ Sokol Hradec Králové | 11.57 | |||||||||||||||
3 | Filip BlatníkFilip Blatník | 00 | TJ Sokol Hradec Králové | 11.67 | |||||||||||||||
4 | Jakub StrnadJakub Strnad | 99 | Atletika Chrudim | 12.24 | |||||||||||||||
5 | Jan StenzlJan Stenzl | 99 | Hvězda SKP Pardubice | 12.30 | |||||||||||||||
6 | Vít RyndaVít Rynda | 00 | Hvězda SKP Pardubice | 12.94 | |||||||||||||||
7 | Jaroslav RybkaJaroslav Rybka | 99 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí | 13.19 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 2 (ne, 10.5.2015) | Vítr: +3.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej KollárikOndřej Kollárik | 98 | AC Pardubice | 11.41 | |||||||||||||||
2 | Jan JankovičJan Jankovič | 98 | TJ Sokol Hradec Králové | 11.57 | |||||||||||||||
3 | Tomáš PopelkaTomáš Popelka | 99 | AC Pardubice | 11.83 | |||||||||||||||
4 | Matěj KašparMatěj Kašpar | 98 | AC Pardubice | 11.95 | |||||||||||||||
5 | Jakub VondraJakub Vondra | 98 | Hvězda SKP Pardubice | 12.52 | |||||||||||||||
6 | Petr BlažekPetr Blažek | 99 | Hvězda SKP Pardubice | 12.54 | |||||||||||||||
Marian JeníčekMarian Jeníček | 99 | Atletický klub Spartak Slat... | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 3 (ne, 10.5.2015) | Vítr: +1.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš JiráčekTomáš Jiráček | 98 | AC Pardubice | 11.63 | |||||||||||||||
2 | Oto PetrášOto Petráš | 00 | Hvězda SKP Pardubice | 12.68 | |||||||||||||||
3 | Marián MichálekMarián Michálek | 01 | Hvězda SKP Pardubice | 13.11 | |||||||||||||||
4 | Michal HypešMichal Hypeš | 99 | Hvězda SKP Pardubice | 13.13 | |||||||||||||||
Gabriel NekutGabriel Nekut | 98 | Atletický klub Spartak Slat... | DNP | ||||||||||||||||
Tomáš StarkaTomáš Starka | 00 | Atletický klub Spartak Slat... | DNP | ||||||||||||||||
Tomáš PlžikTomáš Plžik | 99 | AC Pardubice | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
100 m - Dorostenci (Finále)
Finále A (ne, 10.5.2015) | Vítr: +2.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lukáš DesenskýLukáš Desenský | 98 | TJ Sokol Hradec Králové | 11.35 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Lukáš KubíkLukáš Kubík | 99 | AC Pardubice | 11.42 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Ondřej KollárikOndřej Kollárik | 98 | AC Pardubice | 11.55 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Jan JankovičJan Jankovič | 98 | TJ Sokol Hradec Králové | 11.65 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Filip BlatníkFilip Blatník | 00 | TJ Sokol Hradec Králové | 11.70 | 6.00 | ||||||||||||||
Tomáš JiráčekTomáš Jiráček | 98 | AC Pardubice | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Finále B (ne, 10.5.2015) | Vítr: +0.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matěj KašparMatěj Kašpar | 98 | AC Pardubice | 12.07 | 4.00 | ||||||||||||||
2 | Jakub StrnadJakub Strnad | 99 | Atletika Chrudim | 12.23 | 3.00 | ||||||||||||||
3 | Jan StenzlJan Stenzl | 99 | Hvězda SKP Pardubice | 12.49 | 2.00 | ||||||||||||||
4 | Jakub VondraJakub Vondra | 98 | Hvězda SKP Pardubice | 12.53 | 1.00 | ||||||||||||||
Tomáš PopelkaTomáš Popelka | 99 | AC Pardubice | DNP | ||||||||||||||||
Petr BlažekPetr Blažek | 99 | Hvězda SKP Pardubice | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
100 m - Juniorky (Rozběh)
Rozběh 1 (ne, 10.5.2015) | Vítr: +1.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martina HomolováMartina Homolová | 96 | AC Vysoké Mýto | 12.51 | |||||||||||||||
2 | Zuzana KrupičkováZuzana Krupičková | 96 | Hvězda SKP Pardubice | 12.83 | |||||||||||||||
3 | Adriana GrulichováAdriana Grulichová | 00 | AC Vysoké Mýto | 13.30 | |||||||||||||||
4 | Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová | 00 | AC Vysoké Mýto | 13.65 | |||||||||||||||
5 | Eva KopeckáEva Kopecká | 97 | TJ Sokol Hradec Králové | 13.86 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 2 (ne, 10.5.2015) | Vítr: -1.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza ValáškováTereza Valášková | 98 | AC Vysoké Mýto | 12.75 | |||||||||||||||
2 | Veronika NiščákováVeronika Niščáková | 97 | Hvězda SKP Pardubice | 13.09 | |||||||||||||||
3 | Jana SlavíkováJana Slavíková | 97 | AC Vysoké Mýto | 13.25 | |||||||||||||||
4 | Eva SedláčkováEva Sedláčková | 97 | TJ Sokol Hradec Králové | 14.29 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
100 m - Juniorky (Finále)
Finále A (ne, 10.5.2015) | Vítr: -0.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martina HomolováMartina Homolová | 96 | AC Vysoké Mýto | 12.41 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Tereza ValáškováTereza Valášková | 98 | AC Vysoké Mýto | 12.55 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Zuzana KrupičkováZuzana Krupičková | 96 | Hvězda SKP Pardubice | 12.73 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Veronika NiščákováVeronika Niščáková | 97 | Hvězda SKP Pardubice | 13.18 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Jana SlavíkováJana Slavíková | 97 | AC Vysoké Mýto | 13.18 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Adriana GrulichováAdriana Grulichová | 00 | AC Vysoké Mýto | 13.38 | 5.00 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Finále B (ne, 10.5.2015) | Vítr: +1.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eva KopeckáEva Kopecká | 97 | TJ Sokol Hradec Králové | 13.97 | 4.00 | ||||||||||||||
2 | Eva SedláčkováEva Sedláčková | 97 | TJ Sokol Hradec Králové | 14.70 | 3.00 | ||||||||||||||
Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová | 00 | AC Vysoké Mýto | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
100 m - Dorostenky (Rozběh)
Rozběh 1 (ne, 10.5.2015) | Vítr: +1.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza ŠkodováTereza Škodová | 99 | SK Nové Město nad Metují | 12.76 | |||||||||||||||
2 | Iva SkalickáIva Skalická | 99 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí | 12.98 | |||||||||||||||
3 | Pavlína MinářováPavlína Minářová | 99 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí | 13.07 | |||||||||||||||
4 | Julie ŠtulpováJulie Štulpová | 99 | AC Pardubice | 13.73 | |||||||||||||||
5 | Barbora KrausováBarbora Krausová | 98 | TJ Sokol Hradec Králové | 14.04 | |||||||||||||||
6 | Nikola KrálíčkováNikola Králíčková | 98 | SK Nové Město nad Metují | 14.06 | |||||||||||||||
MB | Klára HronováKlára Hronová | 99 | Hvězda SKP Pardubice | DNP | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 2 (ne, 10.5.2015) | Vítr: +1.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Natalie JahnickáNatalie Jahnická | 99 | Hvězda SKP Pardubice | 13.43 | |||||||||||||||
2 | Sabina HabrmanováSabina Habrmanová | 01 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí | 14.20 | |||||||||||||||
3 | Lenka SkořepováLenka Skořepová | 99 | TJ Dvůr Králové n/L. | 14.29 | |||||||||||||||
4 | Karolína NohejlováKarolína Nohejlová | 98 | TJ Sokol Hradec Králové | 14.29 | |||||||||||||||
5 | Tereza SoukupováTereza Soukupová | 99 | Hvězda SKP Pardubice | 14.36 | |||||||||||||||
6 | Nela KozákováNela Kozáková | 00 | TJ Dvůr Králové n/L. | 14.50 | |||||||||||||||
MB | Marie PospíšilováMarie Pospíšilová | 99 | Hvězda SKP Pardubice | DNP | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 3 (ne, 10.5.2015) | Vítr: +2.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nelly HoškováNelly Hošková | 99 | TJ Sokol Hradec Králové | 13.00 | |||||||||||||||
2 | Michaela VítkováMichaela Vítková | 99 | SK Nové Město nad Metují | 13.30 | |||||||||||||||
3 | Kateřina ObstováKateřina Obstová | 99 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí | 13.47 | |||||||||||||||
4 | Adéla KolkováAdéla Kolková | 99 | TJ Sokol Hradec Králové | 13.56 | |||||||||||||||
5 | Sabina UžachovováSabina Užachovová | 00 | Hvězda SKP Pardubice | 13.67 | |||||||||||||||
MB | Anna ŠuhájkováAnna Šuhájková | 98 | Hvězda SKP Pardubice | 12.89 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
100 m - Dorostenky (Finále)
Finále A (ne, 10.5.2015) | Vítr: +0.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza ŠkodováTereza Škodová | 99 | SK Nové Město nad Metují | 12.70 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Iva SkalickáIva Skalická | 99 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí | 12.98 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Pavlína MinářováPavlína Minářová | 99 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí | 13.24 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Nelly HoškováNelly Hošková | 99 | TJ Sokol Hradec Králové | 13.25 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Natalie JahnickáNatalie Jahnická | 99 | Hvězda SKP Pardubice | 13.51 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Michaela VítkováMichaela Vítková | 99 | SK Nové Město nad Metují | 13.53 | 5.00 | ||||||||||||||
MB | Anna ŠuhájkováAnna Šuhájková | 98 | Hvězda SKP Pardubice | 13.00 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Finále B (ne, 10.5.2015) | Vítr: +1.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Julie ŠtulpováJulie Štulpová | 99 | AC Pardubice | 13.53 | 4.00 | ||||||||||||||
2 | Kateřina ObstováKateřina Obstová | 99 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí | 13.60 | 3.00 | ||||||||||||||
3 | Adéla KolkováAdéla Kolková | 99 | TJ Sokol Hradec Králové | 13.66 | 2.00 | ||||||||||||||
4 | Nikola KrálíčkováNikola Králíčková | 98 | SK Nové Město nad Metují | 14.06 | 1.00 | ||||||||||||||
Barbora KrausováBarbora Krausová | 98 | TJ Sokol Hradec Králové | DQ | ||||||||||||||||
Sabina UžachovováSabina Užachovová | 00 | Hvězda SKP Pardubice | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
200 m - Junioři (Běh)
Běh 1 (ne, 10.5.2015) | Vítr: +1.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jáchym ProcházkaJáchym Procházka | 97 | TJ Sokol Hradec Králové | 22.17 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Tomáš KroupaTomáš Kroupa | 96 | AC Pardubice | 22.91 | 8.00 | ||||||||||||||
3 | Aleš SteklíkAleš Steklík | 96 | SK Nové Město nad Metují | 23.24 | 6.00 | ||||||||||||||
4 | Vojtěch KudrnáčVojtěch Kudrnáč | 97 | SK Nové Město nad Metují | 23.45 | 5.00 | ||||||||||||||
5 | Miroslav ChrbolkaMiroslav Chrbolka | 97 | AC Pardubice | 23.76 | 4.00 | ||||||||||||||
6 | Jan ŠtěpánekJan Štěpánek | 97 | AC Pardubice | 24.99 | 3.00 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (ne, 10.5.2015) | Vítr: +1.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matěj ČervenýMatěj Červený | 97 | TJ Sokol Hradec Králové | 22.82 | 9.00 | ||||||||||||||
2 | Jan DoležalJan Doležal | 96 | TJ Sokol Hradec Králové | 22.96 | 7.00 | ||||||||||||||
3 | Adam SalfickýAdam Salfický | 97 | AC Pardubice | 25.37 | 2.00 | ||||||||||||||
Jan VolejníkJan Volejník | 99 | Hvězda SKP Pardubice | DNP | ||||||||||||||||
Petr NovotnýPetr Novotný | 98 | Hvězda SKP Pardubice | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
200 m - Dorostenci (Běh)
Běh 1 (ne, 10.5.2015) | Vítr: +2.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej HolubOndřej Holub | 99 | AC Pardubice | 22.91 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Lukáš KubíkLukáš Kubík | 99 | AC Pardubice | 23.29 | 8.00 | ||||||||||||||
3 | Marek MiřejovskýMarek Miřejovský | 99 | AC Pardubice | 25.60 | 4.00 | ||||||||||||||
4 | Jaroslav RybkaJaroslav Rybka | 99 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí | 27.29 | |||||||||||||||
Marian JeníčekMarian Jeníček | 99 | Atletický klub Spartak Slat... | DNP | ||||||||||||||||
Tomáš PopelkaTomáš Popelka | 99 | AC Pardubice | DNP | ||||||||||||||||
Ondřej KollárikOndřej Kollárik | 98 | AC Pardubice | DNP | ||||||||||||||||
Matěj LavickýMatěj Lavický | 98 | TJ Sokol Hradec Králové | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 2 (ne, 10.5.2015) | Vítr: +3.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan JankovičJan Jankovič | 98 | TJ Sokol Hradec Králové | 23.27 | 9.00 | ||||||||||||||
2 | Filip BlatníkFilip Blatník | 00 | TJ Sokol Hradec Králové | 24.11 | 7.00 | ||||||||||||||
3 | Oto PetrášOto Petráš | 00 | Hvězda SKP Pardubice | 25.36 | 5.00 | ||||||||||||||
4 | Vít RyndaVít Rynda | 00 | Hvězda SKP Pardubice | 26.20 | 1.00 | ||||||||||||||
5 | Michal HypešMichal Hypeš | 99 | Hvězda SKP Pardubice | 27.04 | |||||||||||||||
6 | David JanouchDavid Janouch | 00 | TJ Dvůr Králové n/L. | 27.38 | |||||||||||||||
MB | Daniel HanzlíkDaniel Hanzlík | 99 | AC Pardubice | DQ | |||||||||||||||
MB | Jiří BeránekJiří Beránek | 99 | AC Pardubice | 24.66 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 3 (ne, 10.5.2015) | Vítr: +0.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vojtěch MlynářVojtěch Mlynář | 98 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí | 24.33 | 6.00 | ||||||||||||||
2 | Jan StenzlJan Stenzl | 99 | Hvězda SKP Pardubice | 25.63 | 3.00 | ||||||||||||||
3 | Jakub VondraJakub Vondra | 98 | Hvězda SKP Pardubice | 25.75 | 2.00 | ||||||||||||||
4 | Tomáš TauchmanTomáš Tauchman | 00 | TJ Dvůr Králové n/L. | 30.22 | |||||||||||||||
Marián MichálekMarián Michálek | 01 | Hvězda SKP Pardubice | DNP | ||||||||||||||||
Tomáš StarkaTomáš Starka | 00 | Atletický klub Spartak Slat... | DNP | ||||||||||||||||
Marek BahníkMarek Bahník | 99 | TJ Sokol Hradec Králové | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
200 m - Juniorky (Běh)
Běh 1 (ne, 10.5.2015) | Vítr: +1.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martina HomolováMartina Homolová | 96 | AC Vysoké Mýto | 25.38 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Tereza ValáškováTereza Valášková | 98 | AC Vysoké Mýto | 26.32 | 7.50 | ||||||||||||||
3 | Jana SlavíkováJana Slavíková | 97 | AC Vysoké Mýto | 26.32 | 7.50 | ||||||||||||||
4 | Anežka KubištováAnežka Kubištová | 96 | Hvězda SKP Pardubice | 26.54 | 6.00 | ||||||||||||||
5 | Veronika NiščákováVeronika Niščáková | 97 | Hvězda SKP Pardubice | 26.67 | 5.00 | ||||||||||||||
6 | Tereza ČaladiTereza Čaladi | 96 | Hvězda SKP Pardubice | 28.00 | 4.00 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (ne, 10.5.2015) | Vítr: +1.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zuzana KrupičkováZuzana Krupičková | 96 | Hvězda SKP Pardubice | 26.04 | 9.00 | ||||||||||||||
MB | Iveta PohořeláIveta Pohořelá | 97 | SK Nové Město nad Metují | 27.33 | |||||||||||||||
MB | Dominika HyskováDominika Hysková | 97 | TJ Dvůr Králové n/L. | 28.21 | |||||||||||||||
MB | Denisa BorbélyováDenisa Borbélyová | 97 | Hvězda SKP Pardubice | 29.53 | |||||||||||||||
Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová | 00 | AC Vysoké Mýto | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
200 m - Dorostenky (Běh)
Běh 1 (ne, 10.5.2015) | Vítr: +0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Aneta BednářováAneta Bednářová | 00 | TJ Dvůr Králové n/L. | 28.24 | 5.00 | ||||||||||||||
2 | Kristina JánskáKristina Jánská | 01 | SK Nové Město nad Metují | 28.35 | 3.50 | ||||||||||||||
3 | Petra ČerenkováPetra Čerenková | 99 | TJ Sokol Hradec Králové | 28.64 | |||||||||||||||
4 | Barbora KrausováBarbora Krausová | 98 | TJ Sokol Hradec Králové | 29.19 | |||||||||||||||
5 | Natálie HypešováNatálie Hypešová | 99 | SK Nové Město nad Metují | 29.88 | |||||||||||||||
6 | Nikola KrálíčkováNikola Králíčková | 98 | SK Nové Město nad Metují | 30.05 | |||||||||||||||
7 | Nela KozákováNela Kozáková | 00 | TJ Dvůr Králové n/L. | 30.30 | |||||||||||||||
8 | Viktorie VydrováViktorie Vydrová | 00 | SK Nové Město nad Metují | 30.33 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 2 (ne, 10.5.2015) | Vítr: +1.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Iva SkalickáIva Skalická | 99 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí | 26.95 | 9.00 | ||||||||||||||
2 | Eliška KalousováEliška Kalousová | 98 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí | 27.22 | 8.00 | ||||||||||||||
3 | Barbora BumbálkováBarbora Bumbálková | 99 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí | 27.76 | 6.00 | ||||||||||||||
4 | Dominika VognarováDominika Vognarová | 98 | TJ Dvůr Králové n/L. | 28.35 | 3.50 | ||||||||||||||
5 | Julie ŠtulpováJulie Štulpová | 99 | AC Pardubice | 28.47 | 2.00 | ||||||||||||||
6 | Sandra PeterováSandra Peterová | 01 | SK Nové Město nad Metují | 29.32 | |||||||||||||||
7 | Sabina HabrmanováSabina Habrmanová | 01 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí | 29.72 | |||||||||||||||
8 | Lucie RepáňováLucie Repáňová | 99 | Hvězda SKP Pardubice | 30.63 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 3 (ne, 10.5.2015) | Vítr: +2.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lada VondrováLada Vondrová | 99 | Hvězda SKP Pardubice | 26.28 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Nelly HoškováNelly Hošková | 99 | TJ Sokol Hradec Králové | 27.31 | 7.00 | ||||||||||||||
3 | Kateřina ObstováKateřina Obstová | 99 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí | 28.60 | 1.00 | ||||||||||||||
4 | Adéla KolkováAdéla Kolková | 99 | TJ Sokol Hradec Králové | 28.61 | |||||||||||||||
5 | Anna ČáslavkováAnna Čáslavková | 01 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí | 29.18 | |||||||||||||||
6 | Michaela HájkováMichaela Hájková | 99 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí | 29.35 | |||||||||||||||
Karolína VackováKarolína Vacková | 01 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí | DNF | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
400 m - Junioři (Běh)
Běh 1 (ne, 10.5.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matěj ČervenýMatěj Červený | 97 | TJ Sokol Hradec Králové | 49.77 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Jan ŽaludaJan Žaluda | 98 | SK Nové Město nad Metují | 52.19 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Lukáš SeckýLukáš Secký | 97 | AC Pardubice | 52.56 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Lukáš MottlLukáš Mottl | 97 | TJ Sokol Hradec Králové | 53.41 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Jan KalousJan Kalous | 98 | Hvězda SKP Pardubice | 55.89 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Ondřej DonátOndřej Donát | 97 | AC Pardubice | 56.11 | 5.00 | ||||||||||||||
MB | Jiří VondřejcJiří Vondřejc | 81 | Hvězda SKP Pardubice | 50.07 | |||||||||||||||
Jan VolejníkJan Volejník | 99 | Hvězda SKP Pardubice | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
400 m - Dorostenci (Běh)
Běh 1 (ne, 10.5.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vojtěch MlynářVojtěch Mlynář | 98 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí | 53.33 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Michal KačerovskýMichal Kačerovský | 98 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí | 55.28 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Martin PavlišMartin Pavliš | 98 | AC Pardubice | 56.80 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Jakub VondraJakub Vondra | 98 | Hvězda SKP Pardubice | 57.22 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Patrik VebrPatrik Vebr | 98 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí | 58.70 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Michal RůžekMichal Růžek | 99 | AC Pardubice | 58.77 | 5.00 | ||||||||||||||
7 | Pavel TrnkaPavel Trnka | 99 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí | 71.15 | 4.00 | ||||||||||||||
Petr JiříkPetr Jiřík | 98 | Atletický klub Spartak Slat... | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
400 m - Juniorky (Běh)
Běh 1 (ne, 10.5.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dominika AntošováDominika Antošová | 97 | AC Vysoké Mýto | 60.61 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Barbora ChytkováBarbora Chytková | 96 | AC Vysoké Mýto | 63.83 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Eva KopeckáEva Kopecká | 97 | TJ Sokol Hradec Králové | 66.37 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Eliška AuersvaldováEliška Auersvaldová | 96 | AC Vysoké Mýto | 66.75 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Eliška BačováEliška Bačová | 00 | AC Vysoké Mýto | 70.47 | 6.00 | ||||||||||||||
MB | Tereza HanušováTereza Hanušová | 96 | SK Nové Město nad Metují | 64.54 | |||||||||||||||
Šárka NádeníkováŠárka Nádeníková | 99 | AC Pardubice | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
400 m - Dorostenky (Běh)
Běh 1 (ne, 10.5.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza ŠkodováTereza Škodová | 99 | SK Nové Město nad Metují | 58.88 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Dominika HanušováDominika Hanušová | 98 | SK Nové Město nad Metují | 63.17 | 8.00 | ||||||||||||||
3 | Veronika MarkováVeronika Marková | 98 | Hvězda SKP Pardubice | 68.69 | 5.00 | ||||||||||||||
4 | Zuzana VeselkováZuzana Veselková | 01 | AC Pardubice | 70.17 | 3.00 | ||||||||||||||
5 | Kateřina SlabáKateřina Slabá | 99 | Atletika Chrudim | 86.67 | 2.00 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (ne, 10.5.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eliška KalousováEliška Kalousová | 98 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí | 60.93 | 9.00 | ||||||||||||||
2 | Petra ČerenkováPetra Čerenková | 99 | TJ Sokol Hradec Králové | 64.05 | 7.00 | ||||||||||||||
3 | Lucie RepáňováLucie Repáňová | 99 | Hvězda SKP Pardubice | 67.60 | 6.00 | ||||||||||||||
4 | Johana ŠigutováJohana Šigutová | 99 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí | 69.48 | 4.00 | ||||||||||||||
Tereza VavřinováTereza Vavřinová | 01 | AC Pardubice | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
800 m - Junioři (Finále)
Finále (ne, 10.5.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan ŽaludaJan Žaluda | 98 | SK Nové Město nad Metují | 1:58.96 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Lukáš SeckýLukáš Secký | 97 | AC Pardubice | 1:59.03 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Aleš SteklíkAleš Steklík | 96 | SK Nové Město nad Metují | 2:01.38 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Lukáš MottlLukáš Mottl | 97 | TJ Sokol Hradec Králové | 2:08.80 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Martin ČížekMartin Čížek | 97 | SK Nové Město nad Metují | 2:09.50 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Jan KalousJan Kalous | 98 | Hvězda SKP Pardubice | 2:10.31 | 5.00 | ||||||||||||||
7 | Ondřej DonátOndřej Donát | 97 | AC Pardubice | 2:17.89 | 4.00 | ||||||||||||||
MB | Jiří VondřejcJiří Vondřejc | 81 | Hvězda SKP Pardubice | 1:57.20 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
800 m - Dorostenci (Finále)
Finále (ne, 10.5.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michal KačerovskýMichal Kačerovský | 98 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí | 2:02.61 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Martin PavlišMartin Pavliš | 98 | AC Pardubice | 2:05.32 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Vojtěch HrůšaVojtěch Hrůša | 99 | TJ Sokol Hradec Králové | 2:07.58 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Michal RůžekMichal Růžek | 99 | AC Pardubice | 2:09.63 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | David JanouchDavid Janouch | 00 | TJ Dvůr Králové n/L. | 2:24.45 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Vojtěch HojnýVojtěch Hojný | 99 | TJ Dvůr Králové n/L. | 2:24.91 | 5.00 | ||||||||||||||
7 | Tomáš TauchmanTomáš Tauchman | 00 | TJ Dvůr Králové n/L. | 2:28.72 | 4.00 | ||||||||||||||
8 | Jiří ŠvadlenkaJiří Švadlenka | 99 | Atletický klub Spartak Slat... | 2:40.84 | 3.00 | ||||||||||||||
Radek BoháčRadek Boháč | 99 | Atletický klub Spartak Slat... | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
800 m - Juniorky (Finále)
Finále (ne, 10.5.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora ChytkováBarbora Chytková | 96 | AC Vysoké Mýto | 2:29.10 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Eliška AuersvaldováEliška Auersvaldová | 96 | AC Vysoké Mýto | 2:33.06 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Šárka NovotnáŠárka Novotná | 98 | AC Vysoké Mýto | 2:42.73 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Šárka NádeníkováŠárka Nádeníková | 99 | AC Pardubice | 2:44.25 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Natálie VíškováNatálie Víšková | 98 | AC Vysoké Mýto | 2:44.60 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Veronika KupkováVeronika Kupková | 97 | Hvězda SKP Pardubice | 2:52.04 | 5.00 | ||||||||||||||
MB | Denisa BorbélyováDenisa Borbélyová | 97 | Hvězda SKP Pardubice | 2:37.95 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
800 m - Dorostenky (Finále)
Finále (ne, 10.5.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lada VondrováLada Vondrová | 99 | Hvězda SKP Pardubice | 2:24.21 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Adéla SádlováAdéla Sádlová | 01 | SK Nové Město nad Metují | 2:29.08 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Hana TrojanováHana Trojanová | 00 | SK Nové Město nad Metují | 2:30.38 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Veronika MarkováVeronika Marková | 98 | Hvězda SKP Pardubice | 2:32.13 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Kateřina JebaváKateřina Jebavá | 01 | TJ Dvůr Králové n/L. | 2:32.56 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Anna PTÁKOVÁAnna PTÁKOVÁ | 99 | TJ Dvůr Králové n/L. | 2:34.00 | 5.00 | ||||||||||||||
7 | Lucie RepáňováLucie Repáňová | 99 | Hvězda SKP Pardubice | 2:37.07 | 4.00 | ||||||||||||||
8 | Johana ŠigutováJohana Šigutová | 99 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí | 2:39.32 | 3.00 | ||||||||||||||
9 | Natálie HypešováNatálie Hypešová | 99 | SK Nové Město nad Metují | 2:39.83 | 2.00 | ||||||||||||||
10 | Zuzana VeselkováZuzana Veselková | 01 | AC Pardubice | 2:42.06 | 1.00 | ||||||||||||||
11 | Tereza HákováTereza Háková | 01 | TJ Dvůr Králové n/L. | 2:47.09 | |||||||||||||||
12 | Tereza VavřinováTereza Vavřinová | 01 | AC Pardubice | 2:55.21 | |||||||||||||||
MB | Kateřina PulgretováKateřina Pulgretová | 99 | TJ Nové Město na Moravě | 2:25.72 | |||||||||||||||
Celkem 13 závodníků |
1500 m - Junioři (Finále)
Finále (ne, 10.5.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vojtěch HájekVojtěch Hájek | 98 | SK Nové Město nad Metují | 4:17.99 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Martin BártaMartin Bárta | 98 | SK Nové Město nad Metují | 4:25.91 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Josef ProvazníkJosef Provazník | 99 | SK Nové Město nad Metují | 4:27.46 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Filip SchützFilip Schütz | 97 | SK Nové Město nad Metují | 4:27.76 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Karel SvobodaKarel Svoboda | 96 | AC Pardubice | 4:30.47 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Čeněk AugustaČeněk Augusta | 98 | SK Nové Město nad Metují | 4:35.35 | 5.00 | ||||||||||||||
7 | Jakub JonJakub Jon | 01 | SK Nové Město nad Metují | 4:36.17 | 4.00 | ||||||||||||||
8 | Jan BouraJan Boura | 96 | SK Nové Město nad Metují | 4:53.14 | 3.00 | ||||||||||||||
Daniel ŠlorDaniel Šlor | 97 | AC Pardubice | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
3000 m - Dorostenci (Finále)
Finále (ne, 10.5.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vojtěch VondraVojtěch Vondra | 98 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí | 09:26.99 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Patrik VebrPatrik Vebr | 98 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí | 09:31.00 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Zdeněk ZástěraZdeněk Zástěra | 99 | Atletický klub Spartak Slat... | 11:37.83 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Pavel TrnkaPavel Trnka | 99 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí | 12:35.03 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Šimon LuptovskýŠimon Luptovský | 99 | AC Pardubice | 13:01.00 | 6.00 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
100 m překážek [83,8cm] - Juniorky (Běh)
Běh 1 (ne, 10.5.2015) | Vítr: +0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna NečinováAnna Nečinová | 96 | AC Vysoké Mýto | 14.75 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Tereza ČaladiTereza Čaladi | 96 | Hvězda SKP Pardubice | 15.64 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Anežka KubištováAnežka Kubištová | 96 | Hvězda SKP Pardubice | 16.54 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Kristýna ŠafářováKristýna Šafářová | 98 | AC Vysoké Mýto | 16.87 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Tereza LomnickáTereza Lomnická | 96 | AC Pardubice | 18.23 | 6.00 | ||||||||||||||
MB | Dominika HyskováDominika Hysková | 97 | TJ Dvůr Králové n/L. | DQ | |||||||||||||||
Monika ŠtěpánováMonika Štěpánová | 96 | AC Pardubice | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
100 m překážek [76,2cm-8,50m] - Dorostenky (Běh)
Běh 1 (ne, 10.5.2015) | Vítr: +0.9 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora TicháBarbora Tichá | 99 | Atletika Chrudim | 15.90 | 9.00 | ||||||||||||||
2 | Eliška PernáEliška Perná | 99 | Hvězda SKP Pardubice | 15.97 | 8.00 | ||||||||||||||
3 | Karolína TomáškováKarolína Tomášková | 99 | TJ Sokol Hradec Králové | 16.34 | 7.00 | ||||||||||||||
4 | Markéta PůlpánováMarkéta Půlpánová | 99 | SK Nové Město nad Metují | 16.47 | 6.00 | ||||||||||||||
5 | Adéla GlückováAdéla Glücková | 99 | Hvězda SKP Pardubice | 16.93 | 4.00 | ||||||||||||||
6 | Barbora BumbálkováBarbora Bumbálková | 99 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí | 16.99 | 3.00 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (ne, 10.5.2015) | Vítr: +1.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lada PejchalováLada Pejchalová | 98 | Hvězda SKP Pardubice | 15.28 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Tereza KoldinskáTereza Koldinská | 98 | TJ Sokol Hradec Králové | 16.76 | 5.00 | ||||||||||||||
3 | Magdalena ŽwakováMagdalena Žwaková | 99 | Atletika Chrudim | 17.14 | 2.00 | ||||||||||||||
4 | Anna SákrováAnna Sákrová | 98 | Hvězda SKP Pardubice | 18.67 | 1.00 | ||||||||||||||
5 | Karolína ČernáKarolína Černá | 99 | TJ Dvůr Králové n/L. | 18.91 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
110 m překážek [99,1 cm] - Junioři (Běh)
Běh 1 (ne, 10.5.2015) | Vítr: +1.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Daniel ŠpičákDaniel Špičák | 97 | AC Pardubice | 15.33 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Aleš KrálAleš Král | 96 | TJ Sokol Hradec Králové | 15.75 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Matěj HrbekMatěj Hrbek | 96 | AC Pardubice | 15.78 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Martin ŠtěpánekMartin Štěpánek | 97 | TJ Sokol Hradec Králové | 16.06 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Radek BekrRadek Bekr | 97 | SK Nové Město nad Metují | 18.29 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Jan HartigJan Hartig | 98 | SK Nové Město nad Metují | 21.02 | 5.00 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
110 m překážek [91,4 cm] - Dorostenci (Běh)
Běh 1 (ne, 10.5.2015) | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lukáš DesenskýLukáš Desenský | 98 | TJ Sokol Hradec Králové | 14.56 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | David HolýDavid Holý | 98 | Atletika Chrudim | 15.34 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Vojtěch AdamecVojtěch Adamec | 99 | AC Pardubice | 15.56 | 8.00 | ||||||||||||||
Petr ŠváhaPetr Šváha | 99 | Atletika Chrudim | DNF | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
300 m překážek [83,8 cm] - Dorostenci (Běh)
Běh 1 (ne, 10.5.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej HolubOndřej Holub | 99 | AC Pardubice | 43.60 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Petr ŠváhaPetr Šváha | 99 | Atletika Chrudim | 45.35 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Jakub StrnadJakub Strnad | 99 | Atletika Chrudim | 45.40 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Martin FendrichMartin Fendrich | 99 | Atletický klub Spartak Slat... | 53.64 | 7.00 | ||||||||||||||
Dalibor JeřábekDalibor Jeřábek | 98 | TJ Sokol Hradec Králové | DNP | ||||||||||||||||
Vojtěch HrůšaVojtěch Hrůša | 99 | TJ Sokol Hradec Králové | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
300 m překážek [76,2 cm] - Dorostenky (Běh)
Běh 1 (ne, 10.5.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lada VondrováLada Vondrová | 99 | Hvězda SKP Pardubice | 46.12 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Karolína TomáškováKarolína Tomášková | 99 | TJ Sokol Hradec Králové | 47.63 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Eliška PernáEliška Perná | 99 | Hvězda SKP Pardubice | 48.06 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Tereza KoldinskáTereza Koldinská | 98 | TJ Sokol Hradec Králové | 49.52 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Magdalena ŽwakováMagdalena Žwaková | 99 | Atletika Chrudim | 50.20 | 6.00 | ||||||||||||||
MB | Veronika ScholzeováVeronika Scholzeová | 98 | TJ Lokomotiva Trutnov | 48.69 | |||||||||||||||
Kristina JánskáKristina Jánská | 01 | SK Nové Město nad Metují | DQ | ||||||||||||||||
Poznámky:Závodnice Jánská diskvalifikována za úmyslné sražení překážky rukou. |
|||||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
400 m překážek [91,4 cm] - Junioři (Běh)
Běh 1 (ne, 10.5.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dominik MojžíšDominik Mojžíš | 97 | SK Nové Město nad Metují | 56.30 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Vojtěch KudrnáčVojtěch Kudrnáč | 97 | SK Nové Město nad Metují | 61.68 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Jan HartigJan Hartig | 98 | SK Nové Město nad Metují | 65.86 | 8.00 | ||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
400 m překážek [76,2 cm] - Juniorky (Běh)
Běh 1 (ne, 10.5.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Šárka NovotnáŠárka Novotná | 98 | AC Vysoké Mýto | 72.69 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Alexandra SmolákováAlexandra Smoláková | 98 | AC Vysoké Mýto | 75.95 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Barbora ChytkováBarbora Chytková | 96 | AC Vysoké Mýto | 76.35 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Eva SedláčkováEva Sedláčková | 97 | TJ Sokol Hradec Králové | 80.61 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Natálie VíškováNatálie Víšková | 98 | AC Vysoké Mýto | 80.75 | 6.00 | ||||||||||||||
MB | Iveta PohořeláIveta Pohořelá | 97 | SK Nové Město nad Metují | 67.52 | |||||||||||||||
Martina ČihákováMartina Čiháková | 99 | AC Vysoké Mýto | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
4 x 100 m - Dorostenci (Běh)
Běh 1 (ne, 10.5.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | DCI - Jankovič, Lavický, Blatník, Desenský DCI - Jankovič, Lavický, Blatník, Desenský | TJ Sokol Hradec Králové | 47.96 | 11.00 | |||||||||||||||
2 | DCI - Mlynář, Vondra, Vebr, Kačeřovský DCI - Mlynář, Vondra, Vebr, Kačeřovský | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí | 48.78 | 9.00 | |||||||||||||||
3 | DCI - Háva, Havel, Pavliš, Růžek DCI - Háva, Havel, Pavliš, Růžek | AC Pardubice | 51.04 | 8.00 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
4 x 100 m - Juniorky (Běh)
Běh 1 (ne, 10.5.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | JKY - Niščáková, Stoklasová, Čaladi, Kubištová JKY - Niščáková, Stoklasová, Čaladi, Kubištová | Hvězda SKP Pardubice | 51.52 | 11.00 | |||||||||||||||
2 | JKY - Slavíková, Novotná, Antošová, Valášková JKY - Slavíková, Novotná, Antošová, Valášková | AC Vysoké Mýto | 51.76 | 9.00 | |||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
4 x 100 m - Dorostenky (Běh)
Běh 1 (ne, 10.5.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | DKY - Kolková, Hošková, Loskotová, Krausová DKY - Kolková, Hošková, Loskotová, Krausová | TJ Sokol Hradec Králové | 52.75 | 11.00 | |||||||||||||||
2 | DKY - Čáslavková, Obstová, Kalousová, Skalická DKY - Čáslavková, Obstová, Kalousová, Skalická | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí | 52.91 | 9.00 | |||||||||||||||
3 | DKY - Sádlová, Peterová, Vítková, Škodová DKY - Sádlová, Peterová, Vítková, Škodová | SK Nové Město nad Metují | 53.49 | 8.00 | |||||||||||||||
4 | DKY A - Skořepová, Kozáková, Vognarová, Bednářová DKY A - Skořepová, Kozáková, Vognarová, Bednářová | TJ Dvůr Králové n/L. | 55.20 | 7.00 | |||||||||||||||
5 | DKY B - Šamanová, Ptáková, Háková, Jebavá DKY B - Šamanová, Ptáková, Háková, Jebavá | TJ Dvůr Králové n/L. | 56.05 | 6.00 | |||||||||||||||
6 | DKY - Tkadlecová, Kalousová, Žwaková, Slabá DKY - Tkadlecová, Kalousová, Žwaková, Slabá | Atletika Chrudim | 56.73 | 5.00 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
skok vysoký - Junioři (Finále)
Finále (ne, 10.5.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1.551.601.651.701.751.801.831.861.891.921.951.982.01 | Body | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jan ŠtěpánekJan Štěpánek
AC Pardubice |
97 | 1.98 | -XXOOXOXXOXXX | 11.00 | ||||||||||||||
2 |
Jan DoležalJan Doležal
TJ Sokol Hradec Králové |
96 | 1.86 | -XXOOXOXXOXXX | 9.00 | ||||||||||||||
3 |
Patrik JaroměřskýPatrik Jaroměřský
TJ Sokol Hradec Králové |
96 | 1.80 | -XXOOXOXXOXXX | 8.00 | ||||||||||||||
4 |
Daniel ŠpičákDaniel Špičák
AC Pardubice |
97 | 1.75 | -XXOOXOXXOXXX | 7.00 | ||||||||||||||
Milan ŠormMilan Šorm
SK Nové Město nad Metují |
97 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
skok vysoký - Dorostenci (Finále)
Finále (ne, 10.5.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1.501.551.601.651.701.751.781.811.841.87 | Body | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
David HolýDavid Holý
Atletika Chrudim |
98 | 1.84 | -OOOXOXXX | 11.00 | ||||||||||||||
2 |
Tomáš JanečekTomáš Janeček
TJ Dvůr Králové n/L. |
98 | 1.78 | -OOOXOXXX | 9.00 | ||||||||||||||
3 |
Filip MarečekFilip Mareček
AC Pardubice |
98 | 1.70 | -OOOXOXXX | 8.00 | ||||||||||||||
5 |
Vojtěch AdamecVojtěch Adamec
AC Pardubice |
99 | 1.70 | -OOOXOXXX | 7.00 | ||||||||||||||
5 |
Michal HavelMichal Havel
AC Pardubice |
99 | 1.65 | -OOOXOXXX | 6.00 | ||||||||||||||
8 |
Tomáš JiráčekTomáš Jiráček
AC Pardubice |
98 | 1.65 | -OOOXOXXX | 5.00 | ||||||||||||||
7 |
Vladimír NiščákVladimír Niščák
Atletika Chrudim |
01 | 1.60 | -OOOXOXXX | 4.00 | ||||||||||||||
10 |
Marek BahníkMarek Bahník
TJ Sokol Hradec Králové |
99 | 1.60 | -OOOXOXXX | 3.00 | ||||||||||||||
11 |
Martin FendrichMartin Fendrich
Atletický klub Spartak Slat... |
99 | 1.60 | -OOOXOXXX | 2.00 | ||||||||||||||
10 |
Marek BrokešMarek Brokeš
Atletika Chrudim |
99 | 1.55 | -OOOXOXXX | 1.00 | ||||||||||||||
11 |
Milan BartošMilan Bartoš
Sportovní klub Týniště nad ... |
00 | 1.50 | -OOOXOXXX | |||||||||||||||
MB |
Jakub DlouhýJakub Dlouhý
Hvězda SKP Pardubice |
98 | 1.75 | ||||||||||||||||
MB |
Daniel HanzlíkDaniel Hanzlík
AC Pardubice |
99 | 1.70 | ||||||||||||||||
Matěj ZábranskýMatěj Zábranský
Atletika Chrudim |
99 | DNP | |||||||||||||||||
Zdeněk ZástěraZdeněk Zástěra
Atletický klub Spartak Slat... |
99 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 15 závodníků |
skok vysoký - Juniorky (Finále)
Finále (ne, 10.5.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1.401.451.501.55 | Body | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Kristýna ŠafářováKristýna Šafářová
AC Vysoké Mýto |
98 | 1.50 | OOOXXX | 11.00 | ||||||||||||||
2 |
Tereza LomnickáTereza Lomnická
AC Pardubice |
96 | 1.45 | OOOXXX | 9.00 | ||||||||||||||
4 |
Tereza DostálováTereza Dostálová
AC Vysoké Mýto |
01 | 1.45 | OOOXXX | 8.00 | ||||||||||||||
MB |
Simona ŽďárskáSimona Žďárská
SKP Nymburk, o.s. |
96 | 1.50 | ||||||||||||||||
MB |
Pavlína HázováPavlína Házová
TJ Dvůr Králové n/L. |
97 | DNP | ||||||||||||||||
Adéla KavříkováAdéla Kavříková
AC Pardubice |
97 | DNP | |||||||||||||||||
Denisa DostálováDenisa Dostálová
AC Vysoké Mýto |
96 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
skok vysoký - Dorostenky (Finále)
Finále (ne, 10.5.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1.401.451.501.551.601.651.681.71 | Body | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Lada PejchalováLada Pejchalová
Hvězda SKP Pardubice |
98 | 1.65 | XXX | 11.00 | ||||||||||||||
2 |
Natálie FranclováNatálie Franclová
AC Pardubice |
98 | 1.55 | XXX | 9.00 | ||||||||||||||
3 |
Eliška CejnarováEliška Cejnarová
SK Nové Město nad Metují |
99 | 1.45 | XXX | 8.00 | ||||||||||||||
4= |
Andrea HolubováAndrea Holubová
Hvězda SKP Pardubice |
01 | 1.40 | XXX | 6.00 | ||||||||||||||
4= |
Dominika VognarováDominika Vognarová
TJ Dvůr Králové n/L. |
98 | 1.40 | XXX | 6.00 | ||||||||||||||
4= |
Tereza DoležalováTereza Doležalová
TJ Dvůr Králové n/L. |
99 | 1.40 | XXX | 6.00 | ||||||||||||||
7 |
Karolína NohejlováKarolína Nohejlová
TJ Sokol Hradec Králové |
98 | 1.40 | XXX | 4.00 | ||||||||||||||
8 |
Tereza VackováTereza Vacková
Hvězda SKP Pardubice |
00 | NM | XXX | |||||||||||||||
9 |
Kateřina HorováKateřina Horová
Atletika Chrudim |
99 | NM | XXX | |||||||||||||||
10 |
Karolína ČernáKarolína Černá
TJ Dvůr Králové n/L. |
99 | NM | XXX | |||||||||||||||
Veronika ŘehákováVeronika Řeháková
AC Pardubice |
99 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
skok o tyči - Junioři (Finále)
Finále (ne, 10.5.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 2.502.702.903.003.103.203.303.403.503.60 | Body | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Radek BekrRadek Bekr
SK Nové Město nad Metují |
97 | 3.40 | -----XO-XO-XXX | |||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
skok o tyči - Dorostenci (Finále)
Finále (ne, 10.5.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 2.502.702.903.003.103.203.303.403.503.603.703.803.904.004.10 | Body | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
David HolýDavid Holý
Atletika Chrudim |
98 | 4.00 | XOXXX | 11.00 | ||||||||||||||
2 |
Marek MiřejovskýMarek Miřejovský
AC Pardubice |
99 | 3.90 | XOXXX | 9.00 | ||||||||||||||
3 |
David CapoušekDavid Capoušek
TJ Sokol Hradec Králové |
99 | 3.60 | XOXXX | 8.00 | ||||||||||||||
4 |
Miroslav HorníkMiroslav Horník
Atletika Chrudim |
99 | 2.90 | XOXXX | 7.00 | ||||||||||||||
5 |
Vladimír NiščákVladimír Niščák
Atletika Chrudim |
01 | 2.90 | XOXXX | 6.00 | ||||||||||||||
6 |
Marek BrokešMarek Brokeš
Atletika Chrudim |
99 | 2.50 | XOXXX | 5.00 | ||||||||||||||
Ondřej KopeckýOndřej Kopecký
AC Pardubice |
98 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
skok o tyči - Juniorky (Finále)
Finále (ne, 10.5.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 2.202.402.602.702.802.903.003.103.203.303.503.72 | Body | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Kristýna SádeckáKristýna Sádecká
Hvězda SKP Pardubice |
96 | 2.70 | OXOXOXXX | 11.00 | ||||||||||||||
2 |
Lucie StoklasováLucie Stoklasová
Hvězda SKP Pardubice |
97 | 2.60 | OOXOXXX | 9.00 | ||||||||||||||
4 |
Martina ČihákováMartina Čiháková
AC Vysoké Mýto |
99 | 2.60 | OXOXOXXX | 8.00 | ||||||||||||||
MB |
Kateřina JanatováKateřina Janatová
AC Pardubice |
95 | 3.50 | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
skok o tyči - Dorostenky (Finále)
Finále (ne, 10.5.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 2.062.202.402.60 | Body | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1= |
Natalie TkadlecováNatalie Tkadlecová
Atletika Chrudim |
00 | 2.40 | XXOXOXXX | 10.00 | ||||||||||||||
1= |
Barbora HlaváčováBarbora Hlaváčová
Hvězda SKP Pardubice |
99 | 2.40 | XXOXOXXX | 10.00 | ||||||||||||||
3 |
Kateřina HorováKateřina Horová
Atletika Chrudim |
99 | 2.06 | XXOXOXXX | 8.00 | ||||||||||||||
MB |
Marie PospíšilováMarie Pospíšilová
Hvězda SKP Pardubice |
99 | 2.20 | ||||||||||||||||
Veronika ŘehákováVeronika Řeháková
AC Pardubice |
99 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
skok daleký - Junioři (Finále)
Finále (ne, 10.5.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Matěj HrbekMatěj Hrbek
AC Pardubice |
96 | 6.70 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Matěj VyhnánekMatěj Vyhnánek
Hvězda SKP Pardubice |
98 | 5.88 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Jakub SobotkaJakub Sobotka
SK Nové Město nad Metují |
99 | 5.73 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Petr NovotnýPetr Novotný
Hvězda SKP Pardubice |
98 | 5.62 | 7.00 | |||||||||||||||
David MoravecDavid Moravec
SK Nové Město nad Metují |
97 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
skok daleký - Dorostenci (Finále)
Finále (ne, 10.5.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Martin KulhánekMartin Kulhánek
AC Pardubice |
98 | 5.90 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Tomáš JanečekTomáš Janeček
TJ Dvůr Králové n/L. |
98 | 5.67 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Petr ŠváhaPetr Šváha
Atletika Chrudim |
99 | 5.59 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Matěj LavickýMatěj Lavický
TJ Sokol Hradec Králové |
98 | 5.42 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Ondřej HolubOndřej Holub
AC Pardubice |
99 | 5.40 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Jakub StrnadJakub Strnad
Atletika Chrudim |
99 | 5.33 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Petr BlažekPetr Blažek
Hvězda SKP Pardubice |
99 | 5.30 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Vojtěch HojnýVojtěch Hojný
TJ Dvůr Králové n/L. |
99 | 5.25 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Petr JiříkPetr Jiřík
Atletický klub Spartak Slat... |
98 | 5.13 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Mikuláš HávaMikuláš Háva
AC Pardubice |
99 | 5.03 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Milan BartošMilan Bartoš
Sportovní klub Týniště nad ... |
00 | 5.02 | ||||||||||||||||
12 |
Adam CapoušekAdam Capoušek
TJ Sokol Hradec Králové |
99 | 4.79 | ||||||||||||||||
Vladimír NiščákVladimír Niščák
Atletika Chrudim |
01 | 4.79 | |||||||||||||||||
Radek BoháčRadek Boháč
Atletický klub Spartak Slat... |
99 | DNP | |||||||||||||||||
Tomáš PlžikTomáš Plžik
AC Pardubice |
99 | DNP | |||||||||||||||||
Jan StenzlJan Stenzl
Hvězda SKP Pardubice |
99 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 16 závodníků |
skok daleký - Juniorky (Finále)
Finále (ne, 10.5.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Karolína JelínkováKarolína Jelínková
Hvězda SKP Pardubice |
96 | 5.38 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Tereza ČaladiTereza Čaladi
Hvězda SKP Pardubice |
96 | 5.15 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Martina HomolováMartina Homolová
AC Vysoké Mýto |
96 | 5.01 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Adriana GrulichováAdriana Grulichová
AC Vysoké Mýto |
00 | 4.88 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Kateřina HájkováKateřina Hájková
AC Vysoké Mýto |
99 | 4.55 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Kristýna SádeckáKristýna Sádecká
Hvězda SKP Pardubice |
96 | 4.50 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Martina ČihákováMartina Čiháková
AC Vysoké Mýto |
99 | 4.12 | 4.00 | |||||||||||||||
MB |
Michaela BroumováMichaela Broumová
SK Nové Město nad Metují |
95 | 5.88 | ||||||||||||||||
MB |
Dominika HyskováDominika Hysková
TJ Dvůr Králové n/L. |
97 | 5.34 | ||||||||||||||||
MB |
Kateřina JanatováKateřina Janatová
AC Pardubice |
95 | 5.08 | ||||||||||||||||
MB |
Simona ŽďárskáSimona Žďárská
SKP Nymburk, o.s. |
96 | 4.70 | ||||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
skok daleký - Dorostenky (Finále)
Finále (ne, 10.5.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Aneta BednářováAneta Bednářová
TJ Dvůr Králové n/L. |
00 | 5.21 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Adéla GlückováAdéla Glücková
Hvězda SKP Pardubice |
99 | 5.16 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Martina LoskotováMartina Loskotová
TJ Sokol Hradec Králové |
98 | 4.89 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Michaela VítkováMichaela Vítková
SK Nové Město nad Metují |
99 | 4.75 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Barbora BumbálkováBarbora Bumbálková
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí |
99 | 4.69 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Tereza KoldinskáTereza Koldinská
TJ Sokol Hradec Králové |
98 | 4.63 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Tereza SoukupováTereza Soukupová
Hvězda SKP Pardubice |
99 | 4.60 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Eliška CejnarováEliška Cejnarová
SK Nové Město nad Metují |
99 | 4.56 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Michaela HájkováMichaela Hájková
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí |
99 | 4.38 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Sandra PeterováSandra Peterová
SK Nové Město nad Metují |
01 | 4.33 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Andrea HolubováAndrea Holubová
Hvězda SKP Pardubice |
01 | 4.07 | ||||||||||||||||
12 |
Tereza VackováTereza Vacková
Hvězda SKP Pardubice |
00 | 3.99 | ||||||||||||||||
13 |
Kateřina SlabáKateřina Slabá
Atletika Chrudim |
99 | 3.88 | ||||||||||||||||
MB |
Klára HronováKlára Hronová
Hvězda SKP Pardubice |
99 | 3.16 | ||||||||||||||||
Eliška PernáEliška Perná
Hvězda SKP Pardubice |
99 | NM | |||||||||||||||||
Natalie JahnickáNatalie Jahnická
Hvězda SKP Pardubice |
99 | NM | |||||||||||||||||
Celkem 16 závodníků |
trojskok - Junioři (Finále)
Finále (ne, 10.5.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Matěj HrbekMatěj Hrbek
AC Pardubice |
96 | 12.32 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Matěj VyhnánekMatěj Vyhnánek
Hvězda SKP Pardubice |
98 | 12.26 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Patrik JaroměřskýPatrik Jaroměřský
TJ Sokol Hradec Králové |
96 | 11.61 | 8.00 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
trojskok - Juniorky (Finále)
Finále (ne, 10.5.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Karolína JelínkováKarolína Jelínková
Hvězda SKP Pardubice |
96 | 11.45 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Kristýna ŠafářováKristýna Šafářová
AC Vysoké Mýto |
98 | 10.46 | 9.00 | |||||||||||||||
Denisa DostálováDenisa Dostálová
AC Vysoké Mýto |
96 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
trojskok - Dorostenky (Finále)
Finále (ne, 10.5.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Martina LoskotováMartina Loskotová
TJ Sokol Hradec Králové |
98 | 10.52 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Barbora HlaváčováBarbora Hlaváčová
Hvězda SKP Pardubice |
99 | 10.03 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Natalie TkadlecováNatalie Tkadlecová
Atletika Chrudim |
00 | 09.77 | 8.00 | |||||||||||||||
MB |
Veronika ScholzeováVeronika Scholzeová
TJ Lokomotiva Trutnov |
98 | 10.21 | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
vrh koulí 3kg - Dorostenky (Finále)
Finále (ne, 10.5.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Barbora TylichováBarbora Tylichová
Hvězda SKP Pardubice |
99 | 13.24 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Barbora KopfsteinováBarbora Kopfsteinová
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí |
98 | 12.05 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Kateřina SabolováKateřina Sabolová
Hvězda SKP Pardubice |
98 | 11.96 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Barbora TicháBarbora Tichá
Atletika Chrudim |
99 | 11.95 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Markéta PůlpánováMarkéta Půlpánová
SK Nové Město nad Metují |
99 | 11.88 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Adéla VelebováAdéla Velebová
Hvězda SKP Pardubice |
99 | 11.52 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Tereza DoležalováTereza Doležalová
TJ Dvůr Králové n/L. |
99 | 10.09 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Adéla LinkováAdéla Linková
TJ Dvůr Králové n/L. |
00 | 09.73 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Lucie TruhlářováLucie Truhlářová
SK Nové Město nad Metují |
99 | 09.40 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Barbora HlaváčováBarbora Hlaváčová
Hvězda SKP Pardubice |
99 | 09.25 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Kateřina HorováKateřina Horová
Atletika Chrudim |
99 | 08.52 | ||||||||||||||||
12 |
Kateřina KňourkováKateřina Kňourková
TJ Dvůr Králové n/L. |
99 | 08.42 | ||||||||||||||||
13 |
Michaela PůlpánováMichaela Půlpánová
Atletika Chrudim |
99 | 08.04 | ||||||||||||||||
14 |
Karolína VackováKarolína Vacková
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí |
01 | 07.52 | ||||||||||||||||
15 |
Vendula VaňkováVendula Vaňková
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí |
99 | 06.30 | ||||||||||||||||
Celkem 15 závodníků |
vrh koulí 4kg - Juniorky (Finále)
Finále (ne, 10.5.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Anna NečinováAnna Nečinová
AC Vysoké Mýto |
96 | 12.10 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Adéla KorečkováAdéla Korečková
Hvězda SKP Pardubice |
97 | 11.66 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Lucie StoklasováLucie Stoklasová
Hvězda SKP Pardubice |
97 | 10.34 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Veronika RulíkováVeronika Rulíková
Hvězda SKP Pardubice |
97 | 09.76 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Nikola JankováNikola Janková
Hvězda SKP Pardubice |
97 | 08.73 | 6.00 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
vrh koulí 5kg - Dorostenci (Finále)
Finále (ne, 10.5.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Michael ŠípMichael Šíp
AC Pardubice |
98 | 14.38 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Vojtěch KuncVojtěch Kunc
Sportovní klub Týniště nad ... |
98 | 13.91 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Petr PlašilPetr Plašil
Sportovní klub Týniště nad ... |
99 | 12.96 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Vojtěch AdamecVojtěch Adamec
AC Pardubice |
99 | 12.38 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Lukáš KuthanLukáš Kuthan
AC Pardubice |
99 | 12.17 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Daniel ŠebestíkDaniel Šebestík
TJ Sokol Hradec Králové |
98 | 11.91 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Jan MokrejšJan Mokrejš
TJ Sokol Hradec Králové |
98 | 11.09 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Jiří ŠvadlenkaJiří Švadlenka
Atletický klub Spartak Slat... |
99 | 09.72 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Dominik SvobodaDominik Svoboda
TJ Dvůr Králové n/L. |
98 | 09.42 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Petr BlažekPetr Blažek
Hvězda SKP Pardubice |
99 | 09.29 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Jan JursaJan Jursa
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí |
99 | 09.17 | ||||||||||||||||
12 |
Tomáš VětvičkaTomáš Větvička
TJ Dvůr Králové n/L. |
00 | 09.02 | ||||||||||||||||
13 |
Marek BahníkMarek Bahník
TJ Sokol Hradec Králové |
99 | 07.93 | ||||||||||||||||
14 |
Dominik StoklásekDominik Stoklásek
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí |
99 | 07.82 | ||||||||||||||||
15 |
Jaroslav RybkaJaroslav Rybka
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí |
99 | 07.20 | ||||||||||||||||
Miloš SedlmajerMiloš Sedlmajer
Hvězda SKP Pardubice |
01 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 16 závodníků |
vrh koulí 6kg - Junioři (Finále)
Finále (ne, 10.5.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
František WiesnerFrantišek Wiesner
AC Pardubice |
96 | 14.12 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Jaroslav LauterkrancJaroslav Lauterkranc
AC Pardubice |
96 | 12.61 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Filip SchubertFilip Schubert
SK Nové Město nad Metují |
97 | 12.19 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Jan DunovskýJan Dunovský
AC Pardubice |
97 | 11.94 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Marek LochmanMarek Lochman
TJ Sokol Hradec Králové |
96 | 11.22 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Jan TrdlikátJan Trdlikát
SK Nové Město nad Metují |
96 | 10.83 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Radek BekrRadek Bekr
SK Nové Město nad Metují |
97 | 10.61 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Vojtěch VrbaVojtěch Vrba
SK Nové Město nad Metují |
98 | 10.09 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Jan SkořepaJan Skořepa
SK Nové Město nad Metují |
97 | 09.67 | 2.00 | |||||||||||||||
David MoravecDavid Moravec
SK Nové Město nad Metují |
97 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
vrh koulí 7,26kg - Muži (Finále)
Finále (ne, 10.5.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MB |
Jan ToušJan Touš
Hvězda SKP Pardubice |
95 | 15.09 | ||||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
hod diskem 1kg - Juniorky (Finále)
Finále (ne, 10.5.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Adéla KorečkováAdéla Korečková
Hvězda SKP Pardubice |
97 | 39.08 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Andrea ProuzováAndrea Prouzová
TJ Sokol Hradec Králové |
97 | 32.77 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Tereza KrejnusováTereza Krejnusová
Hvězda SKP Pardubice |
96 | 31.16 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Veronika RulíkováVeronika Rulíková
Hvězda SKP Pardubice |
97 | 29.67 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Amálie DrimlováAmálie Drimlová
AC Vysoké Mýto |
96 | 27.38 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Nikola JankováNikola Janková
Hvězda SKP Pardubice |
97 | 26.31 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Alžběta OulehlováAlžběta Oulehlová
Hvězda SKP Pardubice |
97 | 25.34 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Aneta JasanskáAneta Jasanská
AC Vysoké Mýto |
99 | 19.81 | 3.00 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
hod diskem 1kg - Dorostenky (Finále)
Finále (ne, 10.5.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Barbora TicháBarbora Tichá
Atletika Chrudim |
99 | 34.44 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Barbora TylichováBarbora Tylichová
Hvězda SKP Pardubice |
99 | 29.40 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Adéla GlückováAdéla Glücková
Hvězda SKP Pardubice |
99 | 28.72 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Barbora KalousováBarbora Kalousová
Atletika Chrudim |
99 | 25.99 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Barbora KopfsteinováBarbora Kopfsteinová
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí |
98 | 24.22 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Adéla VelebováAdéla Velebová
Hvězda SKP Pardubice |
99 | 22.94 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Eliška CejnarováEliška Cejnarová
SK Nové Město nad Metují |
99 | 22.70 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Kateřina SabolováKateřina Sabolová
Hvězda SKP Pardubice |
98 | 21.34 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Ester KvirencováEster Kvirencová
Hvězda SKP Pardubice |
01 | 18.74 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Kateřina KňourkováKateřina Kňourková
TJ Dvůr Králové n/L. |
99 | 15.81 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Vendula VaňkováVendula Vaňková
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí |
99 | 14.50 | ||||||||||||||||
MB |
Gabriela VelinskáGabriela Velinská
Hvězda SKP Pardubice |
00 | 16.74 | ||||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
hod diskem 1,5kg - Dorostenci (Finále)
Finále (ne, 10.5.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Michael ŠípMichael Šíp
AC Pardubice |
98 | 42.33 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Petr PlašilPetr Plašil
Sportovní klub Týniště nad ... |
99 | 41.06 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Ondřej KopeckýOndřej Kopecký
AC Pardubice |
98 | 38.90 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Lukáš KuthanLukáš Kuthan
AC Pardubice |
99 | 38.03 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Daniel ŠebestíkDaniel Šebestík
TJ Sokol Hradec Králové |
98 | 33.55 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Vojtěch KuncVojtěch Kunc
Sportovní klub Týniště nad ... |
98 | 33.09 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Jan MokrejšJan Mokrejš
TJ Sokol Hradec Králové |
98 | 32.76 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Tomáš VětvičkaTomáš Větvička
TJ Dvůr Králové n/L. |
00 | 29.50 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Oto PetrášOto Petráš
Hvězda SKP Pardubice |
00 | 27.86 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
David RybaDavid Ryba
TJ Sokol Hradec Králové |
99 | 24.92 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Vojtěch HrůšaVojtěch Hrůša
TJ Sokol Hradec Králové |
99 | 24.52 | ||||||||||||||||
12 |
Dalibor JeřábekDalibor Jeřábek
TJ Sokol Hradec Králové |
98 | 24.39 | ||||||||||||||||
13 |
Dominik StoklásekDominik Stoklásek
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí |
99 | 23.08 | ||||||||||||||||
14 |
Miroslav HorníkMiroslav Horník
Atletika Chrudim |
99 | 21.95 | ||||||||||||||||
15 |
Martin FendrichMartin Fendrich
Atletický klub Spartak Slat... |
99 | 20.22 | ||||||||||||||||
Mikuláš HávaMikuláš Háva
AC Pardubice |
99 | DNP | |||||||||||||||||
Martin JiruškaMartin Jiruška
Atletika Chrudim |
99 | DNP | |||||||||||||||||
Miloš SedlmajerMiloš Sedlmajer
Hvězda SKP Pardubice |
01 | DNP | |||||||||||||||||
Dominik SvobodaDominik Svoboda
TJ Dvůr Králové n/L. |
98 | DNP | |||||||||||||||||
David CapoušekDavid Capoušek
TJ Sokol Hradec Králové |
99 | NM | |||||||||||||||||
Celkem 20 závodníků |
hod diskem 1,75kg - Junioři (Finále)
Finále (ne, 10.5.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jan DoležalJan Doležal
TJ Sokol Hradec Králové |
96 | 49.89 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Aleš KrálAleš Král
TJ Sokol Hradec Králové |
96 | 42.25 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Jan DunovskýJan Dunovský
AC Pardubice |
97 | 38.07 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Jan TrdlikátJan Trdlikát
SK Nové Město nad Metují |
96 | 33.08 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Filip SchubertFilip Schubert
SK Nové Město nad Metují |
97 | 33.05 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
František WiesnerFrantišek Wiesner
AC Pardubice |
96 | 32.08 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Jaroslav LauterkrancJaroslav Lauterkranc
AC Pardubice |
96 | 31.54 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Vojtěch VrbaVojtěch Vrba
SK Nové Město nad Metují |
98 | 24.60 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Jan SkořepaJan Skořepa
SK Nové Město nad Metují |
97 | 24.19 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Marek LochmanMarek Lochman
TJ Sokol Hradec Králové |
96 | 22.96 | 1.00 | |||||||||||||||
David MoravecDavid Moravec
SK Nové Město nad Metují |
97 | DNP | |||||||||||||||||
Daniel ŠlorDaniel Šlor
AC Pardubice |
97 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
hod kladivem 3kg - Dorostenky (Finále)
Finále (ne, 10.5.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Adéla VelebováAdéla Velebová
Hvězda SKP Pardubice |
99 | 40.72 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Kateřina SabolováKateřina Sabolová
Hvězda SKP Pardubice |
98 | 37.25 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Michaela PůlpánováMichaela Půlpánová
Atletika Chrudim |
99 | 29.96 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Lucie PecháčkováLucie Pecháčková
Atletika Chrudim |
00 | 25.62 | 7.00 | |||||||||||||||
MB |
Gabriela VelinskáGabriela Velinská
Hvězda SKP Pardubice |
00 | 28.32 | ||||||||||||||||
MB |
Adéla ChvojkováAdéla Chvojková
Hvězda SKP Pardubice |
99 | 25.39 | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
hod kladivem 4kg - Juniorky (Finále)
Finále (ne, 10.5.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Adéla KorečkováAdéla Korečková
Hvězda SKP Pardubice |
97 | 57.48 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Andrea ProuzováAndrea Prouzová
TJ Sokol Hradec Králové |
97 | 41.29 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Nikola JankováNikola Janková
Hvězda SKP Pardubice |
97 | 41.02 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Veronika RulíkováVeronika Rulíková
Hvězda SKP Pardubice |
97 | 35.70 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Amálie DrimlováAmálie Drimlová
AC Vysoké Mýto |
96 | 28.80 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Tereza KrejnusováTereza Krejnusová
Hvězda SKP Pardubice |
96 | 26.42 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Aneta JasanskáAneta Jasanská
AC Vysoké Mýto |
99 | 16.85 | 4.00 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
hod kladivem 5kg - Dorostenci (Finále)
Finále (ne, 10.5.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Michael ŠípMichael Šíp
AC Pardubice |
98 | 53.39 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Petr PlašilPetr Plašil
Sportovní klub Týniště nad ... |
99 | 38.06 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Vojtěch KuncVojtěch Kunc
Sportovní klub Týniště nad ... |
98 | 37.86 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Jan MokrejšJan Mokrejš
TJ Sokol Hradec Králové |
98 | 25.55 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Dominik StoklásekDominik Stoklásek
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí |
99 | 21.50 | 6.00 | |||||||||||||||
Martin JiruškaMartin Jiruška
Atletika Chrudim |
99 | DNP | |||||||||||||||||
Matěj ZábranskýMatěj Zábranský
Atletika Chrudim |
99 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
hod kladivem 6kg - Junioři (Finále)
Finále (ne, 10.5.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jaroslav LauterkrancJaroslav Lauterkranc
AC Pardubice |
96 | 69.74 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Jan DunovskýJan Dunovský
AC Pardubice |
97 | 33.00 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
František WiesnerFrantišek Wiesner
AC Pardubice |
96 | 31.76 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Marek LochmanMarek Lochman
TJ Sokol Hradec Králové |
96 | 24.68 | 7.00 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
hod oštěpem 500g - Dorostenky (Finále)
Finále (ne, 10.5.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Natalie JahnickáNatalie Jahnická
Hvězda SKP Pardubice |
99 | 38.59 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Barbora TylichováBarbora Tylichová
Hvězda SKP Pardubice |
99 | 36.31 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Adéla LinkováAdéla Linková
TJ Dvůr Králové n/L. |
00 | 35.67 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Karolína NohejlováKarolína Nohejlová
TJ Sokol Hradec Králové |
98 | 33.80 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Lucie PecháčkováLucie Pecháčková
Atletika Chrudim |
00 | 32.30 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Karolína TomáškováKarolína Tomášková
TJ Sokol Hradec Králové |
99 | 31.21 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Markéta PůlpánováMarkéta Půlpánová
SK Nové Město nad Metují |
99 | 29.14 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Barbora KalousováBarbora Kalousová
Atletika Chrudim |
99 | 27.78 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Barbora KopfsteinováBarbora Kopfsteinová
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí |
98 | 27.33 | 2.00 | |||||||||||||||
Tereza DoležalováTereza Doležalová
TJ Dvůr Králové n/L. |
99 | 27.33 | 1.00 | ||||||||||||||||
11 |
Lucie TruhlářováLucie Truhlářová
SK Nové Město nad Metují |
99 | 26.32 | ||||||||||||||||
12 |
Karolína ČernáKarolína Černá
TJ Dvůr Králové n/L. |
99 | 23.67 | ||||||||||||||||
13 |
Kateřina KňourkováKateřina Kňourková
TJ Dvůr Králové n/L. |
99 | 22.80 | ||||||||||||||||
14 |
Michaela PůlpánováMichaela Půlpánová
Atletika Chrudim |
99 | 22.57 | ||||||||||||||||
15 |
Anna SákrováAnna Sákrová
Hvězda SKP Pardubice |
98 | 20.33 | ||||||||||||||||
Celkem 15 závodníků |
hod oštěpem 600g - Juniorky (Finále)
Finále (ne, 10.5.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Anna NečinováAnna Nečinová
AC Vysoké Mýto |
96 | 39.05 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Karolína JelínkováKarolína Jelínková
Hvězda SKP Pardubice |
96 | 33.99 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Pavlína NovotnáPavlína Novotná
Hvězda SKP Pardubice |
96 | 33.45 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Tereza KrejnusováTereza Krejnusová
Hvězda SKP Pardubice |
96 | 32.43 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Anežka KubištováAnežka Kubištová
Hvězda SKP Pardubice |
96 | 30.78 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Lucie StoklasováLucie Stoklasová
Hvězda SKP Pardubice |
97 | 30.24 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Aneta JasanskáAneta Jasanská
AC Vysoké Mýto |
99 | 26.22 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Tereza LomnickáTereza Lomnická
AC Pardubice |
96 | 21.20 | 3.00 | |||||||||||||||
MB |
Michaela BroumováMichaela Broumová
SK Nové Město nad Metují |
95 | 36.23 | ||||||||||||||||
MB |
Pavlína HázováPavlína Házová
TJ Dvůr Králové n/L. |
97 | 34.33 | ||||||||||||||||
Amálie DrimlováAmálie Drimlová
AC Vysoké Mýto |
96 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
hod oštěpem 700g - Dorostenci (Finále)
Finále (ne, 10.5.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Daniel ŠebestíkDaniel Šebestík
TJ Sokol Hradec Králové |
98 | 48.35 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Dalibor JeřábekDalibor Jeřábek
TJ Sokol Hradec Králové |
98 | 47.69 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Lukáš KuthanLukáš Kuthan
AC Pardubice |
99 | 40.24 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Miloš SedlmajerMiloš Sedlmajer
Hvězda SKP Pardubice |
01 | 38.59 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Miroslav HorníkMiroslav Horník
Atletika Chrudim |
99 | 37.44 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Gabriel NekutGabriel Nekut
Atletický klub Spartak Slat... |
98 | 36.55 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Marek MiřejovskýMarek Miřejovský
AC Pardubice |
99 | 36.46 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Ondřej KopeckýOndřej Kopecký
AC Pardubice |
98 | 35.27 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Tomáš PopelkaTomáš Popelka
AC Pardubice |
99 | 33.87 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Milan BartošMilan Bartoš
Sportovní klub Týniště nad ... |
00 | 32.59 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Zdeněk ZástěraZdeněk Zástěra
Atletický klub Spartak Slat... |
99 | 29.90 | ||||||||||||||||
12 |
Jan JursaJan Jursa
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí |
99 | 25.71 | ||||||||||||||||
13 |
David RybaDavid Ryba
TJ Sokol Hradec Králové |
99 | 22.48 | ||||||||||||||||
MB |
Jakub DlouhýJakub Dlouhý
Hvězda SKP Pardubice |
98 | 34.54 | ||||||||||||||||
MB |
Daniel HanzlíkDaniel Hanzlík
AC Pardubice |
99 | 31.41 | ||||||||||||||||
Matěj LavickýMatěj Lavický
TJ Sokol Hradec Králové |
98 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 16 závodníků |
hod oštěpem 800g - Junioři (Finále)
Finále (ne, 10.5.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Aleš KrálAleš Král
TJ Sokol Hradec Králové |
96 | 55.45 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Filip SchubertFilip Schubert
SK Nové Město nad Metují |
97 | 50.22 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Jan SkořepaJan Skořepa
SK Nové Město nad Metují |
97 | 37.76 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Miroslav ChrbolkaMiroslav Chrbolka
AC Pardubice |
97 | 35.79 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Petr RoztočilPetr Roztočil
Hvězda SKP Pardubice |
97 | 33.40 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Daniel ŠpičákDaniel Špičák
AC Pardubice |
97 | 30.94 | 5.00 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Celkový bodový stav - Junioři |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | NMMET NMMET | SK Nové Město nad Metují | 206.00 | ||||||||||||||||
2 | ACPAR ACPAR | AC Pardubice | 201.00 | ||||||||||||||||
3 | HKRAL HKRAL | TJ Sokol Hradec Králové | 157.00 | ||||||||||||||||
4 | HVEPA HVEPA | Hvězda SKP Pardubice | 049.00 | ||||||||||||||||
Poznámky:Stav po: 100 m, 200 m, 400 m, 800 m, 1500 m, 110 m př., 400 m př., disk 1,75kg, kladivo 6kg, oštěp 800g, koule 6kg, dálka, trojskok, výška, 100 m, 200 m |
|||||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Celkový bodový stav - Dorostenci |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ACPAR ACPAR | AC Pardubice | 237.00 | ||||||||||||||||
2 | HKRAL HKRAL | TJ Sokol Hradec Králové | 135.00 | ||||||||||||||||
3 | CHRUDI CHRUDI | Atletika Chrudim | 093.00 | ||||||||||||||||
4 | USORL USORL | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí | 089.00 | ||||||||||||||||
5 | TYNOR TYNOR | Sportovní klub Týniště nad ... | 049.00 | ||||||||||||||||
6 | DVKRA DVKRA | TJ Dvůr Králové n/L. | 041.00 | ||||||||||||||||
7 | HVEPA HVEPA | Hvězda SKP Pardubice | 035.00 | ||||||||||||||||
8 | SLATI SLATI | Atletický klub Spartak Slat... | 030.00 | ||||||||||||||||
Poznámky:Stav po: 100 m, 200 m, 400 m, 800 m, 3000 m, 110 m př., 300 m př., disk 1,5kg, kladivo 5kg, oštěp 700g, koule 5kg, dálka, tyč, výška, 100 m, 4x100 m, 200 m, 200 m |
|||||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Celkový bodový stav - Juniorky |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | VMYTO VMYTO | AC Vysoké Mýto | 291.00 | ||||||||||||||||
2 | HVEPA HVEPA | Hvězda SKP Pardubice | 259.00 | ||||||||||||||||
3 | HKRAL HKRAL | TJ Sokol Hradec Králové | 040.00 | ||||||||||||||||
4 | ACPAR ACPAR | AC Pardubice | 025.00 | ||||||||||||||||
Poznámky:Stav po: 100 m, 200 m, 400 m, 800 m, 100 m př., 400 m př., disk 1kg, kladivo 4kg, oštěp 600g, koule 4kg, dálka, trojskok, tyč, výška, 4x100 m, 100 m, 200 m |
|||||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Celkový bodový stav - Dorostenky |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | HVEPA HVEPA | Hvězda SKP Pardubice | 234.00 | ||||||||||||||||
2 | NMMET NMMET | SK Nové Město nad Metují | 107.50 | ||||||||||||||||
3 | HKRAL HKRAL | TJ Sokol Hradec Králové | 102.00 | ||||||||||||||||
4 | CHRUDI CHRUDI | Atletika Chrudim | 099.00 | ||||||||||||||||
5 | USORL USORL | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí | 097.00 | ||||||||||||||||
6 | DVKRA DVKRA | TJ Dvůr Králové n/L. | 072.50 | ||||||||||||||||
7 | ACPAR ACPAR | AC Pardubice | 019.00 | ||||||||||||||||
Poznámky:Stav po: 100 m, 200 m, 400 m, 800 m, 100 m př., 300 m př., disk 1kg, kladivo 3kg, oštěp 500g, koule 3kg, dálka, trojskok, tyč, výška, 4x100 m, 100 m př., 100 m, 200 m, 200 m, 400 m |
|||||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |