1. kolo OMD mladších žáků a mladších žákyň, skupina A
Plzeň (15. 5. 2015)60 m - Ml. žáci (Rozběh)
Rozběh 1 (pá, 15.5.2015) | Vítr: -2.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martin VostatekMartin Vostatek | 03 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 09.00 | |||||||||||||||
2 | Jan PerglerJan Pergler | 03 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 09.38 | |||||||||||||||
3 | Erik ŠabatkaErik Šabatka | 04 | Atletika Klatovy | 09.81 | |||||||||||||||
4 | Jiří KopelentJiří Kopelent | 04 | TJ Sušice | 10.27 | |||||||||||||||
5 | Ondřej TopinkaOndřej Topinka | 04 | AK ŠKODA Plzeň | 10.42 | |||||||||||||||
Ondřej TeocharisOndřej Teocharis | 02 | AK ŠKODA Plzeň | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 2 (pá, 15.5.2015) | Vítr: -1.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michal PokornýMichal Pokorný | 02 | AK ŠKODA Plzeň | 08.93 | |||||||||||||||
2 | Bartoloměj RudasBartoloměj Rudas | 03 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 09.28 | |||||||||||||||
3 | Šimon SvobodaŠimon Svoboda | 03 | TJ Sušice | 09.71 | |||||||||||||||
4 | Vojtěch MenclVojtěch Mencl | 04 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 10.55 | |||||||||||||||
5 | Martin RuhsamMartin Ruhsam | 05 | Atletika Klatovy | 11.47 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 3 (pá, 15.5.2015) | Vítr: -2.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kryštof BaxaKryštof Baxa | 04 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 10.21 | |||||||||||||||
2 | Ivan HolečekIvan Holeček | 04 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 10.25 | |||||||||||||||
3 | Dalibor JohánekDalibor Johánek | 05 | Atletika Klatovy | 11.08 | |||||||||||||||
Jakub GrůberJakub Grůber | 02 | AK ŠKODA Plzeň | DNS | ||||||||||||||||
Patrik MalýPatrik Malý | 03 | AK ŠKODA Plzeň | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 4 (pá, 15.5.2015) | Vítr: -1.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Maxim SchmidtMaxim Schmidt | 03 | Atletika Klatovy | 09.21 | |||||||||||||||
2 | Tomáš KozaTomáš Koza | 04 | AK ŠKODA Plzeň | 09.77 | |||||||||||||||
3 | Michal PerglerMichal Pergler | 05 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 09.90 | |||||||||||||||
4 | Robin TeršlRobin Teršl | 04 | TJ Sušice | 10.12 | |||||||||||||||
5 | Kryštof SkalaKryštof Skala | 05 | AK ŠKODA Plzeň | 10.16 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
60 m - Ml. žáci (Finále)
Finále (pá, 15.5.2015) | Vítr: -1.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michal PokornýMichal Pokorný | 02 | AK ŠKODA Plzeň | 08.95 | 7.00 | ||||||||||||||
2 | Martin VostatekMartin Vostatek | 03 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 09.13 | 5.00 | ||||||||||||||
3 | Maxim SchmidtMaxim Schmidt | 03 | Atletika Klatovy | 09.16 | 4.00 | ||||||||||||||
4 | Bartoloměj RudasBartoloměj Rudas | 03 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 09.51 | 3.00 | ||||||||||||||
5 | Šimon SvobodaŠimon Svoboda | 03 | TJ Sušice | 09.64 | 2.00 | ||||||||||||||
6 | Jan PerglerJan Pergler | 03 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 09.83 | 1.00 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
60 m - Ml. žákyně (Rozběh)
Rozběh 1 (pá, 15.5.2015) | Vítr: -0.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Klára ZýmováKlára Zýmová | 02 | AK ŠKODA Plzeň | 08.97 | |||||||||||||||
2 | Lenka KřesťanováLenka Křesťanová | 02 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 09.03 | |||||||||||||||
3 | Johanka VohnoutováJohanka Vohnoutová | 03 | AK ŠKODA Plzeň | 09.34 | |||||||||||||||
4 | Magdalena PáreckáMagdalena Párecká | 03 | TJ Sušice | 09.39 | |||||||||||||||
5 | Zuzana PiknerováZuzana Piknerová | 03 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 09.90 | |||||||||||||||
6 | Anna KačínováAnna Kačínová | 02 | AK ŠKODA Plzeň | 10.11 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 2 (pá, 15.5.2015) | Vítr: -0.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Karolína JunkováKarolína Junková | 02 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 08.99 | |||||||||||||||
2 | Valerie DzurováValerie Dzurová | 05 | AK ŠKODA Plzeň | 09.70 | |||||||||||||||
3 | Karolína MatasováKarolína Matasová | 05 | AK ŠKODA Plzeň B | 10.03 | |||||||||||||||
4 | Denisa TyrováDenisa Tyrová | 04 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 10.25 | |||||||||||||||
5 | Lucie DenkováLucie Denková | 04 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 10.36 | |||||||||||||||
6 | Julie MorawetzováJulie Morawetzová | 04 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 11.02 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 3 (pá, 15.5.2015) | Vítr: -1.9 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anežka HajšmanováAnežka Hajšmanová | 02 | AK ŠKODA Plzeň | 08.59 | |||||||||||||||
2 | Aneta BrabcováAneta Brabcová | 03 | AK ŠKODA Plzeň | 09.71 | |||||||||||||||
3 | Kateřina BrabcováKateřina Brabcová | 02 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 10.08 | |||||||||||||||
4 | Kateřina TrampotováKateřina Trampotová | 05 | AK ŠKODA Plzeň B | 10.37 | |||||||||||||||
5 | Kristýna ŠauerováKristýna Šauerová | 02 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 10.50 | |||||||||||||||
Viktorie HanzlíkováViktorie Hanzlíková | 04 | AK ŠKODA Plzeň | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 4 (pá, 15.5.2015) | Vítr: +1.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Denisa SalzmanováDenisa Salzmanová | 02 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 09.41 | |||||||||||||||
2 | Ester ŠůsováEster Šůsová | 03 | Atletika Klatovy | 09.79 | |||||||||||||||
3 | Eliška VozárováEliška Vozárová | 05 | Atletika Klatovy | 10.21 | |||||||||||||||
4 | Eliška HumlováEliška Humlová | 04 | AK ŠKODA Plzeň B | 10.67 | |||||||||||||||
5 | Emma TetzeliováEmma Tetzeliová | 04 | AK ŠKODA Plzeň B | 10.82 | |||||||||||||||
Tereza PolívkováTereza Polívková | 05 | AK ŠKODA Plzeň | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 5 (pá, 15.5.2015) | Vítr: -0.9 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie LedvinováLucie Ledvinová | 03 | Atletika Klatovy | 08.80 | |||||||||||||||
2 | Amálie TřískováAmálie Třísková | 02 | AK ŠKODA Plzeň | 08.93 | |||||||||||||||
3 | Kateřina SýkorováKateřina Sýkorová | 02 | AK ŠKODA Plzeň | 09.23 | |||||||||||||||
4 | Tereza BurešováTereza Burešová | 03 | AK ŠKODA Plzeň | 09.67 | |||||||||||||||
5 | Magdaléna HellmayerováMagdaléna Hellmayerová | 05 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 09.79 | |||||||||||||||
6 | Michaela MíčkováMichaela Míčková | 03 | TJ Sušice | 09.85 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 6 (pá, 15.5.2015) | Vítr: -1.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Veronika VětrovskáVeronika Větrovská | 02 | AK ŠKODA Plzeň | 09.55 | |||||||||||||||
MB | Tereza PojerováTereza Pojerová | 03 | AK ŠKODA Plzeň | 10.06 | |||||||||||||||
MB | Kristýna SádlováKristýna Sádlová | 03 | AK ŠKODA Plzeň | 10.37 | |||||||||||||||
MB | Klárka KrejcarováKlárka Krejcarová | 05 | AK ŠKODA Plzeň | 10.43 | |||||||||||||||
MB | Kristýna ProkopováKristýna Prokopová | 05 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 10.61 | |||||||||||||||
MB | Jasmína DolejšíJasmína Dolejší | 04 | AK ŠKODA Plzeň | 11.65 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
60 m - Ml. žákyně (Finále)
Finále (pá, 15.5.2015) | Vítr: -2.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anežka HajšmanováAnežka Hajšmanová | 02 | AK ŠKODA Plzeň | 08.62 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Lucie LedvinováLucie Ledvinová | 03 | Atletika Klatovy | 09.05 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Lenka KřesťanováLenka Křesťanová | 02 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 09.08 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Karolína JunkováKarolína Junková | 02 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 09.10 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Amálie TřískováAmálie Třísková | 02 | AK ŠKODA Plzeň | 09.18 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Klára ZýmováKlára Zýmová | 02 | AK ŠKODA Plzeň | 09.29 | 5.00 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Finále 2 (pá, 15.5.2015) | Vítr: -3.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina SýkorováKateřina Sýkorová | 02 | AK ŠKODA Plzeň | 09.45 | 4.00 | ||||||||||||||
2 | Magdalena PáreckáMagdalena Párecká | 03 | TJ Sušice | 09.54 | 3.00 | ||||||||||||||
3 | Veronika VětrovskáVeronika Větrovská | 02 | AK ŠKODA Plzeň | 09.61 | 2.00 | ||||||||||||||
4 | Johanka VohnoutováJohanka Vohnoutová | 03 | AK ŠKODA Plzeň | 09.74 | 1.00 | ||||||||||||||
5 | Tereza BurešováTereza Burešová | 03 | AK ŠKODA Plzeň | 09.90 | |||||||||||||||
Denisa SalzmanováDenisa Salzmanová | 02 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
300 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 1 (pá, 15.5.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adam WeberAdam Weber | 04 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 52.44 | 7.00 | ||||||||||||||
2 | Šimon SvobodaŠimon Svoboda | 03 | TJ Sušice | 53.62 | 5.00 | ||||||||||||||
3 | Martin RuhsamMartin Ruhsam | 05 | Atletika Klatovy | 66.96 | 1.00 | ||||||||||||||
Filip ŠkardaFilip Škarda | 03 | AK ŠKODA Plzeň | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 2 (pá, 15.5.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kryštof SkalaKryštof Skala | 05 | AK ŠKODA Plzeň | 56.54 | 4.00 | ||||||||||||||
2 | Dalibor JohánekDalibor Johánek | 05 | Atletika Klatovy | 58.57 | 3.00 | ||||||||||||||
3 | Vojtěch MenclVojtěch Mencl | 04 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 59.60 | 2.00 | ||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
300 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 1 (pá, 15.5.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Iveta KrýslováIveta Krýslová | 02 | ŠAK při ZŠ Přeštice | 49.95 | 9.00 | ||||||||||||||
2 | Eliška NoskováEliška Nosková | 02 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 50.98 | 7.00 | ||||||||||||||
3 | Valerie DzurováValerie Dzurová | 05 | AK ŠKODA Plzeň | 55.53 | 1.00 | ||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 2 (pá, 15.5.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie LedvinováLucie Ledvinová | 03 | Atletika Klatovy | 50.12 | 8.00 | ||||||||||||||
2 | Lucie ŘezníčkováLucie Řezníčková | 02 | ŠAK při ZŠ Přeštice | 52.24 | 6.00 | ||||||||||||||
3 | Ester ŠůsováEster Šůsová | 03 | Atletika Klatovy | 56.82 | |||||||||||||||
MB | Klárka KrejcarováKlárka Krejcarová | 05 | AK ŠKODA Plzeň | 59.27 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 3 (pá, 15.5.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza BurešováTereza Burešová | 03 | AK ŠKODA Plzeň | 53.35 | 4.00 | ||||||||||||||
MB | Kristýna SádlováKristýna Sádlová | 03 | AK ŠKODA Plzeň | 59.90 | |||||||||||||||
Jana ZítkováJana Zítková | 02 | AK ŠKODA Plzeň | DNS | ||||||||||||||||
Tereza PolívkováTereza Polívková | 05 | AK ŠKODA Plzeň | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 4 (pá, 15.5.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Amálie TřískováAmálie Třísková | 02 | AK ŠKODA Plzeň | 49.50 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Veronika SimetováVeronika Simetová | 03 | TJ Sušice | 52.91 | 5.00 | ||||||||||||||
3 | Kateřina TrampotováKateřina Trampotová | 05 | AK ŠKODA Plzeň B | 60.01 | |||||||||||||||
Eliška HnízdilováEliška Hnízdilová | 02 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 5 (pá, 15.5.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adéla HusákováAdéla Husáková | 04 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 55.40 | 2.00 | ||||||||||||||
2 | Štěpánka DolejšováŠtěpánka Dolejšová | 03 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 59.38 | |||||||||||||||
MB | Tereza PojerováTereza Pojerová | 03 | AK ŠKODA Plzeň | DQ | |||||||||||||||
Lucie VacíkováLucie Vacíková | 02 | ŠAK při ZŠ Přeštice | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 6 (pá, 15.5.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dominika HýťhováDominika Hýťhová | 02 | AK ŠKODA Plzeň | 54.50 | 3.00 | ||||||||||||||
MB | Simona NoskováSimona Nosková | 05 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 59.12 | |||||||||||||||
Viktorie HanzlíkováViktorie Hanzlíková | 04 | AK ŠKODA Plzeň | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
800 m - Ml. žáci (Finále)
Finále (pá, 15.5.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan PerglerJan Pergler | 03 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 2:33.86 | 7.00 | ||||||||||||||
2 | Jakub NetrvalJakub Netrval | 02 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 2:45.06 | 5.00 | ||||||||||||||
3 | Michal PerglerMichal Pergler | 05 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 2:49.05 | 4.00 | ||||||||||||||
4 | Adam WeberAdam Weber | 04 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 2:54.87 | 3.00 | ||||||||||||||
5 | Robin TeršlRobin Teršl | 04 | TJ Sušice | 3:04.26 | 2.00 | ||||||||||||||
6 | Marek ProkopMarek Prokop | 04 | Atletika Klatovy | 3:14.49 | 1.00 | ||||||||||||||
Jakub GrůberJakub Grůber | 02 | AK ŠKODA Plzeň | DNS | ||||||||||||||||
Marek VůchMarek Vůch | 03 | AK ŠKODA Plzeň | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
800 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 1 (pá, 15.5.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina BurianováKateřina Burianová | 03 | ŠAK při ZŠ Přeštice | 2:35.77 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Zuzana PiknerováZuzana Piknerová | 03 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 2:38.19 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Iveta KrýslováIveta Krýslová | 02 | ŠAK při ZŠ Přeštice | 2:45.83 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Natálie BabkováNatálie Babková | 02 | AK ŠKODA Plzeň | 2:49.27 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Jana ZítkováJana Zítková | 02 | AK ŠKODA Plzeň | 2:57.67 | 5.00 | ||||||||||||||
6 | Dominika HýťhováDominika Hýťhová | 02 | AK ŠKODA Plzeň | 3:00.43 | 4.00 | ||||||||||||||
7 | Blanka HrachováBlanka Hrachová | 03 | Atletika Klatovy | 3:02.97 | 2.00 | ||||||||||||||
8 | Johanka VohnoutováJohanka Vohnoutová | 03 | AK ŠKODA Plzeň | 3:07.40 | |||||||||||||||
9 | Denisa TyrováDenisa Tyrová | 04 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 3:16.57 | |||||||||||||||
10 | Emma TetzeliováEmma Tetzeliová | 04 | AK ŠKODA Plzeň | 3:23.03 | |||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
Běh 2 (pá, 15.5.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Veronika SimetováVeronika Simetová | 03 | TJ Sušice | 2:56.90 | 6.00 | ||||||||||||||
2 | Kateřina KolaříkováKateřina Kolaříková | 03 | Atletika Klatovy | 3:01.40 | 3.00 | ||||||||||||||
3 | Tereza BurlováTereza Burlová | 06 | ŠAK při ZŠ Přeštice | 3:03.65 | 1.00 | ||||||||||||||
4 | Magdaléna VáchováMagdaléna Váchová | 05 | Atletika Klatovy | 3:06.60 | |||||||||||||||
5 | Aneta BělováAneta Bělová | 05 | ŠAK při ZŠ Přeštice | 3:13.58 | |||||||||||||||
6 | Eliška HnízdilováEliška Hnízdilová | 02 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 3:14.55 | |||||||||||||||
7 | Marie FornousováMarie Fornousová | 03 | TJ Sušice | 3:24.54 | |||||||||||||||
Lucie ImpellizzeriLucie Impellizzeri | 06 | ŠAK při ZŠ Přeštice | DNS | ||||||||||||||||
Emma TetzeliováEmma Tetzeliová | 04 | AK ŠKODA Plzeň B | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žáci (Finále)
Finále (pá, 15.5.2015) | Vítr: -0.9 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lukáš RichtrLukáš Richtr | 02 | AK ŠKODA Plzeň | 11.31 | 7.00 | ||||||||||||||
2 | Hynek MošnaHynek Mošna | 02 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 11.98 | 5.00 | ||||||||||||||
3 | Vojtěch VaníčekVojtěch Vaníček | 02 | Atletika Klatovy | 12.14 | 4.00 | ||||||||||||||
4 | Ivan HolečekIvan Holeček | 04 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 13.17 | 3.00 | ||||||||||||||
5 | Tomáš KozaTomáš Koza | 04 | AK ŠKODA Plzeň | 13.22 | 2.00 | ||||||||||||||
Patrik MalýPatrik Malý | 03 | AK ŠKODA Plzeň | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žákyně (Běh)
Běh 1 (pá, 15.5.2015) | Vítr: -1.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbara PíchalováBarbara Píchalová | 02 | AK ŠKODA Plzeň | 09.79 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Natálie SchwarzováNatálie Schwarzová | 02 | Atletika Klatovy | 12.51 | 7.00 | ||||||||||||||
3 | Veronika NováVeronika Nová | 02 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 12.60 | 5.00 | ||||||||||||||
4 | Kateřina BrabcováKateřina Brabcová | 02 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 13.39 | 2.00 | ||||||||||||||
5 | Štěpánka DolejšováŠtěpánka Dolejšová | 03 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 14.63 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (pá, 15.5.2015) | Vítr: -1.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lenka KřesťanováLenka Křesťanová | 02 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 11.88 | 9.00 | ||||||||||||||
2 | Veronika VětrovskáVeronika Větrovská | 02 | AK ŠKODA Plzeň | 12.52 | 6.00 | ||||||||||||||
3 | Michaela MíčkováMichaela Míčková | 03 | TJ Sušice | 12.72 | 4.00 | ||||||||||||||
4 | Kateřina KolaříkováKateřina Kolaříková | 03 | Atletika Klatovy | 13.29 | 3.00 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 3 (pá, 15.5.2015) | Vítr: -1.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jana KohoutováJana Kohoutová | 02 | Atletika Klatovy | 12.50 | 8.00 | ||||||||||||||
2 | Aneta BrabcováAneta Brabcová | 03 | AK ŠKODA Plzeň | 13.66 | 1.00 | ||||||||||||||
3 | Julie MorawetzováJulie Morawetzová | 04 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 14.48 | |||||||||||||||
4 | Anna KačínováAnna Kačínová | 02 | AK ŠKODA Plzeň | 14.68 | |||||||||||||||
5 | Michaela ŠtěrbováMichaela Štěrbová | 03 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 15.48 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
4 x 60 m - Ml. žáci (Běh)
Běh (pá, 15.5.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vaníček, Schmidt, Šabatka, Prokop Vaníček, Schmidt, Šabatka, Prokop | Atletika Klatovy | 36.64 | 7.00 | |||||||||||||||
2 | Vostatek, Neděla, Husák, Rudas Vostatek, Neděla, Husák, Rudas | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 36.70 | 5.00 | |||||||||||||||
Teršl, Kopelent, Mašek, Švelch Teršl, Kopelent, Mašek, Švelch | TJ Sušice | DNS | |||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 1 (pá, 15.5.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nosková, Matoušková, Křesťanová, Junkková Nosková, Matoušková, Křesťanová, Junkková | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 34.44 | 11.00 | |||||||||||||||
2 | Zímová, Třísková, Babková, Sýkorová Zímová, Třísková, Babková, Sýkorová | AK ŠKODA Plzeň | 35.38 | 9.00 | |||||||||||||||
3 | Hrachová, Schwarzová, Kohoutová, Drudíková Hrachová, Schwarzová, Kohoutová, Drudíková | Atletika Klatovy | 37.16 | 6.00 | |||||||||||||||
4 | Míčková, Fornousová, Párecká, Simetová Míčková, Fornousová, Párecká, Simetová | TJ Sušice | 40.05 | 3.00 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 2 (pá, 15.5.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Řezníčková, Kýslová, Burianová, Ausbergerová Řezníčková, Kýslová, Burianová, Ausbergerová | ŠAK při ZŠ Přeštice | 35.65 | 8.00 | |||||||||||||||
2 | Kočinová, Šárová, Brabcová, Nythová Kočinová, Šárová, Brabcová, Nythová | AK ŠKODA Plzeň | 36.99 | 7.00 | |||||||||||||||
3 | Štěrbová, Marxová, Tyrová, Hellmayerová Štěrbová, Marxová, Tyrová, Hellmayerová | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 39.17 | 4.00 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 3 (pá, 15.5.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kolaříková, Šůsová, Vozárová, Váchová Kolaříková, Šůsová, Vozárová, Váchová | Atletika Klatovy | 38.65 | 5.00 | |||||||||||||||
MB | Denková, Nosková, Srageová, Prokopová Denková, Nosková, Srageová, Prokopová | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | DQ | ||||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
skok vysoký - Ml. žáci (Finále)
Finále (pá, 15.5.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1.051.101.151.201.251.301.351.401.43 | Body | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Michal PokornýMichal Pokorný
AK ŠKODA Plzeň |
02 | 1.40 | XXOOXXX------ | 7.00 | ||||||||||||||
2 |
Václav ChuchlíkVáclav Chuchlík
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
04 | 1.05 | XXOOXXX------ | 5.00 | ||||||||||||||
MB |
Jan RollJan Roll
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
03 | 1.10 | ||||||||||||||||
Ondřej TeocharisOndřej Teocharis
AK ŠKODA Plzeň |
02 | DNS | |||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
skok vysoký - Ml. žákyně (Finále)
Finále (pá, 15.5.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1.051.101.151.201.251.301.351.401.431.464.491.511.53 | Body | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Lucie VacíkováLucie Vacíková
ŠAK při ZŠ Přeštice |
02 | 1.51 | XOOXXOXOXXX-------- | 11.00 | ||||||||||||||
2 |
Anežka HajšmanováAnežka Hajšmanová
AK ŠKODA Plzeň |
02 | 1.46 | XOOXXOXOXXX-------- | 9.00 | ||||||||||||||
3 |
Jana KohoutováJana Kohoutová
Atletika Klatovy |
02 | 1.30 | XOOXXOXOXXX-------- | 8.00 | ||||||||||||||
4 |
Natálie SchwarzováNatálie Schwarzová
Atletika Klatovy |
02 | 1.25 | XOOXXOXOXXX-------- | 7.00 | ||||||||||||||
5 |
Barbora ŠárováBarbora Šárová
AK ŠKODA Plzeň |
03 | 1.25 | XOOXXOXOXXX-------- | 6.00 | ||||||||||||||
6 |
Natálie BabkováNatálie Babková
AK ŠKODA Plzeň |
02 | 1.20 | XOOXXOXOXXX-------- | 5.00 | ||||||||||||||
MB |
Kateřina SalcmanováKateřina Salcmanová
AK ŠKODA Plzeň |
05 | 1.20 | ||||||||||||||||
Kateřina BrabcováKateřina Brabcová
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
02 | DNS | |||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
skok daleký - Ml. žáci (Finále)
Finále (pá, 15.5.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Lukáš RichtrLukáš Richtr
AK ŠKODA Plzeň |
02 | 4.54 | X | 2.45 | X | 2.45 | 7.00 | |||||||||||
2 |
Michal PokornýMichal Pokorný
AK ŠKODA Plzeň |
02 | 4.06 | X | 2.45 | X | 2.45 | 5.00 | |||||||||||
3 |
Maxim SchmidtMaxim Schmidt
Atletika Klatovy |
03 | 4.01 | X | 2.45 | X | 2.45 | 4.00 | |||||||||||
4 |
Šimon SvobodaŠimon Svoboda
TJ Sušice |
03 | 3.98 | X | 2.45 | X | 2.45 | 3.00 | |||||||||||
5 |
Kryštof NedělaKryštof Neděla
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
03 | 3.92 | X | 2.45 | X | 2.45 | 2.00 | |||||||||||
6 |
Kryštof BaxaKryštof Baxa
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
04 | 3.71 | X | 2.45 | X | 2.45 | 1.00 | |||||||||||
7 |
Jakub HusákJakub Husák
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
02 | 3.59 | X | 2.45 | X | 2.45 | ||||||||||||
8 |
Marek ProkopMarek Prokop
Atletika Klatovy |
04 | 3.53 | X | 2.45 | X | 2.45 | ||||||||||||
9 |
Robin TeršlRobin Teršl
TJ Sušice |
04 | 3.48 | X | 2.45 | X | 2.45 | ||||||||||||
10 |
Martin VostatekMartin Vostatek
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
03 | 3.40 | X | 2.45 | X | 2.45 | ||||||||||||
11 |
Vojtěch MenclVojtěch Mencl
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
04 | 3.40 | X | 2.45 | X | 2.45 | ||||||||||||
12 |
Adam WeberAdam Weber
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
04 | 3.36 | X | 2.45 | X | 2.45 | ||||||||||||
13 |
Jiří KopelentJiří Kopelent
TJ Sušice |
04 | 3.18 | X | 2.45 | X | 2.45 | ||||||||||||
14 |
Ivan HolečekIvan Holeček
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
04 | 3.08 | X | 2.45 | X | 2.45 | ||||||||||||
15 |
Václav ChuchlíkVáclav Chuchlík
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
04 | 2.87 | X | 2.45 | X | 2.45 | ||||||||||||
16 |
Ondřej TopinkaOndřej Topinka
AK ŠKODA Plzeň |
04 | 2.64 | X | 2.45 | X | 2.45 | ||||||||||||
MB |
Jan RollJan Roll
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
03 | 2.45 | ||||||||||||||||
Pavel AngelovPavel Angelov
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
59 | DNS | |||||||||||||||||
Jakub GrůberJakub Grůber
AK ŠKODA Plzeň |
02 | DNS | |||||||||||||||||
Marek VůchMarek Vůch
AK ŠKODA Plzeň |
03 | DNS | |||||||||||||||||
Martin RuhsamMartin Ruhsam
Atletika Klatovy |
05 | DNS | |||||||||||||||||
Celkem 21 závodníků |
skok daleký - Ml. žákyně (Finále)
Finále (pá, 15.5.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Barbara PíchalováBarbara Píchalová
AK ŠKODA Plzeň |
02 | 4.87 | 4.32 | 4.71 | 4.67 | 4.71 | 4.36 | 4.83 | 4.87 | 11.00 | ||||||||
2 |
Lucie LedvinováLucie Ledvinová
Atletika Klatovy |
03 | 4.53 | 3.82 | 4.53 | 4.12 | 4.53 | 3.99 | 3.91 | - | 9.00 | ||||||||
3 |
Karolína JunkováKarolína Junková
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
02 | 4.31 | 3.91 | 3.94 | 3.99 | 3.99 | - | X | 4.31 | 8.00 | ||||||||
4 |
Anežka HajšmanováAnežka Hajšmanová
AK ŠKODA Plzeň |
02 | 4.24 | 4.24 | 3.94 | 4.17 | 4.24 | X | 7.00 | ||||||||||
5 |
Kateřina BurianováKateřina Burianová
ŠAK při ZŠ Přeštice |
03 | 4.02 | 3.61 | 3.81 | 4.02 | 4.02 | 6.00 | |||||||||||
6 |
Monika DrudíkováMonika Drudíková
Atletika Klatovy |
02 | 3.93 | 3.64 | 3.73 | 3.93 | 3.93 | 3.75 | X | 3.85 | 5.00 | ||||||||
7 |
Tereza MatouškováTereza Matoušková
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
02 | 3.92 | 3.91 | 3.69 | 3.92 | 3.92 | 3.79 | 3.64 | 3.44 | 4.00 | ||||||||
8 |
Eliška NoskováEliška Nosková
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
02 | 3.89 | 3.07 | 3.82 | 3.89 | 3.89 | 3.69 | 3.67 | 3.8 | 3.00 | ||||||||
9 |
Kateřina SýkorováKateřina Sýkorová
AK ŠKODA Plzeň |
02 | 3.80 | 3.66 | 3.64 | 3.80 | 3.80 | 2.00 | |||||||||||
10 |
Denisa SalzmanováDenisa Salzmanová
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
02 | 3.43 | 3.33 | 3.43 | 3.22 | 3.43 | 1.00 | |||||||||||
11 |
Klaudie MarxováKlaudie Marxová
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
04 | 3.25 | 3.25 | 3.24 | 3.15 | 3.25 | ||||||||||||
12 |
Karolína MatasováKarolína Matasová
AK ŠKODA Plzeň B |
05 | 3.01 | 2.94 | 3.01 | 2.55 | 3.01 | ||||||||||||
13 |
Lucie DenkováLucie Denková
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
04 | 2.98 | 2.98 | X | 2.91 | 2.98 | ||||||||||||
14 |
Kateřina TrampotováKateřina Trampotová
AK ŠKODA Plzeň B |
05 | 2.97 | 2.75 | 2.93 | 2.97 | 2.97 | ||||||||||||
15 |
Eliška HumlováEliška Humlová
AK ŠKODA Plzeň B |
04 | 2.75 | 2.75 | 2.66 | 2.72 | 2.75 | ||||||||||||
16 |
Emma TetzeliováEmma Tetzeliová
AK ŠKODA Plzeň B |
04 | 2.70 | 2.70 | 2.64 | 2.63 | 2.70 | ||||||||||||
MB |
Kateřina SalcmanováKateřina Salcmanová
AK ŠKODA Plzeň |
05 | 3.36 | ||||||||||||||||
MB |
Kateřina VačkářováKateřina Vačkářová
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
04 | 2.85 | ||||||||||||||||
Viktorie HanzlíkováViktorie Hanzlíková
AK ŠKODA Plzeň |
04 | DNS | 0 | ||||||||||||||||
Veronika NováVeronika Nová
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
02 | DNS | 0 | ||||||||||||||||
Celkem 20 závodníků |
vrh koulí 2kg - Ml. žáci (Finále)
Finále (pá, 15.5.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Vojtěch VaníčekVojtěch Vaníček
Atletika Klatovy |
02 | 10.67 | 09.76 | 09.25 | 09.64 | 09.76 | 10.67 | 09.25 | 09.59 | 7.00 | ||||||||
2 |
Tomáš KozaTomáš Koza
AK ŠKODA Plzeň |
04 | 07.50 | 07.16 | 06.82 | 07.50 | 07.50 | 07.27 | 07.11 | X | 5.00 | ||||||||
3 |
Hynek MošnaHynek Mošna
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
02 | 07.26 | 07.19 | 07.02 | 07.26 | 07.26 | 07.25 | 06.92 | 07.10 | 4.00 | ||||||||
Celkem 3 závodníků |
vrh koulí 2kg - Ml. žákyně (Finále)
Finále (pá, 15.5.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Klára AusbergerováKlára Ausbergerová
ŠAK při ZŠ Přeštice |
02 | 09.86 | 9.37 | 9.70 | 9.64 | 9.70 | 9.79 | 9.86 | 9.63 | 11.00 | ||||||||
2 |
Lucie VacíkováLucie Vacíková
ŠAK při ZŠ Přeštice |
02 | 09.78 | 8.76 | 8.60 | 9.78 | 9.78 | 8.75 | 8.87 | 8.73 | 9.00 | ||||||||
3 |
Veronika NováVeronika Nová
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
02 | 08.58 | 8.38 | 7.95 | 7.79 | 8.38 | X | 8.58 | 8.06 | 8.00 | ||||||||
4 |
Barbora ŠárováBarbora Šárová
AK ŠKODA Plzeň |
03 | 08.47 | 6.96 | 8.47 | 8.03 | 8.47 | 8.00 | 7.58 | 7.92 | 7.00 | ||||||||
5 |
Kristýna ŠauerováKristýna Šauerová
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
02 | 07.58 | 6.15 | 6.16 | 6.30 | 6.30 | X | 7.58 | 6.73 | 6.00 | ||||||||
6 |
Magdalena PáreckáMagdalena Párecká
TJ Sušice |
03 | 07.18 | 6.52 | 6.40 | 6.75 | 6.75 | 6.43 | 7.18 | 7.13 | 5.00 | ||||||||
7 |
Blanka HrachováBlanka Hrachová
Atletika Klatovy |
03 | 06.96 | 6.05 | 6.78 | 6.86 | 6.86 | 6.89 | 6.91 | 6.96 | 4.00 | ||||||||
8 |
Markéta DavídkováMarkéta Davídková
AK ŠKODA Plzeň |
04 | 06.76 | 6.53 | 6.76 | 6.52 | 6.76 | 6.40 | 5.91 | 6.51 | 3.00 | ||||||||
9 |
Magdaléna VáchováMagdaléna Váchová
Atletika Klatovy |
05 | 06.04 | 6.04 | 5.66 | 5.82 | 6.04 | 2.00 | |||||||||||
10 |
Eliška VozárováEliška Vozárová
Atletika Klatovy |
05 | 05.81 | 5.70 | 5.81 | 5.35 | 5.81 | 1.00 | |||||||||||
11 |
Klaudie MarxováKlaudie Marxová
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
04 | 05.63 | 4.55 | 5.63 | 5.03 | 5.63 | ||||||||||||
MB |
Kateřina SalcmanováKateřina Salcmanová
AK ŠKODA Plzeň |
05 | 06.46 | ||||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (Finále)
Finále (pá, 15.5.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Hynek MošnaHynek Mošna
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
02 | 44.22 | 7.00 | |||||||||||||||
2 |
Kryštof BaxaKryštof Baxa
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
04 | 42.71 | 5.00 | |||||||||||||||
3 |
Jan PerglerJan Pergler
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
03 | 38.74 | 4.00 | |||||||||||||||
4 |
Kryštof NedělaKryštof Neděla
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
03 | 38.05 | 3.00 | |||||||||||||||
5 |
Jakub HusákJakub Husák
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
02 | 35.43 | 2.00 | |||||||||||||||
6 |
Erik ŠabatkaErik Šabatka
Atletika Klatovy |
04 | 32.67 | 1.00 | |||||||||||||||
7 |
Michal PerglerMichal Pergler
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
05 | 31.88 | ||||||||||||||||
8 |
Václav ChuchlíkVáclav Chuchlík
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
04 | 29.29 | ||||||||||||||||
9 |
Jiří KopelentJiří Kopelent
TJ Sušice |
04 | 26.94 | ||||||||||||||||
10 |
Ondřej TopinkaOndřej Topinka
AK ŠKODA Plzeň |
04 | 23.06 | ||||||||||||||||
Filip ŠkardaFilip Škarda
AK ŠKODA Plzeň |
03 | DNS | |||||||||||||||||
Ondřej TeocharisOndřej Teocharis
AK ŠKODA Plzeň |
02 | DNS | |||||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (Finále)
Finále (pá, 15.5.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Klára AusbergerováKlára Ausbergerová
ŠAK při ZŠ Přeštice |
02 | 55.65 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Barbara PíchalováBarbara Píchalová
AK ŠKODA Plzeň |
02 | 46.95 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Tereza MatouškováTereza Matoušková
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
02 | 43.10 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Klára ZýmováKlára Zýmová
AK ŠKODA Plzeň |
02 | 42.27 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Kristýna ŠauerováKristýna Šauerová
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
02 | 41.31 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Lucie ŘezníčkováLucie Řezníčková
ŠAK při ZŠ Přeštice |
02 | 39.81 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Tereza BurešováTereza Burešová
AK ŠKODA Plzeň |
03 | 35.90 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Monika DrudíkováMonika Drudíková
Atletika Klatovy |
02 | 35.80 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Johanka VohnoutováJohanka Vohnoutová
AK ŠKODA Plzeň |
03 | 35.70 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Markéta DavídkováMarkéta Davídková
AK ŠKODA Plzeň |
04 | 33.65 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Magdaléna HellmayerováMagdaléna Hellmayerová
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
05 | 32.87 | ||||||||||||||||
12 |
Adéla HusákováAdéla Husáková
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
04 | 27.48 | ||||||||||||||||
13 |
Eliška HumlováEliška Humlová
AK ŠKODA Plzeň |
04 | 26.44 | ||||||||||||||||
14 |
Aneta BělováAneta Bělová
ŠAK při ZŠ Přeštice |
05 | 25.53 | ||||||||||||||||
15 |
Michaela ŠtěrbováMichaela Štěrbová
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
03 | 25.03 | ||||||||||||||||
16 |
Marie FornousováMarie Fornousová
TJ Sušice |
03 | 22.90 | ||||||||||||||||
17 |
Karolína MatasováKarolína Matasová
AK ŠKODA Plzeň |
05 | 20.45 | ||||||||||||||||
18 |
Tereza BurlováTereza Burlová
ŠAK při ZŠ Přeštice |
06 | 13.59 | ||||||||||||||||
19 |
Karolína MatasováKarolína Matasová
AK ŠKODA Plzeň B |
05 | DNS | ||||||||||||||||
20 |
Eliška HumlováEliška Humlová
AK ŠKODA Plzeň B |
04 | DNS | ||||||||||||||||
21 |
Lucie ImpellizzeriLucie Impellizzeri
ŠAK při ZŠ Přeštice |
06 | DNS | ||||||||||||||||
MB |
Kristýna ProkopováKristýna Prokopová
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
05 | 29.02 | ||||||||||||||||
MB |
Klárka KrejcarováKlárka Krejcarová
AK ŠKODA Plzeň |
05 | 25.44 | ||||||||||||||||
MB |
Kateřina VačkářováKateřina Vačkářová
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
04 | 17.52 | ||||||||||||||||
MB |
Jasmína DolejšíJasmína Dolejší
AK ŠKODA Plzeň |
04 | 11.93 | ||||||||||||||||
Celkem 25 závodníků |
Celkový bodový stav - Ml. žáci |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SOPLZ SOPLZ | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 083.00 | ||||||||||||||||
2 | SKPLZ SKPLZ | AK ŠKODA Plzeň | 044.00 | ||||||||||||||||
3 | ATKLA ATKLA | Atletika Klatovy | 032.00 | ||||||||||||||||
4 | SUSIC SUSIC | TJ Sušice | 012.00 | ||||||||||||||||
Poznámky:Stav po: 60 m, 300 m, 800 m, 60 m př., kriket, koule 3kg, dálka, výška, 4x60 m, 60 m př., 60 m, 60 m, 300 m, 300 m, 300 m, 4x60 m |
|||||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Celkový bodový stav - Ml. žákyně |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SKPLZ SKPLZ | AK ŠKODA Plzeň | 171.00 | ||||||||||||||||
2 | SOPLZ SOPLZ | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 108.00 | ||||||||||||||||
3 | PREST PREST | ŠAK při ZŠ Přeštice | 096.00 | ||||||||||||||||
4 | ATKLA ATKLA | Atletika Klatovy | 090.00 | ||||||||||||||||
5 | SUSIC SUSIC | TJ Sušice | 026.00 | ||||||||||||||||
Poznámky:Stav po: 60 m, 300 m, 800 m, 60 m př., 4x60 m, kriket, koule 2kg, dálka, výška, 60 m př., 60 m př., 60 m, 60 m, 60 m, 300 m, 300 m, 300 m, 300 m, 300 m, 300 m, 4x60 m, 4x60 m |
|||||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |