Pohár rozhlasu -okresní kolo Jindřichův Hradec - starší žáci a žákyně
Nová Včelnice (12. - 12. 5. 2015)60 m - Žáci (Běh)
Běh 1 (út, 12.5.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adam VašAdam Vaš | 00 | ZŠ Nová Včelnice | 07.97 | 568 | ||||||||||||||
2 | Pavel BorzaPavel Borza | 99 | ZŠ Dačice | 08.13 | 523 | ||||||||||||||
3 | Lubomír NehybaLubomír Nehyba | 00 | ZŠ Slavonice | 08.47 | 431 | ||||||||||||||
4 | Jan MartinecJan Martinec | 00 | ZŠ České Velenice | 08.57 | 406 | ||||||||||||||
5 | Martin KoukolMartin Koukol | 99 | ZŠ Slavonice | 08.93 | 320 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (út, 12.5.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Štěpán SvobodaŠtěpán Svoboda | 99 | ZŠ Nová Bystřice | 07.54 | 700 | ||||||||||||||
2 | Patrik DvořáčekPatrik Dvořáček | 00 | 5. ZŠ Jindřichův Hradec | 07.94 | 577 | ||||||||||||||
3 | František HořavaFrantišek Hořava | 01 | ZŠ Nová Bystřice | 08.18 | 509 | ||||||||||||||
4 | Pavel ArvajPavel Arvaj | 99 | ZŠ České Velenice | 08.42 | 444 | ||||||||||||||
5 | Patrik DemeterPatrik Demeter | 01 | 6. ZŠ Jindřichův Hradec | 08.43 | 441 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 3 (út, 12.5.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bohdan DvořákBohdan Dvořák | 00 | ZŠ Nová Včelnice | 08.30 | 476 | ||||||||||||||
2 | Michal ŠevčíkMichal Ševčík | 99 | ZŠ České Velenice | 08.32 | 470 | ||||||||||||||
3 | Ondřej ZichOndřej Zich | 00 | ZŠ Slavonice | 08.44 | 439 | ||||||||||||||
4 | Jakub TejnorJakub Tejnor | 00 | 5. ZŠ Jindřichův Hradec | 08.48 | 428 | ||||||||||||||
5 | František FolkFrantišek Folk | 01 | ZŠ Dačice | 08.50 | 423 | ||||||||||||||
6 | Pavel MatějůPavel Matějů | 99 | 6. ZŠ Jindřichův Hradec | 08.98 | 309 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 4 (út, 12.5.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kamil Mervard Kamil Mervard | 00 | 5. ZŠ Jindřichův Hradec | 07.92 | 583 | ||||||||||||||
2 | Lukáš KoštiálLukáš Koštiál | 00 | ZŠ Nová Včelnice | 07.93 | 580 | ||||||||||||||
3 | Josef KlímaJosef Klíma | 00 | ZŠ Nová Bystřice | 08.06 | 542 | ||||||||||||||
4 | Ondřej ŠimekOndřej Šimek | 99 | GVN Jindřichův Hradec | 08.32 | 470 | ||||||||||||||
Bronislav PeterkaBronislav Peterka | 00 | 6. ZŠ Jindřichův Hradec | 08.32 | 470 | |||||||||||||||
6 | Vojtěch SkupaVojtěch Skupa | 99 | ZŠ Dačice | 08.82 | 345 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
60 m - Žákyně (Běh)
Běh 1 (út, 12.5.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sára KubešováSára Kubešová | 01 | ZŠ Dačice | 09.21 | 513 | ||||||||||||||
2 | Nikola JančíováNikola Jančíová | 99 | ZŠ Nová Bystřice | 09.39 | 470 | ||||||||||||||
3 | Aneta NechanickáAneta Nechanická | 00 | ZŠ Slavonice | 09.45 | 456 | ||||||||||||||
4 | Tereza ŠtufkováTereza Štufková | 01 | GVN Jindřichův Hradec | 09.65 | 411 | ||||||||||||||
5 | Petra MatouškováPetra Matoušková | 00 | 5. ZŠ Jindřichův Hradec | 09.83 | 371 | ||||||||||||||
6 | Kateřina Tůmová Kateřina Tůmová | 01 | 6. ZŠ Jindřichův Hradec | 10.13 | 310 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (út, 12.5.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Veronika TrávníčkováVeronika Trávníčková | 00 | ZŠ Slavonice | 08.82 | 613 | ||||||||||||||
2 | Aneta HemberováAneta Hemberová | 99 | ZŠ Nová Včelnice | 09.02 | 561 | ||||||||||||||
3 | Barbora FišarováBarbora Fišarová | 01 | ZŠ Dačice | 09.30 | 492 | ||||||||||||||
4 | Terezie FilipováTerezie Filipová | 01 | ZŠ České Velenice | 09.44 | 458 | ||||||||||||||
5 | Šárka DušejovskáŠárka Dušejovská | 00 | 6. ZŠ Jindřichův Hradec | 10.04 | 328 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 3 (út, 12.5.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michala HauserováMichala Hauserová | 00 | ZŠ Nová Bystřice | 08.79 | 621 | ||||||||||||||
2 | Klára KoutníkováKlára Koutníková | 99 | ZŠ Nová Včelnice | 09.12 | 536 | ||||||||||||||
3 | Michaela BastlováMichaela Bastlová | 99 | ZŠ Dačice | 09.19 | 518 | ||||||||||||||
4 | Gabriela JandováGabriela Jandová | 00 | ZŠ České Velenice | 09.35 | 480 | ||||||||||||||
5 | Natálie TržilováNatálie Tržilová | 00 | 5. ZŠ Jindřichův Hradec | 09.39 | 470 | ||||||||||||||
6 | Elizabeth KolářováElizabeth Kolářová | 00 | GVN Jindřichův Hradec | 09.65 | 411 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 4 (út, 12.5.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie BoháčováLucie Boháčová | 99 | ZŠ České Velenice | 09.35 | 480 | ||||||||||||||
2 | Gabriela MoudráGabriela Moudrá | 99 | 6. ZŠ Jindřichův Hradec | 09.59 | 424 | ||||||||||||||
3 | Radka TyšerováRadka Tyšerová | 01 | ZŠ Nová Včelnice | 09.61 | 419 | ||||||||||||||
4 | Anna BláhováAnna Bláhová | 00 | 5. ZŠ Jindřichův Hradec | 09.73 | 393 | ||||||||||||||
5 | Sabina MoravcováSabina Moravcová | 99 | ZŠ Slavonice | 10.27 | 283 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
800 m - Žákyně
(út, 12.5.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Veronika TrávníčkováVeronika Trávníčková | 00 | ZŠ Slavonice | 2:38.68 | 588 | ||||||||||||||
2 | Amálie JindrováAmálie Jindrová | 99 | ZŠ Dačice | 2:51.05 | 453 | ||||||||||||||
3 | Natálie MoudráNatálie Moudrá | 01 | ZŠ Dačice | 2:51.67 | 446 | ||||||||||||||
4 | Tereza ŠvihálkováTereza Švihálková | 00 | 5. ZŠ Jindřichův Hradec | 2:57.67 | 387 | ||||||||||||||
5 | Sabina HavranováSabina Havranová | 01 | ZŠ České Velenice | 3:00.10 | 364 | ||||||||||||||
6 | Sabina HaukováSabina Hauková | 00 | ZŠ České Velenice | 3:01.08 | 355 | ||||||||||||||
7 | Aneta RytířováAneta Rytířová | 00 | 5. ZŠ Jindřichův Hradec | 3:01.13 | 355 | ||||||||||||||
8 | Anna ČadkováAnna Čadková | 00 | 5. ZŠ Jindřichův Hradec | 3:03.37 | 335 | ||||||||||||||
9 | Lucie DoležalováLucie Doležalová | 00 | ZŠ Slavonice | 3:03.78 | 331 | ||||||||||||||
10 | Sára KubešováSára Kubešová | 01 | ZŠ Dačice | 3:04.98 | 320 | ||||||||||||||
11 | Nikola TůmováNikola Tůmová | 01 | ZŠ Nová Včelnice | 3:05.38 | 317 | ||||||||||||||
12 | Barbora PýchováBarbora Pýchová | 01 | ZŠ Nová Bystřice | 3:08.36 | 291 | ||||||||||||||
13 | Elizabeth KolářováElizabeth Kolářová | 00 | GVN Jindřichův Hradec | 3:09.49 | 282 | ||||||||||||||
14 | Veronika BalkováVeronika Balková | 01 | ZŠ Nová Bystřice | 3:09.81 | 279 | ||||||||||||||
15 | Alena ŠtěchováAlena Štěchová | 00 | 6. ZŠ Jindřichův Hradec | 3:11.01 | 270 | ||||||||||||||
16 | Šárka BřezinováŠárka Březinová | 99 | ZŠ Nová Bystřice | 3:11.28 | 267 | ||||||||||||||
17 | Aneta StrejčkováAneta Strejčková | 00 | ZŠ Nová Včelnice | 3:12.30 | 259 | ||||||||||||||
18 | Tereza LexováTereza Lexová | 00 | GVN Jindřichův Hradec | 3:13.63 | 249 | ||||||||||||||
19 | Miroslava MóžiováMiroslava Móžiová | 00 | ZŠ České Velenice | 3:16.22 | 229 | ||||||||||||||
20 | Kateřina Tůmová Kateřina Tůmová | 01 | 6. ZŠ Jindřichův Hradec | 3:17.01 | 223 | ||||||||||||||
Celkem 20 závodníků |
1500 m - Žáci
(út, 12.5.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kevin StrejčekKevin Strejček | 01 | ZŠ Nová Bystřice | 4:52.90 | 601 | ||||||||||||||
2 | Ondřej ŠimekOndřej Šimek | 99 | GVN Jindřichův Hradec | 4:59.23 | 564 | ||||||||||||||
3 | Pavel ArvajPavel Arvaj | 99 | ZŠ České Velenice | 5:00.40 | 557 | ||||||||||||||
4 | Jindřich StránskýJindřich Stránský | 99 | GVN Jindřichův Hradec | 5:09.03 | 509 | ||||||||||||||
5 | Viktor HejlíčekViktor Hejlíček | 00 | 5. ZŠ Jindřichův Hradec | 5:09.95 | 504 | ||||||||||||||
6 | Jakub TejnorJakub Tejnor | 00 | 5. ZŠ Jindřichův Hradec | 5:17.47 | 463 | ||||||||||||||
7 | Patrik SchwarzPatrik Schwarz | 00 | ZŠ Slavonice | 5:18.42 | 458 | ||||||||||||||
8 | Vojtěch HolopVojtěch Holop | 99 | ZŠ Nová Bystřice | 5:19.16 | 454 | ||||||||||||||
9 | Jakub ZimmelJakub Zimmel | 00 | ZŠ České Velenice | 5:19.78 | 451 | ||||||||||||||
10 | František ŽampaFrantišek Žampa | 01 | ZŠ Slavonice | 5:20.24 | 449 | ||||||||||||||
11 | Jiří KohoutekJiří Kohoutek | 00 | ZŠ České Velenice | 5:23.45 | 432 | ||||||||||||||
12 | Daniel StejskalDaniel Stejskal | 00 | 6. ZŠ Jindřichův Hradec | 5:25.47 | 422 | ||||||||||||||
13 | Roman SchwarzRoman Schwarz | 00 | ZŠ Nová Bystřice | 5:25.68 | 421 | ||||||||||||||
14 | Tomáš PospíchalTomáš Pospíchal | 99 | ZŠ Dačice | 5:25.75 | 421 | ||||||||||||||
15 | Denis KončickýDenis Končický | 99 | 6. ZŠ Jindřichův Hradec | 5:28.39 | 407 | ||||||||||||||
16 | Miroslav KošlerMiroslav Košler | 99 | ZŠ Nová Včelnice | 5:33.74 | 381 | ||||||||||||||
17 | Tomáš MarekTomáš Marek | 01 | ZŠ Dačice | 5:43.25 | 336 | ||||||||||||||
18 | Radek BínaRadek Bína | 00 | ZŠ Dačice | 5:43.61 | 335 | ||||||||||||||
19 | Petr BurešPetr Bureš | 99 | ZŠ Nová Včelnice | 5:45.68 | 325 | ||||||||||||||
20 | Kamil SlabýKamil Slabý | 00 | ZŠ Slavonice | 5:47.86 | 316 | ||||||||||||||
21 | Tomáš RybákTomáš Rybák | 00 | ZŠ Nová Včelnice | 5:55.30 | 284 | ||||||||||||||
22 | Matyáš DvořákMatyáš Dvořák | 00 | GVN Jindřichův Hradec | 5:59.49 | 266 | ||||||||||||||
23 | Marek ChvátalMarek Chvátal | 01 | 6. ZŠ Jindřichův Hradec | 6:09.65 | 226 | ||||||||||||||
Celkem 23 závodníků |
4 x 60 m - Žáci
(út, 12.5.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Svoboda,Janura,Hoava,Klíma Svoboda,Janura,Hoava,Klíma | ZŠ Nová Bystřice | 29.81 | 609 | |||||||||||||||
2 | Koštiál,Vaš,Dvořák,Brožek Adam Koštiál,Vaš,Dvořák,Brožek Adam | ZŠ Nová Včelnice | 30.33 | 570 | |||||||||||||||
3 | Martinec,Arvaj P.,Ševčík,Latifi Martinec,Arvaj P.,Ševčík,Latifi | ZŠ České Velenice | 30.61 | 550 | |||||||||||||||
4 | Nehyba,Vávrů,Zich,Hamrle Nehyba,Vávrů,Zich,Hamrle | ZŠ Slavonice | 30.69 | 544 | |||||||||||||||
5 | Strejček,Loskot,Holop,Schwarz Strejček,Loskot,Holop,Schwarz | ZŠ Nová Bystřice | 31.26 | 503 | |||||||||||||||
6 | Borza,Folk,Syrovátka,Kubeš Borza,Folk,Syrovátka,Kubeš | ZŠ Dačice | 31.44 | 490 | |||||||||||||||
7 | Kašpárek,Kozel,Krajčovič,Cejpek Kašpárek,Kozel,Krajčovič,Cejpek | ZŠ Slavonice | 31.84 | 463 | |||||||||||||||
8 | Kohoutek,Zimmel,Tran,Macho Kohoutek,Zimmel,Tran,Macho | ZŠ České Velenice | 32.03 | 450 | |||||||||||||||
9 | Košler,Brožek Aleš,Štefl,Bureš Košler,Brožek Aleš,Štefl,Bureš | ZŠ Nová Včelnice | 32.08 | 447 | |||||||||||||||
10 | Mervard,Tejnor,Kadeřávek,Dvořáček Mervard,Tejnor,Kadeřávek,Dvořáček | 5. ZŠ Jindřichův Hradec | 32.17 | 441 | |||||||||||||||
11 | Jelínek, Dvořák,Šimek,Stránský Jelínek, Dvořák,Šimek,Stránský | GVN Jindřichův Hradec | 32.44 | 423 | |||||||||||||||
12 | Růžička,Končický,Matějů,Peterka Růžička,Končický,Matějů,Peterka | 6. ZŠ Jindřichův Hradec | 33.42 | 362 | |||||||||||||||
13 | Jílek,_Stejskal,Stephan,Demeter Jílek,_Stejskal,Stephan,Demeter | 6. ZŠ Jindřichův Hradec | 33.95 | 330 | |||||||||||||||
Celkem 13 závodníků |
4 x 60 m - Žákyně
(út, 12.5.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Trieblová,Jandová,Filipová,HavrNOVÁ Trieblová,Jandová,Filipová,HavrNOVÁ | ZŠ České Velenice | 34.63 | 555 | |||||||||||||||
2 | Koutníková,Hemberová,Tyšerová,Bočková Koutníková,Hemberová,Tyšerová,Bočková | ZŠ Nová Včelnice | 34.64 | 554 | |||||||||||||||
3 | Hauserová,Jančiová,Sklenárová,Břwzinová Hauserová,Jančiová,Sklenárová,Břwzinová | ZŠ Nová Bystřice | 34.90 | 538 | |||||||||||||||
4 | Jindrová,Kubešová,Moudrá,Bastlová Jindrová,Kubešová,Moudrá,Bastlová | ZŠ Dačice | 35.89 | 477 | |||||||||||||||
5 | Nechanická,Moravcová,Zdychyncová,Trávníčková Nechanická,Moravcová,Zdychyncová,Trávníčková | ZŠ Slavonice | 36.23 | 456 | |||||||||||||||
Oravcová,Štěchová,Dušejovská,Moudrá Oravcová,Štěchová,Dušejovská,Moudrá | 6. ZŠ Jindřichův Hradec | 36.23 | 456 | ||||||||||||||||
7 | Boháčová,Hauková,Móžiová,Steinbauerová Boháčová,Hauková,Móžiová,Steinbauerová | ZŠ České Velenice | 36.94 | 415 | |||||||||||||||
8 | Pfudlová,Tržilová,Matoušková,Bláhová Pfudlová,Tržilová,Matoušková,Bláhová | 5. ZŠ Jindřichův Hradec | 37.22 | 400 | |||||||||||||||
9 | Kolářová,Novotná,Štufková,Lexová Kolářová,Novotná,Štufková,Lexová | GVN Jindřichův Hradec | 37.99 | 358 | |||||||||||||||
10 | Čadková,Matušincová,Švihálková,Horáková Čadková,Matušincová,Švihálková,Horáková | 5. ZŠ Jindřichův Hradec | 39.50 | 282 | |||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
skok vysoký - Žáci
(út, 12.5.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Body | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Štěpán SvobodaŠtěpán Svoboda
ZŠ Nová Bystřice |
99 | 1.95 | 758 | |||||||||||||||
2 |
Jakub HamrleJakub Hamrle
ZŠ Slavonice |
00 | 1.75 | 585 | |||||||||||||||
3 |
Jakub LatifiJakub Latifi
ZŠ České Velenice |
00 | 1.71 | 552 | |||||||||||||||
4 |
Adam VašAdam Vaš
ZŠ Nová Včelnice |
00 | 1.67 | 520 | |||||||||||||||
5 |
Jan LoskotJan Loskot
ZŠ Nová Bystřice |
00 | 1.63 | 488 | |||||||||||||||
Ondřej ZichOndřej Zich
ZŠ Slavonice |
00 | 1.63 | 488 | ||||||||||||||||
7 |
Anh Quoc TranAnh Quoc Tran
ZŠ České Velenice |
00 | 1.59 | 457 | |||||||||||||||
8 |
Kamil Mervard Kamil Mervard
5. ZŠ Jindřichův Hradec |
00 | 1.55 | 426 | |||||||||||||||
Jan JelínekJan Jelínek
GVN Jindřichův Hradec |
00 | 1.55 | 426 | ||||||||||||||||
10 |
Vít SyrovátkaVít Syrovátka
ZŠ Dačice |
00 | 1.51 | 396 | |||||||||||||||
11 |
Michal KubešMichal Kubeš
ZŠ Dačice |
00 | 1.47 | 367 | |||||||||||||||
Aleš BrožekAleš Brožek
ZŠ Nová Včelnice |
00 | 1.47 | 367 | ||||||||||||||||
13 |
Daniel StejskalDaniel Stejskal
6. ZŠ Jindřichův Hradec |
00 | 1.39 | 310 | |||||||||||||||
Viktor HejlíčekViktor Hejlíček
5. ZŠ Jindřichův Hradec |
00 | 0.00 | |||||||||||||||||
Celkem 14 závodníků |
skok vysoký - Žákyně
(út, 12.5.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Body | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Kateřina OravcováKateřina Oravcová
6. ZŠ Jindřichův Hradec |
99 | 1.42 | 534 | |||||||||||||||
Kristýna TrieblováKristýna Trieblová
ZŠ České Velenice |
00 | 1.42 | 534 | ||||||||||||||||
3 |
Aneta NechanickáAneta Nechanická
ZŠ Slavonice |
00 | 1.38 | 491 | |||||||||||||||
Kristýna ZachováKristýna Zachová
ZŠ Nová Včelnice |
99 | 1.38 | 491 | ||||||||||||||||
5 |
Radka MackůRadka Macků
ZŠ Dačice |
00 | 1.34 | 449 | |||||||||||||||
Michaela GorskáMichaela Gorská
5. ZŠ Jindřichův Hradec |
00 | 1.34 | 449 | ||||||||||||||||
7 |
Terezie FilipováTerezie Filipová
ZŠ České Velenice |
01 | 1.30 | 409 | |||||||||||||||
Tereza BobálováTereza Bobálová
ZŠ Nová Bystřice |
99 | 1.30 | 409 | ||||||||||||||||
9 |
Natálie ZdychyncováNatálie Zdychyncová
ZŠ Slavonice |
01 | 1.26 | 369 | |||||||||||||||
Sára SklenárováSára Sklenárová
ZŠ Nová Bystřice |
00 | 1.26 | 369 | ||||||||||||||||
11 |
Lucie MatušincováLucie Matušincová
5. ZŠ Jindřichův Hradec |
00 | 1.22 | 331 | |||||||||||||||
Simona KolářováSimona Kolářová
6. ZŠ Jindřichův Hradec |
00 | 1.22 | 331 | ||||||||||||||||
13 |
Klára KoutníkováKlára Koutníková
ZŠ Nová Včelnice |
99 | 1.10 | 222 | |||||||||||||||
Celkem 13 závodníků |
skok daleký - Žáci
(út, 12.5.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jaroslav JanuraJaroslav Janura
ZŠ Nová Bystřice |
99 | 5.53 | 487 | |||||||||||||||
2 |
Jakub LatifiJakub Latifi
ZŠ České Velenice |
00 | 5.43 | 467 | |||||||||||||||
3 |
Jan JelínekJan Jelínek
GVN Jindřichův Hradec |
00 | 5.37 | 455 | |||||||||||||||
4 |
Patrik DvořáčekPatrik Dvořáček
5. ZŠ Jindřichův Hradec |
00 | 5.13 | 407 | |||||||||||||||
5 |
Vojtěch HolopVojtěch Holop
ZŠ Nová Bystřice |
99 | 5.07 | 396 | |||||||||||||||
6 |
Jakub HamrleJakub Hamrle
ZŠ Slavonice |
00 | 5.06 | 394 | |||||||||||||||
7 |
Anh Quoc TranAnh Quoc Tran
ZŠ České Velenice |
00 | 5.04 | 390 | |||||||||||||||
8 |
Tomáš MachoTomáš Macho
ZŠ České Velenice |
00 | 5.03 | 388 | |||||||||||||||
9 |
Bronislav PeterkaBronislav Peterka
6. ZŠ Jindřichův Hradec |
00 | 4.98 | 378 | |||||||||||||||
10 |
Martin ŠteflMartin Štefl
ZŠ Nová Včelnice |
00 | 4.88 | 360 | |||||||||||||||
11 |
František HořavaFrantišek Hořava
ZŠ Nová Bystřice |
01 | 4.83 | 350 | |||||||||||||||
12 |
Lukáš KoštiálLukáš Koštiál
ZŠ Nová Včelnice |
00 | 4.61 | 310 | |||||||||||||||
13 |
Jan KašpárekJan Kašpárek
ZŠ Slavonice |
00 | 4.55 | 299 | |||||||||||||||
14 |
Pavel BorzaPavel Borza
ZŠ Dačice |
99 | 4.44 | 280 | |||||||||||||||
15 |
Jacob StephanJacob Stephan
6. ZŠ Jindřichův Hradec |
00 | 4.35 | 264 | |||||||||||||||
16 |
Michal KubešMichal Kubeš
ZŠ Dačice |
00 | 4.30 | 255 | |||||||||||||||
17 |
Zdeněk JílekZdeněk Jílek
6. ZŠ Jindřichův Hradec |
00 | 4.22 | 242 | |||||||||||||||
18 |
Jakub BártůJakub Bártů
ZŠ Dačice |
00 | 3.99 | 204 | |||||||||||||||
19 |
Robert KadeřávekRobert Kadeřávek
5. ZŠ Jindřichův Hradec |
00 | 3.87 | 185 | |||||||||||||||
Adam BrožekAdam Brožek
ZŠ Nová Včelnice |
00 | 0.00 | |||||||||||||||||
Anton KrajčovičAnton Krajčovič
ZŠ Slavonice |
99 | 0.00 | |||||||||||||||||
Celkem 21 závodníků |
skok daleký - Žákyně
(út, 12.5.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Natálie TržilováNatálie Tržilová
5. ZŠ Jindřichův Hradec |
00 | 4.30 | 379 | |||||||||||||||
Gabriela JandováGabriela Jandová
ZŠ České Velenice |
00 | 4.30 | 379 | ||||||||||||||||
3 |
Šárka BřezinováŠárka Březinová
ZŠ Nová Bystřice |
99 | 4.29 | 376 | |||||||||||||||
4 |
Veronika BočkováVeronika Bočková
ZŠ Nová Včelnice |
00 | 4.22 | 359 | |||||||||||||||
Kristýna TrieblováKristýna Trieblová
ZŠ České Velenice |
00 | 4.22 | 359 | ||||||||||||||||
6 |
Aneta HemberováAneta Hemberová
ZŠ Nová Včelnice |
99 | 4.20 | 355 | |||||||||||||||
7 |
Kateřina OravcováKateřina Oravcová
6. ZŠ Jindřichův Hradec |
99 | 4.17 | 347 | |||||||||||||||
8 |
Nikola JančíováNikola Jančíová
ZŠ Nová Bystřice |
99 | 4.16 | 345 | |||||||||||||||
9 |
Anna BláhováAnna Bláhová
5. ZŠ Jindřichův Hradec |
00 | 4.11 | 333 | |||||||||||||||
10 |
Michaela BastlováMichaela Bastlová
ZŠ Dačice |
99 | 4.07 | 324 | |||||||||||||||
11 |
Sabina HavranováSabina Havranová
ZŠ České Velenice |
01 | 3.97 | 301 | |||||||||||||||
12 |
Sára SklenárováSára Sklenárová
ZŠ Nová Bystřice |
00 | 3.92 | 290 | |||||||||||||||
13 |
Amálie JindrováAmálie Jindrová
ZŠ Dačice |
99 | 3.82 | 267 | |||||||||||||||
14 |
Tereza ŠtufkováTereza Štufková
GVN Jindřichův Hradec |
01 | 3.80 | 263 | |||||||||||||||
15 |
Petra MatouškováPetra Matoušková
5. ZŠ Jindřichův Hradec |
00 | 3.72 | 246 | |||||||||||||||
16 |
Natálie MoudráNatálie Moudrá
ZŠ Dačice |
01 | 3.70 | 242 | |||||||||||||||
17 |
Lucie DoležalováLucie Doležalová
ZŠ Slavonice |
00 | 3.68 | 237 | |||||||||||||||
18 |
Natálie ZdychyncováNatálie Zdychyncová
ZŠ Slavonice |
01 | 3.63 | 227 | |||||||||||||||
19 |
Tereza LexováTereza Lexová
GVN Jindřichův Hradec |
00 | 3.55 | 210 | |||||||||||||||
20 |
Adéla MatějůAdéla Matějů
ZŠ Slavonice |
00 | 3.54 | 208 | |||||||||||||||
21 |
Alena ŠtěchováAlena Štěchová
6. ZŠ Jindřichův Hradec |
00 | 3.53 | 206 | |||||||||||||||
22 |
Hana NovotnáHana Novotná
GVN Jindřichův Hradec |
99 | 3.33 | 167 | |||||||||||||||
23 |
Jana SvobodováJana Svobodová
6. ZŠ Jindřichův Hradec |
01 | 3.27 | 155 | |||||||||||||||
Celkem 23 závodníků |
vrh koulí 3kg - Žákyně
(út, 12.5.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Michala HauserováMichala Hauserová
ZŠ Nová Bystřice |
00 | 10.35 | 552 | |||||||||||||||
2 |
Šárka DušejovskáŠárka Dušejovská
6. ZŠ Jindřichův Hradec |
00 | 09.58 | 502 | |||||||||||||||
3 |
Andrea GrausamováAndrea Grausamová
ZŠ Nová Bystřice |
00 | 08.46 | 429 | |||||||||||||||
4 |
Kristýna ZachováKristýna Zachová
ZŠ Nová Včelnice |
99 | 08.29 | 418 | |||||||||||||||
5 |
Gabriela MoudráGabriela Moudrá
6. ZŠ Jindřichův Hradec |
99 | 08.18 | 411 | |||||||||||||||
6 |
Tereza BobálováTereza Bobálová
ZŠ Nová Bystřice |
99 | 07.82 | 388 | |||||||||||||||
7 |
Tereza SteinbauerováTereza Steinbauerová
ZŠ České Velenice |
00 | 07.68 | 379 | |||||||||||||||
8 |
Aneta RytířováAneta Rytířová
5. ZŠ Jindřichův Hradec |
00 | 07.61 | 374 | |||||||||||||||
9 |
Lucie MatušincováLucie Matušincová
5. ZŠ Jindřichův Hradec |
00 | 07.57 | 372 | |||||||||||||||
10 |
Radka TyšerováRadka Tyšerová
ZŠ Nová Včelnice |
01 | 07.38 | 359 | |||||||||||||||
11 |
Julie SmržováJulie Smržová
5. ZŠ Jindřichův Hradec |
00 | 07.27 | 352 | |||||||||||||||
12 |
Lucie BoháčováLucie Boháčová
ZŠ České Velenice |
99 | 07.09 | 341 | |||||||||||||||
13 |
Adéla MatějůAdéla Matějů
ZŠ Slavonice |
00 | 06.92 | 330 | |||||||||||||||
14 |
Michaela BendováMichaela Bendová
ZŠ České Velenice |
01 | 06.88 | 327 | |||||||||||||||
15 |
Simona KolářováSimona Kolářová
6. ZŠ Jindřichův Hradec |
00 | 06.61 | 310 | |||||||||||||||
16 |
Barbora FišarováBarbora Fišarová
ZŠ Dačice |
01 | 05.99 | 271 | |||||||||||||||
17 |
Hana NovotnáHana Novotná
GVN Jindřichův Hradec |
99 | 05.90 | 265 | |||||||||||||||
18 |
Sabina MoravcováSabina Moravcová
ZŠ Slavonice |
99 | 05.81 | 259 | |||||||||||||||
Celkem 18 závodníků |
vrh koulí 4kg - Žáci
(út, 12.5.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Michal ŠevčíkMichal Ševčík
ZŠ České Velenice |
99 | 13.26 | 683 | |||||||||||||||
2 |
Jaroslav JanuraJaroslav Janura
ZŠ Nová Bystřice |
99 | 11.81 | 595 | |||||||||||||||
3 |
Lubomír NehybaLubomír Nehyba
ZŠ Slavonice |
00 | 11.23 | 560 | |||||||||||||||
4 |
Jan MartinecJan Martinec
ZŠ České Velenice |
00 | 10.65 | 525 | |||||||||||||||
5 |
Roman SchwarzRoman Schwarz
ZŠ Nová Bystřice |
00 | 10.54 | 518 | |||||||||||||||
6 |
Bohumil MaroušekBohumil Maroušek
ZŠ České Velenice |
99 | 10.36 | 507 | |||||||||||||||
7 |
Patrik DemeterPatrik Demeter
6. ZŠ Jindřichův Hradec |
01 | 10.19 | 497 | |||||||||||||||
8 |
Vít SyrovátkaVít Syrovátka
ZŠ Dačice |
00 | 10.03 | 487 | |||||||||||||||
9 |
Jakub BártůJakub Bártů
ZŠ Dačice |
00 | 09.96 | 483 | |||||||||||||||
Jaroslav KafkaJaroslav Kafka
5. ZŠ Jindřichův Hradec |
00 | 09.96 | 483 | ||||||||||||||||
11 |
Bohdan DvořákBohdan Dvořák
ZŠ Nová Včelnice |
00 | 09.79 | 473 | |||||||||||||||
12 |
Viktor HejlíčekViktor Hejlíček
5. ZŠ Jindřichův Hradec |
00 | 09.43 | 451 | |||||||||||||||
Jan KašpárekJan Kašpárek
ZŠ Slavonice |
00 | 09.43 | 451 | ||||||||||||||||
14 |
Kristián VávrůKristián Vávrů
ZŠ Slavonice |
00 | 09.39 | 449 | |||||||||||||||
15 |
Tomáš KabelkaTomáš Kabelka
ZŠ Dačice |
99 | 09.35 | 447 | |||||||||||||||
16 |
Hrubý Hrubý
ZŠ Nová Bystřice |
00 | 09.25 | 441 | |||||||||||||||
17 |
Vít AndráškoVít Andráško
6. ZŠ Jindřichův Hradec |
00 | 09.14 | 434 | |||||||||||||||
18 |
Petr BurešPetr Bureš
ZŠ Nová Včelnice |
99 | 09.10 | 432 | |||||||||||||||
19 |
Robert KadeřávekRobert Kadeřávek
5. ZŠ Jindřichův Hradec |
00 | 08.92 | 421 | |||||||||||||||
20 |
Miroslav KošlerMiroslav Košler
ZŠ Nová Včelnice |
99 | 08.84 | 416 | |||||||||||||||
21 |
Petr RůžičkaPetr Růžička
6. ZŠ Jindřichův Hradec |
00 | 08.64 | 404 | |||||||||||||||
22 |
Matyáš DvořákMatyáš Dvořák
GVN Jindřichův Hradec |
00 | 08.24 | 381 | |||||||||||||||
23 |
Jindřich StránskýJindřich Stránský
GVN Jindřichův Hradec |
99 | 08.19 | 378 | |||||||||||||||
Celkem 23 závodníků |
Celkový bodový stav - Žáci |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Stránský Jindřich Stránský Jindřich | 99 | GVN Jindřichův Hradec | 0887 | ||||||||||||||||
Šimek Ondřej Šimek Ondřej | 99 | GVN Jindřichův Hradec | 1034 | ||||||||||||||||
Dvořák Matyáš Dvořák Matyáš | 00 | GVN Jindřichův Hradec | 0647 | ||||||||||||||||
Jelínek Jan Jelínek Jan | 00 | GVN Jindřichův Hradec | 0881 | ||||||||||||||||
Chvátal Marek Chvátal Marek | 01 | 6. ZŠ Jindřichův Hradec | 0226 | ||||||||||||||||
Končický Denis Končický Denis | 99 | 6. ZŠ Jindřichův Hradec | 0407 | ||||||||||||||||
Matějů Pavel Matějů Pavel | 99 | 6. ZŠ Jindřichův Hradec | 0309 | ||||||||||||||||
Růžička Petr Růžička Petr | 00 | 6. ZŠ Jindřichův Hradec | 0404 | ||||||||||||||||
Demeter Patrik Demeter Patrik | 01 | 6. ZŠ Jindřichův Hradec | 0938 | ||||||||||||||||
Andráško Vít Andráško Vít | 00 | 6. ZŠ Jindřichův Hradec | 0434 | ||||||||||||||||
Stejskal Daniel Stejskal Daniel | 00 | 6. ZŠ Jindřichův Hradec | 0732 | ||||||||||||||||
Jílek Zdeněk Jílek Zdeněk | 00 | 6. ZŠ Jindřichův Hradec | 0242 | ||||||||||||||||
Stephan Jacob Stephan Jacob | 00 | 6. ZŠ Jindřichův Hradec | 0264 | ||||||||||||||||
Peterka Bronislav Peterka Bronislav | 00 | 6. ZŠ Jindřichův Hradec | 0848 | ||||||||||||||||
Vejmělek Patrik Vejmělek Patrik | 01 | ZŠ Dačice | |||||||||||||||||
Skůpa Vojtěch Skůpa Vojtěch | 00 | ZŠ Dačice | |||||||||||||||||
Tomandl Bohumil Tomandl Bohumil | 00 | ZŠ Dačice | |||||||||||||||||
Bína Radek Bína Radek | 00 | ZŠ Dačice | 0335 | ||||||||||||||||
Marek Tomáš Marek Tomáš | 01 | ZŠ Dačice | 0336 | ||||||||||||||||
Syrovátka Vít Syrovátka Vít | 00 | ZŠ Dačice | 0883 | ||||||||||||||||
kBártů Jakub kBártů Jakub | 00 | ZŠ Dačice | |||||||||||||||||
Kubeš Michal Kubeš Michal | 00 | ZŠ Dačice | 0622 | ||||||||||||||||
Folk František Folk František | 01 | ZŠ Dačice | 0423 | ||||||||||||||||
Borza Pavel Borza Pavel | 99 | ZŠ Dačice | 0803 | ||||||||||||||||
Košler Miroslav Košler Miroslav | 99 | ZŠ Nová Včelnice | 0797 | ||||||||||||||||
Brožek Adam Brožek Adam | 00 | ZŠ Nová Včelnice | 0000 | ||||||||||||||||
Brožek Aleš Brožek Aleš | 00 | ZŠ Nová Včelnice | 0367 | ||||||||||||||||
Štefl Martin Štefl Martin | 00 | ZŠ Nová Včelnice | 0360 | ||||||||||||||||
Bureš Petr Bureš Petr | 99 | ZŠ Nová Včelnice | 0757 | ||||||||||||||||
Rybák Tomáš Rybák Tomáš | 00 | ZŠ Nová Včelnice | 0284 | ||||||||||||||||
Koštiál Lukáš Koštiál Lukáš | 00 | ZŠ Nová Včelnice | 0890 | ||||||||||||||||
Dvořák Bohdan Dvořák Bohdan | 00 | ZŠ Nová Včelnice | 0949 | ||||||||||||||||
Vaš Adam Vaš Adam | 00 | ZŠ Nová Včelnice | 1088 | ||||||||||||||||
Maroušek Bohumil Maroušek Bohumil | 99 | ZŠ České Velenice | 0507 | ||||||||||||||||
Mocho Tomáš Mocho Tomáš | 00 | ZŠ České Velenice | |||||||||||||||||
Tran Anh Quoc Tran Anh Quoc | 00 | ZŠ České Velenice | 0847 | ||||||||||||||||
Latifi Jakub Latifi Jakub | 00 | ZŠ České Velenice | 1019 | ||||||||||||||||
Zimmel Jakub Zimmel Jakub | 00 | ZŠ České Velenice | 0451 | ||||||||||||||||
Arvaj Pavel Arvaj Pavel | 99 | ZŠ České Velenice | 1001 | ||||||||||||||||
Martinec Jan Martinec Jan | 00 | ZŠ České Velenice | 0931 | ||||||||||||||||
Ševčík Michal Ševčík Michal | 99 | ZŠ České Velenice | 1153 | ||||||||||||||||
Hrubý Hrubý | 00 | ZŠ Nová Bystřice | 0441 | ||||||||||||||||
Janura Jaroslav Janura Jaroslav | 99 | ZŠ Nová Bystřice | 1082 | ||||||||||||||||
Loskot Jan Loskot Jan | 00 | ZŠ Nová Bystřice | 0488 | ||||||||||||||||
Holop Vojtěch Holop Vojtěch | 99 | ZŠ Nová Bystřice | 0850 | ||||||||||||||||
Schwarz Roman Schwarz Roman | 00 | ZŠ Nová Bystřice | 0939 | ||||||||||||||||
Strejček Kevin Strejček Kevin | 01 | ZŠ Nová Bystřice | 0601 | ||||||||||||||||
Hořava František Hořava František | 01 | ZŠ Nová Bystřice | 0859 | ||||||||||||||||
Klíma Josef Klíma Josef | 00 | ZŠ Nová Bystřice | 0542 | ||||||||||||||||
Svoboda Štěpán Svoboda Štěpán | 99 | ZŠ Nová Bystřice | 1458 | ||||||||||||||||
Vávrů Kristián Vávrů Kristián | 00 | ZŠ Slavonice | 0449 | ||||||||||||||||
Kašpárek Jan Kašpárek Jan | 00 | ZŠ Slavonice | 0750 | ||||||||||||||||
Krajčovič Anton Krajčovič Anton | 99 | ZŠ Slavonice | 0000 | ||||||||||||||||
Hamrle Jakub Hamrle Jakub | 00 | ZŠ Slavonice | 0979 | ||||||||||||||||
Slabý Kamil Slabý Kamil | 00 | ZŠ Slavonice | 0316 | ||||||||||||||||
Schwarz Patrik Schwarz Patrik | 00 | ZŠ Slavonice | 0458 | ||||||||||||||||
Žampa František Žampa František | 01 | ZŠ Slavonice | 0449 | ||||||||||||||||
Zich Ondřej Zich Ondřej | 00 | ZŠ Slavonice | 0927 | ||||||||||||||||
Nehyba Lubomír Nehyba Lubomír | 00 | ZŠ Slavonice | 0991 | ||||||||||||||||
Poznámky:Po ukončení soutěže před odesláním výsledků na web ČAS (www.atletika.cz) změňte v časovém pořadu název disciplíny celkový bodový stav na příslušný název víceboje (např. desetiboj) tak, aby bylo možné zpracovat korektně statistiku!Svoboda Š. 1458 (1.95/758-07.54/700) Ševčík M. 1153 (08.32/470-13.26/683) Vaš A. 1088 (1.67/520-07.97/568) Janura J. 1082 (11.81/595-5.53/487) Šimek O. 1034 (08.32/470-4:59.23/564) Latifi J. 1019 (1.71/552-5.43/467) Mervard . 1009 (1.55/426-07.92/583) Arvaj P. 1001 (08.42/444-5:00.40/557) Nehyba L. 991 (08.47/431-11.23/560) Dvořáček P. 984 (07.94/577-5.13/407) Hamrle J. 979 (1.75/585-5.06/394) Hejlíček V. 955 (0.00/-09.43/451-5:09.95/504) Dvořák B. 949 (08.30/476-09.79/473) Schwarz R. 939 (10.54/518-5:25.68/421) Demeter P. 938 (08.43/441-10.19/497) Martinec J. 931 (08.57/406-10.65/525) Zich O. 927 (1.63/488-08.44/439) Tejnor J. 891 (08.48/428-5:17.47/463) Koštiál L. 890 (07.93/580-4.61/310) Stránský J. 887 (08.19/378-5:09.03/509) Syrovátka V. 883 (1.51/396-10.03/487) Jelínek J. 881 (1.55/426-5.37/455) Hořava F. 859 (08.18/509-4.83/350) Holop V. 850 (5.07/396-5:19.16/454) Peterka B. 848 (08.32/470-4.98/378) Tran A. 847 (1.59/457-5.04/390) Borza P. 803 (08.13/523-4.44/280) Košler M. 797 (08.84/416-5:33.74/381) Bureš P. 757 (09.10/432-5:45.68/325) Kašpárek J. 750 (09.43/451-4.55/299) Stejskal D. 732 (1.39/310-5:25.47/422) Bártů J. 687 (09.96/483-3.99/204) Dvořák M. 647 (08.24/381-5:59.49/266) Kubeš M. 622 (1.47/367-4.30/255) Kadeřávek R. 606 (08.92/421-3.87/185) Strejček K. 601 (4:52.90/601) Klíma J. 542 (08.06/542) Maroušek B. 507 (10.36/507) Loskot J. 488 (1.63/488) Kafka J. 483 (09.96/483) Schwarz P. 458 (5:18.42/458) Zimmel J. 451 (5:19.78/451) Vávrů K. 449 (09.39/449) Žampa F. 449 (5:20.24/449) Kabelka T. 447 (09.35/447) Hrubý . 441 (09.25/441) Andráško V. 434 (09.14/434) Kohoutek J. 432 (5:23.45/432) Folk F. 423 (08.50/423) Pospíchal T. 421 (5:25.75/421) Končický D. 407 (5:28.39/407) Růžička P. 404 (08.64/404) Macho T. 388 (5.03/388) Brožek A. 367 (1.47/367) Štefl M. 360 (4.88/360) Skupa V. 345 (08.82/345) Marek T. 336 (5:43.25/336) Bína R. 335 (5:43.61/335) Koukol M. 320 (8.93/320) Slabý K. 316 (5:47.86/316) Matějů P. 309 (08.98/309) Rybák T. 284 (5:55.30/284) Stephan J. 264 (4.35/264) Jílek Z. 242 (4.22/242) Chvátal M. 226 (6:09.65/226) Krajčovič A. 0 (0.00/) Brožek A. 0 (0.00/) |
|||||||||||||||||||
Celkem 59 závodníků |
Celkový bodový stav - Žákyně |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Lexová Tereza Lexová Tereza | 00 | GVN Jindřichův Hradec | 0459 | ||||||||||||||||
Štufková Tereza Štufková Tereza | 01 | GVN Jindřichův Hradec | 0674 | ||||||||||||||||
Kolářová Elizabeth Kolářová Elizabeth | 00 | GVN Jindřichův Hradec | 0693 | ||||||||||||||||
Svobodová Jana Svobodová Jana | 01 | 6. ZŠ Jindřichův Hradec | 0155 | ||||||||||||||||
Tůmová Kateřina Tůmová Kateřina | 01 | 6. ZŠ Jindřichův Hradec | 0533 | ||||||||||||||||
Moudrá Gabriela Moudrá Gabriela | 99 | 6. ZŠ Jindřichův Hradec | 0835 | ||||||||||||||||
Dušejovská Šárka Dušejovská Šárka | 00 | 6. ZŠ Jindřichův Hradec | 0830 | ||||||||||||||||
Kolářová Simona Kolářová Simona | 00 | 6. ZŠ Jindřichův Hradec | 0641 | ||||||||||||||||
Štěchová Alena Štěchová Alena | 00 | 6. ZŠ Jindřichův Hradec | 0476 | ||||||||||||||||
Oravcová Kateřina Oravcová Kateřina | 99 | 6. ZŠ Jindřichův Hradec | 0881 | ||||||||||||||||
Macků Radka Macků Radka | 00 | ZŠ Dačice | 0449 | ||||||||||||||||
Moudrá Natálie Moudrá Natálie | 01 | ZŠ Dačice | 0688 | ||||||||||||||||
Jindrová Amálie Jindrová Amálie | 99 | ZŠ Dačice | 0720 | ||||||||||||||||
Kubešová Sára Kubešová Sára | 01 | ZŠ Dačice | 0833 | ||||||||||||||||
Fišarová Barbora Fišarová Barbora | 01 | ZŠ Dačice | 0763 | ||||||||||||||||
Bastlová Michaela Bastlová Michaela | 99 | ZŠ Dačice | 0842 | ||||||||||||||||
Bočková Veronika Bočková Veronika | 00 | ZŠ Nová Včelnice | 0359 | ||||||||||||||||
Zachová Kristýna Zachová Kristýna | 99 | ZŠ Nová Včelnice | 0909 | ||||||||||||||||
Tůmová Nikola Tůmová Nikola | 01 | ZŠ Nová Včelnice | 0317 | ||||||||||||||||
Strejčková Aneta Strejčková Aneta | 00 | ZŠ Nová Včelnice | 0259 | ||||||||||||||||
Tyšerová Radka Tyšerová Radka | 01 | ZŠ Nová Včelnice | 0778 | ||||||||||||||||
Hemberová Aneta Hemberová Aneta | 99 | ZŠ Nová Včelnice | 0916 | ||||||||||||||||
Koutníková Klára Koutníková Klára | 99 | ZŠ Nová Včelnice | 0758 | ||||||||||||||||
Steinbauerová Tereza Steinbauerová Tereza | 00 | ZŠ České Velenice | 0379 | ||||||||||||||||
Bendová Michaela Bendová Michaela | 01 | ZŠ České Velenice | 0327 | ||||||||||||||||
Trieblová Kristýna Trieblová Kristýna | 00 | ZŠ České Velenice | 0893 | ||||||||||||||||
Móžiová Miroslava Móžiová Miroslava | 00 | ZŠ České Velenice | 0229 | ||||||||||||||||
Hauková Sabina Hauková Sabina | 00 | ZŠ České Velenice | 0355 | ||||||||||||||||
Havranová Sabina Havranová Sabina | 01 | ZŠ České Velenice | 0665 | ||||||||||||||||
Boháčová Lucie Boháčová Lucie | 99 | ZŠ České Velenice | 0821 | ||||||||||||||||
Filipová Terezie Filipová Terezie | 01 | ZŠ České Velenice | 0867 | ||||||||||||||||
Jandová Gabriela Jandová Gabriela | 00 | ZŠ České Velenice | 0859 | ||||||||||||||||
Grausamová Andrea Grausamová Andrea | 00 | ZŠ Nová Bystřice | 0429 | ||||||||||||||||
Zídková Kateřina Zídková Kateřina | 99 | ZŠ Nová Bystřice | |||||||||||||||||
Bobálová Tereza Bobálová Tereza | 99 | ZŠ Nová Bystřice | 0797 | ||||||||||||||||
Sklenářová Sára Sklenářová Sára | 00 | ZŠ Nová Bystřice | |||||||||||||||||
Březinová Šárka Březinová Šárka | 99 | ZŠ Nová Bystřice | 0643 | ||||||||||||||||
Pýchová Barbora Pýchová Barbora | 01 | ZŠ Nová Bystřice | 0291 | ||||||||||||||||
Jančíová Nikola Jančíová Nikola | 99 | ZŠ Nová Bystřice | 0815 | ||||||||||||||||
Haserová Michala Haserová Michala | 00 | ZŠ Nová Bystřice | |||||||||||||||||
Matějů Adéla Matějů Adéla | 00 | ZŠ Slavonice | 0538 | ||||||||||||||||
Zdychyncová Natálie Zdychyncová Natálie | 01 | ZŠ Slavonice | 0596 | ||||||||||||||||
Doležalová Lucie Doležalová Lucie | 00 | ZŠ Slavonice | 0568 | ||||||||||||||||
Nechanická Aneta Nechanická Aneta | 00 | ZŠ Slavonice | 0947 | ||||||||||||||||
Moravcová Sabina Moravcová Sabina | 99 | ZŠ Slavonice | 0542 | ||||||||||||||||
Trávníčková Veronika Trávníčková Veronika | 00 | ZŠ Slavonice | 1201 | ||||||||||||||||
Poznámky:Po ukončení soutěže před odesláním výsledků na web ČAS (www.atletika.cz) změňte v časovém pořadu název disciplíny celkový bodový stav na příslušný název víceboje (např. desetiboj) tak, aby bylo možné zpracovat korektně statistiku!Trávníčková V. 1201 (08.82/613-2:38.68/588) Hauserová M. 1173 (10.35/552-08.79/621) Nechanická A. 947 (09.45/456-1.38/491) Hemberová A. 916 (09.02/561-4.20/355) Zachová K. 909 (08.29/418-1.38/491) Trieblová K. 893 (4.22/359-1.42/534) Oravcová K. 881 (4.17/347-1.42/534) Filipová T. 867 (09.44/458-1.30/409) Jandová G. 859 (09.35/480-4.30/379) Tržilová N. 849 (09.39/470-4.30/379) Bastlová M. 842 (09.19/518-4.07/324) Moudrá G. 835 (08.18/411-09.59/424) Kubešová S. 833 (09.21/513-3:04.98/320) Dušejovská Š. 830 (09.58/502-10.04/328) Boháčová L. 821 (09.35/480-07.09/341) Jančíová N. 815 (09.39/470-4.16/345) Bobálová T. 797 (07.82/388-1.30/409) Tyšerová R. 778 (09.61/419-07.38/359) Fišarová B. 763 (05.99/271-09.30/492) Koutníková K. 758 (09.12/536-1.10/222) Rytířová A. 729 (07.61/374-3:01.13/355) Bláhová A. 726 (09.73/393-4.11/333) Jindrová A. 720 (3.82/267-2:51.05/453) Matušincová L. 703 (07.57/372-1.22/331) Kolářová E. 693 (09.65/411-3:09.49/282) Moudrá N. 688 (3.70/242-2:51.67/446) Štufková T. 674 (09.65/411-3.80/263) Havranová S. 665 (3.97/301-3:00.10/364) Sklenárová S. 659 (3.92/290-1.26/369) Březinová Š. 643 (4.29/376-3:11.28/267) Kolářová S. 641 (06.61/310-1.22/331) Matoušková P. 617 (09.83/371-3.72/246) Zdychyncová N. 596 (3.63/227-1.26/369) Doležalová L. 568 (3.68/237-3:03.78/331) Moravcová S. 542 (05.81/259-10.27/283) Matějů A. 538 (06.92/330-3.54/208) Tůmová . 533 (10.13/310-3:17.01/223) Štěchová A. 476 (3.53/206-3:11.01/270) Lexová T. 459 (3.55/210-3:13.63/249) Gorská M. 449 (1.34/449) Macků R. 449 (1.34/449) Novotná H. 432 (05.90/265-3.33/167) Grausamová A. 429 (08.46/429) Švihálková T. 387 (2:57.67/387) Steinbauerová T. 379 (07.68/379) Bočková V. 359 (4.22/359) Hauková S. 355 (3:01.08/355) Smržová J. 352 (07.27/352) Čadková A. 335 (3:03.37/335) Bendová M. 327 (06.88/327) Tůmová N. 317 (3:05.38/317) Pýchová B. 291 (3:08.36/291) Balková V. 279 (3:09.81/279) Strejčková A. 259 (3:12.30/259) Móžiová M. 229 (3:16.22/229) Svobodová J. 155 (3.27/155) |
|||||||||||||||||||
Celkem 46 závodníků |