3. kolo přeboru JMK družstev staršího žactva
Hodonín (6. 6. 2015)60 m - Žáci (Rozběh)
Rozběh A (so, 6.6.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Štěpán VoborníkŠtěpán Voborník | 00 | AK Hodonín | 07.40 | |||||||||||||||
2 | Daniel ZvolskýDaniel Zvolský | 01 | BYAC Brno | 07.80 | |||||||||||||||
3 | Ondřej KadlecOndřej Kadlec | 00 | TJ Znojmo | 07.84 | |||||||||||||||
4 | Josef KaplanJosef Kaplan | 00 | AC Moravská Slavia Brno | 08.15 | |||||||||||||||
5 | Petr GaszykPetr Gaszyk | 01 | TJ Lokomotiva Břeclav | 08.49 | |||||||||||||||
6 | David BixDavid Bix | 02 | TJ Znojmo | 08.59 | |||||||||||||||
7 | Pavel HlavinkaPavel Hlavinka | 03 | Atletický klub Kyjov | 09.72 | |||||||||||||||
8 | Roman NovákRoman Novák | 01 | AK Hodonín | DNP | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh B (so, 6.6.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kryštof KašpárekKryštof Kašpárek | 00 | BYAC Brno | 07.46 | |||||||||||||||
2 | Filip VondráčekFilip Vondráček | 00 | BYAC Brno | 07.65 | |||||||||||||||
3 | František FaltýnekFrantišek Faltýnek | 01 | BYAC Brno | 08.07 | |||||||||||||||
4 | Patrik SikoraPatrik Sikora | 00 | AK Hodonín | 08.29 | |||||||||||||||
5 | Pavel HorčičkaPavel Horčička | 00 | TJ Lokomotiva Břeclav | 08.81 | |||||||||||||||
6 | Tomáš ČečátkoTomáš Čečátko | 03 | Atletický klub Kyjov | DNP | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh C (so, 6.6.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lukáš HabrLukáš Habr | 00 | AC Moravská Slavia Brno | 07.60 | |||||||||||||||
2 | Dalibor HavelkaDalibor Havelka | 00 | TJ Znojmo | 08.12 | |||||||||||||||
3 | Vojtěch DušekVojtěch Dušek | 00 | Atletický klub AHA Vyškov | 08.17 | |||||||||||||||
4 | Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš | 02 | TJ Lokomotiva Břeclav | 08.42 | |||||||||||||||
5 | Adam ZourekAdam Zourek | 01 | AC Moravská Slavia Brno | 08.70 | |||||||||||||||
6 | Adam KuchtaAdam Kuchta | 00 | TJ Lokomotiva Břeclav | DNP | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh D (so, 6.6.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Luděk MatoušekLuděk Matoušek | 00 | BYAC Brno | 07.51 | |||||||||||||||
2 | Tomáš VrbovskýTomáš Vrbovský | 01 | Atletický klub Kyjov | 07.95 | |||||||||||||||
3 | Jakub HurtJakub Hurt | 01 | AC Moravská Slavia Brno | 08.02 | |||||||||||||||
4 | Zdeněk CupákZdeněk Cupák | 01 | Atletický klub AHA Vyškov | 08.11 | |||||||||||||||
5 | Michal ČernýMichal Černý | 01 | BYAC Brno | 08.43 | |||||||||||||||
6 | Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer | 02 | TJ Lokomotiva Břeclav | 08.76 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
60 m - Žáci (Finále)
Finále A (so, 6.6.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Štěpán VoborníkŠtěpán Voborník | 00 | AK Hodonín | 07.32 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Kryštof KašpárekKryštof Kašpárek | 00 | BYAC Brno | 07.33 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Lukáš HabrLukáš Habr | 00 | AC Moravská Slavia Brno | 07.49 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Luděk MatoušekLuděk Matoušek | 00 | BYAC Brno | 07.57 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Filip VondráčekFilip Vondráček | 00 | BYAC Brno | 07.61 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Daniel ZvolskýDaniel Zvolský | 01 | BYAC Brno | 07.90 | 5.00 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Finále B (so, 6.6.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej KadlecOndřej Kadlec | 00 | TJ Znojmo | 07.81 | 4.00 | ||||||||||||||
2 | Jakub HurtJakub Hurt | 01 | AC Moravská Slavia Brno | 08.03 | 3.00 | ||||||||||||||
3 | Tomáš VrbovskýTomáš Vrbovský | 01 | Atletický klub Kyjov | 08.04 | 2.00 | ||||||||||||||
4 | František FaltýnekFrantišek Faltýnek | 01 | BYAC Brno | 08.17 | 1.00 | ||||||||||||||
5 | Zdeněk CupákZdeněk Cupák | 01 | Atletický klub AHA Vyškov | 08.18 | |||||||||||||||
Dalibor HavelkaDalibor Havelka | 00 | TJ Znojmo | 08.18 | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
60 m - Žákyně (Rozběh)
Rozběh A (so, 6.6.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hana BumbálkováHana Bumbálková | 01 | AC Moravská Slavia Brno | 08.12 | |||||||||||||||
2 | Eliška ZahradníčkováEliška Zahradníčková | 01 | JAC Brno | 08.44 | |||||||||||||||
3 | Daniela ČajkováDaniela Čajková | 01 | AK Hodonín | 08.49 | |||||||||||||||
4 | Klára JagošováKlára Jagošová | 01 | Atletický klub Kyjov | 09.16 | |||||||||||||||
5 | Alžběta JaníkováAlžběta Janíková | 01 | Atletický klub AHA Vyškov | 09.19 | |||||||||||||||
6 | Klára PozděchováKlára Pozděchová | 01 | Atletický klub Kyjov | 09.70 | |||||||||||||||
7 | Blanka AdámkováBlanka Adámková | 78 | AC Moravská Slavia Brno | DNP | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh C (so, 6.6.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Veronika ŠmerdováVeronika Šmerdová | 01 | AC Moravská Slavia Brno | 08.25 | |||||||||||||||
2 | Johana MičánkováJohana Mičánková | 00 | JAC Brno | 08.32 | |||||||||||||||
3 | Marie JedličkováMarie Jedličková | 01 | AC Moravská Slavia Brno | 08.62 | |||||||||||||||
4 | Petra ŘehákováPetra Řeháková | 01 | AC Moravská Slavia Brno | 08.72 | |||||||||||||||
5 | Jiřina MaradováJiřina Maradová | 00 | Atletický klub Kyjov | 08.83 | |||||||||||||||
6 | Adéla KršováAdéla Kršová | 02 | AC Čejkovice | 09.15 | |||||||||||||||
7 | Natálie TondlováNatálie Tondlová | 05 | TJ Znojmo | 09.81 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh D (so, 6.6.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Veronika ŠtůskováVeronika Štůsková | 01 | AC Moravská Slavia Brno | 08.41 | |||||||||||||||
2 | Markéta HavlátováMarkéta Havlátová | 00 | Atletický klub AHA Vyškov | 08.44 | |||||||||||||||
3 | Natálie HianikováNatálie Hianiková | 00 | JAC Brno | 08.75 | |||||||||||||||
4 | Libuše SýkorováLibuše Sýkorová | 02 | AC Čejkovice | 09.67 | |||||||||||||||
5 | Markéta FlaxováMarkéta Flaxová | 00 | Atletický klub AHA Vyškov | 09.70 | |||||||||||||||
MB | Lucie VašíčkováLucie Vašíčková | 01 | AC Moravská Slavia Brno | 08.78 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh E (so, 6.6.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Věra LenskáVěra Lenská | 01 | AC Moravská Slavia Brno | 08.41 | |||||||||||||||
2 | Daniela StrouhalováDaniela Strouhalová | 01 | TJ Lokomotiva Břeclav | 08.57 | |||||||||||||||
3 | Michaela TicháMichaela Tichá | 01 | AC Moravská Slavia Brno | 08.67 | |||||||||||||||
4 | Jana TrubačováJana Trubačová | 00 | TJ Lokomotiva Břeclav | 08.68 | |||||||||||||||
5 | Sára IlčíkováSára Ilčíková | 00 | AK Hodonín | 08.95 | |||||||||||||||
6 | Denisa RežnáDenisa Režná | 01 | AK Hodonín | 08.99 | |||||||||||||||
7 | Kristýna DobešováKristýna Dobešová | 03 | TJ Znojmo | 09.16 | |||||||||||||||
MB | Monica HladíkováMonica Hladíková | 01 | AC Moravská Slavia Brno | 08.94 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh B, (so, 6.6.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Leona MarečkováLeona Marečková | 00 | JAC Brno | 08.21 | |||||||||||||||
2 | Nikola HerzováNikola Herzová | 01 | TJ Lokomotiva Břeclav | 08.67 | |||||||||||||||
3 | Klára MěsíčkováKlára Měsíčková | 00 | Atletický klub Kyjov | 08.74 | |||||||||||||||
4 | Renáta PrucklováRenáta Prucklová | 00 | AK Hodonín | 08.82 | |||||||||||||||
5 | Klára NohelováKlára Nohelová | 01 | Atletický klub AHA Vyškov | 08.92 | |||||||||||||||
6 | Romana BartoňováRomana Bartoňová | 01 | JAC Brno | 09.63 | |||||||||||||||
7 | Anna NěmcováAnna Němcová | 02 | Atletický klub Kyjov | 09.69 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
60 m - Žákyně (Finále)
Finále A (so, 6.6.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hana BumbálkováHana Bumbálková | 01 | AC Moravská Slavia Brno | 08.08 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Leona MarečkováLeona Marečková | 00 | JAC Brno | 08.19 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Veronika ŠmerdováVeronika Šmerdová | 01 | AC Moravská Slavia Brno | 08.36 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Věra LenskáVěra Lenská | 01 | AC Moravská Slavia Brno | 08.45 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Johana MičánkováJohana Mičánková | 00 | JAC Brno | 08.47 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Veronika ŠtůskováVeronika Štůsková | 01 | AC Moravská Slavia Brno | 08.50 | 5.00 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Finále B (so, 6.6.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eliška ZahradníčkováEliška Zahradníčková | 01 | JAC Brno | 08.39 | 4.00 | ||||||||||||||
2 | Marie JedličkováMarie Jedličková | 01 | AC Moravská Slavia Brno | 08.59 | 3.00 | ||||||||||||||
3 | Markéta HavlátováMarkéta Havlátová | 00 | Atletický klub AHA Vyškov | 08.61 | 2.00 | ||||||||||||||
4 | Daniela StrouhalováDaniela Strouhalová | 01 | TJ Lokomotiva Břeclav | 08.64 | 1.00 | ||||||||||||||
5 | Nikola HerzováNikola Herzová | 01 | TJ Lokomotiva Břeclav | 08.66 | |||||||||||||||
6 | Michaela TicháMichaela Tichá | 01 | AC Moravská Slavia Brno | 08.74 | |||||||||||||||
7 | Daniela ČajkováDaniela Čajková | 01 | AK Hodonín | DNP | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
150 m - Žáci (Běh)
Běh A (so, 6.6.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kryštof KašpárekKryštof Kašpárek | 00 | BYAC Brno | 17.75 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Lukáš HabrLukáš Habr | 00 | AC Moravská Slavia Brno | 17.87 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Filip VondráčekFilip Vondráček | 00 | BYAC Brno | 17.91 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Michael AudaMichael Auda | 00 | BYAC Brno | 18.52 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Petr NovotnýPetr Novotný | 00 | Atletický klub AHA Vyškov | 20.02 | |||||||||||||||
6 | Štěpán VoborníkŠtěpán Voborník | 00 | AK Hodonín | DNP | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh B (so, 6.6.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jiří BrtníkJiří Brtník | 00 | AC Moravská Slavia Brno | 19.12 | 6.00 | ||||||||||||||
2 | Adam HladkýAdam Hladký | 00 | AC Moravská Slavia Brno | 19.23 | 5.00 | ||||||||||||||
3 | Tomáš VrbovskýTomáš Vrbovský | 01 | Atletický klub Kyjov | 19.45 | 4.00 | ||||||||||||||
4 | Jan TrnečkaJan Trnečka | 01 | BYAC Brno | 19.83 | 1.00 | ||||||||||||||
5 | Tomáš HujňákTomáš Hujňák | 01 | Atletický klub AHA Vyškov | 19.90 | |||||||||||||||
6 | Adam IvičičAdam Ivičič | 00 | AK Hodonín | 19.99 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh C (so, 6.6.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš | 02 | TJ Lokomotiva Břeclav | 19.71 | 2.00 | ||||||||||||||
2 | Zdeněk CupákZdeněk Cupák | 01 | Atletický klub AHA Vyškov | 20.14 | |||||||||||||||
3 | David BixDavid Bix | 02 | TJ Znojmo | 20.26 | |||||||||||||||
4 | Adam ZourekAdam Zourek | 01 | AC Moravská Slavia Brno | 21.27 | |||||||||||||||
5 | Hynek HajnýHynek Hajný | 02 | Atletický klub Kyjov | 22.33 | |||||||||||||||
6 | Lukáš HanákLukáš Hanák | 01 | Atletický klub Kyjov | DNP | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh D (so, 6.6.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Milan KučeraMilan Kučera | 01 | BYAC Brno | 19.69 | 3.00 | ||||||||||||||
2 | Adam FrancAdam Franc | 00 | BYAC Brno | 20.11 | |||||||||||||||
3 | Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer | 02 | TJ Lokomotiva Břeclav | 21.47 | |||||||||||||||
4 | Ladislav KincLadislav Kinc | 01 | AC Moravská Slavia Brno | 22.13 | |||||||||||||||
5 | Vilém SedláčekVilém Sedláček | 02 | Atletický klub Kyjov | 22.86 | |||||||||||||||
6 | Pavel HlavinkaPavel Hlavinka | 03 | Atletický klub Kyjov | 25.18 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh E (so, 6.6.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Patrik SikoraPatrik Sikora | 00 | AK Hodonín | 20.49 | |||||||||||||||
2 | Daniel HubačkaDaniel Hubačka | 01 | AK Hodonín | 21.21 | |||||||||||||||
3 | Michal MachalaMichal Machala | 01 | TJ Lokomotiva Břeclav | DNP | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
150 m - Žákyně (Běh)
Běh A (so, 6.6.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Leona MarečkováLeona Marečková | 00 | JAC Brno | 19.26 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Hana BumbálkováHana Bumbálková | 01 | AC Moravská Slavia Brno | 19.33 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Natálie NěmečkováNatálie Němečková | 00 | AK Hodonín | 19.96 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Markéta HavlátováMarkéta Havlátová | 00 | Atletický klub AHA Vyškov | 20.84 | 5.00 | ||||||||||||||
5 | Klára StrnadováKlára Strnadová | 01 | Atletický klub AHA Vyškov | 21.38 | |||||||||||||||
6 | Lucie LondinováLucie Londinová | 01 | Atletický klub AHA Vyškov | 23.19 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh B (so, 6.6.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Věra LenskáVěra Lenská | 01 | AC Moravská Slavia Brno | 20.60 | 7.00 | ||||||||||||||
2 | Denisa RežnáDenisa Režná | 01 | AK Hodonín | 21.08 | 3.00 | ||||||||||||||
3 | Renáta PrucklováRenáta Prucklová | 00 | AK Hodonín | 21.11 | 2.00 | ||||||||||||||
4 | Kristýna KovaříkováKristýna Kovaříková | 01 | TJ Lokomotiva Břeclav | 21.14 | 1.00 | ||||||||||||||
5 | Pavlína ŠmerdováPavlína Šmerdová | 01 | AC Moravská Slavia Brno | 21.26 | |||||||||||||||
Michaela TicháMichaela Tichá | 01 | AC Moravská Slavia Brno | 21.26 | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh C (so, 6.6.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michaela KieselováMichaela Kieselová | 00 | JAC Brno | 20.82 | 6.00 | ||||||||||||||
2 | Marie JedličkováMarie Jedličková | 01 | AC Moravská Slavia Brno | 21.17 | |||||||||||||||
3 | Hana ŠebelováHana Šebelová | 01 | Atletický klub AHA Vyškov | 21.21 | |||||||||||||||
4 | Terezie HolkováTerezie Holková | 01 | Atletický klub Kyjov | 21.22 | |||||||||||||||
5 | Andrea DobrovolnáAndrea Dobrovolná | 01 | AC Moravská Slavia Brno | 21.50 | |||||||||||||||
6 | Julie WismanováJulie Wismanová | 00 | AC Moravská Slavia Brno | 21.71 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh D (so, 6.6.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna SlanáAnna Slaná | 01 | AC Moravská Slavia Brno | 22.40 | |||||||||||||||
2 | Barbora MitevováBarbora Mitevová | 03 | TJ Jiskra Otrokovice | 22.56 | |||||||||||||||
3 | Kristýna DobešováKristýna Dobešová | 03 | TJ Znojmo | 22.88 | |||||||||||||||
4 | Magdalena NovotnáMagdalena Novotná | 01 | Atletický klub Kyjov | 23.17 | |||||||||||||||
5 | Klára PozděchováKlára Pozděchová | 01 | Atletický klub Kyjov | 23.21 | |||||||||||||||
6 | Monika LeciánováMonika Leciánová | 00 | Atletický klub Kyjov | 23.35 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh E (so, 6.6.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nikola VeseláNikola Veselá | 01 | TJ Jiskra Otrokovice | 21.72 | |||||||||||||||
2 | Romana BartoňováRomana Bartoňová | 01 | JAC Brno | 24.11 | |||||||||||||||
3 | Natálie TondlováNatálie Tondlová | 05 | TJ Znojmo | 24.31 | |||||||||||||||
4 | Anna NěmcováAnna Němcová | 02 | Atletický klub Kyjov | 24.51 | |||||||||||||||
5 | Eliška MikováEliška Miková | 00 | JAC Brno | 24.76 | |||||||||||||||
6 | Daniela StrouhalováDaniela Strouhalová | 01 | TJ Lokomotiva Břeclav | DNP | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh F (so, 6.6.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie SedláčkováLucie Sedláčková | 01 | JAC Brno | 21.07 | 4.00 | ||||||||||||||
2 | Sára IlčíkováSára Ilčíková | 00 | AK Hodonín | 21.55 | |||||||||||||||
3 | Victoria KuchmisterVictoria Kuchmister | 03 | TJ Jiskra Otrokovice | 22.56 | |||||||||||||||
4 | Kateřina BurianováKateřina Burianová | 01 | AC Čejkovice | 23.41 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh G (so, 6.6.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MB | Monica HladíkováMonica Hladíková | 01 | AC Moravská Slavia Brno | 21.40 | |||||||||||||||
MB | Lucie VašíčkováLucie Vašíčková | 01 | AC Moravská Slavia Brno | 21.48 | |||||||||||||||
MB | Adéla KelblováAdéla Kelblová | 01 | AC Moravská Slavia Brno | 22.66 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
300 m - Žáci (Běh)
Běh A (so, 6.6.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eliáš UrbanEliáš Urban | 00 | BYAC Brno | 36.03 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Kryštof KašpárekKryštof Kašpárek | 00 | BYAC Brno | 36.45 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Štefan PrášekŠtefan Prášek | 00 | VSK Univerzita Brno | 39.46 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Daniel KotyzaDaniel Kotyza | 00 | VSK Univerzita Brno | 39.47 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Ondřej KadlecOndřej Kadlec | 00 | TJ Znojmo | DNP | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh B (so, 6.6.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adam HladkýAdam Hladký | 00 | AC Moravská Slavia Brno | 40.85 | 6.00 | ||||||||||||||
2 | Adam IvičičAdam Ivičič | 00 | AK Hodonín | 41.93 | 5.00 | ||||||||||||||
3 | Jakub StibalJakub Stibal | 01 | AC Moravská Slavia Brno | 42.18 | 3.00 | ||||||||||||||
4 | Viktor VelebaViktor Veleba | 01 | AC Moravská Slavia Brno | 43.75 | |||||||||||||||
5 | Jan PospíšilJan Pospíšil | 01 | Atletický klub AHA Vyškov | DNP | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh C (so, 6.6.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub HurtJakub Hurt | 01 | AC Moravská Slavia Brno | 42.14 | 4.00 | ||||||||||||||
2 | Milan KučeraMilan Kučera | 01 | BYAC Brno | 43.13 | 2.00 | ||||||||||||||
3 | Ondřej ŠevčíkOndřej Ševčík | 00 | AC Moravská Slavia Brno | 43.60 | 1.00 | ||||||||||||||
4 | Ondřej SlavíkOndřej Slavík | 01 | AC Moravská Slavia Brno | 46.13 | |||||||||||||||
5 | Vilém SedláčekVilém Sedláček | 02 | Atletický klub Kyjov | 50.86 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
300 m - Žákyně (Běh)
Běh A (so, 6.6.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Veronika ŠmerdováVeronika Šmerdová | 01 | AC Moravská Slavia Brno | 43.73 | 9.00 | ||||||||||||||
2 | Veronika ŠtůskováVeronika Štůsková | 01 | AC Moravská Slavia Brno | 44.27 | 8.00 | ||||||||||||||
3 | Kristýna KovaříkováKristýna Kovaříková | 01 | TJ Lokomotiva Břeclav | 46.02 | 5.00 | ||||||||||||||
4 | Natálie NěmečkováNatálie Němečková | 00 | AK Hodonín | 46.63 | 3.00 | ||||||||||||||
5 | Klára MěsíčkováKlára Měsíčková | 00 | Atletický klub Kyjov | 47.45 | |||||||||||||||
6 | Alena MatějákováAlena Matějáková | 00 | AC Moravská Slavia Brno | DNP | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh B (so, 6.6.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora HudcováBarbora Hudcová | 00 | JAC Brno | 46.55 | 4.00 | ||||||||||||||
2 | Dagmar DoležalováDagmar Doležalová | 01 | AC Moravská Slavia Brno | 47.40 | 2.00 | ||||||||||||||
3 | Adéla KoláčkováAdéla Koláčková | 01 | AC Moravská Slavia Brno | 47.43 | 1.00 | ||||||||||||||
4 | Hana ŠebelováHana Šebelová | 01 | Atletický klub AHA Vyškov | 48.16 | |||||||||||||||
5 | Kristýna HavelkováKristýna Havelková | 00 | AC Moravská Slavia Brno | 49.76 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh C (so, 6.6.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zuzana DymáčkováZuzana Dymáčková | 01 | AK Hodonín | 43.20 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Lucie GabrhelováLucie Gabrhelová | 01 | TJ Lokomotiva Břeclav | 47.59 | |||||||||||||||
3 | Natálie HianikováNatálie Hianiková | 00 | JAC Brno | 47.81 | |||||||||||||||
4 | Klára JagošováKlára Jagošová | 01 | Atletický klub Kyjov | 49.90 | |||||||||||||||
5 | Magdalena NovotnáMagdalena Novotná | 01 | Atletický klub Kyjov | 50.99 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh D (so, 6.6.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Monika RybníčkováMonika Rybníčková | 01 | AC Moravská Slavia Brno | 45.37 | 7.00 | ||||||||||||||
2 | Nikola HerzováNikola Herzová | 01 | TJ Lokomotiva Břeclav | 45.91 | 6.00 | ||||||||||||||
3 | Lucie HavláskováLucie Havlásková | 00 | JAC Brno | DNP | |||||||||||||||
MB | Klára JelínkováKlára Jelínková | 01 | AC Moravská Slavia Brno | 48.33 | |||||||||||||||
MB | Michaela PodborskáMichaela Podborská | 01 | AC Moravská Slavia Brno | 49.04 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
800 m - Žáci (Finále)
Finále (so, 6.6.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Daniel KotyzaDaniel Kotyza | 00 | VSK Univerzita Brno | 2:14.32 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Štefan PrášekŠtefan Prášek | 00 | VSK Univerzita Brno | 2:15.26 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Michael AudaMichael Auda | 00 | BYAC Brno | 2:19.67 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Adam HladkýAdam Hladký | 00 | AC Moravská Slavia Brno | 2:20.16 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Jakub ŠkojecJakub Škojec | 00 | AK Hodonín | 2:20.33 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Šimon ŠevčíkŠimon Ševčík | 00 | Atletický klub AHA Vyškov | 2:23.25 | 5.00 | ||||||||||||||
7 | Aleš KučeraAleš Kučera | 00 | BYAC Brno | 2:25.26 | 4.00 | ||||||||||||||
8 | Adam FrancAdam Franc | 00 | BYAC Brno | 2:28.51 | 3.00 | ||||||||||||||
9 | Tomáš HujňákTomáš Hujňák | 01 | Atletický klub AHA Vyškov | 2:30.12 | 2.00 | ||||||||||||||
10 | Sebastian HajzlerSebastian Hajzler | 01 | Atletický klub AHA Vyškov | 2:32.33 | 1.00 | ||||||||||||||
11 | Vojtěch ProkešVojtěch Prokeš | 03 | TJ Lokomotiva Břeclav | 2:34.30 | |||||||||||||||
12 | Hynek HajnýHynek Hajný | 02 | Atletický klub Kyjov | 2:36.61 | |||||||||||||||
13 | Ladislav KincLadislav Kinc | 01 | AC Moravská Slavia Brno | 2:37.68 | |||||||||||||||
14 | Jakub FoltýnJakub Foltýn | 00 | AK Hodonín | 2:38.16 | |||||||||||||||
15 | Dalibor HavelkaDalibor Havelka | 00 | TJ Znojmo | 2:39.16 | |||||||||||||||
16 | Daniel SuchánekDaniel Suchánek | 02 | TJ Lokomotiva Břeclav | 3:09.62 | |||||||||||||||
Celkem 16 závodníků |
800 m - Žákyně (Finále)
Finále (so, 6.6.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michaela KieselováMichaela Kieselová | 00 | JAC Brno | 2:34.78 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Markéta HavlátováMarkéta Havlátová | 00 | Atletický klub AHA Vyškov | 2:36.06 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Eva ZabloudilováEva Zabloudilová | 01 | Atletický klub AHA Vyškov | 2:37.02 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Adéla KoláčkováAdéla Koláčková | 01 | AC Moravská Slavia Brno | 2:37.12 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Terezie HolkováTerezie Holková | 01 | Atletický klub Kyjov | 2:39.01 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Klára StrnadováKlára Strnadová | 01 | Atletický klub AHA Vyškov | 2:39.76 | 5.00 | ||||||||||||||
7 | Dagmar DoležalováDagmar Doležalová | 01 | AC Moravská Slavia Brno | 2:39:97 | 4.00 | ||||||||||||||
8 | Monika LeciánováMonika Leciánová | 00 | Atletický klub Kyjov | 2:42.02 | 3.00 | ||||||||||||||
9 | Lucie GabrhelováLucie Gabrhelová | 01 | TJ Lokomotiva Břeclav | 2:42.78 | 2.00 | ||||||||||||||
10 | Anna SlanáAnna Slaná | 01 | AC Moravská Slavia Brno | 2:44.47 | 1.00 | ||||||||||||||
11 | Radmila CentnerováRadmila Centnerová | 00 | JAC Brno | 2:49.63 | |||||||||||||||
12 | Aneta FrolcováAneta Frolcová | 01 | TJ Jiskra Otrokovice | 2:56.27 | |||||||||||||||
13 | Leona ZemčíkováLeona Zemčíková | 01 | TJ Lokomotiva Břeclav | 3:11.30 | |||||||||||||||
MB | Michaela PodborskáMichaela Podborská | 01 | AC Moravská Slavia Brno | 2:55.88 | |||||||||||||||
MB | Natálie HronováNatálie Hronová | 00 | AC Moravská Slavia Brno | 2:58.51 | |||||||||||||||
Celkem 15 závodníků |
1500 m - Žáci (Finále)
Finále (so, 6.6.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marek KalousMarek Kalous | 00 | Atletický klub AHA Vyškov | 4:37.12 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Jakub StibalJakub Stibal | 01 | AC Moravská Slavia Brno | 4:37.79 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Jan HavlenaJan Havlena | 00 | VSK Univerzita Brno | 4:38.33 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Ondřej ŠípekOndřej Šípek | 00 | BYAC Brno | 4:56.58 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Martin FatěnaMartin Fatěna | 00 | AK Hodonín | 5:02.95 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Ondřej SlavíkOndřej Slavík | 01 | AC Moravská Slavia Brno | 5:07.52 | 5.00 | ||||||||||||||
7 | Martin JakubčíkMartin Jakubčík | 00 | Atletický klub AHA Vyškov | 5:21.26 | 4.00 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
1500 m - Žákyně (Finále)
Finále (so, 6.6.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie FilipováLucie Filipová | 00 | AC Moravská Slavia Brno | 5:22.87 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Barbora HavlenováBarbora Havlenová | 00 | AC Moravská Slavia Brno | 5:25.75 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Kristýna HavelkováKristýna Havelková | 00 | AC Moravská Slavia Brno | 5:42.22 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Eliška HamzováEliška Hamzová | 01 | TJ Znojmo | 5:45.12 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Martina HlaváčkováMartina Hlaváčková | 00 | JAC Brno | 5:47.09 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Eva RambouskováEva Rambousková | 01 | AK Hodonín | 5:57.79 | 5.00 | ||||||||||||||
7 | Michaela DostálováMichaela Dostálová | 03 | TJ Jiskra Otrokovice | 6:08.42 | 4.00 | ||||||||||||||
MB | Adéla KelblováAdéla Kelblová | 01 | AC Moravská Slavia Brno | 6:18.92 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
100 m překážek [83,8cm] - Žáci (Běh)
Běh A (so, 6.6.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš MezlíkTomáš Mezlík | 00 | BYAC Brno | 14.10 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Dominik ZouharDominik Zouhar | 00 | Atletický klub AHA Vyškov | 15.38 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Matěj BenešMatěj Beneš | 01 | BYAC Brno | 15.48 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Siddartha SivilaSiddartha Sivila | 00 | TJ Znojmo | 15.54 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Sebastian HajzlerSebastian Hajzler | 01 | Atletický klub AHA Vyškov | 18.12 | 5.00 | ||||||||||||||
6 | Filip HojkaFilip Hojka | 00 | BYAC Brno | 19.39 | 4.00 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh B (so, 6.6.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Šimon ŠevčíkŠimon Ševčík | 00 | Atletický klub AHA Vyškov | 17.79 | 6.00 | ||||||||||||||
2 | Aleš KučeraAleš Kučera | 00 | BYAC Brno | 20.33 | 3.00 | ||||||||||||||
3 | Jan UngerJan Unger | 01 | BYAC Brno | 20.43 | 2.00 | ||||||||||||||
Michal ČernýMichal Černý | 01 | BYAC Brno | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
100 m překážek [76,2cm-8,20m] - Žákyně (Běh)
Běh A (so, 6.6.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anísa FilaliAnísa Filali | 00 | JAC Brno | 17.00 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Anna BravencováAnna Bravencová | 01 | TJ Lokomotiva Břeclav | 17.08 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Magdaléna NoštinskáMagdaléna Noštinská | 01 | JAC Brno | 17.46 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Eliška ZahradníčkováEliška Zahradníčková | 01 | JAC Brno | 17.76 | 6.00 | ||||||||||||||
5 | Adéla SavarováAdéla Savarová | 02 | TJ Jiskra Otrokovice | 17.95 | 5.00 | ||||||||||||||
6 | Marie DoležalováMarie Doležalová | 01 | AC Moravská Slavia Brno | 19.16 | 2.00 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh B (so, 6.6.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lenka BurianováLenka Burianová | 00 | JAC Brno | 17.50 | 7.00 | ||||||||||||||
2 | Victoria KuchmisterVictoria Kuchmister | 03 | TJ Jiskra Otrokovice | 18.80 | 4.00 | ||||||||||||||
3 | Adéla RyndováAdéla Ryndová | 00 | JAC Brno | 18.85 | 3.00 | ||||||||||||||
4 | Lucie LondinováLucie Londinová | 01 | Atletický klub AHA Vyškov | 20.68 | 1.00 | ||||||||||||||
5 | Adéla MatalováAdéla Matalová | 01 | Atletický klub AHA Vyškov | DNP | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
4 x 60 m - Žáci (Běh)
Běh A (so, 6.6.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | "A"Urban,Matoušek,Zvolský,Beneš "A"Urban,Matoušek,Zvolský,Beneš | BYAC Brno | 29.07 | 11.00 | |||||||||||||||
2 | "A"Cupák,Hajzler,Novotný,Zouhar "A"Cupák,Hajzler,Novotný,Zouhar | Atletický klub AHA Vyškov | 31.61 | 8.00 | |||||||||||||||
3 | "A"Brtník,Kaplan,Veleba,Zourek "A"Brtník,Kaplan,Veleba,Zourek | AC Moravská Slavia Brno | 31.63 | 7.00 | |||||||||||||||
4 | "A"Vrbovský,Čečátko,Hajný,Sedláček "A"Vrbovský,Čečátko,Hajný,Sedláček | Atletický klub Kyjov | 35.26 | 4.00 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh B (so, 6.6.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | "B"Vondráček,Anda,Trnečka,Faltýnek "B"Vondráček,Anda,Trnečka,Faltýnek | BYAC Brno | 30.00 | 9.00 | |||||||||||||||
2 | "B"Hampl,Charbaka,Kinc,Stibal "B"Hampl,Charbaka,Kinc,Stibal | AC Moravská Slavia Brno | 32.66 | 6.00 | |||||||||||||||
3 | "B"Bittner,Hujňák,Jakubčík,Kubíček "B"Bittner,Hujňák,Jakubčík,Kubíček | Atletický klub AHA Vyškov | 34.10 | 5.00 | |||||||||||||||
4 | "C"Unger,Hojka,Šípek,Franc "C"Unger,Hojka,Šípek,Franc | BYAC Brno | DNP | 3.00 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
4 x 60 m - Žákyně (Běh)
Běh A (so, 6.6.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | "A"Bumbálková,Lenská,ŠmerdováV.,Tichá "A"Bumbálková,Lenská,ŠmerdováV.,Tichá | AC Moravská Slavia Brno | 31.53 | 11.00 | |||||||||||||||
2 | "A"Hianíková,Marečková,Noštinská,Sedláčková "A"Hianíková,Marečková,Noštinská,Sedláčková | JAC Brno | 32.47 | 9.00 | |||||||||||||||
3 | "A"Cahlíková,Maradová,Měsíčková,Holková "A"Cahlíková,Maradová,Měsíčková,Holková | Atletický klub Kyjov | 33.30 | 7.00 | |||||||||||||||
4 | "A"Veselá,Savarová,Stašková,Straková "A"Veselá,Savarová,Stašková,Straková | TJ Jiskra Otrokovice | 33.33 | 6.00 | |||||||||||||||
5 | "A"Strnadová,Janíková,Synková,Zabloudilová "A"Strnadová,Janíková,Synková,Zabloudilová | Atletický klub AHA Vyškov | 34.46 | 3.50 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh B (so, 6.6.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | "B"Jedličková,Řeháková,ŠmerdováP.,Wismanová "B"Jedličková,Řeháková,ŠmerdováP.,Wismanová | AC Moravská Slavia Brno | 33.11 | 8.00 | |||||||||||||||
2 | "B"Bartoňová,Burianová,Hudcová,Kieselová "B"Bartoňová,Burianová,Hudcová,Kieselová | JAC Brno | 34.21 | 5.00 | |||||||||||||||
3 | "C"Koláčková,Slaná,Matějáková,Dobrovolná "C"Koláčková,Slaná,Matějáková,Dobrovolná | AC Moravská Slavia Brno | 34.46 | 3.50 | |||||||||||||||
4 | "B"Mitenová,Kuchmister,Píšťková,Slavíková "B"Mitenová,Kuchmister,Píšťková,Slavíková | TJ Jiskra Otrokovice | 35.79 | 2.00 | |||||||||||||||
5 | "B"Jagošová,Novotná,Pozděchová,Leciánová "B"Jagošová,Novotná,Pozděchová,Leciánová | Atletický klub Kyjov | 36.39 | 1.00 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
skok vysoký - Žáci (Finále)
Finále (so, 6.6.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Body | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
David NovákDavid Novák
TJ Znojmo |
00 | 1.75 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Siddartha SivilaSiddartha Sivila
TJ Znojmo |
00 | 1.75 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Eliáš UrbanEliáš Urban
BYAC Brno |
00 | 1.70 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Michal ČernýMichal Černý
BYAC Brno |
01 | 1.60 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Šimon ŠevčíkŠimon Ševčík
Atletický klub AHA Vyškov |
00 | 1.55 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Kryštof PacejkaKryštof Pacejka
Atletický klub AHA Vyškov |
00 | 1.55 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Martin FišerMartin Fišer
Atletický klub AHA Vyškov |
00 | 1.50 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Matěj BenešMatěj Beneš
BYAC Brno |
01 | 1.50 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Jan UngerJan Unger
BYAC Brno |
01 | 1.45 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš
TJ Lokomotiva Břeclav |
02 | 1.40 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Adam ElsnerAdam Elsner
TJ Lokomotiva Břeclav |
02 | 1.40 | ||||||||||||||||
12 |
Ivan CharbakaIvan Charbaka
AC Moravská Slavia Brno |
01 | 1.35 | ||||||||||||||||
13 |
Aleš KalábekAleš Kalábek
AC Čejkovice |
02 | 1.35 | ||||||||||||||||
14 |
Henrich StrýčekHenrich Strýček
AC Čejkovice |
02 | 1.30 | ||||||||||||||||
Tomáš ŘíhaTomáš Říha
AC Čejkovice |
02 | DNP | |||||||||||||||||
Tomáš KubíčekTomáš Kubíček
Atletický klub AHA Vyškov |
00 | DNP | |||||||||||||||||
Vojtěch DušekVojtěch Dušek
Atletický klub AHA Vyškov |
00 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 17 závodníků |
skok vysoký - Žákyně (Finále)
Finále (so, 6.6.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Body | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Anna BravencováAnna Bravencová
TJ Lokomotiva Břeclav |
01 | 1.61 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Jiřina MaradováJiřina Maradová
Atletický klub Kyjov |
00 | 1.58 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Veronika VallováVeronika Vallová
JAC Brno |
01 | 1.55 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Anísa FilaliAnísa Filali
JAC Brno |
00 | 1.50 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Kateřina NeuwirthováKateřina Neuwirthová
TJ Znojmo |
01 | 1.45 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Monika RybníčkováMonika Rybníčková
AC Moravská Slavia Brno |
01 | 1.40 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Daniela StrouhalováDaniela Strouhalová
TJ Lokomotiva Břeclav |
01 | 1.40 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Adéla SynkováAdéla Synková
Atletický klub AHA Vyškov |
01 | 1.35 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Sylvie CahlíkováSylvie Cahlíková
Atletický klub Kyjov |
01 | 1.35 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Kateřina BurianováKateřina Burianová
AC Čejkovice |
01 | 1.30 | 1.00 | |||||||||||||||
11= |
Tereza StaškováTereza Stašková
TJ Jiskra Otrokovice |
02 | 1.30 | ||||||||||||||||
11= |
Lucie FlekováLucie Fleková
Atletický klub AHA Vyškov |
00 | 1.30 | ||||||||||||||||
13 |
Lucie FilipováLucie Filipová
AC Moravská Slavia Brno |
00 | 1.25 | ||||||||||||||||
Adéla MatalováAdéla Matalová
Atletický klub AHA Vyškov |
01 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 14 závodníků |
skok daleký - Žáci (Finále)
Finále (so, 6.6.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tomáš MezlíkTomáš Mezlík
BYAC Brno |
00 | 5.71 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Ondřej KadlecOndřej Kadlec
TJ Znojmo |
00 | 5.65 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Lukáš HabrLukáš Habr
AC Moravská Slavia Brno |
00 | 5.62 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Luděk MatoušekLuděk Matoušek
BYAC Brno |
00 | 5.45 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Jiří BrtníkJiří Brtník
AC Moravská Slavia Brno |
00 | 5.40 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Vojtěch DušekVojtěch Dušek
Atletický klub AHA Vyškov |
00 | 5.38 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Jakub HurtJakub Hurt
AC Moravská Slavia Brno |
01 | 5.32 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Daniel ZvolskýDaniel Zvolský
BYAC Brno |
01 | 5.20 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Dominik ZouharDominik Zouhar
Atletický klub AHA Vyškov |
00 | 5.05 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Siddartha SivilaSiddartha Sivila
TJ Znojmo |
00 | 4.82 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Josef KaplanJosef Kaplan
AC Moravská Slavia Brno |
00 | 4.81 | ||||||||||||||||
12 |
Jan TrnečkaJan Trnečka
BYAC Brno |
01 | 4.76 | ||||||||||||||||
13 |
Pavel HorčičkaPavel Horčička
TJ Lokomotiva Břeclav |
00 | 4.62 | ||||||||||||||||
14 |
Petr GaszykPetr Gaszyk
TJ Lokomotiva Břeclav |
01 | 4.60 | ||||||||||||||||
15 |
Viktor VelebaViktor Veleba
AC Moravská Slavia Brno |
01 | 4.54 | ||||||||||||||||
16 |
František FaltýnekFrantišek Faltýnek
BYAC Brno |
01 | 4.45 | ||||||||||||||||
17 |
Petr NovotnýPetr Novotný
Atletický klub AHA Vyškov |
00 | 4.44 | ||||||||||||||||
18 |
Ondřej BittnerOndřej Bittner
Atletický klub AHA Vyškov |
01 | 4.34 | ||||||||||||||||
19 |
Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer
TJ Lokomotiva Břeclav |
02 | 4.33 | ||||||||||||||||
20 |
David BixDavid Bix
TJ Znojmo |
02 | 4.31 | ||||||||||||||||
21 |
Adam ElsnerAdam Elsner
TJ Lokomotiva Břeclav |
02 | 4.24 | ||||||||||||||||
22 |
Ivan CharbakaIvan Charbaka
AC Moravská Slavia Brno |
01 | 3.98 | ||||||||||||||||
23 |
Vojtěch ProkešVojtěch Prokeš
TJ Lokomotiva Břeclav |
03 | 3.89 | ||||||||||||||||
24 |
Michal JanásMichal Janás
Atletický klub AHA Vyškov |
01 | 3.87 | ||||||||||||||||
25 |
Aleš KalábekAleš Kalábek
AC Čejkovice |
02 | 3.80 | ||||||||||||||||
26 |
Daniel SuchánekDaniel Suchánek
TJ Lokomotiva Břeclav |
02 | 3.73 | ||||||||||||||||
27 |
Henrich StrýčekHenrich Strýček
AC Čejkovice |
02 | 3.71 | ||||||||||||||||
28 |
Tomáš KubíčekTomáš Kubíček
Atletický klub AHA Vyškov |
00 | 2.87 | ||||||||||||||||
Michal MachalaMichal Machala
TJ Lokomotiva Břeclav |
01 | DNP | |||||||||||||||||
Tomáš ČečátkoTomáš Čečátko
Atletický klub Kyjov |
03 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 30 závodníků |
skok daleký - Žákyně (Finále)
Finále (so, 6.6.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Anísa FilaliAnísa Filali
JAC Brno |
00 | 5.01 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Sylvie CahlíkováSylvie Cahlíková
Atletický klub Kyjov |
01 | 4.83 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Johana MičánkováJohana Mičánková
JAC Brno |
00 | 4.77 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Lenka BurianováLenka Burianová
JAC Brno |
00 | 4.75 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Lucie MacháňováLucie Macháňová
Atletický klub AHA Vyškov |
00 | 4.68 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Monika RybníčkováMonika Rybníčková
AC Moravská Slavia Brno |
01 | 4.63 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Lucie SedláčkováLucie Sedláčková
JAC Brno |
01 | 4.40 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Veronika VallováVeronika Vallová
JAC Brno |
01 | 4.39 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Julie WismanováJulie Wismanová
AC Moravská Slavia Brno |
00 | 4.37 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Nikola HerzováNikola Herzová
TJ Lokomotiva Břeclav |
01 | 4.35 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Andrea DobrovolnáAndrea Dobrovolná
AC Moravská Slavia Brno |
01 | 4.26 | ||||||||||||||||
12 |
Anna BravencováAnna Bravencová
TJ Lokomotiva Břeclav |
01 | 4.25 | ||||||||||||||||
13 |
Magdaléna NoštinskáMagdaléna Noštinská
JAC Brno |
01 | 4.23 | ||||||||||||||||
14 |
Daniela ČajkováDaniela Čajková
AK Hodonín |
01 | 4.21 | ||||||||||||||||
15 |
Alena MatějákováAlena Matějáková
AC Moravská Slavia Brno |
00 | 4.20 | ||||||||||||||||
16 |
Kristýna KovaříkováKristýna Kovaříková
TJ Lokomotiva Břeclav |
01 | 4.17 | ||||||||||||||||
17 |
Natálie KotasováNatálie Kotasová
Atletický klub AHA Vyškov |
01 | 4.09 | ||||||||||||||||
18 |
Hana ŠebelováHana Šebelová
Atletický klub AHA Vyškov |
01 | 4.09 | ||||||||||||||||
19 |
Lucie HavláskováLucie Havlásková
JAC Brno |
00 | 4.07 | ||||||||||||||||
20 |
Adéla SavarováAdéla Savarová
TJ Jiskra Otrokovice |
02 | 4.04 | ||||||||||||||||
21 |
Jana TrubačováJana Trubačová
TJ Lokomotiva Břeclav |
00 | 4.03 | ||||||||||||||||
22 |
Kateřina NeuwirthováKateřina Neuwirthová
TJ Znojmo |
01 | 3.97 | ||||||||||||||||
23 |
Tereza StaškováTereza Stašková
TJ Jiskra Otrokovice |
02 | 3.95 | ||||||||||||||||
24 |
Barbora MitevováBarbora Mitevová
TJ Jiskra Otrokovice |
03 | 3.94 | ||||||||||||||||
25 |
Nikola VeseláNikola Veselá
TJ Jiskra Otrokovice |
01 | 3.89 | ||||||||||||||||
26 |
Adéla MatalováAdéla Matalová
Atletický klub AHA Vyškov |
01 | 3.87 | ||||||||||||||||
27 |
Petra ŘehákováPetra Řeháková
AC Moravská Slavia Brno |
01 | 3.85 | ||||||||||||||||
28 |
Libuše SýkorováLibuše Sýkorová
AC Čejkovice |
02 | 3.83 | ||||||||||||||||
29 |
Lucie LondinováLucie Londinová
Atletický klub AHA Vyškov |
01 | 3.80 | ||||||||||||||||
30 |
Klára NohelováKlára Nohelová
Atletický klub AHA Vyškov |
01 | 3.78 | ||||||||||||||||
31 |
Alžběta JaníkováAlžběta Janíková
Atletický klub AHA Vyškov |
01 | 3.75 | ||||||||||||||||
32 |
Eliška MikováEliška Miková
JAC Brno |
00 | 3.72 | ||||||||||||||||
33 |
Adéla KršováAdéla Kršová
AC Čejkovice |
02 | 3.69 | ||||||||||||||||
34 |
Denisa RežnáDenisa Režná
AK Hodonín |
01 | 3.63 | ||||||||||||||||
35 |
Kristýna DobešováKristýna Dobešová
TJ Znojmo |
03 | 3.57 | ||||||||||||||||
36 |
Natálie TondlováNatálie Tondlová
TJ Znojmo |
05 | 3.26 | ||||||||||||||||
37 |
Veronika CimbálováVeronika Cimbálová
AK Hodonín |
01 | 2.96 | ||||||||||||||||
38 |
Markéta FlaxováMarkéta Flaxová
Atletický klub AHA Vyškov |
00 | 2.69 | ||||||||||||||||
MB |
Klára JelínkováKlára Jelínková
AC Moravská Slavia Brno |
01 | 3.99 | ||||||||||||||||
Celkem 39 závodníků |
vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)
Finále (so, 6.6.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Eliška ZahradníčkováEliška Zahradníčková
JAC Brno |
01 | 11.29 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Marie DoležalováMarie Doležalová
AC Moravská Slavia Brno |
01 | 10.96 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Kamila VymazalováKamila Vymazalová
AC Moravská Slavia Brno |
00 | 09.30 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Adéla RyndováAdéla Ryndová
JAC Brno |
00 | 09.27 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Tereza HlavinkováTereza Hlavinková
TJ Lokomotiva Břeclav |
01 | 09.19 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Veronika HejdováVeronika Hejdová
TJ Jiskra Otrokovice |
00 | 08.73 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Pavlína ŠmerdováPavlína Šmerdová
AC Moravská Slavia Brno |
01 | 08.65 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Kateřina KubováKateřina Kubová
AK Hodonín |
01 | 08.56 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Natálie KotasováNatálie Kotasová
Atletický klub AHA Vyškov |
01 | 07.76 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Lada FialováLada Fialová
Atletický klub AHA Vyškov |
01 | 06.67 | 1.00 | |||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
vrh koulí 4kg - Žáci (Finále)
Finále (so, 6.6.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jiří OsolsoběJiří Osolsobě
Atletický klub AHA Vyškov |
01 | 13.91 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Adam KuchtaAdam Kuchta
TJ Lokomotiva Břeclav |
00 | 13.52 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
David NovákDavid Novák
TJ Znojmo |
00 | 13.36 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Jakub ZelinkaJakub Zelinka
AK Hodonín |
00 | 12.85 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Martin SlavíčekMartin Slavíček
BYAC Brno |
01 | 10.46 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Martin FišerMartin Fišer
Atletický klub AHA Vyškov |
00 | 10.17 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Tomáš ProcházkaTomáš Procházka
Atletický klub AHA Vyškov |
00 | 08.94 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
David ČernýDavid Černý
AK Hodonín |
00 | 08.58 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Ondřej PřibylOndřej Přibyl
Atletický klub AHA Vyškov |
01 | 07.04 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Ondřej BittnerOndřej Bittner
Atletický klub AHA Vyškov |
01 | 05.15 | 1.00 | |||||||||||||||
Jaroslav JarošJaroslav Jaroš
AK Hodonín |
00 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
hod diskem 0,75kg - Žákyně (Finále)
Finále (so, 6.6.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Kamila VymazalováKamila Vymazalová
AC Moravská Slavia Brno |
00 | 26.20 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Veronika HejdováVeronika Hejdová
TJ Jiskra Otrokovice |
00 | 25.71 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Tereza HlavinkováTereza Hlavinková
TJ Lokomotiva Břeclav |
01 | 24.56 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Simona HrachovskáSimona Hrachovská
TJ Jiskra Otrokovice |
01 | 18.55 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Kateřina KubováKateřina Kubová
AK Hodonín |
01 | 17.46 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Lada FialováLada Fialová
Atletický klub AHA Vyškov |
01 | 16.91 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Michaela SlavíkováMichaela Slavíková
TJ Jiskra Otrokovice |
00 | 16.77 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Jana TrubačováJana Trubačová
TJ Lokomotiva Břeclav |
00 | 15.58 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Adriana StrakováAdriana Straková
TJ Jiskra Otrokovice |
01 | 15.54 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Magdaléna PíšťkováMagdaléna Píšťková
TJ Jiskra Otrokovice |
01 | 15.10 | 1.00 | |||||||||||||||
Kateřina ZámečníkováKateřina Zámečníková
TJ Lokomotiva Břeclav |
00 | 0 | |||||||||||||||||
Monika HubáčkováMonika Hubáčková
Atletický klub AHA Vyškov |
00 | 0 | |||||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
hod diskem 1kg - Žáci (Finále)
Finále (so, 6.6.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jakub ZelinkaJakub Zelinka
AK Hodonín |
00 | 38.10 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Jiří OsolsoběJiří Osolsobě
Atletický klub AHA Vyškov |
01 | 33.75 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Ondřej ŠevčíkOndřej Ševčík
AC Moravská Slavia Brno |
00 | 29.39 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Jan HamplJan Hampl
AC Moravská Slavia Brno |
00 | 27.93 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Marek KalousMarek Kalous
Atletický klub AHA Vyškov |
00 | 25.76 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Matěj PoučMatěj Pouč
Atletický klub AHA Vyškov |
00 | 20.49 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Martin HnidákMartin Hnidák
AC Čejkovice |
02 | 18.58 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
David NavrátilDavid Navrátil
Atletický klub AHA Vyškov |
00 | 18.00 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Jozef TutkoJozef Tutko
Atletický klub AHA Vyškov |
01 | 17.62 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Šimon KonečnýŠimon Konečný
AC Čejkovice |
02 | 17.32 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Ondřej PřibylOndřej Přibyl
Atletický klub AHA Vyškov |
01 | 17.12 | ||||||||||||||||
11 |
Kryštof PacejkaKryštof Pacejka
Atletický klub AHA Vyškov |
00 | 17.12 | ||||||||||||||||
13 |
David HoráčekDavid Horáček
Atletický klub AHA Vyškov |
01 | 16.91 | ||||||||||||||||
Celkem 13 závodníků |
hod kladivem 3kg - Žákyně (Finále)
Finále (so, 6.6.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Veronika HejdováVeronika Hejdová
TJ Jiskra Otrokovice |
00 | 32.73 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Adriana StrakováAdriana Straková
TJ Jiskra Otrokovice |
01 | 29.34 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Simona HrachovskáSimona Hrachovská
TJ Jiskra Otrokovice |
01 | 25.80 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Kamila VymazalováKamila Vymazalová
AC Moravská Slavia Brno |
00 | 25.47 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Michaela SlavíkováMichaela Slavíková
TJ Jiskra Otrokovice |
00 | 25.34 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Monika HubáčkováMonika Hubáčková
Atletický klub AHA Vyškov |
00 | 23.31 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Kateřina KubováKateřina Kubová
AK Hodonín |
01 | 22.83 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Tereza HlavinkováTereza Hlavinková
TJ Lokomotiva Břeclav |
01 | 21.01 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Lada FialováLada Fialová
Atletický klub AHA Vyškov |
01 | 18.23 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Klára NohelováKlára Nohelová
Atletický klub AHA Vyškov |
01 | 14.25 | 1.00 | |||||||||||||||
Kateřina ZámečníkováKateřina Zámečníková
TJ Lokomotiva Břeclav |
00 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
hod kladivem 4kg - Žáci (Finále)
Finále (so, 6.6.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jaroslav JarošJaroslav Jaroš
AK Hodonín |
00 | 31.06 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Jan PospíšilJan Pospíšil
Atletický klub AHA Vyškov |
01 | 29.20 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Jakub ZelinkaJakub Zelinka
AK Hodonín |
00 | 28.96 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Marek KalousMarek Kalous
Atletický klub AHA Vyškov |
00 | 25.72 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
David ČernýDavid Černý
AK Hodonín |
00 | 22.96 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
David NavrátilDavid Navrátil
Atletický klub AHA Vyškov |
00 | 18.55 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Matěj PoučMatěj Pouč
Atletický klub AHA Vyškov |
00 | 18.23 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Kryštof PacejkaKryštof Pacejka
Atletický klub AHA Vyškov |
00 | 17.22 | 3.00 | |||||||||||||||
Martin JakubčíkMartin Jakubčík
Atletický klub AHA Vyškov |
00 | 0 | |||||||||||||||||
David HoráčekDavid Horáček
Atletický klub AHA Vyškov |
01 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
hod oštěpem 500g - Žákyně (Finále)
Finále (so, 6.6.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Simona HrachovskáSimona Hrachovská
TJ Jiskra Otrokovice |
01 | 32.79 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Adéla RyndováAdéla Ryndová
JAC Brno |
00 | 31.25 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Barbora HudcováBarbora Hudcová
JAC Brno |
00 | 28.28 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Monika HubáčkováMonika Hubáčková
Atletický klub AHA Vyškov |
00 | 26.78 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Kateřina ZámečníkováKateřina Zámečníková
TJ Lokomotiva Břeclav |
00 | 25.18 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Marie DoležalováMarie Doležalová
AC Moravská Slavia Brno |
01 | 23.35 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Lucie HavláskováLucie Havlásková
JAC Brno |
00 | 22.63 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Veronika CimbálováVeronika Cimbálová
AK Hodonín |
01 | 19.86 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Magdaléna PíšťkováMagdaléna Píšťková
TJ Jiskra Otrokovice |
01 | 16.52 | 2.00 | |||||||||||||||
Veronika VallováVeronika Vallová
JAC Brno |
01 | DNP | |||||||||||||||||
MB |
Tereza HlavinkováTereza Hlavinková
TJ Lokomotiva Břeclav |
01 | 19.83 | ||||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
hod oštěpem 600g - Žáci (Finále)
Finále (so, 6.6.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Sebastian WilkSebastian Wilk
BYAC Brno |
01 | 43.98 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Adam KuchtaAdam Kuchta
TJ Lokomotiva Břeclav |
00 | 43.82 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Jiří OsolsoběJiří Osolsobě
Atletický klub AHA Vyškov |
01 | 41.80 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Jan PospíšilJan Pospíšil
Atletický klub AHA Vyškov |
01 | 37.72 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Jan HamplJan Hampl
AC Moravská Slavia Brno |
00 | 36.90 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Filip HojkaFilip Hojka
BYAC Brno |
00 | 35.11 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Martin SlavíčekMartin Slavíček
BYAC Brno |
01 | 31.02 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Martin FatěnaMartin Fatěna
AK Hodonín |
00 | 29.94 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Pavel HorčičkaPavel Horčička
TJ Lokomotiva Břeclav |
00 | 29.00 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Radek KobzinekRadek Kobzinek
AK Hodonín |
00 | 27.98 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Matěj PoučMatěj Pouč
Atletický klub AHA Vyškov |
00 | 27.76 | ||||||||||||||||
12 |
Ondřej ŠevčíkOndřej Ševčík
AC Moravská Slavia Brno |
00 | 27.73 | ||||||||||||||||
13 |
David HoráčekDavid Horáček
Atletický klub AHA Vyškov |
01 | 26.98 | ||||||||||||||||
14 |
Tomáš MezlíkTomáš Mezlík
BYAC Brno |
00 | 26.78 | ||||||||||||||||
15 |
Daniel HubačkaDaniel Hubačka
AK Hodonín |
01 | 25.56 | ||||||||||||||||
16 |
Jakub FoltýnJakub Foltýn
AK Hodonín |
00 | 25.54 | ||||||||||||||||
17 |
David NavrátilDavid Navrátil
Atletický klub AHA Vyškov |
00 | 25.44 | ||||||||||||||||
18 |
Ondřej PřibylOndřej Přibyl
Atletický klub AHA Vyškov |
01 | 23.32 | ||||||||||||||||
19 |
Martin HnidákMartin Hnidák
AC Čejkovice |
02 | 22.74 | ||||||||||||||||
20 |
Šimon KonečnýŠimon Konečný
AC Čejkovice |
02 | 22.30 | ||||||||||||||||
21 |
Michal JanásMichal Janás
Atletický klub AHA Vyškov |
01 | 21.53 | ||||||||||||||||
22 |
Jozef TutkoJozef Tutko
Atletický klub AHA Vyškov |
01 | 18.26 | ||||||||||||||||
23 |
Patrik SikoraPatrik Sikora
AK Hodonín |
00 | 15.20 | ||||||||||||||||
Tomáš ŘíhaTomáš Říha
AC Čejkovice |
02 | DNP | |||||||||||||||||
Lukáš HanákLukáš Hanák
Atletický klub Kyjov |
01 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 25 závodníků |
Celkový bodový stav - Žáci |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BYACB BYACB | BYAC Brno | 220.00 | ||||||||||||||||
2 | AHAVY AHAVY | Atletický klub AHA Vyškov | 169.00 | ||||||||||||||||
3 | MOSBR MOSBR | AC Moravská Slavia Brno | 118.00 | ||||||||||||||||
4 | AKHOD AKHOD | AK Hodonín | 078.00 | ||||||||||||||||
5 | TJZNO TJZNO | TJ Znojmo | 049.00 | ||||||||||||||||
6 | UNIBR UNIBR | VSK Univerzita Brno | 043.00 | ||||||||||||||||
7 | BRECL BRECL | TJ Lokomotiva Břeclav | 023.00 | ||||||||||||||||
8 | KYJOV KYJOV | Atletický klub Kyjov | 010.00 | ||||||||||||||||
9 | CEJKO CEJKO | AC Čejkovice | 005.00 | ||||||||||||||||
Poznámky:Stav po: 150 m, 300 m, 800 m, 1500 m, 100 m př., disk 1kg, kladivo 4kg, oštěp 600g, koule 4kg, dálka, výška, 60 m, 4x60 m, 100 m př., 150 m, 150 m, 150 m, 300 m, 300 m, 60 m, 4x60 m |
|||||||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
Celkový bodový stav - Žákyně |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MOSBR MOSBR | AC Moravská Slavia Brno | 197.50 | ||||||||||||||||
2 | JACBR JACBR | JAC Brno | 197.00 | ||||||||||||||||
3 | OTROK OTROK | TJ Jiskra Otrokovice | 096.00 | ||||||||||||||||
4 | BRECL BRECL | TJ Lokomotiva Břeclav | 066.00 | ||||||||||||||||
5 | AHAVY AHAVY | Atletický klub AHA Vyškov | 065.50 | ||||||||||||||||
6 | AKHOD AKHOD | AK Hodonín | 048.00 | ||||||||||||||||
7 | KYJOV KYJOV | Atletický klub Kyjov | 037.00 | ||||||||||||||||
8 | TJZNO TJZNO | TJ Znojmo | 013.00 | ||||||||||||||||
9 | CEJKO CEJKO | AC Čejkovice | 001.00 | ||||||||||||||||
Poznámky:Stav po: 150 m, 300 m, 800 m, 1500 m, 100 m př., disk 0,75kg, kladivo 3kg, oštěp 500g, koule 3kg, dálka, výška, 60 m, 4x60 m, 100 m př., 150 m, 150 m, 150 m, 300 m, 300 m, 300 m, 60 m, 4x60 m |
|||||||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |