3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina F
Uherské Hradiště (13. 6. 2015)100 m - Muži (Běh)
Běh 1 (so, 13.6.2015) | Vítr: -0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Patrik KočendaPatrik Kočenda | 91 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 11.20 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Lukáš LehockýLukáš Lehocký | 88 | SK Přerov | 11.41 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Rostislav MališkaRostislav Mališka | 98 | SK Přerov | 11.51 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Matuš GerecMatuš Gerec | 94 | AC Moravská Slavia Brno | 11.60 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Vojtěch RakušanVojtěch Rakušan | 97 | SK Přerov | 11.63 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Erik JelínekErik Jelínek | 98 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 11.68 | 5.00 | ||||||||||||||
7 | Josef SpáčalJosef Spáčal | 95 | TJ Znojmo | 11.82 | 4.00 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 2 (so, 13.6.2015) | Vítr: -1.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matouš KonrádMatouš Konrád | 97 | AC Prostějov | 12.11 | 3.00 | ||||||||||||||
2 | Matěj DluhošMatěj Dluhoš | 99 | SK Přerov | 12.35 | 2.00 | ||||||||||||||
3 | František RezekFrantišek Rezek | 01 | SK Přerov | 12.80 | 1.00 | ||||||||||||||
4 | Milan KučeraMilan Kučera | 01 | TJ Jiskra Otrokovice | 13.08 | |||||||||||||||
5 | Václav JanásVáclav Janás | 01 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 13.10 | |||||||||||||||
MB | Filip VondráčekFilip Vondráček | 00 | SK Speed Brno | 12.16 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
100 m - Ženy (Běh)
Běh 1 (so, 13.6.2015) | Vítr: -4.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Alena SymerskáAlena Symerská | 96 | AK Kroměříž | 12.84 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Karolína CoufalováKarolína Coufalová | 95 | AC Moravská Slavia Brno | 13.19 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Marcela GoreckáMarcela Gorecká | 88 | AC Moravská Slavia Brno | 13.70 | 7.00 | ||||||||||||||
4 | Nikola BartíkováNikola Bartíková | 00 | AK Kroměříž | 14.11 | 3.00 | ||||||||||||||
5 | Andrea PlhalováAndrea Plhalová | 99 | SK Přerov | 14.13 | 2.00 | ||||||||||||||
6 | Klára StrnadováKlára Strnadová | 01 | Atletický klub AHA Vyškov | 14.37 | 1.00 | ||||||||||||||
7 | Kristýna HeřmánkováKristýna Heřmánková | 99 | AC Moravská Slavia Brno | 14.53 | |||||||||||||||
MB | Eliška FischerováEliška Fischerová | 97 | AC Moravská Slavia Brno | 13.49 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 2 (so, 13.6.2015) | Vítr: +1.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie HanákováLucie Hanáková | 97 | AC Moravská Slavia Brno | 13.62 | 8.00 | ||||||||||||||
2 | Veronika BudařováVeronika Budařová | 01 | SK Přerov | 13.76 | 6.00 | ||||||||||||||
3 | Denisa ZhřívalováDenisa Zhřívalová | 99 | AC Čejkovice | 13.85 | 5.00 | ||||||||||||||
4 | Anna TodorováAnna Todorová | 97 | SK Přerov | 13.92 | 4.00 | ||||||||||||||
5 | Anna BařinováAnna Bařinová | 97 | AC Čejkovice | 14.80 | |||||||||||||||
MB | Natálie MandátováNatálie Mandátová | 00 | SK Přerov | 14.94 | |||||||||||||||
Alžběta ZdražilováAlžběta Zdražilová | 99 | TJ Znojmo | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
200 m - Muži (Běh)
Běh 1 (so, 13.6.2015) | Vítr: -2.9 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Patrik KočendaPatrik Kočenda | 91 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 23.05 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Lukáš LehockýLukáš Lehocký | 88 | SK Přerov | 23.31 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Erik JelínekErik Jelínek | 98 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 23.36 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Matuš GerecMatuš Gerec | 94 | AC Moravská Slavia Brno | 23.42 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Rostislav MališkaRostislav Mališka | 98 | SK Přerov | 24.52 | 6.00 | ||||||||||||||
MB | Filip VondráčekFilip Vondráček | 00 | SK Speed Brno | 25.00 | |||||||||||||||
Josef SpáčalJosef Spáčal | 95 | TJ Znojmo | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 2 (so, 13.6.2015) | Vítr: -2.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Stanislav MikulášekStanislav Mikulášek | 99 | SK Přerov | 25.89 | 5.00 | ||||||||||||||
2 | Lukáš BělákLukáš Bělák | 99 | AC TRACK & FIELD Brno | 25.99 | 4.00 | ||||||||||||||
3 | Milan KučeraMilan Kučera | 01 | TJ Jiskra Otrokovice | 26.77 | 3.00 | ||||||||||||||
4 | František RezekFrantišek Rezek | 01 | SK Přerov | 27.00 | 2.00 | ||||||||||||||
Daniel SuchánekDaniel Suchánek | 99 | AC Moravská Slavia Brno | DNS | ||||||||||||||||
Jakub MaťaJakub Maťa | 97 | SK Přerov | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
200 m - Ženy (Běh)
Běh 1 (so, 13.6.2015) | Vítr: -2.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Alena SymerskáAlena Symerská | 96 | AK Kroměříž | 25.97 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Karolína CoufalováKarolína Coufalová | 95 | AC Moravská Slavia Brno | 27.14 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Anna FreibergerováAnna Freibergerová | 96 | AC Moravská Slavia Brno | 27.62 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Leona MalenínskáLeona Malenínská | 96 | AC Moravská Slavia Brno | 27.73 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Nikola DvorskáNikola Dvorská | 00 | SK Přerov | 27.97 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Dominika CoufalováDominika Coufalová | 94 | AC Moravská Slavia Brno | 28.08 | 5.00 | ||||||||||||||
7 | Eliška FreibergerováEliška Freibergerová | 99 | AC Moravská Slavia Brno | 30.27 | |||||||||||||||
MB | Eliška FischerováEliška Fischerová | 97 | AC Moravská Slavia Brno | 27.82 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 2 (so, 13.6.2015) | Vítr: -1.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie HanákováLucie Hanáková | 97 | AC Moravská Slavia Brno | 28.91 | 4.00 | ||||||||||||||
2 | Anna ŠpačkováAnna Špačková | 97 | SK Přerov | 29.04 | 3.00 | ||||||||||||||
3 | Nikola BartíkováNikola Bartíková | 00 | AK Kroměříž | 29.25 | 2.00 | ||||||||||||||
4 | Denisa MachováDenisa Machová | 98 | AC Moravská Slavia Brno | 29.66 | 1.00 | ||||||||||||||
5 | Veronika BudařováVeronika Budařová | 01 | SK Přerov | 29.91 | |||||||||||||||
6 | Adéla VojáčkováAdéla Vojáčková | 99 | SK Přerov | 30.56 | |||||||||||||||
7 | Sára KolomazníkováSára Kolomazníková | 00 | SK Přerov | 30.77 | |||||||||||||||
Michaela ProcházkováMichaela Procházková | 98 | AK Kroměříž | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
400 m - Muži (Běh)
Běh 1 (so, 13.6.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matuš GerecMatuš Gerec | 94 | AC Moravská Slavia Brno | 51.08 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Marek ŠtefkaMarek Štefka | 99 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 53.03 | 9.00 | ||||||||||||||
MB | Lukáš MazurekLukáš Mazurek | 98 | AK Olomouc | 51.00 | |||||||||||||||
Daniel SuchánekDaniel Suchánek | 99 | AC Moravská Slavia Brno | DNF | ||||||||||||||||
Lukáš LehockýLukáš Lehocký | 88 | SK Přerov | DNS | ||||||||||||||||
Vojtěch KocábVojtěch Kocáb | 85 | AC TRACK & FIELD Brno | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (so, 13.6.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Josef SpáčalJosef Spáčal | 95 | TJ Znojmo | 54.25 | 6.00 | ||||||||||||||
2 | Jan OsolsoběJan Osolsobě | 98 | Atletický klub AHA Vyškov | 54.49 | 5.00 | ||||||||||||||
3 | Marek KalousMarek Kalous | 00 | Atletický klub AHA Vyškov | 56.15 | 3.00 | ||||||||||||||
4 | Michal MartiníkMichal Martiník | 95 | AC TRACK & FIELD Brno | 58.28 | 2.00 | ||||||||||||||
5 | Adam KopecAdam Kopec | 99 | SK Přerov | 60.52 | |||||||||||||||
6 | Martin SzabóMartin Szabó | 99 | Atletický klub AHA Vyškov | 60.90 | |||||||||||||||
7 | Jakub SehnálekJakub Sehnálek | 00 | SK Přerov | 63.57 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 3 (so, 13.6.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dominik KlaškaDominik Klaška | 98 | AC Moravská Slavia Brno | 53.34 | 8.00 | ||||||||||||||
2 | Jakub MaťaJakub Maťa | 97 | SK Přerov | 54.22 | 7.00 | ||||||||||||||
3 | Andrej KoledaAndrej Koleda | 88 | SK Přerov | 55.15 | 4.00 | ||||||||||||||
4 | Lukáš BělákLukáš Bělák | 99 | AC TRACK & FIELD Brno | 58.38 | 1.00 | ||||||||||||||
Michal MartiníkMichal Martiník | 95 | AC TRACK & FIELD Brno | DNS | ||||||||||||||||
Petr OndroušekPetr Ondroušek | 87 | Atletický klub AHA Vyškov | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
400 m - Ženy (Běh)
Běh 1 (so, 13.6.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Alena SymerskáAlena Symerská | 96 | AK Kroměříž | 57.73 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Leona MalenínskáLeona Malenínská | 96 | AC Moravská Slavia Brno | 60.44 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Anna FreibergerováAnna Freibergerová | 96 | AC Moravská Slavia Brno | 64.52 | 5.00 | ||||||||||||||
4 | Isabella ZbořilováIsabella Zbořilová | 01 | AK Kroměříž | 86.32 | 2.00 | ||||||||||||||
MB | Petra HerzogováPetra Herzogová | 98 | AK Olymp Brno | 57.96 | |||||||||||||||
Dominika CoufalováDominika Coufalová | 94 | AC Moravská Slavia Brno | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (so, 13.6.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michaela ProcházkováMichaela Procházková | 98 | AK Kroměříž | 64.00 | 8.00 | ||||||||||||||
2 | Petra JuřenčákováPetra Juřenčáková | 95 | AC Moravská Slavia Brno | 64.35 | 7.00 | ||||||||||||||
3 | Markéta KlusáčkováMarkéta Klusáčková | 99 | SK Přerov | 64.39 | 6.00 | ||||||||||||||
4 | Klára StrnadováKlára Strnadová | 01 | Atletický klub AHA Vyškov | 66.45 | 4.00 | ||||||||||||||
5 | Adéla VojáčkováAdéla Vojáčková | 99 | SK Přerov | 70.69 | 3.00 | ||||||||||||||
MB | Anežka LíznerováAnežka Líznerová | 98 | AC Prostějov | 67.43 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
800 m - Muži (Finále)
Finále (so, 13.6.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Petr OndroušekPetr Ondroušek | 87 | Atletický klub AHA Vyškov | 2:06.66 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Jakub ProcházkaJakub Procházka | 94 | AC Moravská Slavia Brno | 2:06.97 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Jan OsolsoběJan Osolsobě | 98 | Atletický klub AHA Vyškov | 2:07.11 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Andrej KoledaAndrej Koleda | 88 | SK Přerov | 2:08.08 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Adam HladkýAdam Hladký | 00 | AC Moravská Slavia Brno | 2:11.20 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Dominik PappDominik Papp | 99 | Atletický klub AHA Vyškov | 2:11.94 | 5.00 | ||||||||||||||
7 | Petr JeřábekPetr Jeřábek | 93 | AC Moravská Slavia Brno | 2:14.19 | 4.00 | ||||||||||||||
8 | Michal MartiníkMichal Martiník | 95 | AC TRACK & FIELD Brno | 2:19.15 | 3.00 | ||||||||||||||
9 | Jakub SehnálekJakub Sehnálek | 00 | SK Přerov | 2:19.79 | 2.00 | ||||||||||||||
10 | Lukáš SzekeresLukáš Szekeres | 00 | SK Přerov | 2:21.18 | 1.00 | ||||||||||||||
11 | Stanislav ŠirokýStanislav Široký | 77 | Atletický klub AHA Vyškov | 2:26.94 | |||||||||||||||
Libor VysloužilLibor Vysloužil | 89 | AC Prostějov | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
800 m - Ženy (Běh)
Běh 1 (so, 13.6.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Petra JuřenčákováPetra Juřenčáková | 95 | AC Moravská Slavia Brno | 2:26.26 | 9.00 | ||||||||||||||
2 | Eliška FreibergerováEliška Freibergerová | 99 | AC Moravská Slavia Brno | 2:28.43 | 8.00 | ||||||||||||||
3 | Barbora ElblováBarbora Elblová | 99 | AC Moravská Slavia Brno | 2:36.69 | 7.00 | ||||||||||||||
4 | Anna ŠpačkováAnna Špačková | 97 | SK Přerov | 2:40.01 | 6.00 | ||||||||||||||
5 | Martina SedláčkováMartina Sedláčková | 95 | AK Kroměříž | 2:44.23 | 4.00 | ||||||||||||||
6 | Lucie KřižkováLucie Křižková | 98 | AC Moravská Slavia Brno | 2:44.74 | 3.00 | ||||||||||||||
7 | Eliška HamzováEliška Hamzová | 01 | TJ Znojmo | 2:50.79 | 1.00 | ||||||||||||||
Kateřina StaňkováKateřina Staňková | 88 | AC Moravská Slavia Brno | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 2 (so, 13.6.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dominika CoufalováDominika Coufalová | 94 | AC Moravská Slavia Brno | 2:23.32 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Pavlína VašinováPavlína Vašinová | 01 | SK Přerov | 2:40.18 | 5.00 | ||||||||||||||
3 | Romana ŠutováRomana Šutová | 86 | AK Kroměříž | 2:45.34 | 2.00 | ||||||||||||||
4 | Eliška ŠkrabalováEliška Škrabalová | 01 | SK Přerov | 2:50.91 | |||||||||||||||
5 | Barbora HastíkováBarbora Hastíková | 99 | SK Přerov | 3:02.73 | |||||||||||||||
MB | Anežka LíznerováAnežka Líznerová | 98 | AC Prostějov | 2:31.34 | |||||||||||||||
Tereza JagošováTereza Jagošová | 93 | AC Moravská Slavia Brno | DNS | ||||||||||||||||
Shannon SivilaShannon Sivila | 97 | TJ Znojmo | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
1500 m - Muži (Finále)
Finále (so, 13.6.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub GajdušekJakub Gajdušek | 91 | TJ Jiskra Otrokovice | 4:26.31 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Filip ČechFilip Čech | 98 | Athletic Runners Club Brno | 4:32.67 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Jaroslav NovotnýJaroslav Novotný | 84 | AC Moravská Slavia Brno | 4:36.62 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Pavel MusilPavel Musil | 75 | AC Moravská Slavia Brno | 4:37.06 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Šimon SlavíkŠimon Slavík | 96 | AC Moravská Slavia Brno | 4:37.47 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Jakub ProcházkaJakub Procházka | 94 | AC Moravská Slavia Brno | 4:41.59 | 5.00 | ||||||||||||||
7 | Libor VysloužilLibor Vysloužil | 89 | AC Prostějov | 4:45.89 | 4.00 | ||||||||||||||
8 | Radim KlimeckýRadim Klimecký | 84 | SK Přerov | 4:48.27 | 3.00 | ||||||||||||||
9 | Josef HrubýJosef Hrubý | 92 | TJ Znojmo | 4:48.65 | 2.00 | ||||||||||||||
10 | Tomáš BlahaTomáš Blaha | 76 | SK Přerov | 4:48.93 | 1.00 | ||||||||||||||
11 | Petr JeřábekPetr Jeřábek | 93 | AC Moravská Slavia Brno | 4:51.79 | |||||||||||||||
12 | Aleš KučeraAleš Kučera | 00 | TJ Jiskra Otrokovice | 4:57.84 | |||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
1500 m - Ženy (Finále)
Finále (so, 13.6.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michaela ProcházkováMichaela Procházková | 98 | AK Kroměříž | 5:14.83 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Tereza JagošováTereza Jagošová | 93 | AC Moravská Slavia Brno | 5:27.70 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Petra JuřenčákováPetra Juřenčáková | 95 | AC Moravská Slavia Brno | 5:28.43 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Kateřina StaňkováKateřina Staňková | 88 | AC Moravská Slavia Brno | 5:47.70 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Martina SedláčkováMartina Sedláčková | 95 | AK Kroměříž | 6:37.04 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Anna BařinováAnna Bařinová | 97 | AC Čejkovice | 6:53.74 | 5.00 | ||||||||||||||
Shannon SivilaShannon Sivila | 97 | TJ Znojmo | DNF | ||||||||||||||||
Belz ClaraBelz Clara | 90 | Atletický klub AHA Vyškov | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
3000 m - Muži (Finále)
Finále (so, 13.6.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš BlahaTomáš Blaha | 76 | SK Přerov | 09:20.88 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Jakub GajdušekJakub Gajdušek | 91 | TJ Jiskra Otrokovice | 09:38.48 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Lukáš SouralLukáš Soural | 82 | AC Moravská Slavia Brno | 09:42.91 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Pavel MusilPavel Musil | 75 | AC Moravská Slavia Brno | 09:43.74 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Jaroslav NovotnýJaroslav Novotný | 84 | AC Moravská Slavia Brno | 09:48.26 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Vlastimil ChadimVlastimil Chadim | 76 | AC Moravská Slavia Brno | 09:51.60 | 5.00 | ||||||||||||||
7 | Stanislav ŠirokýStanislav Široký | 77 | Atletický klub AHA Vyškov | 10:05.58 | 4.00 | ||||||||||||||
8 | Radim KlimeckýRadim Klimecký | 84 | SK Přerov | 10:29.77 | 3.00 | ||||||||||||||
9 | Martin SzabóMartin Szabó | 99 | Atletický klub AHA Vyškov | 10:31.78 | 2.00 | ||||||||||||||
10 | Libor VysloužilLibor Vysloužil | 89 | AC Prostějov | 10:43.39 | 1.00 | ||||||||||||||
11 | Pavel HovězákPavel Hovězák | 75 | AC Moravská Slavia Brno | 11:11.72 | |||||||||||||||
Josef HrubýJosef Hrubý | 92 | TJ Znojmo | DNF | ||||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
3000 m - Ženy (Finále)
Finále (so, 13.6.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza JagošováTereza Jagošová | 93 | AC Moravská Slavia Brno | 11:39.43 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Kateřina StaňkováKateřina Staňková | 88 | AC Moravská Slavia Brno | 12:20.18 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Romana ŠutováRomana Šutová | 86 | AK Kroměříž | 12:21.89 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Martina SedláčkováMartina Sedláčková | 95 | AK Kroměříž | 13:23.29 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Isabella ZbořilováIsabella Zbořilová | 01 | AK Kroměříž | 13:38.68 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Jana TomkováJana Tomková | 94 | SK Přerov | 14:29.62 | 5.00 | ||||||||||||||
MB | Tereza EliáškováTereza Eliášková | 95 | AC Moravská Slavia Brno | 11:41.18 | |||||||||||||||
Shannon SivilaShannon Sivila | 97 | TJ Znojmo | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
100 m překážek [83,8cm] - Ženy (Běh)
Běh 1 (so, 13.6.2015) | Vítr: -1.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Helena TomkováHelena Tomková | 92 | SK Přerov | 14.03 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Adéla BalůskováAdéla Balůsková | 91 | SK Přerov | 15.82 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Veronika StrýčkováVeronika Strýčková | 99 | AC Čejkovice | 16.15 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Eva ŠenkováEva Šenková | 96 | Atletický klub AHA Vyškov | 17.42 | 5.00 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 2 (so, 13.6.2015) | Vítr: -2.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eva ŠutováEva Šutová | 90 | AK Kroměříž | 17.22 | 7.00 | ||||||||||||||
2 | Aneta PalánováAneta Palánová | 97 | AC Moravská Slavia Brno | 17.38 | 6.00 | ||||||||||||||
3 | Denisa HubáčkováDenisa Hubáčková | 96 | Atletický klub AHA Vyškov | 18.91 | 4.00 | ||||||||||||||
MB | Martina HavlíčkováMartina Havlíčková | 96 | AC Moravská Slavia Brno | 18.43 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
110 m překážek [106,7 cm] - Muži (Běh)
Běh 1 (so, 13.6.2015) | Vítr: -0.9 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adam HurtaAdam Hurta | 89 | AC Prostějov | 17.39 | 9.00 | ||||||||||||||
2 | Martin SeberaMartin Sebera | 74 | Atletický klub AHA Vyškov | 17.60 | 8.00 | ||||||||||||||
3 | Tomáš ŘezníčekTomáš Řezníček | 95 | AC Moravská Slavia Brno | 17.78 | 7.00 | ||||||||||||||
4 | Aleš ŘíhošekAleš Říhošek | 85 | SK Přerov | 17.80 | 6.00 | ||||||||||||||
Jiří OdvářkaJiří Odvářka | 96 | AC Prostějov | DNF | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (so, 13.6.2015) | Vítr: -0.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej DoležalOndřej Doležal | 79 | Atletický klub AHA Vyškov | 17.20 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Šimon SlavíkŠimon Slavík | 96 | AC Moravská Slavia Brno | 21.13 | 5.00 | ||||||||||||||
3 | Lukáš SouralLukáš Soural | 82 | AC Moravská Slavia Brno | 23.93 | 4.00 | ||||||||||||||
Jan HolochJan Holoch | 81 | Atletický klub AHA Vyškov | DNF | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
400 m překážek [91,4 cm] - Muži (Běh)
Běh 1 (so, 13.6.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Aleš ŘíhošekAleš Říhošek | 85 | SK Přerov | 59.06 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Adam HurtaAdam Hurta | 89 | AC Prostějov | 59.68 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Tomáš ŘezníčekTomáš Řezníček | 95 | AC Moravská Slavia Brno | 65.79 | 7.00 | ||||||||||||||
Rostislav MališkaRostislav Mališka | 98 | SK Přerov | DNF | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 2 (so, 13.6.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub ProcházkaJakub Procházka | 94 | AC Moravská Slavia Brno | 66.01 | 6.00 | ||||||||||||||
2 | Martin SeberaMartin Sebera | 74 | Atletický klub AHA Vyškov | 68.72 | 5.00 | ||||||||||||||
3 | Lukáš SouralLukáš Soural | 82 | AC Moravská Slavia Brno | 72.63 | 3.00 | ||||||||||||||
4 | Luboš StloukalLuboš Stloukal | 71 | Atletický klub AHA Vyškov | 79.76 | 2.00 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 3 (so, 13.6.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej DoležalOndřej Doležal | 79 | Atletický klub AHA Vyškov | 61.20 | 8.00 | ||||||||||||||
2 | Filip ZemanFilip Zeman | 99 | AC Moravská Slavia Brno | 68.74 | 4.00 | ||||||||||||||
3 | Pavel HovězákPavel Hovězák | 75 | AC Moravská Slavia Brno | 82.98 | 1.00 | ||||||||||||||
4 | Martin ŠtěpánekMartin Štěpánek | 99 | Atletický klub AHA Vyškov | 89.06 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
400 m překážek [76,2 cm] - Ženy (Finále)
Finále (so, 13.6.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jana TomkováJana Tomková | 94 | SK Přerov | 71.30 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Monika GrégrováMonika Grégrová | 88 | AC Čejkovice | 81.45 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Denisa HubáčkováDenisa Hubáčková | 96 | Atletický klub AHA Vyškov | 89.85 | 8.00 | ||||||||||||||
MB | Martina HavlíčkováMartina Havlíčková | 96 | AC Moravská Slavia Brno | 72.76 | |||||||||||||||
MB | Tereza TomíčkováTereza Tomíčková | 96 | SSK Vítkovice | 74.30 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
4 x 100 m - Muži (Běh)
Běh 1 (so, 13.6.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hrabinec, Vondráček, Jelínek, Kočenda Hrabinec, Vondráček, Jelínek, Kočenda | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 44.20 | 11.00 | |||||||||||||||
2 | "A" Říhošek, Rakušan, Maťa, Lehocký "A" Říhošek, Rakušan, Maťa, Lehocký | SK Přerov | 45.29 | 9.00 | |||||||||||||||
3 | Konrád, Albrecht, Odvářka, Hurta Konrád, Albrecht, Odvářka, Hurta | AC Prostějov | 45.62 | 8.00 | |||||||||||||||
4 | "A" Klaška, Řezníček, Ščudla, Gerec "A" Klaška, Řezníček, Ščudla, Gerec | AC Moravská Slavia Brno | 46.18 | 7.00 | |||||||||||||||
5 | Papp, Osolsobě, Szabó, Navrátil Papp, Osolsobě, Szabó, Navrátil | Atletický klub AHA Vyškov | 49.85 | 5.00 | |||||||||||||||
Bělák, Walter, Martiník, Helán Bělák, Walter, Martiník, Helán | AC TRACK & FIELD Brno | DNS | |||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (so, 13.6.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | "B" Zeman, Hladký, Procházka, Slavík "B" Zeman, Hladký, Procházka, Slavík | AC Moravská Slavia Brno | 49.41 | 6.00 | |||||||||||||||
2 | "B" Koňařík, Dluhoš, Kopec, Mikulášek "B" Koňařík, Dluhoš, Kopec, Mikulášek | SK Přerov | 50.40 | 4.00 | |||||||||||||||
3 | "C" Soural, Musil, Jeřábek, Novotný "C" Soural, Musil, Jeřábek, Novotný | AC Moravská Slavia Brno | 53.06 | 3.00 | |||||||||||||||
"D" Hověžák, Polívka, Drmola F., Drmola A. "D" Hověžák, Polívka, Drmola F., Drmola A. | AC Moravská Slavia Brno | DNS | |||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
4 x 100 m - Ženy (Finále)
Finále (so, 13.6.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | "A" Freibergerová A., Coufalová D., Gorecká, Coufalová K. "A" Freibergerová A., Coufalová D., Gorecká, Coufalová K. | AC Moravská Slavia Brno | 51.61 | 11.00 | |||||||||||||||
2 | Tomková, Balůšková, Plhalová, Zatlokalová Tomková, Balůšková, Plhalová, Zatlokalová | SK Přerov | 51.68 | 9.00 | |||||||||||||||
3 | Strýčková, Grégrová, Bařinová, Zhřívalová Strýčková, Grégrová, Bařinová, Zhřívalová | AC Čejkovice | 54.32 | 8.00 | |||||||||||||||
4 | "B" Freibergerová E., Juřenčáková, Machová, Starčevičová "B" Freibergerová E., Juřenčáková, Machová, Starčevičová | AC Moravská Slavia Brno | 55.86 | 7.00 | |||||||||||||||
"C" Kižková, Hanáková, Malenínská, Elblová "C" Kižková, Hanáková, Malenínská, Elblová | AC Moravská Slavia Brno | DNS | |||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
skok vysoký - Muži (Finále)
Finále (so, 13.6.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Body | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Patrik AlbrechtPatrik Albrecht
AC Prostějov |
96 | 1.79 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Daniel PátekDaniel Pátek
SK Přerov |
98 | 1.79 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Siddartha SivilaSiddartha Sivila
TJ Znojmo |
00 | 1.73 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Martin LigockiMartin Ligocki
SK Přerov |
86 | 1.69 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Matěj DluhošMatěj Dluhoš
SK Přerov |
99 | 1.69 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Adam HurtaAdam Hurta
AC Prostějov |
89 | 1.65 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Václav KlvaňaVáclav Klvaňa
SK Přerov |
98 | 1.61 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Martin ŠtěpánekMartin Štěpánek
Atletický klub AHA Vyškov |
99 | 1.61 | 3.00 | |||||||||||||||
9= |
Karel WalterKarel Walter
AC TRACK & FIELD Brno |
75 | 1.57 | 1.50 | |||||||||||||||
9= |
Jakub KuntJakub Kunt
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště |
01 | 1.57 | 1.50 | |||||||||||||||
11= |
Ondřej DoležalOndřej Doležal
Atletický klub AHA Vyškov |
79 | 1.53 | ||||||||||||||||
11= |
Jan HolochJan Holoch
Atletický klub AHA Vyškov |
81 | 1.53 | ||||||||||||||||
Václav JanásVáclav Janás
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště |
01 | DNS | |||||||||||||||||
MB |
Jonáš KolomazníkJonáš Kolomazník
SK Přerov |
03 | 1.57 | ||||||||||||||||
Celkem 14 závodníků |
skok vysoký - Ženy (Finále)
Finále (so, 13.6.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Body | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tereza NeuwirthováTereza Neuwirthová
TJ Znojmo |
98 | 1.64 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Veronika ČejnováVeronika Čejnová
SK Přerov |
00 | 1.64 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Eva ŠenkováEva Šenková
Atletický klub AHA Vyškov |
96 | 1.55 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Kateřina NeuwirthováKateřina Neuwirthová
TJ Znojmo |
01 | 1.55 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Michaela VeseláMichaela Veselá
TJ Znojmo |
98 | 1.52 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Lucie KřižkováLucie Křižková
AC Moravská Slavia Brno |
98 | 1.46 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Andrea StarčevičováAndrea Starčevičová
AC Moravská Slavia Brno |
98 | 1.46 | 4.00 | |||||||||||||||
Adéla BalůskováAdéla Balůsková
SK Přerov |
91 | NH | |||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
skok o tyči - Muži (Finále)
Finále (so, 13.6.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Body | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Filip ZemanFilip Zeman
AC Moravská Slavia Brno |
99 | 2.85 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Sebastian HajzlerSebastian Hajzler
Atletický klub AHA Vyškov |
01 | 2.85 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Karel WalterKarel Walter
AC TRACK & FIELD Brno |
75 | 2.75 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Dominik PappDominik Papp
Atletický klub AHA Vyškov |
99 | 2.65 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Václav KlvaňaVáclav Klvaňa
SK Přerov |
98 | 2.55 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Martin OlšerMartin Olšer
SK Přerov |
75 | 2.55 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Jan KoňaříkJan Koňařík
SK Přerov |
84 | 2.55 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Aleš ŘíhošekAleš Říhošek
SK Přerov |
85 | 2.45 | 3.00 | |||||||||||||||
Stanislav KalvodaStanislav Kalvoda
TJ Sokol Brno - Žabovřesky |
76 | NH | |||||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
skok o tyči - Ženy (Finále)
Finále (so, 13.6.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Body | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Veronika StrýčkováVeronika Strýčková
AC Čejkovice |
99 | 3.41 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Monika GrégrováMonika Grégrová
AC Čejkovice |
88 | 3.41 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Soňa KrajňákováSoňa Krajňáková
AC Moravská Slavia Brno |
96 | 3.31 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Zdena BezůškováZdena Bezůšková
AC Čejkovice |
84 | 3.01 | 7.00 | |||||||||||||||
5= |
Eva ŠenkováEva Šenková
Atletický klub AHA Vyškov |
96 | 2.81 | 5.50 | |||||||||||||||
5= |
Denisa ZhřívalováDenisa Zhřívalová
AC Čejkovice |
99 | 2.81 | 5.50 | |||||||||||||||
7 |
Andrea StarčevičováAndrea Starčevičová
AC Moravská Slavia Brno |
98 | 2.61 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Denisa HubáčkováDenisa Hubáčková
Atletický klub AHA Vyškov |
96 | 2.41 | 3.00 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
skok daleký - Muži (Finále)
Finále (so, 13.6.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Lukáš KračmarLukáš Kračmar
AC Moravská Slavia Brno |
98 | 6.15 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Vojtěch RakušanVojtěch Rakušan
SK Přerov |
97 | 6.10 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Martin LigockiMartin Ligocki
SK Přerov |
86 | 5.57 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Daniel PátekDaniel Pátek
SK Přerov |
98 | 5.54 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Vojtěch KocábVojtěch Kocáb
AC TRACK & FIELD Brno |
85 | 5.54 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Matouš KonrádMatouš Konrád
AC Prostějov |
97 | 5.49 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Tomáš ŘezníčekTomáš Řezníček
AC Moravská Slavia Brno |
95 | 5.42 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Marek KalousMarek Kalous
Atletický klub AHA Vyškov |
00 | 5.37 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Jan KoňaříkJan Koňařík
SK Přerov |
84 | 5.25 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Petr NovotnýPetr Novotný
Atletický klub AHA Vyškov |
00 | 5.09 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Adam KopecAdam Kopec
SK Přerov |
99 | 5.09 | ||||||||||||||||
12 |
Siddartha SivilaSiddartha Sivila
TJ Znojmo |
00 | 4.91 | ||||||||||||||||
13 |
Stanislav MikulášekStanislav Mikulášek
SK Přerov |
99 | 4.66 | ||||||||||||||||
14 |
Lukáš SzekeresLukáš Szekeres
SK Přerov |
00 | 4.46 | ||||||||||||||||
Patrik KočendaPatrik Kočenda
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště |
91 | NM | |||||||||||||||||
Celkem 15 závodníků |
skok daleký - Ženy (Finále)
Finále (so, 13.6.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Eva ŠutováEva Šutová
AK Kroměříž |
90 | 5.12 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Helena TomkováHelena Tomková
SK Přerov |
92 | 5.11 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Aneta PalánováAneta Palánová
AC Moravská Slavia Brno |
97 | 5.02 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Denisa ZhřívalováDenisa Zhřívalová
AC Čejkovice |
99 | 4.95 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Kristýna HeřmánkováKristýna Heřmánková
AC Moravská Slavia Brno |
99 | 4.88 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Adéla BalůskováAdéla Balůsková
SK Přerov |
91 | 4.87 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Anna TodorováAnna Todorová
SK Přerov |
97 | 4.74 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Nikola DvorskáNikola Dvorská
SK Přerov |
00 | 4.67 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Andrea PlhalováAndrea Plhalová
SK Přerov |
99 | 4.57 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Monika GrégrováMonika Grégrová
AC Čejkovice |
88 | 4.54 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Andrea StarčevičováAndrea Starčevičová
AC Moravská Slavia Brno |
98 | 4.43 | ||||||||||||||||
12 |
Alžběta ZdražilováAlžběta Zdražilová
TJ Znojmo |
99 | 4.41 | ||||||||||||||||
13 |
Denisa MachováDenisa Machová
AC Moravská Slavia Brno |
98 | 4.38 | ||||||||||||||||
14 |
Pavlína VašinováPavlína Vašinová
SK Přerov |
01 | 4.26 | ||||||||||||||||
15 |
Marcela GoreckáMarcela Gorecká
AC Moravská Slavia Brno |
88 | 4.22 | ||||||||||||||||
16 |
Sára KolomazníkováSára Kolomazníková
SK Přerov |
00 | 4.16 | ||||||||||||||||
17 |
Michaela VeseláMichaela Veselá
TJ Znojmo |
98 | 4.15 | ||||||||||||||||
18 |
Barbora HastíkováBarbora Hastíková
SK Přerov |
99 | 3.89 | ||||||||||||||||
19 |
Eliška ŠkrabalováEliška Škrabalová
SK Přerov |
01 | 3.87 | ||||||||||||||||
Celkem 19 závodníků |
trojskok - Muži (Finále)
Finále (so, 13.6.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Lukáš KračmarLukáš Kračmar
AC Moravská Slavia Brno |
98 | 12.88 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Vojtěch RakušanVojtěch Rakušan
SK Přerov |
97 | 11.79 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Martin SeberaMartin Sebera
Atletický klub AHA Vyškov |
74 | 11.73 | 8.00 | |||||||||||||||
Jan HolochJan Holoch
Atletický klub AHA Vyškov |
81 | NM | |||||||||||||||||
Jan KoňaříkJan Koňařík
SK Přerov |
84 | NM | |||||||||||||||||
Vojtěch KocábVojtěch Kocáb
AC TRACK & FIELD Brno |
85 | NM | |||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
trojskok - Ženy (Finále)
Finále (so, 13.6.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Helena TomkováHelena Tomková
SK Přerov |
92 | 11.79 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Veronika ČejnováVeronika Čejnová
SK Přerov |
00 | 11.18 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Kristýna HeřmánkováKristýna Heřmánková
AC Moravská Slavia Brno |
99 | 10.37 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Zdena BezůškováZdena Bezůšková
AC Čejkovice |
84 | 09.61 | 7.00 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
vrh koulí 4kg - Ženy (Finále)
Finále (so, 13.6.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová
SK Přerov |
97 | 12.00 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Hana KorábováHana Korábová
AC Čejkovice |
93 | 09.24 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Veronika MuchováVeronika Muchová
AK Kroměříž |
98 | 08.63 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Kateřina BubíkováKateřina Bubíková
SK Přerov |
99 | 08.43 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Renata HnidákováRenata Hnidáková
AC Čejkovice |
72 | 07.47 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Kristina OsolsoběKristina Osolsobě
Atletický klub AHA Vyškov |
96 | 07.37 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Dominika CoufalováDominika Coufalová
AC Moravská Slavia Brno |
94 | 07.26 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Barbora MandátováBarbora Mandátová
SK Přerov |
96 | 07.23 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Anna FreibergerováAnna Freibergerová
AC Moravská Slavia Brno |
96 | 07.17 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Hana MajzlíkováHana Majzlíková
AC Čejkovice |
87 | 06.57 | 1.00 | |||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
vrh koulí 7,26kg - Muži (Finále)
Finále (so, 13.6.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Roman VidaRoman Vida
AC Moravská Slavia Brno |
69 | 12.75 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Miroslav BřustekMiroslav Břustek
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště |
93 | 12.38 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Robert SklenářRobert Sklenář
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště |
68 | 12.15 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Pavel KolomazníkPavel Kolomazník
SK Přerov |
73 | 11.97 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Zdeněk ŠčudlaZdeněk Ščudla
AC Moravská Slavia Brno |
96 | 11.70 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Tomáš HelánTomáš Helán
AC TRACK & FIELD Brno |
91 | 11.67 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Jaroslav HadašJaroslav Hadaš
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště |
74 | 11.45 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
František DrmolaFrantišek Drmola
AC Moravská Slavia Brno |
91 | 11.18 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Pavel ValentPavel Valent
TJ Sokol Brno - Žabovřesky |
85 | 10.90 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Adam DrmolaAdam Drmola
AC Moravská Slavia Brno |
94 | 10.78 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Marek BaškaMarek Baška
TJ Jiskra Otrokovice |
76 | 10.75 | ||||||||||||||||
12 |
Evžen OhlídalEvžen Ohlídal
AC Prostějov |
57 | 10.53 | ||||||||||||||||
13 |
Jakub JelínekJakub Jelínek
Atletický klub AHA Vyškov |
90 | 10.17 | ||||||||||||||||
14 |
Lukáš PolívkaLukáš Polívka
AC Moravská Slavia Brno |
92 | 09.88 | ||||||||||||||||
15 |
Pavel BeznoskaPavel Beznoska
TJ Jiskra Otrokovice |
78 | 09.88 | ||||||||||||||||
16 |
Michael ŠachMichael Šach
TJ Jiskra Otrokovice |
98 | 09.66 | ||||||||||||||||
17 |
Luboš StloukalLuboš Stloukal
Atletický klub AHA Vyškov |
71 | 09.02 | ||||||||||||||||
18 |
Petr ŠpičákPetr Špičák
Atletický klub AHA Vyškov |
79 | 08.33 | ||||||||||||||||
Tomáš MikyskaTomáš Mikyska
TJ Sokol Brno - Žabovřesky |
75 | NM | |||||||||||||||||
Miroslav ŠlapotaMiroslav Šlapota
TJ Sokol Brno - Žabovřesky |
54 | NM | |||||||||||||||||
Lukáš VeverkaLukáš Veverka
AC Čejkovice |
91 | NM | |||||||||||||||||
David VlasákDavid Vlasák
TJ Sokol Brno - Žabovřesky |
68 | NM | |||||||||||||||||
Pavel HřibaPavel Hřiba
AC Čejkovice |
78 | NM | |||||||||||||||||
Martin PodhajskýMartin Podhajský
TJ Jiskra Otrokovice |
76 | NM | |||||||||||||||||
Celkem 24 závodníků |
hod diskem 1kg - Ženy (Finále)
Finále (so, 13.6.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová
SK Přerov |
97 | 28.28 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Hana KorábováHana Korábová
AC Čejkovice |
93 | 25.52 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Barbora MandátováBarbora Mandátová
SK Přerov |
96 | 24.70 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Adéla BalůskováAdéla Balůsková
SK Přerov |
91 | 23.68 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Kateřina BubíkováKateřina Bubíková
SK Přerov |
99 | 22.88 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Veronika MuchováVeronika Muchová
AK Kroměříž |
98 | 22.44 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Hana MajzlíkováHana Majzlíková
AC Čejkovice |
87 | 21.31 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Renata HnidákováRenata Hnidáková
AC Čejkovice |
72 | 21.02 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Natálie MandátováNatálie Mandátová
SK Přerov |
00 | 17.76 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Kristina OsolsoběKristina Osolsobě
Atletický klub AHA Vyškov |
96 | 17.66 | 1.00 | |||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
hod diskem 2kg - Muži (Finále)
Finále (so, 13.6.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Robert SklenářRobert Sklenář
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště |
68 | 37.30 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Roman VidaRoman Vida
AC Moravská Slavia Brno |
69 | 35.44 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Evžen OhlídalEvžen Ohlídal
AC Prostějov |
57 | 34.76 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Miroslav BřustekMiroslav Břustek
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště |
93 | 34.62 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Karel HošekKarel Hošek
TJ Jiskra Otrokovice |
58 | 34.50 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Petr DvořákPetr Dvořák
TJ Sokol Brno - Žabovřesky |
66 | 34.50 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Pavel KolomazníkPavel Kolomazník
SK Přerov |
73 | 33.82 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Pavel ValentPavel Valent
TJ Sokol Brno - Žabovřesky |
85 | 32.40 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
František DrmolaFrantišek Drmola
AC Moravská Slavia Brno |
91 | 30.85 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
René NovákRené Novák
TJ Jiskra Otrokovice |
71 | 30.76 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Zdeněk ŠčudlaZdeněk Ščudla
AC Moravská Slavia Brno |
96 | 30.66 | ||||||||||||||||
12 |
Marek BaškaMarek Baška
TJ Jiskra Otrokovice |
76 | 30.33 | ||||||||||||||||
13 |
Lukáš PolívkaLukáš Polívka
AC Moravská Slavia Brno |
92 | 30.12 | ||||||||||||||||
14 |
Pavel BeznoskaPavel Beznoska
TJ Jiskra Otrokovice |
78 | 29.59 | ||||||||||||||||
15 |
Adam DrmolaAdam Drmola
AC Moravská Slavia Brno |
94 | 29.25 | ||||||||||||||||
16 |
Radim JetelinaRadim Jetelina
TJ Sokol Brno - Žabovřesky |
54 | 27.55 | ||||||||||||||||
17 |
Michael ŠachMichael Šach
TJ Jiskra Otrokovice |
98 | 18.92 | ||||||||||||||||
18 |
Petr ŠpičákPetr Špičák
Atletický klub AHA Vyškov |
79 | 18.90 | ||||||||||||||||
Libor NovotnýLibor Novotný
TJ Sokol Brno - Žabovřesky |
63 | NM | |||||||||||||||||
Celkem 19 závodníků |
hod kladivem 4kg - Ženy (Finále)
Finále (so, 13.6.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Hana KorábováHana Korábová
AC Čejkovice |
93 | 40.63 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Hana MajzlíkováHana Majzlíková
AC Čejkovice |
87 | 35.83 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Veronika MuchováVeronika Muchová
AK Kroměříž |
98 | 26.82 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Kateřina BubíkováKateřina Bubíková
SK Přerov |
99 | 23.70 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Kristina OsolsoběKristina Osolsobě
Atletický klub AHA Vyškov |
96 | 23.51 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Renata HnidákováRenata Hnidáková
AC Čejkovice |
72 | 20.40 | 5.00 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
hod kladivem 7,26kg - Muži (Finále)
Finále (so, 13.6.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Libor NovotnýLibor Novotný
TJ Sokol Brno - Žabovřesky |
63 | 41.25 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Marek BaškaMarek Baška
TJ Jiskra Otrokovice |
76 | 38.68 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
René NovákRené Novák
TJ Jiskra Otrokovice |
71 | 37.07 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Petr DvořákPetr Dvořák
TJ Sokol Brno - Žabovřesky |
66 | 36.29 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Pavel BeznoskaPavel Beznoska
TJ Jiskra Otrokovice |
78 | 35.53 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Pavel HnidákPavel Hnidák
AC Čejkovice |
63 | 35.24 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
František TvrdoňFrantišek Tvrdoň
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště |
51 | 31.15 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Pavel KolomazníkPavel Kolomazník
SK Přerov |
73 | 30.40 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Radim JetelinaRadim Jetelina
TJ Sokol Brno - Žabovřesky |
54 | 25.66 | 2.00 | |||||||||||||||
Pavel HřibaPavel Hřiba
AC Čejkovice |
78 | DNS | |||||||||||||||||
Martin HaškovecMartin Haškovec
TJ Sokol Brno - Žabovřesky |
66 | DNS | |||||||||||||||||
Tomáš MikyskaTomáš Mikyska
TJ Sokol Brno - Žabovřesky |
75 | DNS | |||||||||||||||||
František ValíčekFrantišek Valíček
TJ Sokol Brno - Žabovřesky |
41 | DNS | |||||||||||||||||
David VlasákDavid Vlasák
TJ Sokol Brno - Žabovřesky |
68 | DNS | |||||||||||||||||
Celkem 14 závodníků |
hod oštěpem 600g - Ženy (Finále)
Finále (so, 13.6.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová
SK Přerov |
97 | 33.33 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Eva ŠutováEva Šutová
AK Kroměříž |
90 | 32.67 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Veronika StrýčkováVeronika Strýčková
AC Čejkovice |
99 | 27.03 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Barbora MandátováBarbora Mandátová
SK Přerov |
96 | 23.25 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Anna BařinováAnna Bařinová
AC Čejkovice |
97 | 22.97 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Zdena BezůškováZdena Bezůšková
AC Čejkovice |
84 | 16.20 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Natálie MandátováNatálie Mandátová
SK Přerov |
00 | 15.69 | 4.00 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
hod oštěpem 700g - Dorostenci (Finále)
Finále (so, 13.6.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MB |
Bohumír BrhelBohumír Brhel
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště |
98 | 36.06 | ||||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
hod oštěpem 800g - Muži (Finále)
Finále (so, 13.6.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tomáš HelánTomáš Helán
AC TRACK & FIELD Brno |
91 | 49.28 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Zdeněk ŠčudlaZdeněk Ščudla
AC Moravská Slavia Brno |
96 | 48.43 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Robert SklenářRobert Sklenář
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště |
68 | 48.04 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Martin BudíkMartin Budík
SK Přerov |
87 | 46.78 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Petr DvořákPetr Dvořák
TJ Sokol Brno - Žabovřesky |
66 | 45.25 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Lukáš PolívkaLukáš Polívka
AC Moravská Slavia Brno |
92 | 43.81 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Václav KlvaňaVáclav Klvaňa
SK Přerov |
98 | 42.65 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Michael ŠachMichael Šach
TJ Jiskra Otrokovice |
98 | 41.61 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
René NovákRené Novák
TJ Jiskra Otrokovice |
71 | 40.67 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Martin LigockiMartin Ligocki
SK Přerov |
86 | 40.11 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Karel WalterKarel Walter
AC TRACK & FIELD Brno |
75 | 38.92 | ||||||||||||||||
12 |
Jakub JelínekJakub Jelínek
Atletický klub AHA Vyškov |
90 | 37.32 | ||||||||||||||||
Martin OlšerMartin Olšer
SK Přerov |
75 | DNS | |||||||||||||||||
Stanislav KalvodaStanislav Kalvoda
TJ Sokol Brno - Žabovřesky |
76 | DNS | |||||||||||||||||
Pavel HřibaPavel Hřiba
AC Čejkovice |
78 | DNS | |||||||||||||||||
Ondřej HudečekOndřej Hudeček
AC Čejkovice |
81 | DNS | |||||||||||||||||
Lukáš VeverkaLukáš Veverka
AC Čejkovice |
91 | DNS | |||||||||||||||||
Celkem 17 závodníků |
Celkový bodový stav - Muži |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MOSBR MOSBR | AC Moravská Slavia Brno | 240.00 | ||||||||||||||||
2 | SKPRE SKPRE | SK Přerov | 222.00 | ||||||||||||||||
3 | AHAVY AHAVY | Atletický klub AHA Vyškov | 108.00 | ||||||||||||||||
4 | UHHRA UHHRA | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 107.00 | ||||||||||||||||
5 | PROST PROST | AC Prostějov | 063.00 | ||||||||||||||||
6 | OTROK OTROK | TJ Jiskra Otrokovice | 058.00 | ||||||||||||||||
7 | TRFBR TRFBR | AC TRACK & FIELD Brno | 042.00 | ||||||||||||||||
8 | ZABBR ZABBR | TJ Sokol Brno - Žabovřesky | 036.00 | ||||||||||||||||
9 | TJZNO TJZNO | TJ Znojmo | 020.00 | ||||||||||||||||
10 | ARCBR ARCBR | Athletic Runners Club Brno | 009.00 | ||||||||||||||||
11 | CEJKO CEJKO | AC Čejkovice | 005.00 | ||||||||||||||||
Poznámky:Stav po: 100 m, 200 m, 400 m, 800 m, 1500 m, 3000 m, 110 m př., 400 m př., disk 2kg, kladivo 7,26kg, oštěp 800g, koule 7,26kg, dálka, trojskok, tyč, výška, 110 m př., 100 m, 400 m, 400 m, 400 m př., 400 m př., 200 m, 4x100 m, 4x100 m |
|||||||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
Celkový bodový stav - Ženy |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MOSBR MOSBR | AC Moravská Slavia Brno | 234.00 | ||||||||||||||||
2 | SKPRE SKPRE | SK Přerov | 222.00 | ||||||||||||||||
3 | CEJKO CEJKO | AC Čejkovice | 158.50 | ||||||||||||||||
4 | KROME KROME | AK Kroměříž | 140.00 | ||||||||||||||||
5 | AHAVY AHAVY | Atletický klub AHA Vyškov | 050.50 | ||||||||||||||||
6 | TJZNO TJZNO | TJ Znojmo | 025.00 | ||||||||||||||||
Poznámky:Stav po: 100 m, 200 m, 400 m, 800 m, 1500 m, 3000 m, 100 m př., 400 m př., disk 1kg, kladivo 4kg, oštěp 600g, koule 4kg, dálka, trojskok, tyč, výška, 100 m př., 800 m, 100 m, 400 m, 200 m, 4x100 m |
|||||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |