Přebor Jihočeského kraje mužů, žen, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň
Praha-Strahov (22. 1. 2005)60 m - Muži (Běh)
Běh 1 (so, 22.1.2005) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš ŽeleznýTomáš Železný | 78 | Sokol České Budějovice | 07.34 | |||||||||||||||
2 | Adam VlčekAdam Vlček | 87 | SK Start Třeboň | 07.41 | |||||||||||||||
3 | Milan PenaMilan Pena | 85 | Sokol České Budějovice | 07.42 | |||||||||||||||
4 | Vít BednářVít Bednář | 87 | SK Start Třeboň | 07.51 | |||||||||||||||
5 | Petr KulovanýPetr Kulovaný | 86 | Sokol České Budějovice | 07.51 | |||||||||||||||
6 | Ondřej MusilOndřej Musil | 87 | Bechyňský atletický klub Be... | 07.80 | |||||||||||||||
7 | Lukáš RokosLukáš Rokos | 87 | SK Start Třeboň | 07.79 | |||||||||||||||
8 | Jiří PersonaJiří Persona | 87 | Sokol České Budějovice | 07.87 | |||||||||||||||
9 | Ladislav BeranLadislav Beran | 87 | Sokol České Budějovice | 07.91 | |||||||||||||||
10= | Jan MatějkaJan Matějka | 86 | TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... | 07.94 | |||||||||||||||
10= | Milan SodomkaMilan Sodomka | 76 | SK Start Třeboň | 07.94 | |||||||||||||||
12 | Lukáš ChaloupkaLukáš Chaloupka | 83 | Sokol České Budějovice | 08.37 | |||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
Běh 2 (so, 22.1.2005) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Roman ZubekRoman Zubek | 78 | TJ Dukla Praha | 06.95 | |||||||||||||||
2 | Petr OgounPetr Ogoun | 84 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 07.01 | |||||||||||||||
3 | Tomáš KneblTomáš Knebl | 83 | TJ Dukla Praha | 07.06 | |||||||||||||||
Poznámky:mimo přebor |
|||||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
60 m - Muži (Finále)
Finále (so, 22.1.2005) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš ŽeleznýTomáš Železný | 78 | Sokol České Budějovice | 07.22 | |||||||||||||||
2 | Adam VlčekAdam Vlček | 87 | SK Start Třeboň | 07.23 | |||||||||||||||
3 | Milan PenaMilan Pena | 85 | Sokol České Budějovice | 07.37 | |||||||||||||||
4 | Vít BednářVít Bednář | 87 | SK Start Třeboň | 07.41 | |||||||||||||||
5 | Petr KulovanýPetr Kulovaný | 86 | Sokol České Budějovice | 07.52 | |||||||||||||||
6 | Ondřej MusilOndřej Musil | 87 | Bechyňský atletický klub Be... | NP | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
60 m - Dorostenci
(so, 22.1.2005) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš ČižmarTomáš Čižmar | 89 | Sokol České Budějovice | 07.59 | |||||||||||||||
2 | Jakub HübnerJakub Hübner | 88 | Sokol České Budějovice | 07.67 | |||||||||||||||
3 | David LinhartDavid Linhart | 89 | RAK Borovany | 07.78 | |||||||||||||||
4 | Petr UrbanPetr Urban | 89 | SK Čtyři Dvory České Budějo... | 07.71 | |||||||||||||||
5 | Vojtěch BohuslavVojtěch Bohuslav | 88 | TJ Vodní Stavby Tábor | 07.85 | |||||||||||||||
6 | Michal KáplMichal Kápl | 89 | RAK Borovany | 08.00 | |||||||||||||||
7 | Roman JiskraRoman Jiskra | 88 | Sokol České Budějovice | 07.94 | |||||||||||||||
8 | Patrik BerkaPatrik Berka | 89 | TJ Vodní Stavby Tábor | 07.95 | |||||||||||||||
9 | Lukáš KillianLukáš Killian | 89 | Bechyňský atletický klub Be... | 08.11 | |||||||||||||||
10 | David ŘíhaDavid Říha | 88 | TJ Sokol Jitex Písek | 08.12 | |||||||||||||||
11 | Radek KučeraRadek Kučera | 89 | Sokol České Budějovice | 08.23 | |||||||||||||||
12 | Miroslav SmolákMiroslav Smolák | 89 | Bechyňský atletický klub Be... | 08.24 | |||||||||||||||
13 | Jakub VeselýJakub Veselý | 88 | TJ Vodní Stavby Tábor | 08.47 | |||||||||||||||
Celkem 13 závodníků |
60 m - Dorostenci (Finále)
Finále (so, 22.1.2005) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš ČižmarTomáš Čižmar | 89 | Sokol České Budějovice | 07.54 | |||||||||||||||
2 | Jakub HübnerJakub Hübner | 88 | Sokol České Budějovice | 07.57 | |||||||||||||||
3 | David LinhartDavid Linhart | 89 | RAK Borovany | 07.68 | |||||||||||||||
4 | Petr UrbanPetr Urban | 89 | SK Čtyři Dvory České Budějo... | 07.77 | |||||||||||||||
5 | Vojtěch BohuslavVojtěch Bohuslav | 88 | TJ Vodní Stavby Tábor | 07.89 | |||||||||||||||
6 | Michal KáplMichal Kápl | 89 | RAK Borovany | 07.97 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
60 m - Žáci
(so, 22.1.2005) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Radek ŠímaRadek Šíma | 90 | Sokol České Budějovice | 07.83 | |||||||||||||||
2 | Lukáš ŠťastnýLukáš Šťastný | 91 | TJ Sokol Milevsko | 07.82 | |||||||||||||||
3 | Stanislav ŠafářStanislav Šafář | 90 | Bechyňský atletický klub Be... | 08.18 | |||||||||||||||
4 | Ondřej KubešOndřej Kubeš | 90 | TJ Chyšky | 08.27 | |||||||||||||||
5 | Julius ChlpíkJulius Chlpík | 90 | TJ Vodní Stavby Tábor | 08.22 | |||||||||||||||
6 | Petr PexaPetr Pexa | 90 | SK Čtyři Dvory České Budějo... | 08.29 | |||||||||||||||
7 | Jakub TomaskoJakub Tomasko | 92 | TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... | 08.49 | |||||||||||||||
8 | Jakub HomolkaJakub Homolka | 92 | Bechyňský atletický klub Be... | 09.03 | |||||||||||||||
9 | Oliver ErnstOliver Ernst | 91 | SK Čtyři Dvory České Budějo... | 09.34 | |||||||||||||||
10 | Tomáš BinterTomáš Binter | 92 | Sokol České Budějovice | 09.57 | |||||||||||||||
Tomáš HerdaTomáš Herda | 92 | SK Čtyři Dvory České Budějo... | NP | ||||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
60 m - Žáci (Finále)
Finále (so, 22.1.2005) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Radek ŠímaRadek Šíma | 90 | Sokol České Budějovice | 07.77 | |||||||||||||||
2 | Lukáš ŠťastnýLukáš Šťastný | 91 | TJ Sokol Milevsko | 07.80 | |||||||||||||||
3 | Stanislav ŠafářStanislav Šafář | 90 | Bechyňský atletický klub Be... | 08.04 | |||||||||||||||
4 | Ondřej KubešOndřej Kubeš | 90 | TJ Chyšky | 08.13 | |||||||||||||||
5 | Julius ChlpíkJulius Chlpík | 90 | TJ Vodní Stavby Tábor | 08.70 | |||||||||||||||
6 | Petr PexaPetr Pexa | 90 | SK Čtyři Dvory České Budějo... | 08.52 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
60 m - Ženy
(so, 22.1.2005) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jana BenedováJana Benedová | 85 | SKP České Budějovice | 07.94 | |||||||||||||||
2 | Bohuslava VáňováBohuslava Váňová | 84 | TJ SK Čéčova České Budějovice | 08.12 | |||||||||||||||
3 | Lenka GrycováLenka Grycová | 87 | Sokol České Budějovice | 08.92 | |||||||||||||||
4 | Tereza OndokováTereza Ondoková | 86 | RAK Borovany | 09.25 | |||||||||||||||
5 | Tereza KolářováTereza Kolářová | 86 | SK Čtyři Dvory České Budějo... | 09.04 | |||||||||||||||
6 | Kateřina DvořáčkováKateřina Dvořáčková | 86 | Sokol České Budějovice | 10.04 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
60 m - Dorostenky
(so, 22.1.2005) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina RajmováKateřina Rajmová | 89 | TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... | 07.92 | |||||||||||||||
2 | Barbora SlavíkováBarbora Slavíková | 89 | TJ Nová Včelnice | 08.39 | |||||||||||||||
3 | Anna OrlováAnna Orlová | 88 | SK Start Třeboň | 08.58 | |||||||||||||||
4 | Martina DrábikováMartina Drábiková | 89 | TJ Nová Včelnice | 08.60 | |||||||||||||||
5 | Petra JašarováPetra Jašarová | 89 | SKP České Budějovice | 08.72 | |||||||||||||||
6 | Romana BorovkováRomana Borovková | 89 | TJ SK Čéčova České Budějovice | 08.66 | |||||||||||||||
7 | Vladimíra MikešováVladimíra Mikešová | 89 | Sokol České Budějovice | 08.92 | |||||||||||||||
8 | Martina StrašíkováMartina Strašíková | 89 | TJ Nová Včelnice | 08.99 | |||||||||||||||
9 | Tereza HouškováTereza Houšková | 88 | SKP České Budějovice | 09.03 | |||||||||||||||
10 | Šárka DrsováŠárka Drsová | 89 | TJ Nová Včelnice | 09.10 | |||||||||||||||
11 | Martina LiškováMartina Lišková | 89 | TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... | 09.14 | |||||||||||||||
12 | Věra TurkováVěra Turková | 89 | TJ SK Čéčova České Budějovice | 09.19 | |||||||||||||||
13 | Lenka ŠtifterováLenka Štifterová | 88 | TJ SK Čéčova České Budějovice | 09.55 | |||||||||||||||
14 | Klára DražilováKlára Dražilová | 89 | Sokol České Budějovice | 09.98 | |||||||||||||||
Lenka NekovářováLenka Nekovářová | 88 | SK Čtyři Dvory České Budějo... | NP | ||||||||||||||||
Celkem 15 závodníků |
60 m - Dorostenky (Finále)
Finále (so, 22.1.2005) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina RajmováKateřina Rajmová | 89 | TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... | 07.94 | |||||||||||||||
2 | Barbora SlavíkováBarbora Slavíková | 89 | TJ Nová Včelnice | 08.29 | |||||||||||||||
3 | Anna OrlováAnna Orlová | 88 | SK Start Třeboň | 08.47 | |||||||||||||||
4 | Martina DrábikováMartina Drábiková | 89 | TJ Nová Včelnice | 08.55 | |||||||||||||||
5 | Petra JašarováPetra Jašarová | 89 | SKP České Budějovice | 08.72 | |||||||||||||||
Romana BorovkováRomana Borovková | 89 | TJ SK Čéčova České Budějovice | DQ | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
60 m - Žákyně
(so, 22.1.2005) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martina DrsováMartina Drsová | 91 | TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... | 08.12 | |||||||||||||||
2 | Veronika VasičkováVeronika Vasičková | 90 | TJ Nová Včelnice | 08.37 | |||||||||||||||
3 | Tereza KrbcováTereza Krbcová | 90 | TJ SK Čéčova České Budějovice | 08.62 | |||||||||||||||
4 | Markéta FujdiarováMarkéta Fujdiarová | 90 | Sokol České Budějovice | 08.45 | |||||||||||||||
5 | Leona KubůLeona Kubů | 90 | TJ Nová Včelnice | 08.46 | |||||||||||||||
6 | Petra KaňákováPetra Kaňáková | 91 | TJ SK Čéčova České Budějovice | 08.63 | |||||||||||||||
7 | Zuzana DvořákováZuzana Dvořáková | 90 | TJ Sokol Milevsko | 08.68 | |||||||||||||||
8 | Tereza AutengruberováTereza Autengruberová | 90 | TJ SK Čéčova České Budějovice | 08.71 | |||||||||||||||
9 | Veronika TomkováVeronika Tomková | 90 | TJ Vodní Stavby Tábor | 08.90 | |||||||||||||||
10 | Markkéta PíchováMarkkéta Píchová | 91 | TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... | 08.93 | |||||||||||||||
11 | Eliška BednářováEliška Bednářová | 90 | Sokol České Budějovice | 08.96 | |||||||||||||||
12 | Lucie StruskováLucie Strusková | 90 | SKP České Budějovice | 08.97 | |||||||||||||||
13 | Lucia FilipováLucia Filipová | 90 | Sokol České Budějovice | 09.04 | |||||||||||||||
14 | Kamila HořejšíKamila Hořejší | 92 | Bechyňský atletický klub Be... | 09.21 | |||||||||||||||
15 | Kristýna VarhaníkováKristýna Varhaníková | 93 | Sokol České Budějovice | 09.30 | |||||||||||||||
16 | Barbora PostlováBarbora Postlová | 92 | TJ SK Čéčova České Budějovice | 09.32 | |||||||||||||||
17 | Veronika DvořákováVeronika Dvořáková | 92 | Sokol České Budějovice | 09.34 | |||||||||||||||
Celkem 17 závodníků |
60 m - Žákyně (Finále)
Finále (so, 22.1.2005) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martina DrsováMartina Drsová | 91 | TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... | 08.18 | |||||||||||||||
2 | Veronika VasičkováVeronika Vasičková | 90 | TJ Nová Včelnice | 08.39 | |||||||||||||||
3 | Tereza KrbcováTereza Krbcová | 90 | TJ SK Čéčova České Budějovice | 08.50 | |||||||||||||||
4 | Markéta FujdiarováMarkéta Fujdiarová | 90 | Sokol České Budějovice | 08.50 | |||||||||||||||
5 | Leona KubůLeona Kubů | 90 | TJ Nová Včelnice | 08.55 | |||||||||||||||
6 | Petra KaňákováPetra Kaňáková | 91 | TJ SK Čéčova České Budějovice | 08.63 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
150 m - Žáci
(so, 22.1.2005) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lukáš ŠťastnýLukáš Šťastný | 91 | TJ Sokol Milevsko | 18.83 | |||||||||||||||
2 | Radek ŠímaRadek Šíma | 90 | Sokol České Budějovice | 19.44 | |||||||||||||||
3 | Jakub MalíkJakub Malík | 91 | RAK Borovany | 20.06 | |||||||||||||||
4 | Jan MusilJan Musil | 90 | TJ Vodní Stavby Tábor | 20.25 | |||||||||||||||
5 | Ondřej KubešOndřej Kubeš | 90 | TJ Chyšky | 20.30 | |||||||||||||||
6 | Václav HouškaVáclav Houška | 90 | ŠSK ZŠ Borotín | 20.37 | |||||||||||||||
7 | Marek PršínMarek Pršín | 92 | Sokol České Budějovice | 20.64 | |||||||||||||||
8 | Jakub TomaskoJakub Tomasko | 92 | TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... | 21.45 | |||||||||||||||
9 | Lukáš ChládekLukáš Chládek | 91 | TJ Vodní Stavby Tábor | 21.85 | |||||||||||||||
10 | Jakub MatoušekJakub Matoušek | 90 | Bechyňský atletický klub Be... | 22.43 | |||||||||||||||
11 | Vít KubelkaVít Kubelka | 92 | SK Čtyři Dvory České Budějo... | 22.72 | |||||||||||||||
12 | Martin FleischmannMartin Fleischmann | 92 | TJ Sokol Milevsko | 23.66 | |||||||||||||||
Vojtěch SýkoraVojtěch Sýkora | 90 | SK Čtyři Dvory České Budějo... | NP | ||||||||||||||||
Celkem 13 závodníků |
150 m - Žákyně
(so, 22.1.2005) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martina DrsováMartina Drsová | 91 | TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... | 19.86 | |||||||||||||||
2 | Veronika VasičkováVeronika Vasičková | 90 | TJ Nová Včelnice | 20.78 | |||||||||||||||
3 | Tereza KrbcováTereza Krbcová | 90 | TJ SK Čéčova České Budějovice | 20.89 | |||||||||||||||
3 | Markéta MikešováMarkéta Mikešová | 92 | AC Tábor | 20.89 | |||||||||||||||
5 | Simona HavlováSimona Havlová | 92 | AC Tábor | 21.21 | |||||||||||||||
6 | Tereza AutengruberováTereza Autengruberová | 90 | TJ SK Čéčova České Budějovice | 21.32 | |||||||||||||||
7 | Petra KaňákováPetra Kaňáková | 91 | TJ SK Čéčova České Budějovice | 21.44 | |||||||||||||||
8 | Lucie StruskováLucie Strusková | 90 | SKP České Budějovice | 21.47 | |||||||||||||||
9 | Daniela DrdováDaniela Drdová | 90 | TJ Vodní Stavby Tábor | 21.58 | |||||||||||||||
10 | Eliška BednářováEliška Bednářová | 90 | Sokol České Budějovice | 21.63 | |||||||||||||||
11 | Veronika TomkováVeronika Tomková | 90 | TJ Vodní Stavby Tábor | 22.30 | |||||||||||||||
12 | Veronika DvořákováVeronika Dvořáková | 92 | Sokol České Budějovice | 22.35 | |||||||||||||||
13 | Petra KohoutováPetra Kohoutová | 90 | TJ Sokol Jitex Písek | 22.48 | |||||||||||||||
14 | Lucia FilipováLucia Filipová | 90 | Sokol České Budějovice | 22.64 | |||||||||||||||
15 | Markkéta PíchováMarkkéta Píchová | 91 | TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... | 22.66 | |||||||||||||||
16 | Alena VeseláAlena Veselá | 90 | TJ Vodní Stavby Tábor | 22.94 | |||||||||||||||
17 | Barbora PostlováBarbora Postlová | 92 | TJ SK Čéčova České Budějovice | 23.34 | |||||||||||||||
18 | Kristýna VarhaníkováKristýna Varhaníková | 93 | Sokol České Budějovice | 23.39 | |||||||||||||||
19 | Klára VašíčkováKlára Vašíčková | 92 | AC Tábor | 23.73 | |||||||||||||||
20 | Lenka VaňkováLenka Vaňková | 91 | TJ Vodní Stavby Tábor | 24.34 | |||||||||||||||
21 | Michaela TomkováMichaela Tomková | 90 | TJ Vodní Stavby Tábor | 25.19 | |||||||||||||||
Celkem 21 závodníků |
200 m - Muži
(so, 22.1.2005) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Milan PenaMilan Pena | 85 | Sokol České Budějovice | 23.59 | |||||||||||||||
2 | Petr KulovanýPetr Kulovaný | 86 | Sokol České Budějovice | 24.11 | |||||||||||||||
3 | Adam VlčekAdam Vlček | 87 | SK Start Třeboň | 24.23 | |||||||||||||||
4 | Eduard BenešEduard Beneš | 87 | Sokol České Budějovice | 24.60 | |||||||||||||||
5 | Vít BednářVít Bednář | 87 | SK Start Třeboň | 24.81 | |||||||||||||||
6 | Miroslav ZikmundMiroslav Zikmund | 84 | TJ Nová Včelnice | 25.03 | |||||||||||||||
7 | Pavel KoczóPavel Koczó | 87 | Sokol České Budějovice | 25.18 | |||||||||||||||
8 | František PaclíkFrantišek Paclík | 87 | Sokol České Budějovice | 25.59 | |||||||||||||||
9 | Milan SodomkaMilan Sodomka | 76 | SK Start Třeboň | 25.60 | |||||||||||||||
10 | Jiří PersonaJiří Persona | 87 | Sokol České Budějovice | 25.74 | |||||||||||||||
11 | Ladislav BeranLadislav Beran | 87 | Sokol České Budějovice | 25.76 | |||||||||||||||
12 | Jaromír LoumaJaromír Louma | 87 | TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... | 26.34 | |||||||||||||||
13 | Lukáš ChaloupkaLukáš Chaloupka | 83 | Sokol České Budějovice | 27.21 | |||||||||||||||
Jiří BuchtaJiří Buchta | 83 | SK Čtyři Dvory České Budějo... | NF | ||||||||||||||||
Martin DrtinaMartin Drtina | 84 | TJ Vodní Stavby Tábor | NP | ||||||||||||||||
Celkem 15 závodníků |
200 m - Dorostenci
(so, 22.1.2005) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub HübnerJakub Hübner | 88 | Sokol České Budějovice | 24.82 | |||||||||||||||
2 | Roman JiskraRoman Jiskra | 88 | Sokol České Budějovice | 24.98 | |||||||||||||||
3 | David LinhartDavid Linhart | 89 | RAK Borovany | 25.05 | |||||||||||||||
4 | Petr UrbanPetr Urban | 89 | SK Čtyři Dvory České Budějo... | 25.11 | |||||||||||||||
5 | Tomáš ČižmarTomáš Čižmar | 89 | Sokol České Budějovice | 25.33 | |||||||||||||||
6 | Vojtěch BohuslavVojtěch Bohuslav | 88 | TJ Vodní Stavby Tábor | 25.66 | |||||||||||||||
7 | Jan JakešJan Jakeš | 88 | TJ Vodní Stavby Tábor | 25.88 | |||||||||||||||
8 | Patrik BerkaPatrik Berka | 89 | TJ Vodní Stavby Tábor | 25.90 | |||||||||||||||
9 | Rostislav KubičkaRostislav Kubička | 88 | Sokol České Budějovice | 25.97 | |||||||||||||||
10 | Michal KáplMichal Kápl | 89 | RAK Borovany | 26.08 | |||||||||||||||
11 | Vilém LaurynVilém Lauryn | 88 | TJ Vodní Stavby Tábor | 26.39 | |||||||||||||||
12 | Vojtěch KubelkaVojtěch Kubelka | 89 | SK Čtyři Dvory České Budějo... | 27.03 | |||||||||||||||
13 | Lukáš KillianLukáš Killian | 89 | Bechyňský atletický klub Be... | 27.44 | |||||||||||||||
14 | Miroslav SmolákMiroslav Smolák | 89 | Bechyňský atletický klub Be... | 27.56 | |||||||||||||||
15 | Jakub VeselýJakub Veselý | 88 | TJ Vodní Stavby Tábor | 27.57 | |||||||||||||||
16 | Martin ProcházkaMartin Procházka | 88 | TJ Chyšky | 29.97 | |||||||||||||||
Celkem 16 závodníků |
200 m - Ženy
(so, 22.1.2005) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bohuslava VáňováBohuslava Váňová | 84 | TJ SK Čéčova České Budějovice | 26.10 | |||||||||||||||
2 | Jana BenedováJana Benedová | 85 | SKP České Budějovice | 26.46 | |||||||||||||||
3 | Lenka RoblováLenka Roblová | 82 | Sokol České Budějovice | 26.73 | |||||||||||||||
4 | Dana ŠatrováDana Šatrová | 86 | Sokol České Budějovice | 27.65 | |||||||||||||||
5 | Lucie PermedlováLucie Permedlová | 87 | TJ Vodní Stavby Tábor | 27.66 | |||||||||||||||
6 | Hana SyrovátkováHana Syrovátková | 85 | SKP České Budějovice | 28.26 | |||||||||||||||
7 | Lenka GrycováLenka Grycová | 87 | Sokol České Budějovice | 29.64 | |||||||||||||||
8 | Tereza KolářováTereza Kolářová | 86 | SK Čtyři Dvory České Budějo... | 29.82 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
200 m - Dorostenky
(so, 22.1.2005) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina RajmováKateřina Rajmová | 89 | TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... | 26.69 | |||||||||||||||
2 | Zdeňka KomzákováZdeňka Komzáková | 89 | SKP České Budějovice | 27.74 | |||||||||||||||
3 | Eva KrálováEva Králová | 88 | TJ Sokol Jitex Písek | 28.59 | |||||||||||||||
4 | Barbora SlavíkováBarbora Slavíková | 89 | TJ Nová Včelnice | 28.77 | |||||||||||||||
5 | Romana BorovkováRomana Borovková | 89 | TJ SK Čéčova České Budějovice | 28.82 | |||||||||||||||
6 | Lucie FialováLucie Fialová | 89 | TJ SK Čéčova České Budějovice | 29.09 | |||||||||||||||
7 | Anna OrlováAnna Orlová | 88 | SK Start Třeboň | 29.73 | |||||||||||||||
8 | Šárka DrsováŠárka Drsová | 89 | TJ Nová Včelnice | 30.01 | |||||||||||||||
9 | Lenka NekovářováLenka Nekovářová | 88 | SK Čtyři Dvory České Budějo... | 30.12 | |||||||||||||||
10 | Kamila MišákováKamila Mišáková | 89 | TJ SK Čéčova České Budějovice | 30.25 | |||||||||||||||
11 | Martina CermanováMartina Cermanová | 89 | TJ Vodní Stavby Tábor | 31.40 | |||||||||||||||
12 | Věra TurkováVěra Turková | 89 | TJ SK Čéčova České Budějovice | 31.80 | |||||||||||||||
13 | Lenka ŠtifterováLenka Štifterová | 88 | TJ SK Čéčova České Budějovice | 32.07 | |||||||||||||||
Martina LiškováMartina Lišková | 89 | TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... | NP | ||||||||||||||||
Celkem 14 závodníků |
300 m - Žáci
(so, 22.1.2005) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Radek ŠímaRadek Šíma | 90 | Sokol České Budějovice | 40.74 | |||||||||||||||
2 | Robin RanglRobin Rangl | 91 | Sokol České Budějovice | 41.02 | |||||||||||||||
3 | Jindřich VítJindřich Vít | 90 | SK Čtyři Dvory České Budějo... | 41.52 | |||||||||||||||
4 | Jakub MalíkJakub Malík | 91 | RAK Borovany | 42.93 | |||||||||||||||
5 | Jan MusilJan Musil | 90 | TJ Vodní Stavby Tábor | 44.40 | |||||||||||||||
6 | Marek PršínMarek Pršín | 92 | Sokol České Budějovice | 45.02 | |||||||||||||||
7 | Jaroslav DrdaJaroslav Drda | 91 | Bechyňský atletický klub Be... | 45.84 | |||||||||||||||
8 | Vojtěch NovotnýVojtěch Novotný | 93 | ŠSK ZŠ Borotín | 50.37 | |||||||||||||||
9 | Lukáš ChládekLukáš Chládek | 91 | TJ Vodní Stavby Tábor | 50.88 | |||||||||||||||
10 | Martin FleischmannMartin Fleischmann | 92 | TJ Sokol Milevsko | 52.40 | |||||||||||||||
11 | Oliver ErnstOliver Ernst | 91 | SK Čtyři Dvory České Budějo... | 54.12 | |||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
300 m - Žákyně
(so, 22.1.2005) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pavla ČábelováPavla Čábelová | 90 | TJ SK Čéčova České Budějovice | 46.39 | |||||||||||||||
2 | Eva BenešováEva Benešová | 91 | Sokol České Budějovice | 46.40 | |||||||||||||||
3 | Daniela DrdováDaniela Drdová | 90 | TJ Vodní Stavby Tábor | 47.73 | |||||||||||||||
4 | Klára ŠtěpánkováKlára Štěpánková | 91 | Sokol České Budějovice | 47.75 | |||||||||||||||
5 | Lucie BernáLucie Berná | 91 | TJ SK Čéčova České Budějovice | 48.62 | |||||||||||||||
6 | Markkéta PíchováMarkkéta Píchová | 91 | TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... | 48.89 | |||||||||||||||
7 | Lenka MotalováLenka Motalová | 91 | Sokol České Budějovice | 48.99 | |||||||||||||||
8 | Barbora JandováBarbora Jandová | 90 | TJ SK Čéčova České Budějovice | 49.68 | |||||||||||||||
9 | Michala BudínováMichala Budínová | 92 | TJ SK Čéčova České Budějovice | 49.82 | |||||||||||||||
10 | Magdalena VozobulováMagdalena Vozobulová | 93 | SK Čtyři Dvory České Budějo... | 51.81 | |||||||||||||||
11 | Kristýna ŠtiakováKristýna Štiaková | 92 | SK Čtyři Dvory České Budějo... | 52.80 | |||||||||||||||
12 | Sandra KotlabováSandra Kotlabová | 92 | TJ SK Čéčova České Budějovice | 52.91 | |||||||||||||||
13 | Klára VašíčkováKlára Vašíčková | 92 | AC Tábor | 53.12 | |||||||||||||||
14 | Kristýna KovářováKristýna Kovářová | 90 | TJ SK Čéčova České Budějovice | 53.76 | |||||||||||||||
Petra KohoutováPetra Kohoutová | 90 | TJ Sokol Jitex Písek | DQ | ||||||||||||||||
Zuzana DvořákováZuzana Dvořáková | 90 | TJ Sokol Milevsko | NP | ||||||||||||||||
Celkem 16 závodníků |
400 m - Muži
(so, 22.1.2005) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Petr KulovanýPetr Kulovaný | 86 | Sokol České Budějovice | 52.49 | |||||||||||||||
2 | Milan PenaMilan Pena | 85 | Sokol České Budějovice | 52.78 | |||||||||||||||
3 | Pavel KoczóPavel Koczó | 87 | Sokol České Budějovice | 54.47 | |||||||||||||||
4 | František PaclíkFrantišek Paclík | 87 | Sokol České Budějovice | 55.15 | |||||||||||||||
5 | Jiří BuchtaJiří Buchta | 83 | SK Čtyři Dvory České Budějo... | 58.36 | |||||||||||||||
6 | Lukáš RokosLukáš Rokos | 87 | SK Start Třeboň | 58.59 | |||||||||||||||
7 | Jaromír LoumaJaromír Louma | 87 | TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... | 59.65 | |||||||||||||||
Jan MatějkaJan Matějka | 86 | TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... | NP | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
400 m - Dorostenci
(so, 22.1.2005) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | František BatystaFrantišek Batysta | 88 | SK Čtyři Dvory České Budějo... | 54.19 | |||||||||||||||
2 | Rostislav KubičkaRostislav Kubička | 88 | Sokol České Budějovice | 57.16 | |||||||||||||||
3 | Petr ŽeníšekPetr Ženíšek | 88 | SK Čtyři Dvory České Budějo... | 57.45 | |||||||||||||||
4 | Vojtěch KubelkaVojtěch Kubelka | 89 | SK Čtyři Dvory České Budějo... | 1:00.19 | |||||||||||||||
5 | Pavel KostelenecPavel Kostelenec | 89 | Bechyňský atletický klub Be... | 1:01.68 | |||||||||||||||
6 | Jakub VeselýJakub Veselý | 88 | TJ Vodní Stavby Tábor | 1:02.21 | |||||||||||||||
7 | michal Hajnýmichal Hajný | 89 | TJ Vodní Stavby Tábor | 1:02.55 | |||||||||||||||
8 | Martin ProcházkaMartin Procházka | 88 | TJ Chyšky | 1:02.92 | |||||||||||||||
Matěj VlašánekMatěj Vlašánek | 89 | SK Čtyři Dvory České Budějo... | NP | ||||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
400 m - Ženy
(so, 22.1.2005) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lenka RoblováLenka Roblová | 82 | Sokol České Budějovice | 59.87 | |||||||||||||||
2 | Jana MelichováJana Melichová | 79 | TJ SK Čéčova České Budějovice | 1:00.14 | |||||||||||||||
3 | Dana ŠatrováDana Šatrová | 86 | Sokol České Budějovice | 1:00.42 | |||||||||||||||
4 | Hana SyrovátkováHana Syrovátková | 85 | SKP České Budějovice | 1:03.04 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
400 m - Dorostenky
(so, 22.1.2005) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zdeňka KomzákováZdeňka Komzáková | 89 | SKP České Budějovice | 1:03.16 | |||||||||||||||
2 | Eva KrálováEva Králová | 88 | TJ Sokol Jitex Písek | 1:05.09 | |||||||||||||||
3 | Lucie FialováLucie Fialová | 89 | TJ SK Čéčova České Budějovice | 1:05.45 | |||||||||||||||
4 | Romana BorovkováRomana Borovková | 89 | TJ SK Čéčova České Budějovice | 1:06.16 | |||||||||||||||
5 | Vladimíra MikešováVladimíra Mikešová | 89 | Sokol České Budějovice | 1:06.24 | |||||||||||||||
6 | Kamila MišákováKamila Mišáková | 89 | TJ SK Čéčova České Budějovice | 1:06.90 | |||||||||||||||
7 | Ivana VítkováIvana Vítková | 88 | TJ SK Čéčova České Budějovice | 1:08.67 | |||||||||||||||
8 | Lenka NekovářováLenka Nekovářová | 88 | SK Čtyři Dvory České Budějo... | 1:09.55 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
800 m - Muži (Finále)
Finále (so, 22.1.2005) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martin TipkaMartin Tipka | 85 | TJ KOH-I-NOOR České Budějovice | 2:20.49 | |||||||||||||||
2 | Jaromír LoumaJaromír Louma | 87 | TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... | 2:27.53 | |||||||||||||||
3 | Michal RybákMichal Rybák | 75 | TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... | 2:41.21 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
800 m - Dorostenci (Finále)
Finále (so, 22.1.2005) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Petr KrchPetr Krch | 88 | TJ Vodní Stavby Tábor | 2:05.28 | |||||||||||||||
2 | Jan JakešJan Jakeš | 88 | TJ Vodní Stavby Tábor | 2:15.33 | |||||||||||||||
3 | Petr ŽeníšekPetr Ženíšek | 88 | SK Čtyři Dvory České Budějo... | 2:19.42 | |||||||||||||||
4 | Martin ProcházkaMartin Procházka | 88 | TJ Chyšky | 2:35.55 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
800 m - Žáci (Finále)
Finále (so, 22.1.2005) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Stanislav ŠafářStanislav Šafář | 90 | Bechyňský atletický klub Be... | 2:22.62 | |||||||||||||||
2 | Josef ChrášťanskýJosef Chrášťanský | 92 | Sokol České Budějovice | 2:23.45 | |||||||||||||||
3 | Václav HouškaVáclav Houška | 90 | ŠSK ZŠ Borotín | 2:24.28 | |||||||||||||||
4 | David BílekDavid Bílek | 93 | Sokol České Budějovice | 2:26.97 | |||||||||||||||
5 | Jakub TomšíčekJakub Tomšíček | 91 | Sokol České Budějovice | 2:33.75 | |||||||||||||||
6 | Oliver ErnstOliver Ernst | 91 | SK Čtyři Dvory České Budějo... | 2:41.21 | |||||||||||||||
7 | Ondřej MalechaOndřej Malecha | 91 | TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... | 2:47.16 | |||||||||||||||
8 | Lukáš MalechaLukáš Malecha | 91 | TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... | 2:52.76 | |||||||||||||||
9 | Marek StejskalMarek Stejskal | 93 | Sokol České Budějovice | 2:59.74 | |||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
800 m - Ženy
(so, 22.1.2005) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Iva KaplanováIva Kaplanová | 68 | Athletic club Čimelice | 2:51.15 | |||||||||||||||
2 | Dorota KofroňováDorota Kofroňová | 79 | TJ Chyšky | 3:19.45 | |||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
800 m - Dorostenky
(so, 22.1.2005) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ivana VítkováIvana Vítková | 88 | TJ SK Čéčova České Budějovice | 2:51.57 | |||||||||||||||
2 | Martina CermanováMartina Cermanová | 89 | TJ Vodní Stavby Tábor | 2:55.34 | |||||||||||||||
3 | Věra KleinováVěra Kleinová | 89 | TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... | 3:02.92 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
800 m - Žákyně
(so, 22.1.2005) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eva BenešováEva Benešová | 91 | Sokol České Budějovice | 2:32.76 | |||||||||||||||
2 | Klára ŠtěpánkováKlára Štěpánková | 91 | Sokol České Budějovice | 2:35.57 | |||||||||||||||
3 | Marie MračkováMarie Mračková | 90 | TJ Nová Včelnice | 2:42.43 | |||||||||||||||
4 | Martina HejdováMartina Hejdová | 91 | TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... | 2:45.66 | |||||||||||||||
5 | Barbora MarešováBarbora Marešová | 91 | TJ Nová Včelnice | 2:53.52 | |||||||||||||||
6 | Alena VeseláAlena Veselá | 90 | TJ Vodní Stavby Tábor | 2:58.95 | |||||||||||||||
7 | Helena PolívkováHelena Polívková | 90 | TJ Vodní Stavby Tábor | 3:02.52 | |||||||||||||||
8 | Kristýna KovářováKristýna Kovářová | 90 | TJ SK Čéčova České Budějovice | 3:03.22 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
1500 m - Muži (Finále)
Finále (so, 22.1.2005) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan KreisingerJan Kreisinger | 84 | SK Čtyři Dvory České Budějo... | 4:02.78 | |||||||||||||||
2 | Jan BláhaJan Bláha | 71 | Sokol České Budějovice | 4:05.34 | |||||||||||||||
3 | Martin TipkaMartin Tipka | 85 | TJ KOH-I-NOOR České Budějovice | 4:12.15 | |||||||||||||||
4 | Jan ŠimákJan Šimák | 85 | Sokol České Budějovice | 4:30.48 | |||||||||||||||
5 | Eduard BenešEduard Beneš | 87 | Sokol České Budějovice | 4:34.49 | |||||||||||||||
6 | Martin FukaMartin Fuka | 78 | TJ Chyšky | 4:38.79 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
1500 m - Dorostenci (Finále)
Finále (so, 22.1.2005) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Josef KrygarJosef Krygar | 89 | Sokol České Budějovice | 4:17.12 | |||||||||||||||
2 | Ondřej BrynychOndřej Brynych | 88 | Sokol České Budějovice | 4:31.37 | |||||||||||||||
3 | Miroslav MartinusMiroslav Martinus | 89 | Sokol České Budějovice | 4:53.57 | |||||||||||||||
Pavel KostelenecPavel Kostelenec | 89 | Bechyňský atletický klub Be... | NP | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
1500 m - Žáci (Finále)
Finále (so, 22.1.2005) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Julius ChlpíkJulius Chlpík | 90 | TJ Vodní Stavby Tábor | 5:10.76 | |||||||||||||||
2 | František KošinaFrantišek Košina | 90 | SK Start Třeboň | 5:14.30 | |||||||||||||||
3 | David VašDavid Vaš | 90 | Sokol České Budějovice | 5:20.17 | |||||||||||||||
4 | Vojtěch NovotnýVojtěch Novotný | 93 | ŠSK ZŠ Borotín | 5:21.99 | |||||||||||||||
Marek SakařMarek Sakař | 90 | Bechyňský atletický klub Be... | NF | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
1500 m - Ženy
(so, 22.1.2005) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eliška KnížkováEliška Knížková | 82 | Athletic club Čimelice | 5:15.89 | |||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
1500 m - Dorostenky
(so, 22.1.2005) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Radka KrygarováRadka Krygarová | 89 | Sokol České Budějovice | 4:59.55 | |||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
1500 m - Žákyně
(so, 22.1.2005) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora KloubováBarbora Kloubová | 90 | Sokol České Budějovice | 5:07.98 | |||||||||||||||
2 | Zuzana BočkováZuzana Bočková | 90 | Sokol České Budějovice | 5:26.28 | |||||||||||||||
3 | Lenka VaňkováLenka Vaňková | 91 | TJ Vodní Stavby Tábor | 5:28.11 | |||||||||||||||
4 | Kateřina KošinováKateřina Košinová | 90 | SK Start Třeboň | 5:58.53 | |||||||||||||||
5 | Michala BudínováMichala Budínová | 92 | TJ SK Čéčova České Budějovice | 6:03.28 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
3000 m - Muži
(so, 22.1.2005) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan BláhaJan Bláha | 71 | Sokol České Budějovice | 8:32.55 | |||||||||||||||
2 | Jan KreisingerJan Kreisinger | 84 | SK Čtyři Dvory České Budějo... | 8:36.26 | |||||||||||||||
3 | Bohuslav RodinaBohuslav Rodina | 59 | TJ Sokol Jitex Písek | 10:09.33 | |||||||||||||||
4 | Vít MalíkVít Malík | 69 | RAK Borovany | 10:16.12 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
3000 m - Dorostenci
(so, 22.1.2005) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Daniel HájekDaniel Hájek | 88 | Sokol České Budějovice | 9:36.84 | |||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
3000 m - Žáci
(so, 22.1.2005) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nikola BujnovskýNikola Bujnovský | 90 | Sokol České Budějovice | 11:43.18 | |||||||||||||||
2 | Ondřej ChudýOndřej Chudý | 90 | TJ Vodní Stavby Tábor | 11:47.89 | |||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
3000 m - Ženy
(so, 22.1.2005) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eliška KnížkováEliška Knížková | 82 | Athletic club Čimelice | 12:42.9 | |||||||||||||||
2 | Dorota KofroňováDorota Kofroňová | 79 | TJ Chyšky | 16:52.2 | |||||||||||||||
Linda RechtoríkováLinda Rechtoríková | 87 | ŠSK ZŠ Borotín | NP | ||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
60 m překážek [106,7 cm] - Muži (Běh)
Běh 1 (so, 22.1.2005) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Stanislav SajdokStanislav Sajdok | 83 | TJ Dukla Praha | 7.89 | |||||||||||||||
2 | Jan ČechJan Čech | 81 | PSK Olymp Praha | 7.91 | |||||||||||||||
3 | Pavel ĎuricaPavel Ďurica | 80 | PSK Olymp Praha | 8.05 | |||||||||||||||
4 | Michal KrejčíMichal Krejčí | 81 | USK Praha | 8.24 | |||||||||||||||
5 | Antonín VáchaAntonín Vácha | 87 | AC Pardubice | 8.79 | |||||||||||||||
Poznámky:mimo přebor |
|||||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (so, 22.1.2005) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martin TipkaMartin Tipka | 85 | TJ KOH-I-NOOR České Budějovice | 9.52 | |||||||||||||||
2 | Ondřej MusilOndřej Musil | 87 | Bechyňský atletický klub Be... | 10.06 | |||||||||||||||
3 | Michal RybákMichal Rybák | 75 | TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... | 10.20 | |||||||||||||||
4 | Lukáš RokosLukáš Rokos | 87 | SK Start Třeboň | 10.23 | |||||||||||||||
Pavel KavříkPavel Kavřík | 80 | SK Čtyři Dvory České Budějo... | NP | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
60 m překážek [91,4 cm] - Dorostenci
(so, 22.1.2005) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | David LinhartDavid Linhart | 89 | RAK Borovany | 8.70 | |||||||||||||||
2 | Vilém LaurynVilém Lauryn | 88 | TJ Vodní Stavby Tábor | 8.86 | |||||||||||||||
3 | Martin NováčekMartin Nováček | 88 | TJ JE Dukovany | 8.89 | |||||||||||||||
4 | Petr UrbanPetr Urban | 89 | SK Čtyři Dvory České Budějo... | 9.17 | |||||||||||||||
5 | František BatystaFrantišek Batysta | 88 | SK Čtyři Dvory České Budějo... | 9.18 | |||||||||||||||
6 | Jan JakešJan Jakeš | 88 | TJ Vodní Stavby Tábor | 10.24 | |||||||||||||||
7 | Michal BoháčMichal Boháč | 89 | TJ Vodní Stavby Tábor | 10.73 | |||||||||||||||
Michal HajnýMichal Hajný | 89 | TJ Vodní Stavby Tábor | NP | ||||||||||||||||
Lukáš OburkaLukáš Oburka | 89 | TJ JE Dukovany | NP | ||||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
60 m překážek [83,8 cm] - Žáci
(so, 22.1.2005) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jindřich VítJindřich Vít | 90 | SK Čtyři Dvory České Budějo... | 9.10 | |||||||||||||||
2 | Sebastian MrázSebastian Mráz | 90 | SK Čtyři Dvory České Budějo... | 9.26 | |||||||||||||||
3 | Robin RanglRobin Rangl | 91 | Sokol České Budějovice | 9.73 | |||||||||||||||
4 | Michal ProkopMichal Prokop | 90 | Bechyňský atletický klub Be... | 10.16 | |||||||||||||||
5 | Lukáš TejnorLukáš Tejnor | 91 | ŠSK ZŠ Borotín | 10.33 | |||||||||||||||
6 | Jan MusilJan Musil | 90 | TJ Vodní Stavby Tábor | 10.42 | |||||||||||||||
7 | Jaroslav DrdaJaroslav Drda | 91 | Bechyňský atletický klub Be... | 10.76 | |||||||||||||||
8 | Václav HouškaVáclav Houška | 90 | ŠSK ZŠ Borotín | 11.11 | |||||||||||||||
9 | Lukáš ChládekLukáš Chládek | 91 | TJ Vodní Stavby Tábor | 11.20 | |||||||||||||||
10 | Lukáš MalechaLukáš Malecha | 91 | TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... | 12.25 | |||||||||||||||
11 | Ondřej MalechaOndřej Malecha | 91 | TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... | 12.30 | |||||||||||||||
12 | Vojtěch NovotnýVojtěch Novotný | 93 | ŠSK ZŠ Borotín | 12.73 | |||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
60 m překážek [83,8 cm] - Ženy
(so, 22.1.2005) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Petra BlovskáPetra Blovská | 85 | ASK Slavia Praha | 9.51 | |||||||||||||||
2 | Jana MelichováJana Melichová | 79 | TJ SK Čéčova České Budějovice | 9.80 | |||||||||||||||
3 | Lucie PermedlováLucie Permedlová | 87 | TJ Vodní Stavby Tábor | 9.90 | |||||||||||||||
4 | Zuzana HlouškováZuzana Hloušková | 87 | Sokol České Budějovice | 10.91 | |||||||||||||||
Lucie DrhovskáLucie Drhovská | 85 | SK Čtyři Dvory České Budějo... | NF | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
60 m překážek [76,2cm-8,20m] - Žákyně
(so, 22.1.2005) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Naďa ZikmundováNaďa Zikmundová | 90 | TJ Nová Včelnice | 9.53 | |||||||||||||||
2 | Markéta MikešováMarkéta Mikešová | 92 | AC Tábor | 10.31 | |||||||||||||||
3 | Leona KubůLeona Kubů | 90 | TJ Nová Včelnice | 10.38 | |||||||||||||||
4 | Petra GottwaldováPetra Gottwaldová | 90 | TJ SK Čéčova České Budějovice | 10.91 | |||||||||||||||
5 | Simona HavlováSimona Havlová | 92 | AC Tábor | 11.04 | |||||||||||||||
6 | Pavla ČábelováPavla Čábelová | 90 | TJ SK Čéčova České Budějovice | 11.12 | |||||||||||||||
7 | Martina KubešováMartina Kubešová | 90 | TJ Vodní Stavby Tábor | 11.15 | |||||||||||||||
8 | Veronika TomkováVeronika Tomková | 90 | TJ Vodní Stavby Tábor | 11.60 | |||||||||||||||
9 | Kristýna ŠtiakováKristýna Štiaková | 92 | SK Čtyři Dvory České Budějo... | 11.80 | |||||||||||||||
10 | Martina HejdováMartina Hejdová | 91 | TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... | 11.81 | |||||||||||||||
11 | Hana ZabloudilováHana Zabloudilová | 91 | TJ Sokol Milevsko | 11.87 | |||||||||||||||
12 | Aneta VelickáAneta Velická | 91 | TJ Sokol Milevsko | 11.91 | |||||||||||||||
13 | Barbora MiščíkováBarbora Miščíková | 91 | Sokol České Budějovice | 11.95 | |||||||||||||||
14 | Alena VeseláAlena Veselá | 90 | TJ Vodní Stavby Tábor | 12.06 | |||||||||||||||
15 | Martina BuřičováMartina Buřičová | 90 | Sokol České Budějovice | 12.19 | |||||||||||||||
16 | Magdalena VozobulováMagdalena Vozobulová | 93 | SK Čtyři Dvory České Budějo... | 12.40 | |||||||||||||||
17 | Eva MatouškováEva Matoušková | 91 | Sokol České Budějovice | 12.45 | |||||||||||||||
Lucie FilipováLucie Filipová | 90 | Sokol České Budějovice | NP | ||||||||||||||||
Celkem 18 závodníků |
60 m překážek [76,2cm-8,50m] - Dorostenky
(so, 22.1.2005) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina RajmováKateřina Rajmová | 89 | TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... | 8.88 | |||||||||||||||
2 | Lucie FialováLucie Fialová | 89 | TJ SK Čéčova České Budějovice | 10.43 | |||||||||||||||
3 | Petra ŠvejdováPetra Švejdová | 88 | TJ Vodní Stavby Tábor | 10.86 | |||||||||||||||
4 | Kamila MišákováKamila Mišáková | 89 | TJ SK Čéčova České Budějovice | 11.28 | |||||||||||||||
5 | Ivana VítkováIvana Vítková | 88 | TJ SK Čéčova České Budějovice | 11.34 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
4 x 200 m - Muži
(so, 22.1.2005) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sodomka, Bednář, Vlček, Rokos Sodomka, Bednář, Vlček, Rokos | SK Start Třeboň | 1:39.52 | ||||||||||||||||
2 | Smolák, Kostelenec, Musil, Kil Smolák, Kostelenec, Musil, Kil | Bechyňský atletický klub Be... | 2:00.62 | ||||||||||||||||
Rybák, Louma, Matějka, Mašek Rybák, Louma, Matějka, Mašek | TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... | DQ | |||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
4 x 200 m - Dorostenci
(so, 22.1.2005) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Berka, Krch, Gabriel, Bohuslav Berka, Krch, Gabriel, Bohuslav | TJ Vodní Stavby Tábor | 1:41.06 | ||||||||||||||||
2 | Batysta, Kubelka, Vlašánek, Že Batysta, Kubelka, Vlašánek, Že | SK Čtyři Dvory České Budějo... | 1:41.93 | ||||||||||||||||
3 | Drda, Sakař, Brkal, Matoušek Drda, Sakař, Brkal, Matoušek | Bechyňský atletický klub Be... | 1:59.66 | ||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
4 x 200 m - Ženy
(so, 22.1.2005) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Melichová, Fialová L., Borovko Melichová, Fialová L., Borovko | TJ SK Čéčova České Budějovice | 1:59.70 | ||||||||||||||||
2 | Drdová, Vacková, Kotrbová, Mac Drdová, Vacková, Kotrbová, Mac | Bechyňský atletický klub Be... | 2:09.96 | ||||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
4 x 200 m - Dorostenky
(so, 22.1.2005) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Slavíková, Drsová, Strašíková, Slavíková, Drsová, Strašíková, | TJ Nová Včelnice | 1:57.99 | ||||||||||||||||
2 | Rajmová, Smítková, Kleinová, L Rajmová, Smítková, Kleinová, L | TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... | 2:01.27 | ||||||||||||||||
3 | Švejdová, Kubešová, Armanová, Švejdová, Kubešová, Armanová, | TJ Vodní Stavby Tábor | 2:03.57 | ||||||||||||||||
Kolářová, Nekovářová, Pustějov Kolářová, Nekovářová, Pustějov | SK Čtyři Dvory České Budějo... | NP | |||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
skok vysoký - Muži
(so, 22.1.2005) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Miroslav ZikmundMiroslav Zikmund
TJ Nová Včelnice |
84 | 1.97 | ||||||||||||||||
2 |
Ondřej MusilOndřej Musil
Bechyňský atletický klub Be... |
87 | 1.87 | ||||||||||||||||
3 |
Martin KovářMartin Kovář
TJ SK Čéčova České Budějovice |
87 | 1.79 | ||||||||||||||||
4 |
Tomáš HochmuthTomáš Hochmuth
TJ Nová Včelnice |
85 | 1.75 | ||||||||||||||||
5 |
Jaromír LoumaJaromír Louma
TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... |
87 | 1.70 | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
skok vysoký - Dorostenci
(so, 22.1.2005) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Libor BinterLibor Binter
Sokol České Budějovice |
89 | 1.70 | ||||||||||||||||
2 |
Ondřej PytllíkOndřej Pytllík
TJ Vodní Stavby Tábor |
89 | 1.60 | ||||||||||||||||
3 |
Martin TröstlMartin Tröstl
RAK Borovany |
88 | 1.60 | ||||||||||||||||
4 |
Pavel KostelenecPavel Kostelenec
Bechyňský atletický klub Be... |
89 | 1.55 | ||||||||||||||||
5 |
Michal BoháčMichal Boháč
TJ Vodní Stavby Tábor |
88 | 1.50 | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
skok vysoký - Žáci
(so, 22.1.2005) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Michal ProkopMichal Prokop
Bechyňský atletický klub Be... |
90 | 1.73 | ||||||||||||||||
2 |
Marek SakařMarek Sakař
Bechyňský atletický klub Be... |
90 | 1.60 | ||||||||||||||||
3 |
Stanislav VaňoučekStanislav Vaňouček
TJ Vodní Stavby Tábor |
90 | 1.60 | ||||||||||||||||
4 |
Sebastian MrázSebastian Mráz
SK Čtyři Dvory České Budějo... |
90 | 1.55 | ||||||||||||||||
5 |
Jakub ŠtekerJakub Šteker
TJ Vodní Stavby Tábor |
90 | 1.55 | ||||||||||||||||
6 |
Vít KubelkaVít Kubelka
SK Čtyři Dvory České Budějo... |
92 | 1.50 | ||||||||||||||||
Jakub HomolkaJakub Homolka
Bechyňský atletický klub Be... |
92 | 0 | |||||||||||||||||
Lukáš TejnorLukáš Tejnor
ŠSK ZŠ Borotín |
91 | 0 | |||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
skok vysoký - Ženy
(so, 22.1.2005) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Lucie PermedlováLucie Permedlová
TJ Vodní Stavby Tábor |
87 | 1.66 | ||||||||||||||||
2 |
Michaela ChlastákováMichaela Chlastáková
TJ Chyšky |
85 | 1.53 | ||||||||||||||||
3 |
Pavlína VáňováPavlína Váňová
TJ SK Čéčova České Budějovice |
85 | 1.49 | ||||||||||||||||
4 |
Marie RodinováMarie Rodinová
TJ Sokol Jitex Písek |
87 | 1.40 | ||||||||||||||||
5 |
Zuzana HlouškováZuzana Hloušková
Sokol České Budějovice |
87 | 1.40 | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
skok vysoký - Dorostenky
(so, 22.1.2005) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Klára MarkvartováKlára Markvartová
TJ Vodní Stavby Tábor |
88 | 1.40 | ||||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
skok vysoký - Žákyně
(so, 22.1.2005) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Martina DrdováMartina Drdová
Bechyňský atletický klub Be... |
90 | 1.57 | ||||||||||||||||
2 |
Martina KubešováMartina Kubešová
TJ Vodní Stavby Tábor |
90 | 1.53 | ||||||||||||||||
3 |
Tereza PavlíkováTereza Pavlíková
TJ Blatná |
92 | 1.45 | ||||||||||||||||
4 |
Naďa ZikmundováNaďa Zikmundová
TJ Nová Včelnice |
90 | 1.40 | ||||||||||||||||
5 |
Ivana KotrbováIvana Kotrbová
Bechyňský atletický klub Be... |
90 | 1.40 | ||||||||||||||||
6 |
Vendula DuspivováVendula Duspivová
Sokol České Budějovice |
91 | 1.40 | ||||||||||||||||
6 |
Aneta ZemanováAneta Zemanová
TJ SK Čéčova České Budějovice |
91 | 1.40 | ||||||||||||||||
8 |
Petra GottwaldováPetra Gottwaldová
TJ SK Čéčova České Budějovice |
90 | 1.40 | ||||||||||||||||
9 |
Hana JuřičkováHana Juřičková
TJ Nová Včelnice |
91 | 1.40 | ||||||||||||||||
10 |
Kamila HořejšíKamila Hořejší
Bechyňský atletický klub Be... |
92 | 1.40 | ||||||||||||||||
11 |
Hana ZabloudilováHana Zabloudilová
TJ Sokol Milevsko |
91 | 1.35 | ||||||||||||||||
11 |
Pavla ČábelováPavla Čábelová
TJ SK Čéčova České Budějovice |
90 | 1.35 | ||||||||||||||||
13 |
Nikol VozkováNikol Vozková
Bechyňský atletický klub Be... |
90 | 1.30 | ||||||||||||||||
14 |
Michaela TomkováMichaela Tomková
TJ Vodní Stavby Tábor |
90 | 1.25 | ||||||||||||||||
15 |
Marie MračkováMarie Mračková
TJ Nová Včelnice |
90 | 1.25 | ||||||||||||||||
Celkem 15 závodníků |
skok o tyči - Muži
(so, 22.1.2005) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Martin KyselaMartin Kysela
USK Praha |
74 | 5.20 | ||||||||||||||||
2 |
Pavel SrpPavel Srp
USK Praha |
86 | 4.30 | ||||||||||||||||
3 |
František StaněkFrantišek Staněk
SK Spartak Praha 4 |
87 | 4.00 | ||||||||||||||||
4 |
Michal RybákMichal Rybák
TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... |
75 | 2.30 | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
skok o tyči - Dorostenci
(so, 22.1.2005) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Robert KučeraRobert Kučera
SK Spartak Praha 4 |
88 | 4.30 | ||||||||||||||||
2 |
Václav GabrielVáclav Gabriel
TJ Vodní Stavby Tábor |
88 | 4.20 | ||||||||||||||||
3 |
Petr UrbanPetr Urban
SK Čtyři Dvory České Budějo... |
89 | 3.60 | ||||||||||||||||
4 |
František BatystaFrantišek Batysta
SK Čtyři Dvory České Budějo... |
88 | 3.40 | ||||||||||||||||
5 |
Michal BoháčMichal Boháč
TJ Vodní Stavby Tábor |
89 | 3.20 | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
skok o tyči - Žáci
(so, 22.1.2005) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jindřich VítJindřich Vít
SK Čtyři Dvory České Budějo... |
90 | 2.30 | ||||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
skok o tyči - Ženy
(so, 22.1.2005) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jitka SmržováJitka Smržová
SK Spartak Praha 4 |
85 | 3.70 | ||||||||||||||||
2 |
Barbara StejskalováBarbara Stejskalová
USK Praha |
85 | 3.70 | ||||||||||||||||
3 |
Andrea PorazilováAndrea Porazilová
USK Praha |
86 | 3.40 | ||||||||||||||||
4 |
Barbora TáborskáBarbora Táborská
TJ Vodní Stavby Tábor |
83 | 3.40 | ||||||||||||||||
5 |
Romana MaláčováRomana Maláčová
ACC Brno |
87 | 3.30 | ||||||||||||||||
6 |
Eliška ŠípováEliška Šípová
USK Praha |
88 | 2.80 | ||||||||||||||||
7 |
Tereza OndokováTereza Ondoková
RAK Borovany |
86 | 2.40 | ||||||||||||||||
Martina BakičováMartina Bakičová
USK Praha |
89 | 0 | |||||||||||||||||
Jana ZáhorkováJana Záhorková
RAK Borovany |
85 | 0 | |||||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
skok daleký - Muži
(so, 22.1.2005) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Antonín VáchaAntonín Vácha
AC Pardubice |
87 | 6.64 | ||||||||||||||||
2 |
David ŠtýfalDavid Štýfal
Sokol České Budějovice |
87 | 6.40 | ||||||||||||||||
3 |
Milan SodomkaMilan Sodomka
SK Start Třeboň |
76 | 6.15 | ||||||||||||||||
4 |
František PaclíkFrantišek Paclík
Sokol České Budějovice |
87 | 6.06 | ||||||||||||||||
5 |
Ondřej MusilOndřej Musil
Bechyňský atletický klub Be... |
87 | 5.84 | ||||||||||||||||
6 |
Daniel TrpákDaniel Trpák
Sokol České Budějovice |
86 | 5.76 | ||||||||||||||||
Jiří ŠtětkaJiří Štětka
SK Start Třeboň |
87 | NP | |||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
skok daleký - Dorostenci
(so, 22.1.2005) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Josef ChybaJosef Chyba
TJ JE Dukovany |
89 | 6.08 | ||||||||||||||||
2 |
František BatystaFrantišek Batysta
SK Čtyři Dvory České Budějo... |
88 | 5.87 | ||||||||||||||||
3 |
Matěj VlašánekMatěj Vlašánek
SK Čtyři Dvory České Budějo... |
89 | 5.74 | ||||||||||||||||
4 |
Vojtěch BohuslavVojtěch Bohuslav
TJ Vodní Stavby Tábor |
88 | 5.53 | ||||||||||||||||
5 |
Martin TröstlMartin Tröstl
RAK Borovany |
88 | 5.43 | ||||||||||||||||
6 |
Roman FlaškaRoman Flaška
TJ Nová Včelnice |
88 | 5.06 | ||||||||||||||||
7 |
Ondřej PytlíkOndřej Pytlík
TJ Vodní Stavby Tábor |
89 | 5.01 | ||||||||||||||||
8 |
Patrik BerkaPatrik Berka
TJ Vodní Stavby Tábor |
89 | 4.96 | ||||||||||||||||
Libor BinterLibor Binter
Sokol České Budějovice |
89 | NP | |||||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
skok daleký - Žáci
(so, 22.1.2005) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Sebastian MrázSebastian Mráz
SK Čtyři Dvory České Budějo... |
90 | 5.25 | ||||||||||||||||
2 |
Petr PexaPetr Pexa
SK Čtyři Dvory České Budějo... |
90 | 5.10 | ||||||||||||||||
3 |
Lukáš ŠťastnýLukáš Šťastný
TJ Sokol Milevsko |
91 | 5.01 | ||||||||||||||||
4 |
Ondřej KubešOndřej Kubeš
TJ Chyšky |
90 | 4.95 | ||||||||||||||||
5 |
Robin RanglRobin Rangl
Sokol České Budějovice |
91 | 4.86 | ||||||||||||||||
6 |
Jakub ŠtekerJakub Šteker
TJ Vodní Stavby Tábor |
90 | 4.80 | ||||||||||||||||
7 |
Lukáš TejnorLukáš Tejnor
ŠSK ZŠ Borotín |
91 | 4.74 | ||||||||||||||||
8 |
Vít KubelkaVít Kubelka
SK Čtyři Dvory České Budějo... |
92 | 4.46 | ||||||||||||||||
9 |
Jakub HomolkaJakub Homolka
Bechyňský atletický klub Be... |
92 | 4.20 | ||||||||||||||||
10 |
Marek PršínMarek Pršín
Sokol České Budějovice |
92 | 4.19 | ||||||||||||||||
11 |
Jakub TomaskoJakub Tomasko
TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... |
92 | 4.04 | ||||||||||||||||
12 |
Jakub MatoušekJakub Matoušek
Bechyňský atletický klub Be... |
90 | 3.99 | ||||||||||||||||
13 |
Tomáš BinterTomáš Binter
Sokol České Budějovice |
92 | 3.89 | ||||||||||||||||
14 |
Lukáš MalechaLukáš Malecha
TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... |
91 | 3.87 | ||||||||||||||||
15 |
Ondřej MalechaOndřej Malecha
TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... |
91 | 3.79 | ||||||||||||||||
Celkem 15 závodníků |
skok daleký - Ženy
(so, 22.1.2005) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Petra BlovskáPetra Blovská
ASK Slavia Praha |
85 | 5.44 | ||||||||||||||||
2 |
Jana MelichováJana Melichová
TJ SK Čéčova České Budějovice |
79 | 5.23 | ||||||||||||||||
3 |
Bohuslava VáňováBohuslava Váňová
TJ SK Čéčova České Budějovice |
84 | 4.78 | ||||||||||||||||
4 |
Lucie DrhovskáLucie Drhovská
SK Čtyři Dvory České Budějo... |
85 | 4.56 | ||||||||||||||||
5 |
Michaela ChlatákováMichaela Chlatáková
TJ Chyšky |
85 | 4.52 | ||||||||||||||||
6 |
Iva KaplanováIva Kaplanová
Athletic club Čimelice |
65 | 4.49 | ||||||||||||||||
7 |
Tereza OndokováTereza Ondoková
RAK Borovany |
86 | 4.27 | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
skok daleký - Dorostenky
(so, 22.1.2005) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Barbora SlavíkováBarbora Slavíková
TJ Nová Včelnice |
89 | 4.93 | ||||||||||||||||
2 |
Anna OrlováAnna Orlová
SK Start Třeboň |
88 | 4.62 | ||||||||||||||||
3 |
Petra JašarováPetra Jašarová
SKP České Budějovice |
89 | 4.60 | ||||||||||||||||
4 |
Věra KleinováVěra Kleinová
TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... |
89 | 3.89 | ||||||||||||||||
5 |
Martina LiškováMartina Lišková
TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... |
89 | 3.80 | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
skok daleký - Žákyně
(so, 22.1.2005) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Naďa ZikmundováNaďa Zikmundová
TJ Nová Včelnice |
90 | 5.31 | ||||||||||||||||
2 |
Veronika VasičkováVeronika Vasičková
TJ Nová Včelnice |
90 | 5.19 | ||||||||||||||||
3 |
Markéta FujdiarováMarkéta Fujdiarová
Sokol České Budějovice |
90 | 5.06 | ||||||||||||||||
4 |
Martina DrsováMartina Drsová
TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... |
91 | 4.96 | ||||||||||||||||
5 |
Leona KubůLeona Kubů
TJ Nová Včelnice |
90 | 4.79 | ||||||||||||||||
6 |
Markéta MikešováMarkéta Mikešová
AC Tábor |
92 | 4.74 | ||||||||||||||||
7 |
Aneta ZemanováAneta Zemanová
TJ SK Čéčova České Budějovice |
91 | 4.62 | ||||||||||||||||
8 |
Lucie StruskováLucie Strusková
SKP České Budějovice |
90 | 4.60 | ||||||||||||||||
9 |
Lucie BernáLucie Berná
TJ SK Čéčova České Budějovice |
91 | 4.43 | ||||||||||||||||
10 |
Petra GottwaldováPetra Gottwaldová
TJ SK Čéčova České Budějovice |
90 | 4.42 | ||||||||||||||||
11 |
Simona HavlováSimona Havlová
AC Tábor |
92 | 4.42 | ||||||||||||||||
12 |
Aneta VelickáAneta Velická
TJ Sokol Milevsko |
91 | 4.36 | ||||||||||||||||
13 |
Lucia FilipováLucia Filipová
Sokol České Budějovice |
90 | 4.29 | ||||||||||||||||
14 |
Hana ZabloudilováHana Zabloudilová
TJ Sokol Milevsko |
91 | 4.23 | ||||||||||||||||
15 |
Kamila HořejšíKamila Hořejší
Bechyňský atletický klub Be... |
92 | 4.16 | ||||||||||||||||
16 |
Martina HejdováMartina Hejdová
TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... |
91 | 4.04 | ||||||||||||||||
17 |
Tereza ŠtachováTereza Štachová
Bechyňský atletický klub Be... |
91 | 3.92 | ||||||||||||||||
18 |
Kristýna VarhaníkováKristýna Varhaníková
Sokol České Budějovice |
93 | 3.76 | ||||||||||||||||
19 |
Sandra KotlabováSandra Kotlabová
TJ SK Čéčova České Budějovice |
92 | 3.73 | ||||||||||||||||
Celkem 19 závodníků |
trojskok - Muži
(so, 22.1.2005) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Miroslav ZikmundMiroslav Zikmund
TJ Nová Včelnice |
84 | 12.16 | ||||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
trojskok - Dorostenci
(so, 22.1.2005) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Vilém LaurynVilém Lauryn
TJ Vodní Stavby Tábor |
88 | 12.28 | ||||||||||||||||
2 |
David LinhartDavid Linhart
RAK Borovany |
89 | 12.02 | ||||||||||||||||
3 |
Lukáš ObůrkaLukáš Obůrka
TJ JE Dukovany |
89 | 11.92 | ||||||||||||||||
4 |
Matěj VlašánekMatěj Vlašánek
SK Čtyři Dvory České Budějo... |
89 | 11.87 | ||||||||||||||||
5 |
Michal KáplMichal Kápl
RAK Borovany |
89 | 11.09 | ||||||||||||||||
Václav GabrielVáclav Gabriel
TJ Vodní Stavby Tábor |
88 | NP | |||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
trojskok - Ženy
(so, 22.1.2005) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jana MelichováJana Melichová
TJ SK Čéčova České Budějovice |
79 | 10.63 | ||||||||||||||||
2 |
Lucie DrhovskáLucie Drhovská
SK Čtyři Dvory České Budějo... |
85 | 10.34 | ||||||||||||||||
3 |
Bohuslava VáňováBohuslava Váňová
TJ SK Čéčova České Budějovice |
84 | 10.27 | ||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
vrh koulí 3kg - Dorostenky
(so, 22.1.2005) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Martina DrábikováMartina Drábiková
TJ Nová Včelnice |
89 | 10.35 | ||||||||||||||||
2 |
Kateřina VítovcováKateřina Vítovcová
TJ SK Čéčova České Budějovice |
88 | 09.53 | ||||||||||||||||
3 |
Petra ŠvejdováPetra Švejdová
TJ Vodní Stavby Tábor |
88 | 09.26 | ||||||||||||||||
4 |
Andrea VágnerováAndrea Vágnerová
SK Čtyři Dvory České Budějo... |
88 | 08.89 | ||||||||||||||||
5 |
Lenka ŠtifterováLenka Štifterová
TJ SK Čéčova České Budějovice |
88 | 08.60 | ||||||||||||||||
6 |
Michaela SmítkováMichaela Smítková
TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... |
89 | 08.49 | ||||||||||||||||
7 |
Barbora MajerováBarbora Majerová
TJ SK Čéčova České Budějovice |
89 | 07.81 | ||||||||||||||||
8 |
Aneta AndrejsováAneta Andrejsová
Bechyňský atletický klub Be... |
89 | 07.80 | ||||||||||||||||
9 |
Martina StrašíkováMartina Strašíková
TJ Nová Včelnice |
89 | 07.70 | ||||||||||||||||
10 |
Klára BažilováKlára Bažilová
Sokol České Budějovice |
89 | 07.25 | ||||||||||||||||
11 |
Jana GrycováJana Grycová
Sokol České Budějovice |
89 | 06.25 | ||||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
vrh koulí 3kg - Žákyně
(so, 22.1.2005) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Eva MatouškováEva Matoušková
Sokol České Budějovice |
91 | 09.42 | ||||||||||||||||
2 |
Tereza AutengruberováTereza Autengruberová
TJ SK Čéčova České Budějovice |
90 | 09.08 | ||||||||||||||||
3 |
Martina DrdováMartina Drdová
Bechyňský atletický klub Be... |
90 | 09.03 | ||||||||||||||||
4 |
Helena PolívkováHelena Polívková
TJ Vodní Stavby Tábor |
90 | 08.46 | ||||||||||||||||
5 |
Aneta ZemanováAneta Zemanová
TJ SK Čéčova České Budějovice |
91 | 08.27 | ||||||||||||||||
6 |
Jitka MatějůJitka Matějů
TJ Nová Včelnice |
90 | 08.16 | ||||||||||||||||
7 |
Kateřina DvořáčkováKateřina Dvořáčková
Sokol České Budějovice |
90 | 07.37 | ||||||||||||||||
8 |
Veronika HudcováVeronika Hudcová
Bechyňský atletický klub Be... |
90 | 07.07 | ||||||||||||||||
9 |
Tereza ŠtachováTereza Štachová
Bechyňský atletický klub Be... |
91 | 06.77 | ||||||||||||||||
Kristýna ŠtiakováKristýna Štiaková
SK Čtyři Dvory České Budějo... |
92 | NP | |||||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
vrh koulí 4kg - Žáci
(so, 22.1.2005) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Michal ProkopMichal Prokop
Bechyňský atletický klub Be... |
90 | 12.13 | ||||||||||||||||
2 |
Stanislav ŠafářStanislav Šafář
Bechyňský atletický klub Be... |
90 | 11.32 | ||||||||||||||||
3 |
Petr PexaPetr Pexa
SK Čtyři Dvory České Budějo... |
90 | 09.90 | ||||||||||||||||
4 |
Stanislav VaňoučekStanislav Vaňouček
TJ Vodní Stavby Tábor |
90 | 07.89 | ||||||||||||||||
Jiří ProcházkaJiří Procházka
TJ Chyšky |
90 | NP | |||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
vrh koulí 4kg - Ženy
(so, 22.1.2005) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jana NováJana Nová
TJ KOH-I-NOOR České Budějovice |
67 | 11.03 | ||||||||||||||||
2 |
Jana ZáhorkováJana Záhorková
RAK Borovany |
85 | 10.90 | ||||||||||||||||
3 |
Dana FialováDana Fialová
TJ SK Čéčova České Budějovice |
84 | 10.14 | ||||||||||||||||
4 |
Eva MužíkováEva Mužíková
TJ Sokol Jitex Písek |
86 | 10.03 | ||||||||||||||||
5 |
Lada StudenovskáLada Studenovská
TJ Vodní Stavby Tábor |
82 | 09.36 | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
vrh koulí 5kg - Dorostenci
(so, 22.1.2005) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Václav GabrielVáclav Gabriel
TJ Vodní Stavby Tábor |
88 | 13.16 | ||||||||||||||||
2 |
Libor BinterLibor Binter
Sokol České Budějovice |
89 | 10.54 | ||||||||||||||||
3 |
Radek KučeraRadek Kučera
Sokol České Budějovice |
89 | 09.28 | ||||||||||||||||
4 |
Tomáš BrkalTomáš Brkal
Bechyňský atletický klub Be... |
89 | 09.24 | ||||||||||||||||
5 |
Vojtěch KubelkaVojtěch Kubelka
SK Čtyři Dvory České Budějo... |
89 | 09.09 | ||||||||||||||||
Michal VernarecMichal Vernarec
Bechyňský atletický klub Be... |
89 | NP | |||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
vrh koulí 7,26kg - Muži
(so, 22.1.2005) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Rudolf BlažekRudolf Blažek
Bechyňský atletický klub Be... |
68 | 14.13 | ||||||||||||||||
2 |
Jiří BuchtaJiří Buchta
SK Čtyři Dvory České Budějo... |
83 | 12.26 | ||||||||||||||||
3 |
Adam VlčekAdam Vlček
SK Start Třeboň |
87 | 11.28 | ||||||||||||||||
4 |
Rudolf BiernatRudolf Biernat
TJ Nová Včelnice |
87 | 09.95 | ||||||||||||||||
5 |
Tomáš PourTomáš Pour
Sokol České Budějovice |
83 | 09.36 | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |