Kontrolní měřený trénink
Ostrava (9. 2. 2016)60 m - Muži (Rozběh)
Rozběh 1 (út, 9.2.2016 - 16:30) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vladimír ŠimíkVladimír Šimík | 90 | Slovensko | 5 | 07.12 | q | |||||||||||||
2 | Patrik SuballyPatrik Subally | 90 | Slovensko | 4 | 07.13 | q | |||||||||||||
3 | Pavol HlúbikPavol Hlúbik | 97 | Slovensko | 3 | 07.24 | q | |||||||||||||
4 | Filip KotásekFilip Kotásek | 98 | SSK Vítkovice | 6 | 07.46 | q | |||||||||||||
5 | Filip LorenzFilip Lorenz | 98 | VSK Univerzita Brno | 2 | 07.50 | q | |||||||||||||
6 | Jiří KadlaJiří Kadla | 97 | SKM Valašské Meziříčí | 7 | 07.65 | q | |||||||||||||
7 | Dominik KantorDominik Kantor | 96 | SK Přerov | 1 | 07.72 | q | |||||||||||||
8 | Jan VašíčekJan Vašíček | 99 | SSK Vítkovice | 07.87 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 2 (út, 9.2.2016 - 16:30) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marek SechraMarek Sechra | 99 | SSK Vítkovice | 4 | 07.51 | q | |||||||||||||
2 | Alexandros SamarasAlexandros Samaras | 97 | TJ Sokol Opava | 5 | 07.82 | ||||||||||||||
3 | Adam KopecAdam Kopec | 99 | SK Přerov | 3 | 07.94 | ||||||||||||||
4 | Jan HrdličkaJan Hrdlička | 01 | SSK Vítkovice | 7 | 08.00 | ||||||||||||||
5 | Dominik GlacDominik Glac | 98 | TJ Jäkl Karviná | 1 | 08.05 | ||||||||||||||
Jonáš KolašínJonáš Kolašín | 99 | TJ Sokol Opava | 6 | DNS | |||||||||||||||
Jan PíšekJan Píšek | 00 | SSK Vítkovice | 2 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 3 (út, 9.2.2016 - 16:30) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej PodešvaOndřej Podešva | 01 | SSK Vítkovice | 4 | 08.30 | ||||||||||||||
2 | Michal FričMichal Frič | 01 | Atletika Poruba z.s. | 1 | 08.34 | ||||||||||||||
3 | Ondřej JavůrekOndřej Javůrek | 02 | SSK Vítkovice | 6 | 08.39 | ||||||||||||||
4 | Jan VicherJan Vicher | 02 | SSK Vítkovice | 3 | 08.43 | ||||||||||||||
5 | Marek MacuraMarek Macura | 02 | SSK Vítkovice | 5 | 08.50 | ||||||||||||||
6 | Adam ŠopíkAdam Šopík | 02 | SSK Vítkovice | 2 | 08.66 | ||||||||||||||
7 | Antonín MikšaníkAntonín Mikšaník | 02 | SSK Vítkovice | 7 | 08.85 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 4 (út, 9.2.2016 - 16:30) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vojtěch DušekVojtěch Dušek | 00 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 4 | 07.88 | ||||||||||||||
2 | Marek VečeřaMarek Večeřa | 02 | SSK Vítkovice | 2 | 08.38 | ||||||||||||||
3 | Daniel JuříčekDaniel Juříček | 02 | SSK Vítkovice | 09.22 | |||||||||||||||
4 | Matěj KupkaMatěj Kupka | 02 | SSK Vítkovice | 7 | 09.34 | ||||||||||||||
5 | Kristián GřesKristián Gřes | 02 | SSK Vítkovice | 5 | 10.12 | ||||||||||||||
Adam KotasekAdam Kotasek | 02 | SSK Vítkovice | 6 | DNS | |||||||||||||||
Martin BudíkMartin Budík | 87 | SSK Vítkovice | 3 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vladimír ŠimíkVladimír Šimík | 90 | Slovensko | 5 | 07.12 | q | ||
2 | Patrik SuballyPatrik Subally | 90 | Slovensko | 4 | 07.13 | q | ||
3 | Pavol HlúbikPavol Hlúbik | 97 | Slovensko | 3 | 07.24 | q | ||
4 | Filip KotásekFilip Kotásek | 98 | SSK Vítkovice | 6 | 07.46 | q | ||
5 | Filip LorenzFilip Lorenz | 98 | VSK Univerzita Brno | 2 | 07.50 | q | ||
6 | Marek SechraMarek Sechra | 99 | SSK Vítkovice | 4 | 07.51 | q | ||
7 | Jiří KadlaJiří Kadla | 97 | SKM Valašské Meziříčí | 7 | 07.65 | q | ||
8 | Dominik KantorDominik Kantor | 96 | SK Přerov | 1 | 07.72 | q | ||
9 | Alexandros SamarasAlexandros Samaras | 97 | TJ Sokol Opava | 5 | 07.82 | |||
10 | Jan VašíčekJan Vašíček | 99 | SSK Vítkovice | 07.87 | ||||
11 | Vojtěch DušekVojtěch Dušek | 00 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 4 | 07.88 | |||
12 | Adam KopecAdam Kopec | 99 | SK Přerov | 3 | 07.94 | |||
13 | Jan HrdličkaJan Hrdlička | 01 | SSK Vítkovice | 7 | 08.00 | |||
14 | Dominik GlacDominik Glac | 98 | TJ Jäkl Karviná | 1 | 08.05 | |||
15 | Ondřej PodešvaOndřej Podešva | 01 | SSK Vítkovice | 4 | 08.30 | |||
16 | Michal FričMichal Frič | 01 | Atletika Poruba z.s. | 1 | 08.34 | |||
17 | Marek VečeřaMarek Večeřa | 02 | SSK Vítkovice | 2 | 08.38 | |||
18 | Ondřej JavůrekOndřej Javůrek | 02 | SSK Vítkovice | 6 | 08.39 | |||
19 | Jan VicherJan Vicher | 02 | SSK Vítkovice | 3 | 08.43 | |||
20 | Marek MacuraMarek Macura | 02 | SSK Vítkovice | 5 | 08.50 | |||
21 | Adam ŠopíkAdam Šopík | 02 | SSK Vítkovice | 2 | 08.66 | |||
22 | Antonín MikšaníkAntonín Mikšaník | 02 | SSK Vítkovice | 7 | 08.85 | |||
23 | Daniel JuříčekDaniel Juříček | 02 | SSK Vítkovice | 09.22 | ||||
24 | Matěj KupkaMatěj Kupka | 02 | SSK Vítkovice | 7 | 09.34 | |||
25 | Kristián GřesKristián Gřes | 02 | SSK Vítkovice | 5 | 10.12 | |||
Jonáš KolašínJonáš Kolašín | 99 | TJ Sokol Opava | 6 | DNS | ||||
Jan PíšekJan Píšek | 00 | SSK Vítkovice | 2 | DNS | ||||
Adam KotasekAdam Kotasek | 02 | SSK Vítkovice | 6 | DNS | ||||
Martin BudíkMartin Budík | 87 | SSK Vítkovice | 3 | DNS |
60 m - Ženy (Rozběh)
Rozběh 1 (út, 9.2.2016 - 16:15) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Denisa BučkováDenisa Bučková | 89 | Slovensko | 4 | 07.79 | q | |||||||||||||
2 | Lucie ZlatníkováLucie Zlatníková | 97 | AK Olomouc | 5 | 07.87 | q | |||||||||||||
3 | Sára PolyákováSára Polyáková | 99 | Slovensko | 3 | 08.05 | q | |||||||||||||
4 | Adéla DubováAdéla Dubová | 94 | AK Šternberk | 6 | 08.06 | q | |||||||||||||
5 | Karolína SlavětínskáKarolína Slavětínská | 97 | AK Olymp Brno | 2 | 08.07 | q | |||||||||||||
6 | Jana NovákováJana Nováková | 00 | SSK Vítkovice | 1 | 08.36 | ||||||||||||||
7 | Adéla LegerskáAdéla Legerská | 01 | SSK Vítkovice | 7 | 08.41 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 2 (út, 9.2.2016 - 16:15) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Katrin SásováKatrin Sásová | 98 | AK Olymp Brno | 7 | 08.28 | q | |||||||||||||
2 | Petra HarasimováPetra Harasimová | 97 | TJ Sokol Opava | 3 | 08.34 | ||||||||||||||
3 | Lada ČinčilováLada Činčilová | 00 | SSK Vítkovice | 2 | 08.41 | ||||||||||||||
4 | Adéla LojkáskováAdéla Lojkásková | 01 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 1 | 08.47 | ||||||||||||||
5 | Andrea KašovskáAndrea Kašovská | 94 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 08.54 | ||||||||||||||
6 | Romana MarkovičováRomana Markovičová | 96 | Slovensko | 6 | 08.62 | ||||||||||||||
7 | Kristýna KublováKristýna Kublová | 98 | SSK Vítkovice | 4 | 08.65 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 3 (út, 9.2.2016 - 16:15) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Markéta ŠkaldováMarkéta Škaldová | 98 | AK Olymp Brno | 1 | 08.04 | q | |||||||||||||
2 | Kateřina DlabajováKateřina Dlabajová | 01 | Atletický klub Zlín, z.s. | 5 | 08.22 | q | |||||||||||||
3 | Vendula ŠilhárováVendula Šilhárová | 01 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 08.53 | ||||||||||||||
4 | Lucie KyseláLucie Kyselá | 00 | SSK Vítkovice | 7 | 08.55 | ||||||||||||||
5 | Lucie HrbáčováLucie Hrbáčová | 02 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 08.70 | ||||||||||||||
6 | Vendula VacurováVendula Vacurová | 98 | SSK Vítkovice | 2 | 08.79 | ||||||||||||||
Barbora KaráskováBarbora Karásková | 01 | SSK Vítkovice | 6 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 4 (út, 9.2.2016 - 16:15) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bára KučerováBára Kučerová | 01 | AK Šternberk | 4 | 08.51 | ||||||||||||||
2 | Veronika JuchelkováVeronika Juchelková | 00 | SSK Vítkovice | 1 | 08.53 | ||||||||||||||
3 | Marie JoanniduMarie Joannidu | 99 | SSK Vítkovice | 3 | 08.56 | ||||||||||||||
4 | Kateřina KrtkováKateřina Krtková | 98 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 6 | 08.59 | ||||||||||||||
5 | Natálie NěmečkováNatálie Němečková | 00 | SSK Vítkovice | 5 | 08.74 | ||||||||||||||
6 | Viktorie MotlochováViktorie Motlochová | 01 | SSK Vítkovice | 7 | 08.84 | ||||||||||||||
7 | Lucie MertováLucie Mertová | 01 | SSK Vítkovice | 2 | 08.90 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 5 (út, 9.2.2016 - 16:15) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie HrdličkováLucie Hrdličková | 99 | SSK Vítkovice | 6 | 08.61 | ||||||||||||||
2 | Tereza VlčkováTereza Vlčková | 02 | Atletika Poruba z.s. | 1 | 08.65 | ||||||||||||||
3 | Nikola SlámováNikola Slámová | 01 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 5 | 08.77 | ||||||||||||||
4 | Barbora PokornáBarbora Pokorná | 02 | SSK Vítkovice | 2 | 08.78 | ||||||||||||||
5 | Anna HolonováAnna Holonová | 01 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 08.83 | ||||||||||||||
6 | Libuše ŠantováLibuše Šantová | 99 | SSK Vítkovice | 7 | 08.85 | ||||||||||||||
7 | Alžběta GrygarováAlžběta Grygarová | 01 | SSK Vítkovice | 3 | 08.89 | ||||||||||||||
8 | Lucie GruchalováLucie Gruchalová | 84 | Maraton klub Seitl Ostrava ... | 8 | 09.85 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 6 (út, 9.2.2016 - 16:15) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nikol ZátopkováNikol Zátopková | 98 | SSK Vítkovice | 5 | 08.69 | ||||||||||||||
2 | Barbora OlivkováBarbora Olivková | 97 | SSK Vítkovice | 3 | 08.87 | ||||||||||||||
3 | Soňa LisníkováSoňa Lisníková | 98 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 6 | 08.89 | ||||||||||||||
4 | Tereza TomíčkováTereza Tomíčková | 96 | SSK Vítkovice | 2 | 08.98 | ||||||||||||||
5 | Lucie MacháčkováLucie Macháčková | 01 | SSK Vítkovice | 1 | 09.23 | ||||||||||||||
6 | Simona MertováSimona Mertová | 99 | SSK Vítkovice | 4 | 09.27 | ||||||||||||||
Dominika OlšovskáDominika Olšovská | 02 | SSK Vítkovice | 7 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 7 (út, 9.2.2016 - 16:15) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eliška KopcováEliška Kopcová | 01 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 6 | 08.65 | ||||||||||||||
2 | Nikola SteinováNikola Steinová | 02 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 08.78 | ||||||||||||||
3 | Lucie KrupicováLucie Krupicová | 01 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 08.82 | ||||||||||||||
4 | Tereza MartínkováTereza Martínková | 02 | SSK Vítkovice | 4 | 09.02 | ||||||||||||||
5 | Eliška MarszalekEliška Marszalek | 02 | TJ Jäkl Karviná | 2 | 09.36 | ||||||||||||||
6 | Anna KovalčíkováAnna Kovalčíková | 02 | SSK Vítkovice | 7 | 09.37 | ||||||||||||||
7 | Klára KrpelíkováKlára Krpelíková | 02 | SSK Vítkovice | 1 | 09.94 | ||||||||||||||
8 | Vendula ŠpačkováVendula Špačková | 02 | SSK Vítkovice | 8 | 10.14 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Denisa BučkováDenisa Bučková | 89 | Slovensko | 4 | 07.79 | q | ||
2 | Lucie ZlatníkováLucie Zlatníková | 97 | AK Olomouc | 5 | 07.87 | q | ||
3 | Markéta ŠkaldováMarkéta Škaldová | 98 | AK Olymp Brno | 1 | 08.04 | q | ||
4 | Sára PolyákováSára Polyáková | 99 | Slovensko | 3 | 08.05 | q | ||
5 | Adéla DubováAdéla Dubová | 94 | AK Šternberk | 6 | 08.06 | q | ||
6 | Karolína SlavětínskáKarolína Slavětínská | 97 | AK Olymp Brno | 2 | 08.07 | q | ||
7 | Kateřina DlabajováKateřina Dlabajová | 01 | Atletický klub Zlín, z.s. | 5 | 08.22 | q | ||
8 | Katrin SásováKatrin Sásová | 98 | AK Olymp Brno | 7 | 08.28 | q | ||
9 | Petra HarasimováPetra Harasimová | 97 | TJ Sokol Opava | 3 | 08.34 | |||
10 | Jana NovákováJana Nováková | 00 | SSK Vítkovice | 1 | 08.36 | |||
11 | Adéla LegerskáAdéla Legerská | 01 | SSK Vítkovice | 7 | 08.41 | |||
11 | Lada ČinčilováLada Činčilová | 00 | SSK Vítkovice | 2 | 08.41 | |||
13 | Adéla LojkáskováAdéla Lojkásková | 01 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 1 | 08.47 | |||
14 | Bára KučerováBára Kučerová | 01 | AK Šternberk | 4 | 08.51 | |||
15 | Veronika JuchelkováVeronika Juchelková | 00 | SSK Vítkovice | 1 | 08.53 | |||
15 | Vendula ŠilhárováVendula Šilhárová | 01 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 08.53 | |||
17 | Andrea KašovskáAndrea Kašovská | 94 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 08.54 | |||
18 | Lucie KyseláLucie Kyselá | 00 | SSK Vítkovice | 7 | 08.55 | |||
19 | Marie JoanniduMarie Joannidu | 99 | SSK Vítkovice | 3 | 08.56 | |||
20 | Kateřina KrtkováKateřina Krtková | 98 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 6 | 08.59 | |||
21 | Lucie HrdličkováLucie Hrdličková | 99 | SSK Vítkovice | 6 | 08.61 | |||
22 | Romana MarkovičováRomana Markovičová | 96 | Slovensko | 6 | 08.62 | |||
23 | Kristýna KublováKristýna Kublová | 98 | SSK Vítkovice | 4 | 08.65 | |||
23 | Tereza VlčkováTereza Vlčková | 02 | Atletika Poruba z.s. | 1 | 08.65 | |||
23 | Eliška KopcováEliška Kopcová | 01 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 6 | 08.65 | |||
26 | Nikol ZátopkováNikol Zátopková | 98 | SSK Vítkovice | 5 | 08.69 | |||
27 | Lucie HrbáčováLucie Hrbáčová | 02 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 08.70 | |||
28 | Natálie NěmečkováNatálie Němečková | 00 | SSK Vítkovice | 5 | 08.74 | |||
29 | Nikola SlámováNikola Slámová | 01 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 5 | 08.77 | |||
30 | Barbora PokornáBarbora Pokorná | 02 | SSK Vítkovice | 2 | 08.78 | |||
30 | Nikola SteinováNikola Steinová | 02 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 08.78 | |||
32 | Vendula VacurováVendula Vacurová | 98 | SSK Vítkovice | 2 | 08.79 | |||
33 | Lucie KrupicováLucie Krupicová | 01 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 08.82 | |||
34 | Anna HolonováAnna Holonová | 01 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 08.83 | |||
35 | Viktorie MotlochováViktorie Motlochová | 01 | SSK Vítkovice | 7 | 08.84 | |||
36 | Libuše ŠantováLibuše Šantová | 99 | SSK Vítkovice | 7 | 08.85 | |||
37 | Barbora OlivkováBarbora Olivková | 97 | SSK Vítkovice | 3 | 08.87 | |||
38 | Soňa LisníkováSoňa Lisníková | 98 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 6 | 08.89 | |||
38 | Alžběta GrygarováAlžběta Grygarová | 01 | SSK Vítkovice | 3 | 08.89 | |||
40 | Lucie MertováLucie Mertová | 01 | SSK Vítkovice | 2 | 08.90 | |||
41 | Tereza TomíčkováTereza Tomíčková | 96 | SSK Vítkovice | 2 | 08.98 | |||
42 | Tereza MartínkováTereza Martínková | 02 | SSK Vítkovice | 4 | 09.02 | |||
43 | Lucie MacháčkováLucie Macháčková | 01 | SSK Vítkovice | 1 | 09.23 | |||
44 | Simona MertováSimona Mertová | 99 | SSK Vítkovice | 4 | 09.27 | |||
45 | Eliška MarszalekEliška Marszalek | 02 | TJ Jäkl Karviná | 2 | 09.36 | |||
46 | Anna KovalčíkováAnna Kovalčíková | 02 | SSK Vítkovice | 7 | 09.37 | |||
47 | Lucie GruchalováLucie Gruchalová | 84 | Maraton klub Seitl Ostrava ... | 8 | 09.85 | |||
48 | Klára KrpelíkováKlára Krpelíková | 02 | SSK Vítkovice | 1 | 09.94 | |||
49 | Vendula ŠpačkováVendula Špačková | 02 | SSK Vítkovice | 8 | 10.14 | |||
Barbora KaráskováBarbora Karásková | 01 | SSK Vítkovice | 6 | DNS | ||||
Dominika OlšovskáDominika Olšovská | 02 | SSK Vítkovice | 7 | DNS |
800 m - Muži (Běh)
Běh 1 (út, 9.2.2016 - 16:50) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vít PalzerVít Palzer | 97 | TJ Sokol Opava | 3 | 1:58.60 | ||||||||||||||
2 | David KrálDavid Král | 96 | TJ Sokol Opava | 2 | 1:59.30 | ||||||||||||||
3 | Ludvík SalamonLudvík Salamon | 98 | SSK Vítkovice | 1 | 1:59.90 | ||||||||||||||
4 | Filip FurišFilip Furiš | 97 | AK Šternberk | 4 | 2:00.30 | ||||||||||||||
5 | Tadeáš CoufalTadeáš Coufal | 98 | AK Olomouc | 5 | 2:04.80 | ||||||||||||||
6 | Filip ZátopekFilip Zátopek | 97 | TJ Olympia Bruntál | 7 | 2:05.10 | ||||||||||||||
7 | Štefan PrášekŠtefan Prášek | 00 | VSK Univerzita Brno | 8 | 2:05.80 | ||||||||||||||
8 | Filip ČechFilip Čech | 98 | Athletic Runners Club Brno | 6 | 2:06.90 | ||||||||||||||
Daniel VašekDaniel Vašek | 00 | SSK Vítkovice | 9 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
Běh 2 (út, 9.2.2016 - 16:50) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Václav WaloszekVáclav Waloszek | 99 | Atletický oddíl Slavia Havířov | 2 | 2:07.70 | ||||||||||||||
2 | Petr KladivaPetr Kladiva | 97 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 2:08.60 | ||||||||||||||
3 | Jaromír MecaJaromír Meca | 00 | SSK Vítkovice | 1 | 2:15.50 | ||||||||||||||
4 | Patrik PastorPatrik Pastor | 01 | SSK Vítkovice | 6 | 2:16.10 | ||||||||||||||
5 | Nikola MikulkaNikola Mikulka | 02 | TJ Olympia Bruntál | 4 | 2:16.60 | ||||||||||||||
6 | Lukáš MoravecLukáš Moravec | 01 | SSK Vítkovice | 7 | 2:19.30 | ||||||||||||||
7 | René MalýRené Malý | 83 | Slovensko | 5 | 2:39.40 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 3 (út, 9.2.2016 - 16:50) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Samuel KolářSamuel Kolář | 00 | TJ Sokol Opava | 5 | 2:18.12 | ||||||||||||||
2 | Vojtěch GruchalaVojtěch Gruchala | 83 | Maraton klub Seitl Ostrava ... | 2 | 2:18.50 | ||||||||||||||
3 | Tobiáš SkýpalaTobiáš Skýpala | 01 | SKM Valašské Meziříčí | 3 | 2:18.93 | ||||||||||||||
4 | Lukáš SzekeresLukáš Szekeres | 00 | SK Přerov | 4 | 2:19.53 | ||||||||||||||
5 | Vojtěch HrabovskýVojtěch Hrabovský | 01 | SSK Vítkovice | 7 | 2:19.63 | ||||||||||||||
6 | Vojtěch DušekVojtěch Dušek | 00 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 1 | 2:19.72 | ||||||||||||||
7 | Radim BartošRadim Bartoš | 01 | SSK Vítkovice | 8 | 2:37.77 | ||||||||||||||
Nikolas AgelNikolas Agel | 00 | SSK Vítkovice | 6 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vít PalzerVít Palzer | 97 | TJ Sokol Opava | 3 | 1:58.60 | |||
2 | David KrálDavid Král | 96 | TJ Sokol Opava | 2 | 1:59.30 | |||
3 | Ludvík SalamonLudvík Salamon | 98 | SSK Vítkovice | 1 | 1:59.90 | |||
4 | Filip FurišFilip Furiš | 97 | AK Šternberk | 4 | 2:00.30 | |||
5 | Tadeáš CoufalTadeáš Coufal | 98 | AK Olomouc | 5 | 2:04.80 | |||
6 | Filip ZátopekFilip Zátopek | 97 | TJ Olympia Bruntál | 7 | 2:05.10 | |||
7 | Štefan PrášekŠtefan Prášek | 00 | VSK Univerzita Brno | 8 | 2:05.80 | |||
8 | Filip ČechFilip Čech | 98 | Athletic Runners Club Brno | 6 | 2:06.90 | |||
9 | Václav WaloszekVáclav Waloszek | 99 | Atletický oddíl Slavia Havířov | 2 | 2:07.70 | |||
10 | Petr KladivaPetr Kladiva | 97 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 2:08.60 | |||
11 | Jaromír MecaJaromír Meca | 00 | SSK Vítkovice | 1 | 2:15.50 | |||
12 | Patrik PastorPatrik Pastor | 01 | SSK Vítkovice | 6 | 2:16.10 | |||
13 | Nikola MikulkaNikola Mikulka | 02 | TJ Olympia Bruntál | 4 | 2:16.60 | |||
14 | Samuel KolářSamuel Kolář | 00 | TJ Sokol Opava | 5 | 2:18.12 | |||
15 | Vojtěch GruchalaVojtěch Gruchala | 83 | Maraton klub Seitl Ostrava ... | 2 | 2:18.50 | |||
16 | Tobiáš SkýpalaTobiáš Skýpala | 01 | SKM Valašské Meziříčí | 3 | 2:18.93 | |||
17 | Lukáš MoravecLukáš Moravec | 01 | SSK Vítkovice | 7 | 2:19.30 | |||
18 | Lukáš SzekeresLukáš Szekeres | 00 | SK Přerov | 4 | 2:19.53 | |||
19 | Vojtěch HrabovskýVojtěch Hrabovský | 01 | SSK Vítkovice | 7 | 2:19.63 | |||
20 | Vojtěch DušekVojtěch Dušek | 00 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 1 | 2:19.72 | |||
21 | Radim BartošRadim Bartoš | 01 | SSK Vítkovice | 8 | 2:37.77 | |||
22 | René MalýRené Malý | 83 | Slovensko | 5 | 2:39.40 | |||
Daniel VašekDaniel Vašek | 00 | SSK Vítkovice | 9 | DNS | ||||
Nikolas AgelNikolas Agel | 00 | SSK Vítkovice | 6 | DNS |
3000 m - Muži (Běh)
Běh 1 (út, 9.2.2016 - 17:50) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matouš VrzalaMatouš Vrzala | 94 | SSK Vítkovice | 3 | 09:07.98 | ||||||||||||||
2 | Matěj BeňovičMatěj Beňovič | 96 | TJ Sokol Opava | 4 | 09:21.77 | ||||||||||||||
3 | Jan FousekJan Fousek | 91 | Maraton klub Seitl Ostrava ... | 1 | 09:34.22 | ||||||||||||||
4 | Miroslav HaltmarMiroslav Haltmar | 95 | AK Šternberk | 5 | 09:42.40 | ||||||||||||||
5 | Tomáš KrylTomáš Kryl | 99 | AK Olomouc | 7 | 09:44.49 | ||||||||||||||
6 | Vojtěch ScholasterVojtěch Scholaster | 98 | SSK Vítkovice | 6 | 09:46.38 | ||||||||||||||
7 | Pavel KrausPavel Kraus | 00 | SSK Vítkovice | 11 | 09:47.75 | ||||||||||||||
8 | Jakub SmetanaJakub Smetana | 99 | AK Olomouc | 10 | 09:49.18 | ||||||||||||||
9 | Michal BrodaMichal Broda | 88 | TJ Jäkl Karviná | 13 | 09:55.31 | ||||||||||||||
10 | Patrik SlanýPatrik Slaný | 99 | TJ Sokol Opava | 8 | 09:55.88 | ||||||||||||||
11 | Ondřej MartinekOndřej Martinek | 97 | AK Olomouc | 9 | 10:00.37 | ||||||||||||||
12 | Marek ŠkapaMarek Škapa | 71 | Sportovní klub X-AIR Ostrava | 12 | 10:23.01 | ||||||||||||||
13 | Jakub GrégrJakub Grégr | 02 | AK Šternberk | 2 | 10:33.82 | ||||||||||||||
14 | Jan LubojackiJan Lubojacki | 02 | TJ TŽ Třinec | 14 | 11:58.71 | ||||||||||||||
Celkem 14 závodníků |
Běh 2 (út, 9.2.2016 - 17:50) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub GlonekJakub Glonek | 96 | Maraton klub Seitl Ostrava ... | 4 | 09:21.30 | ||||||||||||||
2 | Adam KuskaAdam Kuska | 92 | Polsko | 10 | 09:56.10 | ||||||||||||||
3 | Ireneusz GornikIreneusz Gornik | 89 | Polsko | 5 | 10:08.20 | ||||||||||||||
4 | Stanislav SiudaStanislav Siuda | 89 | Maraton klub Seitl Ostrava ... | 13 | 10:09.50 | ||||||||||||||
5 | Bogdan BojkoBogdan Bojko | 62 | Polsko | 1 | 10:26.50 | ||||||||||||||
6 | Petr JeziorskiPetr Jeziorski | 78 | Polsko | 7 | 10:49.60 | ||||||||||||||
7 | Jan BužgaJan Bužga | 02 | SSK Vítkovice | 2 | 10:50.80 | ||||||||||||||
8 | Kazimir GrycmanKazimir Grycman | 72 | Polsko | 6 | 10:58.70 | ||||||||||||||
9 | Pawel MencewiczPawel Mencewicz | 72 | Polsko | 11 | 11:11.20 | ||||||||||||||
10 | Tomáš ErnstTomáš Ernst | 73 | TJ TŽ Třinec | 3 | 11:16.80 | ||||||||||||||
11 | Oliver ZamazalOliver Zamazal | 02 | TJ Sokol Opava | 14 | 11:35.60 | ||||||||||||||
12 | Daniel JuříčekDaniel Juříček | 02 | SSK Vítkovice | 8 | 11:43.80 | ||||||||||||||
13 | Jiří KostkaJiří Kostka | 02 | TJ Sokol Opava | 9 | 11:59.10 | ||||||||||||||
Lukasz MikaLukasz Mika | 81 | Polsko | 12 | DNF | |||||||||||||||
Celkem 14 závodníků |
Běh 3 (út, 9.2.2016 - 17:50) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej DominikOndřej Dominik | 77 | Maraton klub Seitl Ostrava ... | 4 | 10:17.80 | ||||||||||||||
2 | Vojtěch GruchalaVojtěch Gruchala | 83 | Maraton klub Seitl Ostrava ... | 6 | 10:30.80 | ||||||||||||||
3 | Jan StoszekJan Stoszek | 76 | Maraton klub Seitl Ostrava ... | 12 | 10:37.20 | ||||||||||||||
4 | Michal BauerMichal Bauer | 82 | Maraton klub Seitl Ostrava ... | 2 | 11:07.20 | ||||||||||||||
5 | Martin BušekMartin Bušek | 64 | Maraton klub Seitl Ostrava ... | 3 | 11:11.50 | ||||||||||||||
6 | Tomáš MrajcaTomáš Mrajca | 72 | Maraton klub Seitl Ostrava ... | 10 | 11:25.00 | ||||||||||||||
7 | Ladislav DvorskýLadislav Dvorský | 65 | Maraton klub Seitl Ostrava ... | 5 | 11:25.30 | ||||||||||||||
8 | René MalýRené Malý | 83 | Slovensko | 9 | 11:38.00 | ||||||||||||||
9 | Martin KusýMartin Kusý | 76 | Maraton klub Seitl Ostrava ... | 8 | 12:02.50 | ||||||||||||||
10 | Vojtěch RajdusVojtěch Rajdus | 87 | Maraton klub Seitl Ostrava ... | 11 | 12:29.20 | ||||||||||||||
11 | Jiří KrulišJiří Kruliš | 61 | Maraton klub Seitl Ostrava ... | 7 | 14:37.70 | ||||||||||||||
12 | Jan BardoňJan Bardoň | 52 | Maraton klub Seitl Ostrava ... | 1 | 16:00.20 | ||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matouš VrzalaMatouš Vrzala | 94 | SSK Vítkovice | 3 | 09:07.98 | |||
2 | Jakub GlonekJakub Glonek | 96 | Maraton klub Seitl Ostrava ... | 4 | 09:21.30 | |||
3 | Matěj BeňovičMatěj Beňovič | 96 | TJ Sokol Opava | 4 | 09:21.77 | |||
4 | Jan FousekJan Fousek | 91 | Maraton klub Seitl Ostrava ... | 1 | 09:34.22 | |||
5 | Miroslav HaltmarMiroslav Haltmar | 95 | AK Šternberk | 5 | 09:42.40 | |||
6 | Tomáš KrylTomáš Kryl | 99 | AK Olomouc | 7 | 09:44.49 | |||
7 | Vojtěch ScholasterVojtěch Scholaster | 98 | SSK Vítkovice | 6 | 09:46.38 | |||
8 | Pavel KrausPavel Kraus | 00 | SSK Vítkovice | 11 | 09:47.75 | |||
9 | Jakub SmetanaJakub Smetana | 99 | AK Olomouc | 10 | 09:49.18 | |||
10 | Michal BrodaMichal Broda | 88 | TJ Jäkl Karviná | 13 | 09:55.31 | |||
11 | Patrik SlanýPatrik Slaný | 99 | TJ Sokol Opava | 8 | 09:55.88 | |||
12 | Adam KuskaAdam Kuska | 92 | Polsko | 10 | 09:56.10 | |||
13 | Ondřej MartinekOndřej Martinek | 97 | AK Olomouc | 9 | 10:00.37 | |||
14 | Ireneusz GornikIreneusz Gornik | 89 | Polsko | 5 | 10:08.20 | |||
15 | Stanislav SiudaStanislav Siuda | 89 | Maraton klub Seitl Ostrava ... | 13 | 10:09.50 | |||
16 | Ondřej DominikOndřej Dominik | 77 | Maraton klub Seitl Ostrava ... | 4 | 10:17.80 | |||
17 | Marek ŠkapaMarek Škapa | 71 | Sportovní klub X-AIR Ostrava | 12 | 10:23.01 | |||
18 | Bogdan BojkoBogdan Bojko | 62 | Polsko | 1 | 10:26.50 | |||
19 | Vojtěch GruchalaVojtěch Gruchala | 83 | Maraton klub Seitl Ostrava ... | 6 | 10:30.80 | |||
20 | Jakub GrégrJakub Grégr | 02 | AK Šternberk | 2 | 10:33.82 | |||
21 | Jan StoszekJan Stoszek | 76 | Maraton klub Seitl Ostrava ... | 12 | 10:37.20 | |||
22 | Petr JeziorskiPetr Jeziorski | 78 | Polsko | 7 | 10:49.60 | |||
23 | Jan BužgaJan Bužga | 02 | SSK Vítkovice | 2 | 10:50.80 | |||
24 | Kazimir GrycmanKazimir Grycman | 72 | Polsko | 6 | 10:58.70 | |||
25 | Michal BauerMichal Bauer | 82 | Maraton klub Seitl Ostrava ... | 2 | 11:07.20 | |||
26 | Pawel MencewiczPawel Mencewicz | 72 | Polsko | 11 | 11:11.20 | |||
27 | Martin BušekMartin Bušek | 64 | Maraton klub Seitl Ostrava ... | 3 | 11:11.50 | |||
28 | Tomáš ErnstTomáš Ernst | 73 | TJ TŽ Třinec | 3 | 11:16.80 | |||
29 | Tomáš MrajcaTomáš Mrajca | 72 | Maraton klub Seitl Ostrava ... | 10 | 11:25.00 | |||
30 | Ladislav DvorskýLadislav Dvorský | 65 | Maraton klub Seitl Ostrava ... | 5 | 11:25.30 | |||
31 | Oliver ZamazalOliver Zamazal | 02 | TJ Sokol Opava | 14 | 11:35.60 | |||
32 | René MalýRené Malý | 83 | Slovensko | 9 | 11:38.00 | |||
33 | Daniel JuříčekDaniel Juříček | 02 | SSK Vítkovice | 8 | 11:43.80 | |||
34 | Jan LubojackiJan Lubojacki | 02 | TJ TŽ Třinec | 14 | 11:58.71 | |||
35 | Jiří KostkaJiří Kostka | 02 | TJ Sokol Opava | 9 | 11:59.10 | |||
36 | Martin KusýMartin Kusý | 76 | Maraton klub Seitl Ostrava ... | 8 | 12:02.50 | |||
37 | Vojtěch RajdusVojtěch Rajdus | 87 | Maraton klub Seitl Ostrava ... | 11 | 12:29.20 | |||
38 | Jiří KrulišJiří Kruliš | 61 | Maraton klub Seitl Ostrava ... | 7 | 14:37.70 | |||
39 | Jan BardoňJan Bardoň | 52 | Maraton klub Seitl Ostrava ... | 1 | 16:00.20 | |||
Lukasz MikaLukasz Mika | 81 | Polsko | 12 | DNF |
3000 m - Ženy (Běh)
Běh 1 (út, 9.2.2016 - 17:45) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina BluchováKateřina Bluchová | 83 | SSK Vítkovice | 10 | 11:00.30 | ||||||||||||||
2 | Eva GalaczováEva Galaczová | 96 | TJ TŽ Třinec | 11 | 11:00.60 | ||||||||||||||
3 | Petra PastorováPetra Pastorová | 77 | Maraton klub Seitl Ostrava ... | 9 | 11:02.90 | ||||||||||||||
4 | Lenka OndrašíkováLenka Ondrašíková | 97 | SSK Vítkovice | 5 | 11:11.14 | ||||||||||||||
5 | Hana PeterkováHana Peterková | 98 | TJ TŽ Třinec | 6 | 11:15.20 | ||||||||||||||
6 | Iveta RaškováIveta Rašková | 98 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 8 | 11:15.63 | ||||||||||||||
7 | Sarah JanulíkováSarah Janulíková | 99 | AK Olymp Brno | 12 | 11:25.10 | ||||||||||||||
8 | Lenka MikuláškováLenka Mikulášková | 98 | Atletika Poruba z.s. | 13 | 11:26.30 | ||||||||||||||
9 | Nikola PeterkováNikola Peterková | 98 | TJ TŽ Třinec | 7 | 11:28.20 | ||||||||||||||
10 | Vendula KolářováVendula Kolářová | 02 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 11:28.80 | ||||||||||||||
11 | Lenka PeterkováLenka Peterková | 98 | TJ TŽ Třinec | 14 | 11:45.80 | ||||||||||||||
12 | Lucie GruchalováLucie Gruchalová | 84 | Maraton klub Seitl Ostrava ... | 1 | 12:00.64 | ||||||||||||||
13 | Kristýna KadúchováKristýna Kadúchová | 98 | SK Hranice | 2 | 12:37.90 | ||||||||||||||
14 | Veronika KusáVeronika Kusá | 88 | Maraton klub Seitl Ostrava ... | 4 | 12:44.94 | ||||||||||||||
Celkem 14 závodníků |
60 m překážek [106,7 cm] - Muži (Rozběh)
Rozběh (út, 9.2.2016 - 16:12) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Adam FialaAdam Fiala | 93 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 09.13 | |||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
60 m překážek [99,1 cm] - Junioři (Rozběh)
Rozběh (út, 9.2.2016 - 16:11) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Rostislav MališkaRostislav Mališka | 98 | SK Přerov | 2 | 08.54 | ||||||||||||||
2 | Jiří KadlaJiří Kadla | 97 | SKM Valašské Meziříčí | 3 | 09.09 | ||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
60 m překážek [91,4 cm] - Dorostenci (Rozběh)
Rozběh (út, 9.2.2016 - 16:10) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan VojtekJan Vojtek | 99 | SSK Vítkovice | 4 | 08.75 | ||||||||||||||
2 | Vojtěch PácalVojtěch Pácal | 99 | SSK Vítkovice | 5 | 08.84 | ||||||||||||||
3 | Jonáš KolašínJonáš Kolašín | 99 | TJ Sokol Opava | 3 | 08.90 | ||||||||||||||
4 | Jaromír MecaJaromír Meca | 00 | SSK Vítkovice | 2 | 09.21 | ||||||||||||||
5 | Adam KopecAdam Kopec | 99 | SK Přerov | 6 | 09.52 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
60 m překážek [83,8 cm] - Žáci (Rozběh)
Rozběh (út, 9.2.2016 - 16:09) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martin VaněkMartin Vaněk | 01 | SSK Vítkovice | 5 | 09.27 | ||||||||||||||
2 | Erik HreňkoErik Hreňko | 01 | SSK Vítkovice | 4 | 09.28 | ||||||||||||||
3 | Michal FričMichal Frič | 01 | Atletika Poruba z.s. | 7 | 10.01 | ||||||||||||||
4 | Tomáš StachTomáš Stach | 01 | SSK Vítkovice | 6 | 10.86 | ||||||||||||||
5 | Matěj KupkaMatěj Kupka | 02 | SSK Vítkovice | 2 | 11.94 | ||||||||||||||
Jiří ZedníčekJiří Zedníček | 01 | SSK Vítkovice | 3 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
60 m překážek [83,8 cm] - Juniorky (Rozběh)
Rozběh (út, 9.2.2016 - 16:03) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Petra HarasimováPetra Harasimová | 97 | TJ Sokol Opava | 7 | 09.27 | ||||||||||||||
2 | Kateřina KrtkováKateřina Krtková | 98 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 8 | 10.10 | ||||||||||||||
3 | Soňa LisníkováSoňa Lisníková | 98 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 6 | 11.24 | ||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
60 m překážek [83,8 cm] - Juniorky (Finále)
Finále (út, 9.2.2016 - 17:02) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Petra HarasimováPetra Harasimová | 97 | TJ Sokol Opava | 5 | 09.44 | |||||||||||||||
Kateřina KrtkováKateřina Krtková | 98 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 6 | ||||||||||||||||
Soňa LisníkováSoňa Lisníková | 98 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 7 | ||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
60 m překážek [76,2cm-8,20m] - Žákyně (Rozběh)
Rozběh 1 (út, 9.2.2016 - 16:00) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adéla LuzarováAdéla Luzarová | 01 | SSK Vítkovice | 4 | 09.04 | q | |||||||||||||
2 | Lucie HrbáčováLucie Hrbáčová | 02 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 09.53 | q | |||||||||||||
3 | Valerie JankůValerie Janků | 02 | Atletický klub Zlín, z.s. | 5 | 09.66 | q | |||||||||||||
4 | Lucie KrupicováLucie Krupicová | 01 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 09.67 | q | |||||||||||||
5 | Adéla LojkáskováAdéla Lojkásková | 01 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 1 | 09.69 | q | |||||||||||||
6 | Tereza VlčkováTereza Vlčková | 02 | Atletika Poruba z.s. | 7 | 09.72 | q | |||||||||||||
7 | Nikol HyjánkováNikol Hyjánková | 01 | SKM Valašské Meziříčí | 6 | 09.75 | q | |||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 2 (út, 9.2.2016 - 16:00) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eliška KopcováEliška Kopcová | 01 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 5 | 09.88 | q | |||||||||||||
2 | Anna HolonováAnna Holonová | 01 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 10.32 | ||||||||||||||
3 | Vanessa HurníkováVanessa Hurníková | 02 | Atletika Poruba z.s. | 7 | 11.47 | ||||||||||||||
Adéla SobčíkováAdéla Sobčíková | 02 | SSK Vítkovice | 2 | DNS | |||||||||||||||
Lucie SlovákováLucie Slováková | 02 | SSK Vítkovice | 4 | DNS | |||||||||||||||
Vendula ŠilhárováVendula Šilhárová | 01 | Atletika Poruba z.s. | 3 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adéla LuzarováAdéla Luzarová | 01 | SSK Vítkovice | 4 | 09.04 | q | ||
2 | Lucie HrbáčováLucie Hrbáčová | 02 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 09.53 | q | ||
3 | Valerie JankůValerie Janků | 02 | Atletický klub Zlín, z.s. | 5 | 09.66 | q | ||
4 | Lucie KrupicováLucie Krupicová | 01 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 09.67 | q | ||
5 | Adéla LojkáskováAdéla Lojkásková | 01 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 1 | 09.69 | q | ||
6 | Tereza VlčkováTereza Vlčková | 02 | Atletika Poruba z.s. | 7 | 09.72 | q | ||
7 | Nikol HyjánkováNikol Hyjánková | 01 | SKM Valašské Meziříčí | 6 | 09.75 | q | ||
8 | Eliška KopcováEliška Kopcová | 01 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 5 | 09.88 | q | ||
9 | Anna HolonováAnna Holonová | 01 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 10.32 | |||
10 | Vanessa HurníkováVanessa Hurníková | 02 | Atletika Poruba z.s. | 7 | 11.47 | |||
Adéla SobčíkováAdéla Sobčíková | 02 | SSK Vítkovice | 2 | DNS | ||||
Lucie SlovákováLucie Slováková | 02 | SSK Vítkovice | 4 | DNS | ||||
Vendula ŠilhárováVendula Šilhárová | 01 | Atletika Poruba z.s. | 3 | DNS |
60 m překážek [76,2cm-8,20m] - Žákyně (Finále)
Finále (út, 9.2.2016 - 17:00) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Valerie JankůValerie Janků | 02 | Atletický klub Zlín, z.s. | 3 | 09.58 | ||||||||||||||
2 | Lucie HrbáčováLucie Hrbáčová | 02 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 09.64 | ||||||||||||||
3 | Lucie KrupicováLucie Krupicová | 01 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 09.69 | ||||||||||||||
4 | Nikol HyjánkováNikol Hyjánková | 01 | SKM Valašské Meziříčí | 1 | 09.82 | ||||||||||||||
5 | Eliška KopcováEliška Kopcová | 01 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 8 | 09.91 | ||||||||||||||
6 | Tereza VlčkováTereza Vlčková | 02 | Atletika Poruba z.s. | 7 | 10.10 | ||||||||||||||
Adéla LojkáskováAdéla Lojkásková | 01 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 2 | DNS | |||||||||||||||
Adéla LuzarováAdéla Luzarová | 01 | SSK Vítkovice | 4 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m překážek [76,2cm-8,50m] - Dorostenky (Rozběh)
Rozběh (út, 9.2.2016 - 16:02) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Veronika JuchelkováVeronika Juchelková | 00 | SSK Vítkovice | 3 | 09.65 | ||||||||||||||
2 | Libuše ŠantováLibuše Šantová | 99 | SSK Vítkovice | 4 | 09.95 | ||||||||||||||
3 | Tereza NamyslováTereza Namyslová | 99 | AK Olomouc | 2 | 09.97 | ||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
skok vysoký - Muži (Finále)
Finále (út, 9.2.2016 - 17:00) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Daniel PátekDaniel Pátek
SK Přerov |
98 | 11 | 1.84 | |||||||||||||||
2 |
Jonáš KolašínJonáš Kolašín
TJ Sokol Opava |
99 | 9 | 1.81 | |||||||||||||||
3= |
Vojtěch LasotaVojtěch Lasota
TJ TŽ Třinec |
99 | 2 | 1.75 | |||||||||||||||
3= |
Patrik VašíčekPatrik Vašíček
TJ TŽ Třinec |
00 | 3 | 1.75 | |||||||||||||||
3= |
Jan SzyszkowiczJan Szyszkowicz
SSK Vítkovice |
98 | 8 | 1.75 | |||||||||||||||
6 |
Dominik KantorDominik Kantor
SK Přerov |
96 | 7 | 1.70 | |||||||||||||||
7= |
Martin VaněkMartin Vaněk
SSK Vítkovice |
01 | 6 | 1.50 | |||||||||||||||
7= |
Ondřej BrzyszkowskiOndřej Brzyszkowski
SSK Vítkovice |
01 | 5 | 1.50 | |||||||||||||||
9 |
Tomáš StachTomáš Stach
SSK Vítkovice |
01 | 4 | 1.40 | |||||||||||||||
Adam BlažekAdam Blažek
SSK Vítkovice |
95 | 12 | DNS | ||||||||||||||||
David LadomirjakDavid Ladomirjak
TJ TŽ Třinec |
00 | 1 | DNS | ||||||||||||||||
Filip JahnFilip Jahn
TJ Sokol Opava |
97 | 10 | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
skok vysoký - Dorostenky (Finále)
Finále (út, 9.2.2016 - 16:00) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jindra VránováJindra Vránová
SKM Valašské Meziříčí |
01 | 1.58 | ||||||||||||||||
2= |
Valérie BartošováValérie Bartošová
SSK Vítkovice |
01 | 1.49 | ||||||||||||||||
2= |
Michaela GieselováMichaela Gieselová
AK Olomouc |
99 | 1.49 | ||||||||||||||||
2= |
Nikol HyjánkováNikol Hyjánková
SKM Valašské Meziříčí |
01 | 1.49 | ||||||||||||||||
2= |
Nikol ZátopkováNikol Zátopková
SSK Vítkovice |
98 | 1.49 | ||||||||||||||||
6 |
Barbora KaráskováBarbora Karásková
SSK Vítkovice |
01 | 1.43 | ||||||||||||||||
7 |
Sofie GálováSofie Gálová
SSK Vítkovice |
01 | 1.40 | ||||||||||||||||
8 |
Adéla SobčíkováAdéla Sobčíková
SSK Vítkovice |
02 | 1.35 | ||||||||||||||||
9= |
Nikola SteinováNikola Steinová
Atletika Poruba z.s. |
02 | 1.30 | ||||||||||||||||
9= |
Vanessa HurníkováVanessa Hurníková
Atletika Poruba z.s. |
02 | 1.30 | ||||||||||||||||
9= |
Lucie SlovákováLucie Slováková
SSK Vítkovice |
02 | 1.30 | ||||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
skok daleký - Muži (Finále)
Finále (út, 9.2.2016 - 20:00) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jakub RusekJakub Rusek
TJ Sokol Opava |
96 | 16 | 6.75 | |||||||||||||||
2 |
Marek HoffmannMarek Hoffmann
SSK Vítkovice |
98 | 12 | 6.30 | |||||||||||||||
3 |
Marian OtrubaMarian Otruba
TJ TŽ Třinec |
97 | 3 | 6.23 | |||||||||||||||
4 |
František BubaFrantišek Buba
TJ TŽ Třinec |
00 | 1 | 6.18 | |||||||||||||||
5 |
Matěj NamysloMatěj Namyslo
AK Olomouc |
99 | 14 | 6.14 | |||||||||||||||
6 |
Alexandros SamarasAlexandros Samaras
TJ Sokol Opava |
97 | 13 | 6.08 | |||||||||||||||
7 |
Jonáš KolašínJonáš Kolašín
TJ Sokol Opava |
99 | 15 | 6.03 | |||||||||||||||
8 |
Martin VaněkMartin Vaněk
SSK Vítkovice |
01 | 11 | 5.64 | |||||||||||||||
9 |
Pavel GajdušekPavel Gajdušek
Atletika Poruba z.s. |
97 | 5.52 | ||||||||||||||||
10 |
Marek VečeřaMarek Večeřa
SSK Vítkovice |
02 | 4 | 5.06 | |||||||||||||||
11 |
David LadomirjakDavid Ladomirjak
TJ TŽ Třinec |
00 | 2 | 5.04 | |||||||||||||||
12 |
Ondřej PodešvaOndřej Podešva
SSK Vítkovice |
01 | 8 | 4.90 | |||||||||||||||
13 |
Erik HreňkoErik Hreňko
SSK Vítkovice |
01 | 5 | 4.82 | |||||||||||||||
14 |
Jan VicherJan Vicher
SSK Vítkovice |
02 | 6 | 4.77 | |||||||||||||||
Dominik VachutkaDominik Vachutka
SSK Vítkovice |
98 | 10 | DNS | ||||||||||||||||
Dominik GlacDominik Glac
TJ Jäkl Karviná |
98 | 7 | DNS | ||||||||||||||||
Tomáš StachTomáš Stach
SSK Vítkovice |
01 | 9 | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 17 závodníků |
skok daleký - Ženy (Finále)
Finále (út, 9.2.2016 - 20:00) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Lucie ZlatníkováLucie Zlatníková
AK Olomouc |
97 | 21 | 5.42 | |||||||||||||||
2 |
Klaudie BeranováKlaudie Beranová
Atletika Poruba z.s. |
00 | 19 | 5.27 | |||||||||||||||
3 |
Petra HarasimováPetra Harasimová
TJ Sokol Opava |
97 | 20 | 5.21 | |||||||||||||||
4 |
Anežka HanouskováAnežka Hanousková
SSK Vítkovice |
99 | 17 | 5.09 | |||||||||||||||
5 |
Barbora PokornáBarbora Pokorná
SSK Vítkovice |
02 | 14 | 4.79 | |||||||||||||||
6 |
Adéla LegerskáAdéla Legerská
SSK Vítkovice |
01 | 13 | 4.78 | |||||||||||||||
7 |
Tereza NamyslováTereza Namyslová
AK Olomouc |
99 | 9 | 4.76 | |||||||||||||||
8 |
Klára ZemanováKlára Zemanová
TJ Sokol Opava |
00 | 10 | 4.66 | |||||||||||||||
9 |
Viktorie MotlochováViktorie Motlochová
SSK Vítkovice |
01 | 8 | 4.52 | |||||||||||||||
10 |
Andrea KašovskáAndrea Kašovská
Atletika Poruba z.s. |
94 | 16 | 4.47 | |||||||||||||||
11= |
Lucie MertováLucie Mertová
SSK Vítkovice |
01 | 11 | 4.34 | |||||||||||||||
11= |
Alžběta GrygarováAlžběta Grygarová
SSK Vítkovice |
01 | 12 | 4.34 | |||||||||||||||
13 |
Vanessa HurníkováVanessa Hurníková
Atletika Poruba z.s. |
02 | 5 | 4.18 | |||||||||||||||
14 |
Karolína JuřicováKarolína Juřicová
SSK Vítkovice |
02 | 7 | 4.11 | |||||||||||||||
15 |
Eliška MarszalekEliška Marszalek
TJ Jäkl Karviná |
02 | 3 | 4.06 | |||||||||||||||
16 |
Nikola SteinováNikola Steinová
Atletika Poruba z.s. |
02 | 2 | 3.82 | |||||||||||||||
Vendula PiskořováVendula Piskořová
SSK Vítkovice |
02 | 1 | DNS | ||||||||||||||||
Tereza MartínkováTereza Martínková
SSK Vítkovice |
02 | 6 | DNS | ||||||||||||||||
Nikola SlámováNikola Slámová
TJ Slezan Frýdek-Místek |
01 | 4 | DNS | ||||||||||||||||
Eliška KreiselováEliška Kreiselová
SSK Vítkovice |
00 | 15 | DNS | ||||||||||||||||
Adéla LuzarováAdéla Luzarová
SSK Vítkovice |
01 | 18 | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 21 závodníků |
trojskok - Muži (Finále)
Finále (út, 9.2.2016 - 20:00) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Marek HoffmannMarek Hoffmann
SSK Vítkovice |
98 | 4 | 13.31 | 11.48 | 12.72 | 13.09 | 13.09 | 13.24 | 13.31 | 11.57 | ||||||||
2 |
Jan VojtekJan Vojtek
SSK Vítkovice |
99 | 3 | 12.62 | 0 | 12.19 | 0 | 12.19 | 0 | 12.62 | 0 | ||||||||
3 |
Dominik HutákDominik Huták
SSK Vítkovice |
98 | 6 | 12.55 | 11.63 | 12.43 | 0 | 12.43 | 12.55 | 0 | - | ||||||||
4 |
Filip JahnFilip Jahn
TJ Sokol Opava |
97 | 5 | 12.23 | 12.23 | 11.27 | 0 | 12.23 | - | - | - | ||||||||
5 |
Pavel GajdušekPavel Gajdušek
Atletika Poruba z.s. |
97 | 2 | 12.14 | 11.55 | 0 | 0 | 11.55 | 11.59 | 11.82 | 12.14 | ||||||||
6 |
Břetislav DudzikBřetislav Dudzik
TJ TŽ Třinec |
98 | 1 | 11.36 | 11.09 | 11.36 | 11.08 | 11.36 | 0 | 11.09 | 10.85 | ||||||||
Celkem 6 závodníků |
trojskok - Juniorky (Finále)
Finále (út, 9.2.2016 - 20:00) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Soňa LisníkováSoňa Lisníková
TJ Slezan Frýdek-Místek |
98 | 5 | 10.98 | 10.55 | 0 | 10.98 | 10.98 | 0 | 0 | 0 | ||||||||
2 |
Klára RovenskáKlára Rovenská
SSK Vítkovice |
99 | 4 | 10.46 | 10.44 | 10.29 | 10.44 | 10.44 | 10.23 | 10.20 | 10.46 | ||||||||
3 |
Eliška KreiselováEliška Kreiselová
SSK Vítkovice |
00 | 2 | 10.46 | 10.17 | 10.23 | 10.26 | 10.26 | 10.42 | 10.46 | 10.13 | ||||||||
4 |
Adéla LuzarováAdéla Luzarová
SSK Vítkovice |
01 | 1 | 10.37 | 10.01 | 09.95 | 10.26 | 10.26 | 10.28 | 10.37 | 10.10 | ||||||||
5 |
Aneta ŽupníkováAneta Župníková
SSK Vítkovice |
00 | 3 | 10.16 | 09.68 | 10.12 | 10.16 | 10.16 | 0 | 09.83 | 09.81 | ||||||||
6 |
Iveta RaškováIveta Rašková
TJ Slezan Frýdek-Místek |
98 | 6 | 09.63 | 09.63 | 09.63 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
vrh koulí 2kg - Ml. žákyně (Finále)
Finále (út, 9.2.2016 - 20:00) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Katrin BrzyszkowskáKatrin Brzyszkowská
SSK Vítkovice |
03 | 10.17 | ||||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
vrh koulí 3kg - Ml. žáci (Finále)
Finále (út, 9.2.2016 - 20:00) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
David ProskeDavid Proske
SSK Vítkovice |
04 | 06.90 | ||||||||||||||||
2 |
Adam BordovskýAdam Bordovský
SSK Vítkovice |
04 | 06.73 | ||||||||||||||||
Martin PorubaMartin Poruba
SSK Vítkovice |
04 | DNS | |||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
vrh koulí 3kg - Dorostenky (Finále)
Finále (út, 9.2.2016 - 20:00) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Denisa PřečkováDenisa Přečková
SSK Vítkovice |
00 | 14.62 | ||||||||||||||||
2 |
Kristýna JeřábkováKristýna Jeřábková
SSK Vítkovice |
99 | 11.33 | ||||||||||||||||
3 |
Lucie SulkováLucie Sulková
SSK Vítkovice |
99 | 10.47 | ||||||||||||||||
4 |
Johana PrudkáJohana Prudká
SSK Vítkovice |
00 | 10.35 | ||||||||||||||||
Denisa HoláDenisa Holá
SSK Vítkovice |
99 | DNS | |||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)
Finále (út, 9.2.2016 - 20:00) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Eliška KotkolíkováEliška Kotkolíková
Atletika Poruba z.s. |
02 | 10.88 | ||||||||||||||||
2 |
Lucie KrálováLucie Králová
SSK Vítkovice |
02 | 10.09 | ||||||||||||||||
3 |
Nikol HyjánkováNikol Hyjánková
SKM Valašské Meziříčí |
01 | 08.87 | ||||||||||||||||
4 |
Adéla SobčíkováAdéla Sobčíková
SSK Vítkovice |
02 | 08.34 | ||||||||||||||||
5 |
Kateřina TomáškováKateřina Tomášková
SSK Vítkovice |
02 | 08.21 | ||||||||||||||||
6 |
Petra PicmausováPetra Picmausová
SSK Vítkovice |
02 | 06.82 | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
vrh koulí 4kg - Žáci (Finále)
Finále (út, 9.2.2016 - 20:00) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Aleš ChoduraAleš Chodura
SSK Vítkovice |
01 | 10.73 | ||||||||||||||||
2 |
Aleš Walter VečeřaAleš Walter Večeřa
Atletika Poruba z.s. |
01 | 10.27 | ||||||||||||||||
3 |
Lukáš MacuraLukáš Macura
SSK Vítkovice |
02 | 10.04 | ||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
vrh koulí 4kg - Ženy (Finále)
Finále (út, 9.2.2016 - 20:00) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Gabriela PallováGabriela Pallová
SSK Vítkovice |
93 | 14.49 | ||||||||||||||||
2 |
Romana GrómanováRomana Grómanová
SSK Vítkovice |
84 | 13.67 | ||||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
vrh koulí 4kg - Juniorky (Finále)
Finále (út, 9.2.2016 - 20:00) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová
SK Přerov |
97 | 12.46 | ||||||||||||||||
2 |
Veronika BártováVeronika Bártová
SSK Vítkovice |
98 | 12.28 | ||||||||||||||||
3 |
Vanessa GodárováVanessa Godárová
SSK Vítkovice |
98 | 09.06 | ||||||||||||||||
4 |
Adéla ŠnobelováAdéla Šnobelová
SSK Vítkovice |
98 | 08.50 | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
vrh koulí 5kg - Dorostenci (Finále)
Finále (út, 9.2.2016 - 20:00) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Robin HrdličkaRobin Hrdlička
SSK Vítkovice |
00 | 14.84 | ||||||||||||||||
2 |
Pavel BílskýPavel Bílský
SSK Vítkovice |
99 | 14.37 | ||||||||||||||||
3 |
Lukáš VrožinaLukáš Vrožina
SSK Vítkovice |
00 | 13.65 | ||||||||||||||||
Lukáš BobákLukáš Bobák
SSK Vítkovice |
99 | DNS | |||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
vrh koulí 7,26kg - Muži (Finále)
Finále (út, 9.2.2016 - 20:00) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jaroslav VelčovskýJaroslav Velčovský
SK Hranice |
87 | 13.03 | ||||||||||||||||
2 |
Adam FialaAdam Fiala
Atletika Poruba z.s. |
93 | 12.91 | ||||||||||||||||
3 |
Martin BudíkMartin Budík
SSK Vítkovice |
87 | 11.54 | ||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |