Veřejné závody
Český Brod (13. 2. 2016)50 m - Muži
(so, 13.2.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vladimír ParásekVladimír Parásek | 78 | SK Kotlářka Praha | 06.1 | |||||||||||||||
2 | Jakub ZadákJakub Zadák | 91 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 06.3 | |||||||||||||||
3 | Petr DvořákPetr Dvořák | 68 | AC Praha 1890 | 06.7 | |||||||||||||||
4 | Václav TomanVáclav Toman | 72 | TJ Sokol Hradec Králové | 07.1 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
50 m - Dorostenci
(so, 13.2.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Radek StehnoRadek Stehno | 99 | ASK Slavia Praha | 06.1 | |||||||||||||||
2 | Matěj VeselýMatěj Veselý | 99 | ASK Slavia Praha | 06.5 | |||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
50 m - Veteráni
(so, 13.2.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bohumil HovorkaBohumil Hovorka | 52 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 07.5 | |||||||||||||||
2 | Antonín KábeleAntonín Kábele | 35 | ASK Slavia Praha | 08.1 | |||||||||||||||
3 | Josef VonášekJosef Vonášek | 37 | TJ Bohemians Praha | 08.8 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
50 m - Žákyně
(so, 13.2.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Monika DoubkováMonika Doubková | 00 | TJ Spartak Vlašim | 06.9 | |||||||||||||||
2 | Lucie NeradováLucie Neradová | 01 | TJ Spartak Vlašim | 07.3 | |||||||||||||||
3 | Daniela MandíkováDaniela Mandíková | 07 | Atletika Jižní Město z.s | 08.2 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
50 m - Veteránky
(so, 13.2.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna KlausováAnna Klausová | 42 | ASK Slavia Praha | 09.9 | |||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
50 m - Atletická přípravka-hoši
(so, 13.2.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan HurdálekJan Hurdálek | 06 | Atletika Jižní Město z.s | 08.3 | |||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
60 m - Muži
(so, 13.2.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vladimír ParásekVladimír Parásek | 78 | SK Kotlářka Praha | 07.4 | |||||||||||||||
2 | Jakub ZadákJakub Zadák | 91 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 07.4 | |||||||||||||||
3 | Michal CechnerMichal Cechner | 77 | neregistrovaný | 07.5 | |||||||||||||||
4 | Petr DvořákPetr Dvořák | 68 | AC Praha 1890 | 07.9 | |||||||||||||||
5 | Václav TomanVáclav Toman | 72 | TJ Sokol Hradec Králové | 08.2 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
60 m - Dorostenci
(so, 13.2.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Radek StehnoRadek Stehno | 99 | ASK Slavia Praha | 07.1 | |||||||||||||||
2 | Matěj VeselýMatěj Veselý | 99 | ASK Slavia Praha | 07.4 | |||||||||||||||
3 | David HerákDavid Herák | 00 | A. C. TEPO Kladno | 07.4 | |||||||||||||||
4 | Tomáš PaličkaTomáš Palička | 00 | TJ Neratovice | 07.5 | |||||||||||||||
5 | Petr ZetekPetr Zetek | 00 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 07.6 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
60 m - Žáci
(so, 13.2.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jiří ŠámalJiří Šámal | 02 | TJ Sokol Kolín-atletika | 07.9 | |||||||||||||||
2 | Tomáš KonvalinaTomáš Konvalina | 02 | TJ Sokol Kolín-atletika | 08.0 | |||||||||||||||
3 | Jakub ČižinskýJakub Čižinský | 02 | TJ Sokol Kolín-atletika | 08.8 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
60 m - Ml. žáci
(so, 13.2.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub ČervinkaJakub Červinka | 03 | SKP Nymburk, o.s. | 08.1 | |||||||||||||||
2 | Daniel BarešDaniel Bareš | 04 | TJ Neratovice | 08.6 | |||||||||||||||
3 | Šimon KratochvílŠimon Kratochvíl | 04 | TJ Sokol Kolín-atletika | 08.7 | |||||||||||||||
5 | Josef ŠedivýJosef Šedivý | 03 | TJ Sokol Kolín-atletika | 08.8 | |||||||||||||||
6 | Jakub FryčJakub Fryč | 03 | SKP Nymburk, o.s. | 08.9 | |||||||||||||||
7 | Marek VandírekMarek Vandírek | 05 | Atletika Jižní Město z.s. | 09.0 | |||||||||||||||
8 | Filip TurekFilip Turek | 04 | neregistrovaný | 09.0 | |||||||||||||||
9 | Petr VelčickýPetr Velčický | 03 | neregistrovaný | 09.0 | |||||||||||||||
10 | Jan SchnajberkJan Schnajberk | 04 | Atletika Jižní Město z.s. | 09.1 | |||||||||||||||
11 | Jaroslav JarýJaroslav Jarý | 04 | TJ Sokol Kolín-atletika | 09.2 | |||||||||||||||
12 | Matěj ŠimekMatěj Šimek | 03 | SKP Nymburk, o.s. | 09.2 | |||||||||||||||
13 | Jakub BílekJakub Bílek | 03 | TJ Sokol Kolín-atletika | 09.5 | |||||||||||||||
14 | Radek DušekRadek Dušek | 03 | neregistrovaný | 09.5 | |||||||||||||||
15 | Matyáš MüllerMatyáš Müller | 04 | SKP Nymburk, o.s. | 09.6 | |||||||||||||||
16 | Denis HübstDenis Hübst | 05 | neregistrovaný | 10.0 | |||||||||||||||
17 | Jakub LenochJakub Lenoch | 08 | neregistrovaný | 10.1 | |||||||||||||||
18 | Aleš HovorkaAleš Hovorka | 05 | neregistrovaný | 10.2 | |||||||||||||||
19 | Jan HurdálekJan Hurdálek | 06 | Atletika Jižní Město z.s | 10.2 | |||||||||||||||
20 | Vít BeránekVít Beránek | 04 | neregistrovaný | 10.7 | |||||||||||||||
21 | Jan HušekJan Hušek | 10 | neregistrovaný | 11.7 | |||||||||||||||
22 | Jan BeránekJan Beránek | 11 | neregistrovaný | 12.7 | |||||||||||||||
23 | Michal MandíkMichal Mandík | 10 | neregistrovaný | 12.7 | |||||||||||||||
Celkem 22 závodníků |
60 m - Veteráni
(so, 13.2.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bohumil HovorkaBohumil Hovorka | 52 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 08.8 | |||||||||||||||
2 | Petr RonovskýPetr Ronovský | 44 | AC Praha 1890 | 09.5 | |||||||||||||||
3 | Antonín KábeleAntonín Kábele | 35 | ASK Slavia Praha | 09.5 | |||||||||||||||
4 | Josef VonášekJosef Vonášek | 37 | TJ Bohemians Praha | 10.7 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
60 m - Dorostenky
(so, 13.2.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Monika DoubkováMonika Doubková | 00 | TJ Spartak Vlašim | 08.2 | |||||||||||||||
2 | Veronika HospodkováVeronika Hospodková | 00 | TJ Neratovice | 08.8 | |||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
60 m - Žákyně
(so, 13.2.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Markéta TrhoňováMarkéta Trhoňová | 02 | TJ Neratovice | 08.0 | |||||||||||||||
2 | Dominika JedličkováDominika Jedličková | 02 | A. C. TEPO Kladno | 08.5 | |||||||||||||||
3 | Lucie DvořákováLucie Dvořáková | 02 | TJ Spartak Vlašim | 08.6 | |||||||||||||||
4 | Kristýna HolubováKristýna Holubová | 02 | TJ Neratovice | 08.7 | |||||||||||||||
5 | Diana ŠmigelskáDiana Šmigelská | 02 | TJ Sokol Kolín-atletika | 08.7 | |||||||||||||||
6 | Lucie NeradováLucie Neradová | 01 | TJ Spartak Vlašim | 08.7 | |||||||||||||||
7 | Nikola BauerováNikola Bauerová | 02 | TJ Neratovice | 08.8 | |||||||||||||||
8 | Veronika VinterováVeronika Vinterová | 02 | A. C. TEPO Kladno | 09.7 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m - Ml. žákyně
(so, 13.2.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sára PšeničkováSára Pšeničková | 03 | TJ Neratovice | 08.2 | |||||||||||||||
2 | Tereza SrnováTereza Srnová | 03 | TJ Neratovice | 08.3 | |||||||||||||||
3 | Tereza KálalováTereza Kálalová | 03 | TJ Neratovice | 08.4 | |||||||||||||||
4 | Nicol FingerhutováNicol Fingerhutová | 04 | TJ Neratovice | 08.5 | |||||||||||||||
5 | Michaela HarlasováMichaela Harlasová | 03 | SKP Nymburk, o.s. | 08.6 | |||||||||||||||
6 | Ema ŠkochováEma Škochová | 03 | SKP Nymburk, o.s. | 08.6 | |||||||||||||||
7 | Kateřina MaškováKateřina Mašková | 03 | SKP Nymburk, o.s. | 08.9 | |||||||||||||||
8 | Natálie ChalupováNatálie Chalupová | 04 | SKP Nymburk, o.s. | 09.0 | |||||||||||||||
9 | Kristýna HerákováKristýna Heráková | 03 | A. C. TEPO Kladno | 09.0 | |||||||||||||||
10 | Natálie DusováNatálie Dusová | 04 | TJ Slavoj Český Brod,o.s. | 09.0 | |||||||||||||||
11 | Nikola HorkáNikola Horká | 03 | TJ Jiskra Zruč nad Sázavou | 09.0 | |||||||||||||||
12 | Adéla FryčováAdéla Fryčová | 05 | SKP Nymburk, o.s. | 09.1 | |||||||||||||||
13 | Kateřina KulhaváKateřina Kulhavá | 03 | TJ Sokol Kolín-atletika | 09.2 | |||||||||||||||
14 | Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková | 03 | TJ Neratovice | 09.2 | |||||||||||||||
15 | Michaela ChmelováMichaela Chmelová | 03 | TJ Jiskra Zruč nad Sázavou | 09.3 | |||||||||||||||
16 | Hana HuškováHana Hušková | 05 | TJ Neratovice | 09.3 | |||||||||||||||
17 | Tereza MirovskáTereza Mirovská | 03 | SKP Nymburk, o.s. | 09.3 | |||||||||||||||
18 | Veronika SedlákováVeronika Sedláková | 04 | TJ Slavoj Český Brod,o.s. | 09.4 | |||||||||||||||
19 | Vendula NovákováVendula Nováková | 04 | TJ Jiskra Zruč nad Sázavou | 09.6 | |||||||||||||||
20 | Daniela MandíkováDaniela Mandíková | 07 | Atletika Jižní Město z.s. | 09.6 | |||||||||||||||
21 | Lucie KoubkováLucie Koubková | 03 | TJ Sokol Kolín-atletika | 09.8 | |||||||||||||||
22 | Denisa KopeckáDenisa Kopecká | 03 | TJ Sokol Kolín-atletika | 09.8 | |||||||||||||||
23 | Sophie PichnothováSophie Pichnothová | 08 | neregistrovaná | 10.1 | |||||||||||||||
24 | Tereza LapáčkováTereza Lapáčková | 08 | TJ Jiskra Zruč nad Sázavou | 10.7 | |||||||||||||||
25 | Evelína DusováEvelína Dusová | 07 | neregistrovaná | 11.0 | |||||||||||||||
26 | Ella PichnothováElla Pichnothová | 11 | neregistrovaná | 14.5 | |||||||||||||||
Celkem 26 závodníků |
60 m - Veteránky
(so, 13.2.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna KlausováAnna Klausová | 42 | ASK Slavia Praha | 11.7 | |||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
60 m překážek [106,7 cm] - Muži
(so, 13.2.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | David LinhartDavid Linhart | 89 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 08.6 | |||||||||||||||
Roman ZápotockýRoman Zápotocký | 79 | TJ Spartak Vlašim | DNF | ||||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
60 m překážek [106,7 cm] - Veteráni
(so, 13.2.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bohumil HovorkaBohumil Hovorka | 52 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 11.8 | |||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
60 m překážek [91,4 cm] - Dorostenci
(so, 13.2.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Radek StehnoRadek Stehno | 99 | ASK Slavia Praha | 08.6 | |||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
60 m překážek [83,8 cm] - Žáci
(so, 13.2.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš KonvalinaTomáš Konvalina | 02 | TJ Sokol Kolín-atletika | 10.4 | |||||||||||||||
2 | Jiří ŠámalJiří Šámal | 02 | TJ Sokol Kolín-atletika | 10.6 | |||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
60 m překážek [83,8 cm] - Ženy
(so, 13.2.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eliška LinhartováEliška Linhartová | 90 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 09.1 | |||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žáci
(so, 13.2.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Josef ŠedivýJosef Šedivý | 03 | TJ Sokol Kolín-atletika | 10.8 | |||||||||||||||
2 | Jakub ŠantavýJakub Šantavý | 04 | SKP Nymburk, o.s. | 11.3 | |||||||||||||||
3 | Jakub ČervinkaJakub Červinka | 03 | SKP Nymburk, o.s. | 11.8 | |||||||||||||||
4 | Jakub FryčJakub Fryč | 03 | SKP Nymburk, o.s. | 12.0 | |||||||||||||||
5 | Jan SchnajberkJan Schnajberk | 04 | Atletika Jižní Město z.s. | 12.4 | |||||||||||||||
6 | Jakub BílekJakub Bílek | 03 | TJ Sokol Kolín-atletika | 12.5 | |||||||||||||||
7 | Marek VandírekMarek Vandírek | 05 | Atletika Jižní Město z.s. | 12.5 | |||||||||||||||
8 | Matěj ŠimekMatěj Šimek | 03 | SKP Nymburk, o.s. | 12.5 | |||||||||||||||
9 | Jan HurdálekJan Hurdálek | 06 | Atletika Jižní Město z.s. | 13.2 | |||||||||||||||
10 | Matyáš MüllerMatyáš Müller | 04 | SKP Nymburk, o.s. | 13.8 | |||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žákyně
(so, 13.2.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ema ŠkochováEma Škochová | 03 | SKP Nymburk, o.s. | 11.0 | |||||||||||||||
2 | Klára KučerováKlára Kučerová | 04 | TJ Neratovice | 12.2 | |||||||||||||||
3 | Kateřina MaškováKateřina Mašková | 03 | SKP Nymburk, o.s. | 12.2 | |||||||||||||||
4 | Kristýna HerákováKristýna Heráková | 03 | A. C. TEPO Kladno | 12.3 | |||||||||||||||
5 | Natálie DusováNatálie Dusová | 04 | TJ Slavoj Český Brod,o.s. | 12.7 | |||||||||||||||
6 | Veronika SedlákováVeronika Sedláková | 04 | TJ Slavoj Český Brod,o.s. | 13.0 | |||||||||||||||
7 | Adéla FryčováAdéla Fryčová | 05 | SKP Nymburk, o.s. | 13.5 | |||||||||||||||
8 | Michaela HarlasováMichaela Harlasová | 03 | SKP Nymburk, o.s. | 14.2 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m překážek [76,2cm-8,20m] - Žákyně
(so, 13.2.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie NeradováLucie Neradová | 01 | TJ Spartak Vlašim | 10.5 | |||||||||||||||
2 | Nikola BauerováNikola Bauerová | 02 | TJ Neratovice | 11.6 | |||||||||||||||
3 | Dominika ŠtěpničkováDominika Štěpničková | 02 | TJ Sokol Kolín-atletika | 11.8 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
skok vysoký - Dorostenci
(so, 13.2.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Petr ZetekPetr Zetek
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
00 | 1.54 | ||||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
skok vysoký - Žáci
(so, 13.2.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tomáš KonvalinaTomáš Konvalina
TJ Sokol Kolín-atletika |
02 | 1.39 | ||||||||||||||||
2 |
Jakub ČižinskýJakub Čižinský
TJ Sokol Kolín-atletika |
02 | 1.34 | ||||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
skok vysoký - Ml. žáci
(so, 13.2.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jakub ČervinkaJakub Červinka
SKP Nymburk, o.s. |
03 | 1.49 | ||||||||||||||||
2 |
Jakub ŠantavýJakub Šantavý
SKP Nymburk, o.s. |
04 | 1.39 | ||||||||||||||||
3 |
Pavel BenešPavel Beneš
TJ Neratovice |
03 | 1.34 | ||||||||||||||||
4 |
Daniel BarešDaniel Bareš
TJ Neratovice |
04 | 1.29 | ||||||||||||||||
5 |
Josef ŠedivýJosef Šedivý
TJ Sokol Kolín-atletika |
03 | 1.29 | ||||||||||||||||
6 |
Radek HušekRadek Hušek
TJ Neratovice |
03 | 1.14 | ||||||||||||||||
6 |
Jakub FryčJakub Fryč
SKP Nymburk, o.s. |
03 | 1.14 | ||||||||||||||||
6 |
Filip TurekFilip Turek
neregistrovaný |
04 | 1.14 | ||||||||||||||||
9 |
Jan HurdálekJan Hurdálek
Atletika Jižní Město z.s. |
06 | 1.14 | ||||||||||||||||
10 |
Jan SchnajberkJan Schnajberk
Atletika Jižní Město z.s. |
04 | 1.09 | ||||||||||||||||
10 |
Matěj ŠimekMatěj Šimek
SKP Nymburk, o.s. |
03 | 1.09 | ||||||||||||||||
10 |
Matyáš MüllerMatyáš Müller
SKP Nymburk, o.s. |
04 | 1.09 | ||||||||||||||||
13 |
Aleš HovorkaAleš Hovorka
neregistrovaný |
05 | 1.04 | ||||||||||||||||
Celkem 13 závodníků |
skok vysoký - Veteráni
(so, 13.2.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Bohumil HovorkaBohumil Hovorka
Athletic Club Ústí n/L. o.s. |
52 | 1.29 | ||||||||||||||||
2 |
Petr RonovskýPetr Ronovský
AC Praha 1890 |
44 | 1.24 | ||||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
skok vysoký - Žákyně
(so, 13.2.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Diana ŠmigelskáDiana Šmigelská
TJ Sokol Kolín-atletika |
02 | 1.39 | ||||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
skok vysoký - Ml. žákyně
(so, 13.2.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Natálie DusováNatálie Dusová
TJ Slavoj Český Brod,o.s. |
04 | 1.29 | ||||||||||||||||
2 |
Tereza MirovskáTereza Mirovská
SKP Nymburk, o.s. |
03 | 1.29 | ||||||||||||||||
3 |
Natálie ChalupováNatálie Chalupová
TJ Neratovice |
04 | 1.24 | ||||||||||||||||
4 |
Veronika SedlákováVeronika Sedláková
TJ Slavoj Český Brod,o.s. |
04 | 1.24 | ||||||||||||||||
5 |
Denisa KopeckáDenisa Kopecká
TJ Sokol Kolín-atletika |
03 | 1.24 | ||||||||||||||||
6 |
Ema ŠkochováEma Škochová
SKP Nymburk, o.s. |
03 | 1.19 | ||||||||||||||||
7 |
Kateřina MaškováKateřina Mašková
SKP Nymburk, o.s. |
03 | 1.19 | ||||||||||||||||
8 |
Klára KučerováKlára Kučerová
TJ Neratovice |
04 | 1.14 | ||||||||||||||||
9 |
Adéla FryčováAdéla Fryčová
SKP Nymburk, o.s. |
05 | 1.14 | ||||||||||||||||
10 |
Lucie KoubkováLucie Koubková
TJ Sokol Kolín-atletika |
03 | 1.09 | ||||||||||||||||
11 |
Daniela MandíkováDaniela Mandíková
Atletika Jižní Město z.s. |
07 | 1.04 | ||||||||||||||||
12 |
Tereza KučerováTereza Kučerová
neregistrovaná |
08 | 0.94 | ||||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
skok daleký - Muži
(so, 13.2.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jakub ZadákJakub Zadák
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
91 | 5.86 | ||||||||||||||||
2 |
Vladimír ParásekVladimír Parásek
SK Kotlářka Praha |
78 | 5.85 | ||||||||||||||||
3 |
Petr DvořákPetr Dvořák
AC Praha 1890 |
68 | 4.82 | ||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
skok daleký - Dorostenci
(so, 13.2.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
David HerákDavid Herák
A. C. TEPO Kladno |
00 | 6.22 | ||||||||||||||||
2 |
Radek StehnoRadek Stehno
ASK Slavia Praha |
99 | 5.47 | ||||||||||||||||
3 |
Tomáš PaličkaTomáš Palička
TJ Neratovice |
00 | 5.21 | ||||||||||||||||
4 |
Tomáš KonvalinaTomáš Konvalina
TJ Sokol Kolín-atletika |
02 | 4.98 | ||||||||||||||||
5 |
Petr ZetekPetr Zetek
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
00 | 4.81 | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
skok daleký - Ml. žáci
(so, 13.2.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jakub ČervinkaJakub Červinka
SKP Nymburk, o.s. |
03 | 4.85 | ||||||||||||||||
2 |
Pavel BenešPavel Beneš
TJ Neratovice |
03 | 4.34 | ||||||||||||||||
3 |
Matěj ŠimekMatěj Šimek
SKP Nymburk, o.s. |
03 | 4.29 | ||||||||||||||||
4 |
Daniel BarešDaniel Bareš
TJ Neratovice |
04 | 4.16 | ||||||||||||||||
5 |
Jakub ŠantavýJakub Šantavý
SKP Nymburk, o.s. |
04 | 4.12 | ||||||||||||||||
6 |
Marek VandírekMarek Vandírek
Atletika Jižní Město z.s. |
05 | 4.10 | ||||||||||||||||
7 |
Jakub FryčJakub Fryč
SKP Nymburk, o.s. |
03 | 4.05 | ||||||||||||||||
8 |
Jan SchnajberkJan Schnajberk
Atletika Jižní Město z.s. |
04 | 3.93 | ||||||||||||||||
9 |
Jaroslav JarýJaroslav Jarý
TJ Sokol Kolín-atletika |
04 | 3.86 | ||||||||||||||||
10 |
Filip TurekFilip Turek
neregistrovaný |
04 | 3.68 | ||||||||||||||||
11 |
Radek HušekRadek Hušek
TJ Neratovice |
03 | 3.62 | ||||||||||||||||
12 |
Matyáš MüllerMatyáš Müller
SKP Nymburk, o.s. |
04 | 3.61 | ||||||||||||||||
13 |
Jakub BílekJakub Bílek
TJ Sokol Kolín-atletika |
03 | 3.55 | ||||||||||||||||
14 |
Aleš HovorkaAleš Hovorka
neregistrovaný |
05 | 3.37 | ||||||||||||||||
15 |
Petr VelčickýPetr Velčický
neregistrovaný |
03 | 3.25 | ||||||||||||||||
16 |
Jan HurdálekJan Hurdálek
Atletika Jižní Město z.s. |
06 | 3.24 | ||||||||||||||||
17 |
Jakub LenochJakub Lenoch
neregistrovaný |
08 | 3.22 | ||||||||||||||||
18 |
Denis HübstDenis Hübst
neregistrovaný |
05 | 3.14 | ||||||||||||||||
19 |
Jan HušekJan Hušek
neregistrovaný |
10 | 2.48 | ||||||||||||||||
Celkem 19 závodníků |
skok daleký - Veteráni
(so, 13.2.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Bohumil HovokaBohumil Hovoka
Athletic Club Ústí n/L. o.s. |
52 | 4.32 | ||||||||||||||||
2 |
Petr RonovskýPetr Ronovský
AC Praha 1890 |
44 | 3.84 | ||||||||||||||||
3 |
Josef VonášekJosef Vonášek
TJ Bohemians Praha |
37 | 3.62 | ||||||||||||||||
4 |
Antonín KábeleAntonín Kábele
ASK Slavia Praha |
35 | 3.05 | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
skok daleký - Dorostenky
(so, 13.2.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Veronika HospodkováVeronika Hospodková
TJ Neratovice |
00 | 4.37 | ||||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
skok daleký - Žákyně
(so, 13.2.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Markéta TrhoňováMarkéta Trhoňová
TJ Neratovice |
02 | 4.86 | ||||||||||||||||
2 |
Lucie NeradováLucie Neradová
TJ Spartak Vlašim |
01 | 4.44 | ||||||||||||||||
3 |
Dominika ŠtěpničkováDominika Štěpničková
TJ Sokol Kolín-atletika |
02 | 4.15 | ||||||||||||||||
4 |
Lucie DvořákováLucie Dvořáková
TJ Spartak Vlašim |
02 | 3.97 | ||||||||||||||||
5 |
Kristýna HolubováKristýna Holubová
TJ Neratovice |
02 | 3.91 | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
skok daleký - Ml. žákyně
(so, 13.2.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tereza SrnováTereza Srnová
TJ Neratovice |
03 | 4.83 | ||||||||||||||||
2 |
Sára PšeničkováSára Pšeničková
TJ Neratovice |
03 | 4.57 | ||||||||||||||||
3 |
Michaela HarlasováMichaela Harlasová
SKP Nymburk, o.s. |
03 | 4.43 | ||||||||||||||||
4 |
Natálie ChalupováNatálie Chalupová
TJ Neratovice |
04 | 4.31 | ||||||||||||||||
5 |
Tereza KálalováTereza Kálalová
TJ Neratovice |
03 | 4.27 | ||||||||||||||||
6 |
Ema ŠkochováEma Škochová
SKP Nymburk, o.s. |
03 | 4.17 | ||||||||||||||||
7 |
Kristýna HerákováKristýna Heráková
A. C. TEPO Kladno |
03 | 4.09 | ||||||||||||||||
8 |
Natálie DusováNatálie Dusová
TJ Slavoj Český Brod,o.s. |
04 | 4.05 | ||||||||||||||||
9 |
Hana HuškováHana Hušková
TJ Neratovice |
05 | 3.93 | ||||||||||||||||
10 |
Nikola HorkáNikola Horká
TJ Jiskra Zruč nad Sázavou |
03 | 3.89 | ||||||||||||||||
11 |
Klára KučerováKlára Kučerová
TJ Neratovice |
04 | 3.86 | ||||||||||||||||
12 |
Kateřina MaškováKateřina Mašková
SKP Nymburk, o.s. |
03 | 3.85 | ||||||||||||||||
13 |
Michaela ChmelováMichaela Chmelová
TJ Jiskra Zruč nad Sázavou |
03 | 3.78 | ||||||||||||||||
14 |
Tereza MirovskáTereza Mirovská
SKP Nymburk, o.s. |
03 | 3.75 | ||||||||||||||||
16 |
Adéla FryčováAdéla Fryčová
SKP Nymburk, o.s. |
05 | 3.73 | ||||||||||||||||
17 |
Veronika SedlákováVeronika Sedláková
TJ Slavoj Český Brod,o.s. |
04 | 3.71 | ||||||||||||||||
18 |
Kateřina DvorákováKateřina Dvoráková
TJ Neratovice |
03 | 3.65 | ||||||||||||||||
19 |
Kateřina KulhaváKateřina Kulhavá
TJ Sokol Kolín-atletika |
03 | 3.62 | ||||||||||||||||
20 |
Daniela MandíkováDaniela Mandíková
Atletika Jižní Město z.s. |
07 | 3.53 | ||||||||||||||||
21 |
Denisa KopeckáDenisa Kopecká
TJ Sokol Kolín-atletika |
03 | 3.49 | ||||||||||||||||
22 |
Nicol FingerhutováNicol Fingerhutová
TJ Neratovice |
04 | 3.48 | ||||||||||||||||
23 |
Vendula NovákováVendula Nováková
TJ Jiskra Zruč nad Sázavou |
04 | 3.41 | ||||||||||||||||
24 |
Tereza KučerováTereza Kučerová
neregistrovaná |
08 | 3.03 | ||||||||||||||||
25 |
Sophie PischnothováSophie Pischnothová
neregistrovaná |
08 | 2.90 | ||||||||||||||||
26 |
Evelína DusováEvelína Dusová
neregistrovaná |
07 | 2.75 | ||||||||||||||||
27 |
Tereza LapáčkováTereza Lapáčková
TJ Jiskra Zruč nad Sázavou |
08 | 2.58 | ||||||||||||||||
28 |
Ella PischnothováElla Pischnothová
neregistrovaná |
11 | 1.96 | ||||||||||||||||
Lucie KoubkováLucie Koubková
TJ Sokol Kolín-atletika |
03 | NM | |||||||||||||||||
Celkem 28 závodníků |
trojskok - Veteráni
(so, 13.2.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Petr RonovskýPetr Ronovský
AC Praha 1890 |
44 | 08.60 | ||||||||||||||||
2 |
Bohumil HovorkaBohumil Hovorka
Athletic Club Ústí n/L. o.s. |
52 | 08.48 | ||||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |