Městský, okresní a župní přebor v atletice pro rok 2016
Hradec Králové (7. 4. 2016)60 m - Žáci (Finále)
Finále (čt, 7.4.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tadeáš KloudaTadeáš Klouda | 01 | TJ Sokol Hradec Králové | 07.83 | |||||||||||||||
2 | Michal BlažekMichal Blažek | 01 | TJ Sokol Hradec Králové | 07.92 | |||||||||||||||
3 | Radim JežekRadim Ježek | 01 | TJ Sokol Hradec Králové | 08.37 | |||||||||||||||
4 | Jakub KušnírJakub Kušnír | 02 | TJ Sokol Hradec Králové | 09.01 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
60 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 1 (čt, 7.4.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš KrejzaTomáš Krejza | 04 | TJ Sokol Hradec Králové | 09.85 | |||||||||||||||
2 | Tobias LeemerTobias Leemer | 04 | TJ Sokol Hradec Králové | 09.86 | |||||||||||||||
3 | Matěj KobylkaMatěj Kobylka | 03 | TJ Sokol Hradec Králové | 10.21 | |||||||||||||||
4 | George PolmanGeorge Polman | 03 | TJ Sokol Hradec Králové | 10.34 | |||||||||||||||
5 | Petr TherPetr Ther | 04 | TJ Sokol Hradec Králové | 10.47 | |||||||||||||||
6 | Michal SkaunicMichal Skaunic | 04 | TJ Sokol Hradec Králové | 11.00 | |||||||||||||||
7 | Petr MatoušekPetr Matoušek | 05 | TJ Sokol Hradec Králové | 12.03 | |||||||||||||||
8 | Jindřich HanušJindřich Hanuš | 04 | TJ Sokol Hradec Králové | 12.61 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 2 (čt, 7.4.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pavel GondaPavel Gonda | 03 | TJ Sokol Hradec Králové | 08.83 | |||||||||||||||
2 | Ondřej KrejčíOndřej Krejčí | 03 | TJ Sokol Hradec Králové | 09.15 | |||||||||||||||
3 | Jiří KrejčíJiří Krejčí | 03 | TJ Sokol Hradec Králové | 09.33 | |||||||||||||||
4 | Petr JirmanPetr Jirman | 04 | TJ Sokol Hradec Králové | 10.73 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 3 (čt, 7.4.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Štěpán ŠtefkoŠtěpán Štefko | 04 | TJ Sokol Hradec Králové | 08.74 | |||||||||||||||
2 | Jakub HůzaJakub Hůza | 03 | TJ Sokol Hradec Králové | 08.85 | |||||||||||||||
3 | Kryštof MiroKryštof Miro | 03 | TJ Sokol Hradec Králové | 09.42 | |||||||||||||||
4 | Benedikt RejsekBenedikt Rejsek | 04 | TJ Sokol Hradec Králové | 10.46 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
60 m - Žákyně (Finále)
Finále (čt, 7.4.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Johana CoufalováJohana Coufalová | 02 | TJ Sokol Hradec Králové | 08.40 | |||||||||||||||
2 | Eliška KudrnováEliška Kudrnová | 01 | TJ Sokol Hradec Králové | 08.67 | |||||||||||||||
3 | Lenka MrhováLenka Mrhová | 01 | TJ Sokol Hradec Králové | 09.03 | |||||||||||||||
4 | Barbora HaškováBarbora Hašková | 01 | TJ Sokol Hradec Králové | 09.13 | |||||||||||||||
5 | Martina PražákováMartina Pražáková | 02 | TJ Sokol Hradec Králové | 09.27 | |||||||||||||||
6 | Monika ProuzováMonika Prouzová | 02 | TJ Sokol Hradec Králové | 09.30 | |||||||||||||||
7 | Nella HodovalováNella Hodovalová | 02 | TJ Sokol Hradec Králové | 09.55 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
60 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 1 (čt, 7.4.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna HavlíčkováAnna Havlíčková | 05 | TJ Sokol Hradec Králové | 09.05 | |||||||||||||||
2 | Bára FilipováBára Filipová | 03 | TJ Sokol Hradec Králové | 09.17 | |||||||||||||||
3 | Tereza KrálíčkováTereza Králíčková | 03 | TJ Sokol Hradec Králové | 09.23 | |||||||||||||||
4 | Tereza HloucalováTereza Hloucalová | 04 | TJ Sokol Hradec Králové | 09.48 | |||||||||||||||
5 | Eva MikanováEva Mikanová | 03 | TJ Sokol Hradec Králové | 09.56 | |||||||||||||||
6 | Barbora MarkováBarbora Marková | 04 | TJ Sokol Hradec Králové | 09.68 | |||||||||||||||
7 | Amálie KadlecováAmálie Kadlecová | 03 | TJ Sokol Hradec Králové | 10.04 | |||||||||||||||
8 | Barbora PřívozníkováBarbora Přívozníková | 04 | TJ Sokol Hradec Králové | 10:70 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 2 (čt, 7.4.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nikola KastlováNikola Kastlová | 03 | TJ Sokol Hradec Králové | 08.83 | |||||||||||||||
2 | Gabriela MenouškováGabriela Menoušková | 03 | TJ Sokol Hradec Králové | 08.88 | |||||||||||||||
3 | Barbora MalinováBarbora Malinová | 04 | TJ Sokol Hradec Králové | 09.61 | |||||||||||||||
4 | Barbora PaikertováBarbora Paikertová | 03 | TJ Sokol Hradec Králové | 09.77 | |||||||||||||||
5 | Eliška ChladováEliška Chladová | 03 | TJ Sokol Hradec Králové | 09.81 | |||||||||||||||
6 | Eva Eliška ChareEva Eliška Chare | 04 | TJ Sokol Hradec Králové | 10.12 | |||||||||||||||
7 | Eva PrasličkováEva Prasličková | 04 | TJ Sokol Hradec Králové | 10.64 | |||||||||||||||
8 | Tereza HejskováTereza Hejsková | 05 | TJ Sokol Hradec Králové | 10.65 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 3 (čt, 7.4.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Terezie SoučkováTerezie Součková | 03 | TJ Sokol Hradec Králové | 09.16 | |||||||||||||||
2 | Aneta HřebíčkováAneta Hřebíčková | 04 | TJ Sokol Hradec Králové | 10.24 | |||||||||||||||
3 | Lucie MerhautováLucie Merhautová | 05 | TJ Sokol Hradec Králové | 10.42 | |||||||||||||||
MS | Daniela VoženílkováDaniela Voženílková | 04 | Základní škola Hradec Králové | 09.58 | |||||||||||||||
MS | Tereza LáchováTereza Láchová | 06 | T.J. Sokol Říčany a Radošovice | 09.99 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
100 m - Dorostenci (Finále)
Finále (čt, 7.4.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Filip BlatníkFilip Blatník | 00 | TJ Sokol Hradec Králové | 11.70 | |||||||||||||||
2 | Martin ŠtěpánekMartin Štěpánek | 97 | TJ Sokol Hradec Králové | 11.84 | |||||||||||||||
3 | Pavel HalířPavel Halíř | 00 | TJ Sokol Hradec Králové | 12.34 | |||||||||||||||
4 | Marek BahníkMarek Bahník | 99 | TJ Sokol Hradec Králové | 12.54 | |||||||||||||||
5 | David CapoušekDavid Capoušek | 99 | TJ Sokol Hradec Králové | 12.81 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
100 m - Žáci (Běh)
Běh 1 (čt, 7.4.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vojtěch LanžhotskýVojtěch Lanžhotský | 02 | TJ Sokol Hradec Králové | 12.87 | |||||||||||||||
2 | Vojtěch KloudVojtěch Kloud | 02 | TJ Sokol Hradec Králové | 13.61 | |||||||||||||||
3 | Marko MečavaMarko Mečava | 99 | TJ Sokol Hradec Králové | 14.07 | |||||||||||||||
4 | Chiara Michale DeChiara Michale De | 02 | TJ Sokol Hradec Králové | 14.28 | |||||||||||||||
5 | Jáchym BednářJáchym Bednář | 02 | TJ Sokol Hradec Králové | 14.35 | |||||||||||||||
6 | Jiří KrejčíJiří Krejčí | 03 | TJ Sokol Hradec Králové | 15.35 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (čt, 7.4.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pavel GondaPavel Gonda | 03 | TJ Sokol Hradec Králové | 14.26 | |||||||||||||||
2 | Matěj KobylkaMatěj Kobylka | 03 | TJ Sokol Hradec Králové | 16.60 | |||||||||||||||
3 | Tobias LeemerTobias Leemer | 04 | TJ Sokol Hradec Králové | 16.68 | |||||||||||||||
4 | Benedikt RejsekBenedikt Rejsek | 04 | TJ Sokol Hradec Králové | 17.05 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
100 m - Žákyně (Běh)
Běh 1 (čt, 7.4.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Johana CoufalováJohana Coufalová | 02 | TJ Sokol Hradec Králové | 13.66 | |||||||||||||||
2 | Eliška KudrnováEliška Kudrnová | 01 | TJ Sokol Hradec Králové | 14.01 | |||||||||||||||
3 | Terezie SoučkováTerezie Součková | 03 | TJ Sokol Hradec Králové | 15.22 | |||||||||||||||
4 | Nikola KastlováNikola Kastlová | 03 | TJ Sokol Hradec Králové | 15.58 | |||||||||||||||
5 | Tereza KovalsáTereza Kovalsá | 02 | TJ Sokol Hradec Králové | 16.40 | |||||||||||||||
MS | Nelly HoškováNelly Hošková | 99 | TJ Sokol Hradec Králové | 13.09 | |||||||||||||||
MS | Daniela VoženílkováDaniela Voženílková | 04 | Základní škola Hradec Králové | 14.11 | |||||||||||||||
MS | Karolína HavlováKarolína Havlová | 97 | Gymnázium Hradec Králové | 15.34 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 2 (čt, 7.4.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Monika ProuzováMonika Prouzová | 02 | TJ Sokol Hradec Králové | 14.79 | |||||||||||||||
2 | Aneta HloucalováAneta Hloucalová | 04 | TJ Sokol Hradec Králové | 15.60 | |||||||||||||||
3 | Barbora MalinováBarbora Malinová | 04 | TJ Sokol Hradec Králové | 15.83 | |||||||||||||||
4 | Amálie KadlecováAmálie Kadlecová | 03 | TJ Sokol Hradec Králové | 16.51 | |||||||||||||||
MS | Gabriela SvobodováGabriela Svobodová | 02 | TJ Sokol Hradec Králové | 15.53 | |||||||||||||||
MS | Gabriela SvobodováGabriela Svobodová | 02 | Gymnázium Hradec Králové | 15.53 | |||||||||||||||
MS | Tereza LáchováTereza Láchová | 06 | T.J. Sokol Říčany a Radošovice | 16.67 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
300 m - Žáci (Finále)
Finále (čt, 7.4.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michal BlažekMichal Blažek | 01 | TJ Sokol Hradec Králové | 41.57 | |||||||||||||||
2 | Tadeáš KloudaTadeáš Klouda | 01 | TJ Sokol Hradec Králové | 42.10 | |||||||||||||||
3 | Vojtěch LanžhotskýVojtěch Lanžhotský | 02 | TJ Sokol Hradec Králové | 42.62 | |||||||||||||||
4 | Jáchym BednářJáchym Bednář | 02 | TJ Sokol Hradec Králové | 48.84 | |||||||||||||||
MS | Marko MečavaMarko Mečava | 99 | TJ Sokol Hradec Králové | 45.53 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
300 m - Ml. žáci (Finále)
Finále (čt, 7.4.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej KrejčíOndřej Krejčí | 03 | TJ Sokol Hradec Králové | 48.25 | |||||||||||||||
2 | Petr TherPetr Ther | 04 | TJ Sokol Hradec Králové | 65.42 | |||||||||||||||
3 | Petr MatoušekPetr Matoušek | 05 | TJ Sokol Hradec Králové | 75.66 | |||||||||||||||
4 | Jindřich HanušJindřich Hanuš | 04 | TJ Sokol Hradec Králové | 85.21 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
300 m - Žákyně (Finále)
Finále (čt, 7.4.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Aneta KořánováAneta Kořánová | 01 | TJ Sokol Hradec Králové | 47.35 | |||||||||||||||
2 | Barbora HaškováBarbora Hašková | 01 | TJ Sokol Hradec Králové | 48.37 | |||||||||||||||
3 | Michaela PříhodováMichaela Příhodová | 01 | TJ Sokol Hradec Králové | 49.37 | |||||||||||||||
4 | Lenka MrhováLenka Mrhová | 01 | TJ Sokol Hradec Králové | 51.40 | |||||||||||||||
5 | Nella HodovalováNella Hodovalová | 02 | TJ Sokol Hradec Králové | 52.62 | |||||||||||||||
6 | Eliška ŠrámováEliška Šrámová | 02 | TJ Sokol Hradec Králové | 53.56 | |||||||||||||||
7 | Tereza KovalsáTereza Kovalsá | 02 | TJ Sokol Hradec Králové | 55.50 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
300 m - Ml. žákyně (Finále)
Finále (čt, 7.4.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Gabriela MenouškováGabriela Menoušková | 03 | TJ Sokol Hradec Králové | 48.57 | |||||||||||||||
2 | Bára FilipováBára Filipová | 03 | TJ Sokol Hradec Králové | 50.03 | |||||||||||||||
3 | Anna HavlíčkováAnna Havlíčková | 05 | TJ Sokol Hradec Králové | 51.44 | |||||||||||||||
4 | Barbora PaikertováBarbora Paikertová | 03 | TJ Sokol Hradec Králové | 55.20 | |||||||||||||||
5 | Johana ChvátilováJohana Chvátilová | 04 | TJ Sokol Hradec Králové | 58.48 | |||||||||||||||
6 | Barbora PřívozníkováBarbora Přívozníková | 04 | TJ Sokol Hradec Králové | 62.70 | |||||||||||||||
MS | Daniela VoženílkováDaniela Voženílková | 04 | Základní škola Hradec Králové | 52.93 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
3000 m - Muži (Finále)
Finále (čt, 7.4.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš KrejzaTomáš Krejza | 04 | TJ Sokol Hradec Králové | 13:59.03 | |||||||||||||||
2 | Petr JirmanPetr Jirman | 04 | TJ Sokol Hradec Králové | 14:27.20 | |||||||||||||||
MS | Daniel VandasDaniel Vandas | 98 | Orientační klub Hradec Králové | 09:38.15 | |||||||||||||||
MS | Jan GebrtJan Gebrt | 98 | Orientační klub Hradec Králové | 09:41.31 | |||||||||||||||
MS | Vojtěch NetukaVojtěch Netuka | 97 | Orientační klub Hradec Králové | 10:01.86 | |||||||||||||||
MS | David PokornýDavid Pokorný | 97 | Orientační klub Hradec Králové | 10:10.79 | |||||||||||||||
MS | Vít DoležalVít Doležal | 98 | AC TJ Jičín | 10:42.29 | |||||||||||||||
MS | Tomáš ZalabaTomáš Zalaba | 01 | AC TJ Jičín | 10:44.05 | |||||||||||||||
MS | Tomáš SamekTomáš Samek | 00 | Orientační klub Hradec Králové | 11:14.18 | |||||||||||||||
MS | Radek ŠabataRadek Šabata | 02 | Orientační klub Hradec Králové | 11:55.00 | |||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
3000 m - Ženy (Finále)
Finále (čt, 7.4.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora MarkováBarbora Marková | 04 | TJ Sokol Hradec Králové | 12:54.89 | |||||||||||||||
2 | Eliška ChladováEliška Chladová | 03 | TJ Sokol Hradec Králové | 12:58.34 | |||||||||||||||
3 | Tereza KovalsáTereza Kovalsá | 02 | TJ Sokol Hradec Králové | 13:45.57 | |||||||||||||||
MS | Barbora MatějkováBarbora Matějková | 01 | AC TJ Jičín | 11:53.82 | |||||||||||||||
MS | Anna KochováAnna Kochová | 01 | AC TJ Jičín | 11:53.82 | |||||||||||||||
MS | Apolena MalinováApolena Malinová | 99 | Orientační klub Hradec Králové | 11:58.26 | |||||||||||||||
MS | Nikola ZlámalováNikola Zlámalová | 99 | AC TJ Jičín | 12:10.84 | |||||||||||||||
MS | Andrea VětříčkováAndrea Větříčková | 99 | Orientační klub Hradec Králové | 12:20.13 | |||||||||||||||
MS | Nikola ThýnováNikola Thýnová | 00 | Orientační klub Hradec Králové | 12:38.13 | |||||||||||||||
MS | Veronika ŠklíbováVeronika Šklíbová | 01 | Orientační klub Hradec Králové | 13:16.69 | |||||||||||||||
MS | Barbora ChaloupskáBarbora Chaloupská | 99 | Orientační klub Hradec Králové | 14:08.03 | |||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
skok vysoký - Dorostenci (Finále)
Finále (čt, 7.4.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Marek BahníkMarek Bahník
TJ Sokol Hradec Králové |
99 | 1.92 | ||||||||||||||||
2 |
Pavel HalířPavel Halíř
TJ Sokol Hradec Králové |
00 | 1.74 | ||||||||||||||||
3 |
David CapoušekDavid Capoušek
TJ Sokol Hradec Králové |
99 | 1.50 | ||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
skok vysoký - Žáci (Finále)
Finále (čt, 7.4.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Vojtěch KloudVojtěch Kloud
TJ Sokol Hradec Králové |
02 | 1.60 | ||||||||||||||||
2 |
Michal BlažekMichal Blažek
TJ Sokol Hradec Králové |
01 | 1.50 | ||||||||||||||||
4 |
Chiara Michale DeChiara Michale De
TJ Sokol Hradec Králové |
02 | 1.35 | ||||||||||||||||
3 |
Vojtěch LanžhotskýVojtěch Lanžhotský
TJ Sokol Hradec Králové |
02 | 1.35 | ||||||||||||||||
5 |
Radim JežekRadim Ježek
TJ Sokol Hradec Králové |
01 | 1.30 | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
skok vysoký - Ml. žáci (Finále)
Finále (čt, 7.4.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Štěpán ŠtefkoŠtěpán Štefko
TJ Sokol Hradec Králové |
04 | 1.25 | ||||||||||||||||
2 |
Tobias LeemerTobias Leemer
TJ Sokol Hradec Králové |
04 | 1.20 | ||||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
skok vysoký - Žákyně (Finále)
Finále (čt, 7.4.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Martina PoláčkováMartina Poláčková
TJ Sokol Hradec Králové |
01 | 1.55 | ||||||||||||||||
2 |
Martina PražákováMartina Pražáková
TJ Sokol Hradec Králové |
02 | 1.15 | ||||||||||||||||
MS |
Karolína HavlováKarolína Havlová
Gymnázium Hradec Králové |
97 | 1.25 | ||||||||||||||||
MS |
Gabriela SvobodováGabriela Svobodová
Gymnázium Hradec Králové |
02 | 1.15 | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
skok vysoký - Ml. žákyně (Finále)
Finále (čt, 7.4.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1= |
Ema MikanováEma Mikanová
TJ Sokol Hradec Králové |
03 | 1.20 | ||||||||||||||||
1= |
Nikola KastlováNikola Kastlová
TJ Sokol Hradec Králové |
03 | 1.20 | ||||||||||||||||
3= |
Tereza KrálíčkováTereza Králíčková
TJ Sokol Hradec Králové |
03 | 1.20 | ||||||||||||||||
3= |
Amélie VoříškováAmélie Voříšková
TJ Sokol Hradec Králové |
03 | 1.20 | ||||||||||||||||
5 |
Amálie KadlecováAmálie Kadlecová
TJ Sokol Hradec Králové |
03 | 1.15 | ||||||||||||||||
6 |
Aneta HloucalováAneta Hloucalová
TJ Sokol Hradec Králové |
05 | 1.15 | ||||||||||||||||
7= |
Eva Eliška ChareEva Eliška Chare
TJ Sokol Hradec Králové |
04 | 1.00 | ||||||||||||||||
7= |
Barbora MarkováBarbora Marková
TJ Sokol Hradec Králové |
04 | 1.00 | ||||||||||||||||
9 |
Lucie MerhautováLucie Merhautová
TJ Sokol Hradec Králové |
05 | 1.00 | ||||||||||||||||
MS |
Tereza LáchováTereza Láchová
T.J. Sokol Říčany a Radošovice |
06 | 1.20 | ||||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
hod oštěpem 500g - Žákyně (Finále)
Finále (čt, 7.4.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Martina PražákováMartina Pražáková
TJ Sokol Hradec Králové |
02 | 21.84 | ||||||||||||||||
2 |
Johana CoufalováJohana Coufalová
TJ Sokol Hradec Králové |
02 | 21.48 | ||||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
hod oštěpem 600g - Žáci (Finále)
Finále (čt, 7.4.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jakub HůzaJakub Hůza
TJ Sokol Hradec Králové |
03 | 23.32 | ||||||||||||||||
2 |
Kryštof MiroKryštof Miro
TJ Sokol Hradec Králové |
03 | 22.50 | ||||||||||||||||
3 |
George PolmanGeorge Polman
TJ Sokol Hradec Králové |
03 | 18.27 | ||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
hod oštěpem 600g - Ml. žáci (Finále)
Finále (čt, 7.4.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Radim JežekRadim Ježek
TJ Sokol Hradec Králové |
01 | 30.52 | ||||||||||||||||
2 |
Jakub KušnírJakub Kušnír
TJ Sokol Hradec Králové |
02 | 28.46 | ||||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
hod oštěpem 600g - Dorostenky (Finále)
Finále (čt, 7.4.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Karolína NohejlováKarolína Nohejlová
TJ Sokol Hradec Králové |
98 | 34.50 | ||||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (Finále)
Finále (čt, 7.4.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Pavel GondaPavel Gonda
TJ Sokol Hradec Králové |
03 | 49.44 | ||||||||||||||||
2 |
Ondřej KrejčíOndřej Krejčí
TJ Sokol Hradec Králové |
03 | 47.51 | ||||||||||||||||
3 |
Jakub HůzaJakub Hůza
TJ Sokol Hradec Králové |
03 | 47.19 | ||||||||||||||||
4 |
Petr JirmanPetr Jirman
TJ Sokol Hradec Králové |
04 | 44.39 | ||||||||||||||||
5 |
Petr TherPetr Ther
TJ Sokol Hradec Králové |
04 | 43.77 | ||||||||||||||||
6 |
Kryštof MiroKryštof Miro
TJ Sokol Hradec Králové |
03 | 43.33 | ||||||||||||||||
7 |
Matěj KobylkaMatěj Kobylka
TJ Sokol Hradec Králové |
03 | 42.00 | ||||||||||||||||
8 |
Štěpán ŠtefkoŠtěpán Štefko
TJ Sokol Hradec Králové |
04 | 38.12 | ||||||||||||||||
9 |
George PolmanGeorge Polman
TJ Sokol Hradec Králové |
03 | 37.09 | ||||||||||||||||
10 |
Jiří KrejčíJiří Krejčí
TJ Sokol Hradec Králové |
03 | 34.87 | ||||||||||||||||
11 |
Tomáš KrejzaTomáš Krejza
TJ Sokol Hradec Králové |
04 | 33.74 | ||||||||||||||||
12 |
Michal SkaunicMichal Skaunic
TJ Sokol Hradec Králové |
04 | 27.55 | ||||||||||||||||
13 |
Benedikt RejsekBenedikt Rejsek
TJ Sokol Hradec Králové |
04 | 25.17 | ||||||||||||||||
14 |
Jindřich HanušJindřich Hanuš
TJ Sokol Hradec Králové |
04 | 24.67 | ||||||||||||||||
15 |
Petr MatoušekPetr Matoušek
TJ Sokol Hradec Králové |
05 | 21.28 | ||||||||||||||||
MS |
Chiara Michale DeChiara Michale De
TJ Sokol Hradec Králové |
02 | 51.38 | ||||||||||||||||
Celkem 16 závodníků |
hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (Finále)
Finále (čt, 7.4.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Amélie VoříškováAmélie Voříšková
TJ Sokol Hradec Králové |
03 | 43.93 | ||||||||||||||||
2 |
Terezie SoučkováTerezie Součková
TJ Sokol Hradec Králové |
03 | 38.04 | ||||||||||||||||
3 |
Eliška ChladováEliška Chladová
TJ Sokol Hradec Králové |
03 | 30.51 | ||||||||||||||||
4 |
Anna HavlíčkováAnna Havlíčková
TJ Sokol Hradec Králové |
05 | 29.08 | ||||||||||||||||
5 |
Eva PrasličkováEva Prasličková
TJ Sokol Hradec Králové |
04 | 27.40 | ||||||||||||||||
6 |
Eva Eliška ChareEva Eliška Chare
TJ Sokol Hradec Králové |
04 | 26.86 | ||||||||||||||||
7 |
Barbora PaikertováBarbora Paikertová
TJ Sokol Hradec Králové |
03 | 25.64 | ||||||||||||||||
8 |
Ema MikanováEma Mikanová
TJ Sokol Hradec Králové |
03 | 22.65 | ||||||||||||||||
9 |
Aneta HřebíčkováAneta Hřebíčková
TJ Sokol Hradec Králové |
04 | 21.29 | ||||||||||||||||
10 |
Tereza HejskováTereza Hejsková
TJ Sokol Hradec Králové |
05 | 17.69 | ||||||||||||||||
MS |
Tereza LáchováTereza Láchová
T.J. Sokol Říčany a Radošovice |
06 | 44.77 | ||||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |