1. kolo 2. ligy mužů a žen, skupina C
Pardubice (15. 5. 2016)100 m - Muži (Rozběh)
Rozběh 1 (ne, 15.5.2016) | Vítr: +3.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej KollárikOndřej Kollárik | 98 | Hvězda Pardubice z.s. | 11.41 | |||||||||||||||
2 | Peter SamuelisPeter Samuelis | 90 | AK Slovan Moravská Třebová | 11.87 | |||||||||||||||
3 | Luděk StrouhalLuděk Strouhal | 84 | AK Slovan Moravská Třebová | 12.02 | |||||||||||||||
4 | Jan StenzlJan Stenzl | 99 | AK Slovan Moravská Třebová | 12.08 | |||||||||||||||
5 | Jan ZahradníčekJan Zahradníček | 94 | Hvězda Pardubice z.s. | 12.09 | |||||||||||||||
6 | Martin BartošekMartin Bartošek | 00 | AC Choceň, spolek | 12.14 | |||||||||||||||
7 | Tomáš TláskalTomáš Tláskal | 01 | AC Čáslav | 12.54 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 2 (ne, 15.5.2016) | Vítr: +2.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jaroslav ŽouželkaJaroslav Žouželka | 95 | AK Slovan Moravská Třebová | 11.47 | |||||||||||||||
2 | Daniel BoďaDaniel Boďa | 00 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... | 11.47 | |||||||||||||||
3 | Lukáš KvíčalaLukáš Kvíčala | 01 | AC Čáslav | 11.86 | |||||||||||||||
4 | Jaroslav NespěšnýJaroslav Nespěšný | 90 | AC Choceň, spolek | 12.03 | |||||||||||||||
5 | Jakub VondraJakub Vondra | 98 | Hvězda Pardubice z.s. | 12.07 | |||||||||||||||
6 | Vojtěch HöfnerVojtěch Höfner | 01 | TJ Sokol Kolín-atletika | 13.06 | |||||||||||||||
7 | Martin ČechMartin Čech | 01 | AC Čáslav | 13.28 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 3 (ne, 15.5.2016) | Vítr: +0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Štěpán PiskačŠtěpán Piskač | 00 | AC Čáslav | 11.76 | |||||||||||||||
2 | Tomáš SekaninaTomáš Sekanina | 89 | AK Slovan Moravská Třebová | 11.95 | |||||||||||||||
3 | Jan MorkesJan Morkes | 90 | AC Čáslav | 11.97 | |||||||||||||||
4 | Jan MartinecJan Martinec | 98 | TJ Sokol Kolín-atletika | 12.03 | |||||||||||||||
5 | Radek ChmelíkRadek Chmelík | 98 | AC Choceň, spolek | 12.31 | |||||||||||||||
6 | Martin RandákMartin Randák | 87 | Hvězda Pardubice z.s. | 12.49 | |||||||||||||||
7 | Matyáš NovákMatyáš Novák | 02 | AC Choceň, spolek | 12.64 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 4 (ne, 15.5.2016) | Vítr: +2.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš PešekTomáš Pešek | 01 | AC Čáslav | 11.50 | |||||||||||||||
2 | Jan JirásekJan Jirásek | 00 | AC Čáslav | 11.58 | |||||||||||||||
3 | Tomáš PopelkaTomáš Popelka | 99 | AC Choceň, spolek | 11.72 | |||||||||||||||
4 | Šimon NěmecŠimon Němec | 99 | AC Choceň, spolek | 11.92 | |||||||||||||||
5 | Stanislav KlátStanislav Klát | 96 | AC Choceň, spolek | 11.93 | |||||||||||||||
6 | Martin PaťhaMartin Paťha | 94 | Hvězda Pardubice z.s. | 12.27 | |||||||||||||||
7 | Vít VíznerVít Vízner | 00 | AC Čáslav | 12.73 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
100 m - Muži (Finále)
Finále A (ne, 15.5.2016) | Vítr: +0.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš PešekTomáš Pešek | 01 | AC Čáslav | 11.48 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Jaroslav ŽouželkaJaroslav Žouželka | 95 | AK Slovan Moravská Třebová | 11.54 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Daniel BoďaDaniel Boďa | 00 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... | 11.58 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Ondřej KollárikOndřej Kollárik | 98 | Hvězda Pardubice z.s. | 11.64 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Jan JirásekJan Jirásek | 00 | AC Čáslav | 11.66 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Štěpán PiskačŠtěpán Piskač | 00 | AC Čáslav | 11.72 | 5.00 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Finále B (ne, 15.5.2016) | Vítr: +0.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lukáš KvíčalaLukáš Kvíčala | 01 | AC Čáslav | 11.94 | 4.00 | ||||||||||||||
2 | Tomáš SekaninaTomáš Sekanina | 89 | AK Slovan Moravská Třebová | 12.05 | 3.00 | ||||||||||||||
3 | Tomáš PopelkaTomáš Popelka | 99 | AC Choceň, spolek | 12.05 | 2.00 | ||||||||||||||
4 | Peter SamuelisPeter Samuelis | 90 | AK Slovan Moravská Třebová | 12.08 | 1.00 | ||||||||||||||
5 | Šimon NěmecŠimon Němec | 99 | AC Choceň, spolek | 12.11 | |||||||||||||||
6 | Stanislav KlátStanislav Klát | 96 | AC Choceň, spolek | 12.26 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
100 m - Ženy (Rozběh)
Rozběh 1 (ne, 15.5.2016) | Vítr: +1.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jana SlavíkováJana Slavíková | 97 | AC Čáslav | 12.95 | |||||||||||||||
2 | Kristýna GallováKristýna Gallová | 00 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 13.27 | |||||||||||||||
3 | Marie KováříkováMarie Kováříková | 99 | AC Pardubice | 13.36 | |||||||||||||||
4 | Vendula HubálkováVendula Hubálková | 00 | TJ Lokomotiva Trutnov | 13.70 | |||||||||||||||
5 | Dominika ZapaľačováDominika Zapaľačová | 91 | AC Čáslav | 13.87 | |||||||||||||||
6 | Aneta StrnádkováAneta Strnádková | 01 | TJ Lokomotiva Trutnov | 14.16 | |||||||||||||||
Barbora VelebováBarbora Velebová | 01 | TJ Spartak Třebíč, spolek | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 2 (ne, 15.5.2016) | Vítr: +0.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Natálie ChocholoušováNatálie Chocholoušová | 00 | AC Pardubice | 12.91 | |||||||||||||||
2 | Amálie NovákováAmálie Nováková | 01 | Atletika Chrudim, z.s. | 13.21 | |||||||||||||||
3 | Jitka ŠtědroňováJitka Štědroňová | 87 | AC Pardubice | 13.24 | |||||||||||||||
4 | Dominika RudolfskáDominika Rudolfská | 99 | AC Čáslav | 13.28 | |||||||||||||||
5 | Iva HavlováIva Havlová | 95 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... | 13.41 | |||||||||||||||
6 | Barbora BumbálkováBarbora Bumbálková | 99 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... | 13.63 | |||||||||||||||
7 | Lucie KlejchováLucie Klejchová | 00 | AC Pardubice | 13.86 | |||||||||||||||
8 | Martina ČernáMartina Černá | 93 | AC Pardubice | 14.29 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 3 (ne, 15.5.2016) | Vítr: +1.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Iva SkalickáIva Skalická | 99 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... | 13.20 | |||||||||||||||
2 | Nikola RůžičkováNikola Růžičková | 99 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 13.28 | |||||||||||||||
3 | Kristýna PaldrmanováKristýna Paldrmanová | 02 | Atletika Chrudim, z.s. | 13.32 | |||||||||||||||
4 | Sabina UžachovováSabina Užachovová | 00 | AC Pardubice | 13.54 | |||||||||||||||
5 | Dominika VognarováDominika Vognarová | 98 | TJ Lokomotiva Trutnov | 13.85 | |||||||||||||||
6 | Leona KratochvílováLeona Kratochvílová | 00 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 14.02 | |||||||||||||||
7 | Markéta StránskáMarkéta Stránská | 00 | AK Slovan Moravská Třebová | 14.26 | |||||||||||||||
8 | Karolína ChládkováKarolína Chládková | 00 | AK Slovan Moravská Třebová | 14.27 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
100 m - Ženy (Finále)
Finále A (ne, 15.5.2016) | Vítr: +0.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Natálie ChocholoušováNatálie Chocholoušová | 00 | AC Pardubice | 12.87 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Jana SlavíkováJana Slavíková | 97 | AC Čáslav | 12.97 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Amálie NovákováAmálie Nováková | 01 | Atletika Chrudim, z.s. | 13.24 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Kristýna GallováKristýna Gallová | 00 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 13.28 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Iva SkalickáIva Skalická | 99 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... | 13.34 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Nikola RůžičkováNikola Růžičková | 99 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 13.41 | 5.00 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Finále B (ne, 15.5.2016) | Vítr: -1.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jitka ŠtědroňováJitka Štědroňová | 87 | AC Pardubice | 13.30 | 4.00 | ||||||||||||||
2 | Dominika RudolfskáDominika Rudolfská | 99 | AC Čáslav | 13.38 | 3.00 | ||||||||||||||
3 | Marie KováříkováMarie Kováříková | 99 | AC Pardubice | 13.52 | 2.00 | ||||||||||||||
4 | Iva HavlováIva Havlová | 95 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... | 13.64 | 1.00 | ||||||||||||||
5 | Kristýna PaldrmanováKristýna Paldrmanová | 02 | Atletika Chrudim, z.s. | 13.74 | |||||||||||||||
6 | Sabina UžachovováSabina Užachovová | 00 | AC Pardubice | 13.81 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
200 m - Muži (Běh)
Běh 1 (ne, 15.5.2016) | Vítr: -0.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Miloslav NovotnýMiloslav Novotný | 00 | Hvězda Pardubice z.s. | 23.36 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Jaroslav ŽouželkaJaroslav Žouželka | 95 | AK Slovan Moravská Třebová | 23.42 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Štěpán PiskačŠtěpán Piskač | 00 | AC Čáslav | 23.69 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Ondřej KollárikOndřej Kollárik | 98 | Hvězda Pardubice z.s. | 24.37 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Luděk StrouhalLuděk Strouhal | 84 | AK Slovan Moravská Třebová | 24.60 | 5.00 | ||||||||||||||
Jan VolejníkJan Volejník | 99 | Hvězda Pardubice z.s. | DNS | ||||||||||||||||
Matěj VyhnánekMatěj Vyhnánek | 98 | Hvězda Pardubice z.s. | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 2 (ne, 15.5.2016) | Vítr: -0.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Stanislav KlátStanislav Klát | 96 | AC Choceň, spolek | 24.65 | 4.00 | ||||||||||||||
2 | Šimon NěmecŠimon Němec | 99 | AC Choceň, spolek | 24.70 | 3.00 | ||||||||||||||
3 | Martin BínaMartin Bína | 00 | AK Slovan Moravská Třebová | 24.76 | 2.00 | ||||||||||||||
4 | Jan ZahradníčekJan Zahradníček | 94 | Hvězda Pardubice z.s. | 25.67 | |||||||||||||||
5 | Vít VíznerVít Vízner | 00 | AC Čáslav | 25.82 | |||||||||||||||
6 | David NěmečekDavid Němeček | 01 | Hvězda Pardubice z.s. | 25.83 | |||||||||||||||
7 | Daniel BekDaniel Bek | 89 | AC Choceň, spolek | 27.30 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 3 (ne, 15.5.2016) | Vítr: -0.9 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub VondraJakub Vondra | 98 | Hvězda Pardubice z.s. | 24.56 | 6.00 | ||||||||||||||
2 | Martin RandákMartin Randák | 87 | Hvězda Pardubice z.s. | 25.35 | 1.00 | ||||||||||||||
3 | Jan StenzlJan Stenzl | 99 | AK Slovan Moravská Třebová | 25.37 | |||||||||||||||
4 | Martin PaťhaMartin Paťha | 94 | Hvězda Pardubice z.s. | 25.38 | |||||||||||||||
5 | Martin BartošekMartin Bartošek | 00 | AC Choceň, spolek | 25.63 | |||||||||||||||
6 | František JiroušekFrantišek Jiroušek | 99 | Hvězda Pardubice z.s. | 26.19 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
200 m - Ženy (Běh)
Běh 1 (ne, 15.5.2016) | Vítr: +2.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jana SlavíkováJana Slavíková | 97 | AC Čáslav | 26.42 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Dominika AntošováDominika Antošová | 97 | AC Čáslav | 27.02 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Daniela JanatováDaniela Janatová | 97 | TJ Lokomotiva Trutnov | 27.39 | 7.00 | ||||||||||||||
4 | Renata ProcházkováRenata Procházková | 99 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 27.94 | 5.00 | ||||||||||||||
5 | Iva SkalickáIva Skalická | 99 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... | 27.95 | 4.00 | ||||||||||||||
6 | Tereza VavřinováTereza Vavřinová | 01 | AC Pardubice | 29.62 | |||||||||||||||
7 | Martina ČernáMartina Černá | 93 | AC Pardubice | 30.09 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 2 (ne, 15.5.2016) | Vítr: -0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vendula HubálkováVendula Hubálková | 00 | TJ Lokomotiva Trutnov | 29.59 | |||||||||||||||
2 | Dominika VognarováDominika Vognarová | 98 | TJ Lokomotiva Trutnov | 29.62 | |||||||||||||||
3 | Kateřina ČermákováKateřina Čermáková | 99 | AC Pardubice | 29.69 | |||||||||||||||
4 | Kamila HůlkováKamila Hůlková | 00 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... | 30.73 | |||||||||||||||
5 | Zuzana DrexlerováZuzana Drexlerová | 00 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... | 31.80 | |||||||||||||||
Aneta StrnádkováAneta Strnádková | 01 | TJ Lokomotiva Trutnov | DQ | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 3 (ne, 15.5.2016) | Vítr: -1.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marie KováříkováMarie Kováříková | 99 | AC Pardubice | 28.09 | 3.00 | ||||||||||||||
2 | Barbora BumbálkováBarbora Bumbálková | 99 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... | 28.62 | 1.00 | ||||||||||||||
3 | Anna ZichováAnna Zichová | 00 | AK Slovan Moravská Třebová | 29.01 | |||||||||||||||
4 | Nela ŠustrováNela Šustrová | 00 | Atletika Chrudim, z.s. | 29.08 | |||||||||||||||
5 | Anna KošatováAnna Košatová | 01 | AC Čáslav | 29.47 | |||||||||||||||
6 | Barbora VelebováBarbora Velebová | 01 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 30.15 | |||||||||||||||
Kateřina HrdinováKateřina Hrdinová | 00 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 4 (ne, 15.5.2016) | Vítr: +1.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dominika RudolfskáDominika Rudolfská | 99 | AC Čáslav | 27.05 | 8.00 | ||||||||||||||
2 | Veronika JaníčkováVeronika Janíčková | 98 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 27.43 | 6.00 | ||||||||||||||
3 | Kristýna PaldrmanováKristýna Paldrmanová | 02 | Atletika Chrudim, z.s. | 28.32 | 2.00 | ||||||||||||||
4 | Leona KratochvílováLeona Kratochvílová | 00 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 28.94 | |||||||||||||||
Eliška PernáEliška Perná | 99 | AC Pardubice | DNF | ||||||||||||||||
Sabina UžachovováSabina Užachovová | 00 | AC Pardubice | DNS | ||||||||||||||||
Zuzana BeránkováZuzana Beránková | 95 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
400 m - Muži (Běh)
Běh 1 (ne, 15.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vojtěch MlynářVojtěch Mlynář | 98 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... | 50.79 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Václav KešnerVáclav Kešner | 91 | AC Čáslav | 51.40 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Jaroslav ŽouželkaJaroslav Žouželka | 95 | AK Slovan Moravská Třebová | 52.49 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Tomáš HalbrštátTomáš Halbrštát | 96 | AC Choceň, spolek | 53.85 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Luděk StrouhalLuděk Strouhal | 84 | AK Slovan Moravská Třebová | 54.46 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Antonín LakotaAntonín Lakota | 95 | AC Choceň, spolek | 55.00 | 5.00 | ||||||||||||||
7 | Vojtěch BártaVojtěch Bárta | 92 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... | 56.77 | 2.00 | ||||||||||||||
Jan VolejníkJan Volejník | 99 | Hvězda Pardubice z.s. | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 2 (ne, 15.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martin BínaMartin Bína | 00 | AK Slovan Moravská Třebová | 55.23 | 4.00 | ||||||||||||||
2 | Michal FrancMichal Franc | 97 | TJ Sokol Kolín-atletika | 56.23 | 3.00 | ||||||||||||||
3 | Filip ŠmahelFilip Šmahel | 01 | TJ Sokol Kolín-atletika | 57.19 | 1.00 | ||||||||||||||
4 | Adam KřenovskýAdam Křenovský | 98 | AC Čáslav | 57.44 | |||||||||||||||
5 | Jakub PodanýJakub Podaný | 01 | AC Čáslav | 57.45 | |||||||||||||||
Tomáš PodneckýTomáš Podnecký | 01 | TJ Sokol Kolín-atletika | DQ | ||||||||||||||||
Jaroslav NespěšnýJaroslav Nespěšný | 90 | AC Choceň, spolek | DNS | ||||||||||||||||
Poznámky:Podnecký DQ dle pravidla 163.3a |
|||||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
400 m - Ženy (Běh)
Běh 1 (ne, 15.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jana SlavíkováJana Slavíková | 97 | AC Čáslav | 58.62 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Dominika AntošováDominika Antošová | 97 | AC Čáslav | 59.65 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Jitka NovosadováJitka Novosadová | 02 | AC Čáslav | 61.85 | 7.00 | ||||||||||||||
4 | Tereza VavřinováTereza Vavřinová | 01 | AC Pardubice | 66.49 | 2.00 | ||||||||||||||
5 | Anna ZichováAnna Zichová | 00 | AK Slovan Moravská Třebová | 67.32 | 1.00 | ||||||||||||||
6 | Kateřina ČermákováKateřina Čermáková | 99 | AC Pardubice | 67.64 | |||||||||||||||
Veronika ScholzeováVeronika Scholzeová | 98 | TJ Lokomotiva Trutnov | DQ | ||||||||||||||||
Poznámky:Scholzeová DQ dle pravidla 163.3a |
|||||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 2 (ne, 15.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Veronika JaníčkováVeronika Janíčková | 98 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 60.69 | 8.00 | ||||||||||||||
2 | Petra BartošováPetra Bartošová | 02 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... | 64.96 | 6.00 | ||||||||||||||
3 | Anna KošatováAnna Košatová | 01 | AC Čáslav | 65.58 | 5.00 | ||||||||||||||
4 | Anežka JurečkováAnežka Jurečková | 00 | AC Čáslav | 65.94 | 4.00 | ||||||||||||||
5 | Zuzana BeránkováZuzana Beránková | 95 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... | 66.44 | 3.00 | ||||||||||||||
6 | Tereza BeranováTereza Beranová | 99 | AC Čáslav | 68.24 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
800 m - Muži (Finále)
Finále (ne, 15.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vojtěch MlynářVojtěch Mlynář | 98 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... | 1:58.65 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Tomáš HalbrštátTomáš Halbrštát | 96 | AC Choceň, spolek | 1:59.59 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Miloslav NovotnýMiloslav Novotný | 00 | Hvězda Pardubice z.s. | 1:59.74 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Ondřej SvobodaOndřej Svoboda | 87 | AK Slovan Moravská Třebová | 2:00.56 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Jaroslav MatuškaJaroslav Matuška | 87 | AK Slovan Moravská Třebová | 2:00.69 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Antonín LakotaAntonín Lakota | 95 | AC Choceň, spolek | 2:00.69 | 5.00 | ||||||||||||||
7 | Martin ChybaMartin Chyba | 86 | AC Čáslav | 2:01.40 | 4.00 | ||||||||||||||
8 | Michal KačerovskýMichal Kačerovský | 98 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... | 2:02.20 | 3.00 | ||||||||||||||
9 | Jan DoskočilJan Doskočil | 97 | AC Choceň, spolek | 2:02.64 | 2.00 | ||||||||||||||
10 | Jiří LietavecJiří Lietavec | 96 | AC Čáslav | 2:03.30 | 1.00 | ||||||||||||||
11 | Matěj VyhnánekMatěj Vyhnánek | 98 | Hvězda Pardubice z.s. | 2:04.96 | |||||||||||||||
12 | Martin PavlišMartin Pavliš | 98 | Hvězda Pardubice z.s. | 2:05.30 | |||||||||||||||
13 | Tomáš HalbrštátTomáš Halbrštát | 95 | Hvězda Pardubice z.s. | 2:05.35 | |||||||||||||||
14 | Vojtěch BártaVojtěch Bárta | 92 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... | 2:07.81 | |||||||||||||||
15 | Adam KřenovskýAdam Křenovský | 98 | AC Čáslav | 2:09.30 | |||||||||||||||
16 | František JiroušekFrantišek Jiroušek | 99 | Hvězda Pardubice z.s. | 2:11.18 | |||||||||||||||
Celkem 16 závodníků |
800 m - Ženy (Finále)
Finále (ne, 15.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Veronika ScholzeováVeronika Scholzeová | 98 | TJ Lokomotiva Trutnov | 2:26.67 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Kateřina MenclíkováKateřina Menclíková | 01 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... | 2:32.66 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Jana JavůrkováJana Javůrková | 89 | AC Čáslav | 2:34.76 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Zuzana BeránkováZuzana Beránková | 95 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... | 2:37.01 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Markéta HronováMarkéta Hronová | 90 | Atletika Chrudim, z.s. | 3:01.18 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Valerie ŠindelářováValerie Šindelářová | 92 | AC Pardubice | 3:11.02 | 5.00 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
1500 m - Muži (Finále)
Finále (ne, 15.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej SvobodaOndřej Svoboda | 87 | AK Slovan Moravská Třebová | 4:11.13 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Petr NechvílPetr Nechvíl | 91 | AC Choceň, spolek | 4:14.40 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Michal KačerovskýMichal Kačerovský | 98 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... | 4:16.56 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Tomáš HalbrštátTomáš Halbrštát | 96 | AC Choceň, spolek | 4:18.02 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Michal RůžekMichal Růžek | 99 | Hvězda Pardubice z.s. | 4:18.46 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Lukáš NiklLukáš Nikl | 91 | AC Choceň, spolek | 4:20.23 | 5.00 | ||||||||||||||
7 | Jaroslav MatuškaJaroslav Matuška | 87 | AK Slovan Moravská Třebová | 4:20.34 | 4.00 | ||||||||||||||
8 | Ondřej MachOndřej Mach | 94 | AC Čáslav | 4:21.40 | 3.00 | ||||||||||||||
9 | Jan HockJan Hock | 98 | AC Čáslav | 4:25.72 | 2.00 | ||||||||||||||
10 | Jan DoskočilJan Doskočil | 97 | AC Choceň, spolek | 4:29.22 | 1.00 | ||||||||||||||
11 | Bonifác BoháčBonifác Boháč | 01 | AC Choceň, spolek | 4:33.91 | |||||||||||||||
12 | Lukáš FikarLukáš Fikar | 90 | AC Čáslav | 4:47.14 | |||||||||||||||
13 | Tomáš KouřilTomáš Kouřil | 93 | AC Choceň, spolek | 4:57.15 | |||||||||||||||
14 | Martin GladkovMartin Gladkov | 97 | AC Čáslav | 5:00.82 | |||||||||||||||
15 | Adam BártaAdam Bárta | 92 | AK Slovan Moravská Třebová | 5:14.66 | |||||||||||||||
Jiří JankůJiří Janků | 87 | AK Slovan Moravská Třebová | DNF | ||||||||||||||||
Jan KopeckýJan Kopecký | 90 | Hvězda Pardubice z.s. | DNS | ||||||||||||||||
Josef WolfJosef Wolf | 79 | AC Čáslav | DNS | ||||||||||||||||
Vojtěch VondraVojtěch Vondra | 98 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... | DNS | ||||||||||||||||
Jan JežekJan Ježek | 85 | AC Čáslav | DNS | ||||||||||||||||
Petr SmolákPetr Smolák | 94 | AC Choceň, spolek | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 21 závodníků |
1500 m - Ženy (Finále)
Finále (ne, 15.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza SvobodováTereza Svobodová | 00 | Atletika Chrudim, z.s. | 5:04.87 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Eliška AuersvaldováEliška Auersvaldová | 96 | AC Čáslav | 5:05.69 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Ingrid TillmannIngrid Tillmann | 00 | AC Čáslav | 5:17.00 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Marcela NývltováMarcela Nývltová | 85 | TJ Lokomotiva Trutnov | 5:34.46 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Jana SolánskáJana Solánská | 85 | TJ Lokomotiva Trutnov | 5:41.09 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Ivana ŠkodováIvana Škodová | 81 | TJ Lokomotiva Trutnov | 5:56.69 | 5.00 | ||||||||||||||
7 | Jitka KalnáJitka Kalná | 75 | Atletika Chrudim, z.s. | 6:05.95 | 4.00 | ||||||||||||||
Markéta HronováMarkéta Hronová | 90 | Atletika Chrudim, z.s. | DNS | ||||||||||||||||
Valerie ŠindelářováValerie Šindelářová | 92 | AC Pardubice | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
3000 m - Ženy (Finále)
Finále (ne, 15.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eliška AuersvaldováEliška Auersvaldová | 96 | AC Čáslav | 11:30.22 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Marcela NývltováMarcela Nývltová | 85 | TJ Lokomotiva Trutnov | 12:03.78 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Jana SolánskáJana Solánská | 85 | TJ Lokomotiva Trutnov | 12:10.86 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Ivana ŠkodováIvana Škodová | 81 | TJ Lokomotiva Trutnov | 12:25.17 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Markéta HronováMarkéta Hronová | 90 | Atletika Chrudim, z.s. | 12:38.76 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Jitka KalnáJitka Kalná | 75 | Atletika Chrudim, z.s. | 12:42.83 | 5.00 | ||||||||||||||
Lenka BroučkováLenka Broučková | 86 | AK Slovan Moravská Třebová | DNF | ||||||||||||||||
Veronika MarkováVeronika Marková | 98 | AC Pardubice | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
5000 m - Muži (Finále)
Finále (ne, 15.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vojtěch VondraVojtěch Vondra | 98 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... | 15:50.00 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Ondřej SvobodaOndřej Svoboda | 87 | AK Slovan Moravská Třebová | 15:50.13 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Lukáš NiklLukáš Nikl | 91 | AC Choceň, spolek | 15:56.67 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Patrik VebrPatrik Vebr | 98 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... | 16:15.95 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Petr NechvílPetr Nechvíl | 91 | AC Choceň, spolek | 16:49.40 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Jan KopeckýJan Kopecký | 90 | Hvězda Pardubice z.s. | 16:58.19 | 5.00 | ||||||||||||||
7 | Jan JežekJan Ježek | 85 | AC Čáslav | 17:05.05 | 4.00 | ||||||||||||||
8 | Karel VáňaKarel Váňa | 75 | AC Čáslav | 17:07.18 | 3.00 | ||||||||||||||
9 | Tomáš KouřilTomáš Kouřil | 93 | AC Choceň, spolek | 17:11.21 | 2.00 | ||||||||||||||
10 | Jiří TomekJiří Tomek | 97 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... | 17:38.46 | 1.00 | ||||||||||||||
11 | Mojmír SvobodaMojmír Svoboda | 66 | Hvězda Pardubice z.s. | 17:47.20 | |||||||||||||||
12 | Jakub BerkaJakub Berka | 88 | AK Slovan Moravská Třebová | 18:42.30 | |||||||||||||||
13 | Adam BártaAdam Bárta | 92 | AK Slovan Moravská Třebová | 18:43.22 | |||||||||||||||
14 | Josef JílekJosef Jílek | 89 | AK Slovan Moravská Třebová | 20:17.14 | |||||||||||||||
Radek HüblRadek Hübl | 88 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... | DNS | ||||||||||||||||
Tomáš KnyplTomáš Knypl | 00 | TJ Sokol Kolín-atletika | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 16 závodníků |
100 m překážek [83,8cm] - Ženy (Běh)
Běh 1 (ne, 15.5.2016) | Vítr: +2.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Renata ProcházkováRenata Procházková | 99 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 15.58 | 9.00 | ||||||||||||||
2 | Daniela JanatováDaniela Janatová | 97 | TJ Lokomotiva Trutnov | 15.93 | 8.00 | ||||||||||||||
3 | Lucie StoklasováLucie Stoklasová | 97 | AC Pardubice | 16.10 | 7.00 | ||||||||||||||
4 | Zuzana ŠatníkováZuzana Šatníková | 89 | AK Slovan Moravská Třebová | 17.08 | 5.00 | ||||||||||||||
5 | Dominika ZapaľačováDominika Zapaľačová | 91 | AC Čáslav | 18.57 | 2.00 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (ne, 15.5.2016) | Vítr: +2.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Veronika JaníčkováVeronika Janíčková | 98 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 14.72 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Monika ŠtěpánkováMonika Štěpánková | 80 | Atletika Chrudim, z.s. | 16.36 | 6.00 | ||||||||||||||
3 | Zdenka ŠunkováZdenka Šunková | 94 | AK Slovan Moravská Třebová | 18.03 | 4.00 | ||||||||||||||
4 | Ivona BambuškováIvona Bambušková | 97 | AK Slovan Moravská Třebová | 18.47 | 3.00 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
110 m překážek [106,7 cm] - Muži (Běh)
Běh 1 (ne, 15.5.2016) | Vítr: +2.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub RichterJakub Richter | 92 | Hvězda Pardubice z.s. | 16.85 | 9.00 | ||||||||||||||
2 | Václav KešnerVáclav Kešner | 91 | AC Čáslav | 16.95 | 8.00 | ||||||||||||||
3 | Josef NovákJosef Novák | 85 | AK Slovan Moravská Třebová | 19.60 | 6.00 | ||||||||||||||
4 | Tomáš SekaninaTomáš Sekanina | 89 | AK Slovan Moravská Třebová | 20.22 | 5.00 | ||||||||||||||
Jiří KuntJiří Kunt | 95 | TJ Sokol Kolín-atletika | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (ne, 15.5.2016) | Vítr: +0.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jiří PospíšilJiří Pospíšil | 85 | AC Čáslav | 16.15 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Petr SmolákPetr Smolák | 94 | AC Choceň, spolek | 18.95 | 7.00 | ||||||||||||||
3 | Martin GladkovMartin Gladkov | 97 | AC Čáslav | 20.75 | 4.00 | ||||||||||||||
4 | Štěpán ŘemínekŠtěpán Řemínek | 89 | AC Choceň, spolek | 21.57 | 3.00 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
400 m překážek [91,4 cm] - Muži (Běh)
Běh 1 (ne, 15.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jiří KuntJiří Kunt | 95 | TJ Sokol Kolín-atletika | 56.51 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Václav KešnerVáclav Kešner | 91 | AC Čáslav | 56.89 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Martin ChybaMartin Chyba | 86 | AC Čáslav | 59.41 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Tomáš SekaninaTomáš Sekanina | 89 | AK Slovan Moravská Třebová | 62.77 | 5.00 | ||||||||||||||
5 | Jakub RichterJakub Richter | 92 | Hvězda Pardubice z.s. | 62.79 | 4.00 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (ne, 15.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Petr SmolákPetr Smolák | 94 | AC Choceň, spolek | 59.47 | 7.00 | ||||||||||||||
2 | Jiří JankůJiří Janků | 87 | AK Slovan Moravská Třebová | 61.43 | 6.00 | ||||||||||||||
3 | Josef NovákJosef Novák | 85 | AK Slovan Moravská Třebová | 65.96 | 3.00 | ||||||||||||||
4 | Štěpán ŘemínekŠtěpán Řemínek | 89 | AC Choceň, spolek | 72.64 | 2.00 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
400 m překážek [76,2 cm] - Ženy (Běh)
Běh 1 (ne, 15.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie KubíčkováLucie Kubíčková | 98 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... | 74.87 | 8.00 | ||||||||||||||
2 | Jana JavůrkováJana Javůrková | 89 | AC Čáslav | 75.73 | 7.00 | ||||||||||||||
3 | Monika HavlíkováMonika Havlíková | 89 | AK Slovan Moravská Třebová | 76.35 | 6.00 | ||||||||||||||
4 | Zdenka ŠunkováZdenka Šunková | 94 | AK Slovan Moravská Třebová | 77.68 | 5.00 | ||||||||||||||
5 | Valerie ŠindelářováValerie Šindelářová | 92 | AC Pardubice | 84.64 | 3.00 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (ne, 15.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Renata ProcházkováRenata Procházková | 99 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 69.40 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Anežka JurečkováAnežka Jurečková | 00 | AC Čáslav | 73.46 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Monika ŠtěpánováMonika Štěpánová | 96 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... | 81.33 | 4.00 | ||||||||||||||
Petra SkalickáPetra Skalická | 00 | Atletika Chrudim, z.s. | DQ | ||||||||||||||||
Poznámky:Závodnice Skalická DQ dle pravidla 168.7 |
|||||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
4 x 100 m - Muži (Běh)
Běh 1 (ne, 15.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | A - Morkes, Piskač, Kvíčala, Pešek A - Morkes, Piskač, Kvíčala, Pešek | AC Čáslav | 45.57 | 11.00 | |||||||||||||||
2 | A - Žouželka, Strouhal, Sekanina, Bína A - Žouželka, Strouhal, Sekanina, Bína | AK Slovan Moravská Třebová | 46.74 | 9.00 | |||||||||||||||
3 | A - Svatoš, Bárta, Tomek, Boďa A - Svatoš, Bárta, Tomek, Boďa | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... | 47.96 | 7.50 | |||||||||||||||
4 | A - Popelka, Němec, Chmelík, Bek A - Popelka, Němec, Chmelík, Bek | AC Choceň, spolek | 47.96 | 7.50 | |||||||||||||||
5 | B - Vondra, Jiroušek, Patha, Novotný B - Vondra, Jiroušek, Patha, Novotný | Hvězda Pardubice z.s. | 48.02 | 6.00 | |||||||||||||||
6 | B - Stenzl, Matuška, Janků, Samuelis B - Stenzl, Matuška, Janků, Samuelis | AK Slovan Moravská Třebová | 48.37 | 4.00 | |||||||||||||||
A - Randák, Němeček, Richter, Zahradníček A - Randák, Němeček, Richter, Zahradníček | Hvězda Pardubice z.s. | DNF | |||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 2 (ne, 15.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | B - Kačerovský, Vondra, Vebr, Mlynář B - Kačerovský, Vondra, Vebr, Mlynář | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... | 48.12 | 5.00 | |||||||||||||||
2 | B - Bartošek, Lakota, Nechvíl, Halbrštát B - Bartošek, Lakota, Nechvíl, Halbrštát | AC Choceň, spolek | 48.49 | 3.00 | |||||||||||||||
3 | B - Michek, Lietavec, Vízner, Tláskal B - Michek, Lietavec, Vízner, Tláskal | AC Čáslav | 49.42 | 2.00 | |||||||||||||||
4 | C - Podaný, Gladkov, Čech, Křenovský C - Podaný, Gladkov, Čech, Křenovský | AC Čáslav | 51.31 | 1.00 | |||||||||||||||
5 | C - Mrklovský, Reisz, Svoboda, Halbrštát C - Mrklovský, Reisz, Svoboda, Halbrštát | Hvězda Pardubice z.s. | 52.32 | ||||||||||||||||
6 | C - Bárta, Svoboda, Pakosta, Novák C - Bárta, Svoboda, Pakosta, Novák | AK Slovan Moravská Třebová | 57.94 | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
4 x 100 m - Ženy (Běh)
Běh 1 (ne, 15.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | A - Skalická, Kubíčková, Havlová, Habrmanová A - Skalická, Kubíčková, Havlová, Habrmanová | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... | 52.59 | 11.00 | |||||||||||||||
2 | A - Kovaříkoví, Nádvorníková, Jahnická, Chocholoušová A - Kovaříkoví, Nádvorníková, Jahnická, Chocholoušová | AC Pardubice | 52.67 | 9.00 | |||||||||||||||
3 | A - Slavíková, Volencová, Rudolfská, Antošová A - Slavíková, Volencová, Rudolfská, Antošová | AC Čáslav | 55.27 | 7.00 | |||||||||||||||
4 | A - Hubálková, Vognarová, Scholzerová, Janatová A - Hubálková, Vognarová, Scholzerová, Janatová | TJ Lokomotiva Trutnov | 55.90 | 6.00 | |||||||||||||||
5 | A - Havlíková, Zichová, Chládková, Stránská A - Havlíková, Zichová, Chládková, Stránská | AK Slovan Moravská Třebová | 56.80 | 5.00 | |||||||||||||||
6 | A - Šustrová, Bažoutová, Horová, Skalická A - Šustrová, Bažoutová, Horová, Skalická | Atletika Chrudim, z.s. | 58.17 | 3.00 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (ne, 15.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | B - Vánišová, Podaná, Zatloukalová, Novosadová B - Vánišová, Podaná, Zatloukalová, Novosadová | AC Čáslav | 54.40 | 8.00 | |||||||||||||||
2 | B - Beránková, Bartošová, Hermanová, Menclíková B - Beránková, Bartošová, Hermanová, Menclíková | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... | 57.93 | 4.00 | |||||||||||||||
3 | C - Drexlerová, Hůlková, Ursta, Roszlerová C - Drexlerová, Hůlková, Ursta, Roszlerová | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... | 61.80 | 2.00 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
skok vysoký - Muži (Finále)
Finále (ne, 15.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Body | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jan SvatošJan Svatoš
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... |
98 | 1.78 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Pavel BartošPavel Bartoš
AC Choceň, spolek |
87 | 1.78 | 9.00 | |||||||||||||||
3= |
Martin KrčmářMartin Krčmář
AC Choceň, spolek |
91 | 1.70 | 7.50 | |||||||||||||||
3= |
Jakub MrklovskýJakub Mrklovský
Hvězda Pardubice z.s. |
83 | 1.70 | 7.50 | |||||||||||||||
5 |
Bonifác BoháčBonifác Boháč
AC Choceň, spolek |
01 | 1.60 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Tomáš MichekTomáš Michek
AC Čáslav |
02 | 1.55 | 5.00 | |||||||||||||||
Jakub DlouhýJakub Dlouhý
Hvězda Pardubice z.s. |
98 | DNS | |||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
skok vysoký - Ženy (Finále)
Finále (ne, 15.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Body | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Markéta BraunováMarkéta Braunová
AC Čáslav |
98 | 1.55 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Ivona BambuškováIvona Bambušková
AK Slovan Moravská Třebová |
97 | 1.55 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Kateřina PospíšilováKateřina Pospíšilová
AC Čáslav |
99 | 1.55 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Kateřina Anna NádvorníkováKateřina Anna Nádvorníková
AC Pardubice |
00 | 1.50 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Kateřina PodanáKateřina Podaná
AC Čáslav |
01 | 1.50 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Eva BřezinováEva Březinová
TJ Lokomotiva Trutnov |
01 | 1.45 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Lucie StoklasováLucie Stoklasová
AC Pardubice |
97 | 1.45 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Barbora HlaváčováBarbora Hlaváčová
AC Pardubice |
99 | 1.45 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Kristýna GallováKristýna Gallová
TJ Spartak Třebíč, spolek |
00 | 1.45 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Adéla BrožkováAdéla Brožková
TJ Lokomotiva Trutnov |
01 | 1.40 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Zdenka ŠunkováZdenka Šunková
AK Slovan Moravská Třebová |
94 | 1.40 | ||||||||||||||||
12 |
Lenka BroučkováLenka Broučková
AK Slovan Moravská Třebová |
86 | 1.40 | ||||||||||||||||
Tereza MalíkováTereza Malíková
TJ Lokomotiva Trutnov |
99 | NM | |||||||||||||||||
Lucie PecháčkováLucie Pecháčková
AC Pardubice |
00 | NM | |||||||||||||||||
Kateřina BuřvalováKateřina Buřvalová
Atletika Chrudim, z.s. |
98 | NM | |||||||||||||||||
Celkem 15 závodníků |
skok o tyči - Muži (Finále)
Finále (ne, 15.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Body | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jakub VítekJakub Vítek
TJ Sokol Kolín-atletika |
01 | 3.71 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Josef NovákJosef Novák
AK Slovan Moravská Třebová |
85 | 3.01 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Jaroslav MatuškaJaroslav Matuška
AK Slovan Moravská Třebová |
87 | 2.61 | 8.00 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
skok o tyči - Ženy (Finále)
Finále (ne, 15.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Body | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Amálie NovákováAmálie Nováková
Atletika Chrudim, z.s. |
01 | 2.80 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Kateřina Anna NádvorníkováKateřina Anna Nádvorníková
AC Pardubice |
00 | 2.60 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Barbora HlaváčováBarbora Hlaváčová
AC Pardubice |
99 | 2.60 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Kateřina BuřvalováKateřina Buřvalová
Atletika Chrudim, z.s. |
98 | 2.40 | 7.00 | |||||||||||||||
Kateřina HorováKateřina Horová
Atletika Chrudim, z.s. |
99 | NM | |||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
skok daleký - Muži (Finále)
Finále (ne, 15.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jan SvatošJan Svatoš
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... |
98 | 6.35 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Peter SamuelisPeter Samuelis
AK Slovan Moravská Třebová |
90 | 6.18 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Jakub MrklovskýJakub Mrklovský
Hvězda Pardubice z.s. |
83 | 6.04 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Jan JirásekJan Jirásek
AC Čáslav |
00 | 6.03 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Jan MartinecJan Martinec
TJ Sokol Kolín-atletika |
98 | 5.87 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Martin KulhánekMartin Kulhánek
Hvězda Pardubice z.s. |
98 | 5.73 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Jan ZahradníčekJan Zahradníček
Hvězda Pardubice z.s. |
94 | 5.72 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Jakub VítekJakub Vítek
TJ Sokol Kolín-atletika |
01 | 5.50 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Daniel BekDaniel Bek
AC Choceň, spolek |
89 | 5.05 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Tomáš PodneckýTomáš Podnecký
TJ Sokol Kolín-atletika |
01 | 4.94 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Vojtěch HöfnerVojtěch Höfner
TJ Sokol Kolín-atletika |
01 | 4.78 | ||||||||||||||||
12 |
Filip ŠmahelFilip Šmahel
TJ Sokol Kolín-atletika |
01 | 4.72 | ||||||||||||||||
13 |
Matyáš NovákMatyáš Novák
AC Choceň, spolek |
02 | 4.26 | ||||||||||||||||
Tomáš VeselýTomáš Veselý
AC Choceň, spolek |
87 | DNS | |||||||||||||||||
Stanislav KlátStanislav Klát
AC Choceň, spolek |
96 | DNS | |||||||||||||||||
Celkem 15 závodníků |
skok daleký - Ženy (Finále)
Finále (ne, 15.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Natalie JahnickáNatalie Jahnická
AC Pardubice |
99 | 5.17 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Dominika AntošováDominika Antošová
AC Čáslav |
97 | 5.01 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Eliška PernáEliška Perná
AC Pardubice |
99 | 4.93 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Barbora BumbálkováBarbora Bumbálková
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... |
99 | 4.92 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Petra ŠmídováPetra Šmídová
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... |
79 | 4.90 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Nela ŠustrováNela Šustrová
Atletika Chrudim, z.s. |
00 | 4.90 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Sabina UžachovováSabina Užachovová
AC Pardubice |
00 | 4.89 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Klára BažoutováKlára Bažoutová
Atletika Chrudim, z.s. |
02 | 4.76 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Kristýna GallováKristýna Gallová
TJ Spartak Třebíč, spolek |
00 | 4.71 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Anna VánišováAnna Vánišová
AC Čáslav |
01 | 4.71 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Karolína UrstaKarolína Ursta
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... |
02 | 4.59 | ||||||||||||||||
12 |
Markéta BraunováMarkéta Braunová
AC Čáslav |
98 | 4.53 | ||||||||||||||||
13 |
Lucie KlejchováLucie Klejchová
AC Pardubice |
00 | 4.49 | ||||||||||||||||
14 |
Sabina HabrmanováSabina Habrmanová
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... |
01 | 4.43 | ||||||||||||||||
15 |
Iva HavlováIva Havlová
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... |
95 | 4.39 | ||||||||||||||||
16 |
Karolína HermanováKarolína Hermanová
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... |
02 | 4.13 | ||||||||||||||||
17 |
Markéta StránskáMarkéta Stránská
AK Slovan Moravská Třebová |
00 | 4.11 | ||||||||||||||||
18 |
Tereza MalíkováTereza Malíková
TJ Lokomotiva Trutnov |
99 | 3.83 | ||||||||||||||||
Nikola RůžičkováNikola Růžičková
TJ Spartak Třebíč, spolek |
99 | DNS | |||||||||||||||||
Celkem 19 závodníků |
trojskok - Muži (Finále)
Finále (ne, 15.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jakub MrklovskýJakub Mrklovský
Hvězda Pardubice z.s. |
83 | 12.58 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Tomáš VeselýTomáš Veselý
AC Choceň, spolek |
87 | 12.12 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Jiří LietavecJiří Lietavec
AC Čáslav |
96 | 11.92 | 8.00 | |||||||||||||||
Lukáš DoskočilLukáš Doskočil
AC Choceň, spolek |
88 | NM | |||||||||||||||||
Pavel BartošPavel Bartoš
AC Choceň, spolek |
87 | NM | |||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
trojskok - Ženy (Finále)
Finále (ne, 15.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Lenka BroučkováLenka Broučková
AK Slovan Moravská Třebová |
86 | 10.76 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Monika ŠtěpánkováMonika Štěpánková
Atletika Chrudim, z.s. |
80 | 10.62 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Barbora HlaváčováBarbora Hlaváčová
AC Pardubice |
99 | 10.53 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Iva HavlováIva Havlová
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... |
95 | 09.77 | 7.00 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
vrh koulí 4kg - Ženy (Finále)
Finále (ne, 15.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Barbora KopfsteinováBarbora Kopfsteinová
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... |
98 | 11.69 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Lenka RösslováLenka Rösslová
TJ Lokomotiva Trutnov |
90 | 11.55 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Petra ŠmídováPetra Šmídová
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... |
79 | 10.46 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Štěpánka RöszlerováŠtěpánka Röszlerová
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... |
79 | 10.25 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Denisa DvořákováDenisa Dvořáková
TJ Lokomotiva Trutnov |
94 | 09.04 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Monika HavlíkováMonika Havlíková
AK Slovan Moravská Třebová |
89 | 08.89 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Pavlína HázováPavlína Házová
TJ Lokomotiva Trutnov |
97 | 07.91 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Kateřina HorováKateřina Horová
Atletika Chrudim, z.s. |
99 | 07.73 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Lucie KubíčkováLucie Kubíčková
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... |
98 | 07.25 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Klára ZatloukalováKlára Zatloukalová
AC Čáslav |
00 | 07.16 | 1.00 | |||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
vrh koulí 7,26kg - Muži (Finále)
Finále (ne, 15.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Michal TlapákMichal Tlapák
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... |
82 | 13.91 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Antonín HübnerAntonín Hübner
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... |
73 | 13.37 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Luděk JursaLuděk Jursa
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... |
70 | 12.62 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Ondřej SemerádOndřej Semerád
Hvězda Pardubice z.s. |
88 | 12.49 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Tomáš FlamíkTomáš Flamík
Hvězda Pardubice z.s. |
85 | 11.73 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Jan BukáčekJan Bukáček
TJ Sokol Kolín-atletika |
84 | 11.68 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Lukáš DoskočilLukáš Doskočil
AC Choceň, spolek |
88 | 11.39 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Tomáš PrajsnerTomáš Prajsner
TJ Sokol Kolín-atletika |
67 | 11.21 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Miloslav NečasMiloslav Nečas
AK Slovan Moravská Třebová |
88 | 10.33 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Tomáš VeselýTomáš Veselý
AC Choceň, spolek |
87 | 09.85 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Michael HavlíkMichael Havlík
AK Slovan Moravská Třebová |
88 | 09.21 | ||||||||||||||||
Jaroslav BečkaJaroslav Bečka
TJ Sokol Kolín-atletika |
94 | DNS | |||||||||||||||||
Milan MalátMilan Malát
TJ Sokol Kolín-atletika |
67 | DNS | |||||||||||||||||
Celkem 13 závodníků |
hod diskem 1kg - Ženy (Finále)
Finále (ne, 15.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Lenka RösslováLenka Rösslová
TJ Lokomotiva Trutnov |
90 | 36.23 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Eliška VolencováEliška Volencová
AC Čáslav |
98 | 33.05 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Lucie NovákováLucie Nováková
TJ Spartak Třebíč, spolek |
90 | 31.19 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Denisa DvořákováDenisa Dvořáková
TJ Lokomotiva Trutnov |
94 | 27.85 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Štěpánka RöszlerováŠtěpánka Röszlerová
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... |
79 | 27.48 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Barbora KopfsteinováBarbora Kopfsteinová
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... |
98 | 27.22 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Miroslava NovákováMiroslava Nováková
TJ Spartak Třebíč, spolek |
90 | 27.19 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Barbora NováčkováBarbora Nováčková
TJ Spartak Třebíč, spolek |
99 | 24.69 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Hedvika MokráHedvika Mokrá
TJ Spartak Třebíč, spolek |
91 | 23.65 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Kateřina BuřvalováKateřina Buřvalová
Atletika Chrudim, z.s. |
98 | 14.41 | 1.00 | |||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
hod diskem 2kg - Muži (Finále)
Finále (ne, 15.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Ondřej SemerádOndřej Semerád
Hvězda Pardubice z.s. |
88 | 43.15 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Michal TlapákMichal Tlapák
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... |
82 | 40.40 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Radek ReiszRadek Reisz
Hvězda Pardubice z.s. |
77 | 39.21 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Tomáš PrajsnerTomáš Prajsner
TJ Sokol Kolín-atletika |
67 | 37.57 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Jan BukáčekJan Bukáček
TJ Sokol Kolín-atletika |
84 | 36.27 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Luděk JursaLuděk Jursa
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... |
70 | 35.66 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Lukáš DoskočilLukáš Doskočil
AC Choceň, spolek |
88 | 35.08 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Miroslav ZemanMiroslav Zeman
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... |
62 | 32.45 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Miloslav NečasMiloslav Nečas
AK Slovan Moravská Třebová |
88 | 30.54 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Jindřich BlažekJindřich Blažek
Hvězda Pardubice z.s. |
70 | 29.85 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Karel VolenecKarel Volenec
AC Čáslav |
72 | 29.64 | ||||||||||||||||
12 |
Michael HavlíkMichael Havlík
AK Slovan Moravská Třebová |
88 | 27.43 | ||||||||||||||||
Jaroslav BečkaJaroslav Bečka
TJ Sokol Kolín-atletika |
94 | DNS | |||||||||||||||||
Tomáš PakostaTomáš Pakosta
AK Slovan Moravská Třebová |
88 | NM | |||||||||||||||||
Tomáš FlamíkTomáš Flamík
Hvězda Pardubice z.s. |
85 | NM | |||||||||||||||||
Celkem 15 závodníků |
hod kladivem 4kg - Ženy (Finále)
Finále (ne, 15.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Denisa DvořákováDenisa Dvořáková
TJ Lokomotiva Trutnov |
94 | 42.92 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Hedvika MokráHedvika Mokrá
TJ Spartak Třebíč, spolek |
91 | 32.76 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Barbora NováčkováBarbora Nováčková
TJ Spartak Třebíč, spolek |
99 | 32.43 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Eliška VolencováEliška Volencová
AC Čáslav |
98 | 31.76 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Lucie NovákováLucie Nováková
TJ Spartak Třebíč, spolek |
90 | 28.63 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Miroslava NovákováMiroslava Nováková
TJ Spartak Třebíč, spolek |
90 | 24.25 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Petra ŠmídováPetra Šmídová
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... |
79 | 24.07 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Monika HavlíkováMonika Havlíková
AK Slovan Moravská Třebová |
89 | 22.20 | 3.00 | |||||||||||||||
Monika ŠtěpánováMonika Štěpánová
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... |
96 | NM | |||||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
hod kladivem 7,26kg - Muži (Finále)
Finále (ne, 15.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Milan MalátMilan Malát
TJ Sokol Kolín-atletika |
67 | 46.29 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Tomáš FlamíkTomáš Flamík
Hvězda Pardubice z.s. |
85 | 46.27 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Miroslav ZemanMiroslav Zeman
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... |
62 | 46.13 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Radek ReiszRadek Reisz
Hvězda Pardubice z.s. |
77 | 43.96 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Jindřich BlažekJindřich Blažek
Hvězda Pardubice z.s. |
70 | 43.56 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Jaroslav BečkaJaroslav Bečka
TJ Sokol Kolín-atletika |
94 | 42.52 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Michal TlapákMichal Tlapák
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... |
82 | 38.07 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Karel VolenecKarel Volenec
AC Čáslav |
72 | 33.99 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Tomáš PrajsnerTomáš Prajsner
TJ Sokol Kolín-atletika |
67 | 33.67 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Michael HavlíkMichael Havlík
AK Slovan Moravská Třebová |
88 | 12.76 | 1.00 | |||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
hod oštěpem 600g - Ženy (Finále)
Finále (ne, 15.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Eliška VolencováEliška Volencová
AC Čáslav |
98 | 35.02 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Lucie PecháčkováLucie Pecháčková
AC Pardubice |
00 | 34.60 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Barbora KopfsteinováBarbora Kopfsteinová
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... |
98 | 32.90 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Lucie StoklasováLucie Stoklasová
AC Pardubice |
97 | 32.40 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Pavlína HázováPavlína Házová
TJ Lokomotiva Trutnov |
97 | 31.02 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Natalie JahnickáNatalie Jahnická
AC Pardubice |
99 | 29.80 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Štěpánka RöszlerováŠtěpánka Röszlerová
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... |
79 | 28.30 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Monika ŠtěpánkováMonika Štěpánková
Atletika Chrudim, z.s. |
80 | 26.90 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Zuzana ŠatníkováZuzana Šatníková
AK Slovan Moravská Třebová |
89 | 26.00 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Klára ZatloukalováKlára Zatloukalová
AC Čáslav |
00 | 25.00 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Monika ŠtěpánováMonika Štěpánová
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... |
96 | 22.10 | ||||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
hod oštěpem 800g - Muži (Finále)
Finále (ne, 15.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Radek ReiszRadek Reisz
Hvězda Pardubice z.s. |
77 | 47.16 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Peter SamuelisPeter Samuelis
AK Slovan Moravská Třebová |
90 | 43.43 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Antonín LakotaAntonín Lakota
AC Choceň, spolek |
95 | 42.63 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Miloslav NečasMiloslav Nečas
AK Slovan Moravská Třebová |
88 | 40.37 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Josef KrálJosef Král
AC Čáslav |
68 | 38.60 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Štěpán ŘemínekŠtěpán Řemínek
AC Choceň, spolek |
89 | 37.23 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Martin KulhánekMartin Kulhánek
Hvězda Pardubice z.s. |
98 | 36.70 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Tomáš PakostaTomáš Pakosta
AK Slovan Moravská Třebová |
88 | 36.46 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Karel VolenecKarel Volenec
AC Čáslav |
72 | 34.86 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Radek ChmelíkRadek Chmelík
AC Choceň, spolek |
98 | 31.58 | 1.00 | |||||||||||||||
Jakub DlouhýJakub Dlouhý
Hvězda Pardubice z.s. |
98 | DNS | |||||||||||||||||
Lukáš FikarLukáš Fikar
AC Čáslav |
90 | DNS | |||||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
Celkový bodový stav - Muži |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | HVEPA HVEPA | Hvězda Pardubice z.s. | 183.50 | ||||||||||||||||
2 | AKMTR AKMTR | AK Slovan Moravská Třebová | 172.00 | ||||||||||||||||
3 | CHOCE CHOCE | AC Choceň, spolek | 161.00 | ||||||||||||||||
4 | CASLA CASLA | AC Čáslav | 156.00 | ||||||||||||||||
5 | USORL USORL | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... | 153.50 | ||||||||||||||||
6 | KOLIN KOLIN | TJ Sokol Kolín-atletika | 084.00 | ||||||||||||||||
Poznámky:Stav po: 100 m, 200 m, 400 m, 800 m, 1500 m, 5000 m, 110 m př., 400 m př., disk 2kg, kladivo 7,26kg, oštěp 800g, koule 7,26kg, dálka, trojskok, tyč, výška, 10km chůze, 100 m, 200 m, 200 m, 400 m, 110 m př., 400 m př., 4x100 m, 4x100 m |
|||||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Celkový bodový stav - Ženy |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | CASLA CASLA | AC Čáslav | 209.00 | ||||||||||||||||
2 | USORL USORL | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... | 141.00 | ||||||||||||||||
3 | TRUTN TRUTN | TJ Lokomotiva Trutnov | 134.00 | ||||||||||||||||
4 | ACPAR ACPAR | AC Pardubice | 129.00 | ||||||||||||||||
5 | SPTRE SPTRE | TJ Spartak Třebíč, spolek | 111.00 | ||||||||||||||||
6 | CHRUDI CHRUDI | Atletika Chrudim, z.s. | 093.00 | ||||||||||||||||
7 | AKMTR AKMTR | AK Slovan Moravská Třebová | 059.00 | ||||||||||||||||
Poznámky:Stav po: 100 m, 200 m, 400 m, 800 m, 1500 m, 3000 m, 100 m př., 400 m př., disk 1kg, kladivo 4kg, oštěp 600g, koule 4kg, dálka, trojskok, tyč, výška, 100 m, 200 m, 200 m, 400 m, 100 m př., 400 m př., 4x100 m, 4x100 m |
|||||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |