2. kolo KPD mladšího žactva Středočeského kraje, skupina A
Beroun (27. 5. 2016)60 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 1 (pá, 27.5.2016) | Vítr: +0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adan RaškaAdan Raška | 03 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 07.97 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Bruno UlbertBruno Ulbert | 04 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 08.79 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Denis MbumastonDenis Mbumaston | 03 | A. C. TEPO Kladno | 09.19 | 5.00 | ||||||||||||||
4 | Jakub GregovskýJakub Gregovský | 05 | Atletický oddíl - STŘELA Že... | 09.27 | 4.00 | ||||||||||||||
5 | Jakub RychtaříkJakub Rychtařík | 03 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 09.47 | |||||||||||||||
6 | Matyáš UrbanMatyáš Urban | 05 | Atletický oddíl - STŘELA Že... | 09.98 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (pá, 27.5.2016) | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matěj JarušekMatěj Jarušek | 04 | SK Sporting Příbram | 09.01 | 7.00 | ||||||||||||||
2 | Daniel MikešDaniel Mikeš | 04 | A. C. TEPO Kladno | 09.28 | 3.00 | ||||||||||||||
3 | Václav BrůžekVáclav Brůžek | 03 | ŠSK Slaný | 09.38 | 1.00 | ||||||||||||||
4 | Kryštof VydraKryštof Vydra | 04 | Atletický oddíl - STŘELA Že... | 09.47 | |||||||||||||||
5= | Tobiáš ZábranskýTobiáš Zábranský | 04 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 09.97 | |||||||||||||||
5= | Marek SmékalMarek Smékal | 04 | Sokol Roztoky u Prahy | 09.97 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 3 (pá, 27.5.2016) | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matěj FialaMatěj Fiala | 03 | SK Sporting Příbram | 08.96 | 8.00 | ||||||||||||||
2 | Tomáš DvořákTomáš Dvořák | 04 | A. C. TEPO Kladno B | 09.16 | 6.00 | ||||||||||||||
3 | Matyáš BraunMatyáš Braun | 03 | A. C. TEPO Kladno | 09.35 | 2.00 | ||||||||||||||
4 | Oliver SobotkaOliver Sobotka | 03 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 09.45 | |||||||||||||||
5 | Ondřej MlchOndřej Mlch | 04 | ŠSK Slaný | 09.56 | |||||||||||||||
6 | Martin RabochMartin Raboch | 03 | Atletický oddíl - STŘELA Že... | 09.78 | |||||||||||||||
7 | Viktor BuraViktor Bura | 03 | A. C. TEPO Kladno B | 09.79 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 4 (pá, 27.5.2016) | Vítr: -0.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Filip StaněkFilip Staněk | 03 | A. C. TEPO Kladno B | 09.39 | |||||||||||||||
2 | Matěj VšetulaMatěj Všetula | 03 | A. C. TEPO Kladno | 09.47 | |||||||||||||||
3 | Štěpán ŘádekŠtěpán Řádek | 03 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 09.64 | |||||||||||||||
4 | Jindřich HolinaJindřich Holina | 05 | Atletický oddíl - STŘELA Že... | 09.71 | |||||||||||||||
5 | Simon Saint-BonnetSimon Saint-Bonnet | 04 | Sokol Roztoky u Prahy | 09.88 | |||||||||||||||
6 | jakub Kloučekjakub Klouček | 04 | A. C. TEPO Kladno B | 10.45 | |||||||||||||||
7 | Jiří PechJiří Pech | 04 | Atletický oddíl - STŘELA Že... | 10.76 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
60 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 1 (pá, 27.5.2016) | Vítr: -3.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza LamačováTereza Lamačová | 04 | A. C. TEPO Kladno | 08.83 | 9.00 | ||||||||||||||
2 | Sára PšeničkováSára Pšeničková | 03 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 08.92 | 8.00 | ||||||||||||||
3 | Petra BystřičanováPetra Bystřičanová | 03 | A. C. TEPO Kladno | 09.01 | 7.00 | ||||||||||||||
4 | Anežka FryaufováAnežka Fryaufová | 03 | Atletický oddíl - STŘELA Že... | 09.14 | 6.00 | ||||||||||||||
5 | Tereza LandováTereza Landová | 04 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 09.23 | 2.00 | ||||||||||||||
6 | Tereza MerhautováTereza Merhautová | 03 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 09.31 | 1.00 | ||||||||||||||
7 | Nela AnýžováNela Anýžová | 04 | Atletický oddíl - STŘELA Že... | 09.63 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 2 (pá, 27.5.2016) | Vítr: -0.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Daniela KučerováDaniela Kučerová | 03 | ŠSK Slaný | 08.74 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Marie HolakovskáMarie Holakovská | 04 | Atletický oddíl - STŘELA Že... | 09.58 | |||||||||||||||
3 | Stela JoudalováStela Joudalová | 05 | Atletický oddíl - STŘELA Že... | 09.60 | |||||||||||||||
4 | Michaela SelementováMichaela Selementová | 04 | SK Sporting Příbram | 09.72 | |||||||||||||||
5 | Eliška ŠlosarováEliška Šlosarová | 05 | Atletický oddíl - STŘELA Že... | 09.95 | |||||||||||||||
6 | Anna PolaneckáAnna Polanecká | 04 | Atletický oddíl - STŘELA Že... | 10.01 | |||||||||||||||
7 | Kristýna VránováKristýna Vránová | 05 | ŠSK Slaný | 10.58 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 3 (pá, 27.5.2016) | Vítr: -0.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Klára BělíčkováKlára Bělíčková | 05 | Atletický oddíl - STŘELA Že... | 09.16 | 4.50 | ||||||||||||||
2 | Adéla SteinsováAdéla Steinsová | 04 | SK Sporting Příbram | 09.40 | |||||||||||||||
3 | Markéta LakomáMarkéta Lakomá | 03 | A. C. TEPO Kladno | 09.44 | |||||||||||||||
4 | Barbora HezinováBarbora Hezinová | 03 | ŠSK Slaný | 09.50 | |||||||||||||||
5 | Eliška BendováEliška Bendová | 04 | Atletický oddíl - STŘELA Že... | 09.65 | |||||||||||||||
6 | Natálie KarasováNatálie Karasová | 04 | A. C. TEPO Kladno C | 09.81 | |||||||||||||||
7 | Klára KuncováKlára Kuncová | 04 | Atletický oddíl - STŘELA Že... | 10.13 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 4 (pá, 27.5.2016) | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie PrchalováLucie Prchalová | 03 | SK Sporting Příbram | 09.18 | 3.00 | ||||||||||||||
2 | Anna PřibylováAnna Přibylová | 04 | A. C. TEPO Kladno B | 09.35 | |||||||||||||||
3 | Adéla RogulováAdéla Rogulová | 03 | A. C. TEPO Kladno B | 09.46 | |||||||||||||||
4 | Silvie BartošováSilvie Bartošová | 03 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 09.63 | |||||||||||||||
5 | Anežka MajerováAnežka Majerová | 04 | A. C. TEPO Kladno C | 10.25 | |||||||||||||||
6 | Kateřina TůmováKateřina Tůmová | 05 | A. C. TEPO Kladno C | 10.54 | |||||||||||||||
7 | Sára KouckáSára Koucká | 05 | Atletický oddíl - STŘELA Že... | 10.72 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 5 (pá, 27.5.2016) | Vítr: -0.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adriana HavlováAdriana Havlová | 03 | A. C. TEPO Kladno | 09.35 | |||||||||||||||
2 | Kristýna PacltováKristýna Pacltová | 04 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 09.60 | |||||||||||||||
3 | Kristýna SengerováKristýna Sengerová | 03 | ŠSK Slaný | 09.65 | |||||||||||||||
4 | Karolína VlčkováKarolína Vlčková | 04 | A. C. TEPO Kladno C | 09.94 | |||||||||||||||
5 | Nikola CepákováNikola Cepáková | 05 | A. C. TEPO Kladno B | 10.11 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 6 (pá, 27.5.2016) | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Markéta TišerováMarkéta Tišerová | 04 | A. C. TEPO Kladno B | 09.16 | 4.50 | ||||||||||||||
2 | Aneta FikesováAneta Fikesová | 04 | A. C. TEPO Kladno | 09.41 | |||||||||||||||
3 | Sabina BartošováSabina Bartošová | 03 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 09.47 | |||||||||||||||
4 | Dominika VaňkováDominika Vaňková | 03 | A. C. TEPO Kladno C | 10.40 | |||||||||||||||
5 | Adéla DvořákováAdéla Dvořáková | 04 | A. C. TEPO Kladno C | 10.73 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 7 (pá, 27.5.2016) | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Magdalena BrtováMagdalena Brtová | 04 | A. C. TEPO Kladno B | 09.54 | |||||||||||||||
2= | Eva TuháčkováEva Tuháčková | 03 | A. C. TEPO Kladno C | 09.70 | |||||||||||||||
2= | Daniela CívkováDaniela Cívková | 05 | A. C. TEPO Kladno C | 09.70 | |||||||||||||||
MB | Andrea SoukupováAndrea Soukupová | 04 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 09.81 | |||||||||||||||
Michaela BýčkováMichaela Býčková | 03 | SK Sporting Příbram | DNF | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
300 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 1 (pá, 27.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matěj ŠabataMatěj Šabata | 03 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 46.24 | 9.00 | ||||||||||||||
2 | Denis VosykaDenis Vosyka | 04 | A. C. TEPO Kladno | 47.99 | 6.00 | ||||||||||||||
3 | Matěj BenešMatěj Beneš | 04 | A. C. TEPO Kladno B | 54.92 | |||||||||||||||
4 | Jan PechJan Pech | 03 | SK Sporting Příbram | 55.23 | |||||||||||||||
5 | jakub Kloučekjakub Klouček | 04 | A. C. TEPO Kladno B | 61.16 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (pá, 27.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | David VosykaDavid Vosyka | 04 | A. C. TEPO Kladno | 48.15 | 5.00 | ||||||||||||||
2 | Ondřej FialaOndřej Fiala | 04 | Atletický oddíl - STŘELA Že... | 50.57 | 3.00 | ||||||||||||||
3 | Viktor BuraViktor Bura | 03 | A. C. TEPO Kladno B | 55.00 | |||||||||||||||
4 | Dominik LevýDominik Levý | 04 | A. C. TEPO Kladno B | 56.37 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 3 (pá, 27.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marek MyškaMarek Myška | 03 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 51.26 | 1.00 | ||||||||||||||
2 | Matyáš UrbanMatyáš Urban | 05 | Atletický oddíl - STŘELA Že... | 54.02 | |||||||||||||||
3 | Tomáš HrbekTomáš Hrbek | 03 | A. C. TEPO Kladno B | 54.70 | |||||||||||||||
4 | Adam KočkaAdam Kočka | 05 | ŠSK Slaný | 56.62 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 4 (pá, 27.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adam ŽingorAdam Žingor | 03 | SK Sporting Příbram | 50.91 | 2.00 | ||||||||||||||
2 | Tobiáš SudekTobiáš Sudek | 04 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 51.82 | |||||||||||||||
3 | Simon Saint-BonnetSimon Saint-Bonnet | 04 | Sokol Roztoky u Prahy | 53.21 | |||||||||||||||
4 | Matěj TyleMatěj Tyle | 04 | ŠSK Slaný | 54.34 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 5 (pá, 27.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Antonín ReichlAntonín Reichl | 03 | A. C. TEPO Kladno | 42.72 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Jan UllmanJan Ullman | 04 | A. C. TEPO Kladno B | 47.30 | 8.00 | ||||||||||||||
3 | Jalil CookJalil Cook | 04 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 47.46 | 7.00 | ||||||||||||||
4 | Martin PíkaMartin Píka | 04 | Sokol Roztoky u Prahy | 49.00 | 4.00 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
300 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 1 (pá, 27.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Simona ŠvarcováSimona Švarcová | 03 | Atletický oddíl - STŘELA Že... | 45.06 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Adriana HavlováAdriana Havlová | 03 | A. C. TEPO Kladno | 49.89 | 6.00 | ||||||||||||||
3 | Veronika PohlováVeronika Pohlová | 04 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 52.20 | |||||||||||||||
4 | Veronika PetříkováVeronika Petříková | 04 | SK Sporting Příbram | 54.46 | |||||||||||||||
Eva TuháčkováEva Tuháčková | 03 | A. C. TEPO Kladno C | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (pá, 27.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Aneta RuttováAneta Ruttová | 04 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 50.57 | 4.00 | ||||||||||||||
2 | Eliška JírováEliška Jírová | 04 | SK Sporting Příbram | 50.64 | 3.00 | ||||||||||||||
3 | Eva ZichováEva Zichová | 03 | A. C. TEPO Kladno B | 51.43 | |||||||||||||||
4 | Markéta LakomáMarkéta Lakomá | 03 | A. C. TEPO Kladno | 51.46 | |||||||||||||||
5 | Eliška VébrováEliška Vébrová | 04 | ŠSK Slaný | 59.74 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 3 (pá, 27.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Silvie KoudelkováSilvie Koudelková | 03 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 50.38 | 5.00 | ||||||||||||||
2 | Magdalena BrtováMagdalena Brtová | 04 | A. C. TEPO Kladno B | 51.85 | |||||||||||||||
3 | Tereza KalousováTereza Kalousová | 05 | ŠSK Slaný | 55.43 | |||||||||||||||
4 | Daniela KrejčováDaniela Krejčová | 04 | Sokol Roztoky u Prahy | 55.60 | |||||||||||||||
5 | Dominika VaňkováDominika Vaňková | 03 | A. C. TEPO Kladno C | 56.43 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 4 (pá, 27.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza LamačováTereza Lamačová | 04 | A. C. TEPO Kladno | 47.90 | 8.00 | ||||||||||||||
2 | Jitka MenclováJitka Menclová | 03 | Atletický oddíl - STŘELA Že... | 50.75 | 2.00 | ||||||||||||||
3 | Alexandra ŠkutováAlexandra Škutová | 04 | A. C. TEPO Kladno B | 54.33 | |||||||||||||||
4 | Daniela CívkováDaniela Cívková | 05 | A. C. TEPO Kladno C | 55.24 | |||||||||||||||
5 | Zuzana FantováZuzana Fantová | 04 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 56.49 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 5 (pá, 27.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sabina LukešováSabina Lukešová | 04 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 49.63 | 7.00 | ||||||||||||||
2 | Adéla AlexováAdéla Alexová | 04 | A. C. TEPO Kladno B | 51.66 | |||||||||||||||
3 | Tereza LoučováTereza Loučová | 03 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 52.12 | |||||||||||||||
4 | Karolína VlčkováKarolína Vlčková | 04 | A. C. TEPO Kladno C | 52.91 | |||||||||||||||
5 | Hana BodnarováHana Bodnarová | 04 | A. C. TEPO Kladno B | 56.25 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 6 (pá, 27.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza KlasnováTereza Klasnová | 04 | SK Sporting Příbram | 51.40 | |||||||||||||||
2 | Denisa BurianováDenisa Burianová | 03 | A. C. TEPO Kladno | 51.86 | |||||||||||||||
3 | Tereza VlkováTereza Vlková | 04 | A. C. TEPO Kladno | 52.00 | |||||||||||||||
4 | Nikola ŠulcováNikola Šulcová | 04 | A. C. TEPO Kladno C | 55.38 | |||||||||||||||
5 | Eliška JelínkováEliška Jelínková | 04 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 55.56 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 7 (pá, 27.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Andrea ŽákováAndrea Žáková | 04 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 45.17 | 9.00 | ||||||||||||||
2 | Heda ChaloupkováHeda Chaloupková | 04 | A. C. TEPO Kladno B | 51.10 | 1.00 | ||||||||||||||
3 | Vendula HajnáVendula Hajná | 03 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 51.16 | |||||||||||||||
4 | Anna PřibylováAnna Přibylová | 04 | A. C. TEPO Kladno B | 57.27 | |||||||||||||||
5 | Jitka UrbanováJitka Urbanová | 04 | ŠSK Slaný | 58.56 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
800 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 1 (pá, 27.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marián DražanMarián Dražan | 04 | SK Sporting Příbram | 2:24.75 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | David VosykaDavid Vosyka | 04 | A. C. TEPO Kladno | 2:33.57 | 8.00 | ||||||||||||||
3 | Oliver SobotkaOliver Sobotka | 03 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 2:40.15 | 6.00 | ||||||||||||||
4 | David KlabzubaDavid Klabzuba | 04 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 2:45.91 | 5.00 | ||||||||||||||
5 | Filip QuaiserFilip Quaiser | 03 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 2:46.23 | 4.00 | ||||||||||||||
6 | Martin PíkaMartin Píka | 04 | Sokol Roztoky u Prahy | 2:48.50 | 2.00 | ||||||||||||||
7 | Martin RabochMartin Raboch | 03 | Atletický oddíl - STŘELA Že... | 2:49.49 | 1.00 | ||||||||||||||
8 | Matouš BuriánekMatouš Buriánek | 04 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 2:54.43 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 2 (pá, 27.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pavel VinduškaPavel Vinduška | 04 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 2:31.62 | 9.00 | ||||||||||||||
2 | Denis VosykaDenis Vosyka | 04 | A. C. TEPO Kladno | 2:33.91 | 7.00 | ||||||||||||||
3 | Matěj FialaMatěj Fiala | 03 | SK Sporting Příbram | 2:48.21 | 3.00 | ||||||||||||||
4 | Matěj JarušekMatěj Jarušek | 04 | SK Sporting Příbram | 2:53.63 | |||||||||||||||
5 | František SaifrtFrantišek Saifrt | 04 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 3:03.15 | |||||||||||||||
6 | Matěj BenešMatěj Beneš | 04 | A. C. TEPO Kladno B | 3:08.73 | |||||||||||||||
7 | Jiří PechJiří Pech | 04 | Atletický oddíl - STŘELA Že... | 3:10.20 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
800 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 1 (pá, 27.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adéla PísačkováAdéla Písačková | 04 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 2:47.31 | 5.00 | ||||||||||||||
2 | Stela JoudalováStela Joudalová | 05 | Atletický oddíl - STŘELA Že... | 2:50.09 | 3.00 | ||||||||||||||
3 | Nikola BadinováNikola Badinová | 04 | A. C. TEPO Kladno B | 2:51.87 | 2.00 | ||||||||||||||
4 | Eliška MatasováEliška Matasová | 03 | Sokol Roztoky u Prahy | 2:52.94 | 1.00 | ||||||||||||||
5 | Ema BradáčováEma Bradáčová | 03 | A. C. TEPO Kladno | 2:53.94 | |||||||||||||||
6 | Kateřina KonečnáKateřina Konečná | 03 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 2:57.08 | |||||||||||||||
7 | Veronika PetříkováVeronika Petříková | 04 | SK Sporting Příbram | 3:00.74 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 2 (pá, 27.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Šárka SomrováŠárka Somrová | 04 | A. C. TEPO Kladno | 2:29.09 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Sára StaškováSára Stašková | 03 | A. C. TEPO Kladno | 2:36.00 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Nicole HůlováNicole Hůlová | 04 | A. C. TEPO Kladno | 2:37.78 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Adéla SteinsováAdéla Steinsová | 04 | SK Sporting Příbram | 2:41.36 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Anežka FryaufováAnežka Fryaufová | 03 | Atletický oddíl - STŘELA Že... | 2:45.03 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Nikol VeseckáNikol Vesecká | 04 | SK Sporting Příbram | 2:48.47 | 4.00 | ||||||||||||||
7 | Petra MikováPetra Miková | 04 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 2:59.88 | |||||||||||||||
8 | Alžběta IsopováAlžběta Isopová | 05 | ŠSK Slaný | 3:13.21 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žáci (Finále)
Finále (pá, 27.5.2016) | Vítr: -1.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marián DražanMarián Dražan | 04 | SK Sporting Příbram | 10.24 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Jakub HolecJakub Holec | 03 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 10.26 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Vojtěch BajerVojtěch Bajer | 04 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 11.51 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Matouš BuriánekMatouš Buriánek | 04 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 12.41 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Adam KočkaAdam Kočka | 05 | ŠSK Slaný | 13.53 | 6.00 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žákyně (Běh)
Běh 1 (pá, 27.5.2016) | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Andrea ŽákováAndrea Žáková | 04 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 10.24 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Eliška SedláčkováEliška Sedláčková | 03 | A. C. TEPO Kladno | 10.92 | 8.00 | ||||||||||||||
3 | Denisa BurianováDenisa Burianová | 03 | A. C. TEPO Kladno | 11.12 | 6.00 | ||||||||||||||
4 | Marie HolakovskáMarie Holakovská | 04 | Atletický oddíl - STŘELA Že... | 11.70 | 5.00 | ||||||||||||||
5 | Nikol VeseckáNikol Vesecká | 04 | SK Sporting Příbram | 11.85 | 4.00 | ||||||||||||||
6 | Nikola BadinováNikola Badinová | 04 | A. C. TEPO Kladno B | 14.29 | |||||||||||||||
7 | Tereza KalousováTereza Kalousová | 05 | ŠSK Slaný | 16.84 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 2 (pá, 27.5.2016) | Vítr: -0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Šárka SomrováŠárka Somrová | 04 | A. C. TEPO Kladno | 10.95 | 7.00 | ||||||||||||||
2 | Eva ZichováEva Zichová | 03 | A. C. TEPO Kladno B | 11.95 | 3.00 | ||||||||||||||
3 | Silvie KoudelkováSilvie Koudelková | 03 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 12.16 | 2.00 | ||||||||||||||
4 | Adéla PísačkováAdéla Písačková | 04 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 12.41 | |||||||||||||||
5 | Jitka UrbanováJitka Urbanová | 04 | ŠSK Slaný | 13.49 | |||||||||||||||
6 | Petra MikováPetra Miková | 04 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 14.20 | |||||||||||||||
7 | Nikola ŠulcováNikola Šulcová | 04 | A. C. TEPO Kladno C | 14.87 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 3 (pá, 27.5.2016) | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Petra BystřičanováPetra Bystřičanová | 03 | A. C. TEPO Kladno | 10.32 | 9.00 | ||||||||||||||
2 | Karolina ŠeflováKarolina Šeflová | 04 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 12.27 | 1.00 | ||||||||||||||
3 | Alexandra ŠkutováAlexandra Škutová | 04 | A. C. TEPO Kladno B | 12.32 | |||||||||||||||
4 | Hana BodnarováHana Bodnarová | 04 | A. C. TEPO Kladno B | 12.74 | |||||||||||||||
5 | Tereza BártíkováTereza Bártíková | 04 | A. C. TEPO Kladno B | 12.91 | |||||||||||||||
6 | Anna ŽemličkováAnna Žemličková | 04 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 13.04 | |||||||||||||||
7 | Eliška JelínkováEliška Jelínková | 04 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 13.15 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
4 x 60 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 1 (pá, 27.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | A- Raška, Česnek, Holec, Bajer A- Raška, Česnek, Holec, Bajer | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 33.82 | 11.00 | |||||||||||||||
2 | A- Myška, Sobotka, Šabata, Ulbert A- Myška, Sobotka, Šabata, Ulbert | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 33.88 | 9.00 | |||||||||||||||
3 | A-Reichl, Všetula, Vosyka, Vosyka A-Reichl, Všetula, Vosyka, Vosyka | A. C. TEPO Kladno | 34.39 | 8.00 | |||||||||||||||
4 | Gregovský, Holina, Raboch, Fiala Gregovský, Holina, Raboch, Fiala | Atletický oddíl - STŘELA Že... | 35.53 | 7.00 | |||||||||||||||
Brůžek, Kočka, Mlch, Tyle Brůžek, Kočka, Mlch, Tyle | ŠSK Slaný | DQ | |||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (pá, 27.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | B- Vinduška, Cook, Klabzuba, Rychtařík B- Vinduška, Cook, Klabzuba, Rychtařík | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 35.72 | 6.00 | |||||||||||||||
2 | A-Bura, Ullman, Dvořák, Klouček A-Bura, Ullman, Dvořák, Klouček | A. C. TEPO Kladno B | 36.53 | 4.00 | |||||||||||||||
3 | B- Chudý, Sitek, Sudek, Zábranský B- Chudý, Sitek, Sudek, Zábranský | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 37.05 | 3.00 | |||||||||||||||
B-Alexa, Mezera, Mikeš, Podubecký B-Alexa, Mezera, Mikeš, Podubecký | A. C. TEPO Kladno | DQ | |||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 3 (pá, 27.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pražan, Jarůšek, Vašek, Žingor Pražan, Jarůšek, Vašek, Žingor | SK Sporting Příbram | 35.94 | 5.00 | |||||||||||||||
2 | B-Beneš, Nerad, Lhoták, Staněk B-Beneš, Nerad, Lhoták, Staněk | A. C. TEPO Kladno B | 38.22 | 2.00 | |||||||||||||||
3 | C- Burianek, Quaiser, Řádek, Štefl C- Burianek, Quaiser, Řádek, Štefl | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 38.47 | 1.00 | |||||||||||||||
4 | Golombek, Píka, Saint-Bornet, Smékal Golombek, Píka, Saint-Bornet, Smékal | Sokol Roztoky u Prahy | 40.10 | ||||||||||||||||
MB | Barták, Mbumaston, Braun, Levý Barták, Mbumaston, Braun, Levý | A. C. TEPO Kladno | 36.88 | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 1 (pá, 27.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | A- Lamačová, Bystřičanová, Buriánová, Somrová A- Lamačová, Bystřičanová, Buriánová, Somrová | A. C. TEPO Kladno | 32.86 | 11.00 | |||||||||||||||
2 | A- Pšeničková, Landová, Žáková, Koudelková A- Pšeničková, Landová, Žáková, Koudelková | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 33.52 | 9.00 | |||||||||||||||
3 | A-Holakovská, Fryaufová, Švarcová, Bělíčková A-Holakovská, Fryaufová, Švarcová, Bělíčková | Atletický oddíl - STŘELA Že... | 34.24 | 7.00 | |||||||||||||||
4 | A-Kliková, Lukešová, Merhautová, Konečná A-Kliková, Lukešová, Merhautová, Konečná | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 34.39 | 6.00 | |||||||||||||||
5 | A- Kučerová, Hezinová, Urbanová, Sangerová A- Kučerová, Hezinová, Urbanová, Sangerová | ŠSK Slaný | 36.70 | 2.00 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (pá, 27.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | B-Fikesová, Hůlová, Sedláčková, Švarcová B-Fikesová, Hůlová, Sedláčková, Švarcová | A. C. TEPO Kladno | 34.66 | 5.00 | |||||||||||||||
2 | B- Písačková, Šeflová K., Šeflová S., Kučerová B- Písačková, Šeflová K., Šeflová S., Kučerová | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 36.42 | 4.00 | |||||||||||||||
3 | B-Chaloupková, Škutová, Regulová, Brtová B-Chaloupková, Škutová, Regulová, Brtová | A. C. TEPO Kladno B | 36.80 | ||||||||||||||||
4 | B- Anýžová, Joudalová, Šlosarová, Koucká B- Anýžová, Joudalová, Šlosarová, Koucká | Atletický oddíl - STŘELA Že... | 37.99 | ||||||||||||||||
5 | A-Alexová, Bartíková, Tišerová, Bodnarová A-Alexová, Bartíková, Tišerová, Bodnarová | A. C. TEPO Kladno B | 38.16 | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 3 (pá, 27.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | B- Bartošová Sabina, Bartošová Silvie, Malá, Pacltová B- Bartošová Sabina, Bartošová Silvie, Malá, Pacltová | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 36.60 | 3.00 | |||||||||||||||
2 | C-Vlková, Pokorná, Lakomá, Havlová C-Vlková, Pokorná, Lakomá, Havlová | A. C. TEPO Kladno | 36.77 | 1.00 | |||||||||||||||
3 | C-Badinová, Dušková, Přibylová, Zichová C-Badinová, Dušková, Přibylová, Zichová | A. C. TEPO Kladno B | 37.51 | ||||||||||||||||
4 | B- Isopová, Vránová, Kalousová, Vébrová B- Isopová, Vránová, Kalousová, Vébrová | ŠSK Slaný | 40.77 | ||||||||||||||||
5 | B- Tůmová, Cívková, Dvořáková, Vaňková B- Tůmová, Cívková, Dvořáková, Vaňková | A. C. TEPO Kladno C | 40.78 | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 4 (pá, 27.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jírová, Chrastinová, Klasinová, Vesecká Jírová, Chrastinová, Klasinová, Vesecká | SK Sporting Příbram | 34.22 | 8.00 | |||||||||||||||
2 | C- Polanecká, Bendová, Kuncová, Menclová C- Polanecká, Bendová, Kuncová, Menclová | Atletický oddíl - STŘELA Že... | 37.34 | ||||||||||||||||
3 | A-Karasová, Tuháčová, Šulcová, Vlčková A-Karasová, Tuháčová, Šulcová, Vlčková | A. C. TEPO Kladno C | 37.62 | ||||||||||||||||
4 | C- Hrdličková, Pohlová, Baštová, Hajná C- Hrdličková, Pohlová, Baštová, Hajná | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 38.12 | ||||||||||||||||
5 | C- Ruttová, Miková, Žemličková, Loučová C- Ruttová, Miková, Žemličková, Loučová | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 38.76 | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
skok vysoký - Ml. žáci (Finále)
Finále (pá, 27.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Body | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jakub HolecJakub Holec
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
03 | 1.43 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Michael ŠteflaMichael Štefla
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
04 | 1.35 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
David KlabzubaDavid Klabzuba
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
04 | 1.35 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Tomáš VašekTomáš Vašek
SK Sporting Příbram |
03 | 1.30 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Denis MbumastonDenis Mbumaston
A. C. TEPO Kladno |
03 | 1.30 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Matyáš BraunMatyáš Braun
A. C. TEPO Kladno |
03 | 1.30 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Vojtěch BajerVojtěch Bajer
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
04 | 1.30 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Daniel MikešDaniel Mikeš
A. C. TEPO Kladno |
04 | 1.25 | 3.00 | |||||||||||||||
9= |
Marek SmékalMarek Smékal
Sokol Roztoky u Prahy |
04 | 1.25 | 1.50 | |||||||||||||||
9= |
Štěpán NeradŠtěpán Nerad
A. C. TEPO Kladno B |
04 | 1.25 | 1.50 | |||||||||||||||
11 |
Daniel MezeraDaniel Mezera
A. C. TEPO Kladno |
03 | 1.20 | ||||||||||||||||
12 |
Kryštof AlexaKryštof Alexa
A. C. TEPO Kladno |
03 | 1.20 | ||||||||||||||||
13 |
Adam ŽingorAdam Žingor
SK Sporting Příbram |
03 | 1.20 | ||||||||||||||||
14 |
Tobiáš SudekTobiáš Sudek
TJ Lokomotiva Beroun z.s. |
04 | 1.20 | ||||||||||||||||
15 |
Matyáš ŠerýMatyáš Šerý
TJ Lokomotiva Beroun z.s. |
04 | 1.15 | ||||||||||||||||
Denis VosykaDenis Vosyka
A. C. TEPO Kladno |
04 | DNP | |||||||||||||||||
Tomáš SitekTomáš Sitek
TJ Lokomotiva Beroun z.s. |
04 | NM | |||||||||||||||||
Celkem 17 závodníků |
skok vysoký - Ml. žákyně (Finále)
Finále (pá, 27.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Body | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Simona ŠvarcováSimona Švarcová
Atletický oddíl - STŘELA Že... |
03 | 1.47 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Emílie ChrastinováEmílie Chrastinová
SK Sporting Příbram |
04 | 1.44 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Adéla ŠvarcováAdéla Švarcová
A. C. TEPO Kladno |
03 | 1.41 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Tereza VlkováTereza Vlková
A. C. TEPO Kladno |
04 | 1.35 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Petra KlikováPetra Kliková
TJ Lokomotiva Beroun z.s. |
03 | 1.30 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Nicole HůlováNicole Hůlová
A. C. TEPO Kladno |
04 | 1.30 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Aneta RuttováAneta Ruttová
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
04 | 1.30 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Kristýna PacltováKristýna Pacltová
TJ Lokomotiva Beroun z.s. |
04 | 1.25 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Sabina ŠeflováSabina Šeflová
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
04 | 1.25 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Ema BradáčováEma Bradáčová
A. C. TEPO Kladno |
03 | 1.20 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Eliška MatasováEliška Matasová
Sokol Roztoky u Prahy |
03 | 1.20 | ||||||||||||||||
12 |
Adéla KulihováAdéla Kulihová
A. C. TEPO Kladno B |
03 | 1.15 | ||||||||||||||||
13 |
Heda ChaloupkováHeda Chaloupková
A. C. TEPO Kladno B |
04 | 1.15 | ||||||||||||||||
14 |
Agáta DuškováAgáta Dušková
A. C. TEPO Kladno B |
03 | 1.10 | ||||||||||||||||
15= |
Michaela BýčkováMichaela Býčková
SK Sporting Příbram |
03 | 1.10 | ||||||||||||||||
15= |
Tereza FajtováTereza Fajtová
ŠSK Slaný |
03 | 1.10 | ||||||||||||||||
Zuzana FantováZuzana Fantová
TJ Lokomotiva Beroun z.s. |
04 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 17 závodníků |
skok daleký - Ml. žáci (Finále)
Finále (pá, 27.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Antonín ReichlAntonín Reichl
A. C. TEPO Kladno |
03 | 5.13 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Adan RaškaAdan Raška
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
03 | 5.10 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Jan UllmanJan Ullman
A. C. TEPO Kladno B |
04 | 4.55 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Ondřej FialaOndřej Fiala
Atletický oddíl - STŘELA Že... |
04 | 4.55 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Richard ČesnekRichard Česnek
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
04 | 4.48 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Bruno UlbertBruno Ulbert
TJ Lokomotiva Beroun z.s. |
04 | 4.37 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Dominik LevýDominik Levý
A. C. TEPO Kladno B |
04 | 4.18 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Pavel VinduškaPavel Vinduška
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
04 | 4.01 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Marek MyškaMarek Myška
TJ Lokomotiva Beroun z.s. |
03 | 3.87 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Daniel MezeraDaniel Mezera
A. C. TEPO Kladno |
03 | 3.78 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Jalil CookJalil Cook
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
04 | 3.72 | ||||||||||||||||
12 |
Václav BrůžekVáclav Brůžek
ŠSK Slaný |
03 | 3.70 | ||||||||||||||||
13 |
Dominik SlunčíkDominik Slunčík
SK Sporting Příbram |
04 | 3.70 | ||||||||||||||||
14 |
Jindřich HolinaJindřich Holina
Atletický oddíl - STŘELA Že... |
05 | 3.67 | ||||||||||||||||
15 |
Ondřej ChudýOndřej Chudý
TJ Lokomotiva Beroun z.s. |
04 | 3.57 | ||||||||||||||||
16 |
Matěj VšetulaMatěj Všetula
A. C. TEPO Kladno |
03 | 3.55 | ||||||||||||||||
17 |
Ondřej MlchOndřej Mlch
ŠSK Slaný |
04 | 3.55 | ||||||||||||||||
18 |
Samuel GolombekSamuel Golombek
Sokol Roztoky u Prahy |
04 | 3.54 | ||||||||||||||||
19 |
Karel LhotákKarel Lhoták
A. C. TEPO Kladno B |
04 | 3.43 | ||||||||||||||||
20 |
Jan PechJan Pech
SK Sporting Příbram |
03 | 3.33 | ||||||||||||||||
21 |
František SaifrtFrantišek Saifrt
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
04 | 3.31 | ||||||||||||||||
22 |
Václav KučeraVáclav Kučera
ŠSK Slaný |
03 | 3.12 | ||||||||||||||||
Celkem 22 závodníků |
skok daleký - Ml. žákyně (Finále)
Finále (pá, 27.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Sára PšeničkováSára Pšeničková
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
03 | 4.73 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Adéla ŠvarcováAdéla Švarcová
A. C. TEPO Kladno |
03 | 4.63 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Eliška SedláčkováEliška Sedláčková
A. C. TEPO Kladno |
03 | 4.39 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Sára StaškováSára Stašková
A. C. TEPO Kladno |
03 | 4.20 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Tereza KlasnováTereza Klasnová
SK Sporting Příbram |
04 | 4.19 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Tereza MerhautováTereza Merhautová
TJ Lokomotiva Beroun z.s. |
03 | 4.18 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Vanda KučerováVanda Kučerová
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
04 | 4.08 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Petra KlikováPetra Kliková
TJ Lokomotiva Beroun z.s. |
03 | 3.99 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Sabina LukešováSabina Lukešová
TJ Lokomotiva Beroun z.s. |
04 | 3.93 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Adéla RogulováAdéla Rogulová
A. C. TEPO Kladno B |
03 | 3.92 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Eva TuháčkováEva Tuháčková
A. C. TEPO Kladno C |
03 | 3.83 | ||||||||||||||||
12 |
Daniela KučerováDaniela Kučerová
ŠSK Slaný |
03 | 3.79 | ||||||||||||||||
13 |
Eliška BendováEliška Bendová
Atletický oddíl - STŘELA Že... |
04 | 3.77 | ||||||||||||||||
14 |
Sabina BartošováSabina Bartošová
TJ Lokomotiva Beroun z.s. |
03 | 3.70 | ||||||||||||||||
15 |
Eliška JírováEliška Jírová
SK Sporting Příbram |
04 | 3.68 | ||||||||||||||||
16 |
Silvie BartošováSilvie Bartošová
TJ Lokomotiva Beroun z.s. |
03 | 3.66 | ||||||||||||||||
17 |
Lucie PrchalováLucie Prchalová
SK Sporting Příbram |
03 | 3.62 | ||||||||||||||||
18 |
Markéta TišerováMarkéta Tišerová
A. C. TEPO Kladno B |
04 | 3.61 | ||||||||||||||||
19 |
Vendula HajnáVendula Hajná
TJ Lokomotiva Beroun z.s. |
03 | 3.59 | ||||||||||||||||
20 |
Adéla AlexováAdéla Alexová
A. C. TEPO Kladno B |
04 | 3.58 | ||||||||||||||||
21 |
Veronika PohlováVeronika Pohlová
TJ Lokomotiva Beroun z.s. |
04 | 3.55 | ||||||||||||||||
22 |
Agáta DuškováAgáta Dušková
A. C. TEPO Kladno B |
03 | 3.49 | ||||||||||||||||
23 |
Eliška ŠlosarováEliška Šlosarová
Atletický oddíl - STŘELA Že... |
05 | 3.45 | ||||||||||||||||
24 |
Anna ŽemličkováAnna Žemličková
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
04 | 3.43 | ||||||||||||||||
25 |
Anna PolaneckáAnna Polanecká
Atletický oddíl - STŘELA Že... |
04 | 3.38 | ||||||||||||||||
26 |
Barbora BambasováBarbora Bambasová
SK Sporting Příbram |
04 | 3.23 | ||||||||||||||||
27 |
Barbora HezinováBarbora Hezinová
ŠSK Slaný |
03 | 3.22 | ||||||||||||||||
28 |
Karolína MaláKarolína Malá
TJ Lokomotiva Beroun z.s. |
04 | 3.18 | ||||||||||||||||
29 |
Natálie KarasováNatálie Karasová
A. C. TEPO Kladno C |
04 | 2.97 | ||||||||||||||||
30 |
Michaela SelementováMichaela Selementová
SK Sporting Příbram |
04 | 2.91 | ||||||||||||||||
31 |
Sára KouckáSára Koucká
Atletický oddíl - STŘELA Že... |
05 | 2.83 | ||||||||||||||||
32 |
Tereza FajtováTereza Fajtová
ŠSK Slaný |
03 | 2.67 | ||||||||||||||||
MB |
Andrea SoukupováAndrea Soukupová
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
04 | 3.31 | ||||||||||||||||
Celkem 33 závodníků |
vrh koulí 2kg - Ml. žákyně (Finále)
Finále (pá, 27.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tereza LoučováTereza Loučová
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
03 | 10.95 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Klára HolcováKlára Holcová
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
03 | 10.63 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Emílie ChrastinováEmílie Chrastinová
SK Sporting Příbram |
04 | 10.00 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Kateřina KonečnáKateřina Konečná
TJ Lokomotiva Beroun z.s. |
03 | 08.67 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Adéla KřivonoskováAdéla Křivonosková
A. C. TEPO Kladno B |
04 | 08.62 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Martina TruhlaříkováMartina Truhlaříková
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
03 | 08.58 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Klára KuncováKlára Kuncová
Atletický oddíl - STŘELA Že... |
04 | 08.19 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Anna Marie HrdličkováAnna Marie Hrdličková
TJ Lokomotiva Beroun z.s. |
03 | 08.12 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Lada BaštováLada Baštová
TJ Lokomotiva Beroun z.s. |
04 | 07.38 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Anna HrabovskáAnna Hrabovská
A. C. TEPO Kladno B |
03 | 07.36 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Markéta PokornáMarkéta Pokorná
A. C. TEPO Kladno |
04 | 07.30 | ||||||||||||||||
12 |
Barbora BambasováBarbora Bambasová
SK Sporting Příbram |
04 | 06.82 | ||||||||||||||||
13 |
Adéla KulihováAdéla Kulihová
A. C. TEPO Kladno B |
03 | 05.82 | ||||||||||||||||
14 |
Karolína VlčkováKarolína Vlčková
A. C. TEPO Kladno C |
04 | 05.21 | ||||||||||||||||
15 |
Anežka MajerováAnežka Majerová
A. C. TEPO Kladno C |
04 | 04.07 | ||||||||||||||||
Celkem 15 závodníků |
vrh koulí 3kg - Ml. žáci (Finále)
Finále (pá, 27.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Kryštof HrazdíraKryštof Hrazdíra
A. C. TEPO Kladno |
03 | 09.54 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Michael ŠteflaMichael Štefla
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
04 | 08.91 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Pavel WenigPavel Wenig
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
03 | 08.71 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Štěpán ŘádekŠtěpán Řádek
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
03 | 08.05 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Filip BartákFilip Barták
A. C. TEPO Kladno |
03 | 07.92 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Jan BlaschkeJan Blaschke
TJ Lokomotiva Beroun z.s. |
03 | 07.71 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Matěj FialaMatěj Fiala
SK Sporting Příbram |
03 | 07.58 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Filip TelenskýFilip Telenský
SK Sporting Příbram |
04 | 07.41 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Kryštof VydraKryštof Vydra
Atletický oddíl - STŘELA Že... |
04 | 07.22 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Jan PodubeckýJan Podubecký
A. C. TEPO Kladno |
04 | 06.91 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Štěpán NeradŠtěpán Nerad
A. C. TEPO Kladno B |
04 | 06.64 | ||||||||||||||||
12 |
Matěj TyleMatěj Tyle
ŠSK Slaný |
04 | 06.47 | ||||||||||||||||
13 |
Tomáš HanousekTomáš Hanousek
Sokol Roztoky u Prahy |
04 | 06.31 | ||||||||||||||||
14 |
Matyáš ŠerýMatyáš Šerý
TJ Lokomotiva Beroun z.s. |
04 | 06.18 | ||||||||||||||||
15 |
Tomáš VašekTomáš Vašek
SK Sporting Příbram |
03 | 05.98 | ||||||||||||||||
16 |
Ondřej ChudýOndřej Chudý
TJ Lokomotiva Beroun z.s. |
04 | 05.56 | ||||||||||||||||
17 |
Martin BohmMartin Bohm
A. C. TEPO Kladno B |
04 | 05.56 | ||||||||||||||||
18 |
Bořek MalíkBořek Malík
SK Sporting Příbram |
04 | 04.99 | ||||||||||||||||
Filip StaněkFilip Staněk
A. C. TEPO Kladno B |
03 | NM | |||||||||||||||||
Celkem 19 závodníků |
hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (Finále)
Finále (pá, 27.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Pavel WenigPavel Wenig
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
03 | 55.89 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Jan BlaschkeJan Blaschke
TJ Lokomotiva Beroun z.s. |
03 | 45.54 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Matěj ŠabataMatěj Šabata
TJ Lokomotiva Beroun z.s. |
03 | 45.44 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Richard ČesnekRichard Česnek
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
04 | 44.34 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Jakub GregovskýJakub Gregovský
Atletický oddíl - STŘELA Že... |
05 | 43.94 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Jan PodubeckýJan Podubecký
A. C. TEPO Kladno |
04 | 42.60 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Kryštof AlexaKryštof Alexa
A. C. TEPO Kladno |
03 | 42.01 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Filip BartákFilip Barták
A. C. TEPO Kladno |
03 | 41.80 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Filip TelenskýFilip Telenský
SK Sporting Příbram |
04 | 38.85 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Tomáš HrbekTomáš Hrbek
A. C. TEPO Kladno B |
03 | 36.44 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Karel LhotákKarel Lhoták
A. C. TEPO Kladno B |
04 | 36.34 | ||||||||||||||||
12 |
Tomáš DvořákTomáš Dvořák
A. C. TEPO Kladno B |
04 | 35.22 | ||||||||||||||||
13 |
Jakub RychtaříkJakub Rychtařík
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
03 | 34.75 | ||||||||||||||||
14 |
Dominik SlunčíkDominik Slunčík
SK Sporting Příbram |
04 | 34.41 | ||||||||||||||||
15 |
Tomáš SitekTomáš Sitek
TJ Lokomotiva Beroun z.s. |
04 | 32.50 | ||||||||||||||||
16 |
Kryštof HrazdíraKryštof Hrazdíra
A. C. TEPO Kladno |
03 | 31.40 | ||||||||||||||||
17 |
Martin BohmMartin Bohm
A. C. TEPO Kladno B |
04 | 29.33 | ||||||||||||||||
18 |
Bořek MalíkBořek Malík
SK Sporting Příbram |
04 | 28.75 | ||||||||||||||||
19 |
Samuel GolombekSamuel Golombek
Sokol Roztoky u Prahy |
04 | 28.00 | ||||||||||||||||
20 |
Tobiáš ZábranskýTobiáš Zábranský
TJ Lokomotiva Beroun z.s. |
04 | 25.58 | ||||||||||||||||
21 |
Václav KučeraVáclav Kučera
ŠSK Slaný |
03 | 25.10 | ||||||||||||||||
Celkem 21 závodníků |
hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (Finále)
Finále (pá, 27.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Martina TruhlaříkováMartina Truhlaříková
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
03 | 41.21 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Vanda KučerováVanda Kučerová
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
04 | 39.55 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Sabina ŠeflováSabina Šeflová
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
04 | 39.12 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Anna Marie HrdličkováAnna Marie Hrdličková
TJ Lokomotiva Beroun z.s. |
03 | 38.03 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Aneta FikesováAneta Fikesová
A. C. TEPO Kladno |
04 | 37.71 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Jitka MenclováJitka Menclová
Atletický oddíl - STŘELA Že... |
03 | 36.95 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Kristýna SengerováKristýna Sengerová
ŠSK Slaný |
03 | 36.37 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Karolina ŠeflováKarolina Šeflová
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
04 | 36.26 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Klára BělíčkováKlára Bělíčková
Atletický oddíl - STŘELA Že... |
05 | 33.28 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Markéta PokornáMarkéta Pokorná
A. C. TEPO Kladno |
04 | 33.20 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Tereza LandováTereza Landová
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
04 | 32.46 | ||||||||||||||||
12 |
Lada BaštováLada Baštová
TJ Lokomotiva Beroun z.s. |
04 | 31.46 | ||||||||||||||||
13 |
Adéla KřivonoskováAdéla Křivonosková
A. C. TEPO Kladno B |
04 | 31.21 | ||||||||||||||||
14 |
Anna HrabovskáAnna Hrabovská
A. C. TEPO Kladno B |
03 | 30.06 | ||||||||||||||||
15 |
Klára HolcováKlára Holcová
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
03 | 28.00 | ||||||||||||||||
16 |
Adéla DvořákováAdéla Dvořáková
A. C. TEPO Kladno C |
04 | 27.85 | ||||||||||||||||
17 |
Eliška VébrováEliška Vébrová
ŠSK Slaný |
04 | 25.32 | ||||||||||||||||
18 |
Nela AnýžováNela Anýžová
Atletický oddíl - STŘELA Že... |
04 | 25.20 | ||||||||||||||||
19 |
Kateřina TůmováKateřina Tůmová
A. C. TEPO Kladno C |
05 | 23.08 | ||||||||||||||||
20 |
Alžběta IsopováAlžběta Isopová
ŠSK Slaný |
05 | 21.90 | ||||||||||||||||
21 |
Daniela KrejčováDaniela Krejčová
Sokol Roztoky u Prahy |
04 | 19.53 | ||||||||||||||||
22 |
Karolína MaláKarolína Malá
TJ Lokomotiva Beroun z.s. |
04 | 18.92 | ||||||||||||||||
23 |
Tereza BártíkováTereza Bártíková
A. C. TEPO Kladno B |
04 | 16.43 | ||||||||||||||||
24 |
Kristýna VránováKristýna Vránová
ŠSK Slaný |
05 | 13.80 | ||||||||||||||||
25 |
Nikola CepákováNikola Cepáková
A. C. TEPO Kladno B |
05 | 07.97 | ||||||||||||||||
Celkem 25 závodníků |
Celkový bodový stav - Ml. žáci |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | STBOL STBOL | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 170.00 | ||||||||||||||||
2 | TEKLA TEKLA | A. C. TEPO Kladno | 111.00 | ||||||||||||||||
3 | BEROU BEROU | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 066.00 | ||||||||||||||||
4 | SKPRI SKPRI | SK Sporting Příbram | 063.00 | ||||||||||||||||
5 | TEKLB TEKLB | A. C. TEPO Kladno B | 034.50 | ||||||||||||||||
6 | STRZE STRZE | Atletický oddíl - STŘELA Že... | 030.00 | ||||||||||||||||
7 | ROZTO ROZTO | Sokol Roztoky u Prahy | 007.50 | ||||||||||||||||
8 | SSKSL SSKSL | ŠSK Slaný | 007.00 | ||||||||||||||||
Poznámky:Stav po: 300 m, 60 m př., 4x60 m, kriket, koule 3kg, dálka, výška, 60 m, 60 m, 60 m, 300 m, 300 m, 300 m, 300 m, 800 m, 4x60 m, 800 m, 4x60 m |
|||||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Celkový bodový stav - Ml. žákyně |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | TEKLA TEKLA | A. C. TEPO Kladno | 157.00 | ||||||||||||||||
2 | STBOL STBOL | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 137.00 | ||||||||||||||||
3 | STRZE STRZE | Atletický oddíl - STŘELA Že... | 066.50 | ||||||||||||||||
4 | BEROU BEROU | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 055.00 | ||||||||||||||||
5 | SKPRI SKPRI | SK Sporting Příbram | 052.00 | ||||||||||||||||
6 | TEKLB TEKLB | A. C. TEPO Kladno B | 018.50 | ||||||||||||||||
7 | SSKSL SSKSL | ŠSK Slaný | 017.00 | ||||||||||||||||
8 | ROZTO ROZTO | Sokol Roztoky u Prahy | 001.00 | ||||||||||||||||
Poznámky:Stav po: 800 m, kriket, koule 2kg, dálka, výška, 60 m, 60 m, 60 m, 60 m, 60 m, 300 m, 300 m, 300 m, 300 m, 300 m, 300 m, 800 m, 60 m př., 60 m př., 60 m př., 4x60 m, 4x60 m, 4x60 m, 4x60 m |
|||||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |