2. kolo družstev mladšího žactva
Olomouc (1. 6. 2016)60 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 1 (st, 1.6.2016) | Vítr: -0.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lukáš KoblihaLukáš Kobliha | 03 | SK Hranice, z.s. | 07.73 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Jan ŠalmanJan Šalman | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 08.32 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Adam TrbolaAdam Trbola | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 08.45 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Tomáš OplockýTomáš Oplocký | 03 | AC Prostějov | 08.55 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Dominik GebaDominik Geba | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 08.58 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Vojtěch HorákVojtěch Horák | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 08.87 | 3.00 | ||||||||||||||
7 | Jiří ZedníkJiří Zedník | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 08.94 | |||||||||||||||
8 | Roman TodorovRoman Todorov | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 09.31 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 2 (st, 1.6.2016) | Vítr: -1.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martin VavříkMartin Vavřík | 03 | SK Hranice, z.s. | 08.79 | 4.00 | ||||||||||||||
2 | Daniel MatušíkDaniel Matušík | 03 | AC Prostějov | 08.89 | 1.50 | ||||||||||||||
3 | Jaroslav SkočdopoleJaroslav Skočdopole | 03 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 09.11 | |||||||||||||||
4 | Dominik SvobodaDominik Svoboda | 04 | AC Prostějov | 09.23 | |||||||||||||||
5 | Mikuláš TrojekMikuláš Trojek | 04 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 09.32 | |||||||||||||||
6 | Oliver PungeOliver Punge | 03 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 09.39 | |||||||||||||||
7 | Jaromír MlčochJaromír Mlčoch | 03 | AC Prostějov | 09.55 | |||||||||||||||
8 | Viliam HromekViliam Hromek | 03 | TJ Šumperk | 09.71 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 3 (st, 1.6.2016) | Vítr: -0.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matěj RabenseifnerMatěj Rabenseifner | 04 | AK Šternberk | 08.75 | 5.00 | ||||||||||||||
2 | Miroslav ZmidlochMiroslav Zmidloch | 03 | AC Prostějov | 08.89 | 1.50 | ||||||||||||||
3 | Vít ZdražilVít Zdražil | 03 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 08.98 | |||||||||||||||
4 | Ladislav ProcházkaLadislav Procházka | 04 | SK Hranice, z.s. | 09.21 | |||||||||||||||
5 | Jakub JurčíkJakub Jurčík | 03 | AC Prostějov | 09.42 | |||||||||||||||
6 | Samuel RobešSamuel Robeš | 03 | AC Prostějov | 09.54 | |||||||||||||||
7 | Ondřej BudařOndřej Budař | 04 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 09.55 | |||||||||||||||
8 | Jakub ZapletalJakub Zapletal | 03 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 09.70 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 4 (st, 1.6.2016) | Vítr: +0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Karel BrychtaKarel Brychta | 04 | SK Hranice, z.s. | 09.00 | |||||||||||||||
2 | Antonín KadlecAntonín Kadlec | 03 | AC Prostějov | 09.20 | |||||||||||||||
3 | Vojtěch NevyjelVojtěch Nevyjel | 04 | SK Hranice, z.s. | 09.54 | |||||||||||||||
4 | Adam FriedlAdam Friedl | 04 | TJ Šumperk | 09.97 | |||||||||||||||
MB | Sebastian FlachsSebastian Flachs | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 08.95 | |||||||||||||||
MB | Vítek DostálVítek Dostál | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 09.65 | |||||||||||||||
Marek DrásalMarek Drásal | 04 | TJ Šumperk | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
60 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 1 (st, 1.6.2016) | Vítr: -0.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eva KubíčkováEva Kubíčková | 03 | TJ Šumperk | 08.74 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Zuzana StloukalováZuzana Stloukalová | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 08.85 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Terezie KočnarováTerezie Kočnarová | 03 | SK Hranice, z.s. | 08.91 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Radka NiebauerováRadka Niebauerová | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 08.92 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Tereza ŠiškováTereza Šišková | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 08.93 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Elen VlčkováElen Vlčková | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 08.98 | 5.00 | ||||||||||||||
7 | Klára DobešováKlára Dobešová | 04 | TJ Šumperk | 09.08 | 4.00 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 2 (st, 1.6.2016) | Vítr: +0.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pavlína MičudováPavlína Mičudová | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 09.10 | 3.00 | ||||||||||||||
2 | Tereza JuráskováTereza Jurásková | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 09.13 | 2.00 | ||||||||||||||
3 | Linda ČernoškováLinda Černošková | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 09.17 | |||||||||||||||
4 | Šárka PavelkováŠárka Pavelková | 04 | TJ Šumperk | 09.26 | |||||||||||||||
5 | Irena MoničováIrena Moničová | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 09.36 | |||||||||||||||
6 | Tereza BílkováTereza Bílková | 04 | AC Prostějov | 09.40 | |||||||||||||||
7 | Zuzana MarkováZuzana Marková | 03 | AC Prostějov | 09.49 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 3 (st, 1.6.2016) | Vítr: -0.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jana ŽenčákováJana Ženčáková | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 09.14 | 1.00 | ||||||||||||||
2 | Julie PazourkováJulie Pazourková | 03 | AC Prostějov | 09.85 | |||||||||||||||
3 | Vendula ŠkrabákováVendula Škrabáková | 04 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 09.87 | |||||||||||||||
4 | Julie KřivánkováJulie Křivánková | 04 | AC Prostějov | 10.26 | |||||||||||||||
MB | Nikola PlískováNikola Plísková | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 09.35 | |||||||||||||||
MB | Andrea HupkováAndrea Hupková | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 09.41 | |||||||||||||||
Zuzana ŠvarcováZuzana Švarcová | 04 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 4 (st, 1.6.2016) | Vítr: -0.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Klára SchmidtováKlára Schmidtová | 03 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 09.39 | |||||||||||||||
2 | Barbora ZapletalováBarbora Zapletalová | 03 | AC Prostějov | 09.94 | |||||||||||||||
3 | Aneta KučerováAneta Kučerová | 04 | AC Prostějov | 10.13 | |||||||||||||||
4 | Eliška BartošováEliška Bartošová | 03 | AC Prostějov | 10.27 | |||||||||||||||
5 | Tereza KolmačkováTereza Kolmačková | 03 | AC Prostějov | 10.33 | |||||||||||||||
6 | Klára NimmerrichterováKlára Nimmerrichterová | 04 | TJ Šumperk | 11.01 | |||||||||||||||
MB | Adéla BačíkováAdéla Bačíková | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 09.14 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 5 (st, 1.6.2016) | Vítr: -1.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Elena NesrstováElena Nesrstová | 04 | AK Šternberk | 09.36 | |||||||||||||||
2 | Lucie ČtverákováLucie Čtveráková | 03 | AC Prostějov | 10.07 | |||||||||||||||
3 | Aneta KarolováAneta Karolová | 04 | SK Hranice, z.s. | 10.31 | |||||||||||||||
4 | Monika LuběnováMonika Luběnová | 04 | TJ Šumperk | 10.33 | |||||||||||||||
5 | Zuzana PoštulkováZuzana Poštulková | 04 | TJ Šumperk | 10.50 | |||||||||||||||
MB | Klára AdlerováKlára Adlerová | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 09.36 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
150 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 1 (st, 1.6.2016) | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lukáš KoblihaLukáš Kobliha | 03 | SK Hranice, z.s. | 18.32 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Kryštof SládekKryštof Sládek | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 19.38 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Dominik GebaDominik Geba | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 20.84 | 7.00 | ||||||||||||||
4 | Adam TrbolaAdam Trbola | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 20.98 | 6.00 | ||||||||||||||
5 | Jan BartoňJan Bartoň | 03 | TJ Šumperk | 21.06 | 5.00 | ||||||||||||||
6 | Dominik SvobodaDominik Svoboda | 04 | AC Prostějov | 23.57 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (st, 1.6.2016) | Vítr: -0.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Miroslav ZmidlochMiroslav Zmidloch | 03 | AC Prostějov | 21.69 | 4.00 | ||||||||||||||
2 | Jaroslav ŘebíčekJaroslav Řebíček | 03 | AK Šternberk | 22.33 | 2.00 | ||||||||||||||
3 | Roman TodorovRoman Todorov | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 22.42 | 1.00 | ||||||||||||||
4 | Oliver PungeOliver Punge | 03 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 22.60 | |||||||||||||||
5 | Lukáš VajdaLukáš Vajda | 03 | TJ Šumperk | 23.80 | |||||||||||||||
6 | Michal KopaMichal Kopa | 04 | TJ Šumperk | 24.97 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 3 (st, 1.6.2016) | Vítr: -0.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš OplockýTomáš Oplocký | 03 | AC Prostějov | 20.37 | 8.00 | ||||||||||||||
2 | Matěj RabenseifnerMatěj Rabenseifner | 04 | AK Šternberk | 21.82 | 3.00 | ||||||||||||||
3 | Pavel StejskalPavel Stejskal | 04 | AK Šternberk | 23.93 | |||||||||||||||
MB | Tomáš KeňaTomáš Keňa | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | DNS | |||||||||||||||
Miroslav SpilkaMiroslav Spilka | 04 | SK Hranice, z.s. | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
150 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 1 (st, 1.6.2016) | Vítr: -1.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Radka NiebauerováRadka Niebauerová | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 21.62 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Elen VlčkováElen Vlčková | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 22.07 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Zdena ŠtěpánkováZdena Štěpánková | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 22.13 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Zuzana StloukalováZuzana Stloukalová | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 22.14 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Linda ČernoškováLinda Černošková | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 22.46 | 5.50 | ||||||||||||||
6 | Tereza JuráskováTereza Jurásková | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 22.87 | 2.00 | ||||||||||||||
7 | Tereza BílkováTereza Bílková | 04 | AC Prostějov | 23.22 | |||||||||||||||
8 | Kristýna PodjuklováKristýna Podjuklová | 03 | SK Hranice, z.s. | 23.98 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 2 (st, 1.6.2016) | Vítr: +0.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adéla MikešováAdéla Mikešová | 04 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 22.71 | 3.00 | ||||||||||||||
2 | Elena NesrstováElena Nesrstová | 04 | AK Šternberk | 23.17 | |||||||||||||||
3 | Zuzana ZadinováZuzana Zadinová | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 23.26 | |||||||||||||||
4 | Barbora ZapletalováBarbora Zapletalová | 03 | AC Prostějov | 23.53 | |||||||||||||||
5 | Šárka PavelkováŠárka Pavelková | 04 | TJ Šumperk | 24.40 | |||||||||||||||
6 | Nikola KrejčířováNikola Krejčířová | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 24.77 | |||||||||||||||
7 | Julie PazourkováJulie Pazourková | 03 | AC Prostějov | 24.86 | |||||||||||||||
8 | Lucie ČtverákováLucie Čtveráková | 03 | AC Prostějov | 25.29 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 3 (st, 1.6.2016) | Vítr: -0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pavlína MičudováPavlína Mičudová | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 22.46 | 5.50 | ||||||||||||||
2 | Tereza ZápotockáTereza Zápotocká | 03 | SK Hranice, z.s. | 22.60 | 4.00 | ||||||||||||||
3 | Alena LevkováAlena Levková | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 22.88 | 1.00 | ||||||||||||||
4 | Eva KubíčkováEva Kubíčková | 03 | TJ Šumperk | 23.01 | |||||||||||||||
5 | Karolína JuřákováKarolína Juřáková | 03 | AK Šternberk | 23.27 | |||||||||||||||
6 | Eliška BartošováEliška Bartošová | 03 | AC Prostějov | 25.81 | |||||||||||||||
MB | Adéla BačíkováAdéla Bačíková | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 21.96 | |||||||||||||||
Zuzana ŠvarcováZuzana Švarcová | 04 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
300 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 1 (st, 1.6.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Benedikt LochmanBenedikt Lochman | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 40.98 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Jonáš KolomazníkJonáš Kolomazník | 03 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 41.83 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Robin ZbraněkRobin Zbraněk | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 44.19 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Josef PeřinaJosef Peřina | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 44.30 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Vojtěch HorákVojtěch Horák | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 45.33 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Jaroslav ŘebíčekJaroslav Řebíček | 03 | AK Šternberk | 46.69 | 5.00 | ||||||||||||||
7 | Ondřej HošťálekOndřej Hošťálek | 03 | AC Prostějov | 48.58 | 2.00 | ||||||||||||||
8 | Jaroslav SkočdopoleJaroslav Skočdopole | 03 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 53.29 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 2 (st, 1.6.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Petr NedorostekPetr Nedorostek | 03 | AK Šternberk | 47.78 | 4.00 | ||||||||||||||
2 | Ladislav ProcházkaLadislav Procházka | 04 | SK Hranice, z.s. | 48.46 | 3.00 | ||||||||||||||
3 | Matěj RabenseifnerMatěj Rabenseifner | 04 | AK Šternberk | 49.23 | 1.00 | ||||||||||||||
4 | Dominik SvobodaDominik Svoboda | 04 | AC Prostějov | 51.69 | |||||||||||||||
5 | Pavel StejskalPavel Stejskal | 04 | AK Šternberk | 52.16 | |||||||||||||||
6 | Filip MoučkaFilip Moučka | 03 | AC Prostějov | 52.56 | |||||||||||||||
7 | Viliam HromekViliam Hromek | 03 | TJ Šumperk | 53.55 | |||||||||||||||
MB | Sebastian FlachsSebastian Flachs | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 49.25 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
300 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 1 (st, 1.6.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Terezie KočnarováTerezie Kočnarová | 03 | SK Hranice, z.s. | 46.48 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Tereza SpáčilováTereza Spáčilová | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 47.39 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Elen MelcrováElen Melcrová | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 47.99 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Tereza GrégrováTereza Grégrová | 04 | AK Šternberk | 48.86 | 6.00 | ||||||||||||||
5 | Michaela ČervenáMichaela Červená | 03 | AK Šternberk | 50.31 | 5.00 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (st, 1.6.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Gabriela ŠubováGabriela Šubová | 03 | AK Šternberk | 48.00 | 7.00 | ||||||||||||||
2 | Eliška JuránkováEliška Juránková | 03 | TJ Šumperk | 51.20 | 4.00 | ||||||||||||||
3 | Michaela KubešováMichaela Kubešová | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 52.52 | 3.00 | ||||||||||||||
4 | Markéta ŠevčíkováMarkéta Ševčíková | 03 | AC Prostějov | 55.16 | 2.00 | ||||||||||||||
5 | Tereza KolmačkováTereza Kolmačková | 03 | AC Prostějov | 55.53 | 1.00 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
800 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 1 (st, 1.6.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zdena ŠtěpánkováZdena Štěpánková | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 2:35.30 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Tereza GrégrováTereza Grégrová | 04 | AK Šternberk | 2:37.58 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Veronika SvobodováVeronika Svobodová | 03 | SK Hranice, z.s. | 2:38.40 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Adéla StřídováAdéla Střídová | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 2:38.82 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Elen MelcrováElen Melcrová | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 2:40.92 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Jana ŽenčákováJana Ženčáková | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 2:41.49 | 5.00 | ||||||||||||||
7 | Gabriela PatalováGabriela Patalová | 03 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 2:42.04 | 4.00 | ||||||||||||||
8 | Kristýna PodjuklováKristýna Podjuklová | 03 | SK Hranice, z.s. | 2:44.97 | 3.00 | ||||||||||||||
9 | Michaela ČervenáMichaela Červená | 03 | AK Šternberk | 2:46.61 | 2.00 | ||||||||||||||
10 | Gabriela SásováGabriela Sásová | 04 | AK Šternberk | 2:54.67 | 1.00 | ||||||||||||||
11 | Aimée NavrátilováAimée Navrátilová | 03 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 2:54.86 | |||||||||||||||
12 | Veronika MáčalováVeronika Máčalová | 04 | AK Šternberk | 2:54.89 | |||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
1500 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 1 (st, 1.6.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš PřidalTomáš Přidal | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 5:17.95 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Filip SehnalFilip Sehnal | 03 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 5:18.75 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Michal HrochMichal Hroch | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 5:19.32 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Tomáš Oldřich NesvadbaTomáš Oldřich Nesvadba | 03 | AK Šternberk | 5:25.33 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Štěpán StrykŠtěpán Stryk | 03 | TJ Šumperk | 5:28.14 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Nzambi Jason Flaviano ZaNzambi Jason Flaviano Za | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 5:34.20 | 5.00 | ||||||||||||||
7 | Lukáš KestlLukáš Kestl | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 5:35.78 | 4.00 | ||||||||||||||
8 | Benjamin JakobBenjamin Jakob | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 5:44.23 | 3.00 | ||||||||||||||
9 | Radim VavříkRadim Vavřík | 03 | TJ Šumperk | 5:50.30 | 2.00 | ||||||||||||||
10 | Jáchym KoubaJáchym Kouba | 04 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 6:01.19 | 1.00 | ||||||||||||||
11 | Jaromír NezhybaJaromír Nezhyba | 04 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 6:38.80 | |||||||||||||||
MB | Josef PospíšilJosef Pospíšil | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 5:42.01 | |||||||||||||||
MB | Jakub KratochvílJakub Kratochvíl | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 5:59.95 | |||||||||||||||
Celkem 13 závodníků |
60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žáci (Běh)
Běh 1 (st, 1.6.2016) | Vítr: -1.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kryštof SládekKryštof Sládek | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 09.99 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Josef PeřinaJosef Peřina | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 10.31 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Šimon KikaŠimon Kika | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 10.66 | 7.00 | ||||||||||||||
4 | Michal HrochMichal Hroch | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 11.21 | 6.00 | ||||||||||||||
5 | Filip MoučkaFilip Moučka | 03 | AC Prostějov | 11.30 | 5.00 | ||||||||||||||
6 | Jonáš KolomazníkJonáš Kolomazník | 03 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 16.78 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (st, 1.6.2016) | Vítr: -2.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan BartoňJan Bartoň | 03 | TJ Šumperk | 10.53 | 8.00 | ||||||||||||||
2 | Vít ZdražilVít Zdražil | 03 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 12.62 | 4.00 | ||||||||||||||
3 | Michal KopaMichal Kopa | 04 | TJ Šumperk | 13.43 | 3.00 | ||||||||||||||
4 | Jakub ZapletalJakub Zapletal | 03 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 13.96 | 2.00 | ||||||||||||||
5 | Lukáš PavelaLukáš Pavela | 04 | AK Šternberk | 14.51 | 1.00 | ||||||||||||||
MB | Petr MůčkaPetr Můčka | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | DNS | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žákyně (Běh)
Běh 1 (st, 1.6.2016) | Vítr: -1.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza SpáčilováTereza Spáčilová | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 10.36 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Tereza ŠiškováTereza Šišková | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 11.21 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Eva KubíčkováEva Kubíčková | 03 | TJ Šumperk | 11.28 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Zuzana ZadinováZuzana Zadinová | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 11.46 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Michaela KubešováMichaela Kubešová | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 11.69 | 5.00 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (st, 1.6.2016) | Vítr: -1.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Štěpánka PupíkováŠtěpánka Pupíková | 04 | TJ Šumperk | 11.62 | 6.00 | ||||||||||||||
2 | Zuzana VítkováZuzana Vítková | 03 | AC Prostějov | 11.73 | 4.00 | ||||||||||||||
3 | Gabriela PatalováGabriela Patalová | 03 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 11.94 | 3.00 | ||||||||||||||
4 | Veronika KrajíčkováVeronika Krajíčková | 03 | AC Prostějov | 11.99 | 2.00 | ||||||||||||||
5 | Tereza KolmačkováTereza Kolmačková | 03 | AC Prostějov | 12.94 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 3 (st, 1.6.2016) | Vítr: -1.9 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina NenálováKateřina Nenálová | 03 | AC Prostějov | 12.22 | 1.00 | ||||||||||||||
2 | Tereza ZápotockáTereza Zápotocká | 03 | SK Hranice, z.s. | 12.64 | |||||||||||||||
3 | Vendula ŠkrabákováVendula Škrabáková | 04 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 13.06 | |||||||||||||||
4 | Anna GardiánováAnna Gardiánová | 04 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 14.19 | |||||||||||||||
MB | Nikola PlískováNikola Plísková | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 12.35 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
4 x 60 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 1 (st, 1.6.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Brychta, Vavřík, Procházka, Kobliha Brychta, Vavřík, Procházka, Kobliha | SK Hranice, z.s. | 33.64 | 9.00 | |||||||||||||||
2 | Kadlec, Khýr, Macourek, Mlčoch Kadlec, Khýr, Macourek, Mlčoch | AC Prostějov | 34.55 | 6.00 | |||||||||||||||
3 | Hromek, Stryk, Vavřík, Drásal Hromek, Stryk, Vavřík, Drásal | TJ Šumperk | 35.77 | 5.00 | |||||||||||||||
4 | Budař, Punge, Zapletal, Zdražil Budař, Punge, Zapletal, Zdražil | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 35.92 | 4.00 | |||||||||||||||
Novotný, Šalman, Sládek, Lochman Novotný, Šalman, Sládek, Lochman | Atletický klub Olomouc z.s. | DQ | |||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (st, 1.6.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zedník, Geba, Trbola, Horák Zedník, Geba, Trbola, Horák | Atletický klub Olomouc z.s. | 32.29 | 11.00 | |||||||||||||||
2 | Bábek, Jakob, Hroch, Kika Bábek, Jakob, Hroch, Kika | Atletický klub Olomouc z.s. | 34.24 | 8.00 | |||||||||||||||
3 | Jurčík, Moučka, Zmidloch, Robeš Jurčík, Moučka, Zmidloch, Robeš | AC Prostějov | 34.43 | 7.00 | |||||||||||||||
4 | Kopa, Pražák, Friedl, Winkler Kopa, Pražák, Friedl, Winkler | TJ Šumperk | 39.99 | 3.00 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 1 (st, 1.6.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Moničová, Niebauerová, Stloukalová, Střídová Moničová, Niebauerová, Stloukalová, Střídová | Atletický klub Olomouc z.s. | 33.96 | 11.00 | |||||||||||||||
2 | Bílková, Daňková, Vítková, Zahálková Bílková, Daňková, Vítková, Zahálková | AC Prostějov | 35.41 | 8.00 | |||||||||||||||
3 | Svobodová, Kočnařová, Podjuklová, Zápotocká Svobodová, Kočnařová, Podjuklová, Zápotocká | SK Hranice, z.s. | 35.51 | 7.00 | |||||||||||||||
4 | Sásová, Nesrstová, Máčalová, Juřáková Sásová, Nesrstová, Máčalová, Juřáková | AK Šternberk | 35.63 | 6.00 | |||||||||||||||
5 | Patalová, Navrátilová, Gardiánová, Ulehlová Patalová, Navrátilová, Gardiánová, Ulehlová | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 36.45 | 5.00 | |||||||||||||||
6 | Pavelková, Dobešová, Poštulková, Nimmerrichterová Pavelková, Dobešová, Poštulková, Nimmerrichterová | TJ Šumperk | 37.66 | 3.00 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (st, 1.6.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zadinová, Ženčáková, Melcrová, Györe Zadinová, Ženčáková, Melcrová, Györe | Atletický klub Olomouc z.s. | 35.32 | 9.00 | |||||||||||||||
2 | Korandová, Marková, Nenálová, Pazourková Korandová, Marková, Nenálová, Pazourková | AC Prostějov | 36.65 | 4.00 | |||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
skok vysoký - Ml. žáci (Finále)
Finále (st, 1.6.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1.111.161.211.261.311.361.391.421.451.511.551.58 | Body | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Robin ZbraněkRobin Zbraněk
Atletický klub Olomouc z.s. |
03 | 1.55 | --OOOXOOOOOXOXXX | 11.00 | ||||||||||||||
2 |
Marek DrásalMarek Drásal
TJ Šumperk |
04 | 1.39 | --XXOXOXOOOXXX | 9.00 | ||||||||||||||
3 |
Lukáš VajdaLukáš Vajda
TJ Šumperk |
03 | 1.39 | OOOOXOOXXOXXX | 8.00 | ||||||||||||||
4 |
Daniel KhýrDaniel Khýr
AC Prostějov |
04 | 1.36 | OOOXXOXOXOXXX | 7.00 | ||||||||||||||
5 |
Ondřej HošťálekOndřej Hošťálek
AC Prostějov |
03 | 1.36 | OOOXOXXOXXOXXX | 6.00 | ||||||||||||||
6 |
Jiří NovotnýJiří Novotný
Atletický klub Olomouc z.s. |
03 | 1.31 | -OOXOOXXX | 5.00 | ||||||||||||||
7 |
Michal KalábMichal Kaláb
Atletický klub Olomouc z.s. |
04 | 1.31 | -XOXOOOXXX | 4.00 | ||||||||||||||
8 |
Antonín KadlecAntonín Kadlec
AC Prostějov |
03 | 1.21 | OOOXXX | 3.00 | ||||||||||||||
9= |
Jaromír NezhybaJaromír Nezhyba
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
04 | 1.21 | XOOXOXXX | 1.50 | ||||||||||||||
9= |
Martin BábekMartin Bábek
Atletický klub Olomouc z.s. |
03 | 1.21 | OXOXOXXX | 1.50 | ||||||||||||||
11 |
Matěj MacourekMatěj Macourek
AC Prostějov |
03 | 1.21 | OOXXOXXX | |||||||||||||||
12 |
Vojtěch NevyjelVojtěch Nevyjel
SK Hranice, z.s. |
04 | 1.11 | OXXX | |||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
skok vysoký - Ml. žákyně (Finále)
Finále (st, 1.6.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1.071.121.171.221.271.321.35 | Body | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Štěpánka PupíkováŠtěpánka Pupíková
TJ Šumperk |
04 | 1.32 | OOXXX | 11.00 | ||||||||||||||
2 |
Adéla MikešováAdéla Mikešová
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
04 | 1.27 | OOXXX | 9.00 | ||||||||||||||
3 |
Veronika KrajíčkováVeronika Krajíčková
AC Prostějov |
03 | 1.27 | OOXXX | 8.00 | ||||||||||||||
4= |
Markéta ŠevčíkováMarkéta Ševčíková
AC Prostějov |
03 | 1.27 | OOXXX | 6.50 | ||||||||||||||
4= |
Michaela KubešováMichaela Kubešová
Atletický klub Olomouc z.s. |
04 | 1.27 | OOXXX | 6.50 | ||||||||||||||
6 |
Kateřina NenálováKateřina Nenálová
AC Prostějov |
03 | 1.27 | OOXXX | 5.00 | ||||||||||||||
7 |
Aneta KučerováAneta Kučerová
AC Prostějov |
04 | 1.27 | OOXXX | 4.00 | ||||||||||||||
8 |
Timea GyöreTimea Györe
Atletický klub Olomouc z.s. |
04 | 1.27 | OOXXX | 3.00 | ||||||||||||||
9 |
Eliška JuránkováEliška Juránková
TJ Šumperk |
03 | 1.27 | OOXXX | 2.00 | ||||||||||||||
10 |
Alena LevkováAlena Levková
Atletický klub Olomouc z.s. |
04 | 1.22 | OOXXX | 1.00 | ||||||||||||||
11 |
Tereza JuráskováTereza Jurásková
Atletický klub Olomouc z.s. |
03 | 1.22 | OOXXX | |||||||||||||||
12 |
Pavlína MičudováPavlína Mičudová
Atletický klub Olomouc z.s. |
04 | 1.17 | OOXXX | |||||||||||||||
13 |
Aneta KarolováAneta Karolová
SK Hranice, z.s. |
04 | 1.12 | OOXXX | |||||||||||||||
MB |
Adéla BendováAdéla Bendová
Atletický klub Olomouc z.s. |
04 | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 14 závodníků |
skok daleký - Ml. žáci (Finále)
Finále (st, 1.6.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Benedikt LochmanBenedikt Lochman
Atletický klub Olomouc z.s. |
03 | 5.51 +0.2 m/s | 3.70+2.5 | 3.88+1.0 | 3.41+0.7 | 3.88 | 11.00 | |||||||||||
2 |
Josef PeřinaJosef Peřina
Atletický klub Olomouc z.s. |
03 | 4.82 +3.7 m/s | 4.60 +1.3 m/s | 3.70+2.5 | 3.88+1.0 | 3.41+0.7 | 3.88 | 9.00 | ||||||||||
3 |
Petr NedorostekPetr Nedorostek
AK Šternberk |
03 | 4.54 -0.8 m/s | 3.70+2.5 | 3.88+1.0 | 3.41+0.7 | 3.88 | 8.00 | |||||||||||
4 |
Šimon KikaŠimon Kika
Atletický klub Olomouc z.s. |
04 | 4.07 +1.9 m/s | 3.70+2.5 | 3.88+1.0 | 3.41+0.7 | 3.88 | 7.00 | |||||||||||
5 |
Matěj MacourekMatěj Macourek
AC Prostějov |
03 | 4.06 +1.6 m/s | 3.70+2.5 | 3.88+1.0 | 3.41+0.7 | 3.88 | 6.00 | |||||||||||
6 |
Daniel MatušíkDaniel Matušík
AC Prostějov |
03 | 4.06 +1.1 m/s | 3.70+2.5 | 3.88+1.0 | 3.41+0.7 | 3.88 | 5.00 | |||||||||||
7 |
Ondřej HošťálekOndřej Hošťálek
AC Prostějov |
03 | 4.04 +1.8 m/s | 3.70+2.5 | 3.88+1.0 | 3.41+0.7 | 3.88 | 4.00 | |||||||||||
8 |
Jiří NovotnýJiří Novotný
Atletický klub Olomouc z.s. |
03 | 4.04 +0.7 m/s | 3.70+2.5 | 3.88+1.0 | 3.41+0.7 | 3.88 | 3.00 | |||||||||||
9 |
Martin BábekMartin Bábek
Atletický klub Olomouc z.s. |
03 | 4.00 +0.6 m/s | 3.70+2.5 | 3.88+1.0 | 3.41+0.7 | 3.88 | 2.00 | |||||||||||
10 |
Jakub JurčíkJakub Jurčík
AC Prostějov |
03 | 3.93 +0.2 m/s | 3.70+2.5 | 3.88+1.0 | 3.41+0.7 | 3.88 | 1.00 | |||||||||||
11 |
Nzambi Jason Flaviano ZaNzambi Jason Flaviano Za
Atletický klub Olomouc z.s. |
04 | 3.92 +1.6 m/s | 3.70+2.5 | 3.88+1.0 | 3.41+0.7 | 3.88 | ||||||||||||
12 |
Vojtěch NevyjelVojtěch Nevyjel
SK Hranice, z.s. |
04 | 3.90 +1.9 m/s | 3.70+2.5 | 3.88+1.0 | 3.41+0.7 | 3.88 | ||||||||||||
13 |
Karel BrychtaKarel Brychta
SK Hranice, z.s. |
04 | 3.89 +0.8 m/s | 3.70+2.5 | 3.88+1.0 | 3.41+0.7 | 3.88 | ||||||||||||
14 |
Jaroslav SkočdopoleJaroslav Skočdopole
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
03 | 3.88 +0.6 m/s | 3.70+2.5 | 3.88+1.0 | 3.41+0.7 | 3.88 | ||||||||||||
15 |
Mikuláš TrojekMikuláš Trojek
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
04 | 3.63 +0.2 m/s | 3.70+2.5 | 3.88+1.0 | 3.41+0.7 | 3.88 | ||||||||||||
16 |
Petr ObloukPetr Oblouk
SK Hranice, z.s. |
03 | 3.51 +1.1 m/s | 3.70+2.5 | 3.88+1.0 | 3.41+0.7 | 3.88 | ||||||||||||
17 |
Samuel RobešSamuel Robeš
AC Prostějov |
03 | 3.48 +1.7 m/s | 3.70+2.5 | 3.88+1.0 | 3.41+0.7 | 3.88 | ||||||||||||
18 |
Jáchym KoubaJáchym Kouba
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
04 | 3.47 +2.7 m/s | 2.94 +0.3 m/s | 3.70+2.5 | 3.88+1.0 | 3.41+0.7 | 3.88 | |||||||||||
19 |
Ondřej BudařOndřej Budař
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
04 | 3.44 +1.9 m/s | 3.70+2.5 | 3.88+1.0 | 3.41+0.7 | 3.88 | ||||||||||||
20 |
Jaromír MlčochJaromír Mlčoch
AC Prostějov |
03 | 3.42 +0.9 m/s | 3.70+2.5 | 3.88+1.0 | 3.41+0.7 | 3.88 | ||||||||||||
21 |
Adam FriedlAdam Friedl
TJ Šumperk |
04 | 3.34 +2.0 m/s | 3.70+2.5 | 3.88+1.0 | 3.41+0.7 | 3.88 | ||||||||||||
22 |
Jaromír NezhybaJaromír Nezhyba
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
04 | 3.29 +0.3 m/s | 3.70+2.5 | 3.88+1.0 | 3.41+0.7 | 3.88 | ||||||||||||
23 |
Miroslav SpilkaMiroslav Spilka
SK Hranice, z.s. |
04 | 2.92 +0.2 m/s | 3.70+2.5 | 3.88+1.0 | 3.41+0.7 | 3.88 | ||||||||||||
MB |
Vítek DostálVítek Dostál
Atletický klub Olomouc z.s. |
04 | 3.91 +2.6 m/s | 3.51 +0.4 m/s | |||||||||||||||
MB |
Sebastian FlachsSebastian Flachs
Atletický klub Olomouc z.s. |
03 | 3.88 +1.0 m/s | ||||||||||||||||
MB |
Antonín HamalaAntonín Hamala
Atletický klub Olomouc z.s. |
04 | 3.70 +1.3 m/s | ||||||||||||||||
MB |
Jakub KratochvílJakub Kratochvíl
Atletický klub Olomouc z.s. |
04 | 3.57 +0.9 m/s | ||||||||||||||||
MB |
Jakub VrbaJakub Vrba
Atletický klub Olomouc z.s. |
04 | 3.10 +0.7 m/s | ||||||||||||||||
MB |
Lukáš MenoušekLukáš Menoušek
Atletický klub Olomouc z.s. |
03 | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 29 závodníků |
skok daleký - Ml. žákyně (Finále)
Finále (st, 1.6.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tereza ŠiškováTereza Šišková
Atletický klub Olomouc z.s. |
03 | 4.44 +1.4 m/s | 4.44+1.4 | 4.32+2.0 | 4.34+2.0 | 4.44 | 11.00 | |||||||||||
2 |
Tereza GrégrováTereza Grégrová
AK Šternberk |
04 | 4.27 +1.6 m/s | 3.88+2.4 | 4.27+1.6 | 3.68+1.7 | 4.27 | 9.00 | |||||||||||
3 |
Gabriela ŠubováGabriela Šubová
AK Šternberk |
03 | 4.22 +1.7 m/s | 4.22+1.7 | X+1.1 | 4.15+0.8 | 4.22 | 8.00 | |||||||||||
4 |
Tereza SpáčilováTereza Spáčilová
Atletický klub Olomouc z.s. |
03 | 4.17 +1.4 m/s | 4.17+1.4 | 3.88+1.2 | X+1.8 | 4.17 | 7.00 | |||||||||||
5 |
Štěpánka PupíkováŠtěpánka Pupíková
TJ Šumperk |
04 | 4.15 +1.6 m/s | 4.15+1.6 | 3.72+0.8 | 4.05-1.0 | 4.15 | 6.00 | |||||||||||
6 |
Elen VlčkováElen Vlčková
Atletický klub Olomouc z.s. |
04 | 3.98 +0.2 m/s | 3.98+0.2 | 3.85+0.4 | 3.91+0.8 | 3.98 | 5.00 | |||||||||||
7 |
Linda ČernoškováLinda Černošková
Atletický klub Olomouc z.s. |
04 | 3.98 +1.7 m/s | X+0.1 | 3.98+1.7 | 3.79+0.8 | 3.98 | 4.00 | |||||||||||
8 |
Kateřina ZahálkováKateřina Zahálková
AC Prostějov |
03 | 3.98 -0.1 m/s | X+1.0 | X+0.6 | 3.98-0.1 | 3.98 | 3.00 | |||||||||||
9 |
Zuzana VítkováZuzana Vítková
AC Prostějov |
03 | 3.97 +3.1 m/s | 3.77 +1.6 m/s | 3.74+1.5 | 3.77+1.6 | 3.97+3.1 | 3.97 | 2.00 | ||||||||||
10 |
Klára DobešováKlára Dobešová
TJ Šumperk |
04 | 3.92 +1.1 m/s | X+1.0 | X+1.5 | 3.92+1.1 | 3.92 | 1.00 | |||||||||||
11 |
Aneta KučerováAneta Kučerová
AC Prostějov |
04 | 3.73 +1.7 m/s | 3.65+0.9 | 3.52+1.8 | 3.73+1.7 | 3.73 | ||||||||||||
12 |
Natálie KorandováNatálie Korandová
AC Prostějov |
03 | 3.67 +0.4 m/s | 3.67+0.4 | X+0.7 | 3.66-0.3 | 3.67 | ||||||||||||
13 |
Veronika MáčalováVeronika Máčalová
AK Šternberk |
04 | 3.48 +0.4 m/s | 3.26-0.5 | 3.30+1.1 | 3.48+0.4 | 3.48 | ||||||||||||
16 |
Monika LuběnováMonika Luběnová
TJ Šumperk |
04 | 3.48 +0.0 m/s | 3.480.0 | 3.201.5 | 2.96+2.3 | 3.48 | ||||||||||||
15 |
Barbora ZapletalováBarbora Zapletalová
AC Prostějov |
03 | 3.47 +0.4 m/s | 3.10+0.5 | 3.40+1.0 | 3.47+0.4 | 3.47 | ||||||||||||
18 |
Eliška BartošováEliška Bartošová
AC Prostějov |
03 | 3.47 +1.3 m/s | 3.47+1.3 | 3.23+1.4 | 3.23+2.6 | 3.47 | ||||||||||||
17 |
Aneta ZahradníčkováAneta Zahradníčková
AC Prostějov |
04 | 3.42 +2.0 m/s | 3.15-0.3 | 3.42+2.0 | 3.24+2.3 | 3.42 | ||||||||||||
18 |
Zuzana MarkováZuzana Marková
AC Prostějov |
03 | 3.34 +1.4 m/s | 3.13+0.1 | 3.34+1.4 | X+1.4 | 3.34 | ||||||||||||
19 |
Aneta KarolováAneta Karolová
SK Hranice, z.s. |
04 | 3.32 +1.3 m/s | 3.24-0.6 | 3.32+1.3 | 2.98+1.4 | 3.32 | ||||||||||||
20 |
Adéla DaňkováAdéla Daňková
AC Prostějov |
03 | 3.27 +2.2 m/s | x | 3.25+2.6 | X+1.9 | 3.27+2.2 | 3.27 | |||||||||||
21 |
Vendula ŠkrabákováVendula Škrabáková
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
04 | 3.23 +2.4 m/s | 3.15 +1.6 m/s | 3.03-0.5 | 3.23+2.4 | 3.15+1.6 | 3.23 | |||||||||||
22 |
Anna GardiánováAnna Gardiánová
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
04 | 3.16 +3.0 m/s | x | X+0.8 | X+1.0 | 3.16+3.0 | 3.16 | |||||||||||
23 |
Julie KřivánkováJulie Křivánková
AC Prostějov |
04 | 3.10 +0.3 m/s | X+0.4 | 3.07+1.9 | 3.10+0.3 | 3.10 | ||||||||||||
24 |
Viktorie PaprstkováViktorie Paprstková
AC Prostějov |
04 | 2.94 +2.9 m/s | 2.88 -0.6 m/s | 2.88-0.6 | 2.86+2.5 | 2.94+2.9 | 2.94 | |||||||||||
MB |
Andrea HupkováAndrea Hupková
Atletický klub Olomouc z.s. |
03 | 3.75 +1.6 m/s | ||||||||||||||||
MB |
Klára AdlerováKlára Adlerová
Atletický klub Olomouc z.s. |
03 | 3.53 +2.8 m/s | 3.44 +0.2 m/s | |||||||||||||||
Irena MoničováIrena Moničová
Atletický klub Olomouc z.s. |
03 | 0 | X+1.0 | X+1.7 | X+0.7 | 0 | |||||||||||||
Celkem 27 závodníků |
vrh koulí 2kg - Ml. žákyně (Finále)
Finále (st, 1.6.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Veronika KrajíčkováVeronika Krajíčková
AC Prostějov |
03 | 09.88 | 08.55 | 09.36 | 09.88 | 09.88 | 11.00 | |||||||||||
2 |
Natálie KorandováNatálie Korandová
AC Prostějov |
03 | 09.00 | 08.20 | 08.53 | 09.00 | 09.00 | 9.00 | |||||||||||
3 |
Klára SchmidtováKlára Schmidtová
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
03 | 08.98 | X | 06.31 | 08.98 | 08.98 | 8.00 | |||||||||||
4 |
Adéla MikešováAdéla Mikešová
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
04 | 08.35 | 06.60 | 07.72 | 08.35 | 08.35 | 7.00 | |||||||||||
5 |
Eliška JuránkováEliška Juránková
TJ Šumperk |
03 | 08.08 | 08.08 | 07.90 | 07.76 | 08.08 | 6.00 | |||||||||||
6 |
Karolína JuřákováKarolína Juřáková
AK Šternberk |
03 | 07.53 | 07.53 | 07.46 | 06.23 | 07.53 | 5.00 | |||||||||||
7 |
Jana NovákováJana Nováková
Atletický klub Olomouc z.s. |
03 | 07.18 | 06.40 | 06.80 | 07.18 | 07.18 | 4.00 | |||||||||||
8 |
Aneta UlehlováAneta Ulehlová
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
04 | 07.06 | 06.56 | 07.06 | 05.71 | 07.06 | 3.00 | |||||||||||
9 |
Aneta ZahradníčkováAneta Zahradníčková
AC Prostějov |
04 | 06.77 | 06.01 | 06.77 | 06.42 | 06.77 | 2.00 | |||||||||||
10 |
Andrea PoulíčkováAndrea Poulíčková
Atletický klub Olomouc z.s. |
03 | 06.50 | X | 06.06 | 06.50 | 06.50 | 1.00 | |||||||||||
11 |
Lucie ČtverákováLucie Čtveráková
AC Prostějov |
03 | 06.13 | X | 06.13 | X | 06.13 | ||||||||||||
12 |
Viktorie PaprstkováViktorie Paprstková
AC Prostějov |
04 | 05.44 | X | 05.44 | 05.42 | 05.44 | ||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
vrh koulí 3kg - Ml. žáci (Finále)
Finále (st, 1.6.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jonáš KolomazníkJonáš Kolomazník
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
03 | 16.07 | 14.37 | 16.07 | 12.55 | 16.07 | 11.00 | |||||||||||
2 |
Jan ŠalmanJan Šalman
Atletický klub Olomouc z.s. |
03 | 10.37 | 10.30 | 09.15 | 10.37 | 10.37 | 9.00 | |||||||||||
3 |
Alexandr NěmečekAlexandr Němeček
Atletický klub Olomouc z.s. |
03 | 09.27 | 09.27 | 08.42 | 09.16 | 09.27 | 8.00 | |||||||||||
4 |
Robin ZbraněkRobin Zbraněk
Atletický klub Olomouc z.s. |
03 | 09.27 | 09.27 | X | 09.16 | 09.27 | 7.00 | |||||||||||
5 |
Daniel MatušíkDaniel Matušík
AC Prostějov |
03 | 09.26 | 08.72 | 09.26 | 08.62 | 09.26 | 6.00 | |||||||||||
6 |
Filip SehnalFilip Sehnal
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
03 | 08.09 | 07.50 | 07.83 | 08.09 | 08.09 | 5.00 | |||||||||||
7 |
Martin VavříkMartin Vavřík
SK Hranice, z.s. |
03 | 07.79 | 07.79 | 07.47 | 07.23 | 07.79 | 4.00 | |||||||||||
8 |
Lukáš VajdaLukáš Vajda
TJ Šumperk |
03 | 07.57 | 06.26 | X | 07.57 | 07.57 | 3.00 | |||||||||||
9 |
Petr ObloukPetr Oblouk
SK Hranice, z.s. |
03 | 06.67 | 04.13 | 06.67 | 06.30 | 06.67 | 2.00 | |||||||||||
10 |
Ondřej PražákOndřej Pražák
TJ Šumperk |
04 | 06.50 | 06.25 | 06.02 | 06.50 | 06.50 | 1.00 | |||||||||||
11 |
Ondřej WinklerOndřej Winkler
TJ Šumperk |
03 | 05.09 | 05.05 | 04.60 | 05.09 | 05.09 | ||||||||||||
MB |
Michal RellaMichal Rella
Atletický klub Olomouc z.s. |
03 | 07.55 | ||||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (Finále)
Finále (st, 1.6.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jan BartoňJan Bartoň
TJ Šumperk |
03 | 48.71 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Jiří ZedníkJiří Zedník
Atletický klub Olomouc z.s. |
03 | 47.90 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Tomáš OplockýTomáš Oplocký
AC Prostějov |
03 | 47.07 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Petr ObloukPetr Oblouk
SK Hranice, z.s. |
03 | 40.40 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Daniel KhýrDaniel Khýr
AC Prostějov |
04 | 40.30 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Jaroslav ŘebíčekJaroslav Řebíček
AK Šternberk |
03 | 39.36 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Filip SehnalFilip Sehnal
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
03 | 38.77 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Radim VavříkRadim Vavřík
TJ Šumperk |
03 | 38.03 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Alexandr NěmečekAlexandr Němeček
Atletický klub Olomouc z.s. |
03 | 37.70 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Mikuláš TrojekMikuláš Trojek
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
04 | 34.22 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Ondřej PražákOndřej Pražák
TJ Šumperk |
04 | 32.21 | ||||||||||||||||
12 |
Pavel StejskalPavel Stejskal
AK Šternberk |
04 | 31.97 | ||||||||||||||||
13 |
Jáchym KoubaJáchym Kouba
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
04 | 30.44 | ||||||||||||||||
14 |
Tomáš Oldřich NesvadbaTomáš Oldřich Nesvadba
AK Šternberk |
03 | 29.97 | ||||||||||||||||
15 |
Lukáš PavelaLukáš Pavela
AK Šternberk |
04 | 29.59 | ||||||||||||||||
16 |
Miroslav SpilkaMiroslav Spilka
SK Hranice, z.s. |
04 | 23.97 | ||||||||||||||||
17 |
Ondřej WinklerOndřej Winkler
TJ Šumperk |
03 | 21.50 | ||||||||||||||||
MB |
Antonín HamalaAntonín Hamala
Atletický klub Olomouc z.s. |
04 | 17.30 | ||||||||||||||||
MB |
Jakub MynářJakub Mynář
Atletický klub Olomouc z.s. |
03 | DNS | ||||||||||||||||
MB |
Lukáš MenoušekLukáš Menoušek
Atletický klub Olomouc z.s. |
03 | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 20 závodníků |
hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (Finále)
Finále (st, 1.6.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Gabriela ŠubováGabriela Šubová
AK Šternberk |
03 | 48.01 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Andrea PoulíčkováAndrea Poulíčková
Atletický klub Olomouc z.s. |
03 | 41.09 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Nikola KrejčířováNikola Krejčířová
Atletický klub Olomouc z.s. |
03 | 40.64 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Jana NovákováJana Nováková
Atletický klub Olomouc z.s. |
03 | 38.26 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Adéla StřídováAdéla Střídová
Atletický klub Olomouc z.s. |
03 | 38.22 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Timea GyöreTimea Györe
Atletický klub Olomouc z.s. |
04 | 37.56 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Aneta ZahradníčkováAneta Zahradníčková
AC Prostějov |
04 | 36.90 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Veronika SvobodováVeronika Svobodová
SK Hranice, z.s. |
03 | 36.31 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Adéla DaňkováAdéla Daňková
AC Prostějov |
03 | 36.27 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Daniela HübnerováDaniela Hübnerová
TJ Šumperk |
04 | 36.14 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Aimée NavrátilováAimée Navrátilová
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
03 | 35.64 | ||||||||||||||||
12 |
Zdena ŠtěpánkováZdena Štěpánková
Atletický klub Olomouc z.s. |
03 | 35.25 | ||||||||||||||||
13 |
Elen ČvrtlíkováElen Čvrtlíková
AK Šternberk |
03 | 33.74 | ||||||||||||||||
14 |
Klára SchmidtováKlára Schmidtová
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
03 | 32.80 | ||||||||||||||||
15 |
Kateřina ZahálkováKateřina Zahálková
AC Prostějov |
03 | 31.87 | ||||||||||||||||
16 |
Aneta UlehlováAneta Ulehlová
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
04 | 31.49 | ||||||||||||||||
17 |
Julie KřivánkováJulie Křivánková
AC Prostějov |
04 | 30.51 | ||||||||||||||||
18 |
Markéta ŠevčíkováMarkéta Ševčíková
AC Prostějov |
03 | 26.01 | ||||||||||||||||
19 |
Viktorie PaprstkováViktorie Paprstková
AC Prostějov |
04 | 24.36 | ||||||||||||||||
20 |
Gabriela SásováGabriela Sásová
AK Šternberk |
04 | 23.93 | ||||||||||||||||
21 |
Veronika GáborováVeronika Gáborová
AK Šternberk |
03 | 14.93 | ||||||||||||||||
Celkem 21 závodníků |
Celkový bodový stav - Ml. žáci |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | AKLOL AKLOL | Atletický klub Olomouc z.s. | 253.50 | ||||||||||||||||
2 | PROST PROST | AC Prostějov | 094.00 | ||||||||||||||||
3 | SUMPE SUMPE | TJ Šumperk | 067.00 | ||||||||||||||||
4 | HRANI HRANI | SK Hranice, z.s. | 051.00 | ||||||||||||||||
5 | SKPRE SKPRE | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 050.50 | ||||||||||||||||
6 | AKSTE AKSTE | AK Šternberk | 041.00 | ||||||||||||||||
Poznámky:Stav po: 60 m, 150 m, 300 m, 1500 m, 60 m př., kriket, koule 3kg, dálka, výška, 4x60 m, 4x60 m, 60 m př., 60 m, 60 m, 300 m, 150 m, 150 m |
|||||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Celkový bodový stav - Ml. žákyně |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | AKLOL AKLOL | Atletický klub Olomouc z.s. | 260.50 | ||||||||||||||||
2 | PROST PROST | AC Prostějov | 078.50 | ||||||||||||||||
3 | AKSTE AKSTE | AK Šternberk | 069.00 | ||||||||||||||||
4 | SUMPE SUMPE | TJ Šumperk | 063.00 | ||||||||||||||||
5 | HRANI HRANI | SK Hranice, z.s. | 044.00 | ||||||||||||||||
6 | SKPRE SKPRE | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 042.00 | ||||||||||||||||
Poznámky:Stav po: 60 m, 150 m, 300 m, 800 m, 60 m př., kriket, koule 2kg, dálka, výška, 4x60 m, 4x60 m, 60 m př., 60 m, 60 m, 300 m, 150 m, 150 m, 60 m př. |
|||||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |