Letní atletický mítink a VC Dvora Králové n. L.
Dvůr Králové nad Labem (17. 8. 2016)60 m - Muži (Finále)
Finále (st, 17.8.2016) | Vítr: -0.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Aleš SteklíkAleš Steklík | 96 | SK Nové Město nad Metují | 07.46 | 726 | ||||||||||||||
2 | Dominik MojžíšDominik Mojžíš | 97 | SK Nové Město nad Metují | 07.69 | 653 | ||||||||||||||
3 | Miloslav NovotnýMiloslav Novotný | 00 | Hvězda Pardubice z.s. | 07.72 | 643 | ||||||||||||||
4 | František JiroušekFrantišek Jiroušek | 99 | Hvězda Pardubice z.s. | 08.10 | 531 | ||||||||||||||
5 | Slawomir KosucinskýSlawomir Kosucinský | 81 | Polsko | 08.46 | 434 | ||||||||||||||
Jakub HojnýJakub Hojný | 88 | TJ Dvůr Králové n/L. | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
60 m - Žáci (Běh)
Běh 1 (st, 17.8.2016) | Vítr: +0.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Filip KrivčíkFilip Krivčík | 02 | SK Nové Město nad Metují | 07.47 | 723 | ||||||||||||||
2 | Jakub FialaJakub Fiala | 01 | TJ Sokol Kolín-atletika | 07.49 | 716 | ||||||||||||||
3 | David VrbataDavid Vrbata | 01 | TJ SOKOL Nová Paka | 07.87 | 598 | ||||||||||||||
4 | David LabíkDavid Labík | 02 | Hvězda Pardubice z.s. | 09.62 | 181 | ||||||||||||||
Josef RýdlJosef Rýdl | 01 | TJ SOKOL Nová Paka | DNP | ||||||||||||||||
Jan JindraJan Jindra | 01 | TJ Dvůr Králové n/L. | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (st, 17.8.2016) | Vítr: +1.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | František SteklýFrantišek Steklý | 03 | TJ Svitavy, z . s. | 08.77 | 357 | ||||||||||||||
2 | Daniel ZoicasDaniel Zoicas | 04 | TJ Svitavy, z . s. | 09.19 | 264 | ||||||||||||||
3 | Radek MajeraRadek Majera | 05 | Hvězda Pardubice z.s. | 09.50 | 203 | ||||||||||||||
4 | Petr HolubecPetr Holubec | 07 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 09.73 | 163 | ||||||||||||||
5 | Martin JanouchMartin Janouch | 06 | SK Nové Město nad Metují | 10.01 | 119 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
60 m - Ženy (Finále)
Finále (st, 17.8.2016) | Vítr: +0.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nikola KrálíčkováNikola Králíčková | 98 | SK Nové Město nad Metují | 08.79 | 621 | ||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
60 m - Dorostenky (Finále)
Finále (st, 17.8.2016) | Vítr: +0.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jana HolubcováJana Holubcová | 00 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 08.50 | 701 | ||||||||||||||
2 | Nela LonerováNela Lonerová | 00 | TJ SOKOL Nová Paka | 08.69 | 648 | ||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
60 m - Žákyně
(st, 17.8.2016) | Vítr: +1.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zuzana SedláčkováZuzana Sedláčková | 03 | SK Nové Město nad Metují | 08.69 | 648 | ||||||||||||||
2 | Vendula MaršíkováVendula Maršíková | 02 | SK Plhov - Náchod, z.s. | 08.75 | 632 | ||||||||||||||
3 | Dominika HorníkováDominika Horníková | 01 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 08.86 | 603 | ||||||||||||||
4 | Kateřina HolubcováKateřina Holubcová | 04 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 08.86 | 603 | ||||||||||||||
5 | Daniela VackováDaniela Vacková | 06 | Hvězda Pardubice z.s. | 09.02 | 561 | ||||||||||||||
6 | Vendula FrantováVendula Frantová | 03 | TJ Svitavy, z . s. | 09.07 | 548 | ||||||||||||||
7 | Adéla BreitrováAdéla Breitrová | 02 | SK Nové Město nad Metují | 09.58 | 426 | ||||||||||||||
8 | Tereza LáchováTereza Láchová | 06 | T.J. Sokol Říčany a Radošovice | 09.85 | 367 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
100 m - Muži (Finále)
Finále (st, 17.8.2016) | Vítr: -0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Aleš SteklíkAleš Steklík | 96 | SK Nové Město nad Metují | 11.70 | 711 | ||||||||||||||
2 | Dominik MojžíšDominik Mojžíš | 97 | SK Nové Město nad Metují | 11.98 | 655 | ||||||||||||||
3 | Miloslav NovotnýMiloslav Novotný | 00 | Hvězda Pardubice z.s. | 12.09 | 633 | ||||||||||||||
4 | František JiroušekFrantišek Jiroušek | 99 | Hvězda Pardubice z.s. | 12.86 | 492 | ||||||||||||||
5 | Slawomir KosucinskýSlawomir Kosucinský | 81 | Polsko | 13.19 | 436 | ||||||||||||||
Jakub HojnýJakub Hojný | 88 | TJ Dvůr Králové n/L. | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
100 m - Žáci (Běh)
Běh 1 (st, 17.8.2016) | Vítr: +0.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub FialaJakub Fiala | 01 | TJ Sokol Kolín-atletika | 11.72 | 707 | ||||||||||||||
2 | Filip KrivčíkFilip Krivčík | 02 | SK Nové Město nad Metují | 11.80 | 691 | ||||||||||||||
3 | Ondřej MikešOndřej Mikeš | 02 | AC TJ Jičín | 12.78 | 506 | ||||||||||||||
4 | David LabíkDavid Labík | 02 | Hvězda Pardubice z.s. | 15.40 | 143 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 2 (st, 17.8.2016) | Vítr: -0.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Radek MajeraRadek Majera | 05 | Hvězda Pardubice z.s. | 15.38 | 145 | ||||||||||||||
2 | Petr HolubecPetr Holubec | 07 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 16.05 | 85 | ||||||||||||||
Jan JindraJan Jindra | 01 | TJ Dvůr Králové n/L. | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
100 m - Ženy (Finále)
Finále (st, 17.8.2016) | Vítr: -0.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nikola KrálíčkováNikola Králíčková | 98 | SK Nové Město nad Metují | 14.46 | 534 | ||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
100 m - Dorostenky (Finále)
Finále (st, 17.8.2016) | Vítr: -0.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jana HolubcováJana Holubcová | 00 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 13.70 | 652 | ||||||||||||||
2 | Nela LonerováNela Lonerová | 00 | TJ SOKOL Nová Paka | 14.10 | 589 | ||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
100 m - Žákyně (Finále)
Finále (st, 17.8.2016) | Vítr: -1.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina HolubcováKateřina Holubcová | 04 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 14.68 | 502 | ||||||||||||||
2 | Daniela VackováDaniela Vacková | 06 | Hvězda Pardubice z.s. | 14.78 | 488 | ||||||||||||||
3 | Dominika HorníkováDominika Horníková | 01 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 15.02 | 454 | ||||||||||||||
4 | Vendula FrantováVendula Frantová | 03 | TJ Svitavy, z . s. | 15.33 | 412 | ||||||||||||||
5 | Tereza LáchováTereza Láchová | 06 | T.J. Sokol Říčany a Radošovice | 16.30 | 293 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
150 m - Muži (Finále)
Finále (st, 17.8.2016) | Vítr: +0.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vojtěch HájekVojtěch Hájek | 98 | SK Nové Město nad Metují | 18.75 | |||||||||||||||
2 | Vojtěch JonVojtěch Jon | 99 | AC Mladá Boleslav z.s. | 18.96 | |||||||||||||||
3 | Martin ČížekMartin Čížek | 97 | SK Nové Město nad Metují | 19.23 | |||||||||||||||
4 | Jakub JonJakub Jon | 01 | SK Nové Město nad Metují | 19.41 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
150 m - Žáci (Běh)
Běh 1 (st, 17.8.2016) | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub FialaJakub Fiala | 01 | TJ Sokol Kolín-atletika | 17.69 | 711 | ||||||||||||||
2 | Filip KrivčíkFilip Krivčík | 02 | SK Nové Město nad Metují | 17.86 | 690 | ||||||||||||||
3 | Josef RýdlJosef Rýdl | 01 | TJ SOKOL Nová Paka | 17.87 | 689 | ||||||||||||||
4 | Šimon DrašarŠimon Drašar | 01 | TJ Lokomotiva Trutnov | 17.89 | 686 | ||||||||||||||
5 | David VrbataDavid Vrbata | 01 | TJ SOKOL Nová Paka | 18.44 | 620 | ||||||||||||||
6 | Sebastián JiráskoSebastián Jirásko | 01 | TJ SOKOL Nová Paka | 18.76 | 583 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (st, 17.8.2016) | Vítr: +0.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | František SteklýFrantišek Steklý | 03 | TJ Svitavy, z . s. | 21.63 | 297 | ||||||||||||||
2 | Daniel ZoicasDaniel Zoicas | 04 | TJ Svitavy, z . s. | 22.84 | 203 | ||||||||||||||
3 | David LabíkDavid Labík | 02 | Hvězda Pardubice z.s. | 22.94 | 196 | ||||||||||||||
4 | Radek MajeraRadek Majera | 05 | Hvězda Pardubice z.s. | 23.39 | 165 | ||||||||||||||
5 | Petr HolubecPetr Holubec | 07 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 24.91 | 80 | ||||||||||||||
Jan JindraJan Jindra | 01 | TJ Dvůr Králové n/L. | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
150 m - Žákyně (Běh)
Běh 1 (st, 17.8.2016) | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zuzana SedláčkováZuzana Sedláčková | 03 | SK Nové Město nad Metují | 21.75 | 584 | ||||||||||||||
2 | Vendula MaršíkováVendula Maršíková | 02 | SK Plhov - Náchod, z.s. | 22.15 | 543 | ||||||||||||||
3 | Tereza JirouchováTereza Jirouchová | 02 | Hvězda Pardubice z.s. | 22.87 | 473 | ||||||||||||||
4 | Kateřina HolubcováKateřina Holubcová | 04 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 22.99 | 462 | ||||||||||||||
5 | Dominika HorníkováDominika Horníková | 01 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 23.05 | 456 | ||||||||||||||
6 | Adéla BreitrováAdéla Breitrová | 02 | SK Nové Město nad Metují | 23.42 | 423 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (st, 17.8.2016) | Vítr: +0.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kristina JánskáKristina Jánská | 01 | SK Nové Město nad Metují | 20.21 | 752 | ||||||||||||||
2 | Jana JakoubkováJana Jakoubková | 03 | Hvězda Pardubice z.s. | 21.06 | 657 | ||||||||||||||
3 | Daniela VackováDaniela Vacková | 06 | Hvězda Pardubice z.s. | 22.35 | 523 | ||||||||||||||
4 | Kateřina TůmováKateřina Tůmová | 01 | TJ Dvůr Králové n/L. | 22.80 | 480 | ||||||||||||||
5 | Vendula FrantováVendula Frantová | 03 | TJ Svitavy, z . s. | 23.00 | 461 | ||||||||||||||
6 | Tereza LáchováTereza Láchová | 06 | T.J. Sokol Říčany a Radošovice | 24.26 | 351 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
200 m - Muži (Běh)
Běh 1 (st, 17.8.2016) | Vítr: -0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Aleš SteklíkAleš Steklík | 96 | SK Nové Město nad Metují | 23.41 | 747 | ||||||||||||||
2 | Dominik MojžíšDominik Mojžíš | 97 | SK Nové Město nad Metují | 24.03 | 690 | ||||||||||||||
3 | Vojtěch HájekVojtěch Hájek | 98 | SK Nové Město nad Metují | 25.24 | 586 | ||||||||||||||
4 | Martin ČížekMartin Čížek | 97 | SK Nové Město nad Metují | 26.11 | 516 | ||||||||||||||
5 | Josef NovákJosef Novák | 85 | TJ Svitavy, z . s. | 26.22 | 507 | ||||||||||||||
6 | Slawomir KosucinskýSlawomir Kosucinský | 81 | Polsko | 26.45 | 489 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (st, 17.8.2016) | Vítr: -0.9 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Miloslav NovotnýMiloslav Novotný | 00 | Hvězda Pardubice z.s. | 24.26 | 670 | ||||||||||||||
2 | Vojtěch JonVojtěch Jon | 99 | AC Mladá Boleslav z.s. | 25.62 | 555 | ||||||||||||||
3 | František JiroušekFrantišek Jiroušek | 99 | Hvězda Pardubice z.s. | 25.81 | 539 | ||||||||||||||
4 | Jakub JonJakub Jon | 01 | SK Nové Město nad Metují | 26.04 | 521 | ||||||||||||||
5 | David JanouchDavid Janouch | 00 | SK Nové Město nad Metují | 26.17 | 511 | ||||||||||||||
Jakub HojnýJakub Hojný | 88 | TJ Dvůr Králové n/L. | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
200 m - Ženy (Finále)
Finále (st, 17.8.2016) | Vítr: -0.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Iveta PohořeláIveta Pohořelá | 97 | SK Nové Město nad Metují | 27.91 | 638 | ||||||||||||||
2 | Jana HolubcováJana Holubcová | 00 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 28.34 | 604 | ||||||||||||||
3 | Kristýna ŠkrabalováKristýna Škrabalová | 02 | TJ Svitavy, z . s. | 28.75 | 573 | ||||||||||||||
4 | Nikola KrálíčkováNikola Králíčková | 98 | SK Nové Město nad Metují | 30.17 | 470 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
1000 m - Muži (Finále)
Finále (st, 17.8.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vojtěch LibnarVojtěch Libnar | 99 | SK Nové Město nad Metují | 2:40.72 | |||||||||||||||
2 | Miloslav HoncůMiloslav Honců | 94 | SK Nové Město nad Metují | 2:45.28 | |||||||||||||||
3 | Čeněk AugustaČeněk Augusta | 98 | SK Nové Město nad Metují | 2:45.94 | |||||||||||||||
4 | Martin RyplMartin Rypl | 98 | SK Nové Město nad Metují | 3:04.44 | |||||||||||||||
5 | Kryštof SchubertKryštof Schubert | 99 | SK Nové Město nad Metují | 3:16.30 | |||||||||||||||
6 | Jan ZástavaJan Zástava | 00 | SK Nové Město nad Metují | 3:26.48 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
1000 m - Ženy (Finále)
Finále (st, 17.8.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Klára MachkováKlára Machková | 00 | Hvězda Pardubice z.s. | 3:31.94 | |||||||||||||||
2 | Adéla JohanováAdéla Johanová | 99 | SK Nové Město nad Metují | 3:48.40 | |||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
2000 m - Muži (Finále)
Finále (st, 17.8.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matěj ŠimekMatěj Šimek | 02 | Hvězda Pardubice z.s. | 7:06.42 | |||||||||||||||
2 | Josef VondraJosef Vondra | 71 | Hvězda Pardubice z.s. | 7:08.22 | |||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
300 m překážek [83,8 cm] - Dorostenci (Finále)
Finále (st, 17.8.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | David JanouchDavid Janouch | 00 | SK Nové Město nad Metují | 45.74 | |||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
300 m překážek [76,2 cm] - Dorostenky (Finále)
Finále (st, 17.8.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kristina JánskáKristina Jánská | 01 | SK Nové Město nad Metují | 47.10 | |||||||||||||||
2 | Aneta BednářováAneta Bednářová | 00 | TJ Dvůr Králové n/L. | 48.08 | |||||||||||||||
3 | Kateřina TůmováKateřina Tůmová | 01 | TJ Dvůr Králové n/L. | 51.90 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
skok vysoký - Muži (Finále)
Finále (st, 17.8.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Body | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Petr KaiserPetr Kaiser
SK Nové Město nad Metují |
96 | 1.85 | ||||||||||||||||
2 |
Jaroslav GUZANJaroslav GUZAN
TJ Dvůr Králové n/L. |
99 | 1.70 | ||||||||||||||||
3 |
Milan ŠormMilan Šorm
TJ Dvůr Králové n/L. |
97 | 1.65 | ||||||||||||||||
4 |
Šimon DrašarŠimon Drašar
TJ Lokomotiva Trutnov |
01 | 1.60 | ||||||||||||||||
5 |
Nikolas ErbenNikolas Erben
TJ Sokol Dvůr Králové n/L. |
00 | 1.60 | ||||||||||||||||
6 |
Josef NovákJosef Novák
TJ Svitavy, z . s. |
85 | 1.55 | ||||||||||||||||
7 |
Daniel ZoicasDaniel Zoicas
TJ Svitavy, z . s. |
04 | 1.45 | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
skok daleký - Muži (Finále)
Finále (st, 17.8.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Petr KaiserPetr Kaiser
SK Nové Město nad Metují |
96 | 6.35 | ||||||||||||||||
2 |
Jakub HojnýJakub Hojný
TJ Dvůr Králové n/L. |
88 | 5.53 | ||||||||||||||||
3 |
Jaroslav GUZANJaroslav GUZAN
TJ Dvůr Králové n/L. |
99 | 5.40 | ||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
skok daleký - Junioři (Finále)
Finále (st, 17.8.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jan RatajJan Rataj
TJ SOKOL Nová Paka |
98 | 5.60 | ||||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
skok daleký - Žáci (Finále)
Finále (st, 17.8.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
František DoubekFrantišek Doubek
TJ SOKOL Nová Paka |
02 | 5.54 | ||||||||||||||||
2 |
Sebastián JiráskoSebastián Jirásko
TJ SOKOL Nová Paka |
01 | 5.29 | ||||||||||||||||
3 |
Ondřej MikešOndřej Mikeš
AC TJ Jičín |
02 | 5.28 | ||||||||||||||||
4 |
Daniel ZoicasDaniel Zoicas
TJ Svitavy, z . s. |
04 | 4.42 | ||||||||||||||||
5 |
František SteklýFrantišek Steklý
TJ Svitavy, z . s. |
03 | 4.29 | ||||||||||||||||
Jan JindraJan Jindra
TJ Dvůr Králové n/L. |
01 | DNS | |||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
skok daleký - Dorostenky (Finále)
Finále (st, 17.8.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Aneta BednářováAneta Bednářová
TJ Dvůr Králové n/L. |
00 | 5.04 | ||||||||||||||||
2 |
Nela LonerováNela Lonerová
TJ SOKOL Nová Paka |
00 | 4.80 | ||||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
skok daleký - Žákyně (Finále)
Finále (st, 17.8.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Johana CoufalováJohana Coufalová
TJ Sokol Hradec Králové |
02 | 5.24 | ||||||||||||||||
2 |
Michaela PříhodováMichaela Příhodová
TJ Sokol Hradec Králové |
01 | 4.91 | ||||||||||||||||
3 |
Dominika HorníkováDominika Horníková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L. |
01 | 4.52 | ||||||||||||||||
4 |
Sára ErbenováSára Erbenová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L. |
03 | 4.32 | ||||||||||||||||
5 |
Jana JakoubkováJana Jakoubková
Hvězda Pardubice z.s. |
03 | 4.21 | ||||||||||||||||
6 |
Tereza JirouchováTereza Jirouchová
Hvězda Pardubice z.s. |
02 | 3.97 | ||||||||||||||||
7 |
Tereza LáchováTereza Láchová
T.J. Sokol Říčany a Radošovice |
06 | 3.87 | ||||||||||||||||
8 |
Kateřina HolubcováKateřina Holubcová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L. |
04 | 3.74 | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
vrh koulí 2kg - Ml. žákyně (Finále)
Finále (st, 17.8.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Sára ErbenováSára Erbenová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L. |
03 | 10.16 | ||||||||||||||||
2 |
Petra SedláčkováPetra Sedláčková
TJ Dvůr Králové n/L. |
04 | 08.75 | ||||||||||||||||
3 |
Lenka MalichováLenka Malichová
TJ Dvůr Králové n/L. |
03 | 08.62 | ||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
vrh koulí 3kg - Dorostenky (Finále)
Finále (st, 17.8.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Johana CoufalováJohana Coufalová
TJ Sokol Hradec Králové |
02 | 11.03 | ||||||||||||||||
2 |
Tereza DoležalováTereza Doležalová
TJ Dvůr Králové n/L. |
99 | 10.58 | ||||||||||||||||
3 |
Barbora MaláBarbora Malá
TJ Dvůr Králové n/L. |
02 | 09.92 | ||||||||||||||||
4 |
Eva ŠpatenkováEva Špatenková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L. |
99 | 09.30 | ||||||||||||||||
5 |
Karolína ČernáKarolína Černá
TJ Dvůr Králové n/L. |
99 | 08.90 | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
vrh koulí 4kg - Žáci (Finále)
Finále (st, 17.8.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Maxim SchejbalMaxim Schejbal
TJ Dvůr Králové n/L. |
01 | 12.20 | ||||||||||||||||
2 |
Marek MalichMarek Malich
TJ Dvůr Králové n/L. |
03 | 10.38 | ||||||||||||||||
3 |
Antonín MatuškaAntonín Matuška
TJ Dvůr Králové n/L. |
02 | 08.10 | ||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
vrh koulí 4kg - Ženy (Finále)
Finále (st, 17.8.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Lenka RösslováLenka Rösslová
TJ Lokomotiva Trutnov |
90 | 11.23 | ||||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
vrh koulí 5kg - Dorostenci (Finále)
Finále (st, 17.8.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tomáš VětvičkaTomáš Větvička
TJ Dvůr Králové n/L. |
00 | 10.40 | ||||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
vrh koulí 7,26kg - Muži (Finále)
Finále (st, 17.8.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tomáš KozákTomáš Kozák
TJ Jiskra Litomyšl |
90 | 16.60 | ||||||||||||||||
2 |
Vojtěch MatrasVojtěch Matras
TJ Dvůr Králové n/L. |
94 | 08.06 | ||||||||||||||||
David BartůněkDavid Bartůněk
TJ Jiskra Litomyšl |
93 | DNS | |||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
hod oštěpem 500g - Veteráni
(st, 17.8.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Karel MachekKarel Machek
Pecka |
44 | 33.88 | ||||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
hod oštěpem 500g - Dorostenky (Finále)
Finále (st, 17.8.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Eva ŠpatenkováEva Špatenková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L. |
99 | 29.53 | ||||||||||||||||
2 |
Tereza DoležalováTereza Doležalová
TJ Dvůr Králové n/L. |
99 | 28.51 | ||||||||||||||||
3 |
Barbora MaláBarbora Malá
TJ Dvůr Králové n/L. |
02 | 27.96 | ||||||||||||||||
4 |
Karolína ČernáKarolína Černá
TJ Dvůr Králové n/L. |
99 | 26.07 | ||||||||||||||||
5 |
Kristina JánskáKristina Jánská
SK Nové Město nad Metují |
01 | 22.03 | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
hod oštěpem 600g - Žáci (Finále)
Finále (st, 17.8.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
František DoubekFrantišek Doubek
TJ SOKOL Nová Paka |
02 | 45.76 | ||||||||||||||||
2 |
Jan JindraJan Jindra
TJ Dvůr Králové n/L. |
01 | 40.18 | ||||||||||||||||
3 |
Ondřej MikešOndřej Mikeš
AC TJ Jičín |
02 | 39.89 | ||||||||||||||||
4 |
Marek MalichMarek Malich
TJ Dvůr Králové n/L. |
03 | 28.30 | ||||||||||||||||
5 |
Antonín MatuškaAntonín Matuška
TJ Dvůr Králové n/L. |
02 | 20.00 | ||||||||||||||||
Maxim SchejbalMaxim Schejbal
TJ Dvůr Králové n/L. |
01 | DNS | |||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
hod oštěpem 600g - Veteráni
(st, 17.8.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jaroslav JanečekJaroslav Janeček
TJ Dvůr Králové n/L. |
50 | 37.36 | ||||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
hod oštěpem 600g - Juniorky (Finále)
Finále (st, 17.8.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Pavlína HázováPavlína Házová
TJ Dvůr Králové n/L. |
97 | 32.65 | ||||||||||||||||
2 |
Iveta PohořeláIveta Pohořelá
SK Nové Město nad Metují |
97 | 29.37 | ||||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
hod oštěpem 700g - Dorostenci (Finále)
Finále (st, 17.8.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Nikolas ErbenNikolas Erben
TJ Sokol Dvůr Králové n/L. |
00 | 35.09 | ||||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
hod oštěpem 800g - Muži (Finále)
Finále (st, 17.8.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Vojtěch KozákVojtěch Kozák
TJ Jiskra Litomyšl |
92 | 63.00 | ||||||||||||||||
2 |
Štěpán KozákŠtěpán Kozák
TJ Jiskra Litomyšl |
96 | 41.12 | ||||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
hod oštěpem 800g - Junioři (Finále)
Finále (st, 17.8.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jan RatajJan Rataj
TJ SOKOL Nová Paka |
98 | 41.56 | 465 | |||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
sprintérský trojboj - Muži |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Aleš SteklíkAleš Steklík | 96 | SK Nové Město nad Metují | 2184 | |||||||||||||||
2 | Dominik MojžíšDominik Mojžíš | 97 | SK Nové Město nad Metují | 1998 | |||||||||||||||
3 | Miloslav NovotnýMiloslav Novotný | 00 | Hvězda Pardubice z.s. | 1946 | |||||||||||||||
4 | František JiroušekFrantišek Jiroušek | 99 | Hvězda Pardubice z.s. | 1562 | |||||||||||||||
5 | Slawomir KosucinskýSlawomir Kosucinský | 81 | Polsko | 1359 | |||||||||||||||
Jakub HojnýJakub Hojný | 88 | TJ Dvůr Králové n/L. | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
sprintérský trojboj - Žáci |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub FialaJakub Fiala | 01 | TJ Sokol Kolín-atletika | 2134 | |||||||||||||||
2 | Filip KrivčíkFilip Krivčík | 02 | SK Nové Město nad Metují | 2104 | |||||||||||||||
3 | David LabíkDavid Labík | 02 | Hvězda Pardubice z.s. | 0520 | |||||||||||||||
4 | Radek MajeraRadek Majera | 05 | Hvězda Pardubice z.s. | 0513 | |||||||||||||||
5 | Petr HolubecPetr Holubec | 07 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 0328 | |||||||||||||||
Jan JindraJan Jindra | 01 | TJ Dvůr Králové n/L. | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
sprintérský trojboj - Ženy |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nikola KrálíčkováNikola Králíčková | 98 | SK Nové Město nad Metují | 1625 | |||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
sprintérský trojboj - Dorostenky |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jana HolubcováJana Holubcová | 00 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 1957 | |||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
sprintérský trojboj - Žákyně |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Daniela VackováDaniela Vacková | 06 | Hvězda Pardubice z.s. | 1572 | |||||||||||||||
2 | Kateřina HolubcováKateřina Holubcová | 04 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 1567 | |||||||||||||||
3 | Dominika HorníkováDominika Horníková | 01 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 1513 | |||||||||||||||
4 | Vendula FrantováVendula Frantová | 03 | TJ Svitavy, z . s. | 1421 | |||||||||||||||
5 | Tereza LáchováTereza Láchová | 06 | T.J. Sokol Říčany a Radošovice | 1011 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |