Mezinárodní atletický halový mítink Olymp 2007
Praha-Stromovka (3. 2. 2007)60 m - Muži (Rozběh)
Rozběh 1 (so, 3.2.2007) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Chinedu OrialaChinedu Oriala | 81 | Nigeria | 06.67 | |||||||||||||||
2 | Tomasz BiernatTomasz Biernat | 83 | Poland | 06.81 | |||||||||||||||
3 | Leszek DyjaLeszek Dyja | 78 | Poland | 06.92 | |||||||||||||||
4 | Václav ZichVáclav Zich | 90 | ŠAK Chodov | 06.98 | |||||||||||||||
5 | Libor ŽilkaLibor Žilka | 86 | PSK Olymp Praha | 06.99 | |||||||||||||||
6 | Ladislav KřížekLadislav Křížek | 82 | USK Praha | 07.11 | |||||||||||||||
7 | Pavel HyklPavel Hykl | 76 | TJ Spartak Třebíč | 07.11 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 2 (so, 3.2.2007) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Rikki FiftonRikki Fifton | 85 | Great Britain | 06.73 | |||||||||||||||
2 | Marcin NowakMarcin Nowak | 77 | Poland | 06.79 | |||||||||||||||
3 | Michal BielczykMichal Bielczyk | 84 | Poland | 06.80 | |||||||||||||||
4 | Kamil MasztakKamil Masztak | 84 | Poland | 06.83 | |||||||||||||||
5= | Petr DaněčekPetr Daněček | 85 | TJ Spartak Třebíč | 06.95 | |||||||||||||||
5= | Jaroslav ŠmotekJaroslav Šmotek | 86 | PSK Olymp Praha | 06.95 | |||||||||||||||
Maksym PetrenkoMaksym Petrenko | 84 | Ukraine | DQ | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 3 (so, 3.2.2007) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Przemyslaw RogowskiPrzemyslaw Rogowski | 80 | Poland | 06.86 | |||||||||||||||
2 | Stanislav PupovStanislav Pupov | 82 | Ukraine | 06.86 | |||||||||||||||
3 | Ondřej KozlovskýOndřej Kozlovský | 82 | USK Praha | 06.93 | |||||||||||||||
4 | Ondřej BendaOndřej Benda | 85 | SK Spartak Praha 4 | 06.97 | |||||||||||||||
5 | Mateusz PlutaMateusz Pluta | 87 | Poland | 06.98 | |||||||||||||||
6 | Tomáš KneblTomáš Knebl | 83 | PSK Olymp Praha | 07.05 | |||||||||||||||
7 | David VrbaDavid Vrba | 82 | USK Praha | 07.11 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
60 m - Muži (Finále)
Finále A (so, 3.2.2007) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Chinedu OrialaChinedu Oriala | 81 | Nigeria | 06.65 | |||||||||||||||
2 | Morné NagelMorné Nagel | 78 | Rep. South Africa | 06.66 | |||||||||||||||
3 | Rikki FiftonRikki Fifton | 85 | Great Britain | 06.72 | |||||||||||||||
4 | Marcin JedrusinskiMarcin Jedrusinski | 81 | Poland | 06.76 | |||||||||||||||
5 | Marcin NowakMarcin Nowak | 77 | Poland | 06.80 | |||||||||||||||
6 | Stanislav PupovStanislav Pupov | 82 | Ukraine | 06.82 | |||||||||||||||
7 | Tomasz BiernatTomasz Biernat | 83 | Poland | 06.84 | |||||||||||||||
8 | Przemyslaw RogowskiPrzemyslaw Rogowski | 80 | Poland | 06.84 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Finále B (so, 3.2.2007) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michal BielczykMichal Bielczyk | 84 | Poland | 06.79 | |||||||||||||||
2 | Ondřej KozlovskýOndřej Kozlovský | 82 | USK Praha | 06.89 | |||||||||||||||
3 | Leszek DyjaLeszek Dyja | 78 | Poland | 06.91 | |||||||||||||||
4 | Petr DaněčekPetr Daněček | 85 | TJ Spartak Třebíč | 06.96 | |||||||||||||||
5= | Ondřej BendaOndřej Benda | 85 | SK Spartak Praha 4 | 06.98 | |||||||||||||||
5= | Mateusz PlutaMateusz Pluta | 87 | Poland | 06.98 | |||||||||||||||
7 | Jaroslav ŠmotekJaroslav Šmotek | 86 | PSK Olymp Praha | 06.99 | |||||||||||||||
Václav ZichVáclav Zich | 90 | ŠAK Chodov | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m - Ženy (Rozběh)
Rozběh 1 (so, 3.2.2007) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Daria OnyskoDaria Onysko | 81 | Poland | 07.42 | |||||||||||||||
2 | Pavlína VostatkováPavlína Vostatková | 74 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 07.62 | |||||||||||||||
3 | Kateřina ČechováKateřina Čechová | 88 | AC Moravská Slavia Brno | 07.64 | |||||||||||||||
4 | Kateřina LíbalováKateřina Líbalová | 83 | A. C. TEPO Kladno | 07.65 | |||||||||||||||
5 | Joanna Gabryelewicz Joanna Gabryelewicz | 85 | Poland | 07.75 | |||||||||||||||
6 | Jana BranišováJana Branišová | 89 | PSK Olymp Praha | 07.86 | |||||||||||||||
Štěpánka KlapáčováŠtěpánka Klapáčová | 78 | USK Praha | DNP | ||||||||||||||||
Veronika SoukalováVeronika Soukalová | 89 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 2 (so, 3.2.2007) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Iwona BrzezinskaIwona Brzezinska | 86 | Poland | 07.47 | |||||||||||||||
2 | Iwona DorobiszIwona Dorobisz | 80 | Poland | 07.57 | |||||||||||||||
3 | Kristina BažatováKristina Bažatová | 84 | USK Praha | 07.58 | |||||||||||||||
4 | Iveta MazáčováIveta Mazáčová | 86 | PSK Olymp Praha | 07.61 | |||||||||||||||
5= | Klára KolomazníkováKlára Kolomazníková | 90 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 07.71 | |||||||||||||||
5= | Tereza TrčkováTereza Trčková | 78 | USK Praha | 07.71 | |||||||||||||||
7 | Pavlína HumpolíkováPavlína Humpolíková | 85 | USK Praha | 07.88 | |||||||||||||||
8 | Marcela VondřejcováMarcela Vondřejcová | 90 | Hvězda SKP Pardubice | 07.92 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m - Ženy (Finále)
Finále A (so, 3.2.2007) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Daria OnyskoDaria Onysko | 81 | Poland | 07.39 | |||||||||||||||
2 | Iwona DorobiszIwona Dorobisz | 80 | Poland | 07.52 | |||||||||||||||
3 | Iwona BrzezinskaIwona Brzezinska | 86 | Poland | 07.52 | |||||||||||||||
4 | Pavlína VostatkováPavlína Vostatková | 74 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 07.55 | |||||||||||||||
5 | Kristina BažatováKristina Bažatová | 84 | USK Praha | 07.56 | |||||||||||||||
6 | Iveta MazáčováIveta Mazáčová | 86 | PSK Olymp Praha | 07.57 | |||||||||||||||
7 | Kateřina LíbalováKateřina Líbalová | 83 | A. C. TEPO Kladno | 07.60 | |||||||||||||||
8 | Kateřina ČechováKateřina Čechová | 88 | AC Moravská Slavia Brno | 07.61 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Finále B (so, 3.2.2007) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza TrčkováTereza Trčková | 78 | USK Praha | 07.65 | |||||||||||||||
2 | Klára KolomazníkováKlára Kolomazníková | 90 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 07.69 | |||||||||||||||
3 | Marcela VondřejcováMarcela Vondřejcová | 90 | Hvězda SKP Pardubice | 07.72 | |||||||||||||||
Pavlína HumpolíkováPavlína Humpolíková | 85 | USK Praha | DQ | ||||||||||||||||
Jana BranišováJana Branišová | 89 | PSK Olymp Praha | DQ | ||||||||||||||||
Joanna Gabryelewicz Joanna Gabryelewicz | 85 | Poland | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
200 m - Muži (Finále)
Finále (so, 3.2.2007) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jiří VojtíkJiří Vojtík | 81 | PSK Olymp Praha | 21.14 | |||||||||||||||
2 | Morné NagelMorné Nagel | 78 | Rep. South Africa | 21.23 | |||||||||||||||
3 | Marcin JedrusinskiMarcin Jedrusinski | 81 | Poland | 21.31 | |||||||||||||||
4 | Kamil MasztakKamil Masztak | 84 | Poland | 21.62 | |||||||||||||||
5 | Rikki FiftonRikki Fifton | 85 | Great Britain | 21.88 | |||||||||||||||
Petr DaněčekPetr Daněček | 85 | TJ Spartak Třebíč | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
400 m - Muži
(so, 3.2.2007) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Piotr KedziaPiotr Kedzia | 84 | Poland | 47.91 | |||||||||||||||
2 | Mattias ClaessonMattias Claesson | 86 | Sweden | 48.11 | |||||||||||||||
3 | California MolefeCalifornia Molefe | 80 | Botswana | 48.17 | |||||||||||||||
4 | Rudolf GötzRudolf Götz | 83 | ASK Slavia Praha | 48.35 | |||||||||||||||
5 | Thomas NikitinThomas Nikitin | 82 | Sweden | 48.46 | |||||||||||||||
6 | Filip KlvaňaFilip Klvaňa | 77 | AC SYNER Turnov | 48.63 | |||||||||||||||
7 | Michal UhlíkMichal Uhlík | 80 | ASK Slavia Praha | 48.70 | |||||||||||||||
8 | Petr SzeteiPetr Szetei | 84 | AK ŠKODA Plzeň | 48.73 | |||||||||||||||
9 | Andreas MokdasiAndreas Mokdasi | 84 | Sweden | 48.76 | |||||||||||||||
10 | Ondřej DaněkOndřej Daněk | 81 | PSK Olymp Praha | 48.93 | |||||||||||||||
11 | Pavel JiráňPavel Jiráň | 85 | A. C. TEPO Kladno | 49.19 | |||||||||||||||
12 | Petr BranišPetr Braniš | 82 | PSK Olymp Praha | 49.30 | |||||||||||||||
13 | Petr KlofáčPetr Klofáč | 85 | PSK Olymp Praha | 49.34 | |||||||||||||||
14 | Rafal BlocianRafal Blocian | 86 | Poland | 49.35 | |||||||||||||||
15 | Petr HabáskoPetr Habásko | 76 | ASK Slavia Praha | 49.56 | |||||||||||||||
16 | Martin HrstkaMartin Hrstka | 89 | Hvězda SKP Pardubice | 49.57 | |||||||||||||||
17 | Jindřich ŠimánekJindřich Šimánek | 79 | ASK Slavia Praha | 49.67 | |||||||||||||||
18 | Pawel PtakPawel Ptak | 83 | Poland | 49.79 | |||||||||||||||
19 | Jan HanzlJan Hanzl | 78 | A. C. TEPO Kladno | 50.37 | |||||||||||||||
Aleksandr KaydashAleksandr Kaydash | 76 | Ukraine | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 20 závodníků |
400 m - Muži (Finále)
Finále 1 (so, 3.2.2007) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Piotr KedziaPiotr Kedzia | 84 | Poland | 47.91 | |||||||||||||||
2 | California MolefeCalifornia Molefe | 80 | Botswana | 48.17 | |||||||||||||||
3 | Rudolf GötzRudolf Götz | 83 | ASK Slavia Praha | 48.35 | |||||||||||||||
4 | Filip KlvaňaFilip Klvaňa | 77 | AC SYNER Turnov | 48.63 | |||||||||||||||
5 | Jan HanzlJan Hanzl | 78 | A. C. TEPO Kladno | 50.37 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Finále 2 (so, 3.2.2007) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michal UhlíkMichal Uhlík | 80 | ASK Slavia Praha | 48.70 | |||||||||||||||
2 | Andreas MokdasiAndreas Mokdasi | 84 | Sweden | 48.76 | |||||||||||||||
3 | Pavel JiráňPavel Jiráň | 85 | A. C. TEPO Kladno | 49.19 | |||||||||||||||
4 | Martin HrstkaMartin Hrstka | 89 | Hvězda SKP Pardubice | 49.57 | |||||||||||||||
Aleksandr KaydashAleksandr Kaydash | 76 | Ukraine | DNF | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Finále 3 (so, 3.2.2007) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Mattias ClaessonMattias Claesson | 86 | Sweden | 48.11 | |||||||||||||||
2 | Ondřej DaněkOndřej Daněk | 81 | PSK Olymp Praha | 48.93 | |||||||||||||||
3 | Petr KlofáčPetr Klofáč | 85 | PSK Olymp Praha | 49.34 | |||||||||||||||
4 | Petr HabáskoPetr Habásko | 76 | ASK Slavia Praha | 49.56 | |||||||||||||||
5 | Pawel PtakPawel Ptak | 83 | Poland | 49.79 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Finále 4 (so, 3.2.2007) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Thomas NikitinThomas Nikitin | 82 | Sweden | 48.46 | |||||||||||||||
2 | Petr SzeteiPetr Szetei | 84 | AK ŠKODA Plzeň | 48.73 | |||||||||||||||
3 | Petr BranišPetr Braniš | 82 | PSK Olymp Praha | 49.30 | |||||||||||||||
4 | Rafal BlocianRafal Blocian | 86 | Poland | 49.35 | |||||||||||||||
5 | Jindřich ŠimánekJindřich Šimánek | 79 | ASK Slavia Praha | 49.67 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
400 m - Ženy (Finále)
Finále 1 (so, 3.2.2007) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Christy EkpukhonChristy Ekpukhon | 85 | Nigeria | 53.38 | |||||||||||||||
2 | Zuzana HejnováZuzana Hejnová | 86 | USK Praha | 54.45 | |||||||||||||||
3 | Jitka BartoničkováJitka Bartoničková | 85 | ASK Slavia Praha | 54.57 | |||||||||||||||
4 | Kristine StrackxKristine Strackx | 86 | Belgium | 56.39 | |||||||||||||||
5 | Žaneta LangrováŽaneta Langrová | 91 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí | 57.71 | |||||||||||||||
6 | Markéta PlzenskáMarkéta Plzenská | 88 | A. C. TEPO Kladno | 58.49 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Finále 2 (so, 3.2.2007) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Drahomíra EidrnováDrahomíra Eidrnová | 83 | AC Čáslav | 56.31 | |||||||||||||||
2 | Lucie KoldcsiterováLucie Koldcsiterová | 83 | USK Praha | 57.09 | |||||||||||||||
3 | Veronika JelínkováVeronika Jelínková | 80 | TJ Sokol Kolín | 57.49 | |||||||||||||||
4 | Tereza StrakováTereza Straková | 88 | PSK Olymp Praha | 58.69 | |||||||||||||||
5 | Ivana JohnováIvana Johnová | 86 | SK Nové Město nad Metují | 58.84 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
800 m - Muži (Finále)
Finále A (so, 3.2.2007) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Albin JohanssonAlbin Johansson | 81 | Sweden | 1:51.24 | |||||||||||||||
2 | Rafal SnochowskiRafal Snochowski | 83 | Poland | 1:51.56 | |||||||||||||||
3 | Petr OndroušekPetr Ondroušek | 87 | VSK Univerzita Brno | 1:51.65 | |||||||||||||||
4 | Jiří DoupovecJiří Doupovec | 84 | Athletic Runners Club Brno | 1:52.43 | |||||||||||||||
5 | Kyrylo MasunovKyrylo Masunov | 86 | Ukraine | 1:52.46 | |||||||||||||||
6 | David NerudDavid Nerud | 85 | VSK Univerzita Brno | 1:52.62 | |||||||||||||||
7 | Jan RusJan Rus | 85 | TJ VTŽ Chomutov | 1:53.73 | |||||||||||||||
Martin FedorMartin Fedor | 86 | AC SYNER Turnov | DNF | ||||||||||||||||
Jaroslav RůžaJaroslav Růža | 83 | TJ Dukla Praha | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
Finále B (so, 3.2.2007) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Václav ŠkvorVáclav Škvor | 75 | TJ Sokol Kolín | 1:56.11 | |||||||||||||||
2 | Tomáš BeranTomáš Beran | 85 | A. C. Sparta Praha | 1:56.42 | |||||||||||||||
3 | Petr HubáčekPetr Hubáček | 78 | TJ Nové Město na Moravě | 1:56.49 | |||||||||||||||
4 | Tomáš NetolickýTomáš Netolický | 84 | Hvězda SKP Pardubice | 1:57.04 | |||||||||||||||
5 | Michal ProcházkaMichal Procházka | 82 | USK Praha | 1:57.34 | |||||||||||||||
Libor StožekLibor Stožek | 83 | AK SSK Vítkovice | DNP | ||||||||||||||||
Jan TománekJan Tománek | 83 | TJ Dukla Praha | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
800 m - Ženy (Finále)
Finále (so, 3.2.2007) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Petra LochmanováPetra Lochmanová | 80 | USK Praha | 2:05.07 | |||||||||||||||
2 | Sylwia EjdysSylwia Ejdys | 84 | Poland | 2:06.10 | |||||||||||||||
3 | Marcela LustigováMarcela Lustigová | 82 | USK Praha | 2:06.80 | |||||||||||||||
4 | Alina RipanuAlina Ripanu | 81 | Romania | 2:06.90 | |||||||||||||||
5 | Suvi MyllymäkiSuvi Myllymäki | 80 | Finland | 2:08.17 | |||||||||||||||
6 | Jana MelichováJana Melichová | 79 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 2:13.95 | |||||||||||||||
Zuzana RouskováZuzana Rousková | 88 | SK Nové Město nad Metují | DNF | ||||||||||||||||
Ludmila FormanováLudmila Formanová | 74 | AC Čáslav | DNF | ||||||||||||||||
Veronika LoužeckáVeronika Loužecká | 84 | PSK Olymp Praha | DNF | ||||||||||||||||
Martina KlesnilováMartina Klesnilová | 90 | A. C. TEPO Kladno | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
3000 m - Muži (Finále)
Finále (so, 3.2.2007) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Václav JanoušekVáclav Janoušek | 85 | SK Spartak Praha 4 | 08:11.72 | |||||||||||||||
2 | John LaselleJohn Laselle | 79 | Sweden | 08:12.01 | |||||||||||||||
3 | Jörgen JohanssonJörgen Johansson | 79 | Sweden | 08:14.88 | |||||||||||||||
4 | Tomáš HaromTomáš Harom | 80 | USK Praha | 08:20.29 | |||||||||||||||
5 | Petr DoubravskýPetr Doubravský | 84 | PSK Olymp Praha | 08:29.60 | |||||||||||||||
6 | František ZouharFrantišek Zouhar | 82 | AC PRAHA 1890 | 08:34.11 | |||||||||||||||
7 | Ondřej KlesnilOndřej Klesnil | 87 | A. C. TEPO Kladno | 08:36.98 | |||||||||||||||
8 | Petr PechekPetr Pechek | 83 | TJ Maratonstav Úpice | 08:37.36 | |||||||||||||||
9 | Milan KocourekMilan Kocourek | 87 | Athletic Runners Club Brno | 08:37.50 | |||||||||||||||
10 | Adam KoubaAdam Kouba | 87 | AK Most | 08:38.33 | |||||||||||||||
11 | Jaromír DědečekJaromír Dědeček | 87 | AC SYNER Turnov | 08:38.54 | |||||||||||||||
12 | Lukáš KourekLukáš Kourek | 88 | TJ Nové Město na Moravě | 08:42.50 | |||||||||||||||
13 | Petr VaculkaPetr Vaculka | 85 | AK Most | 08:51.22 | |||||||||||||||
14 | Zdeněk HejdukZdeněk Hejduk | 89 | TJ Sokol Kolín | 08:55.69 | |||||||||||||||
Jan PernicaJan Pernica | 81 | USK Praha | DNF | ||||||||||||||||
Karel VáňaKarel Váňa | 75 | AC Čáslav | DNF | ||||||||||||||||
Celkem 16 závodníků |
3000 m - Ženy (Finále)
Finále (so, 3.2.2007) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Justyna LesmanJustyna Lesman | 80 | Poland | 09:29.22 | |||||||||||||||
2 | Kajsa HaglundKajsa Haglund | 81 | Sweden | 09:39.17 | |||||||||||||||
3 | Flo JonssonFlo Jonsson | 78 | Sweden | 09:43.89 | |||||||||||||||
4 | Lucie SárováLucie Sárová | 88 | TJ Nové Město na Moravě | 10:00.14 | |||||||||||||||
5 | Jasminka GuberJasminka Guber | 86 | Bosnia&Herzegovina | 10:07.58 | |||||||||||||||
6 | Ivana SekyrováIvana Sekyrová | 71 | AK Sokolov | 10:09.18 | |||||||||||||||
7 | Lucie SekanováLucie Sekanová | 89 | Sokol České Budějovice | 10:16.14 | |||||||||||||||
Marcela LustigováMarcela Lustigová | 82 | USK Praha | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m překážek [106,7 cm] - Muži (Rozběh)
Rozběh 1 (so, 3.2.2007) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Petr SvobodaPetr Svoboda | 84 | PSK Olymp Praha | 07.78 | |||||||||||||||
2 | Stanislav SajdokStanislav Sajdok | 83 | TJ Dukla Praha | 07.91 | |||||||||||||||
3 | Maciej GizaMaciej Giza | 86 | Poland | 08.20 | |||||||||||||||
4 | Ondřej PospíšilOndřej Pospíšil | 82 | A. C. Sparta Praha | 08.25 | |||||||||||||||
5 | Jan SobotkaJan Sobotka | 85 | TJ Auto Škoda Mladá Boleslav | 08.47 | |||||||||||||||
6 | Adam NejedlýAdam Nejedlý | 88 | TJ Dukla Praha | 08.58 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 2 (so, 3.2.2007) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Andy TurnerAndy Turner | 80 | Great Britain | 07.68 | |||||||||||||||
2 | Michal KrejčíMichal Krejčí | 81 | USK Praha | 08.07 | |||||||||||||||
3 | Marcin BodzekMarcin Bodzek | 80 | Poland | 08.28 | |||||||||||||||
4 | Andrej BicianAndrej Bician | 84 | Slovakia | 08.34 | |||||||||||||||
5 | Josef KarasJosef Karas | 78 | PSK Olymp Praha | 08.36 | |||||||||||||||
6 | Dominik ŠpiláčekDominik Špiláček | 83 | USK Praha | 08.50 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
60 m překážek [106,7 cm] - Muži (Finále)
Finále (so, 3.2.2007) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Andy TurnerAndy Turner | 80 | Great Britain | 07.63 | |||||||||||||||
2 | Petr SvobodaPetr Svoboda | 84 | PSK Olymp Praha | 07.66 | |||||||||||||||
3 | Stanislav SajdokStanislav Sajdok | 83 | TJ Dukla Praha | 07.93 | |||||||||||||||
4 | Michal KrejčíMichal Krejčí | 81 | USK Praha | 08.00 | |||||||||||||||
5 | Marcin BodzekMarcin Bodzek | 80 | Poland | 08.21 | |||||||||||||||
6 | Andrej BicianAndrej Bician | 84 | Slovakia | 08.26 | |||||||||||||||
7 | Maciej GizaMaciej Giza | 86 | Poland | 08.26 | |||||||||||||||
8 | Ondřej PospíšilOndřej Pospíšil | 82 | A. C. Sparta Praha | 08.30 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m překážek [83,8 cm] - Ženy (Rozběh)
Rozběh 1 (so, 3.2.2007) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Petra SeidlováPetra Seidlová | 81 | USK Praha | 08.46 | |||||||||||||||
2 | Michaela HejnováMichaela Hejnová | 80 | USK Praha | 08.46 | |||||||||||||||
3 | Lenka LepičováLenka Lepičová | 86 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 08.75 | |||||||||||||||
4 | Aneta PecnováAneta Pecnová | 88 | USK Praha | 08.83 | |||||||||||||||
Marie BurešováMarie Burešová | 85 | PSK Olymp Praha | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 2 (so, 3.2.2007) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie MartincováLucie Martincová | 82 | USK Praha | 08.57 | |||||||||||||||
2 | Eliška KlučinováEliška Klučinová | 88 | A. C. TEPO Kladno | 09.28 | |||||||||||||||
3 | Věra ZedníkováVěra Zedníková | 87 | TJ Dukla Praha | 09.70 | |||||||||||||||
Jana KorešováJana Korešová | 81 | USK Praha | DNP | ||||||||||||||||
Viktoria NechyporetsViktoria Nechyporets | 83 | Ukraine | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
60 m překážek [83,8 cm] - Ženy (Finále)
Finále (so, 3.2.2007) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie MartincováLucie Martincová | 82 | USK Praha | 08.38 | |||||||||||||||
2 | Petra SeidlováPetra Seidlová | 81 | USK Praha | 08.41 | |||||||||||||||
3 | Michaela HejnováMichaela Hejnová | 80 | USK Praha | 08.42 | |||||||||||||||
4 | Lenka LepičováLenka Lepičová | 86 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 08.84 | |||||||||||||||
5 | Aneta PecnováAneta Pecnová | 88 | USK Praha | 08.84 | |||||||||||||||
6 | Eliška KlučinováEliška Klučinová | 88 | A. C. TEPO Kladno | 09.23 | |||||||||||||||
7 | Věra ZedníkováVěra Zedníková | 87 | TJ Dukla Praha | 09.58 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
3 x 300 m - Žákyně (Finále)
Finále (so, 3.2.2007) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Rousková, Kubíčková, Loudová Rousková, Kubíčková, Loudová | SK Nové Město nad Metují | 2:15.55 | ||||||||||||||||
2 | Damovská, Vavřinová, Nováková Damovská, Vavřinová, Nováková | SKP Union Cheb | 2:21.35 | ||||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
skok vysoký - Ženy
(so, 3.2.2007) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1.551.601.641.681.711.741.76 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Markéta JozováMarkéta Jozová
PSK Olymp Praha |
78 | 1.74 | OOXOXXX | |||||||||||||||
2 |
Petra ŠindelářováPetra Šindelářová
AC TJ Jičín |
83 | 1.68 | OOXOXXX | |||||||||||||||
3 |
Věra ZedníkováVěra Zedníková
TJ Dukla Praha |
87 | 1.68 | OOXOXXX | |||||||||||||||
4= |
Markéta BrožováMarkéta Brožová
AK Bílina |
86 | 1.64 | OOXOXXX | |||||||||||||||
4= |
Marie BurešováMarie Burešová
PSK Olymp Praha |
85 | 1.64 | OOXOXXX | |||||||||||||||
6 |
Romana KrobováRomana Krobová
TJ Dukla Praha |
91 | 1.64 | OOXOXXX | |||||||||||||||
Kamila AjšmanováKamila Ajšmanová
AC Česká Lípa |
87 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
skok o tyči - Muži
(so, 3.2.2007) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 4.905.105.255.355.455.555.605.655.70 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Adam KolasaAdam Kolasa
Poland |
75 | 5.55 | ---O-XO--XXX | |||||||||||||||
2 |
Štěpán JanáčekŠtěpán Janáček
TJ Dukla Praha |
77 | 5.45 | --O-O-XXX | |||||||||||||||
3 |
Adam PtáčekAdam Ptáček
TJ Dukla Praha |
80 | 5.45 | --O-XO-XXX | |||||||||||||||
4 |
Fredrik SkoglundFredrik Skoglund
Sweden |
81 | 5.25 | -XXOXOXXX | |||||||||||||||
5 |
Mateusz DidenkowMateusz Didenkow
Poland |
87 | 5.10 | XOXOXXX | |||||||||||||||
6 |
Miroslav TeleckýMiroslav Telecký
USK Praha |
83 | 5.10 | OXXOXXX | |||||||||||||||
7 |
Aleš HončlAleš Hončl
VSK Univerzita Brno |
75 | 4.90 | OXXX | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
skok o tyči - Ženy
(so, 3.2.2007) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 3.653.854.004.154.254.354.434.484.534.58 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Róza KasprzakRóza Kasprzak
Poland |
82 | 4.35 | ----XXX | |||||||||||||||
2 |
Kateřina BaďurováKateřina Baďurová
TJ Dukla Praha |
82 | 4.35 | ----XXX | |||||||||||||||
3 |
Ellie SpainEllie Spain
Great Britain |
82 | 4.25 | ----XXX | |||||||||||||||
4 |
Jiřina PtáčníkováJiřina Ptáčníková
TJ Dukla Praha |
86 | 4.00 | ----XXX | |||||||||||||||
5 |
Romana MaláčováRomana Maláčová
USK Praha |
87 | 3.65 | ----XXX | |||||||||||||||
Pavla RybováPavla Rybová
TJ Dukla Praha |
78 | NM | ----XXX | ||||||||||||||||
Lucie VaníčkováLucie Vaníčková
SK ZŠ Jablonné v Podještědí |
86 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
skok daleký - Muži
(so, 3.2.2007) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Marcin StarzakMarcin Starzak
Poland |
85 | 7.71 | 6.65 | 5.06 | 6.54 | 6.65 | ||||||||||||
2 |
Petr LampartPetr Lampart
AK Kroměříž |
83 | 7.66 | 6.65 | 5.06 | 6.54 | 6.65 | ||||||||||||
3 |
Morten JensenMorten Jensen
Denmark |
82 | 7.65 | 6.65 | 5.06 | 6.54 | 6.65 | ||||||||||||
4 |
Štěpán WagnerŠtěpán Wagner
TJ Dukla Praha |
81 | 7.45 | 6.65 | 5.06 | 6.54 | 6.65 | ||||||||||||
5 |
Tomasz MateusiakTomasz Mateusiak
Poland |
80 | 7.44 | 6.65 | 5.06 | 6.54 | 6.65 | ||||||||||||
6 |
Tomáš PourTomáš Pour
Sokol České Budějovice |
83 | 7.44 | 6.65 | 5.06 | 6.54 | 6.65 | ||||||||||||
7 |
Josef KarasJosef Karas
PSK Olymp Praha |
78 | 7.24 | 6.65 | 5.06 | 6.54 | 6.65 | ||||||||||||
8 |
Michal ČadaMichal Čada
TJ Klatovy |
85 | 7.21 | 6.65 | 5.06 | 6.54 | 6.65 | ||||||||||||
9 |
Jaroslav VovesJaroslav Voves
TJ Dukla Praha |
84 | 7.09 | 6.65 | 5.06 | 6.54 | 6.65 | ||||||||||||
10 |
Petr OgounPetr Ogoun
TJ Slavoj Stará Boleslav |
84 | 6.88 | 6.65 | 5.06 | 6.54 | 6.65 | ||||||||||||
11 |
Andrej BicianAndrej Bician
Slovakia |
84 | 6.81 | 6.65 | 5.06 | 6.54 | 6.65 | ||||||||||||
12 |
Dominik SuchýDominik Suchý
AK ŠKODA Plzeň |
87 | 6.69 | 6.65 | 5.06 | 6.54 | 6.65 | ||||||||||||
13 |
Tomáš NešveraTomáš Nešvera
A. C. TEPO Kladno |
88 | 6.65 | 6.65 | 5.06 | 6.54 | 6.65 | ||||||||||||
Martin PrezbruchyMartin Prezbruchy
Slovakia |
84 | DNP | |||||||||||||||||
Sebastian BayerSebastian Bayer
Germany |
86 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 15 závodníků |
skok daleký - Ženy
(so, 3.2.2007) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Denisa ŠčerbováDenisa Ščerbová
AK SSK Vítkovice |
86 | 6.36 | 5.36 | 5.48 | 5.47 | 5.48 | ||||||||||||
2 |
Martina DarmovzalováMartina Darmovzalová
TJ Lokomotiva Břeclav |
78 | 6.24 | 5.36 | 5.48 | 5.47 | 5.48 | ||||||||||||
3 |
Natalya SorokinaNatalya Sorokina
Ukraine |
75 | 6.12 | 5.36 | 5.48 | 5.47 | 5.48 | ||||||||||||
4 |
Zuzana BičíkováZuzana Bičíková
USK Praha |
81 | 6.12 | 5.36 | 5.48 | 5.47 | 5.48 | ||||||||||||
5 |
Kateřina LíbalováKateřina Líbalová
A. C. TEPO Kladno |
83 | 6.10 | 5.36 | 5.48 | 5.47 | 5.48 | ||||||||||||
6 |
Liliana ZagackaLiliana Zagacka
Poland |
77 | 5.99 | 5.36 | 5.48 | 5.47 | 5.48 | ||||||||||||
7 |
Iva VedralováIva Vedralová
ASK Slavia Praha |
86 | 5.91 | 5.36 | 5.48 | 5.47 | 5.48 | ||||||||||||
8 |
Jana KorešováJana Korešová
USK Praha |
81 | 5.63 | 5.36 | 5.48 | 5.47 | 5.48 | ||||||||||||
9 |
Petra ŠtěpánkováPetra Štěpánková
PSK Olymp Praha |
86 | 5.52 | 5.36 | 5.48 | 5.47 | 5.48 | ||||||||||||
10 |
Eliška KlučinováEliška Klučinová
A. C. TEPO Kladno |
88 | 5.48 | 5.36 | 5.48 | 5.47 | 5.48 | ||||||||||||
Viktoria NechyporetsViktoria Nechyporets
Ukraine |
83 | NM | |||||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
vrh koulí 4kg - Ženy
(so, 3.2.2007) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Magdalena SobieszekMagdalena Sobieszek
Poland |
86 | 17.54 | 16.53 | 17.07 | 17.37 | 17.37 | 17.52 | 17.54 | X | |||||||||
2 |
Jana KárníkováJana Kárníková
Hvězda SKP Pardubice |
81 | 15.92 | 15.27 | 15.92 | 15.76 | 15.92 | X | X | X | |||||||||
3 |
Andrea ValešováAndrea Valešová
TJ Slavoj Stará Boleslav |
80 | 15.01 | 14.19 | 15.01 | 14.93 | 15.01 | 14.85 | 14.31 | 14.33 | |||||||||
4 |
Lenka LedvinováLenka Ledvinová
PSK Olymp Praha |
85 | 14.44 | X | 14.33 | 14.06 | 14.33 | 14.44 | 14.31 | 13.83 | |||||||||
5 |
Lucie VaníčkováLucie Vaníčková
SK ZŠ Jablonné v Podještědí |
86 | 14.24 | 13.53 | 14.24 | X | 14.24 | 13.49 | 13.83 | 14.04 | |||||||||
6 |
Kamila HlaváčováKamila Hlaváčová
USK Praha |
82 | 14.17 | X | X | X | 0 | 13.79 | 14.17 | 13.58 | |||||||||
7 |
Kateřina ŠafránkováKateřina Šafránková
TJ Sokol Kolín |
89 | 13.57 | 13.51 | 13.04 | X | 13.51 | 13.57 | X | 13.39 | |||||||||
8 |
Barbora ZávůrkováBarbora Závůrková
SK ZŠ Jablonné v Podještědí |
87 | 13.24 | 13.24 | 12.37 | X | 13.24 | 12.33 | X | 12.85 | |||||||||
Celkem 8 závodníků |
vrh koulí 7,26kg - Muži
(so, 3.2.2007) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Remigius MachuraRemigius Machura
A. C. Sparta Praha |
86 | 18.87 | 12.66 | X | 13.84 | 13.84 | X | X | 13.29 | |||||||||
2 |
Vladislav TuláčekVladislav Tuláček
TJ Dukla Praha |
88 | 17.01 | 12.66 | X | 13.84 | 13.84 | X | X | 13.29 | |||||||||
3 |
Jan TylčeJan Tylče
TJ Dukla Praha |
82 | 16.56 | 12.66 | X | 13.84 | 13.84 | X | X | 13.29 | |||||||||
4 |
Zdeněk CejnarZdeněk Cejnar
TJ Sokol Hradec Králové |
82 | 16.14 | 12.66 | X | 13.84 | 13.84 | X | X | 13.29 | |||||||||
5 |
Vít MašekVít Mašek
AC Start Karlovy Vary |
81 | 15.27 | 12.66 | X | 13.84 | 13.84 | X | X | 13.29 | |||||||||
6 |
Michal VítMichal Vít
TJ Slavoj Stará Boleslav |
87 | 15.05 | 12.66 | X | 13.84 | 13.84 | X | X | 13.29 | |||||||||
7 |
Petr HlavičkaPetr Hlavička
SK Kotlářka Praha |
88 | 14.67 | 12.66 | X | 13.84 | 13.84 | X | X | 13.29 | |||||||||
8 |
Josef KarasJosef Karas
PSK Olymp Praha |
78 | 13.84 | 12.66 | X | 13.84 | 13.84 | X | X | 13.29 | |||||||||
Maksym MalymomMaksym Malymom
Ukraine |
86 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |