Velká cena Nového Města nad Metují
Nové Město nad Metují (12. 7. 2008)200 m - Muži (Finále)
Finále (so, 12.7.2008) | Vítr: -0.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dominik KopiecDominik Kopiec | 85 | Polsko | 21.99 | |||||||||||||||
2 | Pavel BaarPavel Baar | 84 | TJ Jiskra Litomyšl | 22.08 | |||||||||||||||
3 | Tchongo MarateTchongo Marate | 90 | Portugalsko | 22.45 | |||||||||||||||
4 | Jiří VondřejcJiří Vondřejc | 81 | Hvězda SKP Pardubice | 23.18 | |||||||||||||||
5 | Jan VondřejcJan Vondřejc | 83 | Hvězda SKP Pardubice | 24.19 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
200 m - Ženy (Finále)
Finále (so, 12.7.2008) | Vítr: -0.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina NěmcováKateřina Němcová | 83 | AK Olomouc | 26.14 | |||||||||||||||
2 | Pavla RouskováPavla Rousková | 93 | SK Nové Město nad Metují | 27.06 | |||||||||||||||
3 | Lucie ŠrámkováLucie Šrámková | 90 | SK Nové Město nad Metují | 27.34 | |||||||||||||||
Lucie ŠkrobákováLucie Škrobáková | 82 | USK Praha | DNP | ||||||||||||||||
Kristýna ŠubrtováKristýna Šubrtová | 82 | TJ Slavoj Stará Boleslav | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
800 m - Muži (Běh)
Běh 1 (so, 12.7.2008) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Richard SvobodaRichard Svoboda | 82 | TJ Dukla Praha | 1:51.85 | |||||||||||||||
2 | Branislav BundzíkBranislav Bundzík | 84 | Slovensko | 1:51.96 | |||||||||||||||
3 | Tomáš NetolickýTomáš Netolický | 84 | Hvězda SKP Pardubice | 1:53.22 | |||||||||||||||
4 | Tomáš HaromTomáš Harom | 80 | ASK Slavia Praha | 1:55.09 | |||||||||||||||
5 | Pavel DymákPavel Dymák | 87 | Hvězda SKP Pardubice | 1:56.75 | |||||||||||||||
6 | Milan VlčekMilan Vlček | 89 | SK Nové Město nad Metují | 1:57.40 | |||||||||||||||
7 | Jiří LepltJiří Leplt | 85 | TJ SOKOL Nová Paka | 2:03.74 | |||||||||||||||
Petr UrbanPetr Urban | 87 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 2 (so, 12.7.2008) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan KopeckýJan Kopecký | 90 | Hvězda SKP Pardubice | 2:05.70 | |||||||||||||||
2 | Lukáš LinhartLukáš Linhart | 89 | SK Nové Město nad Metují | 2:07.29 | |||||||||||||||
3 | Marek UvizlMarek Uvizl | 92 | Sportovní klub Studenec | 2:07.36 | |||||||||||||||
4 | Vojtěch AmbrožVojtěch Ambrož | 91 | SK Nové Město nad Metují | 2:07.60 | |||||||||||||||
5 | Vladimír ŠáfrVladimír Šáfr | 81 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 2:09.44 | |||||||||||||||
Radek MalýRadek Malý | 93 | TJ SOKOL Nová Paka | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
800 m - Ženy (Finále)
Finále (so, 12.7.2008) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ivana JohnováIvana Johnová | 86 | SK Nové Město nad Metují | 2:14.56 | |||||||||||||||
2 | Karolína JahelkováKarolína Jahelková | 91 | TJ Sokol Hradec Králové | 2:16.89 | |||||||||||||||
3 | Michaela DrábkováMichaela Drábková | 92 | SK Nové Město nad Metují | 2:18.49 | |||||||||||||||
4 | Martina UvizlováMartina Uvizlová | 86 | PSK Olymp Praha | 2:20.86 | |||||||||||||||
5 | Jana MinarčíkováJana Minarčíková | 91 | TJ Sokol Kolín-atletika | 2:39.93 | |||||||||||||||
6 | Jana MikešováJana Mikešová | 91 | TJ SOKOL Nová Paka | 2:43.98 | |||||||||||||||
Kristýna ŠubrtováKristýna Šubrtová | 82 | TJ Slavoj Stará Boleslav | DNP | ||||||||||||||||
Kateřina UlrichováKateřina Ulrichová | 87 | Hvězda SKP Pardubice | DNF | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
100 m překážek [83,8cm] - Ženy (Finále)
Finále (so, 12.7.2008) | Vítr: -1.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina NěmcováKateřina Němcová | 83 | AK Olomouc | 14.85 | |||||||||||||||
3 | Kristýna ZimováKristýna Zimová | 89 | ŠAK SG Jablonec n/N. | 16.46 | |||||||||||||||
Lucie ŠkrobákováLucie Škrobáková | 82 | USK Praha | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
100 m překážek [76,2cm-8,50m] - Dorostenky (Finále)
Finále (so, 12.7.2008) | Vítr: -1.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
4 | Klára VolšičkováKlára Volšičková | 91 | TJ SOKOL Nová Paka | 18.74 | |||||||||||||||
2 | Michaela TvrdíkováMichaela Tvrdíková | 91 | ŠAK při 5. ZŠ Jablonec n/N. | 16.12 | |||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
110 m překážek [106,7 cm] - Muži (Finále)
Finále (so, 12.7.2008) | Vítr: -0.9 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Maciej GizaMaciej Giza | 86 | Polsko | 14.25 | |||||||||||||||
2 | Martin PokornýMartin Pokorný | 88 | VSK Univerzita Brno | 14.74 | |||||||||||||||
3 | Pavel BaarPavel Baar | 84 | TJ Jiskra Litomyšl | 15.03 | |||||||||||||||
4 | Libor HrůzaLibor Hrůza | 83 | AC Moravská Slavia Brno | 15.38 | |||||||||||||||
5 | Josef KarasJosef Karas | 78 | PSK Olymp Praha | 15.59 | |||||||||||||||
6 | Jakub DeckerJakub Decker | 90 | USK Praha | 16.19 | |||||||||||||||
7 | Jiří HorákJiří Horák | 72 | SK Nové Město nad Metují | 16.71 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
3000 m překážek [91,4 cm] - Muži (Finále)
Finále (so, 12.7.2008) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jiří MilerJiří Miler | 75 | AC Mladá Boleslav o.s. | 09:22.89 | |||||||||||||||
2 | Luboš GaislLuboš Gaisl | 85 | AC SYNER Turnov | 09:22.90 | |||||||||||||||
3 | Zdeněk HejdukZdeněk Hejduk | 89 | TJ Sokol Kolín-atletika | 09:33.12 | |||||||||||||||
4 | Miloš CvejnMiloš Cvejn | 91 | Hvězda SKP Pardubice | 10:36.81 | |||||||||||||||
Zdeněk MedlíkZdeněk Medlík | 86 | AK Kroměříž | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
skok vysoký - Muži (Finále)
Finále (so, 12.7.2008) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1.751.801.851.901.952.002.052.102.132.182.22 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Oqabi Hisham AlOqabi Hisham Al
Saudská Arábie |
87 | 2.18 | XOXXX | |||||||||||||||
2 |
Michael KabelkaMichael Kabelka
Slovensko |
82 | 2.05 | XOXXX | |||||||||||||||
3 |
Libor HrůzaLibor Hrůza
AC Moravská Slavia Brno |
83 | 1.95 | XOXXX | |||||||||||||||
4 |
Martin PokornýMartin Pokorný
VSK Univerzita Brno |
88 | 1.90 | XOXXX | |||||||||||||||
5 |
Jiří HorákJiří Horák
SK Nové Město nad Metují |
72 | 1.90 | XOXXX | |||||||||||||||
6 |
Jakub NosekJakub Nosek
SK Nové Město nad Metují |
89 | 1.75 | XOXXX | |||||||||||||||
Lukasz ZawialaLukasz Zawiala
Polsko |
83 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
skok vysoký - Ženy (Finále)
Finále (so, 12.7.2008) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1.451.501.551.601.651.701.741.77 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Karolina BlazejKarolina Blazej
Polsko |
88 | 1.74 | ----XOOXOXXX | |||||||||||||||
2 |
Michaela BerglováMichaela Berglová
ŠAK SG Jablonec n/N. |
91 | 1.58 | OOXOXXX | |||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
skok daleký - Muži (Finále)
Finále (so, 12.7.2008) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Pavel BaarPavel Baar
TJ Jiskra Litomyšl |
84 | 7.08 | 7.000.0 | 6.76-0.3 | 7.08+0.3 | 7.08 | X-0.8 | 6.77-1.2 | 6.79-0.5 | |||||||||
2 |
Martin KuchárMartin Kuchár
AC Moravská Slavia Brno |
83 | 6.78 | 6.73-0.1 | 6.48-1.4 | X-0.6 | 6.73 | X+1.3 | 6.34-1.6 | 6.78-1.0 | |||||||||
3 |
Michal BartošMichal Bartoš
VSK Univerzita Brno |
86 | 6.69 | 6.35-0.8 | 6.50-2.1 | 5.83-0.4 | 6.50 | 6.69+1.5 | 6.15+0.5 | 6.60-1.2 | |||||||||
4 |
Jakub NosekJakub Nosek
SK Nové Město nad Metují |
89 | 6.56 | 6.22-1.0 | X-0.6 | 5.93+0.5 | 6.22 | X-1.3 | 6.56+0.7 | 6.37-2.5 | |||||||||
5 |
Jakub HanušJakub Hanuš
SK Nové Město nad Metují |
88 | 6.44 | 5.92-0.6 | X-1.3 | X-0.6 | 5.92 | X+0.7 | X+0.3 | 5.74-1.8 | |||||||||
7 |
Ivan RůžičkaIvan Růžička
SK Týniště nad Orlicí |
61 | 5.13 | 5.13-1.6 | X-0.3 | X+0.1 | 5.13 | -- | -- | -- | |||||||||
Celkem 6 závodníků |
skok daleký - Junioři (Finále)
Finále (so, 12.7.2008) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
6 |
Jakub DeckerJakub Decker
USK Praha |
90 | 5.92 | 5.92-1.9 | X-0.8 | X+1.4 | 5.92 | X+0.8 | X+0.7 | 5.74-2.6 | |||||||||
Celkem 1 závodníků |
skok daleký - Ženy (Finále)
Finále (so, 12.7.2008) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Michaela TvrdíkováMichaela Tvrdíková
ŠAK SG Jablonec n/N. |
91 | 5.20 | 5.06+0.9 | X-0.8 | 5.08-1.3 | 5.08 | 5.20+1.1 | 5.12+0.3 | X+0.7 | |||||||||
2 |
Lucie ŠrámkováLucie Šrámková
SK Nové Město nad Metují |
90 | 4.52 | 4.36+1.1 | 4.52-0.3 | 4.46-0.7 | 4.52 | 4.47+1.6 | 4.33-0.2 | 4.35+0.5 | |||||||||
Celkem 2 závodníků |
vrh koulí 4kg - Ženy (Finále)
Finále (so, 12.7.2008) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jana KárníkováJana Kárníková
Hvězda SKP Pardubice |
81 | 16.94 | 13.96 | X | X | 13.96 | 14.74 | X | X | |||||||||
2 |
Andrea ValešováAndrea Valešová
TJ Slavoj Stará Boleslav |
80 | 14.74 | 10.30 | X | 10.95 | 10.95 | 09.99 | 10.30 | 10.65 | |||||||||
3 |
Kristýna KroužkováKristýna Kroužková
Hvězda SKP Pardubice |
90 | 13.29 | 12.30 | 13.29 | X | 13.29 | 12.93 | 12.80 | 12.32 | |||||||||
4 |
Lucie HavránkováLucie Havránková
ŠAK SG Jablonec n/N. |
90 | 10.95 | 10.30 | X | 10.95 | 10.95 | 09.99 | 10.30 | 10.65 | |||||||||
Celkem 4 závodníků |
vrh koulí 5kg - Dorostenci (Finále)
Finále (so, 12.7.2008) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Lukáš GáborLukáš Gábor
AC Slovan Liberec, o.s. |
91 | 16.48 | 16.48 | X | X | 16.48 | ||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
vrh koulí 6kg - Junioři (Finále)
Finále (so, 12.7.2008) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jakub DeckerJakub Decker
USK Praha |
90 | 11.64 | 11.40 | 11.64 | 11.18 | 11.64 | ||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
vrh koulí 7,26kg - Muži (Finále)
Finále (so, 12.7.2008) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Daniel VanekDaniel Vanek
Slovensko |
83 | 19.56 | 19.03 | 19.56 | X | 19.56 | X | 18.80 | X | |||||||||
2 |
Antonín ŽalskýAntonín Žalský
ASK Slavia Praha |
80 | 18.48 | 17.92 | 18.48 | X | 18.48 | - | - | - | |||||||||
3 |
Vladislav TuláčekVladislav Tuláček
TJ Dukla Praha |
88 | 16.70 | 16.55 | 16.70 | X | 16.70 | X | X | X | |||||||||
4 |
Jaroslav ŽitňanskýJaroslav Žitňanský
Slovensko |
71 | 16.65 | 15.95 | X | 15.93 | 15.95 | 16.08 | X | 16.65 | |||||||||
5 |
Zdeněk CejnarZdeněk Cejnar
TJ Sokol Hradec Králové |
82 | 16.43 | 16.34 | 16.24 | 16.43 | 16.43 | X | X | X | |||||||||
6 |
Petr HlavičkaPetr Hlavička
TJ Dukla Praha |
88 | 15.05 | X | 14.45 | X | 14.45 | 14.22 | 15.05 | - | |||||||||
7 |
Jakub ČernýJakub Černý
TJ Sokol Hradec Králové |
87 | 14.03 | X | 13.22 | 14.03 | 14.03 | X | X | X | |||||||||
8 |
Luděk JursaLuděk Jursa
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí |
70 | 13.46 | 13.46 | X | 13.40 | 13.46 | 13.23 | 13.10 | X | |||||||||
9 |
Josef KarasJosef Karas
PSK Olymp Praha |
78 | 13.44 | 13.44 | X | X | 13.44 | ||||||||||||
10 |
Antonín HübnerAntonín Hübner
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí |
73 | 13.37 | 12.96 | 13.36 | 13.37 | 13.37 | ||||||||||||
11 |
Petr HamtákPetr Hamták
TJ Slavoj Stará Boleslav |
79 | 12.56 | 12.56 | 11.76 | 11.92 | 12.56 | ||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
hod diskem 1kg - Ženy (Finále)
Finále (so, 12.7.2008) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Andrea ValešováAndrea Valešová
TJ Slavoj Stará Boleslav |
80 | 48.17 | 42.76 | 45.90 | 44.21 | 45.90 | 48.17 | 46.53 | X | |||||||||
2 |
Jana KárníkováJana Kárníková
Hvězda SKP Pardubice |
81 | 46.08 | X | X | 45.57 | 45.57 | X | 45.82 | 46.08 | |||||||||
3 |
Kristýna KroužkováKristýna Kroužková
Hvězda SKP Pardubice |
90 | 40.61 | 39.71 | 37.02 | X | 39.71 | 39.54 | X | 40.61 | |||||||||
4 |
Pavlína BendzováPavlína Bendzová
TJ Sokol Hradec Králové |
87 | 35.69 | 35.04 | 34.03 | X | 35.04 | 33.05 | 35.69 | X | |||||||||
Celkem 4 závodníků |
hod diskem 1,5kg - Dorostenci (Finále)
Finále (so, 12.7.2008) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jaroslav ŠimekJaroslav Šimek
SK Nové Město nad Metují |
91 | 44.32 | ||||||||||||||||
2 |
Milan VenclMilan Vencl
TJ SOKOL Nová Paka |
92 | 40.27 | ||||||||||||||||
3 |
Lukáš GáborLukáš Gábor
AC Slovan Liberec, o.s. |
91 | 37.77 | ||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
hod diskem 2kg - Muži (Finále)
Finále (so, 12.7.2008) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jan MarcellJan Marcell
VSK Univerzita Brno |
85 | 60.24 | X | X | 60.24 | 60.24 | X | 57.41 | 60.24 | |||||||||
2 |
Libor MalinaLibor Malina
A. C. TEPO Kladno |
73 | 59.02 | 58.47 | 57.88 | 59.02 | 59.02 | X | X | 55.88 | |||||||||
3 |
Daniel VanekDaniel Vanek
Slovensko |
83 | 58.83 | 55.58 | 58.54 | X | 58.54 | 58.83 | 57.35 | 56.36 | |||||||||
4 |
Miroslav PudivítrMiroslav Pudivítr
A. C. Sparta Praha |
78 | 57.30 | 55.61 | X | 53.55 | 55.61 | 53.51 | 57.30 | 54.44 | |||||||||
5 |
Antonín ŽalskýAntonín Žalský
ASK Slavia Praha |
80 | 56.78 | 54.63 | 54.47 | 56.78 | 56.78 | 54.89 | X | 56.78 | |||||||||
6 |
Jaroslav ŽitňanskýJaroslav Žitňanský
Slovensko |
71 | 55.46 | 54.82 | 55.28 | X | 55.28 | 55.46 | X | X | |||||||||
7 |
Igor GondorIgor Gondor
AK Kroměříž |
79 | 53.76 | 53.76 | 51.80 | 53.18 | 53.76 | X | X | X | |||||||||
8 |
Vladislav TuláčekVladislav Tuláček
TJ Dukla Praha |
88 | 49.15 | X | X | X | 0 | 49.15 | X | X | |||||||||
9 |
Martin StašekMartin Stašek
VSK Univerzita Brno |
89 | 48.57 | ||||||||||||||||
10 |
Petr HlavičkaPetr Hlavička
TJ Dukla Praha |
88 | 47.51 | ||||||||||||||||
11 |
Lukáš BrennLukáš Brenn
TJ Slavoj Stará Boleslav |
80 | 45.83 | ||||||||||||||||
12 |
Jiří TuláčekJiří Tuláček
AC SYNER Turnov |
88 | 43.94 | ||||||||||||||||
13 |
Pavel VilímekPavel Vilímek
TJ Sokol Hradec Králové |
85 | 41.92 | ||||||||||||||||
14 |
Petr HamtákPetr Hamták
TJ Slavoj Stará Boleslav |
79 | 38.84 | ||||||||||||||||
15 |
Josef KarasJosef Karas
PSK Olymp Praha |
78 | 38.68 | ||||||||||||||||
Celkem 15 závodníků |
hod oštěpem 600g - Ženy (Finále)
Finále (so, 12.7.2008) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Adéla PrudkáAdéla Prudká
ACP Olymp Brno |
91 | 41.55 | 38.65 | X | X | 38.65 | 40.32 | 37.10 | 41.55 | |||||||||
2 |
Lenka KřenováLenka Křenová
SK Nové Město nad Metují |
88 | 39.05 | 37.65 | 39.05 | 37.69 | 39.05 | 37.32 | X | 35.93 | |||||||||
3 |
Kristýna ZimováKristýna Zimová
ŠAK SG Jablonec n/N. |
89 | 33.64 | 33.64 | 32.03 | 32.31 | 33.64 | 29.87 | 28.14 | 30.32 | |||||||||
Celkem 3 závodníků |
hod oštěpem 800g - Muži (Finále)
Finále (so, 12.7.2008) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jiří TuláčekJiří Tuláček
AC SYNER Turnov |
88 | 63.96 | 54.56 | 54.00 | 51.97 | 54.56 | X | X | 51.43 | |||||||||
2 |
Lukáš BrennLukáš Brenn
TJ Slavoj Stará Boleslav |
80 | 60.88 | 54.56 | 54.00 | 51.97 | 54.56 | X | X | 51.43 | |||||||||
3 |
Jaroslav JílekJaroslav Jílek
Hvězda SKP Pardubice |
89 | 60.41 | 54.56 | 54.00 | 51.97 | 54.56 | X | X | 51.43 | |||||||||
4 |
Radovan KomárRadovan Komár
TJ Sokol Opava |
90 | 59.37 | 54.56 | 54.00 | 51.97 | 54.56 | X | X | 51.43 | |||||||||
5 |
Marek LukášMarek Lukáš
TJ Sokol Opava |
91 | 56.67 | 54.56 | 54.00 | 51.97 | 54.56 | X | X | 51.43 | |||||||||
6 |
Ondřej SvobodaOndřej Svoboda
AC Slovan Liberec, o.s. |
88 | 56.23 | 54.56 | 54.00 | 51.97 | 54.56 | X | X | 51.43 | |||||||||
7 |
Michal JílekMichal Jílek
Hvězda SKP Pardubice |
85 | 54.56 | 54.56 | 54.00 | 51.97 | 54.56 | X | X | 51.43 | |||||||||
Tomáš SalabaTomáš Salaba
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí |
63 | DNP | |||||||||||||||||
Patrick LandmesserPatrick Landmesser
SK Nové Město nad Metují |
69 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |