výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo extraligy mužů a žen

Praha (6. 6. 2009)

100 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 6.6.2009) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan VelebaJan Veleba 861206 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 10.73
2 Rostislav ŠulcRostislav Šulc 810202 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 10.77
3 Václav ZichVáclav Zich 900904 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 10.78
4 Pawel PtakPawel Ptak 830128 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 10.96
5 Jan OndráčekJan Ondráček 880110 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 10.97
6 Jan FeherJan Feher 860103 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 11.41
7 Tomáš NešveraTomáš Nešvera 880802 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.50
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 6.6.2009) Vítr: -2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Libor ŽilkaLibor Žilka 861022 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 10.68
2 Vojtěch ŠulcVojtěch Šulc 861012 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 10.83
3 Ondřej BendaOndřej Benda 850307 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 10.96
4 Ladislav KřížekLadislav Křížek 820408 AK KroměřížAK Kroměříž 11.19
5 Viliam PapšoViliam Papšo 890523 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 11.26
6 Robert KučeraRobert Kučera 880519 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 11.38
MB Josef KarasJosef Karas 780820 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 11.65
Celkem 7 závodníků

100 m - Muži (Finále)

Finále A (so, 6.6.2009) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch ŠulcVojtěch Šulc 861012 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 10.54 11.00
2 Libor ŽilkaLibor Žilka 861022 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 10.55 9.00
3 Jan VelebaJan Veleba 861206 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 10.57 8.00
4 Rostislav ŠulcRostislav Šulc 810202 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 10.65 7.00
5 Václav ZichVáclav Zich 900904 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 10.66 6.00
6 Ondřej BendaOndřej Benda 850307 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 10.83 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 6.6.2009) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan OndráčekJan Ondráček 880110 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 10.98 4.00
2 Pawel PtakPawel Ptak 830128 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 11.02 3.00
3 Ladislav KřížekLadislav Křížek 820408 AK KroměřížAK Kroměříž 11.10 2.00
4 Viliam PapšoViliam Papšo 890523 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 11.17 1.00
5 Jan FeherJan Feher 860103 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 11.33
Robert KučeraRobert Kučera 880519 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 DNP
Celkem 6 závodníků

100 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 6.6.2009) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Iveta MazáčováIveta Mazáčová 866215 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 12.12
2 Miriam BobkováMiriam Bobková 795302 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 12.22
3 Pavla HřivnováPavla Hřivnová 865508 ACP Olymp BrnoACP Olymp Brno 12.26
4 Pavlína HumpolíkováPavlína Humpolíková 855522 USK PrahaUSK Praha 12.55
5 Adéla ChválkováAdéla Chválková 896031 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 12.89
MB Sarah PierceSarah Pierce 87 CanadaCanada 12.33
Jana BystroňováJana Bystroňová 905810 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice DNP
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 6.6.2009) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora ŠimkováBarbora Šimková 876018 ACP Olymp BrnoACP Olymp Brno 12.19
2 Jana SlaninováJana Slaninová 905716 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 12.21
3 Martina DostálováMartina Dostálová 865524 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 12.29
4 Kristina BažatováKristina Bažatová 845105 USK PrahaUSK Praha 12.31
5 Kateřina LíbalováKateřina Líbalová 835915 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12.43
6 Petra UrbánkováPetra Urbánková 916026 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 12.55
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 6.6.2009) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie ŠkrobákováLucie Škrobáková 825104 USK PrahaUSK Praha 11.90
2 Monika TáborskáMonika Táborská 885331 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 12.10
3 Pavlína VostatkováPavlína Vostatková 745929 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 12.15
4 Martina SchmidováMartina Schmidová 906207 ACP Olymp BrnoACP Olymp Brno 12.43
5 Jana BranišováJana Branišová 896106 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 12.46
6 Jana ŠpačkováJana Špačková 925709 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 13.00
Kateřina CachováKateřina Cachová 905226 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice DNP
Celkem 7 závodníků

100 m - Ženy (Finále)

Finále A (so, 6.6.2009) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Iveta MazáčováIveta Mazáčová 866215 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 11.94 11.00
2 Lucie ŠkrobákováLucie Škrobáková 825104 USK PrahaUSK Praha 12.09 9.00
3 Barbora ŠimkováBarbora Šimková 876018 ACP Olymp BrnoACP Olymp Brno 12.12 8.00
4 Monika TáborskáMonika Táborská 885331 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 12.14 6.50
4 Pavlína VostatkováPavlína Vostatková 745929 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 12.14 6.50
6 Pavla HřivnováPavla Hřivnová 865508 ACP Olymp BrnoACP Olymp Brno 12.16 5.00
7 Miriam BobkováMiriam Bobková 795302 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 12.37 4.00
8 Jana SlaninováJana Slaninová 905716 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 12.42 3.00
Celkem 8 závodníků
Finále B (so, 6.6.2009) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martina DostálováMartina Dostálová 865524 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 12.25 2.00
2 Martina SchmidováMartina Schmidová 906207 ACP Olymp BrnoACP Olymp Brno 12.30 1.00
3 Kateřina LíbalováKateřina Líbalová 835915 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12.30
4 Jana BranišováJana Branišová 896106 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 12.35
5 Pavlína HumpolíkováPavlína Humpolíková 855522 USK PrahaUSK Praha 12.40
Adéla ChválkováAdéla Chválková 896031 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice DNP
Kristina BažatováKristina Bažatová 845105 USK PrahaUSK Praha DNP
Petra UrbánkováPetra Urbánková 916026 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice DNP
Celkem 8 závodníků

200 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 6.6.2009) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr SzeteiPetr Szetei 840916 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 20.85 11.00
2 Jan SchillerJan Schiller 850117 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 20.96 9.00
3 Jiří VojtíkJiří Vojtík 810702 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 21.35 8.00
4 Lukáš ŠťastnýLukáš Šťastný 910223 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 21.49 7.00
5 Rostislav ŠulcRostislav Šulc 810202 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 21.59 5.00
6 Filip KlvaňaFilip Klvaňa 770724 AK KroměřížAK Kroměříž 21.87 1.00
7 Václav ZichVáclav Zich 900904 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 22.09
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 6.6.2009) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Rudolf GötzRudolf Götz 830410 AK KroměřížAK Kroměříž 21.52 6.00
2 Roman TurčániRoman Turčáni 900328 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 21.67 4.00
3 Ondřej BendaOndřej Benda 850307 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 21.75 3.00
4 Pawel PtakPawel Ptak 830128 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 21.86 2.00
5 Ladislav KřížekLadislav Křížek 820408 AK KroměřížAK Kroměříž 21.88
6 Jan OndráčekJan Ondráček 880110 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 22.49
MB Matúš MentelMatúš Mentel 871125 AK KroměřížAK Kroměříž DNP
Jan MazanecJan Mazanec 821021 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNP
Celkem 8 závodníků

200 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 6.6.2009) Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora ŠimkováBarbora Šimková 876018 ACP Olymp BrnoACP Olymp Brno 24.72 9.00
2 Pavla HřivnováPavla Hřivnová 865508 ACP Olymp BrnoACP Olymp Brno 24.74 8.00
3 Alexandra ŠtukováAlexandra Štuková 905702 ACP Olymp BrnoACP Olymp Brno 24.85 6.00
4 Pavlína VostatkováPavlína Vostatková 745929 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 25.08 4.00
MB Sarah PierceSarah Pierce 87 CanadaCanada 25.30
Kristina BažatováKristina Bažatová 845105 USK PrahaUSK Praha DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 6.6.2009) Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana KorešováJana Korešová 815408 USK PrahaUSK Praha 24.49 11.00
2 Jana SajdokováJana Sajdoková 875731 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 24.82 7.00
3 Jana SlaninováJana Slaninová 905716 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 24.93 5.00
4 Martina SchmidováMartina Schmidová 906207 ACP Olymp BrnoACP Olymp Brno 25.10 3.00
Jana ŠpačkováJana Špačková 925709 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice DNP
Pavlína HumpolíkováPavlína Humpolíková 855522 USK PrahaUSK Praha DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 6.6.2009) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zlata PolonyiováZlata Polonyiová 886231 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 25.12 2.00
2 Petra UrbánkováPetra Urbánková 916026 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 26.13 1.00
3 Michala BudínováMichala Budínová 926213 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 26.51
4 Adéla ChválkováAdéla Chválková 896031 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 27.14
Bohuslava VáňováBohuslava Váňová 846130 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav DNP
Veronika ŠrámkováVeronika Šrámková 866216 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice DNP
Celkem 6 závodníků

400 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 6.6.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr SzeteiPetr Szetei 840916 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 46.84 11.00
2 Peter ŽňavaPeter Žňava 821006 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 47.05 9.00
3 Jozef RepčíkJozef Repčík 860803 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 47.35 8.00
4 Petr KlofáčPetr Klofáč 850911 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 47.64 7.00
5 Pavel JiráňPavel Jiráň 850811 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 47.70 6.00
6 Tomáš BošekTomáš Bošek 850424 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 48.01 5.00
Rudolf GötzRudolf Götz 830410 AK KroměřížAK Kroměříž DNP
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 6.6.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip KlvaňaFilip Klvaňa 770724 AK KroměřížAK Kroměříž 48.22 4.00
2 Ivo BrýdlIvo Brýdl 890103 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 48.60 3.00
3 Tomáš KrupkaTomáš Krupka 890728 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 49.01 2.00
4 Dušan PáleníkDušan Páleník 900905 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 49.07 1.00
5 Jakub JanečekJakub Janeček 870519 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 49.22
MB Matúš MentelMatúš Mentel 871125 AK KroměřížAK Kroměříž 49.02
Theodor JarešTheodor Jareš 870106 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNF
Martin HrstkaMartin Hrstka 890401 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice DNP
Celkem 8 závodníků

400 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 6.6.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Drahomíra EidrnováDrahomíra Eidrnová 835928 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 54.31 11.00
2 Jitka BartoničkováJitka Bartoničková 856222 USK PrahaUSK Praha 54.38 9.00
3 Alexandra ŠtukováAlexandra Štuková 905702 ACP Olymp BrnoACP Olymp Brno 54.62 8.00
4 Lucia KlocováLucia Klocová 836120 ACP Olymp BrnoACP Olymp Brno 54.71 7.00
5 Lenka MasnáLenka Masná 855422 ACP Olymp BrnoACP Olymp Brno 54.77 6.00
6 Veronika JelínkováVeronika Jelínková 806012 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 56.90 4.00
7 Tereza StrakováTereza Straková 885718 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 58.49 3.00
8 Simona HamerníkováSimona Hamerníková 926016 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 59.47
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 6.6.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna ŠubrtováKristýna Šubrtová 825531 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 56.54 5.00
2 Zuzana MálkováZuzana Málková 885723 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 58.79 2.00
3 Markéta KrejčíMarkéta Krejčí 895313 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 59.08 1.00
4 Markéta PlzenskáMarkéta Plzenská 885331 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 61.50
5 Jana CocherováJana Cocherová 815527 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 62.39
Bohuslava VáňováBohuslava Váňová 846130 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav DNP
Martina KlesnilováMartina Klesnilová 905330 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNP
Celkem 7 závodníků

800 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 6.6.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jakub HolušaJakub Holuša 880220 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1:48.94 11.00
2 Miroslav BurianMiroslav Burian 920809 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1:49.67 9.00
3 Martin HrstkaMartin Hrstka 890401 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 1:50.05 8.00
4 Martin HošekMartin Hošek 870707 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 1:50.69 7.00
5 Martin ČapekMartin Čapek 890711 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:50.77 6.00
6 Miroslav KaplanMiroslav Kaplan 860905 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:51.10 5.00
7 Vasyl TsikaloVasyl Tsikalo 800302 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1:51.43 4.00
8 Dušan PáleníkDušan Páleník 900905 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1:51.49 3.00
9 Richard SvobodaRichard Svoboda 821120 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1:51.84 2.00
10 Vladimír BartůněkVladimír Bartůněk 800103 AK KroměřížAK Kroměříž 1:51.92 1.00
11 Tomáš BeladaTomáš Belada 861121 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1:52.68
12 Ján BeňaJán Beňa 900604 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1:54.50
13 Tomáš NetolickýTomáš Netolický 840815 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 1:54.79
14 Jaroslav RůžaJaroslav Růža 830926 AK KroměřížAK Kroměříž 1:55.36
15 Ondřej KužílekOndřej Kužílek 820825 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 1:57.47
MB Jan PernicaJan Pernica 810506 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNP
Miroslav VinklerMiroslav Vinkler 800811 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice DNF
Ondřej KlesnilOndřej Klesnil 870819 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNP
Jozef PelikánJozef Pelikán 840729 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNP
Celkem 19 závodníků

800 m - Ženy (Běh)

Běh (so, 6.6.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lucia KlocováLucia Klocová 836120 ACP Olymp BrnoACP Olymp Brno 2:06.77 11.00
2 Lucie SekanováLucie Sekanová 895805 ACP Olymp BrnoACP Olymp Brno 2:08.97 9.00
3 Adéla HofmannováAdéla Hofmannová 915316 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:15.05 8.00
4 Veronika MráčkováVeronika Mráčková 825620 USK PrahaUSK Praha 2:16.85 7.00
5 Olga PůčkováOlga Půčková 945907 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2:17.00 6.00
6 Markéta HoráčkováMarkéta Horáčková 915801 ACP Olymp BrnoACP Olymp Brno 2:17.11 5.00
7 Eva KrchováEva Krchová 895910 ACP Olymp BrnoACP Olymp Brno 2:17.55 4.00
8 Markéta KrejčíMarkéta Krejčí 895313 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 2:18.94 3.00
9 Ivana SlaměnáIvana Slaměná 845822 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2:23.38 2.00
10 Martina KlesnilováMartina Klesnilová 905330 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:31.07 1.00
Celkem 10 závodníků

1500 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 6.6.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Milan KocourekMilan Kocourek 871206 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 3:43.89 11.00
2 Jakub ŽivecJakub Živec 901123 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3:46.36 9.00
3 Ezekiel Jafari NgimbaEzekiel Jafari Ngimba 850817 AK KroměřížAK Kroměříž 3:46.85 8.00
4 Vasyl TsikaloVasyl Tsikalo 800302 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3:47.29 7.00
5 Jozef PelikánJozef Pelikán 840729 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3:48.01 6.00
6 Marco Joseph MarcoMarco Joseph Marco 890812 AK KroměřížAK Kroměříž 3:49.73 5.00
7 Jan FlídrJan Flídr 890325 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3:50.75 4.00
8 Jaromír OdvárkaJaromír Odvárka 820703 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3:51.09 3.00
9 Petr DoubravskýPetr Doubravský 841104 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 3:51.25 2.00
10 Filip JalovýFilip Jalový 900504 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3:53.40 1.00
11 Tomáš HaromTomáš Harom 800820 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3:56.00
12 Jiří KoubekJiří Koubek 840124 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 4:06.43
MB Collins KosgeiCollins Kosgei 86 KeňaKeňa 3:46.08
MB Pascal Mombo SarwatPascal Mombo Sarwat 891212 AK KroměřížAK Kroměříž 3:46.71
MB Jan PernicaJan Pernica 810506 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4:00.63
Jan TománekJan Tománek 830405 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha DNF
Branislav BundzikBranislav Bundzik 840105 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice DNF
Ondřej KlesnilOndřej Klesnil 870819 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNF
Oleksandr BorysiukOleksandr Borysiuk 851209 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno DNP
Roman RudoleckýRoman Rudolecký 881209 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno DNP
Vladimír BartůněkVladimír Bartůněk 800103 AK KroměřížAK Kroměříž DNP
Martin MužíkMartin Mužík 860108 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 DNP
Celkem 22 závodníků

1500 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 6.6.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lenka VšetečkováLenka Všetečková 845907 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4:23.04 11.00
2 Lucie SekanováLucie Sekanová 895805 ACP Olymp BrnoACP Olymp Brno 4:29.49 9.00
3 Vendula FrintováVendula Frintová 835904 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 4:31.54 8.00
4 Petra KuříkováPetra Kuříková 916125 AC Česká LípaAC Česká Lípa 4:34.31 7.00
5 Kristiina MäkiKristiina Mäki 915922 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 4:35.00 6.00
6 Lucie ŠpatenkováLucie Špatenková 806024 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 4:35.54 5.00
7 Květa PeckováKvěta Pecková 855916 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 4:37.00 4.00
8 Alena RücklováAlena Rücklová 816007 USK PrahaUSK Praha 4:37.16 3.00
9 Monika PreibischováMonika Preibischová 855804 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4:38.41 2.00
10 Kateřina BerouškováKateřina Beroušková 915910 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4:40.11 1.00
11 Eva KrchováEva Krchová 895910 ACP Olymp BrnoACP Olymp Brno 4:41.84
12 Iva MilesováIva Milesová 775305 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 4:50.89
Petra FouskováPetra Fousková 816104 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNF
Olga FirsovaOlga Firsova 835511 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice DNP
Tereza DubskáTereza Dubská 895925 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav DNP
Myroslava PetronyukováMyroslava Petronyuková 876214 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha DNP
Adéla HofmannováAdéla Hofmannová 915316 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNP
Celkem 17 závodníků

3000 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 6.6.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Vendula FrintováVendula Frintová 835904 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 09:39.34 11.00
2 Monika PreibischováMonika Preibischová 855804 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 09:39.62 9.00
3 Eva TománkováEva Tománková 845911 USK PrahaUSK Praha 09:42.34 8.00
4 Olga FirsovaOlga Firsova 835511 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 09:51.88 7.00
5 Lucie MüllerováLucie Müllerová 786004 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10:06.36 6.00
6 Ivana SekyrováIvana Sekyrová 716013 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 10:11.16 5.00
7 Petra FouskováPetra Fousková 816104 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10:21.59 4.00
8 Eva NývltováEva Nývltová 865206 ACP Olymp BrnoACP Olymp Brno 10:28.38 3.00
9 Michaela ŠaršonováMichaela Šaršonová 925606 ACP Olymp BrnoACP Olymp Brno 10:29.92 2.00
10 Kateřina LoubkováKateřina Loubková 816021 AC Česká LípaAC Česká Lípa 10:42.08 1.00
11 Ivana LoubkováIvana Loubková 805520 AC Česká LípaAC Česká Lípa 10:55.49
12 Hana SlavíkováHana Slavíková 845519 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 11:00.02
13 Tereza DubskáTereza Dubská 895925 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 11:40.63
Celkem 13 závodníků

5000 m - Muži (Běh)

Běh (so, 6.6.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Marco Joseph MarcoMarco Joseph Marco 890812 AK KroměřížAK Kroměříž 13:46.01 11.00
2 Ezekiel Jafari NgimbaEzekiel Jafari Ngimba 850817 AK KroměřížAK Kroměříž 13:48.50 9.00
3 Jan KreisingerJan Kreisinger 840916 AK KroměřížAK Kroměříž 14:14.94 8.00
4 Róbert ŠtefkoRóbert Štefko 680528 AK KroměřížAK Kroměříž 14:45.14 7.00
5 Martin FreiMartin Frei 860312 AK KroměřížAK Kroměříž 14:46.06 6.00
6 Petr PechekPetr Pechek 830411 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 15:11.05 5.00
7 Juraj VitkoJuraj Vitko 860818 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 15:14.62 4.00
8 Jan MrázekJan Mrázek 810704 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 15:19.45 3.00
9 Jiří HomoláčJiří Homoláč 900225 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 15:25.98 2.00
10 Tomáš VeberTomáš Veber 740130 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 15:32.14 1.00
11 Jakub BajzaJakub Bajza 900914 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 15:39.80
12 Daniel HájekDaniel Hájek 880331 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 15:44.29
13 Vojtěch KamenskýVojtěch Kamenský 890228 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 16:22.62
MB Pascal Mombo SarwatPascal Mombo Sarwat 891212 AK KroměřížAK Kroměříž 13:53.35
Petr KotyzaPetr Kotyza 700701 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno DNF
Pavel DymákPavel Dymák 871012 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice DNF
Vasyl TsikaloVasyl Tsikalo 800302 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno DNP
Metoděj FikesMetoděj Fikes 670215 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNP
Celkem 18 závodníků

100 m překážek - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 6.6.2009) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie ŠkrobákováLucie Škrobáková 825104 USK PrahaUSK Praha 13.26 11.00
2 Jana KorešováJana Korešová 815408 USK PrahaUSK Praha 13.44 9.00
3 Miriam BobkováMiriam Bobková 795302 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 13.61 8.00
4 Lenka LepičováLenka Lepičová 865829 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 14.26 7.00
5 Veronika ŠrámkováVeronika Šrámková 866216 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 14.49 6.00
6 Aneta PecnováAneta Pecnová 885725 USK PrahaUSK Praha 14.71 5.00
7 Eliška KlučinováEliška Klučinová 885414 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 14.87 3.00
Kateřina CachováKateřina Cachová 905226 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice DNP
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 6.6.2009) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Monika NeuschelováMonika Neuschelová 895708 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 14.85 4.00
2 Petra MatějkováPetra Matějková 885628 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 14.88 2.00
3 Petra FairaislováPetra Fairaislová 845206 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 15.12 1.00
4 Nicola RadostováNicola Radostová 875910 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 15.14
5 Eliška ŠkaloudováEliška Škaloudová 905831 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 15.85
Kateřina VodováKateřina Vodová 915416 ACP Olymp BrnoACP Olymp Brno DNF
Kateřina KonvalinkováKateřina Konvalinková 865514 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice DNP
Celkem 7 závodníků

110 m překážek - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 6.6.2009) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Stanislav SajdokStanislav Sajdok 830722 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 14.28 11.00
2 Matúš JanečekMatúš Janeček 850714 AK KroměřížAK Kroměříž 14.35 9.00
3 Michal KrejčíMichal Krejčí 810123 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 14.38 8.00
4 Tomáš KavkaTomáš Kavka 890416 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 14.40 7.00
5 Adam NejedlýAdam Nejedlý 880203 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 14.81 5.00
6 Adrian NovosádAdrian Novosád 840709 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 14.94 4.00
7 David SazimaDavid Sazima 871208 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 15.63
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 6.6.2009) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viliam PapšoViliam Papšo 890523 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 14.55 6.00
2 František StaněkFrantišek Staněk 870411 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 14.98 3.00
3 Martin PokornýMartin Pokorný 880922 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 15.01 2.00
4 Tomáš GrünerTomáš Grüner 891020 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 15.33 1.00
5 Petr KlusPetr Klus 850924 AK KroměřížAK Kroměříž 15.36
6 Lukáš BechyněLukáš Bechyně 831004 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 15.61
7 Radek FischerRadek Fischer 910609 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 15.92
Josef KarasJosef Karas 780820 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha DNF
Celkem 8 závodníků

400 m překážek - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 6.6.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Josef ProrokJosef Prorok 871116 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 50.77 11.00
2 Michal UhlíkMichal Uhlík 800309 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 51.45 9.00
3 Petr HabáskoPetr Habásko 760822 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 52.30 8.00
4 Jindřich ŠimánekJindřich Šimánek 790527 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 52.73 7.00
5 Tomáš MatyskaTomáš Matyska 850812 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 54.80 4.00
6 Petr JelínekPetr Jelínek 850825 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 55.13 2.00
7 Michal NovákMichal Novák 880429 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 58.05
8 Radek FischerRadek Fischer 910609 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 62.65
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 6.6.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan MazanecJan Mazanec 821021 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 52.83 6.00
2 Tomáš GrünerTomáš Grüner 891020 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 53.77 5.00
3 Vít RejmonVít Rejmon 860714 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 54.91 3.00
4 Petr KlusPetr Klus 850924 AK KroměřížAK Kroměříž 55.59 1.00
MB Tomáš ČelkoTomáš Čelko 840427 AK KroměřížAK Kroměříž 53.23
Jaromír DědečekJaromír Dědeček 870318 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov DNP
Ondřej KlesnilOndřej Klesnil 870819 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNP
Dominik ŠimůnekDominik Šimůnek 871207 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov DNP
Celkem 8 závodníků

400 m překážek - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 6.6.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristina VolfováKristina Volfová 885516 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 59.63 11.00
2 Jana MelichováJana Melichová 795409 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 59.72 8.50
2 Lucia SlaničkováLucia Slaničková 886108 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 59.72 8.50
4 Lenka ŠvábíkováLenka Švábíková 845320 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 61.53 7.00
5 Veronika VojtíkováVeronika Vojtíková 846029 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 62.13 6.00
6 Hana KavínováHana Kavínová 855409 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 62.92 5.00
7 Petra MatějkováPetra Matějková 885628 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 64.05 3.00
8 Kamila NěmcováKamila Němcová 896212 ACP Olymp BrnoACP Olymp Brno 64.35 2.00
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 6.6.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina UlrichováKateřina Ulrichová 875213 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 63.76 4.00
2 Petra FairaislováPetra Fairaislová 845206 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 66.06 1.00
3 Markéta ŠourkováMarkéta Šourková 855504 AC Česká LípaAC Česká Lípa 66.66
4 Eliška ŠkaloudováEliška Škaloudová 905831 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 69.16
Markéta PlzenskáMarkéta Plzenská 885331 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNP
Celkem 5 závodníků

3000 m překážek - Muži (Běh)

Běh (so, 6.6.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Martin MužíkMartin Mužík 860108 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 09:00.52 11.00
2 Zdeněk MedlíkZdeněk Medlík 860826 AK KroměřížAK Kroměříž 09:04.54 9.00
3 Martin KučeraMartin Kučera 801201 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 09:13.09 8.00
4 František ZouharFrantišek Zouhar 820824 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 09:15.31 7.00
5 Ondřej MarekOndřej Marek 820213 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 09:20.03 6.00
6 Dominik ŠimůnekDominik Šimůnek 871207 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 09:22.64 5.00
7 Štěpán KodedaŠtěpán Kodeda 880205 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 09:29.97 4.00
8 Lukáš KučeraLukáš Kučera 811124 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 09:44.79 3.00
9 Luboš GaislLuboš Gaisl 850622 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 09:49.91 2.00
10 Vladimír LučanVladimír Lučan 770604 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 09:59.12 1.00
11 Jakub LosenickýJakub Losenický 861230 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 10:09.93
Jaromír DědečekJaromír Dědeček 870318 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov DNF
Celkem 12 závodníků

3000 m překážek - Ženy (Běh)

Běh (so, 6.6.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Zuzana SchindlerováZuzana Schindlerová 875425 USK PrahaUSK Praha 11:02.49 11.00
2 Iva MilesováIva Milesová 775305 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 11:10.15 9.00
3 Myroslava PetronyukováMyroslava Petronyuková 876214 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 11:24.58 8.00
4 Lenka ŠibravováLenka Šibravová 825805 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 11:41.10 7.00
5 Ivana KadrmanováIvana Kadrmanová 915831 ACP Olymp BrnoACP Olymp Brno 11:59.80 6.00
6 Gabriela GrulichováGabriela Grulichová 816220 AC Česká LípaAC Česká Lípa 12:34.29 5.00
7 Štěpána ŠebelkováŠtěpána Šebelková 785907 AC Česká LípaAC Česká Lípa 12:39.98 4.00
8 Jana NovákováJana Nováková 935213 AC Česká LípaAC Česká Lípa 12:54.71 3.00
9 Eva EnglováEva Englová 925618 AC Česká LípaAC Česká Lípa 13:47.93 2.00
10 Markéta SchybolováMarkéta Schybolová 895405 ACP Olymp BrnoACP Olymp Brno 14:31.13 1.00
Celkem 10 závodníků

4 x 100 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 6.6.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Křížek, Klvaňa, Götz, Janeček Křížek, Klvaňa, Götz, Janeček AK KroměřížAK Kroměříž 41.22 11.00
2 Feher, Šulc R., Fischer, Benda Feher, Šulc R., Fischer, Benda SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 41.27 9.00
3 Zich, Šťastný, Sajdok, Čada Zich, Šťastný, Sajdok, Čada TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 43.39 8.00
4 Vinkler, Bryndl, Novosad, Vondráček Vinkler, Bryndl, Novosad, Vondráček Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 43.59 7.00
5 Ptak, Parlicki, Vrzeszcz, Feder Ptak, Parlicki, Vrzeszcz, Feder AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 43.93 6.00
6 Ondrejko, Mazanec, Klesnil O.,Nešvera T. Ondrejko, Mazanec, Klesnil O.,Nešvera T. A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 44.38 5.00
7 Kamenský, Fikes, Pavlíček, Flídr Kamenský, Fikes, Pavlíček, Flídr A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 57.83 4.00
Řehoř, Pokorný, Papšo, Turčani Řehoř, Pokorný, Papšo, Turčani VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno DNF
Celkem 8 závodníků

4 x 100 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 6.6.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Táborská, Sajdoková, Polonyiová, Branišová Táborská, Sajdoková, Polonyiová, Branišová PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 46.15 11.00
2 Korešová, Bartoníčková, Bažatová, Humpolíková Korešová, Bartoníčková, Bažatová, Humpolíková USK PrahaUSK Praha 47.00 9.00
3 Schmidová, Šimková, Hřivnová, Štuková Schmidová, Šimková, Hřivnová, Štuková ACP Olymp BrnoACP Olymp Brno 47.52 7.00
4 Brožová, Vostatková, Lepičová, Fairaislová Brožová, Vostatková, Lepičová, Fairaislová TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 47.88 6.00
5 Líbalová, Šrobová, Radostová, Slaničková Líbalová, Šrobová, Radostová, Slaničková A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 48.72 4.00
6 Kavínová, Budínová, Váňová, Šubrtová Kavínová, Budínová, Váňová, Šubrtová TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 49.95 2.00
7 Ulrichová, Krejčí, Vaněčková, Švábíková Ulrichová, Krejčí, Vaněčková, Švábíková Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 50.45 1.00
Bystroňová, Šrámková, Urbánková, Slaninová Bystroňová, Šrámková, Urbánková, Slaninová AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice DNF
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 6.6.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Mazáčová, Dostálová, Matějková, Straková Mazáčová, Dostálová, Matějková, Straková PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 47.25 8.00
2 Konvalinková, Neuschelová, Špačková, Chválková Konvalinková, Neuschelová, Špačková, Chválková AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 48.62 5.00
3 Moudrá, Májková, Medgyesová, Vodová Moudrá, Májková, Medgyesová, Vodová ACP Olymp BrnoACP Olymp Brno 49.44 3.00
4 Slavíková, Klesnilová, Plzenská, Hamerníková Slavíková, Klesnilová, Plzenská, Hamerníková A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 51.75
Celkem 4 závodníků

4 x 400 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 6.6.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vinkler, Brýdl, Hrstka, Netolický Vinkler, Brýdl, Hrstka, Netolický Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 3:16.48 11.00
2 Mazanec, Pelikán, Kamenský, Flídr Mazanec, Pelikán, Kamenský, Flídr A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3:21.58 9.00
3 Homoláč, Turčáni, Beňa, Repčík Homoláč, Turčáni, Beňa, Repčík VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3:25.38 8.00
4 Dědeček, Šimůnek, Gaisl, Fedor Dědeček, Šimůnek, Gaisl, Fedor AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 3:29.94 7.00
5 Kučera, Bundzik, Dymák, Losenický Kučera, Bundzik, Dymák, Losenický Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 3:32.37 6.00
6 Nešvera, Fikes, Pavlíček, Klesnil Nešvera, Fikes, Pavlíček, Klesnil A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3:58.96 5.00
Klus, Křížek, Růža, Medlík Klus, Křížek, Růža, Medlík AK KroměřížAK Kroměříž DNP
Celkem 7 závodníků

4 x 400 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 6.6.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Švábíková, Krejčí, Eidrnová, Jelínková Švábíková, Krejčí, Eidrnová, Jelínková Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 3:48.63 11.00
2 Kavínová, Váňová, Šubrtová, Melichová Kavínová, Váňová, Šubrtová, Melichová TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 3:53.50 9.00
3 Polonyiová, Straková, Matějková, Sajdoková Polonyiová, Straková, Matějková, Sajdoková PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 3:55.46 8.00
4 Vodová, Němcová, Sekanová, Horáčková Vodová, Němcová, Sekanová, Horáčková ACP Olymp BrnoACP Olymp Brno 3:57.78 7.00
5 Konvalinková, Bystroňová, Špačková, Málková Konvalinková, Bystroňová, Špačková, Málková AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 3:58.80 6.00
6 Hamerníková, Šrobová, Plzenská, Klesnilová Hamerníková, Šrobová, Plzenská, Klesnilová A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4:08.24 5.00
7 Slaměná, Šourková, Půčková, Kuříková Slaměná, Šourková, Půčková, Kuříková AC Česká LípaAC Česká Lípa 4:17.60 3.00
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 6.6.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hofmanová, Beroušková, Fousková, Slavíková Hofmanová, Beroušková, Fousková, Slavíková A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4:13.62 4.00
2 Škaloudová, Budínová, Fidranská, Cochezová Škaloudová, Budínová, Fidranská, Cochezová TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 4:20.19 2.00
3 Nývltová, Krchná, Kadrmanová, Moudrá Nývltová, Krchná, Kadrmanová, Moudrá ACP Olymp BrnoACP Olymp Brno 4:26.44 1.00
Ulrichová, Frintová, Šibravová, Maki Ulrichová, Frintová, Šibravová, Maki Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice DNP
Celkem 4 závodníků

Skok vysoký - Muži (Finále)

Finále (so, 6.6.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.901.952.002.052.102.152.202.24 Body
1 Peter HorákPeter Horák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
831207 2.20 --OOOOXXOXXX 11.00
2 Michal KabelkaMichal Kabelka
AK KroměřížAK Kroměříž
850204 2.10 OOXXOOOXXX 9.00
3 Jakub GenžaJakub Genža
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
810220 2.05 OOOOXXX 8.00
4 Jan VondraJan Vondra
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
880222 2.05 -OOXXOXXX 7.00
5= Ondřej StolínOndřej Stolín
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
881117 2.00 XOXOOXXX 5.50
5= Jan SommerschuhJan Sommerschuh
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
900521 2.00 OXXOOXXX 5.50
7= Lukasz ZawilaLukasz Zawila
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
830626 2.00 -XOXOXXX 3.50
7= David ŠuteraDavid Šutera
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
890410 2.00 -XOXOXXX 3.50
9 Stanislav SajdokStanislav Sajdok
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
830722 2.00 -OXXOXXX 2.00
10= Kamil KotlíkKamil Kotlík
SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4
770904 1.95 OOXXX 0.50
10= David KovalskýDavid Kovalský
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
870527 1.95 OOXXX 0.50
12= Michal ŠamanMichal Šaman
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
820306 1.95 OXXOXXX
12= David SazimaDavid Sazima
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
871208 1.95 OXXOXXX
14= Martin GabrielMartin Gabriel
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
840517 1.90 OXXX
14= Martin KalafusMartin Kalafus
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
881208 1.90 O
Celkem 15 závodníků

Skok vysoký - Ženy (Finále)

Finále (so, 6.6.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.601.651.701.751.781.801.821.84 Body
1 Iva StrakováIva Straková
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
805804 1.84 -----O-XO 11.00
2 Oldřiška MarešováOldřiška Marešová
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
866014 1.80 ---O-O-XXX 9.00
3 Barbora LalákováBarbora Laláková
USK PrahaUSK Praha
815502 1.80 --OO-XXO-XXX 8.00
4 Jitka MoudráJitka Moudrá
ACP Olymp BrnoACP Olymp Brno
855815 1.75 -OXOXO-XXX 7.00
5 Magdalena NováMagdalena Nová
USK PrahaUSK Praha
926027 1.70 -OOXXX 6.00
6 Iveta SrnkováIveta Srnková
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
875502 1.70 -OXOXXX 5.00
7 Stanislava BlovskáStanislava Blovská
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
735723 1.65 OXXOXXX 4.00
8= Kamila AjšmanováKamila Ajšmanová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
875413 1.60 OXXX 2.00
8= Leona SilnicováLeona Silnicová
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
935315 1.60 OXXX 2.00
8= Kateřina VodováKateřina Vodová
ACP Olymp BrnoACP Olymp Brno
915416 1.60 OXXX 2.00
11= Romana KrobováRomana Krobová
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
915813 1.60 XXOXXX
11= Markéta DudováMarkéta Dudová
USK PrahaUSK Praha
865303 1.60 XXOXXX
13 Iva JežkováIva Ježková
AC Česká LípaAC Česká Lípa
935902 XXX
14 Monika GumanovaMonika Gumanova
AC Česká LípaAC Česká Lípa
915910 XXX
Celkem 14 závodníků

Skok o tyči - Muži (Finále)

Finále (so, 6.6.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 4.004.204.404.604.805.005.055.105.155.205.255.305.60 Body
1= Štěpán JanáčekŠtěpán Janáček
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
770612 5.30 -----O-----O 10.00
1= Jan KudličkaJan Kudlička
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
880429 5.30 -----O-----O 10.00
3 Miroslav TeleckýMiroslav Telecký
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
830906 5.15 -----O--O--XXX 8.00
4 Lukáš BechyněLukáš Bechyně
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
831004 5.15 -----XO--O--XXX 7.00
5 František StaněkFrantišek Staněk
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
870411 4.80 ---XOOXXX 6.00
6= David SazimaDavid Sazima
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
871208 4.60 ---OXXX 4.50
6= Tomáš OndrejkoTomáš Ondrejko
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
890720 4.60 ---OXXX 4.50
8 Adam HromčíkAdam Hromčík
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
890306 4.40 OOXOXXX 3.00
9 Michal ŠídaMichal Šída
SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4
780802 4.00 XOXXX 2.00
Adam NejedlýAdam Nejedlý
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
880203 0 -XXX
Antonín VáchaAntonín Vácha
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
870413 0 -XXX
Filip LubenskýFilip Lubenský
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
881108 0 ----XXX
Martin GabrielMartin Gabriel
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
840517 DNP
Pavel StošekPavel Stošek
SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4
780126 DNP
Adam PtáčekAdam Ptáček
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
801008 DNP
Celkem 15 závodníků

Skok o tyči - Ženy (Finále)

Finále (so, 6.6.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Romana MaláčováRomana Maláčová
USK PrahaUSK Praha
875515 4.00 11.00
2 Pavla RybováPavla Rybová
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
785520 3.80 9.00
3 Jana BrožováJana Brožová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
886110 3.70 8.00
4 Lucie TihonováLucie Tihonová
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
866111 3.60 7.00
5 Lucie MojdlováLucie Mojdlová
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
905114 3.00 6.00
6 Eliška VaníčkováEliška Vaníčková
USK PrahaUSK Praha
865728 2.80 5.00
7 Lucie DalihodováLucie Dalihodová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
905621 2.80 4.00
Stanislava KopřivováStanislava Kopřivová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
935618 0
Celkem 8 závodníků

Skok daleký - Muži (Finále)

Finále (so, 6.6.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Roman NovotnýRoman Novotný
AK KroměřížAK Kroměříž
860105 7.80 +0.1 m/s 11.00
2 Štěpán WagnerŠtěpán Wagner
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
811005 7.79 +2.8 m/s 7.69 +0.2 m/s 9.00
3 Jaroslav DobrovodskýJaroslav Dobrovodský
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
841213 7.59 +0.9 m/s 8.00
4 Tomáš PourTomáš Pour
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
830125 7.45 +0.7 m/s 7.00
5 Mateusz ParlickiMateusz Parlicki
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
840414 7.40 +3.9 m/s 7.23 -0.6 m/s 6.00
6 Michal ČadaMichal Čada
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
850129 7.10 -0.8 m/s 5.00
7 Milan PírekMilan Pírek
AK KroměřížAK Kroměříž
870717 6.98 +4.1 m/s 6.96 +1.4 m/s 4.00
8 Oskar WrzeszczOskar Wrzeszcz
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
900618 6.85 +1.8 m/s 3.00
9 Martin GabrielMartin Gabriel
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
840517 6.65 +3.3 m/s 6.41 +0.5 m/s 2.00
10 Karel ŘehořKarel Řehoř
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
901004 6.50 +1.9 m/s 1.00
11 Jiří VondráčekJiří Vondráček
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
880909 6.41 +2.5 m/s 6.25 -1.5 m/s
12 Adam HromčíkAdam Hromčík
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
890306 6.35 +0.7 m/s
13 Tomáš NešveraTomáš Nešvera
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
880802 5.07 +1.3 m/s
Adam NejedlýAdam Nejedlý
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
880203 0
Karol KondarciukKarol Kondarciuk
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
870122 DNP
Radek VoříšekRadek Voříšek
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
861111 DNP
Celkem 16 závodníků

Skok daleký - Ženy (Finále)

Finále (so, 6.6.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jana KorešováJana Korešová
USK PrahaUSK Praha
815408 6.29 +3.8 m/s 6.16 +1.6 m/s 11.00
2 Renáta MedgyesováRenáta Medgyesová
ACP Olymp BrnoACP Olymp Brno
835128 6.18 +2.1 m/s 6.09 -0.5 m/s 9.00
3 Veronika ŠrámkováVeronika Šrámková
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
866216 6.10 +0.2 m/s 8.00
4 Kateřina LíbalováKateřina Líbalová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
835915 6.03 +0.8 m/s 7.00
5 Petra ŠtěpánkováPetra Štěpánková
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
865912 5.98 -0.2 m/s 6.00
6 Eliška KlučinováEliška Klučinová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
885414 5.93 +0.4 m/s 5.00
7 Nicola RadostováNicola Radostová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
875910 5.79 +0.8 m/s 4.00
8 Lucie MájkováLucie Májková
ACP Olymp BrnoACP Olymp Brno
885709 5.77 +3.0 m/s 5.46 -2.1 m/s 3.00
9 Kateřina CachováKateřina Cachová
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
905226 5.68 -0.3 m/s 2.00
10 Lucia SlaničkováLucia Slaničková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
886108 5.57 +0.8 m/s 1.00
11 Monika NeuschelováMonika Neuschelová
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
895708 5.53 +2.1 m/s 5.18 -0.5 m/s
12 Liliana ZagackaLiliana Zagacka
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
775128 5.48 +1.1 m/s
13 Kateřina KonvalinkováKateřina Konvalinková
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
865514 5.40 +1.1 m/s
14 Jana MelichováJana Melichová
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
795409
Celkem 14 závodníků

Trojskok - Muži (Finále)

Finále (so, 6.6.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jaroslav DobrovodskýJaroslav Dobrovodský
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
841213 15.87 +0.3 m/s 15.7215.87+0.314.27+0.215.87+0.2+0.6 11.00
2 Tomáš CholenskýTomáš Cholenský
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
780425 15.57 15.5714.87-0.515.42-1.015.5715.13+0.515.34-0.115.37+0.2 9.00
3 Karol KondarciukKarol Kondarciuk
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
870122 15.55 +0.9 m/s 15.10-1.315.25-0.315.17-1.215.2515.32+0.115.55+0.915.380.0 8.00
4 Mateusz ParlickiMateusz Parlicki
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
840414 15.36 +0.3 m/s 14.82-1.815.24+0.815.29-0.315.2915.280.015.36+0.3X0.0 7.00
5 Ondřej HanušOndřej Hanuš
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
880306 15.17 +0.4 m/s 13.3114.90+0.213.40-0.114.9014.86+0.114.99+0.215.17+0.4 6.00
6 Vojtěch KučeraVojtěch Kučera
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
850701 14.96 -0.8 m/s 14.96-0.8X-0.313.75-0.614.96X-0.114.780.0X+0.1 5.00
7 Roman NovotnýRoman Novotný
AK KroměřížAK Kroměříž
860105 14.70 +0.6 m/s 14.58+0.214.70+0.6--14.70 4.00
8 Oskar WrzeszczOskar Wrzeszcz
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
900618 14.59 +0.4 m/s X-0.614.38+0.614.26-1.814.3814.39+0.314.59+0.414.56+0.7 3.00
9 Michal ČadaMichal Čada
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
850129 14.27 +0.0 m/s 13.4014.120.014.270.014.27 2.00
10 Jiří VondráčekJiří Vondráček
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
880909 14.25 -1.3 m/s 14.09+0.414.20-0.414.25-1.314.25 1.00
11 Milan PírekMilan Pírek
AK KroměřížAK Kroměříž
870717 14.13 +0.7 m/s 14.13+0.713.63-0.4X-0.114.13
12 Kamil KotlíkKamil Kotlík
SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4
770904 13.97 -1.4 m/s 13.80-0.413.880.013.97-1.413.97
13 Ondřej StolínOndřej Stolín
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
881117 13.25 +0.5 m/s X-0.313.25+0.5--13.25
Adam HromčíkAdam Hromčík
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
890306 0 X----0
Celkem 14 závodníků

Trojskok - Ženy (Finále)

Finále (so, 6.6.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martina ŠestákováMartina Šestáková
USK PrahaUSK Praha
786012 13.33 +0.3 m/s 13.24+1.612.82+0.713.17+0.213.2412.98-0.713.33+0.312.83-0.6 11.00
2 Liliana ZagackaLiliana Zagacka
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
775128 12.99 +0.6 m/s 12.78+0.212.99+0.60-0.212.9912.66-0.312.41-0.10+0.2 9.00
3 Lucie MájkováLucie Májková
ACP Olymp BrnoACP Olymp Brno
885709 12.93 +0.0 m/s 12.870.012.58-1.40+0.612.8712.57-0.50+2.212.930.0 8.00
4 Gabriela VaculováGabriela Vaculová
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
855617 12.36 +0.0 m/s 12.360.00-0.811.81+0.212.3612.17+0.411.97+1.2- 7.00
5 Jaroslava VaněčkováJaroslava Vaněčková
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
775608 12.29 +0.2 m/s 11.82+0.412.21+1.310.96+0.412.2112.29+0.212.01+0.112.06+1.0 6.00
6 Petra ŠtěpánkováPetra Štěpánková
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
865912 12.24 +0.3 m/s 12.24+0.312.16+1.511.79-0.912.24------ 5.00
7 Monika NeuschelováMonika Neuschelová
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
895708 11.75 +1.3 m/s 11.71+1.711.75+1.311.75+4.011.7511.54+1.011.32+0.70+0.8 4.00
8 Kamila AjšmanováKamila Ajšmanová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
875413 11.65 +0.7 m/s 11.57+0.70-0.611.65+0.711.650-0.411.41+1.00+1.2 3.00
9 Renáta MedgyesováRenáta Medgyesová
ACP Olymp BrnoACP Olymp Brno
835128 11.59 +2.0 m/s 11.45+1.90+1.211.59+2.011.59------ 2.00
Celkem 9 závodníků

Vrh koulí 4kg - Ženy (Finále)

Finále (so, 6.6.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jana KárníkováJana Kárníková
USK PrahaUSK Praha
815214 16.06 11.00
2 Agnieszka BroniszAgnieszka Bronisz
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
865316 16.00 9.00
3 Agneszka JarmuzekAgneszka Jarmuzek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
845103 14.70 8.00
4 Andrea ValešováAndrea Valešová
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
805119 14.61 7.00
5 Lenka LedvinováLenka Ledvinová
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
855811 14.22 6.00
6 Markéta ČervenkováMarkéta Červenková
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
915820 14.12 5.00
7 Radka HejretováRadka Hejretová
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
875517 13.99 4.00
8 Lucie VaníčkováLucie Vaníčková
AC Česká LípaAC Česká Lípa
865728 13.91 3.00
9 Romana GrómanováRomana Grómanová
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
846011 13.36 2.00
10 Barbora ZávůrkováBarbora Závůrková
AC Česká LípaAC Česká Lípa
875103 13.35 1.00
11 Kamila HlaváčováKamila Hlaváčová
USK PrahaUSK Praha
825422 13.23
12 Lucie PupíkováLucie Pupíková
ACP Olymp BrnoACP Olymp Brno
885311 13.08
13 Eliška StaňkováEliška Staňková
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
846111 12.33
14 Tereza KrálováTereza Králová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
896022 12.16
Lucia SlaničkováLucia Slaničková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
886108 DNP
Yvona TomanováYvona Tomanová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
726024 DNP
Celkem 16 závodníků

Vrh koulí 7,26kg - Muži (Finále)

Finále (so, 6.6.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Antonín ŽalskýAntonín Žalský
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
800807 19.32 11.00
2 Daniel VanekDaniel Vanek
AK KroměřížAK Kroměříž
830118 19.20 9.00
3 Milan HaborákMilan Haborák
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
730111 19.18 8.00
4 Jan MarcellJan Marcell
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
850604 17.54 7.00
5 Jaroslav ŽitňanskýJaroslav Žitňanský
AK KroměřížAK Kroměříž
710218 16.98 6.00
6 Damian KusiakDamian Kusiak
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
880414 16.75 5.00
7 Petr HlavičkaPetr Hlavička
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
880310 15.80 4.00
8 Michal FialaMichal Fiala
AK KroměřížAK Kroměříž
850622 15.52 3.00
9 Miroslav PavlíčekMiroslav Pavlíček
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
870331 14.89 2.00
10 Slaven DizdarevičSlaven Dizdarevič
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
810803 14.22 1.00
11 Jiří DohnalJiří Dohnal
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
880120 13.85
12 Josef KarasJosef Karas
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
780820 13.75
Martin StašekMartin Stašek
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
890408 DNP
Celkem 13 závodníků

Hod diskem 1kg - Ženy (Finále)

Finále (so, 6.6.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Agneszka JarmuzekAgneszka Jarmuzek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
845103 57.74 11.00
2 Eliška StaňkováEliška Staňková
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
846111 51.09 9.00
3 Kateřina KlausováKateřina Klausová
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
895228 51.02 8.00
4 Yvona TomanováYvona Tomanová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
726024 50.04 7.00
5 Lucie VaníčkováLucie Vaníčková
AC Česká LípaAC Česká Lípa
865728 48.07 6.00
6 Jana KárníkováJana Kárníková
USK PrahaUSK Praha
815214 45.89 5.00
7 Agnieszka BroniszAgnieszka Bronisz
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
865316 44.72 4.00
8 Kamila HlaváčováKamila Hlaváčová
USK PrahaUSK Praha
825422 44.45 3.00
9 Markéta ČervenkováMarkéta Červenková
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
915820 44.27 2.00
10 Andrea ValešováAndrea Valešová
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
805119 42.59 1.00
11 Romana GrómanováRomana Grómanová
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
846011 38.31
12 Eva HummelováEva Hummelová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
895917 33.82
13 Irena ŠediváIrena Šedivá
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
925119 32.30
Dominika ZábranskáDominika Zábranská
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
895514 DNP
Celkem 14 závodníků

Hod diskem 2kg - Muži (Finále)

Finále (so, 6.6.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Miroslav PudivítrMiroslav Pudivítr
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
780508 57.08 11.00
2 Daniel VanekDaniel Vanek
AK KroměřížAK Kroměříž
830118 55.78 9.00
3 Jan MarcellJan Marcell
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
850604 55.51 8.00
4 Antonín ŽalskýAntonín Žalský
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
800807 55.37 7.00
5 Jaroslav ŽitňanskýJaroslav Žitňanský
AK KroměřížAK Kroměříž
710218 54.76 6.00
6 Igor GondorIgor Gondor
AK KroměřížAK Kroměříž
790301 54.35 5.00
7 Petr HlavičkaPetr Hlavička
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
880310 53.13 4.00
8 Damian KusiakDamian Kusiak
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
880414 48.59 3.00
9 Tomáš VoňavkaTomáš Voňavka
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
900604 46.46 2.00
10 Jiří DohnalJiří Dohnal
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
880120 45.69 1.00
11 Jiří TuláčekJiří Tuláček
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
881003 43.66
12 Slaven DizdarevičSlaven Dizdarevič
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
810803 40.35
13 Miroslav PavlíčekMiroslav Pavlíček
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
870331 40.22
14 František StaněkFrantišek Staněk
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
870411 38.76
Josef KarasJosef Karas
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
780820 0
Milan HaborákMilan Haborák
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
730111 DNP
Celkem 16 závodníků

Hod kladivem 4kg - Ženy (Finále)

Finále (so, 6.6.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Inna SayenkoInna Sayenko
ACP Olymp BrnoACP Olymp Brno
825308 69.24 11.00
2 Lenka LedvinováLenka Ledvinová
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
855811 64.60 9.00
3 Kateřina ŠafránkováKateřina Šafránková
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
895608 60.44 8.00
4 Romana GrómanováRomana Grómanová
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
846011 60.37 7.00
5 Tereza KrálováTereza Králová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
896022 57.28 6.00
6 Radka HejretováRadka Hejretová
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
875517 56.12 5.00
7 Dana KolínskáDana Kolínská
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
895609 40.79 4.00
8 Yvona TomanováYvona Tomanová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
726024 39.00 3.00
9 Lucie MojdlováLucie Mojdlová
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
905114 36.73 2.00
10 Eva HummelováEva Hummelová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
895917 31.94 1.00
11 Lucie PupíkováLucie Pupíková
ACP Olymp BrnoACP Olymp Brno
885311 29.77
Jana HyjánkováJana Hyjánková
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
815120 DNP
Celkem 12 závodníků

Hod kladivem 7,26kg - Muži (Finále)

Finále (so, 6.6.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Pavel SedláčekPavel Sedláček
AK KroměřížAK Kroměříž
680405 70.39 11.00
2 Pavel BukvicPavel Bukvic
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
870816 64.24 9.00
3 Miroslav PavlíčekMiroslav Pavlíček
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
870331 62.87 8.00
4 Michal FialaMichal Fiala
AK KroměřížAK Kroměříž
850622 61.48 7.00
5 Pavel ŽákPavel Žák
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
810826 60.62 6.00
6 Dušan KrálDušan Král
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
830612 57.94 5.00
7 Petr KouckýPetr Koucký
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
850822 55.18 4.00
8 Jan MikulášekJan Mikulášek
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
850913 55.15 3.00
9 Jiří DohnalJiří Dohnal
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
880120 50.25 2.00
10 Václav PodzemskýVáclav Podzemský
SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4
850619 49.18 1.00
11 Tomáš VoňavkaTomáš Voňavka
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
900604 49.12
Celkem 11 závodníků

Hod oštěpem 600g - Ženy (Finále)

Finále (so, 6.6.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Irena ŠediváIrena Šedivá
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
925119 45.63 11.00
2 Helena BrejchováHelena Brejchová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
785917 44.82 9.00
3 Eliška KlučinováEliška Klučinová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
885414 44.62 8.00
4 Barbora SvozilováBarbora Svozilová
ACP Olymp BrnoACP Olymp Brno
896206 43.05 7.00
5 Dominika ZábranskáDominika Zábranská
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
895514 42.53 6.00
6 Adéla PrudkáAdéla Prudká
ACP Olymp BrnoACP Olymp Brno
915530 41.77 5.00
7 Andrea CieslaAndrea Ciesla
USK PrahaUSK Praha
746001 40.97 4.00
8 Lucie MojdlováLucie Mojdlová
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
905114 40.33 3.00
9 Jitka MoudráJitka Moudrá
ACP Olymp BrnoACP Olymp Brno
855815 39.93 2.00
10 Vendula EismanováVendula Eismanová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
895407 38.77 1.00
11 Magdaléna MaláMagdaléna Malá
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
905301 38.51
12 Jana HyjánkováJana Hyjánková
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
815120 38.44
13 Zdena JanouškováZdena Janoušková
AC Česká LípaAC Česká Lípa
825709 38.38
14 Eliška ŠkaloudováEliška Škaloudová
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
905831 38.05
15 Andrea ValešováAndrea Valešová
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
805119 37.87
16 Barbora ZávůrkováBarbora Závůrková
AC Česká LípaAC Česká Lípa
875103 34.69
17 Petra FairaislováPetra Fairaislová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
845206 33.98
18 Veronika SládkováVeronika Sládková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
935716 30.95
Irena DrechslerováIrena Drechslerová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
755705 DNP
Celkem 19 závodníků

Hod oštěpem 800g - Muži (Finále)

Finále (so, 6.6.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Miroslav GuzdekMiroslav Guzdek
AK KroměřížAK Kroměříž
750803 77.51 11.00
2 Jakub VadlejchJakub Vadlejch
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
901010 75.02 9.00
3 Petr FrydrychPetr Frydrych
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
880113 73.95 8.00
4 Vít ŠimečekVít Šimeček
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
800331 71.81 7.00
5 Jaroslav JílekJaroslav Jílek
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
891022 68.49 6.00
6 David SekerákDavid Sekerák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
741009 67.31 5.00
7 Petr BělunekPetr Bělunek
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
790405 67.23 4.00
8 Jan MihálJan Mihál
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
860730 65.17 3.00
9 Jiří TuláčekJiří Tuláček
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
881003 62.38 2.00
10 Jan ŠikaJan Šika
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
850910 60.80 1.00
11 Slaven DizdarevičSlaven Dizdarevič
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
810803 52.79
Igor GondorIgor Gondor
AK KroměřížAK Kroměříž
790301 DNP
Celkem 12 závodníků

10 km chůze - Ženy (Finále)

Finále (so, 6.6.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lucie PelantováLucie Pelantová 865507 USK PrahaUSK Praha 11.00
2 Zuzana SchindlerováZuzana Schindlerová 875425 USK PrahaUSK Praha 9.00
3 Mária CzakováMária Czaková 886002 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 8.00
4 Monika ChoděrováMonika Choděrová 765415 ACP Olymp BrnoACP Olymp Brno 7.00
5 Karolína ŠkráškováKarolína Škrášková 875106 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6.00
6 Barbora SrtnadováBarbora Srtnadová 895119 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5.00
7 Hana HerberováHana Herberová 815103 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 4.00
8 Barbora HavranováBarbora Havranová 935322 AC Česká LípaAC Česká Lípa 3.00
9 Martina NetolickáMartina Netolická 825525 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 2.00
10 Hana SvitákováHana Svitáková 906225 AC Česká LípaAC Česká Lípa 1.00
Celkem 10 závodníků

20 km chůze - Muži (Finále)

Finále (so, 6.6.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Matej TóthMatej Tóth 830210 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 11.00
2 Anton KučmínAnton Kučmín 840607 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 9.00
3 Miloš BátovskýMiloš Bátovský 790526 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8.00
4 Roman BílekRoman Bílek 670929 AK KroměřížAK Kroměříž 7.00
5 Miloš HolušaMiloš Holuša 650502 AK KroměřížAK Kroměříž 6.00
6 Jiří MalysaJiří Malysa 660814 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5.00
7 Jakub ZajícJakub Zajíc 890208 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 4.00
8 Pavel SchromPavel Schrom 910317 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3.00
9 Martin NedvídekMartin Nedvídek 750125 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 2.00
10 David HerberDavid Herber 870409 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1.00
11 Miloš DušekMiloš Dušek 711010 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
12 Jaromír DědečekJaromír Dědeček 610827 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
Jiří HampejsJiří Hampejs 861007 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNF
Celkem 13 závodníků
Celkový bodový stav - Muži
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 KROME KROME AK Kroměříž{8} 206.00
2 DUKPR DUKPR TJ Dukla Praha{8} 161.50
3 SLAPR SLAPR ASK Slavia Praha{8} 134.00
4 OLYPR OLYPR PSK Olymp Praha{8} 111.00
5 SKPLZ SKPLZ AK ŠKODA Plzeň{8} 101.00
6 UNIBR UNIBR VSK Univerzita Brno{8} 092.50
7 HVEPA HVEPA Hvězda SKP Pardubice{8} 088.00
8 TEKLA TEKLA A. C. TEPO Kladno{8} 074.50
9 ACTUR ACTUR AC SYNER Turnov{8} 069.00
10 SPPR4 SPPR4 SK Spartak Praha 4{8} 065.50
Poznámky:
Stav po: 200 m, 400 m, 800 m, 1500 m, 5000 m, 110 m př., 400 m př., 3000 m př., disk 2kg, kladivo 7,26kg, oštěp 800g, koule 7,26kg, dálka, trojskok, tyč, výška, 20km chůze, 100 m, 4x100 m, 4x400 m, 110 m př., 400 m, 400 m př., 100 m, 200 m
Celkem 10 závodníků
Celkový bodový stav - Ženy
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 ACPBR ACPBR ACP Olymp Brno{8} 194.00
2 OLYPR OLYPR PSK Olymp Praha{8} 193.50
3 USKPR USKPR USK Praha{8} 187.00
4 HVEPA HVEPA Hvězda SKP Pardubice{8} 139.00
5 TEKLA TEKLA A. C. TEPO Kladno{8} 112.50
6 STBOL STBOL TJ Slavoj Stará Boleslav{8} 086.50
7 SOPLZ SOPLZ TJ Sokol SG Plzeň-Petřín{8} 085.50
8 VITKO VITKO AK SSK Vítkovice{8} 062.00
9 ACCLI ACCLI AC Česká Lípa{8} 053.00
Poznámky:
Stav po: 200 m, 400 m, 800 m, 1500 m, 3000 m, 100 m př., 400 m př., 3000 m př., 4x100 m, 4x400 m, disk 1kg, kladivo 4kg, oštěp 600g, koule 4kg, dálka, trojskok, tyč, výška, 10km chůze, 100 m, 100 m př., 400 m, 400 m př., 100 m, 200 m, 200 m, 4x100 m, 4x400 m
Celkem 9 závodníků