výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze

Olomouc (12. - 13. 9. 2009)

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 12.9.2009) Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek BakalárMarek Bakalár 950511 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.19
2 Marcel KadlecMarcel Kadlec 940812 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 07.26
3 David MahovskýDavid Mahovský 940818 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 07.47
4 Roman JelínekRoman Jelínek 940504 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 07.56
5 Dominik ČíkDominik Čík 940418 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 07.62
6 Petr KoutnýPetr Koutný 940524 AK OlomoucAK Olomouc 07.71
Sebastián GunčíkSebastián Gunčík 940130 TJ Start HavířovTJ Start Havířov DNP
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 12.9.2009) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zdeněk StromšíkZdeněk Stromšík 941125 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 07.26
2 Matěj PalivecMatěj Palivec 941123 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.50
3 David CsupkaDavid Csupka 940222 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 07.59
4 David František GoldDavid František Gold 940518 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 07.64
5 Miroslav SabadinMiroslav Sabadin 940907 SKP Union ChebSKP Union Cheb 07.67
6 Silvio GregorSilvio Gregor 940625 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 07.73
Tomáš JonášTomáš Jonáš 940728 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady DNP
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 12.9.2009) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matyáš MyškovskýMatyáš Myškovský 940203 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.36
2 Michal SabelaMichal Sabela 940623 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 07.44
3 Vojtěch NetymachVojtěch Netymach 951025 ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice 07.62
4 Jan PádeckýJan Pádecký 940530 TJ SušiceTJ Sušice 07.73
5 Daniel MacíčekDaniel Macíček 940109 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 07.85
6 Jiří FrnkaJiří Frnka 940924 AK OlomoucAK Olomouc 07.93
Jan BergJan Berg 941011 AK SokolovAK Sokolov DNP
Celkem 7 závodníků
Rozběh 4 (so, 12.9.2009) Vítr: +2.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Richard MazúrRichard Mazúr 940304 AC TRACK & FIELD BrnoAC TRACK & FIELD Brno 07.49
2 David GlabazňaDavid Glabazňa 940729 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 07.52
3 Jan ŠafránekJan Šafránek 950522 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 07.54
4 Filip KoukalFilip Koukal 950519 BYAC BrnoBYAC Brno 07.55
5 Filip KopečnýFilip Kopečný 940714 AK OlomoucAK Olomouc 07.67
6 Michal UjhelyiMichal Ujhelyi 950620 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 07.72
7 Jan BezákJan Bezák 950606 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.79
Lukáš PavlíčekLukáš Pavlíček 940627 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNP
Celkem 8 závodníků

60 m - Žáci (Meziběh)

Meziběh 1 (so, 12.9.2009) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek BakalárMarek Bakalár 950511 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.20
2 Marcel KadlecMarcel Kadlec 940812 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 07.27
3 Richard MazúrRichard Mazúr 940304 AC TRACK & FIELD BrnoAC TRACK & FIELD Brno 07.49
4 Filip KoukalFilip Koukal 950519 BYAC BrnoBYAC Brno 07.52
5 David František GoldDavid František Gold 940518 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 07.55
6 David MahovskýDavid Mahovský 940818 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 07.55
7 David GlabazňaDavid Glabazňa 940729 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 07.59
8 Vojtěch NetymachVojtěch Netymach 951025 ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice 07.64
Celkem 8 závodníků
Meziběh 2 (so, 12.9.2009) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zdeněk StromšíkZdeněk Stromšík 941125 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 07.32
2 Matyáš MyškovskýMatyáš Myškovský 940203 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.41
3 Michal SabelaMichal Sabela 940623 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 07.48
4 Matěj PalivecMatěj Palivec 941123 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.52
5 Jan ŠafránekJan Šafránek 950522 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 07.56
6 Dominik ČíkDominik Čík 940418 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 07.62
7 David CsupkaDavid Csupka 940222 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 07.62
8 Roman JelínekRoman Jelínek 940504 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 07.79
Celkem 8 závodníků

60 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 12.9.2009) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zdeněk StromšíkZdeněk Stromšík 941125 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 07.08
2 Marek BakalárMarek Bakalár 950511 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.12
3 Marcel KadlecMarcel Kadlec 940812 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 07.22
4 Michal SabelaMichal Sabela 940623 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 07.32
5 Matěj PalivecMatěj Palivec 941123 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.40
6 Filip KoukalFilip Koukal 950519 BYAC BrnoBYAC Brno 07.44
7 Matyáš MyškovskýMatyáš Myškovský 940203 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.44
8 Richard MazúrRichard Mazúr 940304 AC TRACK & FIELD BrnoAC TRACK & FIELD Brno 07.52
Celkem 8 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 12.9.2009) Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martina ČernochováMartina Černochová 945224 AK ZlínAK Zlín 08.03
2 Petra HabalováPetra Habalová 945220 AK SokolovAK Sokolov 08.15
3 Kristýna LöfflerováKristýna Löfflerová 945725 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 08.26
4 Kateřina KlepáčováKateřina Klepáčová 945729 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 08.31
5 Markéta HundsnurscherováMarkéta Hundsnurscherová 945401 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 08.32
6 Kateřina HanušováKateřina Hanušová 955325 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 08.32
7 Markéta PadevětováMarkéta Padevětová 955523 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 08.33
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 12.9.2009) Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hana PtáčníkováHana Ptáčníková 945514 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 07.93
2 Kristýna KobiánováKristýna Kobiánová 956210 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 07.93
3 Markéta RejmanováMarkéta Rejmanová 945217 SKP Union ChebSKP Union Cheb 08.22
4 Michaela BoříkováMichaela Boříková 955801 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.23
5 Hana ProchováHana Prochová 965213 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 08.29
6 Eliška DoležalováEliška Doležalová 945907 AK ZlínAK Zlín 08.46
Laura KiliánováLaura Kiliánová 946226 AHA VyškovAHA Vyškov DNP
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 12.9.2009) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jitka TáborskáJitka Táborská 945602 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 08.04
2 Adéla DubováAdéla Dubová 946220 TJ ŠumperkTJ Šumperk 08.16
3 Martina HofmanováMartina Hofmanová 955106 ABK LiberecABK Liberec 08.22
4 Klára SeidlováKlára Seidlová 945310 USK PrahaUSK Praha 08.40
5 Tereza BogušovskáTereza Bogušovská 945904 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 08.44
6 Marie PikartováMarie Pikartová 945310 AK OlomoucAK Olomouc 08.47
Barbora KřížováBarbora Křížová 955420 AHA VyškovAHA Vyškov DNP
Celkem 7 závodníků
Rozběh 4 (so, 12.9.2009) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šárka HlaváčkováŠárka Hlaváčková 955124 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 08.02
2 Jana JanoušováJana Janoušová 956031 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.03
3 Jitka ŠoukalováJitka Šoukalová 945809 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.12
4 Martina DouděrováMartina Douděrová 956019 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.24
5 Šárka ŽličařováŠárka Žličařová 946107 TJ IKTUS ČakováTJ IKTUS Čaková 08.31
6 Lenka SvobodováLenka Svobodová 956012 JAC BrnoJAC Brno 08.38
7 Drahomíra GurkováDrahomíra Gurková 946009 AHA VyškovAHA Vyškov 08.87
Celkem 7 závodníků

60 m - Žákyně (Meziběh)

Meziběh 1 (so, 12.9.2009) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hana PtáčníkováHana Ptáčníková 945514 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 07.84
2 Jitka TáborskáJitka Táborská 945602 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 07.92
3 Kristýna KobiánováKristýna Kobiánová 956210 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 07.92
4 Adéla DubováAdéla Dubová 946220 TJ ŠumperkTJ Šumperk 08.09
5 Jitka ŠoukalováJitka Šoukalová 945809 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.17
6 Michaela BoříkováMichaela Boříková 955801 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.25
7 Šárka ŽličařováŠárka Žličařová 946107 TJ IKTUS ČakováTJ IKTUS Čaková 08.25
8 Kristýna LöfflerováKristýna Löfflerová 945725 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 08.29
Celkem 8 závodníků
Meziběh 2 (so, 12.9.2009) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martina ČernochováMartina Černochová 945224 AK ZlínAK Zlín 08.00
2 Šárka HlaváčkováŠárka Hlaváčková 955124 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 08.04
3 Jana JanoušováJana Janoušová 956031 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.05
4 Petra HabalováPetra Habalová 945220 AK SokolovAK Sokolov 08.17
5 Martina DouděrováMartina Douděrová 956019 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.23
6 Hana ProchováHana Prochová 965213 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 08.23
7 Markéta RejmanováMarkéta Rejmanová 945217 SKP Union ChebSKP Union Cheb 08.36
8 Martina HofmanováMartina Hofmanová 955106 ABK LiberecABK Liberec 08.37
Celkem 8 závodníků

60 m - Žákyně (Finále)

Finále (so, 12.9.2009) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martina ČernochováMartina Černochová 945224 AK ZlínAK Zlín 07.83
2 Hana PtáčníkováHana Ptáčníková 945514 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 07.90
3 Kristýna KobiánováKristýna Kobiánová 956210 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 07.90
4 Jitka TáborskáJitka Táborská 945602 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 07.95
5 Šárka HlaváčkováŠárka Hlaváčková 955124 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 07.98
6 Adéla DubováAdéla Dubová 946220 TJ ŠumperkTJ Šumperk 08.02
7 Petra HabalováPetra Habalová 945220 AK SokolovAK Sokolov 08.06
8 Jana JanoušováJana Janoušová 956031 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.06
Celkem 8 závodníků

150 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (ne, 13.9.2009) Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek BakalárMarek Bakalár 950511 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 17.16
2 Michael PocMichael Poc 940204 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 18.03
3 Martin PerutkaMartin Perutka 950125 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 18.07
4 Miroslav SabadinMiroslav Sabadin 940907 SKP Union ChebSKP Union Cheb 18.11
5 Jan ŠafránekJan Šafránek 950522 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 18.21
6 Jiří FrnkaJiří Frnka 940924 AK OlomoucAK Olomouc 18.63
7 Jakub DedekJakub Dedek 950722 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 18.83
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (ne, 13.9.2009) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub ŽurovecJakub Žurovec 950217 AK HodonínAK Hodonín 17.48
2 Michal SabelaMichal Sabela 940623 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 17.52
3 Marcel KadlecMarcel Kadlec 940812 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 17.53
4 David František GoldDavid František Gold 940518 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 18.06
5 Dominik ČíkDominik Čík 940418 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 18.06
6 Jan BezákJan Bezák 950606 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 18.42
7 Hynek BártaHynek Bárta 941220 AC Česká LípaAC Česká Lípa 18.65
Filip KoukalFilip Koukal 950519 BYAC BrnoBYAC Brno DNP
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (ne, 13.9.2009) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš JonášTomáš Jonáš 940728 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 17.92
2 David MahovskýDavid Mahovský 940818 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 17.94
3 Petr TiralaPetr Tirala 940331 SKP Union ChebSKP Union Cheb 18.26
4 Matěj PalivecMatěj Palivec 941123 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 18.29
5 Christian AntsiouChristian Antsiou 940122 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 18.45
6 Daniel MacíčekDaniel Macíček 940109 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 18.50
7 Petr VachtlPetr Vachtl 940320 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 18.78
Tomáš HomolaTomáš Homola 950722 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec DNP
Celkem 8 závodníků

150 m - Žáci (Finále)

Finále (ne, 13.9.2009) Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek BakalárMarek Bakalár 950511 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 16.87
2 Marcel KadlecMarcel Kadlec 940812 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 17.47
3 Michal SabelaMichal Sabela 940623 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 17.57
4 Jakub ŽurovecJakub Žurovec 950217 AK HodonínAK Hodonín 17.66
5 Tomáš JonášTomáš Jonáš 940728 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 17.78
6 Michael PocMichael Poc 940204 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 18.05
7 David MahovskýDavid Mahovský 940818 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 18.10
8 David František GoldDavid František Gold 940518 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 18.14
Celkem 8 závodníků

150 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (ne, 13.9.2009) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie KoudelováLucie Koudelová 945706 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 19.09
2 Nikol ŠebestíkováNikol Šebestíková 946124 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 19.26
3 Hana PtáčníkováHana Ptáčníková 945514 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 19.40
4 Adéla DubováAdéla Dubová 946220 TJ ŠumperkTJ Šumperk 19.71
5 Radka HanzlováRadka Hanzlová 945318 AC TJ JičínAC TJ Jičín 20.23
6 Hana ProchováHana Prochová 965213 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 20.34
7 Marie PikartováMarie Pikartová 945310 AK OlomoucAK Olomouc 20.98
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (ne, 13.9.2009) Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jitka TáborskáJitka Táborská 945602 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 19.09
2 Michaela BaťováMichaela Baťová 945314 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 19.24
3 Markéta RejmanováMarkéta Rejmanová 945217 SKP Union ChebSKP Union Cheb 19.54
4 Jana BrabcováJana Brabcová 945509 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 19.64
5 Pavla NestrašilováPavla Nestrašilová 945512 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 20.09
6 Lenka SvobodováLenka Svobodová 956012 JAC BrnoJAC Brno 20.58
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (ne, 13.9.2009) Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana JanoušováJana Janoušová 956031 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 19.08
2 Šárka HlaváčkováŠárka Hlaváčková 955124 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 19.33
3 Martina HofmanováMartina Hofmanová 955106 ABK LiberecABK Liberec 19.64
4 Jitka ŠoukalováJitka Šoukalová 945809 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 19.84
5 Kateřina HanušováKateřina Hanušová 955325 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 20.14
6 Markéta PadevětováMarkéta Padevětová 955523 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 20.22
Celkem 6 závodníků

150 m - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 13.9.2009) Vítr: +3.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie KoudelováLucie Koudelová 945706 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 18.40
2 Nikol ŠebestíkováNikol Šebestíková 946124 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 18.64
3 Jitka TáborskáJitka Táborská 945602 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 18.78
4 Jana JanoušováJana Janoušová 956031 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 18.81
5= Šárka HlaváčkováŠárka Hlaváčková 955124 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 19.05
5= Michaela BaťováMichaela Baťová 945314 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 19.05
7 Hana PtáčníkováHana Ptáčníková 945514 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 19.12
8 Markéta RejmanováMarkéta Rejmanová 945217 SKP Union ChebSKP Union Cheb 19.36
Celkem 8 závodníků

300 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 12.9.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel KrůtaPavel Krůta 940225 TJ Lovochemie LovosiceTJ Lovochemie Lovosice 37.39
2 Roman ŠafářRoman Šafář 940413 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 38.38
3 Vítězslav BrinsaVítězslav Brinsa 941006 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 38.68
4 Miroslav SabadinMiroslav Sabadin 940907 SKP Union ChebSKP Union Cheb 39.67
5 Antonín VobeckýAntonín Vobecký 950417 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 40.84
Tomáš KubíkTomáš Kubík 951201 BYAC BrnoBYAC Brno DNP
Lukáš PavlíčekLukáš Pavlíček 940627 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNP
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 12.9.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan CíchaJan Cícha 950214 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 37.21
2 Matyáš MyškovskýMatyáš Myškovský 940203 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 37.90
3 Martin PerutkaMartin Perutka 950125 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 38.56
4 Dominik ŠejstalDominik Šejstal 950217 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 39.35
5 Tomáš KrpecTomáš Krpec 940624 TJ Olympia BruntálTJ Olympia Bruntál 40.15
6 Václav PapoušekVáclav Papoušek 940503 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 40.97
7 Jan MinátJan Minát 940724 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 41.25
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 12.9.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš JonášTomáš Jonáš 940728 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 37.75
2 Petr TiralaPetr Tirala 940331 SKP Union ChebSKP Union Cheb 38.54
3 Dominik ČíkDominik Čík 940418 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 38.80
4 Jan ŠnajdrJan Šnajdr 940512 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 39.42
5 Aleš ŘíhaAleš Říha 941203 Sprint klub ČáslavSprint klub Čáslav 40.70
6 Viktor UherViktor Uher 950331 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 42.33
David HolubDavid Holub 940811 SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora DNP
Celkem 7 závodníků

300 m - Žáci (Finále)

Finále (ne, 13.9.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš JonášTomáš Jonáš 940728 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 37.05
2 Pavel KrůtaPavel Krůta 940225 TJ Lovochemie LovosiceTJ Lovochemie Lovosice 37.36
3 Jan CíchaJan Cícha 950214 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 37.54
4 Roman ŠafářRoman Šafář 940413 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 38.05
5 Martin PerutkaMartin Perutka 950125 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 38.41
6 Petr TiralaPetr Tirala 940331 SKP Union ChebSKP Union Cheb 38.45
7 Vítězslav BrinsaVítězslav Brinsa 941006 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 38.67
Matyáš MyškovskýMatyáš Myškovský 940203 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNP
Celkem 8 závodníků

300 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 12.9.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Monika VomáčkováMonika Vomáčková 945705 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 42.23
2 Petra SotonováPetra Sotonová 945328 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 42.50
3 Radka HanzlováRadka Hanzlová 945318 AC TJ JičínAC TJ Jičín 42.59
4 Denisa VirtelováDenisa Virtelová 955316 ŠAK ChodovŠAK Chodov 42.84
5 Alžběta KratochvílováAlžběta Kratochvílová 965913 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 44.66
6 Anna RajtmajerováAnna Rajtmajerová 955422 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 45.64
Markéta RejmanováMarkéta Rejmanová 945217 SKP Union ChebSKP Union Cheb DNP
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 12.9.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Denisa VondráškováDenisa Vondrášková 945519 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 41.79
2 Nikola JelenováNikola Jelenová 946008 SKP Union ChebSKP Union Cheb 41.97
3 Lucie ZaplatílkováLucie Zaplatílková 945712 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 42.16
4 Eliška DřímalováEliška Dřímalová 955528 AK HodonínAK Hodonín 42.62
5 Žaneta CholevováŽaneta Cholevová 955321 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 43.78
6 Dominika CoufalováDominika Coufalová 945528 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 45.30
7 Pavla KohoutkováPavla Kohoutková 945124 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 45.44
Renata DufkováRenata Dufková 945312 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě DQ
Poznámky:
244: DQ DLE PRAVIDLA 163.3 - NESETRVÁNÍ V DRÁZE OD STARTU DO CÍLE
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 12.9.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Monika OrctováMonika Orctová 945506 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 43.11
2 Kateřina KlailováKateřina Klailová 955830 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 43.50
3 Denisa ProkešováDenisa Prokešová 945406 JAC BrnoJAC Brno 43.90
4 Andrea WinklerováAndrea Winklerová 946214 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 44.25
5 Kateřina StarkováKateřina Starková 956030 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 44.42
6 Michaela HadašováMichaela Hadašová 945330 SKP Union ChebSKP Union Cheb 44.47
7 Jana TomkováJana Tomková 945119 SK PřerovSK Přerov 44.92
8 Lucie JurášováLucie Jurášová 945915 AK OlomoucAK Olomouc 46.64
Celkem 8 závodníků

300 m - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 13.9.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Monika OrctováMonika Orctová 945506 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 41.15
2 Monika VomáčkováMonika Vomáčková 945705 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 41.59
3 Denisa VondráškováDenisa Vondrášková 945519 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 41.80
4 Nikola JelenováNikola Jelenová 946008 SKP Union ChebSKP Union Cheb 42.20
5 Lucie ZaplatílkováLucie Zaplatílková 945712 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 42.22
6 Petra SotonováPetra Sotonová 945328 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 42.30
7 Radka HanzlováRadka Hanzlová 945318 AC TJ JičínAC TJ Jičín 42.69
8 Kateřina KlailováKateřina Klailová 955830 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 43.83
Celkem 8 závodníků

800 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 12.9.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Richard PabištaRichard Pabišta 940312 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 2:12.14
2 Jan ŠípJan Šíp 950417 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:12.81
3 Radek MorávekRadek Morávek 940314 AK OlomoucAK Olomouc 2:14.45
4 Vojtěch JanoušekVojtěch Janoušek 940420 TJ UničovTJ Uničov 2:15.36
5 Tomáš DaněkTomáš Daněk 940906 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 2:18.60
6 Michal SoučekMichal Souček 940906 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:19.07
7 Martin ŠvarcMartin Švarc 941006 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 2:19.35
Martin TimkoMartin Timko 941004 TJ ŠumperkTJ Šumperk DNP
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 12.9.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Dominik KubalákDominik Kubalák 940907 AK HodonínAK Hodonín 2:09.47
2 Martin PavlišMartin Pavliš 940414 AK ZlínAK Zlín 2:09.68
3 Jan PolákJan Polák 940426 USK PrahaUSK Praha 2:10.31
4 Jiří KrevňákJiří Krevňák 940830 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2:10.83
5 Adam ZenklAdam Zenkl 951201 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 2:11.08
6 Martin KaprMartin Kapr 950625 TJ Lovochemie LovosiceTJ Lovochemie Lovosice 2:11.74
7 Tomáš KameníkTomáš Kameník 950325 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 2:19.06
8 Pavel SzymalaPavel Szymala 950405 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2:20.65
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 12.9.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Martin SadilMartin Sadil 940614 AK ŠternberkAK Šternberk 2:08.18
2 Jiří SvítekJiří Svítek 940109 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 2:10.10
3 Lukáš HodboďLukáš Hodboď 960302 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 2:11.49
4 Jiří HnykJiří Hnyk 941012 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 2:14.37
5 Josef PoselJosef Posel 950427 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 2:14.71
6 Jiří ŠaclJiří Šacl 941124 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 2:15.84
7 Jonáš TučekJonáš Tuček 960306 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:22.50
8 David TesařDavid Tesař 951005 TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava 2:33.86
Celkem 8 závodníků

800 m - Žáci (Finále)

Finále (ne, 13.9.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Dominik KubalákDominik Kubalák 940907 AK HodonínAK Hodonín 2:05.69
2 Martin SadilMartin Sadil 940614 AK ŠternberkAK Šternberk 2:06.57
3 Richard PabištaRichard Pabišta 940312 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 2:07.68
4 Martin PavlišMartin Pavliš 940414 AK ZlínAK Zlín 2:08.20
5 Jiří SvítekJiří Svítek 940109 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 2:08.43
6 Jan ŠípJan Šíp 950417 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:10.33
7 Jiří KrevňákJiří Krevňák 940830 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2:11.30
8 Jan PolákJan Polák 940426 USK PrahaUSK Praha 2:18.65
Celkem 8 závodníků

800 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 12.9.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Monika HrachovcováMonika Hrachovcová 945310 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2:26.14
2 Alena UlrichováAlena Ulrichová 945118 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2:26.15
3 Karolína VachováKarolína Vachová 945624 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 2:26.16
4 Kateřina ProuzováKateřina Prouzová 945524 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 2:27.26
5 Zdeňka SeidlováZdeňka Seidlová 975402 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 2:36.06
6 Anna FreibergerováAnna Freibergerová 966119 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 2:37.16
7 Kateřina PospíšilováKateřina Pospíšilová 945201 AK ŠternberkAK Šternberk 2:40.53
Kateřina KlailováKateřina Klailová 955830 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNP
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 12.9.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Klára ŘečinskáKlára Řečinská 945426 AK OlomoucAK Olomouc 2:23.09
2 Lucie KřížkováLucie Křížková 965605 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:24.44
3 Anna ŠambergerováAnna Šambergerová 955123 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 2:25.76
4 Johanka ŠafránkováJohanka Šafránková 975427 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 2:28.32
5 Andrea WinklerováAndrea Winklerová 946214 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 2:32.66
6 Šárka ŽličařováŠárka Žličařová 946107 TJ IKTUS ČakováTJ IKTUS Čaková 2:37.77
7 Michaela BilčíkováMichaela Bilčíková 955421 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 2:45.98
8 Lucie BrablecováLucie Brablecová 965102 AK ŠternberkAK Šternberk 2:47.60
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 12.9.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jarmila GregovskáJarmila Gregovská 955419 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 2:24.28
2 Kateřina TroppováKateřina Troppová 945516 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:24.73
3 Tereza VytlačilováTereza Vytlačilová 955925 Atletika PoličkaAtletika Polička 2:26.01
4 Veronika TlachováVeronika Tlachová 945512 AK HodonínAK Hodonín 2:29.14
5 Barbora OhnoutkováBarbora Ohnoutková 945612 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 2:29.60
6 Veronika HanušováVeronika Hanušová 975605 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 2:31.49
7 Natálie DobrovodskáNatálie Dobrovodská 955630 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:35.94
Celkem 7 závodníků

800 m - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 13.9.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Klára ŘečinskáKlára Řečinská 945426 AK OlomoucAK Olomouc 2:18.54
2 Alena UlrichováAlena Ulrichová 945118 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2:19.36
3 Kateřina TroppováKateřina Troppová 945516 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:21.33
4 Jarmila GregovskáJarmila Gregovská 955419 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 2:22.05
5 Monika HrachovcováMonika Hrachovcová 945310 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2:23.28
6 Lucie KřížkováLucie Křížková 965605 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:26.36
7 Tereza VytlačilováTereza Vytlačilová 955925 Atletika PoličkaAtletika Polička 2:27.62
8 Anna ŠambergerováAnna Šambergerová 955123 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 2:28.31
Celkem 8 závodníků

1500 m - Žáci (Finále)

Finále (ne, 13.9.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jakub ZemaníkJakub Zemaník 950621 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 4:15.36
2 Bedřich MlčochBedřich Mlčoch 940414 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 4:26.57
3 Jakub KorbelJakub Korbel 940417 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 4:27.02
4 David VondraDavid Vondra 940618 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 4:28.52
5 Jan RoikJan Roik 940223 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 4:30.45
6 Adam ZenklAdam Zenkl 951201 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 4:32.73
7 Edgar CinegrEdgar Cinegr 940505 TJ UničovTJ Uničov 4:35.56
8 Milan BláhaMilan Bláha 950524 ABK LiberecABK Liberec 4:35.70
9 Vojtěch LukaVojtěch Luka 940501 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4:41.49
10 Radek BechyňskýRadek Bechyňský 940907 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 4:51.24
Filip VinklárekFilip Vinklárek 940129 AK HodonínAK Hodonín DNP
Jiří MlynaříkJiří Mlynařík 940113 AK KroměřížAK Kroměříž DNP
Celkem 12 závodníků

1500 m - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 13.9.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tereza KorvasováTereza Korvasová 965629 AK HodonínAK Hodonín 4:46.75
2 Anežka DrahotováAnežka Drahotová 955722 TJ RumburkTJ Rumburk 4:51.54
3 Kateřina KratochvílováKateřina Kratochvílová 945312 Sprint klub ČáslavSprint klub Čáslav 4:52.28
4 Barbora BlahutováBarbora Blahutová 945728 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4:57.41
5 Eliška DrahotováEliška Drahotová 955722 TJ RumburkTJ Rumburk 5:03.71
6 Olga PůčkováOlga Půčková 945907 TJ Jiskra Nový BorTJ Jiskra Nový Bor 5:07.84
7 Gabriela EmanovskáGabriela Emanovská 945422 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 5:08.13
8 Kateřina LopatováKateřina Lopatová 956014 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 5:08.23
9 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková 955603 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 5:09.22
10 Hana WalaskáHana Walaská 956106 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5:15.70
11 Markéta RozhoňováMarkéta Rozhoňová 945407 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 5:15.90
12 Lada RakováLada Raková 945211 AK OlomoucAK Olomouc 5:20.03
13 Pavla DvořákováPavla Dvořáková 945208 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5:24.75
14 Barbora ŠambergerováBarbora Šambergerová 975307 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 5:26.37
15 Šárka ŠkodováŠárka Škodová 945319 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 5:30.03
Aneta NovákováAneta Nováková 955505 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha DNP
Karolína RůžičkováKarolína Růžičková 945201 TJ NeratoviceTJ Neratovice DNP
Celkem 17 závodníků

3000 m - Žáci (Finále)

Finále (ne, 13.9.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Gustav HadGustav Had 940413 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 09:22.91
2 Josef HavlíčekJosef Havlíček 940328 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 09:28.97
3 Michal SuchýMichal Suchý 940304 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 09:35.57
4 Michal PinkasMichal Pinkas 940206 AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov 09:49.63
5 Filip CenefelsFilip Cenefels 940905 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 09:50.50
6 Jiří DekastelloJiří Dekastello 940511 AK MostAK Most 10:00.00
7 Michal KopeckýMichal Kopecký 940718 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 10:02.85
8 Jan LíbalJan Líbal 940606 TJ Slavoj Český BrodTJ Slavoj Český Brod 10:17.76
9 Jakub HánaJakub Hána 940901 AC Falcon RokycanyAC Falcon Rokycany 10:28.72
10 Jan PavelJan Pavel 950301 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 10:28.72
11 Ladislav ŠútoraLadislav Šútora 941006 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 10:33.06
12 Jan FrišJan Friš 951219 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 10:44.02
13 Antonín LakotaAntonín Lakota 950228 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 10:54.97
14 Kryštof VoleskýKryštof Voleský 950922 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 11:03.66
Jakub ŠestákJakub Šesták 940106 TJ Olympia BruntálTJ Olympia Bruntál DNF
Celkem 15 závodníků

100 m překážek - Žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 12.9.2009) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal ŘíhaMichal Říha 940701 AC PardubiceAC Pardubice 14.21
2 Kryštof PetrKryštof Petr 940118 AK MostAK Most 14.31
3 Alexandr RodriquezAlexandr Rodriquez 940624 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 14.89
4 Jakub DrešerJakub Drešer 941111 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 15.31
5 Robert MichálekRobert Michálek 940802 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 15.31
6 Václav PlundrákVáclav Plundrák 940427 AC ČejkoviceAC Čejkovice 15.80
David LojkásekDavid Lojkásek 940430 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha DNP
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 12.9.2009) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš HomolaTomáš Homola 950722 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 13.98
2 Jakub HomolaJakub Homola 941027 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 14.27
3 Tomáš GurčíkTomáš Gurčík 940414 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 14.92
4 Jakub KolodziejczykJakub Kolodziejczyk 940224 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 15.07
5 Filip MatějkaFilip Matějka 940317 ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice 15.29
6 Lukáš PecháčekLukáš Pecháček 940626 ŠAK ChrudimŠAK Chrudim 15.57
7 Filip LondinFilip Londin 940121 AC ProstějovAC Prostějov 15.58
8 Michal KunaMichal Kuna 940517 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 15.78
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 12.9.2009) Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch HájekVojtěch Hájek 940504 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 14.29
2 Radovan VšelichaRadovan Všelicha 940601 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 14.54
3 Matěj LinhartMatěj Linhart 940328 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 14.59
4 David ŠiklingDavid Šikling 940409 AC ProstějovAC Prostějov 14.71
5 Jiří SýkoraJiří Sýkora 950120 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 14.86
6 David BenediktDavid Benedikt 940109 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 15.29
7 Jiří KubešJiří Kubeš 950403 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 15.70
8 Jakub SikoraJakub Sikora 940624 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 15.98
Celkem 8 závodníků

100 m překážek - Žáci (Finále)

Finále (so, 12.9.2009) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal ŘíhaMichal Říha 940701 AC PardubiceAC Pardubice 13.76
2 Jakub HomolaJakub Homola 941027 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 13.84
3 Vojtěch HájekVojtěch Hájek 940504 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 13.97
4 Kryštof PetrKryštof Petr 940118 AK MostAK Most 14.37
5 Tomáš HomolaTomáš Homola 950722 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 14.39
6 David ŠiklingDavid Šikling 940409 AC ProstějovAC Prostějov 14.56
7 Matěj LinhartMatěj Linhart 940328 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 14.57
8 Radovan VšelichaRadovan Všelicha 940601 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 14.61
Celkem 8 závodníků

100 m překážek - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 12.9.2009) Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie KoudelováLucie Koudelová 945706 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 14.45
2 Lucie KukováLucie Kuková 946107 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 15.90
3 Anna KrutákováAnna Krutáková 945406 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 16.13
4 Martina DouděrováMartina Douděrová 956019 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 16.21
5 Šárka HermanováŠárka Hermanová 945316 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 16.38
6 Adéla BártováAdéla Bártová 955210 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 17.14
7 Adéla PlešincováAdéla Plešincová 946023 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 19.29
Gabriela ŽádníkováGabriela Žádníková 946011 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice DNF
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 12.9.2009) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikol ŠebestíkováNikol Šebestíková 946124 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 14.59
2 Denisa BenešováDenisa Benešová 946223 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 15.44
3 Nikol LumendováNikol Lumendová 956221 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 15.73
4 Barbora HenešováBarbora Henešová 945305 AK ZlínAK Zlín 16.82
5 Andrea EliášováAndrea Eliášová 956027 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 17.84
6 Anna ZekuciováAnna Zekuciová 956021 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 18.73
Anna ŠvecováAnna Švecová 945411 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice DNF
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 12.9.2009) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolina HlavatáKarolina Hlavatá 945613 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 14.80
2 Petra VítováPetra Vítová 955119 ŠAK při 5. ZŠ Jablonec n/N.ŠAK při 5. ZŠ Jablonec n/N. 15.33
3 Jana TomkováJana Tomková 945119 SK PřerovSK Přerov 15.40
4 Michaela DudkováMichaela Dudková 955519 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 16.43
5 Barbora VašulínováBarbora Vašulínová 955820 AK ŠternberkAK Šternberk 17.72
6 Zdena OrtlováZdena Ortlová 955307 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 17.87
Anna VachováAnna Vachová 955712 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DQ
Lucie VýtiskováLucie Výtisková 945225 TJ KlatovyTJ Klatovy DNP
Poznámky:
DQ dle pravidla 168.7.D
Celkem 8 závodníků

100 m překážek - Žákyně (Finále)

Finále (so, 12.9.2009) Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie KoudelováLucie Koudelová 945706 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 13.94
2 Nikol ŠebestíkováNikol Šebestíková 946124 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 14.65
3 Karolina HlavatáKarolina Hlavatá 945613 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 14.66
4 Petra VítováPetra Vítová 955119 ŠAK při 5. ZŠ Jablonec n/N.ŠAK při 5. ZŠ Jablonec n/N. 15.11
5 Jana TomkováJana Tomková 945119 SK PřerovSK Přerov 15.48
6 Denisa BenešováDenisa Benešová 946223 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 15.52
7 Lucie KukováLucie Kuková 946107 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 15.67
8 Nikol LumendováNikol Lumendová 956221 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 15.70
Celkem 8 závodníků

200 m překážek - Žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (ne, 13.9.2009) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan KryčJan Kryč 940505 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 26.50
2 David ŠiklingDavid Šikling 940409 AC ProstějovAC Prostějov 28.25
3 Tomáš GurčíkTomáš Gurčík 940414 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 28.67
4 Adam PecenAdam Pecen 950505 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 28.77
5 Jeremy SovaJeremy Sova 940827 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 29.65
6 Michal PaďourMichal Paďour 940819 ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice 30.07
7 David BenediktDavid Benedikt 940109 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 30.22
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (ne, 13.9.2009) Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch HájekVojtěch Hájek 940504 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 28.06
2 Tomáš HomolaTomáš Homola 950722 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 28.16
3 Radovan VšelichaRadovan Všelicha 940601 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 28.51
4 Jan ŠnajdrJan Šnajdr 940512 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 29.25
5 Kryštof PetrKryštof Petr 940118 AK MostAK Most 29.93
6 Jindřich DumekJindřich Dumek 950423 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 30.17
7 Marek ŠenderaMarek Šendera 940614 ŠAK ChrudimŠAK Chrudim 30.54
8 Michal SmetanaMichal Smetana 940830 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 31.37
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (ne, 13.9.2009) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj LinhartMatěj Linhart 940328 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 29.01
2 Hynek BártaHynek Bárta 941220 AC Česká LípaAC Česká Lípa 29.08
3 Václav PlundrákVáclav Plundrák 940427 AC ČejkoviceAC Čejkovice 29.76
4 Matyáš VrtiškaMatyáš Vrtiška 940726 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 29.84
5 Jakub DrešerJakub Drešer 941111 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 30.11
6 Filip LondinFilip Londin 940121 AC ProstějovAC Prostějov 30.46
7 Jakub SikoraJakub Sikora 940624 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 30.95
David LojkásekDavid Lojkásek 940430 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha DNP
Celkem 8 závodníků

200 m překážek - Žáci (Finále)

Finále (ne, 13.9.2009) Vítr: +2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan KryčJan Kryč 940505 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 25.76
2 Tomáš HomolaTomáš Homola 950722 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 26.81
3 Vojtěch HájekVojtěch Hájek 940504 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 28.00
4 David ŠiklingDavid Šikling 940409 AC ProstějovAC Prostějov 28.65
5 Matěj LinhartMatěj Linhart 940328 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 29.41
6 Hynek BártaHynek Bárta 941220 AC Česká LípaAC Česká Lípa 29.46
7 Tomáš GurčíkTomáš Gurčík 940414 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 30.92
Radovan VšelichaRadovan Všelicha 940601 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNP
Celkem 8 závodníků

200 m překážek - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (ne, 13.9.2009) Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie KoudelováLucie Koudelová 945706 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 29.98
2 Anna ZekuciováAnna Zekuciová 956021 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 31.60
3 Nikol LumendováNikol Lumendová 956221 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 31.72
4 Michaela DudkováMichaela Dudková 955519 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 32.69
5 Eva BerkováEva Berková 955515 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 33.65
6 Lucie HruškováLucie Hrušková 945611 USK PrahaUSK Praha 33.75
Marie FührerováMarie Führerová 956007 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice DNF
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (ne, 13.9.2009) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Denisa ChládkováDenisa Chládková 955817 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 30.09
2 Karolina HlavatáKarolina Hlavatá 945613 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 30.56
3 Denisa BenešováDenisa Benešová 946223 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 31.35
4 Šárka HermanováŠárka Hermanová 945316 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 31.48
5 Beáta SlowikováBeáta Slowiková 945623 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 34.37
6 Barbora HenešováBarbora Henešová 945305 AK ZlínAK Zlín 36.14
Monika SedláčkováMonika Sedláčková 955904 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč DNP
Andrea DoubkováAndrea Doubková 956215 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto DNP
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (ne, 13.9.2009) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petra VítováPetra Vítová 955119 ŠAK při 5. ZŠ Jablonec n/N.ŠAK při 5. ZŠ Jablonec n/N. 30.70
2 Lucie KukováLucie Kuková 946107 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 30.89
3 Eliška DřímalováEliška Dřímalová 955528 AK HodonínAK Hodonín 31.57
4 Agáta FaltováAgáta Faltová 955707 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 31.61
5 Dominika BártlováDominika Bártlová 945127 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 32.57
6 Eliška LupačováEliška Lupačová 955107 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 32.90
7 Andrea EliášováAndrea Eliášová 956027 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 33.16
8 Eliška DoležalováEliška Doležalová 945907 AK ZlínAK Zlín 33.34
Celkem 8 závodníků

200 m překážek - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 13.9.2009) Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie KoudelováLucie Koudelová 945706 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 28.40
2 Petra VítováPetra Vítová 955119 ŠAK při 5. ZŠ Jablonec n/N.ŠAK při 5. ZŠ Jablonec n/N. 29.87
3 Karolina HlavatáKarolina Hlavatá 945613 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 30.37
4 Lucie KukováLucie Kuková 946107 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 30.92
5 Denisa BenešováDenisa Benešová 946223 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 31.19
6 Šárka HermanováŠárka Hermanová 945316 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 31.44
7 Anna ZekuciováAnna Zekuciová 956021 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 32.85
Denisa ChládkováDenisa Chládková 955817 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor DNP
Celkem 8 závodníků

1500 m překážek - Žáci (Finále)

Finále (so, 12.9.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jakub KorbelJakub Korbel 940417 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 4:36.93
2 Josef HavlíčekJosef Havlíček 940328 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 4:44.62
3 Filip VinklárekFilip Vinklárek 940129 AK HodonínAK Hodonín 4:52.62
4 Jan KuštaJan Kušta 940623 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4:56.68
5 Michal PinkasMichal Pinkas 940206 AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov 4:57.52
6 Michal ŠmahelMichal Šmahel 940129 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4:59.43
7 Ladislav ŠútoraLadislav Šútora 941006 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 5:00.57
8 Petr MusilaPetr Musila 950703 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5:03.83
9 Jakub ZemanJakub Zeman 950702 AK OlomoucAK Olomouc 5:04.55
10 Ondřej KnoppOndřej Knopp 941113 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 5:06.26
11 Marek ŠenderaMarek Šendera 940614 ŠAK ChrudimŠAK Chrudim 5:09.12
12 Radek BechyňskýRadek Bechyňský 940907 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 5:09.83
13 Michal ŠístekMichal Šístek 950708 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 5:10.83
14 Antonín LakotaAntonín Lakota 950228 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 5:15.57
15 Jan FrišJan Friš 951219 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 5:16.33
16 Radim ZapletalRadim Zapletal 940730 AK OlomoucAK Olomouc 5:20.39
Celkem 16 závodníků

4 x 60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 12.9.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bezák, Palivec, Dumek, Bakalár Bezák, Palivec, Dumek, Bakalár A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 28.12
2 Kuna, Všelicha, Pecen, Tlustý Kuna, Všelicha, Pecen, Tlustý ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 28.41
3 Koukal, Vašek, Bárta, Hofírek Koukal, Vašek, Bárta, Hofírek BYAC BrnoBYAC Brno 28.46
4 Klapil, Koutný, Kopečný, Frnka Klapil, Koutný, Kopečný, Frnka AK OlomoucAK Olomouc 28.66
5 Homola, Horňák, Dedek, Gold Homola, Horňák, Dedek, Gold Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 28.93
6 Cícha, Mahovský, Sita, Troníček Cícha, Mahovský, Sita, Troníček AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 28.95
7 Homola, Sikora, Kadlec, Sabela Homola, Sikora, Kadlec, Sabela TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 32.91
Táborský, Petrák, Novák, Šafránek Táborský, Petrák, Novák, Šafránek SK Aktis PrahaSK Aktis Praha DNF
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 12.9.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Svítek, Bejček, Benedikt, Poc Svítek, Bejček, Benedikt, Poc Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 28.78
2 Vachtl, Vrtiška, Vobecký, Šejstal Vachtl, Vrtiška, Vobecký, Šejstal TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 28.97
3 Plášil, Seifert, Lonek, Dalecký Plášil, Seifert, Lonek, Dalecký TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 29.03
4 Netymach, Němec, Matějka, Paďour Netymach, Němec, Matějka, Paďour ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice 29.48
5 Sládek, Daněk, Gregor, Bolf Sládek, Daněk, Gregor, Bolf AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 29.63
6 Fišer, Bartošek, Zezula, Krejčí Fišer, Bartošek, Zezula, Krejčí AHA VyškovAHA Vyškov 30.43
Celkem 6 závodníků

4 x 60 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 12.9.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Trávníčková, Jurigová, Cholevová, Šebestíková Trávníčková, Jurigová, Cholevová, Šebestíková Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 30.34
2 Šoukalová, Mašková, Chládková, Křížková Šoukalová, Mašková, Chládková, Křížková TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 30.40
3 Matoušková, Lososová, Vachová, Vondrášková Matoušková, Lososová, Vachová, Vondrášková ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 31.22
4 Winklerová, Führerová, Hermanová, Hundsnurscherová Winklerová, Führerová, Hermanová, Hundsnurscherová Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 31.41
5 Bursíková, Löfflerová, Krutáková, Ošmerová Bursíková, Löfflerová, Krutáková, Ošmerová TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 31.43
6 Vítová, Balousová, Jelínková, Pavlínová Vítová, Balousová, Jelínková, Pavlínová ŠAK při 5. ZŠ Jablonec n/N.ŠAK při 5. ZŠ Jablonec n/N. 31.45
Opekarová V., Opekarová P., Dubová, Březinová Opekarová V., Opekarová P., Dubová, Březinová TJ ŠumperkTJ Šumperk DNF
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 12.9.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Douděrová, Novotná, Dvořáková, Sotonová Douděrová, Novotná, Dvořáková, Sotonová TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 30.98
2 Floriánová, Prokešová, Nezdařilová, Svobodová Floriánová, Prokešová, Nezdařilová, Svobodová JAC BrnoJAC Brno 31.68
3 Rajtmajerová, Reissová, Benešová, Plešincová Rajtmajerová, Reissová, Benešová, Plešincová ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 31.71
4 Hrušková, Kyselá, Müllerová, Seidlová Hrušková, Kyselá, Müllerová, Seidlová USK PrahaUSK Praha 31.76
5 Seidlová, Pilařová, Lupačová, Hlaváčková Seidlová, Pilařová, Lupačová, Hlaváčková TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 31.81
6 Doubková, Seidlová, Kučerová, Baťová Doubková, Seidlová, Kučerová, Baťová AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 31.97
7 Raušerová, Smolinská, Hubáčková, Gurková Raušerová, Smolinská, Hubáčková, Gurková AHA VyškovAHA Vyškov 35.76
Celkem 7 závodníků

3 x 300 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 13.9.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Poc, Benedikt, Svítek Poc, Benedikt, Svítek Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 2:00.78
2 Bárta, Hofírek, Koukal Bárta, Hofírek, Koukal BYAC BrnoBYAC Brno 2:00.95
3 Táborský, Novák, Šafránek Táborský, Novák, Šafránek SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 2:01.06
4 Drešer, Rýdlo, Antsiou Drešer, Rýdlo, Antsiou SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2:01.28
5 Kott, Kameník, Csupka Kott, Kameník, Csupka SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 2:02.23
6 Loukota, Kubeš, Šnajdr Loukota, Kubeš, Šnajdr ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 2:03.44
-B- Minát, Šmahel, Šíp -B- Minát, Šmahel, Šíp ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNF
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (ne, 13.9.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kubalák, Palička, Žurovec Kubalák, Palička, Žurovec AK HodonínAK Hodonín 1:56.73
2 Cícha, Mahovský, Sita Cícha, Mahovský, Sita AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 1:57.65
3 Gold, Homola, Korbel Gold, Homola, Korbel Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 1:58.30
4 Vachtl, Vobecký, Šejstal Vachtl, Vobecký, Šejstal TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2:00.29
5 Dumek, Bezák, Bakalár Dumek, Bezák, Bakalár A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:00.50
6 Homola, Sabela, Sikora Homola, Sabela, Sikora TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2:01.06
Bolf, Hönig, Gregor Bolf, Hönig, Gregor AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště DQ
-A- Pecen, Všelicha, Tlustý -A- Pecen, Všelicha, Tlustý ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNF
Poznámky:
439 DQ dle pravidla 163.3 nesetvrání v dráze od startu do cíle
Celkem 8 závodníků

3 x 300 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 13.9.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Prokešová, Floriánová, Svobodová Prokešová, Floriánová, Svobodová JAC BrnoJAC Brno 2:11.18
2 Dudková, Šejnohová, Bogušovská Dudková, Šejnohová, Bogušovská SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 2:15.89
3 Truhlářová, Čelustková, Langerová Truhlářová, Čelustková, Langerová SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 2:17.97
4 Vachová, Žádníková, Bártová Vachová, Žádníková, Bártová AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 2:18.12
5 Bilčíková, Freibergerová A., Coufalová D. Bilčíková, Freibergerová A., Coufalová D. AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 2:20.09
6 Pospíšilová, Vašulínová, Cepníková Pospíšilová, Vašulínová, Cepníková AK ŠternberkAK Šternberk 2:23.75
-B- Lopatová, Berková, Plešinová -B- Lopatová, Berková, Plešinová ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany DNP
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (ne, 13.9.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dvořáková, Lumendová, Sotonová Dvořáková, Lumendová, Sotonová TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2:11.38
2 Vítová, Balousová, Pavlínová Vítová, Balousová, Pavlínová ŠAK při 5. ZŠ Jablonec n/N.ŠAK při 5. ZŠ Jablonec n/N. 2:12.98
3 Šafránková, Gregovská, Prouzová Šafránková, Gregovská, Prouzová TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 2:13.17
4 -A- Rajtmajerová, Reissová, Benešová -A- Rajtmajerová, Reissová, Benešová ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 2:13.32
5 Boříková, Krajčíková, Klailová Boříková, Krajčíková, Klailová AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:13.96
6 Kohoutková, Bártlová, Vomáčková Kohoutková, Bártlová, Vomáčková TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:14.94
7 Křemenová, Šoukalová, Křížková Křemenová, Šoukalová, Křížková TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:16.07
8 Kolářová, Čiháková, Ptáčníková Kolářová, Čiháková, Ptáčníková Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 2:19.09
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (ne, 13.9.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hadašová, Rejmanová, Jelenová Hadašová, Rejmanová, Jelenová SKP Union ChebSKP Union Cheb 2:08.90
2 Zaplatílková, Nestrašilová, Janoušová Zaplatílková, Nestrašilová, Janoušová A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:09.32
3 Vachová, Lososová, Vondrášková Vachová, Lososová, Vondrášková ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:10.89
4 Ulrichová, Broumová, Hanušová Ulrichová, Broumová, Hanušová SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2:11.66
5 Kobiánová, Hlavatá, Hrachovcová Kobiánová, Hlavatá, Hrachovcová SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2:11.82
6 Tlachová, Caletková, Dřímalová Tlachová, Caletková, Dřímalová AK HodonínAK Hodonín 2:12.09
7 Cholevová, Jurigová, Šebestíková Cholevová, Jurigová, Šebestíková Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 2:13.25
8 Winklerová, Hermanová, Führerová Winklerová, Hermanová, Führerová Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 2:14.96
Celkem 8 závodníků

Skok vysoký - Žáci (Finále)

Finále (ne, 13.9.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.541.591.641.691.731.771.801.831.851.871.89 Body
1 Matyáš DaleckýMatyáš Dalecký
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
940105 1.87 ---XOOOXOOOOXXX
2 Vojtěch HájekVojtěch Hájek
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
940504 1.87 --OOOOXOOXXOOXXX
3 Jakub KubíčekJakub Kubíček
USK PrahaUSK Praha
940214 1.85 -OOOXOXOXOOXXOX--XX
4 Petr FriedlPetr Friedl
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
940804 1.80 --XOXOOXXOOXXX
5 Jan KubešJan Kubeš
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
940619 1.80 -OOXOXXOXXOXXOXXX
6 Jiří SýkoraJiří Sýkora
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
950120 1.77 -OXOOXXOXOXXX
7= David MácalDavid Mácal
AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov
940513 1.73 -OOOOXXX
7= Matěj LinhartMatěj Linhart
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
940328 1.73 O-OOOXXX
9 Jiří MlynaříkJiří Mlynařík
AK KroměřížAK Kroměříž
940113 1.73 OOOXOXOXXX
10 Vít PernicaVít Pernica
ASK BlanskoASK Blansko
950508 1.73 OOXOOXXOXXX
11 Martin SitaMartin Sita
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
940526 1.69 -XOXXOXOXXX
12 Martin BoučekMartin Bouček
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
940609 1.64 OOOXXX
Lukáš TáchaLukáš Tácha
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
940202 DNP
Marek OlejarčíkMarek Olejarčík
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
950704 DNP
Jan BřezkaJan Březka
AK KroměřížAK Kroměříž
940201 DNP
Celkem 15 závodníků

Skok vysoký - Žákyně (Finále)

Finále (so, 12.9.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.431.481.531.581.621.66 Body
1 Pavlína BřezinováPavlína Březinová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
946215 1.62 OOOXXOOXXX
2 Markéta HamplováMarkéta Hamplová
AK OlomoucAK Olomouc
945807 1.62 OOOXOXXOXXX
3 Denisa ChládkováDenisa Chládková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
955817 1.62 OOOXXOXXOXXX
4 Nikola PařilováNikola Pařilová
AK Moravská TřebováAK Moravská Třebová
945518 1.58 OXOXXOOXXX
5 Linda VondrováLinda Vondrová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
945208 1.58 OOXXOXXOXXX
6 Kateřina PerutkováKateřina Perutková
TJ Orlová LutyněTJ Orlová Lutyně
955125 1.53 OOOXXX
7= Tereza BrázdováTereza Brázdová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
946229 1.53 OOXOXXX
7= Zuzana KullováZuzana Kullová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
955923 1.53 OOXOXXX
9 Adéla NovotnáAdéla Novotná
SK Aktis PrahaSK Aktis Praha
945327 1.53 XOXOXOXXX
10 Sabina PánikováSabina Pániková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
955510 1.53 OOXXOXXX
11 Michaela BroumováMichaela Broumová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
955301 1.53 OXOXXOXXX
12 Andrea HájkováAndrea Hájková
AK Moravská TřebováAK Moravská Třebová
955407 1.48 XOXOXXX
13 Zdenka ŠunkováZdenka Šunková
AK Moravská TřebováAK Moravská Třebová
945908 1.43 OXXX
Eva KřížováEva Křížová
JAC BrnoJAC Brno
945801 DNP
Sára ŠpidlenováSára Špidlenová
Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř
955324 DNP
Celkem 15 závodníků

Skok o tyči - Žáci (Finále)

Finále (so, 12.9.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 2.502.672.842.983.123.233.343.423.503.553.603.653.70375 Body
1 Tomáš MikulaTomáš Mikula
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
940125 3.65 --O-OOOXOO--XO-XXX
2 Tomáš NěmecTomáš Němec
ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice
940117 3.42 --O-OXOXXOXOXXX
3 Alexandr RodriquezAlexandr Rodriquez
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
940624 3.34 ---O-OOXXX
4 David SeifertDavid Seifert
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
950903 3.23 --OOXOOXXX
5 Michal KročkaMichal Kročka
AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov
941111 3.23 OOOOOXOXXX
6 David SlukaDavid Sluka
USK PrahaUSK Praha
940418 3.12 -OOXOOXXX
7 Matěj LinhartMatěj Linhart
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
940328 2.98 OOOOXXX
8 Jan NovákJan Novák
AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov
940126 2.98 OO-XOXXX
9 Jakub KolodziejczykJakub Kolodziejczyk
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
940224 2.98 OOXOXOXXX
10 Marek BarešMarek Bareš
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
950518 2.84 OXOOXXX
11 Ondřej RýdloOndřej Rýdlo
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
940901 2.84 XXOOXOXXX
12 David MácalDavid Mácal
AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov
940513 2.67 -XXOXXX
Richard BzdýlRichard Bzdýl
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
940707 DNP
Lukáš PecháčekLukáš Pecháček
ŠAK ChrudimŠAK Chrudim
940626 NM
Jakub KubíčekJakub Kubíček
USK PrahaUSK Praha
940214 NM
Celkem 15 závodníků

Skok o tyči - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 13.9.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 2.002.172.342.482.622.732.842.923.003.05 Body
1 Pavlína BřezinováPavlína Březinová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
946215 2.92 ---OOOOXXO-XXX
2 Markéta DvořákováMarkéta Dvořáková
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
945507 2.84 ----OOOXXX
3 Kristýna PoppováKristýna Poppová
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
945918 2.84 -OXOOOOOXXX
4 Lucie PaulusováLucie Paulusová
ŠAK ChrudimŠAK Chrudim
945429 2.73 --OOXOXOXXX
5 Lenka KučerováLenka Kučerová
AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto
955119 2.62 -OOXOXOXXX
6 Eva PoláškováEva Polášková
AK ZlínAK Zlín
955410 2.62 OOOOXXOXXX
7 Denisa JírůDenisa Jírů
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
945807 2.48 --OXOXXX
8= Anna JadrníčkováAnna Jadrníčková
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
956231 2.34 OOOXXX
8= Barbora RůžičkováBarbora Růžičková
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
945406 2.34 OOOXXX
10= Jana TýlováJana Týlová
ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice
955302 2.17 -OXXX
10= Eliška PudivítrováEliška Pudivítrová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
945325 2.17 OOXXX
Celkem 11 závodníků

Skok daleký - Žáci (Finále)

Finále (so, 12.9.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Matyáš VrtiškaMatyáš Vrtiška
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
940726 6.24 +0.5 m/s 5.93+0.66.05+0.75.97-0.46.056.12+0.86.24+0.55.99+1.3
2 Sebastián GunčíkSebastián Gunčík
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
940130 6.12 +0.2 m/s 5.69+1.15.80+0.25.96+0.55.965.05+1.05.75+0.36.12+0.2
3 Martin SitaMartin Sita
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
940526 6.10 +0.7 m/s X+0.95.88+0.7X+0.65.885.88+0.55.94+0.26.10+0.7
4 David RybářDavid Rybář
SK Aktis PrahaSK Aktis Praha
940327 6.03 +1.1 m/s X+0.6X+0.46.03+1.16.035.84+0.4X-0.45.89+0.4
5 Petr VachtlPetr Vachtl
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
940320 5.99 +1.0 m/s 5.99+1.05.84+0.8X+0.15.99X-0.3X+0.4X-0.9
6 David GlabazňaDavid Glabazňa
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
940729 5.98 +1.2 m/s 5.78-0.65.98+1.2X+0.85.98X+0.75.94-0.3X+0.3
7 David BenediktDavid Benedikt
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
940109 5.88 +0.3 m/s 5.86+0.35.72+0.85.78+0.85.865.68+0.15.48+0.15.88+0.3
8 Adam KlapilAdam Klapil
AK OlomoucAK Olomouc
940517 5.87 +0.7 m/s 5.72-0.45.52-0.25.87+0.75.875.65+0.1X-0.55.68+0.3
9 Petr KoutnýPetr Koutný
AK OlomoucAK Olomouc
940524 5.74 -0.5 m/s 5.42+0.95.74-0.55.44-0.45.74
10 Michal BednaříkMichal Bednařík
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
940727 5.69 +1.1 m/s X+1.4X+1.15.69+1.15.69
11 Dominik ŠejstalDominik Šejstal
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
950217 5.65 +0.9 m/s 5.28+0.25.65+0.95.57+0.65.65
12 Petr VašekPetr Vašek
BYAC BrnoBYAC Brno
940228 5.64 +0.0 m/s 5.38+0.55.52+0.25.64+0.05.64
13 Tomáš HomolaTomáš Homola
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
950722 5.63 +1.2 m/s 5.41+0.85.01+0.95.63+1.25.63
14 David CsupkaDavid Csupka
SK Aritma PrahaSK Aritma Praha
940222 5.52 +1.1 m/s X+1.12.63+0.95.52+1.15.52
15 Jakub ŠlampaJakub Šlampa
Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov
940411 5.42 -0.6 m/s X+0.9X+0.55.42-0.65.42
16 Jan PádeckýJan Pádecký
TJ SušiceTJ Sušice
940530 5.39 +0.5 m/s 5.24+0.75.39+0.5X+0.45.39
17 Luboš LejhanecLuboš Lejhanec
Atletika PoličkaAtletika Polička
940116 5.37 +0.7 m/s 5.37+0.75.26+0.55.21+2.15.37
Michal ŘíhaMichal Říha
AC PardubiceAC Pardubice
940701 DNP
Celkem 18 závodníků

Skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále (so, 12.9.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Anna ŠvecováAnna Švecová
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
945411 5.41 +0.0 m/s 5.19+0.9X5.30+0.15.305.30+0.85.41+0.05.29-0.1
2 Pavla NestrašilováPavla Nestrašilová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
945512 5.39 +1.1 m/s 5.30+1.65.22-0.15.20-1.45.305.39+1.1XX
3 Kristina HavlíkováKristina Havlíková
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
945321 5.35 +1.1 m/s 4.84+1.44.97+0.65.08+0.35.085.10+1.35.16+1.15.35+1.1
4 Martina HofmanováMartina Hofmanová
ABK LiberecABK Liberec
955106 5.22 +0.3 m/s 4.58+0.84.93+0.95.10+0.25.10X5.22+0.34.90+0.3
5 Petra OpekarováPetra Opekarová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
955508 5.20 +0.3 m/s 5.05+0.55.19+0.75.13-0.85.195.19+0.55.20+0.35.14-0.5
6 Michaela BroumováMichaela Broumová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
955301 5.16 +1.0 m/s 5.08+0.24.33+1.14.76+0.25.085.09+0.55.15+0.55.16+1.0
7 Adéla NovotnáAdéla Novotná
SK Aktis PrahaSK Aktis Praha
945327 5.08 +0.5 m/s 5.08+0.5X4.95+0.55.085.00+0.54.83+1.0X
8 Jana BrabcováJana Brabcová
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
945509 5.06 -0.2 m/s 5.06-0.2X5.00+0.85.064.83+0.7XX
9 Kristýna PavlínováKristýna Pavlínová
ŠAK při 5. ZŠ Jablonec n/N.ŠAK při 5. ZŠ Jablonec n/N.
955408 5.02 -0.1 m/s X5.02-0.14.96+0.65.02
10 Gabriela ŽádníkováGabriela Žádníková
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
946011 5.02 +1.1 m/s 4.95+1.34.80-0.85.02+1.15.02
11 Petra HabalováPetra Habalová
AK SokolovAK Sokolov
945220 4.86 +0.9 m/s 4.86+0.9X4.77+0.44.86
12 Monika MaškováMonika Mašková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
966202 4.85 +0.7 m/s 4.77-0.64.85+0.74.75+0.34.85
13 Kristýna LöfflerováKristýna Löfflerová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
945725 4.85 +1.1 m/s 4.74+0.34.73+0.74.85+1.14.85
14 Aneta FloriánováAneta Floriánová
JAC BrnoJAC Brno
945404 4.70 +1.1 m/s 4.22+2.04.45-0.94.70+1.14.70
15 Kristina JurigováKristina Jurigová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
945503 4.69 +0.2 m/s 4.66+2.54.69+0.24.68+1.14.69
16 Klára SeidlováKlára Seidlová
USK PrahaUSK Praha
945310 4.58 +1.4 m/s 4.58+1.4XX4.58
Celkem 16 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 13.9.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kristina JurigováKristina Jurigová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
945503 12.61 12.1212.22X12.2212.34X12.61
2 Veronika SüssnerováVeronika Süssnerová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
945518 12.23 X11.0411.9211.9211.8111.5412.23
3 Veronika DlouháVeronika Dlouhá
Atletika PoličkaAtletika Polička
945314 11.66 11.6611.0911.0611.6610.9511.0911.08
4 Monika MüllerováMonika Müllerová
AK MostAK Most
945215 11.55 10.5511.0610.6111.0610.6311.5511.38
5 Lucie KukelkováLucie Kukelková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
945111 11.23 10.9310.55X10.9310.8910.6011.23
6 Adriana BzirskáAdriana Bzirská
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
955609 11.20 10.7910.6411.2011.2010.8109.59X
7 Monika KratochvílováMonika Kratochvílová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
945719 11.11 09.8811.1110.7611.1110.5510.9310.97
8 Adéla NovotnáAdéla Novotná
SK Aktis PrahaSK Aktis Praha
945327 10.90 10.1410.90X10.9010.3010.0810.48
9 Eliška ŠtěpánováEliška Štěpánová
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
945519 10.61 10.45X10.6110.61
10 Michaela KřemenováMichaela Křemenová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
945628 10.38 10.3809.9310.2810.38
11 Adéla PaluchováAdéla Paluchová
TJ Orlová LutyněTJ Orlová Lutyně
955517 09.99 XX09.9909.99
12 Eliška PudivítrováEliška Pudivítrová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
945325 09.98 --09.9809.98
13 Michaela VálkováMichaela Válková
AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s.
945318 09.62 09.6209.4409.3309.62
14 Nikola KuklováNikola Kuklová
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
956017 09.62 09.62XX09.62
15 Veronika KleslováVeronika Kleslová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
945622 09.25 X08.2709.2509.25
16 Nikola KvídováNikola Kvídová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
955327 08.72 08.7208.6808.6008.72
17 Kristýna PavlínováKristýna Pavlínová
ŠAK při 5. ZŠ Jablonec n/N.ŠAK při 5. ZŠ Jablonec n/N.
955408 08.21 XX08.2108.21
Celkem 17 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci (Finále)

Finále (ne, 13.9.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Dominik KosařDominik Kosař
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
940315 16.56 16.0416.56X16.56XX16.33
2 Martin PerneckýMartin Pernecký
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
940713 15.03 14.3915.0314.2415.03XXX
3 Tomáš SkálaTomáš Skála
ŠAK ChodovŠAK Chodov
940108 14.92 X14.8714.0314.8714.9214.5414.01
4 Jiří TomanJiří Toman
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
940603 14.17 13.9013.7314.1714.1714.07XX
5 Milan MňatinohaMilan Mňatinoha
ŠAK ChodovŠAK Chodov
950530 14.05 14.0513.6713.5314.05XXX
6 Michal ŘíhaMichal Říha
AC PardubiceAC Pardubice
940701 13.70 13.7012.6413.5313.70X13.2413.24
7 Tomáš KoudelaTomáš Koudela
AK OlomoucAK Olomouc
950523 13.65 13.3213.60X13.6013.5513.1613.65
8 Jan HorňákJan Horňák
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
941124 13.60 12.8813.3513.6013.60XX13.54
9 Milan ŠochmanMilan Šochman
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
940914 13.35 13.3513.0313.0813.35
10 Pavel LukášekPavel Lukášek
AHA VyškovAHA Vyškov
950811 13.28 12.0813.2813.1313.28
11 Karel MazálekKarel Mazálek
BYAC BrnoBYAC Brno
940825 12.95 X12.95X12.95
12 Luboš LejhanecLuboš Lejhanec
Atletika PoličkaAtletika Polička
940116 12.94 12.9411.50X12.94
13 Michael RubešMichael Rubeš
AK MostAK Most
940105 12.51 XX12.5112.51
14 Vratislav BejčekVratislav Bejček
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
941231 12.49 12.1812.4911.3712.49
15 Bohdan BočekBohdan Boček
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
940216 12.47 X12.2812.4712.47
16 Vladimír MolinekVladimír Molinek
AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov
940215 12.28 10.9812.0712.2812.28
17 Jan TroníčekJan Troníček
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
940509 11.95 X11.95X11.95
Marek OlejarčíkMarek Olejarčík
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
950704 DNP
Celkem 18 závodníků

Hod diskem 1kg - Žáci (Finále)

Finále (ne, 13.9.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Dominik KosařDominik Kosař
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
940315 50.44 XX42.8842.8850.44XX
2 Milan MňatinohaMilan Mňatinoha
ŠAK ChodovŠAK Chodov
950530 47.35 44.2541.60X44.25XX47.35
3 Jan ToušJan Touš
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
950715 46.40 44.2842.0046.4046.4040.9343.90X
4 Michal ŘíhaMichal Říha
AC PardubiceAC Pardubice
940701 44.75 44.75X43.8144.75XXX
5 Jiří TomanJiří Toman
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
940603 44.11 43.2843.0142.7643.28XX44.11
6 Petr VašekPetr Vašek
BYAC BrnoBYAC Brno
940228 43.59 38.9443.59X43.5941.68X39.96
7 Tomáš KoudelaTomáš Koudela
AK OlomoucAK Olomouc
950523 41.39 41.39X39.8541.3939.3638.26X
8 Adam DrmolaAdam Drmola
Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov
941014 40.71 21.2835.8540.7140.71X40.2740.10
9 Michal ZezulaMichal Zezula
AHA VyškovAHA Vyškov
940208 40.44 XX40.4440.44
10 Hynek MezeraHynek Mezera
AK HodonínAK Hodonín
940806 39.50 37.3639.5035.4739.50
11 Sebastián GunčíkSebastián Gunčík
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
940130 37.95 XX37.9537.95
12 Vratislav BejčekVratislav Bejček
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
941231 37.14 X37.14X37.14
13 Luboš LejhanecLuboš Lejhanec
Atletika PoličkaAtletika Polička
940116 35.24 X35.24X35.24
14 Adam HolečekAdam Holeček
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
950401 35.15 35.1530.9832.4135.15
15 Michael RubešMichael Rubeš
AK MostAK Most
940105 34.13 31.7434.13X34.13
16 Michal KunaMichal Kuna
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
940517 34.02 X28.1334.0234.02
17 Jakub BřezinaJakub Březina
AK OlomoucAK Olomouc
950216 33.90 X33.9032.4633.90
18 Jan TroníčekJan Troníček
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
940509 32.60 25.49X32.6032.60
Karel TuranskýKarel Turanský
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
941109 NM
Celkem 19 závodníků

Hod diskem 1kg - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 13.9.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Monika MüllerováMonika Müllerová
AK MostAK Most
945215 34.20 34.2032.4933.3834.20X31.05X
2 Hana NovotnáHana Novotná
AK OlomoucAK Olomouc
946123 33.18 29.9633.18X33.1833.1231.3632.13
3 Lucie KukelkováLucie Kukelková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
945111 32.49 26.5525.8728.4528.4530.9932.4932.22
4 Veronika SüssnerováVeronika Süssnerová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
945518 30.68 24.7629.76X29.7630.68X30.65
5 Eliška ŠtěpánováEliška Štěpánová
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
945519 30.06 23.5630.0628.7930.0628.67XX
6 Adéla PaluchováAdéla Paluchová
TJ Orlová LutyněTJ Orlová Lutyně
955517 29.91 X27.4527.6927.6929.91XX
7 Veronika DlouháVeronika Dlouhá
Atletika PoličkaAtletika Polička
945314 28.50 24.8626.6828.0828.0825.3528.50X
8 Hana RemešováHana Remešová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
945417 24.79 24.7924.42X24.7921.21X20.38
9 Pavla KuklováPavla Kuklová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
956101 24.54 24.54X24.3024.54
10 Martina PíšováMartina Píšová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
945720 23.82 22.18X23.8223.82
11 Karolína MlejnkováKarolína Mlejnková
ŠAK ChrudimŠAK Chrudim
946016 23.57 23.5720.1623.0423.57
12 Nikola SivákováNikola Siváková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
945403 22.62 X22.6220.7322.62
Celkem 12 závodníků

Hod kladivem 3kg - Žákyně (Finále)

Finále (so, 12.9.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Denisa DvořákováDenisa Dvořáková
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
945106 47.16 X45.4047.1647.16X46.20X
2 Adéla PaluchováAdéla Paluchová
TJ Orlová LutyněTJ Orlová Lutyně
955517 40.66 37.92X37.9937.9937.16X40.66
3 Lucie KukelkováLucie Kukelková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
945111 39.23 39.2338.5237.2039.2338.7438.21X
4 Zuzana ProcházkováZuzana Procházková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
945322 35.63 X35.63X35.63XXX
5 Eliška ŠtěpánováEliška Štěpánová
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
945519 35.62 33.8935.59X35.5933.1535.62X
6 Karolína MlejnkováKarolína Mlejnková
ŠAK ChrudimŠAK Chrudim
946016 31.75 27.6530.06X30.0631.7528.6731.55
7 Kateřina KlempířováKateřina Klempířová
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
946221 31.43 X27.6131.4331.43X27.3727.49
8 Kristýna KorousováKristýna Korousová
USK PrahaUSK Praha
955120 29.13 27.4429.1327.9729.1327.3223.8122.83
9 Dominika BártlováDominika Bártlová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
945127 27.13 X26.5727.1327.13
10 Lenka ŘíhováLenka Říhová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
945624 26.65 26.6525.8625.9826.65
11 Michaela KřemenováMichaela Křemenová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
945628 25.30 25.3023.7723.7325.30
12 Michaela VálkováMichaela Válková
AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s.
945318 24.43 21.6424.4324.2824.43
Sabina MalíkováSabina Malíková
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
945619 DNP
Nikola KvídováNikola Kvídová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
955327 NM
Celkem 14 závodníků

Hod kladivem 4kg - Žáci (Finále)

Finále (so, 12.9.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Karel TuranskýKarel Turanský
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
941109 62.22 53.7755.5262.2262.2259.5660.1559.45
2 Radek MolnárRadek Molnár
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
940615 48.69 45.2343.9445.9845.9848.6946.3140.57
3 Michael RubešMichael Rubeš
AK MostAK Most
940105 46.39 43.2643.73X43.7346.39X43.30
4 Michael PocMichael Poc
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
940204 46.00 X41.9641.2541.96X46.0043.78
5 Matěj PalivecMatěj Palivec
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
941123 44.11 33.4038.6834.3038.6844.1140.20X
6 David MikuleckýDavid Mikulecký
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
941209 39.33 X39.3337.1839.3335.31XX
7 Jan BukalJan Bukal
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
940110 37.34 36.8636.6036.4536.8637.28X37.34
8 Jan KuchařJan Kuchař
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
941216 36.50 36.5036.2933.5636.5032.75X33.27
9 Dominik KosařDominik Kosař
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
940315 35.02 X34.4635.0235.02
10 David ZahradníkDavid Zahradník
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
950530 34.57 X34.57X34.57
11 Prokop VyskočilProkop Vyskočil
AK HodonínAK Hodonín
940425 33.67 30.9933.6731.1433.67
12 Ondřej KupkaOndřej Kupka
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
940815 33.28 32.51X33.2833.28
13 Zdeněk PlášilZdeněk Plášil
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
940919 28.41 XX28.4128.41
Jan ToušJan Touš
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
950715 NM
Jiří SmětákJiří Směták
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
940531 NM
Celkem 15 závodníků

Hod oštěpem 600g - Žáci (Finále)

Finále (so, 12.9.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan KubešJan Kubeš
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
940619 52.16 52.1646.7247.6652.1648.8848.8149.18
2 Patrik KomárekPatrik Komárek
TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice
940607 50.20 50.2043.7543.8050.2041.0944.28X
3 Martin SvatošMartin Svatoš
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
940413 48.87 45.2642.5846.9846.9848.8747.5748.67
4 Michael PocMichael Poc
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
940204 48.87 48.8745.7045.7648.8748.4445.2648.35
5 Sebastián GunčíkSebastián Gunčík
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
940130 48.03 44.6542.56X44.6541.2746.4548.03
6 Hynek MezeraHynek Mezera
AK HodonínAK Hodonín
940806 46.07 44.7043.58X44.7044.0444.5246.07
7 Jan HorňákJan Horňák
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
941124 45.31 45.3137.1337.6045.3143.4042.9144.12
8 Tomáš SkálaTomáš Skála
ŠAK ChodovŠAK Chodov
940108 43.42 43.42XX43.42XX40.59
9 Tomáš MikulaTomáš Mikula
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
940125 42.46 36.4142.46-42.46
10 Michal ŘezáčMichal Řezáč
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
940516 41.02 41.0238.9530.2541.02
11 Milan ŠochmanMilan Šochman
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
940914 40.82 39.73X40.8240.82
12 Karel MazálekKarel Mazálek
BYAC BrnoBYAC Brno
940825 40.16 X38.1040.1640.16
13 Petr VašekPetr Vašek
BYAC BrnoBYAC Brno
940228 39.92 39.5039.5139.9239.92
14 Jan RingJan Ring
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
950105 39.78 39.7834.0938.9839.78
15 Martin MrázekMartin Mrázek
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
940112 37.67 35.1637.6732.8437.67
Celkem 15 závodníků

Hod oštěpem 600g - Žákyně (Finále)

Finále (so, 12.9.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Veronika SüssnerováVeronika Süssnerová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
945518 40.99 40.72X35.1540.7237.4340.9939.92
2 Veronika KleslováVeronika Kleslová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
945622 39.34 X37.75X37.7539.34XX
3 Kateřina HejdrychováKateřina Hejdrychová
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
945603 38.20 36.1935.9932.6336.1935.8034.6338.20
4 Kateřina SlábováKateřina Slábová
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
945501 35.76 35.6228.2131.2835.6234.1235.7632.85
5 Aneta ChodorováAneta Chodorová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
945118 33.57 29.6732.9133.5733.5731.5132.3727.81
6 Lucie PecinováLucie Pecinová
AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň
945517 33.39 31.33X28.5531.3333.39XX
7 Adéla PaluchováAdéla Paluchová
TJ Orlová LutyněTJ Orlová Lutyně
955517 32.48 X32.3630.9332.3632.4831.29X
8 Simona BažantováSimona Bažantová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
955109 32.30 32.3030.4227.4232.30-X30.02
9 Martina GureckáMartina Gurecká
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
946121 30.96 29.5530.5930.9630.96
10 Nikola KuklováNikola Kuklová
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
956017 30.85 30.2030.5130.8530.85
11 Hana HabalováHana Habalová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
955505 30.50 28.1130.5029.5130.50
12 Štěpánka OšmerováŠtěpánka Ošmerová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
945213 30.22 23.2725.6030.2230.22
13 Karolína PešováKarolína Pešová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
955611 29.96 X25.3129.9629.96
14 Martina PokornáMartina Pokorná
AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň
945520 29.29 22.4524.5529.2929.29
15 Magdaléna HolubováMagdaléna Holubová
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
955421 28.40 27.7727.0228.4028.40
16 Tereza TrávníčkováTereza Trávníčková
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
945726 28.11 24.4425.7428.1128.11
17 Tereza VytlačilováTereza Vytlačilová
Atletika PoličkaAtletika Polička
955925 27.25 26.9324.1427.2527.25
Celkem 17 závodníků

Chůze dráha 3000 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 12.9.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Filip VeseloušFilip Veselouš 950518 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 18:09.30
2 Tomáš GdulaTomáš Gdula 970109 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 18:13.95
3 Vít ČáslavkaVít Čáslavka 940428 ŠAK ChrudimŠAK Chrudim 18:27.45
4 Jan SkoupýJan Skoupý 941015 AK ŠternberkAK Šternberk 18:42.98
5 Marek RoutaMarek Routa 940513 ŠAK při 5. ZŠ Jablonec n/N.ŠAK při 5. ZŠ Jablonec n/N. 18:45.38
6 Radoslav VyčítalRadoslav Vyčítal 950704 TJ RumburkTJ Rumburk 18:56.18
Celkem 6 závodníků

Chůze dráha 3000 m - Žákyně (Finále)

Finále (so, 12.9.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Anežka DrahotováAnežka Drahotová 955722 TJ RumburkTJ Rumburk 14:41.78
2 Eliška DrahotováEliška Drahotová 955722 TJ RumburkTJ Rumburk 14:41.97
3 Olga PůčkováOlga Půčková 945907 TJ Jiskra Nový BorTJ Jiskra Nový Bor 16:14.00
4 Adéla FrydrychováAdéla Frydrychová 955320 AC Česká LípaAC Česká Lípa 16:15.05
5 Anna SelníkováAnna Selníková 945906 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 17:39.50
6 Viktorie MichutováViktorie Michutová 965305 TJ Jiskra Nový BorTJ Jiskra Nový Bor 18:38.17
7 Zuzana ChlumeckáZuzana Chlumecká 946227 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 20:15.17
8 Michaela MaláMichaela Malá 955113 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 21:38.07
Blanka HünerováBlanka Hünerová 965905 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek DNP
Natálie ZávorkováNatálie Závorková 966012 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek DNP
Veronika SiebeltováVeronika Siebeltová 966015 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek DNP
Celkem 11 závodníků