výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Krajský přebor mladšího žactva

Olomouc (13. 3. 2009)

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (pá, 13.3.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan ŠvecJan Švec 96 AK OlomoucAK Olomouc 08.58
2 Jan LaštůvkaJan Laštůvka 96 AC ProstějovAC Prostějov 08.93
3 Pavel GadasPavel Gadas 97 SK HraniceSK Hranice 09.43
4 Tomáš KoukolaTomáš Koukola 96 TJ ŠumperkTJ Šumperk 10.24
Celkem 4 závodníků
Rozběh 2 (pá, 13.3.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin KrčMartin Krč 96 AK ŠternberkAK Šternberk 08.81
2 Filip MatoušekFilip Matoušek 96 AC ProstějovAC Prostějov 09.57
3 Kryštof KučeraKryštof Kučera 97 SK HraniceSK Hranice 10.09
4 Tomáš DočkalTomáš Dočkal 97 AK OlomoucAK Olomouc 10.15
Celkem 4 závodníků
Rozběh 3 (pá, 13.3.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Miroslav NěmečekMiroslav Němeček 96 AC ProstějovAC Prostějov 08.89
2 Adam PernicaAdam Pernica 97 ASK BlanskoASK Blansko 09.36
3 Martin ValentaMartin Valenta 97 SK HraniceSK Hranice 09.87
4 Marek KrejčíMarek Krejčí 96 AC ProstějovAC Prostějov 10.99
Celkem 4 závodníků
Rozběh 4 (pá, 13.3.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vladimír HorákVladimír Horák 96 AK OlomoucAK Olomouc 09.21
2 Vojtěch JonášVojtěch Jonáš 96 TJ ŠumperkTJ Šumperk 09.50
3 Jiří OdvářkaJiří Odvářka 96 AC ProstějovAC Prostějov 09.62
4 Tomáš BryksTomáš Bryks 97 AK ŠternberkAK Šternberk 09.85
Celkem 4 závodníků
Rozběh 5 (pá, 13.3.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Roman MňačekRoman Mňaček 96 AK OlomoucAK Olomouc 08.94
2 Michael KamlerMichael Kamler 97 TJ ŠumperkTJ Šumperk 09.83
3 Patrik AlbrechtPatrik Albrecht 96 AC ProstějovAC Prostějov 10.35
4 Tomáš HubenýTomáš Hubený 97 AC ProstějovAC Prostějov 10.63
Celkem 4 závodníků
Rozběh 6 (pá, 13.3.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin ŠimekMartin Šimek 98 AK ŠternberkAK Šternberk 09.28
2 Tomáš PeperníkTomáš Peperník 98 SK HraniceSK Hranice 09.39
3 Pavel ChromecPavel Chromec 96 AK OlomoucAK Olomouc 09.40
4 Zdeněk TřetinaZdeněk Třetina 97 TJ ŠumperkTJ Šumperk 09.54
Celkem 4 závodníků
Rozběh 7 (pá, 13.3.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David WiedermannDavid Wiedermann 98 AK ŠternberkAK Šternberk 09.50
2 Šimon AdamecŠimon Adamec 96 AK OlomoucAK Olomouc 09.51
3 Filip KuncFilip Kunc 96 AK OlomoucAK Olomouc 10.25
4 Petr KupkaPetr Kupka 96 AC ProstějovAC Prostějov 10.52
Celkem 4 závodníků
Rozběh 8 (pá, 13.3.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr PetrPetr Petr 96 AK OlomoucAK Olomouc 09.03
2 Michal KupkaMichal Kupka 97 AK ŠternberkAK Šternberk 09.08
3 Marek ValentaMarek Valenta 97 TJ ŠumperkTJ Šumperk 09.54
Miroslav ProvazMiroslav Provaz 96 AK OlomoucAK Olomouc DNP
Celkem 4 závodníků
Rozběh 9 (pá, 13.3.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lubomír KadlecLubomír Kadlec 96 AK OlomoucAK Olomouc 09.28
2 Jiří KrejčíJiří Krejčí 97 AK ŠternberkAK Šternberk 10.41
3 Radim KravákRadim Kravák 97 AC ProstějovAC Prostějov 10.53
4 David DombiDavid Dombi 96 AK OlomoucAK Olomouc 10.84
Celkem 4 závodníků
Rozběh 10 (pá, 13.3.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš KvapilLukáš Kvapil 97 AC ProstějovAC Prostějov 10.10
2 Vojtěch SeidlVojtěch Seidl 97 TJ ŠumperkTJ Šumperk 10.29
3 Dušan JanskýDušan Janský 97 AK OlomoucAK Olomouc 11.38
Celkem 3 závodníků
Rozběh 11 (pá, 13.3.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr FišerPetr Fišer 97 TJ ŠumperkTJ Šumperk 09.42
2 Jiří GalloJiří Gallo 97 AK OlomoucAK Olomouc 09.53
3 Dominik JurčíkDominik Jurčík 97 AC ProstějovAC Prostějov 11.24
Celkem 3 závodníků

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále A (pá, 13.3.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan ŠvecJan Švec 96 AK OlomoucAK Olomouc 08.41
2 Martin KrčMartin Krč 96 AK ŠternberkAK Šternberk 08.73
3 Jan LaštůvkaJan Laštůvka 96 AC ProstějovAC Prostějov 09.03
4 Miroslav NěmečekMiroslav Němeček 96 AC ProstějovAC Prostějov 09.38
Celkem 4 závodníků
Finále B (pá, 13.3.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Roman MňačekRoman Mňaček 96 AK OlomoucAK Olomouc 08.91
2 Michal KupkaMichal Kupka 97 AK ŠternberkAK Šternberk 09.10
3 Petr PetrPetr Petr 96 AK OlomoucAK Olomouc 09.13
4 Vladimír HorákVladimír Horák 96 AK OlomoucAK Olomouc 09.35
Celkem 4 závodníků
Finále C (pá, 13.3.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin ŠimekMartin Šimek 98 AK ŠternberkAK Šternberk 09.31
2 Tomáš PeperníkTomáš Peperník 98 SK HraniceSK Hranice 09.51
Adam PernicaAdam Pernica 97 ASK BlanskoASK Blansko DNP
Lubomír KadlecLubomír Kadlec 96 AK OlomoucAK Olomouc DNP
Celkem 4 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (pá, 13.3.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika OpekarováVeronika Opekarová 97 TJ ŠumperkTJ Šumperk 08.35
2 Michaela HlavoňováMichaela Hlavoňová 96 ASK BlanskoASK Blansko 09.09
3 Katrin SásováKatrin Sásová 98 AK ŠternberkAK Šternberk 09.63
4 Vendula MarákováVendula Maráková 96 AC ProstějovAC Prostějov 10.33
Celkem 4 závodníků
Rozběh 2 (pá, 13.3.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová 97 AK OlomoucAK Olomouc 09.11
2 Martina KrulováMartina Krulová 96 AC ProstějovAC Prostějov 09.53
3 Barbora LosíkováBarbora Losíková 96 AC ProstějovAC Prostějov 09.59
4 Naděžda ŠnejdrováNaděžda Šnejdrová 97 SK HraniceSK Hranice 11.34
Celkem 4 závodníků
Rozběh 3 (pá, 13.3.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie ZlatníkováLucie Zlatníková 97 AK OlomoucAK Olomouc 08.90
2 Kristýna DoleželováKristýna Doleželová 96 TJ ŠumperkTJ Šumperk 09.52
3 Natálie VrbováNatálie Vrbová 96 AC ProstějovAC Prostějov 09.88
4 Tereza HalířováTereza Halířová 96 AC ProstějovAC Prostějov 09.93
Celkem 4 závodníků
Rozběh 4 (pá, 13.3.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Emily GerulováEmily Gerulová 97 TJ Orlová LutyněTJ Orlová Lutyně 08.43
2 Gabriela BořilováGabriela Bořilová 96 AC ProstějovAC Prostějov 09.83
3 Kateřina KempnáKateřina Kempná 97 TJ ŠumperkTJ Šumperk 10.65
Veronika ZbořilováVeronika Zbořilová 96 AK OlomoucAK Olomouc DNP
Celkem 4 závodníků
Rozběh 5 (pá, 13.3.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominika VáchováDominika Váchová 97 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 09.39
2 Martina BenáčkováMartina Benáčková 97 TJ ŠumperkTJ Šumperk 09.40
3 Radka KylarováRadka Kylarová 97 TJ ŠumperkTJ Šumperk 10.77
Kamila TozziKamila Tozzi 96 AK OlomoucAK Olomouc DNP
Celkem 4 závodníků
Rozběh 6 (pá, 13.3.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla VeselskáAdéla Veselská 96 AK OlomoucAK Olomouc 08.97
2 Žaneta StrejčkováŽaneta Strejčková 96 ASK BlanskoASK Blansko 08.99
3 Jitka KalasováJitka Kalasová 97 AK OlomoucAK Olomouc 09.54
4 Kateřina ProvazníkováKateřina Provazníková 97 AC ProstějovAC Prostějov 09.55
Celkem 4 závodníků
Rozběh 7 (pá, 13.3.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana SanetrníkováJana Sanetrníková 96 AK OlomoucAK Olomouc 08.89
2 Tereza PřindišováTereza Přindišová 96 AK OlomoucAK Olomouc 09.16
3 Hana NovosadováHana Novosadová 96 TJ ŠumperkTJ Šumperk 09.33
4 Iva TrávníčkováIva Trávníčková 97 TJ ŠumperkTJ Šumperk 09.81
Celkem 4 závodníků
Rozběh 8 (pá, 13.3.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla KyjankováAdéla Kyjanková 96 AK OlomoucAK Olomouc 09.07
2 Tereza ŠťastnáTereza Šťastná 97 TJ ŠumperkTJ Šumperk 10.70
3 Šárka KylarováŠárka Kylarová 97 TJ ŠumperkTJ Šumperk 10.83
Hana LešanskáHana Lešanská 96 AK OlomoucAK Olomouc DNP
Celkem 4 závodníků
Rozběh 9 (pá, 13.3.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie KubešováLucie Kubešová 96 AK OlomoucAK Olomouc 09.09
2 Markéta EhlerováMarkéta Ehlerová 97 AK OlomoucAK Olomouc 09.53
3 Karolína KovaříkováKarolína Kovaříková 97 TJ ŠumperkTJ Šumperk 10.56
Celkem 3 závodníků
Rozběh 10 (pá, 13.3.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora HudečkováBarbora Hudečková 98 TJ ŠumperkTJ Šumperk 09.82
2 Eliška NerudováEliška Nerudová 97 AK OlomoucAK Olomouc 10.09
3 Jana BogárováJana Bogárová 97 AC ProstějovAC Prostějov 10.34
Celkem 3 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále A (pá, 13.3.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika OpekarováVeronika Opekarová 97 TJ ŠumperkTJ Šumperk 08.34
2 Lucie ZlatníkováLucie Zlatníková 97 AK OlomoucAK Olomouc 08.81
3 Jana SanetrníkováJana Sanetrníková 96 AK OlomoucAK Olomouc 08.96
4 Adéla VeselskáAdéla Veselská 96 AK OlomoucAK Olomouc 09.10
Celkem 4 závodníků
Finále B (pá, 13.3.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Emily GerulováEmily Gerulová 97 TJ Orlová LutyněTJ Orlová Lutyně 08.40
2 Adéla KyjankováAdéla Kyjanková 96 AK OlomoucAK Olomouc 09.02
3 Žaneta StrejčkováŽaneta Strejčková 96 ASK BlanskoASK Blansko 09.04
4 Lucie KubešováLucie Kubešová 96 AK OlomoucAK Olomouc 09.04
Celkem 4 závodníků
Finále C (pá, 13.3.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová 97 AK OlomoucAK Olomouc 08.88
2 Tereza PřindišováTereza Přindišová 96 AK OlomoucAK Olomouc 08.89
3 Michaela HlavoňováMichaela Hlavoňová 96 ASK BlanskoASK Blansko 09.14
4 Hana NovosadováHana Novosadová 96 TJ ŠumperkTJ Šumperk 09.16
Celkem 4 závodníků

800 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (pá, 13.3.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Miroslav NěmečekMiroslav Němeček 96 AC ProstějovAC Prostějov 2:51.46
2 Jakub KaplánekJakub Kaplánek 96 AC ProstějovAC Prostějov 2:53.92
3 Jan SadilJan Sadil 96 AK ŠternberkAK Šternberk 2:55.66
4 Tomáš KoukolaTomáš Koukola 96 TJ ŠumperkTJ Šumperk 2:58.67
5 Kryštof KučeraKryštof Kučera 97 SK HraniceSK Hranice 3:00.71
6 Ondřej ŠtolcOndřej Štolc 96 TJ ŠumperkTJ Šumperk 3:01.73
7 František DolníčekFrantišek Dolníček 97 TJ ŠumperkTJ Šumperk 3:02.54
8 Jiří GalloJiří Gallo 97 AK OlomoucAK Olomouc 3:03.44
9 Lukáš MráčekLukáš Mráček 96 AK OlomoucAK Olomouc 3:04.63
10 Martin GötzMartin Götz 96 AK OlomoucAK Olomouc 3:11.96
Celkem 10 závodníků
Běh 2 (pá, 13.3.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Martin KrčMartin Krč 96 AK ŠternberkAK Šternberk 2:54.83
2 Tomáš VálekTomáš Válek 96 AC ProstějovAC Prostějov 3:03.35
3 Marek ValentaMarek Valenta 97 TJ ŠumperkTJ Šumperk 3:03.46
4 Jan WeinlichJan Weinlich 96 AC ProstějovAC Prostějov 3:11.71
5 Filip ŠášekFilip Šášek 97 AK OlomoucAK Olomouc 3:11.80
6 Dušan JanskýDušan Janský 97 AK OlomoucAK Olomouc 3:12.36
7 David DombiDavid Dombi 96 AK OlomoucAK Olomouc 3:28.76
8 Daniel HolýDaniel Holý 97 TJ ŠumperkTJ Šumperk 3:28.83
MS Marek ŠvubMarek Švub 95 AK OlomoucAK Olomouc 3:02.74
Celkem 9 závodníků

800 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (pá, 13.3.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Tereza PřindišováTereza Přindišová 96 AK OlomoucAK Olomouc 2:56.03
2 Lucie BrablecováLucie Brablecová 96 AK ŠternberkAK Šternberk 2:57.51
3 Monika HybrantováMonika Hybrantová 97 TJ UničovTJ Uničov 3:00.56
4 Kateřina DivišováKateřina Divišová 97 TJ ŠumperkTJ Šumperk 3:02.52
5 Monika BurešováMonika Burešová 97 TJ UničovTJ Uničov 3:04.44
6 Andrea JurčíkováAndrea Jurčíková 96 TJ UničovTJ Uničov 3:07.75
7 Katrin SásováKatrin Sásová 98 AK ŠternberkAK Šternberk 3:08.81
8 Barbora HudečkováBarbora Hudečková 98 TJ ŠumperkTJ Šumperk 3:09.14
9 Markéta HlochováMarkéta Hlochová 97 AK OlomoucAK Olomouc 3:13.08
10 Eliška NerudováEliška Nerudová 97 AK OlomoucAK Olomouc 3:13.35
11 Adéla SmrčkováAdéla Smrčková 97 TJ UničovTJ Uničov 3:17.56
12 Kateřina KempnáKateřina Kempná 97 TJ ŠumperkTJ Šumperk 3:23.33
13 Iva TrávníčkováIva Trávníčková 97 TJ ŠumperkTJ Šumperk 3:26.13
14 Kristýna BednářováKristýna Bednářová 97 AK OlomoucAK Olomouc 3:32.46
Celkem 14 závodníků

60 m překážek - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (pá, 13.3.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub KaplánekJakub Kaplánek 96 AC ProstějovAC Prostějov 11.56
2 Jan SadilJan Sadil 96 AK ŠternberkAK Šternberk 12.36
3 Pavel GadasPavel Gadas 97 SK HraniceSK Hranice 12.86
4 Tomáš VálekTomáš Válek 96 AC ProstějovAC Prostějov 12.92
Celkem 4 závodníků

60 m překážek - Ml. žáci (Finále)

Finále (pá, 13.3.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub KaplánekJakub Kaplánek 96 AC ProstějovAC Prostějov 11.81
2 Jan SadilJan Sadil 96 AK ŠternberkAK Šternberk 12.12
3 Tomáš VálekTomáš Válek 96 AC ProstějovAC Prostějov 12.39
4 Pavel GadasPavel Gadas 97 SK HraniceSK Hranice 12.66
Celkem 4 závodníků

60 m překážek - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (pá, 13.3.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Emily GerulováEmily Gerulová 97 TJ Orlová LutyněTJ Orlová Lutyně 10.47
2 Dominika VáchováDominika Váchová 97 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 11.33
3 Lucie BrablecováLucie Brablecová 96 AK ŠternberkAK Šternberk 13.36
Celkem 3 závodníků

60 m překážek - Ml. žákyně (Finále)

Finále (pá, 13.3.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Emily GerulováEmily Gerulová 97 TJ Orlová LutyněTJ Orlová Lutyně 10.61
2 Dominika VáchováDominika Váchová 97 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 12.11
3 Lucie BrablecováLucie Brablecová 96 AK ŠternberkAK Šternberk 13.76
Celkem 3 závodníků

Skok vysoký - Ml. žáci

(pá, 13.3.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.001.051.101.151.201.251.301.351.381.411.45
1 Roman MňačekRoman Mňaček
AK OlomoucAK Olomouc
96 1.38 OOOOOOXXOXOXOXXX
2 Šimon AdamecŠimon Adamec
AK OlomoucAK Olomouc
96 1.35 OOOXXOOOXOXXOXXX
3 Lubomír KadlecLubomír Kadlec
AK OlomoucAK Olomouc
96 1.25 OOXOXOOOXXX
4 Miroslav ProvazMiroslav Provaz
AK OlomoucAK Olomouc
96 1.20 OOXXOXOOXXX
5 Lukáš MráčekLukáš Mráček
AK OlomoucAK Olomouc
96 1.20 OOOOXOXXX
6 Petr PetrPetr Petr
AK OlomoucAK Olomouc
96 1.15 OOOOXXX
7 Tomáš HubenýTomáš Hubený
AC ProstějovAC Prostějov
97 1.10 OXOOXXX
8 David DombiDavid Dombi
AK OlomoucAK Olomouc
96 1.05 XOXXOXXX
9 Jiří GalloJiří Gallo
AK OlomoucAK Olomouc
97 1.00 XXOXXX
MS Ivan MartuškevyčIvan Martuškevyč
AK OlomoucAK Olomouc
95 1.41
MS Lukáš NemajerLukáš Nemajer
AK OlomoucAK Olomouc
95 1.30
MS Michal VáclavekMichal Václavek
AK OlomoucAK Olomouc
95 1.15
MS Antonín JanečekAntonín Janeček
AK OlomoucAK Olomouc
95 1.10
Celkem 13 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně

(pá, 13.3.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.001.051.101.151.201.251.301.33
1 Zuzana VavříkováZuzana Vavříková
TJ ŠumperkTJ Šumperk
96 1.30 ---OOOOXXX
2 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová
AK OlomoucAK Olomouc
97 1.25 OOOOXXOOXXX
3 Hana NovosadováHana Novosadová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
96 1.25 --OOOXOXXX
4 Barbora LosíkováBarbora Losíková
AC ProstějovAC Prostějov
96 1.25 OOOOXOXXOXXX
5 Jana BogárováJana Bogárová
AC ProstějovAC Prostějov
97 1.15 OOOXOXXX
6 Kristýna BednářováKristýna Bednářová
AK OlomoucAK Olomouc
97 1.05 OXOXXX
7 Hana LešanskáHana Lešanská
AK OlomoucAK Olomouc
96 DNP
Celkem 7 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci

(pá, 13.3.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Martin KrčMartin Krč
AK ŠternberkAK Šternberk
96 4.51
2 Jan LaštůvkaJan Laštůvka
AC ProstějovAC Prostějov
96 4.37
3 Michal KupkaMichal Kupka
AK ŠternberkAK Šternberk
97 4.34
4 Jan ŠvecJan Švec
AK OlomoucAK Olomouc
96 4.28
5 Jakub KaplánekJakub Kaplánek
AC ProstějovAC Prostějov
96 4.12
6 Adam PernicaAdam Pernica
ASK BlanskoASK Blansko
97 4.02
7 Vojtěch JonášVojtěch Jonáš
TJ ŠumperkTJ Šumperk
96 3.99
8 Pavel GadasPavel Gadas
SK HraniceSK Hranice
97 3.93
9 Vladimír HorákVladimír Horák
AK OlomoucAK Olomouc
96 3.79
10 Tomáš BryksTomáš Bryks
AK ŠternberkAK Šternberk
97 3.73
11 Petr FišerPetr Fišer
TJ ŠumperkTJ Šumperk
97 3.72
12 David WiedermannDavid Wiedermann
AK ŠternberkAK Šternberk
98 3.68
13 Jiří OdvářkaJiří Odvářka
AC ProstějovAC Prostějov
96 3.64
14 Filip KuncFilip Kunc
AK OlomoucAK Olomouc
96 3.61
15 Martin ŠimekMartin Šimek
AK ŠternberkAK Šternberk
98 3.60
16 Marek ValentaMarek Valenta
TJ ŠumperkTJ Šumperk
97 3.59
17 Filip MatoušekFilip Matoušek
AC ProstějovAC Prostějov
96 3.59
18 Zdeněk TřetinaZdeněk Třetina
TJ ŠumperkTJ Šumperk
97 3.59
19 František DolníčekFrantišek Dolníček
TJ ŠumperkTJ Šumperk
97 3.53
20 Martin ValentaMartin Valenta
SK HraniceSK Hranice
97 3.53
21 Pavel ChromecPavel Chromec
AK OlomoucAK Olomouc
96 3.51
22 Šimon AdamecŠimon Adamec
AK OlomoucAK Olomouc
96 3.47
23 Karel KunzKarel Kunz
AK OlomoucAK Olomouc
96 3.44
24 Michael KamlerMichael Kamler
TJ ŠumperkTJ Šumperk
97 3.44
25 Jiří KrejčíJiří Krejčí
AK ŠternberkAK Šternberk
97 3.42
26 Martin GötzMartin Götz
AK OlomoucAK Olomouc
96 3.35
27 Petr PetrPetr Petr
AK OlomoucAK Olomouc
96 3.32
28 Filip ŠášekFilip Šášek
AK OlomoucAK Olomouc
97 3.31
29 Tomáš DočkalTomáš Dočkal
AK OlomoucAK Olomouc
97 3.18
30 Tomáš PeperníkTomáš Peperník
SK HraniceSK Hranice
98 3.16
31 Vojtěch SeidlVojtěch Seidl
TJ ŠumperkTJ Šumperk
97 3.07
32 Dominik JurčíkDominik Jurčík
AC ProstějovAC Prostějov
97 2.79
MS Lukáš NemajerLukáš Nemajer
AK OlomoucAK Olomouc
95 4.18
Patrik AlbrechtPatrik Albrecht
AC ProstějovAC Prostějov
96 0
Roman MňačekRoman Mňaček
AK OlomoucAK Olomouc
96 DNP
Celkem 35 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně

(pá, 13.3.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Emily GerulováEmily Gerulová
TJ Orlová LutyněTJ Orlová Lutyně
97 4.89
2 Veronika OpekarováVeronika Opekarová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
97 4.73
3 Adéla VeselskáAdéla Veselská
AK OlomoucAK Olomouc
96 4.41
4 Dominika VáchováDominika Váchová
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
97 4.22
5 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová
AK OlomoucAK Olomouc
97 4.13
6 Lucie KubešováLucie Kubešová
AK OlomoucAK Olomouc
96 4.13
7 Vendula NatherováVendula Natherová
AK OlomoucAK Olomouc
96 4.10
8 Zuzana VavříkováZuzana Vavříková
TJ ŠumperkTJ Šumperk
96 4.07
9 Martina KrulováMartina Krulová
AC ProstějovAC Prostějov
96 4.00
10 Žaneta StrejčkováŽaneta Strejčková
ASK BlanskoASK Blansko
96 3.94
11 Tereza PřindišováTereza Přindišová
AK OlomoucAK Olomouc
96 3.90
12 Adéla KyjankováAdéla Kyjanková
AK OlomoucAK Olomouc
96 3.70
13 Martina BenáčkováMartina Benáčková
TJ ŠumperkTJ Šumperk
97 3.65
14 Tereza NovotnáTereza Novotná
AK OlomoucAK Olomouc
96 3.64
15 Barbora HudečkováBarbora Hudečková
TJ ŠumperkTJ Šumperk
98 3.64
16 Katrin SásováKatrin Sásová
AK ŠternberkAK Šternberk
98 3.62
17 Kristýna DoleželováKristýna Doleželová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
96 3.58
18 Kristýna BednářováKristýna Bednářová
AK OlomoucAK Olomouc
97 3.54
19 Vendula MarákováVendula Maráková
AC ProstějovAC Prostějov
96 3.45
20 Jitka KalasováJitka Kalasová
AK OlomoucAK Olomouc
97 3.45
21 Markéta EhlerováMarkéta Ehlerová
AK OlomoucAK Olomouc
97 3.42
22 Monika BurešováMonika Burešová
TJ UničovTJ Uničov
97 3.39
23 Kateřina ProvazníkováKateřina Provazníková
AC ProstějovAC Prostějov
97 3.39
24 Gabriela BořilováGabriela Bořilová
AC ProstějovAC Prostějov
96 3.33
25 Tereza HalířováTereza Halířová
AC ProstějovAC Prostějov
96 3.31
26 Radka KylarováRadka Kylarová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
97 2.94
27 Kristýna LavičkováKristýna Lavičková
AK OlomoucAK Olomouc
97 2.94
28 Šárka KylarováŠárka Kylarová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
97 2.88
29 Eliška SpáčilováEliška Spáčilová
AK OlomoucAK Olomouc
96 2.55
Michaela HlavoňováMichaela Hlavoňová
ASK BlanskoASK Blansko
96 0
Veronika KlimkováVeronika Klimková
AK OlomoucAK Olomouc
96 0
Naděžda ŠnejdrováNaděžda Šnejdrová
SK HraniceSK Hranice
97 0
Kateřina KempnáKateřina Kempná
TJ ŠumperkTJ Šumperk
97 DNP
Kamila TozziKamila Tozzi
AK OlomoucAK Olomouc
96 DNP
Natálie VrbováNatálie Vrbová
AC ProstějovAC Prostějov
96 DNP
Karolína KovaříkováKarolína Kovaříková
TJ ŠumperkTJ Šumperk
97 DNP
Hana LešanskáHana Lešanská
AK OlomoucAK Olomouc
96 DNP
Lucie ZlatníkováLucie Zlatníková
AK OlomoucAK Olomouc
97 DNP
Celkem 38 závodníků

Vrh koulí 3kg - Ml. žáci

(pá, 13.3.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tomáš BulkoTomáš Bulko
AK OlomoucAK Olomouc
96 08.99
2 Martin KrčMartin Krč
AK ŠternberkAK Šternberk
96 08.95
3 Roman SchmidtRoman Schmidt
AC ProstějovAC Prostějov
96 08.27
4 Radim KravákRadim Kravák
AC ProstějovAC Prostějov
97 07.98
5 Miroslav ProvazMiroslav Provaz
AK OlomoucAK Olomouc
96 07.56
6 Jan SadilJan Sadil
AK ŠternberkAK Šternberk
96 07.36
7 Roman BauerRoman Bauer
AC ProstějovAC Prostějov
96 07.07
8 Lukáš MráčekLukáš Mráček
AK OlomoucAK Olomouc
96 06.87
9 Petr KupkaPetr Kupka
AC ProstějovAC Prostějov
96 06.08
10 Lukáš KouřilLukáš Kouřil
AC ProstějovAC Prostějov
96 05.95
11 Lukáš KvapilLukáš Kvapil
AC ProstějovAC Prostějov
97 05.26
Celkem 11 závodníků

Vrh koulí 3kg - Ml. žákyně

(pá, 13.3.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Zuzana VavříkováZuzana Vavříková
TJ ŠumperkTJ Šumperk
96 08.25
2 Veronika OpekarováVeronika Opekarová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
97 07.88
3 Vendula FritschováVendula Fritschová
AK OlomoucAK Olomouc
96 07.53
4 Anna KrátoškováAnna Krátošková
AC ProstějovAC Prostějov
96 07.24
5 Tereza NovotnáTereza Novotná
AC ProstějovAC Prostějov
97 06.10
6 Lucie KolomazníkováLucie Kolomazníková
AC ProstějovAC Prostějov
96 05.76
7 Nikola FilipenskáNikola Filipenská
AC ProstějovAC Prostějov
97 04.75
Veronika ZbořilováVeronika Zbořilová
AK OlomoucAK Olomouc
96 DNP
Celkem 8 závodníků