výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor kraje Vysočina starších žáků a starších žákyň na dráze

Třebíč (30. 5. 2009)

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 30.5.2009) Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Libor JelínekLibor Jelínek 940718 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 07.79
2 Jan VašíkJan Vašík 950209 Batt klub N.Město na Mor.Batt klub N.Město na Mor. 07.82
3 Petr ŘíhaPetr Říha 940304 TJ Slavoj PacovTJ Slavoj Pacov 08.03
4 Roman HorníkRoman Horník 940515 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 08.08
5 Martin BendaMartin Benda 941202 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 08.10
6 Petr PalásekPetr Palásek 940629 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 08.23
Václav ZakouřilVáclav Zakouřil 940202 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč NP
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 30.5.2009) Vítr: +3.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Andrej MitchellAndrej Mitchell 941220 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 07.72
2 Ondřej FikrOndřej Fikr 941217 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 08.15
3 Vojtěch VorlíčekVojtěch Vorlíček 950414 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 08.47
4 Jaroslav ZemanJaroslav Zeman 940815 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 08.58
5 Jan PalánJan Palán 951222 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 09.34
Filip NovotnýFilip Novotný 950114 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč NP
Jakub ŠvaříčekJakub Švaříček 940410 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč NP
Celkem 7 závodníků

60 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 30.5.2009) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Andrej MitchellAndrej Mitchell 941220 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 07.82
2 Libor JelínekLibor Jelínek 940718 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 07.91
3 Jan VašíkJan Vašík 950209 Batt klub N.Město na Mor.Batt klub N.Město na Mor. 08.06
4 Petr ŘíhaPetr Říha 940304 TJ Slavoj PacovTJ Slavoj Pacov 08.08
5 Roman HorníkRoman Horník 940515 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 08.26
6 Martin BendaMartin Benda 941202 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 08.40
7 Petr PalásekPetr Palásek 940629 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 08.48
8 Ondřej FikrOndřej Fikr 941217 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 08.66
Celkem 8 závodníků

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 30.5.2009) Vítr: +3.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal NejedlýMichal Nejedlý 960112 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 08.80
2 Timotej VrátnýTimotej Vrátný 960512 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 08.87
3 Tomáš KotrbaTomáš Kotrba 961022 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 09.41
4 Adam VašíčekAdam Vašíček 990522 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 10.37
5 Lukáš PomazalLukáš Pomazal 990608 TJ Slavoj PacovTJ Slavoj Pacov 10.54
6 Jiří StudenýJiří Studený 971013 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 10.55
7 Karel SedláčekKarel Sedláček 990216 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 10.84
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 30.5.2009) Vítr: +3.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kamil MrňaKamil Mrňa 960610 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 09.05
2 Petr JelínekPetr Jelínek 971202 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 09.06
3 Jan MokříšJan Mokříš 960304 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 09.29
4 Ondřej SuchýOndřej Suchý 970603 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 09.48
5 Lukáš PlzákLukáš Plzák 980412 TJ Slavoj PacovTJ Slavoj Pacov 11.66
Ladislav ValachLadislav Valach 960208 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí NP
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 30.5.2009) Vítr: +2.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Radek ŠvihálekRadek Švihálek 960508 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 08.21
2 Tomáš VondraTomáš Vondra 960827 Batt klub N.Město na Mor.Batt klub N.Město na Mor. 09.00
3 Michal KovářMichal Kovář 980714 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 09.94
Tomáš MisařTomáš Misař 960313 Batt klub N.Město na Mor.Batt klub N.Město na Mor. DQ
Celkem 4 závodníků

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (so, 30.5.2009) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Radek ŠvihálekRadek Švihálek 960508 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 08.30
2 Michal NejedlýMichal Nejedlý 960112 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 08.98
3 Kamil MrňaKamil Mrňa 960610 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 09.23
4 Tomáš VondraTomáš Vondra 960827 Batt klub N.Město na Mor.Batt klub N.Město na Mor. 09.25
5 Timotej VrátnýTimotej Vrátný 960512 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 09.28
6 Petr JelínekPetr Jelínek 971202 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 09.32
7 Jan MokříšJan Mokříš 960304 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 09.56
8 Tomáš KotrbaTomáš Kotrba 961022 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 09.80
Celkem 8 závodníků

60 m - Žákyně (Finále)

Finále (so, 30.5.2009) Vítr: +2.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Monika CabejškováMonika Cabejšková 950919 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 08.42
2 Klára VejmelkováKlára Vejmelková 955127 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 08.56
3 Monika KratochvílováMonika Kratochvílová 945719 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 08.57
4 Klára ChlubnováKlára Chlubnová 946125 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 08.85
5 Iva ZáviškováIva Závišková 950911 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 09.31
6 Iva PecováIva Pecová 955201 Centrum-DDM Ledeč n/Sáz.Centrum-DDM Ledeč n/Sáz. 09.67
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 30.5.2009) Vítr: +4.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hana KratochvílováHana Kratochvílová 960628 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 08.80
2 Daniela DuškováDaniela Dušková 981104 TJ Slavoj PacovTJ Slavoj Pacov 08.95
3 Michaela RajdlíkováMichaela Rajdlíková 970825 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 09.36
4 Kamila BendováKamila Bendová 965316 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 09.55
5 Michaela BuchtováMichaela Buchtová 971209 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 10.11
6 Agáta UchytilováAgáta Uchytilová 990225 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 10.24
7 Romana MachyánováRomana Machyánová 990720 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 11.05
Leona FialováLeona Fialová 970117 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč NP
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 30.5.2009) Vítr: +3.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martina HomolováMartina Homolová 960916 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 08.64
2 Nikola ŠpačkováNikola Špačková 965702 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 08.69
3 Markéta HusákováMarkéta Husáková 961229 Centrum-DDM Ledeč n/Sáz.Centrum-DDM Ledeč n/Sáz. 08.88
4 Lucie DoležálkováLucie Doležálková 961008 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 09.50
5 Kateřina HoudkováKateřina Houdková 980619 TJ Slavoj PacovTJ Slavoj Pacov 10.82
6 Adéla StrnadováAdéla Strnadová 980628 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 11.09
7 Lucie MourkováLucie Mourková 990423 TJ Slavoj PacovTJ Slavoj Pacov 12.19
Adéla ChevalierováAdéla Chevalierová 971009 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí NP
Celkem 8 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (so, 30.5.2009) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martina HomolováMartina Homolová 960916 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 08.77
2 Markéta HusákováMarkéta Husáková 961229 Centrum-DDM Ledeč n/Sáz.Centrum-DDM Ledeč n/Sáz. 08.92
3 Nikola ŠpačkováNikola Špačková 965702 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 08.93
4 Hana KratochvílováHana Kratochvílová 960628 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 09.03
5 Daniela DuškováDaniela Dušková 981104 TJ Slavoj PacovTJ Slavoj Pacov 09.21
6 Lucie DoležálkováLucie Doležálková 961008 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 09.64
7 Michaela RajdlíkováMichaela Rajdlíková 970825 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 09.73
8 Kamila BendováKamila Bendová 965316 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 09.77
Celkem 8 závodníků

150 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 30.5.2009) Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr ŘíhaPetr Říha 940304 TJ Slavoj PacovTJ Slavoj Pacov 19.16
2 Andrej MitchellAndrej Mitchell 941220 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 19.39
3 Michal KyusMichal Kyus 950122 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 20.11
4 Vojtěch VorlíčekVojtěch Vorlíček 950414 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 21.07
Filip NovotnýFilip Novotný 950114 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč NP
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 30.5.2009) Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan VašíkJan Vašík 950209 Batt klub N.Město na Mor.Batt klub N.Město na Mor. 19.12
2 Roman HorníkRoman Horník 940515 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 19.79
3 Radek HruškaRadek Hruška 950810 TJ Slavoj PacovTJ Slavoj Pacov 21.16
4 Martin CardaMartin Carda 951028 TJ Slavoj PacovTJ Slavoj Pacov 22.14
5 Jan PalánJan Palán 951222 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 23.76
Martin BendaMartin Benda 941202 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec NP
Celkem 6 závodníků

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (so, 30.5.2009) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Radek ŠvihálekRadek Švihálek 960508 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 20.96
2 Kamil MrňaKamil Mrňa 960610 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 23.05
3 Jan MokříšJan Mokříš 960304 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 23.94
4 Ondřej SuchýOndřej Suchý 970603 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 24.34
5 Tomáš SvobodaTomáš Svoboda 961119 Batt klub N.Město na Mor.Batt klub N.Město na Mor. 24.69
6 Jiří StudenýJiří Studený 971013 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 28.13
Tomáš KotrbaTomáš Kotrba 961022 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč NP
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 30.5.2009) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Čeněk MusilČeněk Musil 970408 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 23.98
2 Tomáš VondraTomáš Vondra 960827 Batt klub N.Město na Mor.Batt klub N.Město na Mor. 24.39
3 Jiří KaplánekJiří Kaplánek 990412 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 25.53
4 Adam VašíčekAdam Vašíček 990522 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 26.36
5 Karel SedláčekKarel Sedláček 990216 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 29.82
Antonín PalánAntonín Palán 971124 Atletika JihlavaAtletika Jihlava NP
Jiří ŠtěpanovskýJiří Štěpanovský 960701 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč NP
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (so, 30.5.2009) Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej HrdinaOndřej Hrdina 960113 Batt klub N.Město na Mor.Batt klub N.Město na Mor. 21.53
2 Tomáš MisařTomáš Misař 960313 Batt klub N.Město na Mor.Batt klub N.Město na Mor. 22.47
3 Petr JelínekPetr Jelínek 971202 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 23.20
4 Ondřej DolákOndřej Dolák 970111 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 23.85
5 Michal KovářMichal Kovář 980714 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 25.61
6 Matěj MalecMatěj Malec 990620 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 25.74
Jan VašíkJan Vašík 950209 Batt klub N.Město na Mor.Batt klub N.Město na Mor. NP
Celkem 7 závodníků

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 30.5.2009) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Monika CabejškováMonika Cabejšková 950919 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 20.88
2 Klára VejmelkováKlára Vejmelková 955127 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 21.27
3 Monika KratochvílováMonika Kratochvílová 945719 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 21.42
Zuzana BeránkováZuzana Beránková 956023 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod NP
Celkem 4 závodníků

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 30.5.2009) Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola ŠpačkováNikola Špačková 965702 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 21.84
2 Nikola DuškováNikola Dušková 970624 TJ Slavoj PacovTJ Slavoj Pacov 22.86
3 Michaela RajdlíkováMichaela Rajdlíková 970825 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 23.78
4 Kamila BendováKamila Bendová 965316 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 24.33
5 Jana AttaskováJana Attasková 965325 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 25.33
Aneta StrakováAneta Straková 970925 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec NP
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 30.5.2009) Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martina HomolováMartina Homolová 960916 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 21.54
2 Natálie BrožováNatálie Brožová 970506 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 23.76
3 Simona BrožováSimona Brožová 970916 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 24.32
4 Karolína JančíkováKarolína Jančíková 980828 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 25.53
5 Romana MachyánováRomana Machyánová 990720 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 28.56
6 Adéla StrnadováAdéla Strnadová 980628 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 29.10
Kristýna KosmákováKristýna Kosmáková 965102 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč NP
Celkem 7 závodníků

300 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 30.5.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr ŘíhaPetr Říha 940304 TJ Slavoj PacovTJ Slavoj Pacov 39.36
2 Jan VašíkJan Vašík 950209 Batt klub N.Město na Mor.Batt klub N.Město na Mor. 41.33
3 Roman HorníkRoman Horník 940515 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 43.10
4 Petr PalásekPetr Palásek 940629 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 44.17
5 Jan PalánJan Palán 951222 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 50.68
Celkem 5 závodníků

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 30.5.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Monika SedláčkováMonika Sedláčková 955904 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 46.45
2 Klára VejmelkováKlára Vejmelková 955127 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 46.79
3 Zuzana BeránkováZuzana Beránková 956023 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 47.88
Martina KarasováMartina Karasová 945509 Batt klub N.Město na Mor.Batt klub N.Město na Mor. NP
Simona CouralováSimona Couralová 965501 Batt klub N.Město na Mor.Batt klub N.Město na Mor. NP
Celkem 5 závodníků

800 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (so, 30.5.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Viktor BenešViktor Beneš 961229 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 2:40.43
2 Čeněk MusilČeněk Musil 970408 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 2:44.21
3 Timotej VrátnýTimotej Vrátný 960512 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 2:45.39
4 Ondřej HrdinaOndřej Hrdina 960113 Batt klub N.Město na Mor.Batt klub N.Město na Mor. 2:46.18
5 Ondřej DolákOndřej Dolák 970111 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 2:50.38
6 Antonín PalánAntonín Palán 971124 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 2:53.61
7 Jan DokulilJan Dokulil 970411 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 3:01.52
8 Tomáš SvobodaTomáš Svoboda 961119 Batt klub N.Město na Mor.Batt klub N.Město na Mor. 3:01.64
9 Tomáš KotrbaTomáš Kotrba 961022 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 3:03.86
10 Ondřej StejskalOndřej Stejskal 961029 TJ Slavoj PacovTJ Slavoj Pacov 3:10.63
11 Tomáš VondráčekTomáš Vondráček 960903 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 3:14.04
12 Jiří KaplánekJiří Kaplánek 990412 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 3:18.95
13 Kamil MrňaKamil Mrňa 960610 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 3:25.16
14 Ladislav ValachLadislav Valach 960208 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 3:29.07
Celkem 14 závodníků

800 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (so, 30.5.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Simona CouralováSimona Couralová 965501 Batt klub N.Město na Mor.Batt klub N.Město na Mor. 2:43.31
2 Veronika SedlákováVeronika Sedláková 960116 TJ CHS TURBO ChotěbořTJ CHS TURBO Chotěboř 2:45.88
3 Michaela SedlákováMichaela Sedláková 960116 TJ CHS TURBO ChotěbořTJ CHS TURBO Chotěboř 2:48.16
4 Gabriela MachyánováGabriela Machyánová 960910 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 2:59.25
5 Natálie BrožováNatálie Brožová 970506 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 3:00.72
6 Aneta StrakováAneta Straková 970925 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 3:02.55
7 Kateřina PulgertováKateřina Pulgertová 990523 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 3:02.57
8 Jana AttaskováJana Attasková 965325 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 3:29.47
MS Martina KarasováMartina Karasová 945509 Batt klub N.Město na Mor.Batt klub N.Město na Mor. 2:41.73
MS Zuzana BeránkováZuzana Beránková 956023 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 2:43.21
Simona BrožováSimona Brožová 970916 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec NP
Celkem 11 závodníků

1500 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 30.5.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jiří ŠaclJiří Šacl 941124 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 4:48.29
2 Tomáš NečasTomáš Nečas 940118 Batt klub N.Město na Mor.Batt klub N.Město na Mor. 5:15.28
3 David PodobaDavid Podoba 941212 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 5:19.01
4 Michal KyusMichal Kyus 950122 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 5:24.74
5 Jaroslav ZemanJaroslav Zeman 940815 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 5:31.37
MS Jiří SlavíkJiří Slavík 930416 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 4:38.84
Jakub NěmecJakub Němec 940627 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč NP
Celkem 7 závodníků

60 m překážek - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (so, 30.5.2009) Vítr: +3.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej DolákOndřej Dolák 970111 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 10.95
2 Tomáš VondráčekTomáš Vondráček 960903 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 11.53
3 Tomáš KotrbaTomáš Kotrba 961022 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 12.06
4 Ondřej StejskalOndřej Stejskal 961029 TJ Slavoj PacovTJ Slavoj Pacov 14.18
Celkem 4 závodníků

60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 30.5.2009) Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla ChevalierováAdéla Chevalierová 971009 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 12.98
2 Michaela BuchtováMichaela Buchtová 971209 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 13.81
3 Andrea FrühaufováAndrea Frühaufová 965207 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 13.99
4 Klára BöhmováKlára Böhmová 960903 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 14.43
5 Kateřina HoudkováKateřina Houdková 980619 TJ Slavoj PacovTJ Slavoj Pacov 14.62
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 30.5.2009) Vítr: +3.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola ŠpačkováNikola Špačková 965702 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 12.26
2 Markéta HusákováMarkéta Husáková 961229 Centrum-DDM Ledeč n/Sáz.Centrum-DDM Ledeč n/Sáz. 12.32
3 Lucie DoležálkováLucie Doležálková 961008 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 13.24
4 Jana AttaskováJana Attasková 965325 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 14.84
Celkem 4 závodníků

100 m překážek - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 30.5.2009) Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří SýkoraJiří Sýkora 950120 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 14.95
2 Libor JelínekLibor Jelínek 940718 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 15.05
3 Martin PerutkaMartin Perutka 950314 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 15.50
4 Ondřej FikrOndřej Fikr 941217 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 16.23
5 Radek HruškaRadek Hruška 950810 TJ Slavoj PacovTJ Slavoj Pacov 18.37
Filip NovotnýFilip Novotný 950114 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč NP
Celkem 6 závodníků

100 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 30.5.2009) Vítr: +2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára VejmelkováKlára Vejmelková 955127 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 17.20
2 Monika SedláčkováMonika Sedláčková 955904 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 17.67
3 Monika KratochvílováMonika Kratochvílová 945719 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 18.17
4 Kateřina SylvestrováKateřina Sylvestrová 955914 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 19.51
Celkem 4 závodníků

200 m překážek - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 30.5.2009) Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej FikrOndřej Fikr 941217 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 31.80
2 Martin PerutkaMartin Perutka 950314 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 32.41
3 Michal KyusMichal Kyus 950122 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 34.59
Martin CardaMartin Carda 951028 TJ Slavoj PacovTJ Slavoj Pacov NP
František HvězdaFrantišek Hvězda 941105 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč NP
Radek HruškaRadek Hruška 950810 TJ Slavoj PacovTJ Slavoj Pacov NP
Celkem 6 závodníků

4 x 60 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 30.5.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Horník, Kroupa, Mitchell, Sýkora Horník, Kroupa, Mitchell, Sýkora TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 30.68
2 Bouček, Perutka, Fikr, Kyus Bouček, Perutka, Fikr, Kyus TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 31.40
Celkem 2 závodníků

4 x 60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (so, 30.5.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vondra, Svoboda, Misař, Hrdina Vondra, Svoboda, Misař, Hrdina Batt klub N.Město na Mor.Batt klub N.Město na Mor. 35.24
Celkem 1 závodníků

4 x 60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (so, 30.5.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Homolová, Kratochvílová, Chevalierová, Buchtová Homolová, Kratochvílová, Chevalierová, Buchtová TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 34.99
2 Rajdlíková, Alénková, Hálová, Machyánová G. Rajdlíková, Alénková, Hálová, Machyánová G. TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 35.56
3 Machyánová R., Brožová S., Brožová N., Doležálková Machyánová R., Brožová S., Brožová N., Doležálková TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 38.57
Celkem 3 závodníků

Skok vysoký - Žáci (Finále)

Finále (so, 30.5.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Martin BoučekMartin Bouček
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
940609 1.65
2 David PodobaDavid Podoba
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
941212 1.60
3 Andrej MitchellAndrej Mitchell
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
941220 1.55
4 Jakub HavlíčekJakub Havlíček
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
950309 1.55
5 Jaroslav ZemanJaroslav Zeman
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
940815 1.50
6 Michal KyusMichal Kyus
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
950122 1.45
Václav NěmecVáclav Němec
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
950809 0.00
Celkem 7 závodníků

Skok vysoký - Ml. žáci (Finále)

Finále (so, 30.5.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Radek ŠvihálekRadek Švihálek
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
960508 1.45
2 Kamil MrňaKamil Mrňa
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
960610 1.30
3 Ondřej DolákOndřej Dolák
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
970111 1.25
4 Tomáš KotrbaTomáš Kotrba
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
961022 1.20
Celkem 4 závodníků

Skok daleký - Žáci (Finále)

Finále (so, 30.5.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jiří SýkoraJiří Sýkora
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
950120 5.45
2 Ondřej FikrOndřej Fikr
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
941217 5.15
3 Jakub HavlíčekJakub Havlíček
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
950309 4.94
4 Martin PerutkaMartin Perutka
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
950314 4.92
5 Roman HorníkRoman Horník
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
940515 4.88
6 Vojtěch VorlíčekVojtěch Vorlíček
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
950414 4.60
Celkem 6 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci (Finále)

Finále (so, 30.5.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Radek ŠvihálekRadek Švihálek
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
960508 4.56
2 Ondřej DolákOndřej Dolák
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
970111 3.80
3 Viktor BenešViktor Beneš
TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě
961229 3.67
4 Michal KovářMichal Kovář
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
980714 3.58
5 Tomáš VondráčekTomáš Vondráček
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
960903 3.56
6 Petr JelínekPetr Jelínek
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
971202 3.48
7 Čeněk MusilČeněk Musil
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
970408 3.43
8 Jan MokříšJan Mokříš
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
960304 3.38
9 Karel SedláčekKarel Sedláček
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
990216 2.98
10 Matěj MalecMatěj Malec
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
990620 2.96
11 Lukáš PomazalLukáš Pomazal
TJ Slavoj PacovTJ Slavoj Pacov
990608 2.86
12 František DvořákFrantišek Dvořák
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
961125 2.77
13 Miroslav NovotnýMiroslav Novotný
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
980312 2.65
14 Ondřej StejskalOndřej Stejskal
TJ Slavoj PacovTJ Slavoj Pacov
961029 2.64
15 Ladislav ValachLadislav Valach
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
960208 2.58
16 Jiří StudenýJiří Studený
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
971013 2.46
Ondřej TomekOndřej Tomek
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
970724 0.00
Kamil MrňaKamil Mrňa
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
960610 NP
Timotej VrátnýTimotej Vrátný
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
960512 NP
Celkem 19 závodníků

Skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále (so, 30.5.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Monika KratochvílováMonika Kratochvílová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
945719 4.71
2 Kateřina SylvestrováKateřina Sylvestrová
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
955914 4.45
3 Klára ChlubnováKlára Chlubnová
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
946125 4.37
4 Monika CabejškováMonika Cabejšková
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
950919 4.37
5 Iva ZáviškováIva Závišková
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
950911 4.32
6 Iva PecováIva Pecová
Centrum-DDM Ledeč n/Sáz.Centrum-DDM Ledeč n/Sáz.
955201 4.10
7 Markéta PečenkováMarkéta Pečenková
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
940201 3.89
Denisa StehlíkováDenisa Stehlíková
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
955512 NP
Celkem 8 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (so, 30.5.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Martina HomolováMartina Homolová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
960916 4.59
2 Hana KratochvílováHana Kratochvílová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
960628 4.22
3 Nikola ŠpačkováNikola Špačková
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
965702 4.20
4 Michaela RajdlíkováMichaela Rajdlíková
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
970825 4.00
5 Adéla ChevalierováAdéla Chevalierová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
971009 3.91
6 Gabriela MachyánováGabriela Machyánová
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
960910 3.77
7 Natálie BrožováNatálie Brožová
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
970506 3.73
8 Ilona AlénkováIlona Alénková
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
970829 3.66
9 Leona FialováLeona Fialová
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
970117 3.56
10 Krystína HálováKrystína Hálová
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
970318 3.45
11 Kateřina PulgertováKateřina Pulgertová
TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě
990523 3.39
12 Kateřina HoudkováKateřina Houdková
TJ Slavoj PacovTJ Slavoj Pacov
980619 3.38
13 Lucie DoležálkováLucie Doležálková
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
961008 3.29
14 Michaela BuchtováMichaela Buchtová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
971209 3.16
15 Agáta UchytilováAgáta Uchytilová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
990225 3.14
16 Karolína JančíkováKarolína Jančíková
TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě
980828 2.92
17 Adéla StrnadováAdéla Strnadová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
980628 2.89
18 Lucie MourkováLucie Mourková
TJ Slavoj PacovTJ Slavoj Pacov
990423 2.59
Celkem 18 závodníků

Vrh koulí 3kg - Ml. žáci (Finále)

Finále (so, 30.5.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Michal NejedlýMichal Nejedlý
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
960112 08.42
2 Tomáš DoležalTomáš Doležal
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
960531 08.30
3 František DvořákFrantišek Dvořák
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
961125 08.13
4 Kamil MrňaKamil Mrňa
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
960610 08.12
5 Ondřej MejzlíkOndřej Mejzlík
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
960522 07.27
6 Lukáš HornýLukáš Horný
Centrum-DDM Ledeč n/Sáz.Centrum-DDM Ledeč n/Sáz.
970106 07.09
Celkem 6 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)

Finále (so, 30.5.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Monika KratochvílováMonika Kratochvílová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
945719 10.75
2 Zuzana NovotnáZuzana Novotná
TJ Slavoj PacovTJ Slavoj Pacov
940518 08.57
3 Kristýna BendováKristýna Bendová
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
945114 08.18
4 Iva ZáviškováIva Závišková
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
950911 07.86
Kateřina NohavováKateřina Nohavová
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
955323 NP
Celkem 5 závodníků

Vrh koulí 3kg - Ml. žákyně (Finále)

Finále (so, 30.5.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Martina KrupkováMartina Krupková
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
960221 07.49
2 Hana KratochvílováHana Kratochvílová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
960628 07.20
3 Klára BöhmováKlára Böhmová
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
960903 06.30
Celkem 3 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci (Finále)

Finále (so, 30.5.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Martin BoučekMartin Bouček
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
940609 12.01
2 Jiří SýkoraJiří Sýkora
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
950120 11.73
3 Jakub HavlíčekJakub Havlíček
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
950309 11.42
4 David PodobaDavid Podoba
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
941212 10.86
5 Jakub CejpekJakub Cejpek
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
940613 10.55
6 Jakub HlaváčJakub Hlaváč
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
940222 09.90
7 Petr MuchaPetr Mucha
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
940508 09.81
8 Ondřej FikrOndřej Fikr
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
941217 09.52
9 Jan BukalJan Bukal
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
940110 08.75
10 Martin JarýMartin Jarý
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
940103 07.98
Pavel MrhaPavel Mrha
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
940605 NP
Jan KožnarJan Kožnar
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
941209 NP
Celkem 12 závodníků

Hod kladivem 3kg - Žákyně (Finále)

Finále (so, 30.5.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Zdenka KolářováZdenka Kolářová
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
945511 26.69
2 Kristýna BendováKristýna Bendová
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
945114 14.82
Kristina KujalováKristina Kujalová
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
945419 NP
Denisa StehlíkováDenisa Stehlíková
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
955512 NP
Celkem 4 závodníků

Hod kladivem 4kg - Žáci (Finále)

Finále (so, 30.5.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jan BukalJan Bukal
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
940110 36.22
2 Vojtěch MusilVojtěch Musil
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
950127 31.08
3 Václav KosejkVáclav Kosejk
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
940305 25.94
4 Jakub HlaváčJakub Hlaváč
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
940222 23.90
5 David KroupaDavid Kroupa
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
950706 21.41
6 Jakub PudilJakub Pudil
TJ Slavoj PacovTJ Slavoj Pacov
950717 19.71
Celkem 6 závodníků

Hod oštěpem 600g - Žáci (Finále)

Finále (so, 30.5.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jiří SýkoraJiří Sýkora
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
950120 37.07
2 David KroupaDavid Kroupa
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
950706 32.80
3 Vojtěch MusilVojtěch Musil
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
950127 31.49
4 Jakub PudilJakub Pudil
TJ Slavoj PacovTJ Slavoj Pacov
950717 18.50
Jan KožnarJan Kožnar
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
941209 NP
Roman DobešRoman Dobeš
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
940421 NP
Pavel MrhaPavel Mrha
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
940605 NP
Celkem 7 závodníků

Hod oštěpem 600g - Žákyně (Finále)

Finále (so, 30.5.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Monika KratochvílováMonika Kratochvílová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
945719 28.15
2 Iva ZáviškováIva Závišková
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
950911 26.20
3 Zuzana NovotnáZuzana Novotná
TJ Slavoj PacovTJ Slavoj Pacov
940518 23.35
4 Jana HajnáJana Hajná
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
945409 23.07
5 Zdenka KolářováZdenka Kolářová
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
945511 19.60
6 Kristýna BendováKristýna Bendová
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
945114 17.50
7 Kristina KujalováKristina Kujalová
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
945419 15.30
Celkem 7 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (Finále)

Finále (so, 30.5.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Radek ŠvihálekRadek Švihálek
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
960508 59.93
2 Ondřej TomekOndřej Tomek
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
970724 47.73
3 Tomáš VondraTomáš Vondra
Batt klub N.Město na Mor.Batt klub N.Město na Mor.
960827 43.19
4 Tomáš VondráčekTomáš Vondráček
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
960903 42.66
5 Lukáš HornýLukáš Horný
Centrum-DDM Ledeč n/Sáz.Centrum-DDM Ledeč n/Sáz.
970106 42.28
6 Tomáš KotrbaTomáš Kotrba
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
961022 41.11
7 Viktor BenešViktor Beneš
TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě
961229 41.01
8 Tomáš SvobodaTomáš Svoboda
Batt klub N.Město na Mor.Batt klub N.Město na Mor.
961119 38.82
9 Jan DokulilJan Dokulil
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
970411 38.48
10 Jiří KaplánekJiří Kaplánek
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
990412 37.27
11 Ondřej SuchýOndřej Suchý
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
970603 35.89
12 František DvořákFrantišek Dvořák
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
961125 31.85
13 Adam VašíčekAdam Vašíček
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
990522 31.27
14 Lukáš PomazalLukáš Pomazal
TJ Slavoj PacovTJ Slavoj Pacov
990608 30.37
15 Lukáš PlzákLukáš Plzák
TJ Slavoj PacovTJ Slavoj Pacov
980412 29.32
16 Miroslav NovotnýMiroslav Novotný
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
980312 25.35
Michal CibulkaMichal Cibulka
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
960226 NP
Celkem 17 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (Finále)

Finále (so, 30.5.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Martina KrupkováMartina Krupková
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
960221 55.80
2 Hana KratochvílováHana Kratochvílová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
960628 42.96
3 Klára BöhmováKlára Böhmová
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
960903 36.66
4 Martina HomolováMartina Homolová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
960916 35.59
5 Adéla StrnadováAdéla Strnadová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
980628 31.51
6 Agáta UchytilováAgáta Uchytilová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
990225 24.96
7 Lucie MourkováLucie Mourková
TJ Slavoj PacovTJ Slavoj Pacov
990423 18.69
Celkem 7 závodníků