výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Zahajovací závody

Třebíč (25. 4. 2009)

60 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 25.4.2009) Vítr: -2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Václav BohutínskýVáclav Bohutínský 920426 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 07.37
2 Ondřej SobotkaOndřej Sobotka 891013 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 07.39
3 Jiří KlinerJiří Kliner 841010 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 07.65
4 Zdeněk BohutínskýZdeněk Bohutínský 880709 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 07.74
5 Lukáš ŠubertLukáš Šubert 931008 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 07.78
6 Michael LujcMichael Lujc 930127 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 07.93
7 Jan LinhaJan Linha 910604 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 07.94
8 Ondřej MácaOndřej Máca 930819 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 08.28
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 25.4.2009) Vítr: -1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr ŘíhaPetr Říha 940304 TJ Slavoj PacovTJ Slavoj Pacov 08.00
2 Vojtěch PalátVojtěch Palát 941005 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 08.08
3 Jan KohoutJan Kohout 940529 TJ Slavoj PacovTJ Slavoj Pacov 08.41
4 Jakub StejskalJakub Stejskal 950313 TJ Slavoj PacovTJ Slavoj Pacov 08.88
5 Martin CardaMartin Carda 951028 TJ Slavoj PacovTJ Slavoj Pacov 09.21
Radek HruškaRadek Hruška 950810 TJ Slavoj PacovTJ Slavoj Pacov DQ
Jakub ŠvaříčekJakub Švaříček 940410 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč NP
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (so, 25.4.2009) Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Roman HorníkRoman Horník 940515 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 08.29
2 Lukáš MičkaLukáš Mička 960523 TJ Slavoj PacovTJ Slavoj Pacov 08.55
3 Petr KratochvílPetr Kratochvíl 960710 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 08.88
4 Kamil MrňaKamil Mrňa 960610 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 09.26
5 Daniel BeránekDaniel Beránek 961104 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 09.69
6 Jan PalátJan Palát 960530 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 09.71
7 Tomáš TůmaTomáš Tůma 960725 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 11.14
Celkem 7 závodníků

60 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 25.4.2009) Vítr: -4.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára VejmelkováKlára Vejmelková 955127 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 08.68
2 Monika CabejškováMonika Cabejšková 950919 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 08.93
3 Veronika VlčanováVeronika Vlčanová 935503 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 08.96
4 Klára RyglováKlára Ryglová 925320 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 09.48
5 Eliška MatuškováEliška Matušková 945511 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 09.92
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 25.4.2009) Vítr: -3.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Monika SedláčkováMonika Sedláčková 955904 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 08.60
2 Nikola ŠpačkováNikola Špačková 965702 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 09.19
3 Leona FialováLeona Fialová 970117 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 10.18
4 Klára BöhmováKlára Böhmová 960903 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 10.33
Celkem 4 závodníků

100 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 25.4.2009) Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Václav BohutínskýVáclav Bohutínský 920426 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 11.89
2 Lukáš ŠubertLukáš Šubert 931008 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 12.50
3 Jan LinhaJan Linha 910604 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 12.89
4 Tomáš KopečnýTomáš Kopečný 910520 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 13.18
Josef BednářJosef Bednář 900819 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč NP
Josef ChybaJosef Chyba 890207 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč NP
Celkem 6 závodníků

100 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 25.4.2009) Vítr: -4.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lýdie BrázdováLýdie Brázdová 906119 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 14.22
2 Veronika VlčanováVeronika Vlčanová 935503 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 14.63
3 Eliška HrbáčováEliška Hrbáčová 931210 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 15.15
Celkem 3 závodníků

300 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 25.4.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Josef ChybaJosef Chyba 890207 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 36.50
2 Jan LinhaJan Linha 910604 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 41.73
Josef RyglJosef Rygl 921209 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč NP
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (so, 25.4.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr ŘíhaPetr Říha 940304 TJ Slavoj PacovTJ Slavoj Pacov 39.06
2 Vojtěch PalátVojtěch Palát 941005 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 41.13
3 Roman HorníkRoman Horník 940515 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 43.16
4 Jan KohoutJan Kohout 940529 TJ Slavoj PacovTJ Slavoj Pacov 44.33
5 Radek HruškaRadek Hruška 950810 TJ Slavoj PacovTJ Slavoj Pacov 46.46
6 Jiří ŠtěpanovskýJiří Štěpanovský 960701 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 49.70
Martin CardaMartin Carda 951028 TJ Slavoj PacovTJ Slavoj Pacov NP
Celkem 7 závodníků

300 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 25.4.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Radka VášováRadka Vášová 916110 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 44.52
2 Klára KovářováKlára Kovářová 915908 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 45.07
3 Lýdie BrázdováLýdie Brázdová 906119 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 45.71
4 Eliška HrbáčováEliška Hrbáčová 931210 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 50.04
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 25.4.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Renata DufkováRenata Dufková 945312 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 45.61
2 Monika SedláčkováMonika Sedláčková 955904 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 46.25
3 Klára VejmelkováKlára Vejmelková 955127 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 46.29
4 Nikola ŠpačkováNikola Špačková 965702 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 49.61
5 Leona FialováLeona Fialová 970117 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 55.54
6 Lucie VladekováLucie Vladeková 970128 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 60.56
Celkem 6 závodníků

1000 m - Muži (Finále)

Finále (so, 25.4.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Josef RyglJosef Rygl 921209 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 2:43.30
2 Tomáš NováčekTomáš Nováček 830806 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 2:51.29
3 Petr MotálekPetr Motálek 610101 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 3:01.16
4 Ondřej AttasekOndřej Attasek 930514 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 4:39.92
Celkem 4 závodníků

1000 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 25.4.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Petra MandátováPetra Mandátová 905907 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 3:36.71
Celkem 1 závodníků

Skok vysoký - Muži (Finále)

Finále (so, 25.4.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Jan KašparJan Kašpar
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
910605 1.90
2 Josef BednářJosef Bednář
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
900819 1.85
3 Ondřej MácaOndřej Máca
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
930819 1.55
4 Lukáš PodolskýLukáš Podolský
TJ Slavoj PacovTJ Slavoj Pacov
950312 1.50
5 David KroupaDavid Kroupa
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
950706 1.50
6 Erik VidlákErik Vidlák
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
931023 1.50
7 Jakub StejskalJakub Stejskal
TJ Slavoj PacovTJ Slavoj Pacov
950313 1.45
8 Kamil MrňaKamil Mrňa
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
960610 1.35
9 Jiří MaříkJiří Mařík
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
950921 1.30
10 Adam ŠpulákAdam Špulák
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
970401 1.15
11 Jan PalátJan Palát
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
960530 1.10
Celkem 11 závodníků

Skok vysoký - Ženy (Finále)

Finále (so, 25.4.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Jitka KubelováJitka Kubelová
TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě
916002 1.57
2 Radka VášováRadka Vášová
TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě
916110 1.53
3 Klára RyglováKlára Ryglová
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
925320 1.50
4 Jana HajnáJana Hajná
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
945409 1.45
5 Leona FialováLeona Fialová
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
970117 1.25
6 Lucie VladekováLucie Vladeková
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
970128 1.10
7 Klára BöhmováKlára Böhmová
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
960903 1.05
Celkem 7 závodníků

Skok daleký - Muži (Finále)

Finále (so, 25.4.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Ondřej SobotkaOndřej Sobotka
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
891013 6.56 +3.9 m/s
2 Jiří KlinerJiří Kliner
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
841010 5.67 +3.7 m/s
3 Josef BednářJosef Bednář
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
900819 5.50 +3.1 m/s
4 Ondřej MácaOndřej Máca
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
930819 5.44 +2.6 m/s 3,26 +1.9 m/s
5 Lukáš ŠubertLukáš Šubert
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
931008 5.00 +3.5 m/s
6 Tomáš KopečnýTomáš Kopečný
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
910520 4.95 +2.1 m/s
7 Erik VidlákErik Vidlák
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
931023 4.22 +1.6 m/s
Celkem 7 závodníků

Skok daleký - Žáci (Finále)

Finále (so, 25.4.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jiří SýkoraJiří Sýkora
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
950120 5.54 +4.0 m/s 5,45 +1.4 m/s
2 Lukáš PodolskýLukáš Podolský
TJ Slavoj PacovTJ Slavoj Pacov
950312 5.33 +1.9 m/s
3 Roman HorníkRoman Horník
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
940515 5.20 +2.0 m/s
4 Vojtěch PalátVojtěch Palát
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
941005 4.76 +2.4 m/s
5 Lukáš MičkaLukáš Mička
TJ Slavoj PacovTJ Slavoj Pacov
960523 4.71 +3.1 m/s
6 Petr KratochvílPetr Kratochvíl
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
960710 3.73 +5.1 m/s 3,55 +1.4 m/s
7 Jan PalátJan Palát
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
960530 3.68 +2.0 m/s
8 Ondřej TomekOndřej Tomek
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
970724 3.29 +4.4 m/s 3,21 +1.7 m/s
9 Vojtěch MusilVojtěch Musil
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
950127 2.88 +2.5 m/s
10 Tomáš TůmaTomáš Tůma
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
960725 2.78 +4.0 m/s 2,56 +1.4 m/s
Celkem 10 závodníků

Skok daleký - Ženy (Finále)

Finále (so, 25.4.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Renata DufkováRenata Dufková
TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě
945312 5.05 +2.3 m/s
2 Klára KovářováKlára Kovářová
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
915908 4.88 +4.7 m/s 4,72 +1.8 m/s
3 Monika CabejškováMonika Cabejšková
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
950919 4.75 +5.0 m/s 4,66 +1.3 m/s
4 Monika KopečnáMonika Kopečná
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
905430 4.67 +1.7 m/s
5 Nikola ŠpačkováNikola Špačková
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
965702 3.81 +2.5 m/s
Celkem 5 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)

Finále (so, 25.4.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lucie KalábováLucie Kalábová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
971202 08.41
2 Kristýna BendováKristýna Bendová
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
940114 07.84
3 Eliška MatuškováEliška Matušková
TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě
945511 07.74
Celkem 3 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci (Finále)

Finále (so, 25.4.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jiří SýkoraJiří Sýkora
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
950120 10.99
2 Tomáš KalábTomáš Kaláb
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
940716 10.32
3 Jan KohoutJan Kohout
TJ Slavoj PacovTJ Slavoj Pacov
940529 09.65
4 Radek HruškaRadek Hruška
TJ Slavoj PacovTJ Slavoj Pacov
950810 07.89
5 Jakub PudilJakub Pudil
TJ Slavoj PacovTJ Slavoj Pacov
950717 06.81
Petr MuchaPetr Mucha
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
940508 NP
Jakub ŠvaříčekJakub Švaříček
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
940410 NP
Jakub HlaváčJakub Hlaváč
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
940222 NP
Celkem 8 závodníků

Vrh koulí 4kg - Ženy (Finále)

Finále (so, 25.4.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Miroslava NovákováMiroslava Nováková
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
905704 10.16
2 Lucie NovákováLucie Nováková
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
905704 09.84
3 Renáta DvořákováRenáta Dvořáková
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
935319 08.78
Celkem 3 závodníků

Vrh koulí 5kg - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 25.4.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Michael LujcMichael Lujc
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
930127 12.86
2 Michal BeránekMichal Beránek
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
930906 10.10
Celkem 2 závodníků

Vrh koulí 6kg - Junioři (Finále)

Finále (so, 25.4.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kamil BěhounekKamil Běhounek
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
911117 12.92
Celkem 1 závodníků

Vrh koulí 7,26kg - Muži (Finále)

Finále (so, 25.4.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jiří KlinerJiří Kliner
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
841010 12.74
2 Jan HeresJan Heres
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
800207 11.05
Celkem 2 závodníků

Hod diskem 1kg - Žáci (Finále)

Finále (so, 25.4.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jiří SýkoraJiří Sýkora
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
950120 34.38
2 Vojtěch MusilVojtěch Musil
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
950127 31.71
3 Jan BukalJan Bukal
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
940110 27.93
4 Tomáš KalábTomáš Kaláb
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
940716 25.90
5 Václav KosejkVáclav Kosejk
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
940305 25.35
6 Jakub PudilJakub Pudil
TJ Slavoj PacovTJ Slavoj Pacov
950717 17.70
Petr MuchaPetr Mucha
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
940508 NP
Jakub HlaváčJakub Hlaváč
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
940222 NP
Celkem 8 závodníků

Hod diskem 1kg - Ženy (Finále)

Finále (so, 25.4.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jitka KubelováJitka Kubelová
TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě
916002 41.24
2 Miroslava NovákováMiroslava Nováková
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
905704 33.70
3 Lucie NovákováLucie Nováková
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
905704 33.35
4 Andrea HlucháAndrea Hluchá
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
915103 32.95
5 Renáta DvořákováRenáta Dvořáková
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
935319 24.88
6 Jana HajnáJana Hajná
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
945409 22.90
7 Kristýna BendováKristýna Bendová
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
945114 18.74
8 Eliška MatuškováEliška Matušková
TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě
945511 13.33
Celkem 8 závodníků

Hod diskem 1,5kg - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 25.4.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Michal BeránekMichal Beránek
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
930906 31.96
2 Milan KabelkaMilan Kabelka
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
930731 28.61
3 Radek NováčekRadek Nováček
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
930903 23.03
Celkem 3 závodníků

Hod diskem 1,75kg - Junioři (Finále)

Finále (so, 25.4.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kamil BěhounekKamil Běhounek
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
911117 40.61
2 Tomáš KopečnýTomáš Kopečný
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
910520 27.75
Celkem 2 závodníků

Hod diskem 2kg - Muži (Finále)

Finále (so, 25.4.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jan HeresJan Heres
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
800207 37.04
2 Jiří KlinerJiří Kliner
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
841010 36.30
Celkem 2 závodníků

Hod oštěpem 600g - Žáci (Finále)

Finále (so, 25.4.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jiří SýkoraJiří Sýkora
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
950120 41.94
2 Vojtěch MusilVojtěch Musil
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
950127 33.80
3 David KroupaDavid Kroupa
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
950706 31.08
Václav KosejkVáclav Kosejk
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
940305 NP
Celkem 4 závodníků

Hod oštěpem 600g - Ženy (Finále)

Finále (so, 25.4.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jitka KubelováJitka Kubelová
TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě
916002 33.12
2 Andrea HlucháAndrea Hluchá
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
915103 31.54
3 Miroslava NovákováMiroslava Nováková
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
905704 28.30
Celkem 3 závodníků

Hod oštěpem 700g - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 25.4.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Michael LujcMichael Lujc
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
930127 51.69
2 Milan KabelkaMilan Kabelka
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
930731 44.45
3 Radek NováčekRadek Nováček
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
930903 36.78
Celkem 3 závodníků

Hod oštěpem 800g - Muži (Finále)

Finále (so, 25.4.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jiří KlinerJiří Kliner
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
841010 48.97
2 Jan KašparJan Kašpar
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
910605 45.67
3 Kamil BěhounekKamil Běhounek
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
911117 43.37
4 Tomáš KopečnýTomáš Kopečný
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
910520 39.31
Celkem 4 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (Finále)

Finále (so, 25.4.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Daniel BeránekDaniel Beránek
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
961104 47.96
2 Adam ŠpulákAdam Špulák
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
970401 42.00
3 Petr KratochvílPetr Kratochvíl
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
960710 40.98
4 Ondřej TomekOndřej Tomek
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
970724 39.81
5 Tomáš TůmaTomáš Tůma
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
960725 26.88
Celkem 5 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (Finále)

Finále (so, 25.4.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Klára BöhmováKlára Böhmová
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
960903 38.00
2 Aneta TesaříkováAneta Tesaříková
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
970602 35.19
3 Leona FialováLeona Fialová
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
970117 30.88
4 Lucie KalábováLucie Kalábová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
971202 30.71
5 Lucie VladekováLucie Vladeková
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
970128 26.57
Celkem 5 závodníků