výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Yettiho summer games - I. kolo krajské soutěže družstev oddílových přípravek

Šumperk (18. 5. 2009)

40 yardů - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 1 (po, 18.5.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimon GabrielŠimon Gabriel 980000 AK OlomoucAK Olomouc 08.11 11.00
2 Jakub Jílek Jakub Jílek 980101 AK OlomoucAK Olomouc 08.46 9.00
3 Vojtěch Podjukl Vojtěch Podjukl 980101 SK HraniceSK Hranice 08.73 8.00
4 Tadeáš Hejl Tadeáš Hejl 980101 AK OlomoucAK Olomouc 08.80 7.00
5 Vojtěch WinklerVojtěch Winkler 980101 TJ ŠumperkTJ Šumperk 09.21 6.00
6 Patrik Jílovec Patrik Jílovec 010101 TJ ŠumperkTJ Šumperk 09.36 5.00
7 Vilém NovákVilém Novák 002000 AK OlomoucAK Olomouc 09.38 4.00
Adam NovákAdam Novák 990101 AK OlomoucAK Olomouc 09.38
9 Zdenek KönigZdenek König 000101 TJ UničovTJ Uničov 09.60 3.00
10 Jan ChrobákJan Chrobák 000101 SK PřerovSK Přerov 09.72 2.00
11 Michal KočířMichal Kočíř 001010 AK OlomoucAK Olomouc 09.76
12 Jonáš KolomazníkJonáš Kolomazník 030101 SK PřerovSK Přerov 09.82 1.00
13 Martin BelfínMartin Belfín 002000 AK OlomoucAK Olomouc 09.87
14 Jiří ŽurekJiří Žurek 020101 SK HraniceSK Hranice 09.88
15 Vojtěch Hugo PavelkaVojtěch Hugo Pavelka 020101 AK OlomoucAK Olomouc 10.10
Vít FrömmelVít Frömmel 990101 AK OlomoucAK Olomouc 10.10
17 Tomáš TrojekTomáš Trojek 010101 SK PřerovSK Přerov 10.32
18 Radovan Slouka Radovan Slouka 980101 AK OlomoucAK Olomouc 10.70
19 Milan RédrMilan Rédr 010101 SK PřerovSK Přerov 10.73
20 Ondřej RabelOndřej Rabel 000101 SK HraniceSK Hranice 10.76
21 Jáchym ŠefčíkJáchym Šefčík 980000 AK OlomoucAK Olomouc 11.04
22 Lubomír BezděkLubomír Bezděk 02 SK HraniceSK Hranice 11.20
23 Ondřej NavrátilOndřej Navrátil 010101 SK PřerovSK Přerov 11.29
24 Petr HloušekPetr Hloušek 010101 TJ ŠumperkTJ Šumperk 12.29
25 Adam KupkaAdam Kupka 010101 AK ŠternberkAK Šternberk 13.57
Michal DoleželMichal Doležel 980101 AK ŠternberkAK Šternberk 08.85
Martin ŠimekMartin Šimek 98 AK ŠternberkAK Šternberk 08.82
David WiedermannDavid Wiedermann 980101 AK ŠternberkAK Šternberk 08.48
Celkem 28 závodníků

40 yardů - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 1 (po, 18.5.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina NovotnáKateřina Novotná 995101 AK OlomoucAK Olomouc 07.60 11.00
2 Aneta KuželováAneta Kuželová 005101 AC ProstějovAC Prostějov 08.24 9.00
3 Anna HolečkováAnna Holečková 985101 AK OlomoucAK Olomouc 08.41 8.00
4 Michaela VysloužilováMichaela Vysloužilová 985101 SK PřerovSK Přerov 08.51 7.00
5 Karolína KlímováKarolína Klímová 995101 AC ProstějovAC Prostějov 08.60 6.00
6 Zuzana SoldánováZuzana Soldánová 995101 AK OlomoucAK Olomouc 08.67 5.00
7 Veronika Kuželová Veronika Kuželová 005101 AC ProstějovAC Prostějov 08.78 4.00
8 Tereza KorhoňováTereza Korhoňová 025101 AC ProstějovAC Prostějov 08.86 3.00
9 Kateřina SamuelováKateřina Samuelová 005101 AK OlomoucAK Olomouc 08.95 2.00
10 Michaela GieselováMichaela Gieselová 995101 AK OlomoucAK Olomouc 09.00
Agáta SedlářováAgáta Sedlářová 995101 SK PřerovSK Přerov 09.00 0.50
Sabina KozákováSabina Kozáková 995101 TJ ŠumperkTJ Šumperk 09.00 0.50
13 Nela JanovskáNela Janovská 005101 AC ProstějovAC Prostějov 09.16
14 Sára NavrátilováSára Navrátilová 995101 AK OlomoucAK Olomouc 09.22
15 Sára TrojkováSára Trojková 995101 SK PřerovSK Přerov 09.26
16 Eliška FryblíkováEliška Fryblíková 985101 AK OlomoucAK Olomouc 09.34
17 Lucie VeseláLucie Veselá 99 AC ProstějovAC Prostějov 09.36
18 Tína WeiermüllerováTína Weiermüllerová 001010 AK OlomoucAK Olomouc 09.39
19 Magdaléna KrižanováMagdaléna Križanová 995101 SK HraniceSK Hranice 09.42
20 Michaela BrokešováMichaela Brokešová 005101 TJ ŠumperkTJ Šumperk 09.45
Aneta CapkováAneta Capková 995101 AK OlomoucAK Olomouc 09.45
22 Michaela SoldánováMichaela Soldánová 995101 AK OlomoucAK Olomouc 09.48
23 Marie KostelnáMarie Kostelná 015101 TJ UničovTJ Uničov 09.51
24 Jitka MrozkováJitka Mrozková 995101 AK OlomoucAK Olomouc 09.73
25 Anna HorováAnna Horová 015101 TJ ŠumperkTJ Šumperk 09.95
26 Lucie BartošíkováLucie Bartošíková 005101 SK HraniceSK Hranice 10.13
27 Nikola KobzováNikola Kobzová 015101 TJ UničovTJ Uničov 10.48
28 Zuzana PokornáZuzana Pokorná 005101 AK OlomoucAK Olomouc 11.36
29 Anna VondrůAnna Vondrů 005101 AK OlomoucAK Olomouc 11.92
30 Eliška PetrováEliška Petrová 02 TJ UničovTJ Uničov 12.30
31 Laura CínováLaura Cínová 025101 SK PřerovSK Přerov 15.32
Celkem 31 závodníků

60 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 1 (po, 18.5.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš PepernikTomáš Pepernik 980101 SK HraniceSK Hranice 09.36 7.00
2 Daniel PátekDaniel Pátek 980101 SK PřerovSK Přerov 10.34
3 Adam NovákAdam Novák 990101 AK OlomoucAK Olomouc 10.83
4 Jakub MaitnerJakub Maitner 990101 TJ UničovTJ Uničov 11.67
Kryštof BergerKryštof Berger 990101 AK ŠternberkAK Šternberk DNP
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (po, 18.5.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal VavrušaMichal Vavruša 990101 TJ ŠumperkTJ Šumperk 10.10
2 Martin AgnewMartin Agnew 980101 AK OlomoucAK Olomouc 10.24
3 Jiří Križan Jiří Križan 990101 SK HraniceSK Hranice 10.31
4 Maxim Kňáva Maxim Kňáva 010101 AK OlomoucAK Olomouc 10.57
5 Jan BilekJan Bilek 980000 AC ProstějovAC Prostějov 11.03
6 Štěpán DoležalŠtěpán Doležal 990101 SK PřerovSK Přerov 11.88
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (po, 18.5.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David WiedermannDavid Wiedermann 980101 AK ŠternberkAK Šternberk 09.07 11.00
2 Petr SedláčekPetr Sedláček 980101 AK OlomoucAK Olomouc 10.47
3 Lukáš BílekLukáš Bílek 990101 AC ProstějovAC Prostějov 10.83
4 Jorik NavrátilJorik Navrátil 000101 SK PřerovSK Přerov 11.47
5 Jakub SedlaříkJakub Sedlařík 000101 AK OlomoucAK Olomouc 12.00
6 Zdenek KönigZdenek König 000101 TJ UničovTJ Uničov 12.75
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (po, 18.5.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin ŠimekMartin Šimek 980101 AK ŠternberkAK Šternberk 09.41 6.00
2 Šimon GabrielŠimon Gabriel 980000 AK OlomoucAK Olomouc 10.21
3 Ondřej VrbkaOndřej Vrbka 000101 SK HraniceSK Hranice 10.42
4 Josef OndroušekJosef Ondroušek 980101 AK OlomoucAK Olomouc 10.84
5 Jan ChrobákJan Chrobák 000101 SK PřerovSK Přerov 11.84
6 Adam JanošíkAdam Janošík 010101 AK ŠternberkAK Šternberk 11.95
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (po, 18.5.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek JurkaMarek Jurka 980101 AK ŠternberkAK Šternberk 09.48 5.00
2 Jan KrahulíkJan Krahulík 980101 AK OlomoucAK Olomouc 09.69 3.00
3 Filip Samuel Filip Samuel 980101 AK OlomoucAK Olomouc 09.95
4 Jan ŠmotekJan Šmotek 980101 TJ ŠumperkTJ Šumperk 10.24
5 Ondřej RabelOndřej Rabel 000101 SK HraniceSK Hranice 11.61
6 Jonáš KolomazníkJonáš Kolomazník 030101 SK PřerovSK Přerov 11.65
Celkem 6 závodníků
Běh 6 (po, 18.5.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub MotlJakub Motl 980101 AK ŠternberkAK Šternberk 09.63 4.00
2 Jakub FtačníkJakub Ftačník 990000 AC ProstějovAC Prostějov 09.77 2.00
3 Jiří HradilJiří Hradil 980101 AK OlomoucAK Olomouc 09.79 1.00
4 Adam VinklárekAdam Vinklárek 000101 SK HraniceSK Hranice 10.85
5 Petr Komínek Petr Komínek 010101 TJ ŠumperkTJ Šumperk 11.10
6 Lukáš LollekLukáš Lollek 000101 TJ UničovTJ Uničov 11.64
Celkem 6 závodníků
Běh 7 (po, 18.5.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš WeigelLukáš Weigel 980101 TJ UničovTJ Uničov 09.18 9.00
2 Michal DoleželMichal Doležel 980101 AK ŠternberkAK Šternberk 09.32 8.00
3 Jan SloukaJan Slouka 000101 AK OlomoucAK Olomouc 10.42
4 Philip LangPhilip Lang 980101 SK PřerovSK Přerov 10.45
5 Kryštof JanáčekKryštof Janáček 010101 SK HraniceSK Hranice 11.90
6 Vojtěch Hugo PavelkaVojtěch Hugo Pavelka 020101 AK OlomoucAK Olomouc 12.30
Celkem 6 závodníků
Běh 8 (po, 18.5.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal BrablecMichal Brablec 010101 AK ŠternberkAK Šternberk 10.82
2 Ondřej NavrátilOndřej Navrátil 010101 SK PřerovSK Přerov 11.43
3 Lubomír BezděkLubomír Bezděk 02 SK HraniceSK Hranice 11.56
4 Patrik Jílovec Patrik Jílovec 010101 TJ ŠumperkTJ Šumperk 11.73
5 Michal KočířMichal Kočíř 001010 AK OlomoucAK Olomouc 12.08
Tim SlimáčekTim Slimáček 01 SK HraniceSK Hranice DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 9 (po, 18.5.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jáchym ŠefčíkJáchym Šefčík 980000 AK OlomoucAK Olomouc 10.57
2 Adam KupkaAdam Kupka 010101 AK ŠternberkAK Šternberk 11.07
3 Filip VoženílekFilip Voženílek 000101 SK PřerovSK Přerov 11.20
4 Jiří ŽurekJiří Žurek 020101 SK HraniceSK Hranice 12.06
5 Jan HostašaJan Hostaša 990101 SK PřerovSK Přerov 13.36
Celkem 5 závodníků

60 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 1 (po, 18.5.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela VysloužilováMichaela Vysloužilová 985101 SK PřerovSK Přerov 10.70
2 Zuzana SoldánováZuzana Soldánová 995101 AK OlomoucAK Olomouc 11.22
3 Kateřina ReichováKateřina Reichová 005101 AK ŠternberkAK Šternberk 11.24
4 Markéta ForajtováMarkéta Forajtová 01 TJ ŠumperkTJ Šumperk 11.60
5 Tína WeiermüllerováTína Weiermüllerová 001010 AK OlomoucAK Olomouc 12.90
MB Darina HavierováDarina Havierová 97 AC ProstějovAC Prostějov 10.17
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (po, 18.5.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Andrea PiknováAndrea Piknová 985101 TJ ŠumperkTJ Šumperk 10.24 4.00
2 Alexandra VychodilováAlexandra Vychodilová 980000 AC ProstějovAC Prostějov 10.64
3 Magdaléna KrižanováMagdaléna Križanová 995101 SK HraniceSK Hranice 11.41
4 Denisa VrubelováDenisa Vrubelová 015101 TJ UničovTJ Uničov 12.10
5 Anna VondrůAnna Vondrů 005101 AK OlomoucAK Olomouc 13.56
6 Laura CínováLaura Cínová 025101 SK PřerovSK Přerov 13.67
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (po, 18.5.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Katrin SásováKatrin Sásová 985728 AK ŠternberkAK Šternberk 09.30 11.00
2 Karolína KlajnáKarolína Klajná 985101 SK HraniceSK Hranice 10.47 1.00
3 Veronika ČejnováVeronika Čejnová 005101 SK PřerovSK Přerov 10.66
4 Martina DostálováMartina Dostálová 005101 AK OlomoucAK Olomouc 10.81
5 Nela JanovskáNela Janovská 005101 AC ProstějovAC Prostějov 11.47
6 Sabina KozákováSabina Kozáková 995101 TJ ŠumperkTJ Šumperk 11.79
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (po, 18.5.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Silvie ŠvubováSilvie Švubová 995101 AK OlomoucAK Olomouc 09.95 7.00
2 Michaela GieselováMichaela Gieselová 995101 AK OlomoucAK Olomouc 10.66
3 Viktorie BednářováViktorie Bednářová 985101 TJ ŠumperkTJ Šumperk 11.04
4 Karolína KlímováKarolína Klímová 995101 AC ProstějovAC Prostějov 11.08
5 Lucie TřeštíkováLucie Třeštíková 015101 TJ UničovTJ Uničov 11.13
6 Aneta BartošíkováAneta Bartošíková 995101 SK HraniceSK Hranice 11.16
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (po, 18.5.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna HolečkováAnna Holečková 985101 AK OlomoucAK Olomouc 10.11 6.00
2 Veronika Kuželová Veronika Kuželová 005101 AC ProstějovAC Prostějov 10.88
3 Šárka TomkováŠárka Tomková 995101 TJ ŠumperkTJ Šumperk 11.60
4 Lucie BartošíkováLucie Bartošíková 005101 SK HraniceSK Hranice 11.64
5 Nikola KobzováNikola Kobzová 015101 TJ UničovTJ Uničov 11.83
6 Tereza KorhoňováTereza Korhoňová 025101 AC ProstějovAC Prostějov 11.88
Celkem 6 závodníků
Běh 6 (po, 18.5.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bára KučerováBára Kučerová 015101 AK ŠternberkAK Šternberk 10.34 2.00
2 Veronika VystavělováVeronika Vystavělová 985101 AC ProstějovAC Prostějov 10.74
3 Aneta KuželováAneta Kuželová 005101 AC ProstějovAC Prostějov 11.35
4 Sára NavrátilováSára Navrátilová 995101 AK OlomoucAK Olomouc 11.41
5 Eva KonečnáEva Konečná 005101 SK PřerovSK Přerov 12.49
6 Marie KostelnáMarie Kostelná 015101 TJ UničovTJ Uničov 12.66
Celkem 6 závodníků
Běh 7 (po, 18.5.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora HudečkováBarbora Hudečková 985101 TJ ŠumperkTJ Šumperk 09.61 9.00
2 Pavlína NeherováPavlína Neherová 970000 AC ProstějovAC Prostějov 10.23 5.00
3 Kateřina NovotnáKateřina Novotná 995101 AK OlomoucAK Olomouc 10.60
4 Veronika GörögováVeronika Görögová 985101 SK PřerovSK Přerov 10.63
5 Michaela BrokešováMichaela Brokešová 005101 TJ ŠumperkTJ Šumperk 10.90
6 Eliška PetrováEliška Petrová 02 TJ UničovTJ Uničov 13.15
Celkem 6 závodníků
Běh 8 (po, 18.5.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alžběta Anna MankoveckáAlžběta Anna Mankovecká 995101 AK OlomoucAK Olomouc 09.87 8.00
2 Vendula FoukalováVendula Foukalová 995101 AK ŠternberkAK Šternberk 10.28 3.00
3 Sára KolomazníkováSára Kolomazníková 005101 SK PřerovSK Přerov 10.88
4 Klára FischerováKlára Fischerová 00 TJ ŠumperkTJ Šumperk 11.17
5 Renata FremlováRenata Fremlová 005101 AK ŠternberkAK Šternberk 12.01
6 Adéla DaňkováAdéla Daňková 03 AC ProstějovAC Prostějov 14.68
Celkem 6 závodníků

600 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 1 (po, 18.5.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Romana ZacpalováRomana Zacpalová 985101 TJ UničovTJ Uničov 2:12.32 11.00
2 Monika BartošováMonika Bartošová 985101 TJ ŠumperkTJ Šumperk 2:15.67 9.00
3 Lenka HankováLenka Hanková 995101 AK ŠternberkAK Šternberk 2:18.69 8.00
4 Hana HeřmanovskáHana Heřmanovská 005101 TJ UničovTJ Uničov 2:19.95 7.00
5 Agáta SedlářováAgáta Sedlářová 995101 SK PřerovSK Přerov 2:25.70 6.00
6 Kateřina ReichováKateřina Reichová 005101 AK ŠternberkAK Šternberk 2:27.80 5.00
7 Michaela BrokešováMichaela Brokešová 005101 TJ ŠumperkTJ Šumperk 2:28.61 4.00
8 Denisa VrubelováDenisa Vrubelová 015101 TJ UničovTJ Uničov 2:30.32 3.00
9 Lucie TřeštíkováLucie Třeštíková 015101 TJ UničovTJ Uničov 2:34.35 2.00
10 Tereza KřivohlávkováTereza Křivohlávková 995101 TJ ŠumperkTJ Šumperk 2:37.67 1.00
11 Zuzana PokornáZuzana Pokorná 005101 AK OlomoucAK Olomouc 2:48.76
MB Darina HavierováDarina Havierová 97 AC ProstějovAC Prostějov 2:09.28
Celkem 12 závodníků

800 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 1 (po, 18.5.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tadeáš CoufalTadeáš Coufal 980101 AK OlomoucAK Olomouc 2:53.85 11.00
2 Mojmír Chytil Mojmír Chytil 990101 AC ProstějovAC Prostějov 2:56.05 9.00
3 Vojtěch Podjukl Vojtěch Podjukl 980101 SK HraniceSK Hranice 2:57.13 8.00
4 Martin AgnewMartin Agnew 980101 AK OlomoucAK Olomouc 3:08.61 7.00
5 Petr KašparPetr Kašpar 990101 TJ ŠumperkTJ Šumperk 3:13.24 6.00
6 Patrik SedláčekPatrik Sedláček 990101 TJ ŠumperkTJ Šumperk 3:15.01 5.00
7 Jaromír ŠenkeříkJaromír Šenkeřík 000101 SK HraniceSK Hranice 3:21.95 4.00
8 Jan BilekJan Bilek 980000 AC ProstějovAC Prostějov 3:21.99 3.00
9 Lukáš BílekLukáš Bílek 990101 AC ProstějovAC Prostějov 3:26.59 2.00
10 Vojtěch WinklerVojtěch Winkler 980101 TJ ŠumperkTJ Šumperk 3:26.87 1.00
11 Ondřej VrbkaOndřej Vrbka 000101 SK HraniceSK Hranice 3:27.61
12 Radovan Slouka Radovan Slouka 980101 AK OlomoucAK Olomouc 3:35.73
13 Šimon GabrielŠimon Gabriel 980000 AK OlomoucAK Olomouc 3:38.89
Celkem 13 závodníků

4 x 60 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 1 (po, 18.5.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kňáva, Ondroušek, Jílek, Slouka J. Kňáva, Ondroušek, Jílek, Slouka J. AK OlomoucAK Olomouc 42.63 6.00
2 Kolomazník,Voženílek,NavrátilO,Lang Kolomazník,Voženílek,NavrátilO,Lang SK PřerovSK Přerov 45.16 3.00
3 Orava,Rabel,Slimáček,Janáček Orava,Rabel,Slimáček,Janáček SK HraniceSK Hranice 45.57 2.00
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (po, 18.5.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jurka,Motl,Doležel,Wiedermann Jurka,Motl,Doležel,Wiedermann AK ŠternberkAK Šternberk 36.97 11.00
2 Spáčil, Krahulík, Hradil, Samuel Spáčil, Krahulík, Hradil, Samuel AK OlomoucAK Olomouc 38.67 9.00
3 Šenkeřík,Vinkárek,Peprník, Podjukl Šenkeřík,Vinkárek,Peprník, Podjukl SK HraniceSK Hranice 39.64 8.00
4 Chytil,Ftáčník,BílekL,BílekJ. Chytil,Ftáčník,BílekL,BílekJ. AC ProstějovAC Prostějov 41.84 7.00
5 Doležal,Lang,NavrátilJ,Pátek Doležal,Lang,NavrátilJ,Pátek SK PřerovSK Přerov 43.09 5.00
6 Lolek,Konig,Salaj,Nanl Lolek,Konig,Salaj,Nanl TJ UničovTJ Uničov 43.67 4.00
Celkem 6 závodníků

4 x 60 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 1 (po, 18.5.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Mankovecká, Švubová, Novotná, Sisková Mankovecká, Švubová, Novotná, Sisková AK OlomoucAK Olomouc 40.69 9.00
2 Vychodilová,Vystavělová,Korhoňová,x Vychodilová,Vystavělová,Korhoňová,x AC ProstějovAC Prostějov 40.97 8.00
3 Bartošová,Kozáková,Hudečková,Křivohlávková Bartošová,Kozáková,Hudečková,Křivohlávková TJ ŠumperkTJ Šumperk 41.74 7.00
4 Klajna, Žurková, Bartošíková A., Bartošíková L. Klajna, Žurková, Bartošíková A., Bartošíková L. SK HraniceSK Hranice 42.91 6.00
5 Görögová,Kolomazníková,Sedlářová,Trojková Görögová,Kolomazníková,Sedlářová,Trojková SK PřerovSK Přerov 44.48 3.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (po, 18.5.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sásová,Reichová,Hanková,Foukalová Sásová,Reichová,Hanková,Foukalová AK ŠternberkAK Šternberk 39.76 11.00
2 Janovská,Klímová,Veselá,x Janovská,Klímová,Veselá,x AC ProstějovAC Prostějov 43.00 5.00
3 Grubelová,Třeštíková,Heřmanovská,Zacpalová Grubelová,Třeštíková,Heřmanovská,Zacpalová TJ UničovTJ Uničov 43.30 4.00
4 Dostálová, Vondrů, Fryblíková, Samuelová Dostálová, Vondrů, Fryblíková, Samuelová AK OlomoucAK Olomouc 47.92 2.00
5 Čejnová,Konečná,Mayerová,Procházková Čejnová,Konečná,Mayerová,Procházková SK PřerovSK Přerov 48.06 1.00
Celkem 5 závodníků

Skok daleký - Atletická přípravka-hoši

(po, 18.5.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 David WiedermannDavid Wiedermann
AK ŠternberkAK Šternberk
980101 4.14 11.00
2 Jan ŠmotekJan Šmotek
TJ ŠumperkTJ Šumperk
980101 3.83 9.00
3 Lukáš WeigelLukáš Weigel
TJ UničovTJ Uničov
98 3.78 8.00
4 Jan KrahulíkJan Krahulík
AK OlomoucAK Olomouc
980101 3.73 7.00
5 Martin ŠimekMartin Šimek
AK ŠternberkAK Šternberk
980101 3.64 6.00
6 Tomáš PepernikTomáš Pepernik
SK HraniceSK Hranice
980101 3.62 5.00
7 Michal DoleželMichal Doležel
AK ŠternberkAK Šternberk
980101 3.61 4.00
8 Daniel PátekDaniel Pátek
SK PřerovSK Přerov
980101 3.51 3.00
9 Adam OravaAdam Orava
SK HraniceSK Hranice
98 3.50 2.00
10 Michal VavrušaMichal Vavruša
TJ ŠumperkTJ Šumperk
990101 3.50 1.00
11 Jiří HradilJiří Hradil
AK OlomoucAK Olomouc
980101 3.45
12 Filip Samuel Filip Samuel
AK OlomoucAK Olomouc
980101 3.37
13 Ondřej VrbkaOndřej Vrbka
SK HraniceSK Hranice
000101 3.29
14 Patrik SedláčekPatrik Sedláček
TJ ŠumperkTJ Šumperk
990101 3.28
15 Philip LangPhilip Lang
SK PřerovSK Přerov
980101 3.25
16 Adam VinklárekAdam Vinklárek
SK HraniceSK Hranice
000101 3.18
Jan SloukaJan Slouka
AK OlomoucAK Olomouc
000101 3.18
18 Jáchym ŠefčíkJáchym Šefčík
AK OlomoucAK Olomouc
980000 3.16
19 Petr KašparPetr Kašpar
TJ ŠumperkTJ Šumperk
990101 3.13
20 Josef OndroušekJosef Ondroušek
AK OlomoucAK Olomouc
980101 3.07
21 Jakub SedlaříkJakub Sedlařík
AK OlomoucAK Olomouc
000101 3.03
22 Tadeáš Hejl Tadeáš Hejl
AK OlomoucAK Olomouc
980101 3.02
Maxim Kňáva Maxim Kňáva
AK OlomoucAK Olomouc
010101 3.02
24 Jaromír ŠenkeříkJaromír Šenkeřík
SK HraniceSK Hranice
000101 2.92
Petr Komínek Petr Komínek
TJ ŠumperkTJ Šumperk
010101 2.92
26 Tomáš TrojekTomáš Trojek
SK PřerovSK Přerov
010101 2.90
27 Radovan Slouka Radovan Slouka
AK OlomoucAK Olomouc
980101 2.88
28 Adam KupkaAdam Kupka
AK ŠternberkAK Šternberk
010101 2.85
29 Jorik NavrátilJorik Navrátil
SK PřerovSK Přerov
000101 2.83
30 Adam NovákAdam Novák
AK OlomoucAK Olomouc
990101 2.80
Štěpán DoležalŠtěpán Doležal
SK PřerovSK Přerov
990101 2.80
32 Ondřej NavrátilOndřej Navrátil
SK PřerovSK Přerov
010101 2.78
33 Petr HloušekPetr Hloušek
TJ ŠumperkTJ Šumperk
010101 2.68
34 Vít FrömmelVít Frömmel
AK OlomoucAK Olomouc
990101 2.67
35 Martin BelfínMartin Belfín
AK OlomoucAK Olomouc
002000 2.62
36 Jiří ŽurekJiří Žurek
SK HraniceSK Hranice
020101 2.58
37 Vojtěch Hugo PavelkaVojtěch Hugo Pavelka
AK OlomoucAK Olomouc
020101 2.54
38 Vilém NovákVilém Novák
AK OlomoucAK Olomouc
002000 2.53
39 Jonáš KolomazníkJonáš Kolomazník
SK PřerovSK Přerov
030101 2.52
40 Lubomír BezděkLubomír Bezděk
SK HraniceSK Hranice
02 2.34
41 Tim SlimáčekTim Slimáček
SK HraniceSK Hranice
01 2.27
Celkem 41 závodníků

Skok daleký - Atletická přípravka-dívky

(po, 18.5.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Katrin SásováKatrin Sásová
AK ŠternberkAK Šternberk
985728 4.21 11.00
2 Barbora HudečkováBarbora Hudečková
TJ ŠumperkTJ Šumperk
985101 3.85 9.00
3 Romana ZacpalováRomana Zacpalová
TJ UničovTJ Uničov
985101 3.77 8.00
4 Veronika GörögováVeronika Görögová
SK PřerovSK Přerov
985101 3.76 7.00
5 Silvie ŠvubováSilvie Švubová
AK OlomoucAK Olomouc
995101 3.74 6.00
6 Hana HeřmanovskáHana Heřmanovská
TJ UničovTJ Uničov
005101 3.57 5.00
7 Andrea PiknováAndrea Piknová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
985101 3.51 4.00
8 Lenka HankováLenka Hanková
AK ŠternberkAK Šternberk
995101 3.37 3.00
9 Karolína KlajnáKarolína Klajná
SK HraniceSK Hranice
985101 3.35 2.00
10 Vendula FoukalováVendula Foukalová
AK ŠternberkAK Šternberk
995101 3.32 1.00
11 Anna HolečkováAnna Holečková
AK OlomoucAK Olomouc
985101 3.26
12 Monika BartošováMonika Bartošová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
985101 3.19
13 Sára KolomazníkováSára Kolomazníková
SK PřerovSK Přerov
005101 3.15
Alžběta Anna MankoveckáAlžběta Anna Mankovecká
AK OlomoucAK Olomouc
995101 3.15
15 Michaela GieselováMichaela Gieselová
AK OlomoucAK Olomouc
995101 3.14
16 Jitka MrozkováJitka Mrozková
AK OlomoucAK Olomouc
995101 3.05
17 Sára NavrátilováSára Navrátilová
AK OlomoucAK Olomouc
995101 3.00
Michaela VysloužilováMichaela Vysloužilová
SK PřerovSK Přerov
985101 3.00
19 Alexandra VychodilováAlexandra Vychodilová
AC ProstějovAC Prostějov
980000 2.97
20 Bára KučerováBára Kučerová
AK ŠternberkAK Šternberk
015101 2.93
21 Zuzana SoldánováZuzana Soldánová
AK OlomoucAK Olomouc
995101 2.91
22 Aneta CapkováAneta Capková
AK OlomoucAK Olomouc
995101 2.90
23 Anna HorováAnna Horová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
015101 2.88
24 Viktorie BednářováViktorie Bednářová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
985101 2.82
Markéta ForajtováMarkéta Forajtová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
01 2.82
Klára FischerováKlára Fischerová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
00 2.82
27 Anna SiskováAnna Sisková
AK OlomoucAK Olomouc
015101 2.81
28 Eliška FryblíkováEliška Fryblíková
AK OlomoucAK Olomouc
985101 2.78
29 Veronika ČejnováVeronika Čejnová
SK PřerovSK Přerov
005101 2.76
30 Jana MayerováJana Mayerová
SK PřerovSK Přerov
995101 2.72
Kateřina Žurková Kateřina Žurková
SK HraniceSK Hranice
985101 2.72
32 Magdaléna KrižanováMagdaléna Križanová
SK HraniceSK Hranice
995101 2.70
33 Lucie VeseláLucie Veselá
AC ProstějovAC Prostějov
99 2.67
34 Kateřina SamuelováKateřina Samuelová
AK OlomoucAK Olomouc
005101 2.59
35 Sára TrojkováSára Trojková
SK PřerovSK Přerov
995101 2.58
36 Marie KostelnáMarie Kostelná
TJ UničovTJ Uničov
015101 2.44
37 Tína WeiermüllerováTína Weiermüllerová
AK OlomoucAK Olomouc
001010 2.43
38 Tereza ProcházkováTereza Procházková
SK PřerovSK Přerov
025101 2.41
39 Martina DostálováMartina Dostálová
AK OlomoucAK Olomouc
005101 2.39
40 Aneta BartošíkováAneta Bartošíková
SK HraniceSK Hranice
995101 2.38
41 Nikola KobzováNikola Kobzová
TJ UničovTJ Uničov
015101 2.36
42 Michaela SoldánováMichaela Soldánová
AK OlomoucAK Olomouc
995101 2.32
43 Eliška PetrováEliška Petrová
TJ UničovTJ Uničov
02 2.13
44 Adéla DaňkováAdéla Daňková
AC ProstějovAC Prostějov
03 1.80
45 Laura CínováLaura Cínová
SK PřerovSK Přerov
025101 1.71
Celkem 45 závodníků

Vrh koulí 2kg - Atletická přípravka-hoši

(po, 18.5.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jiří SpáčilJiří Spáčil
AK OlomoucAK Olomouc
990101 07.50 11.00
2 Petr SedláčekPetr Sedláček
AK OlomoucAK Olomouc
980101 06.50 9.00
3 Tadeáš CoufalTadeáš Coufal
AK OlomoucAK Olomouc
980101 05.50 8.00
4= Jiří Križan Jiří Križan
SK HraniceSK Hranice
990101 05.00 6.50
4= Adam OravaAdam Orava
SK HraniceSK Hranice
98 05.00 6.50
6 Jakub MaitnerJakub Maitner
TJ UničovTJ Uničov
990101 04.00 5.00
7= Jan HostašaJan Hostaša
SK PřerovSK Přerov
990101 03.50 3.00
7= Tomáš NantlTomáš Nantl
TJ UničovTJ Uničov
00 03.50 3.00
7= Kryštof JanáčekKryštof Janáček
SK HraniceSK Hranice
010101 03.50 3.00
10 Jakub SalajJakub Salaj
TJ UničovTJ Uničov
02 03.00 1.00
Celkem 10 závodníků

Vrh koulí 2kg - Atletická přípravka-dívky

(po, 18.5.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Viktorie BednářováViktorie Bednářová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
985101 06.50 11.00
2 Šárka TomkováŠárka Tomková
TJ ŠumperkTJ Šumperk
995101 06.00 9.00
3 Veronika Kuželová Veronika Kuželová
AC ProstějovAC Prostějov
005101 04.50 8.00
4= Aneta KuželováAneta Kuželová
AC ProstějovAC Prostějov
005101 04.00 6.50
4= Jitka MrozkováJitka Mrozková
AK OlomoucAK Olomouc
995101 04.00 6.50
6= Zuzana PokornáZuzana Pokorná
AK OlomoucAK Olomouc
005101 03.50 4.50
6= Renata FremlováRenata Fremlová
AK ŠternberkAK Šternberk
005101 03.50 4.50
8 Eva KonečnáEva Konečná
SK PřerovSK Přerov
005101 03.00 3.00
MB Pavlína NeherováPavlína Neherová
AC ProstějovAC Prostějov
97 07.00
Kateřina ReichováKateřina Reichová
AK ŠternberkAK Šternberk
005101 03.50
Bára KučerováBára Kučerová
AK ŠternberkAK Šternberk
015101 03.50
Katrin SásováKatrin Sásová
AK ŠternberkAK Šternberk
985728 06.50
Celkem 12 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-hoši

(po, 18.5.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Marek JurkaMarek Jurka
AK ŠternberkAK Šternberk
980101 47.97 11.00
2 Jakub MotlJakub Motl
AK ŠternberkAK Šternberk
980101 47.95 9.00
3 JAKUB FtačníkJAKUB Ftačník
AC ProstějovAC Prostějov
990000 40.31 8.00
4 Tadeáš CoufalTadeáš Coufal
AK OlomoucAK Olomouc
980101 37.37 7.00
5 Tadeáš Hejl Tadeáš Hejl
AK OlomoucAK Olomouc
980101 36.86 6.00
6 Michal VavrušaMichal Vavruša
TJ ŠumperkTJ Šumperk
990101 36.04 5.00
7 Jakub Jílek Jakub Jílek
AK OlomoucAK Olomouc
980101 35.57 4.00
8 Jiří Križan Jiří Križan
SK HraniceSK Hranice
990101 35.46 3.00
9 Martin AgnewMartin Agnew
AK OlomoucAK Olomouc
980101 34.53 2.00
10 Jiří SpáčilJiří Spáčil
AK OlomoucAK Olomouc
990101 33.85
11 Patrik SedláčekPatrik Sedláček
TJ ŠumperkTJ Šumperk
990101 32.30 1.00
12 Lukáš WeigelLukáš Weigel
TJ UničovTJ Uničov
980101 31.83
13 Martin ŠimekMartin Šimek
AK ŠternberkAK Šternberk
980101 31.42
14 Jakub MaitnerJakub Maitner
TJ UničovTJ Uničov
990101 30.82
15 Filip VoženílekFilip Voženílek
SK PřerovSK Přerov
000101 28.92
16 Jan ŠmotekJan Šmotek
TJ ŠumperkTJ Šumperk
980101 28.06
17 Mojmír Chytil Mojmír Chytil
AC ProstějovAC Prostějov
990101 27.56
18 Vít FrömmelVít Frömmel
AK OlomoucAK Olomouc
990101 24.68
19 Petr SedláčekPetr Sedláček
AK OlomoucAK Olomouc
980101 24.65
20 Jakub SedlaříkJakub Sedlařík
AK OlomoucAK Olomouc
000101 21.10
21 Patrik Jílovec Patrik Jílovec
TJ ŠumperkTJ Šumperk
010101 21.06
22 Tomáš NantlTomáš Nantl
TJ UničovTJ Uničov
00 21.03
23 Vilém NovákVilém Novák
AK OlomoucAK Olomouc
002000 19.63
24 Michal KočířMichal Kočíř
AK OlomoucAK Olomouc
001010 17.52
25 Lukáš LollekLukáš Lollek
TJ UničovTJ Uničov
000101 16.98
26 Adam KupkaAdam Kupka
AK ŠternberkAK Šternberk
010101 16.21
27 Jan HostašaJan Hostaša
SK PřerovSK Přerov
990101 14.44
28 Martin BelfínMartin Belfín
AK OlomoucAK Olomouc
002000 14.24
29 Jakub SalajJakub Salaj
TJ UničovTJ Uničov
02 12.66
Celkem 29 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-dívky

(po, 18.5.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Anna SiskováAnna Sisková
AK OlomoucAK Olomouc
015101 31.79 11.00
2 Bára KučerováBára Kučerová
AK ŠternberkAK Šternberk
015101 22.27 9.00
3 Andrea PiknováAndrea Piknová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
985101 18.65 8.00
4 Renata FremlováRenata Fremlová
AK ŠternberkAK Šternberk
005101 18.44 7.00
5 Michaela SoldánováMichaela Soldánová
AK OlomoucAK Olomouc
995101 17.10 6.00
6 Veronika VystavělováVeronika Vystavělová
AC ProstějovAC Prostějov
985101 16.59 5.00
7 Aneta CapkováAneta Capková
AK OlomoucAK Olomouc
995101 16.52 4.00
8 Šárka TomkováŠárka Tomková
TJ ŠumperkTJ Šumperk
995101 15.38 3.00
9 Jana MayerováJana Mayerová
SK PřerovSK Přerov
995101 13.18 2.00
10 Kateřina Žurková Kateřina Žurková
SK HraniceSK Hranice
985101 10.92 1.00
11 Tereza ProcházkováTereza Procházková
SK PřerovSK Přerov
025101 10.22
12 Adéla DaňkováAdéla Daňková
AC ProstějovAC Prostějov
03 07.12
Celkem 12 závodníků
Celkový bodový stav - Atletická přípravka-hoši
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 AKLOL AKLOL AK Olomouc{8} 122.00
2 AKSTE AKSTE AK Šternberk{8} 086.00
3 HRANI HRANI SK Hranice{8} 063.00
4 SUMPE SUMPE TJ Šumperk{8} 039.00
5 UNICO UNICO TJ Uničov{8} 033.00
6 PROST PROST AC Prostějov{8} 031.00
7 SKPRE SKPRE SK Přerov{8} 017.00
Poznámky:
Stav po: 4x60 m, dálka, 60 m, 800 m, kriket, 40 y, koule 2kg, 4x60 m, 60 m, 60 m, 60 m, 60 m, 60 m
Celkem 7 závodníků
Celkový bodový stav - Atletická přípravka-dívky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 AKLOL AKLOL AK Olomouc{8} 096.00
2 SUMPE SUMPE TJ Šumperk{8} 078.50
3 AKSTE AKSTE AK Šternberk{8} 075.50
4 PROST PROST AC Prostějov{8} 059.50
5 UNICO UNICO TJ Uničov{8} 040.00
6 SKPRE SKPRE SK Přerov{8} 029.50
7 HRANI HRANI SK Hranice{8} 010.00
Poznámky:
Stav po: 4x60 m, 600 m, kriket, dálka, 40 y, koule 2kg, 4x60 m, 60 m, 60 m, 60 m, 60 m, 60 m, 60 m, 60 m

40y je běh přes žebří
koule 2kg je medicinbal
Celkem 7 závodníků