3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D1
Opava (12. 7. 2009)100 m - Muži (Běh)
Běh 1 (ne, 12.7.2009) | Vítr: -0.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš HedrichTomáš Hedrich | 89 | TJ Šumperk | 11.51 | |||||||||||||||
2 | Jan DostálJan Dostál | 91 | SK Hranice | 12.15 | |||||||||||||||
3 | Martin ŠišmaMartin Šišma | 89 | AC Prostějov | 12.33 | |||||||||||||||
4 | Petr BulkoPetr Bulko | 92 | AK Olomouc | 12.34 | |||||||||||||||
5 | Marek ZemanMarek Zeman | 87 | TJ Slezan Opava | 12.39 | |||||||||||||||
6 | Michal TrčkaMichal Trčka | 84 | SK Přerov | 12.43 | |||||||||||||||
7 | Petr MikuláčekPetr Mikuláček | 95 | SK Přerov | 13.65 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 2 (ne, 12.7.2009) | Vítr: -1.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej HrazdilOndřej Hrazdil | 92 | AC Prostějov | 11.65 | |||||||||||||||
2 | Lukáš PěčekLukáš Pěček | 93 | SK Přerov | 11.82 | |||||||||||||||
3 | Peter VaňoPeter Vaňo | 81 | SK Přerov | 11.97 | |||||||||||||||
4 | David BednářDavid Bednář | 93 | AK Olomouc | 12.33 | |||||||||||||||
5 | Igor KotzmannIgor Kotzmann | 91 | TJ Šumperk | 12.49 | |||||||||||||||
6 | Tomáš VišinkaTomáš Višinka | 92 | AK Olomouc | 12.73 | |||||||||||||||
MS | Adam ZadubanAdam Zaduban | 95 | TJ Jäkl Karviná | 13.62 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 3 (ne, 12.7.2009) | Vítr: -0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Robert NovotnýRobert Novotný | 89 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 11.75 | |||||||||||||||
2 | Jan JurásekJan Jurásek | 91 | TJ Šumperk | 12.21 | |||||||||||||||
3 | Jakub NěmečekJakub Němeček | 90 | AK Olomouc | 13.08 | |||||||||||||||
MS | David BělicaDavid Bělica | 93 | TJ Sokol Opava | 12.53 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
100 m - Muži (Finále)
Finále A (ne, 12.7.2009) | Vítr: +0.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš HedrichTomáš Hedrich | 89 | TJ Šumperk | 11.40 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Ondřej HrazdilOndřej Hrazdil | 92 | AC Prostějov | 11.52 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Robert NovotnýRobert Novotný | 89 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 11.69 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Lukáš PěčekLukáš Pěček | 93 | SK Přerov | 11.81 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Peter VaňoPeter Vaňo | 81 | SK Přerov | 11.82 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Jan DostálJan Dostál | 91 | SK Hranice | 11.88 | 5.00 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Finále B (ne, 12.7.2009) | Vítr: -2.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan JurásekJan Jurásek | 91 | TJ Šumperk | 12.05 | 4.00 | ||||||||||||||
2 | Petr BulkoPetr Bulko | 92 | AK Olomouc | 12.37 | 2.00 | ||||||||||||||
David BednářDavid Bednář | 93 | AK Olomouc | 12.37 | 3.00 | |||||||||||||||
4 | Martin ŠišmaMartin Šišma | 89 | AC Prostějov | 12.48 | 1.00 | ||||||||||||||
5 | Michal TrčkaMichal Trčka | 84 | SK Přerov | 12.49 | |||||||||||||||
6 | Marek ZemanMarek Zeman | 87 | TJ Slezan Opava | 12.66 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
100 m - Ženy (Běh)
Běh 1 (ne, 12.7.2009) | Vítr: -0.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie DomskáLucie Domská | 93 | TJ Šumperk | 12.72 | |||||||||||||||
2 | Eliška MoravcováEliška Moravcová | 94 | SK Přerov | 13.38 | |||||||||||||||
3 | Veronika HojgrováVeronika Hojgrová | 83 | TJ Šumperk | 13.76 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 2 (ne, 12.7.2009) | Vítr: -0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nikol ŠebestíkováNikol Šebestíková | 94 | Atletika Poruba o.s. | 12.63 | |||||||||||||||
2 | Adéla DubováAdéla Dubová | 94 | TJ Šumperk | 12.77 | |||||||||||||||
3 | Žaneta CholevováŽaneta Cholevová | 95 | Atletika Poruba o.s. | 13.70 | |||||||||||||||
4 | Veronika DominikováVeronika Dominiková | 93 | TJ Šumperk | 13.73 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
100 m - Ženy (Finále)
Finále A (ne, 12.7.2009) | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie DomskáLucie Domská | 93 | TJ Šumperk | 12.48 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Nikol ŠebestíkováNikol Šebestíková | 94 | Atletika Poruba o.s. | 12.59 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Adéla DubováAdéla Dubová | 94 | TJ Šumperk | 12.88 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Eliška MoravcováEliška Moravcová | 94 | SK Přerov | 13.41 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Žaneta CholevováŽaneta Cholevová | 95 | Atletika Poruba o.s. | 13.69 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Veronika HojgrováVeronika Hojgrová | 83 | TJ Šumperk | 13.71 | 5.00 | ||||||||||||||
7 | Veronika DominikováVeronika Dominiková | 93 | TJ Šumperk | 13.75 | 4.00 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
200 m - Muži (Běh)
Běh (ne, 12.7.2009) | Vítr: +1.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Radek MasařRadek Masař | 84 | SK Hranice | 23.22 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Matej MižičkoMatej Mižičko | 84 | SK Přerov | 23.30 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Michal PorubaMichal Poruba | 90 | AK Olomouc | 23.45 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Peter VaňoPeter Vaňo | 81 | SK Přerov | 24.12 | 4.00 | ||||||||||||||
5 | Jan JurásekJan Jurásek | 91 | TJ Šumperk | 24.17 | 3.00 | ||||||||||||||
6 | Jan HummelJan Hummel | 92 | TJ Slezan Opava | DNS | |||||||||||||||
Petr MurasPetr Muras | 89 | TJ Slezan Opava | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 2 (ne, 12.7.2009) | Vítr: +0.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lukáš PěčekLukáš Pěček | 93 | SK Přerov | 23.92 | 6.00 | ||||||||||||||
2 | Marek HadačMarek Hadač | 87 | SK Přerov | 24.25 | 2.00 | ||||||||||||||
3 | David BednářDavid Bednář | 93 | AK Olomouc | 25.01 | |||||||||||||||
4 | Martin ŠišmaMartin Šišma | 89 | AC Prostějov | 26.25 | |||||||||||||||
5 | Miroslav KubíčekMiroslav Kubíček | 90 | TJ Šumperk | DNS | |||||||||||||||
Adam PálkaAdam Pálka | 89 | TJ Šumperk | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 3 (ne, 12.7.2009) | Vítr: +0.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej HrazdilOndřej Hrazdil | 92 | AC Prostějov | 23.88 | 7.00 | ||||||||||||||
2 | Marek SmičkaMarek Smička | 91 | TJ Šumperk | 24.02 | 5.00 | ||||||||||||||
3 | Jakub KotkolíkJakub Kotkolík | 91 | Atletika Poruba o.s. | 24.48 | 1.00 | ||||||||||||||
4 | Ondřej SikoraOndřej Sikora | 94 | TJ Jäkl Karviná | 26.26 | |||||||||||||||
5 | Petr MikuláčekPetr Mikuláček | 95 | SK Přerov | 28.05 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
200 m - Ženy (Běh)
Běh (ne, 12.7.2009) | Vítr: +0.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie DomskáLucie Domská | 93 | TJ Šumperk | 25.69 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Nikol ŠebestíkováNikol Šebestíková | 94 | Atletika Poruba o.s. | 26.51 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Barbora RohanováBarbora Rohanová | 92 | SK Hranice | 26.71 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Klára ÚlehlováKlára Úlehlová | 82 | SK Hranice | 26.86 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Veronika MoškořováVeronika Moškořová | 93 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 27.64 | 5.00 | ||||||||||||||
6 | Lucie SlovákováLucie Slováková | 93 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 28.24 | 2.00 | ||||||||||||||
7 | Kristýna KoželuhováKristýna Koželuhová | 89 | SK Přerov | 28.71 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 2 (ne, 12.7.2009) | Vítr: +1.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adéla DubováAdéla Dubová | 94 | TJ Šumperk | 26.98 | 6.00 | ||||||||||||||
2 | Karolína BěhalováKarolína Běhalová | 92 | SK Přerov | 27.72 | 4.00 | ||||||||||||||
3 | Nikola TesařováNikola Tesařová | 93 | SK Hranice | 27.73 | 3.00 | ||||||||||||||
4 | Veronika HojgrováVeronika Hojgrová | 83 | TJ Šumperk | 28.37 | 1.00 | ||||||||||||||
5 | Eliška MoravcováEliška Moravcová | 94 | SK Přerov | 28.40 | |||||||||||||||
6 | Veronika DominikováVeronika Dominiková | 93 | TJ Šumperk | 28.93 | |||||||||||||||
Adéla BártováAdéla Bártová | 95 | AK SSK Vítkovice | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
400 m - Muži (Běh)
Běh (ne, 12.7.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Miroslav KubíčekMiroslav Kubíček | 90 | TJ Šumperk | 51.71 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Matej MižičkoMatej Mižičko | 84 | SK Přerov | 52.38 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Daniel GrecmanDaniel Grecman | 93 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 53.22 | 7.00 | ||||||||||||||
4 | Matěj HrubýMatěj Hrubý | 93 | Atletika Poruba o.s. | 54.58 | 5.00 | ||||||||||||||
5 | Michal BrodaMichal Broda | 88 | TJ Jäkl Karviná | 54.74 | 4.00 | ||||||||||||||
6 | Tomáš FilipecTomáš Filipec | 93 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 56.11 | 2.00 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (ne, 12.7.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Miroslav DudaMiroslav Duda | 85 | SK Přerov | 54.30 | 6.00 | ||||||||||||||
2 | Jakub PacnerJakub Pacner | 91 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 57.45 | |||||||||||||||
3 | Jan DostálJan Dostál | 91 | SK Hranice | 59.01 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 3 (ne, 12.7.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marek HadačMarek Hadač | 87 | SK Přerov | 53.01 | 8.00 | ||||||||||||||
2 | Marek SmičkaMarek Smička | 91 | TJ Šumperk | 54.90 | 3.00 | ||||||||||||||
3 | Lukáš SýkoraLukáš Sýkora | 90 | SK Hranice | 56.14 | 1.00 | ||||||||||||||
4 | Radim BártaRadim Bárta | 73 | Atletika Poruba o.s. | 57.35 | |||||||||||||||
5 | Jakub SkoumalJakub Skoumal | 91 | TJ Šumperk | 58.05 | |||||||||||||||
6 | Marcel TrmalMarcel Trmal | 91 | SK Přerov | 59.73 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
400 m - Ženy (Běh)
Běh (ne, 12.7.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora RohanováBarbora Rohanová | 92 | SK Hranice | 59.20 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Klára ÚlehlováKlára Úlehlová | 82 | SK Hranice | 60.77 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Žaneta CholevováŽaneta Cholevová | 95 | Atletika Poruba o.s. | 65.05 | 7.00 | ||||||||||||||
4 | Karolína VachováKarolína Vachová | 94 | Atletika Poruba o.s. | 65.58 | 5.00 | ||||||||||||||
Nikola TesařováNikola Tesařová | 93 | SK Hranice | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (ne, 12.7.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jana TomkováJana Tomková | 94 | SK Přerov | 62.31 | 8.00 | ||||||||||||||
2 | Kristýna KoželuhováKristýna Koželuhová | 89 | SK Přerov | 65.54 | 6.00 | ||||||||||||||
3 | Petra ŠišmováPetra Šišmová | 92 | SK Přerov | 66.41 | 4.00 | ||||||||||||||
Martina KubůMartina Kubů | 91 | Atletika Poruba o.s. | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
800 m - Muži (Běh)
Běh 1 (ne, 12.7.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub PacnerJakub Pacner | 91 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 1:59.70 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Tomáš FilipecTomáš Filipec | 93 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 1:59.96 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Matěj HrubýMatěj Hrubý | 93 | Atletika Poruba o.s. | 2:00.35 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Lukáš NěmecLukáš Němec | 93 | TJ Slezan Opava | 2:01.97 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Jiří BerkaJiří Berka | 81 | TJ Šumperk | 2:04.08 | 5.00 | ||||||||||||||
6 | Michal BrodaMichal Broda | 88 | TJ Jäkl Karviná | 2:05.83 | 3.00 | ||||||||||||||
7 | Daniel BezecnýDaniel Bezecný | 92 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 2:06.40 | 2.00 | ||||||||||||||
8 | Petr MurasPetr Muras | 89 | TJ Slezan Opava | 2:07.72 | 1.00 | ||||||||||||||
9 | Michal SýkoraMichal Sýkora | 92 | SK Hranice | 2:17.47 | |||||||||||||||
10 | Vojtěch ZemanVojtěch Zeman | 91 | TJ Slezan Frýdek-Místek | DNP | |||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
Běh 2 (ne, 12.7.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondrej JurčákOndrej Jurčák | 89 | SK Přerov | 2:03.83 | 6.00 | ||||||||||||||
2 | Miroslav DudaMiroslav Duda | 85 | SK Přerov | 2:04.37 | 4.00 | ||||||||||||||
3 | Radim BártaRadim Bárta | 73 | Atletika Poruba o.s. | 2:07.80 | |||||||||||||||
4 | Lukáš SýkoraLukáš Sýkora | 90 | SK Hranice | 2:09.90 | |||||||||||||||
5 | Jakub KorbelJakub Korbel | 94 | Atletika Poruba o.s. | 2:10.21 | |||||||||||||||
6 | Martin TimkoMartin Timko | 94 | TJ Šumperk | 2:11.01 | |||||||||||||||
7 | Valid OsmanValid Osman | 90 | TJ Šumperk | 2:15.75 | |||||||||||||||
8 | Petr WalaPetr Wala | 71 | TJ Jäkl Karviná | DNP | |||||||||||||||
MS | Roman PivovarníkRoman Pivovarník | 93 | SK Přerov | 2:13.34 | |||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
800 m - Ženy (Běh)
Běh (ne, 12.7.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nikola TesařováNikola Tesařová | 93 | SK Hranice | 2:25.85 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Karolína VachováKarolína Vachová | 94 | Atletika Poruba o.s. | 2:25.92 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Monika ObšelováMonika Obšelová | 91 | SK Přerov | 2:30.89 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Monika BrandejskáMonika Brandejská | 91 | TJ Šumperk | 2:31.47 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Lucie SlovákováLucie Slováková | 93 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 2:32.95 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Alice PišováAlice Pišová | 92 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 2:36.05 | 5.00 | ||||||||||||||
7 | Iva PodjuklováIva Podjuklová | 74 | SK Hranice | 3:03.58 | 4.00 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
1500 m - Muži (Běh)
Běh (ne, 12.7.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Petr LukešPetr Lukeš | 92 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 4:14.90 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Adam HurtaAdam Hurta | 89 | AC Prostějov | 4:21.95 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Jan ŠrajerJan Šrajer | 91 | Atletika Poruba o.s. | 4:22.19 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Pavel MichnaPavel Michna | 75 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 4:22.63 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Jaroslav MartinekJaroslav Martinek | 69 | AK Olomouc | 4:23.16 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Jiří BerkaJiří Berka | 81 | TJ Šumperk | 4:23.24 | 5.00 | ||||||||||||||
7 | Jan PolášekJan Polášek | 83 | SK Hranice | 4:25.32 | 4.00 | ||||||||||||||
8 | Marek ZemanMarek Zeman | 87 | TJ Slezan Opava | 4:27.78 | 3.00 | ||||||||||||||
9 | Libor VysloužilLibor Vysloužil | 89 | AC Prostějov | 4:27.89 | 2.00 | ||||||||||||||
10 | Jiří PytlíkJiří Pytlík | 91 | Atletika Poruba o.s. | 4:31.16 | 1.00 | ||||||||||||||
11 | Jakub ZemaníkJakub Zemaník | 95 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 4:32.85 | |||||||||||||||
12 | Gareth DaviesGareth Davies | 67 | TJ Jäkl Karviná | 4:39.80 | |||||||||||||||
13 | Václav KaňaVáclav Kaňa | 89 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 4:42.27 | |||||||||||||||
14 | Ondřej ZamecOndřej Zamec | 92 | SK Přerov | 4:44.11 | |||||||||||||||
15 | Ondrej JurčákOndrej Jurčák | 89 | SK Přerov | DNF | |||||||||||||||
16 | Petr WalaPetr Wala | 71 | TJ Jäkl Karviná | DNS | |||||||||||||||
Marcel TrmalMarcel Trmal | 91 | SK Přerov | DNS | ||||||||||||||||
Milan CeluchMilan Celuch | 66 | TJ Jäkl Karviná | DNS | ||||||||||||||||
MS | Adam ZadubanAdam Zaduban | 95 | TJ Jäkl Karviná | 5:18.88 | |||||||||||||||
Celkem 19 závodníků |
1500 m - Ženy (Běh)
Běh (ne, 12.7.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eliška MikolášováEliška Mikolášová | 93 | Atletika Poruba o.s. | 5:16.62 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Martina KubůMartina Kubů | 91 | Atletika Poruba o.s. | 5:21.38 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Libuše HoráčkováLibuše Horáčková | 92 | Atletika Poruba o.s. | 5:24.81 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Jana BednaříkováJana Bednaříková | 88 | SK Přerov | 5:28.09 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Barbora ChytilováBarbora Chytilová | 94 | TJ Šumperk | 5:45.64 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Ivana MatuškováIvana Matušková | 92 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 6:03.92 | 5.00 | ||||||||||||||
7 | Kateřina PokornáKateřina Pokorná | 94 | SK Hranice | 6:07.21 | 4.00 | ||||||||||||||
8 | Kateřina HanákováKateřina Hanáková | 93 | SK Přerov | 6:28.55 | 3.00 | ||||||||||||||
9 | Iva PodjuklováIva Podjuklová | 74 | SK Hranice | 6:47.24 | 2.00 | ||||||||||||||
10 | Daniela UhlířováDaniela Uhlířová | 93 | SK Přerov | 6:50.37 | 1.00 | ||||||||||||||
11 | Zdeňka TvrdáZdeňka Tvrdá | 56 | SK Hranice | 7:34.52 | |||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
5000 m - Muži (Běh)
Běh (ne, 12.7.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pavel MichnaPavel Michna | 75 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 15:56.14 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Jan PolášekJan Polášek | 83 | SK Hranice | 16:22.27 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Jaroslav MartinekJaroslav Martinek | 69 | AK Olomouc | 16:35.24 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Libor VysloužilLibor Vysloužil | 89 | AC Prostějov | 16:38.00 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Marek ProcházkaMarek Procházka | 74 | TJ Šumperk | 16:39.17 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Gareth DaviesGareth Davies | 67 | TJ Jäkl Karviná | 16:42.83 | 5.00 | ||||||||||||||
7 | Václav KaňaVáclav Kaňa | 89 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 17:31.19 | 4.00 | ||||||||||||||
8 | Jan ZemaníkJan Zemaník | 90 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 17:31.55 | 3.00 | ||||||||||||||
9 | Petr WalaPetr Wala | 71 | TJ Jäkl Karviná | 18:04.04 | 2.00 | ||||||||||||||
10 | Milan CeluchMilan Celuch | 66 | TJ Jäkl Karviná | 18:19.06 | 1.00 | ||||||||||||||
11 | Michal JurášekMichal Jurášek | 67 | TJ Jäkl Karviná | 18:35.41 | |||||||||||||||
12 | Václav ŽabíčekVáclav Žabíček | 67 | SK Hranice | 19:09.45 | |||||||||||||||
13 | Josef SýkoraJosef Sýkora | 63 | SK Hranice | 19:47.24 | |||||||||||||||
14 | Tomáš MikulenkaTomáš Mikulenka | 80 | SK Hranice | 20:28.58 | |||||||||||||||
MS | Jakub AmbrosJakub Ambros | 87 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 16:19.06 | |||||||||||||||
Celkem 15 závodníků |
5000 m - Ženy (Běh)
Běh (ne, 12.7.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eva FilipováEva Filipová | 86 | TJ Šumperk | 21:42.07 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Petra ČaganováPetra Čaganová | 93 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 22:19.71 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Monika BrandejskáMonika Brandejská | 91 | TJ Šumperk | 24:04.77 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Zdeňka TvrdáZdeňka Tvrdá | 56 | SK Hranice | 26:26.69 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Alena LosertováAlena Losertová | 88 | SK Přerov | 27:16.92 | 6.00 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
100 m překážek [83,8cm] - Ženy (Běh)
Běh 1 (ne, 12.7.2009) | Vítr: -0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina ValováKateřina Valová | 82 | TJ Šumperk | 16.58 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Klára ÚlehlováKlára Úlehlová | 82 | SK Hranice | 16.75 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Fatima KostkováFatima Kostková | 93 | Atletika Poruba o.s. | 17.35 | 7.00 | ||||||||||||||
4 | Lucie SíbrováLucie Síbrová | 91 | SK Přerov | 18.01 | 5.00 | ||||||||||||||
5 | Anna ŠmídováAnna Šmídová | 93 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 18.98 | 2.00 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (ne, 12.7.2009) | Vítr: -0.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zuzana PeluhováZuzana Peluhová | 89 | TJ Šumperk | 17.10 | 8.00 | ||||||||||||||
2 | Alena MüllerováAlena Müllerová | 90 | SK Přerov | 17.78 | 6.00 | ||||||||||||||
3 | Jana TruksováJana Truksová | 92 | TJ Šumperk | 18.62 | 4.00 | ||||||||||||||
4 | Jana JedelskáJana Jedelská | 92 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 18.79 | 3.00 | ||||||||||||||
MS | Nikol ŠebestíkováNikol Šebestíková | 94 | Atletika Poruba o.s. | 14.99 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
110 m překážek [106,7 cm] - Muži (Běh)
Běh 1 (ne, 12.7.2009) | Vítr: +0.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš VykydalTomáš Vykydal | 81 | TJ Šumperk | 15.77 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Radek MasařRadek Masař | 84 | SK Hranice | 16.22 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Branislav DroščákBranislav Droščák | 80 | SK Přerov | 16.37 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Aleš ŘíhošekAleš Říhošek | 85 | SK Přerov | 16.38 | 7.00 | ||||||||||||||
Peter VaňoPeter Vaňo | 81 | SK Přerov | DNF | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (ne, 12.7.2009) | Vítr: -0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adam PálkaAdam Pálka | 89 | TJ Šumperk | 17.12 | 6.00 | ||||||||||||||
2 | Milan VaculaMilan Vacula | 60 | TJ Slezan Opava | 19.22 | 5.00 | ||||||||||||||
3 | Josef SkálaJosef Skála | 58 | SK Přerov | 24.13 | 4.00 | ||||||||||||||
4 | Jiří VolnýJiří Volný | 56 | TJ Slezan Opava | 26.23 | 3.00 | ||||||||||||||
Jan KoňaříkJan Koňařík | 84 | SK Přerov | DNF | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
400 m překážek [91,4 cm] - Muži (Běh)
Běh 1 (ne, 12.7.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš VykydalTomáš Vykydal | 81 | TJ Šumperk | 56.47 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Adam HurtaAdam Hurta | 89 | AC Prostějov | 57.25 | 8.00 | ||||||||||||||
3 | Aleš ŘíhošekAleš Říhošek | 85 | SK Přerov | 57.45 | 7.00 | ||||||||||||||
4 | Adam PálkaAdam Pálka | 89 | TJ Šumperk | 57.60 | 6.00 | ||||||||||||||
5 | Branislav DroščákBranislav Droščák | 80 | SK Přerov | 60.05 | 5.00 | ||||||||||||||
6 | Martin ŠišmaMartin Šišma | 89 | AC Prostějov | 63.90 | 3.00 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (ne, 12.7.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michal ŠtefekMichal Štefek | 91 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 56.68 | 9.00 | ||||||||||||||
2 | Miroslav DudaMiroslav Duda | 85 | SK Přerov | 61.62 | 4.00 | ||||||||||||||
3 | Jan HrivnákJan Hrivnák | 91 | TJ Šumperk | 65.80 | 2.00 | ||||||||||||||
4 | Michal BrodaMichal Broda | 88 | TJ Jäkl Karviná | 67.23 | 1.00 | ||||||||||||||
Milan CeluchMilan Celuch | 66 | TJ Jäkl Karviná | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
400 m překážek [76,2 cm] - Ženy (Běh)
Běh 1 (ne, 12.7.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nikola HorňáčkováNikola Horňáčková | 93 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 69.11 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Kateřina ValováKateřina Valová | 82 | TJ Šumperk | 71.61 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Adéla BalůskováAdéla Balůsková | 91 | SK Přerov | 73.40 | 7.00 | ||||||||||||||
4 | Fatima KostkováFatima Kostková | 93 | Atletika Poruba o.s. | 75.01 | 5.00 | ||||||||||||||
5 | Lenka KlapetkováLenka Klapetková | 86 | TJ Šumperk | 75.10 | 4.00 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (ne, 12.7.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Alena MüllerováAlena Müllerová | 90 | SK Přerov | 73.08 | 8.00 | ||||||||||||||
2 | Jana TruksováJana Truksová | 92 | TJ Šumperk | 74.45 | 6.00 | ||||||||||||||
3 | Monika ObšelováMonika Obšelová | 91 | SK Přerov | 75.30 | 3.00 | ||||||||||||||
4 | Michaela KasparováMichaela Kasparová | 73 | SK Hranice | 86.85 | 2.00 | ||||||||||||||
5 | Anna ŠmídováAnna Šmídová | 93 | TJ Slezan Frýdek-Místek | DNS | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
4 x 100 m - Muži (Běh)
Běh (ne, 12.7.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Čech, Dostál, Mráz, Masař Čech, Dostál, Mráz, Masař | SK Hranice | 45.66 | 11.00 | |||||||||||||||
2 | Vaňo, Mižičko, Doščák, Duda Vaňo, Mižičko, Doščák, Duda | SK Přerov | 45.88 | 9.00 | |||||||||||||||
3 | Jurásek, Mrázek, Smička, Hedrich Jurásek, Mrázek, Smička, Hedrich | TJ Šumperk | 45.99 | 8.00 | |||||||||||||||
4 | Štefek, Filipec, Novotný, Bezecný Štefek, Filipec, Novotný, Bezecný | TJ Slezan Frýdek-Místek | 46.24 | 7.00 | |||||||||||||||
5 | Hrazdil, Šišma, Hurta, Vysloužil Hrazdil, Šišma, Hurta, Vysloužil | AC Prostějov | 48.65 | 4.00 | |||||||||||||||
6 | Hrubý, Kotkolík, Olšer, Šrajer Hrubý, Kotkolík, Olšer, Šrajer | Atletika Poruba o.s. | DNF | ||||||||||||||||
7 | Bednář, Višinka, Poruba, Němeček Bednář, Višinka, Poruba, Němeček | AK Olomouc | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 2 (ne, 12.7.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kotzmann, Kotzmann I., Pálka, Vykydal Kotzmann, Kotzmann I., Pálka, Vykydal | TJ Šumperk | 46.57 | 6.00 | |||||||||||||||
2 | Koňařík, Říhošek, Pěječek, Trčka Koňařík, Říhošek, Pěječek, Trčka | SK Přerov | 46.98 | 5.00 | |||||||||||||||
3 | Osman, Hrivňák, Berka, Skoumal Osman, Hrivňák, Berka, Skoumal | TJ Šumperk | DNQ | ||||||||||||||||
Poznámky:DNQ - předáno před předávkovým územím, 170.6 |
|||||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
4 x 100 m - Ženy (Běh)
Běh (ne, 12.7.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Šmídová, Pišová, Moškořová, Slováková Šmídová, Pišová, Moškořová, Slováková | TJ Slezan Frýdek-Místek | 52.26 | 11.00 | |||||||||||||||
2 | Šišmová, Koželuhová, Síbrová, Moravcová Šišmová, Koželuhová, Síbrová, Moravcová | SK Přerov | 53.34 | 9.00 | |||||||||||||||
3 | Sedláčková, Peluhová, Hojgrová, Dominiková Sedláčková, Peluhová, Hojgrová, Dominiková | TJ Šumperk | 53.79 | 8.00 | |||||||||||||||
4 | Balůsková, Müllerová, Běhalová, Vilémová Balůsková, Müllerová, Běhalová, Vilémová | SK Přerov | 54.07 | 7.00 | |||||||||||||||
5 | Pokorná, Podjuklová, Kasparová, Úlehlová Pokorná, Podjuklová, Kasparová, Úlehlová | SK Hranice | 60.54 | 6.00 | |||||||||||||||
6 | Koutňáková, Uhlířová, Hanáková, Doležalová Koutňáková, Uhlířová, Hanáková, Doležalová | SK Přerov | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
skok vysoký - Muži (Běh)
Běh (ne, 12.7.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Body | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Zbyněk ČechZbyněk Čech
SK Hranice |
83 | 1.86 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Martin TrybulaMartin Trybula
TJ Slezan Frýdek-Místek |
92 | 1.83 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
David SehnalDavid Sehnal
AC Prostějov |
85 | 1.78 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Marek WitoszekMarek Witoszek
TJ Jäkl Karviná |
84 | 1.78 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Jakub BartunčíkJakub Bartunčík
SK Hranice |
85 | 1.73 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Jan HummelJan Hummel
TJ Slezan Opava |
92 | 1.73 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Adam FialaAdam Fiala
Atletika Poruba o.s. |
93 | 1.73 | 3.50 | |||||||||||||||
Jakub MangelJakub Mangel
TJ Slezan Opava |
93 | 1.73 | 3.50 | ||||||||||||||||
9 |
Michal TrčkaMichal Trčka
SK Přerov |
84 | 1.73 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Aleš ŘíhošekAleš Říhošek
SK Přerov |
85 | 1.68 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Ondřej MrázekOndřej Mrázek
TJ Šumperk |
90 | 1.63 | ||||||||||||||||
12 |
Lukáš NěmecLukáš Němec
TJ Slezan Opava |
93 | 1.58 | ||||||||||||||||
Jakub NěmečekJakub Němeček
AK Olomouc |
90 | 1.58 | |||||||||||||||||
Celkem 13 závodníků |
skok vysoký - Ženy (Finále)
Finále (ne, 12.7.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Body | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Eva SedláčkováEva Sedláčková
TJ Šumperk |
72 | 1.58 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Jana KučerováJana Kučerová
TJ Slezan Frýdek-Místek |
90 | 1.53 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Adéla BalůskováAdéla Balůsková
SK Přerov |
91 | 1.53 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Pavlína BřezinováPavlína Březinová
TJ Šumperk |
94 | 1.48 | 5.50 | |||||||||||||||
Kateřina GondováKateřina Gondová
TJ Šumperk |
81 | 1.48 | 5.50 | ||||||||||||||||
Barbora ChytilováBarbora Chytilová
TJ Šumperk |
94 | 1.48 | 5.50 | ||||||||||||||||
Zuzana PeluhováZuzana Peluhová
TJ Šumperk |
89 | 1.48 | 5.50 | ||||||||||||||||
8 |
Lucie DoležalováLucie Doležalová
SK Přerov |
91 | 1.48 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Jana TomkováJana Tomková
SK Přerov |
94 | 1.48 | 2.00 | |||||||||||||||
MS |
Leona SilnicováLeona Silnicová
AK SSK Vítkovice |
93 | 1.64 | ||||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
skok o tyči - Muži (Finále)
Finále (ne, 12.7.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Body | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Michal ŠtefekMichal Štefek
TJ Slezan Frýdek-Místek |
91 | 4.23 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Jan HrivnákJan Hrivnák
TJ Šumperk |
91 | 3.83 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Marek NevrklaMarek Nevrkla
TJ Šumperk |
75 | 3.83 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Roman VajdaRoman Vajda
TJ Slezan Opava |
70 | 3.63 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Milan VaculaMilan Vacula
TJ Slezan Opava |
60 | 3.43 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Adam FialaAdam Fiala
Atletika Poruba o.s. |
93 | 3.23 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Vladislav KasparVladislav Kaspar
SK Hranice |
59 | 3.23 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Jiří VolnýJiří Volný
TJ Slezan Opava |
56 | 2.63 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Josef SkálaJosef Skála
SK Přerov |
58 | 2.63 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Jaroslav DobešJaroslav Dobeš
TJ Jäkl Karviná |
60 | 2.63 | 1.00 | |||||||||||||||
Adam KotzmannAdam Kotzmann
TJ Šumperk |
93 | 0 | |||||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
skok o tyči - Ženy (Finále)
Finále (ne, 12.7.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Body | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Kateřina ValováKateřina Valová
TJ Šumperk |
82 | 3.03 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Jana TruksováJana Truksová
TJ Šumperk |
92 | 2.83 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Pavlína BřezinováPavlína Březinová
TJ Šumperk |
94 | 2.73 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Michaela KasparováMichaela Kasparová
SK Hranice |
73 | 2.53 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Veronika MoškořováVeronika Moškořová
TJ Slezan Frýdek-Místek |
93 | 2.53 | 6.00 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
skok daleký - Muži (Finále)
Finále (ne, 12.7.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Michal ŠtefekMichal Štefek
TJ Slezan Frýdek-Místek |
91 | 6.90 +0.8 m/s | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Tomáš VykydalTomáš Vykydal
TJ Šumperk |
81 | 6.65 +0.8 m/s | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Tomáš HedrichTomáš Hedrich
TJ Šumperk |
89 | 6.48 +0.5 m/s | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Michal PorubaMichal Poruba
AK Olomouc |
90 | 6.30 +1.3 m/s | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Marek WitoszekMarek Witoszek
TJ Jäkl Karviná |
84 | 6.25 -0.6 m/s | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Pavel MrázPavel Mráz
SK Hranice |
86 | 6.18 -0.5 m/s | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Martin TrybulaMartin Trybula
TJ Slezan Frýdek-Místek |
92 | 6.14 +1.2 m/s | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Ondřej MrázekOndřej Mrázek
TJ Šumperk |
90 | 6.07 +1.5 m/s | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Zbyněk ČechZbyněk Čech
SK Hranice |
83 | 6.06 +0.0 m/s | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Tomáš ProkšTomáš Prokš
TJ Slezan Opava |
91 | 6.04 -0.5 m/s | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Jakub BartunčíkJakub Bartunčík
SK Hranice |
85 | 6.03 +0.0 m/s | ||||||||||||||||
12 |
Jan KoňaříkJan Koňařík
SK Přerov |
84 | 6.01 +0.0 m/s | ||||||||||||||||
13 |
Adam FialaAdam Fiala
Atletika Poruba o.s. |
93 | 5.95 +0.5 m/s | ||||||||||||||||
14 |
Miroslav KubíčekMiroslav Kubíček
TJ Šumperk |
90 | 5.32 +0.0 m/s | ||||||||||||||||
15 |
Tomáš VišinkaTomáš Višinka
AK Olomouc |
92 | 5.20 +0.6 m/s | ||||||||||||||||
16 |
Ondřej SikoraOndřej Sikora
TJ Jäkl Karviná |
94 | 5.18 -0.5 m/s | ||||||||||||||||
17 |
Petr MikuláčekPetr Mikuláček
SK Přerov |
95 | 4.97 -0.5 m/s | ||||||||||||||||
18 |
Martin VíchaMartin Vícha
TJ Slezan Opava |
90 | 4.63 +0.0 m/s | ||||||||||||||||
Robert NovotnýRobert Novotný
TJ Slezan Frýdek-Místek |
89 | 0 | |||||||||||||||||
Celkem 19 závodníků |
skok daleký - Ženy (Finále)
Finále (ne, 12.7.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Lucie DomskáLucie Domská
TJ Šumperk |
93 | 5.30 +0.0 m/s | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Karolína BěhalováKarolína Běhalová
SK Přerov |
92 | 5.15 +0.0 m/s | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Nikola HorňáčkováNikola Horňáčková
TJ Slezan Frýdek-Místek |
93 | 5.10 -0.1 m/s | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Kristina JurigováKristina Jurigová
Atletika Poruba o.s. |
94 | 5.10 -0.7 m/s | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Eva SedláčkováEva Sedláčková
TJ Šumperk |
72 | 4.89 +0.0 m/s | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Jana JedelskáJana Jedelská
TJ Slezan Frýdek-Místek |
92 | 4.62 -0.8 m/s | 5.00 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
trojskok - Muži (Finále)
Finále (ne, 12.7.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Pavel MrázPavel Mráz
SK Hranice |
86 | 13.34 +0.5 m/s | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Zbyněk ČechZbyněk Čech
SK Hranice |
83 | 13.18 +0.0 m/s | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Tomáš HedrichTomáš Hedrich
TJ Šumperk |
89 | 13.08 +1.5 m/s | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Marek WitoszekMarek Witoszek
TJ Jäkl Karviná |
84 | 12.97 +0.9 m/s | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Jan KoňaříkJan Koňařík
SK Přerov |
84 | 12.76 +0.5 m/s | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Martin TrybulaMartin Trybula
TJ Slezan Frýdek-Místek |
92 | 12.55 +0.5 m/s | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Tomáš ProkšTomáš Prokš
TJ Slezan Opava |
91 | 12.23 +0.0 m/s | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Jakub BartunčíkJakub Bartunčík
SK Hranice |
85 | 11.74 -0.7 m/s | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Martin VíchaMartin Vícha
TJ Slezan Opava |
90 | 11.50 +0.0 m/s | 2.00 | |||||||||||||||
Branislav DroščákBranislav Droščák
SK Přerov |
80 | 0 | |||||||||||||||||
Luboš KummerLuboš Kummer
TJ Slezan Opava |
69 | DNP | |||||||||||||||||
Jakub MangelJakub Mangel
TJ Slezan Opava |
93 | 0 | |||||||||||||||||
Marek NevrklaMarek Nevrkla
TJ Šumperk |
75 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 13 závodníků |
trojskok - Ženy (Finále)
Finále (ne, 12.7.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Lenka KlapetkováLenka Klapetková
TJ Šumperk |
86 | 10.69 +0.6 m/s | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Fatima KostkováFatima Kostková
Atletika Poruba o.s. |
93 | 10.66 -0.1 m/s | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Kateřina GondováKateřina Gondová
TJ Šumperk |
81 | 10.64 +1.0 m/s | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Lucie DoležalováLucie Doležalová
SK Přerov |
91 | 10.60 +0.2 m/s | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Zuzana PeluhováZuzana Peluhová
TJ Šumperk |
89 | 10.58 +0.4 m/s | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Jana KučerováJana Kučerová
TJ Slezan Frýdek-Místek |
90 | 10.44 -0.6 m/s | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Adéla BalůskováAdéla Balůsková
SK Přerov |
91 | 10.29 +0.3 m/s | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Barbora RohanováBarbora Rohanová
SK Hranice |
92 | 10.27 +0.0 m/s | 3.00 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
vrh koulí 4kg - Ženy (Finále)
Finále (ne, 12.7.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Hana TáborskáHana Táborská
TJ Šumperk |
89 | 10.47 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Jarmila KlimešováJarmila Klimešová
TJ Šumperk |
47 | 08.70 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Eva VilémováEva Vilémová
SK Přerov |
92 | 08.33 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Martina KoutňákováMartina Koutňáková
SK Přerov |
90 | 08.33 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Jana LepíkováJana Lepíková
TJ Slezan Frýdek-Místek |
91 | 08.21 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Lucie SíbrováLucie Síbrová
SK Přerov |
91 | 07.97 | 5.00 | |||||||||||||||
Lucie NavrátilováLucie Navrátilová
SK Přerov |
91 | 0 | |||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
vrh koulí 7,26kg - Muži (Finále)
Finále (ne, 12.7.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jan VavříkJan Vavřík
AK Olomouc |
79 | 13.60 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Pavel KolomazníkPavel Kolomazník
SK Přerov |
73 | 12.59 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Pavel KuklaPavel Kukla
TJ Slezan Opava |
71 | 12.54 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Martin NovákMartin Novák
AK Olomouc |
92 | 12.48 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Martin OlšerMartin Olšer
Atletika Poruba o.s. |
75 | 11.79 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Evžen OhlídalEvžen Ohlídal
AC Prostějov |
57 | 11.60 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Jan HrabecJan Hrabec
TJ Slezan Frýdek-Místek |
65 | 11.38 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Zbyněk MocZbyněk Moc
TJ Slezan Opava |
61 | 11.26 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Jiří TrnkaJiří Trnka
AK Olomouc |
80 | 10.93 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Petr BulkoPetr Bulko
AK Olomouc |
92 | 10.67 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
David UhlířDavid Uhlíř
AK Olomouc |
80 | 10.31 | ||||||||||||||||
12 |
Martin PítrMartin Pítr
AK Olomouc |
83 | 10.14 | ||||||||||||||||
13 |
Vladislav KasparVladislav Kaspar
SK Hranice |
87 | 09.26 | ||||||||||||||||
14 |
Josef SkálaJosef Skála
SK Přerov |
58 | 08.82 | ||||||||||||||||
MS |
Jiří SahajJiří Sahaj
SK Přerov |
79 | 09.91 | ||||||||||||||||
Celkem 15 závodníků |
hod diskem 1kg - Ženy (Finále)
Finále (ne, 12.7.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Hana TáborskáHana Táborská
TJ Šumperk |
89 | 32.50 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Jana BednaříkováJana Bednaříková
SK Přerov |
88 | 27.33 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Martina KoutňákováMartina Koutňáková
SK Přerov |
90 | 26.98 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Jana LepíkováJana Lepíková
TJ Slezan Frýdek-Místek |
91 | 26.74 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Kristina JurigováKristina Jurigová
Atletika Poruba o.s. |
94 | 24.40 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Jarmila KlimešováJarmila Klimešová
TJ Šumperk |
47 | 23.16 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Sabina MalíkováSabina Malíková
Atletika Poruba o.s. |
94 | 19.41 | 4.00 | |||||||||||||||
MS |
Lucie KukelkováLucie Kukelková
TJ Sokol Opava |
94 | 31.46 | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
hod diskem 2kg - Muži (Finále)
Finále (ne, 12.7.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jan VavříkJan Vavřík
AK Olomouc |
79 | 45.53 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Pavel KuklaPavel Kukla
TJ Slezan Opava |
71 | 41.60 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Martin NovákMartin Novák
AK Olomouc |
92 | 41.38 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Evžen OhlídalEvžen Ohlídal
AC Prostějov |
57 | 41.10 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Martin OlšerMartin Olšer
Atletika Poruba o.s. |
75 | 37.98 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Pavel KolomazníkPavel Kolomazník
SK Přerov |
73 | 37.28 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Jiří TrnkaJiří Trnka
AK Olomouc |
80 | 36.95 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
David UhlířDavid Uhlíř
AK Olomouc |
80 | 35.20 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Jan HrabecJan Hrabec
TJ Slezan Frýdek-Místek |
65 | 32.22 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Zbyněk MocZbyněk Moc
TJ Slezan Opava |
61 | 32.21 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Petr BulkoPetr Bulko
AK Olomouc |
92 | 32.13 | ||||||||||||||||
12 |
Jiří SahajJiří Sahaj
SK Přerov |
79 | 29.86 | ||||||||||||||||
13 |
Vladislav KasparVladislav Kaspar
SK Hranice |
87 | 27.45 | ||||||||||||||||
14 |
Michal KřivaMichal Křiva
SK Hranice |
89 | 22.83 | ||||||||||||||||
Václav KlvaňaVáclav Klvaňa
SK Přerov |
51 | 0 | |||||||||||||||||
Lumír DaněkLumír Daněk
AC Prostějov |
69 | 0 | |||||||||||||||||
Jiří HorkýJiří Horký
AK Olomouc |
92 | 0 | |||||||||||||||||
Jiří TkadlčíkJiří Tkadlčík
SK Přerov |
89 | 0 | |||||||||||||||||
Martin PítrMartin Pítr
AK Olomouc |
83 | 0 | |||||||||||||||||
Robert ZmělíkRobert Změlík
AC Prostějov |
69 | 0 | |||||||||||||||||
Celkem 20 závodníků |
hod kladivem 4kg - Ženy (Finále)
Finále (ne, 12.7.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Hana TáborskáHana Táborská
TJ Šumperk |
89 | 44.33 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Jana LepíkováJana Lepíková
TJ Slezan Frýdek-Místek |
91 | 39.72 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Michaela KasparováMichaela Kasparová
SK Hranice |
73 | 29.89 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Martina KoutňákováMartina Koutňáková
SK Přerov |
90 | 28.91 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Alena MüllerováAlena Müllerová
SK Přerov |
90 | 27.52 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Eva VilémováEva Vilémová
SK Přerov |
92 | 19.14 | 5.00 | |||||||||||||||
MS |
Lucie KukelkováLucie Kukelková
TJ Sokol Opava |
94 | 34.26 | ||||||||||||||||
MS |
Sabina MalíkováSabina Malíková
Atletika Poruba o.s. |
94 | 28.79 | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
hod kladivem 7,26kg - Muži (Finále)
Finále (ne, 12.7.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Michal SkýpalaMichal Skýpala
TJ Šumperk |
89 | 47.00 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Zbyněk MocZbyněk Moc
TJ Slezan Opava |
61 | 44.02 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Zbyněk ŠebestaZbyněk Šebesta
SK Hranice |
62 | 43.73 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Pavel KuklaPavel Kukla
TJ Slezan Opava |
71 | 40.02 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Martin NovákMartin Novák
AK Olomouc |
92 | 35.95 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Antonín KarasAntonín Karas
TJ Šumperk |
51 | 32.38 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Pavel KolomazníkPavel Kolomazník
SK Přerov |
73 | 31.76 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Martin PítrMartin Pítr
AK Olomouc |
83 | 31.65 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Jiří TrnkaJiří Trnka
AK Olomouc |
80 | 29.09 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Jan HrabecJan Hrabec
TJ Slezan Frýdek-Místek |
65 | 28.96 | 1.00 | |||||||||||||||
Jiří SahajJiří Sahaj
SK Přerov |
79 | 0 | |||||||||||||||||
Vladislav KasparVladislav Kaspar
SK Hranice |
87 | 0 | |||||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
hod oštěpem 600g - Ženy (Finále)
Finále (ne, 12.7.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jana KučerováJana Kučerová
TJ Slezan Frýdek-Místek |
90 | 34.91 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Jana BednaříkováJana Bednaříková
SK Přerov |
88 | 32.33 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Jitka HoppováJitka Hoppová
SK Hranice |
74 | 31.93 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Jarmila KlimešováJarmila Klimešová
TJ Šumperk |
47 | 29.37 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Nikola HorňáčkováNikola Horňáčková
TJ Slezan Frýdek-Místek |
93 | 27.88 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Petra DoležalováPetra Doležalová
SK Přerov |
92 | 26.07 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Lenka KlapetkováLenka Klapetková
TJ Šumperk |
86 | 24.17 | 4.00 | |||||||||||||||
MS |
Lucie OndraschkováLucie Ondraschková
TJ Sokol Opava |
89 | 30.27 | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
hod oštěpem 800g - Muži (Finále)
Finále (ne, 12.7.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Stanislav ŠuškaStanislav Šuška
Atletika Poruba o.s. |
75 | 56.13 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Jakub KotkolíkJakub Kotkolík
Atletika Poruba o.s. |
91 | 47.72 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Michal SkýpalaMichal Skýpala
TJ Šumperk |
89 | 47.29 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Zdeněk NenadálZdeněk Nenadál
AC Prostějov |
64 | 47.27 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
David ŠtefekDavid Štefek
TJ Slezan Frýdek-Místek |
92 | 45.81 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Pavel MrázPavel Mráz
SK Hranice |
86 | 45.80 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Martin OlšerMartin Olšer
Atletika Poruba o.s. |
75 | 44.70 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Adam KotzmannAdam Kotzmann
TJ Šumperk |
93 | 44.68 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Jiří SahajJiří Sahaj
SK Přerov |
79 | 38.60 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
David UhlířDavid Uhlíř
AK Olomouc |
80 | 35.95 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Lumír DaněkLumír Daněk
AC Prostějov |
69 | 35.80 | ||||||||||||||||
12 |
Igor KotzmannIgor Kotzmann
TJ Šumperk |
91 | 34.75 | ||||||||||||||||
13 |
Michal KřivaMichal Křiva
SK Hranice |
89 | 28.07 | ||||||||||||||||
Celkem 13 závodníků |
Celkový bodový stav - Muži |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SUMPE SUMPE | TJ Šumperk | 175.00 | ||||||||||||||||
2 | SKPRE SKPRE | SK Přerov | 147.00 | ||||||||||||||||
3 | FMIST FMIST | TJ Slezan Frýdek-Místek | 144.00 | ||||||||||||||||
4 | HRANI HRANI | SK Hranice | 114.00 | ||||||||||||||||
5 | AKLOL AKLOL | AK Olomouc | 093.00 | ||||||||||||||||
6 | SLEOP SLEOP | TJ Slezan Opava | 087.50 | ||||||||||||||||
7 | PROST PROST | AC Prostějov | 077.00 | ||||||||||||||||
8 | PORUB PORUB | Atletika Poruba o.s. | 067.50 | ||||||||||||||||
9 | KARVI KARVI | TJ Jäkl Karviná | 037.00 | ||||||||||||||||
Poznámky:Stav po: 200 m, 400 m, 800 m, 1500 m, 5000 m, 110 m př., 400 m př., disk 2kg, kladivo 7,26kg, oštěp 800g, koule 7,26kg, dálka, trojskok, tyč, výška, 110 m př., 800 m, 4x100 m, 400 m, 400 m, 400 m př., 200 m, 200 m, 100 m, 100 m, 4x100 m |
|||||||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
Celkový bodový stav - Ženy |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SUMPE SUMPE | TJ Šumperk | 289.00 | ||||||||||||||||
2 | SKPRE SKPRE | SK Přerov | 201.00 | ||||||||||||||||
3 | FMIST FMIST | TJ Slezan Frýdek-Místek | 131.00 | ||||||||||||||||
4 | PORUB PORUB | Atletika Poruba o.s. | 111.00 | ||||||||||||||||
5 | HRANI HRANI | SK Hranice | 109.00 | ||||||||||||||||
Poznámky:Stav po: 200 m, 400 m, 800 m, 1500 m, 5000 m, 100 m př., 400 m př., disk 1kg, kladivo 4kg, oštěp 600g, koule 4kg, dálka, trojskok, tyč, výška, 100 m př., 4x100 m, 400 m, 400 m př., 200 m, 100 m |
|||||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |