výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Sprintérský trojboj

Třebíč (8. 9. 2009)

50 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (út, 8.9.2009) Vítr: +2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří SýkoraJiří Sýkora 95 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 06.71 627
2 Roman HorníkRoman Horník 94 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 06.87 573
3 Mirek SimandlMirek Simandl 94 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 07.06 512
4 David KroupaDavid Kroupa 95 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 07.09 502
5 Filip NovotnýFilip Novotný 95 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 07.61 352
6 Václav KosejkVáclav Kosejk 94 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 07.64 344
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (út, 8.9.2009) Vítr: +3.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch VorlíčekVojtěch Vorlíček 95 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 07.04 518
2 Tomáš StaněkTomáš Staněk 95 ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč 07.26 450
3 Vojtěch MusilVojtěch Musil 95 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 07.36 421
4 Jiří MaříkJiří Mařík 95 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 07.37 418
5 Daniel PoustkaDaniel Poustka 95 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 07.74 318
6 Václav ZakouřilVáclav Zakouřil 94 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 07.97 261
7 Dominik ŽákDominik Žák 95 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 08.46 158
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (út, 8.9.2009) Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch PalátVojtěch Palát 94 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 06.92 557
2 Jakub NěmecJakub Němec 94 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 07.62 349
3 Martin JarýMartin Jarý 94 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 08.23 204
4 Karel ŠirokýKarel Široký 94 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 08.73 112
5 Petr MuchaPetr Mucha 94 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 09.90 1
6 Jan KožnarJan Kožnar 94 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 10.39 0
Lukáš TichýLukáš Tichý 94 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč DNP
Celkem 7 závodníků

50 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (út, 8.9.2009) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kamil MrňaKamil Mrňa 96 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 07.31 436
2 Petr KratochvílPetr Kratochvíl 96 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 07.46 393
3 Michal NejedlýMichal Nejedlý 96 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 07.54 370
4 Jan PalátJan Palát 96 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 07.78 308
5 Ondřej DolákOndřej Dolák 97 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 07.90 278
6 David RydloDavid Rydlo 97 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 08.12 227
7 Tomáš KotrbaTomáš Kotrba 96 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 08.20 210
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (út, 8.9.2009) Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Roman BenceRoman Bence 97 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 07.65 341
2 Petr KřehlíkPetr Křehlík 98 ZŠ Bartuškova TřebíčZŠ Bartuškova Třebíč 08.14 223
3 Tomáš DoležalTomáš Doležal 96 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 08.70 116
4 Ondřej TomekOndřej Tomek 97 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 09.29 39
5 Tomáš TůmaTomáš Tůma 96 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 09.63 12
6 Jan KratochvílJan Kratochvíl 96 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 09.68 9
7 Ondřej MejzlíkOndřej Mejzlík 96 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 10.16 0
Celkem 7 závodníků

50 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (út, 8.9.2009) Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Monika CabejškováMonika Cabejšková 95 ZŠ a MŠ Třebíč, Na KopcíchZŠ a MŠ Třebíč, Na Kopcích 07.23 736
2 Klára ChlubnováKlára Chlubnová 94 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 07.61 607
3 Kateřina SylvestrováKateřina Sylvestrová 95 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 07.63 600
4 Eliška RandulováEliška Randulová 94 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 08.50 349
5 Anna KrausováAnna Krausová 95 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 08.55 337
6 Monika DvořáčkováMonika Dvořáčková 94 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 09.01 231
Natálie NechvátalováNatálie Nechvátalová 95 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč DNP
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (út, 8.9.2009) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Andrea HélováAndrea Hélová 95 ZŠ a MŠ Třebíč, Na KopcíchZŠ a MŠ Třebíč, Na Kopcích 08.27 410
2 Kristýna PruškováKristýna Prušková 95 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 08.50 349
3 Adéla KřečkováAdéla Křečková 95 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 08.54 339
4 Sára KřivánkováSára Křivánková 94 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 08.84 268
5 Erika WeberováErika Weberová 95 ZŠ a MŠ Třebíč, Na KopcíchZŠ a MŠ Třebíč, Na Kopcích 09.47 143
6 Kateřina NohavováKateřina Nohavová 95 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 09.62 119
7 Kateřina NěmcováKateřina Němcová 94 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 09.68 110
MS Adéla Ballon-MiernáAdéla Ballon-Mierná 93 ZŠ a MŠ Třebíč, Na KopcíchZŠ a MŠ Třebíč, Na Kopcích 08.78 282
Celkem 8 závodníků

50 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (út, 8.9.2009) Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikola ŠpačkováNikola Špačková 96 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 07.47 653
2 Gabriela VeseláGabriela Veselá 96 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 07.96 498
3 Karolína VávrováKarolína Vávrová 96 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 08.13 449
4 Leona FialováLeona Fialová 97 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 08.14 446
5 Jana AttaskováJana Attasková 96 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 08.15 443
6 Veronika NovotnáVeronika Novotná 97 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 08.47 357
7 Andrea FrühaufováAndrea Frühaufová 96 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 08.61 322
8 Kristýna KosmákováKristýna Kosmáková 96 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 09.13 206
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (út, 8.9.2009) Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára BöhmováKlára Böhmová 96 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 08.46 360
2 Karolína BlahováKarolína Blahová 96 ZŠ a MŠ Třebíč, Na KopcíchZŠ a MŠ Třebíč, Na Kopcích 08.54 339
3 Lucie ŠtěpničkováLucie Štěpničková 96 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 08.69 303
4 Kateřina NavrkalováKateřina Navrkalová 96 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 09.02 229
5 Barbora HomolkováBarbora Homolková 96 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 09.22 189
6 Patricie StonáčkováPatricie Stonáčková 99 ZŠ Bartuškova TřebíčZŠ Bartuškova Třebíč 09.42 152
7 Lucie VladekováLucie Vladeková 97 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 09.44 149
8 Aneta TesaříkováAneta Tesaříková 97 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 10.50 19
Celkem 8 závodníků

60 m - Muži

(út, 8.9.2009) Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jaroslav RůžaJaroslav Růža 83 AK KroměřížAK Kroměříž 07.27 789
2 Václav BohutínskýVáclav Bohutínský 92 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 07.44 732
3 Ivo HertlIvo Hertl 80 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 07.66 662
4 Jakub ČtveráčekJakub Čtveráček 93 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 07.99 563
5 Ondřej MácaOndřej Máca 93 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 08.11 528
6 Tomáš KopečnýTomáš Kopečný 91 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 08.35 462
7 Michal PuschMichal Pusch 90 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 08.88 331
Celkem 7 závodníků

60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (út, 8.9.2009) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří SýkoraJiří Sýkora 95 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 07.96 571
2 Roman HorníkRoman Horník 94 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 08.20 503
3 Mirek SimandlMirek Simandl 94 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 08.26 487
4 Filip NovotnýFilip Novotný 95 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 10.39 70
David KroupaDavid Kroupa 95 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč DNP
Václav KosejkVáclav Kosejk 94 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (út, 8.9.2009) Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch VorlíčekVojtěch Vorlíček 95 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 08.59 401
2 Tomáš StaněkTomáš Staněk 95 ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč 08.66 383
3 Vojtěch MusilVojtěch Musil 95 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 08.80 350
4 Jiří MaříkJiří Mařík 95 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 08.91 324
5 Daniel PoustkaDaniel Poustka 95 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 09.44 214
6 Václav ZakouřilVáclav Zakouřil 94 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 09.53 197
7 Dominik ŽákDominik Žák 95 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 10.13 102
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (út, 8.9.2009) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch PalátVojtěch Palát 94 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 08.11 528
2 Jakub NěmecJakub Němec 94 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 08.91 324
3 Martin JarýMartin Jarý 94 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 09.70 168
4 Karel ŠirokýKarel Široký 94 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 10.60 47
5 Petr MuchaPetr Mucha 94 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 11.92 0
6 Jan KožnarJan Kožnar 94 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 12.31 0
Lukáš TichýLukáš Tichý 94 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč DNP
Celkem 7 závodníků

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (út, 8.9.2009) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kamil MrňaKamil Mrňa 96 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 08.71 371
2 Michal NejedlýMichal Nejedlý 96 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 08.74 364
3 Petr KratochvílPetr Kratochvíl 96 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 08.78 354
4 Jan PalátJan Palát 96 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 09.39 224
5 Ondřej DolákOndřej Dolák 97 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 09.54 196
6 Tomáš KotrbaTomáš Kotrba 96 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 09.69 169
7 David RydloDavid Rydlo 97 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 09.84 145
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (út, 8.9.2009) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Roman BenceRoman Bence 97 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 08.94 318
2 Petr KřehlíkPetr Křehlík 98 ZŠ Bartuškova TřebíčZŠ Bartuškova Třebíč 09.89 137
3 Tomáš DoležalTomáš Doležal 96 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 10.47 61
4 Ondřej TomekOndřej Tomek 97 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 11.14 9
5 Jan KratochvílJan Kratochvíl 96 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 11.82 0
6 Tomáš TůmaTomáš Tůma 96 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 11.89 0
7 Ondřej MejzlíkOndřej Mejzlík 96 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 12.64 0
Celkem 7 závodníků

60 m - Ženy

(út, 8.9.2009) Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petra MandátováPetra Mandátová 90 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 08.80 618
Celkem 1 závodníků

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (út, 8.9.2009) Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Monika CabejškováMonika Cabejšková 95 ZŠ a MŠ Třebíč, Na KopcíchZŠ a MŠ Třebíč, Na Kopcích 08.53 692
2 Kateřina SylvestrováKateřina Sylvestrová 95 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 08.95 579
3 Klára ChlubnováKlára Chlubnová 94 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 08.98 571
4 Anna KrausováAnna Krausová 95 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 10.21 295
5 Eliška RandulováEliška Randulová 94 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 10.24 289
6 Monika DvořáčkováMonika Dvořáčková 94 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 10.70 208
Natálie NechvátalováNatálie Nechvátalová 95 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč DNP
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (út, 8.9.2009) Vítr: +3.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Andrea HélováAndrea Hélová 95 ZŠ a MŠ Třebíč, Na KopcíchZŠ a MŠ Třebíč, Na Kopcích 09.80 378
2 Kristýna PruškováKristýna Prušková 95 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 10.07 322
3 Adéla KřečkováAdéla Křečková 95 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 10.22 293
4 Adéla Ballon-MiernáAdéla Ballon-Mierná 93 ZŠ a MŠ Třebíč, Na KopcíchZŠ a MŠ Třebíč, Na Kopcích 10.38 263
5 Sára KřivánkováSára Křivánková 94 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 10.60 224
6 Kateřina NohavováKateřina Nohavová 95 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 11.33 116
7 Kateřina NěmcováKateřina Němcová 94 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 11.43 104
8 Erika WeberováErika Weberová 95 ZŠ a MŠ Třebíč, Na KopcíchZŠ a MŠ Třebíč, Na Kopcích 11.46 100
Celkem 8 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (út, 8.9.2009) Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikola ŠpačkováNikola Špačková 96 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 08.75 632
2 Jana AttaskováJana Attasková 96 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 09.30 492
3 Gabriela VeseláGabriela Veselá 96 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 09.40 468
4 Karolína VávrováKarolína Vávrová 96 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 09.56 431
5 Leona FialováLeona Fialová 97 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 09.57 428
6 Veronika NovotnáVeronika Novotná 97 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 09.96 344
7 Andrea FrühaufováAndrea Frühaufová 96 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 10.16 304
8 Kristýna KosmákováKristýna Kosmáková 96 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 11.13 143
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (út, 8.9.2009) Vítr: +2.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína BlahováKarolína Blahová 96 ZŠ a MŠ Třebíč, Na KopcíchZŠ a MŠ Třebíč, Na Kopcích 09.92 353
2 Klára BöhmováKlára Böhmová 96 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 10.12 312
3 Lucie ŠtěpničkováLucie Štěpničková 96 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 10.31 276
4 Barbora HomolkováBarbora Homolková 96 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 10.83 187
5 Patricie StonáčkováPatricie Stonáčková 99 ZŠ Bartuškova TřebíčZŠ Bartuškova Třebíč 10.98 164
6 Kateřina NavrkalováKateřina Navrkalová 96 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 11.01 160
7 Lucie VladekováLucie Vladeková 97 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 11.07 151
8 Aneta TesaříkováAneta Tesaříková 97 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 12.65 6
Celkem 8 závodníků

100 m - Muži

(út, 8.9.2009) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jaroslav RůžaJaroslav Růža 83 AK KroměřížAK Kroměříž 11.24 808
2 Václav BohutínskýVáclav Bohutínský 92 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 11.60 732
3 Ivo HertlIvo Hertl 80 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 11.86 679
4 Jakub ČtveráčekJakub Čtveráček 93 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 12.71 518
5 Ondřej MácaOndřej Máca 93 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 12.88 488
6 Tomáš KopečnýTomáš Kopečný 91 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 13.11 449
7 Michal PuschMichal Pusch 90 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 13.77 346
Celkem 7 závodníků

100 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (út, 8.9.2009) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří SýkoraJiří Sýkora 95 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 12.64 531
2 Mirek SimandlMirek Simandl 94 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 12.84 495
3 Roman HorníkRoman Horník 94 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 12.97 473
David KroupaDavid Kroupa 95 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč DNP
Filip NovotnýFilip Novotný 95 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč DNP
Václav KosejkVáclav Kosejk 94 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (út, 8.9.2009) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch VorlíčekVojtěch Vorlíček 95 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 14.03 308
2 Jiří MaříkJiří Mařík 95 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 14.33 267
3 Daniel PoustkaDaniel Poustka 95 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 15.49 134
4 Dominik ŽákDominik Žák 95 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 17.40 10
Tomáš StaněkTomáš Staněk 95 ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč DNP
Václav ZakouřilVáclav Zakouřil 94 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč DNP
Vojtěch MusilVojtěch Musil 95 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč DNP
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (út, 8.9.2009) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch PalátVojtěch Palát 94 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 13.11 449
2 Jakub NěmecJakub Němec 94 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 15.46 137
3 Martin JarýMartin Jarý 94 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 16.00 89
4 Karel ŠirokýKarel Široký 94 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 17.40 10
5 Petr MuchaPetr Mucha 94 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 20.73 0
6 Jan KožnarJan Kožnar 94 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 21.43 0
Lukáš TichýLukáš Tichý 94 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč DNP
Celkem 7 závodníků

100 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (út, 8.9.2009) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kamil MrňaKamil Mrňa 96 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 14.02 309
2 Michal NejedlýMichal Nejedlý 96 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 14.13 294
3 Petr KratochvílPetr Kratochvíl 96 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 14.49 246
4 Jan PalátJan Palát 96 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 14.79 209
5 Ondřej DolákOndřej Dolák 97 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 15.38 145
6 Tomáš KotrbaTomáš Kotrba 96 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 15.92 95
7 David RydloDavid Rydlo 97 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 16.88 31
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (út, 8.9.2009) Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Roman BenceRoman Bence 97 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 14.35 264
2 Petr KřehlíkPetr Křehlík 98 ZŠ Bartuškova TřebíčZŠ Bartuškova Třebíč 16.11 80
3 Tomáš DoležalTomáš Doležal 96 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 17.42 9
4 Ondřej TomekOndřej Tomek 97 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 17.60 4
5 Jan KratochvílJan Kratochvíl 96 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 19.09 0
6 Tomáš TůmaTomáš Tůma 96 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 19.92 0
7 Ondřej MejzlíkOndřej Mejzlík 96 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 20.32 0
Celkem 7 závodníků

100 m - Ženy

(út, 8.9.2009) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petra MandátováPetra Mandátová 90 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 14.28 561
Celkem 1 závodníků

100 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (út, 8.9.2009) Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Monika CabejškováMonika Cabejšková 95 ZŠ a MŠ Třebíč, Na KopcíchZŠ a MŠ Třebíč, Na Kopcích 13.67 657
2 Kateřina SylvestrováKateřina Sylvestrová 95 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 14.27 563
3 Klára ChlubnováKlára Chlubnová 94 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 14.38 546
4 Eliška RandulováEliška Randulová 94 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 16.89 230
5 Anna KrausováAnna Krausová 95 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 17.29 191
6 Monika DvořáčkováMonika Dvořáčková 94 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 21.31 0
Natálie NechvátalováNatálie Nechvátalová 95 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč DNP
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (út, 8.9.2009) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Andrea HélováAndrea Hélová 95 ZŠ a MŠ Třebíč, Na KopcíchZŠ a MŠ Třebíč, Na Kopcích 16.24 300
2 Adéla KřečkováAdéla Křečková 95 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 16.76 243
3 Kristýna PruškováKristýna Prušková 95 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 16.86 233
4 Adéla Ballon-MiernáAdéla Ballon-Mierná 93 ZŠ a MŠ Třebíč, Na KopcíchZŠ a MŠ Třebíč, Na Kopcích 17.13 206
5 Sára KřivánkováSára Křivánková 94 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 17.58 165
6 Kateřina NohavováKateřina Nohavová 95 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 19.02 61
7 Kateřina NěmcováKateřina Němcová 94 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 19.08 58
8 Erika WeberováErika Weberová 95 ZŠ a MŠ Třebíč, Na KopcíchZŠ a MŠ Třebíč, Na Kopcích 19.09 57
Celkem 8 závodníků

100 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (út, 8.9.2009) Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikola ŠpačkováNikola Špačková 96 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 14.20 573
2 Gabriela VeseláGabriela Veselá 96 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 15.29 418
3 Karolína VávrováKarolína Vávrová 96 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 15.37 407
4 Jana AttaskováJana Attasková 96 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 15.48 393
5 Leona FialováLeona Fialová 97 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 15.68 367
6 Veronika NovotnáVeronika Novotná 97 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 16.20 305
7 Andrea FrühaufováAndrea Frühaufová 96 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 17.22 198
Kristýna KosmákováKristýna Kosmáková 96 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč DNP
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (út, 8.9.2009) Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína BlahováKarolína Blahová 96 ZŠ a MŠ Třebíč, Na KopcíchZŠ a MŠ Třebíč, Na Kopcích 16.08 319
2 Klára BöhmováKlára Böhmová 96 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 16.35 288
3 Lucie ŠtěpničkováLucie Štěpničková 96 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 17.09 210
4 Barbora HomolkováBarbora Homolková 96 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 17.76 149
5 Patricie StonáčkováPatricie Stonáčková 99 ZŠ Bartuškova TřebíčZŠ Bartuškova Třebíč 17.91 137
6 Lucie VladekováLucie Vladeková 97 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 18.24 112
7 Aneta TesaříkováAneta Tesaříková 97 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 21.64 0
Kateřina NavrkalováKateřina Navrkalová 96 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč DNP
Celkem 8 závodníků

200 m - Muži

(út, 8.9.2009) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jaroslav RůžaJaroslav Růža 83 AK KroměřížAK Kroměříž 22.43 840
2 Václav BohutínskýVáclav Bohutínský 92 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 23.60 729
3 Ivo HertlIvo Hertl 80 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 24.41 657
4 Jakub ČtveráčekJakub Čtveráček 93 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 26.01 523
5 Tomáš KopečnýTomáš Kopečný 91 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 27.16 436
6 Michal PuschMichal Pusch 90 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 29.49 281
Ondřej MácaOndřej Máca 93 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč DNP
Celkem 7 závodníků

200 m - Ženy

(út, 8.9.2009) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petra MandátováPetra Mandátová 90 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 29.12 545
Celkem 1 závodníků
Sprintérský trojboj - Muži
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Jaroslav RůžaJaroslav Růža 83 AK KroměřížAK Kroměříž 2437
2 Václav BohutínskýVáclav Bohutínský 92 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 2193
3 Ivo HertlIvo Hertl 80 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1998
4 Jakub ČtveráčekJakub Čtveráček 93 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 1604
5 Tomáš KopečnýTomáš Kopečný 91 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 1347
6 Michal PuschMichal Pusch 90 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 0958
Ondřej MácaOndřej Máca 93 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 1016
Poznámky:

Růža J. 2437 (07.27/789-11.24/808-22.43/840)

Bohutínský V. 2193 (07.44/732-11.60/732-23.60/729)

Hertl I. 1998 (07.66/662-11.86/679-24.41/657)

Čtveráček J. 1604 (07.99/563-12.71/518-26.01/523)

Kopečný T. 1347 (08.35/462-13.11/449-27.16/436)

Máca O. 1016 (08.11/528-12.88/488-/)

Pusch M. 958 (13.77/346-29.49/281-08.88/331)
Celkem 7 závodníků
Sprintérský trojboj - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Jiří SýkoraJiří Sýkora 95 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 1729
2 Roman HorníkRoman Horník 94 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 1549
3 Vojtěch PalátVojtěch Palát 94 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 1534
4 Mirek SimandlMirek Simandl 94 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 1494
5 Vojtěch VorlíčekVojtěch Vorlíček 95 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 1227
6 Jiří MaříkJiří Mařík 95 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 1009
7 Jakub NěmecJakub Němec 94 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 0810
8 Daniel PoustkaDaniel Poustka 95 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 0666
9 Martin JarýMartin Jarý 94 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 0461
10 Dominik ŽákDominik Žák 95 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 0270
11 Karel ŠirokýKarel Široký 94 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 0169
12 Petr MuchaPetr Mucha 94 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 0001
13 Jan KožnarJan Kožnar 94 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 0000
David KroupaDavid Kroupa 95 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 0502
Filip NovotnýFilip Novotný 95 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 0422
Václav ZakouřilVáclav Zakouřil 94 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 0458
Tomáš StaněkTomáš Staněk 95 ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč 0833
Václav KosejkVáclav Kosejk 94 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 0344
Vojtěch MusilVojtěch Musil 95 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 0771
Lukáš TichýLukáš Tichý 94 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 0000
Poznámky:
Po ukončení soutěže před odesláním výsledků na web ČAS (www.atletika.cz) změňte v časovém pořadu název disciplíny celkový bodový stav na příslušný název víceboje (např. desetiboj) tak, aby bylo možné zpracovat korektně statistiku!

Sýkora J. 1729 (06.71/627-07.96/571-12.64/531)

Horník R. 1549 (06.87/573-08.20/503-12.97/473)

Palát V. 1534 (06.92/557-08.11/528-13.11/449)

Simandl M. 1494 (07.06/512-08.26/487-12.84/495)

Vorlíček V. 1227 (07.04/518-08.59/401-14.03/308)

Mařík J. 1009 (07.37/418-08.91/324-14.33/267)

Staněk T. 833 (08.66/383-/-07.26/450)

Němec J. 810 (07.62/349-08.91/324-15.46/137)

Musil V. 771 (07.36/421-08.80/350-/)

Poustka D. 666 (07.74/318-09.44/214-15.49/134)

Kroupa D. 502 (07.09/502-/-/)

Jarý M. 461 (08.23/204-09.70/168-16.00/89)

Zakouřil V. 458 (07.97/261-09.53/197-/)

Novotný F. 422 (07.61/352-10.39/70-/)

Kosejk V. 344 (/-/-07.64/344)

Žák D. 270 (08.46/158-10.13/102-17.40/10)

Široký K. 169 (08.73/112-10.60/47-17.40/10)

Mucha P. 1 (09.90/1-11.92/0-20.73/0)

Kožnar J. 0 (10.39/0-12.31/0-21.43/0)

Tichý L. 0 (/-/-/)
Celkem 20 závodníků
Sprintérský trojboj - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Kamil MrňaKamil Mrňa 96 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 1116
2 Michal NejedlýMichal Nejedlý 96 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 1028
3 Petr KratochvílPetr Kratochvíl 96 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 0993
4 Roman BenceRoman Bence 97 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 0923
5 Jan PalátJan Palát 96 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 0741
6 Ondřej DolákOndřej Dolák 97 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 0619
7 Tomáš KotrbaTomáš Kotrba 96 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 0474
8 Petr KřehlíkPetr Křehlík 98 ZŠ Bartuškova TřebíčZŠ Bartuškova Třebíč 0440
9 Tomáš DoležalTomáš Doležal 96 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 0186
10 Ondřej TomekOndřej Tomek 97 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 0052
11 Tomáš TůmaTomáš Tůma 96 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 0012
12 Jan KratochvílJan Kratochvíl 96 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 0009
13 Ondřej MejzlíkOndřej Mejzlík 96 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 0000
Poznámky:

Mrňa K. 1116 (07.31/436-08.71/371-14.02/309)

Nejedlý M. 1028 (07.54/370-08.74/364-14.13/294)

Kratochvíl P. 993 (07.46/393-08.78/354-14.49/246)

Bence R. 923 (07.65/341-08.94/318-14.35/264)

Palát J. 741 (07.78/308-09.39/224-14.79/209)

Dolák O. 619 (07.90/278-09.54/196-15.38/145)

Kotrba T. 474 (08.20/210-09.69/169-15.92/95)

Křehlík P. 440 (08.14/223-09.89/137-16.11/80)

Rydlo D. 403 (16.88/31-08.12/227-09.84/145)

Doležal T. 186 (08.70/116-10.47/61-17.42/9)

Tomek O. 52 (17.60/4-09.29/39-11.14/9)

Tůma T. 12 (09.63/12-11.89/0-19.92/0)

Kratochvíl J. 9 (09.68/9-11.82/0-19.09/0)

Mejzlík O. 0 (10.16/0-12.64/0-20.32/0)
Celkem 13 závodníků
Sprintérský trojboj - Ženy
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Petra MandátováPetra Mandátová 90 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 1724
Poznámky:

Mandátová P. 1724 (08.80/618-14.28/561-29.12/545)
Celkem 1 závodníků
Sprintérský trojboj - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Monika CabejškováMonika Cabejšková 95 ZŠ a MŠ Třebíč, Na KopcíchZŠ a MŠ Třebíč, Na Kopcích 2085
2 Kateřina SylvestrováKateřina Sylvestrová 95 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 1742
3 Klára ChlubnováKlára Chlubnová 94 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 1724
4 Andrea HélováAndrea Hélová 95 ZŠ a MŠ Třebíč, Na KopcíchZŠ a MŠ Třebíč, Na Kopcích 1088
5 Kristýna PruškováKristýna Prušková 95 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 0904
6 Adéla KřečkováAdéla Křečková 95 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 0875
7 Eliška RandulováEliška Randulová 94 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 0868
8 Anna KrausováAnna Krausová 95 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 0823
9 Sára KřivánkováSára Křivánková 94 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 0657
10 Monika DvořáčkováMonika Dvořáčková 94 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 0439
11 Erika WeberováErika Weberová 95 ZŠ a MŠ Třebíč, Na KopcíchZŠ a MŠ Třebíč, Na Kopcích 0300
12 Kateřina NohavováKateřina Nohavová 95 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 0296
13 Kateřina NěmcováKateřina Němcová 94 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 0272
MS Adéla Ballon-MiernáAdéla Ballon-Mierná 93 ZŠ a MŠ Třebíč, Na KopcíchZŠ a MŠ Třebíč, Na Kopcích 0751
Natálie NechvátalováNatálie Nechvátalová 95 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 0000
Poznámky:

Cabejšková M. 2085 (07.23/736-08.53/692-13.67/657)

Sylvestrová K. 1742 (07.63/600-08.95/579-14.27/563)

Chlubnová K. 1724 (07.61/607-08.98/571-14.38/546)

Hélová A. 1088 (08.27/410-09.80/378-16.24/300)

Prušková K. 904 (08.50/349-10.07/322-16.86/233)

Křečková A. 875 (08.54/339-10.22/293-16.76/243)

Randulová E. 868 (08.50/349-10.24/289-16.89/230)

Krausová A. 823 (08.55/337-10.21/295-17.29/191)

Ballon-Mierná A. 751 (08.78/282-10.38/263-17.13/206)

Křivánková S. 657 (08.84/268-10.60/224-17.58/165)

Dvořáčková M. 439 (09.01/231-10.70/208-21.31/0)

Weberová E. 300 (09.47/143-11.46/100-19.09/57)

Nohavová K. 296 (09.62/119-11.33/116-19.02/61)

Němcová K. 272 (09.68/110-11.43/104-19.08/58)

Nechvátalová N. 0 (/-/-/)
Celkem 15 závodníků
Sprintérský trojboj - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Nikola ŠpačkováNikola Špačková 96 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 1858
2 Gabriela VeseláGabriela Veselá 96 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 1384
3 Jana AttaskováJana Attasková 96 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 1328
4 Karolína VávrováKarolína Vávrová 96 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 1287
5 Leona FialováLeona Fialová 97 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 1241
6 Karolína BlahováKarolína Blahová 96 ZŠ a MŠ Třebíč, Na KopcíchZŠ a MŠ Třebíč, Na Kopcích 1011
7 Veronika NovotnáVeronika Novotná 97 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 1006
8 Klára BöhmováKlára Böhmová 96 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 0960
9 Andrea FrühaufováAndrea Frühaufová 96 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 0824
10 Lucie ŠtěpničkováLucie Štěpničková 96 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 0789
11 Barbora HomolkováBarbora Homolková 96 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 0525
12 Patricie StonáčkováPatricie Stonáčková 99 ZŠ Bartuškova TřebíčZŠ Bartuškova Třebíč 0453
13 Lucie VladekováLucie Vladeková 97 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 0412
14 Aneta TesaříkováAneta Tesaříková 97 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 0025
Kristýna KosmákováKristýna Kosmáková 96 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 0349
Kateřina NavrkalováKateřina Navrkalová 96 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 0389
Poznámky:

Špačková N. 1858 (07.47/653-08.75/632-14.20/573)

Veselá G. 1384 (07.96/498-09.40/468-15.29/418)

Attasková J. 1328 (08.15/443-09.30/492-15.48/393)

Vávrová K. 1287 (08.13/449-09.56/431-15.37/407)

Fialová L. 1241 (09.57/428-15.68/367-08.14/446)

Blahová K. 1011 (08.54/339-09.92/353-16.08/319)

Novotná V. 1006 (08.47/357-09.96/344-16.20/305)

Böhmová K. 960 (08.46/360-10.12/312-16.35/288)

Frühaufová A. 824 (08.61/322-10.16/304-17.22/198)

Štěpničková L. 789 (08.69/303-10.31/276-17.09/210)

Homolková B. 525 (09.22/189-10.83/187-17.76/149)

Stonáčková P. 453 (09.42/152-10.98/164-17.91/137)

Vladeková L. 412 (09.44/149-11.07/151-18.24/112)

Navrkalová K. 389 (09.02/229-11.01/160-/)

Kosmáková K. 349 (09.13/206-11.13/143-/)

Tesaříková A. 25 (10.50/19-12.65/6-21.64/0)
Celkem 16 závodníků