výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Atletický čtyřboj mládeže

Třebíč (30. 9. 2009)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (st, 30.9.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Andrej MitchellAndrej Mitchell 94 ZŠ Třebíč, BenešovaZŠ Třebíč, Benešova 07.62 675
2 Jiří SýkoraJiří Sýkora 95 ZŠ Třebíč, BenešovaZŠ Třebíč, Benešova 07.73 640
3 Jakub BučekJakub Buček 94 ZŠ JemniceZŠ Jemnice 07.78 625
4 Pavel DvořákPavel Dvořák 94 ZŠ, M.Budějovice, HavlíčkovaZŠ, M.Budějovice, Havlíčkova 08.25 489
5 Robert AndresíkRobert Andresík 95 ZŠ Třebíč, BartuškovaZŠ Třebíč, Bartuškova 08.34 465
6 Martin HomolaMartin Homola 95 ZŠ Náměšť, HusovaZŠ Náměšť, Husova 08.48 428
7 Martin DočekalMartin Dočekal 96 ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč 08.81 347
8 Martin SkalaMartin Skala 96 ZŠ Třebíč, TýnskáZŠ Třebíč, Týnská 08.90 327
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (st, 30.9.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David KašpárekDavid Kašpárek 94 ZŠ JaroměřiceZŠ Jaroměřice 07.81 616
2 Jan HavlátJan Havlát 95 ZŠ, M.Budějovice, HavlíčkovaZŠ, M.Budějovice, Havlíčkova 08.10 531
3 Pavel JabůrekPavel Jabůrek 95 Katolické gymnázium TřebíčKatolické gymnázium Třebíč 08.26 487
4 Stanislav HutařStanislav Hutař 94 ZŠ HrotoviceZŠ Hrotovice 08.72 369
5 Miloš BaslíkMiloš Baslík 95 ZŠ Třebíč, BartuškovaZŠ Třebíč, Bartuškova 08.83 343
6 David KroupaDavid Kroupa 95 ZŠ Třebíč, BenešovaZŠ Třebíč, Benešova 08.84 340
7 Zdeněk JonákZdeněk Jonák 96 ZŠ Náměšť, HusovaZŠ Náměšť, Husova 09.88 138
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (st, 30.9.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal SmetanaMichal Smetana 94 ZŠ JemniceZŠ Jemnice 07.99 563
2 Roman HorníkRoman Horník 94 ZŠ Třebíč, BartuškovaZŠ Třebíč, Bartuškova 08.10 531
3 Michal DobešMichal Dobeš 95 ZŠ JemniceZŠ Jemnice 08.37 457
4 Tomáš ŘemínekTomáš Řemínek 95 ZŠ a MŠ, Třebíč, Na KopcíchZŠ a MŠ, Třebíč, Na Kopcích 08.53 416
5 Štěpán KourekŠtěpán Kourek 95 ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 08.56 408
6 Martin MašekMartin Mašek 94 ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč 08.57 406
7 Štěpán JaníčekŠtěpán Janíček 96 ZŠ Třebíč, TýnskáZŠ Třebíč, Týnská 09.03 298
8 Tomáš JurkaTomáš Jurka 95 Katolické gymnázium TřebíčKatolické gymnázium Třebíč 09.60 185
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (st, 30.9.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik KřížDominik Kříž 94 ZŠ JaroměřiceZŠ Jaroměřice 08.09 534
2 David PelánDavid Pelán 94 ZŠ HrotoviceZŠ Hrotovice 08.26 487
3 Viktor SpoustaViktor Spousta 95 ZŠ, M.Budějovice, HavlíčkovaZŠ, M.Budějovice, Havlíčkova 08.49 426
4 Jiří MaříkJiří Mařík 95 ZŠ Třebíč, BenešovaZŠ Třebíč, Benešova 08.50 423
5 Martin FialaMartin Fiala 96 ZŠ JemniceZŠ Jemnice 08.62 393
6 Tomáš PokornýTomáš Pokorný 94 ZŠ a MŠ, Třebíč, Na KopcíchZŠ a MŠ, Třebíč, Na Kopcích 08.78 354
7 Tomáš PotěšilTomáš Potěšil 95 ZŠ Náměšť, HusovaZŠ Náměšť, Husova 08.99 306
Celkem 7 závodníků
Běh 5 (st, 30.9.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel StrakaPavel Straka 94 ZŠ, M.Budějovice, HavlíčkovaZŠ, M.Budějovice, Havlíčkova 08.17 511
2 Jiří OndrákJiří Ondrák 95 ZŠ Třebíč, BartuškovaZŠ Třebíč, Bartuškova 08.22 498
3 Lukáš PíšaLukáš Píša 96 ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 08.26 487
4 Martin KudláčekMartin Kudláček 94 Katolické gymnázium TřebíčKatolické gymnázium Třebíč 08.37 457
5 Ondřej PetzOndřej Petz 94 ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč 08.56 408
6 Vít KrálíkVít Králík 95 ZŠ JemniceZŠ Jemnice 08.70 374
7 Jan JaníkJan Janík 96 ZŠ Třebíč, TýnskáZŠ Třebíč, Týnská 08.85 338
Celkem 7 závodníků
Běh 6 (st, 30.9.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří StuchlíkJiří Stuchlík 95 ZŠ Náměšť, HusovaZŠ Náměšť, Husova 08.06 542
2 Tomáš SvačinaTomáš Svačina 95 ZŠ JemniceZŠ Jemnice 08.26 487
3 David RichterDavid Richter 95 ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 08.33 468
4 Petr OšmeraPetr Ošmera 95 ZŠ JaroměřiceZŠ Jaroměřice 08.40 449
5 Pavel KvasničkaPavel Kvasnička 95 ZŠ JemniceZŠ Jemnice 08.67 381
6 Martin ŠarounMartin Šaroun 94 ZŠ a MŠ, Třebíč, Na KopcíchZŠ a MŠ, Třebíč, Na Kopcích 08.78 354
7 Václav SvobodaVáclav Svoboda 94 ZŠ HrotoviceZŠ Hrotovice 08.94 318
Celkem 7 závodníků
Běh 7 (st, 30.9.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš SmolíkLukáš Smolík 94 ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč 08.02 554
2 Vojtěch PalátVojtěch Palát 94 Katolické gymnázium TřebíčKatolické gymnázium Třebíč 08.18 509
3 Michal PantůčekMichal Pantůček 94 ZŠ Třebíč, BenešovaZŠ Třebíč, Benešova 08.46 434
4 Tomáš MocharTomáš Mochar 94 ZŠ JemniceZŠ Jemnice 08.52 418
5 David VorelDavid Vorel 94 ZŠ, M.Budějovice, HavlíčkovaZŠ, M.Budějovice, Havlíčkova 08.57 406
6 Radek SvobodaRadek Svoboda 95 ZŠ Třebíč, BartuškovaZŠ Třebíč, Bartuškova 09.20 261
7 Miroslav PokornýMiroslav Pokorný 95 ZŠ Třebíč, TýnskáZŠ Třebíč, Týnská 09.43 216
Celkem 7 závodníků
Běh 8 (st, 30.9.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch VorlíčekVojtěch Vorlíček 95 ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč 08.26 487
2 Lukáš SlosarčíkLukáš Slosarčík 95 ZŠ JemniceZŠ Jemnice 08.41 447
3 Stanislav VeselýStanislav Veselý 94 ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 08.45 436
4 Ondřej PolaOndřej Pola 95 ZŠ JaroměřiceZŠ Jaroměřice 08.62 393
5 Vojtěch VeselýVojtěch Veselý 95 ZŠ HrotoviceZŠ Hrotovice 08.74 364
6 Daniel ŠtrbákDaniel Štrbák 95 ZŠ a MŠ, Třebíč, Na KopcíchZŠ a MŠ, Třebíč, Na Kopcích 08.84 340
7 Adam VáňaAdam Váňa 94 ZŠ Náměšť, HusovaZŠ Náměšť, Husova 09.19 264
Celkem 7 závodníků
Běh 9 (st, 30.9.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr ŠtumfolPetr Štumfol 94 ZŠ JemniceZŠ Jemnice 07.64 668
2 Lukáš HofmanLukáš Hofman 95 ZŠ JaroměřiceZŠ Jaroměřice 08.19 506
3 Petr HutařPetr Hutař 94 ZŠ Třebíč, TýnskáZŠ Třebíč, Týnská 08.38 454
4 Zdeněk ChalupskýZdeněk Chalupský 95 Katolické gymnázium TřebíčKatolické gymnázium Třebíč 08.51 421
5 Roman DokulilRoman Dokulil 94 ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 08.96 313
6 Ondřej MytiskaOndřej Mytiska 95 ZŠ a MŠ, Třebíč, Na KopcíchZŠ a MŠ, Třebíč, Na Kopcích 09.14 274
7 Pavel BlatnýPavel Blatný 95 ZŠ HrotoviceZŠ Hrotovice 09.20 261
MS Martin KrutišMartin Krutiš 94 ZŠ, M.Budějovice, HavlíčkovaZŠ, M.Budějovice, Havlíčkova 08.90 327
Celkem 8 závodníků

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 30.9.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Monika SedláčkováMonika Sedláčková 95 ZŠ Třebíč, BartuškovaZŠ Třebíč, Bartuškova 08.36 741
2 Monika CabejškováMonika Cabejšková 95 ZŠ a MŠ, Třebíč, Na KopcíchZŠ a MŠ, Třebíč, Na Kopcích 08.48 706
3 Marcela VrtalováMarcela Vrtalová 94 ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 08.58 678
4 Klára VejmelkováKlára Vejmelková 95 ZŠ Třebíč, BenešovaZŠ Třebíč, Benešova 08.61 670
5 Nikola ŠpačkováNikola Špačková 96 ZŠ Třebíč, BartuškovaZŠ Třebíč, Bartuškova 08.67 654
6 Nikola KučerováNikola Kučerová 94 ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč 08.99 569
7 Zdena ŠtumfolováZdena Štumfolová 94 ZŠ JemniceZŠ Jemnice 09.46 454
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (st, 30.9.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lenka TomšíčkováLenka Tomšíčková 95 ZŠ JaroměřiceZŠ Jaroměřice 09.12 536
2 Lea JonákováLea Jonáková 96 ZŠ Náměšť, HusovaZŠ Náměšť, Husova 09.13 533
3 Veronika VolfováVeronika Volfová 95 ZŠ, M.Budějovice, HavlíčkovaZŠ, M.Budějovice, Havlíčkova 09.61 419
4 Karolína VávrováKarolína Vávrová 96 ZŠ Třebíč, TýnskáZŠ Třebíč, Týnská 09.62 417
5 Andrea SimonováAndrea Simonová 95 ZŠ HrotoviceZŠ Hrotovice 09.65 411
6 Veronika ŠtolhofováVeronika Štolhofová 95 ZŠ JemniceZŠ Jemnice 09.74 391
7 Denisa SvobodováDenisa Svobodová 95 Katolické gymnázium TřebíčKatolické gymnázium Třebíč 10.02 332
Světlana StrýčkováSvětlana Strýčková 95 ZŠ BřezníkZŠ Březník DNP
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (st, 30.9.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna SochnováKristýna Sochnová 94 ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč 09.12 536
2 Tereza SedláčkováTereza Sedláčková 94 ZŠ JemniceZŠ Jemnice 09.19 518
3 Nikola NečesalováNikola Nečesalová 94 ZŠ JemniceZŠ Jemnice 09.41 465
4 Veronika PřepechalováVeronika Přepechalová 95 ZŠ HrotoviceZŠ Hrotovice 09.57 428
5 Zuzana KřivánkováZuzana Křivánková 95 ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 09.75 389
6 Markéta VlčkováMarkéta Vlčková 96 ZŠ Třebíč, TýnskáZŠ Třebíč, Týnská 09.84 369
7 Lucie SoukopováLucie Soukopová 95 ZŠ BřezníkZŠ Březník 10.29 280
8 Petra PolickáPetra Polická 96 ZŠ JaroměřiceZŠ Jaroměřice 10.74 201
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (st, 30.9.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina SylvestrováKateřina Sylvestrová 95 ZŠ Třebíč, BenešovaZŠ Třebíč, Benešova 08.73 637
2 Monika PyskováMonika Pysková 95 ZŠ Třebíč, BartuškovaZŠ Třebíč, Bartuškova 09.16 526
3 Lucie NovákováLucie Nováková 95 ZŠ JemniceZŠ Jemnice 09.57 428
4 Lucie PeškováLucie Pešková 95 ZŠ a MŠ, Třebíč, Na KopcíchZŠ a MŠ, Třebíč, Na Kopcích 09.73 393
5 Pavlína SovkováPavlína Sovková 95 ZŠ JaroměřiceZŠ Jaroměřice 10.24 289
6 Petra JindrováPetra Jindrová 94 ZŠ Náměšť, HusovaZŠ Náměšť, Husova 10.31 276
7 Anetta KroupováAnetta Kroupová 95 ZŠ BřezníkZŠ Březník 10.33 272
8 Adéla ŘíhováAdéla Říhová 96 ZŠ, M.Budějovice, HavlíčkovaZŠ, M.Budějovice, Havlíčkova 10.41 258
Celkem 8 závodníků
Běh 5 (st, 30.9.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Monika PotůčkováMonika Potůčková 94 ZŠ Třebíč, BartuškovaZŠ Třebíč, Bartuškova 09.50 444
2 Iveta PalátováIveta Palátová 94 Katolické gymnázium TřebíčKatolické gymnázium Třebíč 09.83 371
3 Anna RadováAnna Radová 96 ZŠ, M.Budějovice, HavlíčkovaZŠ, M.Budějovice, Havlíčkova 09.85 367
4 Nikola OndráčkováNikola Ondráčková 95 ZŠ HrotoviceZŠ Hrotovice 09.99 338
5 Katka KubíkováKatka Kubíková 94 ZŠ JemniceZŠ Jemnice 10.15 306
6 Adéla HodáňováAdéla Hodáňová 95 ZŠ BřezníkZŠ Březník 10.84 185
7 Denisa HortováDenisa Hortová 94 ZŠ Náměšť, HusovaZŠ Náměšť, Husova 11.57 88
Celkem 7 závodníků
Běh 6 (st, 30.9.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Taťána KrátkáTaťána Krátká 96 ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 08.85 605
2 Petra MichkováPetra Michková 96 ZŠ Třebíč, BartuškovaZŠ Třebíč, Bartuškova 09.13 533
3 Petra NavrátilováPetra Navrátilová 95 ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč 09.43 461
4 Yeugeniya MaletaYeugeniya Maleta 95 ZŠ a MŠ, Třebíč, Na KopcíchZŠ a MŠ, Třebíč, Na Kopcích 10.15 306
5 Markéta KubíkováMarkéta Kubíková 94 ZŠ JemniceZŠ Jemnice 10.20 297
6 Helena PreinigerováHelena Preinigerová 95 Katolické gymnázium TřebíčKatolické gymnázium Třebíč 10.38 263
7 Adéla ŠtveráčkováAdéla Štveráčková 94 ZŠ Třebíč, TýnskáZŠ Třebíč, Týnská 10.40 259
Celkem 7 závodníků
Běh 7 (st, 30.9.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela JírovskáMichaela Jírovská 95 ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 08.84 608
2 Kristýna FrýbortováKristýna Frýbortová 95 ZŠ Náměšť, HusovaZŠ Náměšť, Husova 09.16 526
3 Sabina MusilováSabina Musilová 94 ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč 09.48 449
4 Leona MahelováLeona Mahelová 95 ZŠ a MŠ, Třebíč, Na KopcíchZŠ a MŠ, Třebíč, Na Kopcích 09.81 376
5 Denisa HimmerováDenisa Himmerová 95 ZŠ JemniceZŠ Jemnice 09.87 363
6 Lenka ŠabachtováLenka Šabachtová 95 ZŠ Třebíč, TýnskáZŠ Třebíč, Týnská 10.21 295
7 Aneta JanouškováAneta Janoušková 94 ZŠ JaroměřiceZŠ Jaroměřice 10.34 270
Celkem 7 závodníků
Běh 8 (st, 30.9.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petra VečeřováPetra Večeřová 96 ZŠ Třebíč, BartuškovaZŠ Třebíč, Bartuškova 09.52 440
2 Jana AttaskováJana Attasková 96 ZŠ Třebíč, BenešovaZŠ Třebíč, Benešova 09.54 435
3 Veronika JasineckáVeronika Jasinecká 95 ZŠ HrotoviceZŠ Hrotovice 09.62 417
4 Aneta KocmánkováAneta Kocmánková 94 ZŠ Třebíč, BartuškovaZŠ Třebíč, Bartuškova 09.68 404
5 Jana BřouškováJana Břoušková 95 ZŠ BřezníkZŠ Březník 09.77 384
6 Vladěna NesibováVladěna Nesibová 94 ZŠ, M.Budějovice, HavlíčkovaZŠ, M.Budějovice, Havlíčkova 09.87 363
7 Klára KonečnáKlára Konečná 94 Katolické gymnázium TřebíčKatolické gymnázium Třebíč 09.96 344
8 Andrea FrühaufováAndrea Frühaufová 96 ZŠ Třebíč, BenešovaZŠ Třebíč, Benešova 10.49 243
Celkem 8 závodníků
Běh 9 (st, 30.9.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petra DočekalováPetra Dočekalová 94 ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč 09.11 538
2 Petra DufkováPetra Dufková 94 ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 09.68 404
3 Jolana DaňhelováJolana Daňhelová 94 ZŠ JemniceZŠ Jemnice 09.80 378
4 Karolína BlahováKarolína Blahová 96 ZŠ a MŠ, Třebíč, Na KopcíchZŠ a MŠ, Třebíč, Na Kopcích 09.83 371
5 Andrea PavlíkováAndrea Pavlíková 95 ZŠ Třebíč, TýnskáZŠ Třebíč, Týnská 09.97 342
6 Eliška PejčochováEliška Pejčochová 95 ZŠ JemniceZŠ Jemnice 10.14 308
7 Dana HruškováDana Hrušková 95 ZŠ JaroměřiceZŠ Jaroměřice 10.53 236
Celkem 7 závodníků
Běh 10 (st, 30.9.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bára DoležalováBára Doležalová 96 ZŠ, M.Budějovice, HavlíčkovaZŠ, M.Budějovice, Havlíčkova 08.32 752
2 Zuzana BinkováZuzana Binková 94 ZŠ HrotoviceZŠ Hrotovice 09.15 528
3 Klára ChlubnováKlára Chlubnová 94 ZŠ Třebíč, BartuškovaZŠ Třebíč, Bartuškova 09.19 518
4 Jana ŠpačkováJana Špačková 96 ZŠ Třebíč, BartuškovaZŠ Třebíč, Bartuškova 09.20 516
5 Gabriela VeseláGabriela Veselá 96 ZŠ Třebíč, BenešovaZŠ Třebíč, Benešova 09.45 456
6 Šárka FilipčíkováŠárka Filipčíková 95 ZŠ Náměšť, HusovaZŠ Náměšť, Husova 09.71 397
7 Martina ChytkováMartina Chytková 95 Katolické gymnázium TřebíčKatolické gymnázium Třebíč 09.77 384
Celkem 7 závodníků

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 30.9.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Monika SedláčkováMonika Sedláčková 95 ZŠ Třebíč, BartuškovaZŠ Třebíč, Bartuškova 2:39.38 580
2 Nikola ŠpačkováNikola Špačková 96 ZŠ Třebíč, BartuškovaZŠ Třebíč, Bartuškova 2:42.44 545
3 Lea JonákováLea Jonáková 96 ZŠ Náměšť, HusovaZŠ Náměšť, Husova 2:50.52 458
4 Zdena ŠtumfolováZdena Štumfolová 94 ZŠ JemniceZŠ Jemnice 2:53.01 433
5 Klára VejmelkováKlára Vejmelková 95 ZŠ Třebíč, BenešovaZŠ Třebíč, Benešova 3:01.10 355
6 Marcela VrtalováMarcela Vrtalová 94 ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 3:04.61 324
7 Kristýna SochnováKristýna Sochnová 94 ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč 3:06.00 311
8 Adéla ŘíhováAdéla Říhová 96 ZŠ, M.Budějovice, HavlíčkovaZŠ, M.Budějovice, Havlíčkova 3:09.21 284
9 Klára KonečnáKlára Konečná 94 Katolické gymnázium TřebíčKatolické gymnázium Třebíč 3:12.69 256
10 Karolína BlahováKarolína Blahová 96 ZŠ a MŠ, Třebíč, Na KopcíchZŠ a MŠ, Třebíč, Na Kopcích 3:13.11 253
11 Andrea FrühaufováAndrea Frühaufová 96 ZŠ Třebíč, BenešovaZŠ Třebíč, Benešova 3:15.75 233
12 Petra JindrováPetra Jindrová 94 ZŠ Náměšť, HusovaZŠ Náměšť, Husova 3:21.81 189
13 Jolana DaňhelováJolana Daňhelová 94 ZŠ JemniceZŠ Jemnice 3:25.67 164
14 Petra DufkováPetra Dufková 94 ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 3:30.45 134
15 Andrea SimonováAndrea Simonová 95 ZŠ HrotoviceZŠ Hrotovice 3:36.12 103
16 Eliška PejčochováEliška Pejčochová 95 ZŠ JemniceZŠ Jemnice 3:42.89 71
17 Pavlína SovkováPavlína Sovková 95 ZŠ JaroměřiceZŠ Jaroměřice 4:05.19 6
18 Andrea PavlíkováAndrea Pavlíková 95 ZŠ Třebíč, TýnskáZŠ Třebíč, Týnská 4:46.55 0
Světlana StrýčkováSvětlana Strýčková 95 ZŠ BřezníkZŠ Březník NF
Celkem 19 závodníků
Běh 2 (st, 30.9.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lucie NovákováLucie Nováková 95 ZŠ JemniceZŠ Jemnice 2:57.02 393
2 Monika PotůčkováMonika Potůčková 94 ZŠ Třebíč, BartuškovaZŠ Třebíč, Bartuškova 3:05.54 315
3 Vladěna NesibováVladěna Nesibová 94 ZŠ, M.Budějovice, HavlíčkovaZŠ, M.Budějovice, Havlíčkova 3:08.11 293
4 Karolína VávrováKarolína Vávrová 96 ZŠ Třebíč, TýnskáZŠ Třebíč, Týnská 3:13.85 247
5 Sabina MusilováSabina Musilová 94 ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč 3:17.57 219
6 Jana ŠpačkováJana Špačková 96 ZŠ Třebíč, BartuškovaZŠ Třebíč, Bartuškova 3:19.70 204
7 Katka KubíkováKatka Kubíková 94 ZŠ JemniceZŠ Jemnice 3:22.57 184
8 Petra MichkováPetra Michková 96 ZŠ Třebíč, BartuškovaZŠ Třebíč, Bartuškova 3:24.48 171
9 Zuzana KřivánkováZuzana Křivánková 95 ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 3:25.22 167
10 Nikola OndráčkováNikola Ondráčková 95 ZŠ HrotoviceZŠ Hrotovice 3:25.89 162
11 Iveta PalátováIveta Palátová 94 Katolické gymnázium TřebíčKatolické gymnázium Třebíč 3:30.76 133
12 Tereza SedláčkováTereza Sedláčková 94 ZŠ JemniceZŠ Jemnice 3:33.01 120
13 Zuzana BinkováZuzana Binková 94 ZŠ HrotoviceZŠ Hrotovice 3:35.89 105
14 Šárka FilipčíkováŠárka Filipčíková 95 ZŠ Náměšť, HusovaZŠ Náměšť, Husova 3:38.57 91
15 Gabriela VeseláGabriela Veselá 96 ZŠ Třebíč, BenešovaZŠ Třebíč, Benešova 3:38.87 90
16 Anetta KroupováAnetta Kroupová 95 ZŠ BřezníkZŠ Březník 3:43.36 69
17 Lenka TomšíčkováLenka Tomšíčková 95 ZŠ JaroměřiceZŠ Jaroměřice 3:52.61 35
18 Lucie PeškováLucie Pešková 95 ZŠ a MŠ, Třebíč, Na KopcíchZŠ a MŠ, Třebíč, Na Kopcích 4:01.36 13
19 Dana HruškováDana Hrušková 95 ZŠ JaroměřiceZŠ Jaroměřice 4:01.61 12
Celkem 19 závodníků
Běh 3 (st, 30.9.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Bára DoležalováBára Doležalová 96 ZŠ, M.Budějovice, HavlíčkovaZŠ, M.Budějovice, Havlíčkova 2:40.59 566
2 Nikola KučerováNikola Kučerová 94 ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč 2:45.66 510
3 Jana AttaskováJana Attasková 96 ZŠ Třebíč, BenešovaZŠ Třebíč, Benešova 3:00.85 357
4 Nikola NečesalováNikola Nečesalová 94 ZŠ JemniceZŠ Jemnice 3:06.07 311
5 Denisa HimmerováDenisa Himmerová 95 ZŠ JemniceZŠ Jemnice 3:07.79 296
6 Monika CabejškováMonika Cabejšková 95 ZŠ a MŠ, Třebíč, Na KopcíchZŠ a MŠ, Třebíč, Na Kopcích 3:10.74 272
7 Veronika JasineckáVeronika Jasinecká 95 ZŠ HrotoviceZŠ Hrotovice 3:12.74 256
8 Michaela JírovskáMichaela Jírovská 95 ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 3:15.56 234
9 Yeugeniya MaletaYeugeniya Maleta 95 ZŠ a MŠ, Třebíč, Na KopcíchZŠ a MŠ, Třebíč, Na Kopcích 3:19.36 206
10 Markéta VlčkováMarkéta Vlčková 96 ZŠ Třebíč, TýnskáZŠ Třebíč, Týnská 3:25.38 166
11 Martina ChytkováMartina Chytková 95 Katolické gymnázium TřebíčKatolické gymnázium Třebíč 3:26.43 159
12 Petra DočekalováPetra Dočekalová 94 ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč 3:28.34 147
13 Veronika PřepechalováVeronika Přepechalová 95 ZŠ HrotoviceZŠ Hrotovice 3:29.06 143
14 Adéla HodáňováAdéla Hodáňová 95 ZŠ BřezníkZŠ Březník 3:32.76 121
15 Klára ChlubnováKlára Chlubnová 94 ZŠ Třebíč, BartuškovaZŠ Třebíč, Bartuškova 3:34.88 110
16 Adéla ŠtveráčkováAdéla Štveráčková 94 ZŠ Třebíč, TýnskáZŠ Třebíč, Týnská 3:41.98 75
17 Petra PolickáPetra Polická 96 ZŠ JaroměřiceZŠ Jaroměřice 3:43.73 68
Denisa HortováDenisa Hortová 94 ZŠ Náměšť, HusovaZŠ Náměšť, Husova NP
Celkem 18 závodníků
Běh 4 (st, 30.9.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Veronika ŠtolhofováVeronika Štolhofová 95 ZŠ JemniceZŠ Jemnice 3:00.41 361
2 Taťána KrátkáTaťána Krátká 96 ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 3:01.64 350
3 Kateřina SylvestrováKateřina Sylvestrová 95 ZŠ Třebíč, BenešovaZŠ Třebíč, Benešova 3:01.85 348
4 Veronika VolfováVeronika Volfová 95 ZŠ, M.Budějovice, HavlíčkovaZŠ, M.Budějovice, Havlíčkova 3:07.98 295
5 Helena PreinigerováHelena Preinigerová 95 Katolické gymnázium TřebíčKatolické gymnázium Třebíč 3:09.13 285
6 Petra NavrátilováPetra Navrátilová 95 ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč 3:12.73 256
7 Aneta KocmánkováAneta Kocmánková 94 ZŠ Třebíč, BartuškovaZŠ Třebíč, Bartuškova 3:16.09 230
8 Petra VečeřováPetra Večeřová 96 ZŠ Třebíč, BartuškovaZŠ Třebíč, Bartuškova 3:17.99 216
9 Markéta KubíkováMarkéta Kubíková 94 ZŠ JemniceZŠ Jemnice 3:18.70 211
10 Kristýna FrýbortováKristýna Frýbortová 95 ZŠ Náměšť, HusovaZŠ Náměšť, Husova 3:21.51 191
11 Monika PyskováMonika Pysková 95 ZŠ Třebíč, BartuškovaZŠ Třebíč, Bartuškova 3:29.18 142
12 Leona MahelováLeona Mahelová 95 ZŠ a MŠ, Třebíč, Na KopcíchZŠ a MŠ, Třebíč, Na Kopcích 3:40.61 81
13 Denisa SvobodováDenisa Svobodová 95 Katolické gymnázium TřebíčKatolické gymnázium Třebíč 3:45.80 59
14 Anna RadováAnna Radová 96 ZŠ, M.Budějovice, HavlíčkovaZŠ, M.Budějovice, Havlíčkova 3:48.95 47
15 Lucie SoukopováLucie Soukopová 95 ZŠ BřezníkZŠ Březník 3:54.32 30
16 Lenka ŠabachtováLenka Šabachtová 95 ZŠ Třebíč, TýnskáZŠ Třebíč, Týnská 3:56.38 24
17 Aneta JanouškováAneta Janoušková 94 ZŠ JaroměřiceZŠ Jaroměřice 4:09.67 1
18 Jana BřouškováJana Břoušková 95 ZŠ BřezníkZŠ Březník 4:17.07 0
Celkem 18 závodníků

1000 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (st, 30.9.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Petr ŠtumfolPetr Štumfol 94 ZŠ JemniceZŠ Jemnice 3:05.02 616
2 Roman HorníkRoman Horník 94 ZŠ Třebíč, BartuškovaZŠ Třebíč, Bartuškova 3:10.53 565
3 Martin HomolaMartin Homola 95 ZŠ Náměšť, HusovaZŠ Náměšť, Husova 3:11.83 553
4 Jakub BučekJakub Buček 94 ZŠ JemniceZŠ Jemnice 3:13.14 541
5 Lukáš SmolíkLukáš Smolík 94 ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč 3:14.25 531
6 Robert AndresíkRobert Andresík 95 ZŠ Třebíč, BartuškovaZŠ Třebíč, Bartuškova 3:15.63 519
7 Pavel DvořákPavel Dvořák 94 ZŠ, M.Budějovice, HavlíčkovaZŠ, M.Budějovice, Havlíčkova 3:16.83 509
8 Martin DočekalMartin Dočekal 96 ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč 3:17.78 501
9 Dominik KřížDominik Kříž 94 ZŠ JaroměřiceZŠ Jaroměřice 3:19.11 489
10 Roman DokulilRoman Dokulil 94 ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 3:20.20 480
11 Andrej MitchellAndrej Mitchell 94 ZŠ Třebíč, BenešovaZŠ Třebíč, Benešova 3:26.79 426
12 David RichterDavid Richter 95 ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 3:29.00 408
13 Vít KrálíkVít Králík 95 ZŠ JemniceZŠ Jemnice 3:30.65 395
14 David KroupaDavid Kroupa 95 ZŠ Třebíč, BenešovaZŠ Třebíč, Benešova 3:32.36 382
15 Ondřej MytiskaOndřej Mytiska 95 ZŠ a MŠ, Třebíč, Na KopcíchZŠ a MŠ, Třebíč, Na Kopcích 3:34.04 370
16 Tomáš MocharTomáš Mochar 94 ZŠ JemniceZŠ Jemnice 3:39.61 329
17 Petr HutařPetr Hutař 94 ZŠ Třebíč, TýnskáZŠ Třebíč, Týnská 3:40.83 320
18 Martin ŠarounMartin Šaroun 94 ZŠ a MŠ, Třebíč, Na KopcíchZŠ a MŠ, Třebíč, Na Kopcích 3:45.58 288
19 Miroslav PokornýMiroslav Pokorný 95 ZŠ Třebíč, TýnskáZŠ Třebíč, Týnská 4:00.47 196
20 Pavel BlatnýPavel Blatný 95 ZŠ HrotoviceZŠ Hrotovice 4:01.80 189
21 Tomáš JurkaTomáš Jurka 95 Katolické gymnázium TřebíčKatolické gymnázium Třebíč 4:02.61 185
22 Adam VáňaAdam Váňa 94 ZŠ Náměšť, HusovaZŠ Náměšť, Husova 4:03.86 178
Celkem 22 závodníků
Běh 2 (st, 30.9.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lukáš SlosarčíkLukáš Slosarčík 95 ZŠ JemniceZŠ Jemnice 3:10.80 562
2 David PelánDavid Pelán 94 ZŠ HrotoviceZŠ Hrotovice 3:11.61 555
3 Petr OšmeraPetr Ošmera 95 ZŠ JaroměřiceZŠ Jaroměřice 3:16.05 516
4 David KašpárekDavid Kašpárek 94 ZŠ JaroměřiceZŠ Jaroměřice 3:18.89 491
5 Martin MašekMartin Mašek 94 ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč 3:20.76 475
6 Štěpán JaníčekŠtěpán Janíček 96 ZŠ Třebíč, TýnskáZŠ Třebíč, Týnská 3:22.20 463
7 Vojtěch VeselýVojtěch Veselý 95 ZŠ HrotoviceZŠ Hrotovice 3:23.32 454
8 Jiří MaříkJiří Mařík 95 ZŠ Třebíč, BenešovaZŠ Třebíč, Benešova 3:23.73 451
9 Pavel KvasničkaPavel Kvasnička 95 ZŠ JemniceZŠ Jemnice 3:24.13 447
10 Michal DobešMichal Dobeš 95 ZŠ JemniceZŠ Jemnice 3:25.01 440
11 Tomáš SvačinaTomáš Svačina 95 ZŠ JemniceZŠ Jemnice 3:28.09 415
12 Tomáš PokornýTomáš Pokorný 94 ZŠ a MŠ, Třebíč, Na KopcíchZŠ a MŠ, Třebíč, Na Kopcích 3:29.85 402
13 Viktor SpoustaViktor Spousta 95 ZŠ, M.Budějovice, HavlíčkovaZŠ, M.Budějovice, Havlíčkova 3:30.23 399
14 Jiří StuchlíkJiří Stuchlík 95 ZŠ Náměšť, HusovaZŠ Náměšť, Husova 3:36.23 353
15 Radek SvobodaRadek Svoboda 95 ZŠ Třebíč, BartuškovaZŠ Třebíč, Bartuškova 3:39.70 328
16 Michal PantůčekMichal Pantůček 94 ZŠ Třebíč, BenešovaZŠ Třebíč, Benešova 3:43.05 305
17 Daniel ŠtrbákDaniel Štrbák 95 ZŠ a MŠ, Třebíč, Na KopcíchZŠ a MŠ, Třebíč, Na Kopcích 3:45.85 286
18 Lukáš PíšaLukáš Píša 96 ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 3:49.25 264
19 Miloš BaslíkMiloš Baslík 95 ZŠ Třebíč, BartuškovaZŠ Třebíč, Bartuškova 3:53.89 235
20 David VorelDavid Vorel 94 ZŠ, M.Budějovice, HavlíčkovaZŠ, M.Budějovice, Havlíčkova 3:55.57 225
21 Pavel JabůrekPavel Jabůrek 95 Katolické gymnázium TřebíčKatolické gymnázium Třebíč 3:57.23 215
Martin KudláčekMartin Kudláček 94 Katolické gymnázium TřebíčKatolické gymnázium Třebíč DNP
Celkem 22 závodníků
Běh 3 (st, 30.9.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jan HavlátJan Havlát 95 ZŠ, M.Budějovice, HavlíčkovaZŠ, M.Budějovice, Havlíčkova 3:06.55 601
2 Tomáš ŘemínekTomáš Řemínek 95 ZŠ a MŠ, Třebíč, Na KopcíchZŠ a MŠ, Třebíč, Na Kopcích 3:09.92 570
3 Vojtěch PalátVojtěch Palát 94 Katolické gymnázium TřebíčKatolické gymnázium Třebíč 3:10.57 564
4 Jan JaníkJan Janík 96 ZŠ Třebíč, TýnskáZŠ Třebíč, Týnská 3:16.07 515
5 Stanislav HutařStanislav Hutař 94 ZŠ HrotoviceZŠ Hrotovice 3:23.28 454
6 Václav SvobodaVáclav Svoboda 94 ZŠ HrotoviceZŠ Hrotovice 3:25.19 439
7 Vojtěch VorlíčekVojtěch Vorlíček 95 ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč 3:26.92 425
8 Zdeněk JonákZdeněk Jonák 96 ZŠ Náměšť, HusovaZŠ Náměšť, Husova 3:28.50 412
9 Lukáš HofmanLukáš Hofman 95 ZŠ JaroměřiceZŠ Jaroměřice 3:31.10 392
10 Pavel StrakaPavel Straka 94 ZŠ, M.Budějovice, HavlíčkovaZŠ, M.Budějovice, Havlíčkova 3:34.28 368
11 Michal SmetanaMichal Smetana 94 ZŠ JemniceZŠ Jemnice 3:35.15 361
12 Ondřej PolaOndřej Pola 95 ZŠ JaroměřiceZŠ Jaroměřice 3:36.24 353
13 Jiří SýkoraJiří Sýkora 95 ZŠ Třebíč, BenešovaZŠ Třebíč, Benešova 3:37.19 346
14 Stanislav VeselýStanislav Veselý 94 ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 3:41.12 318
15 Tomáš PotěšilTomáš Potěšil 95 ZŠ Náměšť, HusovaZŠ Náměšť, Husova 3:42.09 312
16 Štěpán KourekŠtěpán Kourek 95 ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 3:42.95 306
17 Zdeněk ChalupskýZdeněk Chalupský 95 Katolické gymnázium TřebíčKatolické gymnázium Třebíč 3:43.52 302
18 Jiří OndrákJiří Ondrák 95 ZŠ Třebíč, BartuškovaZŠ Třebíč, Bartuškova 4:03.09 182
19 Ondřej PetzOndřej Petz 94 ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč 4:03.71 179
20 Martin FialaMartin Fiala 96 ZŠ JemniceZŠ Jemnice 4:04.57 174
MS Martin KrutišMartin Krutiš 94 ZŠ, M.Budějovice, HavlíčkovaZŠ, M.Budějovice, Havlíčkova 3:38.54 337
Martin SkalaMartin Skala 96 ZŠ Třebíč, TýnskáZŠ Třebíč, Týnská DNP
Celkem 22 závodníků

Skok vysoký - Žáci (Finále)

Finále (st, 30.9.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Jiří SýkoraJiří Sýkora
ZŠ Třebíč, BenešovaZŠ Třebíč, Benešova
95 1.70 544
2 Michal SmetanaMichal Smetana
ZŠ JemniceZŠ Jemnice
94 1.60 464
Pavel StrakaPavel Straka
ZŠ, M.Budějovice, HavlíčkovaZŠ, M.Budějovice, Havlíčkova
94 1.60 464
David KroupaDavid Kroupa
ZŠ Třebíč, BenešovaZŠ Třebíč, Benešova
95 1.60 464
5 Andrej MitchellAndrej Mitchell
ZŠ Třebíč, BenešovaZŠ Třebíč, Benešova
94 1.55 426
Jakub BučekJakub Buček
ZŠ JemniceZŠ Jemnice
94 1.55 426
Viktor SpoustaViktor Spousta
ZŠ, M.Budějovice, HavlíčkovaZŠ, M.Budějovice, Havlíčkova
95 1.55 426
8 Martin FialaMartin Fiala
ZŠ JemniceZŠ Jemnice
96 1.45 352
Stanislav HutařStanislav Hutař
ZŠ HrotoviceZŠ Hrotovice
94 1.45 352
Štěpán KourekŠtěpán Kourek
ZŠ OkříškyZŠ Okříšky
95 1.45 352
Lukáš HofmanLukáš Hofman
ZŠ JaroměřiceZŠ Jaroměřice
95 1.45 352
12 Roman DokulilRoman Dokulil
ZŠ OkříškyZŠ Okříšky
94 1.40 317
Lukáš SlosarčíkLukáš Slosarčík
ZŠ JemniceZŠ Jemnice
95 1.40 317
Martin DočekalMartin Dočekal
ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč
96 1.40 317
15 Pavel BlatnýPavel Blatný
ZŠ HrotoviceZŠ Hrotovice
95 1.35 283
Radek SvobodaRadek Svoboda
ZŠ Třebíč, BartuškovaZŠ Třebíč, Bartuškova
95 1.35 283
Ondřej PolaOndřej Pola
ZŠ JaroměřiceZŠ Jaroměřice
95 1.35 283
Pavel JabůrekPavel Jabůrek
Katolické gymnázium TřebíčKatolické gymnázium Třebíč
95 1.35 283
Tomáš JurkaTomáš Jurka
Katolické gymnázium TřebíčKatolické gymnázium Třebíč
95 1.35 283
Martin HomolaMartin Homola
ZŠ Náměšť, HusovaZŠ Náměšť, Husova
95 1.35 283
Martin ŠarounMartin Šaroun
ZŠ a MŠ, Třebíč, Na KopcíchZŠ a MŠ, Třebíč, Na Kopcích
94 1.35 283
Robert AndresíkRobert Andresík
ZŠ Třebíč, BartuškovaZŠ Třebíč, Bartuškova
95 1.35 283
23 Martin KudláčekMartin Kudláček
Katolické gymnázium TřebíčKatolické gymnázium Třebíč
94 1.30 250
Adam VáňaAdam Váňa
ZŠ Náměšť, HusovaZŠ Náměšť, Husova
94 1.30 250
Martin MašekMartin Mašek
ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč
94 1.30 250
Jan JaníkJan Janík
ZŠ Třebíč, TýnskáZŠ Třebíč, Týnská
96 1.30 250
Martin SkalaMartin Skala
ZŠ Třebíč, TýnskáZŠ Třebíč, Týnská
96 0
David VorelDavid Vorel
ZŠ, M.Budějovice, HavlíčkovaZŠ, M.Budějovice, Havlíčkova
94 DNP
Daniel ŠtrbákDaniel Štrbák
ZŠ a MŠ, Třebíč, Na KopcíchZŠ a MŠ, Třebíč, Na Kopcích
95 DNP
Celkem 29 závodníků

Skok vysoký - Žákyně (Finále)

Finále (st, 30.9.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Kristýna SochnováKristýna Sochnová
ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč
94 1.35 460
Nikola KučerováNikola Kučerová
ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč
94 1.35 460
3 Iveta PalátováIveta Palátová
Katolické gymnázium TřebíčKatolické gymnázium Třebíč
94 1.30 409
Jana BřouškováJana Břoušková
ZŠ BřezníkZŠ Březník
95 1.30 409
Veronika ŠtolhofováVeronika Štolhofová
ZŠ JemniceZŠ Jemnice
95 1.30 409
Šárka FilipčíkováŠárka Filipčíková
ZŠ Náměšť, HusovaZŠ Náměšť, Husova
95 1.30 409
Bára DoležalováBára Doležalová
ZŠ, M.Budějovice, HavlíčkovaZŠ, M.Budějovice, Havlíčkova
96 1.30 409
Lea JonákováLea Jonáková
ZŠ Náměšť, HusovaZŠ Náměšť, Husova
96 1.30 409
9 Veronika PřepechalováVeronika Přepechalová
ZŠ HrotoviceZŠ Hrotovice
95 1.25 359
Petra MichkováPetra Michková
ZŠ Třebíč, BartuškovaZŠ Třebíč, Bartuškova
96 1.25 359
Petra VečeřováPetra Večeřová
ZŠ Třebíč, BartuškovaZŠ Třebíč, Bartuškova
96 1.25 359
Lucie NovákováLucie Nováková
ZŠ JemniceZŠ Jemnice
95 1.25 359
Aneta JanouškováAneta Janoušková
ZŠ JaroměřiceZŠ Jaroměřice
94 1.25 359
Denisa SvobodováDenisa Svobodová
Katolické gymnázium TřebíčKatolické gymnázium Třebíč
95 1.25 359
Nikola OndráčkováNikola Ondráčková
ZŠ HrotoviceZŠ Hrotovice
95 1.25 359
16 Monika PotůčkováMonika Potůčková
ZŠ Třebíč, BartuškovaZŠ Třebíč, Bartuškova
94 1.20 312
Petra DufkováPetra Dufková
ZŠ OkříškyZŠ Okříšky
94 1.20 312
Yeugeniya MaletaYeugeniya Maleta
ZŠ a MŠ, Třebíč, Na KopcíchZŠ a MŠ, Třebíč, Na Kopcích
95 1.20 312
Jolana DaňhelováJolana Daňhelová
ZŠ JemniceZŠ Jemnice
94 1.20 312
Michaela JírovskáMichaela Jírovská
ZŠ OkříškyZŠ Okříšky
95 1.20 312
Eliška PejčochováEliška Pejčochová
ZŠ JemniceZŠ Jemnice
95 1.20 312
Veronika VolfováVeronika Volfová
ZŠ, M.Budějovice, HavlíčkovaZŠ, M.Budějovice, Havlíčkova
95 1.20 312
Andrea FrühaufováAndrea Frühaufová
ZŠ Třebíč, BenešovaZŠ Třebíč, Benešova
96 1.20 312
Veronika JasineckáVeronika Jasinecká
ZŠ HrotoviceZŠ Hrotovice
95 1.20 312
25 Karolína VávrováKarolína Vávrová
ZŠ Třebíč, TýnskáZŠ Třebíč, Týnská
96 1.15 266
Aneta KocmánkováAneta Kocmánková
ZŠ Třebíč, BartuškovaZŠ Třebíč, Bartuškova
94 1.15 266
Leona MahelováLeona Mahelová
ZŠ a MŠ, Třebíč, Na KopcíchZŠ a MŠ, Třebíč, Na Kopcích
95 1.15 266
28 Adéla ŠtveráčkováAdéla Štveráčková
ZŠ Třebíč, TýnskáZŠ Třebíč, Týnská
94 1.10 222
Adéla HodáňováAdéla Hodáňová
ZŠ BřezníkZŠ Březník
95 1.10 222
Gabriela VeseláGabriela Veselá
ZŠ Třebíč, BenešovaZŠ Třebíč, Benešova
96 1.10 222
Pavlína SovkováPavlína Sovková
ZŠ JaroměřiceZŠ Jaroměřice
95 DNP
Celkem 31 závodníků

Skok daleký - Žáci (Finále)

Finále (st, 30.9.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vojtěch PalátVojtěch Palát
Katolické gymnázium TřebíčKatolické gymnázium Třebíč
94 5.20 421
2 Petr ŠtumfolPetr Štumfol
ZŠ JemniceZŠ Jemnice
94 5.03 388
3 Pavel DvořákPavel Dvořák
ZŠ, M.Budějovice, HavlíčkovaZŠ, M.Budějovice, Havlíčkova
94 5.00 382
4 Roman HorníkRoman Horník
ZŠ Třebíč, BartuškovaZŠ Třebíč, Bartuškova
94 4.87 358
5 Jiří MaříkJiří Mařík
ZŠ Třebíč, BenešovaZŠ Třebíč, Benešova
95 4.84 352
6 Tomáš ŘemínekTomáš Řemínek
ZŠ a MŠ, Třebíč, Na KopcíchZŠ a MŠ, Třebíč, Na Kopcích
95 4.82 348
Lukáš SmolíkLukáš Smolík
ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč
94 4.82 348
8 David KašpárekDavid Kašpárek
ZŠ JaroměřiceZŠ Jaroměřice
94 4.79 343
9 Vojtěch VorlíčekVojtěch Vorlíček
ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč
95 4.78 341
10 Tomáš PokornýTomáš Pokorný
ZŠ a MŠ, Třebíč, Na KopcíchZŠ a MŠ, Třebíč, Na Kopcích
94 4.77 339
11 Michal DobešMichal Dobeš
ZŠ JemniceZŠ Jemnice
95 4.70 326
12 Jiří StuchlíkJiří Stuchlík
ZŠ Náměšť, HusovaZŠ Náměšť, Husova
95 4.69 324
13 Michal PantůčekMichal Pantůček
ZŠ Třebíč, BenešovaZŠ Třebíč, Benešova
94 4.68 323
David PelánDavid Pelán
ZŠ HrotoviceZŠ Hrotovice
94 4.68 323
15 Vojtěch VeselýVojtěch Veselý
ZŠ HrotoviceZŠ Hrotovice
95 4.67 321
16 Vít KrálíkVít Králík
ZŠ JemniceZŠ Jemnice
95 4.64 315
17 David VorelDavid Vorel
ZŠ, M.Budějovice, HavlíčkovaZŠ, M.Budějovice, Havlíčkova
94 4.62 312
Dominik KřížDominik Kříž
ZŠ JaroměřiceZŠ Jaroměřice
94 4.62 312
19 David RichterDavid Richter
ZŠ OkříškyZŠ Okříšky
95 4.60 308
20 Tomáš SvačinaTomáš Svačina
ZŠ JemniceZŠ Jemnice
95 4.58 304
21 Jan HavlátJan Havlát
ZŠ, M.Budějovice, HavlíčkovaZŠ, M.Budějovice, Havlíčkova
95 4.56 301
22 Ondřej PetzOndřej Petz
ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč
94 4.52 294
23 Zdeněk ChalupskýZdeněk Chalupský
Katolické gymnázium TřebíčKatolické gymnázium Třebíč
95 4.47 285
24 Lukáš PíšaLukáš Píša
ZŠ OkříškyZŠ Okříšky
96 4.46 283
25 Stanislav VeselýStanislav Veselý
ZŠ OkříškyZŠ Okříšky
94 4.31 257
26 Pavel KvasničkaPavel Kvasnička
ZŠ JemniceZŠ Jemnice
95 4.17 234
27 Petr OšmeraPetr Ošmera
ZŠ JaroměřiceZŠ Jaroměřice
95 4.12 225
28 Miroslav PokornýMiroslav Pokorný
ZŠ Třebíč, TýnskáZŠ Třebíč, Týnská
95 4.10 222
29 Tomáš MocharTomáš Mochar
ZŠ JemniceZŠ Jemnice
94 4.09 220
30 Václav SvobodaVáclav Svoboda
ZŠ HrotoviceZŠ Hrotovice
94 4.06 215
31 Petr HutařPetr Hutař
ZŠ Třebíč, TýnskáZŠ Třebíč, Týnská
94 3.91 191
32 Tomáš PotěšilTomáš Potěšil
ZŠ Náměšť, HusovaZŠ Náměšť, Husova
95 3.87 185
33 Štěpán JaníčekŠtěpán Janíček
ZŠ Třebíč, TýnskáZŠ Třebíč, Týnská
96 3.86 184
34 Ondřej MytiskaOndřej Mytiska
ZŠ a MŠ, Třebíč, Na KopcíchZŠ a MŠ, Třebíč, Na Kopcích
95 3.82 177
35 Jiří OndrákJiří Ondrák
ZŠ Třebíč, BartuškovaZŠ Třebíč, Bartuškova
95 3.77 170
36 Miloš BaslíkMiloš Baslík
ZŠ Třebíč, BartuškovaZŠ Třebíč, Bartuškova
95 3.58 142
37 Zdeněk JonákZdeněk Jonák
ZŠ Náměšť, HusovaZŠ Náměšť, Husova
96 3.53 135
MS Martin KrutišMartin Krutiš
ZŠ, M.Budějovice, HavlíčkovaZŠ, M.Budějovice, Havlíčkova
94 3.98 203
Celkem 38 závodníků

Skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále (st, 30.9.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Monika CabejškováMonika Cabejšková
ZŠ a MŠ, Třebíč, Na KopcíchZŠ a MŠ, Třebíč, Na Kopcích
95 4.34 388
2 Nikola ŠpačkováNikola Špačková
ZŠ Třebíč, BartuškovaZŠ Třebíč, Bartuškova
96 4.23 362
3 Kateřina SylvestrováKateřina Sylvestrová
ZŠ Třebíč, BenešovaZŠ Třebíč, Benešova
95 4.20 355
4 Klára VejmelkováKlára Vejmelková
ZŠ Třebíč, BenešovaZŠ Třebíč, Benešova
95 4.19 352
5 Klára ChlubnováKlára Chlubnová
ZŠ Třebíč, BartuškovaZŠ Třebíč, Bartuškova
94 4.17 347
6 Kristýna FrýbortováKristýna Frýbortová
ZŠ Náměšť, HusovaZŠ Náměšť, Husova
95 3.92 290
7 Taťána KrátkáTaťána Krátká
ZŠ OkříškyZŠ Okříšky
96 3.91 287
8 Petra DočekalováPetra Dočekalová
ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč
94 3.90 285
9 Petra NavrátilováPetra Navrátilová
ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč
95 3.88 281
10 Zuzana BinkováZuzana Binková
ZŠ HrotoviceZŠ Hrotovice
94 3.87 279
11 Nikola NečesalováNikola Nečesalová
ZŠ JemniceZŠ Jemnice
94 3.85 274
12 Jana AttaskováJana Attasková
ZŠ Třebíč, BenešovaZŠ Třebíč, Benešova
96 3.83 270
13 Lucie PeškováLucie Pešková
ZŠ a MŠ, Třebíč, Na KopcíchZŠ a MŠ, Třebíč, Na Kopcích
95 3.81 265
14 Monika SedláčkováMonika Sedláčková
ZŠ Třebíč, BartuškovaZŠ Třebíč, Bartuškova
95 3.76 254
15 Zuzana KřivánkováZuzana Křivánková
ZŠ OkříškyZŠ Okříšky
95 3.70 242
16 Zdena ŠtumfolováZdena Štumfolová
ZŠ JemniceZŠ Jemnice
94 3.69 239
Karolína BlahováKarolína Blahová
ZŠ a MŠ, Třebíč, Na KopcíchZŠ a MŠ, Třebíč, Na Kopcích
96 3.69 239
18 Marcela VrtalováMarcela Vrtalová
ZŠ OkříškyZŠ Okříšky
94 3.68 237
19 Andrea PavlíkováAndrea Pavlíková
ZŠ Třebíč, TýnskáZŠ Třebíč, Týnská
95 3.55 210
Sabina MusilováSabina Musilová
ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč
94 3.55 210
21 Tereza SedláčkováTereza Sedláčková
ZŠ JemniceZŠ Jemnice
94 3.53 206
22 Markéta VlčkováMarkéta Vlčková
ZŠ Třebíč, TýnskáZŠ Třebíč, Týnská
96 3.52 204
Monika PyskováMonika Pysková
ZŠ Třebíč, BartuškovaZŠ Třebíč, Bartuškova
95 3.52 204
24 Vladěna NesibováVladěna Nesibová
ZŠ, M.Budějovice, HavlíčkovaZŠ, M.Budějovice, Havlíčkova
94 3.51 202
25 Markéta KubíkováMarkéta Kubíková
ZŠ JemniceZŠ Jemnice
94 3.50 200
26 Andrea SimonováAndrea Simonová
ZŠ HrotoviceZŠ Hrotovice
95 3.46 192
27 Denisa HimmerováDenisa Himmerová
ZŠ JemniceZŠ Jemnice
95 3.45 190
28 Martina ChytkováMartina Chytková
Katolické gymnázium TřebíčKatolické gymnázium Třebíč
95 3.38 176
29 Adéla ŘíhováAdéla Říhová
ZŠ, M.Budějovice, HavlíčkovaZŠ, M.Budějovice, Havlíčkova
96 3.29 159
30 Lenka ŠabachtováLenka Šabachtová
ZŠ Třebíč, TýnskáZŠ Třebíč, Týnská
95 3.26 153
31 Petra JindrováPetra Jindrová
ZŠ Náměšť, HusovaZŠ Náměšť, Husova
94 3.18 139
32 Lenka TomšíčkováLenka Tomšíčková
ZŠ JaroměřiceZŠ Jaroměřice
95 3.13 130
Katka KubíkováKatka Kubíková
ZŠ JemniceZŠ Jemnice
94 3.13 130
34 Anetta KroupováAnetta Kroupová
ZŠ BřezníkZŠ Březník
95 3.06 117
35 Klára KonečnáKlára Konečná
Katolické gymnázium TřebíčKatolické gymnázium Třebíč
94 2.95 99
36 Lucie SoukopováLucie Soukopová
ZŠ BřezníkZŠ Březník
95 2.91 92
37 Helena PreinigerováHelena Preinigerová
Katolické gymnázium TřebíčKatolické gymnázium Třebíč
95 2.90 91
Denisa HortováDenisa Hortová
ZŠ Náměšť, HusovaZŠ Náměšť, Husova
94 2.90 91
39 Dana HruškováDana Hrušková
ZŠ JaroměřiceZŠ Jaroměřice
95 2.78 72
40 Petra PolickáPetra Polická
ZŠ JaroměřiceZŠ Jaroměřice
96 2.74 66
Anna RadováAnna Radová
ZŠ, M.Budějovice, HavlíčkovaZŠ, M.Budějovice, Havlíčkova
96 0
Jana ŠpačkováJana Špačková
ZŠ Třebíč, BartuškovaZŠ Třebíč, Bartuškova
96 0
Světlana StrýčkováSvětlana Strýčková
ZŠ BřezníkZŠ Březník
95 DNP
Celkem 43 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)

Finále (st, 30.9.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Klára ChlubnováKlára Chlubnová
ZŠ Třebíč, BartuškovaZŠ Třebíč, Bartuškova
94 08.18 411
2 Anna RadováAnna Radová
ZŠ, M.Budějovice, HavlíčkovaZŠ, M.Budějovice, Havlíčkova
96 08.10 406
3 Lucie NovákováLucie Nováková
ZŠ JemniceZŠ Jemnice
95 07.96 397
4 Klára VejmelkováKlára Vejmelková
ZŠ Třebíč, BenešovaZŠ Třebíč, Benešova
95 07.80 386
5 Nikola KučerováNikola Kučerová
ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč
94 07.75 383
6 Jolana DaňhelováJolana Daňhelová
ZŠ JemniceZŠ Jemnice
94 07.72 381
7 Bára DoležalováBára Doležalová
ZŠ, M.Budějovice, HavlíčkovaZŠ, M.Budějovice, Havlíčkova
96 07.69 379
8 Šárka FilipčíkováŠárka Filipčíková
ZŠ Náměšť, HusovaZŠ Náměšť, Husova
95 07.59 373
9 Eliška PejčochováEliška Pejčochová
ZŠ JemniceZŠ Jemnice
95 07.38 359
10 Nikola OndráčkováNikola Ondráčková
ZŠ HrotoviceZŠ Hrotovice
95 07.14 344
11 Taťána KrátkáTaťána Krátká
ZŠ OkříškyZŠ Okříšky
96 07.03 337
12 Denisa SvobodováDenisa Svobodová
Katolické gymnázium TřebíčKatolické gymnázium Třebíč
95 06.96 332
13 Kristýna SochnováKristýna Sochnová
ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč
94 06.94 331
14 Monika SedláčkováMonika Sedláčková
ZŠ Třebíč, BartuškovaZŠ Třebíč, Bartuškova
95 06.91 329
15 Lenka ŠabachtováLenka Šabachtová
ZŠ Třebíč, TýnskáZŠ Třebíč, Týnská
95 06.80 322
16 Andrea FrühaufováAndrea Frühaufová
ZŠ Třebíč, BenešovaZŠ Třebíč, Benešova
96 06.67 314
17 Lucie SoukopováLucie Soukopová
ZŠ BřezníkZŠ Březník
95 06.45 300
18 Jana ŠpačkováJana Špačková
ZŠ Třebíč, BartuškovaZŠ Třebíč, Bartuškova
96 06.43 299
19 Iveta PalátováIveta Palátová
Katolické gymnázium TřebíčKatolické gymnázium Třebíč
94 06.34 293
20 Nikola ŠpačkováNikola Špačková
ZŠ Třebíč, BartuškovaZŠ Třebíč, Bartuškova
96 06.32 292
21 Veronika VolfováVeronika Volfová
ZŠ, M.Budějovice, HavlíčkovaZŠ, M.Budějovice, Havlíčkova
95 06.29 290
22 Monika CabejškováMonika Cabejšková
ZŠ a MŠ, Třebíč, Na KopcíchZŠ a MŠ, Třebíč, Na Kopcích
95 06.11 278
Dana HruškováDana Hrušková
ZŠ JaroměřiceZŠ Jaroměřice
95 06.11 278
24 Aneta JanouškováAneta Janoušková
ZŠ JaroměřiceZŠ Jaroměřice
94 06.01 272
25 Denisa HortováDenisa Hortová
ZŠ Náměšť, HusovaZŠ Náměšť, Husova
94 05.91 266
26 Karolína VávrováKarolína Vávrová
ZŠ Třebíč, TýnskáZŠ Třebíč, Týnská
96 05.76 256
27 Andrea SimonováAndrea Simonová
ZŠ HrotoviceZŠ Hrotovice
95 05.72 254
Monika PyskováMonika Pysková
ZŠ Třebíč, BartuškovaZŠ Třebíč, Bartuškova
95 05.72 254
29 Anetta KroupováAnetta Kroupová
ZŠ BřezníkZŠ Březník
95 05.70 252
30 Denisa HimmerováDenisa Himmerová
ZŠ JemniceZŠ Jemnice
95 05.67 250
31 Petra DufkováPetra Dufková
ZŠ OkříškyZŠ Okříšky
94 05.61 247
32 Petra PolickáPetra Polická
ZŠ JaroměřiceZŠ Jaroměřice
96 05.60 246
33 Veronika ŠtolhofováVeronika Štolhofová
ZŠ JemniceZŠ Jemnice
95 05.59 245
34 Marcela VrtalováMarcela Vrtalová
ZŠ OkříškyZŠ Okříšky
94 05.39 233
35 Leona MahelováLeona Mahelová
ZŠ a MŠ, Třebíč, Na KopcíchZŠ a MŠ, Třebíč, Na Kopcích
95 05.33 229
36 Yeugeniya MaletaYeugeniya Maleta
ZŠ a MŠ, Třebíč, Na KopcíchZŠ a MŠ, Třebíč, Na Kopcích
95 04.80 196
Gabriela VeseláGabriela Veselá
ZŠ Třebíč, BenešovaZŠ Třebíč, Benešova
96 DNP
Celkem 37 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci (Finále)

Finále (st, 30.9.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jiří SýkoraJiří Sýkora
ZŠ Třebíč, BenešovaZŠ Třebíč, Benešova
95 13.43 693
2 David KašpárekDavid Kašpárek
ZŠ JaroměřiceZŠ Jaroměřice
94 10.99 545
3 Petr ŠtumfolPetr Štumfol
ZŠ JemniceZŠ Jemnice
94 10.92 541
4 Jakub BučekJakub Buček
ZŠ JemniceZŠ Jemnice
94 10.07 490
5 Michal DobešMichal Dobeš
ZŠ JemniceZŠ Jemnice
95 09.91 480
6 Pavel StrakaPavel Straka
ZŠ, M.Budějovice, HavlíčkovaZŠ, M.Budějovice, Havlíčkova
94 09.83 475
7 David KroupaDavid Kroupa
ZŠ Třebíč, BenešovaZŠ Třebíč, Benešova
95 09.75 471
8 Stanislav VeselýStanislav Veselý
ZŠ OkříškyZŠ Okříšky
94 09.47 454
9 Dominik KřížDominik Kříž
ZŠ JaroměřiceZŠ Jaroměřice
94 09.42 451
10 Martin SkalaMartin Skala
ZŠ Třebíč, TýnskáZŠ Třebíč, Týnská
96 09.38 448
11 Lukáš SlosarčíkLukáš Slosarčík
ZŠ JemniceZŠ Jemnice
95 09.36 447
12 Martin KudláčekMartin Kudláček
Katolické gymnázium TřebíčKatolické gymnázium Třebíč
94 09.05 429
13 Pavel DvořákPavel Dvořák
ZŠ, M.Budějovice, HavlíčkovaZŠ, M.Budějovice, Havlíčkova
94 09.02 427
14 Vojtěch PalátVojtěch Palát
Katolické gymnázium TřebíčKatolické gymnázium Třebíč
94 08.99 425
15 Tomáš SvačinaTomáš Svačina
ZŠ JemniceZŠ Jemnice
95 08.98 425
16 Tomáš MocharTomáš Mochar
ZŠ JemniceZŠ Jemnice
94 08.90 420
17 Martin ŠarounMartin Šaroun
ZŠ a MŠ, Třebíč, Na KopcíchZŠ a MŠ, Třebíč, Na Kopcích
94 08.85 417
18 Andrej MitchellAndrej Mitchell
ZŠ Třebíč, BenešovaZŠ Třebíč, Benešova
94 08.78 413
19 Roman HorníkRoman Horník
ZŠ Třebíč, BartuškovaZŠ Třebíč, Bartuškova
94 08.69 407
20 Jiří StuchlíkJiří Stuchlík
ZŠ Náměšť, HusovaZŠ Náměšť, Husova
95 08.59 401
21 Jan HavlátJan Havlát
ZŠ, M.Budějovice, HavlíčkovaZŠ, M.Budějovice, Havlíčkova
95 08.41 391
22 Adam VáňaAdam Váňa
ZŠ Náměšť, HusovaZŠ Náměšť, Husova
94 08.40 390
23 Václav SvobodaVáclav Svoboda
ZŠ HrotoviceZŠ Hrotovice
94 08.39 389
24 Daniel ŠtrbákDaniel Štrbák
ZŠ a MŠ, Třebíč, Na KopcíchZŠ a MŠ, Třebíč, Na Kopcích
95 08.22 379
25 Lukáš HofmanLukáš Hofman
ZŠ JaroměřiceZŠ Jaroměřice
95 08.13 374
26 Martin DočekalMartin Dočekal
ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč
96 07.95 363
27 Jan JaníkJan Janík
ZŠ Třebíč, TýnskáZŠ Třebíč, Týnská
96 07.63 344
28 Stanislav HutařStanislav Hutař
ZŠ HrotoviceZŠ Hrotovice
94 07.58 341
29 Jiří OndrákJiří Ondrák
ZŠ Třebíč, BartuškovaZŠ Třebíč, Bartuškova
95 07.45 334
30 Roman DokulilRoman Dokulil
ZŠ OkříškyZŠ Okříšky
94 06.78 294
31 David RichterDavid Richter
ZŠ OkříškyZŠ Okříšky
95 06.54 280
32 Miloš BaslíkMiloš Baslík
ZŠ Třebíč, BartuškovaZŠ Třebíč, Bartuškova
95 06.45 275
33 Martin MašekMartin Mašek
ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč
94 06.33 268
Celkem 33 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Žáci (Finále)

Finále (st, 30.9.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michal PantůčekMichal Pantůček
ZŠ Třebíč, BenešovaZŠ Třebíč, Benešova
94 85.84 623
2 Ondřej PetzOndřej Petz
ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč
94 62.86 418
3 Pavel BlatnýPavel Blatný
ZŠ HrotoviceZŠ Hrotovice
95 60.95 402
4 Vojtěch VeselýVojtěch Veselý
ZŠ HrotoviceZŠ Hrotovice
95 60.22 395
5 David PelánDavid Pelán
ZŠ HrotoviceZŠ Hrotovice
94 56.08 360
6 Viktor SpoustaViktor Spousta
ZŠ, M.Budějovice, HavlíčkovaZŠ, M.Budějovice, Havlíčkova
95 55.98 359
7 Michal SmetanaMichal Smetana
ZŠ JemniceZŠ Jemnice
94 54.14 343
8 Radek SvobodaRadek Svoboda
ZŠ Třebíč, BartuškovaZŠ Třebíč, Bartuškova
95 52.30 327
9 Štěpán KourekŠtěpán Kourek
ZŠ OkříškyZŠ Okříšky
95 50.26 310
10 Lukáš SmolíkLukáš Smolík
ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč
94 49.80 306
11 Ondřej MytiskaOndřej Mytiska
ZŠ a MŠ, Třebíč, Na KopcíchZŠ a MŠ, Třebíč, Na Kopcích
95 49.57 304
12 Jiří MaříkJiří Mařík
ZŠ Třebíč, BenešovaZŠ Třebíč, Benešova
95 49.29 302
13 Vojtěch VorlíčekVojtěch Vorlíček
ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč
95 48.79 298
14 Robert AndresíkRobert Andresík
ZŠ Třebíč, BartuškovaZŠ Třebíč, Bartuškova
95 48.48 295
15 Pavel KvasničkaPavel Kvasnička
ZŠ JemniceZŠ Jemnice
95 47.51 287
16 Miroslav PokornýMiroslav Pokorný
ZŠ Třebíč, TýnskáZŠ Třebíč, Týnská
95 46.38 277
17 Martin FialaMartin Fiala
ZŠ JemniceZŠ Jemnice
96 46.03 274
18 Petr OšmeraPetr Ošmera
ZŠ JaroměřiceZŠ Jaroměřice
95 45.52 270
19 Martin HomolaMartin Homola
ZŠ Náměšť, HusovaZŠ Náměšť, Husova
95 45.04 266
20 Ondřej PolaOndřej Pola
ZŠ JaroměřiceZŠ Jaroměřice
95 45.03 266
21 Pavel JabůrekPavel Jabůrek
Katolické gymnázium TřebíčKatolické gymnázium Třebíč
95 44.81 264
22 Tomáš PokornýTomáš Pokorný
ZŠ a MŠ, Třebíč, Na KopcíchZŠ a MŠ, Třebíč, Na Kopcích
94 44.18 259
23 Petr HutařPetr Hutař
ZŠ Třebíč, TýnskáZŠ Třebíč, Týnská
94 43.09 250
24 David VorelDavid Vorel
ZŠ, M.Budějovice, HavlíčkovaZŠ, M.Budějovice, Havlíčkova
94 41.44 236
25 Lukáš PíšaLukáš Píša
ZŠ OkříškyZŠ Okříšky
96 40.81 231
26 Zdeněk JonákZdeněk Jonák
ZŠ Náměšť, HusovaZŠ Náměšť, Husova
96 40.06 225
27 Zdeněk ChalupskýZdeněk Chalupský
Katolické gymnázium TřebíčKatolické gymnázium Třebíč
95 39.90 223
28 Tomáš PotěšilTomáš Potěšil
ZŠ Náměšť, HusovaZŠ Náměšť, Husova
95 35.70 189
29 Štěpán JaníčekŠtěpán Janíček
ZŠ Třebíč, TýnskáZŠ Třebíč, Týnská
96 35.10 184
30 Tomáš ŘemínekTomáš Řemínek
ZŠ a MŠ, Třebíč, Na KopcíchZŠ a MŠ, Třebíč, Na Kopcích
95 33.38 170
31 Vít KrálíkVít Králík
ZŠ JemniceZŠ Jemnice
95 31.92 159
32 Tomáš JurkaTomáš Jurka
Katolické gymnázium TřebíčKatolické gymnázium Třebíč
95 30.30 146
MS Martin KrutišMartin Krutiš
ZŠ, M.Budějovice, HavlíčkovaZŠ, M.Budějovice, Havlíčkova
94 52.30 327
Andrej MitchellAndrej Mitchell
ZŠ Třebíč, BenešovaZŠ Třebíč, Benešova
94 DNP
Celkem 34 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Žákyně (Finále)

Finále (st, 30.9.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Markéta KubíkováMarkéta Kubíková
ZŠ JemniceZŠ Jemnice
94 45.41 422
2 Zuzana KřivánkováZuzana Křivánková
ZŠ OkříškyZŠ Okříšky
95 42.76 389
3 Andrea FrühaufováAndrea Frühaufová
ZŠ Třebíč, BenešovaZŠ Třebíč, Benešova
96 41.76 377
4 Petra JindrováPetra Jindrová
ZŠ Náměšť, HusovaZŠ Náměšť, Husova
94 40.01 355
5 Kateřina SylvestrováKateřina Sylvestrová
ZŠ Třebíč, BenešovaZŠ Třebíč, Benešova
95 39.98 355
6 Katka KubíkováKatka Kubíková
ZŠ JemniceZŠ Jemnice
94 39.31 347
7 Nikola NečesalováNikola Nečesalová
ZŠ JemniceZŠ Jemnice
94 39.28 347
8 Petra DočekalováPetra Dočekalová
ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč
94 38.15 333
9 Adéla ŘíhováAdéla Říhová
ZŠ, M.Budějovice, HavlíčkovaZŠ, M.Budějovice, Havlíčkova
96 37.33 323
10 Zuzana BinkováZuzana Binková
ZŠ HrotoviceZŠ Hrotovice
94 36.99 319
11 Petra NavrátilováPetra Navrátilová
ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč
95 34.77 292
12 Vladěna NesibováVladěna Nesibová
ZŠ, M.Budějovice, HavlíčkovaZŠ, M.Budějovice, Havlíčkova
94 33.66 279
13 Tereza SedláčkováTereza Sedláčková
ZŠ JemniceZŠ Jemnice
94 31.81 257
14 Petra VečeřováPetra Večeřová
ZŠ Třebíč, BartuškovaZŠ Třebíč, Bartuškova
96 31.15 249
15 Adéla ŠtveráčkováAdéla Štveráčková
ZŠ Třebíč, TýnskáZŠ Třebíč, Týnská
94 31.11 248
16 Jana AttaskováJana Attasková
ZŠ Třebíč, BenešovaZŠ Třebíč, Benešova
96 30.70 243
17 Zdena ŠtumfolováZdena Štumfolová
ZŠ JemniceZŠ Jemnice
94 30.61 242
18 Veronika PřepechalováVeronika Přepechalová
ZŠ HrotoviceZŠ Hrotovice
95 30.59 242
19 Andrea PavlíkováAndrea Pavlíková
ZŠ Třebíč, TýnskáZŠ Třebíč, Týnská
95 30.50 241
20 Aneta KocmánkováAneta Kocmánková
ZŠ Třebíč, BartuškovaZŠ Třebíč, Bartuškova
94 28.80 221
21 Karolína BlahováKarolína Blahová
ZŠ a MŠ, Třebíč, Na KopcíchZŠ a MŠ, Třebíč, Na Kopcích
96 28.48 217
22 Martina ChytkováMartina Chytková
Katolické gymnázium TřebíčKatolické gymnázium Třebíč
95 28.01 212
23 Sabina MusilováSabina Musilová
ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč
94 27.69 208
24 Michaela JírovskáMichaela Jírovská
ZŠ OkříškyZŠ Okříšky
95 27.24 203
25 Lucie PeškováLucie Pešková
ZŠ a MŠ, Třebíč, Na KopcíchZŠ a MŠ, Třebíč, Na Kopcích
95 27.00 200
26 Jana BřouškováJana Břoušková
ZŠ BřezníkZŠ Březník
95 26.45 194
27 Veronika JasineckáVeronika Jasinecká
ZŠ HrotoviceZŠ Hrotovice
95 26.18 191
28 Petra MichkováPetra Michková
ZŠ Třebíč, BartuškovaZŠ Třebíč, Bartuškova
96 25.49 183
29 Kristýna FrýbortováKristýna Frýbortová
ZŠ Náměšť, HusovaZŠ Náměšť, Husova
95 23.03 155
30 Pavlína SovkováPavlína Sovková
ZŠ JaroměřiceZŠ Jaroměřice
95 22.77 152
31 Denisa HortováDenisa Hortová
ZŠ Náměšť, HusovaZŠ Náměšť, Husova
94 22.73 151
32 Adéla HodáňováAdéla Hodáňová
ZŠ BřezníkZŠ Březník
95 22.25 146
33 Helena PreinigerováHelena Preinigerová
Katolické gymnázium TřebíčKatolické gymnázium Třebíč
95 20.33 124
34 Klára KonečnáKlára Konečná
Katolické gymnázium TřebíčKatolické gymnázium Třebíč
94 19.49 115
35 Lenka TomšíčkováLenka Tomšíčková
ZŠ JaroměřiceZŠ Jaroměřice
95 19.08 110
36 Markéta VlčkováMarkéta Vlčková
ZŠ Třebíč, TýnskáZŠ Třebíč, Týnská
96 18.11 100
37 Monika PotůčkováMonika Potůčková
ZŠ Třebíč, BartuškovaZŠ Třebíč, Bartuškova
94 16.23 79
Světlana StrýčkováSvětlana Strýčková
ZŠ BřezníkZŠ Březník
95 DNP
Celkem 38 závodníků
Celkový bodový stav - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Sýkora Jiří Sýkora Jiří 95 ZŠ Třebíč, BenešovaZŠ Třebíč, Benešova 2223
2 Štumfol Petr Štumfol Petr 94 ZŠ JemniceZŠ Jemnice 2213
3 Buček Jakub Buček Jakub 94 ZŠ JemniceZŠ Jemnice 2082
4 Kašpárek David Kašpárek David 94 ZŠ JaroměřiceZŠ Jaroměřice 1995
5 Mitchell Andrej Mitchell Andrej 94 ZŠ Třebíč, BenešovaZŠ Třebíč, Benešova 1940
6 Palát Vojtěch Palát Vojtěch 94 Katolické gymnázium TřebíčKatolické gymnázium Třebíč 1919
7 Horník Roman Horník Roman 94 ZŠ Třebíč, BartuškovaZŠ Třebíč, Bartuškova 1861
8 Havlát Jan Havlát Jan 95 ZŠ, M.Budějovice, HavlíčkovaZŠ, M.Budějovice, Havlíčkova 1824
9 Straka Pavel Straka Pavel 94 ZŠ, M.Budějovice, HavlíčkovaZŠ, M.Budějovice, Havlíčkova 1818
10 Dvořák Pavel Dvořák Pavel 94 ZŠ, M.Budějovice, HavlíčkovaZŠ, M.Budějovice, Havlíčkova 1807
11 Kříž Dominik Kříž Dominik 94 ZŠ JaroměřiceZŠ Jaroměřice 1786
12 Slosarčík Lukáš Slosarčík Lukáš 95 ZŠ JemniceZŠ Jemnice 1773
13 Smolík Lukáš Smolík Lukáš 94 ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč 1739
14 Smetana Michal Smetana Michal 94 ZŠ JemniceZŠ Jemnice 1731
15 Pelán David Pelán David 94 ZŠ HrotoviceZŠ Hrotovice 1725
16 Dobeš Michal Dobeš Michal 95 ZŠ JemniceZŠ Jemnice 1703
17 Pantůček Michal Pantůček Michal 94 ZŠ Třebíč, BenešovaZŠ Třebíč, Benešova 1685
18 Kroupa David Kroupa David 95 ZŠ Třebíč, BenešovaZŠ Třebíč, Benešova 1657
19 Svačina Tomáš Svačina Tomáš 95 ZŠ JemniceZŠ Jemnice 1631
20 Hofman Lukáš Hofman Lukáš 95 ZŠ JaroměřiceZŠ Jaroměřice 1624
21 Stuchlík Jiří Stuchlík Jiří 95 ZŠ Náměšť, HusovaZŠ Náměšť, Husova 1620
22 Spousta Viktor Spousta Viktor 95 ZŠ, M.Budějovice, HavlíčkovaZŠ, M.Budějovice, Havlíčkova 1610
23 Andresík Robert Andresík Robert 95 ZŠ Třebíč, BartuškovaZŠ Třebíč, Bartuškova 1562
24 Vorlíček Vojtěch Vorlíček Vojtěch 95 ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč 1551
25 Veselý Vojtěch Veselý Vojtěch 95 ZŠ HrotoviceZŠ Hrotovice 1534
26 Homola Martin Homola Martin 95 ZŠ Náměšť, HusovaZŠ Náměšť, Husova 1530
27 Dočekal Martin Dočekal Martin 96 ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč 1528
Mařík Jiří Mařík Jiří 95 ZŠ Třebíč, BenešovaZŠ Třebíč, Benešova 1528
29 Hutař Stanislav Hutař Stanislav 94 ZŠ HrotoviceZŠ Hrotovice 1516
30 Řemínek Tomáš Řemínek Tomáš 95 ZŠ a MŠ, Třebíč, Na KopcíchZŠ a MŠ, Třebíč, Na Kopcích 1504
31 Veselý Stanislav Veselý Stanislav 94 ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 1465
32 Richter David Richter David 95 ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 1464
33 Ošmera Petr Ošmera Petr 95 ZŠ JaroměřiceZŠ Jaroměřice 1460
34 Janík Jan Janík Jan 96 ZŠ Třebíč, TýnskáZŠ Třebíč, Týnská 1447
35 Dokulil Roman Dokulil Roman 94 ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 1404
36 Mašek Martin Mašek Martin 94 ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč 1399
37 Mochar Tomáš Mochar Tomáš 94 ZŠ JemniceZŠ Jemnice 1387
38 Kourek Štěpán Kourek Štěpán 95 ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 1376
39 Svoboda Václav Svoboda Václav 94 ZŠ HrotoviceZŠ Hrotovice 1361
40 Pokorný Tomáš Pokorný Tomáš 94 ZŠ a MŠ, Třebíč, Na KopcíchZŠ a MŠ, Třebíč, Na Kopcích 1354
41 Kvasnička Pavel Kvasnička Pavel 95 ZŠ JemniceZŠ Jemnice 1349
42 Šaroun Martin Šaroun Martin 94 ZŠ a MŠ, Třebíč, Na KopcíchZŠ a MŠ, Třebíč, Na Kopcích 1342
43 Petz Ondřej Petz Ondřej 94 ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč 1299
44 Pola Ondřej Pola Ondřej 95 ZŠ JaroměřiceZŠ Jaroměřice 1295
45 Píša Lukáš Píša Lukáš 96 ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 1265
46 Jabůrek Pavel Jabůrek Pavel 95 Katolické gymnázium TřebíčKatolické gymnázium Třebíč 1249
47 Králík Vít Králík Vít 95 ZŠ JemniceZŠ Jemnice 1243
48 Chalupský Zdeněk Chalupský Zdeněk 95 Katolické gymnázium TřebíčKatolické gymnázium Třebíč 1231
49 Hutař Petr Hutař Petr 94 ZŠ Třebíč, TýnskáZŠ Třebíč, Týnská 1215
50 Svoboda Radek Svoboda Radek 95 ZŠ Třebíč, BartuškovaZŠ Třebíč, Bartuškova 1199
51 Fiala Martin Fiala Martin 96 ZŠ JemniceZŠ Jemnice 1193
52 Ondrák Jiří Ondrák Jiří 95 ZŠ Třebíč, BartuškovaZŠ Třebíč, Bartuškova 1184
53 Vorel David Vorel David 94 ZŠ, M.Budějovice, HavlíčkovaZŠ, M.Budějovice, Havlíčkova 1179
54 Kudláček Martin Kudláček Martin 94 Katolické gymnázium TřebíčKatolické gymnázium Třebíč 1136
55 Blatný Pavel Blatný Pavel 95 ZŠ HrotoviceZŠ Hrotovice 1135
56 Janíček Štěpán Janíček Štěpán 96 ZŠ Třebíč, TýnskáZŠ Třebíč, Týnská 1129
57 Mytiska Ondřej Mytiska Ondřej 95 ZŠ a MŠ, Třebíč, Na KopcíchZŠ a MŠ, Třebíč, Na Kopcích 1125
58 Váňa Adam Váňa Adam 94 ZŠ Náměšť, HusovaZŠ Náměšť, Husova 1082
59 Štrbák Daniel Štrbák Daniel 95 ZŠ a MŠ, Třebíč, Na KopcíchZŠ a MŠ, Třebíč, Na Kopcích 1005
60 Baslík Miloš Baslík Miloš 95 ZŠ Třebíč, BartuškovaZŠ Třebíč, Bartuškova 0995
61 Potěšil Tomáš Potěšil Tomáš 95 ZŠ Náměšť, HusovaZŠ Náměšť, Husova 0992
62 Pokorný Miroslav Pokorný Miroslav 95 ZŠ Třebíč, TýnskáZŠ Třebíč, Týnská 0911
63 Jonák Zdeněk Jonák Zdeněk 96 ZŠ Náměšť, HusovaZŠ Náměšť, Husova 0910
64 Jurka Tomáš Jurka Tomáš 95 Katolické gymnázium TřebíčKatolické gymnázium Třebíč 0799
65 Skala Martin Skala Martin 96 ZŠ Třebíč, TýnskáZŠ Třebíč, Týnská 0775
Poznámky:
Po ukončení soutěže před odesláním výsledků na web ČAS (www.atletika.cz) změňte v časovém pořadu název disciplíny celkový bodový stav na příslušný název víceboje (např. desetiboj) tak, aby bylo možné zpracovat korektně statistiku!
Sýkora J. 2223 (07.73/640-1.70/544-13.43/693-3:37.19/346)
Štumfol P. 2213 (07.64/668-5.03/388-10.92/541-3:05.02/616)
Buček J. 2082 (07.78/625-1.55/426-10.07/490-3:13.14/541)
Kašpárek D. 1995 (07.81/616-4.79/343-10.99/545-3:18.89/491)
Mitchell A. 1940 (07.62/675-1.55/426-/-08.78/413-3:26.79/426)
Palát V. 1919 (08.18/509-5.20/421-08.99/425-3:10.57/564)
Horník R. 1861 (08.10/531-4.87/358-08.69/407-3:10.53/565)
Havlát J. 1824 (08.10/531-4.56/301-08.41/391-3:06.55/601)
Straka P. 1818 (08.17/511-1.60/464-09.83/475-3:34.28/368)
Dvořák P. 1807 (08.25/489-5.00/382-09.02/427-3:16.83/509)
Kříž D. 1786 (08.09/534-4.62/312-09.42/451-3:19.11/489)
Slosarčík L. 1773 (08.41/447-1.40/317-09.36/447-3:10.80/562)
Smolík L. 1739 (08.02/554-4.82/348-49.80/306-3:14.25/531)
Smetana M. 1731 (07.99/563-1.60/464-54.14/343-3:35.15/361)
Pelán D. 1725 (08.26/487-4.68/323-56.08/360-3:11.61/555)
Dobeš M. 1703 (08.37/457-4.70/326-09.91/480-3:25.01/440)
Pantůček M. 1685 (08.46/434-4.68/323-85.84/623-3:43.05/305)
Kroupa D. 1657 (08.84/340-1.60/464-09.75/471-3:32.36/382)
Svačina T. 1631 (08.26/487-4.58/304-08.98/425-3:28.09/415)
Hofman L. 1624 (08.19/506-1.45/352-08.13/374-3:31.10/392)
Stuchlík J. 1620 (08.06/542-4.69/324-08.59/401-3:36.23/353)
Spousta V. 1610 (08.49/426-1.55/426-55.98/359-3:30.23/399)
Andresík R. 1562 (08.34/465-1.35/283-48.48/295-3:15.63/519)
Vorlíček V. 1551 (08.26/487-4.78/341-48.79/298-3:26.92/425)
Veselý V. 1534 (08.74/364-4.67/321-60.22/395-3:23.32/454)
Homola M. 1530 (08.48/428-1.35/283-45.04/266-3:11.83/553)
Dočekal M. 1528 (08.81/347)
Mařík J. 1528 (08.50/423-4.84/352)
Dočekal M. 1528 (1.40/317-07.95/363)
Mařík J. 1528 (49.29/302-3:23.73/451)
Dočekal M. 1528 (3:17.78/501)
Hutař S. 1516 (08.72/369-1.45/352-07.58/341-3:23.28/454)
Řemínek T. 1504 (08.53/416-4.82/348-33.38/170-3:09.92/570)
Veselý S. 1465 (08.45/436-4.31/257-09.47/454-3:41.12/318)
Richter D. 1464 (08.33/468-4.60/308-06.54/280-3:29.00/408)
Ošmera P. 1460 (08.40/449-4.12/225-45.52/270-3:16.05/516)
Janík J. 1447 (08.85/338-1.30/250-07.63/344-3:16.07/515)
Dokulil R. 1404 (08.96/313-1.40/317-06.78/294-3:20.20/480)
Mašek M. 1399 (08.57/406-1.30/250-06.33/268-3:20.76/475)
Mochar T. 1387 (08.52/418-4.09/220-08.90/420-3:39.61/329)
Kourek Š. 1376 (08.56/408-1.45/352-50.26/310-3:42.95/306)
Svoboda V. 1361 (08.94/318-4.06/215-08.39/389-3:25.19/439)
Pokorný T. 1354 (08.78/354-4.77/339-44.18/259-3:29.85/402)
Kvasnička P. 1349 (08.67/381-4.17/234-47.51/287-3:24.13/447)
Šaroun M. 1342 (08.78/354-1.35/283-08.85/417-3:45.58/288)
Petz O. 1299 (08.56/408-4.52/294-62.86/418-4:03.71/179)
Pola O. 1295 (08.62/393-1.35/283-45.03/266-3:36.24/353)
Píša L. 1265 (08.26/487-4.46/283-40.81/231-3:49.25/264)
Jabůrek P. 1249 (08.26/487-1.35/283-44.81/264-3:57.23/215)
Králík V. 1243 (08.70/374-4.64/315-31.92/159-3:30.65/395)
Chalup)
Celkem 65 závodníků
Celkový bodový stav - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Doležalová Bára Doležalová Bára 96 ZŠ, M.Budějovice, HavlíčkovaZŠ, M.Budějovice, Havlíčkova 2106
2 Kučerová Nikola Kučerová Nikola 94 ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč 1922
3 Sedláčková Monika Sedláčková Monika 95 ZŠ Třebíč, BartuškovaZŠ Třebíč, Bartuškova 1904
4 Špačková Nikola Špačková Nikola 96 ZŠ Třebíč, BartuškovaZŠ Třebíč, Bartuškova 1853
5 Vejmelková Klára Vejmelková Klára 95 ZŠ Třebíč, BenešovaZŠ Třebíč, Benešova 1763
6 Sylvestrová Kateřina Sylvestrová Kateřina 95 ZŠ Třebíč, BenešovaZŠ Třebíč, Benešova 1695
7 Cabejšková Monika Cabejšková Monika 95 ZŠ a MŠ, Třebíč, Na KopcíchZŠ a MŠ, Třebíč, Na Kopcích 1644
8 Sochnová Kristýna Sochnová Kristýna 94 ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč 1638
9 Krátká Taťána Krátká Taťána 96 ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 1579
10 Nováková Lucie Nováková Lucie 95 ZŠ JemniceZŠ Jemnice 1577
11 Frühaufová Andrea Frühaufová Andrea 96 ZŠ Třebíč, BenešovaZŠ Třebíč, Benešova 1479
12 Vrtalová Marcela Vrtalová Marcela 94 ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 1472
13 Štolhofová Veronika Štolhofová Veronika 95 ZŠ JemniceZŠ Jemnice 1406
14 Jonáková Lea Jonáková Lea 96 ZŠ Náměšť, HusovaZŠ Náměšť, Husova 1400
15 Nečesalová Nikola Nečesalová Nikola 94 ZŠ JemniceZŠ Jemnice 1397
16 Chlubnová Klára Chlubnová Klára 94 ZŠ Třebíč, BartuškovaZŠ Třebíč, Bartuškova 1386
17 Štumfolová Zdena Štumfolová Zdena 94 ZŠ JemniceZŠ Jemnice 1368
18 Jírovská Michaela Jírovská Michaela 95 ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 1357
19 Volfová Veronika Volfová Veronika 95 ZŠ, M.Budějovice, HavlíčkovaZŠ, M.Budějovice, Havlíčkova 1316
20 Attasková Jana Attasková Jana 96 ZŠ Třebíč, BenešovaZŠ Třebíč, Benešova 1305
21 Dočekalová Petra Dočekalová Petra 94 ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč 1303
22 Navrátilová Petra Navrátilová Petra 95 ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč 1290
23 Filipčíková Šárka Filipčíková Šárka 95 ZŠ Náměšť, HusovaZŠ Náměšť, Husova 1270
24 Večeřová Petra Večeřová Petra 96 ZŠ Třebíč, BartuškovaZŠ Třebíč, Bartuškova 1264
25 Michková Petra Michková Petra 96 ZŠ Třebíč, BartuškovaZŠ Třebíč, Bartuškova 1246
26 Daňhelová Jolana Daňhelová Jolana 94 ZŠ JemniceZŠ Jemnice 1235
27 Binková Zuzana Binková Zuzana 94 ZŠ HrotoviceZŠ Hrotovice 1231
28 Palátová Iveta Palátová Iveta 94 Katolické gymnázium TřebíčKatolické gymnázium Třebíč 1206
29 Ondráčková Nikola Ondráčková Nikola 95 ZŠ HrotoviceZŠ Hrotovice 1203
30 Křivánková Zuzana Křivánková Zuzana 95 ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 1187
31 Vávrová Karolína Vávrová Karolína 96 ZŠ Třebíč, TýnskáZŠ Třebíč, Týnská 1186
32 Jasinecká Veronika Jasinecká Veronika 95 ZŠ HrotoviceZŠ Hrotovice 1176
33 Přepechalová Veronika Přepechalová Veronika 95 ZŠ HrotoviceZŠ Hrotovice 1172
34 Frýbortová Kristýna Frýbortová Kristýna 95 ZŠ Náměšť, HusovaZŠ Náměšť, Husova 1162
35 Potůčková Monika Potůčková Monika 94 ZŠ Třebíč, BartuškovaZŠ Třebíč, Bartuškova 1150
36 Nesibová Vladěna Nesibová Vladěna 94 ZŠ, M.Budějovice, HavlíčkovaZŠ, M.Budějovice, Havlíčkova 1137
37 Kubíková Markéta Kubíková Markéta 94 ZŠ JemniceZŠ Jemnice 1130
38 Pysková Monika Pysková Monika 95 ZŠ Třebíč, BartuškovaZŠ Třebíč, Bartuškova 1126
39 Kocmánková Aneta Kocmánková Aneta 94 ZŠ Třebíč, BartuškovaZŠ Třebíč, Bartuškova 1121
40 Sedláčková Tereza Sedláčková Tereza 94 ZŠ JemniceZŠ Jemnice 1101
41 Himmerová Denisa Himmerová Denisa 95 ZŠ JemniceZŠ Jemnice 1099
42 Dufková Petra Dufková Petra 94 ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 1097
43 Musilová Sabina Musilová Sabina 94 ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč 1086
44 Svobodová Denisa Svobodová Denisa 95 Katolické gymnázium TřebíčKatolické gymnázium Třebíč 1082
45 Blahová Karolína Blahová Karolína 96 ZŠ a MŠ, Třebíč, Na KopcíchZŠ a MŠ, Třebíč, Na Kopcích 1080
46 Pejčochová Eliška Pejčochová Eliška 95 ZŠ JemniceZŠ Jemnice 1050
47 Říhová Adéla Říhová Adéla 96 ZŠ, M.Budějovice, HavlíčkovaZŠ, M.Budějovice, Havlíčkova 1024
48 Maleta Yeugeniya Maleta Yeugeniya 95 ZŠ a MŠ, Třebíč, Na KopcíchZŠ a MŠ, Třebíč, Na Kopcích 1020
49 Špačková Jana Špačková Jana 96 ZŠ Třebíč, BartuškovaZŠ Třebíč, Bartuškova 1019
50 Břoušková Jana Břoušková Jana 95 ZŠ BřezníkZŠ Březník 0987
51 Kubíková Katka Kubíková Katka 94 ZŠ JemniceZŠ Jemnice 0967
52 Simonová Andrea Simonová Andrea 95 ZŠ HrotoviceZŠ Hrotovice 0960
53 Jindrová Petra Jindrová Petra 94 ZŠ Náměšť, HusovaZŠ Náměšť, Husova 0959
54 Mahelová Leona Mahelová Leona 95 ZŠ a MŠ, Třebíč, Na KopcíchZŠ a MŠ, Třebíč, Na Kopcích 0952
55 Chytková Martina Chytková Martina 95 Katolické gymnázium TřebíčKatolické gymnázium Třebíč 0931
56 Janoušková Aneta Janoušková Aneta 94 ZŠ JaroměřiceZŠ Jaroměřice 0902
57 Pešková Lucie Pešková Lucie 95 ZŠ a MŠ, Třebíč, Na KopcíchZŠ a MŠ, Třebíč, Na Kopcích 0871
58 Vlčková Markéta Vlčková Markéta 96 ZŠ Třebíč, TýnskáZŠ Třebíč, Týnská 0839
59 Radová Anna Radová Anna 96 ZŠ, M.Budějovice, HavlíčkovaZŠ, M.Budějovice, Havlíčkova 0820
60 Konečná Klára Konečná Klára 94 Katolické gymnázium TřebíčKatolické gymnázium Třebíč 0814
61 Tomšíčková Lenka Tomšíčková Lenka 95 ZŠ JaroměřiceZŠ Jaroměřice 0811
62 Štveráčková Adéla Štveráčková Adéla 94 ZŠ Třebíč, TýnskáZŠ Třebíč, Týnská 0804
63 Šabachtová Lenka Šabachtová Lenka 95 ZŠ Třebíč, TýnskáZŠ Třebíč, Týnská 0794
64 Pavlíková Andrea Pavlíková Andrea 95 ZŠ Třebíč, TýnskáZŠ Třebíč, Týnská 0793
65 Veselá Gabriela Veselá Gabriela 96 ZŠ Třebíč, BenešovaZŠ Třebíč, Benešova 0768
66 Preinigerová Helena Preinigerová Helena 95 Katolické gymnázium TřebíčKatolické gymnázium Třebíč 0763
67 Kroupová Anetta Kroupová Anetta 95 ZŠ BřezníkZŠ Březník 0710
68 Soukopová Lucie Soukopová Lucie 95 ZŠ BřezníkZŠ Březník 0702
69 Hodáňová Adéla Hodáňová Adéla 95 ZŠ BřezníkZŠ Březník 0674
70 Hrušková Dana Hrušková Dana 95 ZŠ JaroměřiceZŠ Jaroměřice 0598
71 Hortová Denisa Hortová Denisa 94 ZŠ Náměšť, HusovaZŠ Náměšť, Husova 0596
72 Polická Petra Polická Petra 96 ZŠ JaroměřiceZŠ Jaroměřice 0581
73 Sovková Pavlína Sovková Pavlína 95 ZŠ JaroměřiceZŠ Jaroměřice 0447
74 Strýčková Světlana Strýčková Světlana 95 ZŠ BřezníkZŠ Březník 0000
Poznámky:
Po ukončení soutěže před odesláním výsledků na web ČAS (www.atletika.cz) změňte v časovém pořadu název disciplíny celkový bodový stav na příslušný název víceboje (např. desetiboj) tak, aby bylo možné zpracovat korektně statistiku!
Doležalová B. 2106 (08.32/752-07.69/379-1.30/409-2:40.59/566)
Kučerová N. 1922 (08.99/569-07.75/383-1.35/460-2:45.66/510)
Sedláčková M. 1904 (08.36/741-06.91/329-3.76/254-2:39.38/580)
Špačková N. 1853 (08.67/654-06.32/292-4.23/362-2:42.44/545)
Vejmelková K. 1763 (08.61/670-07.80/386-4.19/352-3:01.10/355)
Sylvestrová K. 1695 (08.73/637-39.98/355-4.20/355-3:01.85/348)
Cabejšková M. 1644 (08.48/706-06.11/278-4.34/388-3:10.74/272)
Sochnová K. 1638 (09.12/536-06.94/331-1.35/460-3:06.00/311)
Krátká T. 1579 (08.85/605-07.03/337-3.91/287-3:01.64/350)
Nováková L. 1577 (09.57/428-07.96/397-1.25/359-2:57.02/393)
Frühaufová A. 1479 (10.49/243-41.76/377-06.67/314-1.20/312-3:15.75/233)
Vrtalová M. 1472 (08.58/678-05.39/233-3.68/237-3:04.61/324)
Štolhofová V. 1406 (09.74/391-05.59/245-1.30/409-3:00.41/361)
Jonáková L. 1400 (09.13/533-1.30/409-2:50.52/458)
Nečesalová N. 1397 (09.41/465-39.28/347-3.85/274-3:06.07/311)
Chlubnová K. 1386 (09.19/518-08.18/411-4.17/347-3:34.88/110)
Štumfolová Z. 1368 (09.46/454-30.61/242-3.69/239-2:53.01/433)
Jírovská M. 1357 (08.84/608-27.24/203-1.20/312-3:15.56/234)
Volfová V. 1316 (09.61/419-06.29/290-1.20/312-3:07.98/295)
Attasková J. 1305 (09.54/435-30.70/243-3.83/270-3:00.85/357)
Dočekalová P. 1303 (09.11/538-38.15/333-3.90/285-3:28.34/147)
Navrátilová P. 1290 (09.43/461-34.77/292-3.88/281-3:12.73/256)
Filipčíková Š. 1270 (09.71/397-07.59/373-1.30/409-3:38.57/91)
Večeřová P. 1264 (09.52/440-31.15/249-1.25/359-3:17.99/216)
Michková P. 1246 (09.13/533-25.49/183-1.25/359-3:24.48/171)
Daňhelová J. 1235 (09.80/378-07.72/381-1.20/312-3:25.67/164)
Binková Z. 1231 (09.15/528-36.99/319-3.87/279-3:35.89/105)
Palátová I. 1206 (09.83/371-06.34/293-1.30/409-3:30.76/133)
Ondráčková N. 1203 (09.99/338-07.14/344-1.25/359-3:25.89/162)
Křivánková Z. 1187 (09.75/389-42.76/389-3.70/242-3:25.22/167)
Vávrová K. 1186 (09.62/417-05.76/256-1.15/266-3:13.85/247)
Jasinecká V. 1176 (09.62/417-26.18/191-1.20/312-3:12.74/256)
Přepechalová V. 1172 (09.57/428-30.59/242-1.25/359-3:29.06/143)
Frýbortová K. 1162 (09.16/526-23.03/155-3.92/290-3:21.51/191)
Potůčková M. 1150 (09.50/444-16.23/79-1.20/312-3:05.54/315)
Nesibová V. 1137 (09.87/363-33.66/279-3.51/202-3:08.11/293)
Kubíková M. 1130 (10.20/297-45.41/422-3.50/200-3:18.70/211)
Pysková M. 1126 (09.16/526-05.72/254-3.52/204-3:29.18/142)
Kocmánková A. 1121 (09.68/404-28.80/221-1.15/266-3:16.09/230)
Sedláčková T. 1101 (09.19/518-31.81/257-3.53/206-3:33.01/120)
Himmerová D. 1099 (09.87/363-05.67/250-3.45/190-3:07.79/296)
Dufková P. 1097 (09.68/404-05.61/247-1.20/312-3:30.45/134)
Musilová S. 1086 (09.48/449-27.69/208-3.55/210-3:17.57/219)
Svobodová D. 1082 (10.02/332-06.96/332-1.25/359-3:45.80/59)
Blahová K. 1080 (09.83/371-28.48/217-3.69/239-3:13.11/253)
Pejčochová E. 1050 (10.14/308-07.38/359-1.20/312-3:42.89/71)
Říhová A. 1024 (1)
Celkem 74 závodníků