Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vrhu koulí
Olomouc (17. 1. 2010)vrh koulí 3kg - Dorostenky (Finále)
Finále (ne, 17.1.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Gabriela PallováGabriela Pallová
AK Zlín |
93 | 13.09 | 08.49 | X | 09.15 | 09.15 | 09.31 | 09.14 | 08.70 | |||||||||
2 |
Kristina JurigováKristina Jurigová
Atletika Poruba o.s. |
94 | 11.88 | 08.49 | X | 09.15 | 09.15 | 09.31 | 09.14 | 08.70 | |||||||||
3 |
Vendula KolářováVendula Kolářová
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště |
93 | 11.33 | 08.49 | X | 09.15 | 09.15 | 09.31 | 09.14 | 08.70 | |||||||||
4 |
Lucie KukelkováLucie Kukelková
TJ Sokol Opava |
94 | 10.83 | 08.49 | X | 09.15 | 09.15 | 09.31 | 09.14 | 08.70 | |||||||||
5 |
Denisa BekováDenisa Beková
TJ Sokol Opava |
93 | 10.23 | 08.49 | X | 09.15 | 09.15 | 09.31 | 09.14 | 08.70 | |||||||||
6 |
Martina KlukováMartina Kluková
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště |
93 | 10.17 | 08.49 | X | 09.15 | 09.15 | 09.31 | 09.14 | 08.70 | |||||||||
7 |
Sára NezdařilováSára Nezdařilová
JAC Brno |
94 | 09.65 | 08.49 | X | 09.15 | 09.15 | 09.31 | 09.14 | 08.70 | |||||||||
8 |
Michaela HanákováMichaela Hanáková
TJ Sokol Opava |
93 | 09.31 | 08.49 | X | 09.15 | 09.15 | 09.31 | 09.14 | 08.70 | |||||||||
Petra GrmelováPetra Grmelová
SK Přerov |
94 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)
Finále (ne, 17.1.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Adéla PaluchováAdéla Paluchová
TJ Orlová Lutyně |
95 | 10.64 | 10.18 | 10.51 | 10.05 | 10.51 | 10.29 | 10.64 | 10.50 | |||||||||
2 |
Adriana BzirskáAdriana Bzirská
TJ Lokomotiva Břeclav |
95 | 10.62 | 10.50 | 09.84 | 09.41 | 10.50 | 09.85 | 10.60 | 10.62 | |||||||||
3 |
Pavlína ZahradníčkováPavlína Zahradníčková
AHA Vyškov |
95 | 09.55 | X | 09.29 | 09.55 | 09.55 | 09.30 | 08.88 | 08.91 | |||||||||
4 |
Anežka BuzrlováAnežka Buzrlová
TJ Lokomotiva Břeclav |
95 | 09.47 | 09.21 | 09.25 | 08.91 | 09.25 | 09.32 | 09.03 | 09.47 | |||||||||
5 |
Kateřina ZouharováKateřina Zouharová
AHA Vyškov |
96 | 09.21 | 09.21 | 08.73 | 08.44 | 09.21 | 09.00 | 08.50 | 08.15 | |||||||||
6 |
Vendula Chybová Vendula Chybová
JAC Brno |
97 | 08.11 | X | 07.53 | 06.96 | 07.53 | 07.53 | X | 08.11 | |||||||||
7 |
Tereza WagnerováTereza Wagnerová
AHA Vyškov |
98 | 06.98 | 06.98 | 05.97 | 05.56 | 06.98 | 05.12 | 05.75 | 05.58 | |||||||||
Celkem 7 závodníků |