výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

Praha-Stromovka (30. - 31. 1. 2010)

60 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 30.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Libor ŽilkaLibor Žilka 861022 atletický oddíl PSK Olymp Prahaatletický oddíl PSK Olymp P... 06.82
2 David MachálekDavid Machálek 880510 AK ZlínAK Zlín 07.32
3 Jan FeherJan Feher 860103 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 07.33
4 Martin PěknýMartin Pěkný 830220 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 07.66
5 Ondřej MatysOndřej Matys 880930 atletický oddíl PSK Olymp Prahaatletický oddíl PSK Olymp P... 07.77
6 Antonín KábeleAntonín Kábele 350816 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.14
Pavel SedlákPavel Sedlák 830104 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNP
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 30.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří VojtíkJiří Vojtík 810702 atletický oddíl PSK Olymp Prahaatletický oddíl PSK Olymp P... 07.08
2 Robert KučeraRobert Kučera 880519 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 07.14
3 Marate ThongoMarate Thongo 87 PortugalskoPortugalsko 07.28
4 Jakub VadlejchJakub Vadlejch 901010 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.48
5 Tomáš KorbelTomáš Korbel 790502 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 07.53
6 Daniel KnýDaniel Kný 880320 Sokol Král.Vinohrady PrahaSokol Král.Vinohrady Praha 07.68
Antonín KoubekAntonín Koubek 870916 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha DNP
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 30.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan OndráčekJan Ondráček 880110 atletický oddíl PSK Olymp Prahaatletický oddíl PSK Olymp P... 07.09
2 Rostislav ŠulcRostislav Šulc 810202 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 07.10
3 Michael DrdlíčekMichael Drdlíček 900607 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 07.32
4 Jakub DeckerJakub Decker 901029 USK PrahaUSK Praha 07.44
5 Vojtěch RodrVojtěch Rodr 901122 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.48
6 Jakub KlečákJakub Klečák 890616 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.77
7 Pavel AugustinskýPavel Augustinský 820102 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 07.78
Celkem 7 závodníků
Rozběh 4 (so, 30.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Václav ZichVáclav Zich 900904 ŠAK ChodovŠAK Chodov 07.01
2 Petr ŠarapatkaPetr Šarapatka 770405 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.31
3 František HoffmannFrantišek Hoffmann 811109 USK PrahaUSK Praha 07.34
4 Michal PešekMichal Pešek 850517 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 07.34
5 Martin MacháčekMartin Macháček 901215 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.44
6 Karel KabelíkKarel Kabelík 900822 atletický oddíl PSK Olymp Prahaatletický oddíl PSK Olymp P... 07.61
7 Jiří MatoušekJiří Matoušek 870612 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.88
Celkem 7 závodníků
Rozběh 5 (so, 30.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří BirnbaumJiří Birnbaum 790609 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 07.16
2 Jan KuptíkJan Kuptík 890916 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 07.27
3 Radim KůtaRadim Kůta 900702 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 07.33
4 Karel MacuraKarel Macura 900612 atletický oddíl PSK Olymp Prahaatletický oddíl PSK Olymp P... 07.52
5 Jan KameníčekJan Kameníček 870210 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.56
Michal KrejčíMichal Krejčí 810123 USK PrahaUSK Praha DQ
Ladislav KřížekLadislav Křížek 820408 AK KroměřížAK Kroměříž DQ
Poznámky:
4 a 5 DQ pravidlo 162 odstavec 7
Celkem 7 závodníků

60 m - Muži (Finále)

Finále A (so, 30.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Libor ŽilkaLibor Žilka 861022 atletický oddíl PSK Olymp Prahaatletický oddíl PSK Olymp P... 06.78
2 Václav ZichVáclav Zich 900904 ŠAK ChodovŠAK Chodov 06.95
3 Rostislav ŠulcRostislav Šulc 810202 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 06.99
4 Jan OndráčekJan Ondráček 880110 atletický oddíl PSK Olymp Prahaatletický oddíl PSK Olymp P... 07.02
5 Jiří VojtíkJiří Vojtík 810702 atletický oddíl PSK Olymp Prahaatletický oddíl PSK Olymp P... 07.03
6 Robert KučeraRobert Kučera 880519 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 07.13
7 Jiří BirnbaumJiří Birnbaum 790609 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 07.19
8 Jan KuptíkJan Kuptík 890916 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 07.27
Celkem 8 závodníků
Finále B (so, 30.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr ŠarapatkaPetr Šarapatka 770405 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.20
2 Marate ThongoMarate Thongo 87 PortugalskoPortugalsko 07.23
3 Radim KůtaRadim Kůta 900702 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 07.27
4 Michael DrdlíčekMichael Drdlíček 900607 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 07.27
5 Jan FeherJan Feher 860103 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 07.31
6 David MachálekDavid Machálek 880510 AK ZlínAK Zlín 07.41
Michal PešekMichal Pešek 850517 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 DQ
Poznámky:
4 DQ pravidlo 162 odstavec 7
Celkem 7 závodníků

60 m - Junioři (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 30.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán CysařŠtěpán Cysař 921217 USK PrahaUSK Praha 07.28
2 Jan KoutníkJan Koutník 910925 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 07.39
3 Martin SoušekMartin Soušek 910726 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 07.67
4 Jiří NovákJiří Novák 910723 atletický oddíl PSK Olymp Prahaatletický oddíl PSK Olymp P... 07.99
Lukáš ŠťastnýLukáš Šťastný 910223 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha DQ
Pavel BendaPavel Benda 920325 AK MostAK Most DNP
Tomáš ŠkváraTomáš Škvára 920523 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha DNP
Poznámky:
6 DQ pravidlo 162 odstavec 7
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 30.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub SvobodaJakub Svoboda 920222 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 07.26
2 David BenešDavid Beneš 920801 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.31
3 Richard KubernátRichard Kubernát 910415 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 07.47
4 Jaroslav ŠevčíkJaroslav Ševčík 911124 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 07.77
5 Daniel SedláčekDaniel Sedláček 910903 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 08.03
Jan VocelJan Vocel 911115 atletický oddíl PSK Olymp Prahaatletický oddíl PSK Olymp P... DNP
Jan KubánekJan Kubánek 920219 atletický oddíl PSK Olymp Prahaatletický oddíl PSK Olymp P... DNP
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 30.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin ŠtroufMartin Štrouf 910212 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.42
2 Jindřich OttlJindřich Ottl 910917 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.66
3 Jakub MajzelJakub Majzel 920421 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.88
4 Tomáš ZobačTomáš Zobač 920716 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 08.10
5 Tomáš KroupaTomáš Kroupa 920929 atletický oddíl PSK Olymp Prahaatletický oddíl PSK Olymp P... 08.11
Petr MelničukPetr Melničuk 920809 USK PrahaUSK Praha DNP
Celkem 6 závodníků

60 m - Junioři (Finále)

Finále (so, 30.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán CysařŠtěpán Cysař 921217 USK PrahaUSK Praha 07.25
2 Richard KubernátRichard Kubernát 910415 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 07.34
3 Jan KoutníkJan Koutník 910925 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 07.36
4 David BenešDavid Beneš 920801 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.39
5 Jindřich OttlJindřich Ottl 910917 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.65
6 Martin SoušekMartin Soušek 910726 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 07.66
Martin ŠtroufMartin Štrouf 910212 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNP
Jakub SvobodaJakub Svoboda 920222 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha DNP
Celkem 8 závodníků

60 m - Dorostenci (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 30.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal TlustýMichal Tlustý 941019 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.50
2 David CsupkaDavid Csupka 940222 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 07.55
3 Václav PapoušekVáclav Papoušek 940503 atletický oddíl PSK Olymp Prahaatletický oddíl PSK Olymp P... 07.72
4 Adam GrabmüllerAdam Grabmüller 941202 atletický oddíl PSK Olymp Prahaatletický oddíl PSK Olymp P... 07.75
5 Kryštof BrokešKryštof Brokeš 940822 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.21
6 Robert ŠkrinárRobert Škrinár 931075 USK PrahaUSK Praha 08.39
Tomáš KrištofTomáš Krištof 930427 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov DNP
Rudolf RůžekRudolf Růžek 930215 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha DNP
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 30.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Miloslav PetrákMiloslav Petrák 930113 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.26
2 Michal KuchařMichal Kuchař 930520 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 07.51
3 Dominik ČíkDominik Čík 940418 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 07.53
4 Čeněk ZelendaČeněk Zelenda 930626 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 07.83
5 Martin JanešMartin Janeš 940908 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 07.85
6 Eduard ŠkrinárEduard Škrinár 931075 USK PrahaUSK Praha 08.23
7 Jakub MatyskaJakub Matyska 940617 Sokol Král.Vinohrady PrahaSokol Král.Vinohrady Praha 08.31
Stanislav MacháčekStanislav Macháček 940409 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha DNP
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 30.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David TomandlDavid Tomandl 930511 TJ NeratoviceTJ Neratovice 07.45
2 Vojtěch KotekVojtěch Kotek 930101 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.58
3 Adam ZachAdam Zach 930328 USK PrahaUSK Praha 07.63
4 Jan BubíkJan Bubík 930227 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.71
5 Martin KuncMartin Kunc 94 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 07.74
6 Vojtěch VondrátVojtěch Vondrát 940905 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.08
Christian AntsiouChristian Antsiou 940122 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha DQ
Jan HoráčekJan Horáček 940725 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha DNP
Poznámky:
5 DQ pravidlo 162 odstavec 7
Celkem 8 závodníků

60 m - Dorostenci (Finále)

Finále A (so, 30.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Miloslav PetrákMiloslav Petrák 930113 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.28
2 Michal TlustýMichal Tlustý 941019 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.38
3 David CsupkaDavid Csupka 940222 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 07.44
4 David TomandlDavid Tomandl 930511 TJ NeratoviceTJ Neratovice 07.45
5 Dominik ČíkDominik Čík 940418 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 07.46
5 Michal KuchařMichal Kuchař 930520 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 07.46
7 Vojtěch KotekVojtěch Kotek 930101 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.54
8 Adam ZachAdam Zach 930328 USK PrahaUSK Praha 07.76
Celkem 8 závodníků
Finále B (so, 30.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan BubíkJan Bubík 930227 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.70
2 Adam GrabmüllerAdam Grabmüller 941202 atletický oddíl PSK Olymp Prahaatletický oddíl PSK Olymp P... 07.73
3 Václav PapoušekVáclav Papoušek 940503 atletický oddíl PSK Olymp Prahaatletický oddíl PSK Olymp P... 07.79
4 Martin KuncMartin Kunc 94 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 07.81
5 Čeněk ZelendaČeněk Zelenda 930626 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 07.87
6 Martin JanešMartin Janeš 940908 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 07.88
7 Vojtěch VondrátVojtěch Vondrát 940905 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.22
8 Kryštof BrokešKryštof Brokeš 940822 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.37
Celkem 8 závodníků

60 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 30.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina ČechováKateřina Čechová 885321 atletický oddíl PSK Olymp Prahaatletický oddíl PSK Olymp P... 07.50
2 Jana BenedováJana Benedová 855323 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 07.96
3 Monika DlugošováMonika Dlugošová 855808 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 08.23
4 Barbora RichterováBarbora Richterová 886001 atletický oddíl PSK Olymp Prahaatletický oddíl PSK Olymp P... 08.24
5 Klára BuřilováKlára Buřilová 905528 atletický oddíl PSK Olymp Prahaatletický oddíl PSK Olymp P... 08.43
6 Simona HanzlíkováSimona Hanzlíková 906111 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 08.51
7 Eva JeřábkováEva Jeřábková 856106 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 08.56
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 30.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Iveta MazáčováIveta Mazáčová 866215 atletický oddíl PSK Olymp Prahaatletický oddíl PSK Olymp P... 07.52
2 Monika TáborskáMonika Táborská 885331 atletický oddíl PSK Olymp Prahaatletický oddíl PSK Olymp P... 07.61
3 Jana BranišováJana Branišová 896106 atletický oddíl PSK Olymp Prahaatletický oddíl PSK Olymp P... 07.85
4 Adéla ChválkováAdéla Chválková 896031 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 08.09
5 Lenka YonováLenka Yonová 885902 USK PrahaUSK Praha 08.10
6 Zuzana KubicováZuzana Kubicová 896009 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.33
7 Aneta PřibylováAneta Přibylová 895511 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.42
Celkem 7 závodníků

60 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 30.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina ČechováKateřina Čechová 885321 atletický oddíl PSK Olymp Prahaatletický oddíl PSK Olymp P... 07.46
1 Iveta MazáčováIveta Mazáčová 866215 atletický oddíl PSK Olymp Prahaatletický oddíl PSK Olymp P... 07.46
3 Monika TáborskáMonika Táborská 885331 atletický oddíl PSK Olymp Prahaatletický oddíl PSK Olymp P... 07.61
4 Jana BranišováJana Branišová 896106 atletický oddíl PSK Olymp Prahaatletický oddíl PSK Olymp P... 07.86
5 Lenka YonováLenka Yonová 885902 USK PrahaUSK Praha 08.00
6 Adéla ChválkováAdéla Chválková 896031 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 08.04
7 Monika DlugošováMonika Dlugošová 855808 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 08.31
Jana BenedováJana Benedová 855323 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice DNP
Celkem 8 závodníků

60 m - Juniorky (Finále)

Finále (so, 30.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza MarešováTereza Marešová 915513 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.24
2 Lucie GabkováLucie Gabková 925215 AK MostAK Most 08.26
3 Lucie DrábkováLucie Drábková 925520 AC ČejkoviceAC Čejkovice 08.33
4 Tereza StrejčkováTereza Strejčková 925830 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.38
5 Lada PařízkováLada Pařízková 925402 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.47
6 Rebeka KrčálováRebeka Krčálová 925506 atletický oddíl PSK Olymp Prahaatletický oddíl PSK Olymp P... 08.94
7 Klára PytelováKlára Pytelová 925921 atletický oddíl PSK Olymp Prahaatletický oddíl PSK Olymp P... 08.98
Celkem 7 závodníků

60 m - Dorostenky (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 30.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sabrina PliskováSabrina Plisková 935220 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.07
2 Lucie KoudelováLucie Koudelová 945706 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 08.07
3 Tereza BogušovskáTereza Bogušovská 945904 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 08.26
4 Kristýna CzakojováKristýna Czakojová 936009 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.58
5 Lucie HruškováLucie Hrušková 945611 USK PrahaUSK Praha 08.64
6 Barbora OdložilováBarbora Odložilová 935221 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 08.69
7 Eliška TrmalováEliška Trmalová 935109 USK PrahaUSK Praha 08.69
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 30.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana JanoušováJana Janoušová 956031 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.96
2 Karolína NovotnáKarolína Novotná 946007 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.25
3 Anna MüllerováAnna Müllerová 946213 USK PrahaUSK Praha 08.38
4 Kateřina PlíhalováKateřina Plíhalová 935227 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.45
5 Veronika ZedkováVeronika Zedková 935801 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.62
6 - Vacková Anna Hubatová- Vacková Anna Hubatová 936231 atletický oddíl PSK Olymp Prahaatletický oddíl PSK Olymp P... 09.28
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 30.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jitka TáborskáJitka Táborská 945602 atletický oddíl PSK Olymp Prahaatletický oddíl PSK Olymp P... 07.97
2 Klára SeidlováKlára Seidlová 945310 USK PrahaUSK Praha 08.18
3 Jessica BártováJessica Bártová 935528 atletický oddíl PSK Olymp Prahaatletický oddíl PSK Olymp P... 08.55
4 Karolina RohlenováKarolina Rohlenová 946230 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.69
5 Monika HříchováMonika Hříchová 945303 atletický oddíl PSK Olymp Prahaatletický oddíl PSK Olymp P... 08.72
6 Lucie StejskalováLucie Stejskalová 935319 atletický oddíl PSK Olymp Prahaatletický oddíl PSK Olymp P... 09.44
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (so, 30.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nicole RohlenováNicole Rohlenová 936114 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.19
2 Pavla NestrašilováPavla Nestrašilová 945512 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.42
3 Eva DavidováEva Davidová 936122 atletický oddíl PSK Olymp Prahaatletický oddíl PSK Olymp P... 08.43
4 Barbora ŠimkováBarbora Šimková 935531 USK PrahaUSK Praha 08.49
5 Martina PultarováMartina Pultarová 936119 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 08.99
6 Lucie BešťákováLucie Bešťáková 945702 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 09.12
Celkem 6 závodníků

60 m - Dorostenky (Finále)

Finále A (so, 30.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jitka TáborskáJitka Táborská 945602 atletický oddíl PSK Olymp Prahaatletický oddíl PSK Olymp P... 07.81
2 Jana JanoušováJana Janoušová 956031 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.84
3 Nicole RohlenováNicole Rohlenová 936114 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.00
4 Lucie KoudelováLucie Koudelová 945706 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 08.04
5 Klára SeidlováKlára Seidlová 945310 USK PrahaUSK Praha 08.11
6 Tereza BogušovskáTereza Bogušovská 945904 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 08.19
Sabrina PliskováSabrina Plisková 935220 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DQ
Karolína NovotnáKarolína Novotná 946007 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNP
Poznámky:
3 DQ pravidlo 162 odstavec 7
Celkem 8 závodníků
Finále B (so, 30.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavla NestrašilováPavla Nestrašilová 945512 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.31
2 Barbora ŠimkováBarbora Šimková 935531 USK PrahaUSK Praha 08.37
3 Anna MüllerováAnna Müllerová 946213 USK PrahaUSK Praha 08.40
4 Jessica BártováJessica Bártová 935528 atletický oddíl PSK Olymp Prahaatletický oddíl PSK Olymp P... 08.47
5 Kateřina PlíhalováKateřina Plíhalová 935227 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.50
6 Veronika ZedkováVeronika Zedková 935801 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.67
Kristýna CzakojováKristýna Czakojová 936009 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNP
Eva DavidováEva Davidová 936122 atletický oddíl PSK Olymp Prahaatletický oddíl PSK Olymp P... DNP
Celkem 8 závodníků

200 m - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 31.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch ŠulcVojtěch Šulc 861012 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 21.95
2 Rostislav ŠulcRostislav Šulc 810202 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 22.29
3 Ladislav KřížekLadislav Křížek 820408 AK KroměřížAK Kroměříž 22.34
4 Jan FeherJan Feher 860103 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 23.26
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (ne, 31.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj BlahůtMatěj Blahůt 890720 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 23.05
2 Jan KuptíkJan Kuptík 890916 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 23.11
3 Michal PešekMichal Pešek 850517 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 23.40
4 Petr JelínekPetr Jelínek 850825 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 23.56
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (ne, 31.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vít RejmonVít Rejmon 860714 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 23.43
2 Miroslav KrálMiroslav Král 900712 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 23.60
3 Roman PaukertRoman Paukert 881215 TJ KlatovyTJ Klatovy 23.74
4 Lukáš HusákLukáš Husák 901005 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 24.19
5 Martin PěknýMartin Pěkný 830220 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 25.02
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (ne, 31.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš MatyskaTomáš Matyska 850812 atletický oddíl PSK Olymp Prahaatletický oddíl PSK Olymp P... 23.53
2 Lukáš FetterLukáš Fetter 821130 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 23.64
3 Jakub DeckerJakub Decker 901029 USK PrahaUSK Praha 24.24
4 Martin MacháčekMartin Macháček 901215 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 24.31
Ondřej PetrovOndřej Petrov 890328 Sokol Král.Vinohrady PrahaSokol Král.Vinohrady Praha DNF
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (ne, 31.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej MatysOndřej Matys 880930 atletický oddíl PSK Olymp Prahaatletický oddíl PSK Olymp P... 24.17
2 David KocíkDavid Kocík 901018 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 25.78
3 Martin VohradníkMartin Vohradník 770619 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 26.91
Antonín KoubekAntonín Koubek 870916 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha DNF
Radim KůtaRadim Kůta 900702 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha DNP
Celkem 5 závodníků
Běh 6 (ne, 31.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marate ThongoMarate Thongo 87 PortugalskoPortugalsko 23.24
2 František HoffmannFrantišek Hoffmann 811109 USK PrahaUSK Praha 23.57
3 Pavel AugustinskýPavel Augustinský 820102 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 25.18
4 Antonín KábeleAntonín Kábele 350816 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 32.50
5 František DolečekFrantišek Doleček 430426 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 38.12
Jan TesařJan Tesař 900326 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav DNP
Celkem 6 závodníků

200 m - Junioři (Běh)

Běh 1 (ne, 31.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Radek FischerRadek Fischer 910609 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 22.61
2 Miroslav BurianMiroslav Burian 920809 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 22.79
3 Štěpán CysařŠtěpán Cysař 921217 USK PrahaUSK Praha 22.85
4 Lukáš HalounLukáš Haloun 911008 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 23.11
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (ne, 31.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr KašparPetr Kašpar 910906 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 23.31
2 Jan KoutníkJan Koutník 910925 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 23.37
3 Lukáš KrálLukáš Král 920613 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 23.70
4 Kajetán ČásenskýKajetán Čásenský 910705 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 23.96
5 Richard KubernátRichard Kubernát 910415 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 24.29
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (ne, 31.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej VotinskýOndřej Votinský 920107 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 23.89
2 Pavel ČernýPavel Černý 911105 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 24.05
3 Miroslav GüntherMiroslav Günther 921224 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 24.63
4 Tomáš ZobačTomáš Zobač 920716 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 25.43
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (ne, 31.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David HonzátkoDavid Honzátko 920112 atletický oddíl PSK Olymp Prahaatletický oddíl PSK Olymp P... 25.32
2 Jiří NovákJiří Novák 910723 atletický oddíl PSK Olymp Prahaatletický oddíl PSK Olymp P... 25.79
Jan VocelJan Vocel 911115 atletický oddíl PSK Olymp Prahaatletický oddíl PSK Olymp P... DNP
Petr DaněkPetr Daněk 920702 atletický oddíl PSK Olymp Prahaatletický oddíl PSK Olymp P... DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 5 (ne, 31.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj PavlíčekMatěj Pavlíček 921002 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 23.60
2 Daniel DufekDaniel Dufek 910416 Sokol Král.Vinohrady PrahaSokol Král.Vinohrady Praha 24.90
3 Jakub MajzelJakub Majzel 920421 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 25.31
4 Daniel SedláčekDaniel Sedláček 910903 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 26.25
Petr MelničukPetr Melničuk 920809 USK PrahaUSK Praha DNP
Celkem 5 závodníků

200 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (ne, 31.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Václav SedlákVáclav Sedlák 930206 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 22.83
2 Ivan FormánekIvan Formánek 931229 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 23.71
3 Michal KuchařMichal Kuchař 930520 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 23.90
4 Tomáš JonášTomáš Jonáš 940728 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 23.97
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (ne, 31.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal TlustýMichal Tlustý 941019 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 23.29
2 Miloslav PetrákMiloslav Petrák 930113 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 23.66
3 Vojtěch KotekVojtěch Kotek 930101 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 24.31
4 Zdeněk BaláčekZdeněk Baláček 931002 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 24.42
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (ne, 31.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Václav RounVáclav Roun 930330 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 23.71
2 David TomandlDavid Tomandl 930511 TJ NeratoviceTJ Neratovice 23.97
3 Jakub ChundelaJakub Chundela 930626 USK PrahaUSK Praha 24.52
4 Jaroslav WeihrauchJaroslav Weihrauch 940414 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 24.53
5 Matyáš DaleckýMatyáš Dalecký 940105 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 24.80
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (ne, 31.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David LojkásekDavid Lojkásek 940430 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 24.48
2 Christian AntsiouChristian Antsiou 940122 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 24.94
3 Václav PapoušekVáclav Papoušek 940503 atletický oddíl PSK Olymp Prahaatletický oddíl PSK Olymp P... 25.27
4 Jan BubíkJan Bubík 930227 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 25.56
5 Jan LonekJan Lonek 940924 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 25.69
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (ne, 31.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vít HavelkaVít Havelka 930428 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 24.07
2 Martin MaskalukMartin Maskaluk 931231 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 25.53
3 Tomáš MinaříkTomáš Minařík 951213 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 26.59
4 Vojtěch VondrátVojtěch Vondrát 940905 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 26.92
5 Jan ŠkodaJan Škoda 941024 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 27.59
Celkem 5 závodníků
Běh 6 (ne, 31.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub DrešerJakub Drešer 941111 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 24.36
2 Ondřej ValášekOndřej Valášek 930831 USK PrahaUSK Praha 24.63
3 Martin KuncMartin Kunc 94 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 25.07
4 Čeněk ZelendaČeněk Zelenda 930626 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 25.60
5 David SlukaDavid Sluka 940418 USK PrahaUSK Praha 26.81
Celkem 5 závodníků
Běh 7 (ne, 31.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš MatznerLukáš Matzner 930515 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 25.83
2 Eduard ŠkrinárEduard Škrinár 931075 USK PrahaUSK Praha 25.97
3 Robert ŠkrinárRobert Škrinár 931075 USK PrahaUSK Praha 26.34
4 Jiří KukalJiří Kukal 940421 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 26.42
Zdeněk PlášilZdeněk Plášil 940919 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNP
Celkem 5 závodníků

200 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (ne, 31.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana SajdokováJana Sajdoková 875731 atletický oddíl PSK Olymp Prahaatletický oddíl PSK Olymp P... 24.54
2 Monika TáborskáMonika Táborská 885331 atletický oddíl PSK Olymp Prahaatletický oddíl PSK Olymp P... 24.78
3 Iveta MazáčováIveta Mazáčová 866215 atletický oddíl PSK Olymp Prahaatletický oddíl PSK Olymp P... 25.05
4 Kristina VolfováKristina Volfová 885516 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 25.61
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (ne, 31.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana BranišováJana Branišová 896106 atletický oddíl PSK Olymp Prahaatletický oddíl PSK Olymp P... 25.38
2 Veronika VojtíkováVeronika Vojtíková 846029 atletický oddíl PSK Olymp Prahaatletický oddíl PSK Olymp P... 25.93
3 Monika DlugošováMonika Dlugošová 855808 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 26.77
4 Michaela SvojanovskáMichaela Svojanovská 905705 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 27.45
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (ne, 31.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora RichterováBarbora Richterová 886001 atletický oddíl PSK Olymp Prahaatletický oddíl PSK Olymp P... 26.69
2 Simona HanzlíkováSimona Hanzlíková 906111 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 26.92
3 Adéla ChválkováAdéla Chválková 896031 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 27.09
4 Klára BuřilováKlára Buřilová 905528 atletický oddíl PSK Olymp Prahaatletický oddíl PSK Olymp P... 28.18
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (ne, 31.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šárka HezoučkáŠárka Hezoučká 875101 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 27.80
2 Ludmila MatyskováLudmila Matysková 895312 atletický oddíl PSK Olymp Prahaatletický oddíl PSK Olymp P... 27.94
3 Lenka PšajdlováLenka Pšajdlová 865522 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 28.80
Celkem 3 závodníků
Běh 5 (ne, 31.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Monika KoppováMonika Koppová 925918 TJ KlatovyTJ Klatovy 27.41
2 Martina ŠtychováMartina Štychová 925801 TJ KlatovyTJ Klatovy 27.57
Lenka SurákováLenka Suráková 905724 AHA VyškovAHA Vyškov DNP
Celkem 3 závodníků

200 m - Juniorky (Běh)

Běh 1 (ne, 31.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina TurkováKateřina Turková 916102 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 26.24
2 Tereza MinářůTereza Minářů 915116 atletický oddíl PSK Olymp Prahaatletický oddíl PSK Olymp P... 26.68
3 Tereza MarešováTereza Marešová 915513 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 26.77
4 Barbora BrezíkováBarbora Brezíková 925524 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 28.27
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (ne, 31.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lada PařízkováLada Pařízková 925402 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 27.23
2 Kristýna JelínkováKristýna Jelínková 926227 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 28.71
3 Rebeka KrčálováRebeka Krčálová 925506 atletický oddíl PSK Olymp Prahaatletický oddíl PSK Olymp P... 28.87
Tereza ČíhalováTereza Číhalová 925316 USK PrahaUSK Praha DNP
Klára PytelováKlára Pytelová 925921 atletický oddíl PSK Olymp Prahaatletický oddíl PSK Olymp P... DNP
Celkem 5 závodníků

200 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (ne, 31.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sabrina PliskováSabrina Plisková 935220 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 25.36
2 Jitka TáborskáJitka Táborská 945602 atletický oddíl PSK Olymp Prahaatletický oddíl PSK Olymp P... 25.51
3 Lucie KoudelováLucie Koudelová 945706 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 25.83
4 Nicole RohlenováNicole Rohlenová 936114 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 26.76
5 Tereza LohrováTereza Lohrová 935508 USK PrahaUSK Praha 29.96
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 31.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana JanoušováJana Janoušová 956031 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 25.94
2 Denisa VondráškováDenisa Vondrášková 945519 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 26.63
3 Kateřina KodrováKateřina Kodrová 935131 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 26.90
4 Eva DavidováEva Davidová 936122 atletický oddíl PSK Olymp Prahaatletický oddíl PSK Olymp P... 26.96
5 Petra SotonováPetra Sotonová 945328 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 27.53
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (ne, 31.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora ŠimkováBarbora Šimková 935531 USK PrahaUSK Praha 27.51
2 Kateřina PlíhalováKateřina Plíhalová 935227 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 27.58
3 Barbora OdložilováBarbora Odložilová 935221 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 29.01
4 Martina PultarováMartina Pultarová 936119 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 29.85
Jessica BártováJessica Bártová 935528 atletický oddíl PSK Olymp Prahaatletický oddíl PSK Olymp P... DNP
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (ne, 31.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie HruškováLucie Hrušková 945611 USK PrahaUSK Praha 28.35
2 Klára VernerováKlára Vernerová 935121 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 28.61
3 Veronika ZedkováVeronika Zedková 935801 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 28.71
4 Anna MüllerováAnna Müllerová 946213 USK PrahaUSK Praha 28.95
5 - Vacková Anna Hubatová- Vacková Anna Hubatová 936231 atletický oddíl PSK Olymp Prahaatletický oddíl PSK Olymp P... 29.53
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (ne, 31.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolina HlavatáKarolina Hlavatá 945613 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 26.26
2 Klára SeidlováKlára Seidlová 945310 USK PrahaUSK Praha 27.42
3 Tereza BogušovskáTereza Bogušovská 945904 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 27.84
4 Martina PíšováMartina Píšová 945720 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 30.11
5 Lucie BešťákováLucie Bešťáková 945702 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 30.34
Celkem 5 závodníků

400 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 30.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin ČapekMartin Čapek 890711 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 49.83
2 Matěj BlahůtMatěj Blahůt 890720 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 50.03
3 Tomáš PelcTomáš Pelc 890812 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 50.13
4 Jan HanzlJan Hanzl 780101 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 50.44
5 Petr ŠarapatkaPetr Šarapatka 770405 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 50.72
6 Josef NepomuckýJosef Nepomucký 821101 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 51.68
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 30.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan TesařJan Tesař 900326 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 50.62
2 Tomáš MatyskaTomáš Matyska 850812 atletický oddíl PSK Olymp Prahaatletický oddíl PSK Olymp P... 50.82
3 Vít RejmonVít Rejmon 860714 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 50.88
4 Lukáš FetterLukáš Fetter 821130 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 51.72
5 Michael DrdlíčekMichael Drdlíček 900607 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 51.98
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 30.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš KřikalTomáš Křikal 900305 atletický oddíl PSK Olymp Prahaatletický oddíl PSK Olymp P... 50.86
2 Ondřej ŠípOndřej Šíp 900414 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 51.49
3 Jan NešporJan Nešpor 881217 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 51.64
4 Dušan LitvaDušan Litva 89 SlovenskoSlovensko 51.87
5 Lukáš HusákLukáš Husák 901005 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 53.95
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (so, 30.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam BöckAdam Böck 870721 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 52.82
2 Jan HudskýJan Hudský 851229 atletický oddíl PSK Olymp Prahaatletický oddíl PSK Olymp P... 53.04
3 Robin HubRobin Hub 890610 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 53.04
4 Ondřej MatysOndřej Matys 880930 atletický oddíl PSK Olymp Prahaatletický oddíl PSK Olymp P... 53.63
5 Ondřej PetrovOndřej Petrov 890328 Sokol Král.Vinohrady PrahaSokol Král.Vinohrady Praha 54.03
Jaroslav DrdaJaroslav Drda 911007 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (so, 30.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch HlavačkaVojtěch Hlavačka 900618 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 54.48
2 David KocíkDavid Kocík 901018 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 55.79
3 Martin VohradníkMartin Vohradník 770619 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 57.48
4 Petr HolubPetr Holub 860310 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 57.99
5 Josef MezníkJosef Mezník 891219 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 58.41
Petr DubskýPetr Dubský 890317 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha DNP
Celkem 6 závodníků

400 m - Junioři (Běh)

Běh 1 (so, 30.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Miroslav BurianMiroslav Burian 920809 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 49.00
2 Matěj PavlíčekMatěj Pavlíček 921002 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 50.44
3 Libor ŠicLibor Šic 910115 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 52.09
4 Tomáš VokounTomáš Vokoun 920401 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 54.30
David BenešDavid Beneš 920801 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNP
Pavel BendaPavel Benda 920325 AK MostAK Most DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 30.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub RádlJakub Rádl 910204 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 52.53
2 Pavel ŘíhaPavel Říha 910821 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 52.91
3 Miroslav GüntherMiroslav Günther 921224 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 52.98
4 Pavel ČernýPavel Černý 911105 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 54.31
5 Daniel DufekDaniel Dufek 910416 Sokol Král.Vinohrady PrahaSokol Král.Vinohrady Praha 55.39
6 Daniel SedláčekDaniel Sedláček 910903 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 59.96
Celkem 6 závodníků

400 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (so, 30.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Patrik ŠormPatrik Šorm 931121 USK PrahaUSK Praha 50.28
2 Jiří StehnoJiří Stehno 930220 ŠAK ChodovŠAK Chodov 52.61
3 Ondřej ValášekOndřej Valášek 930831 USK PrahaUSK Praha 56.01
Daniel SvobodaDaniel Svoboda 930604 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha DQ
Tomáš KrištofTomáš Krištof 930427 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov DNP
Poznámky:
3 DQ pravidlo 162 odstavec 7
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 30.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub DrešerJakub Drešer 941111 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 55.16
2 Matěj VykoukalMatěj Vykoukal 930319 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 55.42
3 Dominik ČíkDominik Čík 940418 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 55.54
4 Jan HlaváčJan Hlaváč 940311 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 57.81
5 Jiří KukalJiří Kukal 940421 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 58.94
Celkem 5 závodníků

400 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 30.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika MráčkováVeronika Mráčková 825620 USK PrahaUSK Praha 56.23
2 Hana JanotováHana Janotová 905925 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 60.41
3 Kristýna SkřenkováKristýna Skřenková 895325 USK PrahaUSK Praha 61.02
4 Hana HaláškováHana Halášková 905522 atletický oddíl PSK Olymp Prahaatletický oddíl PSK Olymp P... 61.07
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 30.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Simona HanzlíkováSimona Hanzlíková 906111 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 60.18
2 Barbora RichterováBarbora Richterová 886001 atletický oddíl PSK Olymp Prahaatletický oddíl PSK Olymp P... 61.26
Jarmila PeckováJarmila Pecková 815602 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha DNP
Celkem 3 závodníků

400 m - Juniorky (Běh)

Běh 1 (so, 30.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna ŠrobováKristýna Šrobová 916029 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 59.33
2 Tereza MinářůTereza Minářů 915116 atletický oddíl PSK Olymp Prahaatletický oddíl PSK Olymp P... 59.47
3 Kateřina TurkováKateřina Turková 916102 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 59.57
4 Lucie GabkováLucie Gabková 925215 AK MostAK Most 60.20
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 30.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lada PařízkováLada Pařízková 925402 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 61.72
2 Vendula HříchováVendula Hříchová 925730 atletický oddíl PSK Olymp Prahaatletický oddíl PSK Olymp P... 62.02
3 Dominika KrupkováDominika Krupková 925828 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 65.48
4 Tereza ČíhalováTereza Číhalová 925316 USK PrahaUSK Praha 69.60
Alžběta HnízdilováAlžběta Hnízdilová 925903 USK PrahaUSK Praha DNP
Celkem 5 závodníků

400 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (so, 30.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina KodrováKateřina Kodrová 935131 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 59.70
2 Eva DavidováEva Davidová 936122 atletický oddíl PSK Olymp Prahaatletický oddíl PSK Olymp P... 59.78
3 Andrea PrudilováAndrea Prudilová 935529 atletický oddíl PSK Olymp Prahaatletický oddíl PSK Olymp P... 60.43
Kateřina ProuzováKateřina Prouzová 945524 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 30.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína NovotnáKarolína Novotná 946007 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 60.44
2 Lucie ZaplatílkováLucie Zaplatílková 945712 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 62.02
3 Barbora RůžičkováBarbora Růžičková 945406 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 67.13
4 Tereza LohrováTereza Lohrová 935508 USK PrahaUSK Praha 69.15
Celkem 4 závodníků

800 m - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 31.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Ondřej ŠípOndřej Šíp 900414 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:57.04
2 Tomáš BöhmTomáš Böhm 890611 TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava 1:59.70
3 Adam HloušekAdam Hloušek 850206 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 2:00.29
4 Jan NešporJan Nešpor 881217 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:00.66
5 Antonín MorávekAntonín Morávek 830626 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2:03.01
6 Zdeněk HejdukZdeněk Hejduk 890115 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2:10.33
Jan PernicaJan Pernica 810506 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNF
Jiří NěmečekJiří Němeček 820408 AHA VyškovAHA Vyškov DNP
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (ne, 31.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Martin EdlmanMartin Edlman 900926 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 2:01.11
2 Miloš HeltaMiloš Helta 871204 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 2:01.96
3 Adam BöckAdam Böck 870721 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 2:02.01
4 Tomáš EdlmanTomáš Edlman 900926 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 2:02.10
5 Jan JežekJan Ježek 851025 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 2:03.99
6 Václav ŠkvorVáclav Škvor 750605 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2:04.00
7 Jakub HlasJakub Hlas 891201 atletický oddíl PSK Olymp Prahaatletický oddíl PSK Olymp P... 2:04.57
8 Petr DubskýPetr Dubský 890317 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2:11.08
Celkem 8 závodníků

800 m - Junioři (Finále)

Finále (ne, 31.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Petr LohrPetr Lohr 911003 USK PrahaUSK Praha 1:59.99
2 Jiří PetrákJiří Petrák 910318 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 2:02.20
3 Jakub RádlJakub Rádl 910204 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 2:05.38
4 Pavel VlásekPavel Vlásek 911029 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:12.87
5 Pavel ČernýPavel Černý 911105 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 2:14.34
6 Tomáš VokounTomáš Vokoun 920401 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:25.21
Celkem 6 závodníků

800 m - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 31.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Patrik ŠormPatrik Šorm 931121 USK PrahaUSK Praha 2:03.01
2 Jan HlaváčJan Hlaváč 940311 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 2:16.83
3 Marek TomášekMarek Tomášek 930510 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:21.54
Radek CapouchRadek Capouch 941215 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNP
Celkem 4 závodníků

800 m - Ženy (Finále)

Finále (ne, 31.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Radka StružkováRadka Stružková 895413 USK PrahaUSK Praha 2:17.44
2 Zlata KunčickáZlata Kunčická 895928 USK PrahaUSK Praha 2:19.62
3 Karolína HolušováKarolína Holušová 905504 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:20.70
Anežka KoubkováAnežka Koubková 905604 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 DNP
Lenka SurákováLenka Suráková 905724 AHA VyškovAHA Vyškov DNP
Anna KoubováAnna Koubová 905801 USK PrahaUSK Praha DNP
Magdaléna HajzlerováMagdaléna Hajzlerová 735101 AHA VyškovAHA Vyškov DNP
Celkem 7 závodníků

800 m - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 31.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Markéta VšelichováMarkéta Všelichová 925407 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:24.78
2 Štěpánka ŠlechtováŠtěpánka Šlechtová 925509 TJ KlatovyTJ Klatovy 2:26.67
3 Vendula HříchováVendula Hříchová 925730 atletický oddíl PSK Olymp Prahaatletický oddíl PSK Olymp P... 2:27.71
4 Adéla HolakovskáAdéla Holakovská 915629 USK PrahaUSK Praha 2:41.91
Jana MinarčíkováJana Minarčíková 915818 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNP
Celkem 5 závodníků

800 m - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 31.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Monika HrachovcováMonika Hrachovcová 945310 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2:20.06
2 Aneta VašákováAneta Vašáková 945907 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:28.02
3 Marie VaňkováMarie Vaňková 936124 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:28.87
4 Anežka KružíkováAnežka Kružíková 945604 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2:29.62
Kateřina ProuzováKateřina Prouzová 945524 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. DNP
Denisa HubáčkováDenisa Hubáčková 965814 AHA VyškovAHA Vyškov DNP
Celkem 6 závodníků

1500 m - Muži (Finále)

Finále (so, 30.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jaromír OdvárkaJaromír Odvárka 820703 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4:00.82
2 Tomáš EdlmanTomáš Edlman 900926 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 4:05.19
3 Martin EdlmanMartin Edlman 900926 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 4:05.37
4 Petr BouzekPetr Bouzek 891218 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4:10.56
5 Martin OlšanMartin Olšan 871207 atletický oddíl PSK Olymp Prahaatletický oddíl PSK Olymp P... 4:13.49
6 Jan HavelkaJan Havelka 900419 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4:15.41
7 Josef LánskýJosef Lánský 871016 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 4:19.12
8 Jan JežekJan Ježek 851025 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 4:22.68
9 Lukáš JakoubekLukáš Jakoubek 890802 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 4:23.38
Celkem 9 závodníků

1500 m - Junioři (Finále)

Finále (so, 30.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jakub ŠulcJakub Šulc 910819 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4:15.13
2 Petr LohrPetr Lohr 911003 USK PrahaUSK Praha 4:15.52
3 David HonzátkoDavid Honzátko 920112 atletický oddíl PSK Olymp Prahaatletický oddíl PSK Olymp P... 4:16.77
4 Jiří PetrákJiří Petrák 910318 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 4:18.50
5 Pavel VlásekPavel Vlásek 911029 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4:30.38
6 Filip MestekFilip Mestek 911117 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 5:22.43
Celkem 6 závodníků

1500 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 30.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Ondřej SvěchotaOndřej Svěchota 930219 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4:28.92
2 Jakub KopeckýJakub Kopecký 931018 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4:31.29
3 Ondřej KnoppOndřej Knopp 941113 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 4:50.64
4 Michal ČernýMichal Černý 940904 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 5:01.63
Lukáš KettnerLukáš Kettner 940826 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha DNP
Celkem 5 závodníků

1500 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 30.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Diana MezuliáníkováDiana Mezuliáníková 925410 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4:34.82
2 Barbora PaimováBarbora Paimová 915103 atletický oddíl PSK Olymp Prahaatletický oddíl PSK Olymp P... 5:15.56
3 Daniela HavránkováDaniela Havránková 815407 atletický oddíl PSK Olymp Prahaatletický oddíl PSK Olymp P... 5:16.31
4 Adéla HolakovskáAdéla Holakovská 915629 USK PrahaUSK Praha 5:32.10
Martina FialováMartina Fialová 875708 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha DNF
Anežka KoubkováAnežka Koubková 905604 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 DNP
Celkem 6 závodníků

1500 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 30.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Marie VaňkováMarie Vaňková 936124 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5:06.26
2 Gabriela EmanovskáGabriela Emanovská 945422 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 5:08.91
3 Linda MrázkováLinda Mrázková 935507 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5:26.08
4 Anna ČermákováAnna Čermáková 945414 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 6:00.36
Karolína RůžičkováKarolína Růžičková 945201 TJ NeratoviceTJ Neratovice NP
Celkem 5 závodníků

3000 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 31.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Přemysl ŠvarcPřemysl Švarc 850327 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 08:49.89
2 Jan ČelůstkaJan Čelůstka 820322 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 08:57.21
3 Jan MrázekJan Mrázek 810704 atletický oddíl PSK Olymp Prahaatletický oddíl PSK Olymp P... 09:00.21
4 Tomáš ŘenčTomáš Řenč 900209 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09:10.56
5 Jakub ŠestákJakub Šesták 940106 TJ Olympia BruntálTJ Olympia Bruntál 09:21.22
6 Tomáš GornerTomáš Gorner 811128 TJ KlatovyTJ Klatovy 09:23.29
7 Martin OlšanMartin Olšan 871207 atletický oddíl PSK Olymp Prahaatletický oddíl PSK Olymp P... 09:24.03
8 Martin AustMartin Aust 731029 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 09:25.85
9 Jiří KabelkaJiří Kabelka 770303 Sokol Král.Vinohrady PrahaSokol Král.Vinohrady Praha 09:44.11
10 Martin KoretzMartin Koretz 900331 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 10:18.13
11 Roman PavlůRoman Pavlů 790402 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 10:24.12
Celkem 11 závodníků

3000 m - Junioři (Finále)

Finále (ne, 31.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Michael SvobodaMichael Svoboda 921112 TJ Olympia BruntálTJ Olympia Bruntál 10:13.31
2 Jakub KučeraJakub Kučera 920218 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 10:17.03
Martin IndraMartin Indra 920402 USK PrahaUSK Praha DNP
Pavel ŠtěpáníkPavel Štěpáník 920908 TJ SušiceTJ Sušice DNP
Celkem 4 závodníků

3000 m - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 31.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Ondřej SvěchotaOndřej Svěchota 930219 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09:37.25
2 Martin ŠplíchalMartin Šplíchal 930326 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09:46.68
3 Josef ŠplíchalJosef Šplíchal 930326 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 10:02.80
4 Jan KuštaJan Kušta 940623 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 10:36.18
5 Adam PanáčekAdam Panáček 932703 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 10:51.06
6 Michal ČernýMichal Černý 940904 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 11:22.78
Celkem 6 závodníků

3000 m - Ženy (Finále)

Finále (ne, 31.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jennifer StevensJennifer Stevens 846102 USAUSA 10:51.81
2 Gabriela EmanovskáGabriela Emanovská 945422 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 11:22.66
Magdaléna HajzlerováMagdaléna Hajzlerová 735101 AHA VyškovAHA Vyškov DNP
Celkem 3 závodníků

60 m překážek - Muži (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 30.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin MazáčMartin Mazáč 900506 atletický oddíl PSK Olymp Prahaatletický oddíl PSK Olymp P... 07.95
2 Tomáš KavkaTomáš Kavka 890416 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.06
3 David VeselýDavid Veselý 880819 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 08.76
4 Michal NovákMichal Novák 880429 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.81
5 Jakub DeckerJakub Decker 901029 USK PrahaUSK Praha 08.87
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (so, 30.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Stanislav SajdokStanislav Sajdok 830722 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.96
2 Michal KrejčíMichal Krejčí 810123 USK PrahaUSK Praha 08.20
3 Pavel SedlákPavel Sedlák 830104 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.24
4 Jakub VadlejchJakub Vadlejch 901010 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 09.14
5 Tomáš KorbelTomáš Korbel 790502 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 09.24
6 Martin VohradníkMartin Vohradník 770619 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 10.68
Celkem 6 závodníků

60 m překážek - Muži (Finále)

Finále (so, 30.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Stanislav SajdokStanislav Sajdok 830722 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.80
2 Martin MazáčMartin Mazáč 900506 atletický oddíl PSK Olymp Prahaatletický oddíl PSK Olymp P... 07.91
3 Michal KrejčíMichal Krejčí 810123 USK PrahaUSK Praha 08.11
4 Pavel SedlákPavel Sedlák 830104 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.17
5 Michal NovákMichal Novák 880429 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.83
6 David VeselýDavid Veselý 880819 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 08.84
7 Jakub DeckerJakub Decker 901029 USK PrahaUSK Praha 08.92
Tomáš KavkaTomáš Kavka 890416 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DQ
Poznámky:
DQ Pravidlo 162 odstavec 7
Celkem 8 závodníků

60 m překážek - Junioři (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 30.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš HalounLukáš Haloun 911008 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 08.21
2 Radek FischerRadek Fischer 910609 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.28
3 Jan ŠimonJan Šimon 910827 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 09.07
4 Marko IgličMarko Iglič 910408 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.40
Pavel NyklPavel Nykl 911111 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov DQ
Sebastián FialaSebastián Fiala 910716 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha DNF
Petr MelničukPetr Melničuk 920809 USK PrahaUSK Praha DNP
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 30.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal BrožMichal Brož 920616 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 08.43
2 Kajetán ČásenskýKajetán Čásenský 910705 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.56
3 Lukáš KrálLukáš Král 920613 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.69
4 Jaroslav ChlebíkJaroslav Chlebík 910107 AC ČejkoviceAC Čejkovice 08.90
5 Přemysl HoráčekPřemysl Horáček 910917 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.25
6 Petr KašparPetr Kašpar 910906 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09.34
7 Martin JandaMartin Janda 920227 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.30
Celkem 7 závodníků

60 m překážek - Junioři (Finále)

Finále (so, 30.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš HalounLukáš Haloun 911008 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 08.13
2 Radek FischerRadek Fischer 910609 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.18
3 Michal BrožMichal Brož 920616 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 08.42
4 Kajetán ČásenskýKajetán Čásenský 910705 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.56
5 Lukáš KrálLukáš Král 920613 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.75
6 Jan ŠimonJan Šimon 910827 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.84
7 Jaroslav ChlebíkJaroslav Chlebík 910107 AC ČejkoviceAC Čejkovice 08.93
Přemysl HoráčekPřemysl Horáček 910917 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNP
Celkem 8 závodníků

60 m překážek - Dorostenci (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 30.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Václav SedlákVáclav Sedlák 930206 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.96
2 Václav RounVáclav Roun 930330 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.54
3 Radovan VšelichaRadovan Všelicha 940601 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.83
4 Matěj VykoukalMatěj Vykoukal 930319 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.96
5 Daniel SvobodaDaniel Svoboda 930604 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.96
6 Vojtěch GottliebVojtěch Gottlieb 930921 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 09.78
Alexandr RodriquezAlexandr Rodriquez 940624 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNP
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 30.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan JánJan Ján 930220 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 08.48
2 David LojkásekDavid Lojkásek 940430 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 08.76
3 Jiří StehnoJiří Stehno 930220 ŠAK ChodovŠAK Chodov 08.91
4 Vít HavelkaVít Havelka 930428 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.91
5 Martin MaskalukMartin Maskaluk 931231 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 09.24
6 Pavel KrejčaPavel Krejča 930107 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 09.33
7 Michal KunaMichal Kuna 940517 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.44
Celkem 7 závodníků

60 m překážek - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 30.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Václav SedlákVáclav Sedlák 930206 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.91
2 Jan JánJan Ján 930220 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 08.35
3 Radovan VšelichaRadovan Všelicha 940601 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.51
3 Václav RounVáclav Roun 930330 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.51
5 David LojkásekDavid Lojkásek 940430 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 08.66
6 Jiří StehnoJiří Stehno 930220 ŠAK ChodovŠAK Chodov 08.81
7 Vít HavelkaVít Havelka 930428 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.86
8 Matěj VykoukalMatěj Vykoukal 930319 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.95
Celkem 8 závodníků

60 m překážek - Ženy (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 30.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lenka LepičováLenka Lepičová 865829 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 08.79
2 Petra BlovskáPetra Blovská 855321 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.95
3 Ludmila MatyskováLudmila Matysková 895312 atletický oddíl PSK Olymp Prahaatletický oddíl PSK Olymp P... 09.32
4 Žaneta VáclavkováŽaneta Václavková 805218 Sokol Král.Vinohrady PrahaSokol Král.Vinohrady Praha 09.62
5 Klára BuřilováKlára Buřilová 905528 atletický oddíl PSK Olymp Prahaatletický oddíl PSK Olymp P... 10.05
6 Šárka HezoučkáŠárka Hezoučká 875101 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 10.19
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 30.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristina VolfováKristina Volfová 885516 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.03
2 Alexandra PrincováAlexandra Princová 835210 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.30
3 Petra MatějkováPetra Matějková 885628 atletický oddíl PSK Olymp Prahaatletický oddíl PSK Olymp P... 09.63
4 Hana HaláškováHana Halášková 905522 atletický oddíl PSK Olymp Prahaatletický oddíl PSK Olymp P... 09.83
5 Hana JanotováHana Janotová 905925 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 10.02
6 Simona HanzlíkováSimona Hanzlíková 906111 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 10.13
Celkem 6 závodníků

60 m překážek - Ženy (Finále)

Finále (so, 30.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lenka LepičováLenka Lepičová 865829 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 08.65
2 Kristina VolfováKristina Volfová 885516 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.94
3 Petra BlovskáPetra Blovská 855321 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.14
4 Ludmila MatyskováLudmila Matysková 895312 atletický oddíl PSK Olymp Prahaatletický oddíl PSK Olymp P... 09.17
5 Alexandra PrincováAlexandra Princová 835210 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.31
6 Žaneta VáclavkováŽaneta Václavková 805218 Sokol Král.Vinohrady PrahaSokol Král.Vinohrady Praha 09.44
7 Petra MatějkováPetra Matějková 885628 atletický oddíl PSK Olymp Prahaatletický oddíl PSK Olymp P... 09.54
8 Hana HaláškováHana Halášková 905522 atletický oddíl PSK Olymp Prahaatletický oddíl PSK Olymp P... 09.68
Celkem 8 závodníků

60 m překážek - Juniorky (Finále)

Finále (so, 30.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alena GalertováAlena Galertová 925818 USK PrahaUSK Praha 09.45
2 Veronika ChvátalováVeronika Chvátalová 915202 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 09.78
3 Kristýna JelínkováKristýna Jelínková 926227 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 10.35
4 Barbora BrezíkováBarbora Brezíková 925524 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 10.59
5 Klára PytelováKlára Pytelová 925921 atletický oddíl PSK Olymp Prahaatletický oddíl PSK Olymp P... 10.69
Celkem 5 závodníků

60 m překážek - Dorostenky (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 30.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolina HlavatáKarolina Hlavatá 945613 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 09.01
2 Eva DavidováEva Davidová 936122 atletický oddíl PSK Olymp Prahaatletický oddíl PSK Olymp P... 09.18
3 Kristýna CzakojováKristýna Czakojová 936009 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.56
4 Denisa VondráškováDenisa Vondrášková 945519 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.57
5 Klára VernerováKlára Vernerová 935121 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 10.01
6 Barbora OdložilováBarbora Odložilová 935221 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 10.49
7 Kateřina KolomáKateřina Kolomá 945130 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.11
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 30.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie KoudelováLucie Koudelová 945706 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 08.97
2 Michaela NejedlováMichaela Nejedlová 935228 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.09
3 Adéla NovotnáAdéla Novotná 945327 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 09.56
4 Jessica BártováJessica Bártová 935528 atletický oddíl PSK Olymp Prahaatletický oddíl PSK Olymp P... 09.65
5 Magdalena NovákováMagdalena Nováková 935927 SKP Union ChebSKP Union Cheb 10.05
6 - Vacková Anna Hubatová- Vacková Anna Hubatová 936231 atletický oddíl PSK Olymp Prahaatletický oddíl PSK Olymp P... 10.64
7 Martina PultarováMartina Pultarová 936119 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 12.50
Celkem 7 závodníků

60 m překážek - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 30.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolina HlavatáKarolina Hlavatá 945613 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.90
2 Lucie KoudelováLucie Koudelová 945706 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 08.90
3 Michaela NejedlováMichaela Nejedlová 935228 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.06
4 Eva DavidováEva Davidová 936122 atletický oddíl PSK Olymp Prahaatletický oddíl PSK Olymp P... 09.14
5 Adéla NovotnáAdéla Novotná 945327 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 09.34
6 Denisa VondráškováDenisa Vondrášková 945519 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.41
7 Jessica BártováJessica Bártová 935528 atletický oddíl PSK Olymp Prahaatletický oddíl PSK Olymp P... 09.53
8 Kristýna CzakojováKristýna Czakojová 936009 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.86
Celkem 8 závodníků

4 x 200 m - Muži (Finále)

Finále 1 (ne, 31.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Feher, Šulc R., Kuptík J., Šulc V. Feher, Šulc R., Kuptík J., Šulc V. Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1:30.78
2 Cysař, Šorm, Hoffmann, Tchongo Cysař, Šorm, Hoffmann, Tchongo USK PrahaUSK Praha 1:32.97
3 Petrák, Roun, Kotík, Tlustý Petrák, Roun, Kotík, Tlustý ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:35.03
Celkem 3 závodníků
Finále 2 (ne, 31.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Fetter, Jelínek, Pešek, Rejmon Fetter, Jelínek, Pešek, Rejmon Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1:31.96
2 Rodr, Iglič, Štrouf, Král Rodr, Iglič, Štrouf, Král ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:33.62
3 Lojkásek, Matzner, Kubeš, Votinský Lojkásek, Matzner, Kubeš, Votinský SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 1:37.99
Celkem 3 závodníků
Finále 3 (ne, 31.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kuchař, Koutník, Kašpar, Husák Kuchař, Koutník, Kašpar, Husák Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1:34.92
2 Dalecký, Minarčík, Lonek, Weihrauch Dalecký, Minarčík, Lonek, Weihrauch TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1:40.10
Zelenda, Nepomucký, Pavlíček, Čík Zelenda, Nepomucký, Pavlíček, Čík A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha DNF
Celkem 3 závodníků
Finále 4 (ne, 31.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kabelík, Macura, Kubánek J., Honzátko Kabelík, Macura, Kubánek J., Honzátko atletický oddíl PSK Olymp Prahaatletický oddíl PSK Olymp P... 1:38.65
2 Papoušek, Tomandl, Hlas, Matys Papoušek, Tomandl, Hlas, Matys atletický oddíl PSK Olymp Prahaatletický oddíl PSK Olymp P... 1:39.56
3 Kuna, Janda, Kukal, Bubík Kuna, Janda, Kukal, Bubík ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:43.09
Celkem 3 závodníků
Finále 5 (ne, 31.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Antsiou, Svoboda B., Maskaluk, Drešer Antsiou, Svoboda B., Maskaluk, Drešer SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 1:37.53
2 Všelicha, Minát, Vykoukal, Majzel Všelicha, Minát, Vykoukal, Majzel ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:40.24
3 Škrinár E., Valášek, Ondračka, Chundela Škrinár E., Valášek, Ondračka, Chundela USK PrahaUSK Praha 1:40.57
4 Šmejda, Morávek, Škoda, Král Šmejda, Morávek, Škoda, Král TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1:44.32
Celkem 4 závodníků

4 x 200 m - Ženy (Finále)

Finále 1 (ne, 31.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bártová, Halášková, Davidová, Táborská J. Bártová, Halášková, Davidová, Táborská J. atletický oddíl PSK Olymp Prahaatletický oddíl PSK Olymp P... 1:46.03
2 Rohlenová N., Hrachovcová, Hlavatá, Kodrová Rohlenová N., Hrachovcová, Hlavatá, Kodrová SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 1:46.90
3 Nejedlová, Vondrášková, Zedková, Svojanovská Nejedlová, Vondrášková, Zedková, Svojanovská ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:47.43
4 Galertová, Lohrová, Stružková, Skřenková Galertová, Lohrová, Stružková, Skřenková USK PrahaUSK Praha 1:50.97
Celkem 4 závodníků
Finále 2 (ne, 31.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Janotová, Kubicová, Buranská, Plíhalová Janotová, Kubicová, Buranská, Plíhalová Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1:49.86
2 Vernerová, Kudelová, Hanzlíková, Dlugošová Vernerová, Kudelová, Hanzlíková, Dlugošová SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 1:50.01
3 Rohlenová K., Jelínková, Kružíková, Růžičková Rohlenová K., Jelínková, Kružíková, Růžičková SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 1:54.55
Celkem 3 závodníků

Skok vysoký - Muži (Finále)

Finále (ne, 31.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Josef SkrčenýJosef Skrčený
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
861101 2.10
2 Kamil KotlíkKamil Kotlík
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
770904 2.00
3 Martin HeindlMartin Heindl
JAC BrnoJAC Brno
920602 2.00
Celkem 3 závodníků

Skok vysoký - Junioři (Finále)

Finále (ne, 31.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Martin HeindlMartin Heindl
JAC BrnoJAC Brno
920602 2.05
2 Petr KašparPetr Kašpar
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
910906 1.79
3 Sebastián FialaSebastián Fiala
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
910716 1.79
4 Martin JandaMartin Janda
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
920227 1.75
5 Tomáš KroupaTomáš Kroupa
atletický oddíl PSK Olymp Prahaatletický oddíl PSK Olymp P...
920929 1.65
Celkem 5 závodníků

Skok vysoký - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 31.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Matyáš DaleckýMatyáš Dalecký
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
940105 1.87
2 Zdeněk BaláčekZdeněk Baláček
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
931002 1.79
3 Jan KubešJan Kubeš
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
940619 1.79
4 Marek BaborMarek Babor
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
931003 1.70
5 Daniel OndračkaDaniel Ondračka
USK PrahaUSK Praha
931120 1.60
Lukáš PokornýLukáš Pokorný
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
930514 DNP
Michal MalýMichal Malý
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
941013 DNP
Celkem 7 závodníků

Skok vysoký - Ženy (Finále)

Finále (so, 30.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Markéta DudováMarkéta Dudová
USK PrahaUSK Praha
865303 1.73
2 Nela SeverováNela Severová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
875708 1.67
3 Alexandra PrincováAlexandra Princová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
835210 1.60
4 Žaneta VáclavkováŽaneta Václavková
Sokol Král.Vinohrady PrahaSokol Král.Vinohrady Praha
805218 1.55
5 Šárka HezoučkáŠárka Hezoučká
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
875101 1.55
6 Andrea HauerováAndrea Hauerová
USK PrahaUSK Praha
905913 1.55
Celkem 6 závodníků

Skok vysoký - Juniorky (Finále)

Finále (so, 30.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Tereza StrejčkováTereza Strejčková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
925830 1.64
2 Lucie UhlířováLucie Uhlířová
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
915724 1.60
3 Alena GalertováAlena Galertová
USK PrahaUSK Praha
925818 1.50
4 Aneta MoryskováAneta Morysková
USK PrahaUSK Praha
925919 DNP
Celkem 4 závodníků

Skok vysoký - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 30.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Adéla NovotnáAdéla Novotná
SK Aktis PrahaSK Aktis Praha
945327 1.55
2 Kateřina PlíhalováKateřina Plíhalová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
935227 1.55
3 Jessica BártováJessica Bártová
atletický oddíl PSK Olymp Prahaatletický oddíl PSK Olymp P...
935528 1.50
4 Klára VernerováKlára Vernerová
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
935121 1.50
5 Barbora OdložilováBarbora Odložilová
ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha
935221 1.35
6 Aneta MíkováAneta Míková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
945709 DNP
7 Eva DavidováEva Davidová
atletický oddíl PSK Olymp Prahaatletický oddíl PSK Olymp P...
936122 DNP
Celkem 7 závodníků

Skok o tyči - Muži (Finále)

Finále (so, 30.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Jan KudličkaJan Kudlička
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
880429 5.55
2 Michal BalnerMichal Balner
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
820912 5.55
3= Lukáš BechyněLukáš Bechyně
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
831004 5.25
3= Štěpán JanáčekŠtěpán Janáček
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
770612 5.25
5 Petr UrbanPetr Urban
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
891005 4.20
David VeselýDavid Veselý
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
880819 DNP
Filip LubenskýFilip Lubenský
USK PrahaUSK Praha
881108 DNP
Celkem 7 závodníků

Skok o tyči - Junioři (Finále)

Finále (so, 30.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Jaroslav ChlebíkJaroslav Chlebík
AC ČejkoviceAC Čejkovice
910107 4.70
2 Lukáš PosekanýLukáš Posekaný
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
921230 4.30
3 Jan ŠimonJan Šimon
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
910827 4.30
4 Marko IgličMarko Iglič
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
910408 4.00
5 Kajetán ČásenskýKajetán Čásenský
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
910705 4.00
6 Pavel NyklPavel Nykl
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
911111 3.90
7 Přemysl HoráčekPřemysl Horáček
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
910917 3.00
8 David VeselýDavid Veselý
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
880819 DNP
Celkem 8 závodníků

Skok o tyči - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 30.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Václav SedlákVáclav Sedlák
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
930206 4.00
2 Jakub ChundelaJakub Chundela
USK PrahaUSK Praha
930626 3.60
3 Petr SlukaPetr Sluka
USK PrahaUSK Praha
930728 3.60
4 David SlukaDavid Sluka
USK PrahaUSK Praha
940418 3.00
5 David LojkásekDavid Lojkásek
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
940430 2.80
6 Vít HavelkaVít Havelka
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
930428 2.60
Celkem 6 závodníků

Skok o tyči - Ženy (Finále)

Finále (so, 30.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Pavla RybováPavla Rybová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
785520 4.15
2 Romana MaláčováRomana Maláčová
USK PrahaUSK Praha
875515 4.10
3 Terezie KudrnováTerezie Kudrnová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
906102 3.75
4= Monika ChlebíkováMonika Chlebíková
AC ČejkoviceAC Čejkovice
885108 3.60
4= Lucie TihonováLucie Tihonová
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
866111 3.60
6 Tereza ŠlézováTereza Šlézová
USK PrahaUSK Praha
905621 3.25
7 Kristýna CílkováKristýna Cílková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
885527 3.20
Ilona HronkováIlona Hronková
USK PrahaUSK Praha
865504 DNP
Jana BrožováJana Brožová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
886110 DNP
Celkem 9 závodníků

Skok o tyči - Juniorky (Finále)

Finále (so, 30.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Aneta MoryskováAneta Morysková
USK PrahaUSK Praha
925919 3.75
2 Anna ČadkováAnna Čadková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
916114 2.90
3 Zuzana SachováZuzana Sachová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
925819 2.70
4 Dominika KrupkováDominika Krupková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
925828 2.30
Celkem 4 závodníků

Skok o tyči - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 30.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Jana ChlebíkováJana Chlebíková
AC ČejkoviceAC Čejkovice
935317 3.25
2 Anna CílkováAnna Cílková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
935605 3.20
3 Irena FleišmanováIrena Fleišmanová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
936020 2.90
4 Barbora RůžičkováBarbora Růžičková
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
945406 2.50
5 Karolina RohlenováKarolina Rohlenová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
946230 2.50
6 Helena KorbováHelena Korbová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
945429 2.30
7 Kateřina KolomáKateřina Kolomá
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
945130 2.30
Celkem 7 závodníků

Skok daleký - Muži (Finále)

Finále (so, 30.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub VadlejchJakub Vadlejch
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
901010 6.73
2 Pavel SedlákPavel Sedlák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
830104 6.59
3 David MachálekDavid Machálek
AK ZlínAK Zlín
880510 6.48
4 Vladimír FraněkVladimír Franěk
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
760811 6.32
5 Jakub DeckerJakub Decker
USK PrahaUSK Praha
901029 6.08
6 Jiří HolerJiří Holer
SK Aktis PrahaSK Aktis Praha
880727 5.96
7 Karel KabelíkKarel Kabelík
atletický oddíl PSK Olymp Prahaatletický oddíl PSK Olymp P...
900822 5.72
8 Jan ŠulcJan Šulc
SK Aktis PrahaSK Aktis Praha
870808 5.65
Karel BernášekKarel Bernášek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
890423 DNP
David VeselýDavid Veselý
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
880819 DNP
Jiří BernášekJiří Bernášek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
890423 DNP
Celkem 11 závodníků

Skok daleký - Junioři (Finále)

Finále (ne, 31.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kajetán ČásenskýKajetán Čásenský
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
910705 6.37
2 Lukáš KebrleLukáš Kebrle
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
920313 6.07
3 Marko IgličMarko Iglič
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
910408 5.90
4 Jaroslav ŠevčíkJaroslav Ševčík
AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha
911124 5.83
5 Ondřej VotinskýOndřej Votinský
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
920107 5.74
6 Michal ŠmejdaMichal Šmejda
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
921025 5.69
Petr MelničukPetr Melničuk
USK PrahaUSK Praha
920809 DNP
Celkem 7 závodníků

Skok daleký - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 30.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vít HavelkaVít Havelka
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
930428 6.29
2 Ivan RishkoIvan Rishko
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
930226 6.15
3 David CsupkaDavid Csupka
SK Aritma PrahaSK Aritma Praha
940222 5.90
4 Radovan VšelichaRadovan Všelicha
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
940601 5.86
5 David LojkásekDavid Lojkásek
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
940430 5.69
6 Jan KubešJan Kubeš
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
940619 5.61
7 Adam GrabmüllerAdam Grabmüller
atletický oddíl PSK Olymp Prahaatletický oddíl PSK Olymp P...
941202 5.50
8 Martin JanešMartin Janeš
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
940908 5.45
9 Vojtěch GottliebVojtěch Gottlieb
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
930921 5.25
10 Michal KunaMichal Kuna
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
940517 4.88
Rudolf RůžekRudolf Růžek
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
930215 DNP
Jan HoráčekJan Horáček
SK Aritma PrahaSK Aritma Praha
940725 DNP
Stanislav MacháčekStanislav Macháček
AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha
940409 DNP
Celkem 13 závodníků

Skok daleký - Ženy (Finále)

Finále (so, 30.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Petra ŠtěpánkováPetra Štěpánková
atletický oddíl PSK Olymp Prahaatletický oddíl PSK Olymp P...
865912 5.70
2 Šárka BuranskáŠárka Buranská
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
896113 5.31
3 Jana FoltýnováJana Foltýnová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
865822 5.29
4 Žaneta VáclavkováŽaneta Václavková
Sokol Král.Vinohrady PrahaSokol Král.Vinohrady Praha
805218 5.21
5 Alexandra PrincováAlexandra Princová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
835210 5.21
6 Michaela SvojanovskáMichaela Svojanovská
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
905705 5.08
7 Aneta PřibylováAneta Přibylová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
895511 4.85
8 Kateřina KrausováKateřina Krausová
atletický oddíl PSK Olymp Prahaatletický oddíl PSK Olymp P...
815515 4.30
Celkem 8 závodníků

Skok daleký - Juniorky (Finále)

Finále (so, 30.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Veronika ChvátalováVeronika Chvátalová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
915202 5.10
2 Alena GalertováAlena Galertová
USK PrahaUSK Praha
925818 5.08
3 Dominika KrupkováDominika Krupková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
925828 4.44
Celkem 3 závodníků

Skok daleký - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 30.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michaela NejedlováMichaela Nejedlová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
935228 5.39
2 Pavla NestrašilováPavla Nestrašilová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
945512 5.21
3 Adéla NovotnáAdéla Novotná
SK Aktis PrahaSK Aktis Praha
945327 5.13
4 Tereza BogušovskáTereza Bogušovská
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
945904 4.98
5 Klára SeidlováKlára Seidlová
USK PrahaUSK Praha
945310 4.85
6 Barbora OdložilováBarbora Odložilová
ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha
935221 4.64
7 Denisa VondráškováDenisa Vondrášková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
945519 4.57
8 Michaela KapcováMichaela Kapcová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
945830 4.44
9 Anna MüllerováAnna Müllerová
USK PrahaUSK Praha
946213 4.30
10 Martina PíšováMartina Píšová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
945720 3.94
11 Martina PultarováMartina Pultarová
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
936119 3.87
Celkem 11 závodníků

Trojskok - Muži (Finále)

Finále (ne, 31.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan KotroušJan Kotrouš
AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha
850627 14.31
2 Kamil KotlíkKamil Kotlík
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
770904 13.60
3 Vojtěch RodrVojtěch Rodr
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
901122 13.43
4 Jan ŠulcJan Šulc
SK Aktis PrahaSK Aktis Praha
870808 12.91
5 Josef SkrčenýJosef Skrčený
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
861101 12.77
6 Jiří HolerJiří Holer
SK Aktis PrahaSK Aktis Praha
880727 12.72
Celkem 6 závodníků

Trojskok - Junioři (Finále)

Finále (ne, 31.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martin ŠtroufMartin Štrouf
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
910212 13.79
2 Tomáš HostýnekTomáš Hostýnek
TJ KlatovyTJ Klatovy
910729 13.18
3 Michal ŠmejdaMichal Šmejda
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
921025 12.05
4 Sebastián FialaSebastián Fiala
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
910716 12.04
Celkem 4 závodníků

Trojskok - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 31.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan KubešJan Kubeš
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
940619 12.40
2 Daniel OndračkaDaniel Ondračka
USK PrahaUSK Praha
931120 11.62
3 Daniel SvobodaDaniel Svoboda
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
930604 11.44
Celkem 3 závodníků

Trojskok - Ženy (Finále)

Finále (ne, 31.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Gabriela VaculováGabriela Vaculová
atletický oddíl PSK Olymp Prahaatletický oddíl PSK Olymp P...
855617 12.26
2 Lucie UhlířováLucie Uhlířová
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
915724 11.56
3 Žaneta VáclavkováŽaneta Václavková
Sokol Král.Vinohrady PrahaSokol Král.Vinohrady Praha
805218 11.52
4 Šárka BuranskáŠárka Buranská
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
896113 11.49
5 Martina BakičováMartina Bakičová
USK PrahaUSK Praha
895311 11.13
6 Adriana GembiczkáAdriana Gembiczká
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
885724 10.30
7 Magdalena KratochvílováMagdalena Kratochvílová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
895717 09.61
Celkem 7 závodníků

Vrh koulí 3kg - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 31.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Barbora OdložilováBarbora Odložilová
ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha
935221 11.10
2 Šárka JeníkováŠárka Jeníková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
935430 10.30
3 Denisa VondráškováDenisa Vondrášková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
945519 09.90
4 Martina PíšováMartina Píšová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
945720 09.56
5 Barbora GlosováBarbora Glosová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
945718 09.46
Celkem 5 závodníků

Vrh koulí 4kg - Ženy (Finále)

Finále (ne, 31.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lenka LedvinováLenka Ledvinová
atletický oddíl PSK Olymp Prahaatletický oddíl PSK Olymp P...
855811 14.29
2 Barbora ŠpotákováBarbora Špotáková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
815630 14.01
3 Kateřina ŠafránkováKateřina Šafránková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
895608 12.80
4 Šárka HezoučkáŠárka Hezoučká
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
875101 12.55
5 Žaneta VáclavkováŽaneta Václavková
Sokol Král.Vinohrady PrahaSokol Král.Vinohrady Praha
805218 11.75
6 Zuzana KubicováZuzana Kubicová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
896009 11.47
7 Alexandra PrincováAlexandra Princová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
835210 10.43
8 Adriana GembiczkáAdriana Gembiczká
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
885724 10.29
9 Aneta PřibylováAneta Přibylová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
895511 09.79
10 Hana HaláškováHana Halášková
atletický oddíl PSK Olymp Prahaatletický oddíl PSK Olymp P...
905522 09.71
11 Milada PeterkováMilada Peterková
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
485618 08.49
12 Klára BuřilováKlára Buřilová
atletický oddíl PSK Olymp Prahaatletický oddíl PSK Olymp P...
905528 08.19
Celkem 12 závodníků

Vrh koulí 4kg - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 31.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Alena GalertováAlena Galertová
USK PrahaUSK Praha
925818 10.36
2 Veronika ChvátalováVeronika Chvátalová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
915202 09.80
3 Barbora BrezíkováBarbora Brezíková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
925524 09.30
4 Petra AndrejskováPetra Andrejsková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
925625 08.95
Celkem 4 závodníků

Vrh koulí 5kg - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 31.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Aleš ProcházkaAleš Procházka
TJ KlatovyTJ Klatovy
930929 13.56
2 Adam ZachAdam Zach
USK PrahaUSK Praha
930328 13.39
3 Michal KunaMichal Kuna
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
940517 11.77
4 Martin JanešMartin Janeš
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
940908 11.44
5 Dominik ČíkDominik Čík
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
940418 11.03
6 David LojkásekDavid Lojkásek
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
940430 10.90
7 Kryštof BrokešKryštof Brokeš
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
940822 10.12
8 Vít HavelkaVít Havelka
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
930428 09.61
9 Vojtěch VondrátVojtěch Vondrát
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
940905 09.39
Celkem 9 závodníků

Vrh koulí 6kg - Junioři (Finále)

Finále (ne, 31.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tomáš StaněkTomáš Staněk
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
910613 17.44
2 Kajetán ČásenskýKajetán Čásenský
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
910705 13.37
3 Jan ŠimonJan Šimon
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
910827 12.86
4 Marko IgličMarko Iglič
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
910408 10.67
Celkem 4 závodníků

Vrh koulí 7,26kg - Muži (Finále)

Finále (ne, 31.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Remigius MachuraRemigius Machura
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
860107 18.49
2 Ladislav PrášilLadislav Prášil
AK OlomoucAK Olomouc
900517 17.10
3 Jan TylčeJan Tylče
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
821205 16.86
4 Michal HajdovskýMichal Hajdovský
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
750430 14.29
5 Jakub KocingerJakub Kocinger
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
871117 13.87
6 Bohuslav MacháčBohuslav Macháč
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
890718 13.69
7 Vladislav HruškaVladislav Hruška
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
890110 13.19
8 Tomáš JoklTomáš Jokl
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
880927 12.92
9 Martin KošťálMartin Košťál
ASK Slavia Praha