výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

Praha-Stromovka (30. - 31. 1. 2010)

60 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 30.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Libor ŽilkaLibor Žilka 86 atletický oddíl PSK Olymp Prahaatletický oddíl PSK Olymp P... 06.82
2 David MachálekDavid Machálek 88 AK ZlínAK Zlín 07.32
3 Jan FeherJan Feher 86 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 07.33
4 Martin PěknýMartin Pěkný 83 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 07.66
5 Ondřej MatysOndřej Matys 88 atletický oddíl PSK Olymp Prahaatletický oddíl PSK Olymp P... 07.77
6 Antonín KábeleAntonín Kábele 35 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.14
Pavel SedlákPavel Sedlák 83 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNP
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 30.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří VojtíkJiří Vojtík 81 atletický oddíl PSK Olymp Prahaatletický oddíl PSK Olymp P... 07.08
2 Robert KučeraRobert Kučera 88 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 07.14
3 Marate ThongoMarate Thongo 87 PortugalskoPortugalsko 07.28
4 Jakub VadlejchJakub Vadlejch 90 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.48
5 Tomáš KorbelTomáš Korbel 79 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 07.53
6 Daniel KnýDaniel Kný 88 Sokol Král.Vinohrady PrahaSokol Král.Vinohrady Praha 07.68
Antonín KoubekAntonín Koubek 87 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha DNP
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 30.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan OndráčekJan Ondráček 88 atletický oddíl PSK Olymp Prahaatletický oddíl PSK Olymp P... 07.09
2 Rostislav ŠulcRostislav Šulc 81 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 07.10
3 Michael DrdlíčekMichael Drdlíček 90 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 07.32
4 Jakub DeckerJakub Decker 90 USK PrahaUSK Praha 07.44
5 Vojtěch RodrVojtěch Rodr 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.48
6 Jakub KlečákJakub Klečák 89 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.77
7 Pavel AugustinskýPavel Augustinský 82 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 07.78
Celkem 7 závodníků
Rozběh 4 (so, 30.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Václav ZichVáclav Zich 90 ŠAK ChodovŠAK Chodov 07.01
2 Petr ŠarapatkaPetr Šarapatka 77 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.31
3 František HoffmannFrantišek Hoffmann 81 USK PrahaUSK Praha 07.34
4 Michal PešekMichal Pešek 85 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 07.34
5 Martin MacháčekMartin Macháček 90 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.44
6 Karel KabelíkKarel Kabelík 90 atletický oddíl PSK Olymp Prahaatletický oddíl PSK Olymp P... 07.61
7 Jiří MatoušekJiří Matoušek 87 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.88
Celkem 7 závodníků
Rozběh 5 (so, 30.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří BirnbaumJiří Birnbaum 79 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 07.16
2 Jan KuptíkJan Kuptík 89 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 07.27
3 Radim KůtaRadim Kůta 90 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 07.33
4 Karel MacuraKarel Macura 90 atletický oddíl PSK Olymp Prahaatletický oddíl PSK Olymp P... 07.52
5 Jan KameníčekJan Kameníček 87 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.56
Michal KrejčíMichal Krejčí 81 USK PrahaUSK Praha DQ
Ladislav KřížekLadislav Křížek 82 AK KroměřížAK Kroměříž DQ
Poznámky:
4 a 5 DQ pravidlo 162 odstavec 7
Celkem 7 závodníků

60 m - Muži (Finále)

Finále A (so, 30.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Libor ŽilkaLibor Žilka 86 atletický oddíl PSK Olymp Prahaatletický oddíl PSK Olymp P... 06.78
2 Václav ZichVáclav Zich 90 ŠAK ChodovŠAK Chodov 06.95
3 Rostislav ŠulcRostislav Šulc 81 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 06.99
4 Jan OndráčekJan Ondráček 88 atletický oddíl PSK Olymp Prahaatletický oddíl PSK Olymp P... 07.02
5 Jiří VojtíkJiří Vojtík 81 atletický oddíl PSK Olymp Prahaatletický oddíl PSK Olymp P... 07.03
6 Robert KučeraRobert Kučera 88 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 07.13
7 Jiří BirnbaumJiří Birnbaum 79 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 07.19
8 Jan KuptíkJan Kuptík 89 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 07.27
Celkem 8 závodníků
Finále B (so, 30.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr ŠarapatkaPetr Šarapatka 77 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.20
2 Marate ThongoMarate Thongo 87 PortugalskoPortugalsko 07.23
3 Radim KůtaRadim Kůta 90 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 07.27
4 Michael DrdlíčekMichael Drdlíček 90 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 07.27
5 Jan FeherJan Feher 86 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 07.31
6 David MachálekDavid Machálek 88 AK ZlínAK Zlín 07.41
Michal PešekMichal Pešek 85 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 DQ
Poznámky:
4 DQ pravidlo 162 odstavec 7
Celkem 7 závodníků

60 m - Junioři (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 30.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán CysařŠtěpán Cysař 92 USK PrahaUSK Praha 07.28
2 Jan KoutníkJan Koutník 91 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 07.39
3 Martin SoušekMartin Soušek 91 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 07.67
4 Jiří NovákJiří Novák 91 atletický oddíl PSK Olymp Prahaatletický oddíl PSK Olymp P... 07.99
Lukáš ŠťastnýLukáš Šťastný 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha DQ
Pavel BendaPavel Benda 92 AK MostAK Most DNP
Tomáš ŠkváraTomáš Škvára 92 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha DNP
Poznámky:
6 DQ pravidlo 162 odstavec 7
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 30.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub SvobodaJakub Svoboda 92 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 07.26
2 David BenešDavid Beneš 92 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.31
3 Richard KubernátRichard Kubernát 91 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 07.47
4 Jaroslav ŠevčíkJaroslav Ševčík 91 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 07.77
5 Daniel SedláčekDaniel Sedláček 91 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 08.03
Jan VocelJan Vocel 91 atletický oddíl PSK Olymp Prahaatletický oddíl PSK Olymp P... DNP
Jan KubánekJan Kubánek 92 atletický oddíl PSK Olymp Prahaatletický oddíl PSK Olymp P... DNP
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 30.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin ŠtroufMartin Štrouf 91 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.42
2 Jindřich OttlJindřich Ottl 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.66
3 Jakub MajzelJakub Majzel 92 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.88
4 Tomáš ZobačTomáš Zobač 92 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 08.10
5 Tomáš KroupaTomáš Kroupa 92 atletický oddíl PSK Olymp Prahaatletický oddíl PSK Olymp P... 08.11
Petr MelničukPetr Melničuk 92 USK PrahaUSK Praha DNP
Celkem 6 závodníků

60 m - Junioři (Finále)

Finále (so, 30.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán CysařŠtěpán Cysař 92 USK PrahaUSK Praha 07.25
2 Richard KubernátRichard Kubernát 91 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 07.34
3 Jan KoutníkJan Koutník 91 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 07.36
4 David BenešDavid Beneš 92 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.39
5 Jindřich OttlJindřich Ottl 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.65
6 Martin SoušekMartin Soušek 91 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 07.66
Martin ŠtroufMartin Štrouf 91 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNP
Jakub SvobodaJakub Svoboda 92 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha DNP
Celkem 8 závodníků

60 m - Dorostenci (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 30.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal TlustýMichal Tlustý 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.50
2 David CsupkaDavid Csupka 94 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 07.55
3 Václav PapoušekVáclav Papoušek 94 atletický oddíl PSK Olymp Prahaatletický oddíl PSK Olymp P... 07.72
4 Adam GrabmüllerAdam Grabmüller 94 atletický oddíl PSK Olymp Prahaatletický oddíl PSK Olymp P... 07.75
5 Kryštof BrokešKryštof Brokeš 94 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.21
6 Robert ŠkrinárRobert Škrinár 93 USK PrahaUSK Praha 08.39
Tomáš KrištofTomáš Krištof 93 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov DNP
Rudolf RůžekRudolf Růžek 93 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha DNP
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 30.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Miloslav PetrákMiloslav Petrák 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.26
2 Michal KuchařMichal Kuchař 93 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 07.51
3 Dominik ČíkDominik Čík 94 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 07.53
4 Čeněk ZelendaČeněk Zelenda 93 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 07.83
5 Martin JanešMartin Janeš 94 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 07.85
6 Eduard ŠkrinárEduard Škrinár 93 USK PrahaUSK Praha 08.23
7 Jakub MatyskaJakub Matyska 94 Sokol Král.Vinohrady PrahaSokol Král.Vinohrady Praha 08.31
Stanislav MacháčekStanislav Macháček 94 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha DNP
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 30.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David TomandlDavid Tomandl 93 TJ NeratoviceTJ Neratovice 07.45
2 Vojtěch KotekVojtěch Kotek 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.58
3 Adam ZachAdam Zach 93 USK PrahaUSK Praha 07.63
4 Jan BubíkJan Bubík 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.71
5 Martin KuncMartin Kunc 94 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 07.74
6 Vojtěch VondrátVojtěch Vondrát 94 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.08
Christian AntsiouChristian Antsiou 94 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha DQ
Jan HoráčekJan Horáček 94 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha DNP
Poznámky:
5 DQ pravidlo 162 odstavec 7
Celkem 8 závodníků

60 m - Dorostenci (Finále)

Finále A (so, 30.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Miloslav PetrákMiloslav Petrák 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.28
2 Michal TlustýMichal Tlustý 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.38
3 David CsupkaDavid Csupka 94 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 07.44
4 David TomandlDavid Tomandl 93 TJ NeratoviceTJ Neratovice 07.45
5 Dominik ČíkDominik Čík 94 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 07.46
5 Michal KuchařMichal Kuchař 93 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 07.46
7 Vojtěch KotekVojtěch Kotek 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.54
8 Adam ZachAdam Zach 93 USK PrahaUSK Praha 07.76
Celkem 8 závodníků
Finále B (so, 30.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan BubíkJan Bubík 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.70
2 Adam GrabmüllerAdam Grabmüller 94 atletický oddíl PSK Olymp Prahaatletický oddíl PSK Olymp P... 07.73
3 Václav PapoušekVáclav Papoušek 94 atletický oddíl PSK Olymp Prahaatletický oddíl PSK Olymp P... 07.79
4 Martin KuncMartin Kunc 94 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 07.81
5 Čeněk ZelendaČeněk Zelenda 93 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 07.87
6 Martin JanešMartin Janeš 94 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 07.88
7 Vojtěch VondrátVojtěch Vondrát 94 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.22
8 Kryštof BrokešKryštof Brokeš 94 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.37
Celkem 8 závodníků

60 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 30.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina ČechováKateřina Čechová 88 atletický oddíl PSK Olymp Prahaatletický oddíl PSK Olymp P... 07.50
2 Jana BenedováJana Benedová 85 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 07.96
3 Monika DlugošováMonika Dlugošová 85 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 08.23
4 Barbora RichterováBarbora Richterová 88 atletický oddíl PSK Olymp Prahaatletický oddíl PSK Olymp P... 08.24
5 Klára BuřilováKlára Buřilová 90 atletický oddíl PSK Olymp Prahaatletický oddíl PSK Olymp P... 08.43
6 Simona HanzlíkováSimona Hanzlíková 90 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 08.51
7 Eva JeřábkováEva Jeřábková 85 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 08.56
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 30.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Iveta MazáčováIveta Mazáčová 86 atletický oddíl PSK Olymp Prahaatletický oddíl PSK Olymp P... 07.52
2 Monika TáborskáMonika Táborská 88 atletický oddíl PSK Olymp Prahaatletický oddíl PSK Olymp P... 07.61
3 Jana BranišováJana Branišová 89 atletický oddíl PSK Olymp Prahaatletický oddíl PSK Olymp P... 07.85
4 Adéla ChválkováAdéla Chválková 89 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 08.09
5 Lenka YonováLenka Yonová 88 USK PrahaUSK Praha 08.10
6 Zuzana KubicováZuzana Kubicová 89 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.33
7 Aneta PřibylováAneta Přibylová 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.42
Celkem 7 závodníků

60 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 30.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina ČechováKateřina Čechová 88 atletický oddíl PSK Olymp Prahaatletický oddíl PSK Olymp P... 07.46
1 Iveta MazáčováIveta Mazáčová 86 atletický oddíl PSK Olymp Prahaatletický oddíl PSK Olymp P... 07.46
3 Monika TáborskáMonika Táborská 88 atletický oddíl PSK Olymp Prahaatletický oddíl PSK Olymp P... 07.61
4 Jana BranišováJana Branišová 89 atletický oddíl PSK Olymp Prahaatletický oddíl PSK Olymp P... 07.86
5 Lenka YonováLenka Yonová 88 USK PrahaUSK Praha 08.00
6 Adéla ChválkováAdéla Chválková 89 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 08.04
7 Monika DlugošováMonika Dlugošová 85 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 08.31
Jana BenedováJana Benedová 85 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice DNP
Celkem 8 závodníků

60 m - Juniorky (Finále)

Finále (so, 30.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza MarešováTereza Marešová 91 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.24
2 Lucie GabkováLucie Gabková 92 AK MostAK Most 08.26
3 Lucie DrábkováLucie Drábková 92 AC ČejkoviceAC Čejkovice 08.33
4 Tereza StrejčkováTereza Strejčková 92 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.38
5 Lada PařízkováLada Pařízková 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.47
6 Rebeka KrčálováRebeka Krčálová 92 atletický oddíl PSK Olymp Prahaatletický oddíl PSK Olymp P... 08.94
7 Klára PytelováKlára Pytelová 92 atletický oddíl PSK Olymp Prahaatletický oddíl PSK Olymp P... 08.98
Celkem 7 závodníků

60 m - Dorostenky (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 30.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sabrina PliskováSabrina Plisková 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.07
2 Lucie KoudelováLucie Koudelová 94 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 08.07
3 Tereza BogušovskáTereza Bogušovská 94 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 08.26
4 Kristýna CzakojováKristýna Czakojová 93 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.58
5 Lucie HruškováLucie Hrušková 94 USK PrahaUSK Praha 08.64
6 Barbora OdložilováBarbora Odložilová 93 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 08.69
7 Eliška TrmalováEliška Trmalová 93 USK PrahaUSK Praha 08.69
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 30.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana JanoušováJana Janoušová 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.96
2 Karolína NovotnáKarolína Novotná 94 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.25
3 Anna MüllerováAnna Müllerová 94 USK PrahaUSK Praha 08.38
4 Kateřina PlíhalováKateřina Plíhalová 93 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.45
5 Veronika ZedkováVeronika Zedková 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.62
6 - Vacková Anna Hubatová- Vacková Anna Hubatová 93 atletický oddíl PSK Olymp Prahaatletický oddíl PSK Olymp P... 09.28
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 30.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jitka TáborskáJitka Táborská 94 atletický oddíl PSK Olymp Prahaatletický oddíl PSK Olymp P... 07.97
2 Klára SeidlováKlára Seidlová 94 USK PrahaUSK Praha 08.18
3 Jessica BártováJessica Bártová 93 atletický oddíl PSK Olymp Prahaatletický oddíl PSK Olymp P... 08.55
4 Karolina RohlenováKarolina Rohlenová 94 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.69
5 Monika HříchováMonika Hříchová 94 atletický oddíl PSK Olymp Prahaatletický oddíl PSK Olymp P... 08.72
6 Lucie StejskalováLucie Stejskalová 93 atletický oddíl PSK Olymp Prahaatletický oddíl PSK Olymp P... 09.44
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (so, 30.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nicole RohlenováNicole Rohlenová 93 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.19
2 Pavla NestrašilováPavla Nestrašilová 94 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.42
3 Eva DavidováEva Davidová 93 atletický oddíl PSK Olymp Prahaatletický oddíl PSK Olymp P... 08.43
4 Barbora ŠimkováBarbora Šimková 93 USK PrahaUSK Praha 08.49
5 Martina PultarováMartina Pultarová 93 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 08.99
6 Lucie BešťákováLucie Bešťáková 94 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 09.12
Celkem 6 závodníků

60 m - Dorostenky (Finále)

Finále A (so, 30.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jitka TáborskáJitka Táborská 94 atletický oddíl PSK Olymp Prahaatletický oddíl PSK Olymp P... 07.81
2 Jana JanoušováJana Janoušová 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.84
3 Nicole RohlenováNicole Rohlenová 93 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.00
4 Lucie KoudelováLucie Koudelová 94 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 08.04
5 Klára SeidlováKlára Seidlová 94 USK PrahaUSK Praha 08.11
6 Tereza BogušovskáTereza Bogušovská 94 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 08.19
Sabrina PliskováSabrina Plisková 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DQ
Karolína NovotnáKarolína Novotná 94 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNP
Poznámky:
3 DQ pravidlo 162 odstavec 7
Celkem 8 závodníků
Finále B (so, 30.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavla NestrašilováPavla Nestrašilová 94 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.31
2 Barbora ŠimkováBarbora Šimková 93 USK PrahaUSK Praha 08.37
3 Anna MüllerováAnna Müllerová 94 USK PrahaUSK Praha 08.40
4 Jessica BártováJessica Bártová 93 atletický oddíl PSK Olymp Prahaatletický oddíl PSK Olymp P... 08.47
5 Kateřina PlíhalováKateřina Plíhalová 93 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.50
6 Veronika ZedkováVeronika Zedková 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.67
Kristýna CzakojováKristýna Czakojová 93 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNP
Eva DavidováEva Davidová 93 atletický oddíl PSK Olymp Prahaatletický oddíl PSK Olymp P... DNP
Celkem 8 závodníků

200 m - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 31.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch ŠulcVojtěch Šulc 86 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 21.95
2 Rostislav ŠulcRostislav Šulc 81 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 22.29
3 Ladislav KřížekLadislav Křížek 82 AK KroměřížAK Kroměříž 22.34
4 Jan FeherJan Feher 86 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 23.26
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (ne, 31.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj BlahůtMatěj Blahůt 89 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 23.05
2 Jan KuptíkJan Kuptík 89 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 23.11
3 Michal PešekMichal Pešek 85 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 23.40
4 Petr JelínekPetr Jelínek 85 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 23.56
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (ne, 31.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vít RejmonVít Rejmon 86 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 23.43
2 Miroslav KrálMiroslav Král 90 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 23.60
3 Roman PaukertRoman Paukert 88 TJ KlatovyTJ Klatovy 23.74
4 Lukáš HusákLukáš Husák 90 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 24.19
5 Martin PěknýMartin Pěkný 83 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 25.02
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (ne, 31.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš MatyskaTomáš Matyska 85 atletický oddíl PSK Olymp Prahaatletický oddíl PSK Olymp P... 23.53
2 Lukáš FetterLukáš Fetter 82 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 23.64
3 Jakub DeckerJakub Decker 90 USK PrahaUSK Praha 24.24
4 Martin MacháčekMartin Macháček 90 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 24.31
Ondřej PetrovOndřej Petrov 89 Sokol Král.Vinohrady PrahaSokol Král.Vinohrady Praha DNF
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (ne, 31.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej MatysOndřej Matys 88 atletický oddíl PSK Olymp Prahaatletický oddíl PSK Olymp P... 24.17
2 David KocíkDavid Kocík 90 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 25.78
3 Martin VohradníkMartin Vohradník 77 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 26.91
Antonín KoubekAntonín Koubek 87 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha DNF
Radim KůtaRadim Kůta 90 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha DNP
Celkem 5 závodníků
Běh 6 (ne, 31.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marate ThongoMarate Thongo 87 PortugalskoPortugalsko 23.24
2 František HoffmannFrantišek Hoffmann 81 USK PrahaUSK Praha 23.57
3 Pavel AugustinskýPavel Augustinský 82 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 25.18
4 Antonín KábeleAntonín Kábele 35 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 32.50
5 František DolečekFrantišek Doleček 43 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 38.12
Jan TesařJan Tesař 90 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav DNP
Celkem 6 závodníků

200 m - Junioři (Běh)

Běh 1 (ne, 31.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Radek FischerRadek Fischer 91 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 22.61
2 Miroslav BurianMiroslav Burian 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 22.79
3 Štěpán CysařŠtěpán Cysař 92 USK PrahaUSK Praha 22.85
4 Lukáš HalounLukáš Haloun 91 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 23.11
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (ne, 31.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr KašparPetr Kašpar 91 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 23.31
2 Jan KoutníkJan Koutník 91 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 23.37
3 Lukáš KrálLukáš Král 92 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 23.70
4 Kajetán ČásenskýKajetán Čásenský 91 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 23.96
5 Richard KubernátRichard Kubernát 91 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 24.29
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (ne, 31.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej VotinskýOndřej Votinský 92 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 23.89
2 Pavel ČernýPavel Černý 91 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 24.05
3 Miroslav GüntherMiroslav Günther 92 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 24.63
4 Tomáš ZobačTomáš Zobač 92 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 25.43
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (ne, 31.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David HonzátkoDavid Honzátko 92 atletický oddíl PSK Olymp Prahaatletický oddíl PSK Olymp P... 25.32
2 Jiří NovákJiří Novák 91 atletický oddíl PSK Olymp Prahaatletický oddíl PSK Olymp P... 25.79
Jan VocelJan Vocel 91 atletický oddíl PSK Olymp Prahaatletický oddíl PSK Olymp P... DNP
Petr DaněkPetr Daněk 92 atletický oddíl PSK Olymp Prahaatletický oddíl PSK Olymp P... DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 5 (ne, 31.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj PavlíčekMatěj Pavlíček 92 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 23.60
2 Daniel DufekDaniel Dufek 91 Sokol Král.Vinohrady PrahaSokol Král.Vinohrady Praha 24.90
3 Jakub MajzelJakub Majzel 92 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 25.31
4 Daniel SedláčekDaniel Sedláček 91 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 26.25
Petr MelničukPetr Melničuk 92 USK PrahaUSK Praha DNP
Celkem 5 závodníků

200 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (ne, 31.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Václav SedlákVáclav Sedlák 93 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 22.83
2 Ivan FormánekIvan Formánek 93 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 23.71
3 Michal KuchařMichal Kuchař 93 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 23.90
4 Tomáš JonášTomáš Jonáš 94 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 23.97
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (ne, 31.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal TlustýMichal Tlustý 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 23.29
2 Miloslav PetrákMiloslav Petrák 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 23.66
3 Vojtěch KotekVojtěch Kotek 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 24.31
4 Zdeněk BaláčekZdeněk Baláček 93 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 24.42
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (ne, 31.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Václav RounVáclav Roun 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 23.71
2 David TomandlDavid Tomandl 93 TJ NeratoviceTJ Neratovice 23.97
3 Jakub ChundelaJakub Chundela 93 USK PrahaUSK Praha 24.52
4 Jaroslav WeihrauchJaroslav Weihrauch 94 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 24.53
5 Matyáš DaleckýMatyáš Dalecký 94 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 24.80
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (ne, 31.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David LojkásekDavid Lojkásek 94 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 24.48
2 Christian AntsiouChristian Antsiou 94 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 24.94
3 Václav PapoušekVáclav Papoušek 94 atletický oddíl PSK Olymp Prahaatletický oddíl PSK Olymp P... 25.27
4 Jan BubíkJan Bubík 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 25.56
5 Jan LonekJan Lonek 94 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 25.69
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (ne, 31.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vít HavelkaVít Havelka 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 24.07
2 Martin MaskalukMartin Maskaluk 93 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 25.53
3 Tomáš MinaříkTomáš Minařík 95 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 26.59
4 Vojtěch VondrátVojtěch Vondrát 94 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 26.92
5 Jan ŠkodaJan Škoda 94 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 27.59
Celkem 5 závodníků
Běh 6 (ne, 31.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub DrešerJakub Drešer 94 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 24.36
2 Ondřej ValášekOndřej Valášek 93 USK PrahaUSK Praha 24.63
3 Martin KuncMartin Kunc 94 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 25.07
4 Čeněk ZelendaČeněk Zelenda 93 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 25.60
5 David SlukaDavid Sluka 94 USK PrahaUSK Praha 26.81
Celkem 5 závodníků
Běh 7 (ne, 31.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš MatznerLukáš Matzner 93 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 25.83
2 Eduard ŠkrinárEduard Škrinár 93 USK PrahaUSK Praha 25.97
3 Robert ŠkrinárRobert Škrinár 93 USK PrahaUSK Praha 26.34
4 Jiří KukalJiří Kukal 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 26.42
Zdeněk PlášilZdeněk Plášil 94 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNP
Celkem 5 závodníků

200 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (ne, 31.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana SajdokováJana Sajdoková 87 atletický oddíl PSK Olymp Prahaatletický oddíl PSK Olymp P... 24.54
2 Monika TáborskáMonika Táborská 88 atletický oddíl PSK Olymp Prahaatletický oddíl PSK Olymp P... 24.78
3 Iveta MazáčováIveta Mazáčová 86 atletický oddíl PSK Olymp Prahaatletický oddíl PSK Olymp P... 25.05
4 Kristina VolfováKristina Volfová 88 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 25.61
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (ne, 31.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana BranišováJana Branišová 89 atletický oddíl PSK Olymp Prahaatletický oddíl PSK Olymp P... 25.38
2 Veronika VojtíkováVeronika Vojtíková 84 atletický oddíl PSK Olymp Prahaatletický oddíl PSK Olymp P... 25.93
3 Monika DlugošováMonika Dlugošová 85 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 26.77
4 Michaela SvojanovskáMichaela Svojanovská 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 27.45
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (ne, 31.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora RichterováBarbora Richterová 88 atletický oddíl PSK Olymp Prahaatletický oddíl PSK Olymp P... 26.69
2 Simona HanzlíkováSimona Hanzlíková 90 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 26.92
3 Adéla ChválkováAdéla Chválková 89 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 27.09
4 Klára BuřilováKlára Buřilová 90 atletický oddíl PSK Olymp Prahaatletický oddíl PSK Olymp P... 28.18
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (ne, 31.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šárka HezoučkáŠárka Hezoučká 87 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 27.80
2 Ludmila MatyskováLudmila Matysková 89 atletický oddíl PSK Olymp Prahaatletický oddíl PSK Olymp P... 27.94
3 Lenka PšajdlováLenka Pšajdlová 86 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 28.80
Celkem 3 závodníků
Běh 5 (ne, 31.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Monika KoppováMonika Koppová 92 TJ KlatovyTJ Klatovy 27.41
2 Martina ŠtychováMartina Štychová 92 TJ KlatovyTJ Klatovy 27.57
Lenka SurákováLenka Suráková 90 AHA VyškovAHA Vyškov DNP
Celkem 3 závodníků

200 m - Juniorky (Běh)

Běh 1 (ne, 31.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina TurkováKateřina Turková 91 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 26.24
2 Tereza MinářůTereza Minářů 91 atletický oddíl PSK Olymp Prahaatletický oddíl PSK Olymp P... 26.68
3 Tereza MarešováTereza Marešová 91 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 26.77
4 Barbora BrezíkováBarbora Brezíková 92 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 28.27
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (ne, 31.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lada PařízkováLada Pařízková 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 27.23
2 Kristýna JelínkováKristýna Jelínková 92 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 28.71
3 Rebeka KrčálováRebeka Krčálová 92 atletický oddíl PSK Olymp Prahaatletický oddíl PSK Olymp P... 28.87
Tereza ČíhalováTereza Číhalová 92 USK PrahaUSK Praha DNP
Klára PytelováKlára Pytelová 92 atletický oddíl PSK Olymp Prahaatletický oddíl PSK Olymp P... DNP
Celkem 5 závodníků

200 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (ne, 31.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sabrina PliskováSabrina Plisková 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 25.36
2 Jitka TáborskáJitka Táborská 94 atletický oddíl PSK Olymp Prahaatletický oddíl PSK Olymp P... 25.51
3 Lucie KoudelováLucie Koudelová 94 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 25.83
4 Nicole RohlenováNicole Rohlenová 93 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 26.76
5 Tereza LohrováTereza Lohrová 93 USK PrahaUSK Praha 29.96
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 31.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana JanoušováJana Janoušová 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 25.94
2 Denisa VondráškováDenisa Vondrášková 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 26.63
3 Kateřina KodrováKateřina Kodrová 93 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 26.90
4 Eva DavidováEva Davidová 93 atletický oddíl PSK Olymp Prahaatletický oddíl PSK Olymp P... 26.96
5 Petra SotonováPetra Sotonová 94 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 27.53
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (ne, 31.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora ŠimkováBarbora Šimková 93 USK PrahaUSK Praha 27.51
2 Kateřina PlíhalováKateřina Plíhalová 93 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 27.58
3 Barbora OdložilováBarbora Odložilová 93 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 29.01
4 Martina PultarováMartina Pultarová 93 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 29.85
Jessica BártováJessica Bártová 93 atletický oddíl PSK Olymp Prahaatletický oddíl PSK Olymp P... DNP
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (ne, 31.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie HruškováLucie Hrušková 94 USK PrahaUSK Praha 28.35
2 Klára VernerováKlára Vernerová 93 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 28.61
3 Veronika ZedkováVeronika Zedková 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 28.71
4 Anna MüllerováAnna Müllerová 94 USK PrahaUSK Praha 28.95
5 - Vacková Anna Hubatová- Vacková Anna Hubatová 93 atletický oddíl PSK Olymp Prahaatletický oddíl PSK Olymp P... 29.53
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (ne, 31.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolina HlavatáKarolina Hlavatá 94 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 26.26
2 Klára SeidlováKlára Seidlová 94 USK PrahaUSK Praha 27.42
3 Tereza BogušovskáTereza Bogušovská 94 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 27.84
4 Martina PíšováMartina Píšová 94 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 30.11
5 Lucie BešťákováLucie Bešťáková 94 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 30.34
Celkem 5 závodníků

400 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 30.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin ČapekMartin Čapek 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 49.83
2 Matěj BlahůtMatěj Blahůt 89 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 50.03
3 Tomáš PelcTomáš Pelc 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 50.13
4 Jan HanzlJan Hanzl 78 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 50.44
5 Petr ŠarapatkaPetr Šarapatka 77 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 50.72
6 Josef NepomuckýJosef Nepomucký 82 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 51.68
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 30.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan TesařJan Tesař 90 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 50.62
2 Tomáš MatyskaTomáš Matyska 85 atletický oddíl PSK Olymp Prahaatletický oddíl PSK Olymp P... 50.82
3 Vít RejmonVít Rejmon 86 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 50.88
4 Lukáš FetterLukáš Fetter 82 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 51.72
5 Michael DrdlíčekMichael Drdlíček 90 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 51.98
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 30.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš KřikalTomáš Křikal 90 atletický oddíl PSK Olymp Prahaatletický oddíl PSK Olymp P... 50.86
2 Ondřej ŠípOndřej Šíp 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 51.49
3 Jan NešporJan Nešpor 88 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 51.64
4 Dušan LitvaDušan Litva 89 SlovenskoSlovensko 51.87
5 Lukáš HusákLukáš Husák 90 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 53.95
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (so, 30.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam BöckAdam Böck 87 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 52.82
2 Jan HudskýJan Hudský 85 atletický oddíl PSK Olymp Prahaatletický oddíl PSK Olymp P... 53.04
3 Robin HubRobin Hub 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 53.04
4 Ondřej MatysOndřej Matys 88 atletický oddíl PSK Olymp Prahaatletický oddíl PSK Olymp P... 53.63
5 Ondřej PetrovOndřej Petrov 89 Sokol Král.Vinohrady PrahaSokol Král.Vinohrady Praha 54.03
Jaroslav DrdaJaroslav Drda 91 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (so, 30.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch HlavačkaVojtěch Hlavačka 90 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 54.48
2 David KocíkDavid Kocík 90 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 55.79
3 Martin VohradníkMartin Vohradník 77 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 57.48
4 Petr HolubPetr Holub 86 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 57.99
5 Josef MezníkJosef Mezník 89 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 58.41
Petr DubskýPetr Dubský 89 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha DNP
Celkem 6 závodníků

400 m - Junioři (Běh)

Běh 1 (so, 30.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Miroslav BurianMiroslav Burian 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 49.00
2 Matěj PavlíčekMatěj Pavlíček 92 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 50.44
3 Libor ŠicLibor Šic 91 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 52.09
4 Tomáš VokounTomáš Vokoun 92 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 54.30
David BenešDavid Beneš 92 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNP
Pavel BendaPavel Benda 92 AK MostAK Most DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 30.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub RádlJakub Rádl 91 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 52.53
2 Pavel ŘíhaPavel Říha 91 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 52.91
3 Miroslav GüntherMiroslav Günther 92 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 52.98
4 Pavel ČernýPavel Černý 91 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 54.31
5 Daniel DufekDaniel Dufek 91 Sokol Král.Vinohrady PrahaSokol Král.Vinohrady Praha 55.39
6 Daniel SedláčekDaniel Sedláček 91 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 59.96
Celkem 6 závodníků

400 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (so, 30.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Patrik ŠormPatrik Šorm 93 USK PrahaUSK Praha 50.28
2 Jiří StehnoJiří Stehno 93 ŠAK ChodovŠAK Chodov 52.61
3 Ondřej ValášekOndřej Valášek 93 USK PrahaUSK Praha 56.01
Daniel SvobodaDaniel Svoboda 93 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha DQ
Tomáš KrištofTomáš Krištof 93 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov DNP
Poznámky:
3 DQ pravidlo 162 odstavec 7
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 30.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub DrešerJakub Drešer 94 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 55.16
2 Matěj VykoukalMatěj Vykoukal 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 55.42
3 Dominik ČíkDominik Čík 94 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 55.54
4 Jan HlaváčJan Hlaváč 94 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 57.81
5 Jiří KukalJiří Kukal 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 58.94
Celkem 5 závodníků

400 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 30.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika MráčkováVeronika Mráčková 82 USK PrahaUSK Praha 56.23
2 Hana JanotováHana Janotová 90 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 60.41
3 Kristýna SkřenkováKristýna Skřenková 89 USK PrahaUSK Praha 61.02
4 Hana HaláškováHana Halášková 90 atletický oddíl PSK Olymp Prahaatletický oddíl PSK Olymp P... 61.07
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 30.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Simona HanzlíkováSimona Hanzlíková 90 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 60.18
2 Barbora RichterováBarbora Richterová 88 atletický oddíl PSK Olymp Prahaatletický oddíl PSK Olymp P... 61.26
Jarmila PeckováJarmila Pecková 81 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha DNP
Celkem 3 závodníků

400 m - Juniorky (Běh)

Běh 1 (so, 30.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna ŠrobováKristýna Šrobová 91 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 59.33
2 Tereza MinářůTereza Minářů 91 atletický oddíl PSK Olymp Prahaatletický oddíl PSK Olymp P... 59.47
3 Kateřina TurkováKateřina Turková 91 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 59.57
4 Lucie GabkováLucie Gabková 92 AK MostAK Most 60.20
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 30.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lada PařízkováLada Pařízková 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 61.72
2 Vendula HříchováVendula Hříchová 92 atletický oddíl PSK Olymp Prahaatletický oddíl PSK Olymp P... 62.02
3 Dominika KrupkováDominika Krupková 92 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 65.48
4 Tereza ČíhalováTereza Číhalová 92 USK PrahaUSK Praha 69.60
Alžběta HnízdilováAlžběta Hnízdilová 92 USK PrahaUSK Praha DNP
Celkem 5 závodníků

400 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (so, 30.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina KodrováKateřina Kodrová 93 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 59.70
2 Eva DavidováEva Davidová 93 atletický oddíl PSK Olymp Prahaatletický oddíl PSK Olymp P... 59.78
3 Andrea PrudilováAndrea Prudilová 93 atletický oddíl PSK Olymp Prahaatletický oddíl PSK Olymp P... 60.43
Kateřina ProuzováKateřina Prouzová 94 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 30.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína NovotnáKarolína Novotná 94 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 60.44
2 Lucie ZaplatílkováLucie Zaplatílková 94 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 62.02
3 Barbora RůžičkováBarbora Růžičková 94 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 67.13
4 Tereza LohrováTereza Lohrová 93 USK PrahaUSK Praha 69.15
Celkem 4 závodníků

800 m - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 31.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Ondřej ŠípOndřej Šíp 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:57.04
2 Tomáš BöhmTomáš Böhm 89 TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava 1:59.70
3 Adam HloušekAdam Hloušek 85 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 2:00.29
4 Jan NešporJan Nešpor 88 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:00.66
5 Antonín MorávekAntonín Morávek 83 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2:03.01
6 Zdeněk HejdukZdeněk Hejduk 89 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2:10.33
Jan PernicaJan Pernica 81 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNF
Jiří NěmečekJiří Němeček 82 AHA VyškovAHA Vyškov DNP
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (ne, 31.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Martin EdlmanMartin Edlman 90 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 2:01.11
2 Miloš HeltaMiloš Helta 87 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 2:01.96
3 Adam BöckAdam Böck 87 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 2:02.01
4 Tomáš EdlmanTomáš Edlman 90 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 2:02.10
5 Jan JežekJan Ježek 85 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 2:03.99
6 Václav ŠkvorVáclav Škvor 75 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2:04.00
7 Jakub HlasJakub Hlas 89 atletický oddíl PSK Olymp Prahaatletický oddíl PSK Olymp P... 2:04.57
8 Petr DubskýPetr Dubský 89 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2:11.08
Celkem 8 závodníků

800 m - Junioři (Finále)

Finále (ne, 31.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Petr LohrPetr Lohr 91 USK PrahaUSK Praha 1:59.99
2 Jiří PetrákJiří Petrák 91 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 2:02.20
3 Jakub RádlJakub Rádl 91 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 2:05.38
4 Pavel VlásekPavel Vlásek 91 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:12.87
5 Pavel ČernýPavel Černý 91 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 2:14.34
6 Tomáš VokounTomáš Vokoun 92 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:25.21
Celkem 6 závodníků

800 m - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 31.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Patrik ŠormPatrik Šorm 93 USK PrahaUSK Praha 2:03.01
2 Jan HlaváčJan Hlaváč 94 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 2:16.83
3 Marek TomášekMarek Tomášek 93 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:21.54
Radek CapouchRadek Capouch 94 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNP
Celkem 4 závodníků

800 m - Ženy (Finále)

Finále (ne, 31.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Radka StružkováRadka Stružková 89 USK PrahaUSK Praha 2:17.44
2 Zlata KunčickáZlata Kunčická 89 USK PrahaUSK Praha 2:19.62
3 Karolína HolušováKarolína Holušová 90 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:20.70
Anežka KoubkováAnežka Koubková 90 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 DNP
Lenka SurákováLenka Suráková 90 AHA VyškovAHA Vyškov DNP
Anna KoubováAnna Koubová 90 USK PrahaUSK Praha DNP
Magdaléna HajzlerováMagdaléna Hajzlerová 73 AHA VyškovAHA Vyškov DNP
Celkem 7 závodníků

800 m - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 31.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Markéta VšelichováMarkéta Všelichová 92 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:24.78
2 Štěpánka ŠlechtováŠtěpánka Šlechtová 92 TJ KlatovyTJ Klatovy 2:26.67
3 Vendula HříchováVendula Hříchová 92 atletický oddíl PSK Olymp Prahaatletický oddíl PSK Olymp P... 2:27.71
4 Adéla HolakovskáAdéla Holakovská 91 USK PrahaUSK Praha 2:41.91
Jana MinarčíkováJana Minarčíková 91 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNP
Celkem 5 závodníků

800 m - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 31.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Monika HrachovcováMonika Hrachovcová 94 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2:20.06
2 Aneta VašákováAneta Vašáková 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:28.02
3 Marie VaňkováMarie Vaňková 93 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:28.87
4 Anežka KružíkováAnežka Kružíková 94 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2:29.62
Kateřina ProuzováKateřina Prouzová 94 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. DNP
Denisa HubáčkováDenisa Hubáčková 96 AHA VyškovAHA Vyškov DNP
Celkem 6 závodníků

1500 m - Muži (Finále)

Finále (so, 30.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jaromír OdvárkaJaromír Odvárka 82 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4:00.82
2 Tomáš EdlmanTomáš Edlman 90 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 4:05.19
3 Martin EdlmanMartin Edlman 90 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 4:05.37
4 Petr BouzekPetr Bouzek 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4:10.56
5 Martin OlšanMartin Olšan 87 atletický oddíl PSK Olymp Prahaatletický oddíl PSK Olymp P... 4:13.49
6 Jan HavelkaJan Havelka 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4:15.41
7 Josef LánskýJosef Lánský 87 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 4:19.12
8 Jan JežekJan Ježek 85 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 4:22.68
9 Lukáš JakoubekLukáš Jakoubek 89 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 4:23.38
Celkem 9 závodníků

1500 m - Junioři (Finále)

Finále (so, 30.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jakub ŠulcJakub Šulc 91 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4:15.13
2 Petr LohrPetr Lohr 91 USK PrahaUSK Praha 4:15.52
3 David HonzátkoDavid Honzátko 92 atletický oddíl PSK Olymp Prahaatletický oddíl PSK Olymp P... 4:16.77
4 Jiří PetrákJiří Petrák 91 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 4:18.50
5 Pavel VlásekPavel Vlásek 91 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4:30.38
6 Filip MestekFilip Mestek 91 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 5:22.43
Celkem 6 závodníků

1500 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 30.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Ondřej SvěchotaOndřej Svěchota 93 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4:28.92
2 Jakub KopeckýJakub Kopecký 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4:31.29
3 Ondřej KnoppOndřej Knopp 94 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 4:50.64
4 Michal ČernýMichal Černý 94 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 5:01.63
Lukáš KettnerLukáš Kettner 94 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha DNP
Celkem 5 závodníků

1500 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 30.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Diana MezuliáníkováDiana Mezuliáníková 92 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4:34.82
2 Barbora PaimováBarbora Paimová 91 atletický oddíl PSK Olymp Prahaatletický oddíl PSK Olymp P... 5:15.56
3 Daniela HavránkováDaniela Havránková 81 atletický oddíl PSK Olymp Prahaatletický oddíl PSK Olymp P... 5:16.31
4 Adéla HolakovskáAdéla Holakovská 91 USK PrahaUSK Praha 5:32.10
Martina FialováMartina Fialová 87 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha DNF
Anežka KoubkováAnežka Koubková 90 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 DNP
Celkem 6 závodníků

1500 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 30.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Marie VaňkováMarie Vaňková 93 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5:06.26
2 Gabriela EmanovskáGabriela Emanovská 94 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 5:08.91
3 Linda MrázkováLinda Mrázková 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5:26.08
4 Anna ČermákováAnna Čermáková 94 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 6:00.36
Karolína RůžičkováKarolína Růžičková 94 TJ NeratoviceTJ Neratovice NP
Celkem 5 závodníků

3000 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 31.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Přemysl ŠvarcPřemysl Švarc 85 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 08:49.89
2 Jan ČelůstkaJan Čelůstka 82 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 08:57.21
3 Jan MrázekJan Mrázek 81 atletický oddíl PSK Olymp Prahaatletický oddíl PSK Olymp P... 09:00.21
4 Tomáš ŘenčTomáš Řenč 90 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09:10.56
5 Jakub ŠestákJakub Šesták 94 TJ Olympia BruntálTJ Olympia Bruntál 09:21.22
6 Tomáš GornerTomáš Gorner 81 TJ KlatovyTJ Klatovy 09:23.29
7 Martin OlšanMartin Olšan 87 atletický oddíl PSK Olymp Prahaatletický oddíl PSK Olymp P... 09:24.03
8 Martin AustMartin Aust 73 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 09:25.85
9 Jiří KabelkaJiří Kabelka 77 Sokol Král.Vinohrady PrahaSokol Král.Vinohrady Praha 09:44.11
10 Martin KoretzMartin Koretz 90 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 10:18.13
11 Roman PavlůRoman Pavlů 79 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 10:24.12
Celkem 11 závodníků

3000 m - Junioři (Finále)

Finále (ne, 31.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Michael SvobodaMichael Svoboda 92 TJ Olympia BruntálTJ Olympia Bruntál 10:13.31
2 Jakub KučeraJakub Kučera 92 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 10:17.03
Martin IndraMartin Indra 92 USK PrahaUSK Praha DNP
Pavel ŠtěpáníkPavel Štěpáník 92 TJ SušiceTJ Sušice DNP
Celkem 4 závodníků

3000 m - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 31.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Ondřej SvěchotaOndřej Svěchota 93 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09:37.25
2 Martin ŠplíchalMartin Šplíchal 93 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09:46.68
3 Josef ŠplíchalJosef Šplíchal 93 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 10:02.80
4 Jan KuštaJan Kušta 94 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 10:36.18
5 Adam PanáčekAdam Panáček 93 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 10:51.06
6 Michal ČernýMichal Černý 94 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 11:22.78
Celkem 6 závodníků

3000 m - Ženy (Finále)

Finále (ne, 31.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jennifer StevensJennifer Stevens 84 USAUSA 10:51.81
2 Gabriela EmanovskáGabriela Emanovská 94 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 11:22.66
Magdaléna HajzlerováMagdaléna Hajzlerová 73 AHA VyškovAHA Vyškov DNP
Celkem 3 závodníků

60 m překážek - Muži (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 30.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin MazáčMartin Mazáč 90 atletický oddíl PSK Olymp Prahaatletický oddíl PSK Olymp P... 07.95
2 Tomáš KavkaTomáš Kavka 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.06
3 David VeselýDavid Veselý 88 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 08.76
4 Michal NovákMichal Novák 88 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.81
5 Jakub DeckerJakub Decker 90 USK PrahaUSK Praha 08.87
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (so, 30.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Stanislav SajdokStanislav Sajdok 83 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.96
2 Michal KrejčíMichal Krejčí 81 USK PrahaUSK Praha 08.20
3 Pavel SedlákPavel Sedlák 83 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.24
4 Jakub VadlejchJakub Vadlejch 90 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 09.14
5 Tomáš KorbelTomáš Korbel 79 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 09.24
6 Martin VohradníkMartin Vohradník 77 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 10.68
Celkem 6 závodníků

60 m překážek - Muži (Finále)

Finále (so, 30.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Stanislav SajdokStanislav Sajdok 83 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.80
2 Martin MazáčMartin Mazáč 90 atletický oddíl PSK Olymp Prahaatletický oddíl PSK Olymp P... 07.91
3 Michal KrejčíMichal Krejčí 81 USK PrahaUSK Praha 08.11
4 Pavel SedlákPavel Sedlák 83 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.17
5 Michal NovákMichal Novák 88 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.83
6 David VeselýDavid Veselý 88 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 08.84
7 Jakub DeckerJakub Decker 90 USK PrahaUSK Praha 08.92
Tomáš KavkaTomáš Kavka 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DQ
Poznámky:
DQ Pravidlo 162 odstavec 7
Celkem 8 závodníků

60 m překážek - Junioři (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 30.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš HalounLukáš Haloun 91 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 08.21
2 Radek FischerRadek Fischer 91 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.28
3 Jan ŠimonJan Šimon 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 09.07
4 Marko IgličMarko Iglič 91 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.40
Pavel NyklPavel Nykl 91 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov DQ
Sebastián FialaSebastián Fiala 91 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha DNF
Petr MelničukPetr Melničuk 92 USK PrahaUSK Praha DNP
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 30.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal BrožMichal Brož 92 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 08.43
2 Kajetán ČásenskýKajetán Čásenský 91 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.56
3 Lukáš KrálLukáš Král 92 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.69
4 Jaroslav ChlebíkJaroslav Chlebík 91 AC ČejkoviceAC Čejkovice 08.90
5 Přemysl HoráčekPřemysl Horáček 91 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.25
6 Petr KašparPetr Kašpar 91 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09.34
7 Martin JandaMartin Janda 92 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.30
Celkem 7 závodníků

60 m překážek - Junioři (Finále)

Finále (so, 30.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš HalounLukáš Haloun 91 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 08.13
2 Radek FischerRadek Fischer 91 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.18
3 Michal BrožMichal Brož 92 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 08.42
4 Kajetán ČásenskýKajetán Čásenský 91 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.56
5 Lukáš KrálLukáš Král 92 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.75
6 Jan ŠimonJan Šimon 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.84
7 Jaroslav ChlebíkJaroslav Chlebík 91 AC ČejkoviceAC Čejkovice 08.93
Přemysl HoráčekPřemysl Horáček 91 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNP
Celkem 8 závodníků

60 m překážek - Dorostenci (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 30.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Václav SedlákVáclav Sedlák 93 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.96
2 Václav RounVáclav Roun 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.54
3 Radovan VšelichaRadovan Všelicha 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.83
4 Matěj VykoukalMatěj Vykoukal 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.96
5 Daniel SvobodaDaniel Svoboda 93 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.96
6 Vojtěch GottliebVojtěch Gottlieb 93 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 09.78
Alexandr RodriquezAlexandr Rodriquez 94 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNP
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 30.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan JánJan Ján 93 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 08.48
2 David LojkásekDavid Lojkásek 94 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 08.76
3 Jiří StehnoJiří Stehno 93 ŠAK ChodovŠAK Chodov 08.91
4 Vít HavelkaVít Havelka 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.91
5 Martin MaskalukMartin Maskaluk 93 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 09.24
6 Pavel KrejčaPavel Krejča 93 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 09.33
7 Michal KunaMichal Kuna 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.44
Celkem 7 závodníků

60 m překážek - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 30.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Václav SedlákVáclav Sedlák 93 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.91
2 Jan JánJan Ján 93 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 08.35
3 Radovan VšelichaRadovan Všelicha 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.51
3 Václav RounVáclav Roun 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.51
5 David LojkásekDavid Lojkásek 94 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 08.66
6 Jiří StehnoJiří Stehno 93 ŠAK ChodovŠAK Chodov 08.81
7 Vít HavelkaVít Havelka 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.86
8 Matěj VykoukalMatěj Vykoukal 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.95
Celkem 8 závodníků

60 m překážek - Ženy (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 30.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lenka LepičováLenka Lepičová 86 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 08.79
2 Petra BlovskáPetra Blovská 85 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.95
3 Ludmila MatyskováLudmila Matysková 89 atletický oddíl PSK Olymp Prahaatletický oddíl PSK Olymp P... 09.32
4 Žaneta VáclavkováŽaneta Václavková 80 Sokol Král.Vinohrady PrahaSokol Král.Vinohrady Praha 09.62
5 Klára BuřilováKlára Buřilová 90 atletický oddíl PSK Olymp Prahaatletický oddíl PSK Olymp P... 10.05
6 Šárka HezoučkáŠárka Hezoučká 87 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 10.19
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 30.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristina VolfováKristina Volfová 88 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.03
2 Alexandra PrincováAlexandra Princová 83 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.30
3 Petra MatějkováPetra Matějková 88 atletický oddíl PSK Olymp Prahaatletický oddíl PSK Olymp P... 09.63
4 Hana HaláškováHana Halášková 90 atletický oddíl PSK Olymp Prahaatletický oddíl PSK Olymp P... 09.83
5 Hana JanotováHana Janotová 90 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 10.02
6 Simona HanzlíkováSimona Hanzlíková 90 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 10.13
Celkem 6 závodníků

60 m překážek - Ženy (Finále)

Finále (so, 30.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lenka LepičováLenka Lepičová 86 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 08.65
2 Kristina VolfováKristina Volfová 88 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.94
3 Petra BlovskáPetra Blovská 85 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.14
4 Ludmila MatyskováLudmila Matysková 89 atletický oddíl PSK Olymp Prahaatletický oddíl PSK Olymp P... 09.17
5 Alexandra PrincováAlexandra Princová 83 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.31
6 Žaneta VáclavkováŽaneta Václavková 80 Sokol Král.Vinohrady PrahaSokol Král.Vinohrady Praha 09.44
7 Petra MatějkováPetra Matějková 88 atletický oddíl PSK Olymp Prahaatletický oddíl PSK Olymp P... 09.54
8 Hana HaláškováHana Halášková 90 atletický oddíl PSK Olymp Prahaatletický oddíl PSK Olymp P... 09.68
Celkem 8 závodníků

60 m překážek - Juniorky (Finále)

Finále (so, 30.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alena GalertováAlena Galertová 92 USK PrahaUSK Praha 09.45
2 Veronika ChvátalováVeronika Chvátalová 91 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 09.78
3 Kristýna JelínkováKristýna Jelínková 92 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 10.35
4 Barbora BrezíkováBarbora Brezíková 92 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 10.59
5 Klára PytelováKlára Pytelová 92 atletický oddíl PSK Olymp Prahaatletický oddíl PSK Olymp P... 10.69
Celkem 5 závodníků

60 m překážek - Dorostenky (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 30.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolina HlavatáKarolina Hlavatá 94 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 09.01
2 Eva DavidováEva Davidová 93 atletický oddíl PSK Olymp Prahaatletický oddíl PSK Olymp P... 09.18
3 Kristýna CzakojováKristýna Czakojová 93 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.56
4 Denisa VondráškováDenisa Vondrášková 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.57
5 Klára VernerováKlára Vernerová 93 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 10.01
6 Barbora OdložilováBarbora Odložilová 93 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 10.49
7 Kateřina KolomáKateřina Kolomá 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.11
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 30.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie KoudelováLucie Koudelová 94 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 08.97
2 Michaela NejedlováMichaela Nejedlová 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.09
3 Adéla NovotnáAdéla Novotná 94 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 09.56
4 Jessica BártováJessica Bártová 93 atletický oddíl PSK Olymp Prahaatletický oddíl PSK Olymp P... 09.65
5 Magdalena NovákováMagdalena Nováková 93 SKP Union ChebSKP Union Cheb 10.05
6 - Vacková Anna Hubatová- Vacková Anna Hubatová 93 atletický oddíl PSK Olymp Prahaatletický oddíl PSK Olymp P... 10.64
7 Martina PultarováMartina Pultarová 93 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 12.50
Celkem 7 závodníků

60 m překážek - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 30.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolina HlavatáKarolina Hlavatá 94 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.90
2 Lucie KoudelováLucie Koudelová 94 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 08.90
3 Michaela NejedlováMichaela Nejedlová 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.06
4 Eva DavidováEva Davidová 93 atletický oddíl PSK Olymp Prahaatletický oddíl PSK Olymp P... 09.14
5 Adéla NovotnáAdéla Novotná 94 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 09.34
6 Denisa VondráškováDenisa Vondrášková 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.41
7 Jessica BártováJessica Bártová 93 atletický oddíl PSK Olymp Prahaatletický oddíl PSK Olymp P... 09.53
8 Kristýna CzakojováKristýna Czakojová 93 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.86
Celkem 8 závodníků

4 x 200 m - Muži (Finále)

Finále 1 (ne, 31.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Feher, Šulc R., Kuptík J., Šulc V. Feher, Šulc R., Kuptík J., Šulc V. Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1:30.78
2 Cysař, Šorm, Hoffmann, Tchongo Cysař, Šorm, Hoffmann, Tchongo USK PrahaUSK Praha 1:32.97
3 Petrák, Roun, Kotík, Tlustý Petrák, Roun, Kotík, Tlustý ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:35.03
Celkem 3 závodníků
Finále 2 (ne, 31.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Fetter, Jelínek, Pešek, Rejmon Fetter, Jelínek, Pešek, Rejmon Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1:31.96
2 Rodr, Iglič, Štrouf, Král Rodr, Iglič, Štrouf, Král ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:33.62
3 Lojkásek, Matzner, Kubeš, Votinský Lojkásek, Matzner, Kubeš, Votinský SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 1:37.99
Celkem 3 závodníků
Finále 3 (ne, 31.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kuchař, Koutník, Kašpar, Husák Kuchař, Koutník, Kašpar, Husák Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1:34.92
2 Dalecký, Minarčík, Lonek, Weihrauch Dalecký, Minarčík, Lonek, Weihrauch TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1:40.10
Zelenda, Nepomucký, Pavlíček, Čík Zelenda, Nepomucký, Pavlíček, Čík A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha DNF
Celkem 3 závodníků
Finále 4 (ne, 31.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kabelík, Macura, Kubánek J., Honzátko Kabelík, Macura, Kubánek J., Honzátko atletický oddíl PSK Olymp Prahaatletický oddíl PSK Olymp P... 1:38.65
2 Papoušek, Tomandl, Hlas, Matys Papoušek, Tomandl, Hlas, Matys atletický oddíl PSK Olymp Prahaatletický oddíl PSK Olymp P... 1:39.56
3 Kuna, Janda, Kukal, Bubík Kuna, Janda, Kukal, Bubík ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:43.09
Celkem 3 závodníků
Finále 5 (ne, 31.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Antsiou, Svoboda B., Maskaluk, Drešer Antsiou, Svoboda B., Maskaluk, Drešer SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 1:37.53
2 Všelicha, Minát, Vykoukal, Majzel Všelicha, Minát, Vykoukal, Majzel ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:40.24
3 Škrinár E., Valášek, Ondračka, Chundela Škrinár E., Valášek, Ondračka, Chundela USK PrahaUSK Praha 1:40.57
4 Šmejda, Morávek, Škoda, Král Šmejda, Morávek, Škoda, Král TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1:44.32
Celkem 4 závodníků

4 x 200 m - Ženy (Finále)

Finále 1 (ne, 31.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Bártová, Halášková, Davidová, Táborská J. Bártová, Halášková, Davidová, Táborská J. atletický oddíl PSK Olymp Prahaatletický oddíl PSK Olymp P... 1:46.03
2 Rohlenová N., Hrachovcová, Hlavatá, Kodrová Rohlenová N., Hrachovcová, Hlavatá, Kodrová SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 1:46.90
3 Nejedlová, Vondrášková, Zedková, Svojanovská Nejedlová, Vondrášková, Zedková, Svojanovská ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:47.43
4 Galertová, Lohrová, Stružková, Skřenková Galertová, Lohrová, Stružková, Skřenková USK PrahaUSK Praha 1:50.97
Celkem 4 závodníků
Finále 2 (ne, 31.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Janotová, Kubicová, Buranská, Plíhalová Janotová, Kubicová, Buranská, Plíhalová Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1:49.86
2 Vernerová, Kudelová, Hanzlíková, Dlugošová Vernerová, Kudelová, Hanzlíková, Dlugošová SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 1:50.01
3 Rohlenová K., Jelínková, Kružíková, Růžičková Rohlenová K., Jelínková, Kružíková, Růžičková SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 1:54.55
Celkem 3 závodníků

Skok vysoký - Muži (Finále)

Finále (ne, 31.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Josef SkrčenýJosef Skrčený
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
86 2.10
2 Kamil KotlíkKamil Kotlík
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
77 2.00
3 Martin HeindlMartin Heindl
JAC BrnoJAC Brno
92 2.00
Celkem 3 závodníků

Skok vysoký - Junioři (Finále)

Finále (ne, 31.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Martin HeindlMartin Heindl
JAC BrnoJAC Brno
92 2.05
2 Petr KašparPetr Kašpar
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
91 1.79
3 Sebastián FialaSebastián Fiala
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
91 1.79
4 Martin JandaMartin Janda
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
92 1.75
5 Tomáš KroupaTomáš Kroupa
atletický oddíl PSK Olymp Prahaatletický oddíl PSK Olymp P...
92 1.65
Celkem 5 závodníků

Skok vysoký - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 31.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Matyáš DaleckýMatyáš Dalecký
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
94 1.87
2 Zdeněk BaláčekZdeněk Baláček
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
93 1.79
3 Jan KubešJan Kubeš
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
94 1.79
4 Marek BaborMarek Babor
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
93 1.70
5 Daniel OndračkaDaniel Ondračka
USK PrahaUSK Praha
93 1.60
Lukáš PokornýLukáš Pokorný
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
93 DNP
Michal MalýMichal Malý
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
94 DNP
Celkem 7 závodníků

Skok vysoký - Ženy (Finále)

Finále (so, 30.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Markéta DudováMarkéta Dudová
USK PrahaUSK Praha
86 1.73
2 Nela SeverováNela Severová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
87 1.67
3 Alexandra PrincováAlexandra Princová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
83 1.60
4 Žaneta VáclavkováŽaneta Václavková
Sokol Král.Vinohrady PrahaSokol Král.Vinohrady Praha
80 1.55
5 Šárka HezoučkáŠárka Hezoučká
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
87 1.55
6 Andrea HauerováAndrea Hauerová
USK PrahaUSK Praha
90 1.55
Celkem 6 závodníků

Skok vysoký - Juniorky (Finále)

Finále (so, 30.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Tereza StrejčkováTereza Strejčková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
92 1.64
2 Lucie UhlířováLucie Uhlířová
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
91 1.60
3 Alena GalertováAlena Galertová
USK PrahaUSK Praha
92 1.50
4 Aneta MoryskováAneta Morysková
USK PrahaUSK Praha
92 DNP
Celkem 4 závodníků

Skok vysoký - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 30.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Adéla NovotnáAdéla Novotná
SK Aktis PrahaSK Aktis Praha
94 1.55
2 Kateřina PlíhalováKateřina Plíhalová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
93 1.55
3 Jessica BártováJessica Bártová
atletický oddíl PSK Olymp Prahaatletický oddíl PSK Olymp P...
93 1.50
4 Klára VernerováKlára Vernerová
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
93 1.50
5 Barbora OdložilováBarbora Odložilová
ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha
93 1.35
6 Aneta MíkováAneta Míková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
94 DNP
7 Eva DavidováEva Davidová
atletický oddíl PSK Olymp Prahaatletický oddíl PSK Olymp P...
93 DNP
Celkem 7 závodníků

Skok o tyči - Muži (Finále)

Finále (so, 30.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Jan KudličkaJan Kudlička
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
88 5.55
2 Michal BalnerMichal Balner
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
82 5.55
3= Lukáš BechyněLukáš Bechyně
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
83 5.25
3= Štěpán JanáčekŠtěpán Janáček
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
77 5.25
5 Petr UrbanPetr Urban
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
89 4.20
David VeselýDavid Veselý
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
88 DNP
Filip LubenskýFilip Lubenský
USK PrahaUSK Praha
88 DNP
Celkem 7 závodníků

Skok o tyči - Junioři (Finále)

Finále (so, 30.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Jaroslav ChlebíkJaroslav Chlebík
AC ČejkoviceAC Čejkovice
91 4.70
2 Lukáš PosekanýLukáš Posekaný
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
92 4.30
3 Jan ŠimonJan Šimon
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
91 4.30
4 Marko IgličMarko Iglič
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
91 4.00
5 Kajetán ČásenskýKajetán Čásenský
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
91 4.00
6 Pavel NyklPavel Nykl
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
91 3.90
7 Přemysl HoráčekPřemysl Horáček
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
91 3.00
8 David VeselýDavid Veselý
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
88 DNP
Celkem 8 závodníků

Skok o tyči - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 30.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Václav SedlákVáclav Sedlák
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
93 4.00
2 Jakub ChundelaJakub Chundela
USK PrahaUSK Praha
93 3.60
3 Petr SlukaPetr Sluka
USK PrahaUSK Praha
93 3.60
4 David SlukaDavid Sluka
USK PrahaUSK Praha
94 3.00
5 David LojkásekDavid Lojkásek
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
94 2.80
6 Vít HavelkaVít Havelka
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
93 2.60
Celkem 6 závodníků

Skok o tyči - Ženy (Finále)

Finále (so, 30.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Pavla RybováPavla Rybová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
78 4.15
2 Romana MaláčováRomana Maláčová
USK PrahaUSK Praha
87 4.10
3 Terezie KudrnováTerezie Kudrnová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
90 3.75
4= Monika ChlebíkováMonika Chlebíková
AC ČejkoviceAC Čejkovice
88 3.60
4= Lucie TihonováLucie Tihonová
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
86 3.60
6 Tereza ŠlézováTereza Šlézová
USK PrahaUSK Praha
90 3.25
7 Kristýna CílkováKristýna Cílková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
88 3.20
Ilona HronkováIlona Hronková
USK PrahaUSK Praha
86 DNP
Jana BrožováJana Brožová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
88 DNP
Celkem 9 závodníků

Skok o tyči - Juniorky (Finále)

Finále (so, 30.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Aneta MoryskováAneta Morysková
USK PrahaUSK Praha
92 3.75
2 Anna ČadkováAnna Čadková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
91 2.90
3 Zuzana SachováZuzana Sachová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
92 2.70
4 Dominika KrupkováDominika Krupková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
92 2.30
Celkem 4 závodníků

Skok o tyči - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 30.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Jana ChlebíkováJana Chlebíková
AC ČejkoviceAC Čejkovice
93 3.25
2 Anna CílkováAnna Cílková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
93 3.20
3 Irena FleišmanováIrena Fleišmanová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
93 2.90
4 Barbora RůžičkováBarbora Růžičková
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
94 2.50
5 Karolina RohlenováKarolina Rohlenová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
94 2.50
6 Helena KorbováHelena Korbová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
94 2.30
7 Kateřina KolomáKateřina Kolomá
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
94 2.30
Celkem 7 závodníků

Skok daleký - Muži (Finále)

Finále (so, 30.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jakub VadlejchJakub Vadlejch
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
90 6.73
2 Pavel SedlákPavel Sedlák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
83 6.59
3 David MachálekDavid Machálek
AK ZlínAK Zlín
88 6.48
4 Vladimír FraněkVladimír Franěk
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
76 6.32
5 Jakub DeckerJakub Decker
USK PrahaUSK Praha
90 6.08
6 Jiří HolerJiří Holer
SK Aktis PrahaSK Aktis Praha
88 5.96
7 Karel KabelíkKarel Kabelík
atletický oddíl PSK Olymp Prahaatletický oddíl PSK Olymp P...
90 5.72
8 Jan ŠulcJan Šulc
SK Aktis PrahaSK Aktis Praha
87 5.65
Karel BernášekKarel Bernášek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
89 DNP
David VeselýDavid Veselý
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
88 DNP
Jiří BernášekJiří Bernášek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
89 DNP
Celkem 11 závodníků

Skok daleký - Junioři (Finále)

Finále (ne, 31.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kajetán ČásenskýKajetán Čásenský
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
91 6.37
2 Lukáš KebrleLukáš Kebrle
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
92 6.07
3 Marko IgličMarko Iglič
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
91 5.90
4 Jaroslav ŠevčíkJaroslav Ševčík
AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha
91 5.83
5 Ondřej VotinskýOndřej Votinský
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
92 5.74
6 Michal ŠmejdaMichal Šmejda
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
92 5.69
Petr MelničukPetr Melničuk
USK PrahaUSK Praha
92 DNP
Celkem 7 závodníků

Skok daleký - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 30.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Vít HavelkaVít Havelka
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
93 6.29
2 Ivan RishkoIvan Rishko
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
93 6.15
3 David CsupkaDavid Csupka
SK Aritma PrahaSK Aritma Praha
94 5.90
4 Radovan VšelichaRadovan Všelicha
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
94 5.86
5 David LojkásekDavid Lojkásek
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
94 5.69
6 Jan KubešJan Kubeš
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
94 5.61
7 Adam GrabmüllerAdam Grabmüller
atletický oddíl PSK Olymp Prahaatletický oddíl PSK Olymp P...
94 5.50
8 Martin JanešMartin Janeš
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
94 5.45
9 Vojtěch GottliebVojtěch Gottlieb
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
93 5.25
10 Michal KunaMichal Kuna
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
94 4.88
Rudolf RůžekRudolf Růžek
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
93 DNP
Jan HoráčekJan Horáček
SK Aritma PrahaSK Aritma Praha
94 DNP
Stanislav MacháčekStanislav Macháček
AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha
94 DNP
Celkem 13 závodníků

Skok daleký - Ženy (Finále)

Finále (so, 30.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Petra ŠtěpánkováPetra Štěpánková
atletický oddíl PSK Olymp Prahaatletický oddíl PSK Olymp P...
86 5.70
2 Šárka BuranskáŠárka Buranská
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
89 5.31
3 Jana FoltýnováJana Foltýnová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
86 5.29
4 Žaneta VáclavkováŽaneta Václavková
Sokol Král.Vinohrady PrahaSokol Král.Vinohrady Praha
80 5.21
5 Alexandra PrincováAlexandra Princová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
83 5.21
6 Michaela SvojanovskáMichaela Svojanovská
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
90 5.08
7 Aneta PřibylováAneta Přibylová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
89 4.85
8 Kateřina KrausováKateřina Krausová
atletický oddíl PSK Olymp Prahaatletický oddíl PSK Olymp P...
81 4.30
Celkem 8 závodníků

Skok daleký - Juniorky (Finále)

Finále (so, 30.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Veronika ChvátalováVeronika Chvátalová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
91 5.10
2 Alena GalertováAlena Galertová
USK PrahaUSK Praha
92 5.08
3 Dominika KrupkováDominika Krupková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
92 4.44
Celkem 3 závodníků

Skok daleký - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 30.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Michaela NejedlováMichaela Nejedlová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
93 5.39
2 Pavla NestrašilováPavla Nestrašilová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
94 5.21
3 Adéla NovotnáAdéla Novotná
SK Aktis PrahaSK Aktis Praha
94 5.13
4 Tereza BogušovskáTereza Bogušovská
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
94 4.98
5 Klára SeidlováKlára Seidlová
USK PrahaUSK Praha
94 4.85
6 Barbora OdložilováBarbora Odložilová
ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha
93 4.64
7 Denisa VondráškováDenisa Vondrášková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
94 4.57
8 Michaela KapcováMichaela Kapcová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
94 4.44
9 Anna MüllerováAnna Müllerová
USK PrahaUSK Praha
94 4.30
10 Martina PíšováMartina Píšová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
94 3.94
11 Martina PultarováMartina Pultarová
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
93 3.87
Celkem 11 závodníků

Trojskok - Muži (Finále)

Finále (ne, 31.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jan KotroušJan Kotrouš
AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha
85 14.31
2 Kamil KotlíkKamil Kotlík
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
77 13.60
3 Vojtěch RodrVojtěch Rodr
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
90 13.43
4 Jan ŠulcJan Šulc
SK Aktis PrahaSK Aktis Praha
87 12.91
5 Josef SkrčenýJosef Skrčený
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
86 12.77
6 Jiří HolerJiří Holer
SK Aktis PrahaSK Aktis Praha
88 12.72
Celkem 6 závodníků

Trojskok - Junioři (Finále)

Finále (ne, 31.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Martin ŠtroufMartin Štrouf
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
91 13.79
2 Tomáš HostýnekTomáš Hostýnek
TJ KlatovyTJ Klatovy
91 13.18
3 Michal ŠmejdaMichal Šmejda
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
92 12.05
4 Sebastián FialaSebastián Fiala
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
91 12.04
Celkem 4 závodníků

Trojskok - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 31.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jan KubešJan Kubeš
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
94 12.40
2 Daniel OndračkaDaniel Ondračka
USK PrahaUSK Praha
93 11.62
3 Daniel SvobodaDaniel Svoboda
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
93 11.44
Celkem 3 závodníků

Trojskok - Ženy (Finále)

Finále (ne, 31.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Gabriela VaculováGabriela Vaculová
atletický oddíl PSK Olymp Prahaatletický oddíl PSK Olymp P...
85 12.26
2 Lucie UhlířováLucie Uhlířová
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
91 11.56
3 Žaneta VáclavkováŽaneta Václavková
Sokol Král.Vinohrady PrahaSokol Král.Vinohrady Praha
80 11.52
4 Šárka BuranskáŠárka Buranská
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
89 11.49
5 Martina BakičováMartina Bakičová
USK PrahaUSK Praha
89 11.13
6 Adriana GembiczkáAdriana Gembiczká
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
88 10.30
7 Magdalena KratochvílováMagdalena Kratochvílová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
89 09.61
Celkem 7 závodníků

Vrh koulí 3kg - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 31.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Barbora OdložilováBarbora Odložilová
ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha
93 11.10
2 Šárka JeníkováŠárka Jeníková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
93 10.30
3 Denisa VondráškováDenisa Vondrášková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
94 09.90
4 Martina PíšováMartina Píšová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
94 09.56
5 Barbora GlosováBarbora Glosová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
94 09.46
Celkem 5 závodníků

Vrh koulí 4kg - Ženy (Finále)

Finále (ne, 31.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lenka LedvinováLenka Ledvinová
atletický oddíl PSK Olymp Prahaatletický oddíl PSK Olymp P...
85 14.29
2 Barbora ŠpotákováBarbora Špotáková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
81 14.01
3 Kateřina ŠafránkováKateřina Šafránková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
89 12.80
4 Šárka HezoučkáŠárka Hezoučká
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
87 12.55
5 Žaneta VáclavkováŽaneta Václavková
Sokol Král.Vinohrady PrahaSokol Král.Vinohrady Praha
80 11.75
6 Zuzana KubicováZuzana Kubicová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
89 11.47
7 Alexandra PrincováAlexandra Princová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
83 10.43
8 Adriana GembiczkáAdriana Gembiczká
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
88 10.29
9 Aneta PřibylováAneta Přibylová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
89 09.79
10 Hana HaláškováHana Halášková
atletický oddíl PSK Olymp Prahaatletický oddíl PSK Olymp P...
90 09.71
11 Milada PeterkováMilada Peterková
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
48 08.49
12 Klára BuřilováKlára Buřilová
atletický oddíl PSK Olymp Prahaatletický oddíl PSK Olymp P...
90 08.19
Celkem 12 závodníků

Vrh koulí 4kg - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 31.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Alena GalertováAlena Galertová
USK PrahaUSK Praha
92 10.36
2 Veronika ChvátalováVeronika Chvátalová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
91 09.80
3 Barbora BrezíkováBarbora Brezíková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
92 09.30
4 Petra AndrejskováPetra Andrejsková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
92 08.95
Celkem 4 závodníků

Vrh koulí 5kg - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 31.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Aleš ProcházkaAleš Procházka
TJ KlatovyTJ Klatovy
93 13.56
2 Adam ZachAdam Zach
USK PrahaUSK Praha
93 13.39
3 Michal KunaMichal Kuna
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
94 11.77
4 Martin JanešMartin Janeš
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
94 11.44
5 Dominik ČíkDominik Čík
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
94 11.03
6 David LojkásekDavid Lojkásek
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
94 10.90
7 Kryštof BrokešKryštof Brokeš
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
94 10.12
8 Vít HavelkaVít Havelka
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
93 09.61
9 Vojtěch VondrátVojtěch Vondrát
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
94 09.39
Celkem 9 závodníků

Vrh koulí 6kg - Junioři (Finále)

Finále (ne, 31.1.2010)