Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek
Praha-Stromovka (30. - 31. 1. 2010)60 m - Muži (Rozběh)
Rozběh 1 (so, 30.1.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Libor ŽilkaLibor Žilka | 86 | atletický oddíl PSK Olymp P... | 06.82 | |||||||||||||||
2 | David MachálekDavid Machálek | 88 | AK Zlín | 07.32 | |||||||||||||||
3 | Jan FeherJan Feher | 86 | Spartak Praha 4 | 07.33 | |||||||||||||||
4 | Martin PěknýMartin Pěkný | 83 | VSK FTVS Praha | 07.66 | |||||||||||||||
5 | Ondřej MatysOndřej Matys | 88 | atletický oddíl PSK Olymp P... | 07.77 | |||||||||||||||
6 | Antonín KábeleAntonín Kábele | 35 | ASK Slavia Praha | 09.14 | |||||||||||||||
Pavel SedlákPavel Sedlák | 83 | A. C. TEPO Kladno | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 2 (so, 30.1.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jiří VojtíkJiří Vojtík | 81 | atletický oddíl PSK Olymp P... | 07.08 | |||||||||||||||
2 | Robert KučeraRobert Kučera | 88 | Spartak Praha 4 | 07.14 | |||||||||||||||
3 | Marate ThongoMarate Thongo | 87 | Portugalsko | 07.28 | |||||||||||||||
4 | Jakub VadlejchJakub Vadlejch | 90 | TJ Dukla Praha | 07.48 | |||||||||||||||
5 | Tomáš KorbelTomáš Korbel | 79 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 07.53 | |||||||||||||||
6 | Daniel KnýDaniel Kný | 88 | Sokol Král.Vinohrady Praha | 07.68 | |||||||||||||||
Antonín KoubekAntonín Koubek | 87 | A. C. Sparta Praha | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 3 (so, 30.1.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan OndráčekJan Ondráček | 88 | atletický oddíl PSK Olymp P... | 07.09 | |||||||||||||||
2 | Rostislav ŠulcRostislav Šulc | 81 | Spartak Praha 4 | 07.10 | |||||||||||||||
3 | Michael DrdlíčekMichael Drdlíček | 90 | SK Aktis Praha | 07.32 | |||||||||||||||
4 | Jakub DeckerJakub Decker | 90 | USK Praha | 07.44 | |||||||||||||||
5 | Vojtěch RodrVojtěch Rodr | 90 | ASK Slavia Praha | 07.48 | |||||||||||||||
6 | Jakub KlečákJakub Klečák | 89 | TJ Dukla Praha | 07.77 | |||||||||||||||
7 | Pavel AugustinskýPavel Augustinský | 82 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 07.78 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 4 (so, 30.1.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Václav ZichVáclav Zich | 90 | ŠAK Chodov | 07.01 | |||||||||||||||
2 | Petr ŠarapatkaPetr Šarapatka | 77 | ASK Slavia Praha | 07.31 | |||||||||||||||
3 | František HoffmannFrantišek Hoffmann | 81 | USK Praha | 07.34 | |||||||||||||||
4 | Michal PešekMichal Pešek | 85 | Spartak Praha 4 | 07.34 | |||||||||||||||
5 | Martin MacháčekMartin Macháček | 90 | TJ Dukla Praha | 07.44 | |||||||||||||||
6 | Karel KabelíkKarel Kabelík | 90 | atletický oddíl PSK Olymp P... | 07.61 | |||||||||||||||
7 | Jiří MatoušekJiří Matoušek | 87 | TJ Dukla Praha | 07.88 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 5 (so, 30.1.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jiří BirnbaumJiří Birnbaum | 79 | AK Chemopetrol Litvínov | 07.16 | |||||||||||||||
2 | Jan KuptíkJan Kuptík | 89 | Spartak Praha 4 | 07.27 | |||||||||||||||
3 | Radim KůtaRadim Kůta | 90 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 07.33 | |||||||||||||||
4 | Karel MacuraKarel Macura | 90 | atletický oddíl PSK Olymp P... | 07.52 | |||||||||||||||
5 | Jan KameníčekJan Kameníček | 87 | A. C. TEPO Kladno | 07.56 | |||||||||||||||
Michal KrejčíMichal Krejčí | 81 | USK Praha | DQ | ||||||||||||||||
Ladislav KřížekLadislav Křížek | 82 | AK Kroměříž | DQ | ||||||||||||||||
Poznámky:4 a 5 DQ pravidlo 162 odstavec 7 |
|||||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
60 m - Muži (Finále)
Finále A (so, 30.1.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Libor ŽilkaLibor Žilka | 86 | atletický oddíl PSK Olymp P... | 06.78 | |||||||||||||||
2 | Václav ZichVáclav Zich | 90 | ŠAK Chodov | 06.95 | |||||||||||||||
3 | Rostislav ŠulcRostislav Šulc | 81 | Spartak Praha 4 | 06.99 | |||||||||||||||
4 | Jan OndráčekJan Ondráček | 88 | atletický oddíl PSK Olymp P... | 07.02 | |||||||||||||||
5 | Jiří VojtíkJiří Vojtík | 81 | atletický oddíl PSK Olymp P... | 07.03 | |||||||||||||||
6 | Robert KučeraRobert Kučera | 88 | Spartak Praha 4 | 07.13 | |||||||||||||||
7 | Jiří BirnbaumJiří Birnbaum | 79 | AK Chemopetrol Litvínov | 07.19 | |||||||||||||||
8 | Jan KuptíkJan Kuptík | 89 | Spartak Praha 4 | 07.27 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Finále B (so, 30.1.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Petr ŠarapatkaPetr Šarapatka | 77 | ASK Slavia Praha | 07.20 | |||||||||||||||
2 | Marate ThongoMarate Thongo | 87 | Portugalsko | 07.23 | |||||||||||||||
3 | Radim KůtaRadim Kůta | 90 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 07.27 | |||||||||||||||
4 | Michael DrdlíčekMichael Drdlíček | 90 | SK Aktis Praha | 07.27 | |||||||||||||||
5 | Jan FeherJan Feher | 86 | Spartak Praha 4 | 07.31 | |||||||||||||||
6 | David MachálekDavid Machálek | 88 | AK Zlín | 07.41 | |||||||||||||||
Michal PešekMichal Pešek | 85 | Spartak Praha 4 | DQ | ||||||||||||||||
Poznámky:4 DQ pravidlo 162 odstavec 7 |
|||||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
60 m - Junioři (Rozběh)
Rozběh 1 (so, 30.1.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Štěpán CysařŠtěpán Cysař | 92 | USK Praha | 07.28 | |||||||||||||||
2 | Jan KoutníkJan Koutník | 91 | Spartak Praha 4 | 07.39 | |||||||||||||||
3 | Martin SoušekMartin Soušek | 91 | AC Kovošrot Praha | 07.67 | |||||||||||||||
4 | Jiří NovákJiří Novák | 91 | atletický oddíl PSK Olymp P... | 07.99 | |||||||||||||||
Lukáš ŠťastnýLukáš Šťastný | 91 | TJ Dukla Praha | DQ | ||||||||||||||||
Pavel BendaPavel Benda | 92 | AK Most | DNP | ||||||||||||||||
Tomáš ŠkváraTomáš Škvára | 92 | SK ZŠ Jeseniova Praha | DNP | ||||||||||||||||
Poznámky:6 DQ pravidlo 162 odstavec 7 |
|||||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 2 (so, 30.1.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub SvobodaJakub Svoboda | 92 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 07.26 | |||||||||||||||
2 | David BenešDavid Beneš | 92 | ASK Slavia Praha | 07.31 | |||||||||||||||
3 | Richard KubernátRichard Kubernát | 91 | AC Kovošrot Praha | 07.47 | |||||||||||||||
4 | Jaroslav ŠevčíkJaroslav Ševčík | 91 | AC Kovošrot Praha | 07.77 | |||||||||||||||
5 | Daniel SedláčekDaniel Sedláček | 91 | SK Kotlářka Praha | 08.03 | |||||||||||||||
Jan VocelJan Vocel | 91 | atletický oddíl PSK Olymp P... | DNP | ||||||||||||||||
Jan KubánekJan Kubánek | 92 | atletický oddíl PSK Olymp P... | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 3 (so, 30.1.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martin ŠtroufMartin Štrouf | 91 | ASK Slavia Praha | 07.42 | |||||||||||||||
2 | Jindřich OttlJindřich Ottl | 91 | TJ Dukla Praha | 07.66 | |||||||||||||||
3 | Jakub MajzelJakub Majzel | 92 | ASK Slavia Praha | 07.88 | |||||||||||||||
4 | Tomáš ZobačTomáš Zobač | 92 | AC Kovošrot Praha | 08.10 | |||||||||||||||
5 | Tomáš KroupaTomáš Kroupa | 92 | atletický oddíl PSK Olymp P... | 08.11 | |||||||||||||||
Petr MelničukPetr Melničuk | 92 | USK Praha | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
60 m - Junioři (Finále)
Finále (so, 30.1.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Štěpán CysařŠtěpán Cysař | 92 | USK Praha | 07.25 | |||||||||||||||
2 | Richard KubernátRichard Kubernát | 91 | AC Kovošrot Praha | 07.34 | |||||||||||||||
3 | Jan KoutníkJan Koutník | 91 | Spartak Praha 4 | 07.36 | |||||||||||||||
4 | David BenešDavid Beneš | 92 | ASK Slavia Praha | 07.39 | |||||||||||||||
5 | Jindřich OttlJindřich Ottl | 91 | TJ Dukla Praha | 07.65 | |||||||||||||||
6 | Martin SoušekMartin Soušek | 91 | AC Kovošrot Praha | 07.66 | |||||||||||||||
Martin ŠtroufMartin Štrouf | 91 | ASK Slavia Praha | DNP | ||||||||||||||||
Jakub SvobodaJakub Svoboda | 92 | SK ZŠ Jeseniova Praha | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m - Dorostenci (Rozběh)
Rozběh 1 (so, 30.1.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michal TlustýMichal Tlustý | 94 | ASK Slavia Praha | 07.50 | |||||||||||||||
2 | David CsupkaDavid Csupka | 94 | SK Aritma Praha | 07.55 | |||||||||||||||
3 | Václav PapoušekVáclav Papoušek | 94 | atletický oddíl PSK Olymp P... | 07.72 | |||||||||||||||
4 | Adam GrabmüllerAdam Grabmüller | 94 | atletický oddíl PSK Olymp P... | 07.75 | |||||||||||||||
5 | Kryštof BrokešKryštof Brokeš | 94 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 08.21 | |||||||||||||||
6 | Robert ŠkrinárRobert Škrinár | 93 | USK Praha | 08.39 | |||||||||||||||
Tomáš KrištofTomáš Krištof | 93 | AC SYNER Turnov | DNP | ||||||||||||||||
Rudolf RůžekRudolf Růžek | 93 | SK Kotlářka Praha | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 2 (so, 30.1.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Miloslav PetrákMiloslav Petrák | 93 | ASK Slavia Praha | 07.26 | |||||||||||||||
2 | Michal KuchařMichal Kuchař | 93 | Spartak Praha 4 | 07.51 | |||||||||||||||
3 | Dominik ČíkDominik Čík | 94 | A. C. Sparta Praha | 07.53 | |||||||||||||||
4 | Čeněk ZelendaČeněk Zelenda | 93 | A. C. Sparta Praha | 07.83 | |||||||||||||||
5 | Martin JanešMartin Janeš | 94 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 07.85 | |||||||||||||||
6 | Eduard ŠkrinárEduard Škrinár | 93 | USK Praha | 08.23 | |||||||||||||||
7 | Jakub MatyskaJakub Matyska | 94 | Sokol Král.Vinohrady Praha | 08.31 | |||||||||||||||
Stanislav MacháčekStanislav Macháček | 94 | AC Kovošrot Praha | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 3 (so, 30.1.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | David TomandlDavid Tomandl | 93 | TJ Neratovice | 07.45 | |||||||||||||||
2 | Vojtěch KotekVojtěch Kotek | 93 | ASK Slavia Praha | 07.58 | |||||||||||||||
3 | Adam ZachAdam Zach | 93 | USK Praha | 07.63 | |||||||||||||||
4 | Jan BubíkJan Bubík | 93 | ASK Slavia Praha | 07.71 | |||||||||||||||
5 | Martin KuncMartin Kunc | 94 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 07.74 | |||||||||||||||
6 | Vojtěch VondrátVojtěch Vondrát | 94 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 08.08 | |||||||||||||||
Christian AntsiouChristian Antsiou | 94 | SK ZŠ Jeseniova Praha | DQ | ||||||||||||||||
Jan HoráčekJan Horáček | 94 | SK Aritma Praha | DNP | ||||||||||||||||
Poznámky:5 DQ pravidlo 162 odstavec 7 |
|||||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m - Dorostenci (Finále)
Finále A (so, 30.1.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Miloslav PetrákMiloslav Petrák | 93 | ASK Slavia Praha | 07.28 | |||||||||||||||
2 | Michal TlustýMichal Tlustý | 94 | ASK Slavia Praha | 07.38 | |||||||||||||||
3 | David CsupkaDavid Csupka | 94 | SK Aritma Praha | 07.44 | |||||||||||||||
4 | David TomandlDavid Tomandl | 93 | TJ Neratovice | 07.45 | |||||||||||||||
5 | Dominik ČíkDominik Čík | 94 | A. C. Sparta Praha | 07.46 | |||||||||||||||
5 | Michal KuchařMichal Kuchař | 93 | Spartak Praha 4 | 07.46 | |||||||||||||||
7 | Vojtěch KotekVojtěch Kotek | 93 | ASK Slavia Praha | 07.54 | |||||||||||||||
8 | Adam ZachAdam Zach | 93 | USK Praha | 07.76 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Finále B (so, 30.1.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan BubíkJan Bubík | 93 | ASK Slavia Praha | 07.70 | |||||||||||||||
2 | Adam GrabmüllerAdam Grabmüller | 94 | atletický oddíl PSK Olymp P... | 07.73 | |||||||||||||||
3 | Václav PapoušekVáclav Papoušek | 94 | atletický oddíl PSK Olymp P... | 07.79 | |||||||||||||||
4 | Martin KuncMartin Kunc | 94 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 07.81 | |||||||||||||||
5 | Čeněk ZelendaČeněk Zelenda | 93 | A. C. Sparta Praha | 07.87 | |||||||||||||||
6 | Martin JanešMartin Janeš | 94 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 07.88 | |||||||||||||||
7 | Vojtěch VondrátVojtěch Vondrát | 94 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 08.22 | |||||||||||||||
8 | Kryštof BrokešKryštof Brokeš | 94 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 08.37 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m - Ženy (Rozběh)
Rozběh 1 (so, 30.1.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina ČechováKateřina Čechová | 88 | atletický oddíl PSK Olymp P... | 07.50 | |||||||||||||||
2 | Jana BenedováJana Benedová | 85 | SKP České Budějovice | 07.96 | |||||||||||||||
3 | Monika DlugošováMonika Dlugošová | 85 | SK Kotlářka Praha | 08.23 | |||||||||||||||
4 | Barbora RichterováBarbora Richterová | 88 | atletický oddíl PSK Olymp P... | 08.24 | |||||||||||||||
5 | Klára BuřilováKlára Buřilová | 90 | atletický oddíl PSK Olymp P... | 08.43 | |||||||||||||||
6 | Simona HanzlíkováSimona Hanzlíková | 90 | SK Kotlářka Praha | 08.51 | |||||||||||||||
7 | Eva JeřábkováEva Jeřábková | 85 | AC Kovošrot Praha | 08.56 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 2 (so, 30.1.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Iveta MazáčováIveta Mazáčová | 86 | atletický oddíl PSK Olymp P... | 07.52 | |||||||||||||||
2 | Monika TáborskáMonika Táborská | 88 | atletický oddíl PSK Olymp P... | 07.61 | |||||||||||||||
3 | Jana BranišováJana Branišová | 89 | atletický oddíl PSK Olymp P... | 07.85 | |||||||||||||||
4 | Adéla ChválkováAdéla Chválková | 89 | AK SSK Vítkovice | 08.09 | |||||||||||||||
5 | Lenka YonováLenka Yonová | 88 | USK Praha | 08.10 | |||||||||||||||
6 | Zuzana KubicováZuzana Kubicová | 89 | Spartak Praha 4 | 08.33 | |||||||||||||||
7 | Aneta PřibylováAneta Přibylová | 89 | ASK Slavia Praha | 08.42 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
60 m - Ženy (Finále)
Finále (so, 30.1.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina ČechováKateřina Čechová | 88 | atletický oddíl PSK Olymp P... | 07.46 | |||||||||||||||
1 | Iveta MazáčováIveta Mazáčová | 86 | atletický oddíl PSK Olymp P... | 07.46 | |||||||||||||||
3 | Monika TáborskáMonika Táborská | 88 | atletický oddíl PSK Olymp P... | 07.61 | |||||||||||||||
4 | Jana BranišováJana Branišová | 89 | atletický oddíl PSK Olymp P... | 07.86 | |||||||||||||||
5 | Lenka YonováLenka Yonová | 88 | USK Praha | 08.00 | |||||||||||||||
6 | Adéla ChválkováAdéla Chválková | 89 | AK SSK Vítkovice | 08.04 | |||||||||||||||
7 | Monika DlugošováMonika Dlugošová | 85 | SK Kotlářka Praha | 08.31 | |||||||||||||||
Jana BenedováJana Benedová | 85 | SKP České Budějovice | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m - Juniorky (Finále)
Finále (so, 30.1.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza MarešováTereza Marešová | 91 | ASK Slavia Praha | 08.24 | |||||||||||||||
2 | Lucie GabkováLucie Gabková | 92 | AK Most | 08.26 | |||||||||||||||
3 | Lucie DrábkováLucie Drábková | 92 | AC Čejkovice | 08.33 | |||||||||||||||
4 | Tereza StrejčkováTereza Strejčková | 92 | Spartak Praha 4 | 08.38 | |||||||||||||||
5 | Lada PařízkováLada Pařízková | 92 | TJ Dukla Praha | 08.47 | |||||||||||||||
6 | Rebeka KrčálováRebeka Krčálová | 92 | atletický oddíl PSK Olymp P... | 08.94 | |||||||||||||||
7 | Klára PytelováKlára Pytelová | 92 | atletický oddíl PSK Olymp P... | 08.98 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
60 m - Dorostenky (Rozběh)
Rozběh 1 (so, 30.1.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sabrina PliskováSabrina Plisková | 93 | ASK Slavia Praha | 08.07 | |||||||||||||||
2 | Lucie KoudelováLucie Koudelová | 94 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 08.07 | |||||||||||||||
3 | Tereza BogušovskáTereza Bogušovská | 94 | SK Kotlářka Praha | 08.26 | |||||||||||||||
4 | Kristýna CzakojováKristýna Czakojová | 93 | TJ Sokol Kolín-atletika | 08.58 | |||||||||||||||
5 | Lucie HruškováLucie Hrušková | 94 | USK Praha | 08.64 | |||||||||||||||
6 | Barbora OdložilováBarbora Odložilová | 93 | ŠAK Novoborská Praha | 08.69 | |||||||||||||||
7 | Eliška TrmalováEliška Trmalová | 93 | USK Praha | 08.69 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 2 (so, 30.1.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jana JanoušováJana Janoušová | 95 | A. C. TEPO Kladno | 07.96 | |||||||||||||||
2 | Karolína NovotnáKarolína Novotná | 94 | TJ Sokol Kolín-atletika | 08.25 | |||||||||||||||
3 | Anna MüllerováAnna Müllerová | 94 | USK Praha | 08.38 | |||||||||||||||
4 | Kateřina PlíhalováKateřina Plíhalová | 93 | Spartak Praha 4 | 08.45 | |||||||||||||||
5 | Veronika ZedkováVeronika Zedková | 93 | ASK Slavia Praha | 08.62 | |||||||||||||||
6 | - Vacková Anna Hubatová- Vacková Anna Hubatová | 93 | atletický oddíl PSK Olymp P... | 09.28 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 3 (so, 30.1.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jitka TáborskáJitka Táborská | 94 | atletický oddíl PSK Olymp P... | 07.97 | |||||||||||||||
2 | Klára SeidlováKlára Seidlová | 94 | USK Praha | 08.18 | |||||||||||||||
3 | Jessica BártováJessica Bártová | 93 | atletický oddíl PSK Olymp P... | 08.55 | |||||||||||||||
4 | Karolina RohlenováKarolina Rohlenová | 94 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 08.69 | |||||||||||||||
5 | Monika HříchováMonika Hříchová | 94 | atletický oddíl PSK Olymp P... | 08.72 | |||||||||||||||
6 | Lucie StejskalováLucie Stejskalová | 93 | atletický oddíl PSK Olymp P... | 09.44 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 4 (so, 30.1.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nicole RohlenováNicole Rohlenová | 93 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 08.19 | |||||||||||||||
2 | Pavla NestrašilováPavla Nestrašilová | 94 | A. C. TEPO Kladno | 08.42 | |||||||||||||||
3 | Eva DavidováEva Davidová | 93 | atletický oddíl PSK Olymp P... | 08.43 | |||||||||||||||
4 | Barbora ŠimkováBarbora Šimková | 93 | USK Praha | 08.49 | |||||||||||||||
5 | Martina PultarováMartina Pultarová | 93 | SK Kotlářka Praha | 08.99 | |||||||||||||||
6 | Lucie BešťákováLucie Bešťáková | 94 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 09.12 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
60 m - Dorostenky (Finále)
Finále A (so, 30.1.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jitka TáborskáJitka Táborská | 94 | atletický oddíl PSK Olymp P... | 07.81 | |||||||||||||||
2 | Jana JanoušováJana Janoušová | 95 | A. C. TEPO Kladno | 07.84 | |||||||||||||||
3 | Nicole RohlenováNicole Rohlenová | 93 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 08.00 | |||||||||||||||
4 | Lucie KoudelováLucie Koudelová | 94 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 08.04 | |||||||||||||||
5 | Klára SeidlováKlára Seidlová | 94 | USK Praha | 08.11 | |||||||||||||||
6 | Tereza BogušovskáTereza Bogušovská | 94 | SK Kotlářka Praha | 08.19 | |||||||||||||||
Sabrina PliskováSabrina Plisková | 93 | ASK Slavia Praha | DQ | ||||||||||||||||
Karolína NovotnáKarolína Novotná | 94 | TJ Sokol Kolín-atletika | DNP | ||||||||||||||||
Poznámky:3 DQ pravidlo 162 odstavec 7 |
|||||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Finále B (so, 30.1.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pavla NestrašilováPavla Nestrašilová | 94 | A. C. TEPO Kladno | 08.31 | |||||||||||||||
2 | Barbora ŠimkováBarbora Šimková | 93 | USK Praha | 08.37 | |||||||||||||||
3 | Anna MüllerováAnna Müllerová | 94 | USK Praha | 08.40 | |||||||||||||||
4 | Jessica BártováJessica Bártová | 93 | atletický oddíl PSK Olymp P... | 08.47 | |||||||||||||||
5 | Kateřina PlíhalováKateřina Plíhalová | 93 | Spartak Praha 4 | 08.50 | |||||||||||||||
6 | Veronika ZedkováVeronika Zedková | 93 | ASK Slavia Praha | 08.67 | |||||||||||||||
Kristýna CzakojováKristýna Czakojová | 93 | TJ Sokol Kolín-atletika | DNP | ||||||||||||||||
Eva DavidováEva Davidová | 93 | atletický oddíl PSK Olymp P... | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
200 m - Muži (Běh)
Běh 1 (ne, 31.1.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vojtěch ŠulcVojtěch Šulc | 86 | Spartak Praha 4 | 21.95 | |||||||||||||||
2 | Rostislav ŠulcRostislav Šulc | 81 | Spartak Praha 4 | 22.29 | |||||||||||||||
3 | Ladislav KřížekLadislav Křížek | 82 | AK Kroměříž | 22.34 | |||||||||||||||
4 | Jan FeherJan Feher | 86 | Spartak Praha 4 | 23.26 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 2 (ne, 31.1.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matěj BlahůtMatěj Blahůt | 89 | TJ Dukla Praha | 23.05 | |||||||||||||||
2 | Jan KuptíkJan Kuptík | 89 | Spartak Praha 4 | 23.11 | |||||||||||||||
3 | Michal PešekMichal Pešek | 85 | Spartak Praha 4 | 23.40 | |||||||||||||||
4 | Petr JelínekPetr Jelínek | 85 | Spartak Praha 4 | 23.56 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 3 (ne, 31.1.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vít RejmonVít Rejmon | 86 | Spartak Praha 4 | 23.43 | |||||||||||||||
2 | Miroslav KrálMiroslav Král | 90 | TJ Sokol Kolín-atletika | 23.60 | |||||||||||||||
3 | Roman PaukertRoman Paukert | 88 | TJ Klatovy | 23.74 | |||||||||||||||
4 | Lukáš HusákLukáš Husák | 90 | Spartak Praha 4 | 24.19 | |||||||||||||||
5 | Martin PěknýMartin Pěkný | 83 | VSK FTVS Praha | 25.02 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 4 (ne, 31.1.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš MatyskaTomáš Matyska | 85 | atletický oddíl PSK Olymp P... | 23.53 | |||||||||||||||
2 | Lukáš FetterLukáš Fetter | 82 | Spartak Praha 4 | 23.64 | |||||||||||||||
3 | Jakub DeckerJakub Decker | 90 | USK Praha | 24.24 | |||||||||||||||
4 | Martin MacháčekMartin Macháček | 90 | TJ Dukla Praha | 24.31 | |||||||||||||||
Ondřej PetrovOndřej Petrov | 89 | Sokol Král.Vinohrady Praha | DNF | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 5 (ne, 31.1.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej MatysOndřej Matys | 88 | atletický oddíl PSK Olymp P... | 24.17 | |||||||||||||||
2 | David KocíkDavid Kocík | 90 | SK Aktis Praha | 25.78 | |||||||||||||||
3 | Martin VohradníkMartin Vohradník | 77 | VSK FTVS Praha | 26.91 | |||||||||||||||
Antonín KoubekAntonín Koubek | 87 | A. C. Sparta Praha | DNF | ||||||||||||||||
Radim KůtaRadim Kůta | 90 | SK ZŠ Jeseniova Praha | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 6 (ne, 31.1.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marate ThongoMarate Thongo | 87 | Portugalsko | 23.24 | |||||||||||||||
2 | František HoffmannFrantišek Hoffmann | 81 | USK Praha | 23.57 | |||||||||||||||
3 | Pavel AugustinskýPavel Augustinský | 82 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 25.18 | |||||||||||||||
4 | Antonín KábeleAntonín Kábele | 35 | ASK Slavia Praha | 32.50 | |||||||||||||||
5 | František DolečekFrantišek Doleček | 43 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 38.12 | |||||||||||||||
Jan TesařJan Tesař | 90 | TJ Slavoj Stará Boleslav | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
200 m - Junioři (Běh)
Běh 1 (ne, 31.1.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Radek FischerRadek Fischer | 91 | Spartak Praha 4 | 22.61 | |||||||||||||||
2 | Miroslav BurianMiroslav Burian | 92 | TJ Dukla Praha | 22.79 | |||||||||||||||
3 | Štěpán CysařŠtěpán Cysař | 92 | USK Praha | 22.85 | |||||||||||||||
4 | Lukáš HalounLukáš Haloun | 91 | AC SYNER Turnov | 23.11 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 2 (ne, 31.1.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Petr KašparPetr Kašpar | 91 | Spartak Praha 4 | 23.31 | |||||||||||||||
2 | Jan KoutníkJan Koutník | 91 | Spartak Praha 4 | 23.37 | |||||||||||||||
3 | Lukáš KrálLukáš Král | 92 | ASK Slavia Praha | 23.70 | |||||||||||||||
4 | Kajetán ČásenskýKajetán Čásenský | 91 | ASK Slavia Praha | 23.96 | |||||||||||||||
5 | Richard KubernátRichard Kubernát | 91 | AC Kovošrot Praha | 24.29 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 3 (ne, 31.1.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej VotinskýOndřej Votinský | 92 | SK Kotlářka Praha | 23.89 | |||||||||||||||
2 | Pavel ČernýPavel Černý | 91 | AC Kovošrot Praha | 24.05 | |||||||||||||||
3 | Miroslav GüntherMiroslav Günther | 92 | SK Aktis Praha | 24.63 | |||||||||||||||
4 | Tomáš ZobačTomáš Zobač | 92 | AC Kovošrot Praha | 25.43 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 4 (ne, 31.1.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | David HonzátkoDavid Honzátko | 92 | atletický oddíl PSK Olymp P... | 25.32 | |||||||||||||||
2 | Jiří NovákJiří Novák | 91 | atletický oddíl PSK Olymp P... | 25.79 | |||||||||||||||
Jan VocelJan Vocel | 91 | atletický oddíl PSK Olymp P... | DNP | ||||||||||||||||
Petr DaněkPetr Daněk | 92 | atletický oddíl PSK Olymp P... | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 5 (ne, 31.1.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matěj PavlíčekMatěj Pavlíček | 92 | A. C. Sparta Praha | 23.60 | |||||||||||||||
2 | Daniel DufekDaniel Dufek | 91 | Sokol Král.Vinohrady Praha | 24.90 | |||||||||||||||
3 | Jakub MajzelJakub Majzel | 92 | ASK Slavia Praha | 25.31 | |||||||||||||||
4 | Daniel SedláčekDaniel Sedláček | 91 | SK Kotlářka Praha | 26.25 | |||||||||||||||
Petr MelničukPetr Melničuk | 92 | USK Praha | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
200 m - Dorostenci (Běh)
Běh 1 (ne, 31.1.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Václav SedlákVáclav Sedlák | 93 | TJ Dukla Praha | 22.83 | |||||||||||||||
2 | Ivan FormánekIvan Formánek | 93 | ASK ELNA Počerady | 23.71 | |||||||||||||||
3 | Michal KuchařMichal Kuchař | 93 | Spartak Praha 4 | 23.90 | |||||||||||||||
4 | Tomáš JonášTomáš Jonáš | 94 | ASK ELNA Počerady | 23.97 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 2 (ne, 31.1.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michal TlustýMichal Tlustý | 94 | ASK Slavia Praha | 23.29 | |||||||||||||||
2 | Miloslav PetrákMiloslav Petrák | 93 | ASK Slavia Praha | 23.66 | |||||||||||||||
3 | Vojtěch KotekVojtěch Kotek | 93 | ASK Slavia Praha | 24.31 | |||||||||||||||
4 | Zdeněk BaláčekZdeněk Baláček | 93 | TJ Sokol Kolín-atletika | 24.42 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 3 (ne, 31.1.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Václav RounVáclav Roun | 93 | ASK Slavia Praha | 23.71 | |||||||||||||||
2 | David TomandlDavid Tomandl | 93 | TJ Neratovice | 23.97 | |||||||||||||||
3 | Jakub ChundelaJakub Chundela | 93 | USK Praha | 24.52 | |||||||||||||||
4 | Jaroslav WeihrauchJaroslav Weihrauch | 94 | TJ Sokol Kolín-atletika | 24.53 | |||||||||||||||
5 | Matyáš DaleckýMatyáš Dalecký | 94 | TJ Sokol Kolín-atletika | 24.80 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 4 (ne, 31.1.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | David LojkásekDavid Lojkásek | 94 | SK Kotlářka Praha | 24.48 | |||||||||||||||
2 | Christian AntsiouChristian Antsiou | 94 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 24.94 | |||||||||||||||
3 | Václav PapoušekVáclav Papoušek | 94 | atletický oddíl PSK Olymp P... | 25.27 | |||||||||||||||
4 | Jan BubíkJan Bubík | 93 | ASK Slavia Praha | 25.56 | |||||||||||||||
5 | Jan LonekJan Lonek | 94 | TJ Sokol Kolín-atletika | 25.69 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 5 (ne, 31.1.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vít HavelkaVít Havelka | 93 | ASK Slavia Praha | 24.07 | |||||||||||||||
2 | Martin MaskalukMartin Maskaluk | 93 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 25.53 | |||||||||||||||
3 | Tomáš MinaříkTomáš Minařík | 95 | TJ Sokol Kolín-atletika | 26.59 | |||||||||||||||
4 | Vojtěch VondrátVojtěch Vondrát | 94 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 26.92 | |||||||||||||||
5 | Jan ŠkodaJan Škoda | 94 | TJ Sokol Kolín-atletika | 27.59 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 6 (ne, 31.1.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub DrešerJakub Drešer | 94 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 24.36 | |||||||||||||||
2 | Ondřej ValášekOndřej Valášek | 93 | USK Praha | 24.63 | |||||||||||||||
3 | Martin KuncMartin Kunc | 94 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 25.07 | |||||||||||||||
4 | Čeněk ZelendaČeněk Zelenda | 93 | A. C. Sparta Praha | 25.60 | |||||||||||||||
5 | David SlukaDavid Sluka | 94 | USK Praha | 26.81 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 7 (ne, 31.1.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lukáš MatznerLukáš Matzner | 93 | SK Kotlářka Praha | 25.83 | |||||||||||||||
2 | Eduard ŠkrinárEduard Škrinár | 93 | USK Praha | 25.97 | |||||||||||||||
3 | Robert ŠkrinárRobert Škrinár | 93 | USK Praha | 26.34 | |||||||||||||||
4 | Jiří KukalJiří Kukal | 94 | ASK Slavia Praha | 26.42 | |||||||||||||||
Zdeněk PlášilZdeněk Plášil | 94 | TJ Sokol Kolín-atletika | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
200 m - Ženy (Běh)
Běh 1 (ne, 31.1.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jana SajdokováJana Sajdoková | 87 | atletický oddíl PSK Olymp P... | 24.54 | |||||||||||||||
2 | Monika TáborskáMonika Táborská | 88 | atletický oddíl PSK Olymp P... | 24.78 | |||||||||||||||
3 | Iveta MazáčováIveta Mazáčová | 86 | atletický oddíl PSK Olymp P... | 25.05 | |||||||||||||||
4 | Kristina VolfováKristina Volfová | 88 | ASK Slavia Praha | 25.61 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 2 (ne, 31.1.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jana BranišováJana Branišová | 89 | atletický oddíl PSK Olymp P... | 25.38 | |||||||||||||||
2 | Veronika VojtíkováVeronika Vojtíková | 84 | atletický oddíl PSK Olymp P... | 25.93 | |||||||||||||||
3 | Monika DlugošováMonika Dlugošová | 85 | SK Kotlářka Praha | 26.77 | |||||||||||||||
4 | Michaela SvojanovskáMichaela Svojanovská | 90 | ASK Slavia Praha | 27.45 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 3 (ne, 31.1.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora RichterováBarbora Richterová | 88 | atletický oddíl PSK Olymp P... | 26.69 | |||||||||||||||
2 | Simona HanzlíkováSimona Hanzlíková | 90 | SK Kotlářka Praha | 26.92 | |||||||||||||||
3 | Adéla ChválkováAdéla Chválková | 89 | AK SSK Vítkovice | 27.09 | |||||||||||||||
4 | Klára BuřilováKlára Buřilová | 90 | atletický oddíl PSK Olymp P... | 28.18 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 4 (ne, 31.1.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Šárka HezoučkáŠárka Hezoučká | 87 | A. C. Sparta Praha | 27.80 | |||||||||||||||
2 | Ludmila MatyskováLudmila Matysková | 89 | atletický oddíl PSK Olymp P... | 27.94 | |||||||||||||||
3 | Lenka PšajdlováLenka Pšajdlová | 86 | Spartak Praha 4 | 28.80 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 5 (ne, 31.1.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Monika KoppováMonika Koppová | 92 | TJ Klatovy | 27.41 | |||||||||||||||
2 | Martina ŠtychováMartina Štychová | 92 | TJ Klatovy | 27.57 | |||||||||||||||
Lenka SurákováLenka Suráková | 90 | AHA Vyškov | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
200 m - Juniorky (Běh)
Běh 1 (ne, 31.1.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina TurkováKateřina Turková | 91 | ASK Slavia Praha | 26.24 | |||||||||||||||
2 | Tereza MinářůTereza Minářů | 91 | atletický oddíl PSK Olymp P... | 26.68 | |||||||||||||||
3 | Tereza MarešováTereza Marešová | 91 | ASK Slavia Praha | 26.77 | |||||||||||||||
4 | Barbora BrezíkováBarbora Brezíková | 92 | Spartak Praha 4 | 28.27 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 2 (ne, 31.1.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lada PařízkováLada Pařízková | 92 | TJ Dukla Praha | 27.23 | |||||||||||||||
2 | Kristýna JelínkováKristýna Jelínková | 92 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 28.71 | |||||||||||||||
3 | Rebeka KrčálováRebeka Krčálová | 92 | atletický oddíl PSK Olymp P... | 28.87 | |||||||||||||||
Tereza ČíhalováTereza Číhalová | 92 | USK Praha | DNP | ||||||||||||||||
Klára PytelováKlára Pytelová | 92 | atletický oddíl PSK Olymp P... | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
200 m - Dorostenky (Běh)
Běh 1 (ne, 31.1.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sabrina PliskováSabrina Plisková | 93 | ASK Slavia Praha | 25.36 | |||||||||||||||
2 | Jitka TáborskáJitka Táborská | 94 | atletický oddíl PSK Olymp P... | 25.51 | |||||||||||||||
3 | Lucie KoudelováLucie Koudelová | 94 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 25.83 | |||||||||||||||
4 | Nicole RohlenováNicole Rohlenová | 93 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 26.76 | |||||||||||||||
5 | Tereza LohrováTereza Lohrová | 93 | USK Praha | 29.96 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (ne, 31.1.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jana JanoušováJana Janoušová | 95 | A. C. TEPO Kladno | 25.94 | |||||||||||||||
2 | Denisa VondráškováDenisa Vondrášková | 94 | ASK Slavia Praha | 26.63 | |||||||||||||||
3 | Kateřina KodrováKateřina Kodrová | 93 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 26.90 | |||||||||||||||
4 | Eva DavidováEva Davidová | 93 | atletický oddíl PSK Olymp P... | 26.96 | |||||||||||||||
5 | Petra SotonováPetra Sotonová | 94 | TJ Sokol Kolín-atletika | 27.53 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 3 (ne, 31.1.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora ŠimkováBarbora Šimková | 93 | USK Praha | 27.51 | |||||||||||||||
2 | Kateřina PlíhalováKateřina Plíhalová | 93 | Spartak Praha 4 | 27.58 | |||||||||||||||
3 | Barbora OdložilováBarbora Odložilová | 93 | ŠAK Novoborská Praha | 29.01 | |||||||||||||||
4 | Martina PultarováMartina Pultarová | 93 | SK Kotlářka Praha | 29.85 | |||||||||||||||
Jessica BártováJessica Bártová | 93 | atletický oddíl PSK Olymp P... | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 4 (ne, 31.1.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie HruškováLucie Hrušková | 94 | USK Praha | 28.35 | |||||||||||||||
2 | Klára VernerováKlára Vernerová | 93 | SK Kotlářka Praha | 28.61 | |||||||||||||||
3 | Veronika ZedkováVeronika Zedková | 93 | ASK Slavia Praha | 28.71 | |||||||||||||||
4 | Anna MüllerováAnna Müllerová | 94 | USK Praha | 28.95 | |||||||||||||||
5 | - Vacková Anna Hubatová- Vacková Anna Hubatová | 93 | atletický oddíl PSK Olymp P... | 29.53 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 5 (ne, 31.1.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Karolina HlavatáKarolina Hlavatá | 94 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 26.26 | |||||||||||||||
2 | Klára SeidlováKlára Seidlová | 94 | USK Praha | 27.42 | |||||||||||||||
3 | Tereza BogušovskáTereza Bogušovská | 94 | SK Kotlářka Praha | 27.84 | |||||||||||||||
4 | Martina PíšováMartina Píšová | 94 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 30.11 | |||||||||||||||
5 | Lucie BešťákováLucie Bešťáková | 94 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 30.34 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
400 m - Muži (Běh)
Běh 1 (so, 30.1.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martin ČapekMartin Čapek | 89 | ASK Slavia Praha | 49.83 | |||||||||||||||
2 | Matěj BlahůtMatěj Blahůt | 89 | TJ Dukla Praha | 50.03 | |||||||||||||||
3 | Tomáš PelcTomáš Pelc | 89 | ASK Slavia Praha | 50.13 | |||||||||||||||
4 | Jan HanzlJan Hanzl | 78 | A. C. TEPO Kladno | 50.44 | |||||||||||||||
5 | Petr ŠarapatkaPetr Šarapatka | 77 | ASK Slavia Praha | 50.72 | |||||||||||||||
6 | Josef NepomuckýJosef Nepomucký | 82 | A. C. Sparta Praha | 51.68 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (so, 30.1.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan TesařJan Tesař | 90 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 50.62 | |||||||||||||||
2 | Tomáš MatyskaTomáš Matyska | 85 | atletický oddíl PSK Olymp P... | 50.82 | |||||||||||||||
3 | Vít RejmonVít Rejmon | 86 | Spartak Praha 4 | 50.88 | |||||||||||||||
4 | Lukáš FetterLukáš Fetter | 82 | Spartak Praha 4 | 51.72 | |||||||||||||||
5 | Michael DrdlíčekMichael Drdlíček | 90 | SK Aktis Praha | 51.98 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 3 (so, 30.1.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš KřikalTomáš Křikal | 90 | atletický oddíl PSK Olymp P... | 50.86 | |||||||||||||||
2 | Ondřej ŠípOndřej Šíp | 90 | ASK Slavia Praha | 51.49 | |||||||||||||||
3 | Jan NešporJan Nešpor | 88 | Spartak Praha 4 | 51.64 | |||||||||||||||
4 | Dušan LitvaDušan Litva | 89 | Slovensko | 51.87 | |||||||||||||||
5 | Lukáš HusákLukáš Husák | 90 | Spartak Praha 4 | 53.95 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 4 (so, 30.1.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adam BöckAdam Böck | 87 | AC Kovošrot Praha | 52.82 | |||||||||||||||
2 | Jan HudskýJan Hudský | 85 | atletický oddíl PSK Olymp P... | 53.04 | |||||||||||||||
3 | Robin HubRobin Hub | 89 | ASK Slavia Praha | 53.04 | |||||||||||||||
4 | Ondřej MatysOndřej Matys | 88 | atletický oddíl PSK Olymp P... | 53.63 | |||||||||||||||
5 | Ondřej PetrovOndřej Petrov | 89 | Sokol Král.Vinohrady Praha | 54.03 | |||||||||||||||
Jaroslav DrdaJaroslav Drda | 91 | TJ Vodní stavby Tábor | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 5 (so, 30.1.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vojtěch HlavačkaVojtěch Hlavačka | 90 | SK Aktis Praha | 54.48 | |||||||||||||||
2 | David KocíkDavid Kocík | 90 | SK Aktis Praha | 55.79 | |||||||||||||||
3 | Martin VohradníkMartin Vohradník | 77 | VSK FTVS Praha | 57.48 | |||||||||||||||
4 | Petr HolubPetr Holub | 86 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 57.99 | |||||||||||||||
5 | Josef MezníkJosef Mezník | 89 | SK Kotlářka Praha | 58.41 | |||||||||||||||
Petr DubskýPetr Dubský | 89 | SC Radotín Praha | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
400 m - Junioři (Běh)
Běh 1 (so, 30.1.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Miroslav BurianMiroslav Burian | 92 | TJ Dukla Praha | 49.00 | |||||||||||||||
2 | Matěj PavlíčekMatěj Pavlíček | 92 | A. C. Sparta Praha | 50.44 | |||||||||||||||
3 | Libor ŠicLibor Šic | 91 | Spartak Praha 4 | 52.09 | |||||||||||||||
4 | Tomáš VokounTomáš Vokoun | 92 | A. C. TEPO Kladno | 54.30 | |||||||||||||||
David BenešDavid Beneš | 92 | ASK Slavia Praha | DNP | ||||||||||||||||
Pavel BendaPavel Benda | 92 | AK Most | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (so, 30.1.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub RádlJakub Rádl | 91 | AC Kovošrot Praha | 52.53 | |||||||||||||||
2 | Pavel ŘíhaPavel Říha | 91 | SKP Nymburk, o.s. | 52.91 | |||||||||||||||
3 | Miroslav GüntherMiroslav Günther | 92 | SK Aktis Praha | 52.98 | |||||||||||||||
4 | Pavel ČernýPavel Černý | 91 | AC Kovošrot Praha | 54.31 | |||||||||||||||
5 | Daniel DufekDaniel Dufek | 91 | Sokol Král.Vinohrady Praha | 55.39 | |||||||||||||||
6 | Daniel SedláčekDaniel Sedláček | 91 | SK Kotlářka Praha | 59.96 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
400 m - Dorostenci (Běh)
Běh 1 (so, 30.1.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Patrik ŠormPatrik Šorm | 93 | USK Praha | 50.28 | |||||||||||||||
2 | Jiří StehnoJiří Stehno | 93 | ŠAK Chodov | 52.61 | |||||||||||||||
3 | Ondřej ValášekOndřej Valášek | 93 | USK Praha | 56.01 | |||||||||||||||
Daniel SvobodaDaniel Svoboda | 93 | SK ZŠ Jeseniova Praha | DQ | ||||||||||||||||
Tomáš KrištofTomáš Krištof | 93 | AC SYNER Turnov | DNP | ||||||||||||||||
Poznámky:3 DQ pravidlo 162 odstavec 7 |
|||||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (so, 30.1.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub DrešerJakub Drešer | 94 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 55.16 | |||||||||||||||
2 | Matěj VykoukalMatěj Vykoukal | 93 | ASK Slavia Praha | 55.42 | |||||||||||||||
3 | Dominik ČíkDominik Čík | 94 | A. C. Sparta Praha | 55.54 | |||||||||||||||
4 | Jan HlaváčJan Hlaváč | 94 | AC Kovošrot Praha | 57.81 | |||||||||||||||
5 | Jiří KukalJiří Kukal | 94 | ASK Slavia Praha | 58.94 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
400 m - Ženy (Běh)
Běh 1 (so, 30.1.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Veronika MráčkováVeronika Mráčková | 82 | USK Praha | 56.23 | |||||||||||||||
2 | Hana JanotováHana Janotová | 90 | Spartak Praha 4 | 60.41 | |||||||||||||||
3 | Kristýna SkřenkováKristýna Skřenková | 89 | USK Praha | 61.02 | |||||||||||||||
4 | Hana HaláškováHana Halášková | 90 | atletický oddíl PSK Olymp P... | 61.07 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 2 (so, 30.1.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Simona HanzlíkováSimona Hanzlíková | 90 | SK Kotlářka Praha | 60.18 | |||||||||||||||
2 | Barbora RichterováBarbora Richterová | 88 | atletický oddíl PSK Olymp P... | 61.26 | |||||||||||||||
Jarmila PeckováJarmila Pecková | 81 | SK ZŠ Jeseniova Praha | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
400 m - Juniorky (Běh)
Běh 1 (so, 30.1.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kristýna ŠrobováKristýna Šrobová | 91 | A. C. TEPO Kladno | 59.33 | |||||||||||||||
2 | Tereza MinářůTereza Minářů | 91 | atletický oddíl PSK Olymp P... | 59.47 | |||||||||||||||
3 | Kateřina TurkováKateřina Turková | 91 | ASK Slavia Praha | 59.57 | |||||||||||||||
4 | Lucie GabkováLucie Gabková | 92 | AK Most | 60.20 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 2 (so, 30.1.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lada PařízkováLada Pařízková | 92 | TJ Dukla Praha | 61.72 | |||||||||||||||
2 | Vendula HříchováVendula Hříchová | 92 | atletický oddíl PSK Olymp P... | 62.02 | |||||||||||||||
3 | Dominika KrupkováDominika Krupková | 92 | ASK Slavia Praha | 65.48 | |||||||||||||||
4 | Tereza ČíhalováTereza Číhalová | 92 | USK Praha | 69.60 | |||||||||||||||
Alžběta HnízdilováAlžběta Hnízdilová | 92 | USK Praha | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
400 m - Dorostenky (Běh)
Běh 1 (so, 30.1.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina KodrováKateřina Kodrová | 93 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 59.70 | |||||||||||||||
2 | Eva DavidováEva Davidová | 93 | atletický oddíl PSK Olymp P... | 59.78 | |||||||||||||||
3 | Andrea PrudilováAndrea Prudilová | 93 | atletický oddíl PSK Olymp P... | 60.43 | |||||||||||||||
Kateřina ProuzováKateřina Prouzová | 94 | TJ Lokomotiva Beroun o.s. | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 2 (so, 30.1.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Karolína NovotnáKarolína Novotná | 94 | TJ Sokol Kolín-atletika | 60.44 | |||||||||||||||
2 | Lucie ZaplatílkováLucie Zaplatílková | 94 | A. C. TEPO Kladno | 62.02 | |||||||||||||||
3 | Barbora RůžičkováBarbora Růžičková | 94 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 67.13 | |||||||||||||||
4 | Tereza LohrováTereza Lohrová | 93 | USK Praha | 69.15 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
800 m - Muži (Běh)
Běh 1 (ne, 31.1.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej ŠípOndřej Šíp | 90 | ASK Slavia Praha | 1:57.04 | |||||||||||||||
2 | Tomáš BöhmTomáš Böhm | 89 | TJ Slezan Opava | 1:59.70 | |||||||||||||||
3 | Adam HloušekAdam Hloušek | 85 | AC Kovošrot Praha | 2:00.29 | |||||||||||||||
4 | Jan NešporJan Nešpor | 88 | Spartak Praha 4 | 2:00.66 | |||||||||||||||
5 | Antonín MorávekAntonín Morávek | 83 | TJ Sokol Kolín-atletika | 2:03.01 | |||||||||||||||
6 | Zdeněk HejdukZdeněk Hejduk | 89 | TJ Sokol Kolín-atletika | 2:10.33 | |||||||||||||||
Jan PernicaJan Pernica | 81 | ASK Slavia Praha | DNF | ||||||||||||||||
Jiří NěmečekJiří Němeček | 82 | AHA Vyškov | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 2 (ne, 31.1.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martin EdlmanMartin Edlman | 90 | AC Kovošrot Praha | 2:01.11 | |||||||||||||||
2 | Miloš HeltaMiloš Helta | 87 | SK Aktis Praha | 2:01.96 | |||||||||||||||
3 | Adam BöckAdam Böck | 87 | AC Kovošrot Praha | 2:02.01 | |||||||||||||||
4 | Tomáš EdlmanTomáš Edlman | 90 | AC Kovošrot Praha | 2:02.10 | |||||||||||||||
5 | Jan JežekJan Ježek | 85 | AC Kovošrot Praha | 2:03.99 | |||||||||||||||
6 | Václav ŠkvorVáclav Škvor | 75 | TJ Sokol Kolín-atletika | 2:04.00 | |||||||||||||||
7 | Jakub HlasJakub Hlas | 89 | atletický oddíl PSK Olymp P... | 2:04.57 | |||||||||||||||
8 | Petr DubskýPetr Dubský | 89 | SC Radotín Praha | 2:11.08 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
800 m - Junioři (Finále)
Finále (ne, 31.1.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Petr LohrPetr Lohr | 91 | USK Praha | 1:59.99 | |||||||||||||||
2 | Jiří PetrákJiří Petrák | 91 | AC Kovošrot Praha | 2:02.20 | |||||||||||||||
3 | Jakub RádlJakub Rádl | 91 | AC Kovošrot Praha | 2:05.38 | |||||||||||||||
4 | Pavel VlásekPavel Vlásek | 91 | ASK Slavia Praha | 2:12.87 | |||||||||||||||
5 | Pavel ČernýPavel Černý | 91 | AC Kovošrot Praha | 2:14.34 | |||||||||||||||
6 | Tomáš VokounTomáš Vokoun | 92 | A. C. TEPO Kladno | 2:25.21 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
800 m - Dorostenci (Finále)
Finále (ne, 31.1.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Patrik ŠormPatrik Šorm | 93 | USK Praha | 2:03.01 | |||||||||||||||
2 | Jan HlaváčJan Hlaváč | 94 | AC Kovošrot Praha | 2:16.83 | |||||||||||||||
3 | Marek TomášekMarek Tomášek | 93 | Spartak Praha 4 | 2:21.54 | |||||||||||||||
Radek CapouchRadek Capouch | 94 | TJ Sokol Kolín-atletika | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
800 m - Ženy (Finále)
Finále (ne, 31.1.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Radka StružkováRadka Stružková | 89 | USK Praha | 2:17.44 | |||||||||||||||
2 | Zlata KunčickáZlata Kunčická | 89 | USK Praha | 2:19.62 | |||||||||||||||
3 | Karolína HolušováKarolína Holušová | 90 | TJ Sokol Opava | 2:20.70 | |||||||||||||||
Anežka KoubkováAnežka Koubková | 90 | Spartak Praha 4 | DNP | ||||||||||||||||
Lenka SurákováLenka Suráková | 90 | AHA Vyškov | DNP | ||||||||||||||||
Anna KoubováAnna Koubová | 90 | USK Praha | DNP | ||||||||||||||||
Magdaléna HajzlerováMagdaléna Hajzlerová | 73 | AHA Vyškov | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
800 m - Juniorky (Finále)
Finále (ne, 31.1.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Markéta VšelichováMarkéta Všelichová | 92 | ASK Slavia Praha | 2:24.78 | |||||||||||||||
2 | Štěpánka ŠlechtováŠtěpánka Šlechtová | 92 | TJ Klatovy | 2:26.67 | |||||||||||||||
3 | Vendula HříchováVendula Hříchová | 92 | atletický oddíl PSK Olymp P... | 2:27.71 | |||||||||||||||
4 | Adéla HolakovskáAdéla Holakovská | 91 | USK Praha | 2:41.91 | |||||||||||||||
Jana MinarčíkováJana Minarčíková | 91 | TJ Sokol Kolín-atletika | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
800 m - Dorostenky (Finále)
Finále (ne, 31.1.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Monika HrachovcováMonika Hrachovcová | 94 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 2:20.06 | |||||||||||||||
2 | Aneta VašákováAneta Vašáková | 94 | ASK Slavia Praha | 2:28.02 | |||||||||||||||
3 | Marie VaňkováMarie Vaňková | 93 | Spartak Praha 4 | 2:28.87 | |||||||||||||||
4 | Anežka KružíkováAnežka Kružíková | 94 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 2:29.62 | |||||||||||||||
Kateřina ProuzováKateřina Prouzová | 94 | TJ Lokomotiva Beroun o.s. | DNP | ||||||||||||||||
Denisa HubáčkováDenisa Hubáčková | 96 | AHA Vyškov | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
1500 m - Muži (Finále)
Finále (so, 30.1.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jaromír OdvárkaJaromír Odvárka | 82 | ASK Slavia Praha | 4:00.82 | |||||||||||||||
2 | Tomáš EdlmanTomáš Edlman | 90 | AC Kovošrot Praha | 4:05.19 | |||||||||||||||
3 | Martin EdlmanMartin Edlman | 90 | AC Kovošrot Praha | 4:05.37 | |||||||||||||||
4 | Petr BouzekPetr Bouzek | 89 | ASK Slavia Praha | 4:10.56 | |||||||||||||||
5 | Martin OlšanMartin Olšan | 87 | atletický oddíl PSK Olymp P... | 4:13.49 | |||||||||||||||
6 | Jan HavelkaJan Havelka | 90 | ASK Slavia Praha | 4:15.41 | |||||||||||||||
7 | Josef LánskýJosef Lánský | 87 | SK Sporting Příbram | 4:19.12 | |||||||||||||||
8 | Jan JežekJan Ježek | 85 | AC Kovošrot Praha | 4:22.68 | |||||||||||||||
9 | Lukáš JakoubekLukáš Jakoubek | 89 | SK Aktis Praha | 4:23.38 | |||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
1500 m - Junioři (Finále)
Finále (so, 30.1.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub ŠulcJakub Šulc | 91 | ASK Slavia Praha | 4:15.13 | |||||||||||||||
2 | Petr LohrPetr Lohr | 91 | USK Praha | 4:15.52 | |||||||||||||||
3 | David HonzátkoDavid Honzátko | 92 | atletický oddíl PSK Olymp P... | 4:16.77 | |||||||||||||||
4 | Jiří PetrákJiří Petrák | 91 | AC Kovošrot Praha | 4:18.50 | |||||||||||||||
5 | Pavel VlásekPavel Vlásek | 91 | ASK Slavia Praha | 4:30.38 | |||||||||||||||
6 | Filip MestekFilip Mestek | 91 | SK Kotlářka Praha | 5:22.43 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
1500 m - Dorostenci (Finále)
Finále (so, 30.1.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej SvěchotaOndřej Svěchota | 93 | Spartak Praha 4 | 4:28.92 | |||||||||||||||
2 | Jakub KopeckýJakub Kopecký | 93 | ASK Slavia Praha | 4:31.29 | |||||||||||||||
3 | Ondřej KnoppOndřej Knopp | 94 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 4:50.64 | |||||||||||||||
4 | Michal ČernýMichal Černý | 94 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 5:01.63 | |||||||||||||||
Lukáš KettnerLukáš Kettner | 94 | SK Aritma Praha | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
1500 m - Ženy (Finále)
Finále (so, 30.1.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Diana MezuliáníkováDiana Mezuliáníková | 92 | AK ŠKODA Plzeň | 4:34.82 | |||||||||||||||
2 | Barbora PaimováBarbora Paimová | 91 | atletický oddíl PSK Olymp P... | 5:15.56 | |||||||||||||||
3 | Daniela HavránkováDaniela Havránková | 81 | atletický oddíl PSK Olymp P... | 5:16.31 | |||||||||||||||
4 | Adéla HolakovskáAdéla Holakovská | 91 | USK Praha | 5:32.10 | |||||||||||||||
Martina FialováMartina Fialová | 87 | SK Kotlářka Praha | DNF | ||||||||||||||||
Anežka KoubkováAnežka Koubková | 90 | Spartak Praha 4 | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
1500 m - Dorostenky (Finále)
Finále (so, 30.1.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marie VaňkováMarie Vaňková | 93 | Spartak Praha 4 | 5:06.26 | |||||||||||||||
2 | Gabriela EmanovskáGabriela Emanovská | 94 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 5:08.91 | |||||||||||||||
3 | Linda MrázkováLinda Mrázková | 93 | ASK Slavia Praha | 5:26.08 | |||||||||||||||
4 | Anna ČermákováAnna Čermáková | 94 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 6:00.36 | |||||||||||||||
Karolína RůžičkováKarolína Růžičková | 94 | TJ Neratovice | NP | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
3000 m - Muži (Finále)
Finále (ne, 31.1.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Přemysl ŠvarcPřemysl Švarc | 85 | TJ Baník Stříbro | 08:49.89 | |||||||||||||||
2 | Jan ČelůstkaJan Čelůstka | 82 | VSK FTVS Praha | 08:57.21 | |||||||||||||||
3 | Jan MrázekJan Mrázek | 81 | atletický oddíl PSK Olymp P... | 09:00.21 | |||||||||||||||
4 | Tomáš ŘenčTomáš Řenč | 90 | A. C. TEPO Kladno | 09:10.56 | |||||||||||||||
5 | Jakub ŠestákJakub Šesták | 94 | TJ Olympia Bruntál | 09:21.22 | |||||||||||||||
6 | Tomáš GornerTomáš Gorner | 81 | TJ Klatovy | 09:23.29 | |||||||||||||||
7 | Martin OlšanMartin Olšan | 87 | atletický oddíl PSK Olymp P... | 09:24.03 | |||||||||||||||
8 | Martin AustMartin Aust | 73 | TJ Dukla Praha | 09:25.85 | |||||||||||||||
9 | Jiří KabelkaJiří Kabelka | 77 | Sokol Král.Vinohrady Praha | 09:44.11 | |||||||||||||||
10 | Martin KoretzMartin Koretz | 90 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 10:18.13 | |||||||||||||||
11 | Roman PavlůRoman Pavlů | 79 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 10:24.12 | |||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
3000 m - Junioři (Finále)
Finále (ne, 31.1.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michael SvobodaMichael Svoboda | 92 | TJ Olympia Bruntál | 10:13.31 | |||||||||||||||
2 | Jakub KučeraJakub Kučera | 92 | SK Aktis Praha | 10:17.03 | |||||||||||||||
Martin IndraMartin Indra | 92 | USK Praha | DNP | ||||||||||||||||
Pavel ŠtěpáníkPavel Štěpáník | 92 | TJ Sušice | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
3000 m - Dorostenci (Finále)
Finále (ne, 31.1.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej SvěchotaOndřej Svěchota | 93 | Spartak Praha 4 | 09:37.25 | |||||||||||||||
2 | Martin ŠplíchalMartin Šplíchal | 93 | Spartak Praha 4 | 09:46.68 | |||||||||||||||
3 | Josef ŠplíchalJosef Šplíchal | 93 | Spartak Praha 4 | 10:02.80 | |||||||||||||||
4 | Jan KuštaJan Kušta | 94 | TJ Dukla Praha | 10:36.18 | |||||||||||||||
5 | Adam PanáčekAdam Panáček | 93 | AC Kovošrot Praha | 10:51.06 | |||||||||||||||
6 | Michal ČernýMichal Černý | 94 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 11:22.78 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
3000 m - Ženy (Finále)
Finále (ne, 31.1.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jennifer StevensJennifer Stevens | 84 | USA | 10:51.81 | |||||||||||||||
2 | Gabriela EmanovskáGabriela Emanovská | 94 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 11:22.66 | |||||||||||||||
Magdaléna HajzlerováMagdaléna Hajzlerová | 73 | AHA Vyškov | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
60 m překážek [106,7 cm] - Muži (Rozběh)
Rozběh 1 (so, 30.1.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martin MazáčMartin Mazáč | 90 | atletický oddíl PSK Olymp P... | 07.95 | |||||||||||||||
2 | Tomáš KavkaTomáš Kavka | 89 | ASK Slavia Praha | 08.06 | |||||||||||||||
3 | David VeselýDavid Veselý | 88 | TJ Spartak Třebíč | 08.76 | |||||||||||||||
4 | Michal NovákMichal Novák | 88 | TJ Dukla Praha | 08.81 | |||||||||||||||
5 | Jakub DeckerJakub Decker | 90 | USK Praha | 08.87 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 2 (so, 30.1.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Stanislav SajdokStanislav Sajdok | 83 | TJ Dukla Praha | 07.96 | |||||||||||||||
2 | Michal KrejčíMichal Krejčí | 81 | USK Praha | 08.20 | |||||||||||||||
3 | Pavel SedlákPavel Sedlák | 83 | A. C. TEPO Kladno | 08.24 | |||||||||||||||
4 | Jakub VadlejchJakub Vadlejch | 90 | TJ Dukla Praha | 09.14 | |||||||||||||||
5 | Tomáš KorbelTomáš Korbel | 79 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 09.24 | |||||||||||||||
6 | Martin VohradníkMartin Vohradník | 77 | VSK FTVS Praha | 10.68 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
60 m překážek [106,7 cm] - Muži (Finále)
Finále (so, 30.1.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Stanislav SajdokStanislav Sajdok | 83 | TJ Dukla Praha | 07.80 | |||||||||||||||
2 | Martin MazáčMartin Mazáč | 90 | atletický oddíl PSK Olymp P... | 07.91 | |||||||||||||||
3 | Michal KrejčíMichal Krejčí | 81 | USK Praha | 08.11 | |||||||||||||||
4 | Pavel SedlákPavel Sedlák | 83 | A. C. TEPO Kladno | 08.17 | |||||||||||||||
5 | Michal NovákMichal Novák | 88 | TJ Dukla Praha | 08.83 | |||||||||||||||
6 | David VeselýDavid Veselý | 88 | TJ Spartak Třebíč | 08.84 | |||||||||||||||
7 | Jakub DeckerJakub Decker | 90 | USK Praha | 08.92 | |||||||||||||||
Tomáš KavkaTomáš Kavka | 89 | ASK Slavia Praha | DQ | ||||||||||||||||
Poznámky:DQ Pravidlo 162 odstavec 7 |
|||||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m překážek [99,1 cm] - Junioři (Rozběh)
Rozběh 1 (so, 30.1.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lukáš HalounLukáš Haloun | 91 | AC SYNER Turnov | 08.21 | |||||||||||||||
2 | Radek FischerRadek Fischer | 91 | Spartak Praha 4 | 08.28 | |||||||||||||||
3 | Jan ŠimonJan Šimon | 91 | TJ Dukla Praha | 09.07 | |||||||||||||||
4 | Marko IgličMarko Iglič | 91 | ASK Slavia Praha | 09.40 | |||||||||||||||
Pavel NyklPavel Nykl | 91 | AC SYNER Turnov | DQ | ||||||||||||||||
Sebastián FialaSebastián Fiala | 91 | SK ZŠ Jeseniova Praha | DNF | ||||||||||||||||
Petr MelničukPetr Melničuk | 92 | USK Praha | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 2 (so, 30.1.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michal BrožMichal Brož | 92 | AC SYNER Turnov | 08.43 | |||||||||||||||
2 | Kajetán ČásenskýKajetán Čásenský | 91 | ASK Slavia Praha | 08.56 | |||||||||||||||
3 | Lukáš KrálLukáš Král | 92 | ASK Slavia Praha | 08.69 | |||||||||||||||
4 | Jaroslav ChlebíkJaroslav Chlebík | 91 | AC Čejkovice | 08.90 | |||||||||||||||
5 | Přemysl HoráčekPřemysl Horáček | 91 | A. C. TEPO Kladno | 09.25 | |||||||||||||||
6 | Petr KašparPetr Kašpar | 91 | Spartak Praha 4 | 09.34 | |||||||||||||||
7 | Martin JandaMartin Janda | 92 | ASK Slavia Praha | 10.30 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
60 m překážek [99,1 cm] - Junioři (Finále)
Finále (so, 30.1.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lukáš HalounLukáš Haloun | 91 | AC SYNER Turnov | 08.13 | |||||||||||||||
2 | Radek FischerRadek Fischer | 91 | Spartak Praha 4 | 08.18 | |||||||||||||||
3 | Michal BrožMichal Brož | 92 | AC SYNER Turnov | 08.42 | |||||||||||||||
4 | Kajetán ČásenskýKajetán Čásenský | 91 | ASK Slavia Praha | 08.56 | |||||||||||||||
5 | Lukáš KrálLukáš Král | 92 | ASK Slavia Praha | 08.75 | |||||||||||||||
6 | Jan ŠimonJan Šimon | 91 | TJ Dukla Praha | 08.84 | |||||||||||||||
7 | Jaroslav ChlebíkJaroslav Chlebík | 91 | AC Čejkovice | 08.93 | |||||||||||||||
Přemysl HoráčekPřemysl Horáček | 91 | A. C. TEPO Kladno | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m překážek [91,4 cm] - Dorostenci (Rozběh)
Rozběh 1 (so, 30.1.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Václav SedlákVáclav Sedlák | 93 | TJ Dukla Praha | 07.96 | |||||||||||||||
2 | Václav RounVáclav Roun | 93 | ASK Slavia Praha | 08.54 | |||||||||||||||
3 | Radovan VšelichaRadovan Všelicha | 94 | ASK Slavia Praha | 08.83 | |||||||||||||||
4 | Matěj VykoukalMatěj Vykoukal | 93 | ASK Slavia Praha | 08.96 | |||||||||||||||
5 | Daniel SvobodaDaniel Svoboda | 93 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 08.96 | |||||||||||||||
6 | Vojtěch GottliebVojtěch Gottlieb | 93 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 09.78 | |||||||||||||||
Alexandr RodriquezAlexandr Rodriquez | 94 | A. C. TEPO Kladno | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 2 (so, 30.1.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan JánJan Ján | 93 | TJ Spartak Vlašim | 08.48 | |||||||||||||||
2 | David LojkásekDavid Lojkásek | 94 | SK Kotlářka Praha | 08.76 | |||||||||||||||
3 | Jiří StehnoJiří Stehno | 93 | ŠAK Chodov | 08.91 | |||||||||||||||
4 | Vít HavelkaVít Havelka | 93 | ASK Slavia Praha | 08.91 | |||||||||||||||
5 | Martin MaskalukMartin Maskaluk | 93 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 09.24 | |||||||||||||||
6 | Pavel KrejčaPavel Krejča | 93 | TJ Spartak Vlašim | 09.33 | |||||||||||||||
7 | Michal KunaMichal Kuna | 94 | ASK Slavia Praha | 09.44 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
60 m překážek [91,4 cm] - Dorostenci (Finále)
Finále (so, 30.1.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Václav SedlákVáclav Sedlák | 93 | TJ Dukla Praha | 07.91 | |||||||||||||||
2 | Jan JánJan Ján | 93 | TJ Spartak Vlašim | 08.35 | |||||||||||||||
3 | Radovan VšelichaRadovan Všelicha | 94 | ASK Slavia Praha | 08.51 | |||||||||||||||
3 | Václav RounVáclav Roun | 93 | ASK Slavia Praha | 08.51 | |||||||||||||||
5 | David LojkásekDavid Lojkásek | 94 | SK Kotlářka Praha | 08.66 | |||||||||||||||
6 | Jiří StehnoJiří Stehno | 93 | ŠAK Chodov | 08.81 | |||||||||||||||
7 | Vít HavelkaVít Havelka | 93 | ASK Slavia Praha | 08.86 | |||||||||||||||
8 | Matěj VykoukalMatěj Vykoukal | 93 | ASK Slavia Praha | 08.95 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m překážek [83,8 cm] - Ženy (Rozběh)
Rozběh 1 (so, 30.1.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lenka LepičováLenka Lepičová | 86 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 08.79 | |||||||||||||||
2 | Petra BlovskáPetra Blovská | 85 | ASK Slavia Praha | 08.95 | |||||||||||||||
3 | Ludmila MatyskováLudmila Matysková | 89 | atletický oddíl PSK Olymp P... | 09.32 | |||||||||||||||
4 | Žaneta VáclavkováŽaneta Václavková | 80 | Sokol Král.Vinohrady Praha | 09.62 | |||||||||||||||
5 | Klára BuřilováKlára Buřilová | 90 | atletický oddíl PSK Olymp P... | 10.05 | |||||||||||||||
6 | Šárka HezoučkáŠárka Hezoučká | 87 | A. C. Sparta Praha | 10.19 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 2 (so, 30.1.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kristina VolfováKristina Volfová | 88 | ASK Slavia Praha | 09.03 | |||||||||||||||
2 | Alexandra PrincováAlexandra Princová | 83 | ASK Slavia Praha | 09.30 | |||||||||||||||
3 | Petra MatějkováPetra Matějková | 88 | atletický oddíl PSK Olymp P... | 09.63 | |||||||||||||||
4 | Hana HaláškováHana Halášková | 90 | atletický oddíl PSK Olymp P... | 09.83 | |||||||||||||||
5 | Hana JanotováHana Janotová | 90 | Spartak Praha 4 | 10.02 | |||||||||||||||
6 | Simona HanzlíkováSimona Hanzlíková | 90 | SK Kotlářka Praha | 10.13 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
60 m překážek [83,8 cm] - Ženy (Finále)
Finále (so, 30.1.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lenka LepičováLenka Lepičová | 86 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 08.65 | |||||||||||||||
2 | Kristina VolfováKristina Volfová | 88 | ASK Slavia Praha | 08.94 | |||||||||||||||
3 | Petra BlovskáPetra Blovská | 85 | ASK Slavia Praha | 09.14 | |||||||||||||||
4 | Ludmila MatyskováLudmila Matysková | 89 | atletický oddíl PSK Olymp P... | 09.17 | |||||||||||||||
5 | Alexandra PrincováAlexandra Princová | 83 | ASK Slavia Praha | 09.31 | |||||||||||||||
6 | Žaneta VáclavkováŽaneta Václavková | 80 | Sokol Král.Vinohrady Praha | 09.44 | |||||||||||||||
7 | Petra MatějkováPetra Matějková | 88 | atletický oddíl PSK Olymp P... | 09.54 | |||||||||||||||
8 | Hana HaláškováHana Halášková | 90 | atletický oddíl PSK Olymp P... | 09.68 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m překážek [83,8 cm] - Juniorky (Finále)
Finále (so, 30.1.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Alena GalertováAlena Galertová | 92 | USK Praha | 09.45 | |||||||||||||||
2 | Veronika ChvátalováVeronika Chvátalová | 91 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 09.78 | |||||||||||||||
3 | Kristýna JelínkováKristýna Jelínková | 92 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 10.35 | |||||||||||||||
4 | Barbora BrezíkováBarbora Brezíková | 92 | Spartak Praha 4 | 10.59 | |||||||||||||||
5 | Klára PytelováKlára Pytelová | 92 | atletický oddíl PSK Olymp P... | 10.69 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
60 m překážek [76,2cm-8,50m] - Dorostenky (Rozběh)
Rozběh 1 (so, 30.1.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Karolina HlavatáKarolina Hlavatá | 94 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 09.01 | |||||||||||||||
2 | Eva DavidováEva Davidová | 93 | atletický oddíl PSK Olymp P... | 09.18 | |||||||||||||||
3 | Kristýna CzakojováKristýna Czakojová | 93 | TJ Sokol Kolín-atletika | 09.56 | |||||||||||||||
4 | Denisa VondráškováDenisa Vondrášková | 94 | ASK Slavia Praha | 09.57 | |||||||||||||||
5 | Klára VernerováKlára Vernerová | 93 | SK Kotlářka Praha | 10.01 | |||||||||||||||
6 | Barbora OdložilováBarbora Odložilová | 93 | ŠAK Novoborská Praha | 10.49 | |||||||||||||||
7 | Kateřina KolomáKateřina Kolomá | 94 | ASK Slavia Praha | 11.11 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 2 (so, 30.1.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie KoudelováLucie Koudelová | 94 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 08.97 | |||||||||||||||
2 | Michaela NejedlováMichaela Nejedlová | 93 | ASK Slavia Praha | 09.09 | |||||||||||||||
3 | Adéla NovotnáAdéla Novotná | 94 | SK Aktis Praha | 09.56 | |||||||||||||||
4 | Jessica BártováJessica Bártová | 93 | atletický oddíl PSK Olymp P... | 09.65 | |||||||||||||||
5 | Magdalena NovákováMagdalena Nováková | 93 | SKP Union Cheb | 10.05 | |||||||||||||||
6 | - Vacková Anna Hubatová- Vacková Anna Hubatová | 93 | atletický oddíl PSK Olymp P... | 10.64 | |||||||||||||||
7 | Martina PultarováMartina Pultarová | 93 | SK Kotlářka Praha | 12.50 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
60 m překážek [76,2cm-8,50m] - Dorostenky (Finále)
Finále (so, 30.1.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Karolina HlavatáKarolina Hlavatá | 94 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 08.90 | |||||||||||||||
2 | Lucie KoudelováLucie Koudelová | 94 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 08.90 | |||||||||||||||
3 | Michaela NejedlováMichaela Nejedlová | 93 | ASK Slavia Praha | 09.06 | |||||||||||||||
4 | Eva DavidováEva Davidová | 93 | atletický oddíl PSK Olymp P... | 09.14 | |||||||||||||||
5 | Adéla NovotnáAdéla Novotná | 94 | SK Aktis Praha | 09.34 | |||||||||||||||
6 | Denisa VondráškováDenisa Vondrášková | 94 | ASK Slavia Praha | 09.41 | |||||||||||||||
7 | Jessica BártováJessica Bártová | 93 | atletický oddíl PSK Olymp P... | 09.53 | |||||||||||||||
8 | Kristýna CzakojováKristýna Czakojová | 93 | TJ Sokol Kolín-atletika | 09.86 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
4 x 200 m - Muži (Finále)
Finále 1 (ne, 31.1.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Feher, Šulc R., Kuptík J., Šulc V. Feher, Šulc R., Kuptík J., Šulc V. | Spartak Praha 4 | 1:30.78 | ||||||||||||||||
2 | Cysař, Šorm, Hoffmann, Tchongo Cysař, Šorm, Hoffmann, Tchongo | USK Praha | 1:32.97 | ||||||||||||||||
3 | Petrák, Roun, Kotík, Tlustý Petrák, Roun, Kotík, Tlustý | ASK Slavia Praha | 1:35.03 | ||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Finále 2 (ne, 31.1.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Fetter, Jelínek, Pešek, Rejmon Fetter, Jelínek, Pešek, Rejmon | Spartak Praha 4 | 1:31.96 | ||||||||||||||||
2 | Rodr, Iglič, Štrouf, Král Rodr, Iglič, Štrouf, Král | ASK Slavia Praha | 1:33.62 | ||||||||||||||||
3 | Lojkásek, Matzner, Kubeš, Votinský Lojkásek, Matzner, Kubeš, Votinský | SK Kotlářka Praha | 1:37.99 | ||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Finále 3 (ne, 31.1.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kuchař, Koutník, Kašpar, Husák Kuchař, Koutník, Kašpar, Husák | Spartak Praha 4 | 1:34.92 | ||||||||||||||||
2 | Dalecký, Minarčík, Lonek, Weihrauch Dalecký, Minarčík, Lonek, Weihrauch | TJ Sokol Kolín-atletika | 1:40.10 | ||||||||||||||||
Zelenda, Nepomucký, Pavlíček, Čík Zelenda, Nepomucký, Pavlíček, Čík | A. C. Sparta Praha | DNF | |||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Finále 4 (ne, 31.1.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kabelík, Macura, Kubánek J., Honzátko Kabelík, Macura, Kubánek J., Honzátko | atletický oddíl PSK Olymp P... | 1:38.65 | ||||||||||||||||
2 | Papoušek, Tomandl, Hlas, Matys Papoušek, Tomandl, Hlas, Matys | atletický oddíl PSK Olymp P... | 1:39.56 | ||||||||||||||||
3 | Kuna, Janda, Kukal, Bubík Kuna, Janda, Kukal, Bubík | ASK Slavia Praha | 1:43.09 | ||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Finále 5 (ne, 31.1.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Antsiou, Svoboda B., Maskaluk, Drešer Antsiou, Svoboda B., Maskaluk, Drešer | SK ZŠ Jeseniova Praha | 1:37.53 | ||||||||||||||||
2 | Všelicha, Minát, Vykoukal, Majzel Všelicha, Minát, Vykoukal, Majzel | ASK Slavia Praha | 1:40.24 | ||||||||||||||||
3 | Škrinár E., Valášek, Ondračka, Chundela Škrinár E., Valášek, Ondračka, Chundela | USK Praha | 1:40.57 | ||||||||||||||||
4 | Šmejda, Morávek, Škoda, Král Šmejda, Morávek, Škoda, Král | TJ Sokol Kolín-atletika | 1:44.32 | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
4 x 200 m - Ženy (Finále)
Finále 1 (ne, 31.1.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bártová, Halášková, Davidová, Táborská J. Bártová, Halášková, Davidová, Táborská J. | atletický oddíl PSK Olymp P... | 1:46.03 | ||||||||||||||||
2 | Rohlenová N., Hrachovcová, Hlavatá, Kodrová Rohlenová N., Hrachovcová, Hlavatá, Kodrová | SK ZŠ Jeseniova Praha | 1:46.90 | ||||||||||||||||
3 | Nejedlová, Vondrášková, Zedková, Svojanovská Nejedlová, Vondrášková, Zedková, Svojanovská | ASK Slavia Praha | 1:47.43 | ||||||||||||||||
4 | Galertová, Lohrová, Stružková, Skřenková Galertová, Lohrová, Stružková, Skřenková | USK Praha | 1:50.97 | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Finále 2 (ne, 31.1.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Janotová, Kubicová, Buranská, Plíhalová Janotová, Kubicová, Buranská, Plíhalová | Spartak Praha 4 | 1:49.86 | ||||||||||||||||
2 | Vernerová, Kudelová, Hanzlíková, Dlugošová Vernerová, Kudelová, Hanzlíková, Dlugošová | SK Kotlářka Praha | 1:50.01 | ||||||||||||||||
3 | Rohlenová K., Jelínková, Kružíková, Růžičková Rohlenová K., Jelínková, Kružíková, Růžičková | SK ZŠ Jeseniova Praha | 1:54.55 | ||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
skok vysoký - Muži (Finále)
Finále (ne, 31.1.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Josef SkrčenýJosef Skrčený
TJ Dukla Praha |
86 | 2.10 | ||||||||||||||||
2 |
Kamil KotlíkKamil Kotlík
TJ Jiskra Humpolec |
77 | 2.00 | ||||||||||||||||
3 |
Martin HeindlMartin Heindl
JAC Brno |
92 | 2.00 | ||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
skok vysoký - Junioři (Finále)
Finále (ne, 31.1.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Martin HeindlMartin Heindl
JAC Brno |
92 | 2.05 | ||||||||||||||||
2 |
Petr KašparPetr Kašpar
Spartak Praha 4 |
91 | 1.79 | ||||||||||||||||
3 |
Sebastián FialaSebastián Fiala
SK ZŠ Jeseniova Praha |
91 | 1.79 | ||||||||||||||||
4 |
Martin JandaMartin Janda
ASK Slavia Praha |
92 | 1.75 | ||||||||||||||||
5 |
Tomáš KroupaTomáš Kroupa
atletický oddíl PSK Olymp P... |
92 | 1.65 | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
skok vysoký - Dorostenci (Finále)
Finále (ne, 31.1.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Matyáš DaleckýMatyáš Dalecký
TJ Sokol Kolín-atletika |
94 | 1.87 | ||||||||||||||||
2 |
Zdeněk BaláčekZdeněk Baláček
TJ Sokol Kolín-atletika |
93 | 1.79 | ||||||||||||||||
3 |
Jan KubešJan Kubeš
SK Kotlářka Praha |
94 | 1.79 | ||||||||||||||||
4 |
Marek BaborMarek Babor
SK ZŠ Jeseniova Praha |
93 | 1.70 | ||||||||||||||||
5 |
Daniel OndračkaDaniel Ondračka
USK Praha |
93 | 1.60 | ||||||||||||||||
Lukáš PokornýLukáš Pokorný
TJ Sokol Kolín-atletika |
93 | DNP | |||||||||||||||||
Michal MalýMichal Malý
SK ZŠ Jeseniova Praha |
94 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
skok vysoký - Ženy (Finále)
Finále (so, 30.1.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Markéta DudováMarkéta Dudová
USK Praha |
86 | 1.73 | ||||||||||||||||
2 |
Nela SeverováNela Severová
A. C. Sparta Praha |
87 | 1.67 | ||||||||||||||||
3 |
Alexandra PrincováAlexandra Princová
ASK Slavia Praha |
83 | 1.60 | ||||||||||||||||
4 |
Žaneta VáclavkováŽaneta Václavková
Sokol Král.Vinohrady Praha |
80 | 1.55 | ||||||||||||||||
5 |
Šárka HezoučkáŠárka Hezoučká
A. C. Sparta Praha |
87 | 1.55 | ||||||||||||||||
6 |
Andrea HauerováAndrea Hauerová
USK Praha |
90 | 1.55 | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
skok vysoký - Juniorky (Finále)
Finále (so, 30.1.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tereza StrejčkováTereza Strejčková
Spartak Praha 4 |
92 | 1.64 | ||||||||||||||||
2 |
Lucie UhlířováLucie Uhlířová
AK SSK Vítkovice |
91 | 1.60 | ||||||||||||||||
3 |
Alena GalertováAlena Galertová
USK Praha |
92 | 1.50 | ||||||||||||||||
4 |
Aneta MoryskováAneta Morysková
USK Praha |
92 | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
skok vysoký - Dorostenky (Finále)
Finále (so, 30.1.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Adéla NovotnáAdéla Novotná
SK Aktis Praha |
94 | 1.55 | ||||||||||||||||
2 |
Kateřina PlíhalováKateřina Plíhalová
Spartak Praha 4 |
93 | 1.55 | ||||||||||||||||
3 |
Jessica BártováJessica Bártová
atletický oddíl PSK Olymp P... |
93 | 1.50 | ||||||||||||||||
4 |
Klára VernerováKlára Vernerová
SK Kotlářka Praha |
93 | 1.50 | ||||||||||||||||
5 |
Barbora OdložilováBarbora Odložilová
ŠAK Novoborská Praha |
93 | 1.35 | ||||||||||||||||
6 |
Aneta MíkováAneta Míková
A. C. TEPO Kladno |
94 | DNP | ||||||||||||||||
7 |
Eva DavidováEva Davidová
atletický oddíl PSK Olymp P... |
93 | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
skok o tyči - Muži (Finále)
Finále (so, 30.1.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jan KudličkaJan Kudlička
TJ Dukla Praha |
88 | 5.55 | ||||||||||||||||
2 |
Michal BalnerMichal Balner
TJ Dukla Praha |
82 | 5.55 | ||||||||||||||||
3= |
Lukáš BechyněLukáš Bechyně
AK ŠKODA Plzeň |
83 | 5.25 | ||||||||||||||||
3= |
Štěpán JanáčekŠtěpán Janáček
TJ Dukla Praha |
77 | 5.25 | ||||||||||||||||
5 |
Petr UrbanPetr Urban
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
89 | 4.20 | ||||||||||||||||
David VeselýDavid Veselý
TJ Spartak Třebíč |
88 | DNP | |||||||||||||||||
Filip LubenskýFilip Lubenský
USK Praha |
88 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
skok o tyči - Junioři (Finále)
Finále (so, 30.1.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jaroslav ChlebíkJaroslav Chlebík
AC Čejkovice |
91 | 4.70 | ||||||||||||||||
2 |
Lukáš PosekanýLukáš Posekaný
A. C. TEPO Kladno |
92 | 4.30 | ||||||||||||||||
3 |
Jan ŠimonJan Šimon
TJ Dukla Praha |
91 | 4.30 | ||||||||||||||||
4 |
Marko IgličMarko Iglič
ASK Slavia Praha |
91 | 4.00 | ||||||||||||||||
5 |
Kajetán ČásenskýKajetán Čásenský
ASK Slavia Praha |
91 | 4.00 | ||||||||||||||||
6 |
Pavel NyklPavel Nykl
AC SYNER Turnov |
91 | 3.90 | ||||||||||||||||
7 |
Přemysl HoráčekPřemysl Horáček
A. C. TEPO Kladno |
91 | 3.00 | ||||||||||||||||
8 |
David VeselýDavid Veselý
TJ Spartak Třebíč |
88 | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
skok o tyči - Dorostenci (Finále)
Finále (so, 30.1.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Václav SedlákVáclav Sedlák
TJ Dukla Praha |
93 | 4.00 | ||||||||||||||||
2 |
Jakub ChundelaJakub Chundela
USK Praha |
93 | 3.60 | ||||||||||||||||
3 |
Petr SlukaPetr Sluka
USK Praha |
93 | 3.60 | ||||||||||||||||
4 |
David SlukaDavid Sluka
USK Praha |
94 | 3.00 | ||||||||||||||||
5 |
David LojkásekDavid Lojkásek
SK Kotlářka Praha |
94 | 2.80 | ||||||||||||||||
6 |
Vít HavelkaVít Havelka
ASK Slavia Praha |
93 | 2.60 | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
skok o tyči - Ženy (Finále)
Finále (so, 30.1.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Pavla RybováPavla Rybová
TJ Dukla Praha |
78 | 4.15 | ||||||||||||||||
2 |
Romana MaláčováRomana Maláčová
USK Praha |
87 | 4.10 | ||||||||||||||||
3 |
Terezie KudrnováTerezie Kudrnová
Spartak Praha 4 |
90 | 3.75 | ||||||||||||||||
4= |
Monika ChlebíkováMonika Chlebíková
AC Čejkovice |
88 | 3.60 | ||||||||||||||||
4= |
Lucie TihonováLucie Tihonová
TJ Slavoj Stará Boleslav |
86 | 3.60 | ||||||||||||||||
6 |
Tereza ŠlézováTereza Šlézová
USK Praha |
90 | 3.25 | ||||||||||||||||
7 |
Kristýna CílkováKristýna Cílková
Spartak Praha 4 |
88 | 3.20 | ||||||||||||||||
Ilona HronkováIlona Hronková
USK Praha |
86 | DNP | |||||||||||||||||
Jana BrožováJana Brožová
TJ Dukla Praha |
88 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
skok o tyči - Juniorky (Finále)
Finále (so, 30.1.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Aneta MoryskováAneta Morysková
USK Praha |
92 | 3.75 | ||||||||||||||||
2 |
Anna ČadkováAnna Čadková
TJ Dukla Praha |
91 | 2.90 | ||||||||||||||||
3 |
Zuzana SachováZuzana Sachová
SK ZŠ Jeseniova Praha |
92 | 2.70 | ||||||||||||||||
4 |
Dominika KrupkováDominika Krupková
ASK Slavia Praha |
92 | 2.30 | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
skok o tyči - Dorostenky (Finále)
Finále (so, 30.1.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jana ChlebíkováJana Chlebíková
AC Čejkovice |
93 | 3.25 | ||||||||||||||||
2 |
Anna CílkováAnna Cílková
Spartak Praha 4 |
93 | 3.20 | ||||||||||||||||
3 |
Irena FleišmanováIrena Fleišmanová
SK ZŠ Jeseniova Praha |
93 | 2.90 | ||||||||||||||||
4 |
Barbora RůžičkováBarbora Růžičková
SK ZŠ Jeseniova Praha |
94 | 2.50 | ||||||||||||||||
5 |
Karolina RohlenováKarolina Rohlenová
SK ZŠ Jeseniova Praha |
94 | 2.50 | ||||||||||||||||
6 |
Helena KorbováHelena Korbová
SK ZŠ Jeseniova Praha |
94 | 2.30 | ||||||||||||||||
7 |
Kateřina KolomáKateřina Kolomá
ASK Slavia Praha |
94 | 2.30 | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
skok daleký - Muži (Finále)
Finále (so, 30.1.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jakub VadlejchJakub Vadlejch
TJ Dukla Praha |
90 | 6.73 | ||||||||||||||||
2 |
Pavel SedlákPavel Sedlák
A. C. TEPO Kladno |
83 | 6.59 | ||||||||||||||||
3 |
David MachálekDavid Machálek
AK Zlín |
88 | 6.48 | ||||||||||||||||
4 |
Vladimír FraněkVladimír Franěk
Spartak Praha 4 |
76 | 6.32 | ||||||||||||||||
5 |
Jakub DeckerJakub Decker
USK Praha |
90 | 6.08 | ||||||||||||||||
6 |
Jiří HolerJiří Holer
SK Aktis Praha |
88 | 5.96 | ||||||||||||||||
7 |
Karel KabelíkKarel Kabelík
atletický oddíl PSK Olymp P... |
90 | 5.72 | ||||||||||||||||
8 |
Jan ŠulcJan Šulc
SK Aktis Praha |
87 | 5.65 | ||||||||||||||||
Karel BernášekKarel Bernášek
A. C. TEPO Kladno |
89 | DNP | |||||||||||||||||
David VeselýDavid Veselý
TJ Spartak Třebíč |
88 | DNP | |||||||||||||||||
Jiří BernášekJiří Bernášek
A. C. TEPO Kladno |
89 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
skok daleký - Junioři (Finále)
Finále (ne, 31.1.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Kajetán ČásenskýKajetán Čásenský
ASK Slavia Praha |
91 | 6.37 | ||||||||||||||||
2 |
Lukáš KebrleLukáš Kebrle
SK ZŠ Jeseniova Praha |
92 | 6.07 | ||||||||||||||||
3 |
Marko IgličMarko Iglič
ASK Slavia Praha |
91 | 5.90 | ||||||||||||||||
4 |
Jaroslav ŠevčíkJaroslav Ševčík
AC Kovošrot Praha |
91 | 5.83 | ||||||||||||||||
5 |
Ondřej VotinskýOndřej Votinský
SK Kotlářka Praha |
92 | 5.74 | ||||||||||||||||
6 |
Michal ŠmejdaMichal Šmejda
TJ Sokol Kolín-atletika |
92 | 5.69 | ||||||||||||||||
Petr MelničukPetr Melničuk
USK Praha |
92 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
skok daleký - Dorostenci (Finále)
Finále (so, 30.1.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Vít HavelkaVít Havelka
ASK Slavia Praha |
93 | 6.29 | ||||||||||||||||
2 |
Ivan RishkoIvan Rishko
TJ Dukla Praha |
93 | 6.15 | ||||||||||||||||
3 |
David CsupkaDavid Csupka
SK Aritma Praha |
94 | 5.90 | ||||||||||||||||
4 |
Radovan VšelichaRadovan Všelicha
ASK Slavia Praha |
94 | 5.86 | ||||||||||||||||
5 |
David LojkásekDavid Lojkásek
SK Kotlářka Praha |
94 | 5.69 | ||||||||||||||||
6 |
Jan KubešJan Kubeš
SK Kotlářka Praha |
94 | 5.61 | ||||||||||||||||
7 |
Adam GrabmüllerAdam Grabmüller
atletický oddíl PSK Olymp P... |
94 | 5.50 | ||||||||||||||||
8 |
Martin JanešMartin Janeš
SK ZŠ Jeseniova Praha |
94 | 5.45 | ||||||||||||||||
9 |
Vojtěch GottliebVojtěch Gottlieb
SK ZŠ Jeseniova Praha |
93 | 5.25 | ||||||||||||||||
10 |
Michal KunaMichal Kuna
ASK Slavia Praha |
94 | 4.88 | ||||||||||||||||
Rudolf RůžekRudolf Růžek
SK Kotlářka Praha |
93 | DNP | |||||||||||||||||
Jan HoráčekJan Horáček
SK Aritma Praha |
94 | DNP | |||||||||||||||||
Stanislav MacháčekStanislav Macháček
AC Kovošrot Praha |
94 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 13 závodníků |
skok daleký - Ženy (Finále)
Finále (so, 30.1.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Petra ŠtěpánkováPetra Štěpánková
atletický oddíl PSK Olymp P... |
86 | 5.70 | ||||||||||||||||
2 |
Šárka BuranskáŠárka Buranská
Spartak Praha 4 |
89 | 5.31 | ||||||||||||||||
3 |
Jana FoltýnováJana Foltýnová
ASK Slavia Praha |
86 | 5.29 | ||||||||||||||||
4 |
Žaneta VáclavkováŽaneta Václavková
Sokol Král.Vinohrady Praha |
80 | 5.21 | ||||||||||||||||
5 |
Alexandra PrincováAlexandra Princová
ASK Slavia Praha |
83 | 5.21 | ||||||||||||||||
6 |
Michaela SvojanovskáMichaela Svojanovská
ASK Slavia Praha |
90 | 5.08 | ||||||||||||||||
7 |
Aneta PřibylováAneta Přibylová
ASK Slavia Praha |
89 | 4.85 | ||||||||||||||||
8 |
Kateřina KrausováKateřina Krausová
atletický oddíl PSK Olymp P... |
81 | 4.30 | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
skok daleký - Juniorky (Finále)
Finále (so, 30.1.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Veronika ChvátalováVeronika Chvátalová
SK ZŠ Jeseniova Praha |
91 | 5.10 | ||||||||||||||||
2 |
Alena GalertováAlena Galertová
USK Praha |
92 | 5.08 | ||||||||||||||||
3 |
Dominika KrupkováDominika Krupková
ASK Slavia Praha |
92 | 4.44 | ||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
skok daleký - Dorostenky (Finále)
Finále (so, 30.1.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Michaela NejedlováMichaela Nejedlová
ASK Slavia Praha |
93 | 5.39 | ||||||||||||||||
2 |
Pavla NestrašilováPavla Nestrašilová
A. C. TEPO Kladno |
94 | 5.21 | ||||||||||||||||
3 |
Adéla NovotnáAdéla Novotná
SK Aktis Praha |
94 | 5.13 | ||||||||||||||||
4 |
Tereza BogušovskáTereza Bogušovská
SK Kotlářka Praha |
94 | 4.98 | ||||||||||||||||
5 |
Klára SeidlováKlára Seidlová
USK Praha |
94 | 4.85 | ||||||||||||||||
6 |
Barbora OdložilováBarbora Odložilová
ŠAK Novoborská Praha |
93 | 4.64 | ||||||||||||||||
7 |
Denisa VondráškováDenisa Vondrášková
ASK Slavia Praha |
94 | 4.57 | ||||||||||||||||
8 |
Michaela KapcováMichaela Kapcová
Spartak Praha 4 |
94 | 4.44 | ||||||||||||||||
9 |
Anna MüllerováAnna Müllerová
USK Praha |
94 | 4.30 | ||||||||||||||||
10 |
Martina PíšováMartina Píšová
SK ZŠ Jeseniova Praha |
94 | 3.94 | ||||||||||||||||
11 |
Martina PultarováMartina Pultarová
SK Kotlářka Praha |
93 | 3.87 | ||||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
trojskok - Muži (Finále)
Finále (ne, 31.1.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jan KotroušJan Kotrouš
AC Kovošrot Praha |
85 | 14.31 | ||||||||||||||||
2 |
Kamil KotlíkKamil Kotlík
TJ Jiskra Humpolec |
77 | 13.60 | ||||||||||||||||
3 |
Vojtěch RodrVojtěch Rodr
ASK Slavia Praha |
90 | 13.43 | ||||||||||||||||
4 |
Jan ŠulcJan Šulc
SK Aktis Praha |
87 | 12.91 | ||||||||||||||||
5 |
Josef SkrčenýJosef Skrčený
TJ Dukla Praha |
86 | 12.77 | ||||||||||||||||
6 |
Jiří HolerJiří Holer
SK Aktis Praha |
88 | 12.72 | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
trojskok - Junioři (Finále)
Finále (ne, 31.1.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Martin ŠtroufMartin Štrouf
ASK Slavia Praha |
91 | 13.79 | ||||||||||||||||
2 |
Tomáš HostýnekTomáš Hostýnek
TJ Klatovy |
91 | 13.18 | ||||||||||||||||
3 |
Michal ŠmejdaMichal Šmejda
TJ Sokol Kolín-atletika |
92 | 12.05 | ||||||||||||||||
4 |
Sebastián FialaSebastián Fiala
SK ZŠ Jeseniova Praha |
91 | 12.04 | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
trojskok - Dorostenci (Finále)
Finále (ne, 31.1.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jan KubešJan Kubeš
SK Kotlářka Praha |
94 | 12.40 | ||||||||||||||||
2 |
Daniel OndračkaDaniel Ondračka
USK Praha |
93 | 11.62 | ||||||||||||||||
3 |
Daniel SvobodaDaniel Svoboda
SK ZŠ Jeseniova Praha |
93 | 11.44 | ||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
trojskok - Ženy (Finále)
Finále (ne, 31.1.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Gabriela VaculováGabriela Vaculová
atletický oddíl PSK Olymp P... |
85 | 12.26 | ||||||||||||||||
2 |
Lucie UhlířováLucie Uhlířová
AK SSK Vítkovice |
91 | 11.56 | ||||||||||||||||
3 |
Žaneta VáclavkováŽaneta Václavková
Sokol Král.Vinohrady Praha |
80 | 11.52 | ||||||||||||||||
4 |
Šárka BuranskáŠárka Buranská
Spartak Praha 4 |
89 | 11.49 | ||||||||||||||||
5 |
Martina BakičováMartina Bakičová
USK Praha |
89 | 11.13 | ||||||||||||||||
6 |
Adriana GembiczkáAdriana Gembiczká
TJ Sokol Kolín-atletika |
88 | 10.30 | ||||||||||||||||
7 |
Magdalena KratochvílováMagdalena Kratochvílová
A. C. Sparta Praha |
89 | 09.61 | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
vrh koulí 3kg - Dorostenky (Finále)
Finále (ne, 31.1.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Barbora OdložilováBarbora Odložilová
ŠAK Novoborská Praha |
93 | 11.10 | ||||||||||||||||
2 |
Šárka JeníkováŠárka Jeníková
Spartak Praha 4 |
93 | 10.30 | ||||||||||||||||
3 |
Denisa VondráškováDenisa Vondrášková
ASK Slavia Praha |
94 | 09.90 | ||||||||||||||||
4 |
Martina PíšováMartina Píšová
SK ZŠ Jeseniova Praha |
94 | 09.56 | ||||||||||||||||
5 |
Barbora GlosováBarbora Glosová
SK ZŠ Jeseniova Praha |
94 | 09.46 | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
vrh koulí 4kg - Ženy (Finále)
Finále (ne, 31.1.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Lenka LedvinováLenka Ledvinová
atletický oddíl PSK Olymp P... |
85 | 14.29 | ||||||||||||||||
2 |
Barbora ŠpotákováBarbora Špotáková
TJ Dukla Praha |
81 | 14.01 | ||||||||||||||||
3 |
Kateřina ŠafránkováKateřina Šafránková
TJ Sokol Kolín-atletika |
89 | 12.80 | ||||||||||||||||
4 |
Šárka HezoučkáŠárka Hezoučká
A. C. Sparta Praha |
87 | 12.55 | ||||||||||||||||
5 |
Žaneta VáclavkováŽaneta Václavková
Sokol Král.Vinohrady Praha |
80 | 11.75 | ||||||||||||||||
6 |
Zuzana KubicováZuzana Kubicová
Spartak Praha 4 |
89 | 11.47 | ||||||||||||||||
7 |
Alexandra PrincováAlexandra Princová
ASK Slavia Praha |
83 | 10.43 | ||||||||||||||||
8 |
Adriana GembiczkáAdriana Gembiczká
TJ Sokol Kolín-atletika |
88 | 10.29 | ||||||||||||||||
9 |
Aneta PřibylováAneta Přibylová
ASK Slavia Praha |
89 | 09.79 | ||||||||||||||||
10 |
Hana HaláškováHana Halášková
atletický oddíl PSK Olymp P... |
90 | 09.71 | ||||||||||||||||
11 |
Milada PeterkováMilada Peterková
A. C. Sparta Praha |
48 | 08.49 | ||||||||||||||||
12 |
Klára BuřilováKlára Buřilová
atletický oddíl PSK Olymp P... |
90 | 08.19 | ||||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
vrh koulí 4kg - Juniorky (Finále)
Finále (ne, 31.1.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Alena GalertováAlena Galertová
USK Praha |
92 | 10.36 | ||||||||||||||||
2 |
Veronika ChvátalováVeronika Chvátalová
SK ZŠ Jeseniova Praha |
91 | 09.80 | ||||||||||||||||
3 |
Barbora BrezíkováBarbora Brezíková
Spartak Praha 4 |
92 | 09.30 | ||||||||||||||||
4 |
Petra AndrejskováPetra Andrejsková
TJ Sokol Kolín-atletika |
92 | 08.95 | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
vrh koulí 5kg - Dorostenci (Finále)
Finále (ne, 31.1.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Aleš ProcházkaAleš Procházka
TJ Klatovy |
93 | 13.56 | ||||||||||||||||
2 |
Adam ZachAdam Zach
USK Praha |
93 | 13.39 | ||||||||||||||||
3 |
Michal KunaMichal Kuna
ASK Slavia Praha |
94 | 11.77 | ||||||||||||||||
4 |
Martin JanešMartin Janeš
SK ZŠ Jeseniova Praha |
94 | 11.44 | ||||||||||||||||
5 |
Dominik ČíkDominik Čík
A. C. Sparta Praha |
94 | 11.03 | ||||||||||||||||
6 |
David LojkásekDavid Lojkásek
SK Kotlářka Praha |
94 | 10.90 | ||||||||||||||||
7 |
Kryštof BrokešKryštof Brokeš
SK ZŠ Jeseniova Praha |
94 | 10.12 | ||||||||||||||||
8 |
Vít HavelkaVít Havelka
ASK Slavia Praha |
93 | 09.61 | ||||||||||||||||
9 |
Vojtěch VondrátVojtěch Vondrát
SK ZŠ Jeseniova Praha |
94 | 09.39 | ||||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
vrh koulí 6kg - Junioři (Finále)
Finále (ne, 31.1.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tomáš StaněkTomáš Staněk
A. C. Sparta Praha |
91 | 17.44 | ||||||||||||||||
2 |
Kajetán ČásenskýKajetán Čásenský
ASK Slavia Praha |
91 | 13.37 | ||||||||||||||||
3 |
Jan ŠimonJan Šimon
TJ Dukla Praha |
91 | 12.86 | ||||||||||||||||
4 |
Marko IgličMarko Iglič
ASK Slavia Praha |
91 | 10.67 | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
vrh koulí 7,26kg - Muži (Finále)
Finále (ne, 31.1.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Remigius MachuraRemigius Machura
A. C. Sparta Praha |
86 | 18.49 | ||||||||||||||||
2 |
Ladislav PrášilLadislav Prášil
AK Olomouc |
90 | 17.10 | ||||||||||||||||
3 |
Jan TylčeJan Tylče
TJ Dukla Praha |
82 | 16.86 | ||||||||||||||||
4 |
Michal HajdovskýMichal Hajdovský
A. C. Sparta Praha |
75 | 14.29 | ||||||||||||||||
5 |
Jakub KocingerJakub Kocinger
ASK Slavia Praha |
87 | 13.87 | ||||||||||||||||
6 |
Bohuslav MacháčBohuslav Macháč
A. C. Sparta Praha |
89 | 13.69 | ||||||||||||||||
7 |
Vladislav HruškaVladislav Hruška
A. C. Sparta Praha |
89 | 13.19 | ||||||||||||||||
8 |
Tomáš JoklTomáš Jokl
ASK Slavia Praha |
88 | 12.92 | ||||||||||||||||
9 |
Martin KošťálMartin Košťál
ASK Slavia Praha |
88 | 11.57 | ||||||||||||||||
Jakub DeckerJakub Decker
USK Praha |
90 | DNP | |||||||||||||||||
Petr HlavičkaPetr Hlavička
TJ Dukla Praha |
88 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |