výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích

Praha-Stromovka (12. - 14. 2. 2010)

60 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 13.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel BaarPavel Baar 840418 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 06.98 889
2 Marek OšmeraMarek Ošmera 870704 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 07.02 875
3 Mihail DudašMihail Dudaš 891115 SerbiaSerbia 07.02 875
4 Jaroslav HedvičákJaroslav Hedvičák 901213 AC PardubiceAC Pardubice 07.03 872
5 David SazimaDavid Sazima 871208 USK PrahaUSK Praha 07.18 819
6 Adam NejedlýAdam Nejedlý 880203 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.25 796
7 Václav BarákVáclav Barák 901022 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 07.35 762
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 13.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Andrej BicianAndrej Bician 840515 SlovakiaSlovakia 07.20 813
2 Roland SchwarzlRoland Schwarzl 801210 AustriaAustria 07.27 789
3 Jan SolfronkJan Solfronk 900301 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 07.28 785
4 Jakub StündlJakub Stündl 900518 AK ZlínAK Zlín 07.33 769
5 Petr KlusPetr Klus 850924 AK KroměřížAK Kroměříž 07.40 745
6 Jakub DeckerJakub Decker 901029 USK PrahaUSK Praha 07.40 745
7 Petr ZelinkaPetr Zelinka 870908 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 07.41 742
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (so, 13.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří BernášekJiří Bernášek 890423 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.40 745
2 Jakub VadlejchJakub Vadlejch 901010 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.44 732
3 David VeselýDavid Veselý 880819 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 07.46 726
4 Zbyněk ŽákZbyněk Žák 890422 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 07.49 716
5 Karel BernášekKarel Bernášek 890423 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.56 694
6 Ondřej KřelinaOndřej Křelina 900801 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 07.58 687
7 Tomáš PurmanTomáš Purman 801007 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 07.92 583
Celkem 7 závodníků

60 m - Junioři (Běh)

Běh 1 (so, 13.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří KordíkJiří Kordík 910112 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 07.24 799
2 Jan ŠimonJan Šimon 910827 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.32 772
3 Petr MelničukPetr Melničuk 920809 USK PrahaUSK Praha 07.35 762
4 Jan KafkaJan Kafka 910305 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 07.49 716
5 Kajetán ČásenskýKajetán Čásenský 910705 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.50 713
6 Marko IgličMarko Iglič 910408 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.52 706
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 13.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel NyklPavel Nykl 911111 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 07.37 755
2 Ondřej VotinskýOndřej Votinský 920107 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 07.48 719
3 Roman PulíčekRoman Pulíček 910306 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 07.64 668
4 Lukáš PosekanýLukáš Posekaný 921230 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.65 665
5 Přemysl HoráčekPřemysl Horáček 910917 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.67 659
Celkem 5 závodníků

60 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (so, 13.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Václav SedlákVáclav Sedlák 930206 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.18 819
2 Ondřej HonkaOndřej Honka 930513 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 07.28 785
3 Vít HavelkaVít Havelka 930428 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.51 710
4 Matěj ChválaMatěj Chvála 930127 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 07.55 697
5 Martin SitaMartin Sita 940526 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 07.61 678
6 Vojtěch HájekVojtěch Hájek 940504 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 07.66 662
7 Jakub KubíčekJakub Kubíček 940214 USK PrahaUSK Praha 07.68 656
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 13.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel KrejčaPavel Krejča 930107 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 07.69 653
2 Lukáš KondrLukáš Kondr 930505 AK MostAK Most 07.72 643
3 Jan KotekJan Kotek 930519 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 07.78 625
4 Adam FialaAdam Fiala 930528 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 07.84 607
5 Jan KubešJan Kubeš 940619 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 07.90 589
6 Alexandr RodriquezAlexandr Rodriquez 940624 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.94 577
Celkem 6 závodníků

60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (pá, 12.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch NetymachVojtěch Netymach 951025 ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice 07.35 762
2 Tomáš HomolaTomáš Homola 950722 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 07.44 732
3 Adam PecenAdam Pecen 950505 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.56 694
4 Jan CíchaJan Cícha 950214 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 07.61 678
5 Jiří SýkoraJiří Sýkora 950120 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 07.67 659
6 Jan DoležalJan Doležal 960606 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 07.82 613
7 Dominik ŠejstalDominik Šejstal 950217 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 07.83 610
8 Radoš RyklRadoš Rykl 950318 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 07.93 580
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (pá, 12.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin TučekMartin Tuček 951205 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 07.94 577
2 Matěj DynybylMatěj Dynybyl 960123 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 07.96 571
3 Matěj KaštovskýMatěj Kaštovský 950925 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.10 531
4 Marek BarešMarek Bareš 950518 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.15 517
5 Jiří GrygeraJiří Grygera 951113 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.23 495
6 Jakub HadamčíkJakub Hadamčík 950906 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.30 476
7 Martin ŠachMartin Šach 950909 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 08.37 457
8 Dominik KlingerDominik Klinger 950702 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.42 444
Celkem 8 závodníků

800 m - Ženy

(so, 13.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jana KorešováJana Korešová 815408 USK PrahaUSK Praha 2:14.95 893
2 Hana KavínováHana Kavínová 855409 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 2:15.80 881
3 Eliška KlučinováEliška Klučinová 885414 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:26.42 738
4 Alexandra PrincováAlexandra Princová 835210 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:27.84 720
5 Markéta MalarikováMarkéta Malariková 885529 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2:28.12 717
6 Lucia SlaničkováLucia Slaničková 88 SlovakiaSlovakia 2:29.17 703
7 Eliška ŠkaloudováEliška Škaloudová 905831 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 2:36.41 615
8 Žaneta VáclavkováŽaneta Václavková 805218 Sokol Král.Vinohrady PrahaSokol Král.Vinohrady Praha 2:36.57 613
Šárka HezoučkáŠárka Hezoučká 875101 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha DNF
Kateřina KonvalinkováKateřina Konvalinková 865514 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice DNP
Celkem 10 závodníků

800 m - Juniorky (Běh)

Běh 1 (so, 13.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Eva JeníkováEva Jeníková 926128 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2:25.39 752
2 Linda KomínkováLinda Komínková 925926 ŠSK Klokan Mor. Nová VesŠSK Klokan Mor. Nová Ves 2:36.75 611
3 Dominika MatuškováDominika Matušková 925319 AC ProstějovAC Prostějov 2:39.08 583
4 Iva VondrováIva Vondrová 925703 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:50.74 456
Vendula ZbořilováVendula Zbořilová 915217 AC ProstějovAC Prostějov DNP
Martina TejneckáMartina Tejnecká 915925 Atletika ChrudimAtletika Chrudim DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 13.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Alena GalertováAlena Galertová 925818 USK PrahaUSK Praha 2:34.69 635
2 Kateřina VodováKateřina Vodová 915416 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 2:38.59 589
3 Klára ChmelařováKlára Chmelařová 916006 AC PardubiceAC Pardubice 2:40.65 565
4 Nikola SuchelováNikola Suchelová 915908 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:40.88 563
5 Veronika ChvátalováVeronika Chvátalová 915202 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2:42.59 544
6 Barbora HamáčkováBarbora Hamáčková 925214 ŠAK SG Jablonec n/N.ŠAK SG Jablonec n/N. 2:48.11 483
7 Aneta KomrskováAneta Komrsková 925807 AK ZlínAK Zlín 2:49.27 471
Celkem 7 závodníků

800 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (pá, 12.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Nikola ČernáNikola Černá 936208 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:44.96 517
2 Eliška KřížováEliška Křížová 935205 TJ Slovan VarnsdorfTJ Slovan Varnsdorf 2:47.79 487
3 Lucie SklenářováLucie Sklenářová 935808 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 2:48.47 480
4 Markéta UrbischováMarkéta Urbischová 935130 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:50.44 459
5 Leona SilnicováLeona Silnicová 935315 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 2:54.52 418
6 Anna KrutákováAnna Krutáková 945406 ŠSK Klokan Mor. Nová VesŠSK Klokan Mor. Nová Ves 2:56.52 398
Barbora OdložilováBarbora Odložilová 935221 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha DNP
Klára MichalskáKlára Michalská 935409 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. DNP
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (pá, 12.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Nikola ŘehounkováNikola Řehounková 935729 AC PardubiceAC Pardubice 2:31.03 680
2 Jana SotákováJana Sotáková 935425 ASK BlanskoASK Blansko 2:31.72 671
3 Nicol Alžběta JanekováNicol Alžběta Janeková 935629 AK ZlínAK Zlín 2:36.26 616
4 Adéla NovotnáAdéla Novotná 945327 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 2:36.91 609
5 Denisa VondráškováDenisa Vondrášková 945519 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:39.67 577
6 Klára LepeškováKlára Lepešková 935722 SK Start TřeboňSK Start Třeboň 2:41.39 557
7 Hana LuticováHana Luticová 935402 Castelon (ESP)Castelon (ESP) 2:41.90 551
8 Nikol ŠebestíkováNikol Šebestíková 946124 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 2:48.85 476
9 Radmila VrbováRadmila Vrbová 946110 ŠSK Klokan Mor. Nová VesŠSK Klokan Mor. Nová Ves 2:51.37 449
Celkem 9 závodníků

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (pá, 12.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lucie UrbaczkováLucie Urbaczková 966127 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2:46.11 505
2 Aneta ŠmídováAneta Šmídová 956102 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:49.78 466
3 Denisa KaňákováDenisa Kaňáková 956010 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:51.32 450
4 Jiřina JenčíkováJiřina Jenčíková 955324 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3:02.91 339
5 Anna RiedlováAnna Riedlová 955918 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 3:05.17 319
6 Lada SvárovskáLada Svárovská 965710 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3:10.16 277
Simona VystrčilováSimona Vystrčilová 955927 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno DNP
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (pá, 12.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Monika MaškováMonika Mašková 966202 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:40.77 564
2 Agáta FaltováAgáta Faltová 955707 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 2:40.98 562
3 Lenka SvobodováLenka Svobodová 956012 JAC BrnoJAC Brno 2:42.48 545
4 Barbora VachtováBarbora Vachtová 956022 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2:44.88 518
5 Lenka JanoutováLenka Janoutová 955320 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 2:56.10 402
6 Anna VachováAnna Vachová 955712 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3:04.68 323
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (pá, 12.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Denisa ChládkováDenisa Chládková 955817 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:35.13 630
2 Michaela DudkováMichaela Dudková 955519 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 2:39.35 580
3 Petra VítováPetra Vítová 955119 ŠAK při 5. ZŠ Jablonec n/N.ŠAK při 5. ZŠ Jablonec n/N. 2:39.66 577
4 Tereza VytlačilováTereza Vytlačilová 955925 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 2:40.44 568
5 Michaela BroumováMichaela Broumová 955301 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2:40.79 564
6 Adéla BártováAdéla Bártová 955210 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 2:42.77 542
7 Alena RoháčkováAlena Roháčková 955710 AK SokolovAK Sokolov 2:44.98 517
8 Lenka KučerováLenka Kučerová 955119 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 2:45.57 511
Celkem 8 závodníků

1000 m - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 14.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jiří BernášekJiří Bernášek 890423 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:50.39 761
2 Karel BernášekKarel Bernášek 890423 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:57.05 693
3 Jakub DeckerJakub Decker 901029 USK PrahaUSK Praha 2:57.52 689
4 Petr KlusPetr Klus 850924 AK KroměřížAK Kroměříž 3:00.06 664
5 David VeselýDavid Veselý 880819 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 3:00.47 660
6 Petr ZelinkaPetr Zelinka 870908 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3:05.96 607
7 Ondřej KřelinaOndřej Křelina 900801 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 3:07.23 595
8 Tomáš PurmanTomáš Purman 801007 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 3:09.74 572
9 Zbyněk ŽákZbyněk Žák 890422 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 3:21.05 473
Celkem 9 závodníků
Běh 2 (ne, 14.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Václav BarákVáclav Barák 901022 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 2:36.23 916
2 Mihail DudašMihail Dudaš 891115 SerbiaSerbia 2:44.88 820
3 Jan SolfronkJan Solfronk 900301 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2:45.03 818
4 Pavel BaarPavel Baar 840418 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 2:45.53 813
5 Jaroslav HedvičákJaroslav Hedvičák 901213 AC PardubiceAC Pardubice 2:46.34 804
6 Roland SchwarzlRoland Schwarzl 801210 AustriaAustria 2:47.44 793
7 Adam NejedlýAdam Nejedlý 880203 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2:48.13 785
8 Marek OšmeraMarek Ošmera 870704 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2:50.06 765
Andrej BicianAndrej Bician 840515 SlovakiaSlovakia DNP
Celkem 9 závodníků

1000 m - Junioři

(ne, 14.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Pavel NyklPavel Nykl 911111 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 2:51.11 754
2 Kajetán ČásenskýKajetán Čásenský 910705 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:51.29 752
3 Jiří KordíkJiří Kordík 910112 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 2:51.33 752
4 Petr MelničukPetr Melničuk 920809 USK PrahaUSK Praha 2:55.10 713
5 Ondřej VotinskýOndřej Votinský 920107 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 2:57.36 690
6 Jan KafkaJan Kafka 910305 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 2:57.92 685
7 Přemysl HoráčekPřemysl Horáček 910917 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:58.25 682
8 Jan ŠimonJan Šimon 910827 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2:59.01 674
9 Lukáš PosekanýLukáš Posekaný 921230 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3:00.17 663
10 Roman PulíčekRoman Pulíček 910306 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 3:01.02 654
Marko IgličMarko Iglič 910408 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNP
Celkem 11 závodníků

1000 m - Dorostenci

(ne, 14.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Václav SedlákVáclav Sedlák 930206 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2:49.29 773
2 Vít HavelkaVít Havelka 930428 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:53.79 726
3 Matěj ChválaMatěj Chvála 930127 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 2:53.89 725
4 Lukáš KondrLukáš Kondr 930505 AK MostAK Most 2:54.53 719
5 Martin SitaMartin Sita 940526 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 2:59.55 669
6 Adam FialaAdam Fiala 930528 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 3:05.81 608
7 Jan KotekJan Kotek 930519 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 3:06.20 605
8 Jan KubešJan Kubeš 940619 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 3:09.39 575
9 Jakub KubíčekJakub Kubíček 940214 USK PrahaUSK Praha 3:12.26 549
10 Ondřej HonkaOndřej Honka 930513 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3:36.89 349
11 Alexandr RodriquezAlexandr Rodriquez 940624 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3:44.90 293
Celkem 11 závodníků

1000 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 13.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jiří GrygeraJiří Grygera 951113 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3:07.16 596
2 Matěj KaštovskýMatěj Kaštovský 950925 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3:07.47 593
3 Jakub HadamčíkJakub Hadamčík 950906 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3:09.59 573
4 Dominik ŠejstalDominik Šejstal 950217 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3:10.62 564
5 Martin TučekMartin Tuček 951205 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 3:13.11 542
6 Dominik KlingerDominik Klinger 950702 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3:13.87 535
7 Martin ŠachMartin Šach 950909 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 3:46.26 283
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 13.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jan CíchaJan Cícha 950214 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 3:03.88 627
2 Tomáš HomolaTomáš Homola 950722 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3:07.12 596
3 Vojtěch NetymachVojtěch Netymach 951025 ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice 3:07.19 596
4 Adam PecenAdam Pecen 950505 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3:07.45 593
5 Matěj DynybylMatěj Dynybyl 960123 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 3:09.66 573
6 Marek BarešMarek Bareš 950518 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3:13.06 542
7 Radoš RyklRadoš Rykl 950318 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3:16.33 513
8 Jiří SýkoraJiří Sýkora 950120 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 3:19.48 486
9 Jan DoležalJan Doležal 960606 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3:26.53 428
Celkem 9 závodníků

60 m překážek - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 14.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Roland SchwarzlRoland Schwarzl 801210 AustriaAustria 08.18 937
2 Adam NejedlýAdam Nejedlý 880203 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.22 927
3 Pavel BaarPavel Baar 840418 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 08.34 898
4 Jaroslav HedvičákJaroslav Hedvičák 901213 AC PardubiceAC Pardubice 08.37 891
5 Mihail DudašMihail Dudaš 891115 SerbiaSerbia 08.48 865
6 Petr KlusPetr Klus 850924 AK KroměřížAK Kroměříž 08.57 843
Andrej BicianAndrej Bician 840515 SlovakiaSlovakia DQ
Poznámky:
DQ dle pravidla 162 odst. 7
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (ne, 14.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan SolfronkJan Solfronk 900301 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 08.55 848
2 Václav BarákVáclav Barák 901022 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 08.58 841
3 Marek OšmeraMarek Ošmera 870704 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 08.59 839
4 David VeselýDavid Veselý 880819 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 08.75 802
5 Jakub StündlJakub Stündl 900518 AK ZlínAK Zlín 08.92 764
6 Jakub DeckerJakub Decker 901029 USK PrahaUSK Praha 09.10 724
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (ne, 14.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr ZelinkaPetr Zelinka 870908 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 08.73 806
2 Ondřej KřelinaOndřej Křelina 900801 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 08.87 775
3 Zbyněk ŽákZbyněk Žák 890422 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 08.97 752
4 Karel BernášekKarel Bernášek 890423 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.19 704
5 Tomáš PurmanTomáš Purman 801007 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09.31 679
6 Jiří BernášekJiří Bernášek 890423 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.35 671
Celkem 6 závodníků

60 m překážek - Junioři (Běh)

Běh 1 (ne, 14.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kajetán ČásenskýKajetán Čásenský 910705 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.39 886
2 Pavel NyklPavel Nykl 911111 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 08.46 869
3 Jiří KordíkJiří Kordík 910112 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 08.56 846
4 Roman PulíčekRoman Pulíček 910306 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 08.65 825
5 Jan ŠimonJan Šimon 910827 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.82 786
6 Lukáš PosekanýLukáš Posekaný 921230 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.90 768
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 14.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr MelničukPetr Melničuk 920809 USK PrahaUSK Praha 08.69 816
2 Jan KafkaJan Kafka 910305 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 08.85 779
3 Přemysl HoráčekPřemysl Horáček 910917 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.22 698
4 Marko IgličMarko Iglič 910408 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.36 668
5 Ondřej VotinskýOndřej Votinský 920107 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 10.20 504
Celkem 5 závodníků

60 m překážek - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (ne, 14.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Václav SedlákVáclav Sedlák 930206 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.03 974
2 Ondřej HonkaOndřej Honka 930513 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.46 869
3 Adam FialaAdam Fiala 930528 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 08.69 816
4 Vojtěch HájekVojtěch Hájek 940504 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 08.75 802
5 Vít HavelkaVít Havelka 930428 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.90 768
6 Martin SitaMartin Sita 940526 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 08.96 755
7 Matěj ChválaMatěj Chvála 930127 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 09.26 690
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (ne, 14.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alexandr RodriquezAlexandr Rodriquez 940624 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.97 752
2 Jakub KubíčekJakub Kubíček 940214 USK PrahaUSK Praha 09.12 720
3 Jan KotekJan Kotek 930519 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 09.48 644
4 Lukáš KondrLukáš Kondr 930505 AK MostAK Most 09.64 611
5 Jan KubešJan Kubeš 940619 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 10.10 522
Pavel KrejčaPavel Krejča 930107 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim DNP
Celkem 6 závodníků

60 m překážek - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 13.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš HomolaTomáš Homola 950722 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 08.34 898
2 Jan CíchaJan Cícha 950214 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 08.76 800
3 Adam PecenAdam Pecen 950505 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.01 744
4 Jiří SýkoraJiří Sýkora 950120 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 09.06 733
5 Radoš RyklRadoš Rykl 950318 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.19 704
6 Martin TučekMartin Tuček 951205 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 09.21 700
7 Vojtěch NetymachVojtěch Netymach 951025 ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice 09.26 690
8 Matěj KaštovskýMatěj Kaštovský 950925 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 09.52 635
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 13.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik ŠejstalDominik Šejstal 950217 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 09.43 654
2 Matěj DynybylMatěj Dynybyl 960123 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 09.50 639
3 Marek BarešMarek Bareš 950518 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.64 611
4 Jan DoležalJan Doležal 960606 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.69 601
5 Martin ŠachMartin Šach 950909 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 10.21 502
6 Jiří GrygeraJiří Grygera 951113 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 10.24 497
7 Dominik KlingerDominik Klinger 950702 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 10.53 445
8 Jakub HadamčíkJakub Hadamčík 950906 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 10.54 444
Celkem 8 závodníků

60 m překážek - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 13.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana KorešováJana Korešová 815408 USK PrahaUSK Praha 08.43 1032
2 Barbora ŠpotákováBarbora Špotáková 815630 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.96 918
3 Eliška KlučinováEliška Klučinová 885414 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.98 914
4 Hana KavínováHana Kavínová 855409 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 09.00 910
5 Lucia SlaničkováLucia Slaničková 88 SlovakiaSlovakia 09.24 860
Kateřina KonvalinkováKateřina Konvalinková 865514 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice DQ
Poznámky:
DQ dle pravidla 162 odst. 7
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 13.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Žaneta VáclavkováŽaneta Václavková 805218 Sokol Král.Vinohrady PrahaSokol Král.Vinohrady Praha 09.29 850
2 Alexandra PrincováAlexandra Princová 835210 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.30 848
3 Markéta MalarikováMarkéta Malariková 885529 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 09.35 838
4 Eliška ŠkaloudováEliška Škaloudová 905831 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 09.54 800
5 Šárka HezoučkáŠárka Hezoučká 875101 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 09.98 716
Celkem 5 závodníků

60 m překážek - Juniorky (Běh)

Běh 1 (so, 13.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora HamáčkováBarbora Hamáčková 925214 ŠAK SG Jablonec n/N.ŠAK SG Jablonec n/N. 09.10 889
2 Aneta KomrskováAneta Komrsková 925807 AK ZlínAK Zlín 09.25 858
3 Alena GalertováAlena Galertová 925818 USK PrahaUSK Praha 09.30 848
4 Klára ChmelařováKlára Chmelařová 916006 AC PardubiceAC Pardubice 09.37 834
5 Eva JeníkováEva Jeníková 926128 AC Česká LípaAC Česká Lípa 09.79 752
6 Veronika ChvátalováVeronika Chvátalová 915202 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 09.90 731
7 Dominika MatuškováDominika Matušková 925319 AC ProstějovAC Prostějov 09.91 729
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 13.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina VodováKateřina Vodová 915416 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 09.64 781
2 Nikola SuchelováNikola Suchelová 915908 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.82 746
3 Linda KomínkováLinda Komínková 925926 ŠSK Klokan Mor. Nová VesŠSK Klokan Mor. Nová Ves 09.94 723
4 Martina TejneckáMartina Tejnecká 915925 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 10.08 697
5 Vendula ZbořilováVendula Zbořilová 915217 AC ProstějovAC Prostějov 10.34 650
6 Iva VondrováIva Vondrová 925703 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10.99 538
Celkem 6 závodníků

60 m překážek - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (pá, 12.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana SotákováJana Sotáková 935425 ASK BlanskoASK Blansko 08.79 954
2 Nikol ŠebestíkováNikol Šebestíková 946124 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 08.84 944
3 Nikola ŘehounkováNikola Řehounková 935729 AC PardubiceAC Pardubice 08.85 941
4 Adéla NovotnáAdéla Novotná 945327 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 09.13 883
5 Klára MichalskáKlára Michalská 935409 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 09.31 846
6 Hana LuticováHana Luticová 935402 Castelon (ESP)Castelon (ESP) 09.43 822
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (pá, 12.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Denisa VondráškováDenisa Vondrášková 945519 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.35 838
2 Radmila VrbováRadmila Vrbová 946110 ŠSK Klokan Mor. Nová VesŠSK Klokan Mor. Nová Ves 09.39 830
3 Klára LepeškováKlára Lepešková 935722 SK Start TřeboňSK Start Třeboň 09.50 808
4 Anna KrutákováAnna Krutáková 945406 ŠSK Klokan Mor. Nová VesŠSK Klokan Mor. Nová Ves 09.76 758
5 Lucie SklenářováLucie Sklenářová 935808 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 09.90 731
6 Markéta UrbischováMarkéta Urbischová 935130 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 09.94 723
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (pá, 12.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nicol Alžběta JanekováNicol Alžběta Janeková 935629 AK ZlínAK Zlín 09.48 812
2 Nikola ČernáNikola Černá 936208 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09.53 802
3 Eliška KřížováEliška Křížová 935205 TJ Slovan VarnsdorfTJ Slovan Varnsdorf 09.85 740
4 Leona SilnicováLeona Silnicová 935315 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 10.12 690
5 Barbora OdložilováBarbora Odložilová 935221 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 10.47 627
Celkem 5 závodníků

60 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 1 (pá, 12.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petra VítováPetra Vítová 955119 ŠAK při 5. ZŠ Jablonec n/N.ŠAK při 5. ZŠ Jablonec n/N. 09.47 814
2 Lenka SvobodováLenka Svobodová 956012 JAC BrnoJAC Brno 09.50 808
3 Agáta FaltováAgáta Faltová 955707 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 09.52 804
4 Anna VachováAnna Vachová 955712 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.53 802
5 Michaela DudkováMichaela Dudková 955519 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 09.59 791
6 Michaela BroumováMichaela Broumová 955301 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 09.63 783
7 Denisa ChládkováDenisa Chládková 955817 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 11.83 408
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (pá, 12.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla BártováAdéla Bártová 955210 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 09.72 765
2 Tereza VytlačilováTereza Vytlačilová 955925 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 09.78 754
3 Lenka KučerováLenka Kučerová 955119 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 10.09 695
4 Barbora VachtováBarbora Vachtová 956022 AC Česká LípaAC Česká Lípa 10.25 666
5 Anna RiedlováAnna Riedlová 955918 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 10.33 652
6 Monika MaškováMonika Mašková 966202 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 10.34 650
7 Lucie UrbaczkováLucie Urbaczková 966127 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 10.68 590
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (pá, 12.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alena RoháčkováAlena Roháčková 955710 AK SokolovAK Sokolov 09.82 746
2 Denisa KaňákováDenisa Kaňáková 956010 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10.27 662
3 Jiřina JenčíkováJiřina Jenčíková 955324 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10.28 661
4 Lenka JanoutováLenka Janoutová 955320 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 10.32 653
5 Aneta ŠmídováAneta Šmídová 956102 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10.46 629
6 Simona VystrčilováSimona Vystrčilová 955927 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 11.42 470
7 Lada SvárovskáLada Svárovská 965710 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12.27 347
Celkem 7 závodníků

Skok vysoký - Muži (Finále)

Finále 1 (so, 13.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.541.571.601.631.661.691.721.751.781.811.841.871.90 Body
1 Karel BernášekKarel Bernášek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
890423 1.87 ----O-OOXOOXOOXXX 687
2 Marek OšmeraMarek Ošmera
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
870704 1.84 ------O-OOOXXX 661
3= Jan SolfronkJan Solfronk
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
900301 1.81 ----OOOOOOXXX 636
3= Václav BarákVáclav Barák
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
901022 1.81 ----O-OOOOXXX 636
5 Petr KlusPetr Klus
AK KroměřížAK Kroměříž
850924 1.78 -------XXOOXXX 610
6 Tomáš PurmanTomáš Purman
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
801007 1.78 -----OOOXXOXXX 610
7 Ondřej KřelinaOndřej Křelina
Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice
900801 1.75 -----O-OXXX 585
8 Jakub DeckerJakub Decker
USK PrahaUSK Praha
901029 1.75 --O-OOOXOXXX 585
9 Jakub StündlJakub Stündl
AK ZlínAK Zlín
900518 1.72 --O-OOXOXXX 560
10 Jiří BernášekJiří Bernášek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
890423 1.63 --OOXXX 488
11 Jakub VadlejchJakub Vadlejch
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
901010 DNP
Celkem 11 závodníků
Finále 2 (so, 13.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.751.781.811.841.871.901.931.961.992.02 Body
1 Mihail DudašMihail Dudaš
SerbiaSerbia
891115 1.99 ---O-O-XXOOXXX 794
2 Andrej BicianAndrej Bician
SlovakiaSlovakia
840515 1.96 ---O-O-OXXX 767
3 Zbyněk ŽákZbyněk Žák
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
890422 1.96 -O-O-OOXXOXXX 767
4 Roland SchwarzlRoland Schwarzl
AustriaAustria
801210 1.93 --O-OOOXXX 740
5 Petr ZelinkaPetr Zelinka
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
870908 1.93 -O-XOOXOOXXX 740
6 Adam NejedlýAdam Nejedlý
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
880203 1.93 ----O-XOXXX 740
7 David VeselýDavid Veselý
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
880819 1.93 --OOXOOXXOXXX 740
8 Pavel BaarPavel Baar
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
840418 1.90 --OXOOXOXXX 714
9 Jaroslav HedvičákJaroslav Hedvičák
AC PardubiceAC Pardubice
901213 1.87 -O-OXXOXXX 687
Celkem 9 závodníků

Skok vysoký - Junioři

(so, 13.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.451.481.511.541.571.601.631.661.691.721.751.781.811.841.871.901.931.96 Body
1 Pavel NyklPavel Nykl
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
911111 1.93 ------------XXOOXOOXOXXX 740
2 Jan ŠimonJan Šimon
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
910827 1.93 ---------O-OOOOXXOXXOXXX 740
3 Roman PulíčekRoman Pulíček
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
910306 1.90 ---------OO-OOXXOOXXX 714
4 Kajetán ČásenskýKajetán Čásenský
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
910705 1.90 ----------OOOOOXOXXX 714
5 Marko IgličMarko Iglič
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
910408 1.84 ------O-OOOOOXOXXX 661
6 Jan KafkaJan Kafka
Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice
910305 1.81 -------O-OOOXOXXX 636
7 Jiří KordíkJiří Kordík
Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice
910112 1.78 -----OOXXOOOXXOOXXX 610
8 Lukáš PosekanýLukáš Posekaný
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
921230 1.78 ----O-OOOOOXOXXX 610
9 Přemysl HoráčekPřemysl Horáček
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
910917 1.75 ----O-OOOOXOXXX 585
10 Ondřej VotinskýOndřej Votinský
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
920107 1.72 --OOOOXOXOOXOXXX 560
11 Petr MelničukPetr Melničuk
USK PrahaUSK Praha
920809 1.63 ---OOOOXXX 488
Celkem 11 závodníků

Skok vysoký - Dorostenci

(so, 13.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.451.481.511.541.571.601.631.661.691.721.751.781.811.841.871.90193 Body
1 Václav SedlákVáclav Sedlák
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
930206 1.90 -------O-O-XOXOOOXOXXX 714
2 Jakub KubíčekJakub Kubíček
USK PrahaUSK Praha
940214 1.84 -----O-O-OOOOOXXX 661
3 Adam FialaAdam Fiala
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
930528 1.78 ------O-OOOOXXX 610
4 Pavel KrejčaPavel Krejča
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
930107 1.78 ----O-O-OOXOOXXX 610
5 Vojtěch HájekVojtěch Hájek
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
940504 1.78 ------O-OXXOXXOXOXXX 610
6 Jan KubešJan Kubeš
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
940619 1.75 -----OO-OXOOXXX 585
7 Martin SitaMartin Sita
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
940526 1.69 ---O-OOOXOXXX 536
8 Vít HavelkaVít Havelka
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
930428 1.69 --XOOXOOOXOXOXXX 536
9 Matěj ChválaMatěj Chvála
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
930127 1.66 --OXOXXOOXXOOXXX 512
10 Ondřej HonkaOndřej Honka
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
930513 1.63 ---O-XOXXOXOXXX 488
11 Lukáš KondrLukáš Kondr
AK MostAK Most
930505 1.54 --OOXXX 419
12 Alexandr RodriquezAlexandr Rodriquez
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
940624 1.54 OXOOXOXXX 419
13 Jan KotekJan Kotek
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
930519 1.51 XOOOXXX 396
Celkem 13 závodníků

Skok vysoký - Žáci

(pá, 12.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.391.421.451.481.511.541.571.601.631.661.691.721.75 Body
1 Jiří SýkoraJiří Sýkora
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
950120 1.72 -------O--XOOXXX 560
2 Jan CíchaJan Cícha
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
950214 1.72 ----OOOOXOXOXXOXXOXXX 560
3 Jakub HadamčíkJakub Hadamčík
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
950906 1.69 -----O-XOXXOXOOXXX 536
4 Jan DoležalJan Doležal
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
960606 1.66 ------OOXOXOXXX 512
5 Dominik ŠejstalDominik Šejstal
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
950217 1.66 ------O-XOXXOXXX 512
6 Matěj DynybylMatěj Dynybyl
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
960123 1.63 --O-OOOXXOOXXX 488
7 Dominik KlingerDominik Klinger
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
950702 1.63 -----O-XOXOXXX 488
8 Vojtěch NetymachVojtěch Netymach
ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice
951025 1.63 ---OOOXXOXXOXXOXXX 488
9 Matěj KaštovskýMatěj Kaštovský
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
950925 1.60 ---O-OOOXXX 464
10 Tomáš HomolaTomáš Homola
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
950722 1.57 --OOOOXOXXX 441
11 Adam PecenAdam Pecen
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
950505 1.57 O-OXXOOXOXXOXXX 441
12 Marek BarešMarek Bareš
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
950518 1.54 ----OXXOXXX 419
13 Radoš RyklRadoš Rykl
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
950318 1.51 --OOOXXX 396
14 Jiří GrygeraJiří Grygera
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
951113 1.48 OOOOXXX 374
15 Martin TučekMartin Tuček
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
951205 1.48 OOXOXXOXXX 374
16 Martin ŠachMartin Šach
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
950909 1.42 -OXXX 331
Celkem 16 závodníků

Skok vysoký - Ženy

(so, 13.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.451.481.511.541.571.601.631.661.691.721.751.781.811.84 Body
1 Eliška KlučinováEliška Klučinová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
885414 1.81 ------OOOOXOOOXXX 991
2 Kateřina KonvalinkováKateřina Konvalinková
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
865514 1.75 ----O-OOOOOXXX 916
3 Barbora ŠpotákováBarbora Špotáková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
815630 1.72 --O-O-OOXOOXXX 879
4 Jana KorešováJana Korešová
USK PrahaUSK Praha
815408 1.69 ----OOOOOXXX 842
5 Lucia SlaničkováLucia Slaničková
SlovakiaSlovakia
88 1.69 ---OOOOOXOXXX 842
6 Alexandra PrincováAlexandra Princová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
835210 1.69 ---OXOOOXXOXXOXXX 842
7 Hana KavínováHana Kavínová
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
855409 1.66 ---OOOOOXXX 806
8 Markéta MalarikováMarkéta Malariková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
885529 1.66 O-O-OOXOXXOXXX 806
9 Žaneta VáclavkováŽaneta Václavková
Sokol Král.Vinohrady PrahaSokol Král.Vinohrady Praha
805218 1.63 OOOOOXXOOXXX 771
10 Eliška ŠkaloudováEliška Škaloudová
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
905831 1.60 O-OOXXOXOXXX 736
11 Šárka HezoučkáŠárka Hezoučká
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
875101 1.51 XOXOOXXX 632
Celkem 11 závodníků

Skok vysoký - Juniorky

(so, 13.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.331.361.391.421.451.481.511.541.571.601.631.661.691.72 Body
1 Aneta KomrskováAneta Komrsková
AK ZlínAK Zlín
925807 1.69 -------OXOXOOXOOXXX 842
2 Kateřina VodováKateřina Vodová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
915416 1.69 ------O-OOOOXXOXXX 842
3 Dominika MatuškováDominika Matušková
AC ProstějovAC Prostějov
925319 1.60 ----OOOOXOOXXX 736
4 Alena GalertováAlena Galertová
USK PrahaUSK Praha
925818 1.60 ----O-OOOXXOXXX 736
5 Nikola SuchelováNikola Suchelová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
915908 1.54 ---O-XOXOXOXXX 666
6 Vendula ZbořilováVendula Zbořilová
AC ProstějovAC Prostějov
915217 1.54 ---OOXOOXXOXXX 666
7 Barbora HamáčkováBarbora Hamáčková
ŠAK SG Jablonec n/N.ŠAK SG Jablonec n/N.
925214 1.51 ---OXOOOXXX 632
8 Martina TejneckáMartina Tejnecká
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
915925 1.51 --OOXXOOOXXX 632
9 Klára ChmelařováKlára Chmelařová
AC PardubiceAC Pardubice
916006 1.51 -OOOOXXOXXOXXX 632
10 Veronika ChvátalováVeronika Chvátalová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
915202 1.45 OOOOXXOXXX 566
11 Iva VondrováIva Vondrová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
925703 1.42 O-XOOXXX 534
12 Linda KomínkováLinda Komínková
ŠSK Klokan Mor. Nová VesŠSK Klokan Mor. Nová Ves
925926 1.33 O-XXX 439
13 Eva JeníkováEva Jeníková
AC Česká LípaAC Česká Lípa
926128 1.33 XXOXXX 439
Celkem 13 závodníků

Skok vysoký - Dorostenky

(pá, 12.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.331.361.391.421.451.481.511.541.571.601.631.661.691.72 Body
1 Leona SilnicováLeona Silnicová
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
935315 1.63 ------O-OXOXXOXXX 771
2 Adéla NovotnáAdéla Novotná
SK Aktis PrahaSK Aktis Praha
945327 1.60 --OOXOOOXOXOXXOXXX 736
3= Klára LepeškováKlára Lepešková
SK Start TřeboňSK Start Třeboň
935722 1.54 -OOOOOXOOXXX 666
3= Nicol Alžběta JanekováNicol Alžběta Janeková
AK ZlínAK Zlín
935629 1.54 ----OOOOXXX 666
3= Eliška KřížováEliška Křížová
TJ Slovan VarnsdorfTJ Slovan Varnsdorf
935205 1.54 ----OOXXOOXXX 666
6 Hana LuticováHana Luticová
Castelon (ESP)Castelon (ESP)
935402 1.54 --OOOOOXOXXX 666
7 Denisa VondráškováDenisa Vondrášková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
945519 1.54 -OOOOXOXOXXOXXX 666
8 Radmila VrbováRadmila Vrbová
ŠSK Klokan Mor. Nová VesŠSK Klokan Mor. Nová Ves
946110 1.51 -OOOOXOXOXXX 632
9 Nikola ČernáNikola Černá
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
936208 1.51 --O-OOXXOXXX 632
10 Lucie SklenářováLucie Sklenářová
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
935808 1.51 --OOOXOXXOXXX 632
11 Nikol ŠebestíkováNikol Šebestíková
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
946124 1.48 -OOOOXOXXX 599
12 Barbora OdložilováBarbora Odložilová
ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha
935221 1.48 -OXOOOXXOXXX 599
13 Jana SotákováJana Sotáková
ASK BlanskoASK Blansko
935425 1.48 -OXOOXOXXOXXX 599
14 Markéta UrbischováMarkéta Urbischová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
935130 1.48 -XOXOXXOXOXXOXXX 599
15 Anna KrutákováAnna Krutáková
ŠSK Klokan Mor. Nová VesŠSK Klokan Mor. Nová Ves
945406 1.45 -OOXXOOXXX 566
16 Nikola ŘehounkováNikola Řehounková
AC PardubiceAC Pardubice
935729 1.42 OOOXOXXX 534
17 Klára MichalskáKlára Michalská
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
935409 1.39 OOXOXXX 502
Celkem 17 závodníků

Skok vysoký - Žákyně

(pá, 12.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.271.301.331.361.391.421.451.481.511.541.571.601.631.66 Body
1 Denisa ChládkováDenisa Chládková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
955817 1.63 -----O-OOOOOOXXX 771
2 Alena RoháčkováAlena Roháčková
AK SokolovAK Sokolov
955710 1.60 ---OOOOOOOXOOXXX 736
3 Michaela DudkováMichaela Dudková
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
955519 1.51 -OOOOOOOOXXX 632
4 Michaela BroumováMichaela Broumová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
955301 1.51 --OOOOOOXOXXX 632
5 Adéla BártováAdéla Bártová
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
955210 1.48 --O-OOOOXXX 599
6 Monika MaškováMonika Mašková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
966202 1.48 O-XXOOOOOXOXXX 599
7 Lenka JanoutováLenka Janoutová
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
955320 1.45 -OOOOOXOXXX 566
8 Tereza VytlačilováTereza Vytlačilová
ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička
955925 1.45 -OOOOXXOXOXXX 566
9 Lenka KučerováLenka Kučerová
AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto
955119 1.45 OOOOOOXXOXXX 566
10 Petra VítováPetra Vítová
ŠAK při 5. ZŠ Jablonec n/N.ŠAK při 5. ZŠ Jablonec n/N.
955119 1.45 -OOXOOXOXXOXXX 566
11 Agáta FaltováAgáta Faltová
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
955707 1.42 -OOOXOOXXX 534
12 Jiřina JenčíkováJiřina Jenčíková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
955324 1.42 -OOXXOOOXXX 534
13= Lenka SvobodováLenka Svobodová
JAC BrnoJAC Brno
956012 1.42 -O-OOXOXXX 534
13= Lada SvárovskáLada Svárovská
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
965710 1.42 -OOOOXOXXX 534
15 Barbora VachtováBarbora Vachtová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
956022 1.39 ----OXXX 502
16= Denisa KaňákováDenisa Kaňáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
956010 1.39 OOXXOOOXXX 502
16= Simona VystrčilováSimona Vystrčilová
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
955927 1.39 OO-OOXX- 502
18 Lucie UrbaczkováLucie Urbaczková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
966127 1.39 OOOOXOXXX 502
19 Anna RiedlováAnna Riedlová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
955918 1.36 OOXOOXXX 470
20 Anna VachováAnna Vachová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
955712 1.33 OOOXXX 439
21 Aneta ŠmídováAneta Šmídová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
956102 1.33 OOXXOXXX 439
Celkem 21 závodníků

Skok o tyči - Muži (Finále)

Finále 1 (ne, 14.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 3.003.103.203.303.403.503.603.703.803.904.004.10 Body
1 Petr ZelinkaPetr Zelinka
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
870908 4.00 --------XXOOXOXXX 617
2 Marek OšmeraMarek Ošmera
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
870704 3.90 ------O-OXOXXX 590
3 Ondřej KřelinaOndřej Křelina
Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice
900801 3.90 ------O-OXXOXXX 590
4 David VeselýDavid Veselý
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
880819 3.90 -----XXOXOOXOXXOXXX 590
5 Jakub DeckerJakub Decker
USK PrahaUSK Praha
901029 3.80 ----OOOXOOXXX 562
6 Jiří BernášekJiří Bernášek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
890423 3.80 ------XO-XOXXX 562
7= Karel BernášekKarel Bernášek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
890423 3.80 ------O-XXOXXX 562
7= Petr KlusPetr Klus
AK KroměřížAK Kroměříž
850924 3.80 ------O-XXOXXX 562
9 Zbyněk ŽákZbyněk Žák
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
890422 3.30 --XXOOXXX 431
Jakub StündlJakub Stündl
AK ZlínAK Zlín
900518 DNP
Celkem 10 závodníků
Finále 2 (ne, 14.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 3.803.904.004.104.204.304.404.504.604.704.804.905.005.10 Body
1 Roland SchwarzlRoland Schwarzl
AustriaAustria
801210 5.00 ----------O-XOXXX 910
2 Mihail DudašMihail Dudaš
SerbiaSerbia
891115 4.80 --O-XO-XOOXOXOOXXX 849
3 Andrej BicianAndrej Bician
SlovakiaSlovakia
840515 4.70 -------XOOOXXX 819
4 Václav BarákVáclav Barák
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
901022 4.60 -O--XOOOXOXXOXXX 790
5 Pavel BaarPavel Baar
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
840418 4.50 -----OOOXXX 760
6 Tomáš PurmanTomáš Purman
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
801007 4.50 --O-OXOOOXXX 760
7= Jaroslav HedvičákJaroslav Hedvičák
AC PardubiceAC Pardubice
901213 4.50 --O-OOXOXOXXX 760
7= Adam NejedlýAdam Nejedlý
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
880203 4.50 ----O-XXOXOXXX 760
9 Jan SolfronkJan Solfronk
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
900301 4.30 O-OOXOOXXX 702
Celkem 9 závodníků

Skok o tyči - Junioři (Finále)

Finále 1 (ne, 14.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 2.202.302.402.502.602.702.802.903.003.103.203.303.403.503.603.703.803.90 Body
1 Jiří KordíkJiří Kordík
Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice
910112 3.80 --------O-O-XOOOOOXXX 562
2 Jan KafkaJan Kafka
Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice
910305 3.60 --------XXOO-OXOOOXXX 509
3 Ondřej VotinskýOndřej Votinský
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
920107 3.20 --OOXOOOOXXOXOOXXX 406
4 Přemysl HoráčekPřemysl Horáček
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
910917 3.20 --O-O-OOOOXOXXX 406
5 Petr MelničukPetr Melničuk
USK PrahaUSK Praha
920809 2.80 ---XOOOXXOXXX 309
Celkem 5 závodníků
Finále 2 (ne, 14.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 3.103.203.303.403.503.603.703.803.904.004.104.204.304.404.504.60 Body
1 Lukáš PosekanýLukáš Posekaný
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
921230 4.40 -------O--XO-XOOXXX 731
2 Jan ŠimonJan Šimon
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
910827 4.20 -------OOXOOOXXX 673
Roman PulíčekRoman Pulíček
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
910306 4.20 -------XO-O-O-XXX 673
4 Pavel NyklPavel Nykl
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
911111 4.00 ----O-OOOOXXX 617
Kajetán ČásenskýKajetán Čásenský
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
910705 4.00 -----OXXOOOXXOXXX 617
Marko IgličMarko Iglič
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
910408 NM
Celkem 6 závodníků

Skok o tyči - Dorostenci (Finále)

Finále 1 (ne, 14.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 2.202.302.402.502.602.702.802.903.003.103.203.303.403.503.603.703.803.90 Body
1 Alexandr RodriquezAlexandr Rodriquez
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
940624 3.70 --------O-XO-XO-XOOXXX 535
2 Lukáš KondrLukáš Kondr
AK MostAK Most
930505 3.40 ------O-O-XOOXXOXXX 457
3 Martin SitaMartin Sita
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
940526 3.20 ---O-O-OOOXXOXXX 406
4 Jan KubešJan Kubeš
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
940619 3.00 --OO-OOOOXXX 357
5 Vít HavelkaVít Havelka
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
930428 2.80 ------OXXX 309
Vojtěch HájekVojtěch Hájek
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
940504 DNP
Celkem 6 závodníků
Finále 2 (ne, 14.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 3.103.203.303.403.503.603.703.803.904.004.104.204.304.404.504.60 Body
1 Ondřej HonkaOndřej Honka
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
930513 4.30 -----XXO-O-XOXXOOXOXX- 702
Václav SedlákVáclav Sedlák
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
930206 4.30 -------O-OXXOXOOXXX 702
3 Jakub KubíčekJakub Kubíček
USK PrahaUSK Praha
940214 4.10 -O-XO-O-O-OOXXX 645
4 Adam FialaAdam Fiala
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
930528 3.70 O-OOXOXXOXOXXX 535
5 Jan KotekJan Kotek
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
930519 3.50 --OOXXOXXX 482
6 Matěj ChválaMatěj Chvála
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
930127 3.40 ---O-XXX 457
Celkem 6 závodníků

Skok o tyči - Žáci

(so, 13.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 2.002.102.202.302.402.502.602.702.802.903.003.103.203.303.403.503.60 Body
1 Marek BarešMarek Bareš
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
950518 3.50 --------O-OOOXXOXXOOXXX 482
2 Jan CíchaJan Cícha
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
950214 3.30 ----O-OOOOXOXOXXOXXOXXX 431
3 Radoš RyklRadoš Rykl
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
950318 3.20 -----OOOOOXOOXOXXX 406
4 Vojtěch NetymachVojtěch Netymach
ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice
951025 3.10 -----OOOXOOXOOXXX 381
5 Jiří SýkoraJiří Sýkora
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
950120 2.90 ---O-OOOXOOXXX 333
6 Adam PecenAdam Pecen
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
950505 2.90 --O-O-OXXOXXOXOXXX 333
7= Jakub HadamčíkJakub Hadamčík
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
950906 2.80 OOOO-OXOOOXXX 309
7= Matěj KaštovskýMatěj Kaštovský
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
950925 2.80 ----O-OOOXXX 309
9 Martin ŠachMartin Šach
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
950909 2.70 OOXOOOXOOOXXX 286
10 Matěj DynybylMatěj Dynybyl
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
960123 2.70 --OOOOXOXOXXX 286
11 Jiří GrygeraJiří Grygera
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
951113 2.70 OOOOXXOOOXOXXX 286
12 Dominik KlingerDominik Klinger
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
950702 2.60 OOOOXOOXOXXX 264
13 Jan DoležalJan Doležal
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
960606 2.50 --OOOOXXX 242
14 Martin TučekMartin Tuček
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
951205 2.40 OOXOXOXOXXX 220
15 Tomáš HomolaTomáš Homola
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
950722 2.40 OOOOXXOXXX 220
16 Dominik ŠejstalDominik Šejstal
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
950217 2.10 XOOXXX 159
Celkem 16 závodníků

Skok daleký - Muži

(so, 13.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Roland SchwarzlRoland Schwarzl
AustriaAustria
801210 7.20 6.947.207.137.20 862
2 Mihail DudašMihail Dudaš
SerbiaSerbia
891115 7.17 6.947.177.047.17 854
3 Adam NejedlýAdam Nejedlý
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
880203 7.17 6.82X7.177.17 854
4 Jaroslav HedvičákJaroslav Hedvičák
AC PardubiceAC Pardubice
901213 7.00 6.796.677.007.00 814
5 Andrej BicianAndrej Bician
SlovakiaSlovakia
840515 6.95 6.956.746.406.95 802
6 Pavel BaarPavel Baar
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
840418 6.93 6.766.936.746.93 797
7 Jakub VadlejchJakub Vadlejch
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
901010 6.78 6.456.426.786.78 762
8 Marek OšmeraMarek Ošmera
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
870704 6.63 6.366.63X6.63 727
9 Petr KlusPetr Klus
AK KroměřížAK Kroměříž
850924 6.50 6.386.136.506.50 697
10 Václav BarákVáclav Barák
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
901022 6.40 6.206.136.406.40 675
11 Petr ZelinkaPetr Zelinka
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
870908 6.40 XX6.406.40 675
12 Jan SolfronkJan Solfronk
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
900301 6.36 6.36XX6.36 666
13 Jakub DeckerJakub Decker
USK PrahaUSK Praha
901029 6.35 6.105.836.356.35 664
14 Zbyněk ŽákZbyněk Žák
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
890422 6.29 5.86X6.296.29 650
15 David VeselýDavid Veselý
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
880819 6.23 6.18X6.236.23 637
16 Jiří BernášekJiří Bernášek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
890423 6.20 6.136.076.206.20 630
17 Jakub StündlJakub Stündl
AK ZlínAK Zlín
900518 6.15 5.74X6.156.15 619
18 Karel BernášekKarel Bernášek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
890423 6.10 X6.104.506.10 608
19 Tomáš PurmanTomáš Purman
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
801007 6.00 5.856.00X6.00 587
20 Ondřej KřelinaOndřej Křelina
Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice
900801 5.99 5.995.675.525.99 584
David SazimaDavid Sazima
USK PrahaUSK Praha
871208 DNP
Celkem 21 závodníků

Skok daleký - Junioři

(so, 13.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan ŠimonJan Šimon
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
910827 6.89 6.616.866.896.89 788
2 Jiří KordíkJiří Kordík
Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice
910112 6.57 6.576.486.566.57 713
3 Kajetán ČásenskýKajetán Čásenský
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
910705 6.56 X6.496.566.56 711
4 Pavel NyklPavel Nykl
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
911111 6.56 6.56XX6.56 711
5 Roman PulíčekRoman Pulíček
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
910306 6.33 6.33XX6.33 659
6 Jan KafkaJan Kafka
Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice
910305 6.16 6.055.886.166.16 621
7 Marko IgličMarko Iglič
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
910408 5.93 5.815.934.565.93 571
8 Ondřej VotinskýOndřej Votinský
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
920107 5.89 5.525.675.895.89 563
9 Petr MelničukPetr Melničuk
USK PrahaUSK Praha
920809 5.89 5.895.655.775.89 563
10 Lukáš PosekanýLukáš Posekaný
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
921230 5.80 5.565.585.805.80 544
11 Přemysl HoráčekPřemysl Horáček
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
910917 5.39 5.395.335.345.39 459
Celkem 11 závodníků

Skok daleký - Dorostenci

(so, 13.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Václav SedlákVáclav Sedlák
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
930206 6.85 6.66X6.856.85 778
2 Adam FialaAdam Fiala
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
930528 6.34 5.876.346.046.34 661
3 Vít HavelkaVít Havelka
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
930428 6.33 6.00X6.336.33 659
4 Martin SitaMartin Sita
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
940526 6.10 5.776.10X6.10 608
5 Ondřej HonkaOndřej Honka
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
930513 6.05 X6.036.056.05 597
6 Vojtěch HájekVojtěch Hájek
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
940504 6.02 5.715.886.026.02 591
7 Pavel KrejčaPavel Krejča
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
930107 5.97 5.575.975.825.97 580
8 Matěj ChválaMatěj Chvála
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
930127 5.80 5.675.805.645.80 544
9 Lukáš KondrLukáš Kondr
AK MostAK Most
930505 5.68 5.685.325.425.68 519
10 Alexandr RodriquezAlexandr Rodriquez
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
940624 5.68 4.85X5.685.68 519
11 Jakub KubíčekJakub Kubíček
USK PrahaUSK Praha
940214 5.64 5.64X5.555.64 510
12 Jan KubešJan Kubeš
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
940619 5.51 5.515.40X5.51 483
13 Jan KotekJan Kotek
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
930519 4.86 4.863.554.804.86 356
Celkem 13 závodníků

Skok daleký - Žáci

(pá, 12.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tomáš HomolaTomáš Homola
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
950722 5.82 5.545.685.825.82 548
2 Adam PecenAdam Pecen
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
950505 5.67 5.045.675.635.67 516
3 Vojtěch NetymachVojtěch Netymach
ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice
951025 5.62 5.485.495.625.62 506
4 Jan CíchaJan Cícha
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
950214 5.60 5.605.435.505.60 502
5 Jiří SýkoraJiří Sýkora
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
950120 5.55 5.345.555.395.55 492
6 Dominik ŠejstalDominik Šejstal
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
950217 5.42 XX5.425.42 465
7 Matěj DynybylMatěj Dynybyl
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
960123 5.37 5.145.325.375.37 455
8 Matěj KaštovskýMatěj Kaštovský
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
950925 5.27 5.274.674.925.27 435
9 Jakub HadamčíkJakub Hadamčík
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
950906 5.26 5.264.994.715.26 433
10 Marek BarešMarek Bareš
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
950518 5.25 5.255.085.055.25 431
11 Jan DoležalJan Doležal
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
960606 5.24 5.244.87X5.24 429
12 Radoš RyklRadoš Rykl
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
950318 5.20 5.195.205.105.20 421
13 Martin TučekMartin Tuček
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
951205 5.07 5.015.074.925.07 396
14 Dominik KlingerDominik Klinger
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
950702 4.86 4.744.824.864.86 356
15 Martin ŠachMartin Šach
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
950909 4.80 4.804.113.764.80 345
16 Jiří GrygeraJiří Grygera
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
951113 4.54 4.374.514.544.54 297
Celkem 16 závodníků

Skok daleký - Ženy

(so, 13.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jana KorešováJana Korešová
USK PrahaUSK Praha
815408 6.17 6.07X6.176.17 902
2 Eliška KlučinováEliška Klučinová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
885414 6.00 5.89X6.006.00 850
3 Kateřina KonvalinkováKateřina Konvalinková
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
865514 5.94 5.945.72X5.94 831
4 Lucia SlaničkováLucia Slaničková
SlovakiaSlovakia
88 5.70 X5.705.665.70 759
5 Hana KavínováHana Kavínová
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
855409 5.53 X5.445.535.53 709
6 Žaneta VáclavkováŽaneta Václavková
Sokol Král.Vinohrady PrahaSokol Král.Vinohrady Praha
805218 5.50 5.50X5.245.50 700
7 Alexandra PrincováAlexandra Princová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
835210 5.36 5.345.195.365.36 660
8 Markéta MalarikováMarkéta Malariková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
885529 5.15 5.09X5.155.15 601
9 Šárka HezoučkáŠárka Hezoučká
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
875101 4.88 4.724.844.884.88 527
10 Eliška ŠkaloudováEliška Škaloudová
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
905831 4.79 4.304.524.794.79 503
Barbora ŠpotákováBarbora Špotáková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
815630 DNP
Celkem 11 závodníků

Skok daleký - Juniorky

(so, 13.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kateřina VodováKateřina Vodová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
915416 5.67 5.245.675.505.67 750
2 Klára ChmelařováKlára Chmelařová
AC PardubiceAC Pardubice
916006 5.59 5.595.50X5.59 726
3 Alena GalertováAlena Galertová
USK PrahaUSK Praha
925818 5.28 5.145.285.105.28 637
4 Aneta KomrskováAneta Komrsková
AK ZlínAK Zlín
925807 5.16 4.755.035.165.16 603
5 Veronika ChvátalováVeronika Chvátalová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
915202 5.07 4.945.074.925.07 578
6 Linda KomínkováLinda Komínková
ŠSK Klokan Mor. Nová VesŠSK Klokan Mor. Nová Ves
925926 4.99 X4.964.994.99 557
7 Eva JeníkováEva Jeníková
AC Česká LípaAC Česká Lípa
926128 4.98 4.294.984.684.98 554
8 Nikola SuchelováNikola Suchelová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
915908 4.95 4.924.834.954.95 546
9 Barbora HamáčkováBarbora Hamáčková
ŠAK SG Jablonec n/N.ŠAK SG Jablonec n/N.
925214 4.85 4.714.704.854.85 519
10 Vendula ZbořilováVendula Zbořilová
AC ProstějovAC Prostějov
915217 4.69 X4.564.694.69 477
11 Dominika MatuškováDominika Matušková
AC ProstějovAC Prostějov
925319 4.46 4.234.384.464.46 418
12 Iva VondrováIva Vondrová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
925703 4.36 4.004.354.364.36 393
Martina TejneckáMartina Tejnecká
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
915925 NM
Celkem 13 závodníků

Skok daleký - Dorostenky

(pá, 12.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Nikola ŘehounkováNikola Řehounková
AC PardubiceAC Pardubice
935729 5.41 5.415.305.245.41 674
2 Adéla NovotnáAdéla Novotná
SK Aktis PrahaSK Aktis Praha
945327 5.40 5.085.40X5.40 671
3 Nikol ŠebestíkováNikol Šebestíková
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
946124 5.23 4.354.965.235.23 623
4 Hana LuticováHana Luticová
Castelon (ESP)Castelon (ESP)
935402 5.21 X5.195.215.21 617
5 Nicol Alžběta JanekováNicol Alžběta Janeková
AK ZlínAK Zlín
935629 5.07 4.925.074.815.07 578
6 Klára MichalskáKlára Michalská
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
935409 5.05 5.054.64X5.05 573
7 Jana SotákováJana Sotáková
ASK BlanskoASK Blansko
935425 4.97 4.854.974.814.97 551
8 Klára LepeškováKlára Lepešková
SK Start TřeboňSK Start Třeboň
935722 4.95 4.954.58X4.95 546
9 Lucie SklenářováLucie Sklenářová
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
935808 4.91 X4.91X4.91 535
10 Eliška KřížováEliška Křížová
TJ Slovan VarnsdorfTJ Slovan Varnsdorf
935205 4.83 4.634.744.834.83 514
11 Denisa VondráškováDenisa Vondrášková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
945519 4.73 4.684.734.624.73 487
12 Nikola ČernáNikola Černá
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
936208 4.70 4.594.474.704.70 479
13 Radmila VrbováRadmila Vrbová
ŠSK Klokan Mor. Nová VesŠSK Klokan Mor. Nová Ves
946110 4.56 4.504.564.554.56 443
14 Leona SilnicováLeona Silnicová
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
935315 4.55 4.384.554.474.55 441
15 Anna KrutákováAnna Krutáková
ŠSK Klokan Mor. Nová VesŠSK Klokan Mor. Nová Ves
945406 4.44 4.234.094.444.44 413
16 Barbora OdložilováBarbora Odložilová
ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha
935221 4.37 XX4.374.37 396
17 Markéta UrbischováMarkéta Urbischová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
935130 4.30 3.804.144.304.30 379
Celkem 17 závodníků

Skok daleký - Žákyně

(pá, 12.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michaela BroumováMichaela Broumová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
955301 5.25 5.175.125.255.25 628
2 Denisa ChládkováDenisa Chládková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
955817 5.23 5.235.14X5.23 623
3 Lenka KučerováLenka Kučerová
AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto
955119 5.08 4.325.065.085.08 581
4 Michaela DudkováMichaela Dudková
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
955519 4.87 4.544.754.874.87 524
5 Monika MaškováMonika Mašková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
966202 4.81 X4.774.814.81 508
6 Tereza VytlačilováTereza Vytlačilová
ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička
955925 4.72 4.72XX4.72 485
7 Petra VítováPetra Vítová
ŠAK při 5. ZŠ Jablonec n/N.ŠAK při 5. ZŠ Jablonec n/N.
955119 4.65 4.514.604.654.65 466
8 Alena RoháčkováAlena Roháčková
AK SokolovAK Sokolov
955710 4.60 4.504.604.514.60 454
9 Lenka SvobodováLenka Svobodová
JAC BrnoJAC Brno
956012 4.55 4.55X4.344.55 441
10 Adéla BártováAdéla Bártová
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
955210 4.53 4.434.53X4.53 436
11 Barbora VachtováBarbora Vachtová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
956022 4.51 4.344.364.514.51 431
12 Anna RiedlováAnna Riedlová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
955918 4.48 4.354.354.484.48 423
13 Lucie UrbaczkováLucie Urbaczková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
966127 4.47 4.084.124.474.47 421
14 Denisa KaňákováDenisa Kaňáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
956010 4.42 4.424.32X4.42 408
15 Lenka JanoutováLenka Janoutová
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
955320 4.36 4.36X4.264.36 393
16 Anna VachováAnna Vachová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
955712 4.34 4.344.164.074.34 388
17 Agáta FaltováAgáta Faltová
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
955707 4.31 4.314.274.234.31 381
18 Jiřina JenčíkováJiřina Jenčíková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
955324 4.15 3.893.254.154.15 343
19 Aneta ŠmídováAneta Šmídová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
956102 4.05 3.424.052.974.05 319
20 Lada SvárovskáLada Svárovská
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
965710 3.83 3.523.513.833.83 270
Simona VystrčilováSimona Vystrčilová
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
955927 0 XXX0
Celkem 21 závodníků

Vrh koulí 3kg - Dorostenky

(pá, 12.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jana SotákováJana Sotáková
ASK BlanskoASK Blansko
935425 12.01 11.7112.0111.3612.01 662
2 Adéla NovotnáAdéla Novotná
SK Aktis PrahaSK Aktis Praha
945327 10.29 10.0909.8610.2910.29 548
3 Barbora OdložilováBarbora Odložilová
ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha
935221 10.20 08.5810.0210.2010.20 543
4 Nicol Alžběta JanekováNicol Alžběta Janeková
AK ZlínAK Zlín
935629 09.98 09.9809.4509.4109.98 528
5 Nikola ŘehounkováNikola Řehounková
AC PardubiceAC Pardubice
935729 09.91 09.2809.9109.1709.91 524
6 Lucie SklenářováLucie Sklenářová
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
935808 09.86 09.8609.2408.6809.86 520
7 Radmila VrbováRadmila Vrbová
ŠSK Klokan Mor. Nová VesŠSK Klokan Mor. Nová Ves
946110 09.81 09.7509.3709.8109.81 517
8 Hana LuticováHana Luticová
Castelon (ESP)Castelon (ESP)
935402 09.79 09.5009.6509.7909.79 516
9 Nikol ŠebestíkováNikol Šebestíková
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
946124 09.61 09.6109.2108.1109.61 504
10 Denisa VondráškováDenisa Vondrášková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
945519 09.35 09.3508.7609.1109.35 487
11 Leona SilnicováLeona Silnicová
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
935315 09.27 08.1308.9209.2709.27 482
12 Anna KrutákováAnna Krutáková
ŠSK Klokan Mor. Nová VesŠSK Klokan Mor. Nová Ves
945406 09.16 09.16X06.9909.16 475
13 Eliška KřížováEliška Křížová
TJ Slovan VarnsdorfTJ Slovan Varnsdorf
935205 09.15 09.1508.59X09.15 474
14 Klára MichalskáKlára Michalská
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
935409 09.03 07.3907.6809.0309.03 466
15 Nikola ČernáNikola Černá
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
936208 08.89 07.9808.8908.8508.89 457
16 Klára LepeškováKlára Lepešková
SK Start TřeboňSK Start Třeboň
935722 08.03 07.4308.0307.4708.03 401
17 Markéta UrbischováMarkéta Urbischová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
935130 07.87 X07.7707.8707.87 391
Celkem 17 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně

(pá, 12.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Anna VachováAnna Vachová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
955712 10.39 10.0509.4610.3910.39 555
2 Tereza VytlačilováTereza Vytlačilová
ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička
955925 10.32 10.2310.3209.8710.32 550
3 Lenka KučerováLenka Kučerová
AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto
955119 09.68 09.6809.2709.5609.68 509
4 Michaela BroumováMichaela Broumová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
955301 09.48 08.7809.4809.4709.48 495
5 Lada SvárovskáLada Svárovská
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
965710 09.24 08.6909.2408.1409.24 480
6 Lenka JanoutováLenka Janoutová
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
955320 09.09 09.0809.0908.5209.09 470
7 Denisa ChládkováDenisa Chládková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
955817 08.98 08.7408.7708.9808.98 463
8 Adéla BártováAdéla Bártová
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
955210 08.66 08.5908.6608.6208.66 442
9 Barbora VachtováBarbora Vachtová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
956022 08.57 08.3108.5708.5608.57 436
10 Michaela DudkováMichaela Dudková
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
955519 08.31 08.0807.9008.3108.31 419
11 Petra VítováPetra Vítová
ŠAK při 5. ZŠ Jablonec n/N.ŠAK při 5. ZŠ Jablonec n/N.
955119 08.30 07.9307.6408.3008.30 419
12 Jiřina JenčíkováJiřina Jenčíková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
955324 08.27 08.2708.2708.2108.27 417
13 Denisa KaňákováDenisa Kaňáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
956010 07.93 07.5407.9307.7907.93 395
14 Simona VystrčilováSimona Vystrčilová
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
955927 07.79 07.2707.1407.7907.79 386
15 Aneta ŠmídováAneta Šmídová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
956102 07.65 07.5107.6507.4407.65 377
16 Lenka SvobodováLenka Svobodová
JAC BrnoJAC Brno
956012 07.48 07.2007.4806.8907.48 366
17 Anna RiedlováAnna Riedlová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
955918 07.46 06.1906.8207.4607.46 365
18 Agáta FaltováAgáta Faltová
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
955707 07.40 06.9707.4007.1807.40 361
19 Alena RoháčkováAlena Roháčková
AK SokolovAK Sokolov
955710 07.28 07.2807.0606.5307.28 353
20 Monika MaškováMonika Mašková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
966202 07.00 05.8406.9407.0007.00 335
21 Lucie UrbaczkováLucie Urbaczková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
966127 06.92 06.9206.4706.7506.92 330
Celkem 21 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci

(pá, 12.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jiří SýkoraJiří Sýkora
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
950120 14.03 12.7911.8514.0314.03 730
2 Radoš RyklRadoš Rykl
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
950318 12.19 12.0912.1912.0012.19 618
3 Jan DoležalJan Doležal
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
960606 12.10 10.9012.1011.1612.10 612
4 Matěj DynybylMatěj Dynybyl
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
960123 11.76 10.6811.1811.7611.76 592
5 Matěj KaštovskýMatěj Kaštovský
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
950925 11.66 11.6611.0911.0211.66 586
6 Adam PecenAdam Pecen
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
950505 11.27 09.8709.7611.2711.27 562
Dominik ŠejstalDominik Šejstal
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
950217 11.27 11.2710.5010.9011.27 562
8 Marek BarešMarek Bareš
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
950518 10.89 09.5410.8909.6110.89 539
9 Jan CíchaJan Cícha
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
950214 10.55 08.4608.9710.5510.55 519
10 Tomáš HomolaTomáš Homola
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
950722 10.51 08.7609.7810.5110.51 516
11 Vojtěch NetymachVojtěch Netymach
ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice
951025 10.42 09.8710.4209.8010.42 511
12 Jakub HadamčíkJakub Hadamčík
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
950906 09.58 08.4909.3409.5809.58 460
13 Dominik KlingerDominik Klinger
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
950702 09.32 08.6609.2809.3209.32 445
14 Jiří GrygeraJiří Grygera
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
951113 09.19 08.8308.9209.1909.19 437
15 Martin ŠachMartin Šach
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
950909 09.18 X09.1809.0209.18 437
16 Martin TučekMartin Tuček
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
951205 08.35 08.3508.2307.4608.35 387
Celkem 16 závodníků

Vrh koulí 4kg - Ženy

(so, 13.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Barbora ŠpotákováBarbora Špotáková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
815630 14.51 X14.5114.0414.51 828
2 Eliška KlučinováEliška Klučinová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
885414 13.10 12.7913.10X13.10 734
3 Šárka HezoučkáŠárka Hezoučká
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
875101 12.80 12.4212.2012.8012.80 714
4 Žaneta VáclavkováŽaneta Václavková
Sokol Král.Vinohrady PrahaSokol Král.Vinohrady Praha
805218 12.07 11.8411.5712.0712.07 666
5 Alexandra PrincováAlexandra Princová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
835210 11.15 11.1511.0110.8511.15 605
6 Jana KorešováJana Korešová
USK PrahaUSK Praha
815408 11.07 10.5309.8611.0711.07 600
7 Kateřina KonvalinkováKateřina Konvalinková
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
865514 10.51 X10.51X10.51 563
8 Markéta MalarikováMarkéta Malariková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
885529 10.14 09.7709.8510.1410.14 539
9 Eliška ŠkaloudováEliška Škaloudová
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
905831 10.00 10.0009.3609.4610.00 529
10 Lucia SlaničkováLucia Slaničková
SlovakiaSlovakia
88 09.92 09.92X09.8009.92 524
11 Hana KavínováHana Kavínová
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
855409 08.38 08.3806.5707.8508.38 424
Celkem 11 závodníků

Vrh koulí 4kg - Juniorky

(so, 13.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Alena GalertováAlena Galertová
USK PrahaUSK Praha
925818 11.03 10.3211.0310.9011.03 597
2 Kateřina VodováKateřina Vodová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
915416 10.59 09.8910.5910.5210.59 568
3 Barbora HamáčkováBarbora Hamáčková
ŠAK SG Jablonec n/N.ŠAK SG Jablonec n/N.
925214 10.19 10.15X10.1910.19 542
4 Veronika ChvátalováVeronika Chvátalová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
915202 09.97 X09.9709.5909.97 527
5 Aneta KomrskováAneta Komrsková
AK ZlínAK Zlín
925807 09.61 09.6108.6608.9609.61 504
6 Eva JeníkováEva Jeníková
AC Česká LípaAC Česká Lípa
926128 09.39 09.1309.3908.6009.39 490
7 Martina TejneckáMartina Tejnecká
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
915925 09.01 09.0108.72X09.01 465
8 Linda KomínkováLinda Komínková
ŠSK Klokan Mor. Nová VesŠSK Klokan Mor. Nová Ves
925926 08.80 08.6808.2808.8008.80 451
9 Iva VondrováIva Vondrová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
925703 08.46 07.9407.7108.4608.46 429
10 Nikola SuchelováNikola Suchelová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
915908 08.43 X08.3408.4308.43 427
11 Vendula ZbořilováVendula Zbořilová
AC ProstějovAC Prostějov
915217 08.31 07.7908.3108.0408.31 419
12 Dominika MatuškováDominika Matušková
AC ProstějovAC Prostějov
925319 08.26 08.2608.1608.2108.26 416
13 Klára ChmelařováKlára Chmelařová
AC PardubiceAC Pardubice
916006 07.41 07.4107.3406.9207.41 361
Celkem 13 závodníků

Vrh koulí 5kg - Dorostenci

(so, 13.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Pavel KrejčaPavel Krejča
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
930107 15.13 X15.1314.9415.13 798
2 Adam FialaAdam Fiala
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
930528 14.04 13.6713.3014.0414.04 731
3 Ondřej HonkaOndřej Honka
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
930513 13.15 11.8312.0313.1513.15 676
4 Jakub KubíčekJakub Kubíček
USK PrahaUSK Praha
940214 12.35 11.7612.2712.3512.35 628
5 Lukáš KondrLukáš Kondr
AK MostAK Most
930505 12.31 12.3112.14X12.31 625
6 Václav SedlákVáclav Sedlák
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
930206 12.06 11.3112.06X12.06 610
7 Jan KotekJan Kotek
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
930519 11.63 10.5211.6311.6111.63 584
8 Jan KubešJan Kubeš
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
940619 11.27 11.27X10.9511.27 562
9 Martin SitaMartin Sita
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
940526 11.07 10.6111.07X11.07 550
10 Vít HavelkaVít Havelka
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
930428 09.57 09.4209.5708.8609.57 460
11 Matěj ChválaMatěj Chvála
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
930127 09.34 09.3408.7408.9709.34 446
12 Alexandr RodriquezAlexandr Rodriquez
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
940624 08.60 XX08.6008.60 402
Vojtěch HájekVojtěch Hájek
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
940504 NM
Celkem 13 závodníků

Vrh koulí 6kg - Junioři

(so, 13.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jiří KordíkJiří Kordík
Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice
910112 13.97 13.3813.0313.9713.97 727
2 Kajetán ČásenskýKajetán Čásenský
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
910705 13.73 12.98X13.7313.73 712
3 Jan ŠimonJan Šimon
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
910827 13.27 12.8513.2712.5113.27 684
4 Petr MelničukPetr Melničuk
USK PrahaUSK Praha
920809 12.58 11.8212.58X12.58 642
5 Roman PulíčekRoman Pulíček
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
910306 11.46 11.4611.1811.0711.46 574
6 Pavel NyklPavel Nykl
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
911111 11.35 10.7010.3911.3511.35 567
7 Jan KafkaJan Kafka
Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice
910305 11.30 10.8511.1011.3011.30 564
8 Přemysl HoráčekPřemysl Horáček
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
910917 11.09 10.3010.5011.0911.09 551
9 Lukáš PosekanýLukáš Posekaný
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
921230 11.06 11.0611.05X11.06 549
10 Marko IgličMarko Iglič
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
910408 10.94 10.9410.7010.7610.94 542
11 Ondřej VotinskýOndřej Votinský
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
920107 09.42 09.42XX09.42 451
Celkem 11 závodníků

Vrh koulí 7,26kg - Muži

(so, 13.2.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Roland SchwarzlRoland Schwarzl
AustriaAustria
801210 14.77 14.4114.0614.7714.77 776
2 Jakub VadlejchJakub Vadlejch
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
901010 14.03 12.6313.9914.0314.03 730
3 Pavel BaarPavel Baar
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
840418 13.68 13.0513.6813.0313.68 709
4 Zbyněk ŽákZbyněk Žák
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
890422 13.25 13.2511.93X13.25 682
5 Adam NejedlýAdam Nejedlý
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
880203 13.09 12.5512.7913.0913.09 673
6 Mihail DudašMihail Dudaš
SerbiaSerbia
891115 12.75 11.9912.75X12.75 652
7 Andrej BicianAndrej Bician
SlovakiaSlovakia
840515 12.54 12.5412.3812.2412.54 639
8 Marek OšmeraMarek Ošmera
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
870704 12.16 11.6412.1312.1612.16 616
9 Jakub DeckerJakub Decker
USK PrahaUSK Praha
901029 11.85 11.8511.4711.6711.85 597
10 Tomáš PurmanTomáš Purman
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
801007 11.80 11.35X11.8011.80 594
11 Petr KlusPetr Klus
AK KroměřížAK Kroměříž
850924 11.61 11.3511.2311.6111.61 583
12 Jakub StündlJakub Stündl
AK ZlínAK Zlín
900518 11.24 11.0811.1411.2411.24 560
13 Jaroslav HedvičákJaroslav Hedvičák
AC PardubiceAC Pardubice
901213 11.12 11.0710.7011.1211.12 553
14 Ondřej KřelinaOndřej Křelina
Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice
900801 11.04 11.04XX11.04 548
15 Petr ZelinkaPetr Zelinka
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
870908 11.02 11.0210.9911.0211.02 547
16 David VeselýDavid Veselý
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
880819 10.98 09.5310.98X10.98 545
17 Jan SolfronkJan Solfronk
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
900301 10.56 10.4410.2910.5610.56 519
18 Václav BarákVáclav Barák
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
901022 10.08 09.9910.0810.0110.08 490
19 Karel BernášekKarel Bernášek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
890423 09.02 09.0208.82X09.02 427
20 Jiří BernášekJiří Bernášek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
890423 08.58 08.0408.5808.5808.58 401
Celkem 20 závodníků
Pětiboj hala - Ženy
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Jana KorešováJana Korešová 815408 USK PrahaUSK Praha 4269
2 Eliška KlučinováEliška Klučinová 885414 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4227
3 Hana KavínováHana Kavínová 855409 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 3730
4 Lucia SlaničkováLucia Slaničková 88 SlovakiaSlovakia 3688
5 Alexandra PrincováAlexandra Princová 835210 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3675
6 Žaneta VáclavkováŽaneta Václavková 805218 Sokol Král.Vinohrady PrahaSokol Král.Vinohrady Praha 3600
7 Markéta MalarikováMarkéta Malariková 885529 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3501
8 Eliška ŠkaloudováEliška Škaloudová 905831 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 3183
9 Šárka HezoučkáŠárka Hezoučká 875101 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2589
Barbora ŠpotákováBarbora Špotáková 815630 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha DNF
Kateřina KonvalinkováKateřina Konvalinková 865514 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice DNF
Poznámky:
Korešová J. 4269 (08.43/1032-1.69/842-11.07/600-6.17/902-2:14.95/893)
Klučinová E. 4227 (08.98/914-1.81/991-13.10/734-6.00/850-2:26.42/738)
Kavínová H. 3730 (09.00/910-1.66/806-08.38/424-5.53/709-2:15.80/881)
Slaničková L. 3688 (09.24/860-1.69/842-09.92/524-5.70/759-2:29.17/703)
Princová A. 3675 (09.30/848-1.69/842-11.15/605-5.36/660-2:27.84/720)
Václavková Ž. 3600 (09.29/850-1.63/771-12.07/666-5.50/700-2:36.57/613)
Malariková M. 3501 (09.35/838-1.66/806-10.14/539-5.15/601-2:28.12/717)
Škaloudová E. 3183 (09.54/800-1.60/736-10.00/529-4.79/503-2:36.41/615)
Hezoučká Š. 2589 (09.98/716-1.51/632-12.80/714-4.88/527-DNF/000)
Špotáková B. 2625 (08.96/918-1.72/879-14.51/828-DNP/)
Konvalinková K. 2310 (/-1.75/916-10.51/563-5.94/831-DNP/)
Celkem 11 závodníků
Pětiboj hala - Juniorky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Kateřina VodováKateřina Vodová 915416 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 3530
2 Alena GalertováAlena Galertová 925818 USK PrahaUSK Praha 3453
3 Aneta KomrskováAneta Komrsková 925807 AK ZlínAK Zlín 3278
4 Klára ChmelařováKlára Chmelařová 916006 AC PardubiceAC Pardubice 3118
5 Barbora HamáčkováBarbora Hamáčková 925214 ŠAK SG Jablonec n/N.ŠAK SG Jablonec n/N. 3065
6 Eva JeníkováEva Jeníková 926128 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2987
7 Nikola SuchelováNikola Suchelová 915908 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2948
8 Veronika ChvátalováVeronika Chvátalová 915202 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2946
9 Dominika MatuškováDominika Matušková 925319 AC ProstějovAC Prostějov 2882
10 Linda KomínkováLinda Komínková 925926 ŠSK Klokan Mor. Nová VesŠSK Klokan Mor. Nová Ves 2781
11 Iva VondrováIva Vondrová 925703 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2350
Vendula ZbořilováVendula Zbořilová 915217 AC ProstějovAC Prostějov DNF
Martina TejneckáMartina Tejnecká 915925 Atletika ChrudimAtletika Chrudim DNF
Poznámky:
Vodová K. 3530 (09.64/781-1.69/842-10.59/568-5.67/750-2:38.59/589)
Galertová A. 3453 (09.30/848-1.60/736-11.03/597-5.28/637-2:34.69/635)
Komrsková A. 3278 (09.25/858-1.69/842-09.61/504-5.16/603-2:49.27/471)
Chmelařová K. 3118 (09.37/834-1.51/632-07.41/361-5.59/726-2:40.65/565)
Hamáčková B. 3065 (09.10/889-1.51/632-10.19/542-4.85/519-2:48.11/483)
Jeníková E. 2987 (09.79/752-1.33/439-09.39/490-4.98/554-2:25.39/752)
Suchelová N. 2948 (09.82/746-1.54/666-08.43/427-4.95/546-2:40.88/563)
Chvátalová V. 2946 (09.90/731-1.45/566-09.97/527-5.07/578-2:42.59/544)
Matušková D. 2882 (09.91/729-1.60/736-08.26/416-4.46/418-2:39.08/583)
Komínková L. 2781 (09.94/723-1.33/439-08.80/451-4.99/557-2:36.75/611)
Vondrová I. 2350 (10.99/538-1.42/534-08.46/429-4.36/393-2:50.74/456)
Zbořilová V. 2212 (10.34/650-1.54/666-08.31/419-4.69/477-DNP/)
Tejnecká M. 1794 (10.08/697-1.51/632-09.01/465-NM/-DNP/)
Celkem 13 závodníků
Pětiboj hala - Dorostenky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Adéla NovotnáAdéla Novotná 945327 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 3447
2 Jana SotákováJana Sotáková 935425 ASK BlanskoASK Blansko 3437
3 Nikola ŘehounkováNikola Řehounková 935729 AC PardubiceAC Pardubice 3353
4 Nicol Alžběta JanekováNicol Alžběta Janeková 935629 AK ZlínAK Zlín 3200
5 Hana LuticováHana Luticová 935402 Castelon (ESP)Castelon (ESP) 3172
6 Nikol ŠebestíkováNikol Šebestíková 946124 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 3146
7 Denisa VondráškováDenisa Vondrášková 945519 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3055
8 Klára LepeškováKlára Lepešková 935722 SK Start TřeboňSK Start Třeboň 2978
9 Lucie SklenářováLucie Sklenářová 935808 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 2898
10 Nikola ČernáNikola Černá 936208 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2887
11 Eliška KřížováEliška Křížová 935205 TJ Slovan VarnsdorfTJ Slovan Varnsdorf 2881
12 Radmila VrbováRadmila Vrbová 946110 ŠSK Klokan Mor. Nová VesŠSK Klokan Mor. Nová Ves 2871
13 Leona SilnicováLeona Silnicová 935315 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 2802
14 Anna KrutákováAnna Krutáková 945406 ŠSK Klokan Mor. Nová VesŠSK Klokan Mor. Nová Ves 2610
15 Markéta UrbischováMarkéta Urbischová 935130 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2551
Klára MichalskáKlára Michalská 935409 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. DNF
Barbora OdložilováBarbora Odložilová 935221 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha DNF
Poznámky:
Po ukončení soutěže před odesláním výsledků na web ČAS (www.atletika.cz) změňte v časovém pořadu název disciplíny celkový bodový stav na příslušný název víceboje (např. desetiboj) tak, aby bylo možné zpracovat korektně statistiku!
Novotná A. 3447 (09.13/883-1.60/736-10.29/548-5.40/671-2:36.91/609)
Sotáková J. 3437 (08.79/954-1.48/599-12.01/662-4.97/551-2:31.72/671)
Řehounková N. 3353 (08.85/941-1.42/534-09.91/524-5.41/674-2:31.03/680)
Janeková N. 3200 (09.48/812-1.54/666-09.98/528-5.07/578-2:36.26/616)
Luticová H. 3172 (09.43/822-1.54/666-09.79/516-5.21/617-2:41.90/551)
Šebestíková N. 3146 (08.84/944-1.48/599-09.61/504-5.23/623-2:48.85/476)
Vondrášková D. 3055 (09.35/838-1.54/666-09.35/487-4.73/487-2:39.67/577)
Lepešková K. 2978 (09.50/808-1.54/666-08.03/401-4.95/546-2:41.39/557)
Sklenářová L. 2898 (09.90/731-1.51/632-09.86/520-4.91/535-2:48.47/480)
Černá N. 2887 (09.53/802-1.51/632-08.89/457-4.70/479-2:44.96/517)
Křížová E. 2881 (09.85/740-1.54/666-09.15/474-4.83/514-2:47.79/487)
Vrbová R. 2871 (09.39/830-1.51/632-09.81/517-4.56/443-2:51.37/449)
Silnicová L. 2802 (10.12/690-1.63/771-09.27/482-4.55/441-2:54.52/418)
Krutáková A. 2610 (09.76/758-1.45/566-09.16/475-4.44/413-2:56.52/398)
Urbischová M. 2551 (09.94/723-1.48/599-07.87/391-4.30/379-2:50.44/459)
Michalská K. 2387 (09.31/846-1.39/502-09.03/466-5.05/573-DNP/)
Odložilová B. 2165 (10.47/627-1.48/599-10.20/543-4.37/396-DNP/)
Celkem 17 závodníků
Pětiboj hala - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Michaela BroumováMichaela Broumová 955301 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3102
2 Michaela DudkováMichaela Dudková 955519 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 2946
3 Tereza VytlačilováTereza Vytlačilová 955925 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 2923
4 Denisa ChládkováDenisa Chládková 955817 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2895
5 Lenka KučerováLenka Kučerová 955119 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 2862
6 Petra VítováPetra Vítová 955119 ŠAK při 5. ZŠ Jablonec n/N.ŠAK při 5. ZŠ Jablonec n/N. 2842
7 Alena RoháčkováAlena Roháčková 955710 AK SokolovAK Sokolov 2806
8 Adéla BártováAdéla Bártová 955210 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 2784
9 Lenka SvobodováLenka Svobodová 956012 JAC BrnoJAC Brno 2694
10 Monika MaškováMonika Mašková 966202 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2656
11 Agáta FaltováAgáta Faltová 955707 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 2642
12 Barbora VachtováBarbora Vachtová 956022 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2553
13 Anna VachováAnna Vachová 955712 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2507
14 Lenka JanoutováLenka Janoutová 955320 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 2484
15 Denisa KaňákováDenisa Kaňáková 956010 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2417
16 Lucie UrbaczkováLucie Urbaczková 966127 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2348
17 Jiřina JenčíkováJiřina Jenčíková 955324 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2294
18 Aneta ŠmídováAneta Šmídová 956102 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2230
19 Anna RiedlováAnna Riedlová 955918 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2229
20 Lada SvárovskáLada Svárovská 965710 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1908
Simona VystrčilováSimona Vystrčilová 955927 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno DNF
Poznámky:
Broumová M. 3102 (09.63/783-1.51/632-09.48/495-5.25/628-2:40.79/564)
Dudková M. 2946 (09.59/791-1.51/632-08.31/419-4.87/524-2:39.35/580)
Vytlačilová T. 2923 (09.78/754-1.45/566-10.32/550-4.72/485-2:40.44/568)
Chládková D. 2895 (11.83/408-1.63/771-08.98/463-5.23/623-2:35.13/630)
Kučerová L. 2862 (10.09/695-1.45/566-09.68/509-5.08/581-2:45.57/511)
Vítová P. 2842 (09.47/814-1.45/566-08.30/419-4.65/466-2:39.66/577)
Roháčková A. 2806 (09.82/746-1.60/736-07.28/353-4.60/454-2:44.98/517)
Bártová A. 2784 (09.72/765-1.48/599-08.66/442-4.53/436-2:42.77/542)
Svobodová L. 2694 (09.50/808-1.42/534-07.48/366-4.55/441-2:42.48/545)
Mašková M. 2656 (10.34/650-1.48/599-07.00/335-4.81/508-2:40.77/564)
Faltová A. 2642 (09.52/804-1.42/534-07.40/361-4.31/381-2:40.98/562)
Vachtová B. 2553 (10.25/666-1.39/502-08.57/436-4.51/431-2:44.88/518)
Vachová A. 2507 (09.53/802-1.33/439-10.39/555-4.34/388-3:04.68/323)
Janoutová L. 2484 (10.32/653-1.45/566-09.09/470-4.36/393-2:56.10/402)
Kaňáková D. 2417 (10.27/662-1.39/502-07.93/395-4.42/408-2:51.32/450)
Urbaczková L. 2348 (10.68/590-1.39/502-06.92/330-4.47/421-2:46.11/505)
Jenčíková J. 2294 (10.28/661-1.42/534-08.27/417-4.15/343-3:02.91/339)
Šmídová A. 2230 (10.46/629-1.33/439-07.65/377-4.05/319-2:49.78/466)
Riedlová A. 2229 (10.33/652-1.36/470-07.46/365-4.48/423-3:05.17/319)
Svárovská L. 1908 (12.27/347-1.42/534-09.24/480-3.83/270-3:10.16/277)
Vystrčilová S. 1358 (11.42/470-1.39/502-07.79/386-0/-DNP/)
Celkem 21 závodníků
Sedmiboj hala - Muži
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Roland SchwarzlRoland Schwarzl 801210 AustriaAustria 5807
2 Mihail DudašMihail Dudaš 891115 SerbiaSerbia 5709
3 Pavel BaarPavel Baar 840418 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 5580
4 Adam NejedlýAdam Nejedlý 880203 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5535
5 Jaroslav HedvičákJaroslav Hedvičák 901213 AC PardubiceAC Pardubice 5381
6 Václav BarákVáclav Barák 901022 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 5110
7 Marek OšmeraMarek Ošmera 870704 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5073
8 Jan SolfronkJan Solfronk 900301 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 4974
9 Petr ZelinkaPetr Zelinka 870908 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4734
10 Petr KlusPetr Klus 850924 AK KroměřížAK Kroměříž 4704
11 David VeselýDavid Veselý 880819 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 4700
12 Jakub DeckerJakub Decker 901029 USK PrahaUSK Praha 4566
13 Zbyněk ŽákZbyněk Žák 890422 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 4471
14 Tomáš PurmanTomáš Purman 801007 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 4385
15 Karel BernášekKarel Bernášek 890423 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4375
16 Ondřej KřelinaOndřej Křelina 900801 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 4364
17 Jiří BernášekJiří Bernášek 890423 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4258
Andrej BicianAndrej Bician 840515 SlovakiaSlovakia DNF
Jakub StündlJakub Stündl 900518 AK ZlínAK Zlín DNF
Jakub VadlejchJakub Vadlejch 901010 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha DNF
David SazimaDavid Sazima 871208 USK PrahaUSK Praha DNF
Poznámky:

Schwarzl R. 5807 (07.27/789-7.20/862-14.77/776-1.93/740-08.18/937-5.00/910-2:47.44/793)
Dudaš M. 5709 (07.02/875-7.17/854-12.75/652-1.99/794-08.48/865-4.80/849-2:44.88/820)
Baar P. 5580 (06.98/889-6.93/797-13.68/709-1.90/714-08.34/898-4.50/760-2:45.53/813)
Nejedlý A. 5535 (07.25/796-7.17/854-13.09/673-1.93/740-08.22/927-4.50/760-2:48.13/785)
Hedvičák J. 5381 (07.03/872-7.00/814-11.12/553-1.87/687-08.37/891-4.50/760-2:46.34/804)
Barák V. 5110 (07.35/762-6.40/675-10.08/490-1.81/636-08.58/841-4.60/790-2:36.23/916)
Ošmera M. 5073 (07.02/875-6.63/727-12.16/616-1.84/661-08.59/839-3.90/590-2:50.06/765)
Solfronk J. 4974 (07.28/785-6.36/666-10.56/519-1.81/636-08.55/848-4.30/702-2:45.03/818)
Zelinka P. 4734 (07.41/742-6.40/675-11.02/547-1.93/740-08.73/806-4.00/617-3:05.96/607)
Klus P. 4704 (07.40/745-6.50/697-11.61/583-1.78/610-08.57/843-3.80/562-3:00.06/664)
Veselý D. 4700 (07.46/726-6.23/637-10.98/545-1.93/740-08.75/802-3.90/590-3:00.47/660)
Decker J. 4566 (07.40/745-6.35/664-11.85/597-1.75/585-09.10/724-3.80/562-2:57.52/689)
Žák Z. 4471 (07.49/716-6.29/650-13.25/682-1.96/767-08.97/752-3.30/431-3:21.05/473)
Purman T. 4385 (07.92/583-6.00/587-11.80/594-1.78/610-09.31/679-4.50/760-3:09.74/572)
Bernášek K. 4375 (07.56/694-6.10/608-09.02/427-1.87/687-09.19/704-3.80/562-2:57.05/693)
Křelina O. 4364 (07.58/687-5.99/584-11.04/548-1.75/585-08.87/775-3.90/590-3:07.23/595)
Bernášek J. 4258 (07.40/745-6.20/630-08.58/401-1.63/488-09.35/671-3.80/562-2:50.39/761)
Bician A. 3840 (07.20/813-6.95/802-12.54/639-1.96/767-DQ/-4.70/819-DNP/)
Stündl J. 3272 (07.33/769-6.15/619-11.24/560-1.72/560-08.92/764-DNP/)
Vadlejch J. 2224 (07.44/732-6.78/762-14.03/730-DNP/)
Sazima D. 819 (07.18/819-DNP/)
Celkem 21 závodníků
Sedmiboj hala - Junioři
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Jan ŠimonJan Šimon 910827 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5117
2 Kajetán ČásenskýKajetán Čásenský 910705 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5105
3 Pavel NyklPavel Nykl 911111 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 5013
4 Jiří KordíkJiří Kordík 910112 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 5009
5 Roman PulíčekRoman Pulíček 910306 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 4767
6 Lukáš PosekanýLukáš Posekaný 921230 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4530
7 Jan KafkaJan Kafka 910305 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 4510
8 Petr MelničukPetr Melničuk 920809 USK PrahaUSK Praha 4293
9 Přemysl HoráčekPřemysl Horáček 910917 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4040
10 Ondřej VotinskýOndřej Votinský 920107 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 3893
11 Marko IgličMarko Iglič 910408 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNF
Poznámky:
Po ukončení soutěže před odesláním výsledků na web ČAS (www.atletika.cz) změňte v časovém pořadu název disciplíny celkový bodový stav na příslušný název víceboje (např. desetiboj) tak, aby bylo možné zpracovat korektně statistiku!
Šimon J. 5117 (07.32/772-6.89/788-13.27/684-1.93/740-08.82/786-4.20/673-2:59.01/674)
Čásenský K. 5105 (07.50/713-6.56/711-13.73/712-1.90/714-08.39/886-4.00/617-2:51.29/752)
Nykl P. 5013 (07.37/755-6.56/711-11.35/567-1.93/740-08.46/869-4.00/617-2:51.11/754)
Kordík J. 5009 (07.24/799-6.57/713-13.97/727-1.78/610-08.56/846-3.80/562-2:51.33/752)
Pulíček R. 4767 (07.64/668-6.33/659-11.46/574-1.90/714-08.65/825-4.20/673-3:01.02/654)
Posekaný L. 4530 (07.65/665-5.80/544-11.06/549-1.78/610-08.90/768-4.40/731-3:00.17/663)
Kafka J. 4510 (07.49/716-6.16/621-11.30/564-1.81/636-08.85/779-3.60/509-2:57.92/685)
Melničuk P. 4293 (07.35/762-5.89/563-12.58/642-1.63/488-08.69/816-2.80/309-2:55.10/713)
Horáček P. 4040 (07.67/659-5.39/459-11.09/551-1.75/585-09.22/698-3.20/406-2:58.25/682)
Votinský O. 3893 (07.48/719-5.89/563-09.42/451-1.72/560-10.20/504-3.20/406-2:57.36/690)
Iglič M. 3148 (07.52/706-5.93/571-10.94/542-1.84/661-09.36/668-NM/-DNP/)
Celkem 11 závodníků
Sedmiboj hala - Dorostenci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Václav SedlákVáclav Sedlák 930206 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5370
2 Adam FialaAdam Fiala 930528 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 4568
3 Ondřej HonkaOndřej Honka 930513 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4466
4 Jakub KubíčekJakub Kubíček 940214 USK PrahaUSK Praha 4369
5 Martin SitaMartin Sita 940526 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 4202
6 Vít HavelkaVít Havelka 930428 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4168
7 Matěj ChválaMatěj Chvála 930127 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 4071
8 Lukáš KondrLukáš Kondr 930505 AK MostAK Most 3993
9 Jan KotekJan Kotek 930519 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 3692
10 Jan KubešJan Kubeš 940619 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 3673
11 Alexandr RodriquezAlexandr Rodriquez 940624 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3497
Pavel KrejčaPavel Krejča 930107 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim DNF