výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR žáků a žákyň

Jablonec nad Nisou (6. - 7. 3. 2010)

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 6.3.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek BakalárMarek Bakalár 950511 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.27
2= Jan VašíkJan Vašík 950209 Batt klub N.Město na Mor.Batt klub N.Město na Mor. 07.61
2= Daniel KotarbaDaniel Kotarba 950305 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.61
4 Lukáš SchořLukáš Schoř 950402 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 07.75
5 Tomáš KubíkTomáš Kubík 951201 BYAC BrnoBYAC Brno 07.76
6 Tomáš MošaTomáš Moša 960711 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 07.91
7 Jiří KrčmářJiří Krčmář 950509 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 08.09
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 6.3.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip KoukalFilip Koukal 950519 BYAC BrnoBYAC Brno 07.43
2 Jan ŠafránekJan Šafránek 950522 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 07.44
3 Jan KuklíkJan Kuklík 960330 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 07.61
4 Lukáš HodboďLukáš Hodboď 960302 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 07.66
5 Antonín VobeckýAntonín Vobecký 950417 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 07.78
6 Viet Milan LeViet Milan Le 960328 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 07.83
7 Tomáš DostrašilTomáš Dostrašil 960819 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 08.04
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 6.3.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch NetymachVojtěch Netymach 951025 ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice 07.44
2 Tomáš BártaTomáš Bárta 950415 BYAC BrnoBYAC Brno 07.56
3 Ondřej DokládalOndřej Dokládal 950317 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 07.66
4 Michal UjhelyiMichal Ujhelyi 950620 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 07.70
5 Petr BerkaPetr Berka 950729 AK ŽatecAK Žatec 07.71
6 Petr ŠroubekPetr Šroubek 950131 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 07.77
7 Jakub BurlákJakub Burlák 960626 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 07.82
Celkem 7 závodníků
Rozběh 4 (so, 6.3.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub ŽurovecJakub Žurovec 950217 AK HodonínAK Hodonín 07.37
2 Marek BranikovičMarek Branikovič 960128 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 07.55
3 Jan BezákJan Bezák 950606 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.64
4 Jakub LedvinaJakub Ledvina 950926 AC DomažliceAC Domažlice 07.83
5 David LašekDavid Lašek 950915 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 07.89
6 Martin KloudMartin Kloud 950808 TJ KlatovyTJ Klatovy 07.92
7 Matůš PobeškaMatůš Pobeška 950310 AK ŠternberkAK Šternberk 08.15
Celkem 7 závodníků

60 m - Žáci (Meziběh)

Meziběh 1 (so, 6.3.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek BakalárMarek Bakalár 950511 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.21
2 Vojtěch NetymachVojtěch Netymach 951025 ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice 07.33
3 Filip KoukalFilip Koukal 950519 BYAC BrnoBYAC Brno 07.44
4 Tomáš BártaTomáš Bárta 950415 BYAC BrnoBYAC Brno 07.53
5 Jan BezákJan Bezák 950606 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.59
6 Petr BerkaPetr Berka 950729 AK ŽatecAK Žatec 07.78
Ondřej DokládalOndřej Dokládal 950317 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha DNP
Daniel KotarbaDaniel Kotarba 950305 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNP
Celkem 8 závodníků
Meziběh 2 (so, 6.3.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub ŽurovecJakub Žurovec 950217 AK HodonínAK Hodonín 07.33
2 Marek BranikovičMarek Branikovič 960128 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 07.53
3 Jan KuklíkJan Kuklík 960330 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 07.55
4 Jan VašíkJan Vašík 950209 Batt klub N.Město na Mor.Batt klub N.Město na Mor. 07.57
5 Michal UjhelyiMichal Ujhelyi 950620 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 07.69
6 Lukáš HodboďLukáš Hodboď 960302 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 07.73
Jan ŠafránekJan Šafránek 950522 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha DNP
Lukáš SchořLukáš Schoř 950402 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové DNP
Celkem 8 závodníků

60 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 6.3.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek BakalárMarek Bakalár 950511 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.08
2 Jakub ŽurovecJakub Žurovec 950217 AK HodonínAK Hodonín 07.31
3 Vojtěch NetymachVojtěch Netymach 951025 ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice 07.36
4 Tomáš BártaTomáš Bárta 950415 BYAC BrnoBYAC Brno 07.53
5 Marek BranikovičMarek Branikovič 960128 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 07.57
6 Jan KuklíkJan Kuklík 960330 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 07.60
7 Filip KoukalFilip Koukal 950519 BYAC BrnoBYAC Brno 07.60
8 Jan VašíkJan Vašík 950209 Batt klub N.Město na Mor.Batt klub N.Město na Mor. 07.70
Celkem 8 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 6.3.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna KobiánováKristýna Kobiánová 956210 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 07.93
2 Helena JiranováHelena Jiranová 955305 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.06
3 Klára VejmelkováKlára Vejmelková 955127 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 08.26
4 Veronika OpekarováVeronika Opekarová 975526 TJ ŠumperkTJ Šumperk 08.28
5 Monika MaškováMonika Mašková 966202 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.35
6 Kateřina StarkováKateřina Starková 956030 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 08.41
7 Anna RajtmajerováAnna Rajtmajerová 955422 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 08.53
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 6.3.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šárka HlaváčkováŠárka Hlaváčková 955124 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 07.93
2 Michaela BoříkováMichaela Boříková 955801 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.14
3 Pavla VodičkováPavla Vodičková 965507 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 08.23
4 Lenka AdamskáLenka Adamská 955207 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 08.31
5 Iva BadalcováIva Badalcová 956211 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 08.48
6 Kateřina HanušováKateřina Hanušová 955325 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 08.50
7 Markéta MaláMarkéta Malá 955312 AK SokolovAK Sokolov 08.53
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 6.3.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta PadevětováMarkéta Padevětová 955523 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 08.12
2 Emily GerulováEmily Gerulová 975708 TJ Orlová LutyněTJ Orlová Lutyně 08.20
3 Věra MatouškováVěra Matoušková 956111 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.32
4 Kateřina LedvoňováKateřina Ledvoňová 966015 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 08.33
5 Lucie ZlatníkováLucie Zlatníková 975314 AK OlomoucAK Olomouc 08.37
6 Anna LangerováAnna Langerová 955309 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 08.39
7 Mikulová LucieMikulová Lucie 955621 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 08.58
Celkem 7 závodníků
Rozběh 4 (so, 6.3.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martina DouděrováMartina Douděrová 956019 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.04
2 Hana ProchováHana Prochová 965213 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 08.18
3 Gabriela Medková Gabriela Medková 965603 JAC BrnoJAC Brno 08.28
4 Anežka KubištováAnežka Kubištová 966121 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 08.36
5 Marie FührerováMarie Führerová 956007 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 08.39
6 Bohuslava BílkováBohuslava Bílková 955227 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 08.66
7 Simona VosátkováSimona Vosátková 965404 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.71
Celkem 7 závodníků

60 m - Žákyně (Meziběh)

Meziběh 1 (so, 6.3.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna KobiánováKristýna Kobiánová 956210 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 07.94
2 Martina DouděrováMartina Douděrová 956019 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.03
3 Markéta PadevětováMarkéta Padevětová 955523 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 08.06
4 Hana ProchováHana Prochová 965213 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 08.17
5 Veronika OpekarováVeronika Opekarová 975526 TJ ŠumperkTJ Šumperk 08.24
6 Pavla VodičkováPavla Vodičková 965507 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 08.27
7 Kateřina LedvoňováKateřina Ledvoňová 966015 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 08.38
Lenka AdamskáLenka Adamská 955207 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl DNP
Celkem 8 závodníků
Meziběh 2 (so, 6.3.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šárka HlaváčkováŠárka Hlaváčková 955124 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 07.95
2 Helena JiranováHelena Jiranová 955305 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.09
3 Emily GerulováEmily Gerulová 975708 TJ Orlová LutyněTJ Orlová Lutyně 08.19
4 Michaela BoříkováMichaela Boříková 955801 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.20
5 Věra MatouškováVěra Matoušková 956111 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.24
6 Klára VejmelkováKlára Vejmelková 955127 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 08.26
7 Gabriela Medková Gabriela Medková 965603 JAC BrnoJAC Brno 08.31
8 Monika MaškováMonika Mašková 966202 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.47
Celkem 8 závodníků

60 m - Žákyně (Finále)

Finále (so, 6.3.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna KobiánováKristýna Kobiánová 956210 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 07.80
2 Šárka HlaváčkováŠárka Hlaváčková 955124 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 07.90
3 Martina DouděrováMartina Douděrová 956019 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.04
4 Markéta PadevětováMarkéta Padevětová 955523 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 08.06
5 Helena JiranováHelena Jiranová 955305 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.07
6 Hana ProchováHana Prochová 965213 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 08.09
7 Emily GerulováEmily Gerulová 975708 TJ Orlová LutyněTJ Orlová Lutyně 08.13
8 Michaela BoříkováMichaela Boříková 955801 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.22
Celkem 8 závodníků

150 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (ne, 7.3.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek BakalárMarek Bakalár 950511 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 17.61
2 David SeifertDavid Seifert 950903 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 18.55
3 Jiří KubešJiří Kubeš 950403 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 19.04
4 Bohuslav DonátBohuslav Donát 960110 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 19.38
Celkem 4 závodníků
Rozběh 2 (ne, 7.3.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš HomolaTomáš Homola 950722 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 18.23
2 David LašekDavid Lašek 950915 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 18.94
3 Daniel KotarbaDaniel Kotarba 950305 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 19.01
4 Tomáš DostrašilTomáš Dostrašil 960819 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 19.93
Celkem 4 závodníků
Rozběh 3 (ne, 7.3.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan ŠafránekJan Šafránek 950522 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 18.39
2 Jan BezákJan Bezák 950606 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 18.76
3 Marek BranikovičMarek Branikovič 960128 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 18.93
4 Adam ZadubanAdam Zaduban 950502 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 19.90
Celkem 4 závodníků
Rozběh 4 (ne, 7.3.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch NetymachVojtěch Netymach 951025 ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice 18.40
2 Michal DvořákMichal Dvořák 950424 USK PrahaUSK Praha 18.91
3 Lukáš SchořLukáš Schoř 950402 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 19.45
4 Dominik BrožDominik Brož 960510 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 20.08
Celkem 4 závodníků
Rozběh 5 (ne, 7.3.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David StřihavkaDavid Střihavka 950117 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 18.67
2 Jakub LedvinaJakub Ledvina 950926 AC DomažliceAC Domažlice 19.00
3 Michal UjhelyiMichal Ujhelyi 950620 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 19.35
Celkem 3 závodníků
Rozběh 6 (ne, 7.3.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš BártaTomáš Bárta 950415 BYAC BrnoBYAC Brno 18.65
2 Jan KuklíkJan Kuklík 960330 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 18.81
3 David ŠebrleDavid Šebrle 960903 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 19.75
Celkem 3 závodníků

150 m - Žáci (Finále)

Finále A (ne, 7.3.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek BakalárMarek Bakalár 950511 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 17.38
2 Jan ŠafránekJan Šafránek 950522 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 18.34
3 Vojtěch NetymachVojtěch Netymach 951025 ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice 18.36
Tomáš HomolaTomáš Homola 950722 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec DNP
Celkem 4 závodníků
Finále B (ne, 7.3.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David StřihavkaDavid Střihavka 950117 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 18.61
2 David SeifertDavid Seifert 950903 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 18.78
3 Tomáš BártaTomáš Bárta 950415 BYAC BrnoBYAC Brno 18.94
4 Jan BezákJan Bezák 950606 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 18.98
Celkem 4 závodníků

150 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (ne, 7.3.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna KobiánováKristýna Kobiánová 956210 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 19.77
2 Michaela BoříkováMichaela Boříková 955801 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 19.91
3 Kateřina HanušováKateřina Hanušová 955325 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 20.85
4 Anna RajtmajerováAnna Rajtmajerová 955422 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 21.11
Celkem 4 závodníků
Rozběh 2 (ne, 7.3.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šárka HlaváčkováŠárka Hlaváčková 955124 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 19.48
2 Martina HofmanováMartina Hofmanová 955106 ABK LiberecABK Liberec 19.69
3 Anna LangerováAnna Langerová 955309 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 20.79
4 Karin HöferováKarin Höferová 965411 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 20.95
Celkem 4 závodníků
Rozběh 3 (ne, 7.3.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna ZekuciováAnna Zekuciová 956021 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 20.23
2 Veronika OpekarováVeronika Opekarová 975526 TJ ŠumperkTJ Šumperk 20.57
3 Jana ReissováJana Reissová 965101 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 20.69
Lenka AdamskáLenka Adamská 955207 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl DNP
Celkem 4 závodníků
Rozběh 4 (ne, 7.3.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Helena JiranováHelena Jiranová 955305 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 19.78
2 Věra MatouškováVěra Matoušková 956111 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 20.54
3 Klára VejmelkováKlára Vejmelková 955127 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 21.20
4 Gabriela Medková Gabriela Medková 965603 JAC BrnoJAC Brno 21.34
Celkem 4 závodníků
Rozběh 5 (ne, 7.3.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta PadevětováMarkéta Padevětová 955523 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 20.16
2 Hana ProchováHana Prochová 965213 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 20.43
3 Eliška KopečnáEliška Kopečná 956227 USK PrahaUSK Praha 21.28
4 Markéta AranyossyováMarkéta Aranyossyová 965210 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 22.06
Celkem 4 závodníků

150 m - Žákyně (Finále)

Finále A (ne, 7.3.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šárka HlaváčkováŠárka Hlaváčková 955124 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 19.35
2 Martina HofmanováMartina Hofmanová 955106 ABK LiberecABK Liberec 19.50
3 Kristýna KobiánováKristýna Kobiánová 956210 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 19.53
4 Helena JiranováHelena Jiranová 955305 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 20.62
Celkem 4 závodníků
Finále B (ne, 7.3.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta PadevětováMarkéta Padevětová 955523 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 19.95
2 Anna ZekuciováAnna Zekuciová 956021 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 20.37
3 Hana ProchováHana Prochová 965213 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 20.76
Michaela BoříkováMichaela Boříková 955801 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNP
Celkem 4 závodníků

300 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 6.3.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan CíchaJan Cícha 950214 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 39.76
2 Jonáš TučekJonáš Tuček 960306 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 41.13
3 Martin TučekMartin Tuček 951205 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 41.63
4 Petr LoukotaPetr Loukota 950920 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 42.08
Celkem 4 závodníků
Rozběh 2 (so, 6.3.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub ŽurovecJakub Žurovec 950217 AK HodonínAK Hodonín 38.38
2 Tomáš KubíkTomáš Kubík 951201 BYAC BrnoBYAC Brno 40.33
3 Bohuslav DonátBohuslav Donát 960110 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 42.04
4 Jiří ŠolcJiří Šolc 951121 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 43.88
Celkem 4 závodníků
Rozběh 3 (so, 6.3.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš HomolaTomáš Homola 950722 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 40.43
2 Michal DvořákMichal Dvořák 950424 USK PrahaUSK Praha 41.20
3 Viet Milan LeViet Milan Le 960328 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 42.51
4 Matůš PobeškaMatůš Pobeška 950310 AK ŠternberkAK Šternberk 42.78
Celkem 4 závodníků
Rozběh 4 (so, 6.3.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viktor UherViktor Uher 950331 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 40.92
2 Jindřich DumekJindřich Dumek 950423 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 41.24
Tomáš KameníkTomáš Kameník 950325 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha DNP
Celkem 3 závodníků
Rozběh 5 (so, 6.3.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Antonín VobeckýAntonín Vobecký 950417 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 40.39
2 Štěpán RillichŠtěpán Rillich 950913 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 41.02
3 Jan NovákJan Novák 960330 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 41.26
Celkem 3 závodníků
Rozběh 6 (so, 6.3.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip KoukalFilip Koukal 950519 BYAC BrnoBYAC Brno 40.28
2 David LašekDavid Lašek 950915 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 41.59
3 Adam ZadubanAdam Zaduban 950502 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 43.79
Celkem 3 závodníků

300 m - Žáci (Finále)

Finále A (ne, 7.3.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub ŽurovecJakub Žurovec 950217 AK HodonínAK Hodonín 37.47
2 Jan CíchaJan Cícha 950214 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 38.66
3 Filip KoukalFilip Koukal 950519 BYAC BrnoBYAC Brno 39.56
4 Tomáš KubíkTomáš Kubík 951201 BYAC BrnoBYAC Brno 40.43
Celkem 4 závodníků
Finále B (ne, 7.3.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán RillichŠtěpán Rillich 950913 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 40.65
2 Viktor UherViktor Uher 950331 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 40.89
Antonín VobeckýAntonín Vobecký 950417 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim DNP
Tomáš HomolaTomáš Homola 950722 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec DNP
Celkem 4 závodníků

300 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 6.3.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Helena JiranováHelena Jiranová 955305 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 42.05
2 Alžběta KratochvílováAlžběta Kratochvílová 965913 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 44.27
3 Marie FührerováMarie Führerová 956007 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 45.14
4 Aneta ŠmídováAneta Šmídová 956102 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 46.24
Celkem 4 závodníků
Rozběh 2 (so, 6.3.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška DřímalováEliška Dřímalová 955528 AK HodonínAK Hodonín 43.74
2 Tereza VytlačilováTereza Vytlačilová 955925 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 45.83
3 Petra VlasákováPetra Vlasáková 965913 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 46.00
4 Kristýna LososováKristýna Lososová 956010 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 46.36
Celkem 4 závodníků
Rozběh 3 (so, 6.3.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Denisa VirtelováDenisa Virtelová 955316 ŠAK ChodovŠAK Chodov 43.64
2 Dominika BalousováDominika Balousová 955812 ŠAK při 5. ZŠ Jablonec n/N.ŠAK při 5. ZŠ Jablonec n/N. 44.27
3 Veronika BartuškováVeronika Bartušková 955212 TJ Lovochemie LovosiceTJ Lovochemie Lovosice 46.15
4 Emily GerulováEmily Gerulová 975708 TJ Orlová LutyněTJ Orlová Lutyně 46.97
Celkem 4 závodníků
Rozběh 4 (so, 6.3.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina KlailováKateřina Klailová 955830 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 43.17
2 Anna RajtmajerováAnna Rajtmajerová 955422 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 45.36
3 Mikulová LucieMikulová Lucie 955621 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 45.78
4 Anna FreibergerováAnna Freibergerová 966119 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 46.00
Celkem 4 závodníků
Rozběh 5 (so, 6.3.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lenka SvobodováLenka Svobodová 956012 JAC BrnoJAC Brno 44.01
2 Iva BadalcováIva Badalcová 956211 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 44.90
3 Petra VítováPetra Vítová 955119 ŠAK při 5. ZŠ Jablonec n/N.ŠAK při 5. ZŠ Jablonec n/N. 44.95
4 Jana KřivováJana Křivová 956023 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 47.69
Celkem 4 závodníků
Rozběh 6 (so, 6.3.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika BorsikováVeronika Borsiková 956231 AC Mariánské Lázně, o.s.AC Mariánské Lázně, o.s. 44.12
2 Kateřina StarkováKateřina Starková 956030 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 44.92
3 Kateřina FrömmelováKateřina Frömmelová 955315 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 46.67
Celkem 3 závodníků

300 m - Žákyně (Finále)

Finále A (ne, 7.3.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Helena JiranováHelena Jiranová 955305 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 42.20
2 Denisa VirtelováDenisa Virtelová 955316 ŠAK ChodovŠAK Chodov 42.97
3 Eliška DřímalováEliška Dřímalová 955528 AK HodonínAK Hodonín 43.37
4 Kateřina KlailováKateřina Klailová 955830 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 48.20
Celkem 4 závodníků
Finále B (ne, 7.3.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika BorsikováVeronika Borsiková 956231 AC Mariánské Lázně, o.s.AC Mariánské Lázně, o.s. 44.10
2 Dominika BalousováDominika Balousová 955812 ŠAK při 5. ZŠ Jablonec n/N.ŠAK při 5. ZŠ Jablonec n/N. 44.47
3 Iva BadalcováIva Badalcová 956211 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 45.27
Lenka SvobodováLenka Svobodová 956012 JAC BrnoJAC Brno DNP
Celkem 4 závodníků

800 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 6.3.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Martin KaprMartin Kapr 950625 TJ Lovochemie LovosiceTJ Lovochemie Lovosice 2:12.75
2 Lukáš HodboďLukáš Hodboď 960302 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 2:12.86
3 David TesařDavid Tesař 951005 TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava 2:12.91
4 Tomáš KameníkTomáš Kameník 950325 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 2:13.99
5 Martin AntošMartin Antoš 950508 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 2:16.05
6 Jakub PšeničkaJakub Pšenička 951130 TJ Lovochemie LovosiceTJ Lovochemie Lovosice 2:17.02
7 Benjamín RizvanovičBenjamín Rizvanovič 950510 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:17.30
8 Martin SmutnýMartin Smutný 950503 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 2:20.93
9 Martin KrčMartin Krč 960523 AK ŠternberkAK Šternberk 2:23.03
10 Sebastián VošvrdaSebastián Vošvrda 960128 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 2:28.73
Celkem 10 závodníků
Rozběh 2 (so, 6.3.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jan ŠípJan Šíp 950417 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:12.11
2 Josef HavlíčekJosef Havlíček 950608 ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice 2:12.57
3 David ČernýDavid Černý 951028 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:13.26
4 Josef PoselJosef Posel 950427 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 2:13.71
5 Antonín LakotaAntonín Lakota 950228 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 2:14.73
6 Vladimír ŠmiřákVladimír Šmiřák 960511 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2:17.41
7 Pavel SzymalaPavel Szymala 950405 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2:18.26
8 Martin PivoňkaMartin Pivoňka 960422 AC DomažliceAC Domažlice 2:22.00
9 Lukáš AnděraLukáš Anděra 950328 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 2:24.28
Tomáš HalbrštátTomáš Halbrštát 950510 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice DNP
Celkem 10 závodníků

800 m - Žáci (Finále)

Finále (ne, 7.3.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Lukáš HodboďLukáš Hodboď 960302 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 2:06.14
2 David TesařDavid Tesař 951005 TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava 2:06.56
3 Jan ŠípJan Šíp 950417 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:06.56
4 Martin KaprMartin Kapr 950625 TJ Lovochemie LovosiceTJ Lovochemie Lovosice 2:08.02
5 David ČernýDavid Černý 951028 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:09.83
6 Josef HavlíčekJosef Havlíček 950608 ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice 2:11.58
7 Josef PoselJosef Posel 950427 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 2:14.48
8 Tomáš KameníkTomáš Kameník 950325 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 2:21.02
Celkem 8 závodníků

800 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 6.3.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková 955603 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 2:25.34
2 Jarmila GregovskáJarmila Gregovská 955419 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 2:26.03
3 Johanka ŠafránkováJohanka Šafránková 975427 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 2:28.37
4 Nikola SchwachováNikola Schwachová 955223 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 2:31.26
5 Natálie KolajováNatálie Kolajová 975502 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 2:33.41
6 Kristýna PříhodováKristýna Příhodová 965410 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 2:43.42
7 Barbora BělohlávkováBarbora Bělohlávková 956018 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 2:51.75
8 Markéta NovotnáMarkéta Novotná 985325 AK ŠternberkAK Šternberk 2:56.58
Martina PapežováMartina Papežová 955711 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě DNP
Celkem 9 závodníků
Rozběh 2 (so, 6.3.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Hana WalaskáHana Walaská 956106 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2:29.60
2 Lucie KřížkováLucie Křížková 965605 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:30.90
3 Kateřina LopatováKateřina Lopatová 956014 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 2:31.30
4 Natálie DobrovodskáNatálie Dobrovodská 955630 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:31.65
5 Zuzana BranáZuzana Braná 965129 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:31.85
6 Veronika HanušováVeronika Hanušová 975605 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 2:36.12
7 Michaela DruneckáMichaela Drunecká 955201 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:41.04
8 Denisa HubáčkováDenisa Hubáčková 965814 AHA VyškovAHA Vyškov 2:42.19
Celkem 8 závodníků

800 m - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 7.3.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková 955603 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 2:23.23
2 Jarmila GregovskáJarmila Gregovská 955419 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 2:23.43
3 Hana WalaskáHana Walaská 956106 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2:23.63
4 Kateřina LopatováKateřina Lopatová 956014 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 2:25.24
5 Johanka ŠafránkováJohanka Šafránková 975427 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 2:29.25
6 Lucie KřížkováLucie Křížková 965605 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:34.62
7 Natálie DobrovodskáNatálie Dobrovodská 955630 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:39.66
8 Nikola SchwachováNikola Schwachová 955223 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 2:40.31
Celkem 8 závodníků

1500 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 6.3.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jakub ZemaníkJakub Zemaník 950621 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 4:22.96
2 Filip SasínekFilip Sasínek 960108 AK HodonínAK Hodonín 4:33.50
3 Milan BláhaMilan Bláha 950524 ABK LiberecABK Liberec 4:39.68
4 Ondřej PšeničkaOndřej Pšenička 951130 TJ Lovochemie LovosiceTJ Lovochemie Lovosice 4:40.85
5 Adam ZenklAdam Zenkl 951201 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 4:42.63
6 Petr MusilaPetr Musila 950703 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4:43.54
7 Jan PavelJan Pavel 950301 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 4:49.68
8 Jan KoutnýJan Koutný 950927 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4:50.55
9 Ondřej PilzOndřej Pilz 950403 ŠAK při 5. ZŠ Jablonec n/N.ŠAK při 5. ZŠ Jablonec n/N. 4:50.86
10 Lukáš JoukalLukáš Joukal 970101 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 4:51.00
11 Jan KukalJan Kukal 960118 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4:51.47
12 Kryštof VoleskýKryštof Voleský 950922 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 4:54.14
13 Jakub ČervenýJakub Červený 950114 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 5:00.97
14 Jan SadilJan Sadil 960310 AK ŠternberkAK Šternberk 5:16.08
Dominik FilipDominik Filip 950403 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava DNF
Celkem 15 závodníků

1500 m - Žákyně (Finále)

Finále (so, 6.3.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Tereza KorvasováTereza Korvasová 965629 AK HodonínAK Hodonín 5:03.49
2 Simona CouralováSimona Couralová 965501 Batt klub N.Město na Mor.Batt klub N.Město na Mor. 5:12.49
3 Karolína FajcováKarolína Fajcová 966112 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5:14.88
4 Lucie SvobodováLucie Svobodová 966102 AK MostAK Most 5:18.15
5 Eliška AuersvaldováEliška Auersvaldová 966012 Sprint klub ČáslavSprint klub Čáslav 5:18.84
6 Moira StewartováMoira Stewartová 955809 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5:20.44
7 Simona MrkvičkováSimona Mrkvičková 966030 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5:22.29
8 Kamila KleiberováKamila Kleiberová 956224 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5:24.89
9 Kateřina ProcházkováKateřina Procházková 955609 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5:25.52
10 Barbora ŠambergerováBarbora Šambergerová 975307 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 5:28.28
11 Anna ŠambergerováAnna Šambergerová 955123 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 5:33.62
12 Lucie BuškováLucie Bušková 955404 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 5:38.20
13 Kristýna ŠtěchovskáKristýna Štěchovská 965615 AK MostAK Most 5:38.98
14 Lucie HynlováLucie Hynlová 955617 AK MostAK Most 6:07.62
Celkem 14 závodníků

3000 m - Žáci (Finále)

Finále (ne, 7.3.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jakub ZemaníkJakub Zemaník 950621 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 09:20.87
2 Filip SasínekFilip Sasínek 960108 AK HodonínAK Hodonín 09:44.88
3 Jan FrišJan Friš 951219 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 09:51.86
4 Vít BílýVít Bílý 950926 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 10:11.00
5 Jan PavelJan Pavel 950301 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 10:14.67
6 Martin PrajzaMartin Prajza 950528 AK ŠternberkAK Šternberk 10:15.32
7 Ondřej PšeničkaOndřej Pšenička 951130 TJ Lovochemie LovosiceTJ Lovochemie Lovosice 10:19.20
8 Jan ZahradníkJan Zahradník 951230 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 10:20.73
9 Lukáš Svatoš Lukáš Svatoš 960227 AC DomažliceAC Domažlice 10:31.05
10 Tomáš NěmečekTomáš Němeček 950326 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 10:51.50
11 Jakub ČervenýJakub Červený 950114 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 10:52.15
12 Michal ŠístekMichal Šístek 950708 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 11:06.50
13 Adam WeichtAdam Weicht 950220 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 11:23.65
14 Tomáš VysušilTomáš Vysušil 950609 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 11:25.13
Celkem 14 závodníků

60 m překážek - Žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 6.3.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš HomolaTomáš Homola 950722 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 08.44
2 Matěj KaštovskýMatěj Kaštovský 950925 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.90
3 David KroupaDavid Kroupa 950706 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 09.16
4 Radoš RyklRadoš Rykl 950318 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.18
5 Martin PerutkaMartin Perutka 950314 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 09.22
6 Matěj DynybylMatěj Dynybyl 960123 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 09.41
7 Adam ZadubanAdam Zaduban 950502 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 09.43
Ondřej KaděrkaOndřej Kaděrka 951206 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. DNP
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 6.3.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří KubešJiří Kubeš 950403 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 08.75
2 Jan CíchaJan Cícha 950214 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 08.87
3 Martin TučekMartin Tuček 951205 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 08.98
4 Štěpán RillichŠtěpán Rillich 950913 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 09.10
5 Kristian KottKristian Kott 950104 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 09.61
6 Vít SoukupVít Soukup 951206 Sokol Král.Vinohrady PrahaSokol Král.Vinohrady Praha 09.69
7 Jan DoležalJan Doležal 960606 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10.16
Ondřej BohuněkOndřej Bohuněk 951002 Atletika ChrudimAtletika Chrudim DNP
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 6.3.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří SýkoraJiří Sýkora 950120 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 09.02
2 Adam PecenAdam Pecen 950505 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.09
3 Michael KonečnýMichael Konečný 950111 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 09.17
4 Jindřich DumekJindřich Dumek 950423 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.24
5 Dominik ŠejstalDominik Šejstal 950217 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 09.45
6 Jan KohoutJan Kohout 951214 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10.03
7 Christopher KuklaChristopher Kukla 960715 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 10.10
Vojtěch PetrákVojtěch Petrák 950223 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha DNP
Celkem 8 závodníků

60 m překážek - Žáci (Finále)

Finále (so, 6.3.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš HomolaTomáš Homola 950722 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 08.44
2 Jan CíchaJan Cícha 950214 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 08.72
3 Martin TučekMartin Tuček 951205 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 08.90
4 Matěj KaštovskýMatěj Kaštovský 950925 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.90
5 Adam PecenAdam Pecen 950505 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.97
6 Jiří SýkoraJiří Sýkora 950120 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 09.05
7 Štěpán RillichŠtěpán Rillich 950913 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 09.10
8 Jiří KubešJiří Kubeš 950403 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 11.13
Celkem 8 závodníků

60 m překážek - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 6.3.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Denisa ChládkováDenisa Chládková 955817 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09.33
2 Anna VachováAnna Vachová 955712 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.43
3 Karin HöferováKarin Höferová 965411 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 09.47
4 Agáta FaltováAgáta Faltová 955707 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 09.56
5 Veronika LaštovkováVeronika Laštovková 965728 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 09.64
6 Dominika VojtíškováDominika Vojtíšková 955401 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 09.82
7 Emily GerulováEmily Gerulová 975708 TJ Orlová LutyněTJ Orlová Lutyně 09.96
8 Denisa KaňákováDenisa Kaňáková 956010 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.99
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 6.3.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petra VítováPetra Vítová 955119 ŠAK při 5. ZŠ Jablonec n/N.ŠAK při 5. ZŠ Jablonec n/N. 09.15
2 Anna ZekuciováAnna Zekuciová 956021 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 09.24
3 Michaela BroumováMichaela Broumová 955301 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 09.40
4 Martina HofmanováMartina Hofmanová 955106 ABK LiberecABK Liberec 09.44
5 Veronika MeczlováVeronika Meczlová 965107 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 09.93
6 Alena RoháčkováAlena Roháčková 955710 AK SokolovAK Sokolov 09.95
7 Lucie UrbaczkováLucie Urbaczková 966127 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 09.97
8 Anežka ŠtrynkováAnežka Štrynková 955416 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 10.04
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 6.3.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lenka SvobodováLenka Svobodová 956012 JAC BrnoJAC Brno 09.41
2 Michaela DudkováMichaela Dudková 955519 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 09.47
3 Monika SedláčkováMonika Sedláčková 955904 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 09.60
4 Adéla BártováAdéla Bártová 955210 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 09.68
5 Tereza VytlačilováTereza Vytlačilová 955925 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 09.69
6 Anna RiedlováAnna Riedlová 955918 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 09.78
7 Petra JonášováPetra Jonášová 965218 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 09.82
8 Eva BerkováEva Berková 955515 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 09.95
Celkem 8 závodníků

60 m překážek - Žákyně (Finále)

Finále (so, 6.3.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petra VítováPetra Vítová 955119 ŠAK při 5. ZŠ Jablonec n/N.ŠAK při 5. ZŠ Jablonec n/N. 09.13
2 Denisa ChládkováDenisa Chládková 955817 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09.21
3= Lenka SvobodováLenka Svobodová 956012 JAC BrnoJAC Brno 09.26
3= Anna ZekuciováAnna Zekuciová 956021 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 09.26
5= Michaela BroumováMichaela Broumová 955301 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 09.42
5= Martina HofmanováMartina Hofmanová 955106 ABK LiberecABK Liberec 09.42
7 Anna VachováAnna Vachová 955712 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.43
Karin HöferováKarin Höferová 965411 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. DNF
Celkem 8 závodníků

3 x 300 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 7.3.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Bezák, Tuček, Bakalár Bezák, Tuček, Bakalár A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1:58.24
2 Rillich, Šejstal, Vobecký Rillich, Šejstal, Vobecký TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 1:59.65
3 Kotarba, Šíp, Pecen Kotarba, Šíp, Pecen ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:59.77
4 Loukota, Novák, Kubeš Loukota, Novák, Kubeš ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 2:02.05
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (ne, 7.3.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Koukal, Bárta, Kubík Koukal, Bárta, Kubík BYAC BrnoBYAC Brno 2:01.86
2 Pasecký, Kučera, Cícha Pasecký, Kučera, Cícha AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 2:02.13
3 Donát, Hodboď, Havel Donát, Hodboď, Havel SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 2:04.75
4 Hadamčík, Kaštovský, Moša Hadamčík, Kaštovský, Moša TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:05.66
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (ne, 7.3.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Schoř, Doležal, Kohout Schoř, Doležal, Kohout TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:04.44
2 Jakl, Viktorín, Garabík Jakl, Viktorín, Garabík TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2:06.70
3 Wagner, Fišer, Krejčí Wagner, Fišer, Krejčí AHA VyškovAHA Vyškov 2:09.32
4 Ledvina, Pivoňka, Svatoš Ledvina, Pivoňka, Svatoš AC DomažliceAC Domažlice 2:12.63
Celkem 4 závodníků

3 x 300 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 7.3.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 -A- Rajtmajerová, Lopatová, Reissová -A- Rajtmajerová, Lopatová, Reissová ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 2:11.74
2 Matoušková, Lososová, Vachová Matoušková, Lososová, Vachová ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:16.54
3 Broumová, Rousková, Hanušová Broumová, Rousková, Hanušová SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2:17.08
Vítová, Balousová, Pavlínová Vítová, Balousová, Pavlínová ŠAK při 5. ZŠ Jablonec n/N.ŠAK při 5. ZŠ Jablonec n/N. DNF
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (ne, 7.3.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Chládková, Mašková, Křížková Chládková, Mašková, Křížková TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:14.80
2 Vlasáková, Gregovská, Šafránková Vlasáková, Gregovská, Šafránková TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 2:15.37
3 Aranyossyová, Starková, Zekuciová Aranyossyová, Starková, Zekuciová TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 2:15.72
4 -A- Hýsková, Vélová, Hanušová -A- Hýsková, Vélová, Hanušová TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2:22.53
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (ne, 7.3.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 -B- Berková, Meczlová, Frömmelová -B- Berková, Meczlová, Frömmelová ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 2:18.60
2 Laštovková, Štrynková, Vodičková Laštovková, Štrynková, Vodičková TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 2:19.92
3 Palátová, Čelůstková, Langerová Palátová, Čelůstková, Langerová SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 2:19.97
4 Bártová, Jadrníčková, Křivová Bártová, Jadrníčková, Křivová AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 2:20.80
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (ne, 7.3.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Urbaczková, Kullová, Walaská Urbaczková, Kullová, Walaská TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2:17.74
2 Kubištová A., Kubištová E., Mikulová Kubištová A., Kubištová E., Mikulová Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 2:18.77
3 Hovorková, Malá M., Trejbalová Hovorková, Malá M., Trejbalová AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 2:22.76
4 -B- Riedlová, Hoferová, Zemanová -B- Riedlová, Hoferová, Zemanová TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2:24.98
Celkem 4 závodníků

Skok vysoký - Žáci (Finále)

Finále (ne, 7.3.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.551.601.651.701.731.761.791.821.841.861.901.92
1 Marek OlejarčíkMarek Olejarčík
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
950704 1.90 -OOOOOOXOOOXOXXX
2 Jiří SýkoraJiří Sýkora
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
950120 1.82 -XO-OXOOOXOXXX
3 Vít MolvaVít Molva
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
950820 1.76 OOOOXOOXXX
4 Adam BlažekAdam Blažek
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
950809 1.73 OXXOOOOXXX
5 Lukáš HozaLukáš Hoza
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
950428 1.70 OXOOXOXXX
6= Michal TišnovskýMichal Tišnovský
BYAC BrnoBYAC Brno
950526 1.65 OOOXXX
6= Dominik ŠejstalDominik Šejstal
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
950217 1.65 -OOXXX
8= Jakub HadamčíkJakub Hadamčík
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
950906 1.65 OXOOXXX
8= Jan DoležalJan Doležal
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
960606 1.65 OXOOXXX
8= Daniel ViktorínDaniel Viktorín
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
951002 1.65 OXOOXXX
11 Matěj DynybylMatěj Dynybyl
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
960123 1.60 OOXXX
12 Tomáš FišerTomáš Fišer
AHA VyškovAHA Vyškov
960321 1.60 OXOXXX
13 Mikuláš HavelMikuláš Havel
SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s.
961001 1.60 OXXOXXX
Martin KloudMartin Kloud
TJ KlatovyTJ Klatovy
950808 DNP
Václav KuklaVáclav Kukla
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
951017 DNP
Vít PernicaVít Pernica
ASK BlanskoASK Blansko
950508 DNP
Tomáš MinaříkTomáš Minařík
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
951213 NM
Celkem 17 závodníků

Skok vysoký - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 7.3.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.401.451.491.521.551.581.611.631.65
1 Denisa ChládkováDenisa Chládková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
955817 1.63 -O-OXOXOOXOXXX
2 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová
AK OlomoucAK Olomouc
975603 1.61 XOOOXOOOOXXX
3 Monika KrejčíMonika Krejčí
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
956220 1.58 OOOXOOXOXXX
4 Andrea HájkováAndrea Hájková
AK Moravská TřebováAK Moravská Třebová
955407 1.58 OOOXOOXXOXXX
5 Veronika MatulkováVeronika Matulková
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
955807 1.55 OOOOOXXX
6 Alena RoháčkováAlena Roháčková
AK SokolovAK Sokolov
955710 1.55 OOOXOXXOXXX
7 Zuzana VojtěchováZuzana Vojtěchová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
965428 1.52 OOOOXXX
8 Barbora PánkováBarbora Pánková
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
955129 1.52 OXOOOXXX
9 Adéla BártováAdéla Bártová
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
955210 1.52 OOOXOXXX
10 Rebeka ŠilhanováRebeka Šilhanová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
955322 1.52 OOXOXOXXX
11 Sabina PánikováSabina Pániková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
955510 1.49 OOOXXX
12= Petra MinxováPetra Minxová
AK OlomoucAK Olomouc
955202 1.49 OOXOXXX
12= Nikol BošelováNikol Bošelová
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
955324 1.49 OOXOXXX
14 Zuzana KullováZuzana Kullová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
955923 1.49 XOOXOXXX
Emily GerulováEmily Gerulová
TJ Orlová LutyněTJ Orlová Lutyně
975708 DNP
Celkem 15 závodníků

Skok o tyči - Žáci (Finále)

Finále (so, 6.3.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 2.602.702.802.903.003.103.203.253.303.353.403.704.004.10
1 David SeifertDavid Seifert
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
950903 4.00 ----------OOXXOXXX
2 David FischerDavid Fischer
ŠAK při 5. ZŠ Jablonec n/N.ŠAK při 5. ZŠ Jablonec n/N.
950725 3.30 O-O-OXOXXOOXOXXX
3 Marek BarešMarek Bareš
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
950518 3.25 ----X--OOO-XXX
4 Matěj KaštovskýMatěj Kaštovský
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
950925 3.20 OO-OOXOXOXX-X
5 Michal PuškárMichal Puškár
ŠAK při 5. ZŠ Jablonec n/N.ŠAK při 5. ZŠ Jablonec n/N.
950629 3.10 --O-XOOXXX
6 Petr LoukotaPetr Loukota
ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany
950920 3.10 OOOXOXOXXOXXX
7 Štěpán JáklŠtěpán Jákl
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
950307 3.00 OOOOXOXXX
8 Jan CíchaJan Cícha
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
950214 2.90 --OOXXX
9 Jan KohoutJan Kohout
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
951214 2.90 OOXOOXXX
10 Jakub HadamčíkJakub Hadamčík
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
950906 2.90 OXXOXXOXXOXXX
11 Radoš RyklRadoš Rykl
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
950318 2.80 --O-X--XX
12= Ondřej KaděrkaOndřej Kaděrka
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
951206 2.80 OXOOXXX
12= Milan RandýsekMilan Randýsek
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
950607 2.80 OXOOXXX
14 Jaroslav HrdličkaJaroslav Hrdlička
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
950920 2.70 XOXOXXX
15= Matěj DynybylMatěj Dynybyl
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
960123 2.60 OXXX
15= Martin ŠachMartin Šach
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
950909 2.60 OXXX
Celkem 16 závodníků

Skok o tyči - Žákyně (Finále)

Finále (so, 6.3.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 2.102.202.302.402.502.552.602.652.702.752.802.902.953.003.05
1 Eliška KopečnáEliška Kopečná
USK PrahaUSK Praha
956227 2.95 ----O-XO-O-OXXOXO-XXX
2 Lenka KučerováLenka Kučerová
AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto
955119 2.90 --OXOO-OOOX--XOXOXX-X
3 Jana ReissováJana Reissová
ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany
965101 2.75 XOOOOO-OOXOOXXX
4 Anna JadrníčkováAnna Jadrníčková
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
956231 2.65 --OOXOOXOXXOXXX
5 Jana TýlováJana Týlová
ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice
955302 2.60 -OOXOO-XXOXXX
6 Klára ZemanováKlára Zemanová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
965808 2.55 O-OOOOXXX
7 Eliška KubíkováEliška Kubíková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
955129 2.40 XXOOOOXXX
8 Eva BerkováEva Berková
ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany
955515 2.30 OXOOXXX
9 Gabriela PřečkováGabriela Přečková
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
956022 2.10 OXXX
10 Irena ZlatohlávkováIrena Zlatohlávková
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
965707 2.10 XOXXX
Celkem 10 závodníků

Skok daleký - Žáci (Finále)

Finále (ne, 7.3.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tomáš HomolaTomáš Homola
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
950722 6.03 5.595.505.715.715.615.986.03
2 Martin KloudMartin Kloud
TJ KlatovyTJ Klatovy
950808 5.93 X5.77X5.775.865.785.93
3 Ondřej KaděrkaOndřej Kaděrka
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
951206 5.90 5.295.375.645.645.405.595.90
4 Vít PernicaVít Pernica
ASK BlanskoASK Blansko
950508 5.89 5.595.575.895.895.605.54X
5 Antonín VobeckýAntonín Vobecký
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
950417 5.85 X5.535.715.715.725.805.85
6 Adam PecenAdam Pecen
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
950505 5.72 X5.405.725.725.535.475.63
7 Matěj DynybylMatěj Dynybyl
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
960123 5.68 5.565.365.485.565.685.54X
8 Petr ŠroubekPetr Šroubek
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
950131 5.68 5.495.535.515.53X3.685.68
9 David SeifertDavid Seifert
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
950903 5.45 5.275.455.385.45
10 Benjamín RizvanovičBenjamín Rizvanovič
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
950510 5.31 5.025.314.985.31
11 Viet Milan LeViet Milan Le
ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička
960328 5.23 5.075.23X5.23
12 Tomáš KubíkTomáš Kubík
BYAC BrnoBYAC Brno
951201 5.06 3.755.065.06
13 Dominik ŠejstalDominik Šejstal
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
950217 4.29 X3.794.294.29
Martin PerutkaMartin Perutka
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
950314 DNP
Štěpán RillichŠtěpán Rillich
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
950913 NM
Tomáš MošaTomáš Moša
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
960711 NM
Celkem 16 závodníků

Skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále (so, 6.3.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Denisa ChládkováDenisa Chládková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
955817 5.55 5.085.034.855.085.425.455.55
2 Michaela BroumováMichaela Broumová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
955301 5.28 5.115.094.985.115.005.075.28
3 Martina HofmanováMartina Hofmanová
ABK LiberecABK Liberec
955106 5.22 5.045.094.995.095.225.16X
4 Petra OpekarováPetra Opekarová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
955508 5.18 5.185.085.105.18XX5.09
5 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová
AK OlomoucAK Olomouc
975603 5.17 XX5.175.17XXX
6 Kristýna PavlínováKristýna Pavlínová
ŠAK při 5. ZŠ Jablonec n/N.ŠAK při 5. ZŠ Jablonec n/N.
955408 5.15 4.905.15X5.155.055.035.05
7 Tereza VytlačilováTereza Vytlačilová
ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička
955925 4.99 X4.924.994.99XXX
8 Kateřina HýskováKateřina Hýsková
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
966024 4.98 X4.844.954.954.984.944.92
9 Karin HöferováKarin Höferová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
965411 4.95 4.954.584.814.95
10= Martina DouděrováMartina Douděrová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
956019 4.91 XX4.914.91
10= Monika MaškováMonika Mašková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
966202 4.91 XX4.914.91
12 Dominika BalousováDominika Balousová
ŠAK při 5. ZŠ Jablonec n/N.ŠAK při 5. ZŠ Jablonec n/N.
955812 4.87 4.874.434.814.87
13 Emily GerulováEmily Gerulová
TJ Orlová LutyněTJ Orlová Lutyně
975708 4.74 XX4.744.74
14 Petra JonášováPetra Jonášová
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
965218 4.66 X4.534.664.66
15 Petra VítováPetra Vítová
ŠAK při 5. ZŠ Jablonec n/N.ŠAK při 5. ZŠ Jablonec n/N.
955119 4.62 4.624.564.564.62
16 Markéta MaláMarkéta Malá
AK SokolovAK Sokolov
955312 4.46 X4.46X4.46
Lenka AdamskáLenka Adamská
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
955207 DNP
Celkem 17 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 7.3.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Adriana BzirskáAdriana Bzirská
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
955609 12.63 10.5610.7811.8911.8911.7011.8212.63
2 Adéla PaluchováAdéla Paluchová
TJ Orlová LutyněTJ Orlová Lutyně
955517 11.89 11.89X11.5511.8911.37X11.75
3 Nikola KuklováNikola Kuklová
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
956017 11.05 10.4011.0509.3111.0510.85X10.71
4 Anna VachováAnna Vachová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
955712 10.98 X10.4510.8910.8910.9809.8310.64
5 Lenka KučerováLenka Kučerová
AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto
955119 10.65 10.4410.5310.3510.5310.4310.4610.65
6 Kateřina JelínkováKateřina Jelínková
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
966104 10.53 10.5310.3410.2610.5310.1110.3410.51
7 Zuzana KotrčováZuzana Kotrčová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
956026 10.46 X09.9810.3010.3009.8910.4610.44
8 Magdaléna HolubováMagdaléna Holubová
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
955421 10.27 09.5209.6310.2710.2710.2309.9810.20
9 Petra JonášováPetra Jonášová
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
965218 10.26 09.9710.2610.1010.26
10 Nikola VarmužováNikola Varmužová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
965216 10.25 10.2509.8910.1510.25
11 Tereza VytlačilováTereza Vytlačilová
ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička
955925 10.11 09.3909.1810.1110.11
12 Kristýna PavlínováKristýna Pavlínová
ŠAK při 5. ZŠ Jablonec n/N.ŠAK při 5. ZŠ Jablonec n/N.
955408 09.67 09.6609.1409.6709.67
13 Anežka BuzrlováAnežka Buzrlová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
955302 09.45 09.4509.0509.3809.45
14 Magdalena MachurováMagdalena Machurová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
965119 09.35 09.1109.2609.3509.35
15 Anežka ŠtrynkováAnežka Štrynková
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
955416 08.84 08.2908.5408.8408.84
Celkem 15 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci (Finále)

Finále (ne, 7.3.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Milan MňatinohaMilan Mňatinoha
ŠAK ChodovŠAK Chodov
950530 15.80 15.0812.7915.0915.09X15.8015.27
2 Tomáš KoudelaTomáš Koudela
AK OlomoucAK Olomouc
950523 15.25 14.1515.02X15.0214.7514.7415.25
3 Radek VeselkaRadek Veselka
SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí
950613 13.80 13.0313.7713.0413.7713.8013.3212.95
4 Pavel LukášekPavel Lukášek
AHA VyškovAHA Vyškov
950811 13.55 12.8713.5513.1513.5512.92X13.38
5 Marek OlejarčíkMarek Olejarčík
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
950704 13.51 11.1111.8313.5113.5112.5212.9413.51
6 Jiří SýkoraJiří Sýkora
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
950120 13.36 11.5613.3612.1213.3612.8012.3012.63
7 Jiří PoršJiří Porš
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
950125 12.73 X12.73X12.73X12.3711.44
8 Adam HolečekAdam Holeček
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
950401 12.63 12.4611.68X12.4611.3612.6311.98
9 Jan RingJan Ring
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
950105 12.35 X10.6212.3512.35
10 Jan ToušJan Touš
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
950715 12.34 11.7511.7312.3412.34
11 Vít PojarVít Pojar
TJ KlatovyTJ Klatovy
950214 12.31 11.7510.8712.3112.31
12 Jakub BřezinaJakub Březina
AK OlomoucAK Olomouc
950216 12.26 12.14X12.2612.26
13 Martin ŽeleznýMartin Železný
Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř
950624 11.98 11.2811.5811.9811.98
14 Maksym PodoprygoraMaksym Podoprygora
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
950308 11.96 11.9610.1911.8211.96
15 Tomáš MošaTomáš Moša
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
960711 11.48 11.4811.4210.9611.48
Václav KuklaVáclav Kukla
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
951017 DNP
Celkem 16 závodníků