výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Prolínací soutěž o účast v extralize mužů a žen

Olomouc (4. 9. 2010)

100 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 4.9.2010) Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš MiloLukáš Milo 831019 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 10.60
2 Marek BakalárMarek Bakalár 950511 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10.93
3 Marek OšmeraMarek Ošmera 870704 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 11.04
4 Jakub JanečekJakub Janeček 870519 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11.09
5 Jiří SmolaJiří Smola 880213 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 11.29
6 Matěj MudrochMatěj Mudroch 930722 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 11.60
7 Tomáš VymyslickýTomáš Vymyslický 891121 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 12.25
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 4.9.2010) Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří FaistJiří Faist 900517 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11.16
2 Martin BohmanMartin Bohman 800405 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 11.33
3 Radek VopršálekRadek Vopršálek 900214 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 11.40
4 Ondřej UnzeitigOndřej Unzeitig 891020 AK OlomoucAK Olomouc 11.64
5 Radek PovýšilRadek Povýšil 930615 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 11.99
6 Martin SitaMartin Sita 940526 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 12.17
Jozef ŠvondrkJozef Švondrk 860824 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice DNF
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 4.9.2010) Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin LazorMartin Lazor 840715 AK OlomoucAK Olomouc 10.98
2 Vladimír ŠimíkVladimír Šimík 900304 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 10.99
3 Jakub UherJakub Uher 830804 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 11.07
4 Ondřej SobotkaOndřej Sobotka 891013 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 11.17
5 Jan AlaxinJan Alaxin 910329 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 11.46
6 Jiří KnížekJiří Knížek 930112 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11.55
7 Jakub LacinaJakub Lacina 870322 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 11.63
8 Tomáš SchornýTomáš Schorný 930412 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 12.05
Celkem 8 závodníků

100 m - Muži (Finále)

Finále A (so, 4.9.2010) Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš MiloLukáš Milo 831019 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 10.60 11.00
2 Vladimír ŠimíkVladimír Šimík 900304 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 10.75 9.00
3 Martin LazorMartin Lazor 840715 AK OlomoucAK Olomouc 10.88 8.00
4 Marek BakalárMarek Bakalár 950511 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10.94 7.00
5 Jiří FaistJiří Faist 900517 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11.00 6.00
6 Marek OšmeraMarek Ošmera 870704 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 11.02 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 4.9.2010) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub UherJakub Uher 830804 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 11.12 4.00
2 Martin BohmanMartin Bohman 800405 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 11.24 3.00
3 Jiří SmolaJiří Smola 880213 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 11.38 2.00
4 Radek VopršálekRadek Vopršálek 900214 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 11.49 1.00
Ondřej SobotkaOndřej Sobotka 891013 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč DNP
Jakub JanečekJakub Janeček 870519 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNP
Celkem 6 závodníků

100 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 4.9.2010) Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martyna SwierczykMartyna Swierczyk 895708 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 12.24
2 Michaela BoříkováMichaela Boříková 955801 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 12.77
3 Marie FührerováMarie Führerová 956007 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 13.14
4 Kateřina HenešováKateřina Henešová 925525 AK ZlínAK Zlín 13.23
5 Kristýna LánskáKristýna Lánská 925915 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 13.66
6 Markéta HundsnurscherováMarkéta Hundsnurscherová 945401 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 13.69
Martina RoutkováMartina Routková 935930 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují DNF
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 4.9.2010) Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana BenedováJana Benedová 855323 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 12.45
2 Eva KozmíkováEva Kozmíková 885820 AK ZlínAK Zlín 12.61
3 Michaela BroumováMichaela Broumová 955301 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 12.96
4 Martina TamchynováMartina Tamchynová 906003 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 13.01
5 Kristýna LöfflerováKristýna Löfflerová 945725 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 13.22
6 Eliška DoležalováEliška Doležalová 945907 AK ZlínAK Zlín 14.03
MB Eliška ChvílováEliška Chvílová 946028 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 13.49
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 4.9.2010) Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora KrňoulováBarbora Krňoulová 935422 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 12.57
2 Kristýna ToufarováKristýna Toufarová 925527 AK ZlínAK Zlín 12.91
3 Monika BaňovičováMonika Baňovičová 955828 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 13.17
4 Veronika NovákováVeronika Nováková 936223 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 13.34
5 Kateřina HanušováKateřina Hanušová 955325 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 13.51
Šárka JiroušováŠárka Jiroušová 935619 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují DNP
Celkem 6 závodníků

100 m - Ženy (Finále)

Finále A (so, 4.9.2010) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martyna SwierczykMartyna Swierczyk 895708 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 12.20 11.00
2 Jana BenedováJana Benedová 855323 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 12.32 9.00
3 Barbora KrňoulováBarbora Krňoulová 935422 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 12.52 8.00
4 Eva KozmíkováEva Kozmíková 885820 AK ZlínAK Zlín 12.89 7.00
5 Kristýna ToufarováKristýna Toufarová 925527 AK ZlínAK Zlín 12.92 6.00
6 Michaela BoříkováMichaela Boříková 955801 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 12.92 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 4.9.2010) Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela BroumováMichaela Broumová 955301 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 13.02 4.00
2 Martina TamchynováMartina Tamchynová 906003 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 13.08 3.00
3 Kateřina HenešováKateřina Henešová 925525 AK ZlínAK Zlín 13.12 2.00
4 Monika BaňovičováMonika Baňovičová 955828 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 13.18 1.00
5 Marie FührerováMarie Führerová 956007 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 13.25
6 Kristýna LöfflerováKristýna Löfflerová 945725 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 13.56
Celkem 6 závodníků

200 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 4.9.2010) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš MiloLukáš Milo 831019 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 21.60 11.00
2 Jiří FaistJiří Faist 900517 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 21.98 9.00
3 Petr LichýPetr Lichý 900212 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 22.07 8.00
4 Jakub UherJakub Uher 830804 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 22.15 6.00
5 Marek OšmeraMarek Ošmera 870704 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 22.75 3.00
Jozef ŠvondrkJozef Švondrk 860824 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 4.9.2010) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vladimír ŠimíkVladimír Šimík 900304 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 22.12 7.00
2 Marek BakalárMarek Bakalár 950511 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 22.36 5.00
3 Martin LazorMartin Lazor 840715 AK OlomoucAK Olomouc 22.43 4.00
4 Tomáš HedrichTomáš Hedrich 891110 AK OlomoucAK Olomouc 22.94 1.00
5 Radek VopršálekRadek Vopršálek 900214 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 23.20
6 Jiří KnížekJiří Knížek 930112 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 23.33
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 4.9.2010) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan AlaxinJan Alaxin 910329 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 22.87 2.00
2 Tomáš HatkaTomáš Hatka 890520 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 23.73
3 Jiří SýkoraJiří Sýkora 950120 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 23.85
4 Tomáš SchornýTomáš Schorný 930412 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 24.52
Tomáš VymyslickýTomáš Vymyslický 891121 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav DNP
Celkem 5 závodníků

200 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 4.9.2010) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martyna SwierczykMartyna Swierczyk 895708 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 25.02 11.00
2 Barbora KrňoulováBarbora Krňoulová 935422 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 25.67 9.00
3 Eva JeníkováEva Jeníková 926128 AC Česká LípaAC Česká Lípa 25.90 8.00
4 Helena JiranováHelena Jiranová 955305 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 26.03 7.00
5 Jana BenedováJana Benedová 855323 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 26.55 5.00
Iga BaumgartIga Baumgart 896104 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 4.9.2010) Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Merita BytyqiováMerita Bytyqiová 895112 AK ZlínAK Zlín 26.16 6.00
2 Karolína NovotnáKarolína Novotná 946007 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 26.77 4.00
3 Kateřina HenešováKateřina Henešová 925525 AK ZlínAK Zlín 27.04 3.00
MB Eliška ChvílováEliška Chvílová 946028 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 27.06
Monika BaňovičováMonika Baňovičová 955828 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav DNP
Kristýna ToufarováKristýna Toufarová 925527 AK ZlínAK Zlín DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 4.9.2010) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Žaneta SovadínováŽaneta Sovadínová 935504 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 27.49 2.00
2 Kristýna LánskáKristýna Lánská 925915 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 28.31 1.00
3 Markéta HundsnurscherováMarkéta Hundsnurscherová 945401 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 28.41
4 Eliška DoležalováEliška Doležalová 945907 AK ZlínAK Zlín 29.20
Šárka JiroušováŠárka Jiroušová 935619 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují DNP
Veronika NovákováVeronika Nováková 936223 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice DNP
Celkem 6 závodníků

400 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 4.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr LichýPetr Lichý 900212 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 49.06 11.00
2 Jozef PelikánJozef Pelikán 840729 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 49.85 9.00
3 Ladislav SteinerLadislav Steiner 890609 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 50.64 8.00
4 Miroslav LepíčekMiroslav Lepíček 860510 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 51.23 7.00
5 Petr ŠarapatkaPetr Šarapatka 770405 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 51.82 4.00
6 Josef ChybaJosef Chyba 890207 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 51.91 3.00
Jakub JanečekJakub Janeček 870519 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNP
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 4.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel GrecmanDaniel Grecman 930414 AK OlomoucAK Olomouc 51.28 6.00
2 Ivan FormánekIvan Formánek 931229 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 51.43 5.00
3 Adam KadulaAdam Kadula 901027 AK OlomoucAK Olomouc 52.53 2.00
4 David DamDavid Dam 841105 AK OlomoucAK Olomouc 54.66 1.00
5 Lukáš GrygarLukáš Grygar 920906 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 57.11
Petr ZimolaPetr Zimola 901120 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč DNP
Celkem 6 závodníků

400 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 4.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Helena JiranováHelena Jiranová 955305 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 57.45 11.00
2 Diana MezuliáníkováDiana Mezuliáníková 925410 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 57.58 9.00
3 Martyna SwierczykMartyna Swierczyk 895708 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 58.71 8.00
4 Karolína NovotnáKarolína Novotná 946007 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 59.56 7.00
5 Denisa BučkováDenisa Bučková 895918 AK ZlínAK Zlín 61.27 6.00
6 Kateřina KlailováKateřina Klailová 955830 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 63.05 4.00
7 Petra DupalováPetra Dupalová 876123 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 64.00
Iga BaumgartIga Baumgart 896104 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNP
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 4.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Johana KratochvílováJohana Kratochvílová 935216 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 62.72 5.00
2 Ivana SlaměnáIvana Slaměná 845822 AC Česká LípaAC Česká Lípa 63.15 3.00
3 Ludmila VlčkováLudmila Vlčková 926016 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 63.21 2.00
4 Patrícia KoníčkováPatrícia Koníčková 925911 AK ZlínAK Zlín 63.71 1.00
5 Gabra ČelůstkováGabra Čelůstková 925819 AK ZlínAK Zlín 66.47
Eva FührerováEva Führerová 925724 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice DNF
Alena UlrichováAlena Ulrichová 945118 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují DNP
Celkem 7 závodníků

800 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 4.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Vladimír BartůněkVladimír Bartůněk 800103 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1:56.58 11.00
2 Jozef PelikánJozef Pelikán 840729 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1:57.00 9.00
3 Ondřej KlesnilOndřej Klesnil 870819 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1:57.40 8.00
4 Jan FlídrJan Flídr 890325 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1:57.42 7.00
5 Miroslav LepíčekMiroslav Lepíček 860510 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 1:57.46 6.00
6 Daniel GrecmanDaniel Grecman 930414 AK OlomoucAK Olomouc 1:57.67 5.00
7 Vojtěch KamenskýVojtěch Kamenský 890228 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1:57.75 4.00
8 Roman PaulíkRoman Paulík 880205 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1:57.77 3.00
9 Jakub ŠevčíkJakub Ševčík 900909 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 1:58.86 2.00
10 Ladislav SteinerLadislav Steiner 890609 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1:59.37 1.00
11 Tomáš HatkaTomáš Hatka 890520 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 2:04.01
12 Martin KašovskýMartin Kašovský 920903 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 2:06.20
Petr ZimolaPetr Zimola 901120 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč DNP
Josef RyglJosef Rygl 921209 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč DNP
Celkem 14 závodníků

800 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 4.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Diana MezuliáníkováDiana Mezuliáníková 925410 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:15.54 11.00
2 Radka JanoušováRadka Janoušová 925109 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2:16.43 9.00
3 Kateřina HálováKateřina Hálová 815625 AK ZlínAK Zlín 2:16.62 8.00
4 Petra KuříkováPetra Kuříková 916125 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2:17.37 7.00
5 Michaela DrábkováMichaela Drábková 925617 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2:17.57 6.00
6 Olga PůčkováOlga Půčková 945907 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2:17.69 5.00
7 Martina UvizlováMartina Uvizlová 865311 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2:18.26 4.00
8 Petra DupalováPetra Dupalová 876123 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2:25.60 3.00
9 Jana GladkováJana Gladková 935115 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2:25.95 2.00
10 Eva FührerováEva Führerová 925724 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 2:27.58 1.00
11 Kristýna PříhodováKristýna Příhodová 965410 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 2:30.66
12 Alena UlrichováAlena Ulrichová 945118 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2:35.31
13 Nikol CoufalíkováNikol Coufalíková 946228 AK ZlínAK Zlín 2:41.37
14 Tereza PánkováTereza Pánková 935501 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 2:50.77
Celkem 14 závodníků

1500 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 4.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Vladimír BartůněkVladimír Bartůněk 800103 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3:56.77 11.00
2 Ondřej KlesnilOndřej Klesnil 870819 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3:57.49 9.00
3 Peter MikulenkaPeter Mikulenka 821108 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 3:57.86 8.00
4 Jan FlídrJan Flídr 890325 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3:58.23 7.00
5 Roman PaulíkRoman Paulík 880205 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3:58.55 6.00
6 Petr ZimolaPetr Zimola 901120 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 4:00.02 5.00
7 Josef RyglJosef Rygl 921209 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 4:01.11 4.00
8 David KučeraDavid Kučera 910806 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 4:01.48 3.00
9 Jakub ŠestákJakub Šesták 940106 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 4:04.23 2.00
10 Miroslav Dobiáš Miroslav Dobiáš 901014 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4:05.70 1.00
11 Jakub ŠevčíkJakub Ševčík 900909 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 4:07.95
12 Radek KarnufekRadek Karnufek 931107 AK OlomoucAK Olomouc 4:10.52
13 Aleš MikoAleš Miko 840506 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 4:15.53
14 Štěpán KodedaŠtěpán Kodeda 880205 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4:21.91
Petr UrbánekPetr Urbánek 810621 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. DNF
Jan SchulhofJan Schulhof 890313 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. DNF
Roman VajsRoman Vajs 890206 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav DNF
David PelíšekDavid Pelíšek 901231 AK OlomoucAK Olomouc DNP
Vojtěch KamenskýVojtěch Kamenský 890228 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNP
Vít PavlištaVít Pavlišta 850322 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. DNP
Jiří MilerJiří Miler 750730 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. DNP
Celkem 21 závodníků

1500 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 4.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Petra KuříkováPetra Kuříková 916125 AC Česká LípaAC Česká Lípa 4:49.44 11.00
2 Martina UvizlováMartina Uvizlová 865311 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4:50.35 9.00
3 Radka JanoušováRadka Janoušová 925109 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4:51.94 8.00
4 Michaela DrábkováMichaela Drábková 925617 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4:54.34 7.00
5 Ivana LoubkováIvana Loubková 805520 AC Česká LípaAC Česká Lípa 4:55.11 6.00
6 Eva VítováEva Vítová 755911 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5:00.60 5.00
7 Aneta KorjenkováAneta Korjenková 875803 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5:05.92 4.00
8 Alena BalcarováAlena Balcarová 815608 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5:12.00 3.00
9 Tereza HrochováTereza Hrochová 965224 AC Česká LípaAC Česká Lípa 5:12.12 2.00
10 Natalia GrotováNatalia Grotová 906212 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5:19.19 1.00
11 Jana JavůrkováJana Javůrková 896017 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5:20.39
12 Kamila KleiberováKamila Kleiberová 956224 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5:21.14
Dagmar ZemanováDagmar Zemanová 775126 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice DNF
Teodora SvejkovskáTeodora Svejkovská 906102 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNP
Jaroslava ChovancováJaroslava Chovancová 865417 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav DNP
Celkem 15 závodníků

5000 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 4.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Vít PavlištaVít Pavlišta 850322 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 15:23.76 11.00
2 Aleš MikoAleš Miko 840506 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 15:42.24 9.00
3 Jiří MilerJiří Miler 750730 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 15:56.56 8.00
4 Josef PoduškaJosef Poduška 620516 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 15:59.53 7.00
5 David PelíšekDavid Pelíšek 901231 AK OlomoucAK Olomouc 16:13.46 6.00
6 Metoděj FikesMetoděj Fikes 670215 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 16:20.06 5.00
7 Jaroslav MartinekJaroslav Martinek 690712 AK OlomoucAK Olomouc 16:23.07 4.00
8 Petr LajtkepPetr Lajtkep 730626 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 17:22.14 3.00
9 Miroslav NeuvirtMiroslav Neuvirt 870924 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 17:59.32 2.00
Jan SchulhofJan Schulhof 890313 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. DNF
Celkem 10 závodníků

5000 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 4.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Eva VítováEva Vítová 755911 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 17:58.19 11.00
2 Ivana LoubkováIvana Loubková 805520 AC Česká LípaAC Česká Lípa 18:02.30 9.00
3 Kateřina LoubkováKateřina Loubková 816021 AC Česká LípaAC Česká Lípa 18:39.65 8.00
4 Jaroslava ChovancováJaroslava Chovancová 865417 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 18:49.08 7.00
5 Petra KrejčováPetra Krejčová 795220 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 20:01.51 6.00
6 Veronika HanzlováVeronika Hanzlová 815921 AC Česká LípaAC Česká Lípa 20:30.21 5.00
7 Natalia GrotováNatalia Grotová 906212 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 20:41.46 4.00
8 Dagmar ZemanováDagmar Zemanová 775126 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 20:59.85 3.00
Vendula MužíkováVendula Mužíková 885714 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNP
Celkem 9 závodníků

100 m překážek - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 4.9.2010) Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Merita BytyqiováMerita Bytyqiová 895112 AK ZlínAK Zlín 14.56 11.00
2 Markéta MalarikováMarkéta Malariková 885529 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 14.76 9.00
3 Adéla PospíšilováAdéla Pospíšilová 865510 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 14.94 8.00
4 Eva KozmíkováEva Kozmíková 885820 AK ZlínAK Zlín 15.08 7.00
5 Zuzana ŠtáhlováZuzana Štáhlová 925610 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 15.25 6.00
6 Claudia HladíkováClaudia Hladíková 945111 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 15.38 5.00
7 Barbora LacigováBarbora Lacigová 895630 AK ZlínAK Zlín 15.73 4.00
8 Aneta KomrskováAneta Komrsková 925807 AK ZlínAK Zlín 16.00 3.00
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 4.9.2010) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna CzakojováKristýna Czakojová 936009 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 16.10 2.00
2 Klára ChmelařováKlára Chmelařová 916006 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 16.16 1.00
3 Aneta PřívarováAneta Přívarová 925824 AK ZlínAK Zlín 16.50
4 Lucie FišerováLucie Fišerová 855211 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 16.88
5 Kateřina JůzováKateřina Jůzová 915819 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 17.32
6 Markéta BelzováMarkéta Belzová 866016 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 17.34
7 Klára BuřilováKlára Buřilová 905528 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 18.34
Lucie DrábkováLucie Drábková 925520 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav DNP
Celkem 8 závodníků

110 m překážek - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 4.9.2010) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan CardaJan Carda 890206 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 14.82 11.00
2 Tomáš BeckTomáš Beck 880528 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 14.86 9.00
3 Jiří SmolaJiří Smola 880213 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 14.89 8.00
4 Slaven DizdarevičSlaven Dizdarevič 810803 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 15.42 5.00
5 Adrián Novosád Adrián Novosád 840709 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 15.47 4.00
Jakub UherJakub Uher 830804 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav DQ
Poznámky:
DQ dle pravidla 168.7b
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 4.9.2010) Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš GrünerTomáš Grüner 891020 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 15.16 7.00
2 Pavel SedlákPavel Sedlák 830104 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 15.21 6.00
3 Václav BarákVáclav Barák 901022 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 15.49 3.00
4 Petr ZelinkaPetr Zelinka 870908 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 15.52 2.00
5 Jakub RybaJakub Ryba 860819 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 15.68 1.00
6 Jan TesařJan Tesař 900326 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 16.00
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 4.9.2010) Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ladislav UrbanLadislav Urban 820215 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 16.06
2 David LinhartDavid Linhart 890625 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 16.12
3 Martin NováčekMartin Nováček 880607 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 16.14
4 Lukáš GrygarLukáš Grygar 920906 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 16.79
Jakub LacinaJakub Lacina 870322 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav DNP
Celkem 5 závodníků

400 m překážek - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 4.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš GrünerTomáš Grüner 891020 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 53.38 11.00
2 Václav BarákVáclav Barák 901022 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 53.58 9.00
3 Jan TesařJan Tesař 900326 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 57.13 4.00
4 Tomáš BeckTomáš Beck 880528 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 58.19 2.00
5 Jiří SmolaJiří Smola 880213 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 61.38 1.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 4.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jaroslav PyšekJaroslav Pyšek 920418 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 56.00 8.00
2 Roman VajsRoman Vajs 890206 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 56.81 7.00
3 Jiří BernášekJiří Bernášek 890423 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 57.06 6.00
4 Michael HavlíkMichael Havlík 880101 AK OlomoucAK Olomouc 57.07 5.00
5 David LinhartDavid Linhart 890625 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 57.62 3.00
Celkem 5 závodníků

400 m překážek - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 4.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eva JeníkováEva Jeníková 926128 AC Česká LípaAC Česká Lípa 62.13 11.00
2 Nikola ŘehounkováNikola Řehounková 935729 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 62.95 9.00
3 Kateřina HálováKateřina Hálová 815625 AK ZlínAK Zlín 64.62 8.00
4 Andrea HolleyováAndrea Holleyová 895520 AK ZlínAK Zlín 67.09 7.00
5 Lucie FišerováLucie Fišerová 855211 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 67.20 6.00
6 Markéta ŠourkováMarkéta Šourková 855504 AC Česká LípaAC Česká Lípa 67.63 5.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 4.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Žaneta VáclavkováŽaneta Václavková 805218 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 68.85 4.00
2 Barbora HenešováBarbora Henešová 945305 AK ZlínAK Zlín 70.11 3.00
3 Klára BuřilováKlára Buřilová 905528 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 71.16 2.00
4 Markéta BelzováMarkéta Belzová 866016 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 71.18 1.00
5 Nikola SivákováNikola Siváková 945403 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 72.00
6 Lucie ŠrámkováLucie Šrámková 906001 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 72.59
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 4.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Andrea WinklerováAndrea Winklerová 946214 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 71.53
2 Jana GladkováJana Gladková 935115 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 71.73
3 Kateřina JůzováKateřina Jůzová 915819 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 74.17
4 Linda KomínkováLinda Komínková 925926 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 75.11
5 Kristýna LoudováKristýna Loudová 925713 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují DNP
Celkem 5 závodníků

3000 m překážek - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 4.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Peter MikulenkaPeter Mikulenka 821108 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 09:32.86 11.00
2 Roman VajsRoman Vajs 890206 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 09:35.23 9.00
3 Jiří MilerJiří Miler 750730 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 09:37.42 8.00
4 Petr UrbánekPetr Urbánek 810621 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 09:38.32 7.00
5 Štěpán KodedaŠtěpán Kodeda 880205 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 09:48.19 6.00
6 Vojtěch KamenskýVojtěch Kamenský 890228 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09:52.51 5.00
7 Petr HolánekPetr Holánek 920630 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 09:52.63 4.00
8 Jan SchulhofJan Schulhof 890313 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 10:08.21 3.00
9 Václav MrázVáclav Mráz 831214 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 10:31.34 2.00
10 Jaromír HlochJaromír Hloch 920404 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 11:40.34 1.00
MB Jakub ValachovičJakub Valachovič 850911 SlovenskoSlovensko 09:50.18
Dušan PodroužekDušan Podroužek 740117 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. DNP
Petr MurasPetr Muras 890716 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice DNP
Celkem 13 závodníků

3000 m překážek - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 4.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Helena TlustáHelena Tlustá 935315 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 11:35.97 11.00
2 Alena BalcarováAlena Balcarová 815608 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 11:49.03 9.00
3 Aneta KorjenkováAneta Korjenková 875803 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11:58.46 8.00
4 Jana NovákováJana Nováková 935213 AC Česká LípaAC Česká Lípa 12:15.24 7.00
5 Jana JavůrkováJana Javůrková 896017 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 12:17.62 6.00
6 Kateřina DucháčkováKateřina Ducháčková 936201 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 13:04.02 5.00
7 Gabriela GrulichováGabriela Grulichová 816220 AC Česká LípaAC Česká Lípa 13:26.68 4.00
8 Kristýna KrálováKristýna Králová 936205 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 13:46.78 3.00
9 Jana MinarčíkováJana Minarčíková 915818 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 14:06.37 2.00
Celkem 9 závodníků

4 x 100 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 4.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Milo, Smola, Šimík, Lichý Milo, Smola, Šimík, Lichý AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 42.31 11.00
2 Faist, Knížek, Grüner, Beck Faist, Knížek, Grüner, Beck AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 42.97 9.00
3 Ošmera, Zelinka, Uher, Hanzlíček Ošmera, Zelinka, Uher, Hanzlíček TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 43.06 8.00
4 Barák, Povýšil M., Mudroch, Alaxin Barák, Povýšil M., Mudroch, Alaxin AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 43.19 7.00
5 Hájek, Tesař, Ogoun, Vopršálek Hájek, Tesař, Ogoun, Vopršálek TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 43.72 6.00
6 Novosad, Křelina, Ondrejko, Nešvera Novosad, Křelina, Ondrejko, Nešvera A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 44.65 4.00
Hedrich, Unzeitig, Novotný, Lazor Hedrich, Unzeitig, Novotný, Lazor AK OlomoucAK Olomouc DNF
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 4.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zákoucký, Šarapatka, Carda, Bohman Zákoucký, Šarapatka, Carda, Bohman AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 44.30 5.00
2 Bernášek K., Bernášek J., Sedlák, Posekaný Bernášek K., Bernášek J., Sedlák, Posekaný A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 45.42 3.00
3 Koutný, Krejčíř, Havlík, Pecha Koutný, Krejčíř, Havlík, Pecha AK OlomoucAK Olomouc 46.61 2.00
4 Linhart, Schorný, Grygar, Hatka Linhart, Schorný, Grygar, Hatka TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 46.67 1.00
5 Kozárek, Habich, Muras, Kašovský Kozárek, Habich, Muras, Kašovský AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 46.81
Celkem 5 závodníků

4 x 100 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 4.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Löfflerová, Štáhlová, Maláriková, Baňovičová Löfflerová, Štáhlová, Maláriková, Baňovičová TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 50.04 11.00
2 Pomahačová, Boříková, Pospíšilová, Krňoulová Pomahačová, Boříková, Pospíšilová, Krňoulová AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 50.20 9.00
3 Komrsková, Henešová K., Lacigová, Kozmíková Komrsková, Henešová K., Lacigová, Kozmíková AK ZlínAK Zlín 50.47 7.00
4 Chmelařová, Řehounková, Tamchynová, Václavková Chmelařová, Řehounková, Tamchynová, Václavková SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 50.77 6.00
5 Douděrová, Sovadinová, Czakojová, Kratochvílová Douděrová, Sovadinová, Czakojová, Kratochvílová TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 51.61 5.00
6 Jeníková, Süssnerová, Slaměná, Šourková Jeníková, Süssnerová, Slaměná, Šourková AC Česká LípaAC Česká Lípa 51.85 4.00
7 Führerová M., Kalivodová, Winklerová, Führerová E. Führerová M., Kalivodová, Winklerová, Führerová E. Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 52.03 3.00
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 4.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bytyqiová, Holleyová, Bučková, Hálová Bytyqiová, Holleyová, Bučková, Hálová AK ZlínAK Zlín 50.41 8.00
2 Šrámková, Loudová, Ulrichová, Vančáková Šrámková, Loudová, Ulrichová, Vančáková SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 53.00 2.00
3 Jůzová, Sotonová, Skalníková, Siváková Jůzová, Sotonová, Skalníková, Siváková TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 55.07 1.00
Celkem 3 závodníků

4 x 400 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 4.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pyšek, Grüner, Bartůněk, Pelikán Pyšek, Grüner, Bartůněk, Pelikán AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3:26.32 11.00
2 Formánek, Steiner, Kamenský, Flídr Formánek, Steiner, Kamenský, Flídr A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3:26.57 9.00
3 Lichý, Lepíček, Mikulenka, Kašovský Lichý, Lepíček, Mikulenka, Kašovský AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 3:26.83 8.00
4 Uher, Paulík, Ošmera, Vajs Uher, Paulík, Ošmera, Vajs TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3:30.99 7.00
5 Vopršálek, Linhart, Tesař, Hatka Vopršálek, Linhart, Tesař, Hatka TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 3:31.22 6.00
6 Šarapatka, Sita, Barák, Urbánek Šarapatka, Sita, Barák, Urbánek AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 3:35.97 4.00
7 Havlík, Hedrich, Kadula, Novotný Havlík, Hedrich, Kadula, Novotný AK OlomoucAK Olomouc 3:45.25 3.00
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 4.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nešvera, Bernášek K., Bernášek J., Klesnil Nešvera, Bernášek K., Bernášek J., Klesnil A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3:34.85 5.00
2 Zelinka, Formánek, Lacina, Dobiáš Zelinka, Formánek, Lacina, Dobiáš TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3:47.51 2.00
3 Ryba, Kodeda, Hrdlička, Neuvirt Ryba, Kodeda, Hrdlička, Neuvirt AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4:01.11 1.00
Grecman, Karnufek, Pecha, Dam Grecman, Karnufek, Pecha, Dam AK OlomoucAK Olomouc DNP
Muras, Miko, Mikulenka, Habich Muras, Miko, Mikulenka, Habich AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice DNP
Celkem 5 závodníků

4 x 400 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 4.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Koníčková, Holleyová, Bučková, Hálová Koníčková, Holleyová, Bučková, Hálová AK ZlínAK Zlín 4:05.18 11.00
2 Novotná, Kratochvílová, Janoušová, Uvízlová Novotná, Kratochvílová, Janoušová, Uvízlová TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4:05.94 9.00
3 Jeníková, Půčková, Kuříková, Šourková Jeníková, Půčková, Kuříková, Šourková AC Česká LípaAC Česká Lípa 4:06.50 8.00
4 Vlčková, Ulrichová, Rousková,Drábková Vlčková, Ulrichová, Rousková,Drábková SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4:15.52 7.00
5 Führerová M., Kalivodová, Winklerová, Führerová E. Führerová M., Kalivodová, Winklerová, Führerová E. Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 4:16.74 6.00
6 Štáhlová, Grotová, Lánská, Málková Štáhlová, Grotová, Lánská, Málková TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4:19.93 5.00
Klailová, Svejkovská, Korjenková, Mezulianiková Klailová, Svejkovská, Korjenková, Mezulianiková AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNF
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 4.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Siváková, Sotonová, Gladková, Tlustá Siváková, Sotonová, Gladková, Tlustá TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4:21.04 4.00
2 Slaměná, Süssnerová, Nováková, Frydrychová Slaměná, Süssnerová, Nováková, Frydrychová AC Česká LípaAC Česká Lípa 4:30.26 3.00
3 Loudová, Králová, Šrámková, Vančáková Loudová, Králová, Šrámková, Vančáková SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4:30.91 2.00
4 Hofmannová, Jiroutková, Příhodová, Krejčová Hofmannová, Jiroutková, Příhodová, Krejčová Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 4:37.30 1.00
Celkem 4 závodníků

Skok vysoký - Muži

(so, 4.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.801.851.901.931.961.992.022.052.082.152.18 Body
1 Peter HorákPeter Horák
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
831207 2.15 ------OOOXOXXX 11.00
2 Dalibor HonDalibor Hon
AK OlomoucAK Olomouc
780802 2.02 ---OOOXXO-XXX 9.00
3 Marek NavrátilMarek Navrátil
AK OlomoucAK Olomouc
901214 2.02 OXO-OOOXXOXXX 8.00
4 Tomáš KoutnýTomáš Koutný
AK OlomoucAK Olomouc
900630 1.99 OOOXOXXOXXOXXX 7.00
5 Ladislav UrbanLadislav Urban
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
820215 1.96 XOOXOOOXXX 6.00
6 Jiří HanzlíčekJiří Hanzlíček
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
870306 1.96 OOOXOXXOXXX 5.00
7 Slaven DizdarevičSlaven Dizdarevič
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
810803 1.90 OOOXXX 4.00
8 Tomáš VeselýTomáš Veselý
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
930119 1.90 OOXOXXX 3.00
9 Vojtěch HájekVojtěch Hájek
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
940504 1.90 OXOXXOXXX 2.00
10= Petr OgounPetr Ogoun
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
840814 1.85 X-OXXX 0.50
10= Miroslav PalánMiroslav Palán
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
870619 1.85 XOOXXX 0.50
12 Ondřej HunčovskýOndřej Hunčovský
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
901222 1.85 XXOXXOXXX
13 Karel BernášekKarel Bernášek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
890423 1.80 OXXX
14 Jan KotalaJan Kotala
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
830715 1.80 XOXXX
15 Tomáš NešveraTomáš Nešvera
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
880802 1.80 XXOXXX
16 Jan CardaJan Carda
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
890206 0 XXX
Celkem 16 závodníků

Skok vysoký - Ženy

(so, 4.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1,451,501,551,601,631,661,69 Body
1 Nela SeverováNela Severová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
875708 1.66 -OOOOXOXXX 11.00
2 Markéta MalarikováMarkéta Malariková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
885529 1.66 -OO-OXXOXXX 9.00
3 Martina BakičováMartina Bakičová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
895311 1.63 OOXOXOXOXXX 8.00
4= Adriana GembiczkáAdriana Gembiczká
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
885724 1.60 OOOOXXX 6.00
4= Žaneta VáclavkováŽaneta Václavková
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
805218 1.60 -OOOXXX 6.00
4= Aneta KomrskováAneta Komrsková
AK ZlínAK Zlín
925807 1.60 -OOOXXX 6.00
7= Lucie FišerováLucie Fišerová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
855211 1.55 OOO-XXX 3.50
7= Kamila AjšmanováKamila Ajšmanová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
875413 1.55 -OOXXX 3.50
9 Veronika KalivodováVeronika Kalivodová
Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice
935802 1.55 XOOOXXX 2.00
10= Kristýna CzakojováKristýna Czakojová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
936009 1.50 OOXXX 0.50
10= Sabina PánikováSabina Pániková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
955510 1.50 OOXXX 0.50
Celkem 11 závodníků

Skok o tyči - Muži

(so, 4.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 3,804,004,204,404,504,604,704,804,905,10 Body
1 Lukáš BechyněLukáš Bechyně
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
831004 4.90 --------XXOXXX 11.00
2 Lukáš PosekanýLukáš Posekaný
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
921230 4.70 ---O-OXXOXXX 9.00
3= Václav BarákVáclav Barák
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
901022 4.40 -OOO---XXX 7.50
3= Václav KrejčířVáclav Krejčíř
AK OlomoucAK Olomouc
830401 4.40 --OO--XXX 7.50
5= Tomáš OndrejkoTomáš Ondrejko
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
890720 4.20 --OXXX 5.50
5= Vít ZákouckýVít Zákoucký
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
780420 4.20 -OOXXX 5.50
7 Tomáš NešveraTomáš Nešvera
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
880802 4.20 -XXOOXXX 4.00
8 Karel BernášekKarel Bernášek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
890423 4.20 XOOXOXX- 3.00
9 Vojtěch HájekVojtěch Hájek
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
940504 4.00 OOXXX 2.00
10 Marek OšmeraMarek Ošmera
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
870704 3.80 OXXX 1.00
11= Jiří BernášekJiří Bernášek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
890423 3.80 XOXXX
11= Michal ValentaMichal Valenta
AK OlomoucAK Olomouc
770304 3.80 XOXXX
Radek PechaRadek Pecha
AK OlomoucAK Olomouc
920711 0 XXX
Jakub RybaJakub Ryba
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
860819 0 XXX
Celkem 14 závodníků

Skok o tyči - Ženy

(so, 4.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 2,502,702,903,103,203,303,403,503,60 Body
1 Tereza PomahačováTereza Pomahačová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
925109 3.50 ---XOOOXXOXXOXXX 11.00
2 Iva BrandováIva Brandová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
835928 3.40 -----OOXXX 9.00
3 Nikol JiroutováNikol Jiroutová
Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice
925330 3.30 ---OOOXXX 8.00
4 Sandra HofmannováSandra Hofmannová
Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice
925215 3.20 --OXOOXXX 7.00
5 Nikola ŘehounkováNikola Řehounková
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
935729 2.70 XOXOXXX 6.00
6 Klára ChmelařováKlára Chmelařová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
916006 2.70 OXXO 5.00
7 Eva PoláškováEva Polášková
AK ZlínAK Zlín
955410 2.50 OXXX 4.00
8 Barbora SkalníkováBarbora Skalníková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
936224 2.50 XOXXX 3.00
9 Julie DvořákováJulie Dvořáková
Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice
935918 2.50 XXOXXX 2.00
Jana ChlebíkováJana Chlebíková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
935317 0 ----XXX
Lucie DrábkováLucie Drábková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
925520 0 ----XXX
Celkem 11 závodníků

Skok daleký - Muži

(so, 4.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jaroslav DobrovodskyJaroslav Dobrovodsky
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
841213 7.39 +1.1 m/s 7.06+0,57.39+1,1--7.39------ 11.00
2 Tomáš NešveraTomáš Nešvera
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
880802 7.26 +1.6 m/s 6.66+1,06.94+0,6X+1,26.946.88+1,56.96+1,27.26+1,6 9.00
3 Tomáš NevtípilTomáš Nevtípil
AK OlomoucAK Olomouc
901129 7.07 +1.0 m/s 7.02+1,4X+0,56.88+1,07.027.07+1,0---- 8.00
4 Petr OgounPetr Ogoun
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
840814 7.02 +0.4 m/s 6.90+1,06.97+1,17.02+0,47.027.01+0,95.35+0,77.01+0,6 7.00
5 Pavel SedlákPavel Sedlák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
830104 6.87 +0.7 m/s 6.87+0,76.76+0,36.78+0,66.876.68+1,4--6.82+0,6 6.00
6 Tomáš HedrichTomáš Hedrich
AK OlomoucAK Olomouc
891110 6.75 +1.2 m/s X+0,76.69+0,56.67+0,46.696.75+1,26.69+0,83.79+0,5 5.00
7 Slaven DizdarevičSlaven Dizdarevič
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
810803 6.73 +1.0 m/s 6.36+0,46.53+0,56.60+0,76.606.47+0,96.73+1,06.54+0,9 4.00
8 Petr ZelinkaPetr Zelinka
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
870908 6.68 +1.2 m/s 6.26+0,26.51+0,36.63+0,56.63X+0,05.16+1,46.68+1,2 3.00
9 Jiří KřelinaJiří Křelina
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
910614 6.56 +1.4 m/s 6.36+0,56.56+1,44.87+0,76.56 2.00
10 Robert NovotnýRobert Novotný
AK OlomoucAK Olomouc
891127 6.52 +1.1 m/s 6.32+0,66.52+1,1X+0,36.52 1.00
11 Marek PovýšilMarek Povýšil
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
890301 6.52 +1.5 m/s 6.14+0,96.24+0,76.52+1,56.52
12 Jiří HanzlíčekJiří Hanzlíček
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
870306 6.47 +0.5 m/s X+1,0X+0,56.47+0,56.47
13 Ondřej HunčovskýOndřej Hunčovský
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
901222 6.20 +0.2 m/s 4.69+1,24.44+0,86.20+0,26.20
14 Vít ZákouckýVít Zákoucký
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
780420 5.96 +1.4 m/s 5.96+1,45.87+0,7X+0,75.96
15 Martin NováčekMartin Nováček
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
880607 5.72 +0.3 m/s 5.72+0,35.66+0,5X+1,25.72
Jiří HabichJiří Habich
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
900628 0 X+1,1X+0,5X+0,70
Ondřej SobotkaOndřej Sobotka
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
891013 0 X+0,1X+1,6X+0,60
Jiří BernášekJiří Bernášek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
890423 DNP
Celkem 18 závodníků

Skok daleký - Ženy

(so, 4.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martina TamchynováMartina Tamchynová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
906003 5.60 +0.7 m/s 5.40+0,3X+0,6-5.40X+1,55.42+0,35.60+0,7 11.00
2 Barbora LacigováBarbora Lacigová
AK ZlínAK Zlín
895630 5.58 +2.3 m/s 5.38+0,35.07+0,45.47+1,75.47X+0,95.58+2,3X+0,4 9.00
3 Adéla PospíšilováAdéla Pospíšilová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
865510 5.48 +1.5 m/s 5.13+0,25.20+1,25.43+2,15.43X+1,94.00+0,65.48+1,5 8.00
4 Martina BakičováMartina Bakičová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
895311 5.45 +0.5 m/s 5.45+0,55.23+0,3-5.45X+0,45.25+0,0- 7.00
5 Lucie DrábkováLucie Drábková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
925520 5.33 +0.9 m/s 5.09+0,0X+1,55.33+0,95.33--- 6.00
6 Michaela BroumováMichaela Broumová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
955301 5.31 +0.3 m/s 5.31+0,35.26+0,1-5.315.12+0,85.15+2,0X+0,7 5.00
7 Iva BrandováIva Brandová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
835928 5.25 +0.6 m/s 4.83+0,05.25+0,65.17+1,55.25--- 4.00
8 Zuzana ŠtáhlováZuzana Štáhlová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
925610 5.25 +0.2 m/s 5.25+0,25.07+0,25.06+0,95.254.85+0,55.04+0,95.06+0,9 3.00
9 Claudia HladíkováClaudia Hladíková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
945111 5.25 +1.2 m/s 5.00+0,15.25+1,24.95+1,85.25 2.00
10 Klára ChmelařováKlára Chmelařová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
916006 5.20 +0.1 m/s 5.20+0,1X+0,35.06+1,85.20 1.00
11 Kateřina HuclováKateřina Huclová
Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice
905722 5.14 +1.6 m/s 5.01+0,24.94+0,55.14+1,65.14
12 Kristýna LöfflerováKristýna Löfflerová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
945725 5.04 +0.1 m/s 5.04+0,1X+0,74.97+1,15.04
13 Aneta KomrskováAneta Komrsková
AK ZlínAK Zlín
925807 5.02 +0.3 m/s 5.02+0,34.90+0,64.96+1,35.02
14 Kamila AjšmanováKamila Ajšmanová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
875413 4.95 +0.3 m/s 4.95+0,3X+0,94.81+0,54.95
15 Žaneta SovadínováŽaneta Sovadínová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
935504 4.84 +0.3 m/s 4.84+0,34.77+0,34.84+0,94.84
16 Linda KomínkováLinda Komínková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
925926 4.84 +0.2 m/s 4.84+0,2X+1,1X+1,64.84
17 Kristýna LánskáKristýna Lánská
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
925915 4.73 +0.5 m/s X+0,1X+0,84.73+0,54.73
18 Kristýna LoudováKristýna Loudová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
925713 4.64 +0.1 m/s 4.64+0,14.61+0,44.60+0,74.64
Martina DouděrováMartina Douděrová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
956019 0 X+0,0X+0,4X+1,10
Celkem 19 závodníků

Trojskok - Muži

(so, 4.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jaroslav DobrovodskyJaroslav Dobrovodsky
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
841213 15.17 +0.4 m/s 15.17+0,4----15.17------ 11.00
2 Petr ZelinkaPetr Zelinka
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
870908 13.89 +0.0 m/s 12.04+0,313.23+0,513.58+0,313.5813.29+0,013.62+0,013.89+0,0 9.00
3 Jiří KřelinaJiří Křelina
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
910614 13.81 +0.5 m/s 13.42+0,413.51+0,713.56+0,313.5613.62+0,113.81+0,513.74+0,0 8.00
4 Tomáš NevtípilTomáš Nevtípil
AK OlomoucAK Olomouc
901129 13.60 +0.7 m/s 12.37+0,012.82+0,313.60+0,713.60--13.51+0,0-- 7.00
5 Ladislav UrbanLadislav Urban
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
820215 13.35 +0.4 m/s 12.76+0,413.35+0,413.15+0,513.3512.96+0,113.18+0,313.28+0,7 6.00
6 Lukáš KozárekLukáš Kozárek
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
920301 12.89 +0.4 m/s 12.47+0,012.89+0,4X-12.8912.64+0,0X-12.82+0,1 5.00
7 Václav KrejčířVáclav Krejčíř
AK OlomoucAK Olomouc
830401 12.72 +0.2 m/s --12.38+0,312.61+0,312.61-+0,512.47+0,012.72+0,2 4.00
8 Jiří HanzlíčekJiří Hanzlíček
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
870306 12.64 +0.5 m/s 11.68+0,012.26+0,312.64+0,512.64X-12.48+0,012.54+0,1 3.00
9 Jan KotalaJan Kotala
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
830715 12.60 +0.4 m/s 12.60+0,4X-12.48+0,012.60 2.00
10 Marek PovýšilMarek Povýšil
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
890301 12.34 +0.0 m/s 12.30+0,6X-12.34+0,012.34 1.00
Celkem 10 závodníků

Trojskok - Ženy

(so, 4.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Barbora LacigováBarbora Lacigová
AK ZlínAK Zlín
895630 12.08 +0.7 m/s X12.08+0,7X12.0811.85+0,711.99+0,211.90+0,0 11.00
2 Markéta MalarikováMarkéta Malariková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
885529 11.89 +0.3 m/s X11.56+0,311.85+0,511.8511.73+0,511.89+0,311.48+0,0 9.00
3 Martina BakičováMartina Bakičová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
895311 11.76 +0.0 m/s 11.52+0,411.56+0,311.63+0,711.6311.74+0,911.48+0,211.76+0,0 8.00
4 Eva DoležalováEva Doležalová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
795524 11.59 +0.3 m/s 11.03+0,511.39+0,411.38+0,311.3911.59+0,3---- 7.00
5 Martina TamchynováMartina Tamchynová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
906003 11.34 +1.2 m/s 11.12+0,711.34+1,211.27+0,711.34--X11.31+0,0 6.00
6 Žaneta VáclavkováŽaneta Václavková
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
805218 11.25 +0.7 m/s 11.25+0,711.04+0,5X11.25XX10.43+0,0 5.00
7 Kamila AjšmanováKamila Ajšmanová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
875413 11.09 +0.3 m/s 10.67+1,110.85+0,510.96+0,110.9611.09+0,3X10.87+0,0 4.00
8 Aneta PřívarováAneta Přívarová
AK ZlínAK Zlín
925824 10.98 +0.1 m/s X10.98+0,110.89+0,710.98X10.78+0,1X 3.00
9 Adriana GembiczkáAdriana Gembiczká
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
885724 10.87 +0.6 m/s 10.66+0,210.87+0,610.77+0,110.87 2.00
10 Zuzana ŠtáhlováZuzana Štáhlová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
925610 10.59 +0.2 m/s 10.57+0,710.59+0,210.55+0,210.59 1.00
11 Kateřina HuclováKateřina Huclová
Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice
905722 09.88 +0.6 m/s 09.88+0,6XX09.88
12 Linda KomínkováLinda Komínková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
925926 0 XXX0
MB Markéta PoláškováMarkéta Polášková
AK OlomoucAK Olomouc
915718 10.82 +0.0 m/s
Celkem 13 závodníků

Vrh koulí 4kg - Ženy

(so, 4.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lucie VaníčkováLucie Vaníčková
AC Česká LípaAC Česká Lípa
865728 13.44 XX12.5712.5712.5613.3413.44 11.00
2 Barbora ZávůrkováBarbora Závůrková
AC Česká LípaAC Česká Lípa
875103 13.04 11.6812.51X12.51X12.9813.04 9.00
3 Tereza PokornáTereza Pokorná
AC Česká LípaAC Česká Lípa
915328 12.55 11.7512.32X12.3212.2312.1812.55 8.00
4 Erika LorencováErika Lorencová
AK ZlínAK Zlín
916106 11.53 10.84X11.3811.38X11.2711.53 7.00
5 Monika VičánkováMonika Vičánková
AK ZlínAK Zlín
785410 11.27 10.72X11.0611.06X11.27X 6.00
6 Gabriela PallováGabriela Pallová
AK ZlínAK Zlín
936002 10.76 09.8310.0309.6510.0310.7610.52X 5.00
7 Pavlína RadováPavlína Radová
Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice
875718 10.70 10.0610.5110.6710.6710.70X10.48 4.00
8 Lucie ŠebováLucie Šebová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
896007 10.39 10.20XX10.20XX10.39 3.00
9 Klára RůžičkováKlára Růžičková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
885112 09.80 09.1909.8009.7109.80 2.00
10 Jana ZáhorkováJana Záhorková
Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice
856103 09.42 09.42XX09.42 1.00
11 Lenka MatouškováLenka Matoušková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
936216 09.14 09.14XX09.14
12 Eva HummelováEva Hummelová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
895917 08.87 08.53X08.8708.87
Hana KorábováHana Korábová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
935716 DNP
Veronika HruščováVeronika Hruščová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
946122 DNP
Anna JankowskaAnna Jankowska
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
905620 DNP
Celkem 15 závodníků

Vrh koulí 7,26kg - Muži

(so, 4.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ladislav PrášilLadislav Prášil
AK OlomoucAK Olomouc
900517 17.65 X16.1817.1717.17X17.6517.46 11.00
2 Jaroslav ŽitňanskýJaroslav Žitňanský
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
710218 16.55 X14.9616.0016.00X16.4116.55 9.00
3 Miroslav PavlíčekMiroslav Pavlíček
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
870331 16.30 14.8216.3016.2316.30XX15.89 8.00
4 Robert LöbbRobert Löbb
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
880123 15.87 14.7415.0515.0815.0815.6315.8715.83 7.00
5 Martin NovákMartin Novák
AK OlomoucAK Olomouc
921005 15.27 15.13X14.6615.1315.27XX 6.00
6 Tomáš VoňavkaTomáš Voňavka
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
900604 14.50 12.9113.2714.0914.09-14.2614.50 5.00
7 Matej GašajMatej Gašaj
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
811227 14.28 14.1414.12X14.14X14.28X 4.00
8 Milan SyrovátkaMilan Syrovátka
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
700831 14.27 13.8514.1314.2714.2713.8013.91X 3.00
9 Martin KlimentMartin Kliment
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
750806 14.08 XX14.0814.08 2.00
10 Michal VítMichal Vít
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
870503 13.21 XX13.2113.21 1.00
11 Lukáš BrennLukáš Brenn
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
800731 12.97 12.97XX12.97
12 Petr HamtákPetr Hamták
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
791209 12.73 XX12.7312.73
13 Michal MaierMichal Maier
AK OlomoucAK Olomouc
880415 12.72 X12.72X12.72
14 Jiří KlinerJiří Kliner
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
841010 12.59 X12.5912.5212.59
15 Jaroslav FicJaroslav Fic
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
611013 12.08 12.0312.0212.0812.08
16 Jan BakalaJan Bakala
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
621024 11.10 11.1011.08X11.10
Libor MalinaLibor Malina
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
730614 0 XXX0
Jan TauberJan Tauber
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
910921 DNP
Celkem 18 závodníků

Hod diskem 1kg - Ženy

(so, 4.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza PokornáTereza Pokorná
AC Česká LípaAC Česká Lípa
915328 40.62 11.00
2 Lucie VaníčkováLucie Vaníčková
AC Česká LípaAC Česká Lípa
865728 40.58 9.00
3 Barbora ZávůrkováBarbora Závůrková
AC Česká LípaAC Česká Lípa
875103 36.70 8.00
4 Gabriela PallováGabriela Pallová
AK ZlínAK Zlín
936002 36.18 7.00
5 Eva HummelováEva Hummelová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
895917 35.77 6.00
6 Monika VičánkováMonika Vičánková
AK ZlínAK Zlín
785410 34.99 5.00
7 Lenka TomaštíkováLenka Tomaštíková
AK ZlínAK Zlín
826130 34.24 4.00
8 Klára TučkováKlára Tučková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
905509 34.08 3.00
9 Lucie ŠebováLucie Šebová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
896007 33.86 2.00
10 Lenka MatouškováLenka Matoušková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
936216 33.14 1.00
11 Adriana UjkanovičováAdriana Ujkanovičová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
805727 30.30
12 Jana ZáhorkováJana Záhorková
Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice
856103 28.05
13 Jana ŘežábkováJana Řežábková
Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice
935627 26.69
14 Veronika HruščováVeronika Hruščová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
946122 22.19
Erika LorencováErika Lorencová
AK ZlínAK Zlín
916106 0
Hana KorábováHana Korábová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
935716 DNP
Anna JankowskaAnna Jankowska
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
905620 DNP
Celkem 17 závodníků

Hod diskem 2kg - Muži

(so, 4.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Libor MalinaLibor Malina
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
730614 57.47 11.00
2 Jaroslav ŽitňanskýJaroslav Žitňanský
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
710218 51.52 9.00
3 Tomáš VoňavkaTomáš Voňavka
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
900604 51.29 8.00
4 Matej GašajMatej Gašaj
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
811227 50.17 7.00
5 Robert LöbbRobert Löbb
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
880123 49.63 6.00
6 Tomáš JoklTomáš Jokl
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
880927 47.97 5.00
7 Martin NovákMartin Novák
AK OlomoucAK Olomouc
921005 47.19 4.00
8 Stanislav KovářStanislav Kovář
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
640506 46.86 3.00
9 Miroslav PavlíčekMiroslav Pavlíček
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
870331 43.58 2.00
10 Jan TauberJan Tauber
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
910921 43.04 1.00
11 Lukáš BrennLukáš Brenn
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
800731 42.79
12 Jiří HorkýJiří Horký
AK OlomoucAK Olomouc
920705 42.20
13 Jaroslav FicJaroslav Fic
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
611013 41.60
14 Martin KlimentMartin Kliment
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
750806 41.53
15 Ladislav PrášilLadislav Prášil
AK OlomoucAK Olomouc
900517 40.47
16 Jan ŠikaJan Šika
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
850910 39.94
17 David RancDavid Ranc
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
910111 38.82
18 Tomáš PužmanTomáš Pužman
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
840324 37.95
19 Michal MaierMichal Maier
AK OlomoucAK Olomouc
880415 37.82
20 Petr HamtákPetr Hamták
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
791209 37.47
21 Jan BakalaJan Bakala
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
621024 36.31
22 Gejza ValentGejza Valent
AK OlomoucAK Olomouc
531003 36.16
23 Jakub ČížekJakub Čížek
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
910826 34.65
24 Jiří KlinerJiří Kliner
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
841010 34.17
Adam FormánekAdam Formánek
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
831220 DNP
Celkem 25 závodníků

Hod kladivem 4kg - Ženy

(so, 4.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lenka TomaštíkováLenka Tomaštíková
AK ZlínAK Zlín
826130 47.54 11.00
2 Erika LorencováErika Lorencová
AK ZlínAK Zlín
916106 46.18 9.00
3 Hana KorábováHana Korábová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
935716 43.11 8.00
4 Klára TučkováKlára Tučková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
905509 41.80 7.00
5 Gabriela PallováGabriela Pallová
AK ZlínAK Zlín
936002 41.66 6.00
6 Monika VičánkováMonika Vičánková
AK ZlínAK Zlín
785410 40.63 5.00
7 Lucie ŠebováLucie Šebová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
896007 40.34 4.00
8 Jana ValešováJana Valešová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
875911 37.90 3.00
9 Eva HummelováEva Hummelová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
895917 37.10 2.00
10 Lucie VaníčkováLucie Vaníčková
AC Česká LípaAC Česká Lípa
865728 35.18 1.00
11 Jana ZáhorkováJana Záhorková
Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice
856103 26.12
Anna JankowskaAnna Jankowska
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
905620 DNP
Celkem 12 závodníků

Hod kladivem 7,26kg - Muži

(so, 4.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Miroslav PavlíčekMiroslav Pavlíček
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
870331 63.10 11.00
2 Martin KlimentMartin Kliment
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
750806 56.24 9.00
3 Ladislav PrášilLadislav Prášil
AK OlomoucAK Olomouc
900517 51.97 8.00
4 Michal MaierMichal Maier
AK OlomoucAK Olomouc
880415 49.70 7.00
5 Jan TauberJan Tauber
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
910921 49.19 6.00
6 Jakub ČížekJakub Čížek
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
910826 44.80 5.00
7 Jan ŠikaJan Šika
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
850910 44.59 4.00
8 David RancDavid Ranc
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
910111 43.22 3.00
9 Jan BakalaJan Bakala
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
621024 41.22 2.00
10 Tomáš JoklTomáš Jokl
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
880927 39.65 1.00
Tomáš PužmanTomáš Pužman
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
840324 0
Tomáš RevayTomáš Revay
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
850430 DNP
Martin NovákMartin Novák
AK OlomoucAK Olomouc
921005 DNP
Tomáš VoňavkaTomáš Voňavka
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
900604 DNP
Celkem 14 závodníků

Hod oštěpem 600g - Ženy

(so, 4.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Petra AndrejskováPetra Andrejsková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
925625 40.81 11.00
2 Eva DoležalováEva Doležalová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
795524 40.25 9.00
3 Veronika SüssnerováVeronika Süssnerová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
945518 39.10 8.00
4 Veronika HruščováVeronika Hruščová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
946122 38.96 7.00
5 Lenka KřenováLenka Křenová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
885531 37.91 6.00
6 Adriana GembiczkáAdriana Gembiczká
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
885724 34.89 5.00
7 Tereza PokornáTereza Pokorná
AC Česká LípaAC Česká Lípa
915328 34.83 4.00
8 Veronika KalivodováVeronika Kalivodová
Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice
935802 33.69 3.00
9 Barbora ZávůrkováBarbora Závůrková
AC Česká LípaAC Česká Lípa
875103 32.45 2.00
10 Adriana UjkanovičováAdriana Ujkanovičová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
805727 32.13 1.00
11 Lenka MatouškováLenka Matoušková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
936216 31.42
12 Lenka TomaštíkováLenka Tomaštíková
AK ZlínAK Zlín
826130 31.07
13 Jana ŘežábkováJana Řežábková
Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice
935627 30.96
14 Klára RůžičkováKlára Růžičková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
885112 30.18
MB Aneta ChodorováAneta Chodorová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
945118 34.90
MB Jana AdamcováJana Adamcová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
886010 DNP
Celkem 16 závodníků

Hod oštěpem 800g - Muži

(so, 4.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan MihálJan Mihál
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
860730 66.29 11.00
2 David SekerákDavid Sekerák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
741009 60.52 9.00
3 Jan ŠikaJan Šika
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
850910 59.74 8.00
4 Lukáš BrennLukáš Brenn
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
800731 59.67 7.00
5 Michal RepiskýMichal Repiský
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
900602 58.98 6.00
6 Patrik Žeňuch Patrik Žeňuch
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
901230 58.49 5.00
7 Lukáš KáňaLukáš Káňa
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
861213 55.48 4.00
8 Tomáš RevayTomáš Revay
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
850430 52.70 3.00
9 Tomáš PužmanTomáš Pužman
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
840324 52.57 2.00
10 Miroslav PalánMiroslav Palán
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
870619 52.35 1.00
11 Jakub LacinaJakub Lacina
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
870322 47.82
12 Michael LujcMichael Lujc
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
930127 45.48
13 Adam FormánekAdam Formánek
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
831220 44.63
14 Adam HrozínekAdam Hrozínek
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
930630 43.83
15 Jan ReinJan Rein
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
630629 42.27
16 Antonín KozelkaAntonín Kozelka
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
851127 42.04
17 Martin NováčekMartin Nováček
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
880607 38.58
18 Tomáš KopečnýTomáš Kopečný
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
910520 33.73
Tomáš JoklTomáš Jokl
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
880927 0
Celkem 19 závodníků

Chůze dráha 3000 m - Ženy

(so, 4.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Adéla FrydrychováAdéla Frydrychová 955320 AC Česká LípaAC Česká Lípa 15:33.48 11.00
2 Tereza HančováTereza Hančová 926231 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 15:36.94 9.00
3 Barbora HavranováBarbora Havranová 935322 AC Česká LípaAC Česká Lípa 15:44.64 8.00
4 Anna StaňkováAnna Staňková 935411 AC Česká LípaAC Česká Lípa 16:34.50 7.00
5 Hana SvitákováHana Svitáková 906225 AC Česká LípaAC Česká Lípa 18:51.08 6.00
6 Michaela NesvadbováMichaela Nesvadbová 925111 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 19:49.31 5.00
7 Dita PůčkováDita Půčková 935401 AC Česká LípaAC Česká Lípa 20:49.63 4.00
8 Martina MužíkováMartina Mužíková 905316 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 25:26.91 3.00
Teodora SvejkovskáTeodora Svejkovská 906102 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DQ
Poznámky:
DQ dle pravidla 230.6
Celkem 9 závodníků

Chůze dráha 5000 m - Muži

(so, 4.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Roman ŘíhaRoman Říha 900610 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 22:23.24 11.00
2 Vít HrdličkaVít Hrdlička 870909 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 23:03.16 9.00
3 Václav KolářVáclav Kolář 891015 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 25:04.65 8.00
4 Rostislav KovářRostislav Kovář 510320 AK OlomoucAK Olomouc 28:09.14 7.00
5 Milan ZeibertMilan Zeibert 630216 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 28:37.15 6.00
6 Tomáš ZapadloTomáš Zapadlo 731218 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 30:20.49 5.00
7 Petr ČechPetr Čech 910729 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 30:41.57 4.00
MB Milan ŠvehlaMilan Švehla 780504 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 22:33.69
Jan ReinJan Rein 630629 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav DQ
Antonín KozelkaAntonín Kozelka 851127 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. DQ
Poznámky:
DQ dle pravidla 230.6
Celkem 10 závodníků
Celkový bodový stav - Muži
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 TEKLA TEKLA A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 253.50
2 SKPLZ SKPLZ AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 192.00
3 VITKO VITKO AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 174.00
4 AKLOL AKLOL AK OlomoucAK Olomouc 146.50
5 SNLIB SNLIB AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 126.00
6 BRECL BRECL TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 111.00
7 SPTRE SPTRE TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 059.50
8 STBOL STBOL TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 050.50
Poznámky:
Stav po: 200 m, 400 m, 800 m, 1500 m, 5000 m, 110 m př., 400 m př., 3000 m př., 4x100 m, 4x400 m, disk 2kg, kladivo 7,26kg, oštěp 800g, koule 7,26kg, dálka, trojskok, tyč, výška, chůze 5000m, 100 m, 110 m př., 100 m, 400 m, 400 m př., 200 m, 200 m, 4x100 m, 4x400 m
Celkem 8 závodníků
Celkový bodový stav - Ženy
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 ACCLI ACCLI AC Česká LípaAC Česká Lípa 220.50
2 AKZLI AKZLI AK ZlínAK Zlín 206.00
3 NMMET NMMET SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 172.00
4 KOLIN KOLIN TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 146.50
5 BRECL BRECL TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 125.50
6 SKPLZ SKPLZ AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 123.00
7 SOKCB SOKCB Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 061.00
8 SPAPR SPAPR A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 057.50
Poznámky:
Stav po: 200 m, 400 m, 800 m, 1500 m, 5000 m, 100 m př., 400 m př., 3000 m př., 4x100 m, 4x400 m, disk 1kg, kladivo 4kg, oštěp 600g, koule 4kg, dálka, trojskok, tyč, výška, chůze 3000m, 100 m, 100 m př., 100 m, 400 m, 400 m př., 200 m, 200 m, 4x100 m, 4x400 m
Celkem 8 závodníků