výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze

Praha (11. - 12. 9. 2010)

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 11.9.2010) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek BakalárMarek Bakalár 950511 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.29
2 Jan KuklíkJan Kuklík 960330 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 07.55
3 Daniel KotarbaDaniel Kotarba 950305 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.57
4 Filip KoukalFilip Koukal 950519 BYAC BrnoBYAC Brno 07.57
5 Jáchym ProcházkaJáchym Procházka 970622 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 07.82
6 Lukáš SchořLukáš Schoř 950402 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 07.92
Ondřej DokládalOndřej Dokládal 950317 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha DNP
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 11.9.2010) Vítr: +2.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch NetymachVojtěch Netymach 951025 ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice 07.45
2 Denis LagaDenis Laga 950308 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 07.45
3 Jan ŠafránekJan Šafránek 950522 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 07.45
4 Jakub ŘezníčekJakub Řezníček 950407 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.63
5 Jan ŠvecJan Švec 960126 AK OlomoucAK Olomouc 07.65
6 Lukáš UrbanLukáš Urban 950926 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 07.78
7 David LašekDavid Lašek 950915 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 07.80
8 Ondřej BrožíkOndřej Brožík 950923 AC DomažliceAC Domažlice 08.00
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 11.9.2010) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš BártaTomáš Bárta 950415 BYAC BrnoBYAC Brno 07.27
2 Jakub BurlákJakub Burlák 960626 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 07.40
3 Lukáš HodboďLukáš Hodboď 960302 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 07.53
4 Jakub LedvinaJakub Ledvina 950926 AC DomažliceAC Domažlice 07.70
5 Petr ŠroubekPetr Šroubek 950131 AK BílinaAK Bílina 07.71
6 Lukáš Vantuch Lukáš Vantuch 961001 ŠAK ChodovŠAK Chodov 07.80
7 Martin KuraňMartin Kuraň 950811 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 07.93
8 Petr NovákPetr Novák 950524 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 07.95
Celkem 8 závodníků

60 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 11.9.2010) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek BakalárMarek Bakalár 950511 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 06.94
2 Tomáš BártaTomáš Bárta 950415 BYAC BrnoBYAC Brno 07.18
3 Jakub BurlákJakub Burlák 960626 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 07.39
4 Vojtěch NetymachVojtěch Netymach 951025 ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice 07.40
5 Jan ŠafránekJan Šafránek 950522 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 07.49
6 Lukáš HodboďLukáš Hodboď 960302 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 07.49
7 Jan KuklíkJan Kuklík 960330 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 07.54
8 Denis LagaDenis Laga 950308 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 07.75
Celkem 8 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 11.9.2010) Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana JanoušováJana Janoušová 956031 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.02
2 Gabriela Medková Gabriela Medková 965603 JAC BrnoJAC Brno 08.17
3 Veronika OpekarováVeronika Opekarová 975526 TJ ŠumperkTJ Šumperk 08.22
4 Lucie ZlatníkováLucie Zlatníková 975314 AK OlomoucAK Olomouc 08.40
5 Kateřina KoudelkováKateřina Koudelková 955922 AHA VyškovAHA Vyškov 08.47
6 Barbora NěmcováBarbora Němcová 975609 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 08.50
7 Natálie MyslíkováNatálie Myslíková 975328 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 08.51
8 Andrea HájkováAndrea Hájková 955407 AK Moravská TřebováAK Moravská Třebová 08.53
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 11.9.2010) Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna KobiánováKristýna Kobiánová 956210 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 07.94
2 Pavla VodičkováPavla Vodičková 965507 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 08.11
3 Markéta PadevětováMarkéta Padevětová 955523 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 08.22
4 Věra MatouškováVěra Matoušková 956111 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.24
5 Monika MaškováMonika Mašková 966202 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.42
6 Anežka RajmonováAnežka Rajmonová 975629 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.64
7 Kristýna ŠtěrbováKristýna Štěrbová 956231 AHA VyškovAHA Vyškov 08.93
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 11.9.2010) Vítr: -2.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šárka HlaváčkováŠárka Hlaváčková 955124 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 08.11
2 Martina DouděrováMartina Douděrová 956019 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.18
3 Michaela BoříkováMichaela Boříková 955801 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.24
4 Anežka KubištováAnežka Kubištová 966121 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 08.42
5 Hana MakovcováHana Makovcová 956127 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.52
6 Simona VosátkováSimona Vosátková 965404 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.79
7 Zuzana HůlkováZuzana Hůlková 956218 AHA VyškovAHA Vyškov 08.97
Celkem 7 závodníků

60 m - Žákyně (Finále)

Finále (so, 11.9.2010) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna KobiánováKristýna Kobiánová 956210 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 07.81
2 Jana JanoušováJana Janoušová 956031 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.94
3 Šárka HlaváčkováŠárka Hlaváčková 955124 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 08.01
4 Martina DouděrováMartina Douděrová 956019 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.06
5 Pavla VodičkováPavla Vodičková 965507 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 08.07
6 Veronika OpekarováVeronika Opekarová 975526 TJ ŠumperkTJ Šumperk 08.15
7 Gabriela Medková Gabriela Medková 965603 JAC BrnoJAC Brno 08.18
8 Markéta PadevětováMarkéta Padevětová 955523 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 08.22
Celkem 8 závodníků

150 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (ne, 12.9.2010) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek BakalárMarek Bakalár 950511 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 16.77
2 David SeifertDavid Seifert 950903 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 17.71
3 Bohuslav DonátBohuslav Donát 960110 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 17.81
4 Jan KuklíkJan Kuklík 960330 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 17.93
5 Jan NovákJan Novák 960330 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 18.05
6 Tomáš KubíkTomáš Kubík 951201 BYAC BrnoBYAC Brno 18.15
7 Daniel KotarbaDaniel Kotarba 950305 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 18.16
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (ne, 12.9.2010) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub BurlákJakub Burlák 960626 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 17.82
2 Jan DemelJan Demel 950728 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 18.32
3 Jakub ŘezníčekJakub Řezníček 950407 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 18.54
4 Jakub DedekJakub Dedek 950722 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 18.55
5 Martin WagnerMartin Wagner 950301 AHA VyškovAHA Vyškov 19.11
Tomáš BártaTomáš Bárta 950415 BYAC BrnoBYAC Brno DQ
Jan DoležalJan Doležal 960606 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové DNP
Poznámky:
pravidlo 163 ods. 3 pís. a
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (ne, 12.9.2010) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin ČernákMartin Černák 950920 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 17.67
2 Filip KoukalFilip Koukal 950519 BYAC BrnoBYAC Brno 18.03
3 Martin MachMartin Mach 960609 AK BílinaAK Bílina 18.59
5 Jakub LedvinaJakub Ledvina 950926 AC DomažliceAC Domažlice 18.59
5 Michal UjhelyiMichal Ujhelyi 950620 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 18.67
6 Jan ŠvecJan Švec 960126 AK OlomoucAK Olomouc 18.68
Vojtěch NetymachVojtěch Netymach 951025 ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice DQ
Poznámky:
pravidlo 163 ods. 3 pís. a
Celkem 7 závodníků

150 m - Žáci (Finále)

Finále (ne, 12.9.2010) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek BakalárMarek Bakalár 950511 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 16.51
2 Martin ČernákMartin Černák 950920 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 17.73
3 David SeifertDavid Seifert 950903 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 17.79
4 Jakub BurlákJakub Burlák 960626 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 18.00
5 Bohuslav DonátBohuslav Donát 960110 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 18.02
6 Jan DemelJan Demel 950728 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 18.30
7 Jan KuklíkJan Kuklík 960330 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 18.33
Filip KoukalFilip Koukal 950519 BYAC BrnoBYAC Brno DNP
Celkem 8 závodníků

150 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (ne, 12.9.2010) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana JanoušováJana Janoušová 956031 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 19.02
2 Pavla VodičkováPavla Vodičková 965507 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 19.36
3 Martina HofmanováMartina Hofmanová 955106 ABK LiberecABK Liberec 19.79
4 Markéta PadevětováMarkéta Padevětová 955523 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 20.00
5 Anna LangerováAnna Langerová 955309 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 20.53
6 Natálie MyslíkováNatálie Myslíková 975328 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 20.70
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (ne, 12.9.2010) Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna KobiánováKristýna Kobiánová 956210 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 19.22
2 Michaela BoříkováMichaela Boříková 955801 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 19.37
3 Markéta VáňováMarkéta Váňová 965822 TJ Slovan VarnsdorfTJ Slovan Varnsdorf 19.90
4 Monika MaškováMonika Mašková 966202 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 19.94
5 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 975510 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 19.96
6 Anežka RajmonováAnežka Rajmonová 975629 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 20.45
7 Alžběta KratochvílováAlžběta Kratochvílová 965913 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 20.47
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (ne, 12.9.2010) Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šárka HlaváčkováŠárka Hlaváčková 955124 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 19.16
2 Veronika OpekarováVeronika Opekarová 975526 TJ ŠumperkTJ Šumperk 19.58
3 Gabriela Medková Gabriela Medková 965603 JAC BrnoJAC Brno 19.94
4 Věra MatouškováVěra Matoušková 956111 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 19.98
5 Klára VejmelkováKlára Vejmelková 955127 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 20.02
6 Iva HavlováIva Havlová 955702 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 20.49
Celkem 6 závodníků

150 m - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 12.9.2010) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana JanoušováJana Janoušová 956031 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 18.81
2 Kristýna KobiánováKristýna Kobiánová 956210 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 18.98
3 Šárka HlaváčkováŠárka Hlaváčková 955124 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 19.07
4 Pavla VodičkováPavla Vodičková 965507 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 19.35
5 Michaela BoříkováMichaela Boříková 955801 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 19.58
6 Veronika OpekarováVeronika Opekarová 975526 TJ ŠumperkTJ Šumperk 19.67
7 Martina HofmanováMartina Hofmanová 955106 ABK LiberecABK Liberec 19.70
8 Markéta VáňováMarkéta Váňová 965822 TJ Slovan VarnsdorfTJ Slovan Varnsdorf 19.94
Celkem 8 závodníků

300 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 11.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub ŽurovecJakub Žurovec 950217 AK HodonínAK Hodonín 37.21
2 Michal SuchánekMichal Suchánek 961102 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 37.81
3 Michal DvořákMichal Dvořák 950424 USK PrahaUSK Praha 38.38
4 Bohuslav DonátBohuslav Donát 960110 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 38.42
5 Tomáš KubíkTomáš Kubík 951201 BYAC BrnoBYAC Brno 38.65
6 Viktor UherViktor Uher 950331 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 38.79
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 11.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin ČernákMartin Černák 950920 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 37.05
2 Tomáš SvačinaTomáš Svačina 950812 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 38.06
3 Jonáš TučekJonáš Tuček 960306 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 38.39
4 Martin CardaMartin Carda 951028 TJ Slavoj PacovTJ Slavoj Pacov 41.10
Martin PerutkaMartin Perutka 950125 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. DNP
Celkem 5 závodníků
Rozběh 3 (so, 11.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Antonín VobeckýAntonín Vobecký 950417 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 38.50
2 Tomáš KameníkTomáš Kameník 950325 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 38.90
3 David LašekDavid Lašek 950915 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 39.31
4 Vojtěch PánekVojtěch Pánek 951007 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 39.45
5 Viet Milan LeViet Milan Le 960328 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 40.00
Jan CíchaJan Cícha 950214 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. DNP
Celkem 6 závodníků

300 m - Žáci (Finále)

Finále (ne, 12.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin ČernákMartin Černák 950920 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 36.15
2 Jakub ŽurovecJakub Žurovec 950217 AK HodonínAK Hodonín 37.10
3 Michal SuchánekMichal Suchánek 961102 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 37.59
4 Jonáš TučekJonáš Tuček 960306 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 38.14
5 Tomáš SvačinaTomáš Svačina 950812 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 38.46
6 Antonín VobeckýAntonín Vobecký 950417 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 38.99
7 Michal DvořákMichal Dvořák 950424 USK PrahaUSK Praha 39.97
8 Tomáš KameníkTomáš Kameník 950325 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 43.67
Celkem 8 závodníků

300 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 11.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Helena JiranováHelena Jiranová 955305 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 42.70
2 Jana SlavíkováJana Slavíková 975205 AC ČáslavAC Čáslav 43.75
3 Anna FreibergerováAnna Freibergerová 966119 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 43.95
4 Kateřina KlailováKateřina Klailová 955830 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 44.09
5 Michaela ČutkováMichaela Čutková 955410 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 45.15
6 Eliška OstřížkováEliška Ostřížková 956221 AK HodonínAK Hodonín 45.27
7 Lucie ZlatníkováLucie Zlatníková 975314 AK OlomoucAK Olomouc 45.54
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 11.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hana ProchováHana Prochová 965213 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 42.52
2 Vendula HlucháVendula Hluchá 975218 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 43.17
3 Lucie MikulováLucie Mikulová 955621 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 43.98
4 Alžběta KratochvílováAlžběta Kratochvílová 965913 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 44.25
5 Iva BadalcováIva Badalcová 956211 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 44.58
6 Dominika BalousováDominika Balousová 955812 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 44.66
7 Kristýna LososováKristýna Lososová 956010 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 45.29
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 11.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška DřímalováEliška Dřímalová 955528 AK HodonínAK Hodonín 41.59
2 Veronika BorsikováVeronika Borsiková 956231 AC Mariánské Lázně, o.s.AC Mariánské Lázně, o.s. 42.04
3 Barbora VachtováBarbora Vachtová 956022 AC Česká LípaAC Česká Lípa 42.69
4 Anna LangerováAnna Langerová 955309 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 43.74
5 Anna RajtmajerováAnna Rajtmajerová 955422 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 44.16
6 Barbora ZběhlíkováBarbora Zběhlíková 965622 AC PardubiceAC Pardubice 45.50
Celkem 6 závodníků

300 m - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 12.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Helena JiranováHelena Jiranová 955305 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 40.83
2 Veronika BorsikováVeronika Borsiková 956231 AC Mariánské Lázně, o.s.AC Mariánské Lázně, o.s. 41.69
3 Eliška DřímalováEliška Dřímalová 955528 AK HodonínAK Hodonín 41.81
4 Hana ProchováHana Prochová 965213 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 41.93
5 Barbora VachtováBarbora Vachtová 956022 AC Česká LípaAC Česká Lípa 43.07
6 Vendula HlucháVendula Hluchá 975218 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 43.11
7 Jana SlavíkováJana Slavíková 975205 AC ČáslavAC Čáslav 43.51
8 Anna LangerováAnna Langerová 955309 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 44.49
Celkem 8 závodníků

800 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 11.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Lukáš HodboďLukáš Hodboď 960302 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 2:07.68
2 David TesařDavid Tesař 951005 TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava 2:07.77
3 Jan BurianJan Burian 950211 AHA VyškovAHA Vyškov 2:08.38
4 Josef HavlíčekJosef Havlíček 950608 ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice 2:08.50
5 Martin PivoňkaMartin Pivoňka 960422 AC DomažliceAC Domažlice 2:09.17
6 Dalibor ČagánekDalibor Čagánek 951230 AK HodonínAK Hodonín 2:10.48
7 Martin AntošMartin Antoš 950508 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 2:21.44
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 11.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 David ČernýDavid Černý 951028 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:04.94
2 Josef PoselJosef Posel 950427 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 2:05.19
3 Pavel SzymalaPavel Szymala 950405 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2:05.24
4 Ondřej KobzaOndřej Kobza 950615 TJ UničovTJ Uničov 2:06.51
5 Tomáš KameníkTomáš Kameník 950325 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 2:07.12
6 Jan ČivišJan Čiviš 950101 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2:08.45
Matěj PařízekMatěj Pařízek 960427 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNP
Celkem 7 závodníků

800 m - Žáci (Finále)

Finále (ne, 12.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Lukáš HodboďLukáš Hodboď 960302 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 2:02.31
2 David TesařDavid Tesař 951005 TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava 2:05.21
3 Tomáš KameníkTomáš Kameník 950325 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 2:05.23
4 Josef PoselJosef Posel 950427 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 2:05.30
5 David ČernýDavid Černý 951028 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:05.34
6 Jan BurianJan Burian 950211 AHA VyškovAHA Vyškov 2:07.37
7 Pavel SzymalaPavel Szymala 950405 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2:08.02
8 Ondřej KobzaOndřej Kobza 950615 TJ UničovTJ Uničov 2:10.88
Celkem 8 závodníků

800 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 11.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková 955603 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 2:24.99
2 Tereza SuchomelováTereza Suchomelová 955831 TJ UničovTJ Uničov 2:27.46
3 Kateřina LopatováKateřina Lopatová 956014 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 2:28.12
4 Katarzyna ChryczykKatarzyna Chryczyk 955530 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 2:28.53
5 Kristýna PříhodováKristýna Příhodová 965410 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 2:31.16
6 Barbora KreidlováBarbora Kreidlová 965513 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2:31.47
7 Kateřina ŠindelářováKateřina Šindelářová 965318 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2:36.39
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 11.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jarmila GregovskáJarmila Gregovská 955419 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 2:27.68
2 Kateřina KlailováKateřina Klailová 955830 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:28.27
3 Žaneta BoudováŽaneta Boudová 966024 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:29.91
4 Zuzana BranáZuzana Braná 965129 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:30.32
5 Klára KopalováKlára Kopalová 965510 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2:31.61
6 Adéla SedlářováAdéla Sedlářová 975516 AK HodonínAK Hodonín 2:35.13
7 Adéla PeškováAdéla Pešková 966115 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 2:41.41
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 11.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Hana WalaskáHana Walaská 956106 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2:23.60
2 Natálie KolajováNatálie Kolajová 975502 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 2:23.88
3 Johanka ŠafránkováJohanka Šafránková 975427 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 2:25.16
4 Veronika HanušováVeronika Hanušová 975605 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 2:27.73
5 Natálie DobrovodskáNatálie Dobrovodská 955630 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:34.01
6 Denisa HubáčkováDenisa Hubáčková 965814 AHA VyškovAHA Vyškov 2:35.20
7 Kateřina PuncmannováKateřina Puncmannová 955512 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2:44.48
Lucie KordíkováLucie Kordíková 956028 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice DNP
Celkem 8 závodníků

800 m - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 12.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jarmila GregovskáJarmila Gregovská 955419 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 2:20.12
2 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková 955603 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 2:20.61
3 Hana WalaskáHana Walaská 956106 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2:22.29
4 Natálie KolajováNatálie Kolajová 975502 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 2:23.14
5 Johanka ŠafránkováJohanka Šafránková 975427 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 2:27.00
6 Kateřina KlailováKateřina Klailová 955830 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:27.61
7 Tereza SuchomelováTereza Suchomelová 955831 TJ UničovTJ Uničov 2:27.92
8 Veronika HanušováVeronika Hanušová 975605 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 2:29.63
Celkem 8 závodníků

1500 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 11.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jakub ZemaníkJakub Zemaník 950621 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 4:10.77
2 Adam ZenklAdam Zenkl 951201 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 4:19.58
3 Josef ŠimsaJosef Šimsa 960830 AC Falcon RokycanyAC Falcon Rokycany 4:20.19
4 Antonín LakotaAntonín Lakota 950228 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 4:21.67
5 Martin KaprMartin Kapr 950625 TJ Lovochemie LovosiceTJ Lovochemie Lovosice 4:23.85
6 Šimon EklŠimon Ekl 960518 AC Falcon RokycanyAC Falcon Rokycany 4:33.32
7 Lukáš Svatoš Lukáš Svatoš 960227 AC DomažliceAC Domažlice 4:34.18
8 Vojtěch SkalaVojtěch Skala 960312 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4:53.24
9 Tomáš NěmečekTomáš Němeček 950326 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4:55.27
10 Ladislav GunárLadislav Gunár 950530 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 4:58.33
11 Tomáš HanákTomáš Hanák 960316 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 5:06.24
Celkem 11 závodníků

1500 m - Žákyně (Finále)

Finále (so, 11.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Anežka DrahotováAnežka Drahotová 955722 USK PrahaUSK Praha 4:41.50
2 Tereza KorvasováTereza Korvasová 965629 AK HodonínAK Hodonín 4:50.18
3 Moira StewartováMoira Stewartová 955809 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4:58.43
4 Michaela StránskáMichaela Stránská 975407 ČTBK ISCAREX Č.TřebováČTBK ISCAREX Č.Třebová 5:03.91
5 Eliška AuersvaldováEliška Auersvaldová 966012 Sprint klub ČáslavSprint klub Čáslav 5:09.41
6 Anna ŠambergerováAnna Šambergerová 955123 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 5:10.00
7 Tereza HrochováTereza Hrochová 965224 AC Česká LípaAC Česká Lípa 5:11.08
8 Simona MrkvičkováSimona Mrkvičková 966030 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5:13.81
9 Zuzana BeránkováZuzana Beránková 956023 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 5:14.41
10 Kamila KleiberováKamila Kleiberová 956224 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5:14.50
11 Simona CouralováSimona Couralová 965501 Batt klub N.Město na Mor.Batt klub N.Město na Mor. 5:20.55
12 Kateřina Divišová Kateřina Divišová 976007 TJ ŠumperkTJ Šumperk 5:20.98
13 Karolína FajcováKarolína Fajcová 966112 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5:21.02
14 Barbora ŠambergerováBarbora Šambergerová 975307 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 5:25.59
15 Pavlína PoláčkováPavlína Poláčková 965712 AHA VyškovAHA Vyškov 5:30.40
16 Kateřina ProcházkováKateřina Procházková 955609 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5:36.17
Celkem 16 závodníků

3000 m - Žáci (Finále)

Finále (ne, 12.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jakub ZemaníkJakub Zemaník 950621 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 09:15.53
2 Jan FrišJan Friš 951219 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 09:30.98
3 Filip SasínekFilip Sasínek 960108 AK HodonínAK Hodonín 09:40.90
4 Adam ZenklAdam Zenkl 951201 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 09:51.17
5 Martin HlaváčekMartin Hlaváček 951103 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 09:55.24
6 Lukáš Svatoš Lukáš Svatoš 960227 AC DomažliceAC Domažlice 09:58.73
7 Jan ZahradníkJan Zahradník 951230 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 10:04.28
8 Jakub PšeničkaJakub Pšenička 951130 TJ Lovochemie LovosiceTJ Lovochemie Lovosice 10:05.11
9 Jan PavelJan Pavel 950301 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 10:18.50
10 Martin ŽabkaMartin Žabka 950817 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 10:20.38
11 Kryštof VoleskýKryštof Voleský 950922 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 10:22.35
12 Ondřej PšeničkaOndřej Pšenička 951130 TJ Lovochemie LovosiceTJ Lovochemie Lovosice 10:32.39
13 Martin PrajzaMartin Prajza 950528 AK ŠternberkAK Šternberk 10:47.19
Celkem 13 závodníků

100 m překážek - Žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 11.9.2010) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš HomolaTomáš Homola 950722 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 14.40
2 Martin PerutkaMartin Perutka 950314 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 14.88
3 Vojtěch PetrákVojtěch Petrák 950223 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 14.91
4 David KroupaDavid Kroupa 950706 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 15.05
5 Dominik BrožDominik Brož 960510 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 15.08
6 Lubomír AntonovLubomír Antonov 950420 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 15.88
Ondřej BohuněkOndřej Bohuněk 951002 Atletika ChrudimAtletika Chrudim DNP
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 11.9.2010) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán RillichŠtěpán Rillich 950913 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 14.30
2 Martin TučekMartin Tuček 951205 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 14.51
3 Martin PerutkaMartin Perutka 950125 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 14.64
4 Radoš RyklRadoš Rykl 950318 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 15.10
5 Jan JánskýJan Jánský 950307 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 15.28
6 Jindřich VečeraJindřich Večera 950329 AK OlomoucAK Olomouc 15.33
7 Petr MikuláčekPetr Mikuláček 950913 SK PřerovSK Přerov 15.53
Jan CíchaJan Cícha 950214 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. DNF
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 11.9.2010) Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří SýkoraJiří Sýkora 950120 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 14.23
2 Adam PecenAdam Pecen 950505 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 14.38
3 Jiří KubešJiří Kubeš 950403 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 14.67
4 Matěj KaštovskýMatěj Kaštovský 950925 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 14.90
5 Jan KohoutJan Kohout 951214 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 14.97
6 Lukáš PilařLukáš Pilař 950328 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 15.09
7 Adam ZadubanAdam Zaduban 950502 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 15.32
Celkem 7 závodníků

100 m překážek - Žáci (Finále)

Finále (so, 11.9.2010) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš HomolaTomáš Homola 950722 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 13.59
2 Jiří SýkoraJiří Sýkora 950120 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 13.75
3 Štěpán RillichŠtěpán Rillich 950913 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 13.94
4 Adam PecenAdam Pecen 950505 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 14.03
5 Martin PerutkaMartin Perutka 950125 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 14.15
6 Martin TučekMartin Tuček 951205 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 14.21
7 Jiří KubešJiří Kubeš 950403 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 14.80
8 Martin PerutkaMartin Perutka 950314 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 14.85
Celkem 8 závodníků

100 m překážek - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 11.9.2010) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lenka SvobodováLenka Svobodová 956012 JAC BrnoJAC Brno 14.79
2 Michaela BroumováMichaela Broumová 955301 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 15.02
3 Michaela DudkováMichaela Dudková 955519 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 15.20
4 Andrea DoubkováAndrea Doubková 956215 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 15.86
5 Tereza VytlačilováTereza Vytlačilová 955925 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 16.10
6 Klára ZemanováKlára Zemanová 965808 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 16.49
7 Annemarie SkálováAnnemarie Skálová 965706 USK PrahaUSK Praha 16.51
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 11.9.2010) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikol LumendováNikol Lumendová 956221 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 15.19
2 Anna VachováAnna Vachová 955712 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 15.35
3 Petra VítováPetra Vítová 955119 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 15.56
4 Martina HofmanováMartina Hofmanová 955106 ABK LiberecABK Liberec 15.65
5 Eliška LupačováEliška Lupačová 955107 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 16.53
6 Dominika VojtíškováDominika Vojtíšková 955401 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 16.76
7 Michaela HlavoňováMichaela Hlavoňová 965203 ASK BlanskoASK Blansko 17.17
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 11.9.2010) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna ZekuciováAnna Zekuciová 956021 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 15.43
2 Veronika LaštovkováVeronika Laštovková 965728 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 15.86
3 Adéla BártováAdéla Bártová 955210 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 16.02
4 Anna RiedlováAnna Riedlová 955918 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 16.04
5 Petra JonášováPetra Jonášová 965218 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 16.19
6 Karin HöferováKarin Höferová 965411 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 16.37
7 Veronika KoškováVeronika Košková 955320 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 16.65
8 Simona VosátkováSimona Vosátková 965404 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 18.94
Celkem 8 závodníků

100 m překážek - Žákyně (Finále)

Finále (so, 11.9.2010) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikol LumendováNikol Lumendová 956221 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 15.02
2 Anna VachováAnna Vachová 955712 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 15.05
3 Anna ZekuciováAnna Zekuciová 956021 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 15.22
4 Michaela DudkováMichaela Dudková 955519 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 15.23
5 Petra VítováPetra Vítová 955119 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 15.29
6 Michaela BroumováMichaela Broumová 955301 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 15.60
7 Veronika LaštovkováVeronika Laštovková 965728 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 15.77
Lenka SvobodováLenka Svobodová 956012 JAC BrnoJAC Brno DNF
Celkem 8 závodníků

200 m překážek - Žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (ne, 12.9.2010) Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš HomolaTomáš Homola 950722 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 27.21
2 Martin TučekMartin Tuček 951205 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 27.90
3 Dominik BrožDominik Brož 960510 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 28.74
4 Martin PerutkaMartin Perutka 950125 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 28.80
5 Adam ZadubanAdam Zaduban 950502 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 29.11
6 Miloš ZíkaMiloš Zíka 950918 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 29.27
7 Daniel MisakDaniel Misak 950326 ŠAK ChodovŠAK Chodov 29.53
8 Martin PerutkaMartin Perutka 950314 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 29.93
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (ne, 12.9.2010) Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří SýkoraJiří Sýkora 950120 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 26.76
2 Jiří KubešJiří Kubeš 950403 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 28.14
3 Radoš RyklRadoš Rykl 950318 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 28.49
4 Lukáš PilařLukáš Pilař 950328 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 29.01
5 Vít SoukupVít Soukup 951206 Sokol Král.Vinohrady PrahaSokol Král.Vinohrady Praha 29.78
6 Petr MikuláčekPetr Mikuláček 950913 SK PřerovSK Přerov 29.85
7 Christopher KuklaChristopher Kukla 960715 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 30.39
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (ne, 12.9.2010) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán RillichŠtěpán Rillich 950913 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 27.72
2 Jan KohoutJan Kohout 951214 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 28.96
3 Roman StránskýRoman Stránský 950209 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 29.78
4 Lubomír AntonovLubomír Antonov 950420 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 30.11
5 Daniel HruškaDaniel Hruška 960706 ŠAK ChodovŠAK Chodov 30.50
6 Kristian KottKristian Kott 950104 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 32.29
7 David ŠebrleDavid Šebrle 960903 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 32.52
Viktor UherViktor Uher 950331 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice DNF
Celkem 8 závodníků

200 m překážek - Žáci (Finále)

Finále (ne, 12.9.2010) Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš HomolaTomáš Homola 950722 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 25.60
2 Jiří SýkoraJiří Sýkora 950120 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 25.68
3 Štěpán RillichŠtěpán Rillich 950913 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 26.83
4 Jiří KubešJiří Kubeš 950403 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 26.99
5 Martin TučekMartin Tuček 951205 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 27.54
6 Radoš RyklRadoš Rykl 950318 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 27.56
7 Dominik BrožDominik Brož 960510 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 28.66
8 Jan KohoutJan Kohout 951214 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 30.57
Celkem 8 závodníků

200 m překážek - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (ne, 12.9.2010) Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lenka SvobodováLenka Svobodová 956012 JAC BrnoJAC Brno 30.78
2 Anna VachováAnna Vachová 955712 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 30.93
3 Eliška LupačováEliška Lupačová 955107 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 31.02
4 Anna JadrníčkováAnna Jadrníčková 956231 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 32.22
5 Eva BerkováEva Berková 955515 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 32.58
6 Michaela HlavoňováMichaela Hlavoňová 965203 ASK BlanskoASK Blansko 33.64
7 Nikola TošovskáNikola Tošovská 955510 AK OlomoucAK Olomouc 34.13
Alena RoháčkováAlena Roháčková 955710 AK SokolovAK Sokolov DNP
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (ne, 12.9.2010) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana ReissováJana Reissová 965101 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 30.37
2 Petra VítováPetra Vítová 955119 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 31.15
3 Martina HofmanováMartina Hofmanová 955106 ABK LiberecABK Liberec 31.17
4 Adéla BártováAdéla Bártová 955210 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 31.44
5 Michaela DudkováMichaela Dudková 955519 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 32.13
6 Veronika MeczlováVeronika Meczlová 965107 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 32.92
7 Lucie UrbaczkováLucie Urbaczková 966127 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 34.27
Petra JonášováPetra Jonášová 965218 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha DNP
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (ne, 12.9.2010) Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marie FührerováMarie Führerová 956007 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 30.42
2 Anna ZekuciováAnna Zekuciová 956021 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 30.68
3 Andrea DoubkováAndrea Doubková 956215 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 30.99
4 Veronika LaštovkováVeronika Laštovková 965728 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 31.64
5 Kateřina LopatováKateřina Lopatová 956014 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 32.46
6 Andrea EliášováAndrea Eliášová 956027 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 34.25
Anna RiedlováAnna Riedlová 955918 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. DNF
Celkem 7 závodníků

200 m překážek - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 12.9.2010) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lenka SvobodováLenka Svobodová 956012 JAC BrnoJAC Brno 29.81
2 Marie FührerováMarie Führerová 956007 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 29.84
3 Jana ReissováJana Reissová 965101 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 30.30
4 Anna ZekuciováAnna Zekuciová 956021 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 30.49
5 Petra VítováPetra Vítová 955119 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 30.88
6 Andrea DoubkováAndrea Doubková 956215 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 31.28
7 Eliška LupačováEliška Lupačová 955107 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 31.42
8 Anna VachováAnna Vachová 955712 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 31.63
Celkem 8 závodníků

1500 m překážek - Žáci (Finále)

Finále (so, 11.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jan FrišJan Friš 951219 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 4:34.66
2 Filip SasínekFilip Sasínek 960108 AK HodonínAK Hodonín 4:35.58
3 Michal ŠístekMichal Šístek 950708 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 4:44.08
4 Jan ŠípJan Šíp 950417 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4:45.39
5 Jan ZahradníkJan Zahradník 951230 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 4:50.25
6 Jan KukalJan Kukal 960118 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4:56.18
7 Jakub ZemanJakub Zeman 950702 AK OlomoucAK Olomouc 5:00.07
8 Matěj BeňovičMatěj Beňovič 960527 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5:05.69
9 Kryštof VoleskýKryštof Voleský 950922 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 5:06.22
10 Martin TomášMartin Tomáš 951214 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5:06.26
11 Petr KubelkaPetr Kubelka 951025 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 5:17.61
12 Tomáš VysušilTomáš Vysušil 950609 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 5:18.66
Jan KoutnýJan Koutný 950927 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNF
Daniel KovářDaniel Kovář 951020 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek DNP
Celkem 14 závodníků

4 x 60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 11.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Rillich, Šejstal, Vobecký, Kuklík Rillich, Šejstal, Vobecký, Kuklík TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 27.58
2 Tuček, Jánský, Řezníček, Bakalár Tuček, Jánský, Řezníček, Bakalár A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 27.95
3 A Kuběnka, Šíp, Kotarba, Pecen A Kuběnka, Šíp, Kotarba, Pecen ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 28.13
4 Antonov, Zika, Hoza, Moša Antonov, Zika, Hoza, Moša TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 28.74
5 Dvořák, Vojíř, Decker, Zíta Dvořák, Vojíř, Decker, Zíta USK PrahaUSK Praha 29.40
Zapotil, Jansák, Knížek, Urban Zapotil, Jansák, Knížek, Urban SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 11.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Koukal, Tišnovský, Kubík, Bárta Koukal, Tišnovský, Kubík, Bárta BYAC BrnoBYAC Brno 27.89
2 Kořínek, Novotný, Kratochvíl, Netymach Kořínek, Novotný, Kratochvíl, Netymach ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice 29.42
3 Mňatinoha, Hruška, Misák, Vantuch Mňatinoha, Hruška, Misák, Vantuch ŠAK ChodovŠAK Chodov 29.48
4 Tauer, Fišer, Ledvina, Brožík Tauer, Fišer, Ledvina, Brožík AC DomažliceAC Domažlice 29.69
5 B Kukal, Capouch, Jarolím, Sekyra B Kukal, Capouch, Jarolím, Sekyra ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 30.69
Kohout, Rykl, Doležal, Schoř Kohout, Rykl, Doležal, Schoř TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové DNP
Celkem 6 závodníků

4 x 60 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 11.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 A Matoušková, Lososová, Raková, Vachová A Matoušková, Lososová, Raková, Vachová ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 30.59
2 Makovcová, Mašková, Křížková, Chládková Makovcová, Mašková, Křížková, Chládková TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 31.08
3 Palánová, Bursáková, Svobodová, Medková Palánová, Bursáková, Svobodová, Medková JAC BrnoJAC Brno 31.32
4 Caisová, Holubová, Šolaja, Tenglerová Caisová, Holubová, Šolaja, Tenglerová SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 32.16
5 Kubištová A., Skutilová, Kubištová E., Mikulová Kubištová A., Skutilová, Kubištová E., Mikulová Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 32.90
6 Koudelková, Hůlková, Jagošová, Šenková Koudelková, Hůlková, Jagošová, Šenková AHA VyškovAHA Vyškov 33.05
7 Hýsková, Riedlová, Höferová, Velová Hýsková, Riedlová, Höferová, Velová TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 34.34
8 Rajtmajerová, Lopatová, Meczlová, Reissová Rajtmajerová, Lopatová, Meczlová, Reissová ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 35.85
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 11.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Douděrová, Šimonová, Žižková, Jiranová Douděrová, Šimonová, Žižková, Jiranová TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 30.87
2 Habalová, Pilařová, Lupačová, Hlaváčková Habalová, Pilařová, Lupačová, Hlaváčková TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 31.82
3 Palátová Kr., Drhová, Palátová Ka., Langerová Palátová Kr., Drhová, Palátová Ka., Langerová SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 32.18
4 Novotná, Krupičková, Čaladi, Týlová Novotná, Krupičková, Čaladi, Týlová ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice 32.39
5 Filipovská, Kadeřávková, Jirmanová, Hamerníková Filipovská, Kadeřávková, Jirmanová, Hamerníková TJ Sokol Stodůlky PrahaTJ Sokol Stodůlky Praha 32.75
6 Matulková, Holečková, Janoutová, Slabá Matulková, Holečková, Janoutová, Slabá TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 33.08
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 11.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vodičková, Němcová, Kršková, Laštovková Vodičková, Němcová, Kršková, Laštovková TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 31.55
2 Votinská, Lojkásková, Myslíková, Dudková Votinská, Lojkásková, Myslíková, Dudková SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 32.31
3 Kutílková, Šafránková, Semrádová, Vlasáková Kutílková, Šafránková, Semrádová, Vlasáková TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 32.70
4 B Müllerová, Kolínová, Kubíková, Burianová B Müllerová, Kolínová, Kubíková, Burianová ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 32.77
5 Plodrová, Boudová, Eliášová, Prokopová Plodrová, Boudová, Eliášová, Prokopová TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 33.10
Celkem 5 závodníků

3 x 300 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 12.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 A Teček, Řeyníček, Bakalár A Teček, Řeyníček, Bakalár A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1:52.50
2 Palička, Džuba, Žurovec Palička, Džuba, Žurovec AK HodonínAK Hodonín 1:53.44
3 A Kotarba, Šíp, Pecen A Kotarba, Šíp, Pecen ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:57.39
4 Jákl, Viktorín, Černák Jákl, Viktorín, Černák TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 1:57.87
5 Vobecký, Kulík, Rillich Vobecký, Kulík, Rillich TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 1:58.15
6 Klinger, Zika, Moša Klinger, Zika, Moša TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:00.62
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 12.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kubík, Bárta, Koukal Kubík, Bárta, Koukal BYAC BrnoBYAC Brno 1:54.36
2 Novák, Šolc, Kubeš Novák, Šolc, Kubeš ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 1:57.59
3 Petrák, Novák, Šafránek Petrák, Novák, Šafránek SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 1:59.41
4 B Dumek, Jánský, Pánek B Dumek, Jánský, Pánek A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1:59.48
5 Ledvina, Tauer, Pivoňka Ledvina, Tauer, Pivoňka AC DomažliceAC Domažlice 2:01.57
6 Bezucha, Kunt, Minařík Bezucha, Kunt, Minařík TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2:06.24
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (ne, 12.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kott, Sluka, Kameník Kott, Sluka, Kameník SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 2:00.95
2 B Kukal, Sekyra, Kuběnka B Kukal, Sekyra, Kuběnka ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:01.93
3 Dvořák, Vojíř, Decker Dvořák, Vojíř, Decker USK PrahaUSK Praha 2:02.75
4 Fišer, Dolejš, Burian Fišer, Dolejš, Burian AHA VyškovAHA Vyškov 2:06.27
5 Perkner, Šroubek, Mach Perkner, Šroubek, Mach AK BílinaAK Bílina 2:10.52
Celkem 5 závodníků

3 x 300 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 12.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Douděrová, Lumendová, Jiranová Douděrová, Lumendová, Jiranová TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2:08.04
2 A Rajtmajerová, Lopatová, Reissová A Rajtmajerová, Lopatová, Reissová ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 2:08.88
3 Dřímalová, Ostřížková, Paličková Dřímalová, Ostřížková, Paličková AK HodonínAK Hodonín 2:10.59
4 Vlasáková, Grwgovská, Šafránková Vlasáková, Grwgovská, Šafránková TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 2:11.53
5 Dvořáková, Jílková, Janoušová Dvořáková, Jílková, Janoušová A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:13.07
6 Urbaczková, Walaská, Nieslaniková Urbaczková, Walaská, Nieslaniková TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2:13.32
7 Kubištová A., Kubištová E., Mikulová Kubištová A., Kubištová E., Mikulová Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 2:14.28
8 Lososová, Braná, Matoušková Lososová, Braná, Matoušková ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:14.95
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (ne, 12.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Mášková, Křížková, Chládková Mášková, Křížková, Chládková TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:11.70
2 A Balousová, Kopalová, Hýsková A Balousová, Kopalová, Hýsková TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2:13.41
3 Daníčková, Trčová, Vachtová Daníčková, Trčová, Vachtová AC Česká LípaAC Česká Lípa 2:14.17
4 B Zemanová, Riedlová, Höferová B Zemanová, Riedlová, Höferová TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2:16.11
5 Hamerníková, Kadeřávková, Jirmanová Hamerníková, Kadeřávková, Jirmanová TJ Sokol Stodůlky PrahaTJ Sokol Stodůlky Praha 2:17.05
6 Lojkásková, Votinská, Myslíková Lojkásková, Votinská, Myslíková SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 2:22.25
7 Hubáčková, Novotná, Obručová Hubáčková, Novotná, Obručová AHA VyškovAHA Vyškov 2:23.88
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (ne, 12.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Palátová Kr., Palátová Ka., Langerová Palátová Kr., Palátová Ka., Langerová SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 2:14.58
2 Černá, Matochová, Čermáková Černá, Matochová, Čermáková AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 2:14.88
3 B Sloupová, Berková, Mecylová B Sloupová, Berková, Mecylová ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 2:15.45
4 Holubová, Tenglerová, Caisová Holubová, Tenglerová, Caisová SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2:16.89
5 Plodrová, Prokopová, Boudová Plodrová, Prokopová, Boudová TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:20.23
6 Wágnerová, Mařasová, Nováková Wágnerová, Mařasová, Nováková ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2:22.43
7 Vobecká, Motyčková, Antošová Vobecká, Motyčková, Antošová TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2:28.69
Celkem 7 závodníků

Skok vysoký - Žáci (Finále)

Finále (so, 11.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.601.651.701.751.781.811.831.85187
1 Marek OlejarčíkMarek Olejarčík
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
950704 1.85 OOOOOXOOOXXX
2 Daniel ViktorínDaniel Viktorín
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
951002 1.85 OOOOOXOXOXXOXXX
3 Michal TišnovskýMichal Tišnovský
BYAC BrnoBYAC Brno
950526 1.83 OXOOOXOOXOXXX
4 Pavel HrdýPavel Hrdý
Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice
950314 1.83 OOOOXOXXOXOXXX
5 Dominik BarvíkDominik Barvík
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
950315 1.81 -OOOXOOXXX
6 Jan DoležalJan Doležal
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
960606 1.78 -OXOOOXXX
7 Adam BlažekAdam Blažek
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
950809 1.78 OOOOXOXXX
8 Jan SvatoňJan Svatoň
BYAC BrnoBYAC Brno
950407 1.78 OOOXOXXOXXX
9 Vít PernicaVít Pernica
ASK BlanskoASK Blansko
950508 1.75 OOXOOXXX
10 Vít MolvaVít Molva
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
950820 1.75 XOOOXOXXX
11 Lukáš HozaLukáš Hoza
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
950428 1.75 OOOXXOXXX
12 Milan DzuriakMilan Dzuriak
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
950608 1.75 OXXOOXXOXXX
13 Mikuláš HavelMikuláš Havel
SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s.
961001 1.70 OXOXXOXXX
14 Tomáš FišerTomáš Fišer
AHA VyškovAHA Vyškov
960321 1.65 OOXXX
15 Petr ŠimonPetr Šimon
SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.
960928 1.65 XOOXXX
16 Lukáš MičkaLukáš Mička
TJ Slavoj PacovTJ Slavoj Pacov
960523 1.65 XOXOXXX
Celkem 16 závodníků

Skok vysoký - Žákyně (Finále)

Finále (so, 11.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.451.501.551.581.611.64
1 Kateřina ŠtychováKateřina Štychová
TJ KlatovyTJ Klatovy
956222 1.61 OOOOOXXX
2= Nikol BošelováNikol Bošelová
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
955324 1.61 OOOXOOXXX
2= Karolína NieslanikováKarolína Nieslaniková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
955921 1.61 OOOXOOXXX
4= Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová
AK OlomoucAK Olomouc
975603 1.61 OOOXXOOXXX
4= Denisa ChládkováDenisa Chládková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
955817 1.61 OOXXOOOXXX
6 Veronika MatulkováVeronika Matulková
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
955807 1.58 OOOOXXX
7 Jana HartigováJana Hartigová
TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí
966116 1.58 OOOXOXXX
8 Daniela VlkováDaniela Vlková
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
955420 1.58 OOXOXXOXXX
9 Alena RoháčkováAlena Roháčková
AK SokolovAK Sokolov
955710 1.55 OOOXXX
10= Rebeka ŠilhanováRebeka Šilhanová
AK HodonínAK Hodonín
955322 1.50 OOXXX
10= Sabina PánikováSabina Pániková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
955510 1.50 OOXXX
10= Andrea HájkováAndrea Hájková
AK Moravská TřebováAK Moravská Třebová
955407 1.50 OOXXX
10= Zuzana VojtěchováZuzana Vojtěchová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
965428 1.50 OOXXX
10= Eva ŠenkováEva Šenková
AHA VyškovAHA Vyškov
966121 1.50 OOXXX
15 Barbora PánkováBarbora Pánková
AK HodonínAK Hodonín
955129 1.50 XOOXXX
Celkem 15 závodníků

Skok o tyči - Žáci (Finále)

Finále (so, 11.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 2.602.752.903.053.153.253.353.453.503.553.603.653.703.753.803.854.02
1 David SeifertDavid Seifert
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
950903 3.85 --------XO--O-O-OXXX
2 David FischerDavid Fischer
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
950725 3.80 -----O-O-O-OO-OXXX
3 Radoš RyklRadoš Rykl
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
950318 3.60 ---XXO-OXOOX-OOXXX
4 Marek BarešMarek Bareš
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
950518 3.60 ----XXO-O-O-XO-XXX
5 Jan KohoutJan Kohout
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
951214 3.35 --O-XXOOXXOXXX
6 Jakub HadamčíkJakub Hadamčík
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
950906 3.05 OOOOXXX
7 Matěj LubenskýMatěj Lubenský
USK PrahaUSK Praha
950809 3.05 -OOXOXXX
8 Robert ZapotilRobert Zapotil
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
950422 3.05 OXXOXXOXXOXXX
9 Jiří GrygeraJiří Grygera
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
951113 2.90 OOXOXXX
10 Jan JánskýJan Jánský
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
950307 2.75 OOXXX
11= Christopher KuklaChristopher Kukla
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
960715 2.60 OXXX
11= Jaroslav HrdličkaJaroslav Hrdlička
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
950920 2.60 OXXX
Ondřej BohuněkOndřej Bohuněk
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
951002 DNP
Celkem 13 závodníků

Skok o tyči - Žákyně (Finále)

Finále (so, 11.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 2.202.352.502.652.752.852.902.953.003.053.103.15
1 Lenka KučerováLenka Kučerová
AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto
955119 3.10 --OOOOOOOOXOXXX
2 Jana ReissováJana Reissová
ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany
965101 3.05 --OOXOOOXOXXOOXX-X
3 Eliška KopečnáEliška Kopečná
USK PrahaUSK Praha
956227 3.00 --OOXOOXOXOOXXX
4 Klára ZemanováKlára Zemanová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
965808 3.00 ---OOOOXXOXOXXX
5 Karolína HovorkováKarolína Hovorková
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
985607 2.95 -OOOOXOXOXXOXXX
6 Eva PoláškováEva Polášková
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
955410 2.95 OOOOOOXXOXXOXXX
7 Monika VobrátilováMonika Vobrátilová
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
975707 2.90 XOOOOXOXOXXOXXX
8 Michaela DudkováMichaela Dudková
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
955519 2.85 OOOOXXOXXOXXX
9 Anna JadrníčkováAnna Jadrníčková
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
956231 2.75 -OXOOOXXX
10 Gabriela PřečkováGabriela Přečková
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
956022 2.50 OOOXXX
11 Kateřina JanatováKateřina Janatová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
956208 2.50 OXOXOXXX
12 Jana TýlováJana Týlová
ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice
955302 2.50 XOOXXOXXX
13 Irena ZlatohlávkováIrena Zlatohlávková
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
965707 2.35 OOXXX
13 Eva BerkováEva Berková
ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany
955515 2.35 OOXXX
Monika KomárkováMonika Komárková
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
955727 DNP
Gabriela VobrátilováGabriela Vobrátilová
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
975707 NM
Celkem 16 závodníků

Skok daleký - Žáci (Finále)

Finále (ne, 12.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jiří SýkoraJiří Sýkora
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
950120 6.44 -1.2 m/s 6.19+0.76.09-1.56.29-0.26.296.33-0.86.44-1.2X
2 Ondřej KaděrkaOndřej Kaděrka
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
951206 6.25 +0.0 m/s 5.76+0.25.89-0.95.80-1.15.896.09-0.25.96-0.56.25+0.0
3 Vít PernicaVít Pernica
ASK BlanskoASK Blansko
950508 6.07 -0.3 m/s 5.82+0.95.86-1.56.07-0.36.075.85-1.45.73-1.56.04+0.0
4 Pavel HrdýPavel Hrdý
Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice
950314 6.07 -1.1 m/s 5.87+1.3XX5.875.91-0.55.86-0.66.07-1.1
5 Antonín VobeckýAntonín Vobecký
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
950417 6.04 -2.3 m/s X5.88+0.7X5.886.04-2.3XX
6 Tomáš MošaTomáš Moša
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
960711 6.03 -1.4 m/s 5.81+0.7XX5.815.93-0.26.03-1.4X
7 Petr ŠroubekPetr Šroubek
AK BílinaAK Bílina
950131 6.02 +0.3 m/s 5.81+0.15.78+0.35.84+1.75.84X5.77-0.86.02+0.3
8 Daniel ViktorínDaniel Viktorín
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
951002 5.91 -1.0 m/s 5.56+0.25.88-0.75.79-0.55.885.91-1.05.43-0.3X
9 Adam PecenAdam Pecen
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
950505 5.80 -0.7 m/s 5.64+0.75.80-0.75.30-0.75.80
10 Roman StoklasaRoman Stoklasa
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
950904 5.75 +1.1 m/s 5.67+1.05.75+1.15.48-0.85.75
11 Jaroslav NovákJaroslav Novák
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
960514 5.69 -0.7 m/s XX5.69-0.75.69
12 Tomáš HomolaTomáš Homola
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
950722 5.68 -0.5 m/s -5.68-0.55.13-0.45.68
13 Martin KloudMartin Kloud
TJ KlatovyTJ Klatovy
950808 5.63 +1.5 m/s 5.63+1.55.08-0.3-5.63
14 Jakub DedekJakub Dedek
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
950722 5.57 -0.7 m/s 5.40+0.7X5.57-0.75.57
Celkem 14 závodníků

Skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 12.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Michaela BroumováMichaela Broumová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
955301 5.50 +0.5 m/s X+0.55.01+0.35.29+0.45.295.21-0.65.32-0.45.50+0.3
2 Denisa ChládkováDenisa Chládková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
955817 5.40 +0.5 m/s 5.31+0.5X-0.25.08+1.05.315.20-0.6X-0.35.40+0.5
3 Petra OpekarováPetra Opekarová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
955508 5.30 +0.0 m/s 5.30+0.03.95-0.2X+0.65.305.29-0.4X-0.9X+1.0
4 Lenka AdamskáLenka Adamská
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
955207 5.12 +0.6 m/s 5.12+0.64.99+0.35.01+0.75.124.91+0.25.05+0.05.06+1.1
5 Martina DouděrováMartina Douděrová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
956019 5.12 +0.4 m/s 4.90+0.54.88+0.85.12+0.45.125.00+0.34.60-0.75.04+0.8
6 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová
AK OlomoucAK Olomouc
975603 5.11 +0.6 m/s X+0.45.06+0.55.08+0.05.084.99+0.44.73-0.55.11+0.6
7 Rebeka ŠilhanováRebeka Šilhanová
AK HodonínAK Hodonín
955322 4.96 +0.8 m/s 4.93+0.44.78+0.64.85-0.54.93X+0.14.84+0.04.96+0.8
8 Michaela BoříkováMichaela Boříková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
955801 4.93 +0.9 m/s X+0.94.68+0.64.93+0.94.934.86-0.1X-0.7-
9 Dominika BalousováDominika Balousová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
955812 4.89 +0.2 m/s 4.44+0.44.65+0.54.89+0.24.89
10 Karin HöferováKarin Höferová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
965411 4.85 +1.1 m/s 4.60+0.14.60+0.24.85+1.14.85
11 Zuzana ŠrámkováZuzana Šrámková
AK OlomoucAK Olomouc
955112 4.76 +1.2 m/s X+0.24.42+0.04.76+1.24.76
12 Denisa KaňákováDenisa Kaňáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
956010 4.72 -0.2 m/s 4.31-0.24.72+0.74.72-0.24.72
Celkem 12 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 12.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Adriana BzirskáAdriana Bzirská
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
955609 12.44 11.4111.7811.5811.78X11.7212.44
2 Vendula LangerováVendula Langerová
TJ Sokol Nová HradečnáTJ Sokol Nová Hradečná
955919 12.34 11.4211.0611.0411.4211.6212.1512.34
3 Tereza VytlačilováTereza Vytlačilová
ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička
955925 11.39 11.1110.56-11.1110.5710.6411.39
4 Zuzana KotrčováZuzana Kotrčová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
956026 11.36 11.3611.0110.8411.3610.5411.3111.01
5 Kateřina JelínkováKateřina Jelínková
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
966104 11.07 11.0411.0710.7411.07X10.169.79
6 Lada SvárovskáLada Svárovská
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
965710 10.99 9.9610.9910.3110.9910.499.6310.82
7 Aneta DobrsteinováAneta Dobrsteinová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
965814 10.75 10.4510.3110.7510.7510.2210.299.54
8 Adéla PaluchováAdéla Paluchová
TJ Orlová LutyněTJ Orlová Lutyně
955517 10.63 10.57XX10.57XX10.63
9 Kristýna HermannováKristýna Hermannová
AC Nový JičínAC Nový Jičín
965307 10.38 XX10.3810.38
10 Veronika KoškováVeronika Košková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
955320 10.21 9.9610.0010.2110.21
11 Kateřina KlailováKateřina Klailová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
955830 10.08 9.7910.089.5610.08
12 Lenka KučerováLenka Kučerová
AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto
955119 10.03 10.039.379.0810.03
13 Karolína PešováKarolína Pešová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
955611 10.00 9.9310.009.5310.00
14 Simona RychnováSimona Rychnová
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
955614 09.97 9.97X9.269.97
15 Anna VachováAnna Vachová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
955712 08.78 8.78XX8.78
Celkem 15 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci (Finále)

Finále (ne, 12.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Milan MňatinohaMilan Mňatinoha
ŠAK ChodovŠAK Chodov
950530 16.38 14.3614.8315.7815.7815.1115.7816.38
2 Josef KorálJosef Korál
TJ SušiceTJ Sušice
951108 14.47 13.9413.84X13.9414.3614.4714.28
3 Tomáš KoudelaTomáš Koudela
AK OlomoucAK Olomouc
950523 14.47 14.30X14.2014.3014.47X14.21
4 Pavel LukášekPavel Lukášek
AHA VyškovAHA Vyškov
950811 14.23 14.2313.0413.7214.2313.2214.1613.85
5 Jiří PoršJiří Porš
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
950125 13.98 12.2113.9813.4913.9813.8513.7813.34
6 Jakub HavlíčekJakub Havlíček
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
950309 13.89 12.6313.71X13.71X13.8913.84
7 Jakub BřezinaJakub Březina
AK OlomoucAK Olomouc
950216 13.70 13.3613.1313.0713.3613.2913.70X
8 Petr KrusPetr Krus
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
950309 13.66 12.3313.66X13.66XX12.92
9 Matěj KaštovskýMatěj Kaštovský
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
950925 13.27 12.7813.27X13.27
10 František WiesnerFrantišek Wiesner
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
960523 13.05 12.94X13.0513.05
11 Antonín KasalAntonín Kasal
AK OlomoucAK Olomouc
950924 12.50 12.2512.4612.5012.50
12 Miloš ZíkaMiloš Zíka
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
950918 12.23 12.2311.9711.3312.23
13 Vít PojarVít Pojar
TJ KlatovyTJ Klatovy
950214 11.92 X11.5211.9211.92
14 Jan DeckerJan Decker
USK PrahaUSK Praha
951026 10.63 10.209.9710.6310.63
Tomáš MošaTomáš Moša
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
960711 DNP
Jan OdstrčilJan Odstrčil
AK OlomoucAK Olomouc
950224 NM
Celkem 16 závodníků

Hod diskem 1kg - Žáci (Finále)

Finále (so, 11.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jan ToušJan Touš
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
950715 52.95 46.0348.65X48.6550.7252.9551.87
2 Jan OdstrčilJan Odstrčil
AK OlomoucAK Olomouc
950224 51.37 X46.22X46.22X47.6451.37
3 Milan MňatinohaMilan Mňatinoha
ŠAK ChodovŠAK Chodov
950530 50.68 46.0748.43X48.4346.3450.68X
4 Jiří SýkoraJiří Sýkora
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
950120 49.33 45.9343.6247.3547.3548.22X49.33
5 Oleg BurakOleg Burak
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
950418 47.92 X46.3344.4446.3347.1247.9244.92
6 Ondřej NovotnýOndřej Novotný
AK OlomoucAK Olomouc
950419 45.07 45.0144.65X45.0143.2045.07X
7 Jiří PoršJiří Porš
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
950125 44.36 X41.02X41.0236.41X44.36
8 Adam HolečekAdam Holeček
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
950401 43.63 42.9843.63X43.63X39.6443.42
9 Jakub BřezinaJakub Březina
AK OlomoucAK Olomouc
950216 40.49 39.75X40.4940.49
10 Tomáš KoudelaTomáš Koudela
AK OlomoucAK Olomouc
950523 39.33 39.33XX39.33
11 Antonín KasalAntonín Kasal
AK OlomoucAK Olomouc
950924 38.69 X38.6936.2838.69
12 Jan RingJan Ring
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
950105 38.23 36.1638.23X38.23
13 Jan MichalecJan Michalec
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
950109 33.49 32.4433.49X33.49
14 Petr KrusPetr Krus
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
950309 32.50 XX32.5032.50
František WiesnerFrantišek Wiesner
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
960523 NM
Celkem 15 závodníků

Hod diskem 1kg - Žákyně (Finále)

Finále (so, 11.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Adéla PaluchováAdéla Paluchová
TJ Orlová LutyněTJ Orlová Lutyně
955517 31.85 28.41XX28.4131.8530.03X
2 Adriana BzirskáAdriana Bzirská
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
955609 31.69 X31.6930.9031.69XXX
3 Pavla KuklováPavla Kuklová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
956101 30.32 28.7228.8429.4029.4029.5230.32X
4 Vendula LangerováVendula Langerová
TJ Sokol Nová HradečnáTJ Sokol Nová Hradečná
955919 28.70 X24.2828.7028.7026.28X25.15
5 Pavlína ZahradníčkováPavlína Zahradníčková
AHA VyškovAHA Vyškov
955703 27.54 X27.2427.5427.5427.2026.44X
6 Nikola KuklováNikola Kuklová
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
956017 27.16 27.1623.6125.5027.1625.52XX
7 Magdaléna HolubováMagdaléna Holubová
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
955421 26.98 26.6221.9426.9826.9826.1026.6226.84
8 Kateřina JelínkováKateřina Jelínková
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
966104 26.50 15.9126.5020.8026.50X24.3121.46
9 Veronika MeczlováVeronika Meczlová
ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany
965107 26.09 25.6826.0924.2526.09
10 Tereza KarellováTereza Karellová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
955302 25.10 X24.5225.1025.10
11 Zuzana KotrčováZuzana Kotrčová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
956026 25.04 23.4425.0424.3125.04
12 Radka HambergerováRadka Hambergerová
TJ SušiceTJ Sušice
966212 24.67 X24.67X24.67
13 Hana HabalováHana Habalová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
955505 23.91 X23.91X23.91
14 Nikola VarmužováNikola Varmužová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
965216 22.35 X22.0722.3522.35
15 Kateřina MajerováKateřina Majerová
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
955428 20.65 20.65X17.9520.65
16 Jitka TaubrováJitka Taubrová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
955402 20.19 X19.2120.1920.19
Celkem 16 závodníků

Hod kladivem 3kg - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 12.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Adéla PaluchováAdéla Paluchová
TJ Orlová LutyněTJ Orlová Lutyně
955517 44.20 X38.0541.7041.7044.20X43.28
2 Tereza HorníkováTereza Horníková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
955312 38.35 32.9137.86X37.86X38.3538.07
3 Zuzana KotrčováZuzana Kotrčová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
956026 37.50 37.50XX37.50X30.80X
4 Adriana BzirskáAdriana Bzirská
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
955609 37.22 XX37.2237.22XXX
5 Lenka BlovskáLenka Blovská
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
956013 36.70 33.4034.4036.0836.08X33.5536.70
6 Zuzana VavříkováZuzana Vavříková
TJ ŠumperkTJ Šumperk
965708 35.45 34.1333.1634.8534.85X34.3035.45
7 Karla JandováKarla Jandová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
955914 33.95 33.40X30.1033.4033.95XX
8 Kristýna SukováKristýna Suková
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
955129 28.93 X27.3028.9328.93X27.9328.15
9 Nikola VarmužováNikola Varmužová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
965216 27.46 27.0525.8527.4627.46
10 Anna FátorováAnna Fátorová
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
955803 27.42 27.1027.42X27.42
11 Barbora ZábranskáBarbora Zábranská
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
966114 27.26 X26.7527.2627.26
12 Pavlína ZahradníčkováPavlína Zahradníčková
AHA VyškovAHA Vyškov
955703 26.57 X25.8326.5726.57
13 Kateřina ZouharováKateřina Zouharová
AHA VyškovAHA Vyškov
966205 23.52 23.52XX23.52
14 Michaela Jakubčíková Michaela Jakubčíková
AHA VyškovAHA Vyškov
965514 21.75 21.1519.2421.7521.75
15 Anna RaušerováAnna Raušerová
AHA VyškovAHA Vyškov
965520 18.22 18.22X16.5018.22
Michaela BaláMichaela Balá
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
956208 NM XXX0
Celkem 16 závodníků

Hod kladivem 4kg - Žáci (Finále)

Finále (so, 11.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Adam HolečekAdam Holeček
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
950401 50.24 XX45.5145.5142.1445.0350.24
2 David ZahradníkDavid Zahradník
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
950530 46.82 X43.15X43.1546.8246.4345.66
3 Jakub BřezinaJakub Březina
AK OlomoucAK Olomouc
950216 45.56 XX42.1342.1345.56X44.72
4 Petr KrusPetr Krus
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
950309 42.34 39.8039.43X39.8039.2440.3342.34
5 Jan ToušJan Touš
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
950715 41.69 36.4040.18X40.1841.69X40.19
6 Antonín BohuněkAntonín Bohuněk
ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička
950911 41.26 39.9341.26X41.26X38.56X
7 Ondřej NovotnýOndřej Novotný
AK OlomoucAK Olomouc
950419 39.47 XX39.4739.47XXX
8 Josef KorálJosef Korál
TJ SušiceTJ Sušice
951108 39.11 X35.5539.1139.1138.6935.8435.33
9 Adam KřížAdam Kříž
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
950929 39.02 X39.02X39.02
10 Jiří PoršJiří Porš
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
950125 37.18 X37.18X37.18
11 Vojtěch MusilVojtěch Musil
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
950127 35.93 32.9835.93X35.93
David KreglDavid Kregl
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
961202 DNP
Antonín KasalAntonín Kasal
AK OlomoucAK Olomouc
950924 NM
Jan OdstrčilJan Odstrčil
AK OlomoucAK Olomouc
950224 NM
Tomáš KoudelaTomáš Koudela
AK OlomoucAK Olomouc
950523 NM
Celkem 15 závodníků

Hod oštěpem 600g - Žáci (Finále)

Finále (ne, 12.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 David KroupaDavid Kroupa
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
950706 51.28 51.2847.45X51.2847.00-X
2 Jan MichalecJan Michalec
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
950109 50.34 44.0044.5544.9644.9643.4043.6450.34
3 Vojtěch MusilVojtěch Musil
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
950127 50.14 43.6442.4545.7945.7944.6950.14X
4 Jan RingJan Ring
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
950105 46.66 X43.6142.5243.6141.0446.66X
5 Matěj DynybylMatěj Dynybyl
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
960123 46.54 39.3345.2442.9345.2438.4141.0046.54
6 Matěj KaštovskýMatěj Kaštovský
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
950925 43.38 X37.1539.8239.8242.21X43.38
7 Zdeněk ŠčudlaZdeněk Ščudla
BYAC BrnoBYAC Brno
960206 42.22 41.0138.7641.4141.4142.1540.8242.22
8 Antonín LakotaAntonín Lakota
AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň
950228 40.39 38.1437.6239.5739.5740.3440.39X
9 Miloš ZíkaMiloš Zíka
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
950918 37.81 -32.0837.8137.81
10 Marek BarešMarek Bareš
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
950518 37.67 37.6734.5330.7937.67
11 Dominik KlingerDominik Klinger
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
950702 37.13 37.1327.0935.5637.13
12 Lukáš PilařLukáš Pilař
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
950328 37.09 -37.09X37.09
13 Ondřej KlimešOndřej Klimeš
ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička
950309 36.94 35.8029.2536.9436.94
14 Štěpán KozákŠtěpán Kozák
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
960421 32.65 32.6531.08X32.65
15 Tomáš MošaTomáš Moša
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
960711 31.89 31.8927.6231.1431.89
Celkem 15 závodníků

Hod oštěpem 600g - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 12.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Nikola KuklováNikola Kuklová
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
956017 36.89 35.9733.8035.8435.9736.8936.23X
2 Hana HabalováHana Habalová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
955505 36.27 36.27X29.5836.2736.1835.5430.48
3 Kateřina JelínkováKateřina Jelínková
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
966104 34.43 30.0934.4331.7934.43XX31.13
4 Anna Marie KadlecováAnna Marie Kadlecová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
956219 34.36 34.36XX34.36XXX
5 Tereza KarellováTereza Karellová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
955302 33.90 29.24X33.9033.9033.81X32.51
6 Tereza VytlačilováTereza Vytlačilová
ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička
955925 33.43 33.4331.80X33.4330.6932.1132.09
7 Lenka JanoutováLenka Janoutová
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
955320 32.53 32.5332.1829.5432.5331.7132.41X
8 Simona BažantováSimona Bažantová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
955109 31.78 X30.6831.7831.78X31.69X
9 Kateřina KlailováKateřina Klailová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
955830 30.46 30.4627.1030.2530.46
10 Iva ZáviškováIva Závišková
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
986011 29.03 29.03X24.2529.03
11 Veronika MatulkováVeronika Matulková
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
955807 28.52 24.3827.8428.5228.52
12 Radomila FolprechtováRadomila Folprechtová
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
975527 28.30 24.4028.3021.8728.30
13 Magdaléna HolubováMagdaléna Holubová
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
955421 27.56 27.4927.2227.5627.56
14 Lenka KučerováLenka Kučerová
AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto
955119 27.47 X24.1627.4727.47
15 Dominika HolubováDominika Holubová
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
955224 24.45 22.43X24.4524.45
16 Karolína PešováKarolína Pešová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
955611 24.05 24.0124.05X24.05
Celkem 16 závodníků

Chůze dráha 3000 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 11.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Filip VeseloušFilip Veselouš 950518 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 15:15.64
2 Tomáš GdulaTomáš Gdula 970109 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 16:52.24
3 Jiří SkalkaJiří Skalka 950910 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 18:34.17
4 Radoslav VyčítalRadoslav Vyčítal 950704 TJ RumburkTJ Rumburk 18:46.41
5 Filip KoníčekFilip Koníček 951023 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 18:57.97
6 Patrik VltavskýPatrik Vltavský 961028 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 19:05.10
7 David ŠpriňarDavid Špriňar 961113 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 19:45.98
8 Radek SvobodaRadek Svoboda 960718 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 19:56.39
9 Aleš MalýAleš Malý 950209 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 19:57.59
David KulhanDavid Kulhan 961016 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice DQ
Jiří ŠléglJiří Šlégl 970120 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové DQ
Celkem 11 závodníků

Chůze dráha 3000 m - Žákyně (Finále)

Finále (so, 11.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Eliška DrahotováEliška Drahotová 955722 USK PrahaUSK Praha 15:21.26
2 Adéla FrydrychováAdéla Frydrychová 955320 AC Česká LípaAC Česká Lípa 15:56.61
3 Viktorie MichutováViktorie Michutová 965305 TJ Jiskra Nový BorTJ Jiskra Nový Bor 18:21.09
4 Tereza SladkovskáTereza Sladkovská 966105 TJ Slovan VarnsdorfTJ Slovan Varnsdorf 19:04.68
5 Natálie ZávorkováNatálie Závorková 966012 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 19:06.87
6 Johana SchleisováJohana Schleisová 956025 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 19:12.95
7 Kateřina SiebeltováKateřina Siebeltová 966015 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 19:21.22
8 Petra JeníkováPetra Jeníková 965123 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 19:50.82
9 Šárka Dvořáková Šárka Dvořáková 985304 TJ RumburkTJ Rumburk 20:25.25
10 Šárka Walterová Šárka Walterová 985703 TJ RumburkTJ Rumburk 20:38.48
11 Jana KalistováJana Kalistová 955719 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 20:45.53
12 Michaela BosákováMichaela Bosáková 965616 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 20:48.54
13 Michaela MaláMichaela Malá 955113 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 21:31.51
14 Alice HřivňákováAlice Hřivňáková 965124 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 21:49.27
Tereza BryndováTereza Bryndová 965222 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice DQ
Celkem 15 závodníků